.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE BELSELE VAN ZONDAG 04/12/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE BELSELE VAN ZONDAG 04/12/2016     


    Zondag 04/12/2016 BELSELE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 2
    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    3 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    4 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    5 DECLERCK Mathias MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    6 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    7 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    8 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    9 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMU23

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    11 ALDERWEIRELD Robin 12 VANDENHEEDE Brecht 13 DENOLF Ritchie 14 VANCOMPERNOLLE Jan 15 COLAERT Pascal 16 VANDEVELDE Ruben 17 DE WISPELAERE Bert 18 DEWITTE Pieter 19 VAN DER KLUNDERT Pim NED 20 VANDERMEIRSCH Aaron 21 VANDENBROUCKE Niels 22 QUINTYN Gregory 23 DE GROODT Killian 24 DALTON Bruce GBR 25 DEVOET Jonas 26 VAN DER BORGHT Jens 27 DANCKAERS Jochem
    3W3A1860.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Mathieu Willemyns, Kenny Roelandt en Steven De Decker.
    3W3A1851.JPG
    Podium Beloften met winnaar Jenko Bonne, Mathias Declerck en Jens Teirlinck.
    3W3A1822.JPG
                   Aankomst van winnaar Elite z.c. met Mathieu Willemyns.
    3W3A1828.JPG
                               Aankomst winnaar Beloften met Jenko Bonne.
    3W3A1431.JPG
                                   Start van de Elite z.c. & Beloften te Belsele.

     

    04/12/2016 BELSELE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 12 - 40'

    1 FABIO VERBERCKMOES uit Zele CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    5 LOGIE Aaron WIELERTEAM IEPER

    6 VALCKE Owen TREK-BIORACER MTB TEAM

    7 SLABBINCK Sietse C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 BRUNING Jente CYCLING TEAM OOSTKUST

    9 BLOM Kenneth K.V.C. DEINZE VZW

    10 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    11 GELDHOF Anja 12 VERRIEST Sandie
    3W3A1419.JPG
    Podium Juniores met winnaar Fabio Verberckmoes, Kwinten Stuer en Jason Van Compernolle.
    3W3A1393.JPG
                    Aankomst van winnaar Juniores met Fabio Verberckmoes.
    3W3A1243.JPG
                                               Start van de Juniores.


    Nieuwelingen - deelnemers: 32 - opgevers: 1 - 30'

    1 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VANLUCHENE Maxim TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 DE RIJCK Nando KALAS CYCLING TEAM 99

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VANPRAET Ruben CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VAN DER SYPT Gianni 12 VAN CUTSEM Senna 13 BERT Jasper 14 VAN COMPERNOLLE Jamie 15 CALLEWAERT Andreas 16 VAN CLEEMPUT Bert 17 VERMEIREN Yenthe 18 VAN HAVERE Detlev 19 GROOTJANS Jeno 20 SALOMEZ Ydris 21 BOECKX Seppe 22 LAEVENS Justin 23 LAVERGE Maxim 24 GORIS Dries 25 DHOOGE Romeo 26 VAN DER PLAETSEN Damon 27 D´HOLLANDER Senne 28 BROUWERS Julie 29 VAN LOMMEL Yenthe 30 DE WISPELAERE Fien
    3W3A1220.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Joachim Van Looveren, Enrico Dhaeye en
    Nicolas De Smet.
    3W3A1231.JPG
    Podium 1°jaars Nieuwelingen met winnaar Nando De Rijck, Jelle Declerck en
    Jado Bleyenberg.
    3W3A1172.JPG
               Aankomst winnaar Nieuwelingen met Joachim Van Looveren.
    3W3A1178.JPG
                Aankomst van winnaar 1°jaars Nieuwelingen met Nando De Rijck.
    3W3A1011.JPG
                                    Start van de Nieuwelingen te Belsele.


    Dames Jeugd - deelnemers: 5 - opgevers: 1

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99

    3 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
    4 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3W3A1236.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Julie Brouwers, Yenthe Van Lommel en
    Fien De Wispelaere.
    3W3A1210.JPG
                      Aankomst van winnares Dames Jeugd met Julie Brouwers.
    3W3A1012.JPG
                                             Start Dames Jeugd. 
     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM
    3W3A1428.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Katleen Fraeye, Anja Geldhof en Sandie Verriest.
    3W3A1411.JPG
                     Aankomst van winnares Dames Elite met Katleen Fraeye.
    3W3A1239.JPG
                         Nationaal coach Dirk Onghena met Anja Geldhof.

     

    04/12/2016 BELSELE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 12

    1 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    3 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    5 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    6 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    7 KINT Wesly INDIVIDUEELMASTM

    8 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    9 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    10 VAN DIEREN Christophe BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMAT

    11 ROGIERS Kurt 12 DE ROCKER Tom
    3W3A1006.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Bryan Vispoel, Yoni De Bock en Jelle De Bock.
    3W3A1008.JPG
    Podium Masters A met winnaar Wesly Kint, Kurt Rogiers en Tom De Rocker.
    3W3A0983.JPG
                       Aankomst van winnaar Amateurs met Bryan Vispoel.
    3W3A0812.JPG


    Master B - deelnemers: 19

    1 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    4 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    6 BOUDREAU Marc CAN CYCLING RACING

    7 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    8 RIENTS Jesse USA KUHL

    9 KAKEI Goro JPN SHIMOKOMENOCHO

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 DHOOGE Jeffrey 12 ALEXANDER Daniel GBR 13 VANHONSEBROUCK Franky 14 SIEPKER Geoffrey USA 15 MYNGHEER Erik 16 DUMONT Jurgen 17 VAN GOETHEM Danny 18 BULTYNCK Geert 19 VERMEULEN Gerry
    3W3A0803.JPG
    Podium Masters B met winnaar Nico Bogaert, Kris Verhooghe en Andy De Smet.
    3W3A0793.JPG
                       Aankomst van winnaar Masters B met Nico Bogaert.
    3W3A0540.JPG


    Master C - deelnemers: 14

    1 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    2 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    4 DAVID Theofiel BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    6 MC MULLEM Dave GBR COTSWORLD

    7 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    8 WEBB Andy GBR KENILWORTH WHEELERS

    9 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    10 ROBERTS Andrew GBR GS VECCHI

    11 GOETHALS Ronny 12 OGREN Robert USA 13 LEWIS Richard GBR 14 HURTECANT Roland
    3W3A0795.JPG
     Podium Masters C met winnaar Jan Houwen, Dirk Dekeerle en Tom Dhooge.

    3W3A0773.JPG
                        Aankomst van winnaar Masters C met Jan Houwen.

     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-12-2016 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 1°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Florian Vermeersch.jpg 

      Florian Vermeersch


    Zondag 04/12/2016 MOL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK COREDON

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    8 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    9 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    11 PEETERS Rob 12 AERNOUTS Jim 13 SOETE Daan 14 VANTORNOUT Klaas 15 ISERBYT Eli 16 VANTHOURENHOUT Michael 17 VANTHOURENHOUT Dieter 18 PEETERS Yannick 19 CALUWE Stijn 20 CANT Kevin 21 DE CLEYN Dave 22 VANDEBOSCH Victor 23 PUJOL MUNOZ Oscar ESP 24 SWEECK Hendrik 25 THOMPSON Eric USA 26 MUNITXA ARRINDA Jon ESP 27 MOHR Sindre Reidar Hole NOR 28 HöRSCHLäGER Johannes AUT 29 RUNHAAR Marvin NED

     

    04/12/2016 MOL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 3

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Zaffelare LARES-DOLTCINI CT

    2 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    4 VRACHTEN Arne VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    6 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    7 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    8 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 AGTERBERG Kyle NED G.W.C. DE ADELAAR

    10 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    11 STEPHENSON Denzel USA 12 TIBACKX Lander 13 VAN DEN EYNDE Vince 14 VERDONCK Andres 15 LEMMENS Sander 16 FRIJTERS Perry NED 17 DEJONGHE Len 18 BRAES Brent 19 VAN DEN PLAS Jasper 20 DEWULF Maxim 21 VAN DEN AARSSEN Jurgen NED 22 FERDINANDE Anton 23 POLLEDO ARRIOLA Jon ESP 24 SPRANGERS Lloyd 25 BEKAERT Seppe 26 MERTENS Cedric 27 SANTY Arne 28 ARANA CARRERA Aketza ESP 29 DE JONG Remco NED 30 KARRASCH Domenic GER

     

    04/12/2016 MOL (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 4

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 BRAND Lucinda NED TEAM BRABANT 2000

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 KASTELIJN Yara NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    6 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 VAN ANROOIJ Lindy NED MC PIRATE

    9 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    10 DELHAYE Pauline FRA QUICK MTB RACING TEAM

    11 GOOSSENS Veerle NED 12 MAES Shana 13 MULDER Mascha NED 14 HORMES-RAVENSTIJN Reza NED 15 ERLANDSSON Åsa SWE 16 PEETERS Jinse 17 MEISTROK Susanne NED 18 SCHIFF Carolin GER 19 WESSELHOEFT Benita GER 20 VARDAROS Christine USA 21 BELLAERT Axelle 22 DE JONG Demi NED 23 DE BRUYNE Meg 24 MASSAGÉ Birgit 25 NELEN Kristien 26 VAN WUNSEL Lise 27 GAMMONS Madeleine GBR 28 VERDEYEN Tine 29 KACZMARCZYK Brenda 30 HUMPHREYS Lauren GBR 31 PHILLIPS Pepe GBR

    04-12-2016 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WK VELDRIJDEN MASTERS-VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/12/2016

    Masters WK logo.jpg

    NICKY DAVID behaalt Zilveren Medaile bij de Masters 35 – 39 jaar !!!

    Nick David 2016.jpg 

           Nicky David


    Zaterdag 03/12/2016 – MOL – Wereldkampioenschap Masters


    Men Masters 30 – 34 jaar : 32 deelnemers

    1 NED VAN IJZENDOORN Eddy

    2 NED LUISMAN Jordy

    3 SUI GRAF Jürg

    4 SUI LUTHI Nicolas

    5 FRA ANDREO Maximilien

    6 FRA PASCAL Adrien

    7 BEL GELUYKENS Kenny

    8 POR NUNES Rúben

    9 BEL SLUYTS Glenn

    10 FRA BATAILLE Anthony

     

    Men Masters 35 – 39 jaar : 51 deelnemers

    1 USA SHRIVER Matthew

    2 BEL DAVID Nicky uit Beveren

    3 FRA SPIESSER Laurent

    4 CZE ZELENY Ondrej

    5 FRA DELAMARRE Christophe

    6 GER BAUMANN Sven

    7 ESP ROMERO MUÑOZ Juan Jose

    8 ESP LIANO GARCIA Ramon

    9 ESP SANCHEZ SACEDA Alberto

    10 ITA DEL RICCIO Carmine

     

    Men Masters 40 – 44 jaar : 77 deelnemers

    1 BEL DAELMANS Arne

    2 SUI HEULE Christian

    3 SVK BARÉNYI Milan

    4 BEL BASSEZ Patrick

    5 BEL LAPERE Kris

    6 FRA GENTHON Lionel

    7 POL WOZNIAK Dariusz

    8 FRA BRAMOULLE Gerard

    9 GER RIHA Vladimir

    10 USA RIENTS Jesse

     

    Men Masters 45 – 49 jaar : 80 deelnemers

    1 GBR TAYLOR Ian

    2 USA SAVERY Mark

    3 NED RAATS Edwin

    4 NED DEKKER Erik

    5 SVK GLAJZA Róbert

    6 BEL SLEECKX Danny

    7 GER DANOWSKI Stefan

    8 FRA ALMANSA Julien

    9 FRA PAGNIER David

    10 FRA CHALAS Jean-Pierre

     

    Men Masters 50 – 54 jaar : 71 deelnemers

    1 BEL MERTENS Dirk

    2 BEL VERHAEGEN Guido

    3 DEN FALDT JENSEN Peter

    4 BEL TECK Erik

    5 USA COCHRAN Jim

    6 GER RAIBLE Armin

    7 BEL KRIECKEMANS Wim

    8 FRA LOIZEAU Stéphane

    9 GBR MIDDLETON Pete

    10 NED WITTE Marcel

     

    Men Masters 55 – 59 jaar : 53 deelnemers

    1 NED BOGAERTS Jos

    2 BEL VERLOO Mark

    3 NED STAPPENBELT Gert

    4 GER ERDMANN Lars

    5 ESP ESTEBAN UGALDE Jose Lorenzo

    6 BEL SLUYTS Patrick

    7 BEL HOUWEN Jan

    8 ESP MUJIKA ARANBURU Jokin

    9 GBR DELVE Robin

    10 GER APPELT Klaus-Dieter

     

    Men Masters 60 – 64 jaar : 40 deelnemers

    1 FRA DANIEL Perret

    2 FRA GUINLE Alain

    3 USA GENTES Jim

    4 SWE ANDERSSON Benny

    5 GBR HUNT Roy

    6 POL BANASINSKI Waldeman

    7 FRA LAMETTE Denis

    8 GBR HARRIS Peter

    9 SUI GEORGES Luthi

    10 DEN OLSEN Karsten

    04-12-2016 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan FABIO VERBERCKMOES met zijn 1°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Fabio Verberckmoes.jpg 

     Fabio Verberckmoes

    Zondag 04/12/2016 BELSELE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 2
    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    3 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    4 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    5 DECLERCK Mathias MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    6 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    7 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    8 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    9 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMU23

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    11 ALDERWEIRELD Robin 12 VANDENHEEDE Brecht 13 DENOLF Ritchie 14 VANCOMPERNOLLE Jan 15 COLAERT Pascal 16 VANDEVELDE Ruben 17 DE WISPELAERE Bert 18 DEWITTE Pieter 19 VAN DER KLUNDERT Pim NED 20 VANDERMEIRSCH Aaron 21 VANDENBROUCKE Niels 22 QUINTYN Gregory 23 DE GROODT Killian 24 DALTON Bruce GBR 25 DEVOET Jonas 26 VAN DER BORGHT Jens 27 DANCKAERS Jochem

     

    04/12/2016 BELSELE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 12 - 40'

    1 FABIO VERBERCKMOES uit Zele CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    5 LOGIE Aaron WIELERTEAM IEPER

    6 VALCKE Owen TREK-BIORACER MTB TEAM

    7 SLABBINCK Sietse C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 BRUNING Jente CYCLING TEAM OOSTKUST

    9 BLOM Kenneth K.V.C. DEINZE VZW

    10 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    11 GELDHOF Anja 12 VERRIEST Sandie


    Nieuwelingen - deelnemers: 32 - opgevers: 1 - 30'

    1 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VANLUCHENE Maxim TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 DE RIJCK Nando KALAS CYCLING TEAM 99

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VANPRAET Ruben CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VAN DER SYPT Gianni 12 VAN CUTSEM Senna 13 BERT Jasper 14 VAN COMPERNOLLE Jamie 15 CALLEWAERT Andreas 16 VAN CLEEMPUT Bert 17 VERMEIREN Yenthe 18 VAN HAVERE Detlev 19 GROOTJANS Jeno 20 SALOMEZ Ydris 21 BOECKX Seppe 22 LAEVENS Justin 23 LAVERGE Maxim 24 GORIS Dries 25 DHOOGE Romeo 26 VAN DER PLAETSEN Damon 27 D´HOLLANDER Senne 28 BROUWERS Julie 29 VAN LOMMEL Yenthe 30 DE WISPELAERE Fien


    Dames Jeugd - deelnemers: 5 - opgevers: 1

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99

    3 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

     

    04/12/2016 BELSELE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 12

    1 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    3 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    5 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    6 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    7 KINT Wesly INDIVIDUEELMASTM

    8 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    9 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    10 VAN DIEREN Christophe BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMAT

    11 ROGIERS Kurt 12 DE ROCKER Tom


    Master B - deelnemers: 19

    1 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    4 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    6 BOUDREAU Marc CAN CYCLING RACING

    7 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    8 RIENTS Jesse USA KUHL

    9 KAKEI Goro JPN SHIMOKOMENOCHO

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 DHOOGE Jeffrey 12 ALEXANDER Daniel GBR 13 VANHONSEBROUCK Franky 14 SIEPKER Geoffrey USA 15 MYNGHEER Erik 16 DUMONT Jurgen 17 VAN GOETHEM Danny 18 BULTYNCK Geert 19 VERMEULEN Gerry


    Master C - deelnemers: 14

    1 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    2 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    4 DAVID Theofiel BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    6 MC MULLEM Dave GBR COTSWORLD

    7 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    8 WEBB Andy GBR KENILWORTH WHEELERS

    9 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    10 ROBERTS Andrew GBR GS VECCHI

    11 GOETHALS Ronny 12 OGREN Robert USA 13 LEWIS Richard GBR 14 HURTECANT Roland

    04-12-2016 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 04/12/2016
    BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 1

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 UYTDEWILLIGEN Ingmar SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99JUNIOR

    4 JACOBS Sybren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.U23

    5 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CTJUNIOR

    6 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99JUNIOR

    7 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    8 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    9 LEAERTS Yelle CYCLING TEAM ZEMST VZWU23

    10 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BCJUNIOR

    11 VERBEECK Glenn 12 KOYEN Niels 13 VEESTRAETEN Sieën 14 VAN ASSCHE Bert 15 THIJS Wim 16 CROLLET Yari 17 SERRÉ Stef 18 DE ROP Michiel 19 ANDRIES Jordi 20 NUYES Wouter 21 OGER Vincent

     

    04/12/2016 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 43 - opgevers: 1 - 30'

    1 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    2 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    3 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    5 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 VERHAEGEN Lennie YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 MEEUSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 GEUKENS Wout OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    11 GROOTJANS Andries 12 HERRYGERS Tieme 13 LAURYSSEN Rik 14 THIELEMANS Robbe 15 VAN MEER Erben NED16 JACOBS Lennerd 17 CLYNHENS Toon 18 JANSSEN Wout 19 VAN GESTEL Sidney 20 VANDERSTEEN Jarne 21 MOLS Berre 22 VANDESOMPEL Cedric 23 GOYVAERTS Ibo 24 ROMBAUTS Daan 25 VAN DE PUTTE Victor 26 VAN ALPHEN Aniek NED 27 CLAES Sam 28 JORISSEN Senne 29 MICHIELSEN Jarne 30 VAN LOY Tess

    Juniores - deelnemers: 23 - opgevers: 2 - 40'

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 BELLENS Jarno PMC CYCLING - ZOLDER

    3 SMITS Rune W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 BRUYNINCKX Jonas LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 COOLS Wannes W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 COCKX Maxime YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 STEURS Ward LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 HASPESLAGH Junior 12 LIPPENS Seppe 13 ARNOETS Yoran 14 GIELEN Jasper 15 DE DECKER Clyde 16 VERMEIREN Tinne 17 WILLEMS Gertie 18 COMMISSARIS Caren 19 BOONS Yenthe 20 VAN Annelore 21 DELTOMBE Evelien


    DAMES JEUGD - deelnemers: 9

    1 VAN ALPHEN Aniek NED TWC HET SNELLE WIEL

    2 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    6 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    7 VAN STEENWINKEL Ella WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 COPPENS Nieke KALAS CYCLING TEAM 99

    9 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.


    DAMES ELITE - deelnemers: 6

    1 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    3 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    4 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    5 VAN Annelore INDIVIDUEEL

    6 DELTOMBE Evelien NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    04/12/2016 KOEKELARE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 11 - 40'

    1 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6 DEMEYER Guillian CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 GUNST Ruben CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 ROOSE Matteo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    10 DOCX Mieke WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    11 MERCIER Elien


    Nieuwelingen - deelnemers: 14 - opgevers: 1 - 30'

    1 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 CLARYSSE Elio KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 DECKMIJN Matisse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    10 CLAUS Benoit CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 VERMEERSCH Eva 12 DECLERCK Eli 13 VAN ACKER Jasper

     

    Meisjes jeugd - deelnemers: 2 - opgevers: 1

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW


    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    2 DOCX Mieke WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    3 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    04/12/2016 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 15 - opgevers: 1

    1 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    2 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    3 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    4 BAJOREK Michel TRAINING PLUS RACING TEAMMASTM

    5 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    6 WAMPERS Yannick INDIVIDUEELMASTM

    7 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    8 THIJS Dennis INDIVIDUEELAMA19+

    9 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEELMASTM

    10 PEETERS Karl DUFFELSE WIELERVRIENDEN V.Z.W.AMA19+

    11 ALLEN Tim GBR 12 LIJNNEEL Gert 13 MAES Kenny 14 HUSSON Kobe


    Masters B - deelnemers: 14 - opgevers: 1

    1 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    2 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    5 BUCHBERGER Carsten GER RC 1900 BIERSTADT

    6 VAN MEER Edgar NED DAGPAS

    7 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 VAN LOOY Jos INDIVIDUEEL

    9 SCEVENELS Daivy INDIVIDUEEL

    10 VRAMBOUT Olivier USA WAFFLE POWER CYCLING CLUB

    11 PETER Abe 12 ROLANDO Roman USA 13 SPIRITUS Mario


    Masters C - deelnemers: 17

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    4 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    5 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    6 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    7 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    8 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 VERELST Rudolf INDIVIDUEEL

    10 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    11 THIJS Carl 12 PAUWELS Mario 13 LAFORGE Eric 14 DE MEESTER Jackie 15 MARTENS Herman 16 PUT Ludovicus 17 VAN DER LEEUW Albert NED

    04-12-2016 om 19:49 geschreven door kenny


    03-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE WETTEREN VAN ZATERDAG 03/12/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE WETTEREN VAN ZATERDAG 03/12/2016     


    Zaterdag 03/12/2016 WETTEREN (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 2

    1 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    2 UYTDEWILLIGEN Ingmar SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    4 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    5 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    7 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    8 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99U23

    9 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS - FCCELITE

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    11 VANDENHEEDE Brecht 12 WILLEMYNS Mathieu 13 ALDERWEIRELD Robin 14 DE WISPELAERE Bert 15 DEWITTE Pieter 16 LEAERTS Yelle 17 VANCOMPERNOLLE Jan 18 DE GROODT Killian 19 DECLERCK Mathias 20 VANDERMEIRSCH Aaron 21 VANDENBROUCKE Niels 22 VAN DEN BOSCH Tom 23 DENOLF Ritchie 24 GOOSEN Wouter 25 VANDEVELDE Ruben 26 SCHOL Steven 27 SCHOL Dieter 28 COUCKUYT Jens 29 TIMMERMANS Tom 30 DE BEULE Jordi
    3W3A0531 (1).JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Steven De Decker, Ingmar Uytdewilligen en Quincy Vens.
    3W3A0518.JPG
                            Podium Beloften met winnaar Jens Teirlinck.
    3W3A0489.JPG
                             Aankomst winnaar Elite z.c. met Steven De Decker.
    3W3A0180.JPG
                                     Start van de Beloften en Elite z.c.

     

    03/12/2016 WETTEREN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 28 - opgevers: 2 - 40'

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    9 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 CHRISTIAENS Thijs 12 BRUNING Jente 13 HOUSSIN Bavo 14 CLAUWAERT Maarten 15 GUNST Ruben 16 DEMEYER Guillian 17 SLABBINCK Sietse 18 BLOM Kenneth 19 VERMEIR Aurelie 20 DEROO Mieke 21 VAN DER BORGHT Jani 22 FRAEYE Katleen 23 DEFOUR Lara 24 VAN GINNEKEN Ilona NED 25 MERCIER Elien 26 VAN DEN STEEN Kim
    3W3A0152 (1).JPG
    Podium Juniores met winnaar Xander Geysels, Fabio Verberckmoes en Jarne De Meyer.
    3W3A0127 (1).JPG
                       Aankomst van winnaar Juniores met Xander Geysels.
    3W3A9941.JPG
                                                Start van de Juniores.


    Nieuwelingen - deelnemers: 34 - 30'

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    6 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    9 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VANLUCHENE Maxim 12 NOYENS Jarne 13 VAN COMPERNOLLE Jamie 14 VAN CLEEMPUT Bert 15 DEBAELE Jorre 16 BEECKMAN Gauthier 17 VAN CUTSEM Senna 18 DE VOS Wannes 19 VANDERSCHUEREN Jarno 20 DEJONGHE Senne 21 LAVERGE Maxim 22 DHOOGE Romeo 23 CHRISTIAENS Jonas 24 CORVERS Milan 25 MEERT Noah 26 DE VOS Sander 27 VAN DER PLAETSEN Damon 28 BLOEM Senne 29 MICHELS Laure 30 DEWEERDT Tiebe
    3W3A9926 (1).JPG
                         Podium Nieuwelingen met winnaar Jenno Berckmoes.
    3W3A9919.JPG
    3W3A9866.JPG
                Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Jenno Berckmoes.
    3W3A9683.JPG
                                   Start Nieuwelingen en Dames Jeugd.


    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
    4 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3W3A9930.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Laure Michels, Julie Brouwers en Kyenta Vanwalleghem.
    3W3A9908 (1).JPG
                    Aankomst van winnares Dames Jeugd met Laure Michels.

     

    Dames Elite - deelnemers: 8 - opgevers: 1

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 VAN GINNEKEN Ilona NED AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
    7 VAN DEN STEEN Kim AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3W3A0162.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Aurelie Vermeir, Mieke Deroo en Katleen Fraeye.
    3W3A9973.JPG
    3W3A9944.JPG
                                                Start Dames Elite.

     

    03/12/2016 WETTEREN (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    3 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    4 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    5 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    6 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    9 KINT Wesly INDIVIDUEELMASTM

    10 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEELMASTM

    11 BAJOREK Michel 12 TACK Spencer 13 VAN LAETHEM Kevin 14 PARIDAENS Rob 15 DE MEYER Michaël 16 PLASSCHAERT Jonas 17 VERNOU Lorenzo 18 ROGIERS Kurt 19 SCHEPENS Nils 20 TEIRLINCK Steven
    3W3A9668 (1).JPG
    Podium Amateurs met winnaar Bryan Vispoel, Yoni De Bock en Arno Verberckmoes.
    3W3A9660.JPG
    Podium Masters A met winnaar Jef Paeshuyse, Wesly Kint en Nico Van Assche.
    3W3A9625.JPG
                     Aankomst van winnaar Amateurs met Bryan Vispoel.
    3W3A9642.JPG
                               Aankomst winnaar Masters A met Jef Paeshuyse.

     

    Masters B - deelnemers: 20

    1 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    2 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    7 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    8 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    10 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    11 DHOOGE Jeffrey 12 DECLERCQ Wouter 13 MYNGHEER Erik 14 ALLEMEERSCH Steven 15 DUMONT Jurgen 16 BULTYNCK Geert 17 BOUDRY Pedro 18 VELDEMAN Dirk 19 VAN WAES David 20 DE GROOTE Rik
    3W3A9398 (1).JPG
    Podium Masters B met winnaar Steve Gruwier, Timmy Maes en Nico Bogaert.
    3W3A9362.JPG
                          Aankomst van winnaar Masters B met Steve Gruwier.
    3W3A9136 (1).JPG
                                                  Start van de Masters B.


    Masters C - deelnemers: 17

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    3 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    6 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    7 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW

    8 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    9 VENS Dirk INDIVIDUEEL

    10 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    11 DE BRAUWER Paul 12 COOPMAN Ivan 13 GOETHALS Ronny 14 LAFORGE Eric 15 VAN PETEGHEM Patrick 16 HOLVOET Franki 17 HURTECANT Roland
    3W3A9396 (1).JPG
    Podium Masters D met winnaar Mario Lammens, Tom Dhooge en Jan Houwen.
    3W3A9382 (1).JPG
                           Aankomst winnaar Masters C met Mario Lammens.

    3W3A9140 (1).JPG
                                             Start van de Masters C.

     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-12-2016 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 03/12/2016
    WETTEREN (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 2

    1 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    2 UYTDEWILLIGEN Ingmar SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    4 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    5 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    7 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    8 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99U23

    9 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS - FCCELITE

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    11 VANDENHEEDE Brecht 12 WILLEMYNS Mathieu 13 ALDERWEIRELD Robin 14 DE WISPELAERE Bert 15 DEWITTE Pieter 16 LEAERTS Yelle 17 VANCOMPERNOLLE Jan 18 DE GROODT Killian 19 DECLERCK Mathias 20 VANDERMEIRSCH Aaron 21 VANDENBROUCKE Niels 22 VAN DEN BOSCH Tom 23 DENOLF Ritchie 24 GOOSEN Wouter 25 VANDEVELDE Ruben 26 SCHOL Steven 27 SCHOL Dieter 28 COUCKUYT Jens 29 TIMMERMANS Tom 30 DE BEULE Jordi

     

    03/12/2016 WETTEREN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 28 - opgevers: 2 - 40'

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    9 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 CHRISTIAENS Thijs 12 BRUNING Jente 13 HOUSSIN Bavo 14 CLAUWAERT Maarten 15 GUNST Ruben 16 DEMEYER Guillian 17 SLABBINCK Sietse 18 BLOM Kenneth 19 VERMEIR Aurelie 20 DEROO Mieke 21 VAN DER BORGHT Jani 22 FRAEYE Katleen 23 DEFOUR Lara 24 VAN GINNEKEN Ilona NED 25 MERCIER Elien 26 VAN DEN STEEN Kim


    Nieuwelingen - deelnemers: 34 - 30'

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    6 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    9 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VANLUCHENE Maxim 12 NOYENS Jarne 13 VAN COMPERNOLLE Jamie 14 VAN CLEEMPUT Bert 15 DEBAELE Jorre 16 BEECKMAN Gauthier 17 VAN CUTSEM Senna 18 DE VOS Wannes 19 VANDERSCHUEREN Jarno 20 DEJONGHE Senne 21 LAVERGE Maxim 22 DHOOGE Romeo 23 CHRISTIAENS Jonas 24 CORVERS Milan 25 MEERT Noah 26 DE VOS Sander 27 VAN DER PLAETSEN Damon 28 BLOEM Senne 29 MICHELS Laure 30 DEWEERDT Tiebe


    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Dames Elite - deelnemers: 8 - opgevers: 1

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 VAN GINNEKEN Ilona NED AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 VAN DEN STEEN Kim AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

     

    03/12/2016 WETTEREN (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    3 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    4 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    5 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    6 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    9 KINT Wesly INDIVIDUEELMASTM

    10 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEELMASTM

    11 BAJOREK Michel 12 TACK Spencer 13 VAN LAETHEM Kevin 14 PARIDAENS Rob 15 DE MEYER Michaël 16 PLASSCHAERT Jonas 17 VERNOU Lorenzo 18 ROGIERS Kurt 19 SCHEPENS Nils 20 TEIRLINCK Steven

     

    Masters B - deelnemers: 20

    1 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    2 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    7 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    8 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    10 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    11 DHOOGE Jeffrey 12 DECLERCQ Wouter 13 MYNGHEER Erik 14 ALLEMEERSCH Steven 15 DUMONT Jurgen 16 BULTYNCK Geert 17 BOUDRY Pedro 18 VELDEMAN Dirk 19 VAN WAES David 20 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 17

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    3 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    6 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    7 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW

    8 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    9 VENS Dirk INDIVIDUEEL

    10 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    11 DE BRAUWER Paul 12 COOPMAN Ivan 13 GOETHALS Ronny 14 LAFORGE Eric 15 VAN PETEGHEM Patrick 16 HOLVOET Franki 17 HURTECANT Roland

     

    03/12/2016 BELSELE (O) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    03/12/2016 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    03/12/2016 KOEKELARE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    03-12-2016 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 03/12/2016
    FRANCORCHAMPS (LG) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Wout van Aert

    2.Mathieu van der Poel (Ned)

    3.Toon Aerts

    4.Kevin Pauwels

    5.Laurens Sweeck

    6.Tom Meeusen

    7.Jens Adams

    8.Philipp Walsleben (Dui)

    9.Klaas Vantornout

    10.Stephen Hyde (VS)

     

    03/12/2016 FRANCORCHAMPS (LG) - Veldrijden U23 UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Quinten Hermans-Telenet Fidea Lions

    2-Thijs Aerts-Telenet Fidea Lions

    3-Joris Nieuwenhuis (Ned)-Rabobank Development Team

    4-Nicolas Cleppe-Telenet Fidea Lions

    5-Sieben Wouters (Ned)-Rabobank Development Team

    6-Gosse Van Der Mer (Ned)

    7-Jelle Schuermans-Crelan-Vastgoedservice

    8-Jappe Jaspers-Beobank-Corendon

    9-Maik Van Der Heijden (Ned)

    10-Jonas Degroote

    11-Roel Van Der Stegen (Ned)-12-Yannick Peeters-13-Seppe Rombouts-14-Lander Loockx-15-Jarno Liessens -16-Wesley Floren (Ned)-17-Jenko Bonne-18-Mart Muskens (Ned)-19-Jarne Driesens-20-Loïc Hennaux-21-Niels Derveaux-22-Erik Boer (Ned)-23-Koen Van Dijke (Ned)-24-Reno Bauters-25-Adam Toupalik (Tsj)-Beobank-Corendon-26-Julien Kaise

     

    03/12/2016 FRANCORCHAMPS (LG) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Toon Vandebosch-IKO Enertherm-Beobank

    2-Arno Debeir-Lares-Doltcini

    3-Tomas Kopecky (Ned)

    4-Thymen Arensman (Ned)

    5-Andreas Goeman-Telenet Fidea Lions

    6-Timo Kielich

    7-Yentl Bekaert

    8-Jelle Camps-Crelan-Vastgoedservice

    9-Denzel Stephenson (USA)

    10-Ryan Kamp (Ned)

    11-Joren Thys-12-Dolf Pemen-13-Sander De Vet-14-Jens Clynhens-15-Bart Artz (Ned)-16-Antoine Raugel (Fra)-17-Jon Polledo Arriola-18-Clément Horny-19-Koen Van Helvoirt (Ned)-20-Carlo Van Den Berg (Ned)-21-Maxim Van Gils-22-Kyro Geurts (Ned)-23-Jon Calvo Salgueiro (Spa)-24-Tom Dussek (Gbr)

     

    03/12/2016 FRANCORCHAMPS (LG) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Thalita De Jong (Ned)-Rabobank-Liv

    2-Sanne Cant-IKO Enertherm-Beobank

    3-Christine Majerus (Lux)-Boels-Dolmans

    4-Ellen Van Loy-Telenet Fidea Lions

    5-Elle Anderson (USA)

    6-Geerte Hoeke (Ned)

    7-Karen Verhestraeten-Lares-WoawDeals

    8-Alice Maria Arzuffi (Ita)

    9-Githa Michiels

    10-Loes Sels-Telenet Fidea Lions

    11-Bianca Van Den Hoek (Ned)-12-Asa Maria Erlandsson (Zwe)-13-Eva Maria Palm-14-Julia Boschker (Ned)-15-Pauline Delhaye (Fra)-16-Jolien Verschueren-17-Irene Gerritsen (Ned)-18-Julie Van de Velde-19-Axelle Bellaert

     

    03/12/2016 FRANCORCHAMPS (LG) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    1-Ryan Cortjens-IKO Enertherm-Beobank

    2-Luke Verburg (ned)-Lares-Doltcini

    3-Lars Boven (Ned)

    4-Pim Ronhaar (Ned)

    5-Lennert Belmans

    6-Wout Vervoort

    7-Lukas Malezsewski

    8-Berre Hermans

    9-Yentl Peirens

    10-Antoine Jonkeau

    11-Mats De Proost-12-Dylan Strik (Ned)-13-Twan Van der Drift (Ned)-14-Lukas Van Der Vleuten-15-Sieb Van Gorp (Ned)-16-Steijn Willemsen-17-Lennick Van Der Smissen-18-Robbe Willems-19-Gilles Willems-20-Bastiaan Dijk (Ned)-21-Louis Santraine-22-Tieme Herrygers

    03-12-2016 om 19:31 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!