.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE HAMME VAN ZONDAG 27/11/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE HAMME VAN ZONDAG 27/11/2016     


    Zondag 27/11/2016 HAMME (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 2

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-VERONA

    9 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 VANTHOURENHOUT Dieter 12 VAN DER POEL David NED 13 MEEUSEN Tom 14 HYDE Stephen USA 15 PEETERS Rob 16 VANTORNOUT Klaas 17 VANDEKINDEREN Jens 18 TARAMARCAZ Julien SUI 19 SWEECK Diether 20 ADAMS Joeri 21 TIELEN Dario 22 SUAREZ FERNANDEZ Kevin ESP 23 POWERS Jeremy USA 24 BOROS Michael CZE 25 VAN DE VELDE Matthias 26 THOMPSON Eric USA 27 CARABIN Sebastien
    3W3A9048.JPG
    Podium Men Elite te Hamme met winnaar Mathieu Van Der Poel, Wout Van Aert
    en Laurens Sweeck.
    3W3A9063.JPG
    Podium Proximus met Mathieu Van Der Poel, Tom Meeusen en Kevin Pauwels.
    3W3A9042.JPG
    Podium Men Elite te Hamme met winnaar Mathieu Van Der Poel, Wout Van Aert
    en Laurens Sweeck.
    3W3A9070.JPG
    Olympisch Kampioen Greg Van Avermaet verlaat het podium met zijn krukken.
    3W3A8992.JPG
                             Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    3W3A8997.JPG
                Wout van Aert eindigde op de 2de plaats voor Laurens Sweeck.
    3W3A8895.JPG
                                     Wereldkampioen Wout Van Aert.
    3W3A8834.JPG
    3W3A8809.JPG
    3W3A8763.JPG
    3W3A8760.JPG
                                                 Mathieu Van Der Poel
    3W3A8736.JPG
    3W3A8709.JPG
    3W3A8874.JPG
                                         Matthias Van de Velde uit Hamme.
    3W3A8864.JPG
    3W3A8847.JPG

     

    27/11/2016 HAMME (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 4

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 BAKX Kelvin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 DERVEAUX Niels 12 CALUWE Stijn 13 VAN ROOSBROECK Pieter 14 SMETS Gert 15 PAUWELS Tijl 16 ROMBOUTS Seppe 17 SIEBENS Gianni 18 BAUTERS Reno 19 BRUNNER Eric USA 20 VANDEBOSCH Victor 21 LIESSENS Jarno 22 PETROV Spencer USA 23 HENNAUX Loic 24 BONNE Jenko 25 DRIESEN Jarne 26 VAN DER MEER Gosse NED 27 FLOREN Wesley NED 28 JACOBS Sybren 29 KAISE Julien 30 ALDERWEIRELD Robin 37 D´HOOGE Thomas

     

    27/11/2016 HAMME (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 4

    1 PIDCOCK Thomas GBR BRITISH NAT TEAM

    2 TURNER Ben GBR BRITISH NAT TEAM

    3 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 ROUILLER Loris SUI IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 VLIEGEN Pieter-jan KALAS CYCLING TEAM 99

    6 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    7 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    9 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    11 VERDONCK Andres 12 MEIN Thomas GBR 13 VRACHTEN Arne 14 CLYNHENS Jens 15 VANDEN BUSSCHE Wannes 16 THYS Joren 17 DE VET Sander 18 SIEMONS Julian 19 DE MEYER Jarne 20 KAMP Ryan NED 21 STEPHENSON Denzel USA 22 BRAES Brent 23 VERDONCK Loeka 24 SPRANGERS Lloyd 25 VAN DEN EYNDE Vince 26 NOEL Sam USA 27 VAN COMPERNOLLE Jason 28 STUER Kwinten 29 TIBACKX Lander 30 CLAUWAERT Maarten

     

    27/11/2016 HAMME (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 33

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    3 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM- AVALON PRO CYCLING

    6 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    7 DE BOER Sophie NED KALAS NNOF

    8 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    9 SELS Loes TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    11 VERSCHUEREN Jolien 12 RICHARDS Evie GBR 13 ANDERSON Elle USA 14 VAN ANROOIJ Lindy NED 15 NOBLE Ellen USA 16 MICHIELS Githa 17 NAUMAN Amanda USA 18 VAN DE STEENE Kim 19 VAN DE REE Monique NED 20 VANDERBEKEN Joyce 21 VERMEIR Aurelie 22 PALM Eva Maria 23 BELLAERT Axelle 24 BOSCHKER Julia NED 25 VAN DE VELDE Julie 26 MICHELS Laure 27 NOËL Jara 28 DE BRUYNE Meg 29 VERDEYEN Tine 30 VAN ROMPAY Anke
    3W3A8686.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Maud Kaptheijns en Thalita De Jong.
    3W3A8679.JPG
    3W3A8683.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Maud Kaptheijns en Thalita De Jong.
    3W3A8694.JPG 3W3A8673.JPG
                                                        Wereldkampioen bij de Dames Thalita De Jong.
    3W3A8671.JPG
    3W3A8670.JPG
    3W3A8667.JPG

     

    27/11/2016 HAMME (O) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 1

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 TULETT Ben GBR BEELINE CYCLES

    4 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    7 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    8 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    9 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    10 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VAN TRICHT Floris 12 BELMANS Lennert 13 MEULEMANS Lennert 14 HERMANS Berre 15 COREMANS Dante 16 VAN DER SMISSEN Lennick 17 DE LAET Tomas 18 DHAEYE Enrico 19 BLEYENBERG Jado 20 CORTJENS Ryan 21 VAN CLEEMPUT Bert 22 VANSTEENKISTE Joshua 23 DEJAEGHER Jasper 24 DE PROOST Mats 25 WYSEURE Joran 26 CLARYSSE Elio 27 DECLERCK Jelle 28 VANPRAET Ruben 29 VAN DER SYPT Gianni 30 DE BOCK Rune 43 VAN HAVERE Detlev 46 D´HOLLANDER Senne 54 DANEEL Jefke

     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-11-2016 om 19:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 03/12 & ZONDAG 04/12/2016 - CYCLOCROSS WEEKEND TE BELSELE !!!
    Belsele affiche 2016.jpg

    Belsele jeuginitiatie 2016.jpg

    Bron: Peggy Annaert

    27-11-2016 om 19:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 7°Veldritzege en het behalen van de Belgische Titel bij de Masters A !!!

    Nicky David 1.jpg 

            Nicky David

    Zondag 27/11/2016 HAMME (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 2

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-VERONA

    9 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 VANTHOURENHOUT Dieter 12 VAN DER POEL David NED 13 MEEUSEN Tom 14 HYDE Stephen USA 15 PEETERS Rob 16 VANTORNOUT Klaas 17 VANDEKINDEREN Jens 18 TARAMARCAZ Julien SUI 19 SWEECK Diether 20 ADAMS Joeri 21 TIELEN Dario 22 SUAREZ FERNANDEZ Kevin ESP 23 POWERS Jeremy USA 24 BOROS Michael CZE 25 VAN DE VELDE Matthias 26 THOMPSON Eric USA 27 CARABIN Sebastien

     

    27/11/2016 HAMME (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 4

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 BAKX Kelvin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 DERVEAUX Niels 12 CALUWE Stijn 13 VAN ROOSBROECK Pieter 14 SMETS Gert 15 PAUWELS Tijl 16 ROMBOUTS Seppe 17 SIEBENS Gianni 18 BAUTERS Reno 19 BRUNNER Eric USA 20 VANDEBOSCH Victor 21 LIESSENS Jarno 22 PETROV Spencer USA 23 HENNAUX Loic 24 BONNE Jenko 25 DRIESEN Jarne 26 VAN DER MEER Gosse NED 27 FLOREN Wesley NED 28 JACOBS Sybren 29 KAISE Julien 30 ALDERWEIRELD Robin 37 D´HOOGE Thomas

     

    27/11/2016 HAMME (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 4

    1 PIDCOCK Thomas GBR BRITISH NAT TEAM

    2 TURNER Ben GBR BRITISH NAT TEAM

    3 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 ROUILLER Loris SUI IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 VLIEGEN Pieter-jan KALAS CYCLING TEAM 99

    6 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    7 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    9 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    11 VERDONCK Andres 12 MEIN Thomas GBR 13 VRACHTEN Arne 14 CLYNHENS Jens 15 VANDEN BUSSCHE Wannes 16 THYS Joren 17 DE VET Sander 18 SIEMONS Julian 19 DE MEYER Jarne 20 KAMP Ryan NED 21 STEPHENSON Denzel USA 22 BRAES Brent 23 VERDONCK Loeka 24 SPRANGERS Lloyd 25 VAN DEN EYNDE Vince 26 NOEL Sam USA 27 VAN COMPERNOLLE Jason 28 STUER Kwinten 29 TIBACKX Lander 30 CLAUWAERT Maarten

     

    27/11/2016 HAMME (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 33

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    3 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM- AVALON PRO CYCLING

    6 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    7 DE BOER Sophie NED KALAS NNOF

    8 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    9 SELS Loes TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    11 VERSCHUEREN Jolien 12 RICHARDS Evie GBR 13 ANDERSON Elle USA 14 VAN ANROOIJ Lindy NED 15 NOBLE Ellen USA 16 MICHIELS Githa 17 NAUMAN Amanda USA 18 VAN DE STEENE Kim 19 VAN DE REE Monique NED 20 VANDERBEKEN Joyce 21 VERMEIR Aurelie 22 PALM Eva Maria 23 BELLAERT Axelle 24 BOSCHKER Julia NED 25 VAN DE VELDE Julie 26 MICHELS Laure 27 NOËL Jara 28 DE BRUYNE Meg 29 VERDEYEN Tine 30 VAN ROMPAY Anke

     

    27/11/2016 HAMME (O) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 1

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 TULETT Ben GBR BEELINE CYCLES

    4 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    7 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    8 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    9 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    10 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VAN TRICHT Floris 12 BELMANS Lennert 13 MEULEMANS Lennert 14 HERMANS Berre 15 COREMANS Dante 16 VAN DER SMISSEN Lennick 17 DE LAET Tomas 18 DHAEYE Enrico 19 BLEYENBERG Jado 20 CORTJENS Ryan 21 VAN CLEEMPUT Bert 22 VANSTEENKISTE Joshua 23 DEJAEGHER Jasper 24 DE PROOST Mats 25 WYSEURE Joran 26 CLARYSSE Elio 27 DECLERCK Jelle 28 VANPRAET Ruben 29 VAN DER SYPT Gianni 30 DE BOCK Rune 43 VAN HAVERE Detlev 46 D´HOLLANDER Senne 54 DANEEL Jefke

    27/11/2016 HÉLÉCINE - AMATEURS & MASTERS - Belgisch Kampioenschap

    Amateurs - deelnemers: 23

    1 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL

    2 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CT

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL

    6 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEEL

    7 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLEN

    8 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL

    11 DE BOCK Yoni 12 DELAERE Jens 13 VAN DIEREN Christophe 14 VANKERSSCHAEVER Klaas 15 VERNOU Lorenzo 16 DE BOCK Jelle 17 THIJS Dennis 18 VUJASIN Lionel 19 HUSSON Kobe 20 HAOT Maxime 21 DEBEURME Ben 22 DEBEURME Steve 23 BASTENS Christophe


    Masters A - deelnemers: 24- opgevers: 3

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    2 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEM

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    4 SLUYTS Glenn INDIVIDUEEL

    5 KINT Wesly INDIVIDUEEL

    6 BAJOREK Michel TRAINING PLUS RACING TEAM

    7 WAMPERS Yannick INDIVIDUEEL

    8 PAQUET François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 LAMBERT Régis ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VOLCKAERTS Sven OFFROAD CYCLING TEAM HEST

    11 COOLS Yves 12 MATTIUZZI Andy 13 VAN HOUTVEN Kris 14 PAQUET Vincent 15 FREESE Alexander 16 DEHAZE Laurent 17 JOSSE Benoît 18 DE RUETTE Sébastien 19 TOURNAY Ludovic 20 CAUWBERGHS Stan 21 FRISEE Sébastien


    Masters B - deelnemers:20

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    6 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    9 SCHROYEN Nico PMC CYCLINGCRUIS

    10 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    11 VETS Jelle 12 VANHONSEBROUCK Franky 13 FIEVEZ Benoît 14 SCEVENELS Daivy 15 NAESSENS Michael 16 MYNGHEER Erik 17 CARPENTIER Dirk 18 PAQUAY David 19 PIERARD Dominique 20 MIGLIORANZA Sandro


    Masters C - deelnemers: 22

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    5 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    6 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    7 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    8 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    10 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    11 VERTESSEN Johnny 12 HAUTERAT Georges 13 STORMS Marc 14 SWINNEN Rene 15 ZWINNEN Patrick 16 THIJS Carl 17 LAFORGE Eric 18 ANCART Jean-Pierre 19 HUNNINCK Paul 20 PIETTE Lionel 21 PUT Ludovicus 22 ROBERT Eric

    27-11-2016 om 18:42 geschreven door kenny


    26-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 26/11/2016
    LICHTAART (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 7

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 UYTDEWILLIGEN Ingmar SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99U23

    4 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99JUNIOR

    5 CANT Kevin ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    6 VAN COMPERNOLLE Kenneth SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    7 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    8 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    9 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99U23

    10 DEVOS Han ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23

    11 ROELANDT Kenny 12 DE CLEYN Dave 13 JASPERS Jappe 14 LEAERTS Yelle 15 TIELEMANS Jente 16 DRIESEN Jarne 17 GYS Jens 18 SZÉDELYI Tomas 19 PAUWELS Dries 20 THIJS Wim 21 SHRIVER Matt USA 22 VAN LAER Ward 23 GOOSEN Wouter 24 MUSEEUW Stefano 25 VERBEECK Glenn 26 KLOECK Dario 27 KOYEN Niels 28 DE WIT Edwin 29 SMETS Sibe 30 THIELEMANS Mike 33 DE ROP Michiel

     

    26/11/2016 LICHTAART (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 47 - opgevers: 1 - 40'

    1 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    3 DE VET Sander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 TIBACKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 BELLENS Jarno PMC CYCLING - ZOLDER

    9 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    11 GEYSELS Xander 12 JORDENS Jarno 13 VERBERCKMOES Fabio 14 COOLS Wannes 15 SMITS Rune 16 BRUYNINCKX Jonas 17 QUARTIER Jonas 18 STEURS Ward 19 BROECKX Seppe 20 MERTENS Cedric 21 HOUSSIN Bavo 22 ARKESTEYN Aron 23 PEETERS Kyle 24  SEMPELS Gill 25 VLERICK Lars 26 GIELEN Jasper 27 ARNOETS Yoran 28 AERTS Seppe 29 PEREMANS Jochen 30 MAES Shana 41 COMMISSARIS Caren


    Nieuwelingen - deelnemers: 80 - opgevers: 2 - 30'

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    4 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    5 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    6 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    8 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    11 VAN TRICHT Floris 12 NOYENS Jarne 13 VANDESOMPEL Cédric 14 HERRYGERS Tieme 15 VANDERMEER Quinten 16 GROSEMANS Daan 17 DE RIJCK Nando 18 DE PROOST Mats 19 JACOBS Lennerd 20 VAN DER VEKEN Senne 21 GROOTJANS Andries 22 GEUKENS Wout 23 WILLEMS Gilles 24 VANWETSWINKEL Quinten 25 JANSSEN Wout 26 CLAES Jary 27 VERHAEGEN Lennie 28 DEBAELE Jorre 29 DE LAET Tomas 30 LAERMANS Tommy


    Dames Jeugd - deelnemers: 11

    1 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    2 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    3 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    4 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    5 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    7 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    8 VANWUNSEL Lara VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    9 COPPENS Nieke KALAS CYCLING TEAM 99

    10 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 SIEMONS Maud W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Dames Elite - deelnemers: 11

    1 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VAN MALDEGHEM Nele FUJI MEDISTA MTB TEAM - NEEROETEREN

    3 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    5 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    6 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    7 VANDER SANDE Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 VAN PEER Sara LUC´S BIKE TEAM - BORGLOON

    9 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    10 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    11 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

     

    26/11/2016 LICHTAART (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 28 - opgevers: 2

    1 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    4 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    5 BECKERS Roy TEAM DW BIKES MASTM

    6 CANNAERTS Ben DAGPAS

    7 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    8 MAES Kenny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.AMAT

    9 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTM

    10 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    11 BAJOREK Michel 12 LIEVENS Siebe 13 DELCROIX Tom 14 VAN LEUFFELEN Peter 15 JANSSENS Jurgen 16 THIJS Dennis 17 MARIëN Jim 18 LEDEGEN Dietmar 19 VAN LINDT Hans 20 ALLEN Tim GBR 21 BERTELS Guy 22 WAMPERS Yannick 23 PEETERS Nick 24 VANGENSBEKE Arno 25 COCQUERIAUX Brent 26 VANDERHEYDEN Marc

     

    Masters B - deelnemers: 22 - opgevers: 2

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    3 DE KORT Tom DAGPAS

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VAN VLASSELAER Jurgen 4 BIKES MTB TEAM

    6 SCHROYEN Nico PMC CYCLING - ZOLDERCRUIS

    7 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 BLAIS Jean Francois CAN TREK-GPL

    9 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    10 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 VETS Jelle 12 NAESSENS Michael 13 VAN MEER Edgar NED 14 BOUDREAU Marc CAN 15 LEMMENS Erwin 16 ABE Peter 17 CLAES Philip 18 CARSON Stuart AUS 19 SCEVENELS Daivy 20 VAN DEN MUYSENBERGH Rob

     

    Masters C - deelnemers: 28 - opgevers: 1

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 TECK Erik INDIVIDUEEL

    5 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W

    6 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    7 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    8 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    10 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    11 VERTESSEN Johnny 12 ZWINNEN Patrick 13 ORANGE Robert CAN 14 VERDEYEN Jos 15 SWINNEN Rene 16 VERELST Rudolf 17 STORMS Marc 18 THIJS Carl 19 ROBERTS Andrew GBR 20 VANHAEVERBEKE Jean 21 GEERTS Chris 22 PAUWELS Mario 23 VAN OIRSCHOT Frank NED 24 YIP Handson CAN 25 MARTENS Herman 26 VAN DEN BOGAERT Jan 27 VAN DER LEEUW Albert NED

    26-11-2016 om 17:07 geschreven door kenny


    21-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 19/11/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 19/11/2016     


    Zaterdag 19/11/2016 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 12

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    3 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    4 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    5 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    6 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    7 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    8 DENUWELAERE Jan MAHIEU CONSTRUCT - KONAELITE

    9 VAN COMPERNOLLE Kenneth SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    10 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    11 HOFMAN Bart 12 TEIRLINCK Jens 13 DE WISPELAERE Bert 14 ROELANDT Kenny 15 VANDENHEEDE Brecht 16 COLAERT Pascal 17 PAUWELS Tijl 18 ALDERWEIRELD Robin 19 DENOLF Ritchie 20 VANCOMPERNOLLE Jan 21 VAN STAEYEN Maarten 22 VAN DEN BOSCH Tom 23 DE CLEYN Dave 24 DE SCHUYTER Tim 25 DECLERCK Mathias 26 DEWITTE Pieter 27 SHRIVER Matt USA 28 THIELEMANS Mike 29 MUSEEUW Stefano 30 COUCKUYT Jens
    3W3A8114.JPG
    Podium met winnaar Beloften Jenko Bonne en winnaar Elite z.c. Mathieu Willemyns.
    3W3A8089.JPG
                       Aankomst van winnaar Elite z.c. met Mathieu Willemyns.
    3W3A8099.JPG
                                Aankomst winnaar Beloften met Jenko Bonne.
    3W3A8031.JPG
    3W3A7961.JPG
    3W3A7887.JPG
    3W3A7883-001.JPG
    3W3A7836.JPG
    3W3A7819.JPG
    3W3A7808.JPG
    3W3A7783.JPG
    3W3A7709.JPG
    3W3A7693.JPG
    3W3A7684.JPG
    3W3A7676.JPG
                                         Start van de Beloften en Elite z.c.
     

    19/11/2016 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. C

    Juniores & Dames Elite - deelnemers: 33 - 40'

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 BRUYNINCKX Jonas LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 HASPESLAGH Junior YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11  BEKAERT Seppe 12 SANTY Arne 13 VLERICK Lars 14 LOGIE Aaron 15 GUNST Ruben 16 BRUNING Jente 17 DEMEYER Guillian 18 AERTS Seppe 19 SLABBINCK Sietse 20 VERVECKEN Brent 21 BURNETT Thomas GBR 22 BLOM Kenneth 23 VERCAMMEN Ewoud 24 DEROO Mieke 25 VAN DER BORGHT Jani 26 FRAEYE Katleen 27 VAN GINNEKEN Ilona NED 28 DE DECKER Clyde 29 JOCHEMS Chien 30 GELDHOF Anja
    3W3A7656.JPG
    Podium met winnaar Juniores Anton Ferdinande en winnares Dames Elite Mieke Deroo.
    3W3A7623.JPG
                           Aankomst winnaar Juniores met Anton Ferdinande.
    3W3A7585.JPG
    3W3A7531.JPG
    3W3A7499.JPG
    3W3A7449.JPG
    3W3A7382.JPG
                                               Start van de Juniores.


    Nieuwelingen & Dames Jeugd - deelnemers: 42 - opgevers: 2 - 30'

    1 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    8 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 DE BOCK Rune C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    10 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 VAN COMPERNOLLE Jamie 12 DE ROECK Mathis 13 VANPRAET Ruben 14 VAN CLEEMPUT Bert 15 BERT Jasper 16 CALLEWAERT Andreas 17 BLEYENBERG Jado 18 VANLUCHENE Maxim 19 VIDTS Obie 20 DE VOS Wannes 21 GROOTJANS Jeno 22 AMEYE Maxime 23 VAN CUTSEM Senna 24 VANDERSCHUEREN Jarno 25 LAEVENS Justin 26 LEVEQUE Lucas FRA 27 SALOMEZ Ydris 28 DECKMIJN Matisse 29 VAN DER PLAETSEN Damon 30 VAN HAVERE Detlev
    3W3A7365.JPG
    Winnaar Nieuwelingen met Jasper Dejaegher, winnares Dames Jeugd met Eva Vermeersch
    en winnaar Nieuwelingen 1°jaars.
    3W3A7305.JPG
                       Aankomst winnaar Nieuwelingen met Jasper Dejaegher.
    3W3A7169.JPG
    3W3A7085.JPG
    3W3A7045.JPG
    3W3A7011.JPG
                                               Start van de Nieuwelingen.


    Dames jeugd - deelnemers: 5

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
    3W3A7240.JPG
    3W3A7014.JPG
                                              Start van de Dames Jeugd.

     

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    2 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 VAN GINNEKEN Ilona NED AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    5 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6 VAN DEN HAUTE Steffy TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    7 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW
    3W3A7664.JPG 3W3A7639.JPG
                               Mieke Deroo                                                 Aankomst winnares Dames Elite met Mieke Deroo.
    3W3A7438.JPG
    3W3A7400.JPG
    3W3A7386.JPG
                                            Start van de Dames Elite.

     

    19/11/2016 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Masters A - deelnemers: 25

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    5 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    9 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    10 KINT Wesly INDIVIDUEELMASTM

    11 VAN ASSCHE Nico 12 TACK Spencer 13 VANKERSSCHAEVER Klaas 14 WAMPERS Yannick 15 ARNOUTS Tom 16 VAN DIEREN Christophe 17 VERMEIREN Gianni ITA 18 CHALMERS Scott GBR 19 VOLCKAERTS Sven 20 PLASSCHAERT Jonas 21 FREESE Alexander 22 COCQUERIAUX Brent 23 DE MEYER Michaël 24 ROGIERS Kurt 25 TEIRLINCK Steven
    3W3A6984.JPG
    Podium met winnaar Amateurs Jordy Van Staeyen en winnaar Masters A Nicky David.
    3W3A6934.JPG
                           Aankomst van winnaar Masters A met Nicky David.
    3W3A6793.JPG
    3W3A6758.JPG
    3W3A6714.JPG
    3W3A6713.JPG
    3W3A6702.JPG
                                     Start van de Amateurs en Masters A.


    Masters B - deelnemers: 20

    1 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 BOUDREAU Marc CAN 12 MYNGHEER Erik 13 VAN LOOY Jos 14 FURNISS James GBR 15 DHOOGE Jeffrey 16 DUMONT Jurgen 17 BULTYNCK Geert 18 VAN GOETHEM Danny 19 DE GROOTE Rik 20 DECLERCQ Wouter
    3W3A6693.JPG
       Winnaar Masters C Guido Verhaegen en winnaar Masters B Steve Gruwier.
    3W3A6656.JPG
                            Aankomst van winnaar Masters B met Steve Gruwier.
    3W3A6507.JPG
    3W3A6491.JPG
    3W3A6452.JPG
    3W3A6429.JPG
    3W3A6410.JPG
                                              Start van de Masters B.


    Masters C - deelnemers: 20

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 ALEXANDER Daniel GBR MATLOCK CC

    3 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    6 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    8 DAVID Theofiel BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 VENS Dirk INDIVIDUEEL

    10 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW

    11 DE CLERCQ Jose 12 COOPMAN Ivan 13 ROBERTS Andrew GBR 14 MERTENS Rene 15 LAFORGE Eric 16 GOETHALS Ronny 17 DE BIE Dirk 18 TUTELEERS Romain 19 YIP Handson CAN 20 HURTECANT Roland
    3W3A6667.JPG
                             Aankomst winnaar Masters C met Guido Verhaegen.
    3W3A6412.JPG
                                                 Start van de Masters C.

     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-11-2016 om 10:56 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!