Zondag 13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´
Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1
1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON
2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
3 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS
6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
7 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM
8 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON
9 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
10 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK-CORENDON
11 MERLIER Tim 12 BOROS Michael TCH 13 SWEECK Diether 14 ADAMS Joeri 15 VAN AMERONGEN Thijs NED 16 PEETERS Rob 17 VERMEERSCH Gianni 18 VANDEKINDEREN Jens 19 GODRIE Stan NED 20 TARAMARCAZ Julien SUI 21 HOEYBERGHS Daan 22 FRANZOI Enrico ITA 23 VAN COMPERNOLLE Kenneth 24 TIELEN Dario 25 OBRIST Fabian SUI 26 THOMPSON Eric USA 27 TAKENOUCHI Yu JPN 28 FORMOSO Luca SUI
13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´
Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 7
1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM
5 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM
6 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM
7 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON
8 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO
9 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
10 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM
11 BONNE Jenko 12 ROMBOUTS Seppe 13 SCHUERMANS Jelle 14 VAN ROOSBROECK Pieter 15 VAN DER HEIJDEN Maik NED 16 SIEBENS Gianni 17 DERVEAUX Niels 18 JANSEN Richard NED 19 DEKKER Jens NED 20 HENNAUX Loic 21 DE MEYER Senne 22 PAUWELS Tijl 23 JACOBS Sybren 24 WUYTS Mathijs 25 VANDEBOSCH Victor 26 LOOCKX Lander 27 BAKX Kelvin NED 28 LIESSENS Jarno 29 VAN DEN BOS Perry NED 30 FLOREN Wesley NED 31 VAN DE VELDE Thomas
13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 2
1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK
2 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS
3 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC
4 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT
5 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
6 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC
7 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT
8 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT
9 BEKAERT Yentl VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
10 ROUILLER Loris SUI IKO ENERTHERM BEOBANK
11 KIELICH Timo 12 VRACHTEN Arne 13 VAN GILS Maxim 14 VAN DEN EYNDE Vince 15 THYS Joren 16 VANDERMEULEN Niels 17 DE VET Sander 18 PEMEN Dolf 19 CLYNHENS Jens 20 DEWULF Maxim 21 VERDONCK Andres 22 DE SMET Thibaut 23 KONINGS Robbe 24 VERDONCK Loeka 25 VAN DEN BERGHEN Lars NED 26 HOUSSIN Bavo 27 VAN DER AARSSEN Jurgen NED 28 BEKAERT Seppe 29 VLERICK Lars 30 KERCKHAERT Jochem NED
13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´
Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1
1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP
2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
5 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI
6 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM
7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM
8 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT
9 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL
10 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM
11 NAGENGAST Fleur NED 12 HOEKE Geerte NED 13 VAN DE STEENE Kim
14 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED 15 PALM Eva Maria 16 BELLAERT Axelle 17 MAES Shana 18 WILLEMS Gertie 19 MASSAGÉ Birgit 20 VAN DE REE Monique NED 21 VERMEIR Aurelie 22 DOBBELAERE Jana 23 BLANCHAERT Jo
13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´
Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1
1 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN
2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT
3 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN
4 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN
5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC
6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT
7 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT
8 ZIEMERINK Milan NED MTB
9 ALVARADO Salvador NED LARES-DOLTCINI CT
10 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
11 WILLEMSEN Steijn NED 12 BELMANS Lennert 13 VAN DER DRIFT Twan NED 14 GELEIJN Owen NED 15 DE WEERT Robbe 16 DE SMET Nicolas 17 MEULEMANS Lennert 18 WYSEURE Joran 19 DE SCHEPPER Ward NED 20 HERRYGERS Tieme 21 VAN DER VLEUTEN Lukas 22 BUYZE Wannes 23 VANDERSCHUEREN Jarno 24 VAN DIJK Bastiaan NED 25 BEECKMAN Gauthier 26 SARDINA Mika NED 27 SLUYDTS Toon 28 CLAUS Benoit 29 CLAES Sam 30 GELEIJN Tristan
13/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden Aspiranten
Aantal deelnemers:
|