Zondag 06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´
Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 7
1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON
2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS
4 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
5 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
6 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM
7 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON
8 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
9 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
11 ADAMS Joeri 12 BOROS Michael CZE 13 VANTHOURENHOUT Michael 14 BAESTAENS Vincent 15 AERNOUTS Jim 16 VERMEERSCH Gianni 17 GODRIE Stan NED 18 HOEYBERGHS Daan 19 VANDEKINDEREN Jens 20 VAN LEEUWEN Patrick NED 21 MERLIER Braam 22 HUYS Stijn 23 PEETERS Rob 24 VAN COMPERNOLLE Kenneth 25 BRAET Vinnie 26 WUBBEN Niels NED 27 TAKENOUCHI Yu JPN 28 VENS Quincy 29 VAN DE VELDE Matthias 30 KINNING Glenn IRL
06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden U23 UCI - 50´
Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 5
1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM
2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
3 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
4 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
5 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM
6 VAN DER HEIJDEN Maik NED Rabobank Development Team
7 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM
8 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON
9 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
10 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
11 JOSEPH Thomas 12 GOOSSENS Kobe 13 VAN DER MEER Gosse NED 14 CALUWE Stijn 15 DUBAU Lucas FRA 16 BONNE Jenko 17 DUBAU Joshua FRA 18 JASPERS Jappe 19 DERVEAUX Niels 20 BAKX Kelvin NED 21 JANSEN Richard NED 22 BAUTERS Reno 23 FLOREN Wesley NED 24 LIESSENS Jarno 25 DE MEYER Senne 26 VAN DIJKE Koen NED 27 VAN ROOSBROECK Pieter 28 VANDEBOSCH Victor 29 ROMBOUTS Seppe 30 BOER Erik NED
06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 3
1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK
2 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC
3 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK
4 TURNER Ben GBR HMT WITH JLT CONDOR
5 BEKAERT Yentl VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
6 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
7 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT
8 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC
9 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK
10 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT
11 VERMEERSCH Florian 12 ARTZ Bart NED 13 VRACHTEN Arne 14 HENDRIKX Mees NED 15 VAN HELVOIRT Koen NED 16 GUILLEMIN Nicolas FRA 17 DEWULF Maxim 18 VAN GILS Maxim 19 CLYNHENS Jens 20 VANDERMEULEN Niels 21 VERDONCK Andres 22 HAZEKAMP Bart NED 23 GEURTS Kyro NED 24 JORDENS Jarno 25 YATES Harry GBR 26 VAN DEN AARSSEN Jurgen NED 27 DE VET Sander 28 DESCHEPPER Ward 29 LOOHUIS Lars NED 30 DECOSTER Louis
06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´
Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 2
1 DE BOER Sophie NED KALAS ESSERS NNOF CT
2 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP
3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI
5 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
6 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM
7 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL
8 FRANCK Alicia ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
9 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM
10 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
11 VERSCHUEREN Jolien 12 VAN DEN HOEK Bianca NED 13 VAN DE STEENE Kim 14 DELHAYE Pauline FRA 15 VAN DER HEIJDEN Inge NED 16 VAN ANROOIJ Lindy NED 17 NAGENGAST Fleur NED 18 PALM Eva Maria 19 BOSCHKER Julia NED 20 BELLAERT Axelle 21 VERMEIR Aurelie 22 TRUYEN Marthe 23 VAN DE REE Monique NED 24 GERRITSEN Irene NED 25 WILLEMS Gertie 26 MICHELS Laure 27 DEROO Mieke 28 MASSAGÉ Birgit 29 VERMEERSCH Eva 30 CORNELISSE Simone NED
06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´
Nieuwelingen - deelnemers: 49 - opgevers: 6
1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT
2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK
3 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT
4 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN
5 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN
6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT
7 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC
8 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW
9 ALVARADO Salvador NED LARES-DOLTCINI CT
10 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99
11 MEULEMANS Lennert 12 WYSEURE Joran 13 VAN DER DRIFT Twan NED 14 DEJAEGHER Jasper 15 CRAIG Charlie GBR 16 DE WEERT Robbe 17 HERMANS Berre 18 DE SCHEPPER Ward NED 19 WILLEMSEN Steijn NED 20 VAN HOFTEN Levi NED 21 VANPARYS Tjorven 22 VAN DIJK Bastiaan NED 23 ANANIE Ugo FRA 24 VAN DER VLEUTEN Lukas 25 VANSTEENKISTE Joshua 26 CLARYSSE Elio 27 LAURYSSEN Yorben 28 DE BOCK Rune 29 SLUYDTS Toon 30 SARDINA Mika NED
Dames Jeugd - deelnemers: 4 - opgevers: 1
1 QUINT Danielle NED
2 WADSWORTH Maddie GBR
3 COLLAVINI Lily FRA CC CAMBRESIEN
06/11/2016 LOKEREN (O) - Veldrijden Aspiranten Provinciaal kampioenschap
12 jaar - deelnemers: 32
1 DHONDT Ibe ISOREX CYCLING TEAM
2 VANDECASTEELE Bart Jay Junior KVC NOORDZEEMEEUW
3 VAN NIEUWENHUYSE Senne TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
4 DE DOBBELAERE Born KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
5 NACHTERGAELE Diego ASFRA RACING TEAM
21 WATERSCHOOT Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
26 DE WILDE Senna PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
27 CLEMMINCK Edgard PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
13 jaar - deelnemers: 45
1 VAN DER HEYDEN Dario C SPORT - KTC-CYCLING TEAM
2 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT
3 DE MOYER Kenay CT PAJURIS
4 BELLON Damon CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
5 VAN DEN MEERSSCHE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
19 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
27 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
14 jaar - deelnemers: 34 - opgevers: 1
1 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
2 DHOOGE Thibau TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
3 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT
4 DELAERE Brent KVC NOORDZEEMEEUW
5 KUYPERS Milan KVC NOORDZEEMEEUW
16 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
21 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
12 jaar Meisjes - deelnemers: 5
1 VAN SINAEY Xaydee C SPORT - KTC-CYCLING TEAM
2 VANDERAERDEN Anna GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN
3 BOELS Dina LOTTO OLYMPIA TIENEN
4 SAINTOBYN Chelsey KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
5 CLINCKEMAILLIE Saare TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
13 jaar Meisjes - deelnemers: 5
1 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW
2 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK
3 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
4 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM
5 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW
14 jaar Meisjes - deelnemers: 3
1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
2 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM
3 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
|