.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    13-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE GAVERE VAN ZONDAG 13/11/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE GAVERE VAN ZONDAG 13/11/2016     


    Zondag 13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    9 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK-CORENDON

    11 MERLIER Tim 12 BOROS Michael TCH 13 SWEECK Diether 14 ADAMS Joeri 15 VAN AMERONGEN Thijs NED 16 PEETERS Rob 17 VERMEERSCH Gianni 18 VANDEKINDEREN Jens 19 GODRIE Stan NED 20 TARAMARCAZ Julien SUI 21 HOEYBERGHS Daan 22 FRANZOI Enrico ITA 23 VAN COMPERNOLLE Kenneth 24 TIELEN Dario 25 OBRIST Fabian SUI 26 THOMPSON Eric USA 27 TAKENOUCHI Yu JPN 28 FORMOSO Luca SUI
    3W3A6346.JPG
    3W3A6327.JPG
                           Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    3W3A6340.JPG
                                    Aankomst van de 2de Wout Van Aert.
    3W3A6343.JPG
                                         Aankomst van de 3de Toon Aerts.
    3W3A6318.JPG
    3W3A6317.JPG
    3W3A6277.JPG
    3W3A6275.JPG
    3W3A6254.JPG
    3W3A6247.JPG
    3W3A6166.JPG
    3W3A6159.JPG
    3W3A6143.JPG
    3W3A6139.JPG
    3W3A6107.JPG
    3W3A6103.JPG

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 7

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    8 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    10 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    11 BONNE Jenko 12 ROMBOUTS Seppe 13 SCHUERMANS Jelle 14 VAN ROOSBROECK Pieter 15 VAN DER HEIJDEN Maik NED 16 SIEBENS Gianni 17 DERVEAUX Niels 18 JANSEN Richard NED 19 DEKKER Jens NED 20 HENNAUX Loic 21 DE MEYER Senne 22 PAUWELS Tijl 23 JACOBS Sybren 24 WUYTS Mathijs 25 VANDEBOSCH Victor 26 LOOCKX Lander 27 BAKX Kelvin NED 28 LIESSENS Jarno 29 VAN DEN BOS Perry NED 30 FLOREN Wesley NED 31 VAN DE VELDE Thomas
    3W3A5838.JPG
    Podium Beloften met winnaar Eli Iserbyt, Quinten Hermans en Joris Nieuwenhuis.
    3W3A5843.JPG
    3W3A5798.JPG
                          Aankomst van winnaar Beloften met Eli Iserbyt.
    3W3A5812.JPG
    3W3A5819.JPG
    3W3A5750.JPG
    3W3A5603.JPG
    3W3A5594.JPG
    3W3A5569.JPG
    3W3A5549.JPG
    3W3A5541.JPG
    3W3A5515.JPG
    3W3A5512.JPG
                                           Start van de Beloften te Gavere.

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 2

    1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    3 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    4 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    5 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    7 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    8 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    9 BEKAERT Yentl VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 ROUILLER Loris SUI IKO ENERTHERM BEOBANK

    11 KIELICH Timo 12 VRACHTEN Arne 13 VAN GILS Maxim 14 VAN DEN EYNDE Vince 15 THYS Joren 16 VANDERMEULEN Niels 17 DE VET Sander 18 PEMEN Dolf 19 CLYNHENS Jens 20 DEWULF Maxim 21 VERDONCK Andres 22 DE SMET Thibaut 23 KONINGS Robbe 24 VERDONCK Loeka 25 VAN DEN BERGHEN Lars NED 26 HOUSSIN Bavo 27 VAN DER AARSSEN Jurgen NED 28 BEKAERT Seppe 29 VLERICK Lars 30 KERCKHAERT Jochem NED
    3W3A5504.JPG
    Podium Juniores met winnaar Toon Vandenbosch, Thymen Arensman en Jelle Camps.
    3W3A5488.JPG
                                                  Andreas Goeman werd 5de.
    3W3A5483.JPG
    3W3A5477.JPG
                                                Florian Vermeersch werd 7de.
    3W3A5491.JPG
    3W3A5461.JPG
                     Aankomst van winnaar Juniores met Toon Vandenbosch.
    3W3A5466.JPG
                                   Aankomst van de 2de Thymen Arensman.
    3W3A5494.JPG
    3W3A5433.JPG
    3W3A5374.JPG
    3W3A5358.JPG

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    6 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    8 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    9 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

    10 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    11 NAGENGAST Fleur NED 12 HOEKE Geerte NED 13 VAN DE STEENE Kim

    14 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED 15 PALM Eva Maria 16 BELLAERT Axelle 17 MAES Shana 18 WILLEMS Gertie 19 MASSAGÉ Birgit 20 VAN DE REE Monique NED 21 VERMEIR Aurelie 22 DOBBELAERE Jana 23 BLANCHAERT Jo
    3W3A6051.JPG
    Podium Dames met winnares Sanne Cant, Jolien Verschueren en Christine Majerus.
    3W3A6015.JPG
                                  Aankomst van winnares Sanne Cant.
    3W3A6023.JPG
                                Aankomst van de 2de Jolien Verschueren.
    3W3A5917.JPG
    3W3A5910.JPG
    3W3A5882.JPG
    3W3A5874.JPG
                                             Start van de Dames te Gavere.
    3W3A5846.JPG

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    4 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    8 ZIEMERINK Milan NED MTB

    9 ALVARADO Salvador NED LARES-DOLTCINI CT

    10 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    11 WILLEMSEN Steijn NED 12 BELMANS Lennert 13 VAN DER DRIFT Twan NED 14 GELEIJN Owen NED 15 DE WEERT Robbe 16 DE SMET Nicolas 17 MEULEMANS Lennert 18 WYSEURE Joran 19 DE SCHEPPER Ward NED 20 HERRYGERS Tieme 21 VAN DER VLEUTEN Lukas 22 BUYZE Wannes 23 VANDERSCHUEREN Jarno 24 VAN DIJK Bastiaan NED 25 BEECKMAN Gauthier 26 SARDINA Mika NED 27 SLUYDTS Toon 28 CLAUS Benoit 29 CLAES Sam 30 GELEIJN Tristan



     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-11-2016 om 19:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 13/11/2016
    GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    9 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK-CORENDON

    11 MERLIER Tim 12 BOROS Michael TCH 13 SWEECK Diether 14 ADAMS Joeri 15 VAN AMERONGEN Thijs NED 16 PEETERS Rob 17 VERMEERSCH Gianni 18 VANDEKINDEREN Jens 19 GODRIE Stan NED 20 TARAMARCAZ Julien SUI 21 HOEYBERGHS Daan 22 FRANZOI Enrico ITA 23 VAN COMPERNOLLE Kenneth 24 TIELEN Dario 25 OBRIST Fabian SUI 26 THOMPSON Eric USA 27 TAKENOUCHI Yu JPN 28 FORMOSO Luca SUI

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 7

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    8 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    10 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    11 BONNE Jenko 12 ROMBOUTS Seppe 13 SCHUERMANS Jelle 14 VAN ROOSBROECK Pieter 15 VAN DER HEIJDEN Maik NED 16 SIEBENS Gianni 17 DERVEAUX Niels 18 JANSEN Richard NED 19 DEKKER Jens NED 20 HENNAUX Loic 21 DE MEYER Senne 22 PAUWELS Tijl 23 JACOBS Sybren 24 WUYTS Mathijs 25 VANDEBOSCH Victor 26 LOOCKX Lander 27 BAKX Kelvin NED 28 LIESSENS Jarno 29 VAN DEN BOS Perry NED 30 FLOREN Wesley NED 31 VAN DE VELDE Thomas

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 2

    1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    3 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    4 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    5 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    7 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    8 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    9 BEKAERT Yentl VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 ROUILLER Loris SUI IKO ENERTHERM BEOBANK

    11 KIELICH Timo 12 VRACHTEN Arne 13 VAN GILS Maxim 14 VAN DEN EYNDE Vince 15 THYS Joren 16 VANDERMEULEN Niels 17 DE VET Sander 18 PEMEN Dolf 19 CLYNHENS Jens 20 DEWULF Maxim 21 VERDONCK Andres 22 DE SMET Thibaut 23 KONINGS Robbe 24 VERDONCK Loeka 25 VAN DEN BERGHEN Lars NED 26 HOUSSIN Bavo 27 VAN DER AARSSEN Jurgen NED 28 BEKAERT Seppe 29 VLERICK Lars 30 KERCKHAERT Jochem NED

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    6 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    8 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    9 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

    10 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    11 NAGENGAST Fleur NED 12 HOEKE Geerte NED 13 VAN DE STEENE Kim

    14 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED 15 PALM Eva Maria 16 BELLAERT Axelle 17 MAES Shana 18 WILLEMS Gertie 19 MASSAGÉ Birgit 20 VAN DE REE Monique NED 21 VERMEIR Aurelie 22 DOBBELAERE Jana 23 BLANCHAERT Jo

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    4 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    8 ZIEMERINK Milan NED MTB

    9 ALVARADO Salvador NED LARES-DOLTCINI CT

    10 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    11 WILLEMSEN Steijn NED 12 BELMANS Lennert 13 VAN DER DRIFT Twan NED 14 GELEIJN Owen NED 15 DE WEERT Robbe 16 DE SMET Nicolas 17 MEULEMANS Lennert 18 WYSEURE Joran 19 DE SCHEPPER Ward NED 20 HERRYGERS Tieme 21 VAN DER VLEUTEN Lukas 22 BUYZE Wannes 23 VANDERSCHUEREN Jarno 24 VAN DIJK Bastiaan NED 25 BEECKMAN Gauthier 26 SARDINA Mika NED 27 SLUYDTS Toon 28 CLAUS Benoit 29 CLAES Sam 30 GELEIJN Tristan

     

    13/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    13-11-2016 om 17:21 geschreven door kenny


    12-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S PK VELDRENNERS TE ZELE VAN ZATERDAG 12/11/2016

    FOTO'S PK VELDRENNERS TE ZELE VAN ZATERDAG 12/11/2016     


    Zaterdag 12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 1

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-VERONAELITE

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    3 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    4 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    5 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    6 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    7 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    8 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    9 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    10 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    11 VAN DE VELDE Matthias 12 DE DECKER Steven 13 DE SCHUYTER Tim 14 LEAERTS Yelle 15 DECLERCK Mathias 16 BAEYENS Dennis 17 DENOLF Ritchie 18 GYS Jens 19 VANDENHEEDE Brecht 20 DE WISPELAERE Bert 21 PAUWELS Dries 22 CLAEYS Stef 23 GOOSEN Wouter 24 DEWITTE Pieter 25 VANDENBROUCKE Niels 26 THIELEMANS Mike 27 VAN ASSCHE Bert 28 JANSSEN Tim NED 29 MORTIER Diede 30 VANDERMEIRSCH Aaron 36 GOOSSENS Kenny
    3W3A5149.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Braam Merlier, Angelo De Clercq en Bart Hofman.
    3W3A5155.JPG
    Podium U23 met winnaar Jenko Bonne, Thomas Van de Velde en Jens Teirlinck.
    3W3A5163.JPG
    3W3A5172.JPG
    3W3A5176.JPG
                  De Provinciale Kampioenen: Braam Merlier en Jenko Bonne.
    3W3A5118.JPG
                          Aankomst van winnaar Elite z.c. met Braam Merlier.
    3W3A5127.JPG
                           Aankomst van winnaar Beloften met Jenko Bonne.

     

    12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden Dames - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Dames Elite & Dames Jeugd - deelnemers: 18

    1 VAN DE STEENE Kim KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELAREDE

    2 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CTDE

    3 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAMDJ

    4 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU17V

    5 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VSDE

    6 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZWDE

    7 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZWDE

    8 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZWU17V

    9 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMDE

    10 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMDE

    11 VERTENTEN Soetkin 12 VERDEYEN Tine 13 GELDHOF Anja 14 ROMBOUTS Tine 15 VANDECAVEYE Fleur 16 BLANCHAERT Jo 17 DOBBELAERE Jana 18 ALLAERT Phoebe
    3W3A5309.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Kim Van De Steene, Aurelie Vermeir en Laure Michels.
    3W3A5327.JPG
    3W3A5336.JPG
                            Podium Dames Jeugd met winnares Jara Noël.
    3W3A5323.JPG
    3W3A5285.JPG
                     Aankomst winnares Dames Elite met Kim Van De Steene.

     

    12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores - deelnemers: 21 - opgevers: 1 - 40'

    1 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    3 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    5 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VERMEERSCH Arne ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 BRUYNINCKX Jonas LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 DESCHEPPER Ward 12 BEKAERT Seppe 13 COCKX Maxime 14 VULLERS Brain 15 VLERICK Lars 16 GUNST Ruben 17 SLABBINCK Sietse 18 BRUNING Jente 19 CLAUWAERT Maarten 20 VAN DER BORGHT Jani
    3W3A4820.JPG
    Podium Juniores met winnaar Andreas Goeman, Florian Vermeersch en Fabio Verberckmoes.
    3W3A4824.JPG
                           Provinciaal Kampioen Juniores Andreas Goeman.
    3W3A4828.JPG
    3W3A4831.JPG
                            Coach Juniores Dirk Onghena en Andreas Goeman.
    3W3A4782.JPG
                          Aankomst winnaar Juniores met Andreas Goeman.


    Nieuwelingen - deelnemers: 36 - opgevers: 1 - 30'

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    7 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W

    8 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VANPRAET Ruben CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 MEEUSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    11 DEBAELE Jorre 12 VANLUCHENE Maxim 13  CLARYSSE Elio 14 BLEYENBERG Jado 15 DE ROECK Mathis 16 DE BOCK Rune 17 BERT Jasper 18 VAN COMPERNOLLE Jamie 19 LAVERGE Maxim 20 CALLEWAERT Andreas 21 DE VOS Wannes 22 GROOTJANS Jeno 23 VIDTS Obie 24 VERMOOTE Jens 25 GOYVAERTS Ibo 26 VAN DER PLAETSEN Damon 27 BEECKMAN Gauthier 28 VAN HAVERE Detlev 29 AMEYE Maxime 30 D´HOLLANDER Senne 31 VAN CLEEMPUT Bert 32 DANEEL Jefke
    3W3A4704.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Ryan Cortjens, Jasper Dejaegher en Jenno Berckmoes.
    3W3A4713.JPG
                                          Podium 2de jaars Nieuwelingen.
    3W3A4720.JPG
                      Provinciaal Kampioen 2de jaars met Jenno Berckmoes.
    3W3A4731.JPG
    3W3A4733.JPG
    3W3A4637.JPG
                         Aankomst winnaar Nieuwelingen met Ryan Cortjens.
     

    12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 31 - opgevers: 5

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    5 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    6 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    7 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    8 COUSSENS Dieter INDIVIDUEELAMA19+

    9 TACK Spencer DAGPAS

    10 VAN DIEREN Christophe BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMAT

    11 DE BOCK Yoni 12 VAN STAEYEN Jordy 13 BAJOREK Michel 14 DE BOCK Jelle 15 KINT Wesly 16 ARNOUTS Tom 17 PAESHUYSE Jef 18 VAN GINNEKEN Glenn 19 JANSSENS Jurgen 20 WAMPERS Yannick 21 VANKERSSCHAEVER Klaas 22 VAN LAETHEM Kevin 23 DE MEYER Michaël 24 ROGIERS Kurt 25 FREESE Alexander 26 COCQUERIAUX Brent
    3W3A4590.JPG
                               Podium Masters A met winnaar Nicky David.
    3W3A4593.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Jorn Montaigne, Laudelino Lammens en Bryan Vispoel.
    3W3A4604.JPG
    Podium Provinciaal Kampioen Amateurs met Laudelino Lammens, Bryan Vispoel
    en Arno Verberckmoes.
    3W3A4547.JPG
                                       Aankomst van winnaar Nicky David.


    Masters B - deelnemers: 17

    1 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    7 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DHOOGE Jeffrey DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    10 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    11 MYNGHEER Johan 12 DE WAELE Marnic 13 VAN LOOY Jos 14 DUMONT Jurgen 15 MYNGHEER Erik 16 BULTYNCK Geert 17 DE GROOTE Rik
    3W3A4423.JPG
    Podium Masters B met winnaar Steve Gruwier, Patrick Bassez en Danny Sleeckx.
    3W3A4450.JPG
                         Provinciaal Kampioen Mario Lammens en Patrick Bassez.
    3W3A4438.JPG
          Podium Provinciaal Kampioen Masters B met winnaar Patrick Bassez.
    3W3A4349.JPG
                          Aankomst winnaar Masters B met Steve Gruwier.
    3W3A4354.JPG
                                        Aankomst van Patrick Bassez.


    Masters C - deelnemers: 27 - opgevers: 2

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    7 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    8 DAVID Theofiel BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    10 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    11 KOCKAERTS Hubert 12 DEKEERLE Dirk 13 VERTESSEN Johnny 14 ROBERTS Andrew GBR 15 ZWINNEN Patrick 16 COOPMAN Ivan 17 VANHAEVERBEKE Jean 18 GROENÉ Yvan 19 GOETHALS Ronny 20 DE CLERCQ Jose 21 DE BIE Dirk 22 HOLVOET Franki 23 BUEDS Willem 24 YIP Handson CAN 25 HURTECANT Roland
    3W3A4427.JPG
         Podium Masters C met Guido Verhaegen, Dirk Mertens en Mark Verloo.
    3W3A4444.JPG
                       Provinciaal Kampioen Masters C Mario Lammens.
    3W3A4391.JPG
                                        Aankomst van Mario Lammens.

    3W3A4273.JPG
     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-11-2016 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 5°Veldritzege en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Nicky David 1.jpg 

             Nicky David

    Zaterdag 12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 1

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-VERONAU23

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    3 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    4 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    5 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    6 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    7 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    8 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    9 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    10 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    11 VAN DE VELDE Matthias 12 DE DECKER Steven 13 DE SCHUYTER Tim 14 LEAERTS Yelle 15 DECLERCK Mathias 16 BAEYENS Dennis 17 DENOLF Ritchie 18 GYS Jens 19 VANDENHEEDE Brecht 20 DE WISPELAERE Bert 21 PAUWELS Dries 22 CLAEYS Stef 23 GOOSEN Wouter 24 DEWITTE Pieter 25 VANDENBROUCKE Niels 26 THIELEMANS Mike 27 VAN ASSCHE Bert 28 JANSSEN Tim NED 29 MORTIER Diede 30 VANDERMEIRSCH Aaron 36 GOOSSENS Kenny

     

    12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden Dames - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Dames Elite & Dames Jeugd - deelnemers: 18

    1 VAN DE STEENE Kim KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELAREDE

    2 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CTDE

    3 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAMDJ

    4 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU17V

    5 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VSDE

    6 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZWDE

    7 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZWDE

    8 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZWU17V

    9 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMDE

    10 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMDE

    11 VERTENTEN Soetkin 12 VERDEYEN Tine 13 GELDHOF Anja 14 ROMBOUTS Tine 15 VANDECAVEYE Fleur 16 BLANCHAERT Jo 17 DOBBELAERE Jana 18 ALLAERT Phoebe

     

    12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores - deelnemers: 21 - opgevers: 1 - 40'

    1 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    3 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    5 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VERMEERSCH Arne ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 BRUYNINCKX Jonas LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 DESCHEPPER Ward 12 BEKAERT Seppe 13 COCKX Maxime 14 VULLERS Brain 15 VLERICK Lars 16 GUNST Ruben 17 SLABBINCK Sietse 18 BRUNING Jente 19 CLAUWAERT Maarten 20 VAN DER BORGHT Jani


    Nieuwelingen - deelnemers: 36 - opgevers: 1 - 30'

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    7 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W

    8 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VANPRAET Ruben CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 MEEUSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    11 DEBAELE Jorre 12 VANLUCHENE Maxim 13  CLARYSSE Elio 14 BLEYENBERG Jado 15 DE ROECK Mathis 16 DE BOCK Rune 17 BERT Jasper 18 VAN COMPERNOLLE Jamie 19 LAVERGE Maxim 20 CALLEWAERT Andreas 21 DE VOS Wannes 22 GROOTJANS Jeno 23 VIDTS Obie 24 VERMOOTE Jens 25 GOYVAERTS Ibo 26 VAN DER PLAETSEN Damon 27 BEECKMAN Gauthier 28 VAN HAVERE Detlev 29 AMEYE Maxime 30 D´HOLLANDER Senne 31 VAN CLEEMPUT Bert 32 DANEEL Jefke
     

    12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 31 - opgevers: 5

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    5 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    6 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    7 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    8 COUSSENS Dieter INDIVIDUEELAMA19+

    9 TACK Spencer DAGPAS

    10 VAN DIEREN Christophe BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMAT

    11 DE BOCK Yoni 12 VAN STAEYEN Jordy 13 BAJOREK Michel 14 DE BOCK Jelle 15 KINT Wesly 16 ARNOUTS Tom 17 PAESHUYSE Jef 18 VAN GINNEKEN Glenn 19 JANSSENS Jurgen 20 WAMPERS Yannick 21 VANKERSSCHAEVER Klaas 22 VAN LAETHEM Kevin 23 DE MEYER Michaël 24 ROGIERS Kurt 25 FREESE Alexander 26 COCQUERIAUX Brent


    Masters B - deelnemers: 17

    1 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    7 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DHOOGE Jeffrey DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    10 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    11 MYNGHEER Johan 12 DE WAELE Marnic 13 VAN LOOY Jos 14 DUMONT Jurgen 15 MYNGHEER Erik 16 BULTYNCK Geert 17 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 27 - opgevers: 2

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    7 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    8 DAVID Theofiel BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    10 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    11 KOCKAERTS Hubert 12 DEKEERLE Dirk 13 VERTESSEN Johnny 14 ROBERTS Andrew GBR 15 ZWINNEN Patrick 16 COOPMAN Ivan 17 VANHAEVERBEKE Jean 18 GROENÉ Yvan 19 GOETHALS Ronny 20 DE CLERCQ Jose 21 DE BIE Dirk 22 HOLVOET Franki 23 BUEDS Willem 24 YIP Handson CAN 25 HURTECANT Roland

    12-11-2016 om 19:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 12/11/2016 - TROFEEFEEST WAOD 2016

    waod_3.jpg
    Zaterdag 12/11/2016 – TROFEEFEEST WAOD 2016

     

    Feestzaal L’Amuse, Glazenleeuwstraat 134 te 9120 Beveren-Waas met een uitgebreid menu.

    12-11-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    11-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE NIEL VAN VRIJDAG 11/11/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE NIEL VAN VRIJDAG 11/11/2016     


    Vrijdag 11/11/2016 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK-CORENDON

    5 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS-VERONA

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CMC

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-VERONA.EL.MC

    10 GODRIE Stan NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAMELITE

    11 ADAMS Joeri 12 PEETERS Rob 13 AERTS Thijs 14 VAN DEN BRAND Twan NED 15 DENUWELAERE Jan 16 VAN LEEUWEN Patrick NED 17 TARAMARCAZ Julien SUI 18 VAN COMPERNOLLE Kenneth 19 PEETERS Yannick 20 CANT Kevin 21 VAN ROOSBROECK Pieter 22 DE MEYER Senne 23 OBRIST Fabian SUI 24 TOMPSON Eric USA 25 GOOSEN Wouter
    3W3A4270.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Toon Aerts, Kevin Pauwels en Corne Van Kessel.
    3W3A4265.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Toon Aerts, Kevin Pauwels en Corne Van Kessel.
    3W3A4235.JPG
    3W3A4233.JPG
                                   Aankomst van winnaar Toon Aerts te Niel.
    3W3A4175.JPG
    3W3A4114.JPG
    3W3A4102.JPG
    3W3A4088.JPG
    3W3A4079.JPG
    3W3A4032.JPG
    3W3A4014.JPG
    3W3A4005.JPG
    3W3A3993.JPG
    3W3A3938.JPG

     

    11/11/2016 NIEL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 4

    1 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    2 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    3 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 PARROTTA Tristan LUX UC DIPPACH

    8 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 TIBACKX Lander 12 VAN DEN BROECK Arno 13 BRAES Brent 14 JORDENS Jarno 15 THYS Joren 16 GEYSELS Xander 17 BELLENS Jarno 18 VAN RILLAER Witse 19 VERDONCK Loeka 20 KONINGS Robbe 21 CARêME Grégory 22 COOLS Wannes 23 LEMBRECHTS Wannes 24 SMITS Rune 25 SEMPELS Gill 26 HASPESLAGH Junior 27 COOREMAN Guillermo 28 VERDIJCK Lenn 29 WACHTERS Jef 30 JORIS Senne
    3W3A3534.JPG
    Podium Juniores met winnaar Arno Debeir, Gerben Kuypers en Julian Siemons.
    3W3A3536.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Arno Debeir.
    3W3A3490.JPG
                                       Aankomst van winnaar Arno Debeir.
    3W3A3342.JPG
    3W3A3293.JPG
    3W3A3251.JPG
    3W3A3243.JPG
    3W3A3239.JPG
                                               Start van de Juniores te Niel.

     

    11/11/2016 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    6 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    7 MICHIELS Githa VERSLUYS TEAMUMTB

    8 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    10 MULDER Mascha NED RESTORE CYCLING

    11 PEETERS Jinse 12 MASSAGÉ Birgit 13 WILLEMS Gertie 14 TRUYEN Marthe 15 BOSCHKER Julia NED 16 DE BRUYNE Meg 17 COMMISSARIS Caren 18 VANDER SANDE Elise 19 HEYNS Joyce 20 ROMBOUTS Tine 21 VERMEIREN Tinne 22 VAN ROMPAY Anke
    3W3A3901.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Jolien Verschueren en Ellen Van Loy.
    3W3A3856.JPG
                                      Aankomst van winnares Sanne Cant.
    3W3A3887.JPG
    3W3A3784.JPG
    3W3A3748.JPG
    3W3A3741.JPG
    3W3A3733.JPG
    3W3A3727.JPG
    3W3A3722.JPG
    3W3A3715.JPG
    3W3A3697.JPG
                                                  Start Dames Elite te Niel.

     

    11/11/2016 NIEL (A) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 2

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    5 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    11 HERMANS Berre 12 CAS Stijn 13 NOYENS Jarne 14 HERRYGERS Tieme 15 DE LAET Tomas 16 DE PROOST Mats 17 DE RIJCK Nando 18 JACOBS Lennerd 19 VAN DER VLEUTEN Lukas 20 WILLEMS Gilles 21 LAURYSSEN Rik 22 JANSSEN Wout 23 VAN DEN BULCK Joppe 24 GORIS Dries 25 VERMEIREN Yenthe 26 JORISSEN Senne 27 VANDENBRANDEN Noah 28 MEEUSEN Ruben 29 SPEETJENS Raf 30 SLUYDTS Toon






    3W3A3687.JPG
                                                  Podium G-reeks.
    3W3A3671.JPG
    3W3A3601.JPG
    3W3A3574.JPG
    3W3A3561.JPG
    3W3A3552.JPG
    3W3A3547.JPG




     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-11-2016 om 19:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Vrijdag 11/11/2016
    NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK-CORENDON

    5 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS-VERONA

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CMC

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-VERONA.EL.MC

    10 GODRIE Stan NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAMELITE

    11 ADAMS Joeri 12 PEETERS Rob 13 AERTS Thijs 14 VAN DEN BRAND Twan NED 15 DENUWELAERE Jan 16 VAN LEEUWEN Patrick NED 17 TARAMARCAZ Julien SUI 18 VAN COMPERNOLLE Kenneth 19 PEETERS Yannick 20 CANT Kevin 21 VAN ROOSBROECK Pieter 22 DE MEYER Senne 23 OBRIST Fabian SUI 24 TOMPSON Eric USA 25 GOOSEN Wouter

     

    11/11/2016 NIEL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 4

    1 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    2 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    3 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 PARROTTA Tristan LUX UC DIPPACH

    8 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 TIBACKX Lander 12 VAN DEN BROECK Arno 13 BRAES Brent 14 JORDENS Jarno 15 THYS Joren 16 GEYSELS Xander 17 BELLENS Jarno 18 VAN RILLAER Witse 19 VERDONCK Loeka 20 KONINGS Robbe 21 CARêME Grégory 22 COOLS Wannes 23 LEMBRECHTS Wannes 24 SMITS Rune 25 SEMPELS Gill 26 HASPESLAGH Junior 27 COOREMAN Guillermo 28 VERDIJCK Lenn 29 WACHTERS Jef 30 JORIS Senne

     

    11/11/2016 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    6 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    7 MICHIELS Githa VERSLUYS TEAMUMTB

    8 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    10 MULDER Mascha NED RESTORE CYCLING

    11 PEETERS Jinse 12 MASSAGÉ Birgit 13 WILLEMS Gertie 14 TRUYEN Marthe 15 BOSCHKER Julia NED 16 DE BRUYNE Meg 17 COMMISSARIS Caren 18 VANDER SANDE Elise 19 HEYNS Joyce 20 ROMBOUTS Tine 21 VERMEIREN Tinne 22 VAN ROMPAY Anke

     

    11/11/2016 NIEL (A) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 2

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    5 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    11 HERMANS Berre 12 CAS Stijn 13 NOYENS Jarne 14 HERRYGERS Tieme 15 DE LAET Tomas 16 DE PROOST Mats 17 DE RIJCK Nando 18 JACOBS Lennerd 19 VAN DER VLEUTEN Lukas 20 WILLEMS Gilles 21 LAURYSSEN Rik 22 JANSSEN Wout 23 VAN DEN BULCK Joppe 24 GORIS Dries 25 VERMEIREN Yenthe 26 JORISSEN Senne 27 VANDENBRANDEN Noah 28 MEEUSEN Ruben 29 SPEETJENS Raf 30 SLUYDTS Toon

    11-11-2016 om 18:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Vrijdag 11/11/2016
    STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 5

    1 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    2 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    3 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    5 DEVOS Han ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23

    6 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CTJUNIOR

    7 MUSEEUW Stefano IKO ENERTHERM-BEOBANKU23

    8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    9 VANDENHEEDE Brecht VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEU23

    10 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    11 WUYTS Mathijs 12 ALDERWEIRELD Robin 13 VANDEVELDE Ruben 14 BAEYENS Dennis 15 DE WISPELAERE Bert 16 DECLERCK Mathias 17 DE SCHUYTER Tim 18 VANCOMPERNOLLE Jan 19 VANDERMEIRSCH Aaron 20 VAN DEN BOSCH Tom 21 VAN STAEYEN Maarten 22 LEAERTS Yelle 23 COLAERT Pascal 24 VANDENBROUCKE Niels 25 HELSOCHT Liam 26 HOSTE Simon 27 QUINTYN Gregory 28 DENOLF Ritchie 29 LEVECKE Milan 30 COUCKUYT Jens

     

    11/11/2016 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 30 - opgevers: 4 - 40'

    1 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VERMEERSCH Arne ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 BRUYNINCKX Jonas LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 MERTENS Cedric AA-DRINK-KALAS TEAM

    9 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 GUNST Ruben 12 SLABBINCK Sietse 13 VULLERS Brain 14 BELLAERT Axelle 15 BRUNING Jente 16 DEMEYER Guillian 17 VAN DER BORGHT Jani 18 DEROO Mieke 19 VERVECKEN Brent 20 VAN DE VELDE Julie 21 GELDHOF Anja 22 FRAEYE Katleen 23 DOCX Mieke 24 MERCIER Elien 25 DENEYER Enzo 26 DEFOUR Wannes

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 30 - 30'

    1 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    2 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    5 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    6 VAN COMPERNOLLE Jamie TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 VANLUCHENE Maxim TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 BERT Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    11 CALLEWAERT Andreas 12 CLYNHENS Toon 13 LAEVENS Justin 14 CLAES Jary 15 CLAUS Benoit 16 LAVERGE Maxim 17 VAN DER PLAETSEN Damon 18 BOECKX Seppe 19 MEERT Noah 20 VAN ACKER Jasper 21 DHOOGE Romeo 22 DECLERCK Eli 23 VERMEERSCH Eva 24 VANDENHEEDE Tine 25 MUYLLE Thomas 26 BROUWERS Julie 27 VANLEKE Ian 28 VAN ONACKER Sebastien 29 HARINCK Tiger-lil 30 ALLAERT Phoebe


    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 HARINCK Tiger-lil KVC NOORDZEEMEEUW

    5 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Dames Elite - deelnemers: 8 - opgevers: 1

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    3 VAN DE VELDE Julie INDIVIDUEEL

    4 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 DOCX Mieke WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    7 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    11/11/2016 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 24 - opgevers: 3

    1 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    6 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    7 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    8 BAJOREK Michel TRAINING PLUS RACING TEAM

    9 TACK Spencer DAGPAS

    10 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    11 VAN ASSCHE Nico 12 DE RUWE Frederiek 13 VANKERSSCHAEVER Klaas 14 KINT Wesly 15 MOEYAERT Matthias 16 DEBEURME Ben 17 WAMPERS Yannick 18 VERNOU Lorenzo 19 ROGIERS Kurt 20 DEBEURME Steve 21 VERVERKEN Bram

     

    Masters B - deelnemers: 15 - opgevers: 1

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    4 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    5 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    9 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    10 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    11 FIEVEZ Benoît 12 DUMONT Jurgen 13 BULTYNCK Geert 14 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 19 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    3 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    6 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    7 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 STORMS Marc INDIVIDUEEL

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    11 VAN ACKER Alex 12 DE CLERCQ Jose 13 VANHAEVERBEKE Jean 14 SWINNEN Rene 15 DEHEEGHER Philippe 16 GOETHALS Ronny 17 HOLVOET Franki 18 HURTECANT Roland

     

    11/11/2016 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden Aspiranten - Kampioenschap van Vlaanderen

    Aantal deelnemers:

    11-11-2016 om 18:43 geschreven door kenny


    07-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 13/11/2016 - GRAN FONDO VUELTA TURISTICA DE CALPE 2016 !!!
    Grand Fondo Jurgen van Golen.jpg

    Bron: Jurgen Van Goolen & Inge Van den Broeck
    http://www.granfondovueltaturistica.com/nl/

    07-11-2016 om 15:20 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!