.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    06-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE LOKEREN VAN ZONDAG 06/11/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE LOKEREN VAN ZONDAG 06/11/2016     

    3W3A3075.JPG

    Zondag 06/11/2016 LOKEREN (O) - Veldrijden Aspiranten – Provinciaal kampioenschap

    12 jaar - deelnemers: 32

    1 DHONDT Ibe ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANDECASTEELE Bart Jay Junior KVC NOORDZEEMEEUW

    3 VAN NIEUWENHUYSE Senne TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 DE DOBBELAERE Born KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 NACHTERGAELE Diego ASFRA RACING TEAM

    21 WATERSCHOOT Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 DE WILDE Senna PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 CLEMMINCK Edgard PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    3W3A2356.JPG
    3W3A3039.JPG
    3W3A2290.JPG
    3W3A2295.JPG
    3W3A2225.JPG
    3W3A2215.JPG
    3W3A2148.JPG
    3W3A2140.JPG
    3W3A2119.JPG
    13 jaar - deelnemers: 45

    1 VAN DER HEYDEN Dario C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    3 DE MOYER Kenay CT PAJURIS

    4 BELLON Damon CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DEN MEERSSCHE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    19 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    3W3A2692.JPG
    3W3A3047.JPG
    3W3A2656.JPG
    3W3A2520.JPG
    3W3A2481.JPG
    3W3A2477.JPG
    3W3A2457.JPG
    3W3A2438.JPG
    3W3A2427.JPG
    3W3A2420.JPG
    3W3A2409.JPG
    3W3A2401.JPG
    3W3A2383.JPG
    3W3A2375.JPG
    3W3A2370.JPG


    14 jaar - deelnemers: 34 - opgevers: 1

    1 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 DHOOGE Thibau TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    4 DELAERE Brent KVC NOORDZEEMEEUW

    5 KUYPERS Milan KVC NOORDZEEMEEUW

    16 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    3W3A3024.JPG
    3W3A3065.JPG
    3W3A2965.JPG
    3W3A2970.JPG
    3W3A2961.JPG
    3W3A2959.JPG
    3W3A2808.JPG
    3W3A2769.JPG
    3W3A2767.JPG
    3W3A2760.JPG
    3W3A2751.JPG
    3W3A2744.JPG
    3W3A2732.JPG
    3W3A2718.JPG


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 5

    1 VAN SINAEY Xaydee C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VANDERAERDEN Anna GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN

    3 BOELS Dina LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 SAINTOBYN Chelsey KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    5 CLINCKEMAILLIE Saare TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
    3W3A2365.JPG
    3W3A3031.JPG
    3W3A2303.JPG

    3W3A2201.JPG 

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 5

    1 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    3 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW
    3W3A2705.JPG
    3W3A3043.JPG
    3W3A2685.JPG
    3W3A2504.JPG


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
    3W3A3012.JPG
    3W3A3057.JPG

    3W3A2786.JPG 





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-11-2016 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 7

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    8 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 ADAMS Joeri 12 BOROS Michael CZE 13 VANTHOURENHOUT Michael 14 BAESTAENS Vincent 15 AERNOUTS Jim 16 VERMEERSCH Gianni 17 GODRIE Stan NED 18 HOEYBERGHS Daan 19 VANDEKINDEREN Jens 20 VAN LEEUWEN Patrick NED 21 MERLIER Braam 22 HUYS Stijn 23 PEETERS Rob 24 VAN COMPERNOLLE Kenneth 25 BRAET Vinnie 26 WUBBEN Niels NED 27 TAKENOUCHI Yu JPN 28 VENS Quincy 29 VAN DE VELDE Matthias 30 KINNING Glenn IRL

     

    06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 5

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    4 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN DER HEIJDEN Maik NED Rabobank Development Team

    7 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    9 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    11 JOSEPH Thomas 12 GOOSSENS Kobe 13 VAN DER MEER Gosse NED 14 CALUWE Stijn 15 DUBAU Lucas FRA 16 BONNE Jenko 17 DUBAU Joshua FRA 18 JASPERS Jappe 19 DERVEAUX Niels 20 BAKX Kelvin NED 21 JANSEN Richard NED 22 BAUTERS Reno 23 FLOREN Wesley NED 24 LIESSENS Jarno 25 DE MEYER Senne 26 VAN DIJKE Koen NED 27 VAN ROOSBROECK Pieter 28 VANDEBOSCH Victor 29 ROMBOUTS Seppe 30 BOER Erik NED

     

    06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 3

    1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    3 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 TURNER Ben GBR HMT WITH JLT CONDOR

    5 BEKAERT Yentl VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    8 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    9 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    11 VERMEERSCH Florian 12 ARTZ Bart NED 13 VRACHTEN Arne 14 HENDRIKX Mees NED 15 VAN HELVOIRT Koen NED 16 GUILLEMIN Nicolas FRA 17 DEWULF Maxim 18 VAN GILS Maxim 19 CLYNHENS Jens 20 VANDERMEULEN Niels 21 VERDONCK Andres 22 HAZEKAMP Bart NED 23 GEURTS Kyro NED 24 JORDENS Jarno 25 YATES Harry GBR 26 VAN DEN AARSSEN Jurgen NED 27 DE VET Sander 28 DESCHEPPER Ward 29 LOOHUIS Lars NED 30 DECOSTER Louis

     

    06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 2

    1 DE BOER Sophie NED KALAS ESSERS NNOF CT

    2 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    5 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    6 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    7 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

    8 FRANCK Alicia ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    10 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 VERSCHUEREN Jolien 12 VAN DEN HOEK Bianca NED 13 VAN DE STEENE Kim 14 DELHAYE Pauline FRA 15 VAN DER HEIJDEN Inge NED 16 VAN ANROOIJ Lindy NED 17 NAGENGAST Fleur NED 18 PALM Eva Maria 19 BOSCHKER Julia NED 20 BELLAERT Axelle 21 VERMEIR Aurelie 22 TRUYEN Marthe 23 VAN DE REE Monique NED 24 GERRITSEN Irene NED 25 WILLEMS Gertie 26 MICHELS Laure 27 DEROO Mieke 28 MASSAGÉ Birgit 29 VERMEERSCH Eva 30 CORNELISSE Simone NED

     

    06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 49 - opgevers: 6

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    4 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    5 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    8 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    9 ALVARADO Salvador NED LARES-DOLTCINI CT

    10 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    11 MEULEMANS Lennert 12 WYSEURE Joran 13 VAN DER DRIFT Twan NED 14 DEJAEGHER Jasper 15 CRAIG Charlie GBR 16 DE WEERT Robbe 17 HERMANS Berre 18 DE SCHEPPER Ward NED 19 WILLEMSEN Steijn NED 20 VAN HOFTEN Levi NED 21 VANPARYS Tjorven 22 VAN DIJK Bastiaan NED 23 ANANIE Ugo FRA 24 VAN DER VLEUTEN Lukas 25 VANSTEENKISTE Joshua 26 CLARYSSE Elio 27 LAURYSSEN Yorben 28 DE BOCK Rune 29 SLUYDTS Toon 30 SARDINA Mika NED


    Dames Jeugd - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 QUINT Danielle NED

    2 WADSWORTH Maddie GBR

    3 COLLAVINI Lily FRA CC CAMBRESIEN

     

    06/11/2016 LOKEREN (O) - Veldrijden Aspiranten – Provinciaal kampioenschap

    12 jaar - deelnemers: 32

    1 DHONDT Ibe ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANDECASTEELE Bart Jay Junior KVC NOORDZEEMEEUW

    3 VAN NIEUWENHUYSE Senne TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 DE DOBBELAERE Born KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 NACHTERGAELE Diego ASFRA RACING TEAM

    21 WATERSCHOOT Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 DE WILDE Senna PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 CLEMMINCK Edgard PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 45

    1 VAN DER HEYDEN Dario C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    3 DE MOYER Kenay CT PAJURIS

    4 BELLON Damon CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DEN MEERSSCHE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    19 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 34 - opgevers: 1

    1 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 DHOOGE Thibau TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    4 DELAERE Brent KVC NOORDZEEMEEUW

    5 KUYPERS Milan KVC NOORDZEEMEEUW

    16 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 5

    1 VAN SINAEY Xaydee C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VANDERAERDEN Anna GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN

    3 BOELS Dina LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 SAINTOBYN Chelsey KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    5 CLINCKEMAILLIE Saare TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 5

    1 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    3 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    06-11-2016 om 19:34 geschreven door kenny


    05-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE SINT-NIKLAAS VAN ZATERDAG 05/11/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE SINT-NIKLAAS VAN ZATERDAG 05/11/2016     


    Zaterdag 05/11/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    2 PEETERS Rob CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
    3
    AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    4 VANTHOURENHOUT Dieter
    MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
    5 MERLIER Tim
    CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
    6 VANTHOURENHOUT Michael
    MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
    7 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON
    8 ADAMS Jens
    CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
    9 AERNOUTS Jim
    TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    10 VERMEERSCH Gianni
    STEYLAERTS-VERONA
    11
    ADAMS Joeri 12 PAUWELS Kevin 13 SWEECK Diether 14 BAESTAENS Vincent 15 SWEECK Laurens 16 SOETE Daan 17 GODRIE Stan NED 18 HOEYBERGHS Daan 19 HENNAUX Loic 20 THOMPSON Eric USA 21 DE PROOST Kyle 22 KAISE Julien 23 BOER Erik NED 24 VAN STAEYEN Maarten 25 KINNING Glenn IRL 26 RODRIGUEZ GARCIA Jorge ESP 27 FUENTES SANCHEZ Felix ESP 28 MARTIN JIMENEZ Manuel ESP 29 JIMENEZ RODRIGUEZ Fernando
    3W3A2111.JPG
               Podium Men Elite met Tom Meeusen, Rob Peeters en Toon Aerts.
    3W3A2109.JPG
    3W3A2070.JPG
                                   Aankomst van winnaar Tom Meeusen.
    3W3A2075.JPG
                                       Aankomst van de 3de Toon Aerts.
    3W3A2094.JPG
    3W3A2007.JPG
    3W3A1970.JPG
    3W3A1954.JPG
    3W3A1918.JPG
    3W3A1912.JPG
    3W3A1907.JPG
    3W3A1844.JPG
                                      Start van de Men Elite te St.Niklaas.

    05/11/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 3
    1 GUILLEMIN Nicolas FRA VELO CLUB DU PAYS DE LOUDEAC
    2 TURNER Ben GBR PAUL MILNES CYCLES YORKSHIRE
    3 HAZEKAMP Bart NED
    ZZPR-HANCLEAN ORANGEBABIES CYCLING TEAM
    4 FERDINANDE Anton
    LARES-DOLTCINI CT
    5 DE SMET Thibaut
    TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
    6 SIEMONS Julian
    AA-DRINK JONGERENTEAM
    7 DEJONGHE Len
    IKO ENERTHERM-BEOBANK
    8 PEMEN Dolf
    CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
    9 YATES Harry GBR
    HARGROVES CYCLES - RIDLEY RT
    10 VAN DEN EYNDE Vince
    ACROG - BALEN BC
    11
    VAN DEN PLAS Jasper 12 TIBACKX Lander 13 VANDEN BUSSCHE Wannes 14 THYS Joren 15 VREESWIJK Luca NED 16 STUER Kwinten 17 DESCHEPPER Ward 18 VALCKE Owen 19 PEETERS Kyle 20 SEMPELS Gill 21 VERDIJCK Lenn 22 DE BONDT Marvin 23 DEKIEN Jens 24 DE SMEDT Yanni
    3W3A1536.JPG
    Podium Juniores met winnaar Nicolas Guillemin, Ben Turner en Bart Hazekamp.
    3W3A1510.JPG
                                    Aankomst van winnaar Nicolas Guillemin.
    3W3A1496.JPG
    3W3A1417.JPG
    3W3A1367.JPG
    3W3A1362.JPG
    3W3A1359.JPG
    3W3A1354.JPG

    05/11/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´
    Aantal deelnemers: 19 - opgevers: 2
    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP
    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    3 VERDONSCHOT Laura
    KDL CYCLING TEAM
    4 ANDERSON Elle USA
    ELLE ANDERSON RACING
    5 VAN LOY Ellen
    YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    6 VANDERBEKEN Joyce
    AA-DRINK-KALAS TEAM
    7 SELS Loes
    YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    8 HOEKE Geerte NED
    WV BREDA
    9 KAPTHEIJNS Maud NED
    STEYLAERTS-VERONA
    10 VAN DEN HOEK Bianca NED
    TEAM RIJWIELPALEIS BILTHOVEN
    11
    MICHIELS Githa 12 MAES Shana 13 VAN ANROOIJ Lindy NED 14 DELHAYE Pauline FRA 15 DE BRUYNE Meg 16 PEETERS Jinse 17 VANDER SANDE Elise
    3W3A1806.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Jolien Verschueren en Laura Verdonschot.
    3W3A1802.JPG
    3W3A1788.JPG
    3W3A1786.JPG
                  Aankomst van winnares Sanne Cant voor Jolien Verschueren.
    3W3A1688.JPG
    3W3A1677.JPG
    3W3A1676.JPG
    3W3A1659.JPG
    3W3A1654.JPG
                                                Start van de Dames Elite.

    05/11/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Nieuwelingen - 30'

    Nieuwelingen - deelnemers: 36 - opgevers: 2
    1 VREESWIJK Noah NED
    RTC BUITENLUST
    2 TULETT Ben GBR
    BEELINE BICYCLES RT
    3 VAN LOOVEREN Joachim
    CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
    4 COREMANS Dante
    LARES-DOLTCINI CT
    5 MALEZSEWSKI Lukas
    GRANVILLE FACTORY TEAM
    6 WILLEMS Robbe
    DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    7 VANDERMEER Quinten
    ACROG - BALEN BC
    8 VAN DER SMISSEN Lennick
    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    9 QUETS Stijn
    ACROG - BALEN BC
    10 VERHAEGEN Lennie
    YOUNG CYCLING TALENT D&D
    11 CAS Stijn 12 HUYBS Ward 13 DELNOIJE Remon NED 14 DECLERCK Jelle 15 DE PROOST Mats 16 DE LAET Tomas 17 NOYENS Jarne 18 CALLEWAERT Andreas 19 VAN CLEEMPUT Bert 20 VANPRAET Ruben 21 BLEYENBERG Jado 22 DE VOS Wannes 23 DEJONGHE Senne 24 DE ROECK Mathis 25 VANDERSTEEN Jarne 26 VAN ANROOIJ Shirin NED 27 VAN HAVERE Detlev 28 ROGGEMAN Sieben 29 D´HOLLANDER Senne 30 CLAES Jary 31 DANEEL Jefke
    3W3A1344.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Noah Vreeswijk, Ben Tulett en Joachim Van Looveren.
    3W3A1324.JPG
    3W3A1349.JPG
    3W3A1318.JPG
    3W3A1316.JPG
                          Aankomst winnaar Nieuwelingen met Noah Vreeswijk.
    3W3A1296.JPG
    3W3A1294.JPG

    Dames jeugd - deelnemers: 5 - opgevers: 1
    1 VAN ANROOIJ Shirin NED
    KIDS SPORTS PROM / ALPHA MOTORHOMES
    2 WADSWORTH Maddie GBR
    BEELINE BICYCLES RT
    3 BROUWERS Julie
    ACROG - BALEN BC
    4 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.


    3W3A1652.JPG
                                           Podium alle G-sporters
    3W3A1646.JPG
                                                   Podium G-Sporters

    3W3A1639.JPG

    3W3A1578.JPG 





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-11-2016 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 05/11/2016
    SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    2 PEETERS Rob CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
    3
    AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    4 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
    5 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
    7 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON
    8 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
    9 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    10 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-VERONA
    11 ADAMS Joeri 12 PAUWELS Kevin 13 SWEECK Diether 14 BAESTAENS Vincent 15 SWEECK Laurens 16 SOETE Daan 17 GODRIE Stan NED 18 HOEYBERGHS Daan 19 HENNAUX Loic 20 THOMPSON Eric USA 21 DE PROOST Kyle 22 KAISE Julien 23 BOER Erik NED 24 VAN STAEYEN Maarten 25 KINNING Glenn IRL 26 RODRIGUEZ GARCIA Jorge ESP 27 FUENTES SANCHEZ Felix ESP 28 MARTIN JIMENEZ Manuel ESP 29 JIMENEZ RODRIGUEZ Fernando

    05/11/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 3
    1 GUILLEMIN Nicolas FRA VELO CLUB DU PAYS DE LOUDEAC
    2 TURNER Ben GBR PAUL MILNES CYCLES YORKSHIRE
    3 HAZEKAMP Bart NED ZZPR-HANCLEAN ORANGEBABIES CYCLING TEAM
    4 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT
    5 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
    6 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM
    7 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK
    8 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
    9 YATES Harry GBR HARGROVES CYCLES - RIDLEY RT
    10 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC
    11 VAN DEN PLAS Jasper 12 TIBACKX Lander 13 VANDEN BUSSCHE Wannes 14 THYS Joren 15 VREESWIJK Luca NED 16 STUER Kwinten 17 DESCHEPPER Ward 18 VALCKE Owen 19 PEETERS Kyle 20 SEMPELS Gill 21 VERDIJCK Lenn 22 DE BONDT Marvin 23 DEKIEN Jens 24 DE SMEDT Yanni

    05/11/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´
    Aantal deelnemers: 19 - opgevers: 2
    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP
    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    3 VERDONSCHOT Laura
    KDL CYCLING TEAM
    4 ANDERSON Elle USA
    ELLE ANDERSON RACING
    5 VAN LOY Ellen
    YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    6 VANDERBEKEN Joyce
    AA-DRINK-KALAS TEAM
    7 SELS Loes
    YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    8 HOEKE Geerte NED
    WV BREDA
    9 KAPTHEIJNS Maud NED
    STEYLAERTS-VERONA
    10 VAN DEN HOEK Bianca NED
    TEAM RIJWIELPALEIS BILTHOVEN
    11
    MICHIELS Githa 12 MAES Shana 13 VAN ANROOIJ Lindy NED 14 DELHAYE Pauline FRA 15 DE BRUYNE Meg 16 PEETERS Jinse 17 VANDER SANDE Elise

    05/11/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Nieuwelingen - 30'

    Nieuwelingen - deelnemers: 36 - opgevers: 2
    1 VREESWIJK Noah NED RTC BUITENLUST
    2 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT
    3 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT
    5 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM
    6 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    7 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC
    8 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    9 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC
    10 VERHAEGEN Lennie YOUNG CYCLING TALENT D&D
    11 CAS Stijn 12 HUYBS Ward 13 DELNOIJE Remon NED 14 DECLERCK Jelle 15 DE PROOST Mats 16 DE LAET Tomas 17 NOYENS Jarne 18 CALLEWAERT Andreas 19 VAN CLEEMPUT Bert 20 VANPRAET Ruben 21 BLEYENBERG Jado 22 DE VOS Wannes 23 DEJONGHE Senne 24 DE ROECK Mathis 25 VANDERSTEEN Jarne 26 VAN ANROOIJ Shirin NED 27 VAN HAVERE Detlev 28 ROGGEMAN Sieben 29 D´HOLLANDER Senne 30 CLAES Jary 31 DANEEL Jefke

    Dames jeugd - deelnemers: 5 - opgevers: 1
    1 VAN ANROOIJ Shirin NED KIDS SPORTS PROM / ALPHA MOTORHOMES
    2 WADSWORTH Maddie GBR BEELINE BICYCLES RT
    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC
    4 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    05-11-2016 om 20:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan THOMAS VAN DE VELDE met zijn 2°Veldritzege bij de Beloften !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 1°Veldritzege bij de Masters B !!!

    Thomas Van de Velde.jpg     Benny De Bock.jpg

    Thomas Van de Velde         Benny De Bock


    Zaterdag 05/11/2016 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 2

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 THOMAS VAN DE VELDE uit Hamme CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    3 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    4 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    5 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    6 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    7 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    8 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    9 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS - FCCELITE

    10 DECLERCK Mathias MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    11 DENOLF Ritchie 12 BAEYENS Dennis 13 VANCOMPERNOLLE Jan 14 DE WISPELAERE Bert 15 VAN DEN BOSCH Tom 16 DEWITTE Pieter 17 VANDENBROUCKE Niels 18 MUSEEUW Stefano 19 VANDERMEIRSCH Aaron 20 DEVOS Han 21 DEVOS Romain FRA 22 COUCKUYT Jens 23 VAN ASSCHE Bert 24 DE GROODT Killian 25 MAES Aiden 26 SCHOL Steven 27 VAN DE MEULEBROECKE Glenn 28 SCHOL Dieter 29 DE BRAAL Peter NED 30 COUCKUYT Laurens 32 GOOSSENS Kenny

     

    05/11/2016 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 28

    1 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 JORDENS Jarno KALAS CYCLING TEAM 99

    4 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 LEWIS Harry GBR SHERWOOD PINES

    10 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 BRUNING Jente 12 VULLERS Brain 13 GUNST Ruben 14 SLABBINCK Sietse 15 PEREMANS Jochen 16 NICAISE Orélien 17 DEMEYER Guillian 18 BEKAERT Seppe 19 SWADLING James GBR 20 VERMEIR Aurelie 21 VAN DER BORGHT Jani 22 VAN DE VELDE Remi 23 ALLAERT Balder 24 GELDHOF Anja 25 DOBBELAERE Jana 26 FRAEYE Katleen 27 MOONEN Puck NED 28VAN Annelore


    Nieuwelingen - deelnemers:
    31

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 GRAIG Charlie GBR SCOTT RACING

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    6 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    8 DE RIJCK Nando KALAS CYCLING TEAM 99

    9 CLARYSSE Elio KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 CLYNHENS Toon KALAS CYCLING TEAM 99

    11 AMEYE Maxime 12 VANLUCHENE Maxim 13 VAN CUTSEM Senna 14 VAN COMPERNOLLE Jamie 15 SANTRAINE Louis 16 ARCHIE Lewis GBR 17 BEECKMAN Gauthier 18 VAN DER PLAETSEN Damon 19 MOENS Milo 20 VANDERSCHUEREN Jarno 21 VANDERAERDEN Wout 22 CORVERS Milan 23 MEERT Noah 24 DHOOGE Romeo 25 WILDMAN Poppy GBR 26 VANDENHEEDE Tine 27 VAN ASSCHE Nele 28 VANHEES Michiel 29 LENAERS Jade 30 VANWALLEGHEM Kyenta 31 ALLAERT Phoebe


    Dames jeugd - deelnemers:
    6

    1 WILDMAN Poppy GBR SRAM YOUTH

    2 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    5 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM


    Dames Elite - deelnemers: 6

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 MOONEN Puck NED AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 VAN Annelore INDIVIDUEEL

    Masters A - deelnemers: 24 - opgevers: 2

    1 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    5 TACK Spencer DAGPAS

    6 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    7 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    8 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    9 KINT Wesly INDIVIDUEELMASTM

    10 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    11 VERMEIREN Gianni ITA 12 VAN DIEREN Christophe 13 VANKERSSCHAEVER Klaas 14 VAN ASSCHE Nico 15 VAN LAETHEM Kevin 16 STEVENS Dimitri 17 VERNOU Lorenzo 18 MAES Dimitri 19 ROGIERS Kurt 20 COCQUERIAUX Brent 21 DE MEYER Michaël 22 DEBEURME Steve

     

    Masters B - deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    6 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 DHOOGE Jeffrey DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    10 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    11 MYNGHEER Johan 12 DE WAELE Marnic 13 DE VOS Gert 14 VANHONSEBROUCK Franky 15 MYNGHEER Erik 16 DUMONT Jurgen 17 VELDEMAN Dirk 18 BULTYNCK Geert 19 DE GROOTE Rik 20 VAN GOETHEM Danny


    Masters C - deelnemers: 22

    1 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    6 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    7 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    10 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    11 DAVID Theofiel 12 VAN ACKER Alex 13 COOPMAN Ivan 14 VAN HONSTÉ Kris 15 DE BRAUWER Paul 16 DE CLERCQ Jose 17 GOETHALS Ronny 18 DEHEEGHER Philippe 19 HOLVOET Franki 20 YIP Handson CAN 21 TUTELEERS Romain 22 HURTECANT Roland

    05-11-2016 om 20:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 05/11/2016
    RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 3

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 CANT Kevin ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    3 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    4 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZWU23

    5 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99U23

    6 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CTJUNIOR

    7 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    8 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    9 ELEN Sander PROFEL - UNITED C.T.ELITE

    10 VAN DER KLUNDERT Pim NED WILLEBRORD WIL VOORUITU23

    11 DE CLEYN Dave 12 SZÉDELYI Tomas 13 VERBEECK Glenn 14 THIELEMANS Mike 15 THIJS Wim 16 VAN AERT Tijs 17 LEAERTS Yelle 18 VAN DE KLUNDERT Koen NED 19 MORTIER Diede 20  TIMMERMANS Tom 21 SMETS Sibe 22 DE ROP Michiel 23 ROWIES Karel 24 NUYES Wouter

     

    05/11/2016 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 BELLENS Jarno PMC CYCLING - ZOLDER

    3 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 SMITS Rune W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 MERTENS Cedric AA-DRINK-KALAS TEAM

    7 STEURS Ward LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 BOLLEN Stan BIKE TEAM B61 - KLEINE BROGEL

    9 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 COOLS Wannes W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 BRUYNINCKX Jonas 12 LIPPENS Seppe 13 GIELEN Jasper 14 COOREMAN Guillermo 15 JORIS Senne 16 DENEYER Enzo 17 WILLEMS Gertie 18 COMMISSARIS Caren 19 VERMEIREN Tinne 20 BOONS Yenthe 21 VERDEYEN Tine 22 VAN GINNEKEN Ilona NED 23 VERVECKEN Brent 24 JOCHEMS Chien 25 WERNERS Britta GER


    Nieuwelingen - deelnemers: 56 - opgevers: 3

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    3 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VANDESOMPEL Cédric KALAS CYCLING TEAM 99

    6 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 MEEUSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 HERRYGERS Tieme W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 GROOTJANS Andries W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 JACOBS Lennerd KALAS CYCLING TEAM 99

    11 PORTERS Zeno 12 GEUKENS Wout 13 DEBAELE Jorre 14 VANWETSWINKEL Quinten 15 MEEUSEN Ruben 16 VAN DEN BULCK Joppe 17 JANSE Stef 18 MELLAERTS Robbe 19 VAN LAER Pieter 20 GROSEMANS Daan 21 VAN MEER Erben NED 22 GROOTJANS Jeno 23 ROMBAUTS Daan 24 MOLS Berre 25 BOECKX Seppe 26 HUIJBREGTS Niels NED 27 AVONDS Dries 28 VERMEIREN Yenthe 29 VAN GESTEL Sidney 30 MULDERS Yarne

     

    Dames jeugd - deelnemers: 5

    1 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    3 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    4 COPPENS Nieke KALAS CYCLING TEAM 99

    5 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    05/11/2016 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 23 - opgevers: 2

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    3  VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    4 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    5 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    6 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    7 ARNOUTS Tom INDIVIDUEEL

    8 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 BOECKX Thomas INDIVIDUEELAMA19+

    10 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    11 VAN LEUFFELEN Peter 12 JANSSENS Jurgen 13 THIJS Dennis 14 PEETERS Karl 15 WAMPERS Yannick 16 ALLEN Tim GBR 17 VOLCKAERTS Sven 18 BERTELS Guy 19 PEETERS Nick 20 DE CLERCQ Stefaan 21 VAN HOUT Marnix


    Masters B - deelnemers: 13

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    3 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    4 VAN VLASSELAER Jurgen 4 BIKES MTB TEAM

    5 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    7 SCHROYEN Nico PMC CYCLING - ZOLDERCRUIS

    8 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VAN MEER Edgar DAGPAS

    10 JONGELING Gijs NED TML DOMMELSTREEK

    11 ABE Peter 12 CLAES Philip 13 VAN DEN BROECK Guy


    Masters C - deelnemers: 21

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 TECK Erik INDIVIDUEEL

    4 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    6 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    7 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    8 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    10 STORMS Marc INDIVIDUEEL

    11 WOODS Des IRL 12 THIJS Carl 13 PAUWELS Mario 14 HAESMANS Bart 15 COOREMAN Stephan 16 MARTENS Herman 17 DE MEESTER Jackie 18 VAN DEN BOGAERT Jan 19 DE BIE Dirk 20 VAN DER LEEUW Albert NED 21 VAN ROSSUM André

     

    05/11/2016 ARENDONK (A) - Veldrijden Aspiranten - Provinciaal kampioenschap

    Aantal deelnemers:

    05-11-2016 om 20:05 geschreven door kenny


    04-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U19 & DAMES JEUGD TEAM 2017 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS !!!

    rudyco.jpg
    Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Teams 2017: U19 team en dames-jeugd !!!

     

    Na het afsluiten van de U17 kern voor 2017 begin oktober, zijn nu ook de U19 en dames-jeugd teams bekend.

     

    Bij de dames-jeugd vervoegt Aaike Cools (Belgisch kampioene omnium aspiranten) onze club. Bij de dames-nieuwelingen krijgt provinciaal kampioene weg en MTB Sophie Tierolf er een sterke ploegmakker bij, met name Gemke De Rocker (podia op kampioenschappen op weg en piste). Samen met enkele nieuwe meisjes vormen ze ons dames-nieuwelingen team. Bij de junioren zal Marjon Claus (2e BK weg 2016 U19) als kopvrouw fungeren, met Brenda Van Goethem en Luca Van Den Bossche in steun.

     

    Onze U19 kern 2017 bouwt verder op de kern 2016 met Luca De Wilde, Gregory Schelfhout, Brecht Goossens, Quinten Helsemans, Stijn De Bock,Pepijn Hillemans, Tim Bierkens, Geert Verheijen en Gerben Van Houte. Deze laatste 3 waren goed voor overwinningen in 2016. Daarnaast vervoegen Jeroen Pilaat, Nick Van Der Meulen, Tibo Van Camp, Steven Vermeulen, Laurent Giovanni en Kevin Reuvers het team. Het team zal ook verder internationaal getint zijn in 2017 met de Brit Davies Conor (lid van het GB Olympic Team in 2015) en de Noor Andreas Leknessund (5e op het Europees kampioenschap tijdrijden U19 in 2016) als absolute versterkingen.

     

    Met daarnaast een 40-tal miniemen en aspiranten is er ook in 2017 een mooi evenwicht tussen opleiding enerzijds en competitieve teams anderzijds.

     

     

    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    04-11-2016 om 17:14 geschreven door kenny


    01-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S KOPPENBERGCROSS VAN DINSDAG 01/11/2016

    FOTO'S KOPPENBERGCROSS VAN DINSDAG 01/11/2016     


    Dinsdag 01/11/2016 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 5

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    10 BOROS Michael CZE ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 WALSLEBEN Philipp GER 12 MEEUSEN Tom 13 VANTHOURENHOUT Dieter 14 SOETE Daan 15 VAN DER POEL Mathieu NED 16 ADAMS Joeri 17 VERMEERSCH Gianni 18 FIELD Ian GBR 19 VAN LEEUWEN Patrick NED 20 SWEECK Diether 21 VAN AMERONGEN Thijs NED 22 AERNOUTS Jim 23 VAN DER POEL David NED 24 MARIUSZ Gil POL 25 BRAET Vinnie 26 VENS Quincy 27 TAKENOUCHI Yu JPN 28 TIELEN Dario 29 VAN DE VELDE Matthias 30 THOMPSON Eric USA
    3W3A1056.JPG
                                Winnaar Men Elite Wout Van Aert op kop.
    3W3A1167.JPG
    3W3A1111.JPG
    3W3A1092.JPG
    3W3A1067.JPG
    3W3A0973.JPG
    3W3A0935.JPG
    3W3A0927.JPG

     

    01/11/2016 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 4

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    3 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    4 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    5 JASPERS Jappe IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 ROMBOUTS Seppe 12 HENNAUX Loic 13 LOOCKX Lander 14 BONNE Jenko 15 AERTS Thijs 16 DERVEAUX Niels 17 TEIRLINCK Jens 18 LIESSENS Jarno 19 DE PROOST Kyle 20 VAN DIJKE Koen NED 21 KAISE Julien 22 BAKX Kelvin NED 23 PAUWELS Tijl 24 JANSSON Henrik SWE 25 BAUTERS Reno 26 JOSEPH Thomas 27 CALUWE Stijn 28 SMETS Gert 29 PRUVOT Nicolas FRA 30 DRIESEN Jarne
    3W3A0698.JPG
    Podium Beloften met winnaar Eli Iserbyt, Jens Dekker en Gosse Van Der Meer.
    3W3A0712.JPG
                                         Winnaar Eli Iserbyt met de bloemen.
    3W3A0639.JPG
    3W3A0633.JPG
                                         Aankomst van winnaar Eli Iserbyt.
    3W3A0649.JPG
    3W3A0596.JPG
    3W3A0459.JPG
    3W3A0435.JPG
    3W3A0372.JPG
    3W3A0366.JPG
    3W3A0356.JPG
    3W3A0352.JPG

     

    01/11/2016 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 4

    1 MEIN Thomas GBR DERWENTSIDE CC

    2 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    3 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    4 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 BEKAERT Yentl VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    7 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    8 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 VAN DEN EYNDE Vince 12 DE MEYER Jarne 13 VRACHTEN Arne 14 ARKESTEYN Aron 15 DE SMET Thibaut 16 DEJONGHE Len 17 ELLIS Matthew GBR 18 VAN DEN BERG Carlo NED 19 TIBACKX Lander 20 CLYNHENS Jens 21 KUYPERS Gerben 22 BRAES Brent 23 THYS Joren 24 VERDONCK Loeka 25 VAN COMPERNOLLE Jason 26 VANDERMEULEN Niels 27 FERDINANDE Anton 28 HYON François FRA 29 DE VET Sander 30 CHRISTIAENS Thijs
    3W3A0338.JPG
        Podium Juniores met winnaar Thomas Mein, Timo Kielich en Arno Debeir.
    3W3A0344.JPG
                                                       Timo Kielich werd 2de.
    3W3A0333.JPG
    3W3A0328.JPG
    3W3A0319.JPG
    3W3A0289.JPG
    3W3A0173.JPG
    3W3A0164.JPG
    3W3A0113.JPG
    3W3A0105.JPG

     

    01/11/2016 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 1

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    3 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    4 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    5 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    6 FRANCK Alicia ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    8 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 NOSKOVA Nikola CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC

    10 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    11 HAVLIKOVA Pavla CZE 12 ANDERSON Elle USA  13VERHESTRAETEN Karen 14 VANDERBEKEN Joyce 15 VAN DE STEENE Kim 16 BAJGEROVA Nikola CZE 17 DELHAYE Pauline FRA 18 MICHIELS Githa 19 VAN ANROOIJ Lindy NED 20 VAN DEN HOEK Bianca NED 21 CRUMPTON Bethany GBR 22 ERLANDSSSON Åsa SWE 23 FERON Senna NED 24 BELLAERT Axelle 25 MULDER Mascha NED 26 PEETERS Jinse 27 MELLOR Amira GBR 28 VERTENTEN Soetkin 29 VARDAROS Christine USA 30 VERMEIR Aurelie
    3W3A0915.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Jolien Verschueren, Thalita De Jong en Sophie De Boer.
    3W3A0881.JPG  3W3A0770.JPG
         Aankomst van winnares Jolien Verschueren.
    3W3A0898.JPG
    3W3A0888.JPG
    3W3A0820.JPG
    3W3A0815.JPG
    3W3A0772.JPG
    3W3A0722.JPG
    3W3A0925.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-11-2016 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S KOPPENBERGCROSS VAN DINSDAG 01/11/2016

    FOTO'S KOPPENBERGCROSS VAN DINSDAG 01/11/2016     


    Dinsdag 01/11/2016 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 2

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    4 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN

    5 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    9 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    10 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 DE WEERT Robbe 12 VANSTEENKISTE Joshua 13 DHAEYE Enrico 14 DRAFFAN Oliver GBR 15 HERRYGERS Tieme 16 CAS Stijn 17 QUETS Stijn 18 WILLEMS Robbe 19 MEULEMANS Lennert 20 DEJAEGHER Jasper 21 COREMANS Dante 22 WYSEURE Joran 23 VAN DER SMISSEN Lennick 24 VAN DER VLEUTEN Lukas 25 OBERTEICHER Matteo GER 26 NEFFGEN Tim GER 27 MOUREAU Axel SWE 28 DECLERCK Jelle 29 VAN CUTSEM Senna 30 JACOBS Lennerd 35 VAN CLEEMPUT Bert
    3W3A0098.JPG
                                              Witse Meeussen werd 2de.
    3W3A0101.JPG
                             Winnares Dames Jeugd met Shirin Van Amrooij.
    3W3A0094.JPG
    3W3A0085.JPG
    3W3A0070.JPG
    3W3A0067.JPG
    3W3A0055.JPG
    3W3A0053.JPG
    3W3A0043.JPG 





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-11-2016 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Dinsdag 01/11/2016
    KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 5

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    10 BOROS Michael CZE ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 WALSLEBEN Philipp GER 12 MEEUSEN Tom 13 VANTHOURENHOUT Dieter 14 SOETE Daan 15 VAN DER POEL Mathieu NED 16 ADAMS Joeri 17 VERMEERSCH Gianni 18 FIELD Ian GBR 19 VAN LEEUWEN Patrick NED 20 SWEECK Diether 21 VAN AMERONGEN Thijs NED 22 AERNOUTS Jim 23 VAN DER POEL David NED 24 MARIUSZ Gil POL 25 BRAET Vinnie 26 VENS Quincy 27 TAKENOUCHI Yu JPN 28 TIELEN Dario 29 VAN DE VELDE Matthias 30 THOMPSON Eric USA

     

    01/11/2016 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 4

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    3 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    4 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    5 JASPERS Jappe IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 ROMBOUTS Seppe 12 HENNAUX Loic 13 LOOCKX Lander 14 BONNE Jenko 15 AERTS Thijs 16 DERVEAUX Niels 17 TEIRLINCK Jens 18 LIESSENS Jarno 19 DE PROOST Kyle 20 VAN DIJKE Koen NED 21 KAISE Julien 22 BAKX Kelvin NED 23 PAUWELS Tijl 24 JANSSON Henrik SWE 25 BAUTERS Reno 26 JOSEPH Thomas 27 CALUWE Stijn 28 SMETS Gert 29 PRUVOT Nicolas FRA 30 DRIESEN Jarne

     

    01/11/2016 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 4

    1 MEIN Thomas GBR DERWENTSIDE CC

    2 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    3 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    4 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 BEKAERT Yentl VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    7 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    8 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 VAN DEN EYNDE Vince 12 DE MEYER Jarne 13 VRACHTEN Arne 14 ARKESTEYN Aron 15 DE SMET Thibaut 16 DEJONGHE Len 17 ELLIS Matthew GBR 18 VAN DEN BERG Carlo NED 19 TIBACKX Lander 20 CLYNHENS Jens 21 KUYPERS Gerben 22 BRAES Brent 23 THYS Joren 24 VERDONCK Loeka 25 VAN COMPERNOLLE Jason 26 VANDERMEULEN Niels 27 FERDINANDE Anton 28 HYON François FRA 29 DE VET Sander 30 CHRISTIAENS Thijs

     

    01/11/2016 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 1

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    3 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    4 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    5 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    6 FRANCK Alicia ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    8 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 NOSKOVA Nikola CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC

    10 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    11 HAVLIKOVA Pavla CZE 12 ANDERSON Elle USA  13VERHESTRAETEN Karen 14 VANDERBEKEN Joyce 15 VAN DE STEENE Kim 16 BAJGEROVA Nikola CZE 17 DELHAYE Pauline FRA 18 MICHIELS Githa 19 VAN ANROOIJ Lindy NED 20 VAN DEN HOEK Bianca NED 21 CRUMPTON Bethany GBR 22 ERLANDSSSON Åsa SWE 23 FERON Senna NED 24 BELLAERT Axelle 25 MULDER Mascha NED 26 PEETERS Jinse 27 MELLOR Amira GBR 28 VERTENTEN Soetkin 29 VARDAROS Christine USA 30 VERMEIR Aurelie

     

    01/11/2016 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 2

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    4 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN

    5 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    9 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    10 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 DE WEERT Robbe 12 VANSTEENKISTE Joshua 13 DHAEYE Enrico 14 DRAFFAN Oliver GBR 15 HERRYGERS Tieme 16 CAS Stijn 17 QUETS Stijn 18 WILLEMS Robbe 19 MEULEMANS Lennert 20 DEJAEGHER Jasper 21 COREMANS Dante 22 WYSEURE Joran 23 VAN DER SMISSEN Lennick 24 VAN DER VLEUTEN Lukas 25 OBERTEICHER Matteo GER 26 NEFFGEN Tim GER 27 MOUREAU Axel SWE 28 DECLERCK Jelle 29 VAN CUTSEM Senna 30 JACOBS Lennerd 35 VAN CLEEMPUT Bert

    01-11-2016 om 19:26 geschreven door kenny


    31-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET NIEUWE WIELERBOEK VAN FLOR VAN DE VELDE HEET “EXTRA RETRO.”

    HET NIEUWE WIELERBOEK VAN FLOR VAN DE VELDE HEET “EXTRA RETRO.”

    POLDERRENNERS COVER boek a.jpg 

    Enkele weken geleden bracht Flor Van de Velde (Zwijndrecht) een nieuw wielerboek uit dat hij “Het wielerleven zoals het was in…Extra Retro” noemde. ”De eerste reacties zijn erg positief  en voor mij een waardering voor de drie jaar werk. Na dit boek komt het volgende dat de jaren 1970 tot en met 1973, naar buiten brengt. In totaal  heb ik de teksten verdeeld in een vijftiental boeken en dat tot en met 2010. Ik heb er voor geopteerd, de boeken niet ‘te dik’ te maken. Gemiddeld tellen ze een 220 bladzijden waarop honderden foto’s de teksten illustreren”, aldus Flor.

    Maar nu ligt eerst “Extra Retro” voor bij uitgeverij Van Dam Copy in de Gaanderij van de Vrasenestraat te Beveren. Het boek telt 284 blz. kost amper 17 euro en brengt onvergetelijke episodes uit de Wase Wielergeschiedenis uit de jaren vóór 1970. Van de Velde schreef het boek om aldus heel wat vast teleggen voor ons nageslacht, wielererfgoed zeg maar. “Het is wel belangrijk dat het steeds draait rond het wielerleven zoals het was en wel in die zin, dat het  in ieders interesse ligt, of men nu coureur was of  is of niet, of men nu de wielersport volgt of niet, of men oud  is of jong, of men nu uit de Wase regio is, of niet. Iedereen zal wel eens zeggen bij het lezen, “Ho, ging dat zo in een koers, was dat zo in het Vlaamse wielerleven!” 

    Voor zowat elke Wase gemeente zijn er aanknooppunten bv. de piste van Hamme-Zogge, de velodroom van Sint-Niklaas, en wat heeft Elixir D’Anvers met koers te maken? Het verhaal van Piet Van Teemsche (Lokeren) die het BK profs won, de grote successen van de Gebroeders Deloor (De Klinge) of Gentiel Saelens (Stekene), Gerard Buyl (Beveren) en Theo Middelkamp (Kieldrecht). De dood van Eric Van Raemdonck (Kruibeke) nadat hij clubkampioen van WSC Vooruit werd. De Tour die in 1954 op Beveren-Markt vertrok en wereldkampioen Stan Ockers op het stadhuis in Sint-Niklaas, kort voor hij verongelukte (met 9 foto’s). Flor heeft  het ook klaar gekregen de fantastische carrière in elkaar te schrijven van Bernard De Coninck (Burcht). “Wat een klasse had die zeg, maar hij stopte na enkele jaren al waar ik nu nog altijd spijt van heb!”, vindt de auteur.

     

    Op de foto’s vinden we reeds veel renners terug die daarna ook in de jaren ’70 nog in de kijker komen. Renners in hun jonge jaren: Ronny Van de Vijver, Reinhold Van den Bosch, Hugo Van Buynder (Bazel) Ward Van Hove, Frans Van de Walle, Jerome Kegels,Richard Bukacki, Werner Dullaert (die in andere boeken nog grote aandacht krijgt) Ronny De Bisschop, Ghisleen De Clercq, Theo Verschueren. Jos Schoeters en Etienne Antheunis. En Gilbert Maes (Sint-Niklaas) en zijn buren Etienne Vercauteren, Marcel Buys (Nieuwkerken) , Robert Duerinck, Gilbert en Roger Inghels en Wardje Thijsman waren ook uit Sint-Niklaas. De mannen uit Temse: Isidoor De Ryck, Sylvain Roelants, Franky De GendtWilliam Hoof, Walter Muylaert, André Peirsman, Jan Meersman, René Daelman. Beveren ziet o.a. naast Gerard Buyl en de Peet ook Albert Buyl, René Braem, Ernie Wielandt, Pierre Verberckmoes, Freddy De Blick, Etienne De Cleen, Omer Van Geystelen, Luc Kosolosky, André Van Overtveldt, Gilbert De Bruyn nog eens terug. 

    In beeld ook Benjamin De Wilde, Willy De Clercq, Hilaire Van Breuseghem, Walter Labelle,  Jean Lesire (Melsele), Marcel Blommaert (Vrasene), Walter en Herman Remon (Rupelmonde), Robert De Pauw (Sombeke), Omer Vander Voorden en Ward Van de Velde (Hamme), Gaston Van den Hoecke (Grembergen), Georges Mariman (Elversele), Roger De Wilde (Doorslaar) die dood viel in een profkoers in Kemzeke, Hubert De Gendt (Kruibeke), Roger Beelaert (Steendorp), Alex Robberecht (Bornem), Fons en François Van Raemdonck, Frans De Maeyer (Haasdonk), Armand Geerts (Moerbeke) die de Omloop Het Volk der liefhebbers won, Van heel wat renners volgt dus nog veel meer nieuws in het volgend boek over 1970 tot 1973. (291 blz)

    Lees ook hoe Joop Zoetemelk in Rupelmonde kwam winnen en Rik Van Looy in Temse en in Belsele.

    Destijds was ook de Trofee van het Waasland voor Juniores razend populair. Ik heb daar nog heel wat over samen gezet uit de jaren ’60. Juniores die er in voor kwamen waren o.a. Freddy De Blick, Marcel Blommaert, Frans en Walter Heirbaut, Rik Van Linden die in Kruibeke zijn 64ste koers kwam winnen, Ronny De Bisschop in Kallo, Cor Priem in Prosperpolder, José De Cauwer, Herman Beyssens, meermaals Bernard De Coninck die de trofee ook won, Etienne D’Hollander, Ernie Blommaert, Marc Van de Putte uit Sint-Niklaas, Eddy Van Puymbroeck.

    Wat de auteur ook beschrijft en illustreert is de werking van een pronostiekclub op wielerkoersen. Dat was in Haasdonk. Einde seizoen ging er dan zelfs een stoet uit door het dorp met de eigen vlag voorop. Zuiver wielererfgoed!

    Flor besloot :” Met plezier kan ik ook uitslagenlijsten aanbieden van profs die wonnen, in het Waasland en er buiten. Ook voor de amateurs kon ik dat fiksen. Een werk dat weken duurde maar waarvan ik blij ben het gedaan te hebben. Nooit iemand heeft het mij voor gedaan, zoveel wielernieuws samen te brengen. Om het te kunnen, moet je natuurlijk alle renners kennen. En..dat was bij mij het geval.”

    Extra Retro is te koop voor 17 euro bij Van Dam Copy, Gaanderij, Vrasenestraat 47 in Beveren.,  elke dag van maandag-vrijdag: 10.00 - 12.30u.; 13.30 - 18.00u.

    Het ligt ook te Zwijndrecht in Huis-aan-Huis, Statiestraat 59.
    PERS 04 okt 2016 007.jpg
                                                                Auteur Flor Van de Velde 

    31-10-2016 om 18:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KENNY DE KETELE EN MORENO DE PAUW WINNEN ZESDAAGSE VAN LONDEN !!!

    Kenny De Ketele en Moreno de Pauw hebben zondag voor het tweede jaar op rij de Zesdaagse van Londen gewonnen !!!

    Moreno De Pauw.jpg 

    Op de olympische piste in het Lee Valley VeloPark hielden ze thuisrijders
    Mark Cavendish en Bradley Wiggins van de zege.

     

    EINDSTAND

    1.Kenny De Ketele/Moreno De Pauw 391 ptn

    2.Cavendish/Wiggins (GBr)  380

    3.Meyer/Scotson (Aus)  344 +1 ronde

    4.Lampater/Kalz (Dui)  321 +3

    5.Havik/Stroetinga (Ned)  246 +3

    6.Torres/Mora Vedri (Spa)  288 +5

    7.Kneisky/Thomas (Fra)  250 +6

    8.Mørkøv/Hester (Den)  208 +7

    9.Graf/Müller (Oos)  134 +7

    10.Tennant/Latham (GBr)  319 +9

    31-10-2016 om 09:27 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!