.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    29-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE ALSEMBERG VAN ZATERDAG 29/10/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE ALSEMBERG VAN ZATERDAG 29/10/2016     


    Zaterdag 29/10/2016 ALSEMBERG (BEERSEL) (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 10

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-VERONAU23

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    4 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAMU23.C

    5 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDONU23.C

    6 JASPERS Jappe IKO ENERTHERM-BEOBANKJUNIOR

    7 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99JUNIOR

    8 HELSOCHT Liam KALAS CYCLING TEAM 99U23

    9 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    10 UYTDEWILLIGEN Ingmar SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    11 DERVEAUX Niels 12 GYS Jens 13 JACOBS Sybren 14 KOYEN Niels 15 SZÉDELYI Tomas 16 ROMBOUTS Seppe 17 DEVOS Han 18 KAISE Julien 19 GOOSEN Wouter 20 CLAEYS Stef 21 VERBEECK Glenn 22 VAN DE KLUNDERT Koen NED 23 ROWIES Karel 24 TIBACKX Lawrence 25 VAN STAEYEN Maarten 26 MORTIER Diede 27 VAN ASSCHE Bert 28 THIJS Wim 29 CROLLET Yari 30 COUCKUYT Jens
    RITA1584.JPG
    Podium Amateurs & U23 met winnaar Braam Merlier, Stijn Huys en Thomas Van de Velde.
    RITA1581.JPG
    RITA1592.JPG
    RITA1591.JPG
    RITA1547.JPG
                                     Aankomst van winnaar Braam Merlier.
    RITA1545.JPG
    RITA1479.JPG
    RITA1434.JPG
    RITA1413.JPG
    RITA1337.JPG
    RITA1278.JPG
    RITA1272.JPG
    RITA1249.JPG
    RITA1241.JPG
    RITA1187.JPG
    RITA1164.JPG
    RITA1159.JPG
    RITA1154.JPG

     

    29/10/2016 ALSEMBERG (BEERSEL) (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 44 - opgevers: 2

    1 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    2 DEWULF Maxim MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 BELLENS Jarno PMC CYCLING - ZOLDER

    5 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 TIBACKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 DE VET Sander 12 ARKESTEYN Aron 13 SMITS Rune 14 DESCHEPPER Ward 15 JORDENS Jarno 16 MERTENS Cedric 17 BRUYNINCKX Jonas 18 ARNOETS Yoran 19 COOLS Wannes 20 LIPPENS Seppe 21 BEKAERT Seppe 22 PEREMANS Jochen 23 GIELEN Jasper 24 COCKX Maxime 25 VERHESTRAETEN Karen 26 SEMPELS Gill 27 VLERICK Lars 28 COOREMAN Guillermo 29 VERDIJCK Lenn 30 VERVECKEN Brent 32 COMMISSARIS Caren
    RITA1138.JPG
    Podium Juniores met winnaar Vince Van Den Eynde, Maxim Dewulf en Dolf Pemen.
    RITA1096.JPG
                         Aankomst winnaar Juniores met Vince Van Den Eynde.
    RITA0901.JPG
    RITA0881.JPG


    Nieuwelingen - deelnemers: 70 - opgevers: 4

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    5 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    6 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    7 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    8 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    10 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 VANDERMEER Quinten 12 VAN LOOVEREN Joachim 13 VAN DER SMISSEN Lennick 14 LAURYSSEN Tom 15 QUETS Stijn 16 HERRYGERS Tieme 17 VANWETSWINKEL Quinten 18 DEBAELE Jorre 19 NOYENS Jarne 20 VANDESOMPEL Cédric 21 DE RIJCK Nando 22 LECERF William Junior 23 MEEUSEN Rik 24 DE WEERT Robbe 25 LAURYSSEN Rik 26 VAN MEER Erben NED 27 VANDERSTEEN Jarne 28 GROOTJANS Andries 29 DE VOS Wannes 30 JANSSEN Wout
    RITA0870.JPG
                            Podium Nieuwelingen met winnaar Luke Verburg.
    RITA0842.JPG
    RITA0602.JPG
    RITA0598.JPG
    RITA0599.JPG

     

    Dames Elite - deelnemers: 12 - opgevers: 1

    1 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    3 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 VANDER SANDE Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    6 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    7 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    8 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    10 WERNERS Britta GER RSC WESTFALIA STROKHOVEL

    11 VAN Annelore
    RITA1148.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Karen Verhestraeten, Caren Commissaris en
    Tine Vermeiren.
    RITA0906.JPG
    RITA0915.JPG
    RITA0924.JPG


    Dames Jeugd - deelnemers: 17

    1 VAN ALPHEN Aniek NED TWC HET SNELLE WIEL

    2 VAN DER ZWAAN Laura NED DRC DE MOL

    3 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    4 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    5 KUKK KÄtlin EST KALEVI JALGRATTAKOOL

    6 CRABBE Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 SIRVEL Anet EST KALEVI JALGRATTAKOOL

    8 VANWUNSEL Lara VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    9 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    10 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN WUNSEL Lise 12 VAN ASSCHE Nele 13 VAN ROMPAY Anke 14 BROUWERS Julie 15 SCHOON Lisette NED 16 VANHOOYDONCK Fien 17 VAN STEENWINKEL Ella
    RITA0880.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Aniek Van Alphen, Laura Van Der Zwaan
    en Marthe Truyen.
    RITA0857.JPG
                         Aankomst winnares Dames Jeugd met Aniek Van Alphen.
    RITA0609.JPG

     

    29/10/2016 ALSEMBERG (BEERSEL) (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 22 - opgevers: 1

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    3 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    4 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    5 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    6 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 BAJOREK Michel TRAINING PLUS RACING TEAMMASTM

    9 WAMPERS Yannick INDIVIDUEELMASTM

    10 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEELMASTM

    11 LIEVENS Siebe 12 ARNOUTS Tom 13 JANSSENS Jurgen 14 PEETERS Karl 15 THIJS Dennis 16 VOLCKAERTS Sven 17 ALLEN Tim GBR 18 VAN DIEREN Christophe 19 FREESE Alexander 20 SCHEPENS Nils 21 COCQUERIAUX Brent
    RITA0589.JPG
    Podium Masters A met winnaar Nicky David, Jef Paeshuyse en Kenny Geluykens.
    RITA0561.JPG
                              Aankomst van winnaar Masters A met Nicky David.
    RITA0493.JPG
    RITA0503.JPG
    RITA0415.JPG
                                       Start van de Amateurs en Masters A.


    Masters B - deelnemers: 13 - opgevers: 1

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    5 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 ABE Peter KOVERA

    9 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 FIEVEZ Benoît ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 VAN MEER Edgar NED 12 SPIRITUS Mario
    RITA0405.JPG
    Podium Masters B met winnaar Arne Daelmans, Danny Sleeckx en Stefan Nerinckx.
    RITA0399.JPG

    RITA0378.JPG
                                Aankomst winnaar Masters B Arne Daelmans.

    Masters C - deelnemers: 26

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    5 VERHESTRAETEN Danny INDIVIDUEEL

    6 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 BENNY Andersson SWE BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    10 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    11 VERDEYEN Jos 12 VAN SINAY Dirk 13 STORMS Marc 14 THIJS Carl 15 LAFORGE Eric 16 VAN HONSTÉ Kris 17 DE BIE Dirk 18 HAESMANS Bart 19 TUTELEERS Romain 20 COOREMAN Stephan 21 YIP Handson CAN 22 VAN ROSSUM André 23 MARTENS Herman 24 DE MEESTER Jackie 25 VAN DER LEEUW Albert NED 26 PIETTE Lionel
    RITA0412.JPG
    Podium Masters C met winnaar Guido Verhaegen, Dirk Mertens en Ludwig Gladines.

    RITA0385.JPG
                              Aankomst winnaar Masters C Guido Verhaegen.

     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-10-2016 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 4°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg 

             Nicky David


    Zaterdag 29/10/2016 ALSEMBERG (BEERSEL) (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 10

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-VERONAU23

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    4 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAMU23.C

    5 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDONU23.C

    6 JASPERS Jappe IKO ENERTHERM-BEOBANKJUNIOR

    7 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99JUNIOR

    8 HELSOCHT Liam KALAS CYCLING TEAM 99U23

    9 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    10 UYTDEWILLIGEN Ingmar SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    11 DERVEAUX Niels 12 GYS Jens 13 JACOBS Sybren 14 KOYEN Niels 15 SZÉDELYI Tomas 16 ROMBOUTS Seppe 17 DEVOS Han 18 KAISE Julien 19 GOOSEN Wouter 20 CLAEYS Stef 21 VERBEECK Glenn 22 VAN DE KLUNDERT Koen NED 23 ROWIES Karel 24 TIBACKX Lawrence 25 VAN STAEYEN Maarten 26 MORTIER Diede 27 VAN ASSCHE Bert 28 THIJS Wim 29 CROLLET Yari 30 COUCKUYT Jens

     

    29/10/2016 ALSEMBERG (BEERSEL) (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 44 - opgevers: 2

    1 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    2 DEWULF Maxim MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 BELLENS Jarno PMC CYCLING - ZOLDER

    5 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 TIBACKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 DE VET Sander 12 ARKESTEYN Aron 13 SMITS Rune 14 DESCHEPPER Ward 15 JORDENS Jarno 16 MERTENS Cedric 17 BRUYNINCKX Jonas 18 ARNOETS Yoran 19 COOLS Wannes 20 LIPPENS Seppe 21 BEKAERT Seppe 22 PEREMANS Jochen 23 GIELEN Jasper 24 COCKX Maxime 25 VERHESTRAETEN Karen 26 SEMPELS Gill 27 VLERICK Lars 28 COOREMAN Guillermo 29 VERDIJCK Lenn 30 VERVECKEN Brent 32 COMMISSARIS Caren


    Nieuwelingen - deelnemers: 70 - opgevers: 4

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    5 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    6 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    7 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    8 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    10 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 VANDERMEER Quinten 12 VAN LOOVEREN Joachim 13 VAN DER SMISSEN Lennick 14 LAURYSSEN Tom 15 QUETS Stijn 16 HERRYGERS Tieme 17 VANWETSWINKEL Quinten 18 DEBAELE Jorre 19 NOYENS Jarne 20 VANDESOMPEL Cédric 21 DE RIJCK Nando 22 LECERF William Junior 23 MEEUSEN Rik 24 DE WEERT Robbe 25 LAURYSSEN Rik 26 VAN MEER Erben NED 27 VANDERSTEEN Jarne 28 GROOTJANS Andries 29 DE VOS Wannes 30 JANSSEN Wout

     

    Dames Elite - deelnemers: 12 - opgevers: 1

    1 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    3 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 VANDER SANDE Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    6 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    7 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    8 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    10 WERNERS Britta GER RSC WESTFALIA STROKHOVEL

    11 VAN Annelore


    Dames Jeugd - deelnemers: 17

    1 VAN ALPHEN Aniek NED TWC HET SNELLE WIEL

    2 VAN DER ZWAAN Laura NED DRC DE MOL

    3 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    4 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    5 KUKK KÄtlin EST KALEVI JALGRATTAKOOL

    6 CRABBE Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 SIRVEL Anet EST KALEVI JALGRATTAKOOL

    8 VANWUNSEL Lara VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    9 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    10 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN WUNSEL Lise 12 VAN ASSCHE Nele 13 VAN ROMPAY Anke 14 BROUWERS Julie 15 SCHOON Lisette NED 16 VANHOOYDONCK Fien 17 VAN STEENWINKEL Ella

     

    29/10/2016 ALSEMBERG (BEERSEL) (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 22 - opgevers: 1

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    3 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    4 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    5 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    6 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 BAJOREK Michel TRAINING PLUS RACING TEAMMASTM

    9 WAMPERS Yannick INDIVIDUEELMASTM

    10 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEELMASTM

    11 LIEVENS Siebe 12 ARNOUTS Tom 13 JANSSENS Jurgen 14 PEETERS Karl 15 THIJS Dennis 16 VOLCKAERTS Sven 17 ALLEN Tim GBR 18 VAN DIEREN Christophe 19 FREESE Alexander 20 SCHEPENS Nils 21 COCQUERIAUX Brent


    Masters B - deelnemers: 13 - opgevers: 1

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    5 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 ABE Peter KOVERA

    9 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 FIEVEZ Benoît ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 VAN MEER Edgar NED 12 SPIRITUS Mario


    Masters C - deelnemers: 26

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    5 VERHESTRAETEN Danny INDIVIDUEEL

    6 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 BENNY Andersson SWE BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    10 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    11 VERDEYEN Jos 12 VAN SINAY Dirk 13 STORMS Marc 14 THIJS Carl 15 LAFORGE Eric 16 VAN HONSTÉ Kris 17 DE BIE Dirk 18 HAESMANS Bart 19 TUTELEERS Romain 20 COOREMAN Stephan 21 YIP Handson CAN 22 VAN ROSSUM André 23 MARTENS Herman 24 DE MEESTER Jackie 25 VAN DER LEEUW Albert NED 26 PIETTE Lionel

    29-10-2016 om 17:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 29/10/2016
    ZARREN (KORTEMARK) (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 1

    1 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    2 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    3 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    4 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    6 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    7 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    8 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEELITE

    9 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    10 DECLERCK Mathias MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    11 VANCOMPERNOLLE Jan 12 DENOLF Ritchie 13 BAEYENS Dennis 14 DEVOS Romain FRA 15 DE WISPELAERE Bert 16 VANDENBROUCKE Niels 17 QUARTIER Jens 18 VANHILLE Xavier 19 HOSTE Simon 20 DEWITTE Casper 21 JAECQUES Simon 22 QUINTYN Gregory 23 COLAERT Pascal 24 VANDERMEIRSCH Aaron 25 DE GROODT Killian 26 VAN DE MEULEBROECKE Glenn 27 DEVOET Jonas 28 ALLEMAN Tim 29 DELECOURT Jerome FRA 30 VAN DER BORGHT Jens

     

    29/10/2016 ZARREN (KORTEMARK) (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 22 - opgevers: 1 - 40'

    1 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    5 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 SANTY Arne 12 VERMEERSCH Arne 13 BRUNING Jente 14 VULLERS Brain 15 PEETERS Kyle 16 SLABBINCK Sietse 17 GUNST Ruben 18 VANDER BEKEN Quinten 19 VAN DER BORGHT Jani 20 DEKIEN Jens 21 ALLAERT Balder


    Nieuwelingen - deelnemers: 37 - 30'

    1 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    2 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    3 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    5 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    7 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    10 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VAN COMPERNOLLE Jamie 12 VANLUCHENE Maxim 13 VAN CUTSEM Senna 14 BLEYENBERG Jado 15 CLARYSSE Elio 16 DE BOCK Rune 17 VANDERSCHUEREN Jarno 18 VANPRAET Ruben 19 AMEYE Maxime 20 DEWEERDT Tiebe 21 BUYZE Wannes 22 CALLEWAERT Andreas 23 DE MAERE Alessio 24 VERMOOTE Jens 25 CLAUS Benoit 26 DHOOGE Romeo 27 VAN DER PLAETSEN Damon 28 MEERT Noah 29 VAN ACKER Jasper 30 DECLERCK Eli


    Dames Elite - deelnemers: 8 - opgevers: 1

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 VAN DE VELDE Julie INDIVIDUEEL

    6 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    7 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 DELECOURT Lucie FRA VC ST OMER

    3 HARINCK Tiger-lil KVC NOORDZEEMEEUW

    4 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    29/10/2016 ZARREN (KORTEMARK) (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 18 - opgevers: 1

    1 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    5 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 VERMEIREN Gianni ITA YOUNG CYCLING TALENT DAMA19+

    7 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    8 TACK Spencer DAGPAS

    9 KINT Wesly INDIVIDUEELMASTM

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    11 VAN ASSCHE Nico 12 VERNOU Lorenzo 13 DE MEYER Michaël 14 PARIDAENS Rob 15 ROGIERS Kurt 16 VAN ACKER Nivard 17 PLASSCHAERT Jonas


    Masters B - deelnemers: 16

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    3 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    6 VANHONSEBROUCK Franky BIKE ADVICE CT

    7 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    8 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    9 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 DE SMET Andy 12 MYNGHEER Erik 13 DUMONT Jurgen 14 LOGIER Christophe 15 BOUDRY Pedro 16 BULTYNCK Geert


    Masters C - deelnemers: 16

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    3 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    6 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    7 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    8 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    9 VENS Dirk INDIVIDUEEL

    10 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    11 SWINNEN Rene 12 ROELSTRAETE Philip 13 DE CLERCQ Jose 14 GOETHALS Ronny 15 HOLVOET Franki 16 HURTECANT Roland

    29-10-2016 om 17:10 geschreven door kenny


    25-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF WOENSDAG 26/10/2016 START WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN !!!


    WINTERGROEPSTRAINING WOENSDAG OM 14H00 MET VERTREKPUNT 'T SCHUURKE TE BEVEREN !!!
     
    Sinaai.jpg Rondpunt Moerbeke.jpg
    NET ALS VORIG SEIZOEN STARTEN WE WOENSDAG
    26/10/2016 MET DE WINTERTRAININGSRIT DOORHEEN
    'T SOETE WAESLAND, AFSTAND +/- 75 KM !!!

    25-10-2016 om 12:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZONDAG 30/10/2016 START WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZONDAG MET VERTREKPUNT TE BEVEREN START VANAF ZONDAG 30 OKTOBER !!!


    OOK OP FEESTDAGEN WORDT ER GEREDEN !!
    SAMENKOMST RONDPUNT KASTEELDREEF EN VERTREK OM 09H30 !!!

     

    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt het nieuwe viaduct te Moerbeke om zo via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 75 km)
    Vanaf Zondag 08 Januari de grote wintertour vanaf 09H00. (+/- 90 km
    )

    25-10-2016 om 12:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 29/10/2016 START WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZATERDAG MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START VANAF ZATERDAG 29 OKTOBER.

    SAMENKOMST PARKING HET WIJNHUIS EN VERTREK OM 09H30 !!!

     


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt het nieuwe viaduct te Moerbeke om zo terug via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 83 km)
    Vanaf 7 Januari de grote wintertour vanaf 09H00. (+/- 95 km)

    25-10-2016 om 12:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 29/10/2016 START WINTERTOER MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    VANAF 29/10/2016 START DE WINTERTOER VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT EN RIJDEN ZIJ TERUG NAAR WAASMUNSTER (+/- 60 KM) EN DAT TOT EIND FEBRUARI !!!

    VERTREK OM 09H30 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    DE TRAININGEN GAAN DOOR OP ZATERDAG, ZONDAG, DINSDAG EN DONDERDAG !!!

    25-10-2016 om 12:42 geschreven door kenny


    24-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE LOCHRISTI VAN ZONDAG 23/10/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE LOCHRISTI VAN ZONDAG 23/10/2016     


    Zondag 23/10/2016 LOCHRISTI-HIJFTE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 3

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    3 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    4 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    5 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    6 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    7 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEELITE

    8 VANDENHEEDE Brecht VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEU23

    9 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    10 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    11 HOFMAN Bart 12 ROELANDT Kenny 13 VANDEVELDE Ruben 14 DENOLF Ritchie 15 DE WISPELAERE Bert 16 PAUWELS Dries 17 CLAEYS Stef 18 DE MAEGHT Dorian 19 JACOBS Sybren 20 TIELEMANS Jente 21 VANCOMPERNOLLE Jan 22 VANDERMEIRSCH Aaron 23 QUARTIER Jens 24 VAN DE MEULEBROECKE Glenn 25 WYTINCK Niels 26 DE GROODT Killian 27 VAN DER BORGHT Jens 28 DEVOET Jonas 29 DANCKAERS Jochem 30 WINDELS Angelo 31 QUINTYN Gregory
    RITA0283.JPG
        Winnaar Elite z.c. Mathieu Willemyns en winnaar Beloften Jens Teirlinck.
    RITA0280.JPG
                     Winnaar Elite z.c. Mathieu Willemyns met de bloemen.
    RITA0286.JPG
                              Winnaar Beloften Jens Teirlinck met de bloemen.
    RITA0257.JPG
                            Aankomst winnaar Elite z.c. met Mathieu Willemyns.
    RITA0261.JPG
    RITA0200.JPG
    RITA0183.JPG
    RITA0010.JPG
    RITA0007.JPG
    RITA9989.JPG
    RITA9986.JPG
    RITA0111.JPG
    RITA0056.JPG
    RITA0045.JPG
    RITA0017.JPG
    RITA9960.JPG
    RITA9954.JPG
    RITA9942.JPG
                              Start van de Elite z.c. en de Beloften te Lochristi.

     

    23/10/2016 LOCHRISTI-HIJFTE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 21 - opgevers: 1 - 40'

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 CHRISTIAENS Thijs MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VLERICK Lars 12 BRUNING Jente 13 VULLERS Brain 14 SLABBINCK Sietse 15 GUNST Ruben 16 VAN DER BORGHT Jani 17 DE BRUYNE Meg 18 FRAEYE Katleen 19 GELDHOF Anja 20 DIRKS Marisa
    RITA9891.JPG
    Winnares Dames Elite Meg De Bruyne en winnaar Juniores Anton Ferdinande.
    RITA9898.JPG
                       Winnaar Juniores Anton Ferdinande met de bloemen.
    RITA9862.JPG
                                 Aankomst winnaar Juniores Anton Ferdinande.
    RITA9838.JPG
    RITA9824.JPG
    RITA9820.JPG
    RITA9774.JPG
    RITA9772.JPG
    RITA9767.JPG
                                            Start van de Juniores te Lochristi.

     

    Dames Elite - deelnemers: 4

    1 MEG DE BRUYNE uit Hamme VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 DIRKS Marisa FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    RITA9900.JPG
                               Winnares Dames Elite Meg De Bruyne uit Hamme.
    RITA9876.JPG
                          Aankomst van winnares Dames Elite met Meg De Bruyne.
    RITA9808.JPG
    RITA9846.JPG
    RITA9857.JPG
    RITA9770.JPG 

     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-10-2016 om 13:36 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!