FOTO'S VELDRENNERS TE KRUIBEKE VAN ZATERDAG 15/10/2016
Zaterdag 15/10/2016 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Klasse UCI - 60´
Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 3
1 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS
5 WALSLEBEN Philipp GER BKCP-POWERPLUS
6 GODRIE Stan NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
7 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM
8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
9 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS-VERONA
10 PEETERS Rob CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
11 VAN AMERONGEN Thijs NED 12 ADAMS Jens 13 MERLIER Tim 14 SWEECK Diether 15 MOUREY Francis FRA 16 VANTORNOUT Klaas 17 SOETE Daan 18 ADAMS Joeri 19 BAESTAENS Vincent 20 HOEYBERGHS Daan 21 FIELD Ian GBR 22 AERNOUTS Jim 23 CLEPPE Nicolas 24 AERTS Toon 25 VAN DER MEER Gosse NED 26 DEGROOTE Jonas 27 HUYS Stijn 28 UYTDEWILLIGEN Ingmar 29 SUAREZ FERNANDEZ Kevin ESP 30 ORTENBLAD Tobin USA 35 HOFMAN Bart
Podium met winnaar Michael Vanthourenhout, Wout Van Aert en Corne Van Kessel.
Een woordje uitleg van winnaar Michael Vanthourenhout.
Aankomst van winnaar Michael Vanthourenhout.
Aankomst van de 2de Wout Van Aert.
Aankomst van de 3de Corne Van Kessel.
Bart Hofman
De start van de Men Elite te Kruibeke.
15/10/2016 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´
Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 2
1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
2 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA
3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
5 ANTONNEAU Kaitlin USA CANNONDALE P/B CYCLOCROSSWORLD.COM
6 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM
7 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM
8 FRANCK Alicia ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
9 HOEKE Geerte NED WV BREDA
10 MICHIELS Githa VERSLUYS TEAM
11 VAN DEN HOEK Bianca NED 12 VAN DE STEENE Kim 13 VALENTINI Elena ITA 14 BELLAERT Axelle 15 MAES Shana 16 DELHAYE Pauline FRA 17 EDVARDSSON Angelica SWE 18 VAN MALDEGHEM Nele 19 THACKRAY Sophie GBR 20 VARDAROS Christine USA 21 COMMISSARIS Caren 22 DE BRUYNE Meg 23 VAN WUNSEL Lise 24 BOONEN Valerie 25 WILLEMS Gertie 26 VERMEIREN Tinne 27 ROMBOUTS Tine 28 DOBBELAERE Jana 29 VERDEYEN Tine 30 BLANCHAERT Jo
Podium Dames met winnares Jolien Verschueren, Maud Kaptheijns en Ellen Van Loy.
Aankomst van winnares Jolien Verschueren.
Aankomst van de 2de Maud Kaptheijns.
Aankomst van de 3de Ellen Van Loy.
15/10/2016 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 7
1 PIDCOCK Thomas GBR PAUL MILNES / OLDFIELD ERC
2 BENOIST Antoine FRA VELO CLUB PAYS DE LOUDEAC
3 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING
4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT
5 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
6 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC
7 THYS Joren KALAS CYCLING TEAM 99
8 DEWULF Maxim MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
9 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
10 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 KONINGS Robbe 13 VANDEN BUSSCHE Wannes 14 PEMEN Dolf 15 VERBERCKMOES Fabio 16 SWATRZ Caleb USA 17 STUER Kwinten 18 ARKESTEYN Aron 19 VAN RILLAER Witse 20 GOMEZ VILLA FANE Benjamin USA 21 CAMERON Euan GBR 22 LEMBRECHTS Wannes 23 HOUSSIN Bavo 24 BROECKX Seppe 25 MAHER Lane USA 26 VERDONCK Loeka 27 LIPPENS Seppe 28 BEKAERT Seppe 29 ARNOETS Yoran 30 VAN GOETHEM Fabio
Podium Juniores met winnaar Thomas Pidcock, Antoine Benoist en Daniel Tulett.
15/10/2016 KRUIBEKE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´
Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 1
1 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC
2 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT
3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT
4 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK
5 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
6 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
7 MEULEMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK
8 QUETS Stijn ACROG - BALEN BCU
9 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
10 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
11 DE PROOST Mats 12 VANSTEENKISTE Joshua 13 VAN CAMPENHOUT Jetze 14 HERRYGERS Tieme 15 DE SMET Nicolas 16 DECLERCK Jelle 17 JANSSEN Wout 18 VERHAEGEN Lennie 19 DE WEERT Robbe 20 JACOBS Lennerd 21 DE RIJCK Nando 22 DE ROECK Mathis 23 MEEUSEN Ruben 24 VANLUCHENE Maxim 25 GROOTJANS Andries 26 VAN CLEEMPUT Bert 27 VANDERSTEEN Jarne 28 VAN COMPERNOLLE Jamie 29 SALOMEZ Ydris 30 VANDERAERDEN Wout
Podium Nieuwelingen met winnaar Berre Hermans, Ben Tulett en Yorben Laureyssen.
Aankomst van winnaar Berre Hermans.
Aankomst van de 2de Ben Tulett.
Aankomst van de 3de Yorben Laureyssen.
BV´s t.v.v. BIJS VZW
Aantal deelnemers: 13 - opgevers: 0
1 BEGIJN (LE BLEU) Tim BV CROSS
2 VAN SLYCKE Rik ETIXX - QUICKSTEP
3 WELLENS Bart STEYLAERTS-VERON
4 VANTHOURENHOUT Sven YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
5 VERMOTE Julien ETIXX - QUICKSTEP
6 HARRIS Tim GROEN
7 SMET Guy CIBEL
8 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM
9 ROSSEAU Wim ZWART ROSS
10 WAEYTENS Zico TEAM GIANT - ALPECIN
11 DECLERCQ Tim TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
12 VAN BONDT Geert ETIXX - QUICKSTEP
13 PLANCKAERT Jo ETIXX - QUICKSTEP
Guy Smet was van de partij bij de BV's.
Foto's: Rita Thienpondt
|