.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MEG DE BRUYNE met haar 1°Veldritzege bij de Dames Elite !!!

    Meg de Bruyne.jpg 

          Meg De Bruyne

    Zondag 23/10/2016 LOCHRISTI-HIJFTE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 3

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    3 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    4 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    5 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    6 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    7 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEELITE

    8 VANDENHEEDE Brecht VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEU23

    9 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    10 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    11 HOFMAN Bart 12 ROELANDT Kenny 13 VANDEVELDE Ruben 14 DENOLF Ritchie 15 DE WISPELAERE Bert 16 PAUWELS Dries 17 CLAEYS Stef 18 DE MAEGHT Dorian 19 JACOBS Sybren 20 TIELEMANS Jente 21 VANCOMPERNOLLE Jan 22 VANDERMEIRSCH Aaron 23 QUARTIER Jens 24 VAN DE MEULEBROECKE Glenn 25 WYTINCK Niels 26 DE GROODT Killian 27 VAN DER BORGHT Jens 28 DEVOET Jonas 29 DANCKAERS Jochem 30 WINDELS Angelo 31 QUINTYN Gregory

     

    23/10/2016 LOCHRISTI-HIJFTE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 21 - opgevers: 1 - 40'

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 CHRISTIAENS Thijs MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VLERICK Lars 12 BRUNING Jente 13 VULLERS Brain 14 SLABBINCK Sietse 15 GUNST Ruben 16 VAN DER BORGHT Jani 17 DE BRUYNE Meg 18 FRAEYE Katleen 19 GELDHOF Anja 20 DIRKS Marisa


    Nieuwelingen - deelnemers: 35 - 30'

    1 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VAN COMPERNOLLE Jamie TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VANLUCHENE Maxim TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    10 CALLEWAERT Andreas TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    11 VANPRAET Ruben 12 VANDERSCHUEREN Jarno 13 DE ROECK Mathis 14 VAN CUTSEM Senna 15 DE VOS Wannes 16 BEECKMAN Gauthier 17 SALOMEZ Ydris 18 GORIS Dries 19 BUYZE Wannes 20 VAN DER PLAETSEN Damon 21 LAVERGE Maxim 22 VAN LAER Pieter 23 VAN HAVERE Detlev 24 DE VOS Sander 25 MOENS Milo 26 BLOEM Senne 27 D´HOLLANDER Senne 28 DANEEL Jefke 29 DHOOGE Romeo 30 CREES Xan GBR


    Dames Jeugd - deelnemers: 6

    1 CREES Xan GBR EMPELLA CYCLO CROSS.COM

    2 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    6 WARBRICK Alice GBR EMPELLA CYCLO CROSS.COM

     

    Dames Elite - deelnemers: 4

    1 MEG DE BRUYNE uit Hamme VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 DIRKS Marisa FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

     

    23/10/2016 LOCHRISTI-HIJFTE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 18

    1 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    2 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    5 VAN GREMBERGEN Kendric INDIVIDUEELMASTM

    6 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 KINT Wesly INDIVIDUEELMASTM

    9 TACK Spencer DAGPAS

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    11 VAN LAETHEM Kevin 12 DE MEYER Michaël 13 MOEYAERT Matthias 14 VERBERCKMOES Arno 15 FREESE Alexander 16 MAES Kamiel 17 BULCKAEN Bart 18 ROGIERS Kurt


    Masters B - deelnemers: 16

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    3 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    6 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    7 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    8 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    9 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    10 DHOOGE Jeffrey DMC- CYCLING TEAM VZW

    11 MYNGHEER Erik 12 MYNGHEER Johan 13 VANHONSEBROUCK Franky 14 DUMONT Jurgen 15 BULTYNCK Geert 16 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 16

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    3 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    7 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW

    8 DE BRAUWER Paul DAGPAS

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 VENS Dirk INDIVIDUEEL

    11 ROBERTS Andrew GBR 12 DE CLERCQ Jose 13 GOETHALS Ronny 14 VAN PETEGHEM Patrick 15 TUTELEERS Romain 16 YIP Handson CAN

     

    23/10/2016 HOBOKEN (A) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    23/10/2016 ROESELARE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    23-10-2016 om 17:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 23/10/2016
    HEUSDEN-ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 3

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 UYTDEWILLIGEN Ingmar SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99U23

    4 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZWU23

    5 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDONU23.C

    6 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99JUNIOR

    7 VAN LAER Ward BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    8 CANT Kevin ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    9 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99U23

    10 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMU23

    11 HENNAUX Loic 12 GOOSEN Wouter 13 SWEECK Hendrik 14 ELEN Sander 15 KOYEN Niels 16 HELSOCHT Liam 17 TIBACKX Lawrence 18 VAN STAEYEN Maarten 19 LEAERTS Yelle 20 THIJS Wim 21 VAN AERT Tijs 22 VEESTRAETEN Sieën 23 SHRIVER Matt USA 24 SZÉDELYI Tomas 25 VERBEECK Glenn 26 KAISE Julien 27 VAN ASSCHE Bert 28 MORTIER Diede 29 SMETS Sibe 30 VRIENS Nathan 32 DE ROP Michiel

     

    23/10/2016 HEUSDEN-ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 32 - 40'

    1 SMITS Rune W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 DE VET Sander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 TIBACKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    7 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 BELLENS Jarno PMC CYCLING - ZOLDER

    10 MERTENS Cedric AA-DRINK-KALAS TEAM

    11 BOLLEN Stan 12 COOLS Wannes 13 BRUYNINCKX Jonas 14 LIPPENS Seppe 15 COCKX Maxime 16 DE BRUYN Stijn 17 PEREMANS Jochen 18 CRIJNS Michiel 19 GIELEN Jasper 20 COOREMAN Guillermo 21 DIRKX Axel 22 COMMISSARIS Caren 23 WILLEMS Gertie 24 DENEYER Enzo 25 VERVECKEN Brent 26 VERMEIREN Tinne 27 BOONEN Valerie 28 VERHEYDE Leander 29 VERDEYEN Tine 30 KACZMARCZYK Brenda


    Nieuwelingen - deelnemers: 78 - opgevers: 1 - 30'

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    4 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    5 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    6 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 VREESWIJK Noah NED DAGPAS

    8 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    11 VANDERMEER Quinten 12 DELNOIJE Remon NED 13 VANDESOMPEL Cédric 14 WILLEMS Robbe 15 VAN DER VEKEN Senne 16 DE WEERT Robbe 17 BAERS Arne 18 MEEUSEN Rik 19 DE PROOST Mats 20 NOYENS Jarne 21 DE RIJCK Nando 22 PORTERS Zeno 23 VAN DER VLEUTEN Lukas 24 HERRYGERS Tieme 25 VAN DE PUTTE Victor 26 LAURYSSEN Rik 27 VANWETSWINKEL Quinten 28 WILLEMS Gilles 29 DEBAELE Jorre 30 GROOTJANS Andries

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 19

    1 VAN ALPHEN Aniek NED TWC HET SNELLE WIEL

    2 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    4 KUIJPER Elodie NED WV BREDA

    5 SIRVEL Anet EST KALEVI JALGRATTAKOOL

    6 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    7 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    9 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    10 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    11 VAN ASSCHE Nele 12 KUKK KÄtlin EST 13 VANWUNSEL Lara 14 COPPENS Nieke 15 KUIJPERS Femke NED 16 VANHOOYDONCK Fien 17 SLEGERS Amber 18 BELMANS Fien 19 BEIRINCKX Lina


    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    2 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    3 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6 KACZMARCZYK Brenda KZLWC HEYLEN

    7 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    8 WERNERS Britta GER RSC WESTFALIA STROKHOVEL

     

    23/10/2016 HEUSDEN-ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 26

    1 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    4 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    5 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    6 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    7 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    8 JORIS Andy INDIVIDUEELMBFUN

    9 MAES Kenny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.AMAT

    10 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    11 BAJOREK Michel 12 PEETERS Karl 13 ALLEN Tim GBR 14 WAMPERS Yannick 15 FLICK Peter NED 16 VAN LINDT Hans 17 THIJS Dennis 18 BUYSEN Niels 19 VOLCKAERTS Sven 20 BERTELS Guy 21 JORIS Manuel 22 HUSSON Kobe 23 PEETERS Nick 24 TURELUREN Jo 25 MARCHAL Wim 26 BOLYN Sven


    Masters B - deelnemers: 9

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    3 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    4 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    5 VAN MEER Edgar NED DAGPAS

    6 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 ABE Peter VWV

    8 SCEVENELS Daivy INDIVIDUEEL

    9 VAN LOOY Jos INDIVIDUEEL


    Masters C - deelnemers: 18

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    2 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    3 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    4 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    5 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    6 BLOEMMEN Rudy INDIVIDUEEL

    7 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    9 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    11 MEYS Mark 12 THIJS Carl 13 HAESMANS Bart 14 COOREMAN Stephan 15 DE MEESTER Jackie 16 VAN DEN BOGAERT Jan 17 VAN DER LEEUW Albert NED 18 MARTENS Herman

    23-10-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    22-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 22/10/2016
    BOOM (A) - Veldrijden Klasse UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 3

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    3 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    4 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    6 ADAMS Joeri KDL CYCLING TEAM

    7 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS-VERONA

    8 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    9 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK-CORENDON

    10 JASPERS Jappe IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 VAN DE VELDE Thomas 12 TIELEN Dario 13 VAN COMPERNOLLE Kenneth 14 VAN ROOSBROECK Pieter 15 VANDEBOSCH Victor 16 BAUTERS Reno 17 DE MEYER Senne 18 SIMUNEK Radomir CZE 19 VENS Quincy 20 DE PROOST Kyle 21 GOOSEN Wouter 22 VERBRUGGEN Niels NED 23 PELANEK Lubos CZE 24 RUNHAAR Marvin NED

     

    22/10/2016 BOOM (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 2

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 FAHRINGER Rebecca USA AMY D FOUNDATION

    4 MICHIELS Githa VERSLUYS TEAMUMTB

    5 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    6 BAKKER Manon NED WV GIANT DT BENELUX

    7 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN DE STEENE Kim KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 ERLANDSSON Åsa SWE TEAM HAIBIKE/VARBERGS MTB

    10 JAMES Ffion GBR UK TRACK ACCREDITATION

    11 NAGENGAST Fleur NED 12 MAES Shana 13 VAN DER BURG Esther NED 14 BELLAERT Axelle 15 DEROO Mieke 16 KASTELIJN Yara NED 17 WILLEMS Gertie 18 TRUYEN Marthe 19 MASSAGÉ Birgit 20 ROMBOUTS Tine 21 NOËL Jara 22 VAN ROMPAY Anke

     

    22/10/2016 BOOM (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 5

    1 TURNER Ben GBR HMT WITH JLT CONDOR

    2 VRACHTEN Arne VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    4 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    6 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    11 YATES Harry GBR 12 SIEMONS Julian 13 VAN DEN EYNDE Vince 14 ARKESTEYN Aron 15 PEMEN Dolf 16 VANDERMEULEN Niels 17 THYS Joren 18 MEIN Thomas GBR 19 VAN GILS Maxim 20 JORDENS Jarno 21 DESCHEPPER Ward 22 BARNES Toby GBR 23 VERDONCK Andres 24 CLYNHENS Jens 25 LEMBRECHTS Wannes 26 TIBACKX Lander 27 CENIUCH Wojciech Karol POL 28 DE VET Sander 29 BELLENS Jarno 30 HOUSSIN Bavo

    22-10-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ARNO VERBERCKMOES met zijn 1°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Arno Verberckmoes.jpg 

     Arno Verberckmoes


    Zaterdag 22/10/2016 BREDENE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 5

    1 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    2 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    3 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    5 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    6 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    7 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CTJUNIOR

    8 VANDENHEEDE Brecht VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEU23

    9 DENOLF Ritchie BABOCO CYCLINGTEAMELITE

    10 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BCJUNIOR

    11 DERVEAUX Niels 12 DECLERCK Mathias 13 VANCOMPERNOLLE Jan 14 COLAERT Pascal 15 SIEBENS Gianni 16 HELSOCHT Liam 17 DE WISPELAERE Bert 18 MUSEEUW Stefano 19 BAEYENS Dennis 20 VAN DE KERCKHOVE Nick 21 DE MAEGHT Dorian 22 DEWITTE Casper 23 HOSTE Simon 24 VANDERMEIRSCH Aaron 25 LEVECKE Milan 26 COUCKUYT Jens 27 QUARTIER Jens 28 MOENAERT Mathias 29 QUINTYN Gregory 30 DE GROODT Killian

     

    22/10/2016 BREDENE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 22 - opgevers: 2 - 40'

    1 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 LOGIE Aaron WIELERTEAM IEPER

    9 BEKAERT Seppe KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 NICAISE Orélien 12 QUARTIER Jonas 13 SLABBINCK Sietse 14 BRUNING Jente 15 GUNST Ruben 16 BOUDREZ Brent 17 KERCKHAERT Jochem NED 18 VAN DER BORGHT Jani 19 DEKIEN Jens 20 ALLAERT Balder

     

    Dames Elite - deelnemers: 6

    1 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    6 MOREAU Adeline THE 5TH FLOOR CYCLE CLUB

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 40 - opgevers: 3 - 30'

    1 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    2 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    11 VAN COMPERNOLLE Jamie 12 BLEYENBERG Jado 13 BERT Jasper 14 DEWEERDT Tiebe 15 VANLUCHENE Maxim 16 AMEYE Maxime 17 CLARYSSE Elio 18 DE MAERE Alessio 19 LAVERGE Maxim 20 VAN CUTSEM Senna 21 VAN DER PLAETSEN Damon 22 VAN DEN BROECK Brick 23 SANTRAINE Louis 24 DESMET Timo 25 DHOOGE Romeo 26 DEVOOGDT Henri 27 SIRVEL Anet EST 28 VAN ACKER Jasper 29 CLAUS Benoit 30 CREES Xan GBR


    Nieuwelingen dames - deelnemers: 9 - opgevers: 1

    1 SIRVEL Anet EST KALEVI JALGRATTAKOOL

    2 CREES Xan GBR TEAM EMPELLA CC.COM

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 KUKK KÄtlin EST KALEVI JALGRATTAKOOL

    5 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 WARBRICK Alice GBR TEAM EMPELLA

    7 HARINCK Tiger-lil KVC NOORDZEEMEEUW

    8 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    22/10/2016 BREDENE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 23 - opgevers: 1

    1 ARNO VERBERCKMOES uit Zele CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    2 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    5 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 VAN GREMBERGEN Kendric INDIVIDUEELMASTM

    9 TACK Spencer DAGPAS

    10 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    11 VAN ASSCHE Nico 12 VANKERSSCHAEVER Klaas 13 MEELBERGHS Pieter 14 KINT Wesly 15 BAJOREK Michel 16 WAMPERS Yannick 17 DE MEYER Michaël 18 PLASSCHAERT Jonas 19 ROGIERS Kurt 20 FREESE Alexander 21 DEBEURME Ben 22 DEBEURME Steve


    Masters B - deelnemers: 19 - opgevers: 1

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    4 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    6 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    7 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    10 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    11 DE WAELE Marnic 12 DHOOGE Jeffrey 13 DE VOS Gert 14 MYNGHEER Johan 15 MYNGHEER Erik 16 JONGELING Gijs NED 17 BULTYNCK Geert 18 VELDEMAN Dirk

     

    Masters C - deelnemers: 18

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    6 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    7 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    8 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    9 BLOEMMEN Rudy INDIVIDUEEL

    10 ROBERTS Andrew GBR GS VECCHI

    11 ROELSTRAETE Philip 12 STORMS Marc 13 DE CLERCQ Jose 14 SWINNEN Rene 15 GOETHALS Ronny 16 HOLVOET Franki 17 DHOOGE Tom 18 VAN DER LEEUW Albert NED

     

    22/10/2016 HEUSDEN-ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    22-10-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    20-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE ARDOOIE VAN DONDERDAG 20/10/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE ARDOOIE VAN DONDERDAG 20/10/2016     


    Donderdag 20/10/2016 ARDOOIE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 4

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 AERTS Toon TELENET - FIDEA CYCLING TEAM

    3 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-VERONA

    10 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 BAESTAENS Vincent 12 PEETERS Rob 13 ADAMS Joeri 14 VAN LEEUWEN Patrick NED 15 AERNOUTS Jim 16 RUIZ DE LARRINAGA IBAñEZ Javier ESP 17 AERTS Thijs 18 ORTS LLORET Felipe ESP 19 VANDEKINDEREN Jens 20 MERLIER Braam 21 HOEYBERGHS Daan 22 DEGROOTE Jonas 23 DE CLERCQ Angelo 24 ISERBYT Eli 25 VAN DER MEER Gosse NED 26 MARIUSZ Gil POL 27 VAN COMPERNOLLE Kenneth 28 HENNAUX Loic 29 VANDEVELDE Ruben 30 ORTENBLAD Tobin USA
    RITA9723.JPG
                                        Aankomst van winnaar Wout Van Aert.
    RITA9445.JPG
                                    Winnaar te Ardooie Wout Van Aert.
    RITA9452.JPG
                                                   Toon Aerts werd 2de.
    RITA9358.JPG
                                             Klaas Vantornout werd 3de.
    RITA9483.JPG
                                               Michael Vanthourenhout werd 4de.
    RITA9678.JPG
    RITA9593.JPG
    RITA9613.JPG
    RITA9647.JPG
    RITA9662.JPG
    RITA9676.JPG
    RITA9713.JPG
    RITA9588.JPG
    RITA9399.JPG
    RITA9367.JPG
    RITA9346.JPG
    RITA9343.JPG
                                       De start van de Men Elite te Ardooie.
    RITA9090.JPG
                                     Wout Van Aert met onze fotografe Rita.

     

    20/10/2016 ARDOOIE (W) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    3 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 FAHRINGER Rebecca USA AMY D FOUNDATION

    7 VAN DE STEENE Kim KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    9 BAKKER Manon NED WV GIANT DT BENELUX

    10 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    11 DELHAYE Pauline FRA 12 SELS Loes 13 MICHIELS Githa 14 VAN ANROOIJ Lindy NED 15 TER BEEK Linda NED 16 ERLANDSSON Asa SWE 17 VERHOEVEN Suzanne NED 18 BOSCHKER Julia NED 19 VARDAROS Christine USA 20 VERMEIR Aurelie 21 DEROO Mieke 22 BLANCHAERT Jo 23 BOONEN Valerie 24 ROELANDT Nicky
    RITA9334.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Thalita De Jong en Elle Anderson.
    RITA9328.JPG
                                                 Podium Dames Elite.
    RITA9335.JPG
                                   Een woordje uitleg van winnares Sanne Cant.
    RITA9298.JPG
                                       Aankomst van winnares Sanne Cant.
    RITA9227.JPG
    RITA9217.JPG
    RITA9158.JPG
                                     Start van de Dames Elite te Ardooie.

     

    20/10/2016 ARDOOIE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 31 - opgevers: 5

    1 COUSSENS Dieter INDIVIDUEELAMA19+

    2 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    4 NISSEN Luuk NED DAGPAS

    5 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 VAN GREMBERGEN Kendric INDIVIDUEELMASTM

    7 HEYLENS Jochen ISOREX CYCLING TEAMMASTM

    8 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    9 DIELS Koen INDIVIDUEELMASTM

    10 DE VIAENE Jasper INDIVIDUEELAMA19+

    11 DELAERE Jens 12 MEELBERGHS Pieter 13 COP Kristof 14 DE BOCK Jelle 15 VAN LAETHEM Kevin 16 BOUTELGIER Axèl 17 TACK Spencer 18 GEVAERT Dempsy 19 VOLCKAERTS Sven 20 SCHEPENS Nils 21 VERGUCHT Rudy 22 ROGIERS Kurt 23 MAES Jo 24 VERVERKEN Bram 25 PLASSCHAERT Jonas 26 DE WITTE Mathias
    RITA9150.JPG
                                    Winnaar Amateurs Dieter Coussens.
    RITA9152.JPG
                                                   Yoni De Bock werd 2de.
    RITA9125.JPG
                               Aankomst van winnaar Amateurs Dieter Coussens.
    RITA9123.JPG
    RITA9033.JPG
    RITA8993.JPG
    RITA8951.JPG
    RITA8936.JPG
    RITA8933.JPG
    RITA8927.JPG
    RITA8921.JPG
    RITA8918.JPG
                                      Start van de Amateurs en Masters A.


    Masters B - deelnemers: 34

    1 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    4 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    6 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    9 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    10 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    11 VETS Jelle 12 DE NEVE Kristof 13 DE WAELE Marnic 14 TYTGAT Joeri 15 MYNGHEER Johan 16 GEURS Steven 17 DEWITTE Wim 18 NAESSENS Michael 19 BOSCHKER Marcel NED 20 VERHOOGHE Kris 21 ABE Peter 22 VANHONSEBROUCK Franky 23 MYNGHEER Erik 24 VAN LOOY Jos 25 JONGELING Gijs NED 26 OPSOMER Sam 27 VAN DEN MEERSCHE Mark 28 SCEVENELS Daivy 29 WITTOUCK Kenneth 30 CNUDDE Kurt 31 VELDEMAN Dirk 32 BULTYNCK Geert 33 BOUDRY Pedro 34 VAN WAES David
    RITA8904.JPG
             Winnaar Masters B Kris Lapere en winnaar Masters C Dirk Mertens.
    RITA8880.JPG
                            Aankomst van winnaar Masters B met Kris Lapere.
    RITA8734.JPG
    RITA8796.JPG


    Masters C - deelnemers: 25 - opgevers: 2

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 COSTELLO Tim GBR VECCLINES

    4 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    6 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    7 HOLLOWAY Kevin GBR VECCLINES

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    10 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    11 STORMS Marc 12 VAN ACKER Alex 13 VENS Dirk 14 KOCKAERTS Hubert 15 COOPMAN Ivan 16 DE SMET Philippe 17 DEHEEGHER Philippe 18 GROENÉ Yvan 19 JOOS Luc 20 GOETHALS Ronny 21 HOLVOET Franki 22 MARTENS Herman 23 VAN DER LEEUW Albert NED
    RITA8907.JPG
                                        Winnaar Masters C Dirk Mertens.
    RITA8892.JPG
                                 Aankomst winnaar Masters C met Dirk Mertens.
    RITA8789.JPG
                                                              Luc Joos



     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-10-2016 om 20:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 20/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Donderdag 20/10/2016 ARDOOIE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 4

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 AERTS Toon TELENET - FIDEA CYCLING TEAM

    3 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-VERONA

    10 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 BAESTAENS Vincent 12 PEETERS Rob 13 ADAMS Joeri 14 VAN LEEUWEN Patrick NED 15 AERNOUTS Jim 16 RUIZ DE LARRINAGA IBAñEZ Javier ESP 17 AERTS Thijs 18 ORTS LLORET Felipe ESP 19 VANDEKINDEREN Jens 20 MERLIER Braam 21 HOEYBERGHS Daan 22 DEGROOTE Jonas 23 DE CLERCQ Angelo 24 ISERBYT Eli 25 VAN DER MEER Gosse NED 26 MARIUSZ Gil POL 27 VAN COMPERNOLLE Kenneth 28 HENNAUX Loic 29 VANDEVELDE Ruben 30 ORTENBLAD Tobin USA

     

    20/10/2016 ARDOOIE (W) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    3 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 FAHRINGER Rebecca USA AMY D FOUNDATION

    7 VAN DE STEENE Kim KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    9 BAKKER Manon NED WV GIANT DT BENELUX

    10 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    11 DELHAYE Pauline FRA 12 SELS Loes 13 MICHIELS Githa 14 VAN ANROOIJ Lindy NED 15 TER BEEK Linda NED 16 ERLANDSSON Asa SWE 17 VERHOEVEN Suzanne NED 18 BOSCHKER Julia NED 19 VARDAROS Christine USA 20 VERMEIR Aurelie 21 DEROO Mieke 22 BLANCHAERT Jo 23 BOONEN Valerie 24 ROELANDT Nicky


     

    20/10/2016 ARDOOIE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 31 - opgevers: 5

    1 COUSSENS Dieter INDIVIDUEELAMA19+

    2 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    4 NISSEN Luuk NED DAGPAS

    5 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 VAN GREMBERGEN Kendric INDIVIDUEELMASTM

    7 HEYLENS Jochen ISOREX CYCLING TEAMMASTM

    8 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    9 DIELS Koen INDIVIDUEELMASTM

    10 DE VIAENE Jasper INDIVIDUEELAMA19+

    11 DELAERE Jens 12 MEELBERGHS Pieter 13 COP Kristof 14 DE BOCK Jelle 15 VAN LAETHEM Kevin 16 BOUTELGIER Axèl 17 TACK Spencer 18 GEVAERT Dempsy 19 VOLCKAERTS Sven 20 SCHEPENS Nils 21 VERGUCHT Rudy 22 ROGIERS Kurt 23 MAES Jo 24 VERVERKEN Bram 25 PLASSCHAERT Jonas 26 DE WITTE Mathias


    Masters B - deelnemers: 34

    1 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    4 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    6 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    9 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    10 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    11 VETS Jelle 12 DE NEVE Kristof 13 DE WAELE Marnic 14 TYTGAT Joeri 15 MYNGHEER Johan 16 GEURS Steven 17 DEWITTE Wim 18 NAESSENS Michael 19 BOSCHKER Marcel NED 20 VERHOOGHE Kris 21 ABE Peter 22 VANHONSEBROUCK Franky 23 MYNGHEER Erik 24 VAN LOOY Jos 25 JONGELING Gijs NED 26 OPSOMER Sam 27 VAN DEN MEERSCHE Mark 28 SCEVENELS Daivy 29 WITTOUCK Kenneth 30 CNUDDE Kurt 31 VELDEMAN Dirk 32 BULTYNCK Geert 33 BOUDRY Pedro 34 VAN WAES David


    Masters C - deelnemers: 25 - opgevers: 2

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 COSTELLO Tim GBR VECCLINES

    4 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    6 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    7 HOLLOWAY Kevin GBR VECCLINES

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    10 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    11 STORMS Marc 12 VAN ACKER Alex 13 VENS Dirk 14 KOCKAERTS Hubert 15 COOPMAN Ivan 16 DE SMET Philippe 17 DEHEEGHER Philippe 18 GROENÉ Yvan 19 JOOS Luc 20 GOETHALS Ronny 21 HOLVOET Franki 22 MARTENS Herman 23 VAN DER LEEUW Albert NED

    20-10-2016 om 19:34 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!