.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE ZINGEM VAN ZONDAG 16/10/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE ZINGEM VAN ZONDAG 16/10/2016     


    Zondag 16/10/2016 ZINGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 7

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    3 THOMAS VAN DE VELDE uit Hamme CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    4 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    5 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMELITE

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    7 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    8 DE PROOST Kyle INDIVIDUEELU23

    9 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99JUNIOR

    10 DENOLF Ritchie BABOCO CYCLINGTEAMELITE

    11 COLAERT Pascal 12 BAEYENS Dennis 13 GOOSEN Wouter 14 VANDEVELDE Ruben 15 SERRÉ Stef 16 DE WISPELAERE Bert 17 DEWITTE Pieter 18 SHRIVER Matt USA 19 VAN DE KERCKHOVE Nick 20 VAN DER KLUNDERT Pim NED 21 VANDERMEIRSCH Aaron 22 QUINTYN Gregory 23 PAUWELS Dries 24 DECLERCK Mathias 25 HOSTE Simon 26 LEVECKE Milan 27 SCHOL Dieter 28 DE GROODT Killian 29 COUCKUYT Jens 30 CLAEYS Stef
    zingem 1076.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Mathieu Willemyns, Steven De Decker en Matthias Van de Velde.
    zingem 1080.JPG
    Podium Beloften met winnaar Thomas Van de Velde, Jens Teirlinck en Kyle De Proost.
    zingem 1072.JPG
                       Aankomst van winnaar Elite z.c. met Mathieu Willemyns.
    zingem 1073.JPG
                         Aankomst winnaar Beloften met Thomas Van de Velde.
    zingem 991.JPG
    zingem 858.JPG
    zingem 826.JPG
                                         Start van de Elite z.c. & Beloften.

     

    16/10/2016 ZINGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 32 – 40’

    1 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 DEWULF Maxim MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 CHRISTIAENS Thijs MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 VERMEERSCH Arne 12 SANTY Arne 13 VLERICK Lars 14 CLAUWAERT Maarten 15 COCKX Maxime 16 BOUDREZ Brent 17 VAN AERT Senne 18 CAREME Grégory 19 GUNST Ruben 20 BRUNING Jente 21 VULLERS Brain 22 DELCOMMUNE Martin 23 SLABBINCK Sietse 24 VANDER BEKEN Quinten 25 RUTTEN Owen 26 STACHE Alexandre 27 VAN DER BORGHT Jani 28 JOCHEMS Chien 29 VERVECKEN Brent 30 FRAEYE Katleen 31 GELDHOF Anja 32 BLANCHAERT Jo
    zingem 820.JPG
    Podium Juniores met winnaar Thibaut De Smet, Maxim Dewulf en Witse Van Rillaer.
    zingem 801.JPG
                            Aankomst winnaar Juniores met Thibaut De Smet.
    zingem 672.JPG
    zingem 630.JPG
                                     Start van de Juniores en Dames Elite.


    Nieuwelingen - deelnemers: 52 - opgevers: 4 – 30’

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 MEULEMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 DE PROOST Mats BMX VLIJTINGEN

    7 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    9 MEEUSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 LAURYSSEN Rik 12 OMLOOP Mats 13 CLARYSSE Elio 14 VANPRAET Ruben 15 VAN CUTSEM Senna 16 VAN DER SYPT Gianni 17 DE BOCK Rune 18 BEECKMAN Gauthier 19 MOLS Berre 20 VAN COMPERNOLLE Jamie 21 VANLUCHENE Maxim 22 VANDERSCHUEREN Jarno 23 VAN HAMME Wout 24 VAN DEN BULCK Joppe 25 SANTRAINE Louis 26 CALLEWAERT Andreas 27 CLAES Jary 28 LAVERGE Maxim 29 BLOEM Senne 30 ONDERBEKE Niels
    zingem 618.JPG
    Podium Nieuwelingen 2°jaars met winnaar Ben Tulett, Jenno Berckmoes en
    Floris Van Tricht.
    zingem 613.JPG
                                      Podium 1°jaars Nieuwelingen.

    zingem 589.JPG
                      Aankomst winnaar Nieuwelingen met de Brit Ben Tulett.
    zingem 447.JPG
    zingem 475.JPG
    zingem 377.JPG
                                    Start Nieuwelingen en Dames Jeugd.

    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    zingem 626.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Eva Vermeersch, Nele Van Assche en Tine Vandenheede.

    zingem 606.JPG
                       Aankomst van winnares Dames Jeugd Eva Vermeersch.


    Dames Elite - deelnemers: 4

    1 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    2 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW
    zingem 815.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Chien Jochems, Katleen Fraeye en Anja Geldhof. 
    zingem 805.JPG
                                       Aankomst van winnares Chien Jochems.

    zingem 667.JPG

     

    16/10/2016 ZINGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Master A - deelnemers: 24

    1 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    5 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    7 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    8 TACK Spencer DAGPAS

    9 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    10 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    11 DELAERE Jens 12 KINT Wesly 13 WAMPERS Yannick 14 VANKERSSCHAEVER Klaas 15 VAN ASSCHE Nico 16 VAN LAETHEM Kevin 17 VOLCKAERTS Sven 18 VERNOU Lorenzo 19 DE MEYER Michaël 20 DEHAZE Laurent 21 DEBEURME Ben 22 ROGIERS Kurt 23 PLASSCHAERT Jonas 24 DEBEURME Steve
    zingem 367.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Jorn Montaigne, Laudelino Lammens en Bryan Vispoel.
    zingem 363.JPG
                                                 Podium Masters A
    zingem 328.JPG
                      Aankomst van winnaar Amateurs met Jorn Montaigne.
    zingem 347.JPG
                                              Aankomst van winnaar Masters A.
    zingem 270.JPG
    zingem 190.JPG
                                        Start van de Amateurs en Masters A.


    Masters B - deelnemers: 24

    1 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    5 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    7 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    8 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    10 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    11 DE SMET Andy 12 TYTGAT Joeri 13 DE VOS Gert 14 OPSOMER Sam 15 GEURS Steven 16 DE WAELE Marnic 17 NAESSENS Michael 18 VANHONSEBROUCK Franky 19 DHOOGE Jeffrey 20 MYNGHEER Johan 21 MYNGHEER Erik 22 DUMONT Jurgen 23 ATKINS Christopher GBR 24 BULTYNCK Geert
    zingem 182.JPG
    Podium Masters B met winnaar Kris Lapere, Patrick Bassez en Stefan Nerinckx.
    zingem 168.JPG
                           Aankomst van winnaar Masters B met Kris Lapere.
    zingem 111.JPG


    Masters C - deelnemers: 25

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    3 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    6 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 DE BRAUWER Paul DAGPAS

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    11 VANHAEVERBEKE Jean 12 ROELSTRAETE Philip 13 STORMS Marc 14 VAN ACKER Alex 15 VAN HONSTÉ Kris 16 DE CLERCQ Jose 17 GROENÉ Yvan 18 GOETHALS Ronny 19 SWINNEN Rene 20 JOOS Luc 21 HOLVOET Franki 22 VAN OVERBERGHE Dirk 23 YIP Handson CAN 24 DE MEESTER Jackie 25 HURTECANT Roland
    zingem 185.JPG
    Podium Masters C met winnaar Mario Lammens, Peter Ballet en Jan Houwen.
    zingem 175.JPG
                        Aankomst van winnaar Masters C Mario Lammens.

    zingem 103.JPG
                                                        Luc Joos






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-10-2016 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 16/10/2016
    ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Klasse UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1 Mathieu Van der Poel Beobank-Corendon

    2 Wout Van Aert Crelan-Vastgoedservice

    3 Laurens Sweeck ERA-Circus

    4 Lars Van Der Haar Team Giant-Alpecin

    5 Klaas Vantornout Marlux-Napoleon Games

    6 Jens Adams Crelan-Vastgoedservice

    7 Rob Peeters Crelan-Vastgoedservice

    8 Michael Boros ERA-Circus

    9 David Van der Poel Beobank-Corendon

    10 Kevin Pauwels Marlux-Napoleon Games

    11 Vincent Baestaens 12 Tom Meeusen 13 Twan Van Den Brand 14 Ian Field 15 Joeri Adams 16 Philipp Walsleben 17 Javier Ruiz De Larrinaga Ibanez 18 Kevin Suarez Fernandez 19 Daan Hoeyberghs 

    16/10/2016 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 8

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    3 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    5 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    6 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 VAN DER HEIJDEN Maik RABO DEVELOPMENT TEAM

    10 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 VAN DER MEER Gosse NED 12 SMETS Gert 13 GOOSSENS Kobe 14 BAKX Kelvin NED 15 ISERBYT Eli 16 VAN ROOSBROECK Pieter 17 JASPERS Jappe 18 SIEBENS Gianni 19 VAN DER HEYDEN Bjorn NED 20 VANDEBOSCH Victor 21 DE MEYER Senne 22 JANSEN Richard NED 23 LIESSENS Jarno 24 CALUWE Stijn 25 VERHEYEN Thomas 26 FLOREN Wesley NED 27 TIELEMANS Jente 28 BONNE Jenko 29 CRISPIN Mickael FRA 30 PAUWELS Tijl

     

    16/10/2016 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 7

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    4 ANTONNEAU Kaitlin USA TWENTY 16 p/b SHO-AIR

    5 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    8 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    9 WORST Annemarie NED MIJN BAD LIV/GIANT OFFROAD TEAM

    10 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    11 FAHRINGER Rebecca USA 12 VAN DER HEIJDEN Inge NED 13 VAN DEN HOEK Bianca NED 14 VAN ANROOIJ Lindy NED 15 ANDERSON Elle USA 16 BETSEMA Denise NED 17 FRANCK Alicia 18 MAES Shana 19 BOSCHKER Julia NED 20 GOOSSENS Veerle NED 21 DELHAYE Pauline FRA 22 MASSAGÉ Birgit 23 WILLEMS Gertie 24 DE HEIJ Maaike NED 25 VAN DER BURG Esther NED 26 AMMERLAAN Rozemarijn NED 27 GERRITSEN Irene NED 28 BOONS Yenthe 29 THACKRAY Sophie GBR 30 VAN ROMPAY Anke

     

    16/10/2016 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 5

    1 PIDCOCK Thomas GBR PAUL MILNES / OLDFIELD ERT

    2 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    3 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    4 VLIEGEN Pieter-jan KALAS CYCLING TEAM 99

    5 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 BENOIST Antoine FRA VELO CLUB PAYS DE LOUDEAC

    7 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 KIELICH Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    10 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    11 AGTERBERG Kyle NED 12 BEKAERT Yentl 13 VANDEPUTTE Niels 14 HENDRIKX Mees NED 15 DEJONGHE Len 16 MAHER Lane USA 17 VRACHTEN Arne 18 ARTZ Bart NED 19 VAN DEN BROECK Arno 20 KUYPERS Gerben 21 SIEMONS Julian 22 DE VET Sander 23 LEMMENS Sander 24 VANDERMEULEN Niels 25 VAN DEN EYNDE Vince 26 VERDONCK Andres 27 HAZEKAMP Bart NED 28 GEURTS Kyro NED 29 BELLENS Jarno 30 VAN DEN AARSEN Jurgen NED

     

    16/10/2016 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Nieuwelingen 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 65 - opgevers: 3

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    3 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    4 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    7 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    11 ZIEMERINK Milan NED 12 COREMANS Dante 13 NYS Thibau 14 HUYBS Ward 15 ALVARADO Salvador NED 16 WILLEMS Robbe 17 VAN DER SMISSEN Lennick 18 WILLEMSEN Steijn NED 19 VANDERMEER Quinten 20 DEBAELE Jorre 21 VANDESOMPEL Cédric 22 VAN DER DRIFT Twan NED 23 VAN DER VEKEN Senne 24 HERRYGERS Tieme 25 WYSEURE Joran 26 WAUTERS Seppe 27 VAN HOFTEN Levi NED 28 JANSE Stef 29 NOYENS Jarne 30 VERHAEGEN Lennie 36 BLEYENBERG Jado 56 D´HOLLANDER Senne


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 6

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED KIDS SPORTS PROM / ALPHA MOTORHOMES

    2 MISONOVA Magdalena CZE SOKOL VELTEZ

    3 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    6 BELMANS Fien KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    16-10-2016 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/10/2016

    waod_3.jpg
    Zondag 16 Oktober 2016 - ZULTE (9870) – SLUITINGSWEDSTRIJD SEIZOEN 2016 WAOD

    Catg.A – 70,3 km – 30 deelnemers

    1-Maenhout Kenny (Moerkerke)

    2-Ryelandt Bryan

    3-Vancolen Kevin

    4-Degryse Levi

    5-Weemaes Robby

    6-Maenhout Tommy

    7-Van Der Sickel Mario

    8-Deprez Robbe

    9-Viaene Florian

    10-Van Sante Tristan

    11-Barbier Davy-12-Van Rijckeghem Steven-13-Vermeeren Xavier-14-De Smet Olivier-15-Debackere Pïeter Jan-16-Vanhoutteghem Vincent-17-Ameye Stijn-18-Maes Jonah-19-Van Eekchout Michael-20-Vermassen Jens-21-Van Waeyenbergh Grégory-22-Nevejans Kenny-23-De Duytsche Luc-24-De Cock Bart-25-Daems Jens-26-Nevejans Dennis-27-Dhondt Gunter-28-Vandriessche Kenneth-29-Lauwers Guillaume-30-De Swert Dave

     

    Catg.B – 59,2 km – 32 deelnemers

    1-Eeckhout Niko (Wielsbeke)

    2-De Bosscher Koen

    3-Pauwels Kurt

    4-Heyman Kurt

    5-De Bruycker Jan

    6-Pauwels Vital

    7-Rombaut Wim

    8-Van Holderbeke Frank

    9-Leyseele Franky

    10-Porte Dominiek

    11-Rabout Rudi-12-Lampaert Philip-13-De Wannemaeker Filip-14-Janssens Bert-15-Bultinck Michel-16-Seynave Vincent-17-de Vree Rik-18-Hoes Andy-19-Kestemont Pascal-20-Michels Pedro-21-Van Haverbeek Peter-22-Cael Wouter-23-De Backer Jurgen-24-Devleeschauwer Philippe-25-Van De Kerckhove Eddy-26-Verbeken Kurt-27-Cathelyn Youri-28-Lintermans Stefaan-29-De Swert Dave-30-Van Der Sickel Mario-31-De Tremerie Franky-32-Baert Giovanni

     

    Catg.C – 59,2 km – 21 deelnemers

    1-Devulder Annick (Houthulst)

    2-Verbeken Peter

    3-Van Speybroeck Geert

    4-Primo Gino

    5-Bertier Rudy

    6-Braet Wim

    7-Corneillie Gino

    8-Roobroeck Dirk

    9-Vermassen Gerrit

    10-Janssens Kenny (Melsele)

    11-Raats Kees-12-Braeckman Geert-13-Willems Noël-14-Vaneberg Mike-15-Nevejans Idesbald-16-Erauw Luc-17-Hebbrecht Geert-18-Vandebuerie Mario-19-Wauters Denis-20-Klompers Rudi-21-Bath Mick

     

    Catg.D – 48,1 km – 31 deelnemers

    1-Hoornaert Glenn (Bredene)

    2-Vervondel Marc

    3-Lap Hans

    4-Decaestecker Patrick

    5-Van Renterghem Patrick

    6-De Coninck Danny

    7-Heye Hilair

    8-van Loon Dick

    9-Somers Chris

    10-de Baat Matti

    11-Stockman Ruddy-12-Govers Rony-13-Watteny Patrick-14-Coupillie Roland-15-van der Geest Peter-16-Maes Jos-17-Tas Helmuth-18-Cauwelier Bruno -19-D'Hondt Erwin-20-De Leersnyder Florent-21-De Baets Johan-22-Reubens Hendrick-23-De Poorter Luc-24-de Waal Wim-25-Scheirlinckx Jozef-26-De Gucht Etienne-27-Cornette Freddy-28-Delagrange Bart-29-Maldrie Robert-30-Leeman Mieke-31-Van Puyenbroeck Eddy

     

    Catg.E +65 jaar – 48,1 km – 13 deelnemers

    1-Luyten Felix (Zolder)

    2-Vandermeulen Jos

    3-Burggraeve Noël

    4-Vanpoucke Rik

    5-Ligneel Rony

    6-Depreitere Eddy

    7-Demeyere José

    8-Vanhove Hilaire

    9-De Leener François

    10-Scheirlinckx Hendrik

    11-Pauwels Marcel-12-Lockefeir Marinus-13-Mous Willy

     

    Catg.E +70 jaar – 48,1 km – 6 deelnemers

    1-Vandenhouwe Etienne

    2-Vyvey Julien

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-Lauwers Marnix

    5-Klep André

    6-D'Hont Joseph

     

    Niet Vergunninghouders – 70,3 km – 10 deelnemers

    1-Tytgadt Stephan (Liedekerke)

    2-Hooreweghe Peter

    3-Vandenhaesevelde Wim

    4-Vermeiren Bart

    5-Maes Dimitri

    6-De Baets Lowie

    7-Vereecke Gilian

    8-De Maesschalck Johan

    9-De Vrieze Bjorn

    10-Sels Kristof

    16-10-2016 om 19:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan THOMAS VAN DE VELDE met zijn 1°Veldritzege bij de Beloften !!!

    Thomas Van de Velde.jpg 

    Thomas Van de Velde


    Zondag 16/10/2016 ZINGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 7

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    3 THOMAS VAN DE VELDE uit Hamme CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    4 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    5 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMU23

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    7 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    8 DE PROOST Kyle INDIVIDUEELU23

    9 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99JUNIOR

    10 DENOLF Ritchie BABOCO CYCLINGTEAMELITE

    11 COLAERT Pascal 12 BAEYENS Dennis 13 GOOSEN Wouter 14 VANDEVELDE Ruben 15 SERRÉ Stef 16 DE WISPELAERE Bert 17 DEWITTE Pieter 18 SHRIVER Matt USA 19 VAN DE KERCKHOVE Nick 20 VAN DER KLUNDERT Pim NED 21 VANDERMEIRSCH Aaron 22 QUINTYN Gregory 23 PAUWELS Dries 24 DECLERCK Mathias 25 HOSTE Simon 26 LEVECKE Milan 27 SCHOL Dieter 28 DE GROODT Killian 29 COUCKUYT Jens 30 CLAEYS Stef

     

    16/10/2016 ZINGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 32 – 40’

    1 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 DEWULF Maxim MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 CHRISTIAENS Thijs MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 VERMEERSCH Arne 12 SANTY Arne 13 VLERICK Lars 14 CLAUWAERT Maarten 15 COCKX Maxime 16 BOUDREZ Brent 17 VAN AERT Senne 18 CAREME Grégory 19 GUNST Ruben 20 BRUNING Jente 21 VULLERS Brain 22 DELCOMMUNE Martin 23 SLABBINCK Sietse 24 VANDER BEKEN Quinten 25 RUTTEN Owen 26 STACHE Alexandre 27 VAN DER BORGHT Jani 28 JOCHEMS Chien 29 VERVECKEN Brent 30 FRAEYE Katleen 31 GELDHOF Anja 32 BLANCHAERT Jo


    Nieuwelingen - deelnemers: 52 - opgevers: 4 – 30’

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 MEULEMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 DE PROOST Mats BMX VLIJTINGEN

    7 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    9 MEEUSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 LAURYSSEN Rik 12 OMLOOP Mats 13 CLARYSSE Elio 14 VANPRAET Ruben 15 VAN CUTSEM Senna 16 VAN DER SYPT Gianni 17 DE BOCK Rune 18 BEECKMAN Gauthier 19 MOLS Berre 20 VAN COMPERNOLLE Jamie 21 VANLUCHENE Maxim 22 VANDERSCHUEREN Jarno 23 VAN HAMME Wout 24 VAN DEN BULCK Joppe 25 SANTRAINE Louis 26 CALLEWAERT Andreas 27 CLAES Jary 28 LAVERGE Maxim 29 BLOEM Senne 30 ONDERBEKE Niels


    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

     

    Dames Elite - deelnemers: 4

    1 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    2 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

     

    16/10/2016 ZINGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Master A - deelnemers: 24

    1 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    5 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    7 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    8 TACK Spencer DAGPAS

    9 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    10 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    11 DELAERE Jens 12 KINT Wesly 13 WAMPERS Yannick 14 VANKERSSCHAEVER Klaas 15 VAN ASSCHE Nico 16 VAN LAETHEM Kevin 17 VOLCKAERTS Sven 18 VERNOU Lorenzo 19 DE MEYER Michaël 20 DEHAZE Laurent 21 DEBEURME Ben 22 ROGIERS Kurt 23 PLASSCHAERT Jonas 24 DEBEURME Steve


    Masters B - deelnemers: 24

    1 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    5 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    7 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    8 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    10 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    11 DE SMET Andy 12 TYTGAT Joeri 13 DE VOS Gert 14 OPSOMER Sam 15 GEURS Steven 16 DE WAELE Marnic 17 NAESSENS Michael 18 VANHONSEBROUCK Franky 19 DHOOGE Jeffrey 20 MYNGHEER Johan 21 MYNGHEER Erik 22 DUMONT Jurgen 23 ATKINS Christopher GBR 24 BULTYNCK Geert


    Masters C - deelnemers: 25

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    3 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    6 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 DE BRAUWER Paul DAGPAS

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    11 VANHAEVERBEKE Jean 12 ROELSTRAETE Philip 13 STORMS Marc 14 VAN ACKER Alex 15 VAN HONSTÉ Kris 16 DE CLERCQ Jose 17 GROENÉ Yvan 18 GOETHALS Ronny 19 SWINNEN Rene 20 JOOS Luc 21 HOLVOET Franki 22 VAN OVERBERGHE Dirk 23 YIP Handson CAN 24 DE MEESTER Jackie 25 HURTECANT Roland

    16-10-2016 om 18:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE KRUIBEKE VAN ZATERDAG 15/10/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE KRUIBEKE VAN ZATERDAG 15/10/2016     


    Zaterdag 15/10/2016 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Klasse UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 3

    1 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 WALSLEBEN Philipp GER BKCP-POWERPLUS

    6 GODRIE Stan NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    7 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS-VERONA

    10 PEETERS Rob CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 VAN AMERONGEN Thijs NED 12 ADAMS Jens 13 MERLIER Tim 14 SWEECK Diether 15 MOUREY Francis FRA 16 VANTORNOUT Klaas 17 SOETE Daan 18 ADAMS Joeri 19 BAESTAENS Vincent 20 HOEYBERGHS Daan 21 FIELD Ian GBR 22 AERNOUTS Jim 23 CLEPPE Nicolas 24 AERTS Toon 25 VAN DER MEER Gosse NED 26 DEGROOTE Jonas 27 HUYS Stijn 28 UYTDEWILLIGEN Ingmar 29 SUAREZ FERNANDEZ Kevin ESP 30 ORTENBLAD Tobin USA 35 HOFMAN Bart
    kruibeke 584.JPG
    Podium met winnaar Michael Vanthourenhout, Wout Van Aert en Corne Van Kessel.
    kruibeke 587.JPG
                     Een woordje uitleg van winnaar Michael Vanthourenhout.
    kruibeke 568.JPG
    kruibeke 552.JPG
                           Aankomst van winnaar Michael Vanthourenhout.
    kruibeke 560.JPG
                                      Aankomst van de 2de Wout Van Aert.
    kruibeke 561.JPG
                                   Aankomst van de 3de Corne Van Kessel.
    kruibeke 477.JPG
    kruibeke 454.JPG
    kruibeke 437.JPG
                                                              Bart Hofman
    kruibeke 377.JPG
    kruibeke 373.JPG
    kruibeke 319.JPG
    kruibeke 317.JPG
                                       De start van de Men Elite te Kruibeke.

     

    15/10/2016 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 2

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 ANTONNEAU Kaitlin USA CANNONDALE P/B CYCLOCROSSWORLD.COM

    6 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 FRANCK Alicia ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    10 MICHIELS Githa VERSLUYS TEAM

    11 VAN DEN HOEK Bianca NED 12 VAN DE STEENE Kim 13 VALENTINI Elena ITA 14 BELLAERT Axelle 15 MAES Shana 16 DELHAYE Pauline FRA 17 EDVARDSSON Angelica SWE 18 VAN MALDEGHEM Nele 19 THACKRAY Sophie GBR 20 VARDAROS Christine USA 21 COMMISSARIS Caren 22 DE BRUYNE Meg 23 VAN WUNSEL Lise 24 BOONEN Valerie 25 WILLEMS Gertie 26 VERMEIREN Tinne 27 ROMBOUTS Tine 28 DOBBELAERE Jana 29 VERDEYEN Tine 30 BLANCHAERT Jo
    kruibeke 248.JPG
    Podium Dames met winnares Jolien Verschueren, Maud Kaptheijns en Ellen Van Loy.
    kruibeke 225.JPG
                                     Aankomst van winnares Jolien Verschueren.
    kruibeke 231.JPG
                                    Aankomst van de 2de Maud Kaptheijns.
    kruibeke 233.JPG
                                       Aankomst van de 3de Ellen Van Loy.
    kruibeke 239.JPG
    kruibeke 207.JPG

     

    15/10/2016 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 7

    1 PIDCOCK Thomas GBR PAUL MILNES / OLDFIELD ERC

    2 BENOIST Antoine FRA VELO CLUB PAYS DE LOUDEAC

    3 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    7 THYS Joren KALAS CYCLING TEAM 99

    8 DEWULF Maxim MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 KONINGS Robbe 13 VANDEN BUSSCHE Wannes 14 PEMEN Dolf 15 VERBERCKMOES Fabio 16 SWATRZ Caleb USA 17 STUER Kwinten 18 ARKESTEYN Aron 19 VAN RILLAER Witse 20 GOMEZ VILLA FANE Benjamin USA 21 CAMERON Euan GBR 22 LEMBRECHTS Wannes 23 HOUSSIN Bavo 24 BROECKX Seppe 25 MAHER Lane USA 26 VERDONCK Loeka 27 LIPPENS Seppe 28 BEKAERT Seppe 29 ARNOETS Yoran 30 VAN GOETHEM Fabio
    kruibeke 179.JPG
    Podium Juniores met winnaar Thomas Pidcock, Antoine Benoist en Daniel Tulett.

     

    15/10/2016 KRUIBEKE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 1

    1 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    2 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 MEULEMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 QUETS Stijn ACROG - BALEN BCU

    9 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 DE PROOST Mats 12 VANSTEENKISTE Joshua 13 VAN CAMPENHOUT Jetze 14 HERRYGERS Tieme 15 DE SMET Nicolas 16 DECLERCK Jelle 17 JANSSEN Wout 18 VERHAEGEN Lennie 19 DE WEERT Robbe 20 JACOBS Lennerd 21 DE RIJCK Nando 22 DE ROECK Mathis 23 MEEUSEN Ruben 24 VANLUCHENE Maxim 25 GROOTJANS Andries 26 VAN CLEEMPUT Bert 27 VANDERSTEEN Jarne 28 VAN COMPERNOLLE Jamie 29 SALOMEZ Ydris 30 VANDERAERDEN Wout
    kruibeke 129.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Berre Hermans, Ben Tulett en Yorben Laureyssen.
    kruibeke 120.JPG
                                              Aankomst van winnaar Berre Hermans.
    kruibeke 121.JPG
                                        Aankomst van de 2de Ben Tulett.
    kruibeke 122.JPG
                                  Aankomst van de 3de Yorben Laureyssen.

    BV´s t.v.v. BIJS VZW 

    Aantal deelnemers: 13 - opgevers: 0

    1 BEGIJN (LE BLEU) Tim BV CROSS

    2 VAN SLYCKE Rik ETIXX - QUICKSTEP

    3 WELLENS Bart STEYLAERTS-VERON

    4 VANTHOURENHOUT Sven YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VERMOTE Julien ETIXX - QUICKSTEP

    6 HARRIS Tim GROEN

    7 SMET Guy CIBEL

    8 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM

    9 ROSSEAU Wim ZWART ROSS

    10 WAEYTENS Zico TEAM GIANT - ALPECIN

    11 DECLERCQ Tim TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    12 VAN BONDT Geert ETIXX - QUICKSTEP

    13 PLANCKAERT Jo ETIXX - QUICKSTEP 
    kruibeke 190.JPG
                                Guy Smet was van de partij bij de BV's.

    kruibeke 260.JPG
    kruibeke 256.JPG
    kruibeke 250.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-10-2016 om 10:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 16/10/2016
    KONTICH (A) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    16-10-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    15-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 15/10/2016
    KRUIBEKE (O) - Veldrijden Klasse UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 3

    1 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 WALSLEBEN Philipp GER BKCP-POWERPLUS

    6 GODRIE Stan NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    7 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS-VERONA

    10 PEETERS Rob CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 VAN AMERONGEN Thijs NED 12 ADAMS Jens 13 MERLIER Tim 14 SWEECK Diether 15 MOUREY Francis FRA 16 VANTORNOUT Klaas 17 SOETE Daan 18 ADAMS Joeri 19 BAESTAENS Vincent 20 HOEYBERGHS Daan 21 FIELD Ian GBR 22 AERNOUTS Jim 23 CLEPPE Nicolas 24 AERTS Toon 25 VAN DER MEER Gosse NED 26 DEGROOTE Jonas 27 HUYS Stijn 28 UYTDEWILLIGEN Ingmar 29 SUAREZ FERNANDEZ Kevin ESP 30 ORTENBLAD Tobin USA 35 HOFMAN Bart

     

    15/10/2016 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 2

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 ANTONNEAU Kaitlin USA CANNONDALE P/B CYCLOCROSSWORLD.COM

    6 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 FRANCK Alicia ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    10 MICHIELS Githa VERSLUYS TEAM

    11 VAN DEN HOEK Bianca NED 12 VAN DE STEENE Kim 13 VALENTINI Elena ITA 14 BELLAERT Axelle 15 MAES Shana 16 DELHAYE Pauline FRA 17 EDVARDSSON Angelica SWE 18 VAN MALDEGHEM Nele 19 THACKRAY Sophie GBR 20 VARDAROS Christine USA 21 COMMISSARIS Caren 22 DE BRUYNE Meg 23 VAN WUNSEL Lise 24 BOONEN Valerie 25 WILLEMS Gertie 26 VERMEIREN Tinne 27 ROMBOUTS Tine 28 DOBBELAERE Jana 29 VERDEYEN Tine 30 BLANCHAERT Jo

     

    15/10/2016 KRUIBEKE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 7

    1 PIDCOCK Thomas GBR PAUL MILNES / OLDFIELD ERC

    2 BENOIST Antoine FRA VELO CLUB PAYS DE LOUDEAC

    3 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    7 THYS Joren KALAS CYCLING TEAM 99

    8 DEWULF Maxim MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 KONINGS Robbe 13 VANDEN BUSSCHE Wannes 14 PEMEN Dolf 15 VERBERCKMOES Fabio 16 SWATRZ Caleb USA 17 STUER Kwinten 18 ARKESTEYN Aron 19 VAN RILLAER Witse 20 GOMEZ VILLA FANE Benjamin USA 21 CAMERON Euan GBR 22 LEMBRECHTS Wannes 23 HOUSSIN Bavo 24 BROECKX Seppe 25 MAHER Lane USA 26 VERDONCK Loeka 27 LIPPENS Seppe 28 BEKAERT Seppe 29 ARNOETS Yoran 30 VAN GOETHEM Fabio

     

    15/10/2016 KRUIBEKE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 1

    1 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    2 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 MEULEMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 QUETS Stijn ACROG - BALEN BCU

    9 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 DE PROOST Mats 12 VANSTEENKISTE Joshua 13 VAN CAMPENHOUT Jetze 14 HERRYGERS Tieme 15 DE SMET Nicolas 16 DECLERCK Jelle 17 JANSSEN Wout 18 VERHAEGEN Lennie 19 DE WEERT Robbe 20 JACOBS Lennerd 21 DE RIJCK Nando 22 DE ROECK Mathis 23 MEEUSEN Ruben 24 VANLUCHENE Maxim 25 GROOTJANS Andries 26 VAN CLEEMPUT Bert 27 VANDERSTEEN Jarne 28 VAN COMPERNOLLE Jamie 29 SALOMEZ Ydris 30 VANDERAERDEN Wout

    15-10-2016 om 18:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/10/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 30°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 12°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan TOR VERSTRAETEN met zijn Zege bij de Toeristen !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg  Patrick Bobelijn.jpg 

         Patrick Cocquyt           Patrick Bobelijn

    Zaterdag 15 Oktober 2016 - BEVEREN (9120)

     

    Catg.A – 69,6 km – 40 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Barbier Davy

    3-Haest Jeroen

    4-Stuer Benjamin

    5-Van Raemdonck Kevin

    6-Le Blon Michel

    7-Daems Jens

    8-Van Sante Tristan

    9-Van Waeyenbergh Grégory

    10-Moerman Jens

    11-Goeleven Jeroen-12-Van Opstal Philippe-13-De Sutter Maxime-14-Van Rijckeghem Steven-15-Ameye Stijn-16-Vandenberghe Stijn-17-Vancolen Kevin-18-Dhondt Gunter-19-Poppe Stef-20-de Kraker Rinco-21-Maenhout Kenny-22-Maenhout Tommy-23-Van Kerchove Jonathan-24-Gommers Sven-25-Nevejans Kenny-26-Van Vlierberghe Bart-27-Nevejans Dennis-28-Kok Andre-29-Weemaes Robby-30-Snoeck Mathias-31-Van Laere Jan-32-De Duytsche Luc-33-Nevejans Dennis-34-van 't Hof Eibert-35-Guequierre Roy-36-Van Raemdonck Maarten-37-Lindhout Onno-38-Van Rooy Matthias-39-Cooman Mauro-40-Maes Vincent
     

    Catg.B – 63,8 km – 30 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2-Wilmet Frédéric

    3-Bogaerts Patric

    4-Porte Dominiek

    5-De Bosscher Koen

    6-Verschelden Steven

    7-Goossens Alex

    8-Meerschaert Kris

    9-Pauwels Kurt

    10-De Bruycker Jan

    11-Vandendorpe Jeffrey-12-Heyndrickx Wim-13-Van De Kerckhove Eddy-14-Stans Tom-15-de Vree Rik-16-Baert Giovanni-17-Diet Wim-18-Kestemont Pascal-19-Hoes Andy-20-Rabout Rudi-21-van Lijsdonk Henk-22-Van Haverbeek Peter-23-Rouze Eric-24-Slokkers Ivo-25-Van Raemdonck Robby-26-Bultynck Geert-27-Van Den Broeck Alain-28-Heyman Kurt-29-Oliebos Koen-30-Cael Wouter


    Catg.C – 63,8 km – 38 deelnemers

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)
    2-Havermans Ruud

    3-Jacobs Patrick

    4-Rents Ronald

    5-Van Speybroeck Geert

    6-Primo Gino

    7-Driesen Johan

    8-Weemaes Franky

    9-Hereijgers Piet

    10-Bertier Rudy

    11-Roobroeck Dirk-12-De Moor Arie-13-Vangenechten Freddy-14-Wauters Denis-15-Janssens Kenny (Melsele)-16-Bath Mick-17-Geldolf Dominique-18-Raats Kees-19-Staels Guido-20-Erauw Luc-21-Van Loy Eddy-22-Braeckman Geert-23-Nijssen Frank-24-Meyvis Serge-25-Klompers Rudi-26-Vandebuerie Mario-27-Nevejans Idesbald-28-Pauwels Nico-29-Hellinckx Danny-30-Vaneberg Mike-31-Van Hoof Danny-32-Jannes Michel-33-Smet Geert-34-Vanoverberghe Siegfried-35-Van Camp Freddy-36-Mathys Dirk-37-Willems Noël-38-Timmermans Paul


    Catg.D – 46,4 km – 42 deelnemers

    1-Van Eyndt Jozef (Vorselaar)
    2-Lap Hans

    3-Vandermotten Charles

    4-Van Vaerenbergh Piet

    5-de Waal Wim

    6-Somers Chris

    7-van Loon Dick

    8-Hus Willem

    9-De Coninck Danny

    10-van der Geest Peter

    11-Maes Jos-12-Hoornaert Glenn-13-Watteny Patrick-14-Decaestecker Patrick-15-Vervondel Marc-16-Durant Martin-17-De Leersnyder Florent-18-Baudonck Tony-19-D'Hondt Erwin-20-Buyens Patrick-21-Heye Hilair-22-Valerio Dinko-23-Tas Helmuth-24-Van Der Vekens Patrick-25-Govers Rony-26-Maldrie Robert-27-De Baets Johan-28-De Veylder Johan-29-Hunninck Paul-30-Verbestel Dirk-31-Bolle Henk-32-Dom André-33-Van Puyenbroeck Eddy-34-Reubens Hendrick-35-Cauwelier Bruno -36-Scheirlinckx Jozef-37-Leeman Mieke-38-Tummeleer Dirck-39-De Gucht Etienne-40-Convents Patrick-41-Van Overmeir Marc-42-Delagrange Bart


    Catg.E +65 jaar – 46,4 km – 17 deelnemers

    1-Luyten Felix (Zolder)
    2-Ligneel Rony

    3-Demeyere José

    4-Burggraeve Noël

    5-Vanpoucke Rik-

    6-Snels Luc-

    7-Pieters Roland-

    8-Pauwels Marcel-

    9-Vandermeulen Jos-

    10-Depreitere Eddy-

    11-Vanhove Hilaire-12-Scheirlinckx Hendrik-13-Van De Wiele Richard-14-Lockefeir Marinus-15-Demunter Christiaan-16-Vergult Jos-17-Hermans Luc

    Catg.E +70 jaar – 46,4 km – 11 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)
    2-Vandenhouwe Etienne

    3-Mercken Mathieu

    4-Vandenheuvel Gilbert

    5-Robijns Robert

    6-Heijens Alfons

    7-De Roos Willy

    8-Van Malderen Tony

    9-Brouwers François

    10-D'Hont Joseph

    11-Tolhoek Ko


    Niet Vergunninghouders – 69,6 km – 15 deelnemers
    1-TOR VERSTRAETEN (Sint-Gillis-Waas)

    2-Maes Dimitri

    3-Vermeiren Bart

    4-Van Gaeveren Gunter

    5-Van Steirteghem Filip

    6-Van Den Berg Nico

    7-Van Raemdonck Kurt

    8-Van Osselaer Tom

    9-Vanderveken Wim

    10-Buyse Dieter

    11-Van Osselaer Tommy-12-De Beule Sam-13-Staelens Dieter-14-Van Bever Nico-15-De Maesschalck Johan

    15-10-2016 om 18:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 04/11/2016 - REUZE BINGOAVOND BELSELE SPORTIEF
    Bingo.jpg

    Arnoud Knapen
    Ondervoorzitter Belsele-Sportief
    Bergstraat 24, 9111 Belsele-Waas

    15-10-2016 om 18:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 15/10/2016
    ROESELARE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    15/10/2016 ZINGEM (O) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    15-10-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    14-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 14/10/2016 VWF FEEST TE WIEZE !!!

    banner VWF.jpg
    Vrijdag 14 Oktober – WIEZE (9280) - VWF FEEST

    18h30 VWF feest met eetfestijn enkel met voorinschrijving tot en met 3 oktober 2016 

    14-10-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    11-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/10/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 11/10/2016
    NATIONALE SLUITINGSPRIJS PUTTE-KAPELLEN (A) - Men Elite UCI - 183 km - 46,92 km/h

    Aantal deelnemers: 150 - opgevers: 50

    1 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    2 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    3 HOFLAND Moreno NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    4 DE KLEIJN Arvid NED CYCLINGTEAM JO PIELS

    5 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 PLACKAERT Baptiste WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    8 DE BUYST Jasper LOTTO SOUDAL

    9 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    10 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    11 DELTOMBE Kevin 12 HONIG Reinier NED 13 MARCHAND Gianni 14 MASSON Christophe 15 LEGLEY Matthias 16 VAN RHEE Joey NED 17 BAKKER Stephan NED 18 KAUPAS Gediminas LTU 19 VAN BILSEN Kenneth 20 DRON Boris 21 HOOGERLAND Johnny NED 22 JIANG Zhihui 23 STYBAR Zdenek CZE 24 VAN LERBERGHE Bert 25 FRISON Frederik 26 BOUCHER David FRA 27 BAUGNIES Jérôme 28 HABEAUX Gregory 29 ISTA Kevin 30 LIVYNS Arjen 54 ROBERT Frederique 58 VAN STAEYEN Michael 62 STALLAERT Joeri 67 NAESEN Lawrence 72 DE PAEPE Johannes 87 VAN HECKE Preben 90 GOOSSENS Kenny

     

    11/10/2016 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Elite z.c./U23 - 101 km - 45,2 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 20

    1 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    2 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC - AGO

    3 DE WEERDT Nick KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 DECOSTER Merlijn VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    9 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    10 SIEMONS Stijn RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    11 MERTENS Robin 12 CANT Jelle 13 VERMEULEN Stef 14 VAN GOMPEL Mathias 15 DE LAAT Jasper NED 16 DESMECHT David 17 SEGERS Joren 18 VAN COPPERNOLLE Francesco 19 DIEPENDAELE Timmy 20 COMMEYNE Steffen 21 VOSS Arnaud 22 COOLEN Yves 23 CREFFIER Laurent 24 WOUTERS Rutger 25 VAN DYCK Wesley 26 VERHEYDEN Joris 27 CLÉ Brent 28 HELLMANN Julian GER 29 POLAK Thomas NED 30 MARIN Glenn 41 DHOLLANDER Kristof 44 DAS Jeroen 47 VERCAUTEREN Tim

     

    11/10/2016 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Amateurs + Masters – 65 km - 43,21 km/h

    Amateurs + Masters A - deelnemers: 17 - opgevers: 2
    1 COOMAN Mauro INDIVIDUEELAMA19+

    2 GOELEVEN Jeroen EC WALSHOUTEMAMA19+

    3 VAN OPSTAL Philippe ICFMASTA

    4 PENNINGS Floris NED TML DOMMELSTREEKMASTA

    5 VAN ROY Sven ICFMASTA

    6 MEURIS Gerry ICFMASTA

    7 RAMAEKERS Jochen EC WALSHOUTEMAMA19+

    8 CAUWBERGHS Stan INDIVIDUEELMASTM

    9 JANSSENS Steven MOENS CYCLING TEAMMASTM

    10 PEETERS Bjorn DAGPAS

    11 WAYAFFE Jonathan 12 HENDRIKS Jeroen NED 13 VAN VAERENBERGH Niel 14 VERBRUGGEN Pepijn 15 JANSSEN Nick

     

    Masters B - deelnemers: 22 - opgevers: 0
    1 HEREMANS Koen ICF

    2 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    3 BOLLEN Erwin EC WALSHOUTEM

    4 LINTERMANS Stefaan INDIVIDUEEL

    5 RENS David ICF

    6 VAN DEN PLAS Kurt DAGPAS

    7 VERSCHUEREN Ivan ICF

    8 VERMOTE Patrick VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 PEETERS Luc ICF

    10 VANGOETHEMD Svenne EC WALSHOUTEM

    11 VERBINNEN Dirk 12 VERHAEGHE Stefan 13 VAN WOENSEL Alain 14 VAN EYCK Tom 15 VANDER AUWERA Jan 16 HEREMANS Gino 17 VAN DE WEYER Rocco 18 DENIER Ronny 19 PAUWELS Vital 20 VAN UFFEL Willem 21 ZIMMERMANN Hardy GER 22 BRUYNSEELS Rudy


    Masters C - deelnemers: 16 - opgevers: 0

    1 WUYTS Hans ICF

    2 LAHOU Rudy EC WALSHOUTEM

    3 JANSSENS Kenny DAGPAS (Melsele)

    4 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    5 WEEMAES Franky ICF

    6 VAN ROY Luc EC WALSHOUTEM

    7 VAN LOY Eddy EC WALSHOUTEM

    8 KEIM Luc EC WALSHOUTEM

    9 DEGEEST Roland VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 GEERTS Chris ICF

    11 JANNES Michel 12 VAN DEN BERGH Wim 13 VANGENECHTEN Freddy 14 COOMAN Jerry 15 WOUTERS Dennis 16 DE COCK Marc

    11-10-2016 om 19:08 geschreven door kenny


    10-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/10/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 29°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 9°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg     Geert Van Speybroeck 2015.jpg

       Patrick Cocquyt     Geert Van Speybroeck

     

    Zondag 9 Oktober 2016 - LOCHRISTI (9080)

    Catg.A – 71 km – 45 deelnemers

    1-Van Geyte Koen (Gent)

    2-Van Sante Tristan

    3-Van Der Sickel Mario

    4-Roeygens Pieterjan

    5-Vermeeren Xavier

    6-Cooman Gianni

    7-Goossens Sam

    8-Van Opstal Philippe

    9-Van Waeyenbergh Grégory

    10-Moerman Jens

    11-Vermassen Jens-12-Le Blon Michel-13-Daems Jens-14-Middelkamp Tom-15-De Smet Olivier-16-Deboever Nick-17-De Duytsche Luc-18-Van Crombrugge Dieter-19-Jonah Maes-20-Gommers Sven-21-De Cock Bart-22-Van Kerchove Jonathan-23-Weemaes Robby-24-Vandenberghe Stijn-25-de Meijer Christian-26-Nevejans Kenny-27-Nevejans Dennis-28-Kramer Guido-29-De Wit Wim-30-Van Raemdonck Kevin-31-Poppe Stef-32-Maes Vincent-33-Van Laere Jan-34-Van Rooy Matthias-35-Van Ryssel Mike-36-Stijnen Jürgen-37-Van Driessche Ward-38-Bauters Pieter-39-Dhondt Gunter-40-Van Rijckeghem Steven-41-Van Vlierberghe Bart-42-Cooman Jerry-43-Cooman Mauro-44-De Swert Dave-45-De Laender Steven

     

    Catg.B – 63,9 km – 52 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Van De Kerckhove Eddy

    3-Pauwels Vital

    4-Verschelden Steven

    5-De Vlieger Sven

    6-Lampaert Philip

    7-Goossens Alex

    8-Cocquyt Mark

    9-Dhondt Willem

    10-Heynssens Hans

    11-Vandendorpe Jeffrey-12-Lintermans Stefaan-13-Demaertelaere Dennis-14-Bultinck Michel-15-D'Annibale Mirko-16-De Wannemaeker Filip-17-Pattyn Filip-18-Van Raemdonck Robby-19-Hoes Andy-20-Rabout Rudi-21-Moens Patrick-22-Gussé Wim-23-Janssens Bert-24-Baert Giovanni-25-Kestemont Pascal-26-Rombaut Wim-27-Van Haverbeek Peter-28-Rumes Michel-29-Meulenijzer Steven-30-Van Guyse Danny-31-Vandenbulcke Tommy-32-Van Lijsdonk Henk-33-Van Eyck Tom-34-Devleesschouwer Philippe-35-Van Raemdonck Kurt-36-Stans Tom-37-Van Den Broeck Alain-38-De Tremerie Franky-39-Heyndrickx Wim-40-De Bosscher Koen-41-De Corte Peter-42-Kerremans Johan-43-Dockx Bert-44-De Swert Dave-45-de Koning Michel-46-Pauwels Kurt-47-Verbeken Kurt-48-Bogaerts Patric-49-Hagers Marco-50-De Waele Kris-51-Jacobs Kevin-52-De Laender Steven

     

    Catg.C – 63,9 km – 37 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Keim Luc

    3-Huyghe Peter

    4-Rents Ronald

    5-Weemaes Franky

    6-Driesen Johan

    7-Mathys Dirk

    8-Primo Gino

    9-Bruyere Bruno

    10-Czech Jan

    11-Gommers Frank-12-Van Linden Hugo-13-Hereijgers Piet-14-Roobroeck Dirk-15-Cosijn Ronny-16-Meyvis Serge-17-Janssens Kenny (Melsele)-18-Bath Mick-19-Erauw Luc-20-Geldolf Dominique-21-Willems Noël-22-Vermassen Gerrit-23-Nevejans Idesbald-24-Cossyns Marc-25-Wauters Denis-26-Van Camp Freddy -27-Braeckman Geert-28-De Roos Marnix-29-Van Hoof Danny-30-Smet Geert-31-Vandebuerie Mario-32-Hebbrecht Geert-33-Pauwels Nico-34-Havermans Ruud-35-Cooman Jerry-36-Jannes Michel-37-Klompers Rudi

     

    Catg.D – 49,7 km - 49 deelnemers

    1-Coupillie Roland (Adinkerke)

    2-De Coninck Danny

    3-de Waal Wim

    4-Heye Hilair

    5-Van Den Brande Jan

    6-Van Renterghem Patrick

    7-Lap Hans

    8-Van Der Geest Peter

    9-Maes Jos

    10-Hoornaert Glenn

    11-Buyens Patrick-12-de Baat Matti-13-Watteny Patrick-14-Van De Velde Rudy-15-Van Loon Dick-16-Decaestecker Patrick-17-De Poorter Luc-18-Maldrie Robert-19-Geerts Christiaan-20-Vanbiervliet Luc-21-Convents Patrick-22-Baudonck Tony-23-D'Hondt Erwin-24-De Baets Johan-25-Van Puyenbroeck Eddy-26-Stockman Ruddy-27-Tummeleer Dirck-28-Cauwelier Bruno -29-Tas Helmuth-30-Verbestel Dirk-31-Bracke Wim-32-Reubens Hendrick-33-De Ben Mark-34-Dom André-35-Lacquet Philippe-36-Bolle Henk-37-De Leersnyder Florent-38-Scheirlinckx Jozef-39-Ribbens Luc-40-Mertens Rene-41-Paridaens Ronny-42-Van Der Vekens Patrick-43-De Gucht Etienne-44-Marien Marc-45-Dierks Jos-46-Cornette Freddy-47-De Praetere Fritz-48-Hemelsoet Mark-49-De Sutter Willy
     

    Catg.E +65 jaar – 49,7 km - 17 deelnemers

    1-Ligneel Rony (Langemark)

    2-Burggraeve Noël

    3-Van Holen Johny

    4-Vanhove Hilaire

    5-Vanpoucke Rik

    6-Demeyere José

    7-Pauwels Marcel

    8-Vandermeulen Jos

    9-Van De Wiele Richard-

    10-Van Imschoot Roland-

    11-Deboelpaep Andre-12-Pieters Roland-13-De Leener François-14-Lockefeir Marinus-15-Pouwels Ben-16-Hermans Luc-17-Van Loon Adri

     

    Catg.E +70 jaar – 49,7 km - 14 deelnemers

    1-Vandenhouwe Etienne

    2-Vingerling Aad

    3-Vyvey Julien

    4-Mercken Mathieu

    5-Lauwers Marnix

    6-Vandenheuvel Gilbert

    7-Van Malderen Tony

    8-Coudyzer Theo

    9-Klep André

    10-Robijns Robert

    11-De Roos Willy 12-D'Hont Joseph 13-Hensen Herman 14-Brouwers François

     

    Niet Vergunninghouders – 71 km – 27 deelnemers

    1-Verbraeken Wim (Brecht)

    2-Tytgadt Stephan

    3-Van Hille Glenn

    4-Van Den Bossche Thijs

    5-Wullaert Kenny

    6-De Backer Kristof

    7-De Leeuw Jelle

    8-Vanderveken Wim

    9-Van De Steene Thibau

    10-Verstraeten Tor

    11-Maes Dimitri-12-Van Bever Nico-13-Voet Jeroen-14-Buyse Dieter-15-Vercammen Tom-16-Van Der Elst Michiel-17-Van Osselaer Tom-18-De Vrieze Bjorn-19-Roels Guy-20-De Backer Jurgen-21-De Beule Sam-22-De Maesschalck Johan-23-Tinel Pieter-24-Van Gaeveren Gunter-25-Audenaert Francis-26-Rogiers Joris-27-De Bock Stef

    10-10-2016 om 19:51 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!