.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    02-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan ALEXANDER DE KEERSMAEKER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Zondag 02/10/2016
    LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 42,3 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 7

    1 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    2 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 DE POORTER Maxime EFC-ETIXX

    4 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 ORBIE Stephen TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 LAPIERE Ward DOVY KEUKENS - FCC

    8 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    11 YLBER Sefa ALB 12 TIELEMANS Pierre FRA 13 DUFFELEER Joachim 14 CLAEYS Timothy 15 WYDOOGHE Jaron 16 DELAMEILLEURE Mathias 17 OUTRAM Joshua GBR 18 DEMUYNCK Koen 19 VANDAELE Thijs 20 WYTINCK Gianni 21 VERBEURE Hakim 22 ADRIAENS Bert 23 DE MERLIER Giovanni 24 DEJONCKHEERE Jonas 25 DECOSTER Merlijn 26 MARQUEZ Mandel Arnold CHI 27 CADRON Julien 28 PATTYN Jamie 29 PYFFEROEN Miel 30 VANDEVYVERE Gauthier 


    02/10/2016
    RUMST (A) - Elite z.c./U23 - 100,1 km - 41,6 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - opgevers: 61

    1 ALEXANDER DE KEERSMAEKER uit Kruibeke V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    2 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    3 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 HONORE Mikkel DEN LOTTO SOUDAL

    5 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 DE LAAT Jasper NED TWC TEMPO

    7 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    9 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    10 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    11 BEULLENS Cedric 12 DANIELS Simon 13 LEHAEN Dries 14 MERCKX Niels 15 DEBRUYNE Glenn 16 DE BOCK Stijn 17 WILLEMS Kenny 18 DE DECKER Alfdan 19 MICHIELS Sander 20 VAN GENECHTEN Steff 21 COOLS Alexander 22 VAN DUREN Brent 23 THYS Nico 24 WILLEMS Robby 25 VAN HERCK Glen 26 HOULMONT Matthias 27 BERTELS Jef 28 VAN RENTERGHEM Boris 29 DOCKX Kristof 30 COOLEN Yves 36 WIELANDT Sven

     

    02/10/2016 NEDERHASSELT (O) – Interclub Juniores - 106,2 km - 41,69 km/h

    Aantal deelnemers: 175 - opgevers: 69

    1 THIJSSEN Gerben ACROG - BALEN BC

    2 BETOUIGT SUIRE Clement FRA FRANCE EQUIPE NATIONAL

    3 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 COVI Alessandro ITA SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    7 KJEMHUS Joakim NOR AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 HEIDERSCHEID Colin LUX LUXEMBOURG NATIONAL TEAM

    9 DUPON Arthur SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 VERHOFSTADT Thibau 12 TIMMERMANS Tim 13 D´HEYGERE Gil 14 NEVENS Tibo 15 GOVAERTS Brent 16 CLAES Stef 17 VOLKAERT Jonas 18 KAESEMANS Jasper 19 VAN TRICHT Stan 20 BONNEU Kamiel 21 VAN DEN BERGH Tuur 22 PESTIAUX Yann 23 VERHULST Lothar 24 REYNDERS Jens 25 DEMOLDER Stijn 26 VERCAMST Wesley 27 UALGASI Bram 28 VANSTEELANDT Thomas 29 REUVERS Kevin NED 30 FIVÉ Trystan 43 BECK Cedric 49 DE PESTEL Sander 56 BIERKENS Tim NED 57 VERSCHAEVE Viktor 66 VAN MOER Brent 81 D´HOOGE Thomas 83 WANTE Jari 88 GEERINCK Dries 91 HERREGODTS Rune 95 OREEL Lars NED

     

    02/10/2016 KNESSELARE (O) - Juniores - 84 km - 45,34 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 16

    1 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    2 VANDERMOSTEN Tom AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 HUYGEN Wout WAC TEAM

    5 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 BARENDREGT Thijs NED WIELERTEAM WAASLAND

    7 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DE VRIES Jan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 DEBOEL Vincent WSC HAND IN HAND BAAL

    11 STEYAERT Michael 12 WILLAERTS Niels 13 VOIGT Eric USA 14 DE GROODT Jordy 15 MARTENS Michiel 16 BRIJS Jasper 17 DECLEYRE Jens 18 MAAS Danny NED 19 DELOOF Senne 20 BEYENS Matisse 21 DE COCK Quinten 22 CREYGELMAN Jens 23 VAN EESBEEK Yelle 24 LOEYS Jarne 25 GRYSOLLE Sam

     

    02/10/2016 INGOOIGEM (W) - Juniores - 84 km - 39,25 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 2

    1 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 HELSMOORTEL Dwight CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    5 NERLAND August Sorlie NOR SK RYE SYKKEL

    6 COCKAERT Kelvin SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 VAN DER HORST Dennis NED WV NOORD-WESTHOEK

    9 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 BAILLIEVIER Kilian CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    11 DEBUYCK Robbe 12 CARPENTIER Jari 13 HEANEY Marc IRL 14 BOUTS Jens 15 DE BROEDER Maxwell 16 CAVEY Vincent 17 VERCRUYSSE Bryan 18 JACQUES Jarne 19 GRAY Jake IRL 20 VERBEECK Sven 21 VANDEPUTTE Jonas 22 VANDENDAELE Vic 23 VERLEYEN Mauro 24 TRESHAM Jacob GBR 25 VANOVERBERGHE Mathias 26 WOUTERS Rick 27 VAN CANEYT Joren 28 CORNETTE Lucas 29 DE VOS Kwinten 30 VANEECKHOUTTE Ibe 37 VAN HAUWERMEIREN Michiel 40 BAERT Jordi

     

    02/10/2016 TIELT (W) – Interclub Nieuwelingen - Beker van België - 80 km - 39,55 km/h

    Aantal deelnemers: 125 - opgevers: 65

    1 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    2 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 PATTYN Steven ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 WALRAED Jesper ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    22 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    38 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    48 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    59 HOPMANS Wouter NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    02/10/2016 AALTER-LOTENHULLE (O) - Nieuwelingen - 58 km - 38,11 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 3

    1 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB

    2 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    3 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB

    6 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 JORIS Senne ACROG - BALEN BC

    8 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 ROOSE Matteo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    13 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    44 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    49 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    02-10-2016 om 22:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 02/10/2016
    KASTERLEE (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 4

    1 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZWELITE

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 SMETS Gert AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    4 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    5 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    6 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    7 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZWU23

    8 DEVOS Han ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23

    9 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    10 DE PROOST Kyle INDIVIDUEELU23

    11 GYS Jens 12 HELSOCHT Liam 13 PEPERMANS Lorenzo 14 WUYTS Mathijs 15 DE CLEYN Dave 16 SERRÉ Stef 17 GOOSEN Wouter 18 SZÉDELYI Tomas 19 KOYEN Niels 20 KLOECK Dario 21 VAN STAEYEN Maarten 22 VAN AERT Tijs 23 LEAERTS Yelle 24 VERBEECK Glenn 25 DE WIT Edwin 26 VAN ROY Matthias 27 THIJS Wim 28 VEESTRAETEN Sieën 29 LOBET Robin 30 CROLLET Yari 35 DE ROP Michiel

     

    02/10/2016 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 49 - opgevers: 1 - 40'

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 DEWULF Maxim MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 BELLENS Jarno PMC CYCLING

    6 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VAN DUYSE Bruno ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 SMITS Rune WAC TEAM

    9 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    10 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VAN DEN PLAS Jasper 12 VAN DUYSE Arno 13 VERDONCK Loeka 14 DE SMET Thibaut 15 BRUYNINCKX Jonas 16 KONINGS Robbe 17 VERMEERSCH Arne 18 LEMBRECHTS Wannes 19 VAN AERT Senne 20 HOUSSIN Bavo 21 LIPPENS Seppe 22 STEURS Ward 23 VLERICK Lars 24 VISSER Jarno NED 25 COOLS Wannes 26 BEKAERT Seppe 27 DE BRUYN Stijn 28 GIELEN Jasper 29 PEETERS Kyle 30 MERTENS Cedric


    Nieuwelingen - deelnemers: 65 - opgevers: 6 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    3 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    4 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    6 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

     

    Dames Elite - deelnemers: 13

    1 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VALENTINI Elena ITA KLEUR OP MAAT

    3 VAN DEN STEEN Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    4 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    6 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 MASSAGÉ Birgit KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    8 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    10 GREEFS Kelly NODRUGS HEROES FLANDERS

    11 VERDEYEN Tine 12 DIRKS Marisa 13 WERNERS Britta GER


    Dames Jeugd - deelnemers: 11 - opgevers: 2

    1 VAN DER ZWAAN Laura NED DRC DE MOL

    2 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    6 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 KLERKX Mirte NED RTC BUITENLUST

    8 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    9 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

     

    02/10/2016 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 26 - opgevers: 2

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    5 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    6 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    7 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    8 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    9 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    10 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEELMASTM

    11 MAES Kenny 12 BAJOREK Michel 13 THIJS Dennis 14 KINT Wesly 15 DELAERE Jens 16 VAN DEURSEN Rick NED 17 DEKKER Kelvin NED 18 WAMPERS Yannick 19 ALLEN Tim GBR 20 VOLCKAERTS Sven 21 JANSSENS Jurgen 22 RUTJENS Brian NED 23 BERTELS Guy 24 FREESE Alexander


    Masters B - deelnemers: 23 - opgevers: 3

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    4 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    5 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    6 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    7 VAN VLASSELAER Jurgen 4 BIKES MTB TEAM

    8 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    9 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    10 DE ROECK Steven CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 MELLAERTS Bert 12 WILLEMS Mario 13 VAN MOER Edgar NED 14 VETS Jelle 15 NAESSENS Michael 16 ABE Peter 17 DE WAELE Marnic 18 CARPENTIER Dirk 19 VANLOO Pascal 20 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 26 - opgevers: 2

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    4 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    6 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    7 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    8 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    9 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN HONSTÉ Kris 12 VERDEYEN Jos 13 ROBERTS Andrew GBR 14 SWINNEN Rene 15 VANHAEVERBEKE Jean 16 THIJS Carl 17 BOSMANS Chris 18 PAUWELS Mario 19 JOOS Luc 20 GIENAU Jens GER 21 DE MEESTER Jackie 22 MARTENS Herman 23 VAN DEN BOGAERT Jan 24 VAN DER LEEUW Albert NED


    Masters D - deelnemers: 7 - opgevers: 1

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    3 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    4 DE MEESTER Jackie INDIVIDUEEL

    5 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    6 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER

    02-10-2016 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met de Titel van WAOD Kampioen Catg.B !!!

    Zondag 2 Oktober 2016 - MERELBEKE (9820) – WAOD KAMPIOENSCHAP ABCDE + BENELUX N

      

    Catg.A – 72 km – 33 deelnemers

    1-De Munster Gregory (Oudenaarde – Kampioen WAOD))

    2-Van Wijmeersch Kristof

    3-Moerman Jens

    4-Nevejans Dennis

    5-Vermassen Jens

    6-Van Opstal Philippe

    7-Van Sante Tristan

    8-Dumortier David

    9-Cooman Mauro

    10-De Smet Olivier

    11-Vandenhaesevelde Wim-12-Daems Jens-13-Van Der Sickel Mario-14-Lammertyn Foeke-15-De Cock Bart-16-Diependaele Gerrit-17-Van Damme Peter-18-Van Crombrugge Dieter-19-Van Waeyenbergh Grégory-20-Peeters Nico-21-Nevejans Kenny-22-de Meijer Christian-23-De Vogelaere Bryan-24-Rogge Simon-25-De Swert Dave-26-De Duytsche Luc-27-Weemaes Robby-28-Dhondt Gunter-29-Van Driessche Ward-30-Rouan Tom-31-Le Blon Michel-32-Cooman Gianni-33-Maes Vincent

     

    Catg.B – 64,8 km – 18 deelnemers

    1-Michels Pedro (Deerlijk)

    2-LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge – Kampioen WAOD)

    3-De Bosscher Koen

    4-Verbeken Kurt

    5-Van Holderbeke Frank

    6-Van De Kerckhove Eddy

    7-Heyndrickx Wim

    8-Wilmet Frédéric

    9-Van Hautekerke Glenn

    10-Vermassen Peter

    11-François Fabrice-12-Verhaeghe Stefan-13-Rabout Rudi-14-Seynave Vincent-15-Lecluyse Denis-16-Oliebos Koen-17-Van Handenhoven Jos-18-Saeys Tom

     

    Catg.C – 64,8 km – 15 deelnemers

    1-Czech Jan (Vinderhoute – Kampioen WAOD)

    2-Primo Gino

    3-Raats Kees

    4-Cooman Jerry

    5-Vermassen Gerrit

    6-Meyvis Serge

    7-Willems Noël

    8-Erauw Luc

    9-Vandebuerie Mario

    10-Nevejans Idesbald

    11-Fontaine Patrick-12-Bracke Wim-13-Braeckman Geert-14-Harms Ko-15-Hellinckx Danny

     

    Catg.D – 43,2 km – 26 deelnemers

    1-Watteny Patrick (Ruiselede – Kampioen WAOD)

    2-Paridaens Ronny

    3-Van Renterghem Patrick

    4-Lap Hans

    5-De Coninck Danny

    6-Decaestecker Patrick

    7-van Loon Dick

    8-Stockman Ruddy

    9-van der Geest Peter

    10-D'Hondt Erwin

    11-Van Lierde Hans-12-Delagrange Bart-13-Lacquet Philippe-14-De Baets Johan-15-Reubens Hendrick-16-Baudonck Tony-17-Somers Chris-18-Scheirlinckx Jozef-19-Ribbens Luc-20-De Ben Mark-21-Convents Patrick-22-Leeman Mieke-23-Bolle Henk-24-Van Puyenbroeck Eddy-25-Maldrie Robert-26-Van Overmeir Marc

     

    Catg.E +65 jaar – 43,2 km – 8 deelnemers

    1-Ligneel Rony (Langemark – Kampioen WAOD)

    2-Demeyere José

    3-Pieters Roland

    4-Pauwels Marcel

    5-Scheirlinckx Hendrik

    6-Lockefeir Marinus

    7-Teirlinck Willy

    8-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 43,2 km – 6 deelnemers

    1-Mercken Mathieu (Genk – Kampioen WAOD)

    2-Vyvey Julien

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-Vingerling Aad

    5-Robijns Robert

    6-Brouwers François

     

    Niet Vergunninghouders – 72 km – 27 deelnemers

    1-Tytgadt Stephan (Liedekerke – Benelux kampioen)

    2-Vermeiren Bart

    3-Hooreweghe Willem

    4-Van Hille Glenn

    5-Pletinckx Brent

    6-Van Steirteghem Filip

    7-De Leeuw Jelle

    8-Wullaert Kenny

    9-Beauprez Gino

    10-Gyelen Thijs

    11-Van Canegem Bing-12-Apers Michael-13-Derycke Thibaut-14-Voet Jeroen-15-Lauwereys Aron-16-Van Bever Nico-17-De Doncker Tim-18-Bogaert Mike-19-1Arena Lorenzo-20-Naeyaert Louis-21-Audenaert Francis-22-Rombaut Maarten-23-Gerlo Tom-24-Claeys Kevin-25-De Cock Joeri-26-Reynaerts Ignace-27-Nijs Dimitri

    02-10-2016 om 22:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2016

    banner VWF.jpg
    Zondag 2 Oktober – MALDEREN (1840) - 15de rit Capricorn Trofee

    A-reeks – 78 km - 1h52 
    1. Bert VAN DER TRAPPEN
     
    2. Stijn Verbeke 
    3. Bjorn Lison 
    4. Tom Vanopdenbosch 
    5. Bryan Maes 
    6. Maxime De Sutter 
    7. Pascal Heyvaert 
    8. Bjorn Coomans 
    9. Gillian Van Rijmenant 
    10. Ruben Broeckaert 

    B-reeks – 78 km - 1h52 
    1. Kevin VAN DE KEER 
    2. Roel Reigel 
    3. Stijn Gidé 
    4. Koen Van Kerckhoven 
    5. David Kevelaers 

    C-reeks – 72 km - 1h46 
    1. Raf VAN DEN BOSSCHE 
    2. Tom De Smet 
    3. Koen Heremans 
    4. Kris De Block 
    5. Andy Roskam 
    6. Frederic Desmedt 
    7. Bart Heyvaert 
    8. Jimmy De Paepe 
    9. Marc Tabourdon 
    10. Pascal De Wolf 

    D-reeks – 60 km - 1h28 
    1. Bruno BRUYERE 
    2. Ronald Rents 
    3. Patrick Jacobs 
    4. Franky Weemaes 
    5. Jan De Mulder 
    6. Eddy Vermeiren 
    7. Johan Driesen 
    8. Dominique Geldolf 
    9. Frank Geets 
    10. Ronny Coppens 

    E-reeks – 60 km - 1h29
    1. Jan VAN DEN BRANDE 
    2. Luc Van Roy 
    3. Dirk Van Hove 
    4. Rudy Thomas 
    5. Rene De Brucker 
    6. Danny De Backer 
    7. Mick Bath 
    8. Luc Witman 
    9. Daniel Villers 
    10. Luc Perdaens 

    F-reeks – 54 km - 1h23 
    1. Eddy VANOPSTAL 
    2. Felix Luyten 
    3. Jozef Deneef 
    4. Eddy Vandermeeren 
    5. Rene Mertens 
    6. Gilbert De Baerdemaeker 
    7. Jean Blommaert 
    8. Andre Devadder 
    9. Hendrik Caethoven 
    10. Frank Rijpens 

    F+ -reeks – 54 km - 1h24
    1. Marc VERVONDEL 
    2. Jos Vandermeulen 
    3. Luc Snels 
    4. Alfons Heijens 
    5. Etienne Vandenhouwe 
    6. Jef Everaerts 
    7. William De Cremer 
    8. Theo Coudyzer 
    9. Jozef Saerens 
    10. Freddy Vandenberghen 

    02-10-2016 om 22:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 02/10/2016
    MOL-RAUW (A) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    02/10/2016 DIKSMUIDE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    02-10-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    01-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/10/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Zaterdag 01/10/2016
    STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 48,01 km/h

    Aantal deelnemers: 134 - opgevers: 18

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    4 DE LAAT Jasper NED TWC TEMPO

    5 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    7 EYSKENS Jeroen UNITED C.T.

    8 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    9 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    11 NAESEN Lawrence 12 GOEMAN Jonas 13 LAVA Kevin 14 MERTENS Julian 15 PERSOON Wouter 16 VERSTREPEN Dries 17 VAN DE KERKHOVE Brent 18 HEIRBAUT Tony 19 PEIRSMAN Davy 20 STOFFERIS Rieno 21 GOEMAN Jasper 22 ADRIAENSEN Michael 23 VAN RENTERGHEM Boris 24 DE BRUYN Jimmy NED 25 VANDEVYVERE Stijn 26 DE SY Vincent 27 LINTEN Tom 28 MERCKX Niels 29 VAN NUFFELEN Glen 30 PANIS Maxim 37 DILLEN Ruben 39 WANTE Nick 40 MARIN Glenn 53 VERBEKE Stijn 56 JANSSENS Jarrid 60 DE LANDTSHEER Steven 66 COP Jurgen 69 VAN GOETHEM Kevin 79 CALLEBAUT Kevin 81 LEUS Jelle 90 DAS Jeroen 91 VAN DEN BERGHE Anthony 93 ONGENA Matthias 95 VERCAUTEREN Tim 101 DE PAEPE Johannes 106 PERSOON Joeri 108 TEN HARTOG Guy 109 MEUL Robby 114 FRANCKAERT Gregory 116 DEMETER Renaat


    01/10/2016 HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 40,86 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 12

    1 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 DECOSTER Merlijn VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 BLANPAIN Maxime FRA DUNKERQUE LITTORAL

    7 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VANDERAERDEN Massimo VERANCLASSIC - AGO

    9 VAN GUCHT Sten

    10 VAN RENTERGHEM Bram

    11 PIETERS Laurent 12 CASTRIQUE Jonas 13 LIENHART Fabian SUI 14 DE POORTER Maxime 15 GELDHOF David 16 GRIGOREV Aleksander RUS 17 CLAERHOUT Sven 18 YLBER Sefa ALB 19 STOCKMAN Michiel 20 DEPYPERE Mathias 21 THOMAS Joly FRA 22 STOCKMAN Abram 23 DEBOOT Bruce 24 SCHOTTE Lauwrence 25 POIRET Benjamin FRA 26 DEGUIDE Louis 27 VANHAECKE Thomas 28 LANNOO Jaromir 29 VANDAELE Thijs 30 VANOVERSCHELDE Kobe

     

    01/10/2016 G.P. TANIA DE JONGE (O) - Dames Elite - 85,12 km - 35,37 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 16

    1 VAN DEN BORN Eva NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    3 HANNES Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    4 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    6 VANDER SANDE Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 GUNNING Jaime AUS BALMORAL

    10 FASNACHT Madeleine AUS HOBERT WHEELERS

    11 MAES Elise LUX 12 NILSSON Hanne SWE 13 DELBAERE Fien 14 MORAN Chloe AUS 15 SHIMOYAMA Misuzu JPN 16 HAERS Carolien 17 BAKKER Minke NED 18 FABER Claire LUX 19 BORREMANS Sarah 20 HERMANS Anka 21 GINS Tara 22 COLES-LYSTER Maggie CAN 23 VAN DE GUCHTE Quinty NED 24 ALLAERT Ine 25 FERON Senna NED 26 DEBBOUDT Evelien 27 BRITS Delphine 28 LEENKNEGT Liliane 29 HOFFMANN Chantal LUX 30 DOCX Mieke

     

    01/10/2016 SINT-GILLIS-WAAS (O) - Juniores - 95,2 km - 42,16 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 4

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 RIES Michel LUX UC DIPPACH

    5 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6 HEIDERSCHEID Colin LUX UC DIPPACH

    7 KJEMHUS Joakim NOR AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 DELOOF Senne ISOREX CYCLING TEAM

    9 WANTE Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    11 MAAS Danny NED 12 GABRIËLS Senne 13 BEIJE Robin NED 14 DE COCK Quinten 15 DECLEYRE Jens 16 MILLIAU Vince 17 FOCQUET Mathijs 18 VAN LIPPEVELDE Sander 19 VAN DER EYCKEN Brent 20 LETEN Matthias 21 WIRTGEN Luc LUX 22 WUYTS Siebe 23 KERKHOFS Bob NED 24 COPPENS Daan 25 DE JONG Timo NED 26 FRANSSENS Yannick 27 LEYDER Misch LUX 28 BRINKMAN Herman NED 29 KOCKELMANN Raphael LUX 30 DEKONING Fabrizio

     

    01/10/2016 HEESTERT (W) - Juniores - 84 km - 38,97 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 14

    1 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 GRAY Jake IRL NRPT

    3 CASSAERT Loran AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 HOUCKE Killyan FRA TEAM O GRANDE SYNTHE

    5 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 BULLEY Lewis GBR HMT WIHT JLT CONDER

    7 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    9 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 HELSMOORTEL Dwight 12 WARAS Corentin FRA 13 SEGAERT Loïc 14 VERHEYEN Maarten 15 DE CLERCQ Yente 16 DESCHUYTTER Casper 17 LOWIE Stan 18 DE NEVE Joerik 19 JACQUES Jarne 20 TACK Jan-emiel 21 NERLAND August Sorlie NOR 22 VERMOTE Gianni 23 DELEU Arnaud 24 DEJONGHE Roeland 25 HEANEY Marc IRL 26 PAGE Charles GBR 27 RAMU Emerson 28 VANDEPUTTE Jonas 29 BOUTTÉ Niels 30 BEYENS Matisse

     

    01/10/2016 HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 94 km - 40,89 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 13

    1 MONIQUET Sylvain VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 DELWICHE Kilian UC SERAING - VOO

    3 GROOT Mirch NED VISTAMEDIA HAMME

    4 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM

    5 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 KOPECKY Lotte LOTTO-SOUDAL LADIES

    9 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    10 CLAES Stef DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 VAN BUN Dries 12 D`HOORE Jolien 13 RADOUX Robin 14 LOWIE Sebastiaan 15 VERBEECK Sven 16 DONDERS Joost 17 VAN ROOIJ Thijs 18 MARIS Elias 19 STEMPER Rick LUX 20 FATALINI Madio 21 GOVAERTS Bjarne 22 SCHERPENBERGH Tristan 23 SLEGERS Dries 24 BORGERS Gilles 25 KUITEN Arjan NED 26 DEMEY Valerie 27 GORIS Arne 28 DE VUYST Sofie 29 EUSSEN Bjarne 30 MANS Jarn

     

    01/10/2016 LONDERZEEL (B) - Juniores - 85,8 km - 44,37 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 3

    1 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    3 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    9 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 FUCHS Thimo SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 SCAUFLAIRE Xavier 12 GAYTANT Remco 13 VAN DE VELDE Guillaume 14 CAUFRIEZ Tristan 15 GAUSSIN Anthony 16 DEBOEL Vincent 17 CREYGELMAN Jens 18 BARENDREGT Thijs NED 19 VAN EECKHOUT Len 20 HUIJBREGTS Jesse NED 21 DE GROODT Jordy 22 HEMELINGS Dries 23 MOESKOPS Jiry 24 VAN DONGEN Ruben NED 25 TUXEN ROSING Magnus DEN 26 VAN DEN HAUTE Bram 27 ESKILD Ronhede DEN 28 BRESSELEERS Jonas 29 HUYS Laurens 30 VAN HAUWERMEIREN Michiel

     

    01/10/2016 LONDERZEEL (B) - Nieuwelingen - 63 km - 43,01 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 17

    1 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 BUITENDIJK Ruben NED UWTC DE VOLHARDING

    5 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 DUIJVESTEIJN Roy NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    25 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    41 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    01-10-2016 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 01/10/2016
    NEERPELT (LB) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 4

    1 SWEECK Laurens ERA -CIRCUS

    2 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 BOROS Michael CZE BEOBANK-COREDON

    5  VAN AMERONGEN Thijs NED TELENET - FIDEA CYCLING TEAM

    6 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    7 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK-COREDON

    8 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 GODRIE Stan NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    11 VERMEERSCH Gianni 12 VAN LEEUWEN Patrick NED 13 TARAMARCAZ Julien SUI 14 VANTORNOUT Klaas 15 ADAMS Joeri 16 TOUPALIK Adam CZE 17 SMETS Gert 18 MEISEN Marcel GER 19 QUINCY Vens 20 VAN COMPERNOLLE Kenneth 21 VAN DER MEER Gosse NED 22 DUBAU Lucas FRA 23 DUBAU Joshua FRA 24 DE PROOST Kyle 25 VAN STAEYEN Maarten 26 SCHMIDT Marvin GER 27 VERMEIREN Gianni ITA 28 LANG Alec LUX

    01/10/2016 NEERPELT (LB) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 5

    1 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    6 KIELICH Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 KERRAUD Erwann FRA US METRO TRANSPORT

    8 VAN GILS Maxim WAC TEAM

    9 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 LEMMENS Sander 12 HENDRIKX Mees NED 13 ARKESTEYN Aron 14 SIEMONS Julian 15 PEMEN Dolf 16 THYS Joren 17 VAN DUYSE Bruno 18 DE VET Sander 19 VERDONCK Andres 20 VAN RILLAER Witse 21 TIBACKX Lander 22 HORNY Clément 23 SCHREIBER Felix LUX 24 SPRANGERS Lloyd 25 JORDENS Jarno 26 VERDONCK Loeka 27 VAN DEN PLAS Jasper 28 VAN DEN BROECK Arno 29 DESCHEPPER Ward 30 DECOSTER Louis


    01/10/2016 NEERPELT (LB) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 DE BOER Sophie NED KALAS-NNOF

    2 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    3 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    6 FRANCK Alicia ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 MICHIELS Githa VERSLUYS TEAMUMTB

    10 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    11 PALM Eva Maria 12 DELHAYE Pauline FRA 13 VALENTINI Elena ITA 14 BELLAERT Axelle 15 GOOSSENS Veerle NED 16 VERSCHUEREN Jolien 17 TRUYEN Marthe 18 WILLEMS Gertie 19 VERBERNE Lana NED 20 MASSAGÉ Birgit 21 DE BRUYNE Meg 22 ROMBOUTS Tine 23 VAN ROMPAY Anke

     

    01/10/2016 NEERPELT (LB) - Veldrijden Nieuwelingen 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 39

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 VAN DER SMISSEN Lennick WAC TEAM

    8 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    9 MEULEMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    22 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 HORNY Pauline SUPER BIKERS ECOLE VTT

    01-10-2016 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 2°Veldritzege bij de Masters A !!!


    Zaterdag 01/10/2016 KRUISHOUTEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 2

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-VERONAU23

    2 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    3 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    4 DEVOS Han ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23

    5 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    6 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    7 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMU23

    8 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAMU23

    9 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    10 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    11 DE SCHUYTER Tim 12 VAN DE KERCKHOVE Nick 13 COLAERT Pascal 14 HOFMAN Bart 15 DE CLEYN Dave 16 DENOLF Ritchie 17 DEWITTE Pieter 18 VANDEVELDE Ruben 19 VANDENHEEDE Brecht 20 ALDERWEIRELD Robin 21 VANDERMEIRSCH Aaron 22 DECLERCK Mathias 23 DE WISPELAERE Bert 24 CLAEYS Stef 25 VERSCHUEREN Bart 26 QUARTIER Jens 27 HOSTE Simon 28 DEWITTE Casper 29 VANDENBROUCKE Niels 30 VAN ASSCHE Bert

     

    01/10/2016 KRUISHOUTEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 26 - opgevers: 1 - 40'

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 CHRISTIAENS Thijs MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    9 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 VLERICK Lars 12 GUNST Ruben 13 BOUDREZ Brent 14 BRUNING Jente 15 DE DECKER Clyde 16 DEMEYER Guillian 17 SLABBINCK Sietse 18 VERCAMMEN Ewoud 19 DEROO Mieke 20 ROSSEEUW Birger 21 VAN DER BORGHT Jani 22 FRAEYE Katleen 23 GELDHOF Anja 24 ALLAERT Balder 25 MERCIER Elien


    Nieuwelingen - deelnemers: 49 - opgevers: 6 - 30'

    1 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    3 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    7 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    9 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    13 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    3 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM

    7 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Dames Elite - deelnemers: 4

    1 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    2 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    01/10/2016 KRUISHOUTEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 25

    1 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    2 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    5 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    7 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    8 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    9 TACK Spencer DAGPAS

    10 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    11 VAN DIEREN Christophe 12 KINT Wesly 13 VANKERSSCHAEVER Klaas 14 MEELBERGHS Pieter 15 VAN ASSCHE Nico 16 BOCKLANDT Cedric 17 VERNOU Lorenzo 18 BULCKAEN Bart 19 WAMPERS Yannick 20 DE MEYER Michaël 21 ROGIERS Kurt 22 DE WITTE Brecht 23 DEBEURME Ben 24 DE MEZURE Jens 25 DEBEURME Steve


    Masters B - deelnemers: 22 - opgevers: 2

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    6 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    7 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    8 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    9 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    10 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    11 MYNGHEER Johan 12 VANHONSEBROUCK Franky 13 DHOOGE Jeffrey 14 MICHELS Joachim 15 DE WAELE Marnic 16 LOGIER Christophe 17 MYNGHEER Erik 18 CARPENTIER Dirk 19 DUMONT Jurgen 20 VELDEMAN Dirk


    Masters C - deelnemers: 24 - opgevers: 4

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    5 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    6 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 DE BRAUWER Paul DAGPAS

    10 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    11 VAN HONSTÉ Kris 12 VANHAEVERBEKE Jean 13 DAVID Theofiel 14 ROBERTS Andrew GBR 15 STORMS Marc 16 SWINNEN Rene 17 DE CLERCQ Jose 18 ROELSTRAETE Philip 19 GROENÉ Yvan 20 PAUWELS Luc

    01-10-2016 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/10/2016

    waod_3.jpg
    Zaterdag 1 Oktober 2016 - ERTVELDE –TERVENEN (9940)

     

    Catg.A – 72 km – 45 deelnemers

    1-Claes Dries (Oedelem)

    2-Maenhout Tommy

    3-Van Der Jeught Stijn

    4-Viaene Florian

    5-Holvoet Mattijs

    6-Buysse Lennert

    7-Lammertyn Foeke

    8-Le Blon Michel

    9-Van Waeyenbergh Grégory

    10-De Sutter Maxime

    11-Nachtegael Danny-12-Van Der Trappen Bert-13-Van Driessche Ward-14-Van Rijckeghem Steven-15-Cooman Mauro-16-Gommers Frank-17-Poppe Stef-18-Daems Jens-19-Roeygens Pieterjan-20-De Smet Olivier-21-Vancolen Kevin-22-Van Sante Tristan-23-De Wispelaere Arno-24-Guequierre Roy-25-Nevejans Dennis-26-De Rocker Wesley-27-Deboever Nick-28-Rogge Simon-29-Weemaes Robby-30-Lindhout Onno-31-Gommers Sven-32-Braem Thijmen-33-Lauwers Guillaume-34-Baeckelandt Dominique-35-17-Weemaes Filip-36-291-de Meijer Christian-37-Middelkamp Tom-38-Maenhout Kenny-39-De Wit Wim-40-Dewulf Kevin-41-Mulder Dimitri-42-Van Ryssel Mike-43-Van Steenkiste Wim-44-Kramer Guido-45-Lannoo Denny-

     

    Catg.B – 64,8 km – 47 deelnemers

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-Cocquyt Patrick

    3-Van De Kerckhove Eddy

    4-Thursfield Paul

    5-Demaertelaere Dennis

    6-Reniers Kristof

    7-Pauwels Kurt

    8-De Bruycker Jan

    9-Saeys Tom

    10-Meerschaert Kris

    11-Schollaert Carlo-12-Diet Wim-13-Cathelyn Youri-14-Heynssens Hans-15-Rabout Rudi-16-Bultinck Michel-17-Vandendorpe Jeffrey-18-Segers Daniel-19-De Neve Bart-20-Van Meer Carl-21-Schaut Danny-22-Van den Berghe Dietrich-23-Leyseele Franky-24-Hoes Andy-25-Rombaut Wim-26-de Wijze Kees-27-Kestemont Pascal-28-Cocquyt Mark-29-Heyman Kurt-30-Heyndrickx Wim-31-De Swert Dave-32-D'Annibale Mirko-33-Moens Patrick-34-De Waele Kris-35-De Tremerie Franky-36-Vandenbulcke Tommy-37-De Corte Peter-38-Van Raemdonck Robby-39-Goolaerts Alain-40-Verschelden Steven-41-Goossens Alex-42-Van Guyse Danny-43-Van Impe Jurgen-44-Rizzo Claudio-45-Doens Johny-46-Van Loon Andy-47-Baert Giovanni

     

    Catg.C – 64,8 km – 34 deelnemers

    1-Cooman Jerry (Oordegem)

    2-Verbeken Peter

    3-Primo Gino

    4-Czech Jan

    5-Harms Ko

    6-Hereijgers Piet

    7-De Cock Dirk

    8-Mathys Dirk

    9-Valckx Didier

    10-Raats Kees

    11-Willems Noël-12-Driesen Johan-13-Bobelijn Patrick-14-Cneut Marino-15-Havermans Ruud-16-Van Speybroeck Geert-17-Nevejans Idesbald-18-Tolhoek Patrick-19-Hellinckx Danny-20-Van Hoof Danny-21-Smet Geert-22-Erauw Luc-23-Cosijn Ronny-24-De Roos Marnix-25-Braet Wim-26-Bertier Rudy-27-Hebbrecht Geert-28-Bath Mick-29-De Moor Arie-30-Braeckman Geert-31-Staels Guido-32-Wauters Denis-33-Van Obbergen Wim-34-Pauwels Nico

     

    Catg.D – 50,4 km – 40 deelnemers

    1-Hoornaert Glennn (Bredene)

    2-Durant Martin

    3-de Waal Wim

    4-Van Renterghem Patrick

    5-Lap Hans

    6-Van Puyenbroeck Eddy

    7-Vanrafelghem Patrick

    8-De Leersnyder Florent

    9-Buyens Patrick

    10-Heye Hilair

    11-van der Geest Peter-12-Convents Patrick-13-Claessens Joseph-14-Watteny Patrick-15-de Baat Matti-16-De Veylder Johan-17-van Loon Dick-18-Van De Velde Rudy-19-Bultinck Andre-20-De Coninck Danny-21-De Poorter Luc-22-Van Kerschaver Robin-23-Vanbiervliet Luc-24-De Baets Johan-25-Lacquet Philippe-26-Bauters Ronny-27-Catteeuw Herwig-28-Reubens Hendrick-29-Vyncke William-30-Van Lierde Hans-31-Van Den Broeke Patrick-32-Baudonck Tony-33-Cornette Freddy-34-Hemelsoet Mark-35-Bolle Henk-36-Ribbens Luc-37-D'Hondt Erwin-38-Dierks Jos-39-Maldrie Robert-40-Camerlinckx Patrick

     

    Catg.E +65 jaar – 50,4 km – 22 deelnemers

    1-Vandermeulen Jos (Linter)

    2-Ligneel Rony

    3-Demeyere José

    4-Boulard Roland

    5-Vanpoucke Rik

    6-Snels Luc

    7-Pieters Roland

    8-Luyten Felix

    9-Moens Louis

    10-Pauwels Marcel

    11-Thyssen Leo-12-Van Imschoot Roland-13-Van De Wiele Richard-14-Van Loon Adri-15-Cromheecke Riny-16-Vergult Jos-17-Hermans Luc-18-Kellenaers Harry-19-Lockefeir Marinus-20-Pollefliet Christiaan-21-Verstraeten Rudi-22-Van De Putte Marc

     

    Catg.E +70 jaar – 50,4 km – 10 deelnemers

    1-Vandenhouwe Etienne

    2-Mercken Mathieu

    3-Vyvey Julien

    4-Lecluyse Christian

    5-Vingerling Aad

    6-Vandenheuvel Gilbert

    7-Robijns Robert

    8-Brouwers François

    9-De Roos Willy

    10-Van Malderen Tony

     

    Niet Vergunninghouders – 72 km – 18 deelnemers

    1-Hooreweghe Peter (Aalter)

    2-Rombaut Maarten

    3-Van DE Steene Thibau

    4-Van Bever Nico

    5-Smetrijns Daan

    6-Stuer Benjamin

    7-Beauprez Gino

    8-Van Gaeveren Gunter

    9-De Baets Lowie

    10-De Vrieze Bjorn

    11-Labio Nick-12-Audenaert Francis-13-Van Osselaer Tom-14-Tiers Pascal-15-De Backer Thijs-16-Claeys Kurt-17-De Permentier Kenny-18-De Backer Jelle

    01-10-2016 om 20:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/10/2016

    VWV.jpg
    Zaterdag 1 Oktober – NOORDERWIJK (2200) SLUITINGSPRIJS!!!


    Liefhebbers – 80 km

    1.Nick De Weerdt

    2.Max Bkavoef

    3.Chris Foriers

    4.Jef Van Olmen

    5.Wesley Bellen

    6.Rik De Vree

    7.Koen Heremans

    8.Rik Nederlof

    9.Steven Nijs

    10.Bart Vanden Wyngaerd

    11.Jurgen Langmans 12.Jordy Geukens 13.Kristof Wijkmans 14.Simon Van Herreweghe 15.Sebastien Pepinster 16.Yves Boenders 17.Rick Craenen 18.Kevin Steurs 19.Sven Vercammen 20.Nico Indekeu 21.Tijl Mesotten 22.Koen Theys 23.Jochem Ramaekers 24.Christophe Veulemans 25.Thomas Fierens

     

    CAT.C – 57 km

    1.Ivan Verschueren

    2.Koen Heremans

    3.Kris Witvrouwen

    4.Patric Bogaerts

    5.David Rens

    6.Erik Vluymans

    7.Marc Minnen

    8.Peter Ryken

    9.Rudy Bruynseels

    10.Kurt Diels

    11.Gino Heremans 12.Vital Pauwels 13.Jan Van Der Auwera 14.Robby Tuyls 15.Guy Van Laer

     

    CAT.D – 57 km

    1.Luc Keim

    2.Marc De Cock

    3.Freddy Vangenechten

    4.Luc Van Roy

    5.Philipppe Wauters

    6.Hans Wuyts

    7.Bruno Brabants

    8.Eddy Van Loy

    9.Jan Cortoos

    10.Marc Vandenwijngaerden

    11.Eddy Haest 12.Peter Huygen 13.Wim VanThielen 14.Jan Maegh 15.Ronny Goolaerts 16.Stan Gijsbrechts

     

    CAT.E – 57 km

    1.Roland Degeest

    2.Marcel Verniers

    3.Jaak Been

    4.John Bosch

    5.MacWolsom

    01-10-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    30-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 30/09/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks B !!!

     

    Vrijdag 30 September – ST.ANNA HAMME (9220)

    A/B-reeks
    1.Gillian VAN RIJMENANT (1A)
    2.RENAAT DEMETER (Lochristi 1B)

    3.Maxime De Sutter 
    4.Jeff Vertommen 
    5.Stijn Gidé (2B) 
    6.Joeri Vaerewijck (3B) 
    7.Yorick Lison 
    8.Pascal Heyvaert 
    9.Bjorn Lison 
    10.Simon van Herreweghe (4B) 
    11.Cedric Rottiers 
    12.Gunter Van Gaeveren 
    13.Thomas D'Hooge 
    14.Koen Van Havermaet 
    15.Jeroen Depreter 

    C/D-reeks
    1.Jimmy DE PAEPE (1C)
    2.Kris De Block 
    3.Tom De Beer 
    4.Ronald Rents (1D) 
    5.Franky Weemaes (2D)
    6.Bruno Bruyere (3D)
    7.Christophe De Grom 
    8.Paul Thursfield (4D) 
    9.Frank Geets (5D) 
    10.Eddy Van Loy (6D) 
    11.Eddy Vermeiren (7D) 
    12.Guy De Coster (8D) 
    13.Andy Roskam 
    14.Peter Maes 
    15.Dominique Geldolf (9D) 

    30-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    29-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 29/09/2016 TIELT (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42,14 km/h

    Aantal deelnemers: 105 - opgevers: 33

    1 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    2 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    3 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    5 ORBIE Stephen TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    8 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    9 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    10 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    11 LOY Antoine 12 FLET Axel FRA 13 GOETHALS Brent 14 DESMECHT David 15 WIELFAERT Kristof 16 DECOSTER Merlijn 17 VANDEWIELE Frederik 18 VANDAELE Angelo 19 LEWIS Adam GBR 20 WILLEMS Mario 21 VAN BROEKHOVEN Bram 22 GREGOREV Alexander RUS 23 CASTRIQUE Jonas 24 HOLVOET Mattijs 25 BLANPAIN Maxime FRA 26 CARESMEL Alexis FRA 27 MOTTE David 28 TANIS Quentin FRA 29 GOOS Marc NED 30 TIELEMANS Pierre FRA 62 JANSSENS Jarrid

    29-09-2016 om 19:29 geschreven door kenny


    28-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 28/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 28/09/2016 BERLARE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162,4 km - 47,02 km/h

    Aantal deelnemers: 116 - opgevers: 75

    1 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 DUIJN Huub NED TEAM ROOMPOT

    3 SENECHAL Florian FRA COFEDIS

    4 POZDNYAKOV Kirill RUS SYNERGY BAKU

    5 WALLAYS Jelle LOTTO - SOUDAL

    6 JANSSENS Jimmy TEAM 3M

    7 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    9 VAN EMPEL Etienne NED TEAM ROOMPOT

    10 RAY Alexander NZL ILLUMINATE

    11 ACKERMANN Pascal GER 12 VANBILSEN Kenneth 13 PETIT Adrien FRA 14 HUPPERTZ Joshua GER 15 BAUGNIES Jérôme 16 DEVOLDER Stijn 17 PATTEN Daniel GBR 18 KEISSE Iljo 19 MAES Alexander 20 VAN DER SANDE Tosh 21 NAESEN Lawrence 22 VERWAEST Kevin 23 RAYMACKERS Cedric 24 VERRAES Benjamin 25 DIELEMAN Michiel 26 VAN HOECKE Gijs 27 DE BOCK Stijn 28 NAESEN Oliver 29 BOUTS Jordy 30 MANNAERTS Jelle 41 ROTTY Glenn

     

    28/09/2016 KEMZEKE - STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 112,8 km - 44,06 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - opgevers: 27

    1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 LEWIS Adam GBR VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    5 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    6 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 STROOSNIJDER Michel NED 12 VERCAUTEREN Tim 13 GOEMAN Jonas 14 FRANCKAERT Gregory 15 SLABINCK Indiana 16 MEUL Robby 17 RASSCHAERT Kevin 18 VAN DEN BERGHE Jeroen 19 CRABBÉ Arno 20 VOSS Arnaud 21 VERBEKE Stijn 22 HOEFKENS Lennert 23 PIETERS Bart 24 VAN ROOSBROECK Pieter 25 WILLEMS Pieter 26 VLEUGEL Ramon NED 27 TRIBOUT Bart 28 BERGSTROM FRISK Hannes SWE 29 THYS Nico 30 SABO Pedro 31 HEIRBAUT Tony 35 MAES Bryan

     

    28/09/2016 LANGEMARK (CENTRUM) (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 39,15 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 5

    1 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    4 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    5 DEBUY Anthony BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    6 SESSLER Nicolas BRA VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    9 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 COMMEYNE Steffen KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    11 ANECA Ciske 12 DE MAREZ Ruben 13 DEVOLDERE Niki 14 COOREVITS Gilles 15 ROLET Sylvain 16 GOEMAERE Ralf 17 VERMEEREN Xavier 18 LEFEVER Nico 19 BOUTTÉ Jordy 20 BEAUPREZ Benjamin 21 HUYSSER Jeroen 22 VANHOUTTEGHEM Vincent 23 DECEUNINCK Nico 24 VERVERKEN Pieter 25 VERFAILLIE Arne

    28-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    27-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 27/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 27/09/2016 SINT-LAURENS (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 43,93 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 8

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    6 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    8 LEWIS Adam GBR VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    11 GOOVAERTS Tom 12 WILLEMS Mario 13 STOFFERIS Rieno 14 BYRNE Dillon GBR 15 VAN BROEKHOVEN Guy 16 VAN CAUWENBERGHE Christophe 17 GRIGOREV Aleksandr RUS 18 DE GREVE Maxim 19 VAN HYFTE Steven 20 VANDENBUSSCHE Tom 21 WYTINCK Niels 22 VERMEIRE Matthias 23 DE ZUTTER Kristof

     

    27/09/2016 SINT-LIEVENS-HOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 42,91 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 16

    1 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    2 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    3 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    4 VAN GUCHT Sten PROFEL - UNITED C.T.

    5 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 DUFFELEER Joachim WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 DE VILLE Jelle VAN EYCK SPORT

    9 DE SMUL Guust GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DE TROYER Tim VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    11 DE KEERSMAEKER Alexander 12 DESMECHT David 13 GARDNER Dan GBR 14 SINOY Fabio 15 GOETHALS Brent 16 FLET Axel FRA 17 ARIMONT Charlie 18 VASTMANS Dries 19 LETEN Wouter 20 DONIE Birger 21 VAN BOVEN Frederik 22 EECKHOUT Kurt 23 CREFFIER Laurent 24 PARIDAENS Jasper 25 VAN DYCK Wesley 26 DEBRUYNE Glenn 27 GOEMAN Jonas 28 VAN NUFFELEN Glen 29 JACOBS Robin 30 TIELEMANS Pierre FRA 41 ONGHENA Matthias 51 VAN DEN BERGHE Anthony 53 VAN DEN BOSSCHE Angelo

    27-09-2016 om 20:05 geschreven door kenny


    26-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 26/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 26/09/2016 BERLARE (O) - Dames Elite - 90,2 km - 38,59 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 5

    1 DUYCK Ann-sophie TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    2 HANNES Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    3 MORAN CloË AUS CENTRAL DISTRICTS CYCLING CLUB

    4 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    5 PENTON Sara SWE LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 VAN DEN BORN Eva NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 NESSMAR Alexandra SWE LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    10 DELBAERE Fien TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    11 DEBBOUDT Lensy 12 HERMANS Anka 13 PARKINSON Abby-mae GBR 14 VANDER SANDE Elise 15 KANTI Dorottya HUN 16 BAKKER Minke NED 17 VAN DEN HAUTE Steffy 18 BROSSARD Emmanuelle FRA 19 DEBBOUDT Sylvia 20 GINS Tara 21 FASNACHT Madeleine AUS 22 BECKERS Isabelle 23 LEENKNEGT Liliane 24 COLES-LYSTER Maggie CAN 25 DOCX Mieke 26 VLOEMANS Sarah 27 MAGILL Hazel RSA 28 ACCOE Joyce 29 COLLIER Devaney CAN  30 DELTOMBE Evelien 31 GELUK Yva NED 32 BRITS Delphine

    26-09-2016 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 26/09/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan TOM MIDDELKAMP met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 5°Seizoenszege !!!

     

    Maandag 26 September 2016 - KIELDRECHT (9130)


    Catg.A – km – 41 deelnemers

    1-TOM MIDDELKAMP (Antwerpen)

    2-Nachtegael Danny

    3-Le Blon Michel

    4-Van Rijckeghem Steven

    5-De Grom Christophe

    6-Daems Jens

    7-De Sutter Maxime

    8-Nevejans Dennis

    9-Van Waeyenbergh Grégory

    10-Vandenbussche Ron

    11-Verschelden Steven-12-Wullems Richard-13-Stuer Benjamin-14-Voets Pieter-15-Vermassen Jens-16-Weemaes Filip-17-Lindhout Onno-18-Peirsman Jan-19-Heirman Steven-20-Guequierre Roy-21-Weemaes Robby-22-Cijsouw Joerec-23-Van Kerchove Jonathan-24-De Wit Wim-25-De Cock Bart-26-Rombouts Erik-27-Gommers Sven-28-Vancolen Kevin-29-Leenknecht Jordy-30-de Koning Michel-31-Van Rooy Matthias-32-Maes Vincent-33-Rogge Simon-34-Bogaert Sammy-35-Van de Casteele Michaël-36-Van Ryssel Mike-37-Nevejans Kenny-38-Jumelet Jelle-39-Goossens Sam-40-Baert Giovanni-41-Van Sante Tristan

     

    Catg.B – km – 39 deelnemers

    1-PETER NEELS (Kruibeke)

    2-Van De Perre Lieven

    3-Bogaerts Patric

    4-Vermote Patrick

    5-Pauwels Vital

    6-Pauwels Kurt

    7-Rombaut Wim

    8-de Vree Rik

    9-Goossens Alex

    10-Porte Dominiek

    11-De Vlieger Sven-12-Hoes Andy-13-Verhaeghe Stefan-14-Quintelier Gunther-15-Cathelyn Youri-16-Rabout Rudi-17-Van Hautekerke Glenn-18-Meerschaert Kris-19-Heyse Tommy-20-Diet Wim-21-Smet Gert-22-Biesemans Gunther-23-Thursfield Paul-24-Baert Giovanni-25-Van Raemdonck Robby-26-Rouze Eric-27-Cocquyt Patrick-28-De Tremerie Franky-29-Bürgü Ramazan-30-De Maesschalck Johan-31-Heyndrickx Wim-32-de Koning Michel-33-Van Loon Andy-34-Stans Tom-35-Verhofstadt Peter-36-Cael Wouter-37-Tsoi Bjorn-38-Bisschop Manfred-39-Bultynck Geert

     

    Catg.C – km – 18 deelnemers

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2-Leuntjens Kurt

    3-Vrancken Luc

    4-Jacobs Patrick

    5-Roobroeck Dirk

    6-Erauw Luc

    7-Meyvis Serge

    8-De Moor Arie

    9-Hellinckx Danny

    10-Fierens Paul

    11-Bath Mick-12-Braeckman Geert-13-Nevejans Idesbald-14-Goolaerts Ronny-15-Smet Geert-16-Primo Gino-17-Havermans Ruud-18-Harms Ko

     

    Catg.D – km – 29 deelnemers

    1-De Waal Wim (Axel-Nl)

    2--van der Geest Peter

    3-Lap Hans

    4-De Leersnyder Florent

    5-Vanopstal Eddy

    6-van Loon Dick

    7-De Coninck Danny

    8-Van Renterghem Patrick

    9-Geerts Christiaan

    10-Van Den Brande Jan

    11-Convents Patrick-12-Van Puyenbroeck Eddy-13-D'Hondt Erwin-14-Baudonck Tony-15-Oostdijk Adri-16-Verbestel Dirk-17-Tummeleer Dirck-18-Delagrange Bart-19-Van Overmeir Marc-20-Verhelst Walter-21-Dom André-22-Broadbent David-23-Bolle Henk-24-Vyncke William-25-Reubens Hendrick-26-Dierks Jos-27-De Sutter Willy-28-Van Der Vekens Patrick-29-Maldrie Robert

     

    Catg.E +65 jaar – km – 17 deelnemers

    1-Van Holen Johny (Aalst)

    2-Luyten Felix

    3-Snels Luc

    4-Ligneel Rony

    5-Pieters Roland

    6-Demeyere José

    7-Martin John

    8-Vandermeulen Jos

    9-Van Loon Adri

    10-Lockefeir Marinus

    11-Van Den Eeden Jef-12-Pauwels Marcel-13-Thyssen Leo-14-Vergult Jos-15-Demunter Christiaan-16-Hermans Luc-17-Verstraeten Rudi

     

    Catg.E +70 jaar – km – 10 deelnemers

    1-Coudyzer Theo (Balen)

    2-Vyvey Julien

    3-Mercken Mathieu

    4-Klep André

    5-Vingerling Aad

    6-Robijns Robert

    7-Vandenheuvel Gilbert

    8-Brouwers François

    9-Van Malderen Tony

    10-De Roos Willy

     

    Niet Vergunninghouders – km – 21 deelnemers

    1-Tytgadt Stephan (Liedekerke)

    2-Van Hille Glenn

    3-Serverius Jonas

    4-Vermeiren Bart

    5-Van Camp Tim

    6-Vanderveken Wim

    7-De Kimpe Nick

    8-Van Laeken Gert

    9-Van Raemdonck Kurt

    10-Van Gaeveren Gunter

    11-De Beule Sam-12-Rombaut Maarten-13-Vermeiren Eddy-14-De Backer Jurgen-15-Nijs Dimitri-16-Meuleman Marc-17-De Bock Stef-18-De Maesschalck Johan-19-Van Gasse Michiel-20-van den Berghen Roald-21-Van Goethem Daniel

    26-09-2016 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/09/2016

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2016



    Proficiat aan GLENN VAN HAUTEKERKE met zijn Zege bij de Toeristen !!!

     

    Glenn Van Hautekerke



    Zondag 25/09/2016 – KRUIBEKE – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 28

    1-GLENN VAN HAUTEKERKE (Kruibeke)

    2-APERS MICHAEL

    3-NEELS PETER

    4-VAN ASSCHE FRANK

    5-SEGERS JIMMY

    6-VAN GAEVEREN GUNTER

    7-HEYMANS KURT

    8-VAN OVERLOOP BRAM

    9-HEIRBAUT EVERT

    10-VAN RAEMDONCK KURT

    11-LANDUYT TOM 12-VAN CAMP FREDDY 13-VAN STEIRTEGHEM FILIP 14-DE CROOCK MAARTEN 15-VAN OSSELAER TOM 16-DIERKS PETER 17-BAERT GIOVANNI 18-KEVELEERS DAVID 19-VAN OSSELAER TOMMY 20-BRIJS GERT 21-WUYTACK KURT 22-SMET LUC 23-VAN EYCK TOM



     



     
                                       

    Proficiat aan PETER VAN GOETHEM met zijn Zege bij de Recreanten !!!

     

    Peter Van Goethem



    Zondag 25/09/2016 – KRUIBEKE – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 38

    1-PETER VAN GOETHEM (Nieuwkerken)

    2-SEVERYNS STIJN

    3-BRYSSINCKX DIRK

    4-VAN DEN BERGH JAN

    5-CATTRYSSE MANU

    6-SILVERANS KENNETH

    7-DE BEULE SAM

    8-VAN HAVERE JURGEN

    9-VAN GOETHEM DANIEL

    10-VAN CRAENENBROECK WIM

    11-DE PERMENTIER KENNY 12-VERMEULEN KRIS 13-SERVERIUS RUDY 14-RIZZZO CLAUDIO 15-SOMERS DAVID 16-VAN DUYSE PETER 17-JONGENELEN KOEN 18-SAMSON JENTE 19-DE MAESSCHALCK KOEN 20-DE BOCK TOM 21-BOLSSENS MARIO 22-VAERENBERGH BJORN 23-DE BELIE NIELS 24-VAN DEN BROECK ALAIN 25-POELMAN TIM 26-GOOSSENAERTS PETER 27-HOSKENS PETER 28-VERGAUWEN HANS 29-LAUWAERT NICO 30-THOEN KURT 31-HORREVORST DAVE 32-VAN HAVENBERGH PHILIP 33-JACOBS LANDER

    26-09-2016 om 17:08 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!