.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    banner VWF.jpg
    Zondag 11 September - St-Pieters-Leeuw (1600) -
    14de rit Capricorn Trofee

    A-reeks – 74 km - 1h43 
    1. Koen VAN GEYT 
    2. Gillian Van Rijmenant 
    3. Bjorn Lison 
    4. Kenneth Verhoeven 
    5. Geert Clymans 
    6. Tom Vanopdenbosch 
    7. David Motte 
    8. Bjorn Coomans 
    9. Yorick Lison 
    10. Thory Herremans 

    B-reeks – 74 km - 1h43 
    1. Peter VAN DAMME 
    2. Bart Deurbroeck 
    3. Kevin Van De Keer 
    4. Roel Reigel 
    5. Stijn Gidé 
    6. Steven Glorieux 
    7. Koen Van Kerckhoven 
    8. Bert Vercammen 
    9. Kristof Binst 
    10. Maxime Rouard 

    C-reeks – 74 km - 1h48 
    1. Andy DE BACKER 
    2. Philip Lampaert 
    3. Pascal De Wolf 
    4. Jimmy De Paepe 
    5. Gert Fauck 
    6. Philippe Devleeschauwer 
    7. Stefan Verhaeghe 
    8. Kartsen Michiels 
    9. Wim Meert 
    10. Erwin De Clercq 

    D-reeks - 59,2 km - 1h27 
    1. Patrick JACOBS 
    2. Bruno Bruyere 
    3. Ronald Rents 
    4. Jan De Mulder 
    5. Frank Geets 
    6. Xavier Huon 
    7. Pascal Raes 
    8. Ronny Coppens 
    9. Fabien Hanssens 
    10. Peter Vos 

    E-reeks - 51,8 km - 1h22
    1. Dominique TURCKSIN 
    2. Dirk Van Hove 
    3. Francis De Ridder 
    4. Rudy Thomas 
    5. Bert Costermans 
    6. Rene De Brucker 
    7. Hugo Van Linden 
    8. Joost Pieters 
    9. Rudy Berwart 
    10. Patrick Van Cleemput 

    F-reeks - 51,8 km - 1h22 
    1. Marc DE VOS 
    2. Felix Luyten 
    3. Carmelo Buscemi 
    4. Eddy Vandermeeren 
    5. Marc Docx 
    6. Johny Van Holen 
    7. Martin Durant 
    8. Eddy Vanopstal 
    9. Jean Blommaert 
    10. Noël Burggraeve

    F+ -reeks - 51,8 km - 1h22
    1. Theo COUDYZER 
    2. Jozef Saerens 
    3. Jos Vandermeulen 
    4. Luc Snels 
    5. Jef Everaerts 
    6. Etienne Vandenhouwe 
    7. Willy Teirlinck 
    8. William De Cremer 
    9. Freddy Vandenberghen 
    10. Herman Van Den Borre 

    11-09-2016 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KLEIN-SINAAI VAN ZONDAG 11/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KLEIN-SINAAI VAN ZONDAG 11/09/2016     


    Zondag 11/09/2016 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 111 km - 43,06 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 3

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL-CEBON

    2 VAN IMPE Stef BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 STROOSNIJDER Michel NED MIDDELKAMP

    6 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    7 VERBEURE Hakim DE GOEZEPUT CYCLING TEAM

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    10 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 DE BOCK Stijn 12 JANSSENS Jarrid 13 VAN STEENWINKEL Han 14 KUYPERS Kris 15 RAEYMAEKERS Mattias 16 DE VLIEGER Robin 17 BEENS Sebastiaan NED 18 SABO Pedro 19 LEUS Jelle 20 VERBEEK Timo NED 21 HEYNS Kristoff 22 VAN ECHELPOEL Michiel 23 VAN DEN NEST Jeffrey 24 VERSCHUEREN Robin 25 DE KEMPENEER Steven 26  VERSTEVEN Stijn 27 WAELKENS Dave 28 BREUGELMANS Michiel 29 VAN DAMME Bart 30 MOLENSCHOT Emiel NED 
    klein sinaai 499.JPG
                            Winnaar te Klein-Sinaai Lawrence Naesen uit Berlare.
    klein sinaai 503.JPG
    klein sinaai 513.JPG
                                    Winnaar Lawrence Naesen met de bloemen.
    klein sinaai 458.JPG
    klein sinaai 452.JPG
            Aankomst van Lawrence Naesen voor Stef Van Impe en Tony Heirbaut.
    klein sinaai 450.JPG
    klein sinaai 464.JPG
    De spurt voor de 6de plaats met Steven De Landtsheer voor Hakim Verbeure en Kristof Dhollander.
    klein sinaai 362.JPG
    klein sinaai 358.JPG
    klein sinaai 310.JPG
    klein sinaai 285.JPG
    klein sinaai 255.JPG
    klein sinaai 253.JPG
    klein sinaai 220.JPG
    klein sinaai 192.JPG
    klein sinaai 173.JPG
    klein sinaai 140.JPG
    klein sinaai 129.JPG
    klein sinaai 125.JPG
    klein sinaai 123.JPG
    klein sinaai 120.JPG
    klein sinaai 104.JPG
    klein sinaai 101.JPG
    klein sinaai 082.JPG
    klein sinaai 051.JPG
    klein sinaai 046.JPG
    klein sinaai 037.JPG
    klein sinaai 028.JPG
    klein sinaai 017.JPG
    klein sinaai 012.JPG
                  Start van de Elite z.c. & U23 te Klein-Sinaai met 33 deelnemers.





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-09-2016 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan LOUIS MOREELS met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Lawrence Naesen.jpg   Louis Moreels.jpg 

       Lawrence Naesen          Louis Moreels

    Zondag 11/09/2016 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 111 km - 43,06 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 3

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL-CEBON

    2 VAN IMPE Stef BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 STROOSNIJDER Michel NED MIDDELKAMP

    6 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    7 VERBEURE Hakim DE GOEZEPUT CYCLING TEAM

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    10 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 DE BOCK Stijn 12 JANSSENS Jarrid 13 VAN STEENWINKEL Han 14 KUYPERS Kris 15 RAEYMAEKERS Mattias 16 DE VLIEGER Robin 17 BEENS Sebastiaan NED 18 SABO Pedro 19 LEUS Jelle 20 VERBEEK Timo NED 21 HEYNS Kristoff 22 VAN ECHELPOEL Michiel 23 VAN DEN NEST Jeffrey 24 VERSCHUEREN Robin 25 DE KEMPENEER Steven 26  VERSTEVEN Stijn 27 WAELKENS Dave 28 BREUGELMANS Michiel 29 VAN DAMME Bart 30 MOLENSCHOT Emiel NED

     

    11/09/2016 EIZER OVERIJSE (B) - Elite z.c./U23 - 107 km - 38,51 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 20

    1 VANDERAERDEN Massimo VERANCLASSIC - AGO

    2 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    3 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    4 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    5 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 DE HAES Jorden EFC-ETIXX

    7 HEYNS Nils WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 HERMANS Steff LOTTO SOUDAL

    9 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    10 VLASSELAER Maarten VAN EYCK SPORT

    11 MAESEN Dries 12 VAN HERCK Glen 13 DECOSTER Merlijn 14 MERCKX Niels 15 LEWIS Adam GBR 16 VENINGA Benjamin NED 17 ANDRIES Jordi 18 PARDON Ward 19 ANDRIEU Maxim 20 CORNELIS Jonas 21 VERHAEGEN Tom 22 VERHEYDEN Joris 23 PAASSCHENS Mathijs 24 PETIT Tomas 25 DECOSTER Gert-jan 26 GREMELPONT Axel 27 DUBOIS Foeke 28 FABRI Hannes 29 VAN ROY Simon 30 BYRNE Dillon GBR


    11/09/2016 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 45,44 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 21

    1 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    5 ROSSEEL Ricky CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 VAN DYCK Wesley ESEG DOUAI

    7 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 VANOVERSCHELDE Kobe INDIVIDUEEL

    9 BRULEZ Miqele TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 BRADBURY Stephen GBR GOMA DAKWERKEN VDB STEENHOUWERIJ

    11 PIETERS Laurent 12 OSTYN Arthur 13 GOEMAERE Ralf 14 SLABINCK Indiana 15 DELIE Bram 16 DE MERLIER Giovanni 17 VANDAELE Angelo 18 DEMUYNCK Koen 19 VERMEULEN Niels 20 DECEUNINCK Thomas 21 BAEKELAND Cedric 22 VANDENBOSSCHE Cedric 23 DESMET Jani 24 BRUYNEEL Giel 25 SEGHERS Thomas 26 MEHEUS Gill 27 LAPIERE Ward 28 HUYSSER Jeroen 29 BORRY Kim 30 VANDAELE Thijs


    11/09/2016 ZEPPEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 45,14 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 11

    1 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    2 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 VAN DER HAEGHEN Ruben PROFEL - UNITED C.T.

    4 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    6 LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T.

    7 VERSTREPEN Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 CLAES Gert KZLWC HEYLEN

    9 SUAREZ MARTINEZ Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    10 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 LETEN Wouter 12 CREMERS Paul NED 13 VANDERMEER Laurens 14 PEELAERS Jeff 15 VERMEULEN Stef 16 FORIERS Chris 17 VALVEKENS Jannes 18 BAYRAM Engin 19 WILLEMS Kenny 20 LOENDERS Glenn 21 DUFOUR Warre 22 BAENS Raf 23 JEHIN Kevin 24 BOSSERS Maarten 25 VAN DER PIJL Niels NED 26 STROUWEN Wesley 27 WATHIONG Thomas 28 KEMERLINCKX Kristof 29 HOEFKENS Lennert 30 BUDO Nico


    11/09/2016 KALLO (O) - Dames Elite - 99 km - 37,9 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 12

    1 VAN ´TGELOOF Marjolein NED GRC JAN VAN ARCKEL

    2 DOM Annelies LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    3 HANSON Lauretta AUS MACEDON

    4 VAN WITZENBERG Marieke NED WV AVANTI

    5 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 RASTAUSSKAITE Monika LTU PKKSC

    7  KALSBEEK Janieke NED METEOOR ASSENRODEN

    8 VAN DONGEN Minke NED SWABO

    9 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    10 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 WELLS Kimberley AUS 12 DALVING Shana 13 DRUYTS Lenny 14 HEYNS Joyce 15 GEERIS Femke NED 16 STEGINK Ymke NED 17 BROSSARD Emmanuelle FRA 18 BORREMANS Sarah 19 DEBBOUDT Sylvia 20 VANDEWALLE Isabel 21 COUDEVILLE Herlinde 22 ALLAERT Ine 23 DOCX Mieke 24 JONGERIUS Claudia NED 25 BAELE Eveline 26 DOM Sabrina 27 WELLENS An 28 DE RUYSSCHER Myrthe 29 KUODYTE Erika LTU 30 TROCH Tiana 38 WITTOCK Nancy


    11/09/2016 VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST (B) - Juniores Interclub - 114,8 km - 43,93 km/h

    Aantal deelnemers: 156 - opgevers: 60

    1 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 RASCH Jesper NED MONKEYTOWN CYCLINGTEAM

    4 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    5 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 THIJSSEN Gerben ACROG - BALEN BC

    7 VAN ENDE Wouter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWC PIJNENBURG

    11 MARIT Arne 12 MEEUS Jordi 13 CAPEK Tomas CZE 14 VERBOOM Minne NED 15 GODART Bo 16 VERHULST Lothar 17 DEWACHTER Aaron 18 CLAUWAERT Jari 19 BAUDE Arthur 20 VAN ESCH Jarno NED 21 CLAES Stef 22 VANOVERBERGHE Jens 23 VERHEYEN Maarten 24 DE WILDE Gilles 25 WIRTGEN Luc LUX 26 SINSCHEK Nils NED 27 DEBUYCK Robbe 28 VERHEIJEN Geert 29TACK Jan-emiel 30 VAN MOER Brent 36 DE BEULE Jordi 55 VAN DE VOORDE Lennert 57 WANTE Jari 71 BIERKENS Tim NED 82 HERREGODTS Rune


    11/09/2016 HANDZAME (W) - Juniores - 89,6 km - 41,56 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 6

    1 DELOOF Senne ISOREX CYCLING TEAM

    2 GRAY Jake IRL NRPT

    3 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DESCHUYTTER Casper YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 CAPPELLE Maxim CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 CAPPELLE Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 HUYGHE Gilles MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VELT Marijn NED WSV EMMEN

    10 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 VERMOTE Gianni 12 HELSMOORTEL Dwight 13 VERSLYPE Theo 14 CAVEY Vincent 15  DE LIE Axel 16 STEYAERT Michael 17 VANSTEENKISTE Mathieu 18 WYFFELS Jonas 19 DELEU Arnaud 20 LALOO Senne 21 PERNEEL Simon 22 CARPENTIER Jari 23 DERYCKERE Ruben 24 DEVOOGDT Tiebo 25 TREVE Giovanni 26 DECLEYRE Torsten 27 MAHIEU Mathias 28 DEVLIEGHERE Tibo 29 DE COCK Quinten


    11/09/2016 MERELBEKE (O) - Juniores - 97,5 km - 40,12 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 7

    1 LOUIS MOREELS uit Burst VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN POUCKE Aaron ISOREX CYCLING TEAM

    5 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    7 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DE WITTE Bono SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 TIRYAKI Oguzhan TUR NATIONAL TEAM

    11 VAN DEN EEDE Lauri 12 DE SCHRIJVER Dries 13 GEERINCK Dries 14 YILMAZ Sinan Onat TUR 15 GONDRY Quinten 16 MEULEMEESTER Ruben 17 LETEN Matthias 18 VERPAELE Thibault 19 VERTONGEN Jens 20 VANKEIRSBULCK Jorden 21 COPPIETERS Jeroen 22 VAN DE VELDE Nico 23 TOLHOEK Ezra NED 24 DHAESE Niels 25 ANTHUENIS Yenzy 26 ROTTIERS Jens 27  ORENICIK Ahmet TUR 28 ALLEN Erin 29 BRUGGEMAN Lorenzo 30 VAN CAMP Tibo 39 BAERT Jordi

    11-09-2016 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SYBREN VAN HOUTE met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Sybren Van Houte.jpg
       Sybren Van Houte


    Zondag 11/09/2016 MONTENAKEN-GINGELOM (LB) - Juniores - 82,6 km - 41,05 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 0

    1 VENNER Quentin SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    2 ADOMAITIS Rojus LTU KLAIPEDA

    3 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    4 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    6 GOVAERTS Brent MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 MEYERS Vincent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    9 ARVYDAS Birenis LTU KLAIPEDA

    10 EUSSEN Bjarne DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 DIERCKX Joëy 12 LOWIE Sebastiaan 13 VAN VUCHELEN Tom 14 PESTIAUX Yann 15 BOUTS Jens 16 PLATTEEUW Robbe 17 DETHIER Bastien 18 PARMENTIER Roald 19 VAN DEN PUT Ronan 20 DERKINTIS Zigmas LTU 21 BORGERS Gilles 22 DENAYER Tom 23 KESTUTIS Vaitatis LTU 24 VAN ROOIJ Thijs 25 VERDIN Joris 26 DOUHARD Tom 27 VRANCKX Mark 28 LAROCK Yorick 29 VANDERMOSTEN Tom 30 VAN DEN DRIESSCHE Lilian

     

    11/09/2016 POPPEL (A) - Juniores - 84 km - 42,3 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 10

    1 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM

    3 NABERMAN Tim NED V NOORD-WESTHOEK

    4 BOOTSVELD Jelle NED HANSE RENNERS

    5 TERLEGGEN Sven NED WV DE IJSELSTREEK

    6 SCHULTEN Chiel NED ZWOLLE

    7 BRINKMAN Herman NED YOUNG CYCLING TEAM

    8 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 WEULLNK Meindert NED CRT RAALTE

    11 DEKKER David NED 12 VAN ALPHEN Damian NED 13 KONINGS Frits 14 CROMHEECKE Alexander 15 BUWALDA Iska NED 16 DE PEUTER Dylan 17 VAN DEN BORNE Karl 18 VANSTEENSEL Mats 19 ARENDHORNST Jelmer NED 20 MAAS Danny NED 21 VAN DER TOUW Milan NED 22 KERKHOFS Bob NED 23 VARWEG Christian NED 24 VAN ELZAKKER Wout NED 25 VAN DER EYCKEN Brent 26 JANSEN Edward NED 27 KNOPPERT Martijn NED 28 VAN DONINCK Alec 29 WUYTS Mathijs 30 GEERTS Bjorn


    11/09/2016 OPHASSELT (O) - Nieuwelingen Interclub - Beker van België - 73 km - 40,3 km/h

    Aantal deelnemers: 139 - opgevers: 20

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    3 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    6 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 GROOTAERT Mathisse ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    14 POLEU Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    45 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    49 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    73 HOPMANS Wouter NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    80 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    88 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    96 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    102 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    11/09/2016 GITS (W) - Nieuwelingen - 63 km - 38,35 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 2

    1 SYBREN VAN HOUTE uit St.Gillis - PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 MARTENS Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 LELEU Audric CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    6 BEERNAERT David TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 DERIBREUX Achille CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    9 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    11/09/2016 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 39,48 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 0

    1 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    2 CLEENEWERCK Tjorven TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VAN DURME Michiel WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MATTON Gianni SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 DELAERE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 ROSSEEUW Birger WIELERTEAM IEPER

    9 PLANCKAERT Jens CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 DE SMET Loewie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    14 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    11/09/2016 POEKE (O) - Nieuwelingen - 61,6 km - 40,43 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 8

    1 PUNNEWAERT Zion WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 CLAEYS Robbe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    5 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 BORRA Victor CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 PIETERS Bjarne SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VANWALLEGHEM Casper LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    33 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    39 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    11/09/2016 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 39,16 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - opgevers: 18

    1 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 LINDELAUF Melvin NED MAASLANDSTER

    3 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    4 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    5 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    6 PAULUS Milan LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 LUYTEN Jonas ACROG - BALEN BC

    8 BRAMS Andy LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 VAN CAMPENHOUT Sven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BARBAIX Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    33 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    39 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11-09-2016 om 20:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 11/09/2016 GERAARDSBERGEN (O) - Veldrijden Klasse UCI - Klasse 2

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 2

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 SWEECK Laurens ERA - MURPROTEC

    7 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 TARAMARCAZ Julien SUI ERA - MURPROTEC

    10 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 ISERBYT Eli 12 HERMANS Quinten 13 VAN AMERONGEN Thijs NED 14 AERNOUTS Jim 15 PEETERS Rob 16 SOETE Daan 17 VERMEERSCH Gianni 18 ADAMS Joeri 19 PEETERS Yannick 20 MEEUSEN Tom 21 JOSEPH Thomas 22 VAN DER MEER Gosse NED 23 BAESTAENS Vincent 24 BOROS Michael CZE 25 VENS Quincy 26 HOFMAN Bart 27 WALSLEBEN Philipp GER 28 JASPERS Jappe 29 SCHUERMANS Jelle 30 MERLIER Braam


    11/09/2016 GERAARDSBERGEN (O) - Veldrijden Dames UCI

    Aantal deelnemers: 25

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    4 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    5 MICHIELS Githa LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZWUMTB

    6 VERHESTRAETEN Karen INDIVIDUEEL

    7 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 FRANCK Alicia BIKE7 RACING TEAM

    9 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    10 TER BEEK Linda NED HET TWENTSE ROS/ZWIEP FIETSEN

    11 DELHAYE Pauline FRA 12 KAPTHEIJNS Maud NED 13 HOEKE Geerte NED 14 VAN DE STEENE Kim 15 VAN LOY Ellen 16 VAN DER BURG Esther NED 17 PALM Eva Maria 18 VERTENTEN Soetkin 19 BELLAERT Axelle 20 VERMEIR Aurelie 21 SCHWAGER Mara GER 22 CORNELISSE Simone NED 23 ROMBOUTS Tine 24 FRAEYE Katleen 25 BLANCHAERT Jo

     

    11/09/2016 GERAARDSBERGEN (O) - Veldrijden Juniors UCI

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 6

    1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER OFF ROAD TEAM

    3 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    6 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    10 DE SMET Thibaut

    11 VAN GILS Maxim 12 VAN DEN BROECK Arno 13 PEMEN Dolf 14 VERDONCK Andres 15 VAN DUYSE Bruno 16 FRIJTERS Perry NED 17 FERDINANDE Anton 18 VRACHTEN Arne 19 VAN DEN BERG Carlo NED 20 VANDERMEULEN Niels 21 ARKESTEYN Aron 22 KUYPERS Gerben 23 VAN DUYSE Arno 24 DESCHEPPER Ward 25 VERDONCK Loeka 26 VANDEN BUSSCHE Wannes 27 DEWULF Maxim 28 CHRISTIAENS Thijs 29 VAN COMPERNOLLE Jason 30 JORDENS Jarno

     

    11/09/2016 GERAARDSBERGEN (O) - Veldrijden Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 1

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    4 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    5 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    6 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    7 MEULEMANS Lennert ACROG - BALEN BC

    8 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    10 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    21 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11-09-2016 om 19:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 11/09/2016 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 7

    1 VAN TICHELT Yorben MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 DEVOS Han ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23

    4 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    5 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZWELITE

    6 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMU23

    7 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANKJUNIOR

    8 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    9 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAMU23

    10 MUSEEUW Stefano IKO ENERTHERM-BEOBANKU23

    11 DE SCHUYTER Tim 12 GYS Jens 13 WILLEMYNS Mathieu 14 DRIESEN Jarne 15 ELEN Sander 16 VAN DE VELDE Thomas 17 DE CLEYN Dave 18 DE MEYER Senne 19 GOOSEN Wouter 20 VAN DEN BOSCH Tom 21 ROELANDT Kenny 22 ALDERWEIRELD Robin 23 SERRÉ Stef 24 KAISE Julien 25 VEROFT Jelto 26 DEWITTE Pieter 27 KOYEN Niels 28 VANDENBROUCKE Niels 29 VAN STAEYEN Maarten 30 SWEECK Hendrik 35 DE ROP Michiel


    11/09/2016 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 51 - opgevers: 1 - 40'

    1 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    2 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 BELLENS Jarno PMC CYCLING - ZOLDER

    5 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    8 DE VET Sander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM


    Nieuwelingen - deelnemers: 61 - opgevers: 4 - 30'

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    4 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    6 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 DELNOIJE Remon NED TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG

    8 VANDESOMPEL Cédric KALAS CYCLING TEAM 99

    9 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    10 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.


    Dames jeugd - deelnemers: 7

    1 VAN DER PEET Fleur NED WESTLAND WIL VOORUIT

    2 KUIJPER Elodie NED WV BREDA

    3 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    5 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    6 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 SCHOON Mariska NED SNELLE WIEL


    Dames Elite - deelnemers: 11

    1 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 KRANS Laura NED AA DRINK

    4 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    5 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    6 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    7 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 GREEFS Kelly NODRUGS HEROES FLANDERS

    9 JOCHEMS Chien HENO SYSTEM CYCLING TEAM

    10 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    11 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    11/09/2016 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 46

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 COUSSENS Dieter DAGPAS

    5 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    6 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    7 DIELS Koen INDIVIDUEELMASTM

    8 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    9 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    10 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

     

    Masters B - deelnemers: 32 - opgevers: 4

    1 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    2 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    3 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    7 DE ROECK Steven CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    9 VAN VLASSELAER Jurgen 4 BIKES MTB TEAM

    10 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    27 BULTYNCK Geert SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    Masters C - deelnemers: 42 - opgevers: 3

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    4 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 RAES Patrick DAGPAS

    7 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    8 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    10 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    19 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS


    Masters D - deelnemers: 9 - opgevers: 1

    1 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    2 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    3 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    4 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    5 BENNY Andersson SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    6 TUTELEERS Romain INDIVIDUEEL

    7 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    8 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER

    11-09-2016 om 18:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS SZKANDERA met zijn Zege bij de Aspiranten 13 jaar !!!

    Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!

    Thomas.jpg   Fleur De Veirman.jpg

       Thomas Szkandera            Fleur De Veirman

    Zondag 11/09/2016 WORTEGEM PETEGEM (O) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 15 - opgevers: 1 -  21 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 LUYSSEN Joran KVC NOORDZEEMEEUW

    3 VAN SPEYBROEK Matti ACROG - BALEN BC

    4 LEENKNEGT Yaurick CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DE BRUYCKERE Kay KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE


    13 jaar - deelnemers: 25 - 24 km

    1 THOMAS SZKANDERA  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DALVING Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 LAMBRECHT Michiel TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    13 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 MAES Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 BROSENS Kyano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 37 - opgevers: 5 - 48 km

    1 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    3 GHEYSENS Laurens WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 STALMANS Jasper WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 PEETERS Jef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 FOUQUAERT Jona VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 FLEUR DE VEIRMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11-09-2016 om 18:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN VAN ZATERDAG 10/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN VAN ZATERDAG 10/09/2016     


    Zaterdag 10/09/2016 NIEUWKERKEN-WAAS (O) – Interclub Elite z.c /U23 - 155,4 km - 43,96 km/h

    Aantal deelnemers: 123 - opgevers: 67

    1 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    3 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 VANDEMEULEBROECKE Steven ASFRA RACING TEAM

    5 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    6 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    7 VAN OIRSCHOT Pieter NED ARROW CYCLING TEAM

    8 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    9 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    10  DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    11 HELMINEN Matti FIN 12 LEWIS Adam GBR 13 SINOY Fabio 14 DE MERLIER Giovanni 15 VERCAUTEREN Tim 16 VAN RENTERGHEM Bram 17 BROES Michiel 18 DE BOCK Stijn 19 BLOMME Lorenzo 20 CLAUS Dieter 21 WIELANDT Sven 22 VERCAMMEN Jeroen 23 DEKKERS Hans NED 24 HUYGEN Tijs 25 DUFFELEER Joachim 26 VAN DEN PLAS Jelle 27 JOHNSTONE Taylor GBR 28 ORBIE Stephen 29 VERBEKE Stijn 30 DHOLLANDER Kristof 33 PERSOON Wouter 39 VAN GOETHEM Kevin 45 PERSOON Joeri 53 CALLEBAUT Kevin 54 MEUL Robby
    nieuwerkerken 1084.JPG
    Podium te Nieuwkerken met winnaar Yves Coolen, Tom Verhaegen en Jonas Goeman.
    nieuwerkerken 1096.JPG nieuwerkerken 1088.JPG
                      Winnaar Yves Coolen.
    nieuwerkerken 1094.JPG
                               Een woordje uitleg van winnaar Yves Coolen.
    nieuwerkerken 1072.JPG
                                                    De top-3 te Nieuwkerken.
    nieuwerkerken 1008.JPG
       Aankomst van winnaar Yves Coolen voor Tom Verhaegen en Jonas Goeman.
    nieuwerkerken 1018.JPG
    nieuwerkerken 891.JPG
                               Aankomst van het peloton dat te ver achter zat.
    nieuwerkerken 765.JPG
    nieuwerkerken 679.JPG
    nieuwerkerken 532.JPG
    nieuwerkerken 524.JPG
    nieuwerkerken 439.JPG
    nieuwerkerken 377.JPG
    nieuwerkerken 351.JPG
    nieuwerkerken 335.JPG
    nieuwerkerken 324.JPG
    nieuwerkerken 312.JPG
    nieuwerkerken 308.JPG
    nieuwerkerken 303.JPG
    nieuwerkerken 301.JPG
    nieuwerkerken 259.JPG
    nieuwerkerken 251.JPG
    nieuwerkerken 241.JPG
    nieuwerkerken 233.JPG
    nieuwerkerken 189.JPG
    nieuwerkerken 129.JPG
    nieuwerkerken 120.JPG
    nieuwerkerken 117.JPG
    nieuwerkerken 094.JPG
    nieuwerkerken 084.JPG
               De start te Nieuwkerken van de Elite z.c. & U23 met 123 deelnemers.
    nieuwerkerken 083.JPG


     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-09-2016 om 12:01 geschreven door kenny


    10-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 10/09/2016 OTTERGEM (O) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 24 - opgevers: 1 – 19,5 km

    1 AELVOET Senne WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DE MEIJTS Matis INDIVIDUEEL

    3 VAN CLEEMPUTTE Kenji C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 SWINNEN Jorrit SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    13 jaar - deelnemers: 33 - opgevers: 2 – 24 km

    1 GIDDINGS Joshua GBR THE MI RACING ACADEMY

    2 VERSTAPPEN Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 GAYTANT Kenzo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    25 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    14 jaar - deelnemers: 26 - 34,5 km

    1 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 SEGERS Ryan C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 WOODWARD Edward GBR THE MI RACING ACADEM

    7 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 CORNELIS Cody PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    3 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2 JOOSSENS Paulien KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10-09-2016 om 17:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 10/09/2016 BONHEIDEN (RIJMENAM) (A) - Veldrijden form. B - 50´

    U23 - deelnemers: 30 - opgevers: 4

    1 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99

    2 VAN ROOSBROECK Pieter CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAM

    5 SIEBENS Gianni LARES-DOLTCINI CT

    6 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    7 LIESSENS Jarno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99

    10 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 SZÉDELYI Tomas 12 TIBACKX Lawrence 13 HELSOCHT Liam 14 DE MAEGHT Dorian 15 JACOBS Sybren 16 MORTIER Diede 17 VANDERMEIRSCH Aaron 18 KLOECK Dario 19 VAN STAEYEN Maarten 20 VERBEECK Glenn 21 VAN DE KERCKHOVE Nick 22 KAISE Julien 23 TIMMERMANS Tom 24 HERMANS Briek 25 LEVECKE Milan 26 DE GROODT Killian

     

    10/09/2016 BONHEIDEN (RIJMENAM) (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames - deelnemers: 10

    1 VAN ANROOIJ Lindy NED KIDS SPORT PROM/ALPHA MOTORHOMES

    2 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW

    3 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    4 VERHOEVEN Suzanne WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    5 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    6 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    7 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    8 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    9 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    10 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 11

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED KIDS SPORTS PROM / ALPHA MOTORHOMES

    2 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    5 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    7 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 SMULDERS Silke NED TWC PIJNENBURG

    9 COPPENS Nieke KALAS CYCLING TEAM 99

    10 ALLART Oceane FRA CV LIEVINOIS

    11 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - NODRUGS


    10/09/2016 BONHEIDEN (RIJMENAM) (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 20 - opgevers: 1 - 40'

    1 VLIEGEN Pieter-jan KALAS CYCLING TEAM 99

    2 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    4 DE VET Sander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 BELLENS Jarno PMC CYCLING - ZOLDER

    7 TIBACKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 THYS Joren KALAS CYCLING TEAM 99

    9 JORDENS Jarno KALAS CYCLING TEAM 99

    10 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 40 - opgevers: 2 - 30'

    1 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    4 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    6 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    7 PORTERS Zeno OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99

    9 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    22 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10-09-2016 om 17:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/09/2016

    Banner LWU.jpg

    Zaterdag 10/9/2016 – LAARNE - LWU
    Reeks A
    1. Stefaan BAEYENS (DV)

    2. Nicolas Grimonprez

    3. Chris Scherrens

    4. Gino De Clercq

    5. Kenny Michels

    6. Brecht Verhoeyen (DV)

    7. Flor Nachtergaele

    8. Thibaut Taelman

    9. Jonah Maes (DV)

    10. Mike Dermaut

    11. David Inghels 12. Joren Verschaeve (DV) 13. Davy Van Der Linden 14. Jonas Vandendaele (DV) 15. Thomas Tavernier 16. Gilles Van Assche (DV) 17. Jarno Sonneville (DV) 18. Wouter De Fauw 19. Mathias Wieland (DV) 20. Stef Poppe (DV) 21. Kobe Nachtergaele 22. Andy Ingels (DV)

    Reeks B
    1. Aron BAUWENS (DV)

    2. Ben De Clercq (DV)

    3. Dennis Demaertelaere

    4. Pascal Tiers (DV)

    5. Tom Saeys

    6. Gino De Clercq

    7. Filip Swinnen

    8. Stefaan Cornelis (DV)

    9. Johan De Braekeleer (DV)

    10. Kurt Heyman

    11. Kurt Reymen (DV) 12. Dietrich Van Den Berghe 13. Pieter Vande Kerckhove (DV) 14. Nikki Denijs (DV) 15. Sven Crul 16. Hans Koenraads (DV)

    Reeks C
    1. Geert ROOSE en Hans CHRISTIAENS

    3. Luc Van Clapdorp

    4. Marnix Strubbe

    5. Jan Czech (DV)

    6. Rudy Bertier

    7. Danny De Bruyne

    8. Marnic De Waele

    9. Franky De Tremerie

    10. Johan Vyncke

    11. Geert Smet 12. Tony Reniers 13. Denis Wauters 14. Geert Bultynck

    Reeks D
    1. Patrick WATTENY en Roland COUPILLIE

    3. Ruddy Stockman

    4. Rudy Bloemmen

    5. Mick Bath (Gbr)

    6. Luc Van de Veire

    7. Marc Cogge (DV)

    8. Rudi Baeyens (DV)

    9. Luc Vanbiervliet

    10. Franky Holvoet

    11. Kenny Vande Velde (DV) 12. Frank Michiels (DV) 13. Herman Van Den Borre 14. Tony Reniers

     

    Reeks Dames
    1. Annick VAN LEUVEN (DV)

    2. Tatjana Theunis

    3. Nancy Wittock (DV)

    4. Stefanie Deceuninck (DV)

    5. Katleen Jacobs

    6. Kimberly Vermander (DV)

    7. Jo Blanchaert

    8. Lotte Popelier (DV)

    9. Janinka Vervacke

    10. Zindzi Van Lancker

    11. Jana Devoet

    10-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/09/2016

    banner VWF.jpg
    Proficiat aan STIJN GIDÉ met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 12°Seizoenszege !!!

    Stijn Gidé.jpg   Koen De Bosscher 2015.jpg 

             Stijn Gidé              Koen De Bosscher

     

    Zaterdag 10/09/2016 - OUDEGEM


    A-reeks – 80 km - 1h53 
    1. Gillian VAN RIJMENANT 
    2. Bert Van Der Trappen 
    3. Bjorn Coomans 
    4. Tom Vanopdenbosch 
    5. Kristof Van Wijmeersch 
    6. Bjorn Lison 
    7. Koen Vanopdenbosch 
    8. Dieter Van Den Stock 
    9. Gregory Camerlinck 
    10. Yorick Lison 

    B-reeks – 80 km - 1h53 
    1. STIJN GIDE (Waasmunster)
    2. Kristof De Backer 
    3. Wim Vandenhaesevelde 
    4. Bjorn Moerkerke 
    5. Rob Paridaens 
    6. Andy D'Hauwe 
    7. Ken Van Reeth 
    8. Wouter De Clercq 
    9. Kevin Van De Keer 
    10. Philip Brijs 

    C-reeks – 72 km - 1h45 
    1. KOEN DE BOSSCHER (Kalken)
    2. Kris De Block 
    3. Jimmy De Paepe 
    4. Mario Van Der Sickel 
    5. Kristof Reniers 
    6. Tom De Beer 
    7. Patrick Van Himst 
    8. Alex Goossens 
    9. Dave De Swert 
    10. Paul Hens 

    D-reeks – 56 km - 1h21 
    1. Ronald RENTS 
    2. Geert Van Speybroeck 
    3. Richard De Ridder 
    4. Bruno Bruyere 
    5. Ronny Van Der Vurst 
    6. Jan De Mulder 
    7. Benny Van Buynder 
    8. Frank Geets 
    9. Frank Van Der Perre 
    10. Luc De Muynck 

    E-reeks – 56 km - 1h21
    1. Dirk VAN HOVE 
    2. Luc Vranken 
    3. Francis De Ridder 
    4. Danny De Backer 
    5. Ronny Paridaens 
    6. Rene De Brucker 
    7. Marc Vandenwijngaerden 
    8. Dominique Turcksin 
    9. Hugo Van Linden 
    10. Patrick Vanralferghem 

    F-reeks – 48 km - 1h12 
    1. Rony DE VOS 
    2. Patrick Van Renterghem 
    3. Noël Burggraeve 
    4. Jozef Deneef 
    5. Eddy Vandermeeren 
    6. Jose De Clercq 
    7. Andre Devadder 
    8. Piet Van Vaerenbergh 
    9. Paul Geudens 
    10. Martin Durant

    F+ -reeks – 48 km - 1h12
    1. Marc VERVONDEL 
    2. Etienne Vandenhouwe 
    3. Freddy Vandenberghen 
    4. Theo Coudyzer 
    5. William De Cremer 
    6. Jozef Saerens 
    7. Roger Beelaert 

    10-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan FREDERIQUE ROBERT met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Frederique Robert.jpg 

      Frederique Robert


    Zaterdag 10/09/2016 DE KUSTPIJL HEIST (W) - Men Elite UCI - 199 km - 47 km/h

    Aantal deelnemers: 141 - opgevers: 48

    1 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO CT

    4 NÕMMELA Aksel EST LEOPARD PRO CYCLING

    5 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    6 ARIESEN Johim NED METEC TKH CONTINENTAL CYCLING TEAM P/B MANTEL

    7 ZANOTTI Marco ITA PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    8 ISTA Kevin WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 MOL Wouter NED CYCLINGTEAM JOIN-S / DE RIJKE

    11 PLANCKAERT Edward 12 ARIESEN Tim NED 13 LINDENBERG Jim NED 14 KERF Jerome 15 GHYS Robbe 16 CASTRIQUE Jonas 17 GUNST Davy NED 18 STEELS Stijn 19 PICOUX Maximilien 20 STENUIT Robin  21 GODRIE Stan NED 22 NAESEN Lawrence 23 STEVENS Timothy 24 DRUYTS Gerry 25 TAMINIAUX Lionel 26 HONORE Mikkel Frolich DEN 27 MORTIER Julien 28 REYNAERTS Wim 29 EVENSEN Henrik NOR 30 GRAZIATO Massimo ITA 42 VERRAES Benjamin 45 MARCHAND Gianni 66 VEREECKEN Thomas


    10/09/2016 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 45,57 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - opgevers: 8

    1 DE KORT Bram NED WV DE JONGE RENNER

    2 VETTE Pieter NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    3 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    8 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 VERJANS Frank 12 EECKHOUT Kurt 13 DONIE Birger 14 SIMON Kenn 15 VAN DEN BOSSCHE Angelo 16 VAN BOVEN Frederik 17 BAEYENS Dennis 18 MASURE Brent 19 VAN DE PERRE Dimitri 20 MORIS Sven 21 DE CLERCK Matthias 22 KROON Rody NED 23 COBBAERT Florian 24 DEVRIESE Stijn 25 VAN ROOSBROECK Arne 26 KARANDASHEV Petr RUS 27 WILLEMS Pieter 28 MARIN Glenn 29 LA ROSE Grégory 30 VAN AERT Jan 35 ROTTY Glenn 36 TEN HARTOG Guy 51 DILLEN Ruben 60 VAN VLIERBERGHE Bart 63 VAN ROOSBROECK Patrick 64 VAN DEN BERGHE Anthony 65 DEMETER Renaat 79 POELMAN Laurens 83 VERHOFSTADT Peter

     

    10/09/2016 GEEL (A) - Elite z.c./U23 - 100 km - 43,14 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 31

    1 FREDERIQUE ROBERT uit Mol CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 KLEINJAN Arno NED JAN VAN ARCKEL

    3 VANDERAERDEN Massimo VERANCLASSIC - AGO

    4 VAN LAER Ward BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VAN BROEKHOVEN Bram VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    8 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    9 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    10 HEMROULLE Johan COLOR CODE ARDEN´BEEF

    11 LEHAEN Dries 12 CANT Jelle 13 MERTENS Robin 14 DE HAAN Jesse NED 15 LETEN Wouter 16 ALDO Klomp NED 17 LOENDERS Glenn 18 TIETEMA Bas NED 19 RUIJGROK Thomas NED 20 WELTEN Bram NED 21 MAZZONE Tom GBR  22 DE BOEL Stijn 23 CREMERS Paul NED 24 DUFOUR Warre 25 THEUNISSEN Jordi 26 HOEFKENS Lennert 27 KROEZE Danny NED 28 PEETERS Kjell 29 VAN LEEUWEN Joost NED 30 KOEMANS Daaf NED

     

    10/09/2016 NIEUWKERKEN-WAAS (O) – Interclub Elite z.c /U23 - 155,4 km - 43,96 km/h

    Aantal deelnemers: 123 - opgevers: 67

    1 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    3 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 VANDEMEULEBROECKE Steven ASFRA RACING TEAM

    5 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    6 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    7 VAN OIRSCHOT Pieter NED ARROW CYCLING TEAM

    8 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    9 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    10  DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    11 HELMINEN Matti FIN 12 LEWIS Adam GBR 13 SINOY Fabio 14 DE MERLIER Giovanni 15 VERCAUTEREN Tim 16 VAN RENTERGHEM Bram 17 BROES Michiel 18 DE BOCK Stijn 19 BLOMME Lorenzo 20 CLAUS Dieter 21 WIELANDT Sven 22 VERCAMMEN Jeroen 23 DEKKERS Hans NED 24 HUYGEN Tijs 25 DUFFELEER Joachim 26 VAN DEN PLAS Jelle 27 JOHNSTONE Taylor GBR 28 ORBIE Stephen 29 VERBEKE Stijn 30 DHOLLANDER Kristof 33 PERSOON Wouter 39 VAN GOETHEM Kevin 45 PERSOON Joeri 53 CALLEBAUT Kevin 54 MEUL Robby

     

    10/09/2016 HEUVELLAND CLASSIC KEMMEL (W) – Interclub U23 - 127,6 km - 41,98 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 34

    1 DEPREZ Tuur INDIVIDUEEL

    2 OLIEBOS Jordy MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 PAASSSCHENS Mathijs NED ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 COOLS Michaël EFC-ETIXX

    5 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    6 KIVITS Marc NED HET SNELLE WIEL BLADEL

    7 STOCKMAN Abram TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 HOUTTEMAN Nico EFC-ETIXX

    9 ANECA Ciske INDIVIDUEEL

    10 VANACKER Bjarne EFC-ETIXX

    11 WYDOOGHE Jaron 12 MENGOULAS Alex NED 13 DEFREYNE Cédric 14 VANDEVYVERE Stijn 15 GOETHALS Brent 16 STOCKMAN Michiel 17 DECOSTER Merlijn 18 CLAUW John-ross 19 DE VYLDER Lindsay 20 VERSCHUERE Seppe 21 HENDERICKXS Max NED 22 VEROUGSTRAETE Nicolas 23 ESSELAAR Remco NED 24 SCHOTTE Lauwrence 25 DEBOOT Bruce 26 VAN BETSBRUGGE Jonathan 27 DE LOUWERE Stef NED 28 ROELS Laurens 29 DEJONGHE Bram 30 HENDERICKXS Maarten NED

     

    10/09/2016 WIJNENDALE - TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 114,4 km - 42,59 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 11

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 VANHOUTTEGHEM Cedric TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 CLAEYS Timothy HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DAUW Jasper DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 VANDENBUSSCHE Tom TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    10 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 JULES Justin FRA 12 DECLERCQ Thierry 13 LEFEVER Nico 14 LANNOO Jaromir 15 VANTHOURNOUT Brecht 16 ROELS Sam 17 ROLET Sylvain 18 VANDER MEIREN Ward 19 DE CORTE Axel 20 VANCOMPERNOLLE Jan 21 VAN BOST Victor 22 VERMEULEN Niels 23 ACKET Jonas 24 VANNESTE Evert 25 COURTENS Igor 26 VANDAELE Thijs 27 PATTYN Jamie 28 CLAERHOUT Sven 29 CONSTANT Kenny 30 MINNE Stijn

    10-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan YENTE DE CLERCQ met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Yente De Clercq.jpg  Alex Colman 1.jpg

       Yente De Clercq           Alex Colman

    Zaterdag 10/09/2016 KNOKKE-HEIST (W) - Juniores - 80 km - 41,47 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 YENTE DE CLERCQ uit Borsbeke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 PLOVIE Tom MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VANDROMME Alessandro ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 COCKAERT Kelvin SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 WYFFELS Jonas VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 MYNSBERGHE Pavel KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VAN POUCKE Aaron ISOREX CYCLING TEAM

    10 VERMOTE Gianni VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 BARENDREGT Thijs NED 12 SAINTOBYN Quinten 13 CAPPELLE Maxim 14 CAVEY Vincent 15 KERKHOFS Bob NED 16 BRESSELEERS Jonas 17 D´HAESELEER Yarni 18 TANGHE Lennert 19 TREVE Giovanni 20 LALOO Senne 21 DE WAELE Bjarne 22 NEETENS Dylan 23 DOBBELAERE Yari

     

    10/09/2016 KOERSEL (LB) - Juniores - 85,4 km - 42,91 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 10

    1 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    2 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM

    3 WITTENBERG Wim NED UWTC DE VOLHARDING

    4 PASTOOR Gerco NED W.V. EEMLAND

    5 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    7 VRANKEN Vince ACROG - BALEN BC

    8 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    9 HAEST Kevin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 DONDERS Joost 12 DELWICHE Kilian 13 WUYTS Siebe 14 DOUHARD Tom 15 CLAES Stef 16 VAN DER EYCKEN Brent 17 DE PEUTER Dylan 18 CROMHEECKE Alexander 19 BONNEU Kamiel 20 VAN DOOSSELAERE Doowan 21 GEERTS Bjorn 22 LOWIE Sebastiaan 23 FONTIJNE Niels NED 24 VERDIN Joris 25 JAMAR Yann 26 HABETS Ivo NED 27 KUITEN Arjan NED 28 VAN DEN OETELAAR Steven 29 VANDENKERCKHOVE Stan 30 VANMARSNIL Luca


    10/09/2016 LOCHRISTI (O) - Juniores - 92 km - 40,91 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 1

    1 VAN DER VEEKENS Mel NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    2 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    4 FRANSSENS Yannick VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 RUIJMGAARD Yentl NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAN ALPHEN Damian NED WV DE JONGE RENNER

    8 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 FOAMES Ben GBR 12 DE GROODT Jordy 13 DE WILDE Gilles 14 GEERINCK Dries 15 VAN MALDEREN Bjorn 16 PESSEMIER Tom 17 DOM Annelies 18 VAN KERCKVOORDE Gilles 19 MAAS Danny NED 20 VERPAELE Thibault 21 DE BROUWER Jeffrey 22 WILLAERTS Niels 23 PETRENS Yoni 24 PAUWELS Matthias 25 BRIJS Jasper 26 D´HOOGE Aron 27 VAN DER MEULEN Kaat 28 JOOSSENS Mattijs 29 VAN PETEGHEM Trifonius 30 DE STERCK Wout 35 BRUGGEMAN Lorenzo


    10/09/2016 OUTRIJVE (W) - Juniores - 85,1 km - 39,55 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 8

    1 DELOOF Senne ISOREX CYCLING TEAM

    2 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 VANDEPUTTE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 HOUCKE Killyan FRA TEAM O GRANDE SYNTHE

    5 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DELEU Arnaud ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 LEFEVER Valentin MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANKEIRSBULCK Jorden CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    10 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 WANTE Jari 12 VANOVERBERGHE Mathias 13 BAERT Jordi 14 DOCHY Thibaut 15 MICHELS Angelino 16 VERCRUYSSE Dylan 17 FRIX Jorn 18 VANDENDAELE Vic 19 VANEECKHOUTTE Ibe 20 DEJONGHE Roeland 21 LOUYET Benoît 22 CORNETTE Lucas 23 DE RIDDER Quinten 24 DE VULDER Gilles 25 VANDENBROUCKE Bjarne 26 COMPERNOLLE Mats 27 LORIES Quinten 28 BUYL Maxim 29 VANMEERHAEGHE Dante

     

    10/09/2016 VLADSLO (W) - Juniores - 86,7 km - 38,72 km/h

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 2

    1 ALEX COLMAN uit Moerzeke LARES-DOLTCINI CT

    2 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    7 HELSMOORTEL Dwight CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 VYNCKE Seppe CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 JACQUES Jarne WIELERTEAM IEPER

    10 BRAET Axel CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    11 DEWULF Bjarne 12 DECLERCQ Aldo 13 DUTOO Jérémy 14 DE WISPELAERE Lander 15 DEVOOGDT Tiebo 16 VANNESTE Wout 17 DE MUINCK Bodhi 18 ANECA Seppe 19 MERTENS Doran 20 BRUNEEL Jens

     

    10/09/2016 DIEGEM (B) - Juniores - 80 km - 40,84 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 26

    1 VANDERMOSTEN Tom AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 TUROUT Onur TUR NATIONAL TEAM

    8 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    9 ADOMAITIS Rojus LTU KLAIPEDA

    10 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 HAELTERMAN Glen 12 VAN DER HORST Dennis NED 13 VAN ROY Arne 14 YILNAZ Sinan Onat TUR 15 BIERKENS Tim NED 16 NEVENS Tibo 17 KAESEMANS Jasper 18 OREEL Lars NED 19 MILBOU Steff 20 VANDENBROECK Yarno 21 VANHOOF Ward 22 REUVERS Kevin NED 23 VAN HAMME Kevin 24 SCHOTS Michaël 25 TIRYAKI Oguzhan TUR 26 JACOBS Levi 27 MOL Wesley NED 28 BECK Cedric 29 OFFERMANS Michiel 30 VERBEECK Sven

    10-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 10/09/2016 DESSELGEM (W) - Nieuwelingen - 66,3 km - 38,38 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 5

    1 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    2 GROOTAERT Mathisse ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 BEEREPOOT Stanley NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    9 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    18 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    10/09/2016 DIEGEM (B) - Nieuwelingen - 60 km - 37,03 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 11

    1 RAKERS Martijn NED WV DE JONGE RENNER

    2 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE NIJS Maarten NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    5 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 CRAPS Lars LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 PEETERS Siebe WSC HAND IN HAND BAAL

    8 DESPONTIN Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 BRUSSELEERS Kiano CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

     

    10/09/2016 KOERSEL (LB) - Nieuwelingen - 67,1 km - 40,48 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 2

    1 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    2 VANDERHEYDEN Stef SPORT EN MOEDIG GENK

    3 VAN OLMEN Siebe KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    4 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    6 VANHEES Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 ALENTEYNS Jorit ACROG - BALEN BC

    8 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 HERBEN Luuk NED SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 VANHEEL Elias SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    10/09/2016 KONTICH-WAARLOOS (A) - Nieuwelingen - 65,8 km - 39,81 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 6

    1 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 JORIS Senne ACROG - BALEN BC

    3 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 WACHTERS Jul WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 HENDRIKS Leco NED UWTC DE VOLHARDING

    6 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 STIPPELMANS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 LANSBERGEN Lucas YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 SCHOOLENAAR Dion NED UWTC DE VOLHARDING

    10 VAN ELSACKER Hans W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    38 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    10/09/2016 KONTICH-WAARLOOS (A) - Dames Jeugd - 61,1 km

    Dames nieuwelingen - deelnemers: 26 - opgevers: 5

    1 JANSEN Noa NED VW BREDA

    2 ANTHONISSEN Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5 VAN STEENWINKEL Ella WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    7 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 CRABBE Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 RENDERS Luna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    10 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    19 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    Dames juniors - deelnemers: 28

    1 RASTAUSSKAITE Monika LTU PKKSC

    2 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    3 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VERSTRAETE Lore CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    7 JONGERIUS Claudia NED ACROG - BALEN BC

    8 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CT

    10 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/09/2016

    VWV.jpg
    Zaterdag 10September - KONINGSHOOIKT (2500)


    Liefhebbers - 91 km

    1.Daniel Peeters

    2.Mathias Van Der Sanden

    3.Nick De Weerdt

    4.Wim Van Uffel

    5.Kristof Wijckmans

    6.Yves Boenders

    7.Gerry Meuris

    8.Filip De Wijngaert

    9.Frederic De Bie

    10.Christophe Veulemans

    11.Maarten Van Der Sanden

    12.Bart De Cock

    13.Mathias Van Den Bergh

    14.Kurt Diels

    15.Sven Van Roy

    16.Nico Indekeu

    17.Kris Bunkens

    18.Jo Lemmens

    19.Nick Vandermaesen

    20.Christophe De Bie

    21.Dieter Jacobs

    22.Tom Feyaerts

    23.Glenn Coenen

    24.Hans Mertens

    25.Thomas Fierens

     

    CAT.C - 70 km

    1.Rik De Vree

    2.Andy Cochet

    3.Peter Dockx

    4.Peter Ryken

    5.Werner Van Rompaey

    6.Gino Heremans

    7.Ivan Verschueren

    8.Peter Aerts

    9.Koen Heremans

    10.Kris Witvrouwen

    11.Wim Vanberghen

    12.Tom Op De Beeck

    13.Mario Wouters

    14.Peter Bocken

    15.Wim Meir

     

    CAT.D - 70 km

    1.Bruno Brabants

    2.Guido Verhaegen

    3.Freddy Vangenechten

    4.Hans Wuyts

    5.Luc Van Roy

    6.Marc De Cock

    7.Peter Vos

    8.Jan Maegh

    9.Eddy Haest

    10.Dirk Uyterhoeven

    11.Eddy Van Loy

    12.Toon Maes

    13.Rudi Verheijen

    14.Dirk Croons

    15.Wim Van Thielen

     

    CAT.E - 70 km

    1.Sus Auwers

    2.Rene Van Gils

    3.Roland Degeest

    4.Marcel Verniers

    5.Jaak Been

    10-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/09/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 15°Seizoenszege !!!

    Kevin Van Raemdonck.jpg   Gino Primo 1.jpg

    Kevin Van Raemdonck           Gino Primo


    Zaterdag 10 September 2016 - KALLO (9120)
     


    Catg.A – 66,5 km – 24 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Mercken Kenneth

    3-Coppens Carrera

    4-Van Raemdonck Maarten

    5-De Sutter Maxime

    6-Van Rijckeghem Steven

    7-Nevejans Dennis

    8-Weemaes Robby

    9-Braem Thijmen

    10-Goossens Steven

    11-Nevejans Kenny-12-Gommers Sven-13-Le Blon Michel-14-Dewulf Kevin-15-Segers Jimmy-16-Van Sante Tristan-17-Van Waeyenbergh Grégory-18-Rogge Simon-19-Stevens Juhani-20-Daems Jens-21-Vandekerckhove Enzo-22-Trenson Jan-23-Bekaert Tim-24-Peirsman Jan

     

    Catg.B – 52,5 km – 28 deelnemers

    1-Cocquyt Mark (Adegem)

    2-De Weirdt Gino

    3-Neels Peter

    4-Bogaerts Patric

    5-Van De Perre Lieven

    6-Heyndrickx Wim

    7-Vermassen Peter

    8-Schollaert Carlo

    9-Janssens Bert

    10-Diet Wim

    11-Pauwels Vital-12-De Bruycker Jan-13-Leyseele Franky-14-De Vlieger Sven-15-Smet Gert-16-Bultinck Michel-17-Van Hautekerke Glenn-18-Schaut Danny-19-Rombaut Wim-20-Cornelissen Patrick-21-De Wannemaeker Filip-22-Denier Ronny-23-De Bock Benny-24-Van Guyse Danny-25-De Coninck Frank-26-Van Den Broeck Alain-27-Van Raemdonck Robby-28-Stans Tom

     

    Catg.C – 52,5 km – 15 deelnemers

    1-GINO PRIMO (St.Amandsberg)

    2-Weemaes Franky

    3-Havermans Ruud

    4-Deijkers Niky

    5-Harms Ko

    6-Fierens Paul

    7-Gommers Frank

    8-Roobroeck Dirk

    9-Janssens Kenny (Melsele)

    10-Hereijgers Piet

    11-Van Raemdonck Kurt-12-Vanoverberghe Siegfried-13-Nevejans Idesbald-14-Erauw Luc-15-De Roos Marnix

     

    Catg.D – 45,5 km – 29 deelnemers

    1-Van Den Brande Jan (Beerzel)

    2-Vanopstal Eddy

    3-Van Eyndt Jozef

    4-Hoornaert Glenn

    5-Heye Hilair

    6-Lap Hans

    7-De Coninck Danny

    8-de Waal Wim

    9-Convents Patrick

    10-Tas Helmuth

    11-Snoeck Jan-12-Vyncke William-13-Maldrie Robert-14-Van Lierde Hans-15-Baudonck Tony-16-den Braber Twan-17-de Baat Matti-18-D'Hondt Erwin-19-Van Overmeir Marc-20-Delagrange Bart-21-Tummeleer Dirck-22-16-Reubens Hendrick-23-Coppens Rudi-24-Dom André-25-Cornette Freddy-26-Dierks Jos-27-De Praetere Fritz-28-Dupont Guido-29-van Rijsbergen John

     

    Catg.E +65 jaar – 45,5 km – 13 deelnemers

    1-De Leersnyder Florent (Oostrozebeke)

    2-Ligneel Rony

    3-Vandermeulen Jos

    4-Das Michael

    5-Demunter Christiaan

    6-Luyten Felix

    7-Snels Luc

    8-Van Den Eeden Jef

    9-Pauwels Marcel-

    10-Van Loon Adri-

    11-Lockefeir Marinus-12-Vergult Jos-13-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 45,5 km – 6 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Mercken Mathieu

    3-Heijens Alfons

    4-Vandenheuvel Gilbert

    5-Brouwers François

    6-De Roos Willy

     

    Niet Vergunninghouders – 66,5 km – 16 deelnemers

    1-Ledegen Dietmar (Herenthout)

    2-Van Steirteghem Filip

    3-Marien Jim

    4-Vermeiren Bart

    5-Van Den Bossche Thijs

    6-Maes Dimitri

    7-Heymans Kurt

    8-Van Bever Nico

    9-Haegeman Wannes

    10-Van Gaeveren Gunter

    11-Van Osselaer Tommy-12-Loeman Steven-13-Van Osselaer Tom-14-Noterman Bill-15-Beauprez Gino-16-Opsomer Enzo

    10-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    09-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 09/09/2016 IZEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 42,6 km/h

    Aantal deelnemers: 27

    1 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    2 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    4 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    5 DEMEYER Niels CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 BARBIER Davy INDIVIDUEEL

    8 OSTYN Arthur CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 VANDAELE Philip GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    10 FEYS Dominique INDIVIDUEEL

    11 HARPER William GBR 12 JOHNSEN Bjorn Anders NOR 13 COOLS Gilles 14 VERVERKEN Pieter 15 DECEUNINCK Thomas 16 LANGEDOCK Mathieu 17 VANDERBEKEN Bjarne 18 SUNDSTROM Erland NOR 19 LAGAE Korneel 20 JACOBS Johan SUI 21 VANHOUTTEGHEM Vincent 22 VANTHOURNOUT Brecht 23 GOEMAERE Ralf 24 DECEUNINCK Nico 25 DECLERCQ Jan-willem 26 MAELEGHEER Justin 27 DESMET Jani

     

    09/09/2016 LOTTO BELGIUM TOUR (O) - Women Elite UCI - 97 km - 36,26 km/h - Geraardsbergen

    Aantal deelnemers: 87

    1 VAN VLEUTEN Annemiek NED NEDERLAND

    2 BASTIANELLI Marta ITA ALE CIPOLLINI

    3 HANNES Kaat LENSWORLD-ZANNATA

    4 VOS Marianne NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    5 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES

    6 BRAND Lucinda NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    7 JOHANSSON Emma SWE WIGGLE HIGH5

    8 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    9 DEMEY Valerie TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

    10 FAHLIN Emilia SWE ALE CIPOLLINI

    11 BRENNAUER Lisa GER 12 LUDWIG Cecilie Uttrup DEN 13 MØLLEBRO Camilla DEN 14 BARNES Hannah GBR 15 DE VUYST Sofie 16 ENSING Janneke NED 17 SIGGAARD Christina DEN 18 VAN DEN STEEN Kelly 19 BARNES Alice 20 VAN SEVEREN Celine 21 LONGO BORGHINI Elisa ITA 22 DE JONG Thalita NED 23 LACH Marta 24 PENTON Sara SWE 25 KESSLER Nina NED 26 LICHTENBERG Claudia GER 27 GUDERZO Tatiana ITA 28 VILMANN Marie DEN 29 RYAN Alexis USA 30 VERSCHELDEN Nathalie 36 CROKET Gilke 62 DRUYTS Demmy

    09-09-2016 om 19:56 geschreven door kenny


    08-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-GILLIS-WAAS VAN DONDERDAG 08/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-GILLIS-WAAS VAN DONDERDAG 08/09/2016     


    Donderdag 08/09/2016 SINT-GILLIS-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 41,41 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 17

    1 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    2 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    3 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    4 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    7 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    10 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    11 HAEST Tom 12 LAVA Kevin 13 VAN ROOSBROECK Arne 14 RONSSE Gauthier 15 KOOLS Jos NED 16 GOOS Marc NED 17 NOELS Sven 18 DE BLAERE Diego 19 MAES Bryan 20 DE VLIEGER Robin 21 WEEMAES Filip 22 HEYNS Kristoff 23 VAN DE MIEROOP Sam 24 RUYTERS Brecht 25 BEENS Sebastiaan NED 26 DE KEMPENEER Steven 27 VAN DYCK Wesley 28 ROTTY Glenn
    SINT  GILLIS WAAS 340.JPG
                Winnaar te Sint-Gillis-Waas Johannes De Paepe met de bloemen.
    SINT  GILLIS WAAS 354.JPG
                                 Winnaar Johannes De Paepe met de supporters.
    SINT  GILLIS WAAS 338.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 330.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 308.JPG
                   Aankomst van winnaar Johannes De Paepe voor Fabio Sinoy.
    SINT  GILLIS WAAS 306.JPG
                De spurt voor de zege tussen Johannes De Paepe en Fabio Sinoy.
    SINT  GILLIS WAAS 312.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Guy Van Broekhoven voor Matthias Ongena en Tim Vercauteren.
    SINT  GILLIS WAAS 287.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 215.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 269.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 282.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 209.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 164.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 107.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 070.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 064.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 059.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 056.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 043.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 037.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 029.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 015.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 013.JPG
    SINT  GILLIS WAAS 009.JPG
            De start van de Elite z.c. & U23 te Sint-Gillis-Waas met 45 deelnemers.
    SINT  GILLIS WAAS 004.JPG

    SINT  GILLIS WAAS 001.JPG



     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-09-2016 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 08/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JOHANNES DE PAEPE met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Johannes De Paepe.jpg 

    Johannes De Paepe

    Donderdag 08/09/2016 IZEGEM KOERS (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 166,6 km - 44,59 km/h

    Aantal deelnemers: 156 - opgevers: 51
    1 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL-JUMBO

    2 GMELICH Jarno NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    3 STENUIT Robin WANTY-GROUPE GOBERT

    4 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 MAES Alexander KATYUSHA

    6 DE VRIES Berden NED TEAM ROOMPOT

    7 VANSPEYBROUCK Pieter TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 VANREYTEN Joachim LOTTO SOUDAL

    9 DERNIES Tom WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    10 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 HELVEN Sander 12 PATTEN Daniel GBR 13 SCOTSON Miles AUS 14 KRUL Stef NED 15 GERTS Floris NED 16 KREDER Wesley NED 17 WALSLEBEN Philipp GER 18 VAN STAEYEN Michaël 19 FLET Axel FRA 20 MARKUS Barry NED 21 CAPIOT Amaury 22 RAY Alexander NZL 23 DECLERCQ Tim 24 VAN HOECKE Gijs 25 SCULLY Thomas NZL 26 VAN GESTEL Dries 27 BEUKEBOOM Dion NED 28 VAN DEN BRANDE Julien 29 MINNAARD Marinus Cornelis NED 30 VAN KEIRSBULCK Guillaume 43 CORDEEL Sander 100 DRUYTS Gerry

     

    08/09/2016 KOEKELARE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 41,79 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 9

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    4 VANOVERSCHELDE Kobe INDIVIDUEEL

    5 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    7 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    8 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    9 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    10 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    11 CLAUW John-ross 12 DE DECKER Steven 13 CASIER Arne 14 CONSTANT Kenny 15 DELAMEILLEURE Mathias 16 CAETHOVEN Steven 17 MUYS Ayton 18 TOORTELBOOM Frederik 19 OLIEBOS Jordy 20 LEFEVER Nico 21 MEHEUS Gill 22 BALLET Mathias 23 BARBIER Davy 24  CADRON Julien 25 DURY Davy 26 BOSMANS Arne 27 DE JAEGHERE Ruben 28 VANDENBUSSCHE Tom 29 ALLEMAN Tim 30 DAUW Jasper

     

    08/09/2016 SINT-GILLIS-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 41,41 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 17

    1 JOHANNES DE PAEPE uit Zele CIBEL-CEBON

    2 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    3 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    4 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    7 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    10 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    11 HAEST Tom 12 LAVA Kevin 13 VAN ROOSBROECK Arne 14 RONSSE Gauthier 15 KOOLS Jos NED 16 GOOS Marc NED 17 NOELS Sven 18 DE BLAERE Diego 19 MAES Bryan 20 DE VLIEGER Robin 21 WEEMAES Filip 22 HEYNS Kristoff 23 VAN DE MIEROOP Sam 24 RUYTERS Brecht 25 BEENS Sebastiaan NED 26 DE KEMPENEER Steven 27 VAN DYCK Wesley 28 ROTTY Glenn

     

    08/09/2016 LOTTO BELGIUM TOUR (O) - Women Elite UCI - 116 km - 39,36 km/h

    Aantal deelnemers: 110

    1 VOS Marianne NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    2 BRONZINI Giorgia ITA WIGGLE HIGH5

    3 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    4 BRENNAUER Lisa GER CANYON SRAM RACING

    5 FAHLIN Emilia SWE ALE CIPOLLINI

    6 BASTIANELLI Marta ITA ALE CIPOLLINI

    7 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES

    8 FRAPPORTI Simona ITA HITEC PRODUCTS

    9 DEMEY Valerie TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

    10 VAN VLEUTEN Annemiek NED NEDERLAND

    11 BRAND Lucinda NED 12 KESSLER Nina NED 13 VAN SEVEREN Celine 14 HANNES Kaat 15 TREVISI Anna ITA 16 BARNES Alice 17 LACH Marta 18 WILKOS Katarzyna 19 VERHOEVEN Aurore FRA 20 VAN DE REE Monique NED 21 MØLLEBRO Camilla DEN 22 DRUYTS Kelly 23 DE VUYST Sofie 24 VAN DEN STEEN Kelly 25 SIGGAARD Christina DEN 26 SAIFUTDINOVA Natalya KAZ 27 JOHANSSON Emma SWE 28 MUSTONEN Sara SWE 29 KULLMER Lisa 30 RIST Daisi 53 CROKET Gilke 79 DRUYTS Demmy

    08-09-2016 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/09/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 14°Seizoenszege !!!

    Gino Primo 1.jpg 

            Gino Primo


    Maandag 5 September – GRIMBERGEN (1850) - Reeks A/B/C - 62,5 km


    1. Bert VAN DER TRAPPEN 
    2.
    Vincent Chevalier (1B) 
    3. GINO PRIMO (St.Amandsberg 1C) 

    4.
    Gillian Van Rijmenant 
    5. Jarno Verhofstadt (2B) 
    6. Bjorn Lison 
    7. Steven Verschelden (2C) 
    8. Geert Clymans 
    9. Bjorn Coomans 
    10. Geert Van Humbeeck (3B)
    11. Pascal Heyvaert 
    12. Stijn Gidé (4B) 
    13. Stijn Van Den Abbeele 
    14. Tom Penninck (3C) 
    15. Rob Lanin 
    16. Gunther Vogels (4C) 
    17. Kevin Coppens 
    18. Luc van Clapdorp (5C) 
    19. Svetozor Milenov Hristov 
    20. Kevin Selleslagh

    08-09-2016 om 18:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/09/2016

    VWV.jpg
    Maandag 5 September - PIJPELHEIDE–BOOISCHOT


    Liefhebbers - 67,2 km

    1.Nick De Weerdt

    2.Steff Van Genechten

    3.Wim Van Uffel

    4.Tom Van Den Borne

    5.Mathias Van Der Sanden

    6.Wannes Galicia

    7.Kenny Van Lent

    8.Kristof Wijckmans

    9.Jochem Ramaekers

    10.Gerry Meuris

    11.Laurence Hofmans

    12.Jelto Veroft

    13.Peter Bocken

    14.Dieter Jacobs

    15.Maarten Van Der Sanden

    16.Jean Paul De Busser

    17.Filip De Wijngaert

    18.Louis Eggers

    19.Karl Van Den Borne

    20.Tom Feyaerts

    21.Mathias Wauters

    22.Koen Heremans

    23.Jelle Delanghe

    24.Hans Mertens

    25.Nick Vandermaesen

     

    CAT.C - 48 km

    1.Koen Heremans

    2.Peter Aerts

    3.Gert De Proost

    4.Patric Bogaerts

    5.Ivan Verschueren

    6.Peter Ryken

    7.Rudy Bruynseels

    8.Rik De Vree

    9.Patrick Vermoten

    10.David Rens

    11.Stefaan Lintermans

    12.Luc Peeters

    13.Gerrit De Winter

    14.Wim Meir

    15.Hans Van Bael

     

    CAT.D - 48 km

    1.Hans Wuyts

    2.Toon Maes

    3.Luc Van Roy

    4.Jan Cortoos

    5.Philippe Wauters

    6.Marc Vandenwijngaerden

    7.Bruno Brabants

    8.Marc De Cock

    9.Jan Maegh

    10.Michel Jannes

    11.Eddy VanLoy

    12.Mark Verloo

    13.Paul Fierens

    14.Simon Yearsley

    15.Freddy Vangenechten

     

    CAT.E - 48 km

    1.Sus Auwers

    2.Rene Van Gils

    3.Ludo De Bakker

    4.Roland Degeest

    5.Marcel Van Thielen

    6.Walter Verhelst

    08-09-2016 om 18:43 geschreven door kenny


    07-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SMETLEDE VAN WOENSDAG 07/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SMETLEDE VAN WOENSDAG 07/09/2016     


    Woensdag 07/09/2016 SMETLEDE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,64 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 15

    1 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 VAN DAMME Davy GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    9 ROLET Sylvain DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 VAN GANSEN Sam 12 DE HAAN Jesse NED 13 TOWNSHEND Brennan GBR 14 TEMMERMAN Jasper 15 DIERICKX Anthony 16 VERHOEVEN Nico 17 VAN RENTERGHEM Bram 18 GOEMAN Jonas 19 CLAUS Dieter 20 DONIE Birger 21 ONGHENA Matthias 22 LAGNEAUX Yoni 23 GOEMAN Jasper 24 SUTTON Joseph GBR 25 COOMAN Mauro 26 DE CLERCK Matthias 27 PIETERS Bart 28 BUNTINX Auxence 29 VAN GOETHEM Kevin 30 VANHOUCKE Herman 35 DILLEN Ruben
    smetlede 665.JPG
    Podium te Smetlede met winnaar Kevin Van Impe, Lennert Teugels en Jens Moens.
    smetlede 673.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Kevin Van Impe.
    smetlede 670.JPG
    smetlede 607.JPG
       Aankomst van winnaar Kevin Van Impe voor Lennert Teugels en Jens Moens.
    smetlede 603.JPG
    smetlede 626.JPG
                                                      De spurt van het peloton.
    smetlede 578.JPG
                                       Nog 2 ronden en 3 leiders voorop.
    smetlede 548.JPG
    smetlede 527.JPG
    smetlede 514.JPG
    smetlede 510.JPG
    smetlede 507.JPG
    smetlede 499.JPG
    smetlede 495.JPG
    smetlede 447.JPG
    smetlede 433.JPG
    smetlede 338.JPG
    smetlede 261.JPG
    smetlede 195.JPG
    smetlede 160.JPG
    smetlede 110.JPG
    smetlede 105.JPG
    smetlede 067.JPG
    smetlede 038.JPG
    smetlede 035.JPG
    smetlede 026.JPG
    smetlede 019.JPG
    smetlede 008.JPG
    smetlede 006.JPG
                   De start te Smetlede van de Elite z.c. & U23 met 68 deelnemers.





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-09-2016 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 07/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 07/09/2016 WINGENE KOERS (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 163,2 km - 45,19 km/h

    Aantal deelnemers: 119 - opgevers: 22

    1 SIX Franklin COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    2 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    3 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    5 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    6 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    7 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX

    8 DEFREYNE Cédric EFC-ETIXX

    9 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 MENGOULAS Alex NED VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM

    11 HAVIK Piotr NED 12 VERWILST Aaron 13 VANDENBOGAERT Jens 14 ANECA Ciske 15 VAN BETSBRUGGE Jonathan 16 VANDEMEULEBROECKE Steven 17 DE WINTER Gordon 18 VANTHOURENHOUT Michael 19 VANHAECKE Thomas 20 VERRAES Benjamin 21 DIELEMAN Michiel 22 GARDNER Dan GBR 23 DE JONGHE Kevin 24 VAN GOMPEL Mathias 25 SCHOTTE Lauwrence 26 DE PAEPE Johannes 27 TOUQUET Joren 28 LEWIS Adam GBR 29 ARIMONT Charlie 30 VANDEWIELE Frederik

     

    07/09/2016 SMETLEDE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,64 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 15

    1 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 VAN DAMME Davy GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    9 ROLET Sylvain DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 VAN GANSEN Sam 12 DE HAAN Jesse NED 13 TOWNSHEND Brennan GBR 14 TEMMERMAN Jasper 15 DIERICKX Anthony 16 VERHOEVEN Nico 17 VAN RENTERGHEM Bram 18 GOEMAN Jonas 19 CLAUS Dieter 20 DONIE Birger 21 ONGHENA Matthias 22 LAGNEAUX Yoni 23 GOEMAN Jasper 24 SUTTON Joseph GBR 25 COOMAN Mauro 26 DE CLERCK Matthias 27 PIETERS Bart 28 BUNTINX Auxence 29 VAN GOETHEM Kevin 30 VANHOUCKE Herman 35 DILLEN Ruben

     

    07/09/2016 LOTO BELGIUM TOUR (O) - Women Elite UCI - 121,4 km - 37,39 km/h

    Aantal deelnemers: 119

    1 BRAND Lucinda NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    2 GUARISCHI Barbara ITA CANYON SRAM RACING

    3 VOS Marianne NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    4 BASTIANELLI Marta ITA ALE CIPOLLINI

    5 BRONZINI Giorgia ITA WIGGLE HIGH5

    6 CROMWELL Tiffany AUS CANYON SRAM RACING

    7 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    8 MUSTONEN Sara SWE SWEDEN

    9 VAN DE REE Monique NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 FRAPPORTI Simona ITA HITEC PRODUCTS

    11 LONGO BORGHINI Elisa ITA 12 KULLMER Lisa GER 13 ENSING Janneke NED 14 KESSLER Nina NED 15 HANNES Kaat 16 JOHANSSON Emma SWE 17 DELZENNE Elise FRA 18 PENTON Sara SWE 19 DRUYTS Kelly 20 BRENNAUER Lisa GER 21 VEKEMANS Anisha 22 VERHOEVEN Aurore FRA 23 VAN VLEUTEN Annemiek NED 24 MØLLEBRO Camilla DEN 25  BARNES Alice GBR 26 DE JONG Thalita NED 27 LACH Marta 28 VAN DEN STEEN Kelly 29 KOSTER Claudia 30 PARKINSON Abby-Mae GBR 67 VERSCHELDEN Nathalie 71 CROKET Gilke 86 DRUYTS Demmy

    07-09-2016 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 07/09/2016

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Walter Meseure en Eric Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 24 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig en zeer warm zomerweer en dus ideale omstandigheden voor de midweek duurtraining. Vooraan losten de kopmannen elkaar zeer goed af wat zorgde voor een mooi egaal tempo. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35,8 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Guy Smet , Fons Van Raemdonck , Cornelis Van Der Haeven , Patrick Deyaert , Davy Peirsman , Chris Van De Vijver , Eric Vermeulen , Dirk Cleys , Glenn Van Hautekerke , Jan Vlegels , Alex Goossens , Maarten Van Raemdonck , Dirk Bryssinckx , Walter Verhelst , Hank Mees , Kurt Van Raemdonck , Eugéne Bosman , Dr. Frank De Winter , ???? en Kenny Janssens

    07-09-2016 om 19:05 geschreven door kenny


    06-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 06/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 06/09/2016     


    Dinsdag 06/09/2016 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 42,99 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    3 DE SMUL Guust GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 MAES Bryan DCR CYCLING TEAM

    8 WYTINCK Niels DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 VAN EERD David NED DRC DE MOL

    11 DE ZUTTER Kristof 12 BAEKELAND Cedric 13 DE SCHEEMAEKER Davy 14 DEKKERS Hans NED  15 WILLEMS Pieter 16 TEN HARTOG Guy 17 RAAS Eloy NED 18 GOOSSENS Marc 19 DE CLERCQ Dries 20 ACKET Jonas 21 SABO Pedro 22 NAYA Kazuki JPN 23 DE WISPELAERE Bert 24 VANOVERSCHELDE Kobe 25 OTT Stefan 26 POLAK Thomas NED 27 BEENS Sebastiaan NED 28 KATO Masayuki JPN 29 DE VLIEGER Robin 30 DE JONG Michaël NED
    BASSEVELDE 358.JPG BASSEVELDE 350.JPG
    Winnaar Steven Caethoven aan het woord.                   Winnaar Steven Caethoven met de bloemen te Bassevelde.
    BASSEVELDE 319.JPG
                   Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Vincent De Sy.
    BASSEVELDE 345.JPG
    BASSEVELDE 284.JPG
    BASSEVELDE 258.JPG
    BASSEVELDE 189.JPG
    BASSEVELDE 183.JPG
    BASSEVELDE 151.JPG
    BASSEVELDE 136.JPG
    BASSEVELDE 118.JPG
    BASSEVELDE 103.JPG
    BASSEVELDE 099.JPG
    BASSEVELDE 084.JPG
    BASSEVELDE 068.JPG
    BASSEVELDE 059.JPG
    BASSEVELDE 051.JPG
    BASSEVELDE 042.JPG
    BASSEVELDE 037.JPG
    BASSEVELDE 034.JPG
    BASSEVELDE 026.JPG
    BASSEVELDE 021.JPG
    BASSEVELDE 018.JPG
                De start van de Elite z.c. & U23 te Bassevelde met 32 deelnemers.






     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-09-2016 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 06/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 06/09/2016 GROTE PRIJS ERPE SPORTIEF (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 43,72 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 14

    1 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    2 HONIG Reinier NED TEAM ROOMPOT

    3 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    4 MASSON Christophe FRA VERANCLASSIC - AGO

    5 POZDNYAKOV Kirill RUS SYNERGY BAKU

    6 GERTS Floris NED BMC RACING TEAM

    7 KORNER Max Emil Boholm NOR TEAM RINGERIKS - KRAFT

    8 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    9 HORTON Tobyn GBR MADISON GENESIS

    10 HOOGERLAND Johnny NED TEAM ROOMPOT

    11 VAN DAMME Bart 12 LEIGH Andy GBR 13 OLIESLAGERS Bob NED 14 VERHAEGEN Tom 15 LENNERTZ Sam 16 CARESMEL Alexis FRA 17 WOMERSLEY Jake GBR 18 VERWAEST Kevin 19 DIEPENDAELE Timmy 20 EVANS Joe GBR 21 BYRNE Dillon GBR 22 MAYER Yannick GER 23 DEGUIDE Louis 24 ORSET Jonas NOR 25 RAY Alexander NZL 26 DE VRIES Berden NED 27 VAN EMPEL Etienne NED 28 HOLVOET Louis


    06/09/2016 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 42,99 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    3 DE SMUL Guust GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 MAES Bryan DCR CYCLING TEAM

    8 WYTINCK Niels DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 VAN EERD David NED DRC DE MOL

    11 DE ZUTTER Kristof 12 BAEKELAND Cedric 13 DE SCHEEMAEKER Davy 14 DEKKERS Hans NED  15 WILLEMS Pieter 16 TEN HARTOG Guy 17 RAAS Eloy NED 18 GOOSSENS Marc 19 DE CLERCQ Dries 20 ACKET Jonas 21 SABO Pedro 22 NAYA Kazuki JPN 23 DE WISPELAERE Bert 24 VANOVERSCHELDE Kobe 25 OTT Stefan 26 POLAK Thomas NED 27 BEENS Sebastiaan NED 28 KATO Masayuki JPN 29 DE VLIEGER Robin 30 DE JONG Michaël NED

     

    06/09/2016 BOOISCHOT-PIJPELHEIDE (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,34 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 17

    1 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    2 DEMOLDER Thomas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    4 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    5 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 SUAREZ MARTINEZ Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    7 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    9 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    10 HOEFKENS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    11 MAZZONE Leon GBR 12 HOUBEN Kristof 13 CLÉ Brent 14 MOSBEUX Christophe 15 CANT Jelle 16 JACOBS Robin 17 CREFFIER Laurent 18 PANIS Maxim 19 HUYGEN Tijs 20 LEYSEN Senne 21 LEEMANS Rob 22 VAN HERCK Glen 23 RAEYMAEKERS Mattias 24 PEETERS Kjell 25 HAEMELS Bavo 26 WIELANDT Sven 27 BEULLENS Cedric 28 VAN ROOSBROECK Patrick 29 VAN NUFFELEN Glen 30 VAN MOL Caine

     

    06/09/2016 HULSTE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 42,6 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 7

    1 FLET Axel FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    2 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 CARPENTER Dante GBR RICHARDSONS

    5 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 STOCKMAN Abram TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    8 VANTHOURNOUT Brecht DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 MAERTENS Jelle CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    10 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    11 PYFFEROEN Miel 12 BOUTEN Migel 13 DEBOOT Bruce 14 DEJONGHE Jules 15 STOCKMAN Michiel 16 LEFEVER Nico 17 VANDENBUSSCHE Tom 18 VANDREPOTTE Anthony 19 JONES Richard GBR 20 HOUPLINE Edwar 21 VERMEULEN Niels 22 COURTENS Igor 23 BALCAEN Manolito 24 ROSSEEL Ricky 25 MICHELS Pedro 26 DEWEER Jochen 27 MAELEGHEER Justin 28 DEBACKERE Pieter-jan 29 ROELS Sam 30 PERHALA Nicholas USA

     

    06/09/2016 LOTTO BELGIUM TOUR (O) - Women Elite UCI – Proloog 4,3 km - 47,78 km/h

    Aantal deelnemers: 124

    1 VAN VLEUTEN Annemiek NED NEDERLAND

    2 DE JONG Thalita NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    3 BRENNAUER Lisa GER CANYON SRAM RACING

    4 BRAND Lucinda NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    5 VOS Marianne NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    6 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    7 KROEGER Mieke GER CANYON SRAM RACING

    8 LONGO BORGHINI Elisa ITA WIGGLE HIGH5

    9 TENNIGLO Moniek NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    10 FAHLIN Emilia SWE ALE CIPOLLINI

    11 CROMWELL Tiffany AUS 12 DELZENNE Elise FRA 13 BARNES Hannah GBR 14 RYAN Alexis USA 15 JOHANSSON Emma SWE 16 SIGGAARD Christina DEN 17 MØLLEBRO Camilla DEN 18 BARNES Alice 19 LUDWIG Cecilie Uttrup DEN 20 SOET Aafke NED 21 KESSLER Nina NED 22 BECKER Charlotte GER 23 FRAPPORTI Simona ITA 24 DRUYTS Kelly 25 DE VUYST Sofie 26 ROBERTS Amy GBR 27 ENSING Janneke NED 28 GUARISCHI Barbara ITA 29 BASTIANELLI Marta ITA 30 EICHER Marcia 46 VERSCHELDEN Nathalie 59 HANNES Kaat 84 CROKET Gilke 88 DRUYTS Demmy

    06-09-2016 om 19:50 geschreven door kenny


    05-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DENDERHOUTEM VAN MAANDAG 05/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DENDERHOUTEM VAN MAANDAG 05/09/2016     


    Maandag 05/09/2016 DENDERHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 43,05 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 7

    1 DE TROYER Tim VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 ROGIER Stef ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    5 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    7 PICOUX Maximilien COLOR CODE ARDEN´BEEF

    8 VANBESIEN Thomas HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    11 SIMON Kenn 12 EECKHOUT Kurt 13 MOTTE David 14 VERJANS Frank 15 VAN DE WALLE Goran 16 DONY Kevin 17 VANOVERSCHELDE Kobe 18 DE DECKER Alfdan 19 KOOLS Jos NED 20 ROELS Laurens 21 LELEU Antoine 22 PIETERS Frederik 23 VEROUGSTRAETE Nicolas 24 ROMBOUTS Bram 25 VAN DE KEER Kevin 26 GOESSENS Cédric 27 LEUS Jelle 28 PERSOONS Wim 29 BERGSTROM FRISK Hannes SWE 30 FYFFE Angus IRL 35 DE PAEPE Johannes
    denderhoutem 540.JPG denderhoutem 535.JPG
                     Winnaar Tim De Troyer.
    denderhoutem 531.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Tim De Troyer.
    denderhoutem 486.JPG
    Aankomst van winnaar Tim De Troyer voor Stef Rogier, Angelo Van Den Bossche
    en Fabio Sinoy.
    denderhoutem 496.JPG
    denderhoutem 529.JPG
    denderhoutem 449.JPG
    denderhoutem 418.JPG
                                           Nog 2 ronden voor de leiders.
    denderhoutem 334.JPG
    denderhoutem 289.JPG
    denderhoutem 269.JPG
    denderhoutem 264.JPG
    denderhoutem 250.JPG
    denderhoutem 235.JPG
    denderhoutem 191.JPG
    denderhoutem 092.JPG
    denderhoutem 074.JPG
    denderhoutem 072.JPG
    denderhoutem 064.JPG
    denderhoutem 060.JPG
    denderhoutem 050.JPG
    denderhoutem 043.JPG
    denderhoutem 041.JPG
                De start van de Elite z.c. & U23 te Denderhoutem met 43 deelnemers.
    denderhoutem 001.JPG denderhoutem 016.JPG




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-09-2016 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 10°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2016.jpg 

      Greg Van Avermaet

    Maandag 05/09/2016 WETTHRA DERNYFESTIVAL (O) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium

    Reeks 1 - deelnemers: 18 - 25,8 km - 44,19 km/h

    1 DE KETELE Kenny TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 CLAEYS Dimitri WANTY-GROUPE GOBERT

    3 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    4 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 STUYVEN Jasper TREK FACTORY RACING TEAM

    6 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    7 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    8 ROELANDTS Jurgen LOTTO - SOUDAL

    9 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    11 DE VREESE Laurens 12 GAUDILLAT Antoine FRA 13 DE BONDT Dries 14 VERRAES Benjamin 15 DE BACKER Bert 16 VERGAERDE Otto 17 BECKING Hans NED 18 GARDEYN Gorik

     

    Reeks 2 - deelnemers: 18 - 32,25 km - 36,66 km/h

    1 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    2 VERGAERDE Otto TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 DE BACKER Bert TEAM GIANT - ALPECIN

    4 ROELANDTS Jurgen LOTTO - SOUDAL

    5 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    6 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    7 STUYVEN Jasper TREK FACTORY RACING TEAM

    8 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    9 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    10 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    11 GARDEYN Gorik 12 DUPONT Timothy 13 DE KETELE Kenny 14 DE BONDT Dries 15 CLAEYS Dimitri 16 BECKING Hans NED 17 GAUDILLAT Antoine FRA 18 VERRAES Benjamin

     

    Reeks 3 - deelnemers: 18 -  43 km - 47,76 km/h

    1 GREG VAN AVERMAET uit Hamme BMC RACING TEAM

    2 STUYVEN Jasper TREK FACTORY RACING TEAM

    3 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    4 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    5 ROELANDTS Jurgen LOTTO - SOUDAL

    6 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    7 DE KETELE Kenny TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 CLAEYS Dimitri WANTY-GROUPE GOBERT

    9 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    10 DE BACKER Bert TEAM GIANT - ALPECIN

    11 DUPONT Timothy 12 GARDEYN Gorik 13 DE BONDT Dries 14 VERGAERDE Otto 15 GAUDILLAT Antoine FRA 16 VERRAES Benjamin 17 BECKING Hans NED 18 VAN HECKE Preben


    05/09/2016 DENDERHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 43,05 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 7

    1 DE TROYER Tim VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 ROGIER Stef ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    5 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    7 PICOUX Maximilien COLOR CODE ARDEN´BEEF

    8 VANBESIEN Thomas HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    11 SIMON Kenn 12 EECKHOUT Kurt 13 MOTTE David 14 VERJANS Frank 15 VAN DE WALLE Goran 16 DONY Kevin 17 VANOVERSCHELDE Kobe 18 DE DECKER Alfdan 19 KOOLS Jos NED 20 ROELS Laurens 21 LELEU Antoine 22 PIETERS Frederik 23 VEROUGSTRAETE Nicolas 24 ROMBOUTS Bram 25 VAN DE KEER Kevin 26 GOESSENS Cédric 27 LEUS Jelle 28 PERSOONS Wim 29 BERGSTROM FRISK Hannes SWE 30 FYFFE Angus IRL 35 DE PAEPE Johannes

     

    05/09/2016 DENDERWINDEKE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 78 km - 41,49 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 6

    1 DUFFELEER Joachim WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    2 VAN DYCK Wesley ESEG DOUAI

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 DONIE Birger GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 DE DONCKER Balder ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 ROOSENS Robin ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 COOMAN Mauro INDIVIDUEEL

    8 VANHOUCKE Herman EFC-ETIXX

    9 GOOSSENS Sam DAGPAS

    10 DURANT Joaquim DAGPAS

    11 BROECKAERT Ruben 12 DE BACKER Kristof 13 VERHAEGHE Stefan 14 WALDERS Kevin 15 VERHOFSTADT Peter 16 COOMAN Gianni 17 COOMAN Jerry 18 VERDIJCK Niels 19 MOORTGAT Peter 20 HEREMANS Thory 21 VAN SCHELVERGEM Mattias 22 VAN REEPINGEN Kevin 23 PORIAU Tim 24 DELHOVE Jonas 25 MERCHIERS Jakob 26 VAN KERCHOVE Jonathan 27 VAN STEENBERGE David 28 MERRITT Peter GBR 29 PLETINCKX Brent 30 DE KEYSER Jan

     

    05/09/2016 ERPE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 41,63 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    2 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    5 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 VEREECKEN Thomas LOTTO SOUDAL

    7 BASTIAENS Aycon VAN EYCK SPORT

    8 LAGNEAUX Yonin CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 RASSCHAERT Kiliann K.V.C. DEINZE VZW

    10 VERCAMMEN Jeroenn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 NOËL Jordyn12 VAN BOSSUYT Davyn13 FABRI Hannesn14 PIETERS Bartn15 USE Laurensn16 VAN DE PERRE Dimitrin17 DE VILLE Jellen18 DE BACKER Thomasn19 DE PAEPE Pietern20 DEVENIJNS Jaspern21 DEMETER Renaatn22 VAN DAMME Indyn23 VAN WESEMAEL Maartenn24 FLION Jorgenn25 LAMBERTIN Kevinn26 VAN DE MAELE Glennn27 VAN BOXSTAEL Stijnn28 DE JONGHE Kevin 29 JAMES Samuel USA  30 DE CLERCK Matthias

     

    05/09/2016 NEVELE (O) - Elite z.c./U23 - 102 km - 40,1 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 11

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 OLIEBOS Jordy MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    4 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 BOTHUYNE Jorden HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 VERHOEVEN Nico SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    8 VAN DER HAEGHEN Ruben PROFEL - UNITED C.T.

    9 JONCKHEERE Michael CYCLING TEAM

    10 PIRARD Maxim HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 STOFFERIS Rieno 12 LAVA Kevin 13 VAN RAEPENBUSCH Ruben 14 DE BLAERE Diego 15 MORTIER Lenny 16 VERKERKEN Miel 17 BRAYAN-LUND Thomas DEN 18 KARANDASHEV Petr RUS 19 VAN HYFTE Steven 20 TSVETKOV Artur UKR 21 RONSSE Gauthier 22 DE RHO Nicolay 23 BAELE Glenn 24 ROSSEEUW Robin 25 DE WILDE Jonathan 26 DE VOS Dries 27 VAN RUYMBEKE Thieme 28 SOBERON Zowé

     

    05/09/2016 WAKKEN (W) - Elite z.c./U23 - 69 km - 43,39 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 4

    1 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    2 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    3 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    5 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    8 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    9 VANDAELE Thijs TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 STALLAERT Joeri 12 LEGLEY Matthias 13 VANDEVYVERE Stijn 14 BULTYNCK Isaak 15 STOCKMAN Abram 16 MAES Alexander 17 VANDERAERDEN Massimo 18 DEWEER Jochen 19 PRIEM Whytic 20 VERSCHAEVE Lounes 21 VANHOUTTEGHEM Cedric 22 DECLERCQ Thierry 23 GOEMAERE Ralf 24 VANACKER Bjarne 25 COOREVITS Gilles 26 STOCKMAN Michiel 27 MAERTENS Jelle 28 MUYLLE Jeroen 29 LAGAE Korneel 30 DEMEYER Niels

     

    05/09/2016 ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 40,62 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 0

    1 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    5 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO

    8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    9 MOLLY Kenny KLEIN CONSTANTIA

    10 HUYSSER Jeroen DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    11 VERVERKEN Pieter 12 LANGEDOCK Mathieu 13 ANECA Ciske 14 VANNESTE Evert 15 VERMEEREN Xavier 16 VANDER MEIREN Ward 17 TOORTELBOOM Frederik 18 CAUWELIER Thijs 19 ISRAEL Pieter NED 20 BEAUPREZ Benjamin 21 MOERMAN Thomas 22 CADRON Julien 23 VERMET Joran 24 DECEUNINCK Thomas

    05-09-2016 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/09/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 3°Seizoenszege en de Titel van VWF Kampioen reeks C !!!

    Lieven Van De Perre.jpg 

    Lieven Van De Perre

     

    Zondag 4 September – LIEDEKERKE (1770) - VWF Kampioenschap voor F,E,D,C en A reeks

    A-reeks - 74,4 km - 1h46 
    1. Tommy BAEYENS 
    2. Gillian Van Rijmenant 
    3. David Motte 
    4. Jef Smismans 
    5. Kenneth Verhoeven 
    6. Renaat Demeter 
    7. Niels Schiettecatte 
    8. Bert Van Der Trappen 
    9. Tim De Vos 
    10. Bjorn Lison 

    B-reeks - 74,4 km - 1h46 
    1. Kevin VAN DE KEER 
    2. Stijn Gidé 
    3. Steven Glorieux 
    4. Jelle De Leeuw 
    5. Brett Wauters 

    C-reeks - 68,2 km - 1h41 
    1. LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)
    2. Jimmy De Paepe 
    3. Mario Van Der Sickel 
    4. Andy Annendijck 
    5. Geoffrey Luyssen 
    6. Tom Penninckx 
    7. Gunther Quintelier 
    8. Frank Vagenende 
    9. Koen De Bosscher 
    10. Stephan Tuytgadt 

    D-reeks – 62 km - 1h34 
    1. Philip LAMPAERT 
    2. Ronald Rents 
    3. Gino Primo 
    4. Jan De Mulder 
    5. Patrick Bobelijn 
    6. Peter Huyghe 
    7. Ronny Coppens 
    8. Peter Vos 
    9. Guy De Coster 
    10. Bruno Bruyere 

    E-reeks – 62 km - 1h36
    1. Ronny PARIDAENS 
    2. Rene De Brucker 
    3. Daniel Villers 
    4. Danny De Backer 
    5. Francis De Ridder 
    6. Rudy Thomas 
    7. Dirk Van Hove 
    8. Luc Vranken 
    9. Jan Van Den Brande 
    10. Dominique Turcksin 

    F-reeks - 49,6 km - 1h19 
    1. EDDY VANOPSTAL 
    2. Jos Claessens 
    3. Jozef Deneef 
    4. Rene Mertens 
    5. Wim De Waal 
    6. Piet Van Vaerenbergh 
    7. Marc De Vos 
    8. Eddy Vandermeeren 
    9. Hendrik Caethoven 
    10. Eddy Van Puyenbroeck

    F+ -reeks - 49,6 km - 1h22
    1. Theo COUDYZER 
    2. Marc Vervondel 
    3. Jef Everaerts 
    4. Jos Vandermeulen 
    5. Etienen Vandenhouwe 
    6. Florent De Leersnyder 
    7. Willy Teirlinck 
    8. Freddy Vandenberghen 
    9. William De Cremer 
    10. Jozef Saerens 

    05-09-2016 om 09:38 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!