.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KRUISKERKE VAN ZONDAG 04/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KRUISKERKE VAN ZONDAG 04/09/2016     


    Zondag 04/09/2016 RUISELEDE KRUISKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 114,4 km - 42,8 km/h

    Aantal deelnemers: 85 - opgevers: 23

    1 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 POLI Umberto ITA TEAM NOVO NORDISK

    3 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    4 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 VANDAELE Thijs TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    9 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    11 VANDAELE Angelo 12 JOHNSTONE Taylor GBR 13 CARPENTER Dante GBR 14 WEAVER Rolly USA 15 VAN OOST Kim 16 CLAEYS Timothy 17 VANDENBERGHE Nick 18 BUYLE Pieter 19 RASSCHAERT Kevin 20 VERSTRAETEN Jari 21 WILLEMS Mario 22 FYFFE Angus IRL 23 DE WITTE Mathias 24 GOEMAN Jonas 25 DEBOOT Bruce 26 ODDLI Anders NOR 27 DE CORTE Axel 28 LANNOO Jaromir 29 JONES Richard GBR 30 CORNELIS Nico 51 SMAGGHE Wouter
    kruiskerke 559.JPG
                              Winnaar Lorenzo Blomme met de bloemen.
    kruiskerke 563.JPG
                   Winnaar Lorenzo Blomme met de bloemen en de supporters.
    kruiskerke 538.JPG
                                  Aankomst van winnaar Lorenzo Blomme.
    kruiskerke 539.JPG
         Umberto Poli eindigde 2de voor Bjorn De Decker en Frederik  Vandewiele.
    kruiskerke 543.JPG
    kruiskerke 473.JPG
    kruiskerke 453.JPG
    kruiskerke 359.JPG
    kruiskerke 348.JPG
    kruiskerke 343.JPG
    kruiskerke 230.JPG
    kruiskerke 158.JPG
    kruiskerke 149.JPG
    kruiskerke 141.JPG
    kruiskerke 133.JPG
    kruiskerke 050.JPG
    kruiskerke 034.JPG
    kruiskerke 027.JPG
    kruiskerke 018.JPG
    kruiskerke 016.JPG
                De start te Kruiskerke van de Elite z.c. & U23 met 85 deelnemers.
    kruiskerke 006.JPG




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-09-2016 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Niels Vandyck.jpg 

            Niels Vandyck

    Zondag 04/09/2016 BAVIKHOVE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium 94,5 km - 40,49 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 0

    1 CANCELLARA Fabian SUI TREK FACTORY RACING

    2 DEGENKOLB John GER TEAM GIANT - ALPECIN

    3 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL-JUMBO

    4 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 MAES Alexander HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 VAN KEIRSBULCK Guillaume ETIXX - QUICKSTEP

    8 NAPOLITANO Danilo ITA WANTY - GROUPE GOBERT

    9 VANDENBOGAERDE Jens SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    10 BOUTEN Migel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 DEWEER Jochen 12 DECLERCQ Tim 13 CALLEEUW Joeri 14 FARAZIJN Maxime 15 STOCKMAN Michiel 16 BOSSUYT Gianni 17 MERLIER Tim 18 VANSPEYBROUCK Pieter 19 CHEVALIER Olivier 20 VANDERAERDEN Massimo 21 MASSON Christophe FRA 22 RAY Alexander NZL 23 COURTENS Igor 24 VAN GOETHEM Brian NED 25 KREDER Wesley NED 26 DEVRIENDT Tom 27 RICKAERT Jonas 28 STENUIT Robin 29 MAYER Yannick GER 30 SEYNAEVE Lander 31 SLIK Ivar NED 32 DUQUENNOY Jimmy

     

    04/09/2016 MEERHOUT (A) – Interclub Elite z.c./U23 - 137 km - 43,43 km/h

    Aantal deelnemers: 138 - opgevers: 35

    1 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    2 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    3 LAMBRECHT Bjorg LOTTO SOUDAL

    4 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    5 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    6 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 DAS Jeroen INDIVIDUEEL

    8 VAN OIRSCHOT Pieter NED ARROW CYCLING TEAM

    9 BRAYBROOKE Alexander GBR LOTTO SOUDAL

    10 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    11 WOUTERS Rutger 12 DEKKERS Hans NED 13 GOOLAERTS Michael  14 BROES Michiel 15 PEETERS Daniel  16 DANIELS Simon 17 LEHAEN Dries 18 VAN RENTERGHEM Boris 19 NIJS Steven 20 DE KETELE Angelo 21 GEERTS Kenneth 22 MUYS Ayton 23 VANDEMEULEBROECKE Steven 24 PANIS Maxim 25 BOUTS Jordy 26 PEELAERS Jeff 27 PERSOON Joeri 28 ORSET Jonas NOR 29 KIVITS Marc NED 30 VAN BROEKHOVEN Bram 43 PERSOON Wouter 44 MAES Bryan  55 PEIRSMAN Davy 57 CLAUS Dieter 61 MARIN Glenn  68 WANTE Nick 103 COP Jurgen 


    04/09/2016 MOLENBEEK - WERSBEEK (B) - Elite z.c./U23 - 119 km - 42,57 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 27

    1 NIELS VANDYCK uit Puurs CIBEL-CEBON

    2 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 HEYNS Nils WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    5 GEYSEN Kurt CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    7 VAN LAER Ward BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 ARIMONT Charlie COLOR CODE ARDEN´BEEF

    9 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    10 VAN DE KERKHOVE Brent VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 ROELS Laurens 12 VAN ROOSBROECK Patrick 13 VAN ROOSBROECK Arne 14 REYNAERTS Wim 15 BELLEN Wesley 16 REYNAERTS Jan 17 MOSBEUX Christophe 18 HAUBRUGE Robin 19 LAMB Ross GBR 20 RAEYMAEKERS Mattias 21 VERBIEST Senna 22 SNYERS Jari 23 ANDRIEU Thierry 24 HEYMANS Jonas 25 POLSPOEL Jonas 26 DEGUIDE Louis 27 DECHESNE Julien 28 HOEFKENS Lennert 29 VAN GOIDSENHOVEN Kurt 30 VAN DER SLOOT Roland NED 47 DE BLOCK Nick


    04/09/2016 RUISELEDE KRUISKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 114,4 km - 42,8 km/h

    Aantal deelnemers: 85 - opgevers: 23

    1 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 POLI Umberto ITA TEAM NOVO NORDISK

    3 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    4 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 VANDAELE Thijs TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    9 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    11 VANDAELE Angelo 12 JOHNSTONE Taylor GBR 13 CARPENTER Dante GBR 14 WEAVER Rolly USA 15 VAN OOST Kim 16 CLAEYS Timothy 17 VANDENBERGHE Nick 18 BUYLE Pieter 19 RASSCHAERT Kevin 20 VERSTRAETEN Jari 21 WILLEMS Mario 22 FYFFE Angus IRL 23 DE WITTE Mathias 24 GOEMAN Jonas 25 DEBOOT Bruce 26 ODDLI Anders NOR 27 DE CORTE Axel 28 LANNOO Jaromir 29 JONES Richard GBR 30 CORNELIS Nico 51 SMAGGHE Wouter


    04/09/2016 VEURNE (W) - Elite z.c./U23 - 107,1 km - 42,53 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 2

    1 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    2 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    3 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT

    5 D´HOORE Giorgio VIND! CYCLING PROJECT

    6 MEHEUS Gill EFC-ETIXX

    7 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 MC CANN Jez GBR RICHARDSONS-TREK RT

    9 CASIER Arne PCT TOMACC

    10 BOSMANS Arne TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 WYDOOGHE Jaron 12 SUTTON Joseph GBR 13 TOORTELBOOM Frederik 14 LEFEVER Nico 15 VANDERBEKEN Bjarne 16 OUTRAM Joshua GBR 17 VANDER MEIREN Ward 18 CLAUW John-ross 19 VERMET Joran 20 PATTYN Jamie 21 VANDAELE Philip 22 CLAERHOUT Sven 23 VANDEVYVERE Gauthier 24 VANCRAEYNEST Kevin 25 CLEMME Kevin 26 WYTINCK Gianni 27 BEUSELINCK Briek 28 MUS Aloïs 29 HOUTTEMAN Nico 30 VYNCK Kevin


    04/09/2016 BAVIKHOVE (W) - Juniores - 58,8 km - 38,34 km/h

    Aantal deelnemers: 19 - opgevers: 0

    1 GRAY Jake IRL NICOLAS ROCHE DEVELOPEND

    2 HEANEY Marc IRL NICHOLAS ROCHE PERFORMENCE TEAM

    3 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 MAHIEU Mathias VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VERHULST Wouter MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VANOVERBERGHE Mathias ASFRA RACING TEAM

    8 BAILLIEVIER Kilian CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    10 LEFEVER Valentin MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 CAPPELLE Maxim 12 WYFFELS Jonas 13 MICHELS Angelino 14 D´HAESELEER Yarni 15 VANDENBROUCKE Bjarne 16 LAMON Tristen 17 PIENS Robin 18 WINDELS Angelo 19 VANDEVOORDE Jari

    04-09-2016 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 11°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan JARNE VAN GRIEKEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan ILAN VAN WILDER met zijn 5°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Thibau Verhofstadt.jpg   Jarne Van Grieken.jpg   Ilan De Wilder KOP 2016.jpg

      Thibau Verhofstadt           Jarne Van Grieken             Ilan De Wilder 

    Zondag 04/09/2016 OVERBOELARE (O) - Juniores - 93,6 km - 38,66 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 2

    1 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 WAEYTENS Robin VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 FOAMES Ben GBR BOTTECHIA

    5 VANDEPUTTE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 WEINBERG Guy ISR VERANDAS WILLENS - CRABB

    7 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 VOLKAERT Jonas 12 TIMMERMANS Tim 13 FITZWATER Matias NZL 14 FRANÇOIS Casper 15 DE BROUWER Jeffrey 16 VAN LIPPEVELDE Sander 17 DE VOS Kwinten 18 FRIX Jorn 19 GAYTANT Remco 20 PAUWELS Matthias 21 VANDE VELDE Lance


    04/09/2016 MACHELEN-ZULTE (O) - Juniores - 82,8 km - 39,4 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 26

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    5 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    6 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    7 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 WANTE Jari 12 HAEST Jasper NED 13 DHONT Arnoud 14 VERHEIJEN Geert NED 15 DE BROEDER Maxwell 16 DESCAMPS Thomas 17 MATTHYS Louka 18 COOLSAET Guillaume 19 DEVENIJNS Sander 20 VANDER EYKEN Brent 21 VAN DE VELDE Nico 22 DE WEVER Merten


    04/09/2016 OOSTENDE (W) - Juniores - 75 km - 42,73 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 DE MOL Lennerd C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 ORENICIK Ahmet TUR NATIONAL TEAM

    4 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DILEK Halil TUR NATIONAL TEAM

    7 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 VAN DER EYCKEN Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    11 JACQUES Jarne 12 VERMOTE Gianni 13 DECLEYRE Torsten 14 VANSTEENKISTE Mathieu 15 YILMAZ Sinan Onat TUR 16 TREVE Giovanni 17 DERYCKERE Ruben 18 VANDAMME Yorben 19 DE MUINCK Bodhi 20 DESCHUYTTER Casper 21 WUYTS Siebe 22 DEGRYSE Nick 23 OGUZHAN Tiryaki TUR 24 HORROCKS Fabian GBR 25 DEVOOGDT Tiebo 26 DEVLIEGHERE Tibo 27 TUROUT Onur TUR 28 LEWIS William GBR 29 NEETENS Dylan

     

    04/09/2016 MERKSPLAS (A) - Nieuwelingen - 64,4 km - 38,55 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 7

    1 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 STIPPELMANS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 LUUK Van Gestel NED TWC HET SNELLE WIEL

    4 VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 SMETS Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    7 VAN DEN BORNE Willem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 VAN DYCK Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 KROON Joris NED WV HET STADION

    10 LUYTEN Jonas ACROG - BALEN BC

     

    04/09/2016 OOSTENDE (W) - Nieuwelingen - 60 km - 41,09 km/h

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 2

    1 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    2 GROOTAERT Mathisse ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    7 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

     

    04/09/2016 ROSMEER BILZEN (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 35,4 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 0

    1 JARNE VAN GRIEKEN uit Denderhoutem VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 SCHARRE Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    4 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    5 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    6 HABETS Jordan NED LIMBURG ZUID

    7 VAN OLMEN Siebe KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    8 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    9 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    10 CUSTERS Tim SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    04/09/2016 VOLLEZELE (B) - Nieuwelingen - 67,5 km - 36,22 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 16

    1 ILAN VAN WILDER uit Opwijk VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 CLAEYS Robbe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 KERREMANS Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 BRACKE Tijs K.V.C. DEINZE VZW

    8 WILLEMS Jago DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DE SMEDT Lennert C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    16 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    44 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    04-09-2016 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 04/09/2016 KESSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´  

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 7

    1 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW

    2 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99U23

    3 CANT Kevin ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 VAN TICHELT Yorben MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23

    5 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BCJUNIOR

    6 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    7 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    8 VAN DER MEER Gosse NED DRC DE MOLU23

    9 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    10 DRIESEN Jarne LARES-DOLTCINI CTJUNIOR

    11 VERHEYEN Onno 12 VAN DE VELDE Matthias 13 LIESSENS Jarno 14 PAUWELS Tijl 15 VAN ROOSBROECK Pieter 16 TIELEN Dario 17 VANDEBOSCH Victor 18 TEIRLINCK Jens 19 JASPERS Jappe 20 GYS Jens 21 DE SCHUYTER Tim 22 GOOSEN Wouter 23 VERHEYEN Thomas 24 KOYEN Niels 25 HELSOCHT Liam 26 TIELEMANS Jente 27 PAUWELS Dries 28 PEPERMANS Lorenzo 29 HERMANS Briek 30 VEESTRAETEN Sieën 36 DE ROP Michiel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    04/09/2016 KESSEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 76 - opgevers: 5 - 40'

    1 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VLIEGEN Pieter-jan KALAS CYCLING TEAM 99

    10 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    11 DEWULF Maxim 12 VERBERCKMOES Fabio 13 LEMMENS Sander 14 DE MEYER Jarne 15 SPRANGERS Lloyd 16 THYS Joren 17 GOEMAN Andreas 18 BELLENS Jarno 19 VAN DEN PLAS Jasper 20 SIEMONS Julian 21 TIBACKX Lander 22 DIRKX Axel NED 23 VERDONCK Loeka 24 DE VET Sander 25 CLYNHENS Jens 26 VAN COMPERNOLLE Jason 27 VAN DEN BROECK Arno 28 CANT Sanne 29 JORDENS Jarno 30 PEMEN Dolf 64 COMMISSARIS Caren


    Nieuwelingen - deelnemers: 81 - opgevers: 3 - 30'

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 MEULEMANS Lennert ACROG - BALEN BC

    3 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    4 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 VAN DER DRIFT Twan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    7 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    8 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    9 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    11 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    34 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    45 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    Dames jeugd - deelnemers: 15 - opgevers: 0

    1 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    2 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 KUIJPER Elodie NED WV BREDA

    5 VAN ANROOIJ Shirin NED KIDS SPORTS PROM / ALPHA MOTORHOMES

    6 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    7 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    9 ALLART Oceane FRA CV LIEVINOIS

    10 KUIJPERS Femke NED TWC PIJNENBURG


    Dames Elite - deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    3 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    7 CORNELISSE Simone NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    9 GREEFS Kelly NODRUGS HEROES FLANDERS

    10 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

     

    04/09/2016 KESSEL (A) Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 41 - opgevers: 1

    1 COP Kristof INDIVIDUEELAMA19+

    2 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    5 SLUYTS Glenn DAGPAS

    6 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    7 DIELS Koen INDIVIDUEELMASTM

    8 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    9 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    10 CANNAERTS Ben

    14 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    20 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

     

    Masters B - deelnemers: 26 - opgevers: 4

    1 SLEECKX Danny

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 VAN STAEYEN Benny

    4 JANSEN Wim

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    7 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 VERHOOGHE Kris

    10 COLOMBO Lino EC WALSHOUTEM

     

    Masters C - deelnemers: 36 - opgevers: 2

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 VANDERAERDEN Johan

    5 PATRICK Raes

    6 VERELST Rudolf

    7 KOCKAERTS Hubert

    8 WILLE Rudi

    9 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 VERTESSEN Johnny

    18 BALLET Peter

    22 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    04-09-2016 om 21:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/09/2016

    waod_3.jpg
    Zondag 4 September 2016 – DIKKELVENNE (9890)


    Catg.A – 79,2 km – 29 deelnemers

    1-Vermassen Jens (Gavere)

    2-Van Damme Peter

    3-Billemon Tijs

    4-Nevejans Kenny

    5-Bauters Pieter

    6-Haegeman David

    7-Alonso Alexander

    8-Weemaes Robby

    9-Nevejans Dennis

    10-Roeygens Pieterjan

    11-Depraetere Hannes-12-Van Driessche Ward-13-Billemon Sam-14-Trenson Jan-15-Verbrugghe Sven-16-De Duytsche Luc-17-Van Waeyenbergh Grégory-18-De Doncker Jimmy-19-Dewulf Kevin-20-Van Sante Tristan-21-Rouan Tom-22-Diependaele Gerrit-23-Verschaeve Joren-24-Weemaes Tim-25-Vanrobaeys Nick-26-Van Raemdonck Maarten-27-De Wit Wim-28-Verwee Nico-29-Van Rijckeghem Steven

     

    Catg.B – 66 km – 19 deelnemers

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-Deno Gert

    3-Van Holderbeke Frank

    4-Verbeken Kurt

    5-De Vlieger Sven

    6-Michels Pedro

    7-Van De Kerckhove Eddy

    8-Smet Gert

    9-Cocquyt Mark

    10-Bultinck Michel

    11-Janssens Bert-12-Vermassen Peter-13-Van Drom Giovanni-14-Heynssens Hans-15-Goossens Alex-16-Meulenijzer Steven-17-Ghyselinck James-18-De Vos Pascal-19-Rizzo Claudio

     

    Catg.C – 66 km – 9 deelnemers

    1-Gommers Frank (Philippine NL)

    2-Harms Ko

    3-Roobroeck Dirk

    4-Janssens Kenny (Melsele)

    5-Czech Jan

    6-Erauw Luc

    7-Nevejans Idesbald

    8-Hebbrecht Geert

    9-Tomes Stephen

     

    Catg.D – 46,2 km – 18 deelnemers

    1-Durant Martin (Wevelgem)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-De Coninck Danny

    4-Heye Hilair

    5-Buyens Patrick

    6-Watteny Patrick

    7-Van Lierde Hans

    8-De Naeghel Jozef

    9-Maldrie Robert

    10-Baudonck Tony

    11-De Gucht Etienne-12-De Ben Mark-13-Lacquet Philippe-14-Reubens Hendrick-15-Ribbens Luc-16-Bracke Wim-17-Van Den Abeele Eddy-18-Cornette Freddy

     

    Catg.E +65 jaar – 46,2 km – 6 deelnemers

    1-Moens Louis (Ertvelde)

    2-Pieters Roland

    3-Vergult Jos

    4-Pauwels Marcel

    5-Lockefeir Marinus

    6-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 46,2 km – 5 deelnemers

    1-Mercken Mathieu (Genk)

    2-Vyvey Julien

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-Brouwers François

    5-D'Hont Joseph

     

    Niet Vergunninghouders – 79,2 km – 14 deelnemers

    1-De Smet Olivier (Semmerzake)

    2-Van Reepingen Kevin

    3-Paridaens Rob

    4-Van Meirhaeghe Karel

    5-Burrick Tim

    6-Aelvoet Matthias

    7-Verloo Stijn

    8-Standaert Kristof

    9-De Neve Bart

    10-De Leenheer Tom

    11-Goossens Maarten-12-Panis Tom-13-Bombeke Dries-14-De Maesschalck Johan

    04-09-2016 om 21:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/09/2016

    VWV.jpg
    Zondag 4 September – AARTSELAAR (2630)


    Liefhebbers - 88,5 km

    1.Koen Heremans

    2.Dieter Jacobs

    3.Sven Van Roy

    4.Kim Herremans

    5.Yves Boenders

    6.Mattias Van Rooy

    7.Kenny Van Lent

    8.Hans Mertens

    9.Ken Van Reeth

    10.Burgu Ramazan

    11.Annelies Dom 12.Jurgen Van Looy 13.Jens Daems

     

    CAT.C - 70,8 km

    1.Peter Aerts

    2.Koen Heremans

    3.Vital Pauwels

    4.David Blockx

    5.Peter Dockx

    6.Tom Op De Beeck

    7.Kris Witvrouwen

    8.Ivan Verschueren

    9.Kurt Van De Plas

    10.Frank Smolders

    11.Werner Keppens 12.Rudy Bruynseels 13.Luc Peeters 14.Wim Everaerts 15.Fred Mortelmans 16.Dirk Verbinnen 17.Bart Deckers 18.Henk Van Lijsdonk 19.Marcel Van Der Poel

     

    CAT.D - 70,8 km

    1.Hans Wuyts

    2.Luc Van Roy

    3.Frank Suys

    4.Piet Hereijgers

    5.Bruno Brabants

    6.Ronny Goolaerts

     

    CAT.E - 70,8 km

    1.Ludo De Bakker

    2.John Bosch

    3.Marcel Verniers

    4.Luke Macdones

    04-09-2016 om 21:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!

    Fleur De Veirman.jpg 

        Fleur De Veirman

     

    Zondag 04/09/2016 STEKENE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 23 - 20 km

    1 LEMMENS Jarne WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 VAN HOLLEBEKE Milan TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VAN SPEYBROEK Matti INDIVIDUEEL

    5 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    15 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    20 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VERMEULEN Matthias SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    13 jaar - deelnemers: 43 - opgevers: 4 - 26 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN COPPERNOLLE Yoni ISOREX CYCLING TEAM

    5 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    24 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    25 MAES Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 BROSENS Kyano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    33 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    34 D´HULST Yoran VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    37 POPPE Wout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    14 jaar - deelnemers: 40 - opgevers: 3 - 36 km

    1 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DESCHUYFFELEER Bram ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VIDTS Obie C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 DANEEL Jefke SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    15 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 DEMUYNCK Victor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    32 TROCH Damy PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 FOUQUAERT Jona VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    36 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 FLEUR DE VEIRMAN uit PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    04-09-2016 om 18:29 geschreven door kenny


    03-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE STEENHUFFEL VAN ZATERDAG 03/09/2016

    FOTO'S VELDRIJDEN TE STEENHUFFEL VAN ZATERDAG 03/09/2016     


    Zaterdag 03/09/2016 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 8

    1 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW

    2 CANT Kevin ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    4 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    5 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6 SIEBENS Gianni LARES-DOLTCINI CTJUNIOR

    7 DEVOS Han ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23

    8 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS - FCC

    9 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    11 LOOCKX Lander 12 DE SCHUYTER Tim 13 GYS Jens 14 HOFMAN Bart 15 HENNAUX Loic 16 MUSEEUW Stefano 17 TIELEN Dario 18 DE PROOST Kyle 19 VAN DE KERCKHOVE Nick 20 SWEECK Hendrik 21 GOOSEN Wouter 22 PEPERMANS Lorenzo 23 SERRÉ Stef 24 DE CLEYN Dave 25 VAN STAEYEN Maarten 26 KOYEN Niels 27 HOSTE Simon 28 VERMEIREN Gianni ITA 29 DE GROODT Killian 30 ALDERWEIRELD Robin 33 DE ROP Michiel
    steenhuffel 1204.JPG
    steenhuffel 1197.JPG
    steenhuffel 1190.JPG
          Podium met winnaar Ingmar Uytdewilligen, Kevin Cant en Jenko Bonne.
    steenhuffel 1188.JPG
    steenhuffel 1174.JPG
    steenhuffel 1171.JPG
    steenhuffel 1145.JPG
                             Aankomst van winnaar Ingmar Uytdewilligen.
    steenhuffel 1064.JPG
    steenhuffel 989.JPG
    steenhuffel 919.JPG
    steenhuffel 848.JPG
    steenhuffel 840.JPG

     

    03/09/2016 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 52 - opgevers: 2 - 14 km – 25,23 km/h - 30'

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    4 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    6 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK
    steenhuffel 553.JPG
    Podium Niuwelingen met winnaar Luke Verburg, Dante Coremans en Yente Peirens.
    steenhuffel 540.JPG
    steenhuffel 545.JPG
                                                   Podium Dames Jeugd.

    steenhuffel 501.JPG
                                   Aankomst van winnaar Luke Verburg.
    steenhuffel 488.JPG
    steenhuffel 386.JPG
    steenhuffel 330.JPG
    steenhuffel 326.JPG
    steenhuffel 319.JPG
                                  Start van de Nieuwelingen en Dames Jeugd.
     

    Juniores - deelnemers: 59 - opgevers: 2 - 19 km- 25,73 km/h - 40'

    1 VERMEERSCH Florian uit Zaffelare LARES-DOLTCINI CT

    2 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VAN DEN BROECK Arno W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    9 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 SMITS Rune W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 VAN DUYSE Bruno 12 VANDEN BUSSCHE Wannes 13 BELLENS Jarno 14 DEWULF Maxim 15 DE VET Sander 16 DESCHEPPER Ward 17 VAN DEN PLAS Jasper 18 DE MEYER Jarne 19 VAN DUYSE Arno 20 VERDONCK Loeka 21 LEMMENS Sander 22 CLAUWAERT Maarten 23 STUER Kwinten 24 KONINGS Robbe 25 PEMEN Dolf 26 BROECKX Seppe 27 VERBERCKMOES Fabio 28 BRUYNINCKX Jonas 29 HOUSSIN Bavo 30 GIELEN Jasper 48 COMMISSARIS Caren
    steenhuffel 823.JPG
    Podium Juniores met winnaar Florian Vermeersch, Louis Decoster en Jonas Smet.
    steenhuffel 820.JPG
    steenhuffel 830.JPG
                                             Podium Dames Elite.
    steenhuffel 826.JPG
    steenhuffel 815.JPG
    steenhuffel 794.JPG
                                 Aankomst van winnaar Florian Vermeersch.
    steenhuffel 685.JPG
    steenhuffel 654.JPG
    steenhuffel 569.JPG
    steenhuffel 559.JPG
                                         Start van de Juniores en Dames Elite.

     

    03/09/2016 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amteurs/Masters A - deelnemers: 31 -  19 km - 25,49 km/h

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    3 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    5 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    9 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    10 HEYLENS Jochen ISOREX CYCLING TEAMMASTM

    11 MEELBERGHS Pieter 12 ARNOUTS Tom 13 COUSSENS Dieter 14 VAN LEUFFELEN Peter 15 DIELS Koen 16 DE ROO Jacob NED 17 VAN STAEYEN Jordy 18 BAJOREK Michel 19 VAN ASSCHE Nico 20 MAES Kenny 21 ANDRIES Kevin 22 JANSSENS Jurgen 23 WAMPERS Yannick 24 VOLCKAERTS Sven 25 ALLEN Tim GBR 26 PLASSCHAERT Jonas 27 DE MEYER Michaël 28 DEKKER Kelvin NED 29 DEHAZE Laurent 30 THIJS Dennis 31 TEIRLINCK Steven
    steenhuffel 312.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Kenny Geluykens.
    steenhuffel 316.JPG
    Podium Masters A met winnaar Kenny Geluykens, Nicky David en Jef Paeshuyse.
    steenhuffel 298.JPG
                                  Aankomst van winnaar Kenny Geluykens.
    steenhuffel 207.JPG
    steenhuffel 160.JPG
    steenhuffel 156.JPG
                                            Start van de Masters A en Amateurs.


    Masters B - deelnemers:  -   km -  km/h

    1.Edwin Raats
    2.
    steenhuffel 141.JPG
                                  Podium Masters B met winnaar Edwin Raats.
    steenhuffel 127.JPG
                                 Aankomst van winnaar Masters B Edwin Raats.
    steenhuffel 020.JPG
    steenhuffel 054.JPG
    steenhuffel 004.JPG
                                                Start van de Masters B en C.


    Masters C - deelnemers:  -   km -  km/h

    1.Guido Verhaegen
    2.
    steenhuffel 143.JPG
                                                         Podium Masters c
    steenhuffel 131.JPG
                            Aankomst van winnaar Masters C Guido Verhaegen.
    steenhuffel 068.JPG



     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-09-2016 om 23:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JARI CLAUWAERTmet zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan STEF AMELINCKX met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Jari Clauwaert.jpg  Stef Amelinckx.jpg

         Jari Clauwaert               Stef Amelinckx
           

    Zaterdag 03/09/2016 BRUSSELS CYCLING CLASSIC (B) - Men Elite - 198 km - 43,17 km/h

    Aantal deelnemers: 181 - opgevers: 46

    1 BOONEN Tom ETIXX - QUICK STEP

    2 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    3 BOUHANNI Nacer FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    4 MODOLO Sacha ITA LAMPRE - MERIDA

    5 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    6 VANSPEYBROUCK Pieter TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 BENOOT Tiesj LOTTO SOUDAL

    8 DE HAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    9 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    10 ISTA Kevin WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    11 DUMOULIN Samuel FRA 12 STALLAERT Joeri 13 GUARDINI Andrea ITA 14 PATERSKI Maciej POL 15 BELLETTI Manuel ITA 16 MAIKIN Roman RUS 17 TRONET Steven FRA 18 SISKEVICIUS Evaldas LTU 19 BENNETT Sam IRL 20 WEGMANN Fabian GER  21 CAPIOT Amaury 22 DE BONDT Dries 23 BOECKMANS Kris 24 MOHORIC Matej SLO 25 NAESEN Lawrence 26 BOLE Grega SLO 27 LIGTHART Pim NED 28 FILOSI Iuri ITA 29 KÄMNA Lennard GER 30 MAES Nikolas 54 DIELEMAN Michiel 64 STEELS Stijn 74 VAN HECKE Preben 95 DE JONGHE Kevin 99 VAN HOECKE Gijs 106 MARCHAND Gianni 134 CORDEEL Sander


    03/09/2016 DE MOEREN CLASSIC ADINKERKE (W) – Interclub Elite z.c./U23 - Beker van België - 159,1 km - 43,3 km/h

    Aantal deelnemers: 140 - opgevers: 86

    1 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 MELS Fabrice ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 DE PROOST Jasper ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 HUYGEN Tijs K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 DECOSTER Merlijn VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    10 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 VANACKER Bjarne 12 DEWEER Jochen 13 PAASSCHENS Mathijs 14 TOELEN Alex 15 HARPER William 16 MERTENS Joran 17 PEELAERS Jeff 18 COMMEYNE Davy 19 VERFAILLIE Arne 20 VAN DAMME Bart 21 PIETERS Frederik 22 BOUTTÉ Kenzie 23 VAN BETSBRUGGE Jonathan 24 PAULS Geoffrey 25 VANTHOURNOUT Brecht 26 VAN IMPE Kevin 27 VERSTREPEN Dries 28 VAN AERT Jan 29 DEBUY Anthony 30 DELMOTTE Dennis


    03/09/2016 ZUTENDAAL (LB) - Elite z.c./U23 - 115 km - 44,83 km/h

    Aantal deelnemers: 84 - opgevers: 15

    1 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    2 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    3 LAMB Ross GBR BEESTON

    4 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    5 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    6 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 PANIS Maxim SPORT EN MOEDIG GENK

    8 SYDLIK Benjamin GER TEMPO HOPPENBROUWERS VELDHOVEN

    9 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    10 DE KORT Bram NED WV DE JONGE RENNER

    11 TEASDALE Josh GBR 12 HOMRIGHAUSEN Heiko GER 13 MOMBAERTS Johan FRA 14 DE JONG Michaël NED 15 MENTEN Milan 16 ELEN Sander 17 VOSS Arnaud 18 LEHAEN Dries 19 NIJS Steven 20 MERTENS Robin 21 LETEN Wouter 22 POLI Umberto ITA 23 SNYERS Jari 24 VAN ENGELAND Wouter 25 DE HAAN Jesse NED 26 DE SCHUTTER John 27 PINIEK Thorsten GER 28 ROMBOUTS Bram 29 WILLEMEN Kristof 30 RASERA Sven 57 FRANCKAERT Gregory


    03/09/2016 HULSTE (W) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - 91 km - 38,04 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 12

    1 WELLS Kimberly AUS COLAVITA BIANCHI

    2 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    3 VEKEMANS Anisha LOTTO-SOUDAL LADIES

    4 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 HANSON Lauretta AUS COLAVITA BIANCHI

    8 DECROIX Lieselot LOTTO-SOUDAL LADIES

    9 DUYCK Ann-sophie TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    10 PENTON Sara SWE LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    11 MAES Elise LUX 12 NESSMAR Alexandra SWE 13 ALLAERT Ine 14 GOESSENS Brenda 15 DOM Annelies 16 KANTI Dorottya HUN 17 DEBBOUDT Evelien 18 VAN DEN BORN Eva NED 19 DEPUERS Lynn 20 GASS Daniela GER 21 DE BAAT Kim 22 ROTMAN Lotte 23 BROSSARD Emmanuelle FRA 24 RIST Daisi EST 25 NOBUS Anja 26 VAN DEN HAUTE Steffy 27 VANDER SANDE Elise 28 SCHOKKAERT Febe 29 DOCX Mieke 30 VANDEWALLE Isabel 46 ACCOE Joyce 47 DELANOTE Bonnie


    03/09/2016 BOOISCHOT (A) - Juniores - 87 km - 43,51 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 2

    1 STEF AMELINCKX uit Kontich  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN DE WATER Pieter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 GIELEN Jorne ACROG - BALEN BC

    4 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W

    5 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 MOESKOPS Jiry SPORT EN MOEDIG GENK

    9 MAAS Danny NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 KETELAARS Xavier NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    11 DALEMANS Geoffrey 12 VAN DER EYCKEN Brent 13 TRYAKI Oguzhan TUR 14 DILEK Halil TUR 15 SCHELFHOUT Wies 16 VAN ENDE Wouter 17 TUROUT Onur TUR 18 VANSTEENSEL Mats 19 CELI Harm NED 20 LAUWENS Feddrik 21 VAN ALPHEN Damian NED 22 PRIL Guus NED 23 BRESSELEERS Jonas 24 FOCQUET Mathijs 25 GOELEN Gert 26 VRANKEN Vince 27 ORENICIK Ahmet TUR 28 FUCHS Thimo 29 VAN DOOSSELAERE Doowan 30 GABRIËLS Senne

    03/09/2016 ERPE (O) - Juniores - 85,8 km - 40,53 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 4

    1 JARI CLAUWAERT uit Wetteren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VOIGT Eric USA K.V.C. DEINZE VZW

    5 WEINBERG Guy ISR VERANDAS WILLENS - CRABB

    6 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    8 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    10 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    11 HAELTERMAN Glen 12 BIERKENS Tim NED 13 GODART Bo 14 VAN DEN EEDE Lauri 15 VAN DE VELDE Guillaume 16 DE GROODT Jordy 17 VERTONGEN Jens 18 NEVENS Tibo 19 CAUFRIEZ Tristan 20 FRANSSENS Yannick 21 SAINTOBYN Quinten 22 VAGENENDE Liam 23 WANTE Jari 24 VAN DEN HAUTE Bram 25 PRIEELS Robbe 26 MATTHYS Louka 27 DECLEYRE Jens 28 VAN EECKHOUT Len 29 RAMU Emerson 30 DE VOS Kwinten 36 BRUGGEMAN Lorenzo 40 HELSEMANS Quinten

     

    03/09/2016 ZONNEBEKE (W) - Juniores - 88,4 km - 39,18 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 4

    1 BLOUWE Louis TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 GRAY Jake IRL NRPT

    4 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 HUYGHE Gilles MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VERBEECK Qwinten TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 HEANEY Marc IRL NICHOLAS ROCHE PERFORMENCE TEAM

    9 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUWJUNIOR

    10 DE VRIES Jan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    11 CAPPELLE Maxim 12 CAPPELLE Mauro 13 VANOVERBERGHE Jens 14 PERNEEL Simon 15 VERHULST Wouter 16 VANSTEELANDT Thomas 17 LIEVENS Dayvin 18 MAHIEU Mathias 19 CARPENTIER Jari 20 BOUCKAERT Louis 21 MEULEMEESTER Ruben 22 BOUTTÉ Niels 23 LEFEVER Valentin 24 BLENKINSOPP Mathew CAN 25 DEWULF Bjarne 26 DECLERCQ Aldo 27 CAPPELLE Gilles 28 MUNDAY Samuel AUS 29 DUTOO Jérémy 30 VANOVERBERGHE Mathias

    03-09-2016 om 23:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Sasha Weemaes.jpg 

        Sasha Weemaes

    Zaterdag 03/09/2016 ZUTENDAAL (LB) - Juniores - 76 km - 40,19 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 4
    1 THIJSSEN Gerben ACROG - BALEN BC

    2 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VAN KRIMPEN Jeroen NED UWTC DE VOLHARDING

    5 KNOPPERT Martijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    7 VAN ESCH Jarno NED WV SCHIJNDEL

    8 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM

    10 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 WOUTERS Andreas 12 POELS Xavier NED 13 DONDERS Joost 14 NIJHUIS Sven NED 15 HAEST Jasper NED 16 HEINDERSON Maths 17 LOWIE Sebastiaan 18 GORT Niels NED 19 SLEGERS Dries 20 WARNIER Timo NED 21 MEYERS Vincent 22 HABETS Ivo NED 23 MUGGLETON Luuk NED 24 KUITEN Arjan NED 25 VAN DEN OETELAAR Steven 26 VAN ROOIJ Thijs 27 TEULINGS Teun NED 28 STEVENS Yves NED


    03/09/2016 MOORTSELE (O) - Juniores - 87 km - 38,83 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 4

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 FOAMES Ben GBR BOTTECHIA

    3 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    4 LINEHAN Joseph GBR RP VISION RACING TEAM

    5 DE COCK Quinten C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    8 VAN DORPE Guus VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VERPAELE Thibault ISOREX CYCLING TEAM

    10 KLEAMAN MA Omer ISR TEAM 500 WATT

    11 D´HOOGE Aron 12 DE SCHRIJVER Dries 13 GONDRY Quinten 14 ALLEN Erin 15 VAN EESBEEK Yelle 16 VAN DE VELDE Nico 17 HORROCKS Fabian GBR 18 VANDEPUTTE Jonas 19 VAN KERCKVOORDE Gilles 20 VEREECKE Karel 21 LEWIS William GBR 22 VANLANDEGHEM Elias 23 BRUTSAERT Bavo 24 OOSTERLINCK Daan 25 DE DECKER Manus 26 FITZWATER Matias NZL

     

    03/09/2016 NEERWINDEN (B) - Juniores - 84 km - 39,61 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 6

    1 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    5 HEYE Alan LOTTO-VC ARDENNES

    6 VAN LAER Laurens YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 ERNST Robin LOTTO-VC ARDENNES

    8 GUNDALL Daniel GER RV MEHLINGEN

    9 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 DELWICHE Kilian UC SERAING - VOO

    11 VERLINDEN Robbert 12 PLATTEEUW Robbe 13 PIRA Senna 14 PARMENTIER Roald 15 SIEGEL Carsten GER 16 MANS Jarn 17 DEPUYDT Mats 18 VANHULST Jens 19 BORGERS Gilles 20 BRAMER Fabian GER 21 WOUTERS Rick 22 TOMIC Goran GER 23 VANDER EYKEN Brent 24 LOUYET Benoît 25 BAUTERS Arne 26 MOLINSKI Julius GER 27 MEYERS Eric LUX 28 HEIDEMANN Miguel GER 29 ELST Colin 30 VANBRABANT Daan


    03/09/2016 BOOISCHOT (A) - Nieuwelingen - 64 km - 41,11 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 11

    1 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DESPONTIN Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VAN HEMELEN Vincent K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    7 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 JORIS Senne ACROG - BALEN BC

    9 DERAEDT Victor WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 HEYLEN Gilles WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    40 JORIS Stef  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    03/09/2016 DE HAAN - KLEMSKERKE (W) - Nieuwelingen - 64,8 km - 35,72 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 0

    1 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    2 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 RAECKE Jari TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 ROOSE Matteo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    10 MATTON Gianni SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    11 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 DE PESTEL Thomas MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    03/09/2016 WICHELEN (O) - Nieuwelingen - 56,7 km - 41,92 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 18

    1 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VAN HASSEL Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    6 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 WERNIMONT Nicolas ACROG - BALEN BC

    10 DE NEVE Tomas SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    11 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    37 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    43 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    03/09/2016 HULSTE (W) - Nieuwelingen - 58 km - 38,53 km/h

    Aantal deelnemers: : 44 - opgevers: 6

    1 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DESTATSBADER Thibo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 LECHANTRE Bastien FRA ROUBAIX LILLE METROPOLE

    7 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 CLEENEWERCK Tjorven TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 VANDENDRIESSCHE Kevin VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    03/09/2016 HULSTE (W) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap - 58 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 31 – 35,47 km/h

    1 VAN STEENWINKEL Ella WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    4 ANTHONISSEN Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 VANDECAVEYE Fleur  TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VERDONCK Karen W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW


    Dames juniores - deelnemers: 23

    1 FABER Claire LUX LP 07 SCHIFFLANGE

    2 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 WATERREUS Kylie NED TWC MAASLANDSTER ZUID

    4 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 JONGERIUS Claudia NED ACROG - BALEN BC

    6 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    7 HELLEMONS Daimy NED DRC JAN VAN ARCKEL

    8 DIRKS Marisa FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    9 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 GOOSSENAERTS Chloe FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    03-09-2016 om 23:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 1°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Florian Vermeersch.jpg 

     Florian Vermeersch

    Zaterdag 03/09/2016 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 8

    1 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW

    2 CANT Kevin ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    4 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    5 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6 SIEBENS Gianni LARES-DOLTCINI CTJUNIOR

    7 DEVOS Han ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23

    8 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS - FCC

    9 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    11 LOOCKX Lander 12 DE SCHUYTER Tim 13 GYS Jens 14 HOFMAN Bart 15 HENNAUX Loic 16 MUSEEUW Stefano 17 TIELEN Dario 18 DE PROOST Kyle 19 VAN DE KERCKHOVE Nick 20 SWEECK Hendrik 21 GOOSEN Wouter 22 PEPERMANS Lorenzo 23 SERRÉ Stef 24 DE CLEYN Dave 25 VAN STAEYEN Maarten 26 KOYEN Niels 27 HOSTE Simon 28 VERMEIREN Gianni ITA 29 DE GROODT Killian 30 ALDERWEIRELD Robin 33 DE ROP Michiel

     

    03/09/2016 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 52 - opgevers: 2 - 14 km – 25,23 km/h - 30'

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    4 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    6 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

     

    Juniores - deelnemers: 59 - opgevers: 2 - 19 km- 25,73 km/h - 40'

    1 VERMEERSCH Florian uit Zaffelare LARES-DOLTCINI CT

    2 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VAN DEN BROECK Arno W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    9 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 SMITS Rune W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 VAN DUYSE Bruno 12 VANDEN BUSSCHE Wannes 13 BELLENS Jarno 14 DEWULF Maxim 15 DE VET Sander 16 DESCHEPPER Ward 17 VAN DEN PLAS Jasper 18 DE MEYER Jarne 19 VAN DUYSE Arno 20 VERDONCK Loeka 21 LEMMENS Sander 22 CLAUWAERT Maarten 23 STUER Kwinten 24 KONINGS Robbe 25 PEMEN Dolf 26 BROECKX Seppe 27 VERBERCKMOES Fabio 28 BRUYNINCKX Jonas 29 HOUSSIN Bavo 30 GIELEN Jasper 48 COMMISSARIS Caren

     

    03/09/2016 STEENHUFFEL-LONDERZEEL (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amteurs/Masters A - deelnemers: 31 -  19 km - 25,49 km/h

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    3 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    5 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    9 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    10 HEYLENS Jochen ISOREX CYCLING TEAMMASTM

    11 MEELBERGHS Pieter 12 ARNOUTS Tom 13 COUSSENS Dieter 14 VAN LEUFFELEN Peter 15 DIELS Koen 16 DE ROO Jacob NED 17 VAN STAEYEN Jordy 18 BAJOREK Michel 19 VAN ASSCHE Nico 20 MAES Kenny 21 ANDRIES Kevin 22 JANSSENS Jurgen 23 WAMPERS Yannick 24 VOLCKAERTS Sven 25 ALLEN Tim GBR 26 PLASSCHAERT Jonas 27 DE MEYER Michaël 28 DEKKER Kelvin NED 29 DEHAZE Laurent 30 THIJS Dennis 31 TEIRLINCK Steven

    03-09-2016 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/09/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan EDDY VAN KERCKHOVE met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Eddy Van Kerckhove.jpg 

     Eddy Van Kerckhove

    Zaterdag 3 September – MOERZEKE (9220)

    A-reeks – 80 km - 1h50 
    1. Gillian VAN RIJMENANT 
    2. Tom Van De Winckel 
    3. Stijn Van Den Abbeele 
    4. Carrerra Coppens 
    5. Bjorn Coomans 
    6. Tom Vanopdenbosch 
    7. Sam Goossens 
    8. Gunther Van Gaeveren 
    9. Kevin Selleslagh 
    10. Gert De Winne 

    B-reeks – 80 km - 1h50 
    1. Kevin VAN DE KEER 
    2. Stijn Gidé 
    3. Ken Van Reeth 
    4. Wouter Vandenbergh 
    5. Filip Weemaes 
    6. Bart De Baere 
    7. Maarten Van Raemdonck 
    8. Claude Durant 
    9. Jan Van Laere 
    10. Davy Van Der Bruggen 

    C-reeks – 80 km - 1h54 
    1. Andy DE BACKER 
    2. Peter Neels 
    3. Frank Vagenende 
    4. Peter Maes 
    5. Mario Van Den Broecke 
    6. Kris De Block 
    7. Kenneth Mercken 
    8. Luc Van Clapdorp 
    9. Jimmy De Paepe 
    10. Tom De Smet 

    D-reeks – 64 km - 1h29 
    1. EDDY VAN DE KERCKHOVE (Zele)
    2. Franky Weemaes 
    3. Patrick Bobelijn 
    4. Ronald Rents 
    5. Bruno Bruyere 
    6. Geert Van Speybroeck 
    7. Paul Thursfield 
    8. Jan De Mulder 
    9. Frank Geets 
    10. Dominique Geldolf 

    E-reeks – 56 km - 1h23
    1. Rene DE BRUCKER 
    2. Nigel Carpentier 
    3. Jan Van Den Brande 
    4. Danny De Backer 
    5. Rony Govers 
    6. Paul Casteleyn 
    7. Dominique Turcksin 
    8. Patrick Convents 
    9. Jos Maes 
    10. Raf Vercammen 

    F-reeks – 56 km - 1h25 
    1. Wim DE WAAL 
    2. Andre Bultinck 
    3. Rony De Vos 
    4. Marc Docx 
    5. Andre Devadder 
    6. Jozef Deneef 
    7. Eddy Vandermeeren 
    8. Paul Geudens 
    9. Jos Claessens 
    10. Eddy Van Puyenbroeck

    F+ -reeks – 56 km - 1h25
    1. Theo COUDYZER 
    2. Marc Vervondel 
    3. Willy Mous 
    4. Florent De Leersnyder 
    5. Jozef Saerens 
    6. Jef D'Hondt 
    7. Etienne Vandenhouwe 
    8. Marinus Lockefeir 
    9. William De Cremer 
    10. Willy Teirlinck 

    03-09-2016 om 20:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/09/2016

    waod_3.jpg
    Zaterdag 3 September 2016 – RONSELE (9932)


    Catg.A – 72 km – 69 deelnemers

    1-Gryson Kristof (Landegem)

    2-De Baets Kristof

    3-Lammertyn Foeke

    4-Holvoet Mattijs

    5-Maenhout Kenny

    6-Timbreur Jonas

    7-Buysse Lennert

    8-Dewulf Kevin

    9-Vernaet Olivier

    10-Lannoo Denny

    11-Goossens Marc-12-Hooreweghe Peter-13-Van Vlierberghe Bart-14-Gommers Frank-15-Demaertelaere Dennis-16-Goossens Steven-17-Poppe Stef-18-Van Rijckeghem Steven-19-Van Sante Tristan-20-Opsomer Enzo-21-Clochet Maarten-22-Verwee Nico-23-Vancolen Kevin-24-Moerman Jens-25-De Smet Gertjan-26-Daems Jens-27-De Vlieger Sven-28-Deboever Nick-29-Schollaert Carlo-30-Diet Wim-31-Roobroeck Dirk-32-De Clercq Wouter-33-Di Silvio Christof-34-De Wannemaeker Filip-35-Willems Noël-36-Gommers Sven-37-Snoeck Mathias-38-Gussé Wim-39-Van Der Aa Sam-40-Nevejans Dennis-41-Cocquyt Mark-42-Van den Berghe Dietrich-43-Van Steenkiste Wim-44-Vossaert Matthias-45-Leyseele Franky-46-Beauprez Gino-47-De Neve Jeffrey-48-Vandaele Jurgen-49-De Witte Mathias-50-De Waele Kris-51-Schaut Danny-52-Van Hecke Kurt-53-Janssens Bert-54-Rogge Simon-55-De Poorter Luc-56-Mallezie Sven-57-Bouche Joël-58-Bekaert Tim-59-Van Der Sickel Mario-60-De Smet Dries-61-Dhondt Gunter-62-Staelens Dieter-63-Van de Walle Sig-64-Howarth Alex-65-Declercq Marnix-66-Cathelyn Youri-67-Erauw Luc-68-Vandekerckhove Enzo-69-Vyvey Julien

    03-09-2016 om 18:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 02/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 02/09/2016 BEVEREN-LEIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km – 41,82 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 12

    1 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    4 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    5 VERSTRAETEN Jari VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 ODDLI Anders NOR OTTESTAD IL

    7 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    11 DESMET Jani 12 VERBEKE Stijn 13 DEVRIESE Stijn 14 DELOOF Jean-pierre 15 JONES Richard GBR 16 VANTHOURNOUT Brecht 17 DE LANDTSHEER Steven 18 VEROUGSTRAETE Nicolas 19 BOUTS Jordy 20 ROELS Sam 21 GHYSELINCK Jan 22 BARBIER Davy 23 VAN DER HAEGHEN Ruben 24 OSTYN Arthur 25 BROWN William GBR 26 NEIRYNCK Jonas 27 EECKHOUT Niko 28 COOREVITS Gilles 29 YU Takenouchi JPN 30 DECOTTIGNIES Jason 35 HEIRBAUT Tony

    02/09/2016 ROLLEGEM (W) - Elite zc/U23 - 124 km – 41,42 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 9

    1 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 PLANCKAERT Edward LOTTO SOUDAL

    3 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    4 VANDENBOGAERDE Jens SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    5 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 VANBESIEN Thomas HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    8 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    10 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO

    11 VANHAECKE Thomas 12 COURTENS Olivier 13 PICOUX Maximilien 14 LELEU Antoine 15 LEGLEY Matthias 16 VANDERBEKEN Bjarne 17 DECLERCQ Thierry 18 PIRARD Maxim 19 ROLET Sylvain 20 MINNAERT Michiel 21 DEJONGHE Bram 22 DE DONCKER Balder 23 VANHOUTTEGHEM Cedric 24 VANDAELE Philip 25 BOUTEN Migel 26 TANIS Quentin FRA 27 MOLLY Kenny 28 VANDENBORRE Jonas 29 RONSSE Gauthier 30 DE DECKER Steven

    02/09/2016 EDEGEM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 36 km

    Jaarmarktprijs Edegem Ereprijs Ray - deelnemers: 17 - 18 km – 43,2 km/h

    1 DUPONT Bert INDIVIDUEEL

    2 BREMS Yolan KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 DE SCHUTTER Bart WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN MOL Caine WSC HAND IN HAND BAAL

    6 VAN BUGGENHOUT Joeri ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 KLOECK Dario KALAS CYCLING TEAM 99

    8 DRUYTS Gerry CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 DE SAEDELEER Vincent KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    11 DE JONGHE Kevin 12 VERSTEVEN Stijn 13 GEERTS Kenneth 14 ADRIAENSEN Michael 15 VAN DEN EYNDE Lawrence 16 VAN DEN BOSCH Tom 17 DECOCK Matthieu


    Egilabo "Kristallen Derny" Ereprijs Ray Ban - deelnemers: 17 - 18 km - 43,2 km/h

    1 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    2 DRUYTS Gerry CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    4 GEERTS Kenneth V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 KLOECK Dario KALAS CYCLING TEAM 99

    7 DE SAEDELEER Vincent KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 VAN MOL Caine WSC HAND IN HAND BAAL

    9 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DE SCHUTTER Bart WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN DEN EYNDE Lawrence 12 VERSTEVEN Stijn 13 VAN BUGGENHOUT Joeri 14 BREMS Yolan 15 ADRIAENSEN Michael 16 DUPONT Bert 17 DECOCK Matthieu

    03-09-2016 om 13:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/09/2016

    VWV.jpg
    Zaterdag 3 September - PUTTE-GRASHEIDE (2580)


    Liefhebbers - 88,2 km

    1.Nick De Weerdt

    2.Jeroen Goeleven

    3.Ward Timmermans

    4.Wouter Schoofs

    5.Christophe Haest

    6.Tim Timmermans

    7.Kristof Wijckmans

    8.Bart De Cock

    9.Sven Van Calster

    10.Fréderic De Bie

    11.Filip De Wyngaert 12.Sven Van Roy 13.Nicholas Robeyn 14.Jean Pepinster 15.Jo Lemmens 16.Nick Vandermaesen 17.Yves Cuyvers 18.Yves Boenders 19.Gerry Meuris 20.Andy Van Dijck 21.Jordy Geukens 22.Yves Schouwaerts 23.Jean Paul De Busser 24.Bram Vermeulen 25.Christophe Veulemans

     

    CAT.C - 63 km

    1.Koen Heremans

    2.Kris Witvrouwen

    3.Vital Pauwels

    4.Peter Aerts

    5.David Rens

    6.Andy Cochet

    7.Guy Van Laer

    8.Carl Van Meer

    9.Gert De Proost

    10.Philippe Devleeschauwer

    11.Luc Peeters 12.Wim Vanberghen 13.Wim Meir 14.Hans Van Bael 15.Robby Tuyls

     

    CAT.D - 63 km

    1.Luc Van Roy

    2.Philippe Wauters

    3.Bruno Brabants

    4.Marc De Cock

    5.Hans Wuyts

    6.Eddy Van Loy

    7.Peter Vos

    8.Wim Van Thielen

    9.Paul Fierens

    10.Jan Maegh

    11.Toon Maes 12.Rudi Verheijen 13.Michel Jannes 14.Jan Cortoos 15.Freddy Vangenechten

     

    CAT.E - 63 km

    1.Rene Van Gils

    2.Sus Auwers

    3.Rudi Van den Wyngaert

    4.Roland Degeest

    5.Marcel Verniers

    03-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    02-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/09/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks B !!!

    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Renaat Demeter.jpg    Peter Neels.JPG

       Renaat Demeter                  Peter Neels

    Donderdag 1 September – PUURS-KALFORT (2870)

    A-reeks – 66 km - 1h31 
    1. Bert VAN DER TRAPPEN 
    2. Gillian Van Rijmenant 
    3. Tom Van De Winckel 
    4. Pascal Heyvaert 
    5. Carrerra Coppens 
    6. Jeroen Goeleven 
    7. Bjorn Coomans 
    8. Jef Maes 
    9. Bart De Bondt 
    10. Maxime De Sutter 

    B-reeks – 66 km - 1h31 
    1. RENAAT DEMETER (Lochristi)
    2. Kevin Van Raemdonck 
    3. Kenny Van Lent 
    4. Stijn Gidé 
    5. Nick De Kimpe 
    6. Kristof Van Binst 
    7. Ken Van Reeth 
    8. Maarten De Croock 
    9. Gert Brijs 
    10. Davy Van Der Bruggen 

    C-reeks – 66 km - 1h35 
    1. PETER NEELS (Kruibeke)
    2. Tom Penninckx 
    3. Mario Van Den Broecke 
    4. Franky Weemaes 
    5. Marc Tabourdon 
    6. Andy Roskam 
    7. Kristof Reniers 
    8. Jimmy De Paepe 
    9. Guy Van Laer 
    10. Gunther Vogels 

    D-reeks – 55 km - 1h20 
    1. Richard DE RIDDER 
    2. Bruno Bruyere 
    3. Gino Primo 
    4. Benny Van Buynder 
    5. Peter Vos 
    6. Jan De Mulder 
    7. Frank Van Der Perre 
    8. Frank Suys 
    9. Luc De Muynck 
    10. Frank Geets 

    E-reeks – 55 km - 1h24
    1. Rudy THOMAS 
    2. Rene De Brucker 
    3. Luc Vranken 
    4. Dominique Turcksin 
    5. Jan Van Den Brande 
    6. Danny De Backer 
    7. Hugo Van Linden 
    8. Benny D'Haese 
    9. Johan De Veylder 
    10. Luc Perdaens 

    F-reeks - 49,5 km - 1h16 
    1. Sus AUWERS 
    2. Patrick Van Renterghem 
    3. Martin Durant 
    4. Wim De Waal 
    5. Helmuth Tas 
    6. Jozef Deneef 
    7. Jean Blommaert 
    8. Eddy Vandermeeren 
    9. Marc De Vos 
    10. Eddy Van Puyenbroeck

    F+ -reeks - 49,5 km - 1h16
    1. Theo COUDYZER 
    2. Marc Vervondel 
    3. Jef Everaerts 
    4. Freddy Vandenberghen 
    5. Florent De Leersnyder 
    6. Jozef Saerens 
    7. José Demeyere 
    8. William De Cremer 
    9. Adri Van Loon 
    10. Luc Snels 

    02-09-2016 om 13:10 geschreven door kenny


    01-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BAARDEGEM VAN DONDERDAG 01/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BAARDEGEM VAN DONDERDAG 01/09/2016     


    Donderdag 01/09/2016 BAARDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 43,94 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 12

    1 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    2 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    3 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    5 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 VEREECKEN Thomas LOTTO SOUDAL

    8 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    9 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    10 LELEU Antoine VERANCLASSIC - AGO

    11 VAN DEN BOSSCHE Angelo 12 BASTIAENS Ayco 13 VAN RENTERGHEM Boris 14 DEGUIDE Louis 15 DE VILLE Jelle 16 MINNAERT Michiel 17 DHOLLANDER Kristof 18 JOHNSTONE Taylor GBR 19 TRIBOUT Bart 20 SIMON Kenn 21 VANDEMEULEBROECKE Steven 22 DE KETELE Angelo 23 DE SMUL Guust 24 VAN DAMME Bart 25 DESMECHT David 26 USE Laurens 27 VAN DE KEER Kevin 28 DEBRUYNE Glenn 29 FABRI Hannes 30 DONY Kevin 48 LEUS Jelle
    700.JPG 693.JPG
                     Winnaar Jens Moens.                          Podium met winnaar Jens Moens, Tom Timmermans en Niels Reynvoet.
    685.JPG
    607.JPG
      Aankomst van winnaar Jens Moens voor Tom Timmermans en Niels Reynvoet.
    611.JPG
    391.JPG
    367.JPG
    365.JPG
    332.JPG
    308.JPG
    284.JPG
    280.JPG
    271.JPG
    233.JPG
    228.JPG
    221.JPG
    214.JPG
    158.JPG
    126.JPG
    117.JPG
    064.JPG
    059.JPG
    058.JPG
    049.JPG
    047.JPG
                  Start van de Elite z.c. & U23 te Baardegem met 86 deelnemers.
    706.JPG 704.JPG
                            David Beulens                                                                           Thomas Vereecken




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-09-2016 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 01/09/2016 KORTEMARK (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 162,5 km - 44 km/h

    Aantal deelnemers: 97 - opgevers: 45

    1 PETIT Adrien FRA DIRECT ENERGIE

    2 DERUETTE Thomas WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    3 VAN DER HOORN Taco NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    4 PLANCKAERT Baptiste WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    5 RIESEBEEK Oscar NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    6 NOMMELA Aksel EST LEOPARD PRO CYCLING

    7 CALLEEUW Joeri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 TEUNISSEN Mike NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    9 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    10 DE BACKER Bert TEAM GIANT - ALPECIN

    11 DE GENDT Aime 12 TOUQUET Joren 13 DE TIER Floris 14 SOETE Daan 15 POLS Ruben 16 POZDNYAKOV Kirill RUS 17 DUPONT Timothy 18 KRIEGER Alexander GER 19 VANTOMME Maxime 20 KOUWENHOVEN Sjoerd NED 21 DE WINTER Ludwig 22 STEELS Stijn 23 MOLLY Kenny 24 VANDENBOGAERDE Jens 25 BAUGNIES Jérôme 26 FARAZIJN Maxime 27 DUQUENNOY Jimmy 28 ANECA Ciske 29 VERWAEST Kevin 30 GILL LLORENS Noel ESP 33 VAN HECKE Preben 40 MARCHAND Gianni 45 VERRAES Benjamin

     

    01/09/2016 BAARDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 43,94 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 12

    1 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    2 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    3 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    5 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 VEREECKEN Thomas LOTTO SOUDAL

    8 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    9 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    10 LELEU Antoine VERANCLASSIC - AGO

    11 VAN DEN BOSSCHE Angelo 12 BASTIAENS Ayco 13 VAN RENTERGHEM Boris 14 DEGUIDE Louis 15 DE VILLE Jelle 16 MINNAERT Michiel 17 DHOLLANDER Kristof 18 JOHNSTONE Taylor GBR 19 TRIBOUT Bart 20 SIMON Kenn 21 VANDEMEULEBROECKE Steven 22 DE KETELE Angelo 23 DE SMUL Guust 24 VAN DAMME Bart 25 DESMECHT David 26 USE Laurens 27 VAN DE KEER Kevin 28 DEBRUYNE Glenn 29 FABRI Hannes 30 DONY Kevin 48 LEUS Jelle

     

    01/09/2016 BLANKENBERGE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 5

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 HARPER William GBR PEDAL HEAVEN EXCEL ACADEMY

    4 VAN DAMME Davy GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 BECKING Hans NED SUPERIOR BART BRENTJENS MTB TEAMUMT

    6 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 ROELS Laurens ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN RAEPENBUSCH Ruben VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VAN GUYSE Jarno 12 VAN DER SCHUEREN Nicky 13 DONIE Birger 14 TSVETKOV Artur UKR 15 VAN DUREN Brent 16 RASSCHAERT Kevin 17 WEAVER Rolly USA 18 KARANDASHEV Petr RUS 19 DIEPENDAELE Timmy 20 BOUSSAER Bryan 21 GOEMAERE Ralf 22 ROGIER Stef 23 VANHOUTTEGHEM Vincent 24 CRAENEN Rick NED 25 VANWALLEGHEM Yenco 26 EECKMAN Bert 27 ROOSENS Robin 28 SERLET Tom 29 DRAKE Craig GBR 30 MILLER Paul GBR

    01-09-2016 om 19:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 22/09/2016 - 2° TOERTOCHT POLITIEZONE WAASLAND-NOORD
    Politie.jpg

    Bron: HCP Leo Mares
    Korpschef

    01-09-2016 om 10:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 31/08/2016
    banner VWF.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 10°Seizoenszege !!!

    Kevin Van Raemdonck.jpg    Patrick Bobelijn.jpg 

    Kevin Van Raemdonck      Patrick Bobelijn

    Woensdag 31 Augustus – GIJZEGEM (9308)

    A-reeks - 69,3 km - 1h32 
    1. Tommy BAEYENS 
    2. Ruben Broeckaert 
    3. Sam Goossens 
    4. Bjorn Lison 
    5. Gianni Cooman 
    6.
    Pascal Heyvaert 
    7. Gillian Van Rijmenant 
    8. Bart De Bondt 
    9. Kristof Van Wymeersch 
    10. Tom Vanopdenbosch 

    B-reeks - 69,3 km - 1h32 
    1. KEVIN VAN RAEMDONCK ( Nieuwkerken)
    2. Jarno Verhofstadt 
    3. Jerry Cooman 
    4. Roel Reigel 
    5. Kristof De Backer 
    6. Gunter De Coen 
    7. David Haegeman 
    8. Stijn Gidé 
    9. Joeri Vaerewijck 
    10. Kevin Van De Keer

    C-reeks - 63 km - 1h29

    1.Mario VAN DEN BROECKE
    2.Tom De Beer
    3.Kris De Block
    4.Kristof Reniers
    5.Steven Verschelden
    6.Bart Heyvaert
    7.Peter Van Haverbeek
    8.Jimmy De Paepe
    9.Pascal De Wolf
    10.Andy De Backer

    D-reeks - 56,7 km - 1h30
    1.PATRICK BOBELIJN (Assenede)
    2.Gino Primo
    3.Ronald Rents
    4.Wim Heyndrickx
    5.Raf Vandenhout
    6.Geert Van Speybroeck
    7.Bruno Bruyere
    8.Dirk Peigneur
    9.Pascal Raes
    10.Dominique Van Den Eede

    E-reeks - 56,7 km - 1h24
    1. Luc VAN ROY 
    2. Ronny Paridaens 
    3. Daniel Villers 
    4. Joost Pieters 
    5. Rudy Thomas 
    6. Danny De Backer 
    7. Patrick Duquaine 
    8. Dominique Turcksin 
    9. Hugo Van Linden 
    10. Francis De Ridder en Marc Vervondel

    F-reeks - 50,4 km - 1h16 
    1. Martin DURANT 
    2. Johny Van Holen 
    3. Paul Geudens 
    4. Jean Blommaert 
    5. Ludo De Bakker 
    6. Paul Hunninck 
    7. Hendrik Caethoven 
    8. Noël Burggraeve 
    9. Eddy Cobbaut 
    10. Frank Rijpens

    F+ -reeks - 50,4 km - 1h16
    1.Florent DE LEERSNYDER
    2.Willy Teirlinck
    3.Freddy Vandenberghen
    4.Jose Demeyere
    5.Etienne Vandenhouwe
    6.Jef De Bruyn
    7.Jef Saerens
    8.William De Cremer
    9.Roger Beelaert
    10.Jef Everaerts

    01-09-2016 om 10:32 geschreven door kenny


    31-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE GERAARDSBERGEN VAN WOENSDAG 31/08/2016

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE 
    GERAARDSBERGEN VAN WOENS
    DAG 31/08/2016
         


    Woensdag 31/08/2016 GERAARDSBERGEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 161 km - 44,44 km/h

    Aantal deelnemers: 146 - opgevers: 104

    1 MIHKEL Raim EST CYCLING ACADEMY TEAM

    2 TEUNISSEN Mike NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    3 VEREECKEN Nicolas ANPOST CHAIN REACTION CYCLING TEAM

    4 LIGTHART Pim NED LOTTO SOUDAL

    5 STUYVEN Jasper TREK FACTORY RACING TEAM

    6 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    7 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    8 SCHULTING Peter NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    9 KOUWENHOVEN Sjoerd NED METEC TKH CT

    10 ZENOVICH Mathew NZL AVANTI ISOWHEY SPORTS

    11 COENEN Dennis 12 VEUCHELEN Frederik 13 BACKAERT Frederik 14 VAN DER HOORN Taco NED 15 RIESEBEEK Oscar NED 16 CARMELO Foti ITA 17 VERMEULEN Emiel 18 VAN MELSEN Kevin 19 KRIEGER Alexander GER 20 BEUKEBOOM Dion NED 21 DEGAND Thomas 22 DE ROOZE Niels 23 MASSON Christophe FRA 24 DE GREEF Robbert NED 25 KORNER Max Emil Boholm NOR 26 JACOBS Pieter 27 MEIJLING Jarno NED 28 MOL Wouter NED 29 LENNERTZ Sam 30 DEHAES Kenny
    IMGP6174.JPG
    Podium te Geraardsbergen met winnaar Raim Mihkel, Mike Teunissen en Nicolas Vereecken.
    IMGP6179.JPG
    Podium te Geraardsbergen met winnaar Raim Mihkel, Mike Teunissen en Nicolas Vereecken.
    IMGP6176.JPG
    Podium te Geraardsbergen met winnaar Raim Mihkel, Mike Teunissen en Nicolas Vereecken.
    IMGP6182.JPG   IMGP6184.JPG
                              Winnaar Raim Mihkel.                                De 3de Nicolas Vereecken uit Kieldrecht.
    IMGP6125.JPG
    De aankomst van winnaar Raim Mihkel voor Mike Teunissen en Nicolas Vereecken.
    IMGP6124.JPG
    De aankomst van winnaar Raim Mihkel voor Mike Teunissen en Nicolas Vereecken.
    IMGP6126.JPG
     De 4de plaats was voor Pim Ligthart voor Jasper Stuyven en Jérôme Baugnies.
    IMGP6127.JPG
    IMGP6105.JPG
    IMGP6071.JPG
    IMGP6060.JPG
    IMGP6056.JPG
    IMGP5977.JPG
    IMGP5974.JPG
    IMGP5970.JPG
    IMGP5968.JPG
    IMGP5966.JPG
    IMGP5912.JPG
    IMGP5879.JPG
    IMGP5871.JPG
    IMGP5864.JPG
    IMGP5845.JPG
    IMGP5814.JPG
    IMGP5806.JPG
    IMGP5799.JPG
    IMGP5796.JPG
    IMGP5792.JPG
    IMGP5770.JPG
    IMGP5738.JPG
    IMGP5728.JPG
    IMGP5710.JPG
    IMGP5703.JPG
    IMGP5696.JPG
    IMGP5687.JPG
    De start te Geraardsbergen van de Elite m.c. & Elite z.c. & U23 met 146 deelnemers.





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    31-08-2016 om 22:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 31/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 6°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Rune Herregodts KOP 2016.jpg  Alex Colman 1.jpg 

         Rune Herregodts             Alex colman


    Woensdag 31/08/2016 GERAARDSBERGEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 161 km - 44,44 km/h

    Aantal deelnemers: 146 - opgevers: 104

    1 MIHKEL Raim EST CYCLING ACADEMY TEAM

    2 TEUNISSEN Mike NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    3 VEREECKEN Nicolas ANPOST CHAIN REACTION CYCLING TEAM

    4 LIGTHART Pim NED LOTTO SOUDAL

    5 STUYVEN Jasper TREK FACTORY RACING TEAM

    6 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    7 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    8 SCHULTING Peter NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    9 KOUWENHOVEN Sjoerd NED METEC TKH CT

    10 ZENOVICH Mathew NZL AVANTI ISOWHEY SPORTS

    11 COENEN Dennis 12 VEUCHELEN Frederik 13 BACKAERT Frederik 14 VAN DER HOORN Taco NED 15 RIESEBEEK Oscar NED 16 CARMELO Foti ITA 17 VERMEULEN Emiel 18 VAN MELSEN Kevin 19 KRIEGER Alexander GER 20 BEUKEBOOM Dion NED 21 DEGAND Thomas 22 DE ROOZE Niels 23 MASSON Christophe FRA 24 DE GREEF Robbert NED 25 KORNER Max Emil Boholm NOR 26 JACOBS Pieter 27 MEIJLING Jarno NED 28 MOL Wouter NED 29 LENNERTZ Sam 30 DEHAES Kenny

    31/08/2016 OUDENBURG (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 160,5 km - 44,37 km/h

    Aantal deelnemers: 142 - opgevers: 33

    1 DELTOMBE Kevin LOTTO SOUDAL

    2 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    3 DE WINTER Gordon COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    4 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    5 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VANDEVYVERE Stijn DOVY KEUKENS - FCC

    7 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 PERSOON Wouter MIX2-ARROW-VERANDA WILLEMS

    9 DEFREYNE Cédric EFC-ETIXX

    10 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    11 ARIMONT Charlie 12 VAN DYCK Wesley 13 BLOMME Lorenzo 14 VANDENBERGHE Nick 15 NOPPE Christophe 16 LIVYNS Arjen 17 DELMOTTE Dennis 18 VERFAILLIE Arne 19 VAN OUDENHOVE Jovany 20 ELEN Sander 21 HONORE Mikkel Frolich DEN 22 DE DECKER Steven 23 GOEMAN Jonas 24 ROBEET Ludovic 25 VAN RUYMBEKE Thieme 26 JOHONSEN Bjorn Anders NOR 27 MELS Fabrice 28 SCHOTH Guus NED 29 VAN BETSBRUGGE Jonathan 30 BALLET Mathias 35 DE BOCK Stijn 96 PERSOON Joeri

     

    31/08/2016 PUTTE (A) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,63 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 20

    1 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    6 DE HAAN Jesse NED ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM

    8 PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    10 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    11 DE BOEL Stijn 12 GOOVAERTS Tom 13 DE KEERSMAEKER Alexander 14 LINTEN Tom 15 LAMB Ross GBR 16 CUMPS Ruben 17 DAS Jeroen 18 MERTENS Robin 19 VOSS Arnaud 20 SUAREZ MARTINEZ Kevin 21 DANIELS Simon 22 JACOBS Robin 23 OERLEMANS Tom 24 PARDON Ward 25 HOEFKENS Lennert 26 DEMOLDER Thomas 27 VANDEWEERDT Lars 28 OERLEMANS Pieter 29 VAN ENGELAND Wouter 30 VANDENSANDE Sebastiaan 31 VANDERMAST Kevin 50 VAN ROOSBROECK Patrick

     

    31/08/2016 ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 40,68 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 19

    1 VERMEER Tom NED BABYDUMP CYCLING TEAM

    2 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 WYDOOGHE Jaron VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    6 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    7 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 VEROUGSTRAETE Nicolas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 DEBUY Anthony BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    10 ORBIE Stephen TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 LANNOO Jaromir 12 TIELEMANS Pierre FRA 13 LEFEVER Nico 14 CLAUW John-ross 15 COMMEYNE Davy 16 PYFFEROEN Miel17 MINNE Stijn 18 DEBOOT Bruce 19 REA Graig IRL 20 DEVOLDERE Niki 21 DEVENIJNS Jasper 22 VERVERKEN Pieter 23 OSTYN Arthur 24 CASIER Arne 25 JONES Richard GBR 26 HUYSSER Jeroen 27 PRIEM Whytic 28 EECKHOUT Niko 29 VERMEEREN Xavier 30 VAN DE WIELE Thomas

     

    31/08/2016 BAARDEGEM (O) - Juniores - 88 km - 42,48 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 10

    1 ALEX COLMAN uit Moerzeke LARES-DOLTCINI CT

    2 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    5 DHONT Arnoud TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    7 D´ANGELO Ugo ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    8 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    9 PLATTEEUW Robbe INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM

    10 D´HOOGE Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 TIMMERMANS Tim 12 BECK Cedric 13 DE CLERCQ Yente 14 WAEYTENS Robin 15 GAUSSIN Anthony 16 VAN DE VELDE Guillaume 17 DE BOEVERE Olaf 18 VAN DEN HAUTE Bram 19 DE MOL Lennerd 20 VERMANG Daan 21 CAETHOVEN Kenneth 22 VOIGT Eric USA 23 VAN EECKHOUT Len 24 DE SCHRIJVER Dries 25 HUIJBREGTS Jesse NED 26 GEERINCK Dries 27 VAN LIPPEVELDE Sander 28 VAN HAMME Kevin 29 PRIEELS Robbe 30 MEULEMEESTER Ruben

     

    31/08/2016 KALFORT - PUURS (A) - Juniores - 85 km - 36,83 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 6

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VERTONGEN Jens VAN ASSCHE - VERTRONICS CTUMTB

    3 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    4 HERSHLER Saar ISR WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 DALEMANS Geoffrey WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 HAEST Jasper NED 12 DE GREEF Tim 13 DECLEYRE Jens 14 VAN CAMP Tibo 15 NICLAES Sander 16 STOOPEN Manu 17 VAN ALPHEN Damian NED 18 KERKHOFS Bob NED 19 TOLHOEK Ezra NED 20 BRESSELEERS Jonas 21 MARIS Elias 22 DE PRINS Jarne 23 DE DECKER Manus 24 VAN DOOSSELAERE Doowan 25 DE STROOPER Pepijn 26 DE PEUTER Dylan

     

    31/08/2016 BAARDEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 39,05 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 3

    1 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    5 LELEU Audric CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    6 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    8 BEERNAERT David TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    24 VAN HASSEL Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    47 DE PRAETERE Ben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    31/08/2016 KALFORT - PUURS (A) - Nieuwelingen - 65 km - 35,04 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 12

    1 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DERAEDT Victor WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 RYPENS Cédric WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 HALS Bjarne WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 CANDRIES Ruben DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    12 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    14 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31-08-2016 om 22:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 31/08/2016

    waod_3.jpg
    Woensdag 31 Augustus 2016 - URSEL (9910)

     

    Catg.A – 74,1 km – 66 deelnemers

    1-Gryson Kristof (Landegem)

    2-Buysse Lennert

    3-Poot Kevin

    4-Lammertyn Foeke

    5-Lannoo Denny

    6-Debaere Giovanni

    7-De Ruyck Arno

    8-De Sutter Maxime

    9-Leyn Ward

    10-Diependaele Gerrit

    11-Deboever Nick-12-Buyck Curd-13-Joughin Ben-14-Victoor Benito-15-Pysson Shane-16-Smagghe Wouter-17-Gommers Sven-18-Scherrens Chris-19-Van Steenkiste Wim-20-Van Rijckeghem Steven-21-Thienpont Ward-22-Van Laethem Kevin-23-Depraetere Roel-24-Lemaire Michael-25-Rouan Tom-26-Stevens Juhani-27-Verwee Nico-28-Dewulf Kevin-29-Catteeuw Christopf-30-Vernaet Olivier-31-Weemaes Robby-32-Bauters Pieter-33-Vandriessche Kenneth-34-Gamble Donald-35-Van Kerchove Jonathan-36-Van Ryssel Mike-37-Snoeck Mathias-38-Leyseele Franky-39-Smith Danny-40-Braet Nicholas-41-Viaene Florian-42-Vanaudenaerde Jarne-43-De Rocker Wesley-44-Vancolen Kevin-45-D'hoore Maarten-46-Debackere Pïeter Jan-47-Van Oost Kim-48-Vervaet Jan-49-De Wit Wim-50-Vandenbussche Ron-51-Verschaeve Joren-52-Clemme Kevin-53-Despiegelaere Kevin-54-De Baets Michael-55-Nachtergaele Flor-56-Declercq Wouter-57-Viaene Cedric-58-Timbreur Jonas-59-Van Vlierberghe Bart-60-Trenson Jan-61-Lauwers Guillaume-62-De Fauw Wouter-63-Dhondt Gunter-64-Verbays Nick-65-Van Sante Tristan-66-Van Waeyenbergh Grégory

     

    Catg.B – 62,7 km – 36 deelnemers

    1-Bauwens Aron (Evergem)

    2-De Weirdt Gino

    3-Thursfield Paul

    4-Goossens Alex

    5-Luyssen Geoffrey

    6-Meerschaert Kris

    7-Smet Gert

    8-De Vlieger Sven

    9-Diet Wim

    10-Verbeken Kurt

    11-Coppens Rik-12-De Tremerie Franky-13-Popelier Geert-14-Schollaert Carlo-15-De Wannemaeker Filip-16-Swinnen Filip-17-Bultinck Michel-18-David Stefaan-19-Janssens Bert-20-Evers Vincent-21-De Bock Benny-22-De Maesschalck Johan-23-Lampaert Philip-24-Van Holderbeke Frank-25-Mortier Alain-26-Dedeckel Olivier-27-Milleville Vincent-28-Pauwels Kurt-29-Gussé Wim-30-Rizzo Claudio-31-Delaere Marc-32-Dierickx Luc-33-De Cuyper Kris-34-De Bruycker Jan-35-De Corte Peter-36-Oliebos Koen

     

    Catg.C – 62,7 km – 21 deelnemers

    1-Versluys Marc (De Haan)

    2-Goossens Marc

    3-Strubbe Marnix

    4-Janssens Kenny (Melsele)

    5-Bertier Rudy

    6-Raats Kees

    7-Deloof Jean-Pierre

    8-Braeckman Geert

    9-Braet Wim

    10-Czech Jan

    11-De Bruyne Danny-12-Gommers Frank-13-Bath Mick-14-Cornelis Peter-15-Erauw Luc-16-Nevejans Idesbald-17-Cossyns Marc-18-Hellinckx Danny-19-Leuntjens Kurt-20-De Roos Marnix-

    21-Mathys Dirk

     

    Catg.D – 51,3 km – 24 deelnemers

    1-Coupillie Roland (Adinkerke)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Hoornaert Glenn

    4-De Vos Rony

    5-Watteny Patrick

    6-Heye Hilair

    7-De Coninck Danny

    8-Baudonck Tony

    9-Vanrafelghem Patrick

    10-Schoepen Peter

    11-Maldrie Robert-12-Van De Veire Luc-13-Oostdijk Adri-14-De Meyer Eric-15-D'Hondt Erwin-16-De Baets Johan-17-De Sutter Willy-18-Van Overmeir Marc-19-Vyncke William-20-Cornette Freddy-21-Dupont Guido-22-Musschoot Rudy-23-Verzele Noël-24-Van Kerschaver Robin

     

    Catg.E +65 jaar – 51,3 km – 18 deelnemers

    1-Mous Willy (Stabroek)

    2-Pauwels Marcel

    3-Vanpoucke Rik

    4-Lockefeir Marinus

    5-Moens Louis

    6-De Buysser Hedwig

    7-Van Kerckvoorde Vanessa

    8-De Leener François

    9-Van Imschoot Roland

    10-Deprez Dirk

    11-De Smet Johan-12-Vandersteen Erik-13-Martens Johan-14-Pollefliet Christiaan-15-Hermans Luc-16-Vergult Jos-17-Vandermeulen Jos-18-Naert Erik

     

    Catg.E +70 jaar – 51,3 km – 4 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Brouwers François

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-D'Hont Joseph

     

    Niet Vergunninghouders – 74,1 km – 46 deelnemers

    1-Dumortier David (Gijzenzel)

    2-Segers Jimmy

    3-Feucht Sigi

    4-Hooreweghe Willem

    5-Wullaert Kenny

    6-Beauprez Gino

    7-Cathelyn Youri

    8-De Leeuw Jelle

    9-Van Steirteghem Filip

    10-Van Bever Nico

    11-De Smet Olivier-12-Haegeman Wannes-13-Claeys Kurt-14-Maes Dimitri-15-De Spiegeleire Mattias-16-De Leenheer Tom-17-Nijs Dimitri-18-Staelens Dieter-19-Van Gaeveren Gunter-20-De Hauwere Steven-21-Rooms Sven-22-Van Bellgehem Benjy-23-Heynssens Sven-24-De Geyter Sebastiaan-25-Verstraeten Tor-26-Verhoeven Chris-27-Van Reepingen Kevin-28-Van Osselaer Tommy-29-Van Osselaer Tom-30-Ally Bart-31-Burrick Tim-32-Moerman Pablo-33-Vermeiren Bart-34-Van Hille Glenn-35-Buyse Dieter-36-De Doncker Tim-37-De Meester Koen-38-De Schryver Sven-39-Van Laethem Philippe-40-Spileers Kenny-41-Kesteleyn Bram-42-Inghels David-43-Depaepe Gregory-44-De Cock Joeri-45-Claeys Kevin-46-Verloo Stijn

    31-08-2016 om 21:59 geschreven door kenny


    30-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/08/2016

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2016



    ttc 28-8 4.jpg  
                                                   Christophe De Grom

    Zondag 22/08/2016 – MOERBEKE – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 25

    1-DE GROM CHRISTOPHE

    2-VAN EYCK TOM

    3-VAN DEN PLAS KURT

    4-STERCK GUNTHER

    5-VAN CAMP FREDDY

    6-MAES MATTHIAS

    7-HEYNDERICKX BJORN

    8-JANSSENS MARC

    9-DE CROOCK MAARTEN

    10-LEENAERTS STEFAAN 11-DANEEL WANNES 12-VAN OVERLOOP BRAM 13-VAN LAEKEN GERT 14-HERSSENS JONATHAN 15-VAN OSSELAER TOMMY 16-DE GRONCKEL KURT 17-VAN ROEYEN DAVE 18-SERVERIUS JONAS

    ttc 28-8 5.jpg   




     



    ttc 28-8 2.jpg  ttc 28-8 1.jpg
                         Frank Van Assche

    Zondag 28/08/2016 – MOERBEKE – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 50

    1-FRANK VAN ASSCHE

    2-JACOBS LANDER

    3-VAN GOETHEM PETER

    4-VAN CAMP TIM

    5-CATTRYSSE MANU

    6-STROBBE GREGOR

    7-HORREVORST DAVE

    8-SERVERIUS RUDY

    9-VAN CRAENENBROECK WIM

    10-BRYSSINCKX DIRK

    11-POELMAN TIM 12-DESENDER DIMITRI 13-VERGAUWEN HANS 14-VERSCHEUREN NATHAN 15-RAMAZAN BURGU 16-VAN DEN BROECK ALAIN 17-VINCKE IVAN 18-LAUWAERT NICO 19-SAMSON JENTE 20-VAN MIEGHEM MAARTEN 21-VERMEIREN JEF 22-DE PERMENTIER KENNY 23-RIZZZO CLAUDIO 24-BOGAERT DANNY 25-DE BOCK JURGEN 26-DE MAESSCHALCK KOEN 27-BOGAERT GUY 28-DE BELIE NIELS 29-THOEN KURT 30-VAN HAVENBERGH PHILIP 31-DE CRAENE DIETER 32-STERCK SVEN 33-VERHELST TIM

    ttc 28-8 3.jpg
           Winnaar Bosbikers Ivan Vincke

    30-08-2016 om 13:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 30/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 30/08/2016
    OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 45,69 km/h

    Aantal deelnemers: 81 - opgevers: 19

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    4 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    5 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    7 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    8 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    9 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    11 DESMECHT David 12 VAN COPPERNOLLE Francesco 13 VAN DAMME Davy 14 VANHOUTTEGHEM Cedric 15 EINHORN Itamar ISR 16 VANOVERSCHELDE Kobe 17 DE JAEGER Nick 18 DONIE Birger 19 HENNEBRY Conor IRL 20 EECKHOUT Kurt 21 BYRNE Dillon GBR 22 DE BLAERE Diego 23 COUDENYS Wesley 24 O´CALLAGHAN Mark IRL 25 VAN DAMME Bart 26 TEMMERMAN Jasper 27 DE WILDE Jonathan 28 CLAEYS Timothy 29 VERMEULEN Niels 30 FABRI Hannes 34 VAN GOETHEM Kevin 39 ONGENA Matthias 44 COOMAN Mauro 50 DE LANDTSHEER Steven

     

    30/08/2016 LENDELEDE (W) - Juniores - 81,6 km - 42,13 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 10

    1 BAILLIEVIER Kilian CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    2 HELSMOORTEL Dwight CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    3 BLOUWE Louis TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VERMOTE Gianni VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 GRESSIER Maxime FRA AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 DELEU Arnaud ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 AOAKE Caleb NZL TEAM NOVO NORDISK

    11 TACK Jan-emiel 12 BONNE Bert 13 LOWIE Stan 14 DE WITTE Bono 15 LEFEVER Valentin 16 DELSAUT Anthony 17 PERNEEL Simon 18 BLENKINSOPP Mathew CAN 19 GOOSSENS Stijn 20 COOLSAET Guillaume 21 MAHIEU Mathias 22 VERBEECK Qwinten 23 VANKEIRSBULCK Jorden 24 DECLERCQ Aldo 25 VERHULST Wouter 26 VANDAMME Yorben 27 RAMU Emerson 28 SEGAERT Loïc 29 VERLEYEN Mauro 30 VAN MALDEREN Bjorn

     

    30/08/2016 RIEMST (ZUSSEN) (LB) - Nieuwelingen - 62,4 km - 35,34 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    2 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    4 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    5 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    6 LINDELAUF Melvin NED MAASLANDSTER

    7 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    8 JORIS Senne ACROG - BALEN BC

    9 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    10 PAULUS Milan LENSWORLD CYCLING TEAM

    30-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    29-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN MAANDAG 29/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN MAANDAG 29/08/2016     


    Maandag 29/08/2016 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,46 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 4

    1 BART VAN DAMME uit Lokeren SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    3 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    4 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    5 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 VERWAEST Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    8 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    9 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    10 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    11 TEN HARTOG Guy 12 VAN DEN BOSSCHE Angelo 13 DHOLLANDER Kristof 14 MC KENNA Sean IRL 15 DELCROIX Gert 16 MEUL Robby 17 PERSOON Wouter 18 VAN GUYSE Jarno 19 DE BRUYN Jimmy NED 20 WEEMAES Filip 21 DILLEN Ruben 22 TIMMERMANS Ward 23 VAN DE CASTEELE Michael 24 KISHI Takahiro JPN 25 BEIRNAERT Wim 26 ROMBAUT Wim 27 MASURE Brent 28 BOELENS Dav
    stekene 324.JPG
                                  Winnaar Bart Van Damme met de bloemen.
    stekene 319.JPG
                                        Winnaar te Stekene Bart Van Damme.
    stekene 330.JPG
                               Een woordje uitleg van winnaar Bart Van Damme.
    stekene 287.JPG
                                     Aankomst van winnaar Bart Van Damme.
    stekene 291.JPG
            Aankomst van de 2de Guy Van Broekhoven voor Gregory Franckaert.
    stekene 297.JPG
    De spurt voor de 4de plaats met Tony Heirbaut voor Marc Goos en Tim Vercauteren.
    stekene 250.JPG
    stekene 208.JPG
    stekene 203.JPG
    stekene 199.JPG
    stekene 192.JPG
    stekene 126.JPG
    stekene 113.JPG
    stekene 105.JPG
    stekene 095.JPG
    stekene 087.JPG
    stekene 079.JPG
    stekene 076.JPG
    stekene 071.JPG
    stekene 060.JPG
    stekene 053.JPG
    stekene 044.JPG
    stekene 028.JPG
                  De start te Stekene van de Elite z.c. & U23 met 32 deelnemers.
    stekene 260.JPG




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-08-2016 om 23:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 29/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan BART VAN DAMME met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. & U23 !!!

    Bart Van Damme.jpg 

         Bart Van Damme


    Maandag 29/08/2016 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,46 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 4

    1 BART VAN DAMME uit Lokeren SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    3 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    4 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    5 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 VERWAEST Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    8 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    9 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    10 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    11 TEN HARTOG Guy 12 VAN DEN BOSSCHE Angelo 13 DHOLLANDER Kristof 14 MC KENNA Sean IRL 15 DELCROIX Gert 16 MEUL Robby 17 PERSOON Wouter 18 VAN GUYSE Jarno 19 DE BRUYN Jimmy NED 20 WEEMAES Filip 21 DILLEN Ruben 22 TIMMERMANS Ward 23 VAN DE CASTEELE Michael 24 KISHI Takahiro JPN 25 BEIRNAERT Wim 26 ROMBAUT Wim 27 MASURE Brent 28 BOELENS Davy

     

    29/08/2016 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 42,75 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 8

    1 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    3 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    4 HARPER William GBR PEDAL HEAVEN EXCEL ACADEMY

    5 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 LELEU Antoine VERANCLASSIC - AGO

    7 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT

    8 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    9 DESMET Jani CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    10 VANTHOURNOUT Brecht DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    11 BREYNE Jonathan 12 LUHRS Alex GBR 13 D´HOORE Giorgio 14 VERMET Joran 15 HEWETT David GBR 16 TOORTELBOOM Frederik 17 DECEUNINCK Thomas 18 SUNDSTROM Erland NOR 19 LEFEVER Nico 20 COMMEYNE Steffen 21 SEMERANO Kevin 22 VANDEVYVERE Gauthier 23 VANDENBUSSCHE Tom 24 HUYSSER Jeroen 25 SCHILS Dominic GBR 26 VERVERKEN Pieter 27 TEIRLINCK Jens 28 BEAUPREZ Benjamin 29 PATTYN Jamie 30 JOHNSEN Bjorn Anders NOR

     

    29/08/2016 OOIGEM (W) - Elite z.c./U23 - 111 km - 43,89 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 5

    1 BRULEZ Miqele TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 MAES Alexander  HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VANBESIEN Thomas HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 STOCKMAN Abram TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    9 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    10 MAERTENS Jelle CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    11 EECKHOUT Niko 12 VANDAELE Angelo 13 VANMEENEN Jordy 14 VANDAELE Thijs 15 DEVOLDERE Niki 16 ROSSEEL Ricky 17 DEVRIESE Stijn 18 VERMEIRE Matthias 19 GELDHOF David 20 NEIRYNCK Kevin 21 DE GROOTE Arne 22 NEIRYNCK Jonas 23 NOON Sean GBR 24 CLAEYS Stef 25 VANWALLEGHEM Yenco 26 DECEUNINCK Nico 27 DEVOLDER Pieter 28 ROSSEEUW Robin 29 VAN NIEUWENHUYSE Sander 30 VANTYGHEM Tim

     

    29/08/2016 PUTTE (A) - Elite z.c./U23 – Criterium 70 km - 42,29 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 5

    1 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    2 CRABBÉ Arno ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    4 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 SUAREZ MARTINEZ Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 CREFFIER Laurent ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 VAN LAER Ward BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 BEYENS Yoeri 12 OERLEMANS Pieter 13 PEELAERS Jeff 14 VAN HERCK Glen 15 KEMERLINCKX Kristof 16 CRAENEN Rick NED 17 VAN ROOSBROECK Patrick 18 HENDERICKX Jelle 19 DOCKX Kristof 20 INDEKEU Nico 21 SWEECK Hendrik 22 THEYS Koen 23 ISRAEL Pieter NED 24 BRUYNSEELS Rudy 25 VERSPECHT Yoshi 26 VERMEULEN Stef

     

    29/08/2016 PUTTE (A) - Dames Elite – Criterium 60 km - 37,1 km/h

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 HANSON Lauretta AUS MACEDON RANGES CC

    3 PENTON Sara SWE LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 WELLS Kimberley AUS CANBERRA CC

    5 DOM Annelies LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    6 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 JAMIESON Amanda NZL CYCLING CHB

    8 VAN DEN HAUTE Steffy TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    9 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW

    10 KLOPPENBURG Margriet DEN INTHEMUD.CX

    11 KANTI Dorottya HUN 12 DE QUINT Pia 13 PARKINSON Abby-mae GBR 14 HERMANS Anka 15 ROES Maxime 16 NESSMAR Alexandra SWE 17 VANDER SANDE Elise 18 VANDEWALLE Isabel 19 VAN BELLINGHEN Emilie 20 VERMEIREN Tinne 21 COMMISSARIS Caren 22 REYNDERS Melanie

     

    29/08/2016 MAL-TONGEREN (LB) - Juniores - 84 km - 39,84 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 9

    1 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 DELWICHE Kilian UC SERAING - VOO

    4 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    7 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM

    9 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 TIMMERMANS Tim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 DONDERS Joost 12 SCHOTS Michaël 13 OFFERMANS Michiel 14 VAN ESCH Jarno NED 15 BONNEU Kamiel 16 VAN DEN OETELAAR Steven 17 BORGERS Gilles 18 HOUBEN Tom 19 SCHERPENBERGH Tristan 20 EUSSEN Bjarne 21 VANMARSNIL Luca

     

    29/08/2016 WOUBRECHTEGEM (O) - Juniores - 82,8 km - 40,66 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 2

    1 VOIGT Eric USA K.V.C. DEINZE VZW

    2 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    3 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VAGENENDE Liam KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 PLETINCKX Yarno TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 BEN MOSHE Yuval ISR TACC

    9 WAEYTENS Robin VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 PESSEMIER Tom 12 WANTE Jari 13 DE VRIENDT Niels 14 CLAUWAERT Jari 15 DESCHUYTTER Casper 16 FOAMES Ben GBR 17 MILBOU Steff 18 DHONT Arnoud 19 DESCAMPS Thomas 20 VAN DE VOORDE Lennert 21 ZIZA Nimrod ISR 22 VAN LIPPEVELDE Sander 23 PRIEELS Robbe 24 MYNSBERGHE Pavel 25 VAN DER HAEGEN Jarne 26 DE PELSMAEKER Sam 27 VAN CANEYT Joren 28 RAJUAN Idan ISR 29 YOGEV Alon ISR 30 VAN DEN HAUTE Bram

     

    29/08/2016 ERWETEGEM (O) - Dames Juniores – Interclub 70 km - 37,63 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 DELORE Staugje NED RESTORE CYCLING

    2 WIEBES Lorena NED ZUID HOLLAND REGIOTEAM

    3 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    4 COLBORNE Henrietta GBR BRITISH CYCLING A

    5 VERHOEFF Ingrit NED JAN VAN ARCKEL

    6 JONGERIUS Claudia NED ACROG - BALEN BC

    7 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    8 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 ROBERTS Jessica GBR BRITISH CYCLING B

    10 DICKINSON Eleanor GBR BRITISH CYCLING A

    11 GIESKENS Gaby NED 12 VAN HAAFTEN Kirstie NED 13 SHIMOYAMA Misuzu JPN 14 DOOGAN Ciara IRL 15 VAN DER BURG Esther NED 16 ROTMAN Lotte 17 DE LANGHE Luca 18 UYTTENHOVE Aiko 19 DOLAN Lauren GBR 20 ESSELAAR Gemma NED 21 MURPHY Lauren GBR 22 WRIGHT Sophie GBR 23 BAKS Marissa NED 24 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 25 VAN DER ZWET Suze NED 26 WAALBOER Guusje NED 27 AMMERLAAN Rozemarijn NED 28 FEYTENS Ellen 29 GOOSSENAERTS Chloe 30 HOLL Jenny GBR 43 CLAUS Marjon

    29-08-2016 om 23:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 29/08/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 11°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg 

       Koen De Bosscher


    Maandag 29 Augustus 2016 - OETINGEN (1755) – KAMPIOENSCHAP VAN BELGIE CAT D

    KAMPIOENSCHAP VLAAMS BRABANT

      

    Catg.A – 63 km – 21 deelnemers

    1-Vermassen Jens (Gavere)

    2-Trenson Jan

    3-Lison Bjorn

    4-Van Damme Peter

    5-Haegeman David

    6-Le Blon Michel

    7-De Sutter Maxime

    8-Porte Dominique

    9-Nevejans Kenny

    10-Van Kerckhoven Koen

    11-Glorieux Steven-12-Smith Danny-13-Van Der Jeught Stijn-14-De Grom Christophe-15-Joughin Ben-16-D'Annibale Mirko-17-Moerman Sam-18-Van Laere Jan-19-Verschaeve Joren-20-Van Esbroeck Sven-21-Vandenhaesevelde Wim

     

    Catg.B – 56 km – 23 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Fedorov Viktor

    3-De Paepe Jimmy

    4-Verhaeghe Stefan

    5-Vermassen Peter

    6-De Vlieger Sven

    7-Deno Gert

    8-Van Haverbeek Peter

    9-Fauck Gert

    10-Meerschaert Kris

    11-Van Clapdorp Luc-12-Van der Heyden Willem-13-Mortier Alain-14-Kestemont Pascal-15-Quintelier Gunther-16-Thursfield Paul-17-Teunkens Jean-18-Heymans Michaël-19-Verschelden Steven-20-Moens Patrick-21-Heyse Tommy-22-Pauwels Nico-23-D'Annibale Mirko

     

    Catg.C – 56 km – 14 deelnemers

    1-Jacobs Patrick (Lennik)

    2-De Ridder Francis

    3-Raes Pascal

    4-Roobroeck Dirk

    5-Harms Ko

    6-Nevejans Idesbald

    7-De Ryst Eric

    8-Van Der Steen Eddy

    9-Van Poelvoorde Michaël

    10-Berwart Rudy

    11-Erauw Luc-12-Hellinckx Danny-13-De Braekeleer Jean-Pierre-14-Scheirlinckx Jozef

     

    Catg.D – 49 km – 36 deelnemers

    1-Paridaens Ronny (Denderhoutem)

    2-Vanopstal Eddy

    3-Bultinck Andre

    4-Vervondel Marc

    5-De Vos Rony

    6-Coupillie Roland

    7-De Coninck Danny

    8-Van Den Brande Jan

    9-Tas Helmuth

    10-Van Renterghem Patrick

    11-Hoornaert Glenn-12-Geudens Paul-13-Maes Jos-14-Heye Hilair-15-Van Vaerenbergh Piet-16-Maldrie Robert-17-De Veylder Johan-18-Watteny Patrick-19-De Naeghel Jozef-20-de Waal Wim-21-D'Hondt Erwin-22-Govers Rony-23-Bracke Wim-24-De Praetere Fritz-25-De Baets Johan-26-Verbestel Dirk-27-Buscemi Carmelo-28-De Gucht Etienne-29-Snoeck Jan-30-Reubens Hendrick-31-Claessens Joseph-32-Vyncke William-33-Verzele Noël-34-Verhelst Walter-35-Scheirlinckx Jozef-36-Tummeleer Dirck

     

    Catg.E +65 jaar – 49 km – 9 deelnemers

    1-Ligneel Rony (Langemark)

    2-Burggraeve Noël

    3-Teirlinck Willy

    4-Scheirlinckx Hendrik

    5-Pieters Roland

    6-De Wever Ann (DAME)

    7-Van Loon Adri

    8-Lockefeir Marinus

    9-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 49,2 km – 3 deelnemers

    1-Vandenhouwe Etienne

    2-Vyvey Julien

    3-Vandenheuvel Gilbert

     

    Niet Vergunninghouders – 63 km – 19 deelnemers

    1-Van Reepingen Kevin (Zottegem)

    2-De Leeuw Jelle

    3-Vercammen Tom

    4-Tytgadt Stephan

    5-De Pelseneer Gert

    6-Pletinckx Brent

    7-De Keyser Jan

    8-Geerts Samuel

    9-De Wever Bart

    10-D'Haeseleer Dirk

    11-Bertier Kurt-12-Nijs Dimitri-13-Van Bosbeke Joachim-14-Brijs Gert-15-De Schryver Sven-16-Durant Joaquim-17-De Can Jan-18-D'Hoe Davy-19-Dumst Thomas

    29-08-2016 om 23:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE PUURS VAN ZONDAG 28/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE PUURS VAN ZONDAG 28/08/2016     


    Zondag 28/08/2016 PUURS (A) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 40,24 km/h

    Aantal deelnemers: 94 - opgevers: 19

    1 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    2 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 LAMB Ross GBR BEESTON

    5 SIEMONS Stijn RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    6 VAN ROOSBROECK Pieter CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 FYFFE Angus IRL BALLYONEY CC

    8 DELCROIX Gert INDIVIDUEEL

    9 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    10 VOSS Arnaud VERANCLASSIC - AGO

    11 VAN HOUT Maxim 12 WIELANDT Sven 13 VAN DUREN Brent 14 VAN TILBORGH Brent 15 VAN GANSEN Sam 16 DE JONGHE Kevin 17 KEMERLINCKX Kristof 18 OERLEMANS Pieter 19 VERJANS Frank 20 RASERA Sven 21 BERTELS Jef 22 HAEMELS Bavo 23 VAN ROOSBROECK Patrick 24 PEIRSMAN Davy 25 PEERSMAN Gerben 26 MORIS Sven 27 VAN DEN BOSCH Tom 28 VANDYCK Niels 29 BERGSTRÖM FRISK Hannes SWE 30 MARIN Glenn 58 VAN BUGGENHOUT Joeri 68 VAN REETH Ken 69 DE BLOCK Nick 73 DE OST Jarne 74 SMET Jochem
    puurs 759.JPG puurs 754.JPG
          Winnaar Robin Mertens met bloemen.
    puurs 763.JPG
                                          Winnaar te Puurs Robin Mertens.
    puurs 748.JPG
    puurs 703.JPG
       Aankomst van winnaar Robin Mertens voor Sven Noels en Kristof Dhollander.
    puurs 702.JPG
    puurs 700.JPG
     De spurt voor de zege met Robin Mertens voor Sven Noels en Kristof Dhollander.
    puurs 706.JPG
                                               De spurt van het peloton.
    puurs 725.JPG
    puurs 646.JPG
    puurs 631.JPG
    puurs 594.JPG
    puurs 570.JPG
    puurs 537.JPG
    puurs 483.JPG
    puurs 417.JPG
    puurs 355.JPG
    puurs 344.JPG
    puurs 343.JPG
    puurs 324.JPG
    puurs 298.JPG
    puurs 262.JPG
    puurs 255.JPG
    puurs 228.JPG
    puurs 197.JPG
    puurs 182.JPG
    puurs 162.JPG
    puurs 135.JPG
    puurs 131.JPG
    puurs 130.JPG
    puurs 085.JPG
    puurs 076.JPG
    puurs 070.JPG
    puurs 061.JPG
    puurs 051.JPG
    puurs 034.JPG
    puurs 028.JPG
    puurs 022.JPG
    puurs 012.JPG

    puurs 002.JPG
    puurs 001.JPG
                        De start te Puurs van de Elite z.c. & U23 met 94 deelnemers.
    puurs 737.JPG
                                                         Davy Peirsman


     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-08-2016 om 15:48 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!