.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    28-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Oliver Naesen 28-8-2016.jpg 

                                        Oliver Naesen triomfeert in GP Plouay.


    Zondag 28/08/2016 – GP PLOUAY – Men Elite – 247 km – 05h58’46”

    Aantal deelnemers:

    1 OLIVER NAESEN uit Berlare IAM Cycling

    2 BETTIOL Alberto Cannondale-Drapac Pro Cycling Team

    3 KRISTOFF Alexander Team Katusha

    4 MATTHEWS Michael ORICA-Bike Exchange

    5 DEGENKOLB John Team Giant - Alpecin

    6 PATERSKI Maciej CCC Sprandi Polkowice

    7 HOELGAARD Daniel FDJ

    8 NIZZOLO Giacomo Trek - Segafredo

    9 TRENTIN Matteo Etixx - Quick Step68046,,

    10 BOASSON HAGEN EdvaldDimension Data

    11 HAUSSLER Heinrich 12 NAVARDAUSKAS Ramunas 13 VLIEGEN Loïc 14 VAN POPPEL Danny 15 LANGEVELD Sebastian 16 VALGREN Michael 17 DUMOULIN Samuel 18 KELDERMAN Wilco 19 OFFREDO Yoann 20 GASTAUER Ben 21 TURGIS Anthony 22 DELAPLACE Anthony 23 ELMIGER Martin 24 BOONEN Tom 25 CLAEYS Dimitri 26 KREUZIGER Roman 27 BENOOT Tiesj 28 SIMON Julien 29 ROUX Anthony 30 TANNER David 46 VAN AVERMAET Greg


    28/08/2016 SCHAAL J.C. SELS (A) - Men Elite UCI - 194 km - 39,95 km/h

    Aantal deelnemers: 145 - opgevers: 99

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    3 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 PLACKAERT Baptiste WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    5 MEURISSE Xandro WANTY - GROUPE GOBERT

    6 VAN GOETHEM Brian NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON

    7 DECLERCQ Tim TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    9 VAN DER HOORN Taco NED CYCLINGTEAM JOIN-S / DE RIJKE

    10 DE WINTER Ludwig WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    11 DE BONDT Dries 12 RÄIM Mihkel EST 13 KOUWENHOVEN Sjoerd NED 14 KREDER Wesley NED 15 DRUYTS Gerry 16 REIHS Michael DEN 17 GARDEYN Gorik 18 KREDER Raymond NED 19 VEREECKEN Nicolas 20 GOUGH Fraser NZL 21 VAN MELSEN Kevin 22 NAESEN Lawrence 23 VERMELTFOORT Coen NED 24 KREDER Michel NED 25 MCNALLY Mark GBR 26 BOEV Igor RUS 27 EVRARD Laurent 28 JOSEPH Thomas 29 REUTTER Sven GER 30 GEUENS Alexander 33 DIELEMAN Michiel 45 ROBERT Frederique

     

    28/08/2016 DE LIEDEKERKSE PIJL (B) - Interclub Elite z.c./U23 - 164,7 km - 42,06 km/h

    Aantal deelnemers: 106 - opgevers: 43

    1 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    2 DE WINTER Gordon COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    3 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    4 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 DEFREYNE Cédric EFC-ETIXX

    6 SIX Franklin COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    7 LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T.

    8 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 ZUCCI SCHIZZI Victor BRA JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    11 SEYE Guillaume 12 VAN RENTERGHEM Bram 13 VAN IMPE Kevin 14 MOENS Jens 15 LOY Antoine 16 BROES Michiel 17 DIEPENDAELE Timmy 18 BASTIAENS Ayco  19 DEBRUYNE Glenn 20 WARLOP Jordi 21 MELS Fabrice 22 DE JAEGER Nick 23 DE DECKER Alfdan 24 CLAUS Dieter 25 JACOBS Robin 26 DE KEERSMAEKER Alexander 27 KOEDIJK Matthijs NED 28 DE PROOST Jasper 29 ROMBOUTS Bram 30 VAN DER HAEGHEN Ruben 40 MUYS Ayton 48 VAN GOETHEM Kevin

     

    28/08/2016 LAARNE - KALKEN (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 36,66 km/h

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 9

    1 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 VERHOEVEN Nico SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 DELESIE Berre MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DEJONGHE Bram MORGAN BLUE C.T. VZW

    10 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 TOUBEAU Alexandre 12 BUYLE Pieter 13 GOEMAN Jonas 14 DELEU Robbe 15 DELHEYE Henri 16 VERHOFSTADT Peter 17 DE CLERCK Matthias 18 VAN DAMME Indy 19 VAN DE KERKHOVE Brent 20 ADRIAENS Bert 21 OVERVLIET Jay NED 22 NOËL Jordy 23 WALDERS Kevin 24 VANDENBULCKE Christopher 25 BRAYAN-LUND Thomas DEN

     

    28/08/2016 PUURS (A) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 40,24 km/h

    Aantal deelnemers: 94 - opgevers: 19

    1 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    2 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 LAMB Ross GBR BEESTON

    5 SIEMONS Stijn RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    6 VAN ROOSBROECK Pieter CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 FYFFE Angus IRL BALLYONEY CC

    8 DELCROIX Gert INDIVIDUEEL

    9 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    10 VOSS Arnaud VERANCLASSIC - AGO

    11 VAN HOUT Maxim 12 WIELANDT Sven 13 VAN DUREN Brent 14 VAN TILBORGH Brent 15 VAN GANSEN Sam 16 DE JONGHE Kevin 17 KEMERLINCKX Kristof 18 OERLEMANS Pieter 19 VERJANS Frank 20 RASERA Sven 21 BERTELS Jef 22 HAEMELS Bavo 23 VAN ROOSBROECK Patrick 24 PEIRSMAN Davy 25 PEERSMAN Gerben 26 MORIS Sven 27 VAN DEN BOSCH Tom 28 VANDYCK Niels 29 BERGSTRÖM FRISK Hannes SWE 30 MARIN Glenn 58 VAN BUGGENHOUT Joeri 68 VAN REETH Ken 69 DE BLOCK Nick 73 DE OST Jarne 74 SMET Jochem

     

    28/08/2016 WONDELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 45,07 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 3

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    3 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 LUHRS Alex GBR ARCHIEVE NORTHSIDE SKINNERGATE

    6 VANCRAEYNEST Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 VANDEMEULEBROECKE Steven INDIVIDUEEL

    8 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 SOBERON Zowé K.V.C. DEINZE VZW

    10 KARANDASHEV Petr RUS KINGSNORTH

    11 FABRI Hannes 12 TSVETKOV Artur UKR 13 RONSSE Gauthier 14 VANHOUCKE Herman 15 VERBEURE Hakim 16 BOSMANS Arne 17 DE CLERCQ Dries 18 DE BLAERE Diego 19 BAELE Glenn 20 DE RHO Nicolay 21 BROWN William GBR 22 DE GREVE Maxim 23 DE JAEGHERE Ruben 24 DE SCHUYTER Tim 25 PANWAR Arvind IND 26 LAMBERECHTS Lukas 27 DENIJS Sven 28 DE CARNE Giovanni 29 SABO Pedro 30 DEMAERTELAERE Dennis 34 DEMETER Renaat

     

    28/08/2016 BERLARE - UITBERGEN (O) - Dames Elite - 81 km - 35,98 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 15

    1 HANSON Lauretta AUS COLAVITA/BIANCHI

    2 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    3 PENTON Sara SWE LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 DUYCK Ann-sophie TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    6 WELLS Kimberley AUS COLAVITA/BIANCHI

    7 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    8 VAN DEN BORN Eva NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 VAN DEN STEEN Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    10 MARKUS Kelly NED

    11 DELBAERE Fien 12 VERHESTRAETEN Karen 13 DEFOUR Lara 14 VERSCHELDEN Nathalie 15 GINS Tara 16 PARKINSON Abby-mae GBR 17 HERMANS Anka 18 DALVING Shana 19 DOCX Mieke 20 DENEEF Naïka 21 DOM Sabrina 22 RIST Daisi EST 23 FENART Ophélie FRA 24 CLAUWAERT Chloé 25 RIST Liisi EST 26 NESSMAR Alexandra SWE 27 DEBBOUDT Sylvia 28 TROCH Tiana 29 VANDEWALLE Isabel 30 LAHAYE Lucie FRA 31 BRITS Delphine 46 GELUK Yva NED

    28-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 5°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Rune Herregodts KOP 2016.jpg 

        Rune Herregodts

    Zondag 28/08/2016 KORTESSEM (LB) - Juniores - 84 km - 42,21 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 7

    1 SINSCHEK Nils NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    2 THIJSSEN Gerben ACROG - BALEN BC

    3 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM

    5 CLAES Stef DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM

    7 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    8 BORGERS Gilles DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 WARNIER Timo NED SPORT EN MOEDIG GENK

    10 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES

    11 PAQUOT Tom 12 BEAUVE Valentin 13 NEULENS Fabian 14 HEINDERSON Maths 15 VAN ESCH Jarno 16 VAN BUN Dries 17 VAN KRIMPEN Jeroen NED 18 GEERTS Bjorn 19 POELS Xavier NED 20 HABETS Ivo NED 21 DIERCKX Joëy 22 SLEGERS Dries 23 STEVENS Yves NED 24 SCHERPENBERGH Tristan 25 MANS Jarn 26 LOWIE Sebastiaan 27 MUGGLETON Luuk NED 28 GORT Niels NED 29 HEYE Alan 30 EUSSEN Bjarne

     

    28/08/2016 LEEST (A) - Juniores - 90 km - 40,07 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 14

    1 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    2 VAN DER TUUK Danny NED YOUNG CYCLING TEAM NOORD VZW

    3 DEKKER David NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DEJONGHE Roeland YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 VERHEYEN Maarten YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 MOESKOPS Jiry SPORT EN MOEDIG GENK

    10 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    11 BARENDREGT Thijs NED 12 BOUTS Jens 13 VAN LAER Laurens 14 VAN DYCK Dries 15 VAN DER EYCKEN Brent 16 PLETINCKX Yarno 17 LAUWENS Feddrik 18 DE MUINCK Bodhi 19 VAN DONINCK Alec 20 GABRIËLS Senne 21 HAEST Kevin NED 22 DALEMANS Geoffrey 23 MANDERS Tom NED 24 ROELENS Robbe 25 FRANSSENS Yannick 26 BRESSELEERS Jonas 27 HUIJBREGTS Jesse NED 28 DESCHUYTTER Casper 29 SCHEPENS Dylan 30 VAN HOOSTE Timon

     

    28/08/2016 MELSELE (O) - Juniores - 96 km - 44,48 km/h

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 0

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 ZEESTRATEN Stef NED RWCAHOY

    3 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    5 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE PEUTER Dylan WSC HAND IN HAND BAAL

    7 NELCK Bram NED WESTLAND WIL VOORUIT

    8 BRIJS Jasper VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 HAELTERMAN Glen 12 LIESSENS Jarno 13 VAN PETEGHEM Trifonius 14 VAN ALPHEN Damian NED 15 VAN DEN EEDE Lauri 16 REUVERS Kevin NED 17 VERBERCKMOES Fabio 18 MAAS Danny NED 19 ANDERSON Callum GBR 20 VERSLYPE Theo 21 VANDER EYKEN Brent 22 VANHECKE Robin 23 D´HOOGE Aron 24 FOCQUET Mathijs 25 CLOOTS Kilian 26 PAUWELS Matthias 27 DECRAENE Raoul 28 WUYTS Siebe 29 KUITEN Arjan NED 30 MEULENIJZER Rob 34 BOSMAN Carl

     

    28/08/2016 VOSSEM (B) - Juniores - 88,8 km - 40,1 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 18

    1 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DEMOLDER Stijn ACROG - BALEN BC

    3 VAN ROY Arne CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 VANHOOF Ward ACROG - BALEN BC

    5 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 HUYS Laurens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    9 BERO Sean ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10 OFFERMANS Michiel SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    11 VANRESPAILLE Quinten 12 CAMPS Jelle 13 GRIGNARD Sébastien 14 VERBEECK Sven 15 PARMENTIER Roald 16 SCHOTS Michaël 17 BIERKENS Tim NED 18 D´HOOGE Thomas 19 PLATTEEUW Robbe 20 PESTIAUX Yann 21 DE BOEVERE Olaf 22 AOAKE Caleb NZL 23 COPPENS Jan 24 BLENKINSOPP Mathew CAN 25 VERBIST Alexander 26 D´ANGELO Ugo 27 VERBEKEN Dave 28 VERTONGEN Jens 29 GRUITHUIJZEN Paul NED 30 BAUTERS Arne

     

    28/08/2016 ZWEVEZELE (VANNEKE) (W) - Juniores – Criterium 60 km - 34,74 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 4

    1 HELSMOORTEL Dwight CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    2 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 VANDROMME Alessandro ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 BAILLIEVIER Kilian CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    6 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 MAHIEU Mathias VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VERMOTE Gianni 12 VAN KEIRSBULCK Engelbert 13 PERNEEL Simon 14 VANLANDEGHEM Elias 15 DERUYTTER Jasper 16 BONNE Bert 17 COOLSAET Guillaume 18 VYNCKE Seppe 19 BRAET Axel 20 VANDAMME Yorben 21 ALSAADI Saad BRN 22 VAN DORPE Guus 23 MEERSCHAERT Leonardo 24 MORTIER Bjarne 25 VANKEIRSBULCK Jorden 26 DEKONING Fabrizio 27 CAPPELLE Maxim 28 D´HAESELEER Yarni 29 LETEN Matthias 30 CAPPELLE Mauro

     

    28/08/2016 ERWETEGEM (O) - Dames Juniores – Interclub 72,1 km - 36,11 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 DICKINSON Eleanor GBR BRITISH CYCLING

    2 ROBERTS Jessica GBR BRITISH CYCLING

    3 WIEBES Lorena NED ZUID HOLLAND REGIOTE

    4 WADSWORHT Emily GBR BRITISH CYCLING

    5 CLAUS Marjon MIX3 PAPILLON-RUDICO/PERUWELZ

    6 VAN HAAFTEN Kirstie NED RESTORE CYCLING

    7 BOSSUYT Shari MIX1 TIELTSE RENNERS/LUC WALLAYS

    8 GIESKENS Gaby NED RESTORE CYCLING

    9 COLBORNE Henrietta GBR BRITISH CYCLING

    10 DOOGAN Ciara IRL IRELAND

    11 DOLAN Lauren GBR 12 CALLANDER Rhona GBR 13 VERHOEFF Ingrit NED 14 KOREVAAR Thirza NED 15 JONGERIUS Claudia NED 16 MCFADDEN Shauna IRL 17 ESSELAAR Gemma NED 18 GOESSENS Brenda 19 HEIJ Sabine NED 20 VAN DE GUCHTE Quinty NED 21 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 22 DHONT Glacia 23 DE LANGHE Luca 24 BIJWAARD Eva NED 25 VAN DER DRAAIJ Lieke NED 26 STOCKMAN Julie 27 MURPHY Lauren GBR 28 AMMERLAAN Rozemarijn NED 29 SCHOKKAERT Febe 30 SHIMOYAMA Misuzu JPN 35 FEYTENS Ellen 36 ROTMAN Lotte 61 SELOSSE Noa

    28-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS NAUDTS met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Thomas Naudts.jpg 

         Thomas Naudts


    Zondag 28/08/2016 ZWEVEZELE (VANNEKE) (W) - Nieuwelingen – Criterium 40 km - 36,29 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 3

    1 ABSHIRE Lance USA TEAM LASPORT

    2 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    3 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    4 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    6 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 GONZALEZ -TORRES Mateo ESP BURUNDA CLUB CICLISTA

    8 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    10 VANDENDRIESSCHE Kevin VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    31 DE PRAETERE Ben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    28/08/2016 BERLARE - UITBERGEN (O) - Nieuwelingen - 64 km - 35,63 km/h

    Aantal deelnemers: : 38 - opgevers: 0

    1 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3 LEWIS Matthew GBR WOLVERHAMPTON WHEELERS

    4 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 KERCKHAERT Jochem NED MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 SENRAME Arthur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN BIESEN Stijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    13 VAN HASSEL Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    34 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    28/08/2016 MERSKEM (A) - Nieuwelingen - 61,39 km - 35,67 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 16

    1 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    2 PATTYN Steven ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    4 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    7 VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    9 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    10 VAN DEN BORNE Willem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    28/08/2016 WAANRODE (B) - Nieuwelingen - 66,3 km - 39,56 km/h

    Aantal deelnemers: 103 - opgevers: 32

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENK

    7 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    8 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 SMETS Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 STERCKX Domien K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    28/08/2016 WOUBRECHTEGEM (O) - Nieuwelingen - 67 km - 40,41 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 6

    1 THOMAS NAUDTS uit Zeveneken VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HOSODA Yuta JPN TEAM EURASIA

    3 VERHECKEN Gilan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 KERREMANS Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 BEKÉ Willem C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    8 DE PAUW Len KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9 KOBAYASHI Hitomu JPN TEAM EURASIA

    10 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    25 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan QUINTEN DALVING met zijn Zege bij de Aspiranten 13 jaar !!!

    Quiten Dalving KOP 2015.jpg 

       Quinten Dalving

    Zondag 28/08/2016 MECHELEN (A) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 28 – 21 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN LAEKEN Nick ACROG - BALEN BC

    3 DE MOYER Kenay CT PAJURIS

    4 VAN SPEYBROEK Matti INDIVIDUEEL

    5 CEULEMANS Niels K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    18 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    13 jaar - deelnemers: 23 - 25,2 km

    1 QUINTEN DALVING PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

    3 DYLAN Snoek GBR EMR

    4 LEMMENS Vic ACROG - BALEN BC

    5 GEENTJENS Brend DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    7 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    18 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 VERSCHRAEGEN Wout VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 41 - opgevers: 1 – 37,8 km

    1 GOOS Liam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DE KINDER Axel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 VAN ROY Tristan ACROG - BALEN BC

    4 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 DE PRETER Emiel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    36 DE ROECK Dante VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    37 FOUQUAERT Jona VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 COOLS Aaike INDIVIDUEEL

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 GYSSELS Fien WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    28-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/08/2016

    banner VWF.jpg


    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 27°Seizoenszege !!!

    Lieven Van De Perre.jpg   Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

    Lieven Van De Perre         Patrick Cocquyt

     

    Zondag 28 Augustus – OUWEGEM (9750)

    A-reeks - 76,8 km - 1h37 
    1. Gillian VAN RIJMENANT 
    2. Niels Schiettecatte 
    3. Jens Moerman 
    4. Jelle Leus 
    5. Tom Vanopdenbosch 
    6. Cedric Rottiers 
    7. Bjorn Coomans 
    8. Yorick Lison 
    9. Bjorn Lison 
    10. Koen Vanopdenbosch 

    B-reeks - 76,8 km - 1h37 
    1. Kristof GRYSON 
    2. Kevin Van De Keer 
    3. Maarten Van Raemdonck 
    4. Stijn Gidé 
    5. Jean-Pascal Bolle 
    6. Gunther D'Hondt 
    7. Gert Brijs 
    8. Bjorn De Vriese 
    9. Pierre Tahon 
    10. Davy Van Der Bruggen 

    C-reeks - 76,8 km - 1h39 
    1. LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)
    2. Kris De Block 
    3. Mario Van Der Sickel 
    4. Viktor Federovy 
    5. Tom De Smet 
    6. Andy De Backer 
    7. Jimmy De Paepe 
    8. Tom De Beer 
    9. Bart Heyvaert 
    10. Peter Maes 

     

    D-reeks – 64 km - 1h30 
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
     
    2. Geert Van Speybroeck 
    3. Philip Lampaert 
    4. Peter Huyghe 
    5. Eddy Van Kerckhove 
    6. Wim Winandy 
    7. Ronald Rents 
    8. Patrick Bobelijn 
    9. Frank Geets 
    10. Thierry Christis 

    E-reeks - 57,6 km - 1h29
    1. Rene DE BRUCKER 
    2. Danny De Backer 
    3. Mariano Biancucci 
    4. Dominique Turcksin 
    5. Paul Casteleyn 
    6. Rudi Bloemmen 
    7. Gerrit Vermassen 
    8. Luc Perdaens 
    9. Benny D'Haese 
    10. Dirk De Pauw 

    F-reeks - 51,2 km - 1h20 
    1. Martin DURANT 
    2. Helmuth Tas 
    3. Rene Mertens 
    4. Eddy Vandermeeren 
    5. Jef Deneef 
    6. Jean Blommaert 
    7. Johny Van Holen 
    8. Eddy Cobbaut 
    9. Jose De Clercq 
    10. Andre Devadder

    F+ -reeks - 51,2 km - 1h20
    1. Marc VERVONDEL 
    2. Freddy Vandenberghen 
    3. Theo Coudyzer 
    4. José Demeyere 
    5. William De Cremer 
    6. Jef Saerens 
    7. Alain Messanger 

    28-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/08/2016

    VWV.jpg
    Zondag 28/08 DEURNE-DIEST


    Liefhebbers - 99 km

    1.Nick De Weerdt

    2.Mathias Van Der Sanden

    3.Joris Verheyden

    4.Yoeri Beyens

    5.Steven Nijs

    6.Chris Foriers

    7.Edwin Thys

    8.Peter Behiels

    9.Sven Van Roy

    10.Yves Boenders

    11.Dietmar Ledegen 12.Wannes Galicia 13.Ronald Vanelsen 14.Senna Verbiest 15.Sven Mombaerts 16.Hans Mertens 17.Yves Cuyvers 18.Sven Cuppers 19.Jordy Geukens 20.Jef Pashuyse 21.Dennis Van Gool 22.Dieter Jacobs 23.Anton Wouters 24.Christophe Veulemans 25.Koen Heremans

     

    CAT.C - 66 km

    1.Peter Aerts

    2.Gert De Proost

    3.Koen Heremans

    4.Ivan Verschueren

    5.Rik De Vree

    6.Patric Bogaerts

    7.Kris Witvrouwen

    8.Peter Bocken

    9.VitalPauwels

    10.Danny Willems

    11.Guy Van Laer 12.Guido Vermeiren 13.Danny Serron 14.Ronny Briesens 15.Alain Van Woensel

     

    CAT.D - 66 km

    1.Bruno Brabants

    2.Luc Van Roy

    3.Hans Wuyts

    4.Luc Keim

    5.Marc Vandenwijngaerden

    6.Michiel Jannes

    7.Luc Kinnaer

    8.Jan Maegh

    9.Freddy Vangenechten

     

    CAT.E - 66 km

    1.Ludo De Bakker

    2.John Bosch

    3.Jaak Been

    4.Marcel Verniers

    28-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/08/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 10°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 13°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan STEVEN LOEMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg   Gino Primo 1.jpg 

       Koen De Bosscher                 Gino Primo                   Steven Loeman

    Zondag 28 Augustus 2016 - HAMME (9220)


    Catg.A – km – 13 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Verhofstadt Jarno

    3-Middelkamp Tom

    4-Bogaert Sammy

    5-De Sutter Maxime

    6-Himpe Marnix

    7-Van Rijckeghem Steven

    8-Cooman Mauro

    9-Vispoel Bryan

    10-Van Sante Tristan

    11-Van Waeyenbergh Grégory-12-Heirman Steven-13-De Duytsche Luc

     

    Catg.B – km – 21 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Verbeken Kurt

    3-Pauwels Kurt

    4-Neels Peter

    5-Heyndrickx Wim

    6-De Corte Peter

    7-Van Hautekerke Glenn

    8-Rombaut Wim

    9-Smet Gert

    10-Verschelden Steven-

    11-Van Drom Giovanni-12-Rabout Rudi-13-De Vlieger Sven-14-Van Bogaert Eddy-15-Van Loon Andy-16-Bultinck Michel-17-De Wannemaeker Filip-18-Hanssen Gunther-19-De Maesschalck Johan-20-De Roeck Stefan-21-Dhondt Willem

     

    Catg.C – km – 9 deelnemers

    1-GINO PRIMO (St.Amandsberg)

    2-Van Buynder Benny

    3-Janssens Kenny (Melsele)

    4-Braeckman Geert

    5-Harms Ko

    6-Roobroeck Dirk

    7-Erauw Luc

    8-Cooman Jerry

    9-Suys Frank

     

    Catg.D – km – 15 deelnemers

    1-Lap Hans (Hendrik Ido Ambacht NL)

    2-Watteny Patrick

    3-De Coninck Danny

    4-Heye Hilair

    5-Coopman Ivan

    6-Witman Luc

    7-Van Lierde Hans

    8-Baudonck Ton

    9-De Ben Mark

    10-Maldrie Robert

    11-D'Hondt Erwin-12-Bracke Wim-13-Van Overmeir Marc-14-Verhelst Walter-15-Goethals Ronny

     

    Catg.E +65 jaar – km – 12 deelnemers

    1-De Leersnyder Florent (Oostrozebeke)

    2-Demunter Christiaan

    3-Mous Willy

    4-Pauwels Marcel

    5-Lockefeir Marinus

    6-Van Loon Adri

    7-Hermans Luc

    8-Jaspers Theo

     

    Catg.E +70 jaar – km – 4 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Robijns Robert

    3-Brouwers François

    4-Baert Pierre

     

    Niet Vergunninghouders – km – 5 deelnemers

    1-STEVEN LOEMAN (Waasmunster)

    2-De Bruyn Kenneth

    3-De Kimpe Nick

    4-Van Buyten Filip

    5-Waterschoot Wim

    28-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    27-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OVERMERE-BERLARE VAN ZATERDAG 27/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OVERMERE-BERLARE VAN ZATERDAG 27/08/2016     


    Zaterdag 27/08/2016 OVERMERE BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,2 km/h

    Aantal deelnemers: 19

    1 MATTHIAS ONGENA uit Berlare CIBEL B CLUB

    2 GOOSSENS Kenny CIBEL-CEBON

    3 VERVAEKE Aäron VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 COUDENYS Wesley DMC- CYCLING TEAM VZW

    6 ALEXANDER Simon GBR RICHARDSONS TREK TR

    7 VAN IMPE Gianni VAN EYCK SPORT

    8 DE WINNE Gert INDIVIDUEEL

    9 CLAERBOUT Josse MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 VANDENBERGH Wouter 12 OPSOMER Arne 13 OTT Stefan 14 VAN HECKE Stijn 15 DE RYCK Roy 16 MICHIELS Killian 17 SCHOEVAERS Ward 18 COPPENS Kevin 19 VAN DEN BRANDEN Mathias

    overmere heikant 295.JPG
                               Winnaar Matthias Ongena met de supporters.
    overmere heikant 308.JPG
                                  Winnaar te Overmere-Berlare Matthias Ongena.
    overmere heikant 285.JPG
    overmere heikant 289.JPG
                                            Kenny Goossens werd knap 2de.
    overmere heikant 266.JPG
    Aankomst van winnaar Matthias Ongena voor Kenny Goossens en Aäron Vervaeke.
    overmere heikant 263.JPG
                    De spurt voor de overwinning met Matthias Ongena als winnaar.
    overmere heikant 270.JPG
        Thomas Van de Velde werd 4de voor Wesley Coudenys en Simon Alexander.
    overmere heikant 215.JPG
    overmere heikant 195.JPG
    overmere heikant 183.JPG
    overmere heikant 175.JPG
    overmere heikant 124.JPG
    overmere heikant 101.JPG
    overmere heikant 079.JPG
    overmere heikant 074.JPG
    overmere heikant 052.JPG
    overmere heikant 048.JPG
    overmere heikant 047.JPG
    overmere heikant 038.JPG
    overmere heikant 033.JPG
    overmere heikant 030.JPG
    overmere heikant 028.JPG
           De start te Overmere-Berlare van de Elite z.c. & U23 met 19 deelnemers.


     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-08-2016 om 21:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Tim Vercauteren KOP 2016.jpg 

       Tim Vercauteren

    Zaterdag 27/08/2016 OMLOOP MANDEL-LEIE-SCHELDE MEULEBEKE (W) - Men Elite UCI - 170 km - 45,41 km/h

    Aantal deelnemers: 139 -  opgevers: 26

    1 VANSPEYBROUCK Pieter TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 LATHAM Christopher GBR TEAM WIGGINS

    3 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 PLACKAERT Baptiste WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    5 VON HOFF Steele AUS ONE PRO CYCLING

    6 VEREECKEN Nicolas AN POST - CHAIN REACTION

    7 JULES Justin FRA VERANCLASSIC-AGO

    8 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    9 DE HAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    10 LOOIJ André NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON

    11 YECHZKEL Aviv ISR 12 DELTOMBE Kevin 13 MENTEN Milan 14 CASTRIQUE Jonas 15 MAES Alexander 16 MARKUS Barry NED 17 BOVENHUIS Jasper NED 18 GARDNER Dan GBR 19 MASSON Christophe FRA 20 LOWSLEY WILLIAMS James GBR 21 VAN LERBERGHE Bert 22 WAERSTED Syver Westgaard NOR 23 MCEVOY Jonathan GBR 24 WASTYN Emiel 25 SCOTT Jacob GBR 26 SAGIV Guy ISR 27 HAVIK Piotr NED 28 DE ROOZE Niels 29 VANDEWIELE Frederik 30 TOUQUET Joren 38 VERRAES Benjamin 78 STEELS Stijn 91 DE PAEPE Johannes 93 DE JONGHE Kevin 97 FRANCKAERT Gregory 105 DE BOCK Stijn

     

    27/08/2016 RUMMEN (B) - Elite Interclub - Beker van België - 138 km - 43,8 km/h

    Aantal deelnemers: 133 - opgevers: 11

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 PAULS Geoffrey ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOISR

    4 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 DE BRUYN Jimmy ARROW CYCLING TEAM

    7 HIMPENS Maarten DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    9 HUYGEN Tijs K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 DE SCHUYTER Arne SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 DE SMUL Guust 12 HELMINEN Matti FIN 13 DE SCHUTTER John 14 DESMET Mathias 15 STOCKMAN Abram 16 STOCKMAN Michiel 17 CREFFIER Laurent 18 VANDENSANDE Sebastiaan 19 PAASSCHENS Mathijs 20 VAN BETSBRUGGE Jonathan 21 DE HAAN Jesse 22 BLOMME Lorenzo 23 BOUTTÉ Kenzie 24 TEMMERMAN Jasper 25 TIMMERMANS Tom 26 THEUNISSEN Jordi 27 VERMEULEN Stef 28 BRACEGIRDLE Tom GBR 29 VAN OIRSCHOT Pieter NED 30 VAN DEN BERGHE Jeroen 32 PERSOON Wouter 76 DILLEN Ruben 119 PERSOON Joeri 120 DE KEERSMAEKER Alexander

     

    27/08/2016 VERREBROEK (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,38 km/h

    Aantal deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 TIM VERCAUTEREN uit Belsele DCR CYCLING TEAM

    2 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 MAES Bryan DCR CYCLING TEAM

    7 CLAES Gert KZLWC HEYLEN

    8 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 MARIN Glenn DCR CYCLING TEAM

    10 HEYNS Kristoff AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 MINTEN Kevin NED 12 WEEMAES Filip 13 VAN OSSELAER Jonas 14 VERBEKE Stijn 15 DE ROECK Kevin

     

    27/08/2016 MARKE (W) - Elite z.c./U23 - 117,6 km - 40,92 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 11

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 FEELEY Daire IRL ITAP

    5 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 OLIEBOS Jordy MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DEMEYER Niels CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    9 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    10 VANHOUTTEGHEM Cedric TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 OSTYN Arthur 12 BEUSELINCK Briek 13 DEJONGHE Jules 14 CADRON Julien 15 LANNOO Jaromir 16 VERMEULEN Niels 17 VAN COUTER Stein 18 SABBE Enzo 19 DENOLF Ritchie 20 MAELEGHEER Justin 21 CORNELIS Nico 22 MARKEY Lucas 23 CLAERHOUT Sven 24 NARUMI Soh JPN 25 MOERMAN Thomas 26 HUYSSER Jeroen 27 ONODERA Nozomu JPN 28 CALLEMEIN Pieter 29 ROSSEEUW Robin 30 PAUWELS Nills

     

    27/08/2016 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 – Criterium 70 km - 41,52 km/h

    Aantal deelnemers: 22

    1 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    6 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    7 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 VANHOUCKE Herman EFC-ETIXX

    9 GOVAERT Kenny SPORT SOLUTIONS CYCLING TEAM

    10 DE CLERCK Matthias KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    11 DIERICKX Anthony 12 VAN DE VELDE Matthias 13 VAN WESEMAEL Maarten 14 LAMBERTIN Kevin 15 VAN DE MAELE Glenn 16 PERSOONS Wim 17 DE BACKER Thomas 18 DENYS Geoffrey 19 MOTTE David 20 VAN BOSSUYT Davy 21 BAEYENS Dennis 22 MOORTGAT Peter

     

    27/08/2016 GIJZENZELE (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km - 41,02 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 10

    1 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 DIEPENDAELE Timmy WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 VAN DAMME Davy GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 DELVAUX Guillaume 12 VAN DAMME Indy 13 LEUS Jelle 14 RASSCHAERT Kilian 15 DE WILDE Jonathan 16 USE Laurens 17 DEVENIJNS Jasper 18 FABRI Hannes 19 VAN DE WIELE Thomas 20 RUBBEN Sander 21 CARDOEN Henryk 22 VAN BOXSTAEL Stijn 23 BOSSAER Gatien 24 JAMES Samuel USA 25 FLION Jorgen 26 VERHAEGEN Jens 27 DEBUCQUOY Rafaël 28 GONDRY Dylan 29 SPANOPOULOS Ioannis GRE 30 PIRARD Maxim

    27-08-2016 om 21:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Matthias Ongena.jpg
         Matthias Ongena

    Zaterdag 27/08/2016 JABBEKE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium 75 km - 38,92 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 6

    1 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT

    4 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT

    6 LAGAE Korneel TEAM BIKESENSATION

    7 CASIER Arne PCT TOMACC

    8 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    9 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    10 VERBEURE Hakim DE GOEZEPUT CYCLING TEAM

    11 VERFAILLIE Arne 12 VERHIEST Olivier 13 DAUW Jasper 14 DEVRIENDT Damon 15 VANDAELE Philip 16 EECKMAN Bert 17 VANDENBERGHE Nick 18 GOEMAERE Ralf 19 MUS Aloïs 20 DE NAEGHEL Manuel 21 DE GREVE Maxim 22 VERVERKEN Pieter 23 MAES Aiden 24 PETRALIA Jan

     

    27/08/2016 OVERMERE BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,2 km/h

    Aantal deelnemers: 19

    1 MATTHIAS ONGENA uit Berlare CIBEL B CLUB

    2 GOOSSENS Kenny CIBEL-CEBON

    3 VERVAEKE Aäron VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 COUDENYS Wesley DMC- CYCLING TEAM VZW

    6 ALEXANDER Simon GBR RICHARDSONS TREK TR

    7 VAN IMPE Gianni VAN EYCK SPORT

    8 DE WINNE Gert INDIVIDUEEL

    9 CLAERBOUT Josse MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 VANDENBERGH Wouter 12 OPSOMER Arne 13 OTT Stefan 14 VAN HECKE Stijn 15 DE RYCK Roy 16 MICHIELS Killian 17 SCHOEVAERS Ward 18 COPPENS Kevin 19 VAN DEN BRANDEN Mathias

     

    27/08/2016 SCHIPLAKEN (B) - Amateurs + Masters

    Amateurs + Masters A  - deelnemers: 7 - 94 km

    1 HEYMANS Jonas

    2 VAN STEENBERGE David

    3 DEKKER Kelvin NED

    4 LIEVENS Siebe

    5 VANDERMAESEN Nick

    6 DEKERK Kenny

    7 DE CROOCK Maarten


    Masters B - deelnemers: 14 - opgevers: 1

    1 VOGELS Gunther

    2 COCHET Andy

    3 ADAMS Christophe

    4 VAN UFFEL Willem

    5 VERHAEGHE Stefan

    6 WOZNY Christophe

    7 VOGELEER Hans

    8 CAUBERGH Rafael

    9 BRIESEN Ronny

    10 NEESEN Filip

    11 SERRON Danny 12 MAERSCHALCK Hervé 13 BEVALOT Claude


    Masters C - deelnemers: 6

    1 LAHOU Rudy

    2 VRANCKEN Luc

    3 JANNES Michel

    4 DELFOSSE Joseph

    5 DELFOSSE Catherine

    6 VERTESSEN Johnny

     

    27/08/2016 ST.JAN IEPER (W) - Juniores - 86 km - 39,12 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 4

    1 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 DELALEAU Alexis FRA O GRANDE SYNTHE

    3 HELSMOORTEL Dwight CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 WARAS Corentin FRA O GRANDE SYNTHE

    5 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 BOUTTÉ Niels WIELERTEAM IEPER

    9 CAPPELLE Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 GOOSSENS Stijn CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11  VANSTEELANDT Thomas 12 VERMOTE Gianni 13 BOUCKAERT Louis 14 BONNE Bert 15 DEKONING Fabrizio 16 BAELE Benoît 17 DUTOO Jérémy 18 VERHAEGHE Cedric 19 ADAM Benjamin 20 VANDEVOORDE Jari 21 LOEYS Jarne 22 DESAL Cériel 23 COOLSAET Guillaume 24 JACQUES Jarne 25 DECLERCQ Aldo 26 BRUNEEL Jens 27 DHONDT Louis 28 MERTENS Doran 29 DEWULF Bjarne 30 SAINTOBYN Quinten

     

    27/08/2016 PUURS (A) - Juniores - 95,2 km - 40,95 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 9

    1 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 TIMMERMANS Tim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 MOESKOPS Jiry SPORT EN MOEDIG GENK

    9 HERSHLER Saar ISR WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 GIELEN Jorne 12 VERTONGEN Jens 13 BARENDREGT Thijs NED 14 HEINDERSON Maths 15 STUER Kwinten 16 CROMHEECKE Alexander 17 VAN DEN BROEK Floris NED 18 ANDERSON Callum GBR 19 SCHELFHOUT Wies 20 DEPUYDT Mats 21 BRESSELEERS Jonas 22 VANSTEENSEL Mats 23 VAN CAMP Tibo 24 TOEN Max 25 DE GREEF Tim 26 REUVERS Kevin NED 27 VAN DOOSSELAERE Doowan 28 TOLHOEK Ezra NED 29 SWENNEN Hoang 30 MAAS Danny NED

     

    27/08/2016 EVERBERG (B) - Juniores - 96 km - 44,31 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 5

    1 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    3 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    4 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    10 VAN ROY Arne CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 CLAES Stef 12 MOL Wesley NED 13 DE GROODT Jordy 14 VAN HAMME Kevin 15 DALEMANS Geoffrey 16 ROMBOUTS Seppe 17 DE VRIES Jan 18 WOUTERS Rick 19 PAULUS Aaron 20 PIRA Senna 21 DE LIE Axel 22 GALICIA Seppe 23 VERHEIJEN Geert NED 24 PLATTEEUW Robbe 25 PESSEMIER Tom 26 VAN LYSEBETH Mathias 27 MEULEMEESTER Ruben 28 MOONS Rik 29 VANHECKE Robin 30 GREGOIRE Simon 38 VAN HAUWERMEIREN Michiel

    27-08-2016 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 10°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thibau Verhofstadt.jpg 

      Thibau Verhofstadt

    Zaterdag 27/08/2016 KOOIGEM (W) - Juniores - 93,6 km - 39,77 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 7

    1 VANDROMME Alessandro ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    4 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    5 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    7 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 DEJONGHE Roeland YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 PLOVIE Tom 12 VERCRUYSSE Dylan 13 DELEU Arnaud 14 DE WEVER Merten 15 OMACHI Kento JPN 16 YAMAGISHI Daichi JPN 17 ALSAADI Saad BRN 18 DEMEYERE Torsten 19 COCKAERT Kelvin 20 LIEVENS Dayvin 21 MYNSBERGHE Pavel 22 HEYNDERICKX Hannes 23 VAN CANEYT Joren 24 HANADA Kiyomasa JPN 25 WUYTS Sooi 26 VANDEPUTTE Jonas 27 DHONT Arnoud 28 VANOVERBERGHE Jens 29 SUZUKI Shiryu JPN 30 VANDENBROUCKE Bjarne

     

    27/08/2016 LAARNE - KALKEN (O) - Juniores - 89,6 km - 37,39 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 18

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 WEINBERG Guy ISR VERANDAS WILLENS - CRABB

    3 VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 HUIJBREGTS Jesse NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 VEREECKE Karel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 FOAMES Ben GBR BOTTECHIA

    9 DE MOL Lennerd C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    11 VOLKAERT Jonas 12 VAN DER HAEGEN Jarne 13 BEN MOSHE Yuval ISR 14 MOREELS Louis 15 DE WILDE Gilles 16 VAN EECKHOUT Len 17 VAN PETEGHEM Trifonius 18 DE BROUWER Jeffrey 19 ALLEN Erin 20 COPPENS Daan 21 VAN DORPE Guus 22 DEVENIJNS Sander 23 DE SCHRIJVER Dries 24 LOUYET Benoît 25 GONDRY Quinten 26 VAN DE VELDE Nico 27 BRUGGEMAN Lorenzo 28 ANTHUENIS Yenzy 29 VALCKE Owen 30 PEMEN Diederik 40 BAERT Jordi

     

    27/08/2016 GENT-OOSTAAKER (O) - Nieuwelingen - 63 km - 39,85 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    2 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 LAURENT Giovanni VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    7 SLOCK Gregory VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 LECHANTRE Bastien FRA ROUBAIX LILLE METROPOLE

    9 PIETERS Bjarne SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 VAN HASSEL Tristan NED RUDYCO CYCLING TEAM

    14 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    17 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 HILLEMANS Pepijn NED RUDYCO CYCLING TEAM

    21 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    32 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    33 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    43 HUYGENS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    27/08/2016 KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 61,2 km - 37,19 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 6

    1 MARTENS Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 FIEUW Staf CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 EECKHOUT Emile MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VERSTRAETE Aaron CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 ROOSE Matteo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9 CLEENEWERCK Tjorven TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 VANDENDRIESSCHE Kevin VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    27/08/2016 OTTERGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km - 38,75 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 3

    1 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 WACHTERS Jef  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 IVAVOV Daniel BUL NESSABAR SHOCKBLAZE

    9 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    19 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    27/08/2016 RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 65 km - 39,19 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 21

    1 VAN VEENENDAAL Hidde NED WV DE JONGE RENNER

    2 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    5 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 SCHARRE Stef  K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 ZAGERS Stefan NED W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 VAN HEMELEN Vincent K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 TEN BOSKE Kars NED TWC HET SNELLE WIEL

    10 STIPPELMANS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    27-08-2016 om 20:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/08/2016

    banner VWF.jpg
    Zaterdag 27 Augustus – ASBEEK (1730) -
    12de rit Capricorne Trofee

    A-reeks - 70,4 km - 1h35 
    1. Bert VAN DER TRAPPEN 
    2. Gillian Van Rijmenant 
    3. Tommy Baeyens 
    4. Ben Scheire 
    5. Kevin Dony 
    6. Pascal Heyvaert 
    7. Bjorn Lison 
    8. Gwijlim Hanssens 
    9. Yorick Lison 
    10. Bjorn Coomans 

    B-reeks - 70,4 km - 1h35 
    1. Jarno VERHOSTADT 
    2. Kevin Van De Keer 
    3. David Haegeman 
    4. Jean-Pascal Bolle 
    5. Stijn Gidé 
    6. Stijn De Sutter 
    7. Brett Wauters 

    C-reeks - 57,6 km - 1h22 
    1. Andy DE BACKER 
    2. Bart Heyvaert 
    3. Alain Goolaerts 
    4. Devid Schoonjans 
    5. Paul Hens 
    6. Marc Tabourdon 
    7. Kris De Block 
    8. Ivan Daelemans 
    9. Steven Verschelden 
    10. Kristof Reniers 

    D-reeks - 57,6 km - 1h24 
    1. Richard DE RIDDER 
    2. Eddy Vermeir 
    3. Thiery Christus 
    4. Jan De Mulder 
    5. Pascal Raes 
    6. Bruno Bruyere 
    7. Piet Hereijgers 
    8. Herman Smetryns 
    9. Ronny Coppens 
    10. Patrick Jacobs 

    E-reeks - 57,6 km - 1h25
    1. Francis DE RIDDER 
    2. Rene De Brucker 
    3. Luc Witman 
    4. Dominique Turcksin 
    5. Frank De Pelsmaker 
    6. Johan De Veylder 
    7. Joost Pieters 
    8. Rudy Thomas 
    9. Mariano Biancucci 
    10. Danny De Backer 

    F-reeks - 51,2 km - 1h18 
    1. Piet VAN VAERENBERGH 
    2. Jos Claessens 
    3. Andre Bultinck 
    4. Jef Deneef 
    5. Rene Mertens 
    6. Noël Burggraeve 
    7. Eddy Vandermeeren 
    8. Marc De Vos 
    9. Jean Blommaert 
    10. Johny Van Holen

    F+ -reeks - 51,2 km - 1h18
    1. Marc VERVONDEL 
    2. Jef Everaerts 
    3. Theo Coudyzer 
    4. Luc Snels 
    5. Freddy Vandenberghen 
    6. Jef Saerens 
    7. Willy Teirlinck 
    8. Etienne Vandenhouwe 
    9. William De Cremer 
    10. Louis De Witte 

    27-08-2016 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/08/2016

    VWV.jpg
    Zaterdag 27/08 BERLAAR (2590)

     

    Liefhebbers - 88,5 km

    1.Nick De Weerdt

    2.Kristof Wijckmans

    3.Wesley Bellen

    4.Hans Mertens

    5.Gert Dieltjes

    6.Yves Schouwaerts

    7.Claude Durant

    8.Rik De Vree

    9.Bart De Cock

    10.Thomas Fierens

    11.Olivier Domeniak 12.Jef De Batist 13.Edwin Thys 14.Kenny Maes 15.Edward Van Der Pijl 16.Vincent Desaedeleer 17.Freddy Thys 18.Francois Delgado Vazques 19.Marcin Sitarski 20.Mattias Van Rooy 21.Kevin Steurs

     

    CAT.C - 64,9 km

    1.Kris Witvrouwen

    2.Dirk Verbinnen

    3.Peter Dockx

    4.Ivan Verschueren

    5.Koen Heremans

    6.Peter Aerts

    7.Vital Pauwels

    8.Gert Hermans

    9.Wim Vanberghen

    10.JanVan Der Auwera

    11.Hans Van Bael 12.Rudy Bruynseels 13.Guy Van Laer 14.Marc Minnen 15.Luc Peeters

     

    CAT.D - 64,9 km

    1.Ruud Havermans

    2.Freddy Vangenechten

    3.Hans Wuyts

    4.Peter Vos

    5.Bruno Brabants

    6.Marc De Cock

    7.Eddy Van Loy

    8.Philippe Wauters

    9.Wim Van Thielen

    10.Paul Fierens

    11.Benny Bosmans 12.Danny Daems 13.Rudi Verheijen 14.Luc Keim

     

    CAT.E - 64,9 km

    1.Ludo De Bakker

    2.Rene Van Gils

    3.Jaap Brossers

    4.Jaak Been

    5.John Bosch

    27-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/08/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 9°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg 

      Koen De Bosscher

    Zaterdag 27 Augustus 2016 - KAPRIJKE (9970) - KAMPIOENSCHAP VAN BELGIE CAT A

     

    Catg.A – 105 km – 65 deelnemers

    1-Vandenbussche Ron (Merelbeke)

    2-Van Der Jeught Stijn

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-Vermassen Jens

    5-Trenson Jan

    6-Bultynck Isaak

    7-Cooman Mauro

    8-Buysse Lennert

    9-Gryson Kristof

    10-Lammertyn Foeke

    11-Holvoet Mattijs-12-Nevejans Dennis-13-Vermeeren Xavier-14-Bauters Pieter-15-De Sutter Maxime-16-Timbreur Jonas-17-Goossens Sam-18-Van Ryssel Mike-19-Peeters Nico-20-Goossens Steven-21-Peirsman Jan-22-Van Laere Jan-23-Van Kerchove Jonathan-24-Bouquet Kenneth-25-Van Vlierberghe Bart-26-Coppens Carrera-27-Nachtegael Danny-28-Gommers Sven-29-De Baets Kristof-30-Van Rijckeghem Steven-31-Nevejans Kenny-32-Moerman Jens-33-Stevens Juhani-34-Cooman Jerry-35-De Smet Olivier-36-Poppe Stef-37-De Decker Joey-38-Verwee Nico-39-Declercq Wouter-40-Van Den Broecke Mario-41-Vernaet Olivier-42-Van De Winckel Tom-43-Vossaert Matthias-44-Mannens Steven-45-Dhondt Gunter-46-Van Vlierberghe Bart-47-De Rocker Wesley-48-Deboever Nick-49-Vandriessche Kenneth-50-Rogge Simon-51-Vandekerckhove Enzo-52-Gamble Donald-53-Van de Casteele Michaël-54-Maenhout Tommy-55-Daems Jens-56-Le Blon Michel-57-Van Damme Danny-58-Weemaes Robby-59-Snoeck Mathias-60-Cooman Gianni-61-Van Driessche Ward-62-De Wit Wim-63-Van Wiele Yannick-64-Thienpont Ward-65-Rouan Tom

     

    Catg.B – 63 km – 35 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Van De Perre Lieven

    3-De Weirdt Gino

    4-Heynssens Hans

    5-Cocquyt Mark

    6-Heyndrickx Wim

    7-Verhooghe Kris

    8-Pauwels Kurt

    9-Vermassen Peter

    10-De Bruycker Jan

    11-Van Holderbeke Frank-12-De Vlieger Sven-13-De Tremerie Franky-14-De Bock Benny-15-De Neve Bart-16-De Wannemaeker Filip-17-Van Roeyen Dave-18-Rombaut Wim-19-Schaut Danny-20-Vagenende Frank-21-Rabout Rudi-22-Janssens Bert-23-Gussé Wim-24-De Clercq Steven-25-Cocquyt Patrick-26-Dhooge Tom-27-Lecluyse Denis-28-Panis Tom-29-Van Guyse Danny-30-Van Den Broeck Alain-31-Hoes Andy-32-Baert Giovanni-33-D'Hooghe Philippe-34-Heyse Tommy-35-Pruimboom Guido

     

    Catg.C – 63 km – 19 deelnemers

    1-Czech Jan (Vinderhoute)

    2-Primo Gino

    3-De Muynck Luc

    4-Goossens Marc

    5-Braet Wim

    6-Janssens Kenny (Melsele)

    7-Raats Kees

    8-Braeckman Geert

    9-Van Hoof Danny

    10-Roobroeck Dirk

    11-Van Camp Freddy-12-Hellinckx Danny-13-Bobelijn Patrick-14-Van Speybroeck Geert-15-Willems Noël-16-Erauw Luc-17-Nevejans Idesbald-18-Mathys Dirk-19-Hebbrecht Geert

     

    Catg.D – 49 km – 33 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Buyens Patrick

    3-De Vos Rony

    4-De Coninck Danny

    5-Decaestecker Patrick

    6-Vanrafelghem Patrick

    7-Tas Helmuth

    8-Heye Hilair

    9-Lacquet Philippe

    10-Schoepen Peter

    11-Bauters Ronny-12-Baudonck Tony-13-De Naeghel Jozef-14-Maldrie Robert-15-Bracke Wim-16-D'Hondt Erwin-17-de Baat Matti-18-De Baets Johan-19-De Poorter Luc-20-De Meyer Eric-21-Snoeck Jan-22-Cauwelier Bruno -23-Dom André-24-Ribbens Luc-25-Van Lierde Hans-26-Lap Hans-27-Steeman Juan-28-de Waal Wim-29-De Sutter Willy-30-Verhelst Walter-31-Van Overmeir Marc-32-Dupont Guido-33-Cornette Freddy

     

    Catg.E +65 jaar – 49 km – 12 deelnemers

    1-Ligneel Rony (Langemark)

    2-Moens Louis

    3-Mous Willy

    4-De Leersnyder Florent

    5-Vanpoucke Rik

    6-Pauwels Marcel

    7-Van Imschoot Roland

    8-De Leener François

    9-Van De Wiele Richard

    10-Van Loon Adri

    11-Lockefeir Marinus 12-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 49 km – 4 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Robijns Robert

    3-Brouwers François

    4-De Roos Willy

    27-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    26-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN VRIJDAG 26/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN VRIJDAG 26/08/2016     


    Vrijdag 26/08/2016 MERCHTEM (B) - Elite z.c./U23 – Criterium 70 km - 41,73 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 0

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    5 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 VAN AERT Jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 BEIRNAERT Wim TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 DENYS Geoffrey VAN EYCK SPORT

    10 VAN STEENWINKEL Han WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 PEPERMANS Lorenzo 12 VAN DE PERRE Dimitri 13 O´CALLAGHAN Mark IRL 14 BOLLE Yenzo 15 ADRIAENSEN Michael 16 VAN WESEMAEL Maarten 17 BERTELS Jef 18 VERHOEVEN Kenneth 19 DE KOKER Bram 20 VERTONGHEN Maxim 21 DE OST Jarne 22 SCHILS Dominic GBR 23 THIELEMANS Mike 24 BORMS Jorden
    merchtem 406.JPG
    Podium te Merchtem met winnaar Dries De Bondt, Kristof Dhollander en Timothy Stevens.
    merchtem 417.JPG
                                   Winnaar Dries De Bondt met de supporters.
    merchtem 412.JPG
    merchtem 409.JPG
                                      De 3de te Merchtem Timothy Stevens.
    merchtem 369.JPG
             De spurt voor de 1ste plaats met Dries De Bondt voor Kristof Dhollander.
    merchtem 368.JPG
              De spurt voor de 1ste plaats met Dries De Bondt voor Kristof Dhollander.
    merchtem 366.JPG
                                         De spurt voor de zege te Merchtem.
    merchtem 286.JPG
    merchtem 235.JPG
    merchtem 167.JPG
    merchtem 163.JPG
    merchtem 161.JPG
    merchtem 151.JPG
    merchtem 134.JPG
    merchtem 132.JPG
    merchtem 129.JPG
    merchtem 105.JPG
    merchtem 095.JPG
    merchtem 092.JPG
    merchtem 085.JPG
    merchtem 082.JPG
    merchtem 062.JPG
    merchtem 059.JPG
    merchtem 034.JPG
    merchtem 027.JPG
    merchtem 024.JPG
    merchtem 022.JPG
                   De start te Merchtem van de Elite z.c. & U23 met 24 deelnemers.
    merchtem 020.JPG
    merchtem 015.JPG
                                           Huldiging van Dries De Bondt.





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-08-2016 om 22:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 26/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 26/08/2016
    AARSCHOT (B) - Elite z.c./U23 - Criterium 70 km - 37,21 km/h

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    2 LEWIS Adam GBR VP CONSULTING-ZANATA

    3 CRABBÉ Arno ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    5 BYRNE Dillon GBR SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    6 ANDRIEU Maxim WSC HAND IN HAND BAAL

    7 DEVOS Han ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 VAN HOOVELS Kevin VERSLUYS TEAMUMT

    9 NOWELL Matthew GBR WHEELBASE ALTURE

    10 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    11 VERHEYDEN Joris 12 LAMB Ross GBR 13 DE DONCKER Balder 14 DE HAES Jorden 15 DE CAERLÉ Gino 16 JEHIN Kevin 17 VANREYTEN Joachim 18 PARDON Ward 19 HELSOCHT Liam 20 CHURCHILL Calvert GBR 21 LAVERY Philip IRL 22 SVETOZAR Hristov BUL 23 JOYCE Esean NZL 24 VERLINDEN Jordy 25 VERDIJCK Niels

     

    26/08/2016 MERCHTEM (B) - Elite z.c./U23 – Criterium 70 km - 41,73 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 0

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    5 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 VAN AERT Jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 BEIRNAERT Wim TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 DENYS Geoffrey VAN EYCK SPORT

    10 VAN STEENWINKEL Han WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 PEPERMANS Lorenzo 12 VAN DE PERRE Dimitri 13 O´CALLAGHAN Mark IRL 14 BOLLE Yenzo 15 ADRIAENSEN Michael 16 VAN WESEMAEL Maarten 17 BERTELS Jef 18 VERHOEVEN Kenneth 19 DE KOKER Bram 20 VERTONGHEN Maxim 21 DE OST Jarne 22 SCHILS Dominic GBR 23 THIELEMANS Mike 24 BORMS Jorden

     

    26/08/2016 SPIERE (W) - Elite z.c./U23 - 110,4 km - 41,31 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 7

    1 TIELEMANS Pierre FRA EC RAISNES

    2 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VANDERBEKEN Bjarne PCT TOMACC

    4 VANDAELE Philip GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    5 VANMEENEN Jordy HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    7 PICOUX Maximilien COLOR CODE ARDEN´BEEF

    8 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    9 DEJONGHE Bram MORGAN BLUE C.T. VZW

    10 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 DELESIE Berre 12 BOUTEN Migel 13 PIRARD Maxim 14 VANSTEENKISTE Göran 15 DONIE Birger 16 YU Takenouchi JPN 17 VANDENBORRE Jonas 18 DE VOS Dries 19 BOUDRIJ Théo 20 LAVA Kevin 21 HEYSE Timothy 22 HOUPLINE Edwar 23 DELEU Robbe 24 DERIE Matias 25 HODGES Shawn USA 26 BOLSTER Samuel USA

     

    26/08/2016 ST.JAN IEPER (W) - Elite z.c./U23 - 114,4 km - 42,97 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 6

    1 DAENINCK Benoit FRA CC NOGENT SUR OISE

    2 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    4 ORBIE Stephen TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    6 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    7 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    8 DECAESTEKER Frederik DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 COMMEYNE Steffen KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10 BERNARD Quentin FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    11 LEFEVER Nico 12 TOORTELBOOM Frederik 13 ROLET Sylvain 14 DECEUNINCK Thomas 15 VANTHOURNOUT Brecht 16 VERMET Joran 17 VANDENBUSSCHE Tom 18 DESMET Jani 19 VANHAECKE Thomas 20 HAUDIQUET Pierre FRA 21 PAUWELS Nills 22 VENEL Thomas FRA 23 CHARLIE Tanfield GBR 24 DEVOS Romain FRA 25 HERTHERINGTON Ben GBR 26 DELIE Bram 27 VERHEGGE Jari 28 HAENEBALCKE Svenerick 29 BEAUPREZ Benjamin 30 MILLER Paul GBR

     

    26/08/2016 AARSCHOT (B) - Juniores – Criterium 50 km - 39,05 km/h

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 6

    1 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM

    2 DELWICHE Kilian UC SERAING - VOO

    3 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK

    5 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 VERBEECK Sven CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 NICLAES Sander LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    9 VAN DEN PUT Ronan KALAS CYCLING TEAM 99

    10 SERRÉ Stef YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 WOUTERS Rick 12 GOVAERTS Bjarne 13 VANDENKERCKHOVE Stan 14 DE GREEF Tim 15 NACHTEGAELE Wannes 16 STERCKX Omar

    26-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    25-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN DONDERDAG 25/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN DONDERDAG 25/08/2016     


    Donderdag 25/08/2016 EVERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 40,78 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 6

    1 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    2 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    3 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 VANOVERSCHELDE Kobe INDIVIDUEEL

    5 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    7 VERHOEVEN Nico SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 HETHERINGTON Ben GBR PLANET X

    10 WYTINCK Niels DMC- CYCLING TEAM VZW

    11 OLIEBOS Jordy 12 WEAVER Rolly USA 13 DE SMUL Guust 14 USE Laurens 15 TANFIELD Charlie GBR 16 BOUSSAER Bryan 17 DE ZUTTER Kristof 18 DILLEN Ruben 19 KATO Tatsuya JPN 20 TSVETKOV Artur UKR 21 W BATES Oliver GBR 22 KISHI Takahiro JPN 23 DEMAERTELAERE Dennis 24 HODGES Shawn USA 25 PANWAR Arvind IND 26 PORIAU Tim 27 VERKERKEN Miel 28 BOLSTER Samuel USA 29 DRAKE Craig GBR 30 MILLER Paul GBR

    25-8-2016- EVERGEM 403.JPG
                                         Winnaar te Evergem Vincent De Sy.
    25-8-2016- EVERGEM 383.JPG
                                  Winnaar Vincent De Sy met de bloemen.
    25-8-2016- EVERGEM 386.JPG
                                    De winnaar tussen de talrijke supporters.
    25-8-2016- EVERGEM 390.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 391.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Vincent De Sy.
    25-8-2016- EVERGEM 378.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 348.JPG
                     Aankomst van winnaar Vincent De Sy voor Conor Hennebry.
    25-8-2016- EVERGEM 347.JPG
                       Aankomst van winnaar Vincent De Sy voor Conor Hennebry.
    25-8-2016- EVERGEM 354-001.JPG
                                      Aankomst van de 3de Jarno Van Guyse.
    25-8-2016- EVERGEM 359.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 213.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 313.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 210.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 190.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 183.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 161.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 159.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 150.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 142.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 136.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 126.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 117.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 110.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 094.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 090.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 069.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 057.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 037.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 029.JPG
    25-8-2016- EVERGEM 027.JPG
                 De start te Evergem van de Elite z.c. & U23 met 37 deelnemers.

     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-08-2016 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 25/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Oliver Naesen.jpg 

        Oliver Naesen

    Donderdag 25/08/2016 ERPE-MERE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km - 41,65 km/h

    Aantal deelnemers: 137 - opgevers: 83

    1 OLIVER NAESEN uit Berlare IAM CYCLING

    2 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    3 PATTEN Daniel GBR TEAM WIGGINS

    4 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    5 TEUNISSEN Mike Ned TEAM LOTTO NL - JUMBO

    6 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    7 GUNMAN Taylor Karl NZL AVANTI RACING TEAM

    8 FLORIS Gerts NED BMC RACING TEAM

    9 PEARSON Daniel GBR TEAM WIGGINS

    10 LAMPIER Steven GBR JLT CONDOR

    11 O´LOUGHLIN Michael IRL 12 MAGNUSSON Kim SWE 13 CARESMEL Alexis FRA 14 KONING Peter NED 15 HORTON Tobyn GBR 16 BRIGGS Graham GBR 17 HARDARI Zohar ISR 18 KORNER Max Emil Boholm NOR 19 YECHEZKEL Aviv ISR 20 STONES Liam GBR 21 BRADBURY Edmund GBR 22 SINOY Fabio 23 CORELLA Rene MEX 24 NILSEN HOEM Bjorn Tore NOR 25 STEWART Thomas 26 KELLY Jake GBR 27 WETTERHALL Alexander SWE 28 VERWAEST Kevin 29 PARTRIDGE Robert GBR 30 JONES Brenton AUS

     

    25/08/2016 EVERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 40,78 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 6

    1 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    2 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    3 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 VANOVERSCHELDE Kobe INDIVIDUEEL

    5 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    7 VERHOEVEN Nico SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 HETHERINGTON Ben GBR PLANET X

    10 WYTINCK Niels DMC- CYCLING TEAM VZW

    11 OLIEBOS Jordy 12 WEAVER Rolly USA 13 DE SMUL Guust 14 USE Laurens 15 TANFIELD Charlie GBR 16 BOUSSAER Bryan 17 DE ZUTTER Kristof 18 DILLEN Ruben 19 KATO Tatsuya JPN 20 TSVETKOV Artur UKR 21 W BATES Oliver GBR 22 KISHI Takahiro JPN 23 DEMAERTELAERE Dennis 24 HODGES Shawn USA 25 PANWAR Arvind IND 26 PORIAU Tim 27 VERKERKEN Miel 28 BOLSTER Samuel USA 29 DRAKE Craig GBR 30 MILLER Paul GBR

     

    25/08/2016 KORTEMARK-EDEWALLE (W) - Juniores - 84 km - 31,39 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 8

    1 IRVINE Declan AUS NOVO NORDISK

    2 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    4 BLENKINSOPP Mathew CAN NOVO NORDISK

    5 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    8 VANOVERBERGHE Mathias ASFRA RACING TEAM

    9 YAMAGISHI Daichi JPN EURASIA

    10 VANDERBEKEN Brent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 HANADA Kiyomasa JPN 12 PLOVIE Tom 13 DE WITTE Bono 14 CAPPELLE Maxim 15 VANDENBROUCKE Bjarne 16 AOAKE Caleb NZL 17 TACK Jan-emiel 18 VANEECKHOUTTE Ibe 19 ANECA Seppe 20 BONNE Bert 21 BOUCKAERT Louis 22 TREVE Giovanni 23 DELSAUT Anthony 24 DECLEYRE Torsten 25 BRAET Axel 26 MORTIER Bjarne 27 MEERSCHAERT Leonardo 28 CAVEY Vincent 29 VERHAEGHE Cedric 30 SUZUKI Shiryu JPN

    25-08-2016 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 25/08/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 8°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg 

       Koen De Bosscher

     

    Donderdag 25 Augustus 2016 - URSEL (9910)  


    Catg.A – 74,1 km – 56 deelnemers

    1-Debaere Giovanni (Roeselare)

    2-Claeys Dries

    3-Van Oost Kim

    4-Vandewiele Kevin

    5-Sonneville Jarno

    6-De Doncker Jimmy

    7-Goossens Sam

    8-Van Der Jeught Stijn

    9-Van Waeyenbergh Grégory

    10-Leyn Ward

    11-Alonso Alexander-12-Cooman Jerry-13-De Baets Michael-14-Lammertyn Foeke-15-Everaerd Pieter-16-Timbreur Jonas-17-Weemaes Robby-18-Verwee Nico-19-Coppens Carrera-20-De Sutter Maxime-21-Van Sante Tristan-22-De Rocker Wesley-23-De Duytsche Luc-24-Deboever Nick-25-Van Laethem Kevin-26-Dewulf Kevin-27-Viaene Florian-28-Cooman Mauro-29-D'Annibale Mirko-30-Braet Nicholas-31-Tack Spenser-32-Holvoet Mattijs-33-Haegeman David-34-Van Landeghem Elias-35-De Baene Wim-36-Poot Kevin-37-Verhofstadt Jarno-38-De Fauw Wouter-39-Braet Nicholas-40-Neels Peter-41-Van Ryssel Mike-42-Verschaeve Joren-43-Carette Kristof-44-De Wit Wim-45-Smagghe Wouter-46-Calleeuw Christof-47-Cooman Gianni-48-Labbe Alexander-49-Goolaerts Alain-50-Pysson Shane-51-Diependaele Gerrit-52-Govaert Arne-53-Depaepe Gregory-54-Trenson Jan-55-Gommers Sven-56-Van Steenkiste Wim

     

    Catg.B – 62,7 km – 32 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Fedorov Viktor

    3-Cocquyt Mark

    4-Van Holderbeke Frank

    5-Maes Peter

    6-De Corte Peter

    7-Goossens Alex

    8-Van Himst Patrick

    9-Reniers Kristof

    10-De Vlieger Sven

    11-De Paepe Jimmy-12-Quintelier Gunther-13-Van Hautekerke Glenn-14-Bauwens Aron-15-De Bruycker Jan-16-Milleville Vincent-17-Diet Wim-18-De Tremerie Franky-19-Meerschaert Kris-20-Ruysschaert Tijs-21-Evers Vincent-22-De Maesschalck Johan-23-Coppens Rik-24-Van De Kerckhove Eddy-25-De Cuyper Kris-26-Kestemont Pascal-27-Pattyn Filip-28-Stevens Kurt-29-Van Mol Bart-30-Goolaerts Alain-31-Stijnen Jürgen-32-D'Annibale Mirko

     

    Catg.C – 62,7 km – 15 deelnemers

    1-Bruyere Bruno (Denderleeuw)

    2-Czech Jan

    3-De Coninck Wim

    4-Leuntjens Kurt

    5-Goossens Marc

    6-Raats Kees

    7-Harms Ko

    8-De Ryst Eric

    9-Hellinckx Danny

    10-Erauw Luc

    11-De Pauw Dirk-12-Mathys Dirk-13-Pauwels Nico-14-Hebbrecht Geert-15-Baudonck Tony

     

    Catg.D – 51,3 km – 33 deelnemers

    1-Paridaens Ronny (Denderhoutem)

    2-Heye Hilair

    3-Coupillie Roland

    4-De Vos Rony

    5-Durant Martin

    6-Tas Helmuth

    7-De Coninck Danny

    8-Vervondel Marc

    9-Van Den Abeele Eddy

    10-Musschoot Rudy

    11-Vanrafelghem Patrick-12-De Veylder Johan-13-Buyens Patrick-14-Van Kerschaver Robin-15-De Poorter Luc-16-Maldrie Robert-17-D'Hondt Erwin-18-Verzele Noël-19-Haers Carolien-

    20-Reubens Hendrick-21-De Baets Johan-22-Delagrange Bart-23-Scheirlinckx Jozef-24-Dupont Guido-25-Lacquet Philippe-26-Dierks Jos-27-De Naeghel Jozef-28-Verhelst Walter-29-Vermincksel Dirk-30-De Sutter Willy-31-Snoeck Jan-32-Vyncke William-33-Van Overmeir Marc

     

    Catg.E +65 jaar – 51,3 km – 17 deelnemers

    1-Pieters Roland (Eeklo)

    2-Van Holen Johny

    3-Vanpoucke Rik

    4-De Leener François

    5-Moens Louis

    6-Mous Willy

    7-Lockefeir Marinus

    8-Pauwels Marcel

    9-Van Imschoot Roland

    10-Van Loon Adri

    11-Hermans Luc 12-Martens Johan 13-De Smet Johan 14-Van Kerckvoorde Vanessa 15-Burrows Elizabeth 16-De Buysser Hedwig 17-Scheirlinckx Hendrik

     

    Catg.E +70 jaar – 51,3 km – 4 deelnemers

    1-Vandenhouwe Etienne

    2-Vyvey Julien

    3-Brouwers François

    4-Robijns Robert

     

    Niet Vergunninghouders – 74,1 km – 39 deelnemers

    1-Van Driessche Kjell (Berlare)

    2-Feucht Sigi

    3-Brijs Gert

    4-Van Bever Nico

    5-Maes Dimitri

    6-Van Hille Glenn

    7-Hooreweghe Willem

    8-Cherlet Niek

    9-Heynssens Sven

    10-De Neve Bart

    11-De Sutter Stijn-12-Noterman Bill-13-Ally Bart-14-Nijs Dimitri-15-Van Renterghem Koen-16-Panis Tom-17-Roman Dieter-18-Claeys Kurt-19-De Jaeger Kevin-20-Vermeiren Bart-21-Verstraete Thierry-22-Buyse Dieter-23-Inghels David-24-Cornelis Peter-25-De Baere Stefan-26-Verhoeven Chris-27-Beauprez Gino-28-Bouquet Kenneth-29-Van Laethem Philippe-30-De Dobbelaere Tim-31-De Schryver Sven-32-Kesteleyn Bram-33-De Smet Olivier-34-Goethals Stijn-35-Dumortier David-36-De Bock Stef-37-De Braekeleer Johan-38-Colman Angelo-39-De Maertelaere Geert

    25-08-2016 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DE KLINGE VAN WOENSDAG 24/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DE KLINGE VAN WOENSDAG 24/08/2016     


    Woensdag 24/08/2016 DE KLINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 41,23 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 10

    1 JOERI PERSOON uit Stekene ARROW CYCLING TEAM

    2 LAMB Ross GBR BEESTON

    3 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    6 NOWELL Matthew GBR WHEELBASE ALTURE

    7 VLEUGEL Ramon NED DRC DE MOL

    8 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 MAES Bryan DCR CYCLING TEAM

    10 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    11 VAN DEN BOSSCHE Angelo 12 VAN OIRSCHOT Pieter NED 13 VAN DER MEER Nick NED 14 HEIRBAUT Tony 15 COOK Ivan AUS 16 DE BRUYN Jimmy NED 17 TIMMERMANS Ward 18 MEUL Robby 19 VERJANS Frank 20 DAS Jeroen 21 VAN KLEEF Coen NED 22 HEYNS Kristoff 23 DILLEN Ruben 24 MARIN Glenn 25 MAES Vincent 26 BEENS Sebastiaan NED 27 BONTINCK Karel 28 VETTE Pieter NED 29 AKKERMANS Lars NED 30 SCHUT Elroy NED
    24-8-2016-waas-klinge 600.JPG
      Podium te De Klinge met winnaar Joeri Persoon, Ross Lamb en Stijn De Bock.
    24-8-2016-waas-klinge 594.JPG
       Podium te De Klinge met winnaar Joeri Persoon, Ross Lamb en Stijn De Bock.
    24-8-2016-waas-klinge 604.JPG 24-8-2016-waas-klinge 624.JPG
           Winnaar Joeri Persoon uit Stekene.                                       De ploeg van Joeri Persoon met de bloemen.
    24-8-2016-waas-klinge 628.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 565.JPG
                             Aankomst van winnaar Joeri Persoon te De Klinge.
    24-8-2016-waas-klinge 562.JPG
                                Aankomst van winnaar Joeri Persoon te De Klinge.
    24-8-2016-waas-klinge 570.JPG
                                       Aankomst van de 2de Ross Lamb.
    24-8-2016-waas-klinge 574.JPG
                           Aankomst van de 3de Stijn De Bock voor Tim Vercauteren.
    24-8-2016-waas-klinge 522.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 502.JPG

    24-8-2016-waas-klinge 488.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 469.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 448.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 442.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 418.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 405.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 401.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 394.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 340.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 337.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 330.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 301.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 293.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 286.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 278.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 272.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 270.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 245.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 242.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 237.JPG
                  Start van de Elite z.c. & U23 te De Klinge met 40 deelnemers.
    24-8-2016-waas-klinge 228.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 587.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 217.JPG





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-08-2016 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE WAASMUNSTER VAN WOENSDAG 24/08/2016

    FOTO'S JUNIORES TE WAASMUNSTER VAN WOENSDAG 24/08/2016     


    Woensdag 24/08/2016 WAASMUNSTER (O) - Juniores - 96 km - 42,44 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 5

    1 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    5 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8  D´HOOGE Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 MOESKOPS Jiry SPORT EN MOEDIG GENK

    10 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 VERHULST Emile 12 CAETHOVEN Kenneth 13 DECLEYRE Jens 14 SMET Jonas 15 BARENDREGT Thijs NED 16 VAN DER EYCKEN Brent 17 DE PEUTER Dylan 18 ANDERSON Callum GBR 19 VAN ASSCHE Bert 20 VAN MALDEREN Bjorn 21 MEULEMEESTER Ruben 22 WEEMAES Sasha 23 DE BEULE Jordi 24 VERTONGEN Jens 25 LIESSENS Jarno 26 VANDEPUTTE Jonas 27 FRANSSENS Yannick 28 VAN PETEGHEM Trifonius 29 MALLÉ Jeff 30 VRANCKX Mark

    24-8-2016-waas-klinge 153.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 144.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 138.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 133.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 131.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 126.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 119.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 114.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 111.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 104.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 102.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 090.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 085.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 082.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 071.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 067.JPG
                       De start van de Juniores te Waasmunster met 42 deelnemers.
    24-8-2016-waas-klinge 037.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 027.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 024.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 021.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 019.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 017.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 014.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 012.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 009.JPG
    24-8-2016-waas-klinge 008.JPG


     



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-08-2016 om 20:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 24/08/2016

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Walter Meseure en Eric Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 17 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig en zeer warm zomerweer en dus ideale omstandigheden voor de midweek duurtraining. Vooraan losten de kopmannen elkaar zeer goed af en vanaf het keerpunt aan de Zeedijk is de groep gaan ronddraaien en dat tot Kieldrecht. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 34,5 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Alain Verbeke , Kenny De Permentier , Cornelis Van Der Haeven , Patrick Deyaert , Danny Van Overtveldt , Ludwig De Bock , Eric Vermeulen , Dirk De Pauw , Glenn Van Hautekerke , William Despeels , Pascal Brack , Wim Van Craenenbroeck , Patrick Van Der Vekens , ? ? en Kenny Janssens.

    25-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    24-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JOERI PERSOON met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Joeri Persoon.jpg 

          Joeri Persoon

    Woensdag 24/08/2016 DRUIVENKOERS OVERIJSE (B) - Men Elite UCI - 196 km - 41,26 km/h

    Aantal deelnemers: 162 - opgevers: 100

    1 BAUGNIES Jérôme WANTY - GROUPE GOBERT

    2 DUYN Huub NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON

    3 MARCATO Marco ITA WANTY - GROUPE GOBERT

    4 CLAEYS Dimitri WANTY - GROUPE GOBERT

    5 VANREYTEN Joachim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 ISTA Kevin WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    7 VANENDERT Jelle LOTTO SOUDAL

    8 NILSEN HOEM Bjorn Tore NOR TEAM JOKER BYGGTORGET

    9 VAN EMPEL Etienne NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON

    10 PÖSTLBERGER Lukas AUT BORA-ARGON 18

    11 BICO Nuno POR 12 DE TIER Floris 13 CHRISTIAN Mark GBR 14 FLET Axel FRA 15 KORSAETH Truls Engen NOR 16 VERMEERSCH Gianni 17 KERKHOF Tim NED 18 ROELANDTS Jurgen 19 Cavagna Rémi FRA 20 DUPONT Timothy 21 MEURISSE Xandro 22 LIGTHART Pim NED 23 GODRIE Stan NED 24 BATS Didier 25 KREDER Michel NED 26 COENEN Dennis 27 ASSELMAN Jesper NED 28 CARABIN Sebastien 29 PATTEN Daniel GBR 30 TAMINIAUX Lionel 39 DRUYTS Gerry 60 DIELEMAN Michiel

     

    24/08/2016 DE KLINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 41,23 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 10

    1 JOERI PERSOON uit Stekene ARROW CYCLING TEAM

    2 LAMB Ross GBR BEESTON

    3 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    6 NOWELL Matthew GBR WHEELBASE ALTURE

    7 VLEUGEL Ramon NED DRC DE MOL

    8 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 MAES Bryan DCR CYCLING TEAM

    10 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    11 VAN DEN BOSSCHE Angelo 12 VAN OIRSCHOT Pieter NED 13 VAN DER MEER Nick NED 14 HEIRBAUT Tony 15 COOK Ivan AUS 16 DE BRUYN Jimmy NED 17 TIMMERMANS Ward 18 MEUL Robby 19 VERJANS Frank 20 DAS Jeroen 21 VAN KLEEF Coen NED 22 HEYNS Kristoff 23 DILLEN Ruben 24 MARIN Glenn 25 MAES Vincent 26 BEENS Sebastiaan NED 27 BONTINCK Karel 28 VETTE Pieter NED 29 AKKERMANS Lars NED 30 SCHUT Elroy NED

     

    24/08/2016 RUISELEDE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 40,98 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 11

    1 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    2 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    4 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    5 TURNER Jake GBR GIANT

    6 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 BRULEZ Miqele TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 CLAEYS Timothy HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    10 DEBOOT Bruce TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 PIETERS Laurent 12 MAES Jo 13 VANOVERSCHELDE Kobe 14 FEELEY Daire IRL 15 DELBAERE Tijs 16 BULTYNCK Isaak 17 STOFFERIS Rieno 18 HOLVOET Mattijs 19 CADRON Julien 20 EECKHOUT Niko 21 DE BLAERE Diego 22 WILLEMS Mario 23 MEHEUS Gill 24 BERGSTROM Hannes SWE 25 GRIMMONPREZ Django 26 DE SCHUYTER Arne 27 DONIE Birger 28 DE JAEGHERE Ruben 29 MC DURPHY Conn IRL 30 RUBBEN Sander

     

    24/08/2016 TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 127,4 km - 39,6 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 14

    1 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    3 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 VANTHOURNOUT Brecht DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS - FCC

    9 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    10 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    11 WARLOP Jordi 12 LEFEVER Nico 13 ALEXANDER Simon GBR 14 HOWELLS Rhys GBR 15 RYAN Luke GBR 16 DEVOLDERE Niki 17 DE DONCKER Balder 18 VERMET Joran 19 DAUW Jasper 20 VANDERBEKEN Bjarne 21 DE NAEGHEL Manuel 22 COMMEYNE Steffen 23 DESMET Mathias 24 CASIER Arne 25 VANSTEENKISTE Göran 26 DEBACKERE Pieter-jan 27 BIEBUYCK Aurélien 28 LELEU Antoine 29 PATTYN Jamie 30 VICTOOR Benito

     

    24/08/2016 WAASMUNSTER (O) - Juniores - 96 km - 42,44 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 5

    1 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    5 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8  D´HOOGE Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 MOESKOPS Jiry SPORT EN MOEDIG GENK

    10 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 VERHULST Emile 12 CAETHOVEN Kenneth 13 DECLEYRE Jens 14 SMET Jonas 15 BARENDREGT Thijs NED 16 VAN DER EYCKEN Brent 17 DE PEUTER Dylan 18 ANDERSON Callum GBR 19 VAN ASSCHE Bert 20 VAN MALDEREN Bjorn 21 MEULEMEESTER Ruben 22 WEEMAES Sasha 23 DE BEULE Jordi 24 VERTONGEN Jens 25 LIESSENS Jarno 26 VANDEPUTTE Jonas 27 FRANSSENS Yannick 28 VAN PETEGHEM Trifonius 29 MALLÉ Jeff 30 VRANCKX Mark

    24-08-2016 om 21:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 9°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thibau Verhofstadt.jpg 

      Thibau Verhofstadt


    Woensdag 24/08/2016 GEETBETS (B) - Juniores - 85 km - 40,48 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 0
    1 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 MANS Jarn LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 BERO Sean ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VANRESPAILLE Quinten ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 PARMENTIER Roald LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 SWENNEN Hoang DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 GAUSSIN Anthony YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 RADOUX Robin 12 DEBOEL Vincent 13 SLEGERS Dries 14 VAN LAER Laurens 15 DELWICHE Kilian 16 ULENS Lennert 17 VAN DOOSSELAERE Doowan 18 WOUTERS Andreas 19 DETIENNE Victor 20 OFFERMANS Michiel 21 GOOSSENS Rob 22 VAN TRICHT Stan 23 VERLINDEN Robbert 24 ELST Colin 25 VANHULST Jens 26 VANMARSNIL Luca 27 PAULUS Aaron 28 PIRA Senna 29 NICLAES Sander 30 VERDIN Joris

     

    24/08/2016 MERE (O) - Juniores - 98 km - 38,23 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 5

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 CLAUWAERT Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 DE GROODT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 WEINBERG Guy ISR 12 RAJUAN Idan ISR 13 ALSAADI Saad BRN 14 VOIGT Eric USA 15 VAGENENDE Liam 16 WANTE Jari 17 DE VOS Kwinten 18 VAN HAMME Kevin 19 BIERKENS Tim NED 20 MOREELS Louis 21 BAERT Jordi 22 GABAY Nir ISR 23 DOISON Rodolphe 24 DESCAMPS Thomas 25 PRIEELS Robbe 26 DALEMANS Geoffrey 27 VAN DER HAEGEN Jarne 28 BEN MOSHE Yuval ISR 29 VEREECKE Karel 30 BAEYENS Yorgo

     

    24/08/2016 OVERIJSE (B) - Nieuwelingen - 50 km - 41,88 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 9

    1 VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    3 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    4 MICHOTTE Cyril SPRINTS.COM

    5 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    7 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    8 RAKERS Martijn NED WV DE JONGE RENNER

    9 LEWIS Matthew GBR WOLVERHAMPTON WEELERS

    10 DEJONGHE Len W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    24/08/2016 BILZEN (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 36,3 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 3

    1 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    4 HABETS Jordan NED LIMBURG ZUID

    5 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    6 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    7 JACOBS Owen SPORT EN MOEDIG GENK

    8 SOENEN Tomac OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    9 SCHOONBROODT Noe LOTTO-VC ARDENNES

    10 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    20 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    24/08/2016 RUISELEDE (W) - Nieuwelingen - 66 km - 36,95 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 9

    1 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 GONZALEZ -TORRES Mateo ESP BURUNDA CLUB CICLISTA

    3 RAECKE Jari TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    6 AUCAMP Lian RSA TYGERFONTIJN

    7 BEERNAERT David TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 VERHECKEN Gilan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 ABSHIRE Lance USA TEAM LASPORT

    10 VERSTRAETE Aaron CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    12 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    22 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    42 DE PRAETERE Ben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24-08-2016 om 21:01 geschreven door kenny


    23-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN DINSDAG 23/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN DINSDAG 23/08/2016     


    Dinsdag 23/08/2016 EVERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 43,3 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 21

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VAN RAEPENBUSCH Ruben VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    5 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    7 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 MOTTE David 12 MOENS Jens 13 DHOLLANDER Kristof 14 VERHOEVEN Nico 15 DE SCHEEMAEKER Davy 16 DE SMUL Guust 17 SABO Pedro 18 DE LANDTSHEER Steven 19 GARTHWAITE Matthew GBR 20 HETHERINGTON Ben GBR 21 VANDEMEULEBROECKE Steven 22 MERRITT Peter GBR 23 KARANDASHEV Petr RUS 24 ROLET Sylvain 25 DE FAUW Ken Kiefer 26 SCHITTECATTE Niels 27 LELEU Antoine 28 VAN COPPERNOLLE Francesco 29 DE ZUTTER Kristof 30 COUDENYS Wesley 31 WANTE Nick 34 LEUS Jelle
    23-8-2016--wippelgem 473.JPG
                               Winnaar te Evergem Christophe Van Cauwenberghe.
    23-8-2016--wippelgem 474.JPG
                  Een woordje uitleg van winnaar Christophe Van Cauwenberghe.
    23-8-2016--wippelgem 482.JPG
                     Winnaar Christophe Van Cauwenberghe met de supporters.
    23-8-2016--wippelgem 438.JPG
                            Aankomst van winnaar Christophe Van Cauwenberghe.
    23-8-2016--wippelgem 434.JPG
         Aankomst van winnaar Christophe Van Cauwenberghe voor Laurent Pieters.
    23-8-2016--wippelgem 453.JPG
       De spurt voor de 9de plaats met Giovanni De Merlier voor Bart Van Damme.
    23-8-2016--wippelgem 382.JPG
    23-8-2016--wippelgem 376.JPG
    23-8-2016--wippelgem 374.JPG
    23-8-2016--wippelgem 360.JPG
    23-8-2016--wippelgem 337.JPG
    23-8-2016--wippelgem 326.JPG
    23-8-2016--wippelgem 325.JPG
    23-8-2016--wippelgem 270.JPG
    23-8-2016--wippelgem 264.JPG
    23-8-2016--wippelgem 162.JPG
    23-8-2016--wippelgem 143.JPG
    23-8-2016--wippelgem 140.JPG
    23-8-2016--wippelgem 094.JPG
    23-8-2016--wippelgem 070.JPG
    23-8-2016--wippelgem 063.JPG
    23-8-2016--wippelgem 059.JPG
    23-8-2016--wippelgem 056.JPG
    23-8-2016--wippelgem 030.JPG
    23-8-2016--wippelgem 027.JPG
    23-8-2016--wippelgem 014.JPG
                De start te Evergem van de Elite z.c. & U23 met 56 deelnemers.




     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-08-2016 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 23/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 23/08/2016
    ZOTTEGEM (O) - Men Elite UCI - 190 km - 45,13 km/h

    Aantal deelnemers: 188 - opgevers: 73

    1 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    3 SIEBERG Marcel GER LOTTO SOUDAL

    4 BAUHAUS Phil GER BORA-ARGON 18

    5 MARCATO Marco ITA WANTY - GROUPE GOBERT

    6 PLACKAERT Baptiste WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    7 BOEV Igor RUS GAZPROM-RUSVELO

    8 VON HOFF Steele AUS ONE PRO CYCLING

    9 MOL Wouter NED CYCLINGTEAM JOIN-S / DE RIJKE

    10 TRONET Steven FRA FORTUNEO - VITAL CONCEPT

    11 BERTAZZO Liam ITA 12 CLAEYS Dimitri 13 MEIJERS Daan NED 14 STALLAERT Joeri 15 NAESEN Lawrence 16 VEREECKEN Nicolas 17 DRUYTS Gerry 18 LATHAM Christopher GBR 19 HONIG Reinier NED 20 STEELS Stijn 21 NERZ Dominik GER 22 DONDERS Jelle 23 LEWIS Gruffudd GBR 24 DE ROOZE Niels 25 TOFFALI Nicola ITA 26 RAILEANU Cristian MDA 27 LOZANO RIBA David ESP 28 DECLERCQ Tim 29 VANSPEYBROUCK Pieter 30 DERNIES Tom 47 ROBERT Frederique 94 REYNAERTS Wim 107 VERRAES Benjamin

     

    23/08/2016 OMLOOP VAN DE GRENSSTREEK WERVIK (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 160 km - 41,37 km/h

    Aantal deelnemers: 122 - opgevers: 62

    1 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    3 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    4 DEFREYNE Cédric EFC-ETIXX

    5 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    6 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 HONORE Mikkel Frolich DEN LOTTO SOUDAL

    8 PLANCKAERT Edward LOTTO SOUDAL

    9 BOSSUYT Gianni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    11 CLAUW John-ross 12 VANDEWIELE Frederik 13 KOOIJMAN Jaap NED 14 ROSSEEL Ricky 15 BALLET Mathias 16 DE VYLDER Lindsay 17 DE GROOTE Arne 18 GARDNER Dan GBR 19 SCHOLTEN Tim NED 20 BAKKER Bjorn NED 21 OUSSOREN Olaf NED 22 COOLS Michaël 23 DREDGE Christopher GBR 24 ESSELAAR Remco NED 25 VERFAILLIE Arne 26 DEPREZ Tuur 27 CLAEYS Timothy 28 ALLEGAERT Piet 29 DE KORT Bram NED 30 ORBIE Stephen 59 RELAES Jacob

     

    23/08/2016 BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,8 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 18

    1 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    2 DE WEERDT Nick KALAS CYCLING TEAM 99

    3 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    4 DEMOLDER Thomas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 VAN AERT Jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 HOEFKENS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    9 BEYENS Yoeri SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 THYS Nico RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    11 CLAES Gert 12 BELLEN Wesley 13 JEHIN Kevin 14 DE BOEL Stijn 15 VEROFT Jelto 16 VANDERVEKEN Yoran 17 LAMB Ross GBR 18 CLÉ Brent 19 VAN DER SANDEN Mathias 20 VAN ROOSBROECK Patrick 21 DE PROOST Jasper 22 CHURCHILL Calvert GBR 23 HUYGEN Tijs 24 VAN LAER Titte 25 BRACEGIRDLE Tom GBR 26 VAN KERCKHOVEN Niels 27 THEUNISSEN Jordi 28 VERMAELEN Steven 29 BADA Florian 30 VAN STEENWINKEL Han 33 VAN BUGGENHOUT Joeri 38 WAELKENS Dave

     

    23/08/2016 EVERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 43,3 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 21

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VAN RAEPENBUSCH Ruben VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    5 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    7 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 MOTTE David 12 MOENS Jens 13 DHOLLANDER Kristof 14 VERHOEVEN Nico 15 DE SCHEEMAEKER Davy 16 DE SMUL Guust 17 SABO Pedro 18 DE LANDTSHEER Steven 19 GARTHWAITE Matthew GBR 20 HETHERINGTON Ben GBR 21 VANDEMEULEBROECKE Steven 22 MERRITT Peter GBR 23 KARANDASHEV Petr RUS 24 ROLET Sylvain 25 DE FAUW Ken Kiefer 26 SCHITTECATTE Niels 27 LELEU Antoine 28 VAN COPPERNOLLE Francesco 29 DE ZUTTER Kristof 30 COUDENYS Wesley 31 WANTE Nick 34 LEUS Jelle

     

    23/08/2016 WERVIK (W) - Amateurs + Masters – 57 km

    Amateurs + Masters A - deelnemers: 20 - opgevers: 3 - 57.0 km – 43,69 km/h

    1 SEGHERS Thomas

    2 PYSSON Shane

    3 VANNESTE Evert

    4 HEYSE Timothy

    5 MONTAIGNE Jorn

    6 SONNEVILLE Jarno

    7 DEBACKERE Pieter-jan

    8 VANHOOREWEGHE Peter

    9 NEUVILLE Wouter

    10 VANHEE Thijs 11 NOTERMAN Bill 12 BOVRY Stijn 13 CALLEMEIN Pieter 14 DECOCK Jelle 15 BEKAERT Stijn 16 DESEURE Lars 17 VANHOLME Henri


    Masters B - deelnemers: 12 - opgevers: 2 - 57 km - 43,69 km/h

    1 MICHELS Pedro

    2 HUYGHE Benny

    3 DELVA Frederic

    4 LUYSSEN Geoffrey

    5 CHRISTIAENS Hans

    6 CAEL Wouter

    7 BUTLER Paul GBR

    8 MILLEVILLE Vincent

    9 DAVID Stefaan

    10 RECOUR Filip


    Masters C - deelnemers: 16 - opgevers: 3 – 57 km – 43,69 km/h

    1 ROOSE Geert

    2 DURANT Martin

    3 LAMMENS Mario

    4 BERTIER Rudy

    5 SOETAERT Dion

    6 CARETTE Danny

    7 VAN EYNDT Jozef

    8 BALLET Peter

    9 MORTIER Luc

    10 VANDEBUERIE Mario

    11 DEWULF Xavier 12 CORNEILLIE Gino 13 MASSCHALIN Jose

     

    23/08/2016 LANGEMARK (MADONNA) (W) - Juniores - 83 km - 37,88 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 9

    1 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 IRVINE Declan AUS NOVO NORDISK

    3 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 OMACHI Kento JPN TEAM EURASIA - IRC TIRE

    5 HANADA Kiyomasa JPN TEAM EURASIA

    6 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DELEU Arnaud ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 MOSSE Hugo FRA ST ANTOINE

    10 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 BLENKINSOPP Mathew CAN 12 OTTO Jan Hendrik GER 13 JACQUES Jarne 14 AUBERT Louis FRA 15 MAHIEU Mathias 16 YAMAGISHI Daichi JPN 17 CAPPELLE Maxim 18 SUZUKI Shiryu JPN 19 VERBEECK Qwinten 20 ANECA Seppe 21 AOAKE Caleb NZL 22 VAN ELZAKKER Wout NED 23 D´ANGELO Ugo 24 MORTIER Bjarne 25 VANNESTE Wout 26 DUTOO Jérémy 27 CHOI Hyunsoo KOR 28 VANDENBROUCKE Bjarne 29 BRUNEEL Jens 30 MERTENS Doran

    23-08-2016 om 21:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OVERMERE VAN MAANDAG 22/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OVERMERE VAN MAANDAG 22/08/2016     


    Maandag 22/08/2016 OVERMERE-BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96,2 km - 40,81 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 18

    1 MATTHIAS ONGENA uit Berlare CIBEL B CLUB

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    7 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 VAN SCHELVERGEM Mattias VAN EYCK SPORT

    10 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 BAEYENS Dennis 12 CREFFIER Laurent 13 ALEXANDER Simon GBR 14 DE BRUYN Jimmy NED 15 VERMASSEN Jens 16 VERHOFSTADT Peter 17 VAN STEENBERGE David 18 ISRAEL Pieter NED 19 DE BACKER Kristof 20 VAN DE VELDE Matthias 21 WEEMAES Filip 22 DUMORTIER David 23 DE WINNE Gert 24 COOMAN Mauro 25 DE SAEDELEER Vincent 26 MAES Dimitri 27 MARIN Glenn 28 DONY Kevin 29 VAN LAETHEM Kevin 30 BOUQUET Kenneth

    22-8-2016-OVERMERE 352.JPG
                    Winnaar Matthias Ongena met de bloemen en de supporters.
    22-8-2016-OVERMERE 374.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 366.JPG
                                 Een woordje uitleg van winnaar Matthias Ongena.
    22-8-2016-OVERMERE 372.JPG
    Overmere 1.jpg
    Aankomst van winnaar Matthias Ongena te Overmere-Berlare.
    22-8-2016-OVERMERE 324.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 242.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 160.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 148.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 140.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 134.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 122.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 118.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 102.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 061.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 049.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 045.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 043.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 037.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 034.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 029.JPG
    22-8-2016-OVERMERE 023.JPG
    De start te Overmere van de Elite z.c. & U23 & Amateurs & Masters met 53 deelnemers.



     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-08-2016 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Matthias Ongena.jpg 

        Matthias Ongena

    Maandag 22/08/2016 DERNYSPEKTAKEL ´S GRAVENWEZEL (A) - Elites m.c./z.c./U23

    1ste reeks - deelnemers: 12 - 21 km - 43,95 km/h

    1 REBELLIN Davide ITA CCC SPRANDI POLKOWICE

    2 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    4 HABEAUX Gregory WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    5 CALLEEUW Joeri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    7 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 GAUDILLAT Antoine FRA VS CHARTRAIN

    9 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    10 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 VAN BUGGENHOUT Joeri 12 HOLLAND-LEADER James GBR


    Afvallingsreeks - deelnemers: 12 - 21 km - 42,42 km/h

    1 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    3 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    4 GAUDILLAT Antoine FRA VS CHARTRAIN

    5  HOLLAND-LEADER James GBR VELO CLUB LONDRES

    6 REBELLIN Davide ITA CCC SPRANDI POLKOWICE

    7 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    8 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 HABEAUX Gregory WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    10 CALLEEUW Joeri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    11 VAN BUGGENHOUT Joeri 12 THIJS Wim


    Grote finale - deelnemers: 12 - 35 km - 46,37 km/h

    1 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    2 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 REBELLIN Davide ITA CCC SPRANDI POLKOWICE

    4 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    5 GAUDILLAT Antoine FRA VS CHARTRAIN

    6 HABEAUX Gregory WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    7 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    8 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 CALLEEUW Joeri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    10 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 HOLLAND-LEADER James 12 VAN BUGGENHOUT Joeri

     

    22/08/2016 GEETBETS (B) - Elite z.c./U23 - 119 km - 42,59 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 8

    1 BATS Didier VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 SUAREZ MARTINEZ Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    4 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    5 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 PARDON Ward PRORACE CYCLING TEAM

    7 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VANDERMEER Laurens T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 REYNAERTS Jan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 TOELEN Alex WSC HAND IN HAND BAAL

    11 GEERAERTS Joni 12 LAMB Ross GBR 13 CLAES Gert 14 SCHILS Dominic GBR 15 VAN MOL Caine 16 FORIERS Chris 17 DELCROIX Gert 18 DOCKX Kristof 19 SCHERPENBERGH Dominique 20 DELANGHE Jelle 21 CHURCHILL Calvert GBR 22 VANDEWEERDT Lars 23 HEYLEN Kevin 24 CLAUW Yente 25 DEVROYE Kim 26 PANHUYZEN Kevin 27 RAMAEKERS Jochen 28 DE CAERLÉ Gino 29 RITZEN Ralf NED 30 KEMERLINCKX Kristof

     

    22/08/2016 MERE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 39,94 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 19

    1 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 DIEPENDAELE Timmy WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 TANNER Jake GBR ENVELLOPE

    8 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 MINNAERT Michiel INDIVIDUEEL

    11 O´CALLAGHAN Mark IRL 12 VAN DE PERRE Dimitri 13 VAN DE KEER Kevin 14 DIERICKX Anthony 15 HENNEBRY Conor IRL 16 LAGNEAUX Yoni 17 VAN DE MAELE Glenn 18 VENS Quincy 19 DE BACKER Thomas 20 NOËL Jordy 21 MAGINET Steve 22 RASSCHAERT Kilian 23 VAN WESEMAEL Maarten 24 DE VLIEGER Robin 25 LIEFHOOGHE Dieter 26 HOUPLINE Edwar 27 MERRITT Peter GBR 28 PANWAR Arvind IND 29 JAMES Samuel USA 30 BRADBURY Stephen GBR

     

    22/08/2016 MOORSLEDE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 67,5 km - 39,5 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 0

    1 VANHOUTTEGHEM Cedric TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    3 DECEUNINCK Thomas VIND! CYCLING PROJECT

    4 DE RUYSSCHER Dante SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 VANDENBUSSCHE Ron CYCLING TEAM THE BANANAS

    6 EINHORM Itamar ISR WILLEMS VERANDA

    7 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL

    9 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT

    10 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    11 DELOOF Jean-pierre 12 CADRON Julien 13 CLAERHOUT Sven 14 MOERMAN Thomas 15 DEVOLDERE Niki 16 CAUWELIER Thijs 17 GARTHWAITE Matthew GBR 18 VERVERKEN Pieter 19 VANTHOURNOUT Brecht 20 TOORTELBOOM Frederik 21 VANDEVELDE Ruben 22 LAGAE Korneel 23 VANDER MEIREN Ward 24 BAEKELAND Cedric 25 LEFEVER Nico 26 MAELEGHEER Justin 27 ELLMORE James GBR 28 VICKERS Kirk GBR 29 DECEUNINCK Thys 30 VANHEE Thijs

     

    22/08/2016 OVERMERE-BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96,2 km - 40,81 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 18

    1 MATTHIAS ONGENA uit Berlare CIBEL B CLUB

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    7 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 VAN SCHELVERGEM Mattias VAN EYCK SPORT

    10 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 BAEYENS Dennis 12 CREFFIER Laurent 13 ALEXANDER Simon GBR 14 DE BRUYN Jimmy NED 15 VERMASSEN Jens 16 VERHOFSTADT Peter 17 VAN STEENBERGE David 18 ISRAEL Pieter NED 19 DE BACKER Kristof 20 VAN DE VELDE Matthias 21 WEEMAES Filip 22 DUMORTIER David 23 DE WINNE Gert 24 COOMAN Mauro 25 DE SAEDELEER Vincent 26 MAES Dimitri 27 MARIN Glenn 28 DONY Kevin 29 VAN LAETHEM Kevin 30 BOUQUET Kenneth

     

    22/08/2016 BALEGEM (O) Juniores - 99,6 km - 37,61 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 19

    1 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    3 D´HOOGE Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 WEINBERG Guy ISR VERANDAS WILLENS - CRABB

    6 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAN DE VELDE Guillaume ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    9 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 VOIGT Eric USA K.V.C. DEINZE VZW

    11 MARIT Arne 12 PLATTEEUW Robbe 13 DE KEE Glenn 14 FOAMES Ben GBR 15 PESSEMIER Tom 16 DE CLERCQ Yente 17 HAELTERMAN Glen 18 DE COCK Quinten 19 VAN LIPPEVELDE Sander 20 PLOVIE Tom 21 DE MOL Lennerd 22 D´HEYGERE Gil 23 PLETINCKX Yarno 24 MALLÉ Jeff 25 MARTENS Michiel 26 VOLKAERT Jonas 27 KLEAMAN MA Omer ISR

    23-08-2016 om 19:58 geschreven door kenny


    22-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/08/2016

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2016


     

    ttc haasdonk 1.jpg  ttc haasdonk 2.jpg
                                 Tom Saeys

    Maandag 22/08/2016 – HAASDONK – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 53

    1-SAEYS TOM

    2-SEGERS JIMMY

    3-APERS MICHAEL

    4-TYTGADT STEPHAN

    5-VAN HILLE GLENN

    6-VAN HAUTEKERKE GLENN

    7-VAREWYCK JOERI

    8-SPANOGHE GUIDO

    9-SERVERIUS JONAS

    10-MARIEN JIM

    11-VERMEIREN BART 12-BRIJS GERT 13-VAN DER VEKEN WIM 14-FEUCHT SIGI 15-BECK PIETER 16-MEYVIS SERGE 17-VAN OSSELAER TOM 18-VAN EYCK TOM 19-MAES DIMITRI 20-DE CROOCK MAARTEN 21-BRYS MARC 22-DE BAERE FRANCIS 23-DE LEENHEER TOM 24-VAN RAEMDONCK KURT 25-MEERSCHAERT KRIS 26-DE CONINCK DAAN 27-ROTTIERS PIETER 28-LANDUYT TOM 29-VAN GAEVEREN GUNTER 30-VAN OSSELAER TOMMY 31-SMET LUC 32-VERSTRAETEN TOR 33-HEYMANS KURT 34-VAN LAEKEN GERT 35-DE COCK BART 36-VAN DE WALLE PATRICK 37-VAN LAETHEM PHILIPPE 38-FELIX NICK 39-DE DONCKER TiM 40-FLACH PETER 41-KRAMER GUIDO 42-VAN BOGAERT EDDY 43-KESTELEYN BRAM 44-PEIRSMAN JAN 45-HEYNDERICKX BJORN 46-VAN GOETHEM FILIP

       




     



    ttc haasdonk 4.jpg  ttc haasdonk 3.jpg
                         Kenneth De Bruyn


    Maandag 22/08/2016 – HAASDONK – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 51

    1-DE BRUYN KENNETH

    2-VAN GOETHEM DANIEL

    3-DE BEULE SAM

    4-VAN ASSCHE FRANK

    5-VAN DEN BRANDEN BRECHT

    6-VERMEULEN KRIS

    7-VLEGELS JAN

    8-SOMERS DAVID

    9-SILVERANS KENNETH

    10-BRYSSINCKX DIRK

    11-VERMEIREN JEF 12-VAN DUYSE PETER 13-WULLAERT KENNY 14-DAELMAN BART 15-VAN HAVERE JURGEN 16-VAN MIEGHEM MAARTEN 17-CATTRYSSE MANU 18-BOGAERT GUY 19-SMET GERRIT 20-VAN CRAENENBROECK WIM 21-DE PERMENTIER KENNY 22-DE MAESSCHALCK KOEN 23-VAN DEN BROECK ALAIN 24-DE CAUWER LUC 25-DE CRAENE DIETER 26-GOOSSENAERTS PETER 27-VERHELST TIM 28-BOGAERT DANNY 29-SAMSON JENTE 30-DE BEN MARK 31-VAN CAMP TIM 32-DE BOCK TOM 33-VAN RAEMDONCK FILIP 34-MERTENS ALEX 35-DUYM MANNO 36-JACOBS LANDER 37-RIZZZO CLAUDIO

    22-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/08/2016

    VWV.jpg
    Maandag 22/08 GROOT-LO (2223)

     

    Liefhebbers - 82,8 km

    1.Kristof Houben

    2.Karel Docker

    3.Jef Van Olmen

    4.Jonas Heijmans

    5.Sven Van Roy

    6.Jeroen Goeleven

    7.Peter Behiels

    8.Joris Verheyden

    9.Jelto Veroft

    10.Filip De Wyngaert

    11.Kris Bunkens 12.Louis Eggers 13.Pieter Wijckmans 14.Christophe Veulemans 15.Arthur Pagnaer 16.Tom Haest 17.Maarten Van Der Sanden 18.Hirstov Svetozar 19.Kevin Van Roey 20.Sven Cuppers 21.Dennis Van Gool 22.Kenny Dekerk 23.Tristan Steegmans 24.Senne Steegmans 25.Gerry Meuris

     

    CAT.C - 59,8 km

    1.Koen Heremans

    2.Gert De Proost

    3.Rik Devree

    4.Andy Cochet

    5.Vital Pauwels

    6.Peter Aerts

    7.Ivan Verschueren

    8.Patrick Vermoten

    9.Hans Van Bael

    10.Gert Hermans

    11.Tom Op de Beeck 12.Raf Vanhove 13.Dirk Verbinnen 14.Wim Meir 15.Bart Deckers

     

    CAT.D - 59,8 km

    1.Philippe Wauters

    2.Marc Vandenwijngaerden

    3.Eddy Van Loy

    4.Bruno Brabants

    5.Jan Van den Brande

    6.Eddy Haest

    7.Wim Van Thielen

    8.Jan Maegh

    9.Toon Maes

    10.Johnny Vertessen

    11.Roel De Geyter 12.Andre Prinsen 13.Michel Jannes 14.Paul Fierens 15.Freddy Vangenechten

     

    CAT.E - 59,8 km

    1.Rene Van Gils

    2.Paul Hunninck

    3.Roland Degeest

    4.Andrew Donaldson

    5.Ludo De Bakker

    22-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/08/2016

    banner VWF.jpg
    Proficiat aan KRIS DE BLOCK met zijn 4°Seizoenszege in de reeks C !!!

    Kris Deblock 2015.jpg 

          Kris De Block


    Maandag 22 Augustus – DENDERMONDE (9200) - A/B/C-Reeks - 60 km


    1.Bert VAN DER TRAPPEN
    2.Bjorn Coomans
    3.Jarno Verhofstadt (1B)
    4.Gillian Van Rijmenant
    5.Pascal Heyvaert
    6.KRIS DE BLOCK (Mariekerke 1C)
    7.Bjorn Lison
    8.Roel Reigel (2B)
    9.Tom Vanopdenbosch
    10.Peter De Corte (2C)
    11.Jimmy De Paepe (3C)
    12.Tom De Beer (4C)
    13.Robin Devleeschouwer
    14.Tom Penninckx (5C)
    15.Steven Verschelden (6C)
    16.Marc Tabourdon (7C)
    17.Stijn Gidé (3B)
    18.Yorick Lison
    19.Gert Lijneel
    20.Paul Hens (8C)

    22-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!