Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Matthias Ongena
Maandag 22/08/2016 DERNYSPEKTAKEL ´S GRAVENWEZEL (A) - Elites m.c./z.c./U23
1ste reeks - deelnemers: 12 - 21 km - 43,95 km/h
1 REBELLIN Davide ITA CCC SPRANDI POLKOWICE
2 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
3 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON
4 HABEAUX Gregory WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT
5 CALLEEUW Joeri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM
6 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL
7 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM
8 GAUDILLAT Antoine FRA VS CHARTRAIN
9 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM
10 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
11 VAN BUGGENHOUT Joeri 12 HOLLAND-LEADER James GBR
Afvallingsreeks - deelnemers: 12 - 21 km - 42,42 km/h
1 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM
2 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL
3 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM
4 GAUDILLAT Antoine FRA VS CHARTRAIN
5 HOLLAND-LEADER James GBR VELO CLUB LONDRES
6 REBELLIN Davide ITA CCC SPRANDI POLKOWICE
7 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON
8 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
9 HABEAUX Gregory WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT
10 CALLEEUW Joeri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM
11 VAN BUGGENHOUT Joeri 12 THIJS Wim
Grote finale - deelnemers: 12 - 35 km - 46,37 km/h
1 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL
2 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM
3 REBELLIN Davide ITA CCC SPRANDI POLKOWICE
4 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM
5 GAUDILLAT Antoine FRA VS CHARTRAIN
6 HABEAUX Gregory WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT
7 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON
8 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
9 CALLEEUW Joeri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM
10 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
11 HOLLAND-LEADER James 12 VAN BUGGENHOUT Joeri
22/08/2016 GEETBETS (B) - Elite z.c./U23 - 119 km - 42,59 km/h
Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 8
1 BATS Didier VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM
2 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
3 SUAREZ MARTINEZ Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO
4 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.
5 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM
6 PARDON Ward PRORACE CYCLING TEAM
7 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
8 VANDERMEER Laurens T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
9 REYNAERTS Jan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
10 TOELEN Alex WSC HAND IN HAND BAAL
11 GEERAERTS Joni 12 LAMB Ross GBR 13 CLAES Gert 14 SCHILS Dominic GBR 15 VAN MOL Caine 16 FORIERS Chris 17 DELCROIX Gert 18 DOCKX Kristof 19 SCHERPENBERGH Dominique 20 DELANGHE Jelle 21 CHURCHILL Calvert GBR 22 VANDEWEERDT Lars 23 HEYLEN Kevin 24 CLAUW Yente 25 DEVROYE Kim 26 PANHUYZEN Kevin 27 RAMAEKERS Jochen 28 DE CAERLÉ Gino 29 RITZEN Ralf NED 30 KEMERLINCKX Kristof
22/08/2016 MERE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 39,94 km/h
Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 19
1 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
2 DIEPENDAELE Timmy WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
3 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
4 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
5 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM
6 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
7 TANNER Jake GBR ENVELLOPE
8 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
9 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
10 MINNAERT Michiel INDIVIDUEEL
11 O´CALLAGHAN Mark IRL 12 VAN DE PERRE Dimitri 13 VAN DE KEER Kevin 14 DIERICKX Anthony 15 HENNEBRY Conor IRL 16 LAGNEAUX Yoni 17 VAN DE MAELE Glenn 18 VENS Quincy 19 DE BACKER Thomas 20 NOËL Jordy 21 MAGINET Steve 22 RASSCHAERT Kilian 23 VAN WESEMAEL Maarten 24 DE VLIEGER Robin 25 LIEFHOOGHE Dieter 26 HOUPLINE Edwar 27 MERRITT Peter GBR 28 PANWAR Arvind IND 29 JAMES Samuel USA 30 BRADBURY Stephen GBR
22/08/2016 MOORSLEDE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 67,5 km - 39,5 km/h
Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 0
1 VANHOUTTEGHEM Cedric TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
2 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM
3 DECEUNINCK Thomas VIND! CYCLING PROJECT
4 DE RUYSSCHER Dante SMARTPHOTO CYCLING TEAM
5 VANDENBUSSCHE Ron CYCLING TEAM THE BANANAS
6 EINHORM Itamar ISR WILLEMS VERANDA
7 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
8 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL
9 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT
10 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM
11 DELOOF Jean-pierre 12 CADRON Julien 13 CLAERHOUT Sven 14 MOERMAN Thomas 15 DEVOLDERE Niki 16 CAUWELIER Thijs 17 GARTHWAITE Matthew GBR 18 VERVERKEN Pieter 19 VANTHOURNOUT Brecht 20 TOORTELBOOM Frederik 21 VANDEVELDE Ruben 22 LAGAE Korneel 23 VANDER MEIREN Ward 24 BAEKELAND Cedric 25 LEFEVER Nico 26 MAELEGHEER Justin 27 ELLMORE James GBR 28 VICKERS Kirk GBR 29 DECEUNINCK Thys 30 VANHEE Thijs
22/08/2016 OVERMERE-BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96,2 km - 40,81 km/h
Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 18
1 MATTHIAS ONGENA uit Berlare CIBEL B CLUB
2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM
3 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM
5 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM
6 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM
7 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
8 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
9 VAN SCHELVERGEM Mattias VAN EYCK SPORT
10 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT
11 BAEYENS Dennis 12 CREFFIER Laurent 13 ALEXANDER Simon GBR 14 DE BRUYN Jimmy NED 15 VERMASSEN Jens 16 VERHOFSTADT Peter 17 VAN STEENBERGE David 18 ISRAEL Pieter NED 19 DE BACKER Kristof 20 VAN DE VELDE Matthias 21 WEEMAES Filip 22 DUMORTIER David 23 DE WINNE Gert 24 COOMAN Mauro 25 DE SAEDELEER Vincent 26 MAES Dimitri 27 MARIN Glenn 28 DONY Kevin 29 VAN LAETHEM Kevin 30 BOUQUET Kenneth
22/08/2016 BALEGEM (O) Juniores - 99,6 km - 37,61 km/h
Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 19
1 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
2 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM
3 D´HOOGE Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
4 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
5 WEINBERG Guy ISR VERANDAS WILLENS - CRABB
6 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM
7 VAN DE VELDE Guillaume ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
8 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM
9 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
10 VOIGT Eric USA K.V.C. DEINZE VZW
11 MARIT Arne 12 PLATTEEUW Robbe 13 DE KEE Glenn 14 FOAMES Ben GBR 15 PESSEMIER Tom 16 DE CLERCQ Yente 17 HAELTERMAN Glen 18 DE COCK Quinten 19 VAN LIPPEVELDE Sander 20 PLOVIE Tom 21 DE MOL Lennerd 22 D´HEYGERE Gil 23 PLETINCKX Yarno 24 MALLÉ Jeff 25 MARTENS Michiel 26 VOLKAERT Jonas 27 KLEAMAN MA Omer ISR
|