.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VIERING GOUDEN MEDAILLE GREG VAN AVERMAET TE HAMME-ZOGGE VAN ZONDAG 21/08/2016

    FOTO'S VIERING GOUDEN MEDAILLE GREG VAN AVERMAET TE HAMME-ZOGGE VAN ZONDAG 21/08/2016     


    GREG 086.jpg
    GREG 079.jpg
    GREG 001.jpg



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-08-2016 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN ZONDAG 21/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN ZONDAG 21/08/2016     


    Zondag 21/08/2016 EVERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 41,19 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 10

    1 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    2 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 VANOVERSCHELDE Kobe INDIVIDUEEL

    11 J BOARDMAN Samuel USA 12 WYTINCK Niels 13 DHOLLANDER Kristof 14 ROTTY Glenn 15 CALLEBAUT Kevin 16 POLSPOEL Jonas 17 WEAVER Rolly USA 18 DE WILDE Jonathan 19 STOFFERIS Rieno 20 STROOSNIJDER Michel NED 21 DE MEYDTS Sven 22 VAN RAEPENBUSCH Ruben 23 VAN BOSSUYT Davy 24 VERSICHEL Davy 25 BOSMANS Arne 26 VAN AERT Tijs 27 SCHIETTECATTE Jellen 28 PEIRSMAN Davy 29 DELHEYE Henri 30 SABO Pedro
    EVERGEM BELZELE 346.JPG
                            Winnaar te Evergem Bjorn De Decker met de bloemen.
    EVERGEM BELZELE 344.JPG EVERGEM BELZELE 340.JPG
    Een woordje uitleg van winnaar Bjorn De Decker.
    EVERGEM BELZELE 311.JPG
                                   Aankomst van winnaar Bjorn De Decker.
    EVERGEM BELZELE 316.JPG
                           Aankomst van de 2de Christophe Van Cauwenberghe.
    EVERGEM BELZELE 321.JPG
                                     Aankomst van de 3de Vitor Zucco Schizzi.
    EVERGEM BELZELE 324.JPG
    De spurt voor de 5de plaats met Jens De Meyere voor Thijs Delbaere, Renaat Demeter
    en Indiana Slabinck.
    EVERGEM BELZELE 293.JPG
                                                 De laatste ronde.
    EVERGEM BELZELE 224.JPG
    EVERGEM BELZELE 215.JPG
    EVERGEM BELZELE 196.JPG
    EVERGEM BELZELE 166.JPG
    EVERGEM BELZELE 155.JPG
    EVERGEM BELZELE 116.JPG
    EVERGEM BELZELE 110.JPG
    EVERGEM BELZELE 095.JPG
    EVERGEM BELZELE 090.JPG
    EVERGEM BELZELE 088.JPG
    EVERGEM BELZELE 073.JPG
    EVERGEM BELZELE 061.JPG
    EVERGEM BELZELE 058.JPG
    EVERGEM BELZELE 056.JPG
    EVERGEM BELZELE 047.JPG
    EVERGEM BELZELE 040.JPG
    EVERGEM BELZELE 036.JPG
    EVERGEM BELZELE 028.JPG
    EVERGEM BELZELE 023.JPG
    EVERGEM BELZELE 015.JPG
    EVERGEM BELZELE 012.JPG
                    De start te Evergem van de Elite z.c. & U23 met 46 deelnemers.


     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-08-2016 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 21/08/2016
    RONDOM LEUVEN (B) - Men Elite UCI - 186 km - 42,99 km/h

    Aantal deelnemers: 178 - opgevers: 84

    1 CLAEYS Dimitri WANTY - GROUPE GOBERT

    2 LIGTHART Pim NED LOTTO SOUDAL

    3 MAIKIN Roman RUS GAZPROM-RUSVELO

    4 VALLEE Boris FORTUNEO - VITAL CONCEPT

    5 SMITH Dion NZL ONE PRO CYCLING

    6 DE BIE Sean LOTTO SOUDAL

    7 LIVYNS Arjen VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    8 DE BONDT Dries VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 VERMEERSCH Gianni VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    11 CAPIOT Amaury 12 RÄIM Mihkel EST 13 ASSELMAN Jesper NED 14 WELLENS Tim 15 WARNIER Antoine 16 RIESEBEEK Oscar NED 17 DUYN Huub NED 18 DELFOSSE Sébastien 19 VERSTRAETEN Jari 20 BREEN Vegard NOR 21 PAGE Dylan SUI 22 VERMOTE Julien 23 DERNIES Tom 24 PLANET Charles FRA 25 ADAMS Jens 26 LOZANO RIBA David ESP 27 COENEN Dennis 28 DHAENE Brecht 29 TEDESCHI Mirko ITA 30 MCCORMICK Hayden NZL 77 VEREECKEN Nicolas 82 FRANCKAERT Gregory

     

    21/08/2016 EVERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 41,19 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 10

    1 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    2 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 VANOVERSCHELDE Kobe INDIVIDUEEL

    11 J BOARDMAN Samuel USA 12 WYTINCK Niels 13 DHOLLANDER Kristof 14 ROTTY Glenn 15 CALLEBAUT Kevin 16 POLSPOEL Jonas 17 WEAVER Rolly USA 18 DE WILDE Jonathan 19 STOFFERIS Rieno 20 STROOSNIJDER Michel NED 21 DE MEYDTS Sven 22 VAN RAEPENBUSCH Ruben 23 VAN BOSSUYT Davy 24 VERSICHEL Davy 25 BOSMANS Arne 26 VAN AERT Tijs 27 SCHIETTECATTE Jellen 28 PEIRSMAN Davy 29 DELHEYE Henri 30 SABO Pedro

     

    21/08/2016 LANGEMARK (MADONNA) (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,39 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 16

    1 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    5 VANACKER Bjarne EFC-ETIXX

    6 RYAN Luke GBR INDIVIDUEEL

    7 LEFEVER Nico INDIVIDUEEL

    8 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    9 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    10 ALEXANDER Simon GBR RICHARDSONS TREK TR

    11 DELAMEILLEURE Mathias 12 COLAERT Pascal 13 MC CANN Jez GBR 14 DELESIE Berre 15 SUNDSTROM Erland NOR 16 VANDER MEIREN Ward 17 VANDEVYVERE Gauthier 18 MALLORY Shannon A USA 19 HOUTTEMAN Nico 20 VANCRAEYNEST Kevin 21 VANDAELE Philip 22 CLAEYS Timothy 23 BEAUPREZ Benjamin 24 HIMPENS Maarten 25 MOERMAN Thomas 26 TOORTELBOOM Frederik 27 JOHNSEN Bjorn Anders NOR 28 HAENEBALCKE Svenerick 29 GRIMMONPREZ Django 30 VIAENE Jonas

     

    21/08/2016 ONZE LIEVE VROUW WAVER (A) - Elite z.c./U23 - 116 km - 43,48 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 29

    1 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    2 ROELANDTS Rutger SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 VANDERAERDEN Massimo VERANCLASSIC - AGO

    4 VAN GANSEN Sam KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 TEASDALE Josh GBR PRORACE CYCLING TEAM

    6 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    8 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    9 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    10 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    11 SEGERS Joren 12 VAN HERCK Glen 13 KERF Jérôme 14 MERTENS Robin 15 KOOIJMAN Jaap NED 16 WILLEMS Kenny 17 PARDON Ward 18 MICHIELSEN Joran 19 VAN HOUT Maxim 20 HUYS Stijn 21 MORIS Sven 22 BERTELS Jef 23 THEYS Koen 24 SIEMONS Stijn 25 DEGUIDE Louis 26 VAN DINGENEN Sander 27 BEYENS Yoeri 28 TIMMERMANS Ward 29 KOEMEN Bjorn NED 30 CREMERS Paul NED 35 VAN DEN BOSCH Tom

     

    21/08/2016 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - U23 - Interclub – 152,6 km – Rit 5 - Maarke-Kerkkem - 40,15 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 ELLIOT William TEAM RACECLEAN (CAN)

    2 WALSCH Edward TEAM RACECLEAN (CAN)

    3 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    4 FROLICH HONORE Mikkel LOTTO SOUDAL

    5 STEWART Mark SCOTLAND DEVELOPMENT TEAM (GBR)

    6 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    7 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    9 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    11 NOPPE Christophe 12 PLANCKAERT Edward 13 MERTENS Joran 14 DE VYLDER Lindsay 15 OLIEBOS Jordy 16 LEHAEN Dries 17 GARDNER Dan 18 VAN OUDENHOVE Jovany 19 ROBERGE Adam 20 VAN GOMPEL Mathias 21 FEELEY Daire 22 DE SY Gertjan 23 STOCKMAN Michiel 24 STOCKMAN Abram 25 DE WINTER Gordon 26 LOGIER Jan 27 TAMINIAUX Lionel 28 JAMIESON Adam 29 LEWIS Adam 30 DEBRUYNE Glenn 32 PERSOON Wouter 37 MUYS Ayton

    21-08-2016 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 8°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thibau Verhofstadt.jpg 

       Thibau Verhofstadt

    Zondag 21/08/2016 LEDEGEM (W) - Dames Elite - 79,9 km - 37,25 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 2
    1 EBERHARDT Verena AUT FOOTON

    2 RIST Liisi EST KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 KANTI Dorottya HUN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 MAES Elise LUX LC TETANGE

    7 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    8 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 DE BAAT Kim LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    11 DALVING Shana 12 BECKERS Isabelle 13 DELHAYE Pauline FRA 14 VAN DEN BORN Eva NED 15 MCDERMOTT Ellen GBR 16 FENART Ophelie FRA 17 VAN KERCKVOORDE Vanessa 18 LAHAYE Lucie FRA 19 RIST Daisi EST 20 BORREMANS Sarah 21 VAN DEN HAUTE Steffy 22 LEENKNEGT Liliane 23 GAZ Avital ISR 24 DUSART Elodie FRA 25 BERTON Fatima 26 DEBBOUDT Evelien 27 FREMINEUR Terry 28 VANDEWALLE Isabel 29 GINS Tara 30 ALLAERT Ine 31 BRITS Delphine 38 ACCOE Joyce 47 VAN DE VOORDE Isabel 54 WITTOCK Nancy

     

    21/08/2016 OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN (B) - Men Juniors UCI - 125 km - 42,38 km/h

    Aantal deelnemers: 125 - opgevers: 50

    1 THIJSSEN Gerben ACROG - BALEN BC

    2 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    3 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY ROTTERDAM

    4 OTTEVANGER Bas NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 QUATERMAN Charlie GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    6 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DEBUYCK Robbe MIX 1 YOUNG CYCLING TEAM - VAN ASSCHE

    8 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 RASSCH Jesper NED MONKEYTOWN CYCLINGTEAM

    10 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 PHILIPSEN Jasper 12 VAN DE WATER Pieter 13 DE ROOY Jesse NED 14 VAN BOKHOVEN Ramon NED 15 BOOTSVELD Jelle NED 16 ZUIDEMA Joel NED 17 NABERMAN Tim NED 18 VANDERMOSTEN Tom 19 KJEMHUS Joakim NOR 20 KERKHOFS Bob NED 21 BROOS Alain NED 22 VAN ROY Arne 23 KIERNER Florian AUT 24 VERBEKEN Dave 25 UALGASI Bram 26 SCHUNK Conor USA 27 OREEL Lars NED 28 VAN ENDE Wouter 29 TIMMERMANS Tim 30 GILLIAM Jules USA 34 VAN DE VOORDE Lennert 43 WANTE Jari 47 BIERKENS Tim NED 56 BRIJS Jasper

     

    21/08/2016 BERLARE (O) - Juniores - 96,2 km - 39,02 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 7

    ,1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VAN DER EYCKEN Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 DU FOUR Jens SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 FRANSSENS Yannick VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    10 BARENDREGT Thijs NED WIELERTEAM WAASLAND

    11 BRAMER Fabian GER  12 DIELEMAN Stan  13 KAESEMANS Jasper  14 ULENS Lennert  15 DE PEUTER Dylan  16 SCHERPENZEEL Jelle NED  17 VERPAELE Thibault  18 BAEYENS Yorgo  19 VAN KERCKVOORDE Gilles  20 GABRIËLS Senne  21 VAN PETEGHEM Trifonius  22 VAGENENDE Liam  23 VAN DORPE Guus  24 DE BROUWER Jeffrey  25 COPPIETERS Jeroen  26 VAN DOOSSELAERE Doowan  27 BRACKE Stan  28 HERREGODTS Rune  29 DALEMANS Geoffrey  30 NIMMEGEERS Bernard  36 BRUGGEMAN Lorenzo 41 SYMOENS Ayrton 42 BOSMAN Carl

     

    21/08/2016 OOIKE (O) - Juniores - 81,6 km - 39,17 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 9

    1 DHONT Arnoud TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 LIESSENS Jarno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 DE BOEVERE Olaf VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DE WITTE Bono SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 HARTLEY Theo GBR DFL IN GEAR DEVELOPMENT

    6 PRIEELS Robbe KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 DE VRIENDT Niels TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 MYNSBERGHE Pavel KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 DHAESE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    10 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    11 DE PELSMAEKER Sam 12 WILLIAMS Joe GBR 13 DEVENIJNS Sander 14 GRIGNARD Sébastien 15 MOREAU Nicolas 16 DE VULDER Gilles 17 WADIN Alexandre 18 CARTON Tanguy

     

    21/08/2016 TIELT (W) - Juniores - 85 km - 37,59 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 0

    1 DELOOF Senne ISOREX CYCLING TEAM

    2 SEGAERT Loïc TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANDERBEKEN Brent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 BONNE Bert ACROG - BALEN BC

    5 LEFEVER Valentin MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VANLANDEGHEM Elias MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 COCKAERT Kelvin SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 DE MUINCK Bodhi YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 CAPPELLE Mauro TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 DHOOGE Niels 12 GARSBEKE Jelle 13 MORTIER Bjarne 14 BRAET Axel 15 CHOI Hyunsoo KOR 16 DESCHUYTTER Casper 17 DERYCKERE Ruben 18 CORNETTE Lucas 19 PAUWELS Matthias 20 VERDONCK Loeka 21 MICHELS Angelino 22 VULLERS Rémy 23 VERHAEGHE Cedric 24 CASTELEIN Maxim

     

    21/08/2016 VLIERMAAL KORTESSEM (LB) - Juniores - 81 km - 36,05 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 27

    1 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 KNOPPERT Martijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    4 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 HOUBBEN Adrien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VENNER Quentin SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 OFFERMANS Michiel SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 CROMHEECKE Alexander 12 FREHEN Jeremy 13 RENSON Vincent 14 DOUHARD Tom 15 HEINDERSON Maths 16 WOUTERS Andreas 17 GOOSSENS Rob 18 RENARD Simon 19 RADOUX Robin 20 VANDEBEEK Bjorn 21 MARIS Elias 22 TIMMERS Lars NED 23 SCHOTS Michaël 24 WOUTERS Rick 25 VERBEECK Sven 26 FATALINI Madio 27 ALLARD François 28 DIERCKX Joëy 29 VAN DEN PUT Ronan 30 SWENNEN Hoang

    21-08-2016 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MARJON CLAUS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames juniores !!!

    Marjon Claus.jpg 

         Marjon Claus


    Zondag 21/08/2016 HELKIJN (W) - Juniores - 97,5 km - 38,21 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 1

    1 DELEU Arnaud ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 DEJONGHE Roeland YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 LOWIE Stan ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 DEKONING Fabrizio TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    9 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DESCAMPS Thomas ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    11 DEWITTE Casper 12 YAMAGISHI Daichi JPN 13 ADAM Benjamin 14 MANS Jarn 15 VERSLYPE Theo 16 SUZUKI Shiryu JPN 17 VANDEVOORDE Jari 18 LALOO Senne 19 LOEYS Jarne 20 LAMON Tristen 21 DELLACHERIE Corentin 22 DELLACHERIE Flavian 23 COOLSAET Guillaume 24 VANDENBROUCKE Bjarne 25 VANOVERBERGHE Mathias 26 RAMU Emerson

     

    21/08/2016 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (W) - Nieuwelingen Interclub - 68,15 km - 41,09 km/h

    Aantal deelnemers: 104

    1 MARSMAN Tim NED MIX3 MOLENSPURTERS - DISTRCT NOORD

    2 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    3 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VERVLOESEM Xandres SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    7 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    8 BAELE Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    9 VERDONCK Andres MIX3 MOLENSPURTERS - DISTRCT NOORD

    10 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    21 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    54 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    57 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    59 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    71 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    73 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    75 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    80 HILLEMANS Pepijn NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    82 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    84 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    21/08/2016 WERCHTER (B) - Nieuwelingen - 68 km - 38,44 km/h

    Aantal deelnemers: : 82 - opgevers: 31

    1 MAAS Edo NED RWC AHOY

    2 TEN BOSKE Kars NED TWC HET SNELLE WIEL

    3 PRICE Joshua GBR BACKSTEDT CYCLING

    4 KERKHOFS Matthias WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 VAN OLMEN Siebe KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    6 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 BRIDGES Zach GBR ZAPPI´S CYCLING CLUB

    9 DORENBOS Yanne NED UWTC DE VOLHARDING

    10 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    17 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    34 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    45 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
     

    21/08/2016 LEDEGEM (W) - Dames Jeugd - 56,4 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 28 – 35,35 km/h

    1 JANSEN Noa NED WV BREDA

    2 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 BACKSTEDT Elynor GBR BACKSTEDT CYCLING

    6 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    8 DELESTRAIT Camille VELO CLUB OEUDEGHIEN

    9 VAN DIJKE Demi NED ZUID WEST/ZUID

    10 VAN NECK Alysha NED WTC DE AMSTEL

     

    Dames Juniores - deelnemers: 22

    1 MARJON CLAUS uit PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    3 JONGERIUS Claudia NED ACROG - BALEN BC

    4 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 HUGHES Gwenno GBR ENERGY CYCLES JUNIOR ROAD TEAM

    6 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    7 FABER Claire LUX LP 07 SCHIFFLANGE

    8 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CT

    9 VERSTRAETE Lore CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 GOOSSENAERTS Chloe FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    21-08-2016 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 21/08/2016
    BK ASPIRANTEN (B) – Belgisch Kampioenschap

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 10 - opgevers: 0 - 14,5 km

    1 LINTHOUDT Jade

    2 DUCHATEAU Emma

    3 DE PRIJCK Shania

    4 VAN DEN EEDE Chloë

    5 COPPENS Nette

    6 ROTTIERS Margot

    7 PUYPE Laura

    8 DE SMEDT Febe

    9 FEYS Malaika

    10 DELCOMMUNE Juline


    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 15 - opgevers: 1 - 17,4 km

    1 VANHOVE Marith

    2 MASURE Fien

    3 PEETERS Elvia

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe

    5 CRETON Lea

    6 HENDRICKX Julie

    7 VAN DE PAAR Ines

    8 COOLS Aaike

    9 DE MEUTER Brooklyn

    10 SCLACMENDER Manon


    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 25 - opgevers:1 - 26,1 km

    1 VAN MECHELEN Gloria 

    2 KEMPS Stephanie

    3 DE CLERCQ Katrijn

    4 BROUWERS Julie

    5 BELMANS Fien

    6 DE ROCKER Gemke

    7 BEIRINCKX Lina

    8 PEETERS Fleur

    9 VAN LOMMEL Yenthe

    10 COPPENS Nieke

     

    Jongens 12 jaar - deelnemers: 40 - opgevers: 1 - 20,3 km

    1 VAN GUCHT Yoran OOST-VLAANDEREN

    2 VAN MECHELEN Vlad NATIONALE SELECTIE

    3 VAN LAEKEN Nick LIMBURG

    4 DOCKX Aaron ANTWERPEN

    5 FRETIN Kaj LIMBURG

    6 CEULEMANS Jarne ANTWERPEN

    7 GEUDENS Robbe ANTWERPEN

    8 VERSTICHELE Noah WEST VLAANDEREN

    9 VAN DEN MEERSSCHE Warre WEST VLAANDEREN

    10 ARDEEL Lennert OOST-VLAANDEREN

     

    Jongens 13 jaar - deelnemers: 55 - opgevers: 2 - 31,9 km

    1 DETALLE Noah FCWB

    2 HEREMANS Joppe ANTWERPEN

    3 HARTEEL Jelle WEST VLAANDEREN

    4 DEWULF Wannes WEST VLAANDEREN

    5 DALVING Quinten ANTWERPEN

    6 HEYMAN Jasper OOST-VLAANDEREN

    7 WANDELS Thieben WEST VLAANDEREN

    8 BELMANS Dries ANTWERPEN

    9 JANSEGHERS Stef OOST-VLAANDEREN

    10 VERREYDT Kobe ANTWERPEN

     

    Jongens 14 jaar - deelnemers: 76 - opgevers: 4 - 43,5 km

    1 VAN HOUT Luca ANTWERPEN

    2 MAES Juul LIMBURG

    3 DEWEIRDT Siebe OOST-VLAANDEREN

    4 BOELS Senne VLAAMS BRABANT

    5 DE PRETER Emiel ANTWERPEN

    6 VAN DE VELDE Senne OOST-VLAANDEREN

    7 VAN DEN BORRE Dylan OOST-VLAANDEREN

    8 DEWACHTER Lucas WEST VLAANDEREN

    9 VAN LIERDE Yente OOST-VLAANDEREN

    10 ECCLI Cyrian FCWB

    21-08-2016 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/08/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B en de Titel van Oost-Vlaams Kampioen !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 26°Seizoenszege en de Titel van Oost-Vlaams Kampioen in de Catg.C !!!

    Lieven Van De Perre.jpg     Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

    Lieven Van De Perre           Patrick Cocquyt

     

    Zondag 21 Augustus 2016 - MOERBEKE-WAAS (9180) – KAMPIOENSCHAP OOST-VLAANDEREN ALLE REEKSEN 


    Catg.A – 73,8 km – 47 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Buysse Lennert

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-Gryson Kristof

    5-Cooman Mauro

    6-Van Driessche Ward

    7-De Sutter Maxime

    8-Moerman Jens

    9-Goossens Sam

    10-de Rijcke Nick

    11-Snoeck Mathias-12-Daems Jens-13-Vermassen Jens-14-Lammertyn Foeke-15-Dedeckel Olivier-16-Leus Jelle-17-Van Rijckeghem Steven-18-Verwee Nico-19-Diependaele Gerrit-20-Thienpont Ward-21-Vossaert Matthias-22-Peirsman Jan-23-Nevejans Kenny-24-Van Waeyenbergh Grégory-25-Rouan Tom-26-Boelens Davy-27-de Meijer Christian-28-Van Vlierberghe Bart-29-Nevejans Dennis-30-Maes Vincent-31-Lammens Laudelino-32-Van Kerchove Jonathan-33-Behiels Peter-34-Nachtegael Danny-35-Cooman Jerry-36-Le Blon Michel-37-Weemaes Robby-38-Mannens Steven-39-Rogge Simon-40-Goossens Steven-41-Everaerd Dieter-42-De Duytsche Luc-43-Vernaet Olivier-44-Middelkamp Tom-45-Van Raemdonck Maarten-46-De Wit Wim-47-Bogaert Sammy

     

    Catg.B – 61,5 km – 24 deelnemers

    1-LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2-Van Hautekerke Glenn

    3-Verbeken Kurt

    4-Van Clapdorp Luc

    5-Goossens Alex

    6-De Vlieger Sven

    7-Schaut Danny

    8-Heynssens Hans

    9-De Tremerie Franky

    10-Bultinck Michel

    11-Rombaut Wim12-Diet Wim13-Heyndrickx Wim14-Van De Kerckhove Eddy-15-Rabout Rudi-16-Heyse Tommy-17-De Wannemaeker Filip-18-Van Guyse Danny-19-De Roeck Stefan-20-Rizzo Claudio-21-Pruimboom Guido-22-Meerschaert Kris-23-Heirman Stefaan-24-Baert Giovanni

     

    Catg.C – 61,5 km – 15 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Primo Gino

    3-Weemaes Franky

    4-Leuntjens Kurt

    5-Havermans Ruud

    6-Harms Ko

    7-Janssens Kenny (Melsele)

    8-Van Hoof Danny

    9-Vermassen Gerrit

    10-Braeckman Geert

    11-Roobroeck Dirk-12-Willems Noël-13-Lauwers Jasper-14-Mathys Dirk-15-Nevejans Idesbald

     

    Catg.D – 49,2 km – 22 deelnemers

    1-Durant Martin (Wevelgem)

    2-Lap Hans

    3-De Naeghel Jozef

    4-de Waal Wim

    5-Baudonck Tony

    6-Heye Hilair

    7-Watteny Patrick

    8-De Coninck Danny

    9-Decaestecker Patrick

    10-D'Hondt Erwin

    11-Bracke Wim-12-De Gucht Etienne-13-Maes Jos-14-De Ben Mark-15-Van Overmeir Marc-16-Cauwelier Bruno -17-Van Lierde Hans-18-Lacquet Philippe-19-De Sutter Willy-20-Ribbens Luc-21-de Baat Matti-22-Van Renterghem Patrick

     

    Catg.E +65 jaar – 49,2 km – 11 deelnemers

    1-De Leersnyder Florent (Oostrozebeke)

    2-Burggraeve Noël

    3-Vandermeulen Jos

    4-Pauwels Marcel

    5-Lockefeir Marinus

    6-Van Imschoot Roland

    7-Van Loon Adri

    8-Corthals Willy

    9-Pieters Roland

    10-Hermans Luc

    11-Luyten Felix-12-Cromhecke Riny-13-Moens Louis

     

    Catg.E +70 jaar – 49,2 km – 4 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-De Roos Willy

    3-Brouwers François

    4-Robijns Robert

     

    Niet Vergunninghouders – 73,8 km – 22 deelnemers

    1-De Grom Christophe (Denderhoutem)

    2-Dumortier David

    3-Maes Dimitri

    4-Van Steirteghem Filip

    5-Smetryns Daan

    6-Van Hille Glenn

    7-De Neve Bart

    8-Vermeeren Raf

    9-Van Den Bossche Thijs

    10-Bouquet Kenneth

    11-Van Bever Nico-12-D'Haeseleer Dirk-13-Buyse Dieter-14-Wuytack Kurt-15-Van Gaeveren Gunter-16-Verstraeten Tor-17-Vandevyvere Jonas-18-Vervaet Jan-19-Van Baelen Ben-20-De Backer Kristof-21-Goossens Maarten-22-De Smet Olivier

    21-08-2016 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/08/2016

    banner VWF.jpg
    Zondag 21 Augustus – BUGGENHOUT (9255) -
    Kampioenschap van Oost-Vlaanderen

    A-reeks - 73,7 km - 1h46
    1.Bert VAN DER TRAPPEN
    2.Koen Van Geyt
    3.Lars Haverals
    4.Bjorn Coomans
    5.Yorick Lison
    6.Bjorn Lison
    7.Gillian Van Rijmenant
    8.Kjell Power
    9.Jordy Noël
    10.Ben Scheire

    B-reeks
    - 73,7 km - 1h46
    1.Vincent CHEVALIER
    2.Kevin Van De Keer
    3.David Haegeman
    4.Stijn Gidé
    5.Sigfrid De Nauw
    6.Yoni Dierick
    7.Pieter Van Kerckhove
    8.Jurgen De Bock
    9.Brett Wauters
    10.Gert Brijs

    C-reeks
    - 73,7 km - 1h49
    1.Raf VAN DEN BOSSCHE
    2.Frank Vagenende
    3.Koen De Bosscher
    4.Mario Van Der Sickel
    5.Philip Lampaert
    6.Bart Heyvaert
    7.Peter Maes
    8.Danny Borremans
    9.Tom De Smet
    10.Frédéric De Smedt

     

    D-reeks - 60,3 km - 1h31
    1.Ronald RENTS
    2.Bruno Bruyere
    3.Frank Geets
    4.Alain De Schepper
    5.Wim Van Obbergen
    6.Pascal Raes
    7.Dominique Geldolf
    8.Dirk Peigneur
    9.Eddy Vermeir
    10.Ronny Coppens

    E-reeks
    - 60,3 km - 1h33
    1.Dirk VAN HOVE
    2.Francis De Ridder
    3.Daniel Villers
    4.Jan Van Den Brande
    5.Rene De Brucker
    6.Rudy Thomas
    7.Dominique Turcksin
    8.Jo Montforts
    9.Bert Costermans
    10.Johan De Veylder

    F-reeks
    - 53,6 km - 1h25
    1.Eddy VANOPSTAL
    2.Jos Claessens
    3.Rene Mertens
    4.Eddy Vandermeeren
    5.Johny Van Holen
    6.Jean Blommaert
    7.Andre Devadder
    8.Eddy Cobbaut
    9.Marc Docx
    10.Paul Geudens

    F+ -reeks
    - 53,6 km - 1h25
    1.Theo COUDYZER
    2.Jef Everaerts
    3.Luc Snels
    4.Etienne Vandenhouwe
    5.Jozef Saerens
    6.William De Cremer

    21-08-2016 om 21:48 geschreven door kenny


    20-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HAASDONK VAN ZATERDAG 20/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HAASDONK VAN ZATERDAG 20/08/2016     


    Zaterdag 20/08/2016 HAASDONK (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,17 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 23

    1 LAMB Ross GBR GODFREY BIKEWEAR RACE TEAM

    2 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    3 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    4 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    6 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    8 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 TEMMERMAN Jasper 12 BOSTERS Jurriën NED 13 VERCAUTEREN Tim 14 DILLEN Ruben 15 HOONDERT Paul NED 16 LEIGH Andy GBR 17 AKKERMANS Lars NED 18 BASTIAENS Ayco 19 VERBEKE Stijn 20 EECKHOUT Kurt 21 MEUL Robby 22 BAEYENS Dennis 23 DE KOKER Bram 24 SOLBERG Robert NED 25 LONAY Cédric 26 VAN HEES Bram NED 27 ONGHENA Matthias 28 DE CLEYN Dave 29 DE WINTER Peter NED 30 MAES Bryan 35 WAELKENS Dave

    haasdonk 546.JPG
    Podium te Haasdonk met winnaar Ross Lamb, Matthias Ongena en Thijs De Lange.
    haasdonk 552.JPG
                                   Een woordje uitleg van winnaar Ross Lamb.
    haasdonk 566.JPG
                                    Winnaar Ross Lamb met de bloemen.
    haasdonk 543.JPG
    haasdonk 532.JPG
                             Een woordje uitleg van de 3de Thijs De Lange.
    haasdonk 554.JPG
    haasdonk 489.JPG
        Aankomst van winnaar Ross Lamb voor Matthias Ongena en Thijs De Lange.
    haasdonk 496.JPG
            De spurt voor plaats 6 met Guy Ten Hartog voor Jori Van Steenberghen.
    haasdonk 497.JPG
                                    Stijn De Bock werd 8ste voor Kevin Lava.
    haasdonk 472.JPG
    haasdonk 359.JPG
    haasdonk 317.JPG
    haasdonk 277.JPG
    haasdonk 271.JPG
    haasdonk 259.JPG
    haasdonk 243.JPG
    haasdonk 195.JPG
    haasdonk 184.JPG
    haasdonk 157.JPG
    haasdonk 124.JPG
    haasdonk 105.JPG
    haasdonk 099.JPG
    haasdonk 094.JPG
    haasdonk 092.JPG
    haasdonk 083.JPG
    haasdonk 079.JPG
    haasdonk 075.JPG
    haasdonk 065.JPG
    haasdonk 056.JPG
    haasdonk 049.JPG
    haasdonk 047.JPG
                     Start van de Elite z.c. & U23 te Haasdonk met 59 deelnemers.


     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-08-2016 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NATHALIE VERSCHELDEN met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Nathalie Verschelden.jpg 

     Nathalie Verschelden

    Zaterdag 20/08/2016 HAASDONK (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,17 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 23

    1 LAMB Ross GBR GODFREY BIKEWEAR RACE TEAM

    2 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    3 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    4 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    6 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    8 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 TEMMERMAN Jasper 12 BOSTERS Jurriën NED 13 VERCAUTEREN Tim 14 DILLEN Ruben 15 HOONDERT Paul NED 16 LEIGH Andy GBR 17 AKKERMANS Lars NED 18 BASTIAENS Ayco 19 VERBEKE Stijn 20 EECKHOUT Kurt 21 MEUL Robby 22 BAEYENS Dennis 23 DE KOKER Bram 24 SOLBERG Robert NED 25 LONAY Cédric 26 VAN HEES Bram NED 27 ONGHENA Matthias 28 DE CLEYN Dave 29 DE WINTER Peter NED 30 MAES Bryan 35 WAELKENS Dave

     

    20/08/2016 GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,48 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 18

    1 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 SESSLER Nicolas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 JACOBS Johan SUI MARLUX NAPOLEON GAMES

    5 DEMEYER Niels CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    8 CASIER Arne PCT TOMACC

    9 VANMEENEN Jordy HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    11 SUNDSTROM Erland NOR 12 MAES Jo 13 BEUSELINCK Briek 14 LANGEDOCK Mathieu 15 HARPER William GBR 16 VAN BOST Victor 17 VERMEULEN Emiel 18 COMMEYNE Steffen 19 DESMET Mathias 20 KVINGEDAL Hans NOR 21 VERFAILLIE Arne 22 DEJONGHE Bram 23 YU Takenouchi JPN 24 CADRON Julien 25 MOHR Johan NOR 26 SABBE Enzo 27 PAUWELS Nills 28 WILLEMEN Kristof 29 SEGHERS Thomas 30 VERMEULEN Niels

     

    20/08/2016 DEINZE-VINKT (O) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 41,41 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 22

    1 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 SILVERBERG Jake A USA HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 BOARDMAN Samuel J USA KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 YLBER Sefa ALB ASFRA RACING TEAM

    5 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 VAN DE MAELE Glenn ASFRA RACING TEAM

    9 REIGEL Roel ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VERDOOLAEGHE Bryan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 DE NAEGHEL Manuel 12 VANDENBERGHE Nick 13 LANNOO Jaromir 14 VAN COPPERNOLLE Francesco 15 WILLEMYNS Mathieu 16 EVERAERD Pieter 17 CLAERHOUT Sven 18 WEAVER Rolly H USA 19 MEHEUS Gill 20 BALLET Mathias 21 ROLET Sylvain 22 DAUW Jasper 23 DE CLERCK Matthias 24 VAN SCHELVERGEM Mattias 25 DE CORTE Axel 26 VAN RAEPENBUSCH Ruben 27 DE GREVE Maxim 28 DE JAEGHERE Ruben 29 COBBAERT Florian 30 DE VOS Dries 42 WANTE Nick

     

    20/08/2016 OPWIJK-MAZENZELE (B) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 80 km

    Finale - deelnemers: 15

    1 BURTON Jérémy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    3 VAN BUGGENHOUT Joeri ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 VAN MOL Caine WSC HAND IN HAND BAAL

    5 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    6 BRADBURY Stephen GBR GOMA DAKWERKEN VDB STEENHOUWERIJ

    7 VAN GANSEN Sam KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 VAN DEN ABBEELE Stijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 PINTADO Julio AND INDIVIDUEEL

    10 VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 THIJS Wim

    12 VERHEYEN Jelle

    13 VILANOVA MARSA Marc ESP

    14 HOLLEVOET Anton

    15 OERLEMANS Pieter

     

    Grote Finale - deelnemers: 15

    1 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    3 GHYSELINCK Jan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    5 MUSEEUW Stefano IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 DE VOS Gertjan TEAM 3M

    7 DRUYTS Gerry CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 VANDERAERDEN Massimo VERANCLASSIC - AGO

    9 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    10 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 SEGERS Joren 12 MICHIELS Killian 13 VANDYCK Niels 14 HAVERALS Lars 15 THIELEMANS Mike

     

    20/08/2016 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - U23 - Interclub – 163,3 km – Rit 4 - Deinze - 40,85 km/h

    Aantal deelnemers: 105

    1 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE - ARDEN BEEF

    2 GARDNER Dan BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 STEWART Mark SCOTLAND DEVELOPMENT TEAM (GBR)

    4 JAMIESON Adam TEAM RACECLEAN (CAN)

    5 DE WINTER Gordon COLOR CODE - ARDEN BEEF

    6 FROLICH HONORE Mikkel LOTTO SOUDAL

    7 PLANCKAERT Edward LOTTO SOUDAL

    8 WALSCH Edward TEAM RACECLEAN (CAN)

    9 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    11 VAN RENTERGHEM Bram 12 CLAUW John-ross 13 DE DECKER Alfdan 14 NOPPE Christophe 15 PERSOON Wouter 16 VAN WIJK Oscar 17 SEYE Guillaume 18 VAN DE KERKHOVE Brent 19 MERTENS Joran 20 LEHAEN Dries 21 STOCKMAN Abram 22 LETEN Wouter 23 VAN GOMPEL Mathias 24 VANDEVYVERE Stijn 25 DE VYLDER Lindsay 26 LEWIS Adam 27 PICOUX Maximilien 28 HENDRIKXS Maarten 29 BALFOUR Stuart 30 VIK SVERRE Dyngeland 69 MUYS Ayton

     

    20/08/2016 DE KLINGE (O) - Dames Elite - 93,6 km - 35,77 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 19

    1 NATHALIE VERSCHELDEN uit Belsele KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VAN DONGEN Minke NED SWIFT

    3 WELLS Kimberley AUS COLAVITA BIANCHI

    4 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    5 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 DE BAAT Kim LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    8 RIST Liisi EST KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 HANSON Lauretta AUS COLAVITA BIABCHI

    10 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 KASTELIJN Yara NED 12 DUYCK Ann-sophie 13 POLSPOEL Maaike 14 MAES Elise LUX 15 CANT Sanne 16 GAFINOVTZ Rotem ISR 17 GASS Daniela GER 18 VAN DEN BORN Eva NED 19 VAN DEN HAUTE Steffy 20 STOUGJE Chanella NED 21 DOCX Mieke 22 GINS Tara 23 GAZ Avital ISR 24 DEBBOUDT Evelien 25 LEENKNEGT Liliane 26 GELUK Yva NED 27 DEBBOUDT Sylvia 28 FERON Senna NED 29 RIST Daisi EST 30 DOM Sabrina 35 COMMISSARIS Caren 36 ACCOE Joyce

    20-08-2016 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/08/2016

    VWV.jpg
    Zaterdag 20/08 GROOT-LO (2223)

     

    Liefhebbers - 92 km

    1.Nick De Weerdt

    2.Jeroen Goeleven

    3.Sven Van Roy

    4.Senne Steegmens

    5.Wesley Bellen

    6.Philippe Van Opstal

    7.Laurent Haniet

    8.Rick Craenen

    9.Yves Schouwaerts

    10.Wannes Galicia

    11.Jorg Hendrickx 12.Tom Penninckx 13.Peter Neels 14.Jarne Castermans 15.Kris Bunkens 16.Rik Devree 17.Daan Leenders 18.Jeroen Haest 19.Nick Vandermaesen 20.Christophe Veulemans 21.Jochen Ramaekers 22.Dennis Van Gool 23.Raf Martens 24.Vincent De Saedeleer 25.Hristov Svetozar

     

    CAT.C - 69 km

    1.Wim Van Uffel

    2.Frédéric Wilmet

    3.Kris Witvrouwen

    4.Peter Ryken

    5.Rudy Bruynseels

    6.Guy Van Laer

    7.Koen Heremans

    8.Gert De Proost

    9.Peter Aerts

    10.Vital Pauwels

    11.Gunter Vogels 12.Peter Bocken 13.Tom Van Eyck 14.Jo Lemmens 15.Danny Serron

     

    CAT.D - 69 km

    1.Daniél Villers

    2.Bruno Brabants

    3.Marc Vandenwijngaerden

    4.Peter Vos

    5.Jan Maegh

    6.Richard De Ridder

    7.Eddy Haest

    8.Eddy Van Loy

    9.Paul Fierens

    10.Robert Van de Kerkhof

    11.Hans Wuyts 12.Wim Van Thielen 13.Michel Jannes 14.Freddy Vangenechten 15.Jos Verheyen

     

    CAT.E - 69 km

    1.Roland Degeest

    2.Ludo De Bakker

    3.John Bosch

    4.Marcel Verniers

    5.Jaak Been

    20-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/08/2016

    waod_3.jpg
    Zaterdag 20 Augustus 2016 - HEUSDEN (9070)

     

    AFGELAST !!!

    20-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/08/2016

    waod_3.jpg
    Zaterdag 20 Augustus 2016 - SIJSELE (8340) –
    KAMPIOENSCHAP WEST-VLAANDEREN


    Catg.A – 70,4 km - 17 deelnemers

    1 De Vleeschouwer Robin (Tollembeek)

    2 Maenhout Tommy (Kamp W-Vl)

    3 Maenhout Kenny

    4 Gommers Sven

    5 Tamsin Kenny

    6 De Spiegeleire Mattias

    7 Wouters Anton

    8 Ryckaert Johan

    9 Deboever Nick

    10 Viane Florian

    11 Vancolen Kevin 12 Mannens Steven 13 De Duytsche Luc 14 Viane Cedric 15 Van Steenkiste Wim 16 Cherlet Niek 17 Daems Jens

    20-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 20/08/2016
    INGELMUNSTER (W) - Juniores Interclub - 119,6 km - 41,6 km/h

    Aantal deelnemers: 131 - opgevers: 37

    1 BLOUWE Loius TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    3 NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    5 MOBACH Jarno NED SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 TIMMERMANS Tim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 KJEMHUS Joakim NOR AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 VAN DE WATER Pieter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 BULLEY Lewis GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    10 CASSAERT Loran AVIA WCUP CYCLING TEAM

    11 VANOVERBERGHE Jens 12 VANSEVENANT Mauri 13 DE BEULE Jordi 14 GUYONNAUD Jonathan 15 DEMEYERE Torsten 16 VANDERBEKEN Brent 17 SEGAERT Loïc 18 DE MOL Lennerd 19 DESAL Cériel 20 DOUHARD Tom 21 CARPENTIER Jari 22 DE JONG Timo NED 23 MONDELAERS Jarno 24 VOIGT Eric USA 25 MAHIEU Mathias 26 IRVINE Dellan AUS 27 VANDEPUTTE Jonas 28 VERHULST Wouter 29 FIVÉ Trystan 30 VANSTEELANDT Thomas 51 GEERINCK Dries

     

    20/08/2016 BALEGEM (O) - Juniores - 99,6 km - 37,89 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - opgevers: 39

    1 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    3 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DELOOF Senne ISOREX CYCLING TEAM

    5 BERO Sean ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VAN DE VELDE Guillaume ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 ALSAADI Saad BRN EAST RIFFA

    11 BECK Cedric 12 MILBOU Steff 13 D´HOOGE Thomas 14 MARTENS Michiel 15 HARTLEY Theo GBR 16 HILLEN Michiel 17 PLOVIE Tom 18 VAN LYSEBETH Mathias 19 SERRÉ Stef 20 VERMANG Daan 21 PLATTEEUW Robbe 22 GODART Bo 23 BOUCKAERT Louis 24 DE GROODT Jordy 25 BEN MOSHE Yuval ISR 26 WEINBERG Guy ISR 27 DE MEYER Jarne 28 VAN DEN HAUTE Bram 29 SMET Jonas 30 SCHRAMM Jeremias GER 35 CAETHOVEN Kenneth 36 BARENDREGT Thijs NED 42 BIERKENS Tim NED

     

    20/08/2016 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (W) - Nieuwelingen Interclub - 61,2 km - 39,77 km/h

    Aantal deelnemers: 150

    1 BRAET Vito MIX1 CT HOUTLAND-WESTKUST-MEZ
    2 VERMAERKE Kevin USA USA NATIONAL TEAM

    3 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    4 MARSMAN Tim NED MIX3 MOLENSPURTERS - DISTRCT NOORD

    5 VAN DER TUUK Axel NED MIX3 MOLENSPURTERS - DISTRCT NOORD

    6 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM

    7 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 FORRET Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    45 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    47 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    57 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    60 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    82 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    84 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    96 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    109 HILLEMANS Pepijn NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    120 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    127 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Ploegentijdrit: 6,7 km

     

    20/08/2016 KORTEMARK-EDEWALLE (W) - Nieuwelingen - 59,8 km - 37,96 km/h

    Aantal deelnemers: : 61 - opgevers: 6

    1 PRICE Joshua GBR BACKSTEDT CYCLING

    2 DERIBREUX Achille CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    3 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 LEWIS Matthew GBR WOLVERHAMPTON WEELERS

    5 BARBRY Giel TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    8 BRIDGES Zach GBR ZAPPI´S CYCLING CLUB

    9 WAEYAERT Arno LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 BEERNAERT David TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    37 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    20/08/2016 MERE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 34,28 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 10

    1 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    2 ABSHIRE Lance USA TEAM LASPORT

    3 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    4 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    5 GONZALEZ -TORRES Mateo ESP BURUNDA CLUB CICLISTA

    6 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 CORTJENS Ryan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    14 VAN HASSEL Tristan NED RUDYCO CYCLING TEAM

    22 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    31 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    41 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    42 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    43 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    49 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    52 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    55 HUYGENS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    20/08/2016 TOLLEMBEEK (B) - Nieuwelingen - 66 km - 38,47 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 27

    1 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    3 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    5 KERREMANS Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 HAEST Jeroen NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 IVANOV Daniel BUL NESSEBAR SHOCKBLAZE

    8 GOSSEYE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DETHY Matthis SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 WAUTHIER Jonas VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    20-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 19/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Stijn Verbeke 2016.jpg 

         Stijn Verbeke

    Vrijdag 19/08/2016 KORTRIJK KOERSE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium 88 km - 40,92 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 8

    1 CANCELLARA Fabian SUI TREK FACTORY RACING

    2 ROELANDTS Jurgen LOTTO SOUDAL

    3 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL - JUMBO

    4 VERMOTE Julien ETIXX - QUICK STEP

    5 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    6 PLANCKAERT Baptiste WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    7 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    8 JUSTIN Jules FRA VERANCLASSIC-EKOI

    9 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    10 GUNST Davy NED RABOBANK

    11 TAKENOUCHI Yu JPN 12 TIGRINE Mehdi 13 PLANCKAERT Emiel 14 OSTYN Arthur 15 PINTADO Julio AND 16 VILANOVA Marc ESP 17 CASENY CATALA Ruben ESP 18 RAY Alexander NZL 19 JAEWOONG Choi KOR 20 JI MIN Jung KOR 21 COURTENS Olivier 22 BREYNE Jonathan

     

    19/08/2016 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium 67,5 km - 38,68 km/h

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 3

    1 SOENENS Alessandro SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    2 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    6 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL

    7 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    9 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    10 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    11 VANDER MEIREN Ward 12 LANGEDOCK Mathieu13 DEPYPERE Mathias 14 BRUYNEEL Giel 15 DE RUYSSCHER Dante 16 DECEUNINCK Thomas 17 VERVERKEN Pieter 18 BOUTTÉ Jordy 19 MUS Aloïs 20 VANNESTE Evert 21 DECLERCQ Thierry 22 LEFEVER Nico 23 DECEUNINCK Thys 24 DEVOLDERE Niki 25 BAEKELAND Cedric 26 MOERMAN Thomas 27 GOEMAERE Ralf 28 TOUQUET Joren 29 TOORTELBOOM Frederik 30 DECLERCK Mathias

     

    19/08/2016 WAASMUNSTER, SOMBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 42,38 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 13

    1 STIJN VERBEKE uit Belsele DCR CYCLING TEAM

    2 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 VERBEURE Hakim DE GOEZEPUT CYCLING TEAM

    7 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    8 HARPER William GBR PEDAL HEAVEN EXCEL ACADEMY

    9 MC KENNA Sean IRL AQUA BLUE

    10 TANNER Jake GBR ENVELOPEMASTER GIANT

    11 MEUL Robby 12 PERSOON Joeri 13 HENNEBRY Conor IRL 14 VETTE Pieter NED 15 TEN HARTOG Guy 16 COP Jurgen 17 VAN GOETHEM Kevin 18 RIISE Christian NOR 19 O´CALLAGHAN Mark IRL 20 BERTELS Jef 21 FRANCKAERT Gregory 22 BOLLE Yenzo 23 BERTRAND Dorian 24 MARIN Glenn 25 DE PAEPE Johannes 26 GIDÉ Stijn 27 FYFFE Angus IRL 28 DEBUCQUOY Rafaël 29 MAES Bryan 30 MUSKENS Mart NED

     

    19/08/2016 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - U23 - Interclub - 152 km – Rit 3 - Haasdonk - 45,41 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    2 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    3 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    4 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 STEWART Mark SCOTLAND DEVELOPMENT TEAM (GBR)

    8 HAEMELS Bavo T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    10 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    11 DE DECKER Alfdan 12 DELVAUX Guillaume 13 CLAUS Dieter 14 MERLIER Braam 15 GHYS Robbe 16 VAN RENTERGHEM Boris 17 SOBERON Zowé 18 LOGIER Jan 19 DANIELS Simon 20 CELI Abe 21 DELMOTTE Dennis 22 VAN DE KERKHOVE Brent 23 PERSOON Wouter 24 TAMINIAUX Lionel 25 CLAUW John-ross 26 NIETO Daniel 27 VIK SVERRE Dyngeland 28 LEHAEN Dries 29 PICOUX Maximilien 30 VIERHOUTEN Gino 107 VERSCHUEREN Robin

     

    19/08/2016 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (W) - Nieuwelingen Interclub - 68,2 km

    Aantal deelnemers:

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 PATTYN Steven ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM

    7 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    8 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM

    9 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 VERDONCK Andres MIX3 MOLENSPURTERS - DISTRCT NOORD

    18 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    52 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    54 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    64 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    77 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    80 HILLEMANS Pepijn NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    87 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    117 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    126 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    127 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    19/08/2016 BERLARE (O) - Dames Jeugd - 59,2 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 40 - opgevers: 4

    1 CLOUSE Katie USA VISIT DALLAS DNA

    2 JANSEN Noa NED WV BREDA

    3 SCAVONE Dina ACROG - BALEN BC

    4 VERHOEFF Ingrit NED GRC JAN VAN ARCKEL

    5 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 YOUNGWERTH Abigail USA TWENTY16 PRO CYCLING

    8 UYTTENHOVE Aiko INDIVIDUEEL

    9 BACKSTEDT Elynor GBR BACKSTEDT CYCLING

    10 KOREVAAR Thirza NED GRC JAN VAN ARCKEL

    16 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW


    Dames Juniores - deelnemers: 18 - opgevers: 2

    1 JONGERIUS Claudia NED ACROG - BALEN BC

    2 CENT Marit NED WV BEET IT

    3 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    4 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 MICHIELSEN-STEVENS Sarah ACROG - BALEN BC

    7 HEIJ Sabine NED WV DE JONGE RENNER

    8 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    9 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CT

    10 GOOSSENAERTS Chloe FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    20-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    19-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S U23 TE HAASDONK VAN VRIJDAG 19/08/2016

    FOTO'S U23 TE HAASDONK VAN VRIJDAG 19/08/2016     


    Vrijdag 19/08/2016 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - U23 - Interclub - 152 km – Rit 3 - Haasdonk - 45,41 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    2 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    3 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    4 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 STEWART Mark SCOTLAND DEVELOPMENT TEAM (GBR)

    8 HAEMELS Bavo T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    10 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    11 DE DECKER Alfdan 12 DELVAUX Guillaume 13 CLAUS Dieter 14 MERLIER Braam 15 GHYS Robbe 16 VAN RENTERGHEM Boris 17 SOBERON Zowé 18 LOGIER Jan 19 DANIELS Simon 20 CELI Abe 21 DELMOTTE Dennis 22 VAN DE KERKHOVE Brent 23 PERSOON Wouter 24 TAMINIAUX Lionel 25 CLAUW John-ross 26 NIETO Daniel 27 VIK SVERRE Dyngeland 28 LEHAEN Dries 29 PICOUX Maximilien 30 VIERHOUTEN Gino 107 VERSCHUEREN Robin
    HAASDONK-WAASMUNSTER 703.JPG
    Podium te Haasdonk met winnaar Christophe Noppe, Cedric Defreyne en Lindsay De Vylder.
    HAASDONK-WAASMUNSTER 698.JPG
    Podium te Haasdonk met winnaar Christophe Noppe, Cedric Defreyne en Lindsay De Vylder.
    HAASDONK-WAASMUNSTER 710.JPG
                                 Leider Enzo Wouters op het podium te Haasdonk.
    HAASDONK-WAASMUNSTER 723.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 726.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 716.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 540.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 539.JPG
    Aankomst van winnaar Christophe Noppe voor Cedric Defreyne en Lindsay De Vylder.
    HAASDONK-WAASMUNSTER 537.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 662.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 501.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 481.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 474.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 460.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 450.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 433.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 420.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 387.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 298.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 277.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 261.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 225.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 207.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 197.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 189.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 176.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 145.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 138.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 133.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 085.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 083.JPG
    HAASDONK-WAASMUNSTER 082.JPG
                  De start te Haasdonk van de Ronde van Oost-Vlaanderen U23.









    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-08-2016 om 22:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HARTBERGERLAND RADSPORTWOCHE – OOSTENRIJK 11/8 - 19/08

    Frank Suys Oost 2.jpg
    HARTBERGERLAND RADSPORTWOCHE – OOSTENRIJK


    Proficiat aan FRANK SUYS met de Eindzege in de Hartbergerland radsportwoche !!!

    Frank Suys.jpg 

            Frank Suys

     

    Donderdag 11/08/2016 – HARTBERG – Proloog 1,4 km

    1.Bernd Qiutzow (GER) 1'28"51

    2.Frank Suys (BEL) 1'30"15

    3.Igor Tarasyuk (TSJ) 1'31"81

    4.Bernard Neff (AUT) 1'32"30

    5.Henry Thiel (GER) 1"33"33

    6.Mario Marina (AUT) 1'36"63

    7.Karl Elsner (AUT) 1'40"38

    8.Rene Roth (SUI) 1'40"70

    9.Igor Tarrasov (RUS) 1'41"26

    10.Johan Neuberger (AUT) 1'41"98
    Frank Suys Oost 1.jpg
                             Frank Suys uit Hingene werd knap 2de in de proloog.

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 13°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

            Frank Suys

     

    Vrijdag 12/08/2016 – GRAFENDORF – 32,6 km

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT) op 48”

    3.Rene Roth (SUI) op 2’10"

    4.Henry Thiel (GER) op 2’11"

    5.Alfred Nentwich (AUT)

    Frank Suys Oost 3.jpg 

    Stand na 2 dagen

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT) op 50”

    3.Henry Thiel (GER) op 2’13"

    4.Bernd Quitzow (GER) op 2’15"

    5.Igor Tarasyuk op 2’18"

     

    Zaterdag 13/08/2016 – ST.MAGDALENA – 46,8 km
    1.Herbert Ferstl (AUT)

    2.Frank Suys (BEL) op 43"

    3.Mario Marina (AUT)

    4.Bernhard Neff (AUT) op 45”

    5.Manfred Kurz (AUT) op 51"

     

    Stand na 3 ritten

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT) op 52”

    3.Mario Marino (AUT) op 2’21”

    4.Rene Roth (SUI) op 2’32”

    5.Igor Tarasyuk (TSJ) op 2’33”

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 14°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

             Frank Suys

     

    Zondag 14/08/2016 – HARTBERG – Criterium 13,6 km
    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Thiel Henry (GER)

    3.Assenov Assen (AUT)

    4.Tarasyuk Igor (TSJ)

    5.Roth Rene (SUI)

    Frank Suys Oost 4.jpg 

    Stand na 4 ritten

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT) op 52”

    3.Mario Marina (AUT) op 2’21”

    4.Rene Roth (SUI) op 2’32”

    5.Igor Tarasyuk (TSJ) op 2’33

    Frank Suys Oost 5.jpg 

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 15°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

             Frank Suys

    Maandag 15/08/2016 – KAINDORF – 25,4 km

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Kurz Manfred (AUT)

    3.Rene Roth (SUI)

    4.Bernhard Neff (AUT) op 2"

    5.Igor Tarasyuk op 46"

    Frank Suys Oost 6.jpg 

    Stand na 5 ritten

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT) op 54”

    3.Rene Roth (SUI) op 2’32”

    4.Igor Tarasyuk (TSJ) op 3’19”

    5.Thiel Henry op 4'09”

     

    Dinsdag 16/08/2016 – RUSTDAG

     

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 16°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

              Frank Suys

    Woensdag 17/08/2016 – PÖLLAUBERG – 31,8 km

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT) op 10”

    4.Marco Marina (AUT) op 1’07”

    3.Herbert Ferstl (AUT)

    5.Rene Roth (SUI) op 1’34”

     

    Stand na 6 ritten

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT) op 1’04”

    3.Rene Roth (SUI) op 4’06”

    4.Marco Marina (AUT) op 5’15”

    5.Henry Thiel (GER) op 6’37”

    Frank Suys Oost 7.jpg 

    Donderdag 18/08/2016 – BERGSPRINT GREINBACH – 4,5 km
    1.Bernard Neff (AUT)

    2.Frank Suys (BEL)

    3.Mario Marina (AUT) op 12”

    4.René Roth (SUI) op 21”

    5.Henry Thiel (GER) op 1’13”

     

    Stand na 7 ritten

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT) op 1’03”

    3.Rene Roth (SUI) op 4’27”

    4.Marco Marina (AUT) op 5’27”

    5.Henry Thiel (GER) op 7’50”

     

    Vrijdag 19/08/2016 – ROHR – NEUDAU - Tijdrit 17,5 km
    1.Bernard Neff (AUT)

    2.Johann Hofer (AUT) op 39”

    3.Frank Suys (BEL) op 44”

    4.Henry Thiel (GER) op 1’28”

    5.Walter Simon (AUT) op 1’48”

     

    EINDSTAND

    1.FRANK SUYS (Hingene BEL)

    2.Bernhard Neff (AUT) op 19”

    3.Rene Roth (SUI) op 5’49”

    4.Marco Marina (AUT) op 6’48”

    5.Henry Thiel (GER) op 8’34”

    19-08-2016 om 19:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S U23 TE SINAAI VAN DONDERDAG 18/08/2016

    FOTO'S U23 TE SINAAI VAN DONDERDAG 18/08/2016     


    Donderdag 18/08/2016 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - U23 - Interclub - 145 km – Rit 2 - SINAAI - 46,18 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    2 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    3 PLANCKAERT Edward LOTTO SOUDAL

    4 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE - ARDEN BEEF

    5 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    6 STEWART Mark SCOTLAND DEVELOPMENT TEAM (GBR)

    7 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 SOBERON Zowé K.V.C. DEINZE VZW

    9 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 VIERHOUTEN Gino MIXT4: WPGA (NED)

    11 DE DECKER Alfdan 12 NOPPE Christophe 13 VAN RENTERGHEM Bram 14 VAN OUDENHOVE Jovany 15 HAEMELS Bavo 16 STOCKMAN Abram 17 MERTENS Joran 18 MERLIER Braam 19 MUYS Ayton 20 DELVAUX Guillaume 21 DE GROOTE Arne 22 VAN DEN BERGHE Jeroen 23 VAN RENTERGHEM Boris 24 STOCKMAN Michiel 25 CLAUS Dieter 26 PICOUX Maximilien 27 PETIT Thomas 28 VAN DE WALLE Goran 29 MORTIER Lenny 30 BUGTER Jasper 
    SINAAI 868.JPG
    De verschillende truien op het podium van de Ronde Van Oost-Vlaanderen U23.
    SINAAI 834.JPG
    Het podium te Sinaai met winnaar Linsay De Vylder, Enzo Wouters en Edward Planckaert.
    SINAAI 828.jpg
    Het podium te Sinaai met winnaar Linsay De Vylder, Enzo Wouters en Edward Planckaert.
    SINAAI 823.JPG
                        De leider van de Ronde van Oost-Vlaanderen: Enzo Wouters.
    SINAAI 762.jpg
    Aankomst van de massaspurt met winnaar Linsay De Vylder voor Enzo Wouters en
    Edward Planckaert.
    SINAAI 761.JPG
    Aankomst van de massaspurt met winnaar Linsay De Vylder voor Enzo Wouters en
    Edward Planckaert.
    SINAAI 757.JPG
                                            De massaspurt in beeld gebracht.
    SINAAI 668.JPG
    SINAAI 637.JPG
    SINAAI 630.JPG
    SINAAI 622.JPG
    SINAAI 581.JPG
    SINAAI 572.JPG
    SINAAI 557.JPG
    SINAAI 540.JPG
    SINAAI 438.JPG
    SINAAI 406.JPG
    SINAAI 391.JPG
    SINAAI 362.JPG
    SINAAI 335.JPG
    SINAAI 319.JPG
    SINAAI 305.JPG
    SINAAI 299.JPG
    SINAAI 223.JPG
    SINAAI 212.JPG
    SINAAI 197.JPG
    SINAAI 171.JPG
    SINAAI 160.JPG
    SINAAI 148.JPG
    SINAAI 128.JPG
    SINAAI 120.JPG
    SINAAI 117.JPG
    SINAAI 111.JPG
    SINAAI 098.JPG
                        Start van de Ronde van Oost-Vlaanderen U23 te Sinaai.







     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-08-2016 om 14:20 geschreven door kenny


    18-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 18/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 18/08/2016
    EVERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42,84 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 16

    1 WELTEN Bram NED BMC DEVELOPPEMENT TEAM

    2 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 YLBER Sefa ALB ASFRA RACING TEAM

    6 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 EENKHOORN Pascal NED BMC DEVELOPEMENT TEAM

    9 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 DE FAUW Ken Kiefer 12 HENNEBRY Conor IRL 13 DEMETER Renaat 14 STOFFERIS Rieno 15 CLAEYS Timothy 16 BALLET Mathias 17 MINNE Stijn 18 SOENENS Alessandro 19 VAN GUYSE Jarno 20 ROELS Sam 21 KARANDASHEV Petr RUS 22 DE PAEPE Johannes 23 VANTHOURNOUT Brecht 24 KVINGEDAL Hans NOR 25 MOHR Johan NOR 26 DE ZUTTER Kristof 27 DE LANDTSHEER Steven 28 MARQUEZ Mandel Arnold CHI 29 VAN HYFTE Steven 30 DONCK Lowie

     

    18/08/2016 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - U23 - Interclub - 145 km – Rit 2 - SINAAI - 46,18 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    2 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    3 PLANCKAERT Edward LOTTO SOUDAL

    4 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE - ARDEN BEEF

    5 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    6 STEWART Mark SCOTLAND DEVELOPMENT TEAM (GBR)

    7 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 SOBERON Zowé K.V.C. DEINZE VZW

    9 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 VIERHOUTEN Gino MIXT4: WPGA (NED)

    11 DE DECKER Alfdan 12 NOPPE Christophe 13 VAN RENTERGHEM Bram 14 VAN OUDENHOVE Jovany 15 HAEMELS Bavo 16 STOCKMAN Abram 17 MERTENS Joran 18 MERLIER Braam 19 MUYS Ayton 20 DELVAUX Guillaume 21 DE GROOTE Arne 22 VAN DEN BERGHE Jeroen 23 VAN RENTERGHEM Boris 24 STOCKMAN Michiel 25 CLAUS Dieter 26 PICOUX Maximilien 27 PETIT Thomas 28 VAN DE WALLE Goran 29 MORTIER Lenny 30 BUGTER Jasper 

     

    18/08/2016 HOELEDEN (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 45,86 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 24

    1 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    2 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    5 LAMB Ross GBR BEESTON

    6 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 SNYERS Jari PROFEL - UNITED C.T.

    8 PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 VAN BROEKHOVEN Bram VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 LENNERTZ Sam VERANCLASSIC - AGO

    11 NOWELL Matthew GBR 12 RAYMACKERS Cedric 13 COENEN Dennis 14 CUMPS Ruben 15 TOELEN Alex 16 HOLLANDERS Dries 17 CLAES Frans 18 STEVENS Timothy 19 SUAREZ MARTINEZ Kevin 20 ANDRIEU Maxim 21 DE HAAN Jesse NED 22 LINTEN Tom 23 VERMEULEN Stef 24 VERHEYDEN Joris 25 GEERAERTS Joni 26 VANDERVEKEN Yoran 27 DE GROEF Felix 28 DEBY Quentin 29 WILLEMEN Kristof 30 WALKER Charles GBR

     

    18/08/2016 HAASDONK (O) - Dames Elite - 80 km - 38,37 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 9

    1 WATTERS Ellen CAN CYCLERY OPUS

    2 GORTER Laura NED BREDA

    3 BERGEN Sara CAN RED TRUCK

    4 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 GASS Daniela GER WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 GILGEN Jamie CANDALLAS DNA

    7 WOTSCH Melanie GER AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 EBERHARDT Verena AUT FOOTON

    9 VERHOEVEN Aurore FRA LOINTEK TEAM

    10 MCDERMOTT Ellen GBR GLASGOUW GREEN

    11 VAN KERCKVOORDE Vanessa 12 DEBBOUDT Lensy 13 DOCX Mieke 14 DE QUINT Pia 15 DEBBOUDT Sylvia 16 VAN DONGEN Minke NED 17 DALVING Shana 18 NOBUS Anja 19 STERCKX Kathleen 20 VERHESTRAETEN Karen 21 DUTOUR Margot FRA 22 VERHAEST Sara 23 COMMISSARIS Caren 24 NILSSON Hanne SWE 25 GINS Tara 26 BORREMANS Sarah 27 CLAES Lotte 28 FREMINEUR Terry 29 RIST Liisi EST 30 RIST Daisi EST 39 BRITS Delphine 40 ACCOE Joyce 49 VAN DE VOORDE Isabel

    18-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    17-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S U23 TE SINT-LAUREINS VAN WOENSDAG 17/08/2016

    FOTO'S U23 TE SINT-LAUREINS VAN WOENSDAG 17/08/2016     


    Woensdag 17/08/2016 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - U23 - Interclub - 142,1 km – Rit 1 SINT-LAUREINS - 44,73 km/h

    Aantal deelnemers: 155

    1 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    2 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    3 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    4 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE - ARDEN BEEF

    6 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    8 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 HEMROULLE Johan COLOR CODE - ARDEN BEEF

    10 STOCKMAN Abram TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 DELMOTTE Dennis 12 DEBRUYNE Glenn 13 DE WINTER Gordon 14 DE DECKER Alfdan 15 KROONEN Bastien 16 MERLIER Braam 17 LETEN Wouter 18 VAN RENTERGHEM Boris 19 CLAUW John-ross 20 PICOUX Maximilien 21 GHYS Robbe 22 STEWART Mark 23 BOERSMA Willem 24 OLIEBOS Jordy 25 ESSELAAR Remco 26 PYFFEROEN Miel 27 STOCKMAN Michiel 28 DANIELS Simon 29 LOY Antoine 30 VAN WIJK Oscar  49 PERSOON Wouter 50 CLAUS Dieter
    785.JPG
    Podium te Sint-Laureins met winnaar Enzo Wouters, Christophe Noppe en Ayton Muys.
    805.JPG
                                        Winnaar Enzo Wouters met de leiderstrui.
    799.JPG
                                               Ayton Muys met de puntentrui.
    810.JPG
    794.JPG
    778.JPG
    776.JPG
    708.JPG
        Aankomst van winnaar Enzo Wouters voor Christophe Noppe en Ayton Muys.
    704.JPG
    722.JPG
    658.JPG
    636.JPG
    522.JPG
    493.JPG
    459.JPG
    431.JPG
    404.JPG
    391.JPG
    389.JPG
    372.JPG
    339.JPG
    317.JPG
    310.JPG
    249.JPG
    239.JPG
    209.JPG
    206.JPG
    147.JPG
    132.JPG
    128.JPG
    123.JPG
    086.JPG
                         De start te Sint-Laureins van de U23 met 155 deelnemers.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-08-2016 om 23:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 17/08/2016
    RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - U23 - Interclub - 142,1 km – Rit 1 SINT-LAUREINS - 44,73 km/h

    Aantal deelnemers: 155

    1 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    2 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    3 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    4 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE - ARDEN BEEF

    6 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    8 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 HEMROULLE Johan COLOR CODE - ARDEN BEEF

    10 STOCKMAN Abram TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 DELMOTTE Dennis 12 DEBRUYNE Glenn 13 DE WINTER Gordon 14 DE DECKER Alfdan 15 KROONEN Bastien 16 MERLIER Braam 17 LETEN Wouter 18 VAN RENTERGHEM Boris 19 CLAUW John-ross 20 PICOUX Maximilien 21 GHYS Robbe 22 STEWART Mark 23 BOERSMA Willem 24 OLIEBOS Jordy 25 ESSELAAR Remco 26 PYFFEROEN Miel 27 STOCKMAN Michiel 28 DANIELS Simon 29 LOY Antoine 30 VAN WIJK Oscar  49 PERSOON Wouter 50 CLAUS Dieter

    17-08-2016 om 23:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/08/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 24°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan BRAM KESTELEYN met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg    bram Kesteleyn.jpg

          Patrick Cocquyt               Bram Kesteleyn


    Woensdag 17 Augustus 2016 - URSEL (9910)


    Catg.A – 74,1 km – 54 deelnemers

    1-Bultynck Isaak (Nevele)

    2-Weemaes Robby

    3-Moerman Jens

    4-Vandenbussche Ron

    5-Bauters Pieter

    6-Goossens Sam

    7-Rogge Simon

    8-Verbeken Kurt

    9-Gryson Kristof

    10-Cooman Gianni

    11-Trenson Jan-12-Mattijs Holvoet-13-De Fauw Wouter-14-Stevens Juhani-15-Van Waeyenbergh Grégory-16-Lannoo Denny-17-Scherrens Chris-18-Daems Jens-19-Gommers Sven-20-Le Blon Michel-21-Snoeck Mathias-22-Deboever Nick-23-Nevejans Kenny-24-Durant Claude-25-Demaertelaere Dennis-26-Verwee Nico-27-Cooman Mauro-28-Van Laethem Kevin-29-De Rocker Wesley-30-Heijens Jeroen-31-Van Steenkiste Wim-32-Vispoel Bryan-33-Sonneville Jarno-34-Leyn Ward-35-Roegiest Mario-36-Van Landeghem Elias-37-Vandewiele Kevin-38-Everaerd Pieter-39-Van Kerchove Jonathan-40-Van Vlierberghe Bart-41-Dewulf Kevin-42-Labbe Alexander-43-Verschaeve Joren-44-Thienpont Ward-45-Vernaet Olivier-46-Debaere Giovanni-47-Braet Nicholas-48-Mannens Steven-49-Timbreur Jonas-50-Haegeman David-51-Vandekerckhove Enzo-52-De Wit Wim-53-Leyseele Franky-54-Rouan Tom

     

    Catg.B – 62,7 km – 33 deelnemers

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-Lampaert Philip

    3-De Vlieger Sven

    4-Maes Peter

    5-De Corte Peter

    6-De Bosscher Koen

    7-Luyssen Geoffrey

    8-Van Himst Patrick

    9-Van Clapdorp Luc

    10-De Bruycker Jan

    11-Dupont Bert-12-Janssens Bert-13-Bultinck Michel-14-Diet Wim-15-Verhooghe Kris-16-Reniers Kristof-17-De Beer Tom-18-Van Haverbeek Peter-19-Van Den Neste Johan-20-Goossens Alex-21-Rabout Rudi-22-De Tremerie Franky-23-Van De Kerckhove Eddy-24-De Waele Kris-25-Rizzo Claudio-26-Baert Giovanni-27-Van Esbroeck Sven-28-Dierickx Luc-29-Van Mol Bart-30-Crul Sven-31-De Maesschalck Johan-32-Moens Patrick-33-Verbeken Kurt

     

    Catg.C – 62,7 km – 20 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Primo Gino

    3-De Ridder Francis

    4-Deloof Jean-Pierre

    5-Leuntjens Kurt

    6-Goossens Marc

    7-Janssens Kenny (Melsele)

    8-Durant Martin

    9-Lammens Mario

    10-Weemaes Franky

    11-Bertier Rudy-12-Cooman Jerry-13-Cornelis Peter-14-Cossyns Marc-15-Braeckman Geert-16-De Bodt Guy-17-Nevejans Idesbald-18-Erauw Luc-19-Pauwels Nico-20-Mathys Dirk

     

    Catg.D – 51,3 km – 37 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Coupillie Roland

    3-Heye Hilair

    4-De Vos Rony

    5-Watteny Patrick

    6-Hoornaert Glenn

    7-Tas Helmuth

    8-De Coninck Danny

    9-Claessens Joseph

    10-Bultinck Andre

    11-De Naeghel Jozef-12-De Baets Johan-13-Steeman Juan-14-Somers Chris-15-Govers Rony-16-Snoeck Jan-17-Maldrie Robert-18-Van Puyenbroeck Eddy-19-Verzele Noël-20-Geudens Paul-21-de Baat Matti-22-Baudonck Tony-23-Van Kerschaver Robin-24-Polfliet Danny-25-De Poorter Luc-26-Donaldson Andrew-27-D'Hondt Erwin

     

    Catg.E +65 jaar – 51,3 km – 20 deelnemers

    1-De Leersnyder Florent (Oostrozebeke)

    2-Ligneel Rony

    3-Scheirlinckx Hendrik

    4-Teirlinck Willy

    5-Van Holen Johny

    6-Moens Louis

    7-Mous Willy

    8-Deprez Dirk

    9-De Leener François

    10-Vandersteen Erik

    11-Naert Erik-12-Lockefeir Marinus-13-Pauwels Marcel-14-Van Imschoot Roland-15-Pieters Roland-16-Hermans Luc-17-De Smet Johan-18-Vergult Jos-19-Demeyere José

     

    Catg.E + 70 jaar – km – 4 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Vandenheuvel Gilbert

    3-Brouwers François

    4-Voorbraeck Willy

     

    Niet Vergunninghouders – 74,1 km – 33 deelnemers

    1-BRAM KESTELEYN (Zele)

    2-Van Laethem Philippe

    3-Maes Dimitri

    4-Bouquet Kenneth

    5-Horrevorst Dave

    6-De Grom Christophe

    7-De Leeuw Jelle

    8-Dumortier David

    9-De Neve Bart

    10-Derycke Thibaut

    11-Hooreweghe Peter-12-Hooreweghe Willem-13-Van Renterghem Koen-14-De Brouwer Stefan-15-De Geyeter Sebastiaan-16-De Roos Marnix-17-Tinel Pieter-18-Van Osselaer Tommy-19-Withouck Robin-20-De Keyser Jan-21-Verloo Stijn-22-Verhoeven Chris-23-Roman Dieter-24-Claeys Kevin-25-Verstraete Thierry-26-Jacobs Lander-27-Van Ham Willem-28-Spileers Kenny-29-Van De Veire Kobe-30-De Kimpe Nick-31-De Maesschalck Johan-32-Van Renterghem Bruno-33-Cherlet Nick

    17-08-2016 om 22:58 geschreven door kenny


    16-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE GREMBERGEN VAN DINSDAG 16/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE GREMBERGEN VAN DINSDAG 16/08/2016     


    Dinsdag 16/08/2016 GREMBERGEN (DENDERMONDE) (O) - Elite z.c./U23 - 112,9 km - 43,45 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 6

    1 VANDERBEKEN Bjarne PCT TOMACC

    2 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    6 FEELEY Daire IRL ITAP

    7 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    8 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    9 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    10 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 VAN DE KEER Kevin 12 MINNAERT Michiel 13 KVINGEDAL Hans NOR 14 VAN GANSEN Sam 15 DE WINNE Gert 16 VANSIELEGHEM Jasper 17 BEN MORDEC Yuval ISR 18 VANSIELEGHEM Lander 19 VAN SCHELVERGEM Mattias 20 VAN BOSSUYT Davy 21 SHIMIZU Ohko JPN 22 SCHILS Dominic GBR 23 VANDENDRIESSCHE Ibe 24 BRODY David IRL 25 RIISE Christian NOR 26 PIETERS Frederik 27 DE DONCKER Balder 28 JOHANSSON Jesper SWE 29 MCDUNPHY Conn IRL 30 BAERT Andries 38 PEETERS Danny
    grembergen 384.JPG
                  Winnaar te Grembergen Bjarne Vanderbeken met de bloemen.
    grembergen 390.JPG
                      Winnaar Bjarne Vanderbeken met de 2de Lennert Teugels.
    grembergen 359.JPG
                                    Aankomst van winnaar Bjarne Vanderbeken.
    grembergen 356.JPG
                 Aankomst van winnaar Bjarne Vanderbeken voor Lennert Teugels.
    grembergen 365.JPG
                De 3de plaats is voor Jens Moens voor Bart Tribout en Fabio Sinoy.
    grembergen 347.JPG
    grembergen 338.JPG
    grembergen 311.JPG
    grembergen 261.JPG
    grembergen 181.JPG
    grembergen 177.JPG
    grembergen 154.JPG
    grembergen 125.JPG
    grembergen 119.JPG
    grembergen 094.JPG
    grembergen 077.JPG
    grembergen 071.JPG
    grembergen 067.JPG
    grembergen 060.JPG
    grembergen 058.JPG
    grembergen 052.JPG
    grembergen 049.JPG
    grembergen 045.JPG
    grembergen 034.JPG
    grembergen 031.JPG
    grembergen 025.JPG
    grembergen 015.JPG
                 De start te Grembergen van de Elite z.c. & U23 met 45 deelnemers.
    grembergen 398.JPG

     






     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-08-2016 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 16/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 16/08/2016
    HEUSDEN KOERS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 45,43 km/h

    Aantal deelnemers: 170 - opgevers: 19

    1 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 DEBUSSCHERE Jens LOTTO - SOUDAL

    3 DEHAES Kenny WANTY-GROUPE GOBERT

    4 HAVIK Yoeri NED TEAM 3M

    5 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    6 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    7 DE BACKER Bert TEAM GIANT - ALPECIN

    8 BOVENHUIS Jasper NED ANPOST CHAIN REACTION CYCLING TEAM

    9 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    10 RICKAERT Jonas TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    11 VAN DER HOORN Taco NED 12 DE VREESE Laurens 13 MARCHAND Gianni 14 VAN GOETHEM Brian NED 15 BAUGNIES Jérôme 16 NAESEN Oliver 17 TUREK Daniel CZE 18 DIELEMAN Michiel 19 ZENOVICH Mathew NZL 20 DE BONDT Dries 21 MANNAERTS Jelle 22 MAES Nikolas 23 VAN STAEYEN Michaël 24 WASTYN Emiel 25 VAN BOVEN Frederik 26 PONS Gaëtan 27 LIVYNS Arjen 28 HARRISON Jones GBR 29 TOUQUET Joren 30 SAGIV Guy ISR 35 VEREECKEN Nicolas 53 REYNAERTS Wim 55 VAN DAMME Bart 71 WIELFAERT Kristof 96 ROTTY Glenn 112 VAN STEENBERGHEN Jori 117 VERRAES Benjamin 126 DE PAUW Moreno 136 DEMETER Renaat 144 DE PAEPE Johannes 146 GOOSSENS Kenny

     

    16/08/2016 GREMBERGEN (DENDERMONDE) (O) - Elite z.c./U23 - 112,9 km - 43,45 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 6

    1 VANDERBEKEN Bjarne PCT TOMACC

    2 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    6 FEELEY Daire IRL ITAP

    7 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    8 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    9 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    10 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 VAN DE KEER Kevin 12 MINNAERT Michiel 13 KVINGEDAL Hans NOR 14 VAN GANSEN Sam 15 DE WINNE Gert 16 VANSIELEGHEM Jasper 17 BEN MORDEC Yuval ISR 18 VANSIELEGHEM Lander 19 VAN SCHELVERGEM Mattias 20 VAN BOSSUYT Davy 21 SHIMIZU Ohko JPN 22 SCHILS Dominic GBR 23 VANDENDRIESSCHE Ibe 24 BRODY David IRL 25 RIISE Christian NOR 26 PIETERS Frederik 27 DE DONCKER Balder 28 JOHANSSON Jesper SWE 29 MCDUNPHY Conn IRL 30 BAERT Andries 38 PEETERS Danny

     

    16/08/2016 TEMSE WIJK VELLE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 41,93 km/h

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 6

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    4 EENKHOORN Pascal NED BMC DEVELOPPEMENT TEAM

    5 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 COOK Ivan AUS RESTORE CYCLING

    9 JANSSENS Jarrid BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 VERBEKE Stijn 12 TEN HARTOG Guy 13 WELTEN Bram NED 14 VAN ROOSBROECK Patrick 15 PEIRSMAN Davy 16 BEIRNAERT Wim 17 MAES Bryan 18 KISHI Takahiro JPN 19 VANTHOURNOUT Brecht 20 VAN DE CASTEELE Michael 21 WEEMAES Filip 22 KATO Tatsuya JPN 23 KOOLS Jos NED 24 BOLLE Yenzo 25 AKKERMANS Lars NED 26 VAN REETH Ken 27 KRAMER Erik NED 28 SMET Jochem

     

    16/08/2016 BRASSCHAAT (MARIA-TER-HEIDE) (A) - Dames Elite - 70 km - 32,73 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 3

    1 VAN DONGEN Minke NED LRTV SWIFT

    2 BERGEN Sara CAN RED TRUCK

    3 VAN DEN BORN Eva NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 CHRISTMAS Dani GBR ISOREX CYCLING TEAM

    5 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 GILGEN Jamie CAN DALLAS DNA

    7 EBERHARDT Verena AUT FOOTON

    8 VALENTINI Elena ITA KLEUR OP MAAT

    9 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 VEKEMANS Anisha LOTTO-SOUDAL LADIES

    11 GASS Daniela GER 12 DE QUINT Pia 13 KANTI Dorottya HUN 14 WATTERS Ellen CAN 15 GIBSON Kinley CAN 16 ROORDA Stephanie CAN 17 WOTSCH Melanie GER 18 KUIJPERS Evy NED 19 MAES Shana 20 VAN HORIK Sofie NED 21 BRITT Teunissen NED 22 DUTOUR Margot FRA 23 COMMISSARIS Caren 24 VERMEIREN Tinne 25 OP DEN BROUW Celesta NED

     

    16/08/2016 BRASSCHAAT (MARIA-TER-HEIDE) (A) - Nieuwelingen - 55 km - 33,55 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 0

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 ONODERA Kei JPN TEAM EURASIA -IRC TIRE

    5 VAN RIJSBERGEN Ties NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6 VANBROEKHOVEN Finn ACROG - BALEN BC

    7 YANAGISAWA So JPN TEAM EURASIA -IRC TIRE

    8 FUKUDA Yoshiaki JPN TEAM EURASIA

    9 SEGAERT Brent YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 VAN GAELEN Louis KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    18 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 VAN HASSEL Tristan NED RUDYCO CYCLING TEAM

    16-08-2016 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/08/2016

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2016


    Proficiat aan DAVE VAN ROEYEN met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Temse TTC 2.jpg

                  Dave Van Roeyen


    Zaterdag 13/08/2016 – TEMSE – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 60

    1-DAVE VAN ROEYEN (Zwijndrecht)

    2-WEEMAES FRANKY

    3-DUMORTIER DAVID

    4-APERS MICHAEL

    5-SEGERS JIMMY

    6-VAN HILLE GLENN

    7-VAN HAUTEKERKE GLENN

    8-VAREWYCK JOERI

    9-DUPONT WOUTER

    10-VAN DER VEKEN WIM

    11-SERVERIUS JONAS 12-BRYS MARC 13-HEYLEN DAVY 14-DUYM JEROEN 15-MAES DIMITRI 16-VAN DEN PLAS KURT 17-DE LEENHEER TOM 18-VERSTRAETEN TOR 19-VAN RAEMDONCK KURT 20-VAN DER AA SAM 21-VAN EYCK TOM 22-SMET LUC 23-CAPPAERT SAMMY 24-DE BRAEKELEER JOHAN 25-VAN OSSELAER TOM 26-LANDUYT TOM 27-VAN LAEKEN GERT 28-KEVELEERS DAVID 29-GORT RONALD 30-VAN OSSELAER TOMMY 31-MEIR WIM 32-KRAMER GUIDO 33-DE DONCKER TiM 34-SPANOGHE GUIDO 35-VAN DE WALLE PATRICK 36-DE ROOS MARNIX 37-FLACH PETER 38-VAN STEIRTEGHEM FILIP 39-DE GROM CHRISTOPHE 40-DE CONINCK DAAN 41-VAN LAETHEM PHILIPPE 42-HANSSEN GUNTHER 43-VAN GAEVEREN GUNTER 44-MAES MATTHIAS 45-NEELS PETER 46-FELIX NICK 47-LEENKNECHT JORDY 48-KESTELEYN BRAM 49-VAN GOETHEM FILIP 50-MAES TIMMY 51-DIERKS PETER 52-HEYNDERICKX BJORN 53-WILLEMS RICHAR 54-STUER BENJAMIN 55-DE BOCK TOM

    Temse TTC 4.jpg    Temse TTC 3.jpg




     


    Temse TTC 1.jpg
               Kenneth De Bruyn

    Zaterdag 13/08/2016 – TEMSE – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 59

    1-DE BRUYN KENNETH

    2-VAN ASSCHE FRANK

    3-VAN HAVENBERGH PHILIP

    4-SERVERIUS RUDY

    5-WULLAERT KENNY

    6-VERMEULEN KRIS

    7-VAN GOETHEM DANIEL

    8-DAELMAN BART

    9-BOGAERT GUY

    10-RIZZZO CLAUDIO

    11-THOEN KURT 12-SOMERS DAVID 13-DE PERMENTIER KENNY 14-ANNAERT LUC 15-DE CRAENE DIETER 16-VAN HAVERE JURGEN 17-VAN MIEGHEM JEFFREY 18-HORREVORST DAVE 19-VAN CRAENENBROECK WIM 20-SAMSON JENTE 21-VAN DER KRUISEN SVEN 22-DE CAUWER LUC 23-HOSKENS PETER 24-DE BELIE NIELS 25-SILVERANS KENNETH 26-DE SCHEPPER SVEN 27-VAN DEN BROECK ALAIN 28-VAN MUSSCHE FREDERIK 29-LAUWAERT NICO 30-HEIRBAUT EVERT 31-VAERENBERGH BJORN 32-VERHULST JURGEN 33-JONGENELEN KOEN 34-VAN DEN BERGH JAN 35-VAN MELE SAM 36-BOGAERT DANNY 37-VAN OSSELAER KENNY 38-DE BEULE SAM 39-VERHELST TIM 40-DE BEULE JURGEN 41-VAN OSSELAER TOM 42-BRYSSINCKX DIRK 43-CHRISTIAENS DAVY 44-VAN CAMP TIM 45-VERHULST KOEN 46-SCHELFAUT BRAM 47-VLEGELS JAN 48-DE FIJN FRANKY 49-JACOBS LANDER 50-VERMEIREN JEF
    Temse TTC 5.jpg

    16-08-2016 om 10:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE DENDERBELLE VAN MAANDAG 15/08/2016

    FOTO'S JUNIORES TE DENDERBELLE VAN MAANDAG 15/08/2016     


    Maandag 15/08/2016 DENDERBELLE (O) - Juniores - 96 km - 40,08 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 4

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 VAN ROY Arne CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    4 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 ANDERSON Callum GBR YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 KRING Taylor USA 12 DE CLERCQ Yente 13 GONDRY Quinten 14 HAEST Jasper NED 15 KLEAMAN MA Omer ISR 16 VEREECKE Karel 17 DE NEVE Joerik 18 VAN HOUTE Gerben 19 VITILLO Nicolo ITA 20 VAN MALDEREN Bjorn 21 HEMELINGS Dries 22 VAN DE VELDE Guillaume 23 VAGENENDE Liam 24 DE RUYSSCHER Thibaut 25 WILLAERTS Niels 26 DE BROUWER Jeffrey 27 DE ROP Michiel 28 COPPIETERS Jeroen 29 DEPUYDT Mats 30 BAERT Jordi 34 BRUGGEMAN Lorenzo 43 CLAUWAERT Jari
    DENDERBELLE 521.JPG
    Podium te Denderbelle met winnaar Thibau Verhofstadt, Arne Van Roy en Dries Geerinck.
    DENDERBELLE 514.JPG
    Podium te Denderbelle met winnaar Thibau Verhofstadt, Arne Van Roy en Dries Geerinck.
    DENDERBELLE 532.JPG
                            Winnaar Thibau Verhofstadt met de vele supporters.
    DENDERBELLE 526.JPG
    DENDERBELLE 500.JPG
                             Een woordje uitleg van winnaar Thibau Verhofstadt.
    DENDERBELLE 457.JPG
                        Aankomst van winnaar Thibau Verhofstadt te Denderbelle.
    DENDERBELLE 454.JPG
    DENDERBELLE 462.JPG
                                             Aankomst van de 2de Arne Van Roy.
    DENDERBELLE 464.JPG
               Spurt voor de 3de plaats met Dries Geerinck voor Kenneth Caethoven.
    DENDERBELLE 438.JPG
    DENDERBELLE 419.JPG
    DENDERBELLE 411.JPG
                                               Vooraan Gerben Van Houte.
    DENDERBELLE 385.JPG
    DENDERBELLE 308.JPG
    DENDERBELLE 240.JPG
    DENDERBELLE 227.JPG
    DENDERBELLE 213.JPG
    DENDERBELLE 179.JPG
    DENDERBELLE 170.JPG
    DENDERBELLE 153.JPG
                                           Gerben Van Houte in de aanval.
    DENDERBELLE 152.JPG
    DENDERBELLE 137.JPG
    DENDERBELLE 115.JPG
    DENDERBELLE 111.JPG
    DENDERBELLE 096.JPG
    DENDERBELLE 074.JPG
    DENDERBELLE 061.JPG
    DENDERBELLE 058.JPG
    DENDERBELLE 054.JPG
    DENDERBELLE 049.JPG
    DENDERBELLE 032.JPG
    DENDERBELLE 021.JPG
    DENDERBELLE 019.JPG
                        Start van de Juniores te Denderbelle met 54 deelnemers.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-08-2016 om 09:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 7°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thibau Verhofstadt.jpg 

      Thibau Verhofstadt

    Maandag 15/08/2016 SINT-TRUIDEN (LB) - Elites m.c./z.c./U23 - 139 km - 45,23 km/h

    Aantal deelnemers: 93 - opgevers: 42

    1 LIGTHART Pim NED LOTTO SOUDAL

    2 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 KONING Peter NED DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING

    4 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    5 DE BIE Sean LOTTO SOUDAL

    6 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    7 MASSON Christophe FRA DAGPAS

    8 WELLENS Tim LOTTO SOUDAL

    9 DERUETTE Thomas TRW ORGANISATION

    10 YECHEZKEL Aelaviv ISR CCC

    11 STEVENS Timothy 12 CANT Jelle 13 DONNAY Laurent 14 JACOBS Pieter 15 BROES Michiel 16 VAN LOON Jordi NED 17 SWEECK Laurens 18 EUGENIO Bani ITA 19 HOULMONT Matthias 20 VAN DER ZWET Arno NED 21 POLITT Nils GER 22 RUIJGH Rob NED 23 REYNAERTS Jan 24 CARESMEL Alexis FRA 25 BOROS Michael CZE 26 DEKKER Sjors NED 27 TIMMERMANS Justin NED 28 ELEN Sander 29 GOLDSTEIN Omer ISR 30 LENNERTZ Sam

     

    15/08/2016 BESELARE - ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 113,6 km - 41,87 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 17

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO

    4 VANDAELE Thijs TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 JACOBS Johan SUI MARLUX NAPOLEON GAMES

    6 LAPIERE Ward DOVY KEUKENS - FCC

    7 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT

    9 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    10 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    11 SUNDSTROM Erland NOR 12 DEJONGHE Jules 13 CONSTANT Kenny 14 DE POORTER Maxime 15 CLAERHOUT Sven 16 VANDER MEIREN Ward 17 VANDERBAUWHEDE Michiel 18 DEVRIESE Stijn 19 MOHR Johan NOR 20 VANDAELE Philip 21 FORD Martin GBR 22 MUS Aloïs 23 MUYLLE Jeroen 24 LANGEDOCK Mathieu 25 JOHANSSON Jesper SWE 26 JOHNSEN Bjorn Anders NOR 27 PAUWELS Nills 28 NEIRYNCK Kevin 29 LOWYCK Jesse 30 MOERMAN Thomas

     

    15/08/2016 TIELT-WINGE (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 41,13 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 22

    1 WELTEN Bram NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 ROBERGE Adam CAN TEAM RACE CLEAN

    3 PARDON Ward PRORACE CYCLING TEAM

    4 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    6 WALSH Edward CAN OAKLEY ATLANTIC

    7 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    8 ELLIOTT William CAN TRC

    9 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 HEYMANS Jonas TEL & CO CYCLING TEAM

    11 BRACEGIRDLE Tom GBR 12 MAZZONE Leon GBR 13 BERTELS Jef 14 DE BOEL Stijn 15 COMMEYNE Davy 16  LAMB Ross GBR 17 HUYBRECHTS Leopold 18 DE PROOST Jasper 19 WOUTERS Rutger 20 VAN UFFEL Willem 21 VAN HERCK Glen 22 ANDRIEU Maxim 23 GAUDAEN Tom 24 JOYCE Sean NZL 25 VAN NYEN Hans 26 THEYS Koen 27 VERHEYDEN Joris 28 VAN DER SANDEN Mathias 29 JOIRET Julien 30 EENKHOORN Pascal NED

     

    15/08/2016 KRUISHOUTEM (O) - U23 - 115,2 km - 41,24 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 11

    1 BOTHUYNE Jorden HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 MCCANN John USA FIRST INTERNET BANK

    4 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 BRULEZ Miqele TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 DEJONGHE Bram MORGAN BLUE C.T. VZW

    7 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 VANMEENEN Jordy HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 SROKA Robert USA FIRST INTERNET BANK

    10 SCHOTTE Lauwrence MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 MEHEUS Gill 12 RONSSE Gauthier 13 PIRARD Maxim 14 CLAEYS Stef 15 BRAYAN-LUND Thomas DEN 16 DE VILLE Jelle 17 DILLEN Ruben 18 TIMMERMANS Tom 19 DOBBS Sam NZL 20 OSTYN Arthur 21 MARIN Glenn 22 DE BLAERE Diego 23 MAY Jefferey USA 24 LAMBERTIN Kevin 25 DE JAEGHERE Ruben 26 DERVEAUX Niels 27 DE CLERCK Matthias 28 VANDENBULCKE Christopher 29 VAN DEN NEST Jeffrey 30 WALDERS Kevin

     

    15/08/2016 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 44,41 km/h

    Aantal deelnemers: 82 -  opgevers: 5

    1 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    2 PANIS Maxim SPORT EN MOEDIG GENK

    3 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    4 GOELEVEN Jeroen EC WALSHOUTEM

    5 CREFFIER Laurent ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 DOPS Dries SPORT EN MOEDIG GENK

    7 MIESSEN Christian NED SPORT EN MOEDIG GENK

    8 ERREN Pim NED TWC MAASLANDSTER

    9 SEGERS Gert SPORT EN MOEDIG GENK

    10 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 CRAENEN Rick NED 12 SPATH Phillip GER 13 PENDERS Francis 14 KOOIJMAN Jaap NED 15 ZIMMERMANN Hardy GER 16 DRENT Dylan NED 17 MEESEN Giel NED 18 DAM Rick GER 19 SOLBERG Robert NED 20 RASERA Sven 21 GELDERN Jannis GER 22 WOUTERS Ruben 23 CINTI Fausto 24 PAGNAER Arthur 25 RUTTEN Bart 26 VERHAEGH Kaj NED 27 ROSIUS Raf 28 VAES Niels 29 MEERTENS Mats 30 VRANCKEN Luc

     

    15/08/2016 DENDERBELLE (O) - Juniores - 96 km - 40,08 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 4

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 VAN ROY Arne CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    4 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 ANDERSON Callum GBR YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 KRING Taylor USA 12 DE CLERCQ Yente 13 GONDRY Quinten 14 HAEST Jasper NED 15 KLEAMAN MA Omer ISR 16 VEREECKE Karel 17 DE NEVE Joerik 18 VAN HOUTE Gerben 19 VITILLO Nicolo ITA 20 VAN MALDEREN Bjorn 21 HEMELINGS Dries 22 VAN DE VELDE Guillaume 23 VAGENENDE Liam 24 DE RUYSSCHER Thibaut 25 WILLAERTS Niels 26 DE BROUWER Jeffrey 27 DE ROP Michiel 28 COPPIETERS Jeroen 29 DEPUYDT Mats 30 BAERT Jordi 34 BRUGGEMAN Lorenzo 43 CLAUWAERT Jari

    16-08-2016 om 09:43 geschreven door kenny


    15-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 15/08/2016
    HOELEDEN (B) - Juniores - 88 km - 41,82 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 6

    1 GILLIAM Jules USA SPECIALIZED

    2 T LARSON Bjorn USA MASTERS CYCLING SYSTEMS

    3 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 VERBEECK Sven CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 CLOUSE Evan USA HOT TUBES

    9 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    10 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 VANDEBEEK Bjorn 12 VERMEERSCH Hugo 13 HEYE Alan 14 SLEGERS Dries 15 DE PEUTER Dylan 16 VAN LAER Laurens 17 BAUTERS Arne 18 GEERTS Bjorn 19 PARMENTIER Roald 20 SWENNEN Hoang 21 C DAVIS Cole USA 22 MANS Jarn 23 VANDENKERCKHOVE Stan 24 HOUBEN Tom 25 NICLAES Sander 26 GREGOIRE Simon 27 PIRA Senna 28 VANHULST Jens 29 ELST Colin 30 VERDIN Joris

     

    15/08/2016 KEIZER DER RUPELSTREEK - RUMST (A) - Juniores - 90,2 km - 41,38 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 19

    1 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    2 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    4 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 REUVERS Kevin NED WV BREDA

    7 HAEST Kevin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 VERTONGEN Jens -UMTB

    9 DALEMANS Geoffrey WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W

    10 FRANSSENS Yannick VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN DYCK Dries 12 VAN DIJCK Jef 13 VAN KOPPEN Wessel NED 14 VAN DER EYCKEN Brent 15 MARIS Elias 16 PIETERS Bram NED 17 VERHEYEN Maarten 18 LEMMENS Sander 19 MOONS Rik 20 VAN LAER Jan 21 VAN RIJSBERGEN Polle NED 22 VAN DOOSSELAERE Doowan 23 NAETS Obry 24 BEIJE Robin NED 25 LAUWENS Feddrik 26 BOUTS Jens 27 DE VOS Lenn 28 VAN DONGEN Ruben NED 29 MOESKOPS Jiry 30 SERNEELS Dieter

     

    15/08/2016 LAUWE (W) - Juniores - 93 km - 38,08 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 6

    1 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANDERBEKEN Brent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 BLOUWE Louis TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 DEJONGHE Roeland YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 BONNE Bert 12 BAELE Benoît 13 VERBEECK Qwinten 14 BAILLIEVIER Kilian 15 IRVINE Declan AUS 16 LOWIE Stan 17 PLOVIE Tom 18 ALSAADI Saad BRN 19 DOISON Rodolphe 20 MAHIEU Mathias 21 VANEECKHOUTTE Ibe 22 CAPPELLE Maxim 23 VANDERMEULEN Niels 24 DEKONING Fabrizio 25 GOOSSENS Stijn 26 ANECA Seppe 27 BYLOOS Jeff 28 GAUSSIN Anthony 29 SAINTOBYN Quinten 30 PAUKSTAITIS Mantas LTU

     

    15/08/2016 OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 40,14 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 23

    1 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    3 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 WARD Adam IRL OMAGH WHEELERS CYCLING

    5 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    8 HERBOTS Inty ACROG - BALEN BC

    9 PUNNEWAERT Zion WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VERSTRAETE Aaron CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    11 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

     

    15/08/2016 PRINS VAN DE RUPELSTREEK RUMST (A) - Nieuwelingen - 65,6 km - 40,07 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 13

    1 HEYLEN Gilles WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 BRUSSELEERS Kiano CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 ZAGERS Stefan NED W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    39 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15-08-2016 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 15/08/2016
    MONTENAKEN (LB) - Testtijdrit alle categorieën

    Rituitslag – Dames Nieuwelingen
    1 RENDERS Luna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

     

    Rituitslag – Dames Juniores
    1 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    3 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

     

    Rituitslag - Nieuwelingen
    1 DE MEESTER Luca
    VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    5 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    7 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    8 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    9 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    13 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    Rituitslag - Juniores
    1 PHILIPSEN Jasper
    ACROG - BALEN BC

    2 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    3 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES

    4 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DEMOLDER Stijn ACROG - BALEN BC

    8 VANDERMOSTEN Tom AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    16 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    Rituitslag – Dames Elite
    1 INGHELBRECHT Sarah
    LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 HANNES Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    4 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 PALM Eva Maria TEAM KOGA LADIES PROTECTIVE FACHKLINIK DR HERZOG

    7 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    8 DELTOME Evelien NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9 KACZMARCZYK Brenda KZLWC HEYLEN

     

    Rituitslag
    1 BOSMANS Kris PARACYCLING

    2 HOET Griet & MONSIEUR Anneleen PARACYCLING

     

    Rituitslag – Elite z.c & U23
    1 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    3 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    4 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    5 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    6 VANACKER Bjarne EFC-ETIXX

    7 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 PALM Martin COLOR CODE ARDEN´BEEF

    9 ROSSEEUW Robin WIELERTEAM IEPER

    15-08-2016 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/08/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 12°Seizoenszege !!!

    Gino Primo 1.jpg 

           Gino Primo

    Maandag 15 Augustus – LEDE (9340)

    A-reeks – 60 km - 1h23 
    1.Gillian VAN RIJMENANT 
    2.Ben Scheire 
    3.Mauro Cooman 
    4.Yorick Lison 
    5.Bart De Bondt 
    6.Koen Vanopdenbosch 
    7.Jens De Vreese 
    8.Jordy Noël 
    9.Bjorn Lison 
    10.Kenny Govaert 

    B-reeks – 60 km - 1h23 
    1.Kevin VAN DE KEER 
    2.Kristof De Backer 
    3.Stijn Gidé 
    4.Gunther De Coen 
    5.Gert Brijs 

    C-reeks – 54 km - 1h16 
    1.Christophe ADAMS 
    2.Peter Verhofstadt 
    3.Peter De Corte 
    4.Raf Van Den Bossche 
    5.Gino De Weirdt 
    6.Tom Penninckx 
    7.Kris De Block 
    8.Kurt Verbeken 
    9.Jimmy De Paepe 
    10.Tom De Smet 

    D-reeks – 50 km - 1h11 
    1.GINO PRIMO (St.Amandsberg)
    2.Philip Lampaert 
    3.Patrick Cocquyt 
    4.Bruno Bruyere 
    5.Ronald Rents 
    6.Frank Geets 
    7.Peter Vos 
    8.Richard De Ridder 
    9.Ronny Van Der Vurst 
    10.Pascal Raes 

    E-reeks – 50 km - 1h11
    1.Danny DE BACKER 
    2.Marc Vandenwijngaerden 
    3.Dominique Turcksin 
    4.Rudi Van De Velde 
    5.Noël Willems 
    6.Luc Perdaens 
    7.Hugo van Linden 
    8.Philippe Dirickx
    9.Alain Van Den Broeck
    10.Mark De Ben 

    F-reeks – 46 km - 1h08 
    1.Patrick VAN RENTERGHEM 
    2.Eddy Vanopstal 
    3.Wim De Waal 
    4.Martin Durant 
    5.Helmuth Tas 
    6.Eddy Van Puyenbroeck 
    7.Rene Mertens 
    8.Jozef Deneef 
    9.Marc Dams 
    10.Eddy Vandermeeren

    F+ -reeks – 46 km - 1h08
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Theo Coudyzer 
    3.Luc Snels 
    4.Etienne Vandenhouwe 
    5.Jos Vandermeulen 
    6.Willy Teirlinck 
    7.Freddy Vandenberghen 
    8.Jozef Saerens 
    9.Jef Everaerts 
    10.Wily Corthier 

    15-08-2016 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 4°Seizoenszege !!!
    Kevin Van Raemdonck.jpg

    Kevin Van Raemdonck

    Zondag 14 Augustus – PUURS (2870) – Belgisch Kampioenschap voor F,E,D,C en A reeks
     

    A-reeks – 80 km - 1h41 
    1.Bert VAN DER TRAPPEN (BK)
    2.Koen Van Geyt 
    3.Tom Vanopdenbosch 
    4.Gillian Van Rijmenant 
    5.Bjorn Coomans 
    6.Kristof Van Wijmeersch 
    7.Jelle Moyson 
    8.Cedric Rottiers 
    9.Koen Vanopdenbosch 
    10.Tom Van De Winckel 

    B-reeks – 80 km - 1h41 
    1.Kevin VAN RAEMDONCK 
    2.Kevin Van De Keer 
    3.Kim Herremans
    4.Ken Van Reeth 
    5.Stijn Gidé 
    6.Glenn Van Hille 
    7.Kristof Van Binst 
    8.Tino De Munck 
    9.Davy Van Der Bruggen 
    10.Matthias Snoeck 

    C-reeks 
    – 72 km - 1h41 
    1.Patric BOGAERTS 
    2.Mario Van Der Sickel (BK)
    3.Peter Vermassen 
    4.Mario Van Den Broecke 
    5.Marc Tabourdon 
    6.Alex Goossens 
    7.Steven Verschelden 
    8.Tom Penninckx 
    9.Andy De Backer 
    10.Raf Van Den Bossche 

    D-reeks 
    - 64km - 1h31 
    1.Kurt LEUNTJES (BK)
    2.Frank Van Der Perre 
    3.Eddy Van De Kerckhove 
    4.Gino Primo 
    5.Jan De Mulder 
    6.Ronald Rents 
    7.Richard De Ridder 
    8.Franky Weemaes 
    9.Frank Geets 
    10.Philip Lampaert 

    E-reeks 
    – 64 km - 1h33
    1.Luc VAN ROY 
    2.Daniel Villers 
    3.Francis De Ridder (BK)
    4.Dominique Turcksin 
    5.Rene De Brucker 
    6.Dirk van Hove 
    7.Ronny Paridaens 
    8.Rudy Thomas 
    9.Mick Bath 
    10.Joost Pieters 

    F-reeks – 56 km - 1h25 
    1.Wim DE WAAL 
    2.Martin Durant  (BK)
    3.Jean Blommaert 
    4.Patrick Van Renterghem 
    5.Johny Van Holen 
    6.Louis Keymolen 
    7.Ludo De Bakker 
    8.Hendrik Caethoven 
    9.Frank Rijpens 
    10.Eddy Vanopstal

    F+ -reeks – 56 km - 1h25
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Raymond De Meester 
    3.Etienne Vandenhouwe 
    4.Jos Vandermeulen 
    5.Freddy Vandenberghen 
    6.Luc Snels 
    7.Theo Coudyzer 
    8.Jozef Saerens 
    9.William De Cremer 
    10.Jef Everaerts 

    15-08-2016 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2016

    VWV.jpg
    Zondag 14/08 KEERBERGEN


    CAT.A/B - 81,6 km
    1.Koen Heremans

    2.Jonas Heijmans

    3.Pieter Wijckmans

    4.Kristof Wijckmans

    5.Sven Van Roy

    6.Jurgen Van Looy

    7.Filip De Wijngaert

    8.Mattias Van Rooy

    9.Georges Hauterat

    10.Maarten Van Der Sanden

    11.Yves Schouwaets 12.Rick Van der Sande 13.Jorg Hendrickx 14.Nick Vandermaesen 15.Rob Ceulaer 16.Michael Hungs 17.Jordy Geukens 18.Hans Mertens 19.David Pico 20.Yelle Learts 21.Nick De Weerdt 22.Louis Eggers 23.Yves Cuyvers 24.Yves Boenders 25.Nick Dumortier

     

    Cat.C - 72 km

    1.Koen Heremans

    2.Andy Cochet

    3.Ivan Verschueren

    4.Peter Aerts

    5.Hans Van Bael

    6.Marc Minnen

    7.Peter Ryken

    8.Rik Devree

    9.Peter Dockx

    10.Wim Meir

    11.Rudy Bruynseels 12.Jan Van Der Auwera 13.Peter Bocken 14.Gino Heremans 15.David Blockx

     

    Cat.D - 72 km

    1.Hans Wuyts

    2.Marc De Cock

    3.Bruno Brabants

    4.Johnny Vertessen

    5.Wim Van Thielen

    6.Michel Jannes

    7.Toon Maes

    8.Rudi Verheijen

    9Jan Maegh

     

    CAT.E - 72 km

    1.Rene Van Gils

    2.Roland Degeest

    3.Emiel Van Camp

    4.Marcel Put

    5.John Bosch

    15-08-2016 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 15/08/2016
    KNESSELARE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 35 - opgevers: 2 - 20,4 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE MOYER Kenay CT PAJURIS

    3 VERSTICHELE Noah ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 ARDEEL Lennert SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 HANNES Victor ACROG - BALEN BC

    13 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    29 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    33 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 48 - 27,2 km

    1 VANCAUWENBERGHE Jens MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

    3 HARTEEL Jelle ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 UIJTDEBROEKS Cian TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    24 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    31 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    44 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    45 VAN ACKER Gilles VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 55 - opgevers: 2 -  51 km

    1 DE KINDER Axel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BORRE Dylan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 D´HONDT Danté KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 VAN LIERDE Yente WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    49 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    50 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 FEYS Malaika SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    13 jaar Meisjes  - deelnemers: 3

    1 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 JANSSENS Rosalie KALAS CYCLING TEAM 99


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 6

    1 VAN MECHELEN Gloria KLAIPEDA

    2 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM

    15-08-2016 om 20:22 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!