Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!
Kelly Druyts
Zaterdag 13/08/2016 KEMZEKE TROMP (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,88 km/h
Aantal deelnemers: 77 - opgevers: 25
1 KLEINJAN Arno NED JAN VAN ARCKEL
2 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
3 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM
4 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
5 HAEMELS Bavo T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
6 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM
7 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM
8 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
9 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
10 DE JONG Michaël NED ZRTC THEO MIDDELKAMP
11 BOSTERS Jurriën NED 12 DE GROOTE Arne 13 TEN HARTOG Guy 14 JANSSENS Jarrid 15 STROOSNIJDER Michel NED 16 VERCAUTEREN Tim 17 DELCROIX Gert 18 HUYGEN Tijs 19 DE CLERCK Matthias 20 COP Jurgen 21 VAN DER POEL Lars NED 22 BUYLE Pieter 23 VANDERMAST Kevin 24 MORIS Sven 25 VAN DEN BOSCH Tom 26 VETTE Pieter NED 27 DE WINTER Peter NED 28 VANCAMPENHOUT Ignace 29 GIJZEL Roy NED 30 RAAS Eloy NED 31 PERSOON Wouter 36 SMET Gert 47 MAES Bryan 48 OTT Stefan 51 VERBEKE Stijn 52 GOOSSENS Kenny
13/08/2016 KLERKEN (W) - Elite z.c./U23 Criterium 69 km - 38,51 km/h
Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 3
1 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON
2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
3 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC
4 MCCANN John USA FIRST INTERNET BANK
5 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM
6 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW
7 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM
8 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT
9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT
10 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT
11 SROKA Robert USA 12 VANDENBERGHE Nick 13 LANGEDOCK Mathieu 14 MAYHO Sidney Dominique 15 VERMET Joran 16 DECEUNINCK Thomas 17 MAY Jefferey USA 18 JACOBS Johan SUI 19 MOERMAN Thomas 20 FOURRIER Vincent FRA 21 GOEMAERE Ralf 22 JAECQUES Simon 23 DE MEYDTS Sven 24 DELHEYE Henri 25 JANSSEN Marc NED 26 BEAUPREZ Benjamin 27 DE NAEGHEL Manuel 28 GRIMMONPREZ Django 29 VANDEVYVERE Beau 30 WILLEMS Anton
13/08/2016 ROESELARE-BEVEREN (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,73 km/h
Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 26
1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
2 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC
3 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN
4 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
5 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
6 MUYLLE Jeroen DOVY KEUKENS - FCC
7 MOHR Johan NOR STAVANGER
8 VANDAELE Thijs TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
9 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI
10 BRULEZ Miqele TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
11 STOFFERIS Rieno 12 YLBER Sefa ALB 13 DEPREZ Tuur 14 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 15 SHIMIZU Ohko JPN 16 VAN HYFTE Tom 17 BROWN Andy GBR 18 BERNARD Quentin FRA 19 FINHORN Itamar ISR 20 VAN HYFTE Steven 21 CLAERHOUT Sven 22 KIRBY Laurence USA 23 BIEBUYCK Corentin 24 DEJONGHE Bram 25 HIMPENS Maarten 26 TIELEMANS Pierre FRA 27 LEFEVER Nico 28 MUS Aloïs 29 COLAERT Pascal 30 CADRON Julien
13/08/2016 HEUSDEN (O) - Dames Elite - 93,6 km - 35,22 km/h
Aantal deelnemers: 129 - opgevers: 37
1 KELLY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR
2 HANSON Lauretta AUS COLAVITA BIANCHI
3 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
4 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS
5 GAFINOVITZ Rotem ISR WV ZEEUWS VLAANDEREN
6 HOLDEN Elisabeth GBR TEAM FORD ECOBOOST
7 DURRELL Rebecca GBR DROPS
8 EBERHARDT Verena AUT FOOTON
9 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
10 VAN HOEK Lotte NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM
11 GINS Tara 12 OMER Shapira ISR 13 GIBSON Kinley CAN 14 DRUYTS Demmy 15 VERSTICHELEN Femke 16 VERHOEVEN Aurore FRA 17 MARKUS Kelly NED 18 INGHELBRECHT Sarah 19 WOTSCH Melanie GER 20 DRUYTS Jessy 21 VALENTINI Elena ITA 22 GILGEN Jamie CAN 23 VAN DEN STEEN Kelly 24 OWEN Harriet GBR 25 VERHESTRAETEN Karen 26 KANTI Dorottya HUN 27 GEERIS Femke NED 28 RIST Daisi EST 29 JONGERIUS Claudia NED 30 BERLIN Malin 33 COMMISSARIS Caren 42 CROKET Gilke 62 BRITS Delphine 74 ACCOE Joyce 80 NOBUS Anja
13/08/2016 BELLEM (O) - Juniores - 84 km - 44,46 km/h
Aantal deelnemers: 119 - opgevers: 38
1 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM
2 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG
3 BIRKEMOSE Arne DEN TEAM MASCOT WORKWEAR
4 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
5 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
6 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.
7 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS
8 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
9 VAN DORPE Guus VD HAUWE CT - GENTSE VS
10 VANDERBEKEN Brent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
11 KAKIZAKI Eugene JPN 12 STEYAERT Michael 13 GEERINCK Dries 14 KERKHOFS Bob NED 15 DECLEYRE Jens 16 OMACHI Kento JPN 17 HILLEN Michiel 18 MOLLER Nikolaj DEN 19 KRING Taylor USA 20 ANECA Seppe 21 MALLÉ Jeff 22 BRESSELEERS Jonas 23 VAN SCHAEYBROEK Jonas 24 REED Elliot GBR 25 VOLKAERT Jonas 26 TRIO Maxim 27 OERLEMANS Jorn DEN 28 VEREECKE Karel 29 VANDENDRIESSCHE Stef 30 DE WITTE Bono 33 DE GROODT Jordy 42 VAN PETEGHEM Trifonius 57 BAERT Jordi 69 CAETHOVEN Kenneth 76 BRUGGEMAN Lorenzo
13/08/2016 TESSENDERLO-BERG (LB) - Juniores Criterium 60 km 39,11 km/h
Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 8
1 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM
2 BOK Willem NED TWC PIJNENBURG
3 ADOMAITIS Rojus LTU KLAIPEDA
4 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
5 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC
6 DELWICHE Kilian UC SERAING - VOO
7 RENARD Simon UC SERAING - VOO
8 ZUBRICKAS Romas LTU KLAIPEDA
9 RAMONAS Kazimieras LTU KLAIPEDA
10 DEBOEL Vincent WSC HAND IN HAND BAAL
11 POELS Xavier NED 12 DERKINTIS Zigmas LTU 13 VAN ROOIJ Thijs 14 GIELEN Jasper 15 STEURS Ward 16 VANDENKERCKHOVE Stan 17 KUITEN Arjan NED 18 DE BOCK Stijn
13/08/2016 HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 70 km - 37,42 km/h
Aantal deelnemers: 96 - opgevers: 8
1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
2 ONODERA Kei JPN EURASIA
3 MINGAY Oscar GBR CARFDIFF JIF
4 PRICE Joshua GBR BACKSTEDT CYCLING
5 BURKE Matthew GBR BACKSTEDT CYCLING
6 GONZALEZ -TORRES Mateo ESP BURUNDA CLUB CICLISTA
7 ABDULLA Mohamed BRN AALI
8 DELAERE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
9 WEINBERG Roi ISR TA CC
10 MACHEAN-NOWELL Daniel GBR MAINDY FLYERS YOUTH
16 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
58 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
13/08/2016 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Nieuwelingen - 61 km - 40,22 km/h
Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 22
1 WAEYAERT Arno LOTTO OLYMPIA TIENEN
2 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM
3 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT
4 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
5 VANHEEL Elias SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
6 DIRVEN Roy NED TWC DE KEMPEN
7 HABETS Jordan NED LIMBURG ZUID
8 VAN DEN AARSSEN Jurgen NED OOST/NOORD-OOST
9 WILS Lance TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
10 VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
|