.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BOTTELARE VAN ZONDAG 14/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BOTTELARE VAN ZONDAG 14/08/2016     


    Zondag 14/08/2016 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,25 km/h

    Aantal deelnemers: 114 - opgevers: 25

    1 DE KORT Bram NED WV DE JONGE RENNER

    2 VAN HAVERBEKE Julien FRA CC NOGENSE OISE

    3 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    4 KUYSTEN Joshua NZL FORESTLAND WHEELERS

    5 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 WEAVER Rolly USA KINGS NORTH

    7 LAGNEAUX Yoni CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 VANDEMEULEBROECKE Steven INDIVIDUEEL

    10 KARANDASHEV Petr RUS KINGSNORTH

    11 DEWULF Kenny 12 SABO Pedro 13 ROELS Sam 14 DE KETELE Angelo 15 DIEPENDAELE Timmy 16 WIGGINS Doron 17 VAN DAMME Indy 18 RONSSE Gauthier 19 LALOUETTE Kevin FRA 20 GARDNER Dan GBR 21 ROGIER Stef 22 BROECKAERT Ruben 23 BRADBURY Stephen GBR 24 DE ZUTTER Kristof 25 VERHOEVEN Nico 26 VAN GOETHEM Kevin 27 DREDGE Christopher GBR 28 BAILLIEU Donovan 29 VANDENBULCKE Christopher 30 QUERTINMONT Corentin 59 VAN KERCHOVE Jonathan 66 COOMAN Jerry 70 COOMAN Gianni 74 COOMAN Mauro 84 BAEYENS Dennis

    14-8-2016-BOTTELARE 843.JPG
                                          Winnaar Bram De Kort met de bloemen.
    14-8-2016-BOTTELARE 834.JPG 14-8-2016-BOTTELARE 838.JPG
                    Winnaar Bram De Kort.
    14-8-2016-BOTTELARE 745.JPG
                                       Aankomst van winnaar Bram De Kort.
    14-8-2016-BOTTELARE 742.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 747.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Julien Van Haverbeke voor Thomas De Troch en
    Joshua Kuysten.
    14-8-2016-BOTTELARE 720.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 706.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 577.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 571.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 563.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 538.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 511.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 446.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 432.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 373.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 366.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 320.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 260.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 243.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 168.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 116.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 111.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 107.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 100.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 078.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 054.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 039.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 022.JPG
    14-8-2016-BOTTELARE 018.JPG
                    De start te Bottelare van de Elite z.c. & U23 met 114 deelnemers.


     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-08-2016 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2016

    KBWB Banner 2013.jpg
    Zondag 14/08/2016
    BK EZC STABROEK (A) - Elite z.c. - Belgisch Kampioenschap - 148,4 km - 45,4 km/h

    Aantal deelnemers: 139 - opgevers: 43

    1 DE BONDT Dries VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    2 JANSSENS Jimmy TEAM 3M

    3 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC-AGO

    4 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    5 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    6 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 SEGERS Joren ANTWERPEN

    8 GARDEYN Gorik SUPERANO HAM - ISOREX

    9 DE BOCK Stijn OOST-VLAANDEREN

    10 LEEMANS Rob ANTWERPEN

    11 PREMONT Christophe 12 DE WITTE Mathias 13 VAN CAUWENBERGHE Christophe 14 STALLAERT Joeri 15 STEVENS Timothy 16 KERF Jerome 17 MANNAERTS Jelle 18 VERSTRAETEN Jari 19 COENEN Dennis 20 PEELAERS Jeff 21 BROES Michiel 22 NAESEN Lawrence 23 MINNE Stijn 24 TOUQUET Joren 25 DE KEERSMAEKER Alexander 26 DHAENE Brecht 27 VERMEULEN Emiel 28 VAN COPPERNOLLE Francesco 29 BOUTTÉ Kenzie 30 MELS Fabrice 31 DE DECKER Bjorn 36 BALLET Mathias 58 DAS Jeroen 66 ONGHENA Matthias 68 VAN STEENBERGEN Jori 69 DRUYTS Gerry 70 VANDYCK Niels 74 DIELEMAN Michiel 83 POELMAN Laurens 86 WIELANDT Sven 96 FRANCKAERT Gregory

     

    1,4/08/2016 BK U23 STABROEK (A) - U23 - Belgisch Kampioenschap - 176,8 km - 43,76 km/h

    Aantal deelnemers: 167 - opgevers: 85

    1 VANREYTEN Joachim LOTTO SOUDAL

    2 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    3 GEUENS Alexander LIMBURG

    4 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BRANDE Julien OOST-VLAANDEREN

    6 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    7 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    8 BIERMANS Jenthe ANTWERPEN

    9 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    10 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    11 PIETERS Laurent 12 LAMBRECHT Bjorg 13 VAN DINGENEN Jordi 14 DEWULF Stan 15 PLANCKAERT Edward 16 VERHAEGEN Tom 17 VAN HOOYDONCK Nathan 18 VERSCHUERE Seppe 19 DE POORTER Maxime 20 VANACKER Bjarne 21 DELTOMBE Kevin 22 DEBRUYNE Glenn 23 PALM Martin 24 DEFREYNE Cédric 25 CASTRIQUE Jonas 26 VERSTREPEN Dries 27 MORTIER Julien 28 STOCKMAN Abram 29 GHYS Robbe 30 MERTENS Joran 31 RELAES Jacob 40 VEREECKEN Thomas 42 MUYS Ayton 49 SINOY Fabio 50 CLAUS Dieter 55 VAN DEN BOSSCHE Angelo

    14-08-2016 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 14/08/2016
    BEKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 41,83 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 3

    1 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    2 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    3 DAUW Jasper DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    4 LANNOO Jaromir C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VANDERBEKEN Bjarne PCT TOMACC

    7 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 DE SCHUYTER Arne SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    10 VANDENBERGHE Nick VIND! CYCLING PROJECT

    11 SLABINCK Indiana 12 CASIER Arne 13 VAN HYFTE Steven 14 DE NAEGHEL Manuel 15 VANDAELE Philip 16 VANCRAEYNEST Kevin 17 DELESIE Berre 18 HAENEBALCKE Svenerick 19 VERMET Joran 20 MONTAIGNE Jorn 21 VERHIEST Olivier 22 CAUDEVILLE Laurens 23 EECKMAN Bert 24 LAGAE Korneel 25 WAAGE Markus NOR 26 CAVEY Laurens 27 VANHEE Arne 28 LAMBRECHT Martijn 29 VAN DEN HAUTE Jonas 30 AARSTEINSEN Magne NOR

     

    14/08/2016 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,25 km/h

    Aantal deelnemers: 114 - opgevers: 25

    1 DE KORT Bram NED WV DE JONGE RENNER

    2 VAN HAVERBEKE Julien FRA CC NOGENSE OISE

    3 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    4 KUYSTEN Joshua NZL FORESTLAND WHEELERS

    5 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 WEAVER Rolly USA KINGS NORTH

    7 LAGNEAUX Yoni CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 VANDEMEULEBROECKE Steven INDIVIDUEEL

    10 KARANDASHEV Petr RUS KINGSNORTH

    11 DEWULF Kenny 12 SABO Pedro 13 ROELS Sam 14 DE KETELE Angelo 15 DIEPENDAELE Timmy 16 WIGGINS Doron 17 VAN DAMME Indy 18 RONSSE Gauthier 19 LALOUETTE Kevin FRA 20 GARDNER Dan GBR 21 ROGIER Stef 22 BROECKAERT Ruben 23 BRADBURY Stephen GBR 24 DE ZUTTER Kristof 25 VERHOEVEN Nico 26 VAN GOETHEM Kevin 27 DREDGE Christopher GBR 28 BAILLIEU Donovan 29 VANDENBULCKE Christopher 30 QUERTINMONT Corentin 59 VAN KERCHOVE Jonathan 66 COOMAN Jerry 70 COOMAN Gianni 74 COOMAN Mauro 84 BAEYENS Dennis

     

    14/08/2016 HULDENBERG (B) - Elite z.c./U23 - 102 km - 37,93 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 17

    1 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    2 PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VAN GUCHT Sten PROFEL - UNITED C.T.

    6 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    7 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 DEVALCKENEER Sieben PROFEL - UNITED C.T.

    9 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 PEERSMAN Gerben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 DE LANGE Thijs NED 12 SNYERS Jari 13 SPYSSCHAERT Anthony 14 NOWELL Matthew GBR 15 HELMINEN Matti FIN 16 HEYLEN Kevin 17 VENINGA Benjamin NED 18 TOOTH Niels 19 LAMB Ross GBR 20 BYRNE Dillon GBR 21 WIELFAERT Kristof 22 ROELS Laurens 23 VANDERHEYDEN Jens 24 CORNELIS Jonas 25 DUFFELEER Joachim 26 LOOCKX Lander 27 VAN DER ZWET Bram NED 28 SCHILS Dominic GBR 29 MICHIELS Sander 30 VAN ENGELAND Wouter

     

    14/08/2016 MEULEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 40,21 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 12

    1 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    2 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    4 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    5 DEBOOT Bruce TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 ROSSEEL Ricky CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 TIELEMANS Pierre FRA EC RAISNES

    8 HEYTENS Maxim VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 REA Graig IRL VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VANDENBUSSCHE Tom TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 VANGHELUWE Seppe 12 VERVAEKE Aäron 13 VERVERKEN Pieter 14 CAMERON Jeremy AUS 15 MAES Jo 16 DENIJS Sven 17 DONCK Lowie 18 DE SCHUYTER Tim 19 RIJSDIJK Tristan NED 20 DERYNCK Peter 21 DE GREVE Maxim 22 DENDIEVEL Cyril FRA 23 DECLERCK Mathias 24 HOUPLINE Edwar 25 PETIT Maxence FRA 26 VANHILLE Xavier 27 CLAXTON Angus GBR 28 BALFOUR Stuart GBR 29 BROWN Andy GBR 30 HODGES Shawn USA

     

    14/08/2016 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Elite z.c./U23 - 108 km - 42,59 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 26

    1 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    2 KOOIJMAN Jaap NED WV DE JONGE RENNER

    3 CLAES Gert KZLWC HEYLEN

    4 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    5 SCHOONBROODT Bob NED TWC MAASLANDSTER

    6 SEEFAT Maarten NED UWTC DE VOLHARDEN

    7 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    8 SOLBERG Robert NED TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG

    9 AZEN Madi KAZ BAÏKONOUR TEAM NATACHA B.M.

    10 BROEKMANS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    11 VAN HERCK Glen 12 DELCROIX Gert 13 DANIELS Simon 14 GEERAERTS Joni 15 HAEMELS Bavo 16 NIEUWKOOP Bas NED 17 RASERA Sven 18 RIEFF Thomas NED 19 WILLEMEN Kristof 20 KEMERLINCKX Kristof 21 TEASDALE Josh GBR 22 DE JONG Michaël NED 23 DE BOEL Stijn 24 THEUNISSEN Jordi 25 FRANSEN David 26 MERTENS Tom 27 JERON Koorn NED 28 LONAY Cédric 29 DE WINTER Peter NED 30 REULENS Yannick

     

    14/08/2016 VREMDE (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - 44,42 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 26

    1 KOEMEN Bjorn NED DRC DE MOL

    2 VAN DEN PLAS Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN ECHELPOEL Michiel V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 VAN DER KLUNDERT Pim NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 BROER Milan NED UWTC DE VOLHARDING

    7 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 COP Jurgen DCR CYCLING TEAM

    9 VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 BEYENS Yoeri SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    11 VERAART Jelle 12 PENNINGS Floris NED 13 WAELKENS Dave 14 DE FEYTER Tom 15 COVENTS Stein 16 MATTHIAS Beyens 17 GOUDKET Jeroen 18 DIERCKX Geert 19 INDEKEU Nico 20 VAN LAER Titte 21 BAKX Kelvin NED 22 MAES Bryan 23 VAN STEENWINKEL Han 24 VAN HEES Bram NED 25 CROLLET Yari 26 VAN NOTEN Anthony 27 UYTDEWILLIGEN Ingmar 28 VAN ROOSBROECK Pieter 29 DE CLEYN Dave 30 VERHEYEN Onno

    14-08-2016 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 14/08/2016
    STEENHUIZE (O) - Dames Elite - 85,4 km - 34,62 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 16

    1 ROORDA Stephanie CAN INDEPENDENT

    2 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 GASS Daniela GER WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 VERHOEVEN Aurore FRA LOINTEK TEAM

    5 DEMEY Valerie TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    6 DE VUYST Sofie LOTTO-SOUDAL LADIES

    7 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    8 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 VALENTINI Elena ITA KLEUR OP MAAT

    10 VAN DEN BORN Eva NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 BERLIN Malin SWE 12 VAN DEN STEEN Kelly 13 DELBAERE Fien 14 LUTTUSCHKA Larissa GER 15 KÛLLMER Lisa GER 16 RIST Liisi EST 17 HOLDEN Elisabeth GBR 18 NILSSON Hanna SWE 19 SHIMOYAMA Misuzu JPN 20 DEBBOUDT Lensy 21 CHRISTMAS Dani GBR 22 EBERHARDT Verena AUT 23 DURRELL Rebecca GBR 24 GAZ Avital ISR 25 ALLAERT Ine 26 KANTI Dorottya HUN 27 FRANCK Alicia 28 BERGEN Sara CAN 29 DEBBOUDT Evelien 30 DELHAYE Pauline FRA 48 WITTOCK Nancy

     

    14/08/2016 WEZEMBEEK-OPPEM (B) - Juniores - 92,8 km - 42,05 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 26

    1 HOOLE Daan NED RWC AHOY

    2 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    3 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 GILLIAM Jules USA SPECIALIZED

    5 DE VRIES Jan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    7 HOPPEZAK Vincent NED RWC AHOY

    8 ADOMAITIS Rojus LTU KLAIPEDA

    9 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 UALGASI Bram 12 PLATTEEUW Robbe 13 ZUBRICKAS Romas LTU 14 BAUDE Arthur 15 VENNER Quentin 16 BRIJS Jasper 17 WOUTERS Rick 18 ZIJLAARD Maikel NED 19 BOELE Niels NED 20 DERKINTIS Zigmas LTU 21 MEULEMEESTER Ruben 22 J SCHUNK Conor USA 23 T LARSON Bjorn USA 24 VERHULST Emile 25 BIERKENS Tim NED 26 OFFERMANS Michiel 27 DE PEUTER Dylan 28 VERBIST Alexander 29 PLETINCKX Yarno 30 KAESEMANS Jasper 33 VERHEIJEN Geert NED 34 VAN HAUWERMEIREN Michiel 40 DE GROODT Jordy

     

    14/08/2016 KRUISHOUTEM (O) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers: 92 - opgevers: 11

    1 VAN DEN BERG Lars NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 IRVINE Declan AUS NOVO NORDISK

    3 VAN DEN BERG Marijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 VERHULST Wouter MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VOIGT Eric USA K.V.C. DEINZE VZW

    6 DU FOUR Jens SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 MUNDAY Samuel AUS NOVO NORDISK

    8 BYLOOS Jeff WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 WRIGHT Jake GBR IDENTITY

    10 VANDEPUTTE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMJUNIOR

    11 ALSAADI Saad BRN 12 VANOVERBERGHE Jens 13 GREENHALGH George GBR 14 DE WEVER Merten 15 YOSHIOKA Takuya JPN 16 MOL Wesley NED 17 DE KEE Glenn 18 HERSHLER Saar ISR 19 MILLIAU Vince 20 HANADA Kiyomasa JPN 21 BUIJS Leon  22 PAUKSTAITIS Mantas LTU 23 BARENDREGT Thijs NED 24 BAEYENS Yorgo 25 STEYNEN Reno 26 MATTHYS Louka 27 COOLSAET Guillaume 28 WAEYTENS Robin 29 VANSEVENANT Mauri 30 CAPPELLE Mauro

     

    14/08/2016 BIERBEEK (B) - Nieuwelingen - 62,3 km - 38,31 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - opgevers: 37

    1 RYPENS Cédric WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 BOOTS Kendrick USA HOT TUBES

    3 QUINN Sean USA LUX CYCLING

    4 SIFLAUSKAS Erikas LTU PDSK SVALIA PSM

    5 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENK

    8 HOLOWESKO Liam USA HOT TUBES

    9 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    14/08/2016 KACHTEM (W) - Nieuwelingen - 69,6 km - 36,41 km/h

    Aantal deelnemers: 19 - opgevers: 0

    1 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 MARTENS Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VANDERBEKE Aiden KVC NOORDZEEMEEUW

    8 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 LANSBERGEN Lucas YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 GOBBAERT Maarten WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    14/08/2016 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 58 km - 37,86 km/h

    Aantal deelnemers: 57- opgevers: 5

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 PRICE Joshua GBR BACKSTEDT CYCLING

    3 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VAN HASSEL Tristan NED RUDYCO CYCLING TEAM

    5 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    7 HOEKJEN Hugo NED RWV DE SPARTAAN

    8 SIPS Timo NED RWV DE SPARTAAN

    9 WARD Adam IRL OMAGH WHEELERS CYCLING

    10 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

     

    14/08/2016 NEDERZWALM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 37,7 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 29

    1 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    2 ANDERSON Ian USA BICYCLE HEAVEN

    3 BEEREPOOT Stanley NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    4 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    5 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VAN ROY Yannnick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    9 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14-08-2016 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/08/2016

    VWV.jpg
    Zaterdag 13/08 BRASSCHAAT (2930)

     

    Liefhebbers - 79,9 km

    1.Jeroen Goeleven

    2.Philippe Dela Montagne

    3.Dries Dops

    4.Wim Van Uffel

    5.Jelle Veraart

    6.Philippe Van Opstal

    7.Kevin Van Roey

    8.Vincent Chevalier

    9.Sven Van Roy

    10.Raf Baens

    11.Kevin De Knaep 12.Arthur Pagnaer 13.Sammy Bogaert 14.Joachim Raeymekers 15.Yves Boenders 16.Wouter Schoofs 17.Rick Van Deusen 18.Tim Cap 19.Roel Van Gameren 20.Dieter Jacobs 21.Yolan Brems 22.Hans Mertens 23.Jeroen Heyens 24.Filip Weemaes 25.Vincent Verhaeghe

     

    Cat.C - 62 km

    1.Dries Echelpoels

    2.Rik De Vree

    3.Ivan Verschueren

    4.Koen Heremans

    5.Patric Bogaerts

    6.Vital Pauwels

    7.Peter Aerts

    8.Christophe Adams

    9.Guido Vermeiren

    10.Raphael Gabriels

    11.Andy Van Loon 12.Peter Ryken 13.Luc Peeters 14.Johan Van Den Neste 15.Guy Van Laer

     

    Cat.D - 60 km

    1.Hans Wuyts

    2.Bruno Brabants

    3.Freddy Vangenechten

    4.Piet Hereijgers

    5.Luc Keim

    6.Luc Van Roy

    7.Peter Vos

    8.Marc Vandenwijngaerden

    9.Danny Van Hoof

    10.Marc De Cock

    11.Rony Govers 12.Hans Lap 13.Benny Van Gansen 14.Paul Fierens 15.Eddy Van Loy

     

    Cat.E - 60 km

    1.Ludo De Bakker

    2.Rene van Gils

    3.Marcel Heremans

    4.John Bosch

    5.Pieter Block

    14-08-2016 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 14/08/2016
    MERCHTEM (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    14/08/2016 TESSENDERLO-BERG (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    14/08/2016 WESTKERKE (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    14-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    13-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KEMZEKE VAN ZATERDAG 13/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KEMZEKE VAN ZATERDAG 13/08/2016     


    Zaterdag 13/08/2016 KEMZEKE TROMP (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,88 km/h

    Aantal deelnemers: 77 - opgevers: 25

    1 KLEINJAN Arno NED JAN VAN ARCKEL

    2 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    4 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 HAEMELS Bavo T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    6 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    7 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    8 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 DE JONG Michaël NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    11 BOSTERS Jurriën NED 12 DE GROOTE Arne 13 TEN HARTOG Guy 14 JANSSENS Jarrid 15 STROOSNIJDER Michel NED 16 VERCAUTEREN Tim 17 DELCROIX Gert 18 HUYGEN Tijs 19 DE CLERCK Matthias 20 COP Jurgen 21 VAN DER POEL Lars NED 22 BUYLE Pieter 23 VANDERMAST Kevin 24 MORIS Sven 25 VAN DEN BOSCH Tom 26 VETTE Pieter NED 27 DE WINTER Peter NED 28 VANCAMPENHOUT Ignace 29 GIJZEL Roy NED 30 RAAS Eloy NED 31 PERSOON Wouter 36 SMET Gert 47 MAES Bryan 48 OTT Stefan 51 VERBEKE Stijn 52 GOOSSENS Kenny

    13-8-2016-kemzeke 683.JPG
                                    Winnaar te Kemzeke Arno Kleinjan.
    13-8-2016-kemzeke 680.JPG
                                  Een woordje uitleg van winnaar Arno Kleinjan.
    13-8-2016-kemzeke 674.JPG
                                      Winnaar Arno Kleinjan met de bloemen.
    13-8-2016-kemzeke 667.JPG
                                                Jari Heyse werd knap 2de.
    13-8-2016-kemzeke 614.JPG
      Aankomst van winnaar Arno Kleinjan voor Jari Heyse en Guy Van Broekhoven.
    13-8-2016-kemzeke 612.JPG
    13-8-2016-kemzeke 619.JPG
    De spurt voor de 4de plaats met Kristof Dhollander voor Bavo Haemels, Joeri Persoon
    en Tony Heirbaut.
    13-8-2016-kemzeke 577.JPG
    De 3 koplopers in de laatste ronde: Guy Van Broekhoven, Jari Heyse en Arno Kleinjan.
    13-8-2016-kemzeke 265.JPG
                                                         De kopgroep te Kemzeke.
    13-8-2016-kemzeke 382.JPG
    13-8-2016-kemzeke 549.JPG
    13-8-2016-kemzeke 281.JPG
    13-8-2016-kemzeke 250.JPG
    13-8-2016-kemzeke 236.JPG
    13-8-2016-kemzeke 225.JPG
    13-8-2016-kemzeke 202.JPG
    13-8-2016-kemzeke 183.JPG
    13-8-2016-kemzeke 172.JPG
    13-8-2016-kemzeke 160.JPG
    13-8-2016-kemzeke 140.JPG
    13-8-2016-kemzeke 117.JPG
    13-8-2016-kemzeke 110.JPG
    13-8-2016-kemzeke 104.JPG
    13-8-2016-kemzeke 101.JPG
    13-8-2016-kemzeke 059.JPG
    13-8-2016-kemzeke 056.JPG
    13-8-2016-kemzeke 046.JPG
    13-8-2016-kemzeke 041.JPG
    13-8-2016-kemzeke 039.JPG
    13-8-2016-kemzeke 028.JPG
    13-8-2016-kemzeke 024.JPG
                      Start te Kemzeke van de Elite z.c. & U23 met 77 deelnemers.


     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-08-2016 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Kelly Druyts.jpg 

             Kelly Druyts

    Zaterdag 13/08/2016 KEMZEKE TROMP (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,88 km/h

    Aantal deelnemers: 77 - opgevers: 25

    1 KLEINJAN Arno NED JAN VAN ARCKEL

    2 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    4 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 HAEMELS Bavo T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    6 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    7 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    8 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 DE JONG Michaël NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    11 BOSTERS Jurriën NED 12 DE GROOTE Arne 13 TEN HARTOG Guy 14 JANSSENS Jarrid 15 STROOSNIJDER Michel NED 16 VERCAUTEREN Tim 17 DELCROIX Gert 18 HUYGEN Tijs 19 DE CLERCK Matthias 20 COP Jurgen 21 VAN DER POEL Lars NED 22 BUYLE Pieter 23 VANDERMAST Kevin 24 MORIS Sven 25 VAN DEN BOSCH Tom 26 VETTE Pieter NED 27 DE WINTER Peter NED 28 VANCAMPENHOUT Ignace 29 GIJZEL Roy NED 30 RAAS Eloy NED 31 PERSOON Wouter 36 SMET Gert 47 MAES Bryan 48 OTT Stefan 51 VERBEKE Stijn 52 GOOSSENS Kenny

     

    13/08/2016 KLERKEN (W) - Elite z.c./U23 – Criterium 69 km - 38,51 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 3

    1 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    4 MCCANN John USA FIRST INTERNET BANK

    5 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    7 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    8 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    10 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT

    11 SROKA Robert USA 12 VANDENBERGHE Nick 13 LANGEDOCK Mathieu 14 MAYHO Sidney Dominique 15 VERMET Joran 16 DECEUNINCK Thomas 17 MAY Jefferey USA 18 JACOBS Johan SUI 19 MOERMAN Thomas 20 FOURRIER Vincent FRA 21 GOEMAERE Ralf 22 JAECQUES Simon 23 DE MEYDTS Sven 24 DELHEYE Henri 25 JANSSEN Marc NED 26 BEAUPREZ Benjamin 27 DE NAEGHEL Manuel 28 GRIMMONPREZ Django 29 VANDEVYVERE Beau 30 WILLEMS Anton

     

    13/08/2016 ROESELARE-BEVEREN (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,73 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 26

    1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    3 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 MUYLLE Jeroen DOVY KEUKENS - FCC

    7 MOHR Johan NOR STAVANGER

    8 VANDAELE Thijs TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    10 BRULEZ Miqele TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 STOFFERIS Rieno 12 YLBER Sefa ALB 13 DEPREZ Tuur 14 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 15 SHIMIZU Ohko JPN 16 VAN HYFTE Tom 17 BROWN Andy GBR 18 BERNARD Quentin FRA 19 FINHORN Itamar ISR  20 VAN HYFTE Steven 21 CLAERHOUT Sven 22 KIRBY Laurence USA 23 BIEBUYCK Corentin 24 DEJONGHE Bram 25 HIMPENS Maarten 26 TIELEMANS Pierre FRA 27 LEFEVER Nico 28 MUS Aloïs 29 COLAERT Pascal 30 CADRON Julien

     

    13/08/2016 HEUSDEN (O) - Dames Elite - 93,6 km - 35,22 km/h

    Aantal deelnemers: 129 - opgevers: 37

    1 KELLY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    2 HANSON Lauretta AUS COLAVITA BIANCHI

    3 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS

    5 GAFINOVITZ Rotem ISR WV ZEEUWS VLAANDEREN

    6 HOLDEN Elisabeth GBR TEAM FORD ECOBOOST

    7 DURRELL Rebecca GBR DROPS

    8 EBERHARDT Verena AUT FOOTON

    9 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 VAN HOEK Lotte NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    11 GINS Tara 12 OMER Shapira ISR 13 GIBSON Kinley CAN 14 DRUYTS Demmy 15 VERSTICHELEN Femke 16 VERHOEVEN Aurore FRA 17 MARKUS Kelly NED 18 INGHELBRECHT Sarah 19 WOTSCH Melanie GER 20 DRUYTS Jessy 21 VALENTINI Elena ITA 22 GILGEN Jamie CAN 23 VAN DEN STEEN Kelly 24 OWEN Harriet GBR 25 VERHESTRAETEN Karen 26 KANTI Dorottya HUN 27 GEERIS Femke NED 28 RIST Daisi EST 29 JONGERIUS Claudia NED 30 BERLIN Malin 33 COMMISSARIS Caren 42 CROKET Gilke 62 BRITS Delphine 74 ACCOE Joyce 80 NOBUS Anja

     

    13/08/2016 BELLEM (O) - Juniores - 84 km - 44,46 km/h

    Aantal deelnemers: 119 - opgevers: 38

    1 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    3 BIRKEMOSE Arne DEN TEAM MASCOT WORKWEAR

    4 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VAN DORPE Guus VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 VANDERBEKEN Brent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 KAKIZAKI Eugene JPN 12 STEYAERT Michael 13 GEERINCK Dries 14 KERKHOFS Bob NED 15 DECLEYRE Jens 16 OMACHI Kento JPN 17 HILLEN Michiel 18 MOLLER Nikolaj DEN 19 KRING Taylor USA 20 ANECA Seppe 21 MALLÉ Jeff 22 BRESSELEERS Jonas 23 VAN SCHAEYBROEK Jonas 24 REED Elliot GBR 25 VOLKAERT Jonas 26 TRIO Maxim 27 OERLEMANS Jorn DEN 28 VEREECKE Karel 29 VANDENDRIESSCHE Stef 30 DE WITTE Bono 33 DE GROODT Jordy 42 VAN PETEGHEM Trifonius 57 BAERT Jordi 69 CAETHOVEN Kenneth 76 BRUGGEMAN Lorenzo

     

    13/08/2016 TESSENDERLO-BERG (LB) - Juniores – Criterium 60 km  39,11 km/h

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 8

    1 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM

    2 BOK Willem NED TWC PIJNENBURG

    3 ADOMAITIS Rojus LTU KLAIPEDA

    4 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    6 DELWICHE Kilian UC SERAING - VOO

    7 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    8 ZUBRICKAS Romas LTU KLAIPEDA

    9 RAMONAS Kazimieras LTU KLAIPEDA

    10 DEBOEL Vincent WSC HAND IN HAND BAAL

    11 POELS Xavier NED 12 DERKINTIS Zigmas LTU 13 VAN ROOIJ Thijs 14 GIELEN Jasper 15 STEURS Ward 16 VANDENKERCKHOVE Stan 17 KUITEN Arjan NED 18 DE BOCK Stijn

     

    13/08/2016 HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 70 km - 37,42 km/h

    Aantal deelnemers: 96 - opgevers: 8

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 ONODERA Kei JPN EURASIA

    3 MINGAY Oscar GBR CARFDIFF JIF

    4 PRICE Joshua GBR BACKSTEDT CYCLING

    5 BURKE Matthew GBR BACKSTEDT CYCLING

    6 GONZALEZ -TORRES Mateo ESP BURUNDA CLUB CICLISTA

    7 ABDULLA Mohamed BRN AALI

    8 DELAERE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 WEINBERG Roi ISR TA CC

    10 MACHEAN-NOWELL Daniel GBR MAINDY FLYERS YOUTH

    16 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    58 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    13/08/2016 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Nieuwelingen - 61 km - 40,22 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 22

    1 WAEYAERT Arno LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VANHEEL Elias SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 DIRVEN Roy NED TWC DE KEMPEN

    7 HABETS Jordan NED LIMBURG ZUID

    8 VAN DEN AARSSEN Jurgen NED OOST/NOORD-OOST

    9 WILS Lance TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    13-08-2016 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 13/08/2016
    BRAKEL-MICHELBEKE (O) - Aspiranten

    12 jaar Jongens - deelnemers: 43 - opgevers: 7 - 19,8 km

    1 ROKVEN Noël NED WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 DE MEIJTS Matis INDIVIDUEEL

    4 GEUDENS Robbe ACROG - BALEN BC

    5 DE MOYER Kenay CT PAJURIS

    21 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    36 VERMEULEN Matthias SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    13 jaar Jongens - deelnemers: 51 - opgevers: 6 - 26,4 km

    1 VANCAUWENBERGHE Jens MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 HARTEEL Jelle ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 UIJTDEBROEKS Cian TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    4 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 VAN CAUWENBERGHE Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    15 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    25 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    31 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VAN DE PAAR Ines ACROG - BALEN BC


    14 jaar Jongens - deelnemers: 69 - opgevers: 3 - 35,2 km

    1 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 D´HONDT Danté KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 DE KINDER Axel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 VAN HAMME Wout LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    15 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 MAES Alec PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    49 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 9

    1 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    2 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    13-08-2016 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/08/2016

    KBWB Banner 2013.jpg
    Proficiat aan TOSH VAN DER SANDE met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Tosh Van Der Sande.jpg 

              Tosh Van Der Sande

    Vrijdag 12/08/2016 - Ronde van de Ain - Rit 2 – 173,2 km – 04h16’01”

    1.TOSH VAN DER SANDE (Wijnegem)
    2.Michael Schwarzmann (Dui)
    3.Anthony Turgis (Fra)
    4.Kévin Réza (Fra)
    5.Cees Bol (Ned)
    6.Samuel Dumoulin (Fra)
    7.Matteo Trentin (Ita)
    8.Juan José Lobato (Spa)
    8.Anthony Maldonado (Fra)
    10.Victor Campenaerts

    13-08-2016 om 20:03 geschreven door kenny


    12-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN VRIJDAG 12/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN VRIJDAG 12/08/2016     


    Vrijdag 12/08/2016 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,37 km/h

    Aantal deelnemers: 102 - opgevers: 16

    1 MICHIEL DIELEMAN uit Hamme CIBEL-CEBON

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    7 SUNDSTROM Erland NOR PCT TOMACC

    8 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN STEENBERGHEN Jori 12 VERHOEVEN Nico 13 VAN DONGEN Ricardo NED 14 POELMAN Laurens 15 RICHARDSON Alexandar GBR 16 PIETERS Bart 17 CAMERON Jeremy AUS 18 BYRNE Dillon GBR 19 VAN DUREN Brent 20 TRIBOUT Bart 21 WALDERS Kevin 22 VAN HAVERBEKE Julien FRA 23 TEN HARTOG Guy 24 VERCAUTEREN Tim 25 VAN DAMME Bart 26 BRACEGIRDLE Tom GBR 27 ROTTY Glenn 28 HENDRIKX Max NED 29 FINHORN Itamar ISR 30 SROKA Robert USA 33 DE LANDTSHEER Steven 34 GIDÉ Stijn 44 WANTE Nick 46 ONGENA Matthias 49 ONGHENA Matthias 50 VAN DEN BERGHE Anthony 52 VERHOFSTADT Peter 55 HEYNS Kristoff 62 SMAGGHE Wouter 65 LEUS Jelle 69 PEETERS Danny 70 VAN LAERE Jan 74 VAN DE CASTEELE Michael 78 VAN DEN BRANDEN Mathias 81 VAN DE VYVER Greg 84 SMET Jochem 85 DE PAEPE Johannes 86 VAN VLIERBERGHE Bart
    12-8-2016-doorslaer 810.JPG 12-8-2016-doorslaer 823.JPG
     Jori Van Steenberghen en Michiel Dieleman.                         Winnaar Michiel Dieleman met de bloemen.
    12-8-2016-doorslaer 817.JPG
                       Eindwinnaar 3-daagse Lokeren Jori Van Steenberghen.
    12-8-2016-doorslaer 806.JPG
    Eindwinnaar Lokeren Jori Van Steenberghen en winnaar vandaag Michiel Dieleman.
    12-8-2016-doorslaer 802.JPG
                         Winnaar Michiel Dieleman uit Hamme met de bloemen.
    12-8-2016-doorslaer 798.JPG
    12-8-2016-doorslaer 717.JPG
                           Aankomst van winnaar Michiel Dieleman uit Hamme.
    12-8-2016-doorslaer 713.JPG
    12-8-2016-doorslaer 723.JPG
                  Aankomst van de 2de Stijn Verbeke voor Frederik Van Boven.
    12-8-2016-doorslaer 726.JPG
                       Aankomst van de 4de Stijn De Bock voor Jarno Van Guyse.
    12-8-2016-doorslaer 663.JPG
                           Gregory Franckaert, Stijn De Bock en Jarno Van Guyse.
    12-8-2016-doorslaer 659.JPG
                             Michiel Dieleman solo op weg naar de zege te Lokeren.
    12-8-2016-doorslaer 406.JPG
    12-8-2016-doorslaer 355.JPG
    12-8-2016-doorslaer 324.JPG
    12-8-2016-doorslaer 314.JPG
    12-8-2016-doorslaer 309.JPG
    12-8-2016-doorslaer 300.JPG
    12-8-2016-doorslaer 286.JPG
    12-8-2016-doorslaer 275.JPG
    12-8-2016-doorslaer 256.JPG
    12-8-2016-doorslaer 230.JPG
    12-8-2016-doorslaer 218.JPG
    12-8-2016-doorslaer 200.JPG
    12-8-2016-doorslaer 173.JPG
    12-8-2016-doorslaer 171.JPG
    12-8-2016-doorslaer 166.JPG
    12-8-2016-doorslaer 143.JPG
    12-8-2016-doorslaer 095.JPG
    12-8-2016-doorslaer 064.JPG
    12-8-2016-doorslaer 059.JPG
    12-8-2016-doorslaer 041.JPG
    12-8-2016-doorslaer 038.JPG
                     Start van de Elite z.c. & U23 te Lokeren met 102 deelnemers.




     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-08-2016 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MICHIEL DIELEMAN met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Michiel Dieleman.jpg 

       Michiel Dieleman

    Vrijdag 12/08/2016 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,37 km/h

    Aantal deelnemers: 102 - opgevers: 16

    1 MICHIEL DIELEMAN uit Hamme CIBEL-CEBON

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    7 SUNDSTROM Erland NOR PCT TOMACC

    8 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN STEENBERGHEN Jori 12 VERHOEVEN Nico 13 VAN DONGEN Ricardo NED 14 POELMAN Laurens 15 RICHARDSON Alexandar GBR 16 PIETERS Bart 17 CAMERON Jeremy AUS 18 BYRNE Dillon GBR 19 VAN DUREN Brent 20 TRIBOUT Bart 21 WALDERS Kevin 22 VAN HAVERBEKE Julien FRA 23 TEN HARTOG Guy 24 VERCAUTEREN Tim 25 VAN DAMME Bart 26 BRACEGIRDLE Tom GBR 27 ROTTY Glenn 28 HENDRIKX Max NED 29 FINHORN Itamar ISR 30 SROKA Robert USA 33 DE LANDTSHEER Steven 34 GIDÉ Stijn 44 WANTE Nick 46 ONGENA Matthias 49 ONGHENA Matthias 50 VAN DEN BERGHE Anthony 52 VERHOFSTADT Peter 55 HEYNS Kristoff 62 SMAGGHE Wouter 65 LEUS Jelle 69 PEETERS Danny 70 VAN LAERE Jan 74 VAN DE CASTEELE Michael 78 VAN DEN BRANDEN Mathias 81 VAN DE VYVER Greg 84 SMET Jochem 85 DE PAEPE Johannes 86 VAN VLIERBERGHE Bart

     

    12/08/2016 MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 42,3 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 15

    1 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    2 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    3 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 YLBER Sefa ALB ASFRA RACING TEAM

    5 OLIEBOS Jordy MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6  DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VAN RAEPENBUSCH Ruben VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    11 DEMETER Renaat 12 VERSICHEL Davy 13 VAN DER HAEGHEN Ruben 14 DE GROOTE Arne 15 USE Laurens 16 DE FAUW Ken Kiefer 17 COOMAN Mauro 18 KUYSTEN Joshua NZL 19 VAN DE PERRE Dimitri 20 BONTINCK Karel 21 DENYS Geoffrey 22 VAN DE WIELE Thomas 23 DELBAERE Tijs 24 VAN BOSSUYT Davy 25 RONSSE Gauthier 26 DE BLAERE Diego 27 MARQUEZ Mandel Arnold CHI 28 VAN COUTER Stein 29 VANDEMEULEBROECKE Steven 30 BOSMANS Arne

     

    12/08/2016 RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 102 km - 41,43 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 8

    1 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 TIELEMANS Pierre FRA EC RAISNES

    4 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    5 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    6 VERVERKEN Pieter CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    8 VANDERBEKEN Bjarne PCT TOMACC

    9 DAENINCK Benoit FRA CC NOGENT SUR OISE

    10 MOSTOV Zeke USA BMC DEVELOPMENT

    11 DEWEER Jochen 12 DELAMEILLEURE Mathias 13 DEGEZELLE Kevin 14 DIERICKX Anthony 15 BULTYNCK Isaak 16 BRUYNEEL Giel 17 DEMEYER Niels 18 DEVROYE Kim 19 CLAXTON Angus GBR 20 LANNOO Jaromir 21 LAPIERE Ward 22 VANGHELUWE Seppe 23 WELVAERT Michael FRA 24 VANOVERSCHELDE Kobe 25 CASIER Arne 26 VERSCHAEVE Lounes 27 OSTYN Arthur 28 BEAUPREZ Benjamin 29 VANDENBOGAERDE Jens 30 DEHEM Arno

    12-08-2016 om 21:47 geschreven door kenny


    11-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 11/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 11/08/2016
    HALEN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 41,94 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 36

    1 RUIJGH Rob NED TWC MAASLANDSTER

    2 VANREYTEN Joachim LOTTO SOUDAL

    3 VAN BROEKHOVEN Bram VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 RAYMACKERS Cedric TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    5 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    6 HONORE Mikkel DEN LOTTO SOUDAL

    7 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    8 HEMROULLE Johan COLOR CODE ARDEN´BEEF

    9 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 WALSH Edward CAN 12 VANDERAERDEN Massimo 13 PARDON Ward 14 DELVAUX Guillaume 15 SNYERS Jari 16 BRACEGIRDLE Tom GBR 17 HEYMANS Jonas 18 AZEN Madi KAZ 19 FRANK Yvan KAZ 20 WALKER Charles GBR 21 WATHIONG Thomas 22 GEUENS Joris 23 MAZZONE Leon GBR 24 BYRNE Dillon GBR 25 VAN HERCK Glen 26 DANIELS Simon 27 RIEFF Thomas NED 28 VAN GENECHTEN Steff 29 LETEN Wouter 30 BANI Eugenio ITA

    11-08-2016 om 21:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 11/08/2016

    waod_3.jpg
    Donderdag 11 Augustus 2016 - WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Café De Meiboom

     

    TIJDRIT VOOR RENNERS VAN + 50 JAAR EN VAN + 65 JAAR

    13.00 u. - 24 km - daarna om de 3 minuten

     

    Vrijdag 12 Augustus 2016 - WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Café De Meiboom

     

    TIJDRIT VOOR RENNERS VAN 36 TOT EN MET 49 JAAR

    13.00 u. - 32 km - daarna om de 3 minuten

     

    Zaterdag 13 Augustus 2016 - WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Café De Meiboom

     

    TIJDRIT VOOR RENNERS TOT 35 JAAR

    13.00 u. - 40 km - daarna om de 3 minuten

     

    Zondag 14 Augustus 2016 - WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Café De Meiboom

     

    vertrek - 14.07 u. - 83 km

     

    Maandag 15 Augustus 2016 - WOESTEN (8860) – Oostvleterenstraat 67 - Café De Meiboom

     

    vertrek - OPEN - 19.00 u. - 63 km

    11-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    10-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN WOENSDAG 10/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN WOENSDAG 10/08/2016     


    Woensdag 10/08/2016 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 42,86 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 24

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    6 VAN DAMME Davy GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 VAN DAMME Bart 12 VERCAUTEREN Tim 13 VANDERBEKEN Bjarne 14 VAN DEN BOSSCHE Angelo 15 TEMMERMAN Jasper 16 DE DECKER Alfdan 17 VERWAEST Kevin 18 AKKERMANS Lars NED 19 VAN NYEN Hans 20 PERSOON Joeri 21 HEIRBAUT Tony 22 DE LANGE Thijs NED 23 PIETERS Frederik 24 DE PLUS Jasper 25 KOOLS Jos NED 26 SLAGMULDERS Yorick 27 JUMELET Michiel NED 28 BRAYAN-LUND Thomas DEN 29 KIVITS Marc NED 30 DE BOECK James 33 DE BOCK Stijn 35 MAES Jef
    1-8-2016-lokeren(daknam) 627.JPG
                               Winnaar te Lokeren Joeri Stallaert met de supporters.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 616.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 613.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 609.JPG
                                                        Winnaar Joeri Stallaert.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 554.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 552.JPG
                                              Aankomst van winnaar Joeri Stallaert.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 560.JPG
       Aankomst van de 2de Tijs Delbaere voor Kevin Van Impe en Guy Ten Hartog.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 600.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 526.JPG
                       Vooraan Joeri Persoon en in 3de positie Kristof Dhollander.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 483.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 398.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 377.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 361.JPG 1-8-2016-lokeren(daknam) 364.JPG
         Pech voor Kristof Wilfaert na valpartij.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 323.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 315.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 304.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 271.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 254.JPG
                                                    Joeri Persoon uit Stekene.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 219.JPG
                                            Bart Van Damme uit Lokeren.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 172.JPG
                                     In 2de positie Kristof Wielfaert uit Lokeren.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 163.JPG
                                         Jori Van Steenberghen uit De Klinge.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 156.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 148.JPG
                                             Joeri Stallaert en Stijn De Bock.
    1-8-2016-lokeren(daknam) 097.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 045.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 039.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 032.JPG
    1-8-2016-lokeren(daknam) 029.JPG
                    De start van de Elite z.c. & U23 te Lokeren met 59 deelnemers.



     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-08-2016 om 23:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN CDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/08/2016

    edh.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 12°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

              Frank Suys

    Zaterdag 06/08/2016 – CHIEVRES - EDH

     

    Catg.A – 32 deelnemers

    1-DEURBROECK Bart

    2-BODIN CLEMENT

    3-LEFEVER NICO

    4-ROSZKIEWICZ Raphael

    5-LEVEILLE Stephane

    6-DEVLEESCHOUWER ROBIN

    7-LERATE Laurent

    8-VANDENBULCKE Bruno

    9-HOEDT Kim

    10-VANDERDONCKT BENOIT

     

    Catg.B – 25 deelnemers

    1-WATTIEZ Gregory

    2-WILMET Frederic

    3-ROUSSEAU Didier

    4-BOURGEOIS Sylvain

    5-COMPERE Serge

    6-CAEL Wouter

    7-HUGE Benoit

    8-POTTIEZ Jessy

    9-DEBUYSSCHERE Olivier

    10-SCUILLO Matteo

     

    Catg.C – 20 deelnemers

    1-FRANK SUYS (Hingene)

    2-NICODEME Joel

    3-PIETERS Joost

    4-PARIDAENS Ronny

    5-CLAISSE JOEL

    6-RASSENEUR JP

    7-GRYMONPREZ Stefaan

    8-SOMERS Christian

    9-BEIRNAERT Eddy

    10-STOFFELS Math

     

    Catg.D – 23 deelnemers

    1-PONTHIER Claude

    2-HUNNINCK Paul

    3-PINNA GUISEPPE

    4-HARTE Andre

    5-DELAGRANGE Bart

    6-D'HAESELEER Luc

    7-CASTELEYN Ghislain

    8-HUBLAU Daniel

    9-GORI Walter

    10-VILAIN Jean pol

    10-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 10/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JORDI DE BEULE met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Jordi De Beule.jpg 

          Jordi De Beule

    Woensdag 10/08/2016 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 42,86 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 24

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    6 VAN DAMME Davy GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 VAN DAMME Bart 12 VERCAUTEREN Tim 13 VANDERBEKEN Bjarne 14 VAN DEN BOSSCHE Angelo 15 TEMMERMAN Jasper 16 DE DECKER Alfdan 17 VERWAEST Kevin 18 AKKERMANS Lars NED 19 VAN NYEN Hans 20 PERSOON Joeri 21 HEIRBAUT Tony 22 DE LANGE Thijs NED 23 PIETERS Frederik 24 DE PLUS Jasper 25 KOOLS Jos NED 26 SLAGMULDERS Yorick 27 JUMELET Michiel NED 28 BRAYAN-LUND Thomas DEN 29 KIVITS Marc NED 30 DE BOECK James 33 DE BOCK Stijn 35 MAES Jef

     

    10/08/2016 BEERNEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,18 km/h

    Aantal deelnemers: 156 - opgevers: 20

    1 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 SIX Franklin COLOR CODE ARDEN´BEEF

    3 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    4 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    6 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    7 HOUPLINE Edwar DOVY KEUKENS - FCC

    8 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 ONGHENA Matthias 12 DE CORTE Axel 13 DOBBS Sam NZL 14 JONCKHEERE Michael 15 VAN COPPERNOLLE Francesco 16 DEFREYNE Cedric 17 BALLET Mathias 18 GOEBEERT Pierre 19 VANOVERSCHELDE Kobe 20 DE DECKER Steven 21 DEHEM Arno 22 CASIER Arne 23 SUNDSTROM Erland NOR 24 VERSCHAEVE Lounes 25 BULTYNCK Isaak 26 SOBERON Zowé 27 DE WITTE Mathias 28 DE SCHEEMAEKER Davy 29 DENIJS Sven 30 VAN DYCK Wesley 96 DAS Jeroen 116 DE DECKER Bjorn 130 DE LANDTSHEER Steven

     

    10/08/2016 GROBBENDONK (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km - 43,96 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 22

    1 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    2 CRABBÉ Arno ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 VANDERVEKEN Yoran ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 WALKER Charles GBR HALESOWEN A & CC

    5 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    6 BEYENS Yoeri SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    7 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 VAN GENECHTEN Steff ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    11 ZIMMERMANN Hardy GER 12 RASERA Sven 13 PAESHUYSE Davy 14 KRUSCHEWSKI Fabian GER 15 KATO Tatsuya JPN 16 JOSEPH Thomas 17 PAESHUYSE Jef 18 FRANSEN David 19 PEETERS Kjell 20 VAN STEENWINKEL Han 21 VAN AELST Jelle 22 SMETS Gert 23 VANDERAERDEN Niels 24 VERTOMMEN Jeff 25 MARIEN Jim 26 DE PROOST Jasper 27 COP Jurgen 28 HENDERICKX Jelle 29 THEYS Koen 30 TIBACKX Lawrence 49 DE BEER Tom 56 WEEMAES Filip

     

    10/08/2016 BEVEREN-WAAS (O) - Juniores - 96,6 km - 43,68 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 7

    1 VAN ELZAKKER Wout NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 CALLUM Anderson GBR DIJLESPURTERS

    5 CLOUSE Evan USA HOT TUBES

    6 J SCHUNK Conor USA MASTER CYCLING SYSTEMS

    7 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 GILLIAM Jules USA SPECIALIZED

    9 VAN ALPHEN Damian NED WV DE JONGE RENNER

    10 BYLOOS Jeff WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VEREECKE Karel  12 VAN MALDEREN Bjorn 13 LIESSENS Jarno 14 FRANSSENS Yannick 15 VAN DORPE Guus 16 VAN DEN EEDE Lauri 17 VAN HOOSTE Timon 18 VAN LAER Jan 19 VERTONGEN Jens 20 BRIJS Jasper 21 MALLÉ Jeff 22 GONDRY Quinten 23 VANDER EYKEN Brent 24 T LARSON Bjorn USA 25 A PUTT Noah USA 26 GEIJS Vince NED 27 DE COCK Quinten 28 VAN ASSCHE Bert 29 VAN DIEREN Christophe 30 SCHILLEMANS Jonas 31 VAN DAMME Vincent

     

    10/08/2016 DADIZELE (W) - Juniores - 86,45 km - 40,43 km/h

    Aantal deelnemers: 85 - opgevers: 4

    1 JORDI DE BEULE uit Zele MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 ANDERSSON Vincent SWE SPIE DOUTERLOIGNE CT

    3 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 MOBACH Jarno NED APT SPIE DOUTRELOIGNE

    5 BONNE Bert ACROG - BALEN BC

    6 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    8 VANOVERBERGHE Jens AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DECLERCQ Aldo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 ALSAADI Saad BRN 12 DUFAU Axel FRA 13 VANOVERBERGHE Mathias 14 VANDERMEERSCH Emilien FRA 15 WARAS Corentin FRA 16 VANDROMME Alessandro 17 DELALEAU Alexis FRA 18 LOWIE Stan 19 DE WEVER Merten 20 HUYGHE Gilles 21 BOUCKAERT Louis 22 MEERSCHAERT Leonardo 23 DUTOO Jérémy 2MATTHYS Louka 25 TACK Jan-emiel 26 HANADA Kiyomasa JPN 27 LIEVENS Dayvin 28 KUHFAHL John USA 29 STEYAERT Michael 30 DELANGUE Thomas FRA 79 DE BOCK Stijn

     

    10/08/2016 KAMPENHOUT-NEDEROKKERZEEL (B) - Juniores - 86,9 km - 43,17 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 4

    1 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 ADOMAITIS Rojus LTU KLAIPEDA

    3 ZUKOWSKY Nickolas CAN CYCLING CANADA

    4 VAN DE WATER Pieter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 VAN DE VELDE Guillaume ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VERHEIJEN Geert NED RUDYCO CYCLING TEAM

    11 GALICIA Seppe 12 GAUSSIN Anthony 13 UALGASI Bram 14 WOUTERS Rick 15 CHRETIEN Charles CAN 16 KAAK Riis NED 17 DETIENNE Victor 18 DALEMANS Geoffrey 19 GOVAERTS Bjarne 20 KIROUAC Thierry CAN 21 BIERKENS Tim NED 22 PLATTEEUW Robbe 23 VITILLO Nicolo ITA 24 BORGERS Gilles 25 STRAKSYS Svajunas LTU 26 GOOSSENS Rob 27 HEMELINGS Dries 28 RAMONAS Kazimieras LTU 29 VERLINDEN Robbert 30 HUIJBREGTS Jesse NED

    10-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    09-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 09/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 09/08/2016
    DADIZELE (W) - Elite z.c./U23 - 119,7 km - 41,14 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 6

    1 VERMEER Tom NED BABYDUMP CYCLING TEAM

    2 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    5 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    6 VANDENBOGAERDE Jens SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    7 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    8 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    10 MINNAERT Michiel INDIVIDUEEL

    11 COURTENS Igor 12 J BOARDMAN Samuel USA 13 SROKA Robert USA 14 SUNDSTROM Erland NOR 15 VAN BETSBRUGGE Jonathan 16 CLAEYS Timothy 17 FACHE Florent FRA 18 TOORTELBOOM Frederik 19 LAPERE Kris 20 VANDER MEIREN Ward 21 DECEUNINCK Thomas 22 DEBOOT Bruce 23 DE MAREZ Ruben 24 DECAESTEKER Frederik 25 BEUSELINCK Briek 26 DELEU Robbe 27 EMILIANO Hector MEX 28 BIEBUYCK Aurélien 29 VANDENBORRE Jonas 30 GELDHOF David

     

    09/08/2016 BRUGGE-DUDZELE (W) - Dames Elite - 84,7 km - 39,55 km/h

    Aantal deelnemers: 92 - opgevers: 8

    1 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    2 DE VUYST Sofie LOTTO-SOUDAL LADIES

    3 VIANIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    4 EBERHARDT Verena AUT FOOTON

    5 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 GIBSON Kinley CAN TRUCK RED

    7 DEMEY Valerie TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    8 VAN DEN BORN Eva NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 ALSTON Charlotte GBR 12 VERSCHELDEN Nathalie 13 VAN DOORSLAER Annelies 14 RIST Liisi EST 15 SHAW Lucy GBR 16 GASS Daniela GER 17 DEBBOUDT Sylvia 18 DELBAERE Fien 19 BERGEN Sara CAN 20 OWEN Harriet GBR 21 TROCH Tiana 22 BERTON Fatima 23 GILGEN Jamie CAN 24 BRAGATO Chiara ITA 25 RIST Daisi EST 26 DOCX Mieke 27 NOBUS Anja 28 HERMANS Anka 29 PANZERI Paola ITA 30 VAN ROZELAAR Pernilla NED 38 DELANOTE Bonnie 39 ACCOE Joyce 41 BRITS Delphine 51 FREMINEUR Terry 55 CLAES Lotte 84 WITTOCK Nancy

     

    09/08/2016 ERONDEGEM (O) - Juniores - 93,5 km - 39,02 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 13

    1 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM

    2 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 BEN MOSHE Yuval ISR TACC

    7 CLOUSE Evan USA HOT TUBES

    8 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 OMACHI Kento JPN JPN

    10 FOAMES Ben GBR BOTTECHIA

    11 WAEYTENS Robin 12 STEMPER Rick LUX 13 WEINBERG Guy ISR 14 BELANGER Garret CAN 15 LETEN Matthias 16 J SCHUNK Conor USA 17 REUVERS Kevin NED 18 CLAUWAERT Jari 19 VANEECKHOUTTE Ibe 20 VAN DER HAEGEN Jarne 21 VAN MALDEREN Bjorn 22 MC CANN Conor IRL 23 MC GILL Scott USA 24 VERLEYEN Mauro 25 KLEAMAN MAKA Omer ISR 26 MC LAUGHLIN Mitchell IRL 27 SAAD TALAL Alsaadi BRN 28 FRIX Jorn 29 DHAESE Niels 30 DE VOS Kwinten 32 DE CLERCQ Yente

    09-08-2016 om 21:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 09/08/2016

    VWV.jpg
    Dinsdag 09/08 BOOISCHOT (2221)


    Cat.A - 48 km

    1.Nick De Weerdt

    2.Pieter Wijckmans

    3.Gert De Proost

    4.Wannes Galicia

    5.Jelto Veroft

    6.Joris Veheyden

    7.Jeroen Haest

    8.Nico Indekeu

    9.Tristan Steegmans

    10.Niels Van Kerckhoven

    11.Stef Wijnants 12.Sven Mombaerts 13.Melvin Wante 14.Yelle Learts 15.Sven Van Roy 16.Senne Steegmans 17.Keith Heylen 18.Kristof Wijckmans 19.Jef Van Olmen 20.Kevin Steurs 21.Hans Mertens 22.Quentin Goossens 23.Christophe Veulemans

     

    Cat.C - 42 km

    1.Ivan Verschueren

    2.Koen Heremans

    3.Wim Van Uffel

    4.Peter Dockx

    5.Christophe Adams

    6.Rudy Bruynseels

    7.Gert Hermans

    8.Danny Schreurs

    9.Luc Peeters

    10.Jimmy Van Den Put

    11.Vital Pauwels 12.Peter Ryken 13.Hans Van Bael 14.Patrick Vermoten 15.David Rens

     

    Cat.D - 37,5 km

    1.Luc Van Roy

    2.Bruno Brabants

    3.Hans Wuyts

    4.Freddy Vangenechten

    5.Jan Cortoos

    6.Philippe Wauters

    7.Kris De Vries

    8.Marc Vandenwijngaerden

    9.Dirk Mertens

    10.Paul Fierens

    11.Gino Primo 12.Luc Vranken 13.Jan Maegh 14.Johnny Vertessen 15.Guido Verhaegen

     

    Cat.E - 37,5 km

    1.Rene Van Gils

    2.Andrew Donalson

    09-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    08-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN MAANDAG 08/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN MAANDAG 08/08/2016     


    Maandag 08/08/2016 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,29 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 4

    1 BART VAN DAMME uit Lokeren SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 BYRNE Dillon GBR SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    7 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 KOOLS Jos NED KTC CYCLING TEAM

    10 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VAN GOETHEM Kevin 12 VERHOFSTADT Peter 13 CLAUS Dieter 14 BAEYENS Dennis 15 DE DONCKER Balder 16 VERHEYDEN Robin 17 ANDRIEU Thierry 18 VAN REETH Ken 19 VAN NYEN Hans 20 ONGENA Matthias 21 TEMMERMAN Jasper 22 BEENS Sebastiaan NED 23 OVERVLIET Jay NED 24 DE LANDTSHEER Steven 25 COUDENYS Wesley 26 HEYNS Kristoff 27 AKKERMANS Lars NED 28 VERMAELEN Steven 29 DE VREESE Jens 30 BADA Florian 33 WANTE Nick 35 VAN VLIERBERGHE Bart 39 PEETERS Danny 40 VERSCHUEREN Robin 41 SMAGGHE Wouter 43 VAN LAERE Jan
    8-8-2016-lokeren 482.JPG
                         Winnaar te Lokeren Bart Van Damme met de bloemen.
    8-8-2016-lokeren 465.JPG 8-8-2016-lokeren 462.JPG
        Winnaar Bart Van Damme uit Lokeren.                                  Winnaar Bart Van Damme met de supporters.
    8-8-2016-lokeren 467.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Bart Van Damme.
    8-8-2016-lokeren 455.JPG
    8-8-2016-lokeren 433.JPG
    De spurt voor de overwinning met Bart Van Damme die het haalt van Guy Ten Hartog.
    8-8-2016-lokeren 432.JPG
    8-8-2016-lokeren 371.JPG
                                 De 2 leiders Bart Van Damme en Guy Ten Hartog.
    8-8-2016-lokeren 365.JPG
                                              Links Danny Peeters uit Temse.
    8-8-2016-lokeren 355.JPG
    8-8-2016-lokeren 337.JPG
    8-8-2016-lokeren 190.JPG
    8-8-2016-lokeren 186.JPG
    8-8-2016-lokeren 171.JPG
    8-8-2016-lokeren 143.JPG
    8-8-2016-lokeren 128.JPG
    8-8-2016-lokeren 086.JPG
                     Bart Van Damme en Renaat Demeter rijden naar de kopgroep.
    8-8-2016-lokeren 082.JPG
    8-8-2016-lokeren 075.JPG
    8-8-2016-lokeren 073.JPG
    8-8-2016-lokeren 069.JPG
    8-8-2016-lokeren 065.JPG
    8-8-2016-lokeren 057.JPG
    8-8-2016-lokeren 051.JPG
    8-8-2016-lokeren 044.JPG
    8-8-2016-lokeren 036.JPG
                      De start te Lokeren van de Elitez.c. & U23 met 50 deelnemers.
    8-8-2016-lokeren 009.JPG



     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-08-2016 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan BART VAN DAMME met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Bart Van Damme.jpg 

         Bart Van Damme

    Maandag 08/08/2016 ERONDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110,5 km - 39,26 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 21

    1 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    2 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    3 BOTHUYNE Jorden HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 DE TROYER Tim VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 POTTS Marc IRL NEON VELO

    7 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 GARDNER Dan GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 BASTIAENS Ayco 12 YECHEZKEL Aviv ISR 13 VAN ROY Simon 14 VAN IMPE Stef 15 DE JAEGER Nick 16 MOTTE David 17 PIETERS Bart 18 MASSON Christophe FRA 19 PARDON Ward 20 LIEVENS Niels 21 OLIEBOS Jordy 22 PIETERS Frederik 23 USE Laurens 24 VAN BOVEN Frederik 25 VAN BOSSUYT Davy 26 DIERICKX Anthony 27 JANSSENS Jarrid 28 ROMBOUTS Bram 29 VANOVERSCHELDE Kobe 30 VERVAEKE Aäron 34 COOMAN Mauro

     

    08/08/2016 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,29 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 4

    1 BART VAN DAMME uit Lokeren SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 BYRNE Dillon GBR SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    7 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 KOOLS Jos NED KTC CYCLING TEAM

    10 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VAN GOETHEM Kevin 12 VERHOFSTADT Peter 13 CLAUS Dieter 14 BAEYENS Dennis 15 DE DONCKER Balder 16 VERHEYDEN Robin 17 ANDRIEU Thierry 18 VAN REETH Ken 19 VAN NYEN Hans 20 ONGENA Matthias 21 TEMMERMAN Jasper 22 BEENS Sebastiaan NED 23 OVERVLIET Jay NED 24 DE LANDTSHEER Steven 25 COUDENYS Wesley 26 HEYNS Kristoff 27 AKKERMANS Lars NED 28 VERMAELEN Steven 29 DE VREESE Jens 30 BADA Florian 33 WANTE Nick 35 VAN VLIERBERGHE Bart 39 PEETERS Danny 40 VERSCHUEREN Robin 41 SMAGGHE Wouter 43 VAN LAERE Jan

     

    08/08/2016 RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 107 km - 42,71 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 13

    1 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    3 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    4 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    5 VERMEER Tom NED BABYDUMP CYCLING TEAM

    6 BRULEZ Miqele TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    10 LEFEVER Nico INDIVIDUEEL

    11 VANHOUTTEGHEM Cedric 12 BROWN Andy GBR 13 VERMET Joran 14 TOORTELBOOM Frederik 15 REA Graig IRL 16 VAN HYFTE Tom 17 VANDENBUSSCHE Tom 18 BALCAEN Manolito 19 VERVERKEN Pieter 20 VAN BOST Victor 21 COOLS Gilles 22 BIEBUYCK Corentin 23 BIEBUYCK Aurélien 24 THERAIN Quentin 25 VERMEULEN Niels 26 HOORNAERT Samuel 27 VANDENBUSSCHE Jari 28 KUYSTEN Joshua NZL 29 FINHORN Itamar ISR 30 COLAERT Pascal

     

    08/08/2016 ZELZATE KATTE (O) - Elite z.c./U23 - 111,06 km - 42,47 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 12

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 WYTINCK Niels DMC- CYCLING TEAM VZW

    3 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 DE GREVE Maxim DMC- CYCLING TEAM VZW

    5 WEAVER Rolly USA KINGS NORTH

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 VAN RUYMBEKE Thieme 12 PERSOON Wouter 13 DE SCHUYTER Arne 14 VAN HYFTE Steven 15 RAAS Eloy NED 16 COOREVITS Gilles 17 BUYSSE Jos 18 DE BLAERE Diego 19 DHOLLANDER Kristof 20 BONTINCK Karel 21 VERSICHEL Davy 22 DE WISPELAERE Bert 23 SABO Pedro 24 GIJZEL Roy NED 25 GOEMAN Jasper 26 DE WINTER Peter NED 27 RASSCHAERT Kevin 28 DEWULF Kenny 29 ISRAEL Pieter NED 30 DERHAM William AUS

     

    08/08/2016 WILRIJK (A) - Dames Elite - 90 km - 36,81 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 25

    1 ROORDA Stephanie CAN INDEPENDENT

    2 SIGGAARD Christina DEN TEAM BMS BIRN

    3 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    5 DURRELL Rebecca GBR DROPS CYCLING TEAM

    6 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 WOMERSLEY Rebecca GBR DROPS CYCLING TEAM

    8 HANNES Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    9 EBERHARDT Verena AUT FOOTON VELOSPORT

    10 VAN NECK Melissa NED TEAM ULYSSES

    11 VAN HOUTEM Celine NED 12 RIST Liisi EST 13 GASS Daniela GER 14 DRUYTS Kelly 15 GUNVALDSEN Janicke NOR 16 DE QUINT Pia 17 BERGEN Sara CAN 18 ELIZABETH Holden GBR 19 KINNEALY Erin AUS 20 DRUYTS Demmy 21 SHAPIRA Omer ISR 22 GIBSON Kinley CAN 23 RIST Daisi EST 24 DRUYTS Lenny 25 DUFFIELD Sarah AUS 26 DE JONG Demi NED 27 VAN TWISK Abigail GBR 28 BELMANS Els 29 GEOGHEGAN Michelle IRL 30 OSBORNE Rose GBR

    08-08-2016 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WK ICF 2016 TE GROOT GELMEN

    ICF WK2016 1.jpg
    Zondag 07/08/2016 ST.TRUIDEN (Groot Gelmen) – ICF Wereldkampioenschap

     

    Uitslag Liefhebbers -40 jaar – 02h22’00” – 143 deelnemers - 94,5 km

    1 BLANCHY Michaël BE ECW

    2 Houben Kristof BE

    3 MOSBEUX Christophe BE ECW

    4 Haest Tom BE VWV

    5 VAN RIJMENANT GILLIAN BE VWF

    6 VANOPDENBOSCH TOM BE VWF

    7 VAN DER TRAPPEN BERT BE VWF op 15”

    8 Van Dijken Marco NL WFN

    9 Koeman Willem Jan NL WFN

    10 De Best Koen NL WFN

    11 Vermassen Jens BE 12 Gallicia Wannes BE VWV 13 JACOB Frédéric BE ECW 14 Goeleven Jeroen BE VWV 15 Verheyden Joris BE VWV 16 Behiels Peter BE VWV 17 Heymans Jonas BE WBV 18 DUMONT Julien BE ECW 19 Van Raemdonck Kevin BE 20 Schouteden Bert BE  21 Bosch Christian NL WFN 22 GIDE STIJN BE VWF 23 JACOBS Gody BE ECW  24 HAOT Maxime BE ECW 25 PEPINSTER Sébastien BE ECW  26 PRINCEN Tom BE ECW  27 Burm Maarten NL 28 Jacobs Dieter BE VWV 29 DE COEN GUNTER BE VWF 30 Van Den Berg Pim NL WFN 46 COOMANS BJORN BE VWF

     

    Uitslag Veteranen +40 jaar – 01h42’45” – 102 deelnemers - 69,3 km

    1 VAN GOIDSENHOVEN Kurt BE ECW

    2 Heremans Koen BE VWV

    3 Cox Jaques NL WFN

    4 Raats Edwin NL WFN

    5 Schruff Stephan GER NRW

    6 VAN DAMME PETER BE VWF

    7 DE BEER TOM BE VWF

    8 DE SMET TOM BE VWF

    9 Van Den Broecke Mario BE WBV

    10 VAN DE PERRE LIEVEN BE VWF

    11 WILMET Frédéric BE ECW 12 VAN EESBEEK ANDY BE VWF 13 Bogaerts Patric BE VWV 14 HAUTERAT Georges BE ECW 15 Rosius Raf BE ECW - UCI 16 Echelpoels Dries BE VWV 1968 17 Van Grinsven Marc NL WFN 18 Raadtgever Denis NL TMZ 19 DELISSE Philippe BE ECW 20 Vogels Gunther BE VWV 21 Schaut Danny NL WFN 22 Butler Paul GBR LVRC 23 VAN DER SICKEL MARIO BE VWF 24 SARLET Christophe BE ECW 25 PENNINCKX TOM BE VWF 26 Luyssen Geoffrey BE BWB 27 POELMANS Danny BE ECW 28 BRIESEN Ronny BE ECW 29 7VAN GOETHEM Svenne BE ECW 30 MAES PETER BE VWF 36 DE BOSSCHER KOEN BE VWF  45 Rombout Wim BE WBV op 2’45”  

     

    Uitslag Veteranen +50 jaar - 01h26’35” – 97 deelnemers - 56,7 km

    1 Watson Paul GBR LVRC

    2 Wuyts Hans BE VWV op 12”

    3 KEIM Luc BE ECW op 33”

    4 HUYGHE PETER BE VWF

    5 BRUYERE BRUNO BE VWF

    6 BOBELIJN PATRICK BE VWF

    7 Grootveld Andre NL KNWU

    8 VILLERS Daniel BE ECW

    9 MERTENS Dirk BE WBV

    10 Vangenechten Freddy BE VWV

    11 DEUSS Léon BE ECW op 42”  12 Van Buynder Benny BE VWF  13 GRIGNARD Baudouin BE ECW  14 JACOBS Patrick BE ECW  15 VANDENHOUDT Raf BE ECW  16 Cocquyt Patrick BE VWF  17 Pemen Johan NL WFN  18 PRIMO GINO BE VWF op 2’03”  19 LAHOU Rudy BE ECW  20 TABOURDON MARC BE VWF op 2’21”  21 Wolthuis Niek NL BDR-UCI  22 Paffen Ron NL WFN  23 Bos Erik NL WFN  24 Raats Kees NL WFN  25 VAN EYNDT Jozef BE ECW  26 De Jong Herman NL WFN  27 Vandenwijngaerden marc BE VWV 28 VAN ROY Luc BE ECW  29 Van Der Mieren Kris BE VWV  30 Hakir Bernard BE VWV  31 HEREIJGERS PIET BE VWF

     

    Uitslag Veteranen +60 jaar – 01h22’05” – 46 deelnemers - 50,4 km

    1 Nederlof Gijs NL WFN

    2 AUWERS Sus BE ECW op 1’25”

    3 DURANT Martin BE ECW

    4 VANOPSTAL EDDY BE VWF

    5 Verhagen Baren NL WFN

    6 Roemerman Jac NL WFN op 1’43”

    7 Jolley Stephen GBR TLI op 1’48”

    8 DE VOS RONY BE VWF op 1’53”

    9 Van Gils Rene BE VWV

    10 CLAESSENS JOSEPH BE VWF

    11 DENEEF JOZEF BE VWF 12 GEERTS CHRISTIAAN BE VWF 13 BULTINCK ANDRE BE VWF 14 Brouwer Johan NL WFN 15 HUNNINCK Paul BE ECW 16 Van der Geest Peter NL WFN 17 Ramet Didier FR UFOLEP op 3’40” 18 VERVONDEL MARC BE VWF 19 Williams Joey GBR TLI 20 COUDYZER THEO BE VWF 21 Wilczynski Romuald GER BDR 22 LUYTEN FELIX BE VWF op 10’00” 23 DAMS MARC BE VWF 24 De Meester Raymond NL WFN 25 Keeler Ralph GBR LVRC 26 Smit Ron NL WFN 27 Lismont Hugo BE WBV 28 DEVADDER ANDRE BE VWF 29 EVERAERTS JEF BE VWF 30 Jones Ken GBR TLI

     

    Uitslag Dames – 01h19’09” – 32 deelnemers - 44,1 km

    1 Betsema Denise NL WFN

    2 Groeneveldt Leontine NL WFN op 1’15”

    3 Zegers Kato BE WBV

    4 Heij Sabine NL

    5 Van Leuven Annick BE WBV

    6 Kalsbeek Rigt NL WFN

    7 Fiers Ilse be

    8 Roeland Marielle

    9 Vertenten Soetkin BE

    10 Keverlet Helene FR FSGT

    11 GENYN Annemieke BE 12 De Wever An BE VWF 13 Wojikowiak Sylvie BE 14 Claesen Claudia 15 Wojikowiak Marijke BE 16 De Waard Ellen NL WFN 17 Doedee Renske NL BCS 18 DELFOSSE Catherine BE ECW 19 Ten Hartog Sarah BE BWF 20 Hyvärinen Outi Finn BCS 21 PONS Anne BE ECW 22 BEELEN Jessy BE ECW 23 Kaczmarczyk Brenda BE WBV 24 Smits Sherilyn NL BCS op  10’00” 25 Grootveld Mirty NL 26 Reynders Melanie BE 27 Verreytdt Celine

    08-08-2016 om 10:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/08/2016

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2016


    Proficiat aan BRAM KESTELEYN met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    bram Kesteleyn.jpg

       Bram Kesteleyn


    Zondag 07/08/2016 – BEVEREN – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 26

    1-KESTELEYN BRAM (Zele)

    2-SEGERS JIMMY

    3-MAES DIMITRI

    4-MEERSCHAERT KRIS

    5-VAN EYCK TOM

    6-MEYVIS SERGE

    7-VAN HAUTEKERKE GLENN

    8-VAN OSSELAER TOMMY

    9-VAN GAEVEREN GUNTER

    10-DIERKS PETER

    11-VAN OSSELAER TOM 12-DE KIMPE NICK 13-SERVERIUS JONAS 14-CAPPAERT SAMMY 15-VAN LAEKEN GERT 16-VERSTRAETEN TOR 17-DE LEENHEER TOM 18-VAN GOETHEM FILIP 19-VAN DEN PLAS KURT 20-SUYS FRANK 21-SPANOGHE GUIDO

    TTC 1 8-8-2016.jpg TTC 2 8-8-2016.jpg







    TTC 4 8-8-2016.jpg
                                     Egwin Raes

    Zondag 07/08/2016 – BEVEREN – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 39

    1-RAES EGWIN

    2-VAN ASSCHE FRANK

    3-VAN DURM TOON

    4-SOMERS DAVID

    5-HEIRBAUT EVERT

    6-WULLAERT KENNY

    7-SERVERIUS RUDY

    8-VAN DEN BERGH JAN

    9-VAN GOETHEM DANIEL

    10-DE BEULE SAM

    11-JONGENELEN KOEN 12-VERMEIREN JEF 13-VAN CRAENENBROECK WIM 14-WUYTACK KEVIN 15-VERMEULEN KRIS 16-VAERENBERGH BJORN 17-DAELMAN BART 18-HERSSENS JONATHAN 19-VAN HAVERE JURGEN 20-BOGAERT GUY 21-VERSTAPPEN LODE 22-HORREVORST DAVE 23-VAN DUYSE PETER 24-DE PERMENTIER KENNY 25-SAMSON JENTE 26-DE BRUYN KENNETH 27-VAN HAVENBERGH PHILIP 28-DE CAUWER LUC 29-LOEMAN STEVEN 30-BRYSSINCKX DIRK 31-THOEN KURT 32-JACOBS LANDER
    TTC 3 8-8-2016.jpg

    08-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!