.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    07-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 07/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 07/08/2016     


    Zondag 07/08/2016 LONDERZEEL (B) - Elite z.c./U23 - 114 km - 44,41 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - opgevers: 22

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 POTTS Marc IRL NEON VELO

    5 FYFFE Angus IRL BALLYONEY CC

    6 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    7 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    9 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    10 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    11 TIMMERMANS Tom 12 CUMPS Ruben 13 ROELANDTS Rutger 14 PAASSCHENS Mathijs 15 RYAN Fintan IRL 16 CLAUS Dieter 17 LINTEN Tom 18 MAESEN Dries 19 HAVERALS Lars 20 VANDERVEKEN Yoran 21 ANDRIEU Maxim 22 KRAUSS Laurent 23 KLOECK Dario 24 DE MAEGHT Dorian 25 LENTING Etienne NED 26 RASSCHAERT Kevin 27 SMETS Ken 28 GAUDAEN Tom 29 VAN DUREN Brent 30 POLSPOEL Jonas 39 OTT Stefan 47 VAN REETH Ken 60 VAN BUGGENHOUT Joeri 75 DE OST Jarne 77 VAN ROOSBROECK Patrick

    7+8+2016--londerzeel 683.JPG
                                      Winnaar te Londerzeel Dries De Bondt.
    7+8+2016--londerzeel 689.JPG
                           Winnaar Dries De Bondt met de bloemen en de trofee.
    7+8+2016--londerzeel 694.JPG
    7+8+2016--londerzeel 699.JPG
    7+8+2016--londerzeel 620.JPG
    Aankomst van winnaar Dries De Bondt voor Jeroen Van Den Berghe en Joran Mertens.
    7+8+2016--londerzeel 494.JPG
    7+8+2016--londerzeel 467.JPG
    7+8+2016--londerzeel 427.JPG
    7+8+2016--londerzeel 393.JPG
    7+8+2016--londerzeel 381.JPG
    7+8+2016--londerzeel 324.JPG
    7+8+2016--londerzeel 270.JPG
    7+8+2016--londerzeel 230.JPG
    7+8+2016--londerzeel 223.JPG
    7+8+2016--londerzeel 213.JPG
    7+8+2016--londerzeel 206.JPG
    7+8+2016--londerzeel 201.JPG
    7+8+2016--londerzeel 167.JPG
    7+8+2016--londerzeel 156.JPG
    7+8+2016--londerzeel 154.JPG
    7+8+2016--londerzeel 134.JPG
    7+8+2016--londerzeel 130.JPG
    7+8+2016--londerzeel 127.JPG
    7+8+2016--londerzeel 120.JPG
    7+8+2016--londerzeel 116.JPG
    7+8+2016--londerzeel 073.JPG
    7+8+2016--londerzeel 043.JPG
    7+8+2016--londerzeel 010.JPG
    7+8+2016--londerzeel 007.JPG
                   De start te Londerzeel van de Elite z.c. & U23 met 101 deelnemers.
    7+8+2016--londerzeel 002.JPG


     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-08-2016 om 21:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jeroen Das.jpg 

            Jeroen Das

    Zondag 07/08/2016 ANTWERPSE HAVENPIJL (A) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 178 km - 44,75 km/h

    Aantal deelnemers: 193 - opgevers: 34

    1 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    2 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    3 DE HAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    4 LATHAM Christopher GBR TEAM WIGGINS

    5 JULES Justin FRA VERANCLASSIC-AGO

    6 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    7 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 VEREECKEN Nicolas AN POST - CHAIN REACTION

    9 SALOMEIN Jarl TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX

    11 MAES Alexander 12 DRUYTS Gerry 13 BALLET Mathias 14 STALLAERT Joeri 15 GODRIE Stan NED 16 BOUTS Jordy 17 OLIESLAGERS Bob NED 18 ZANOTTI Marco ITA 19 BROES Michiel 20 KRIEGER Alexander GER 21 VAN DE KERKHOVE Brent 22 JANS Roy 23 VERMEULEN Emiel 24 DE VYLDER Lindsay 25 HONORE Mikkel Frolich DEN 26 HAAG Guillaume 27 VAN DER DUIN Patrick NED 28 DE DECKER Alfdan 29 STEVENS Timothy 30 FARAZIJN Maxime 36 NAESEN Lawrence 41 ONGHENA Matthias 54 MUYS Ayton 62 ROBERT Frederique 63 VERRAES Benjamin 88 DE KEERSMAEKER Alexander 130 DE BOCK Stijn 135 VAN ROOSBROECK Arne 137 DE PAUW Moreno 151 VANDYCK Niels 157 CALLEBAUT Kevin

     

    07/08/2016 HASSELT (RAPERTINGEN) (LB) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 42,28 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 20

    1 SNYERS Jari PROFEL - UNITED C.T.

    2 REYNAERTS Wim HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 RAYMACKERS Cedric TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    4 TOELEN Alex WSC HAND IN HAND BAAL

    5 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 BRAYBROOKE Alexander GBR LOTTO SOUDAL

    7 HOULMONT Matthias VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DUFOUR Warre PROFEL - UNITED C.T.

    9 FRANK Yvan KAZ BAÏKONOUR TEAM NATACHA B.M.

    10 SYDLIK Robert GER TEMPO HOPPENBROUWERS VELDHOVEN

    11 HEYLEN Kevin 12 WILLEMEN Kristof 13 GEUENS Joris 14 AZEN Madi KAZ 15 REYNAERTS Jan 16 GEERAERTS Joni 17 DE PROOST Jasper 18 HOEFKENS Lennert 19 CRAENEN Rick NED 20 CLAES Gert 21 RASERA Sven 22 CHURCHILL Calvert GBR 23 RIEFF Thomas NED 24 VAN NUFFELEN Glen 25 SEGERS Gert 26 ESSELAAR Remco NED 27 SYDLIK Benjamin GER 28 DECHESNE Julien 29 SWEECK Hendrik 30 FORIERS Chris

     

    07/08/2016 LONDERZEEL (B) - Elite z.c./U23 - 114 km - 44,41 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - opgevers: 22

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 POTTS Marc IRL NEON VELO

    5 FYFFE Angus IRL BALLYONEY CC

    6 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    7 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    9 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    10 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    11 TIMMERMANS Tom 12 CUMPS Ruben 13 ROELANDTS Rutger 14 PAASSCHENS Mathijs 15 RYAN Fintan IRL 16 CLAUS Dieter 17 LINTEN Tom 18 MAESEN Dries 19 HAVERALS Lars 20 VANDERVEKEN Yoran 21 ANDRIEU Maxim 22 KRAUSS Laurent 23 KLOECK Dario 24 DE MAEGHT Dorian 25 LENTING Etienne NED 26 RASSCHAERT Kevin 27 SMETS Ken 28 GAUDAEN Tom 29 VAN DUREN Brent 30 POLSPOEL Jonas 39 OTT Stefan 47 VAN REETH Ken 60 VAN BUGGENHOUT Joeri 75 DE OST Jarne 77 VAN ROOSBROECK Patrick

     

    07/08/2016 MEERBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 39,68 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 27

    1 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 MASSON Christophe FRA TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    3 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC - AGO

    4 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 VAN DEN BERGHE Anthony CIBEL B CLUB

    8 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 SROKA Robert USA FIRST INTERNET BANK

    10 SILVERBERG Jake USA HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 MCCANN John USA 12 MANSILLA Christopher CHI 13 ROGIER Stef 14 KUYSTEN Joshua NZL 15 SIMON Kenn 16 MORTIER Lenny 17 DE KETELE Angelo 18 LEAR Samuel USA 19 VERSTREPEN Dries 20 SLAGMULDERS Yorick 21 COBBAERT Florian 22 VAN BOSSUYT Davy 23 DEVENIJNS Jasper 24 MAGINET Steve 25 DENYS Geoffrey 26 VAN STEENBERGE David 27 DE CLERCK Matthias 28 VANDEMEULEBROECKE Steven 29 VERVAEKE Aäron 30 VAN DE KEER Kevin

     

    07/08/2016 OOSTNIEUWKERKE (WIJK DE MOST) (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 42,03 km/h

    Aantal deelnemers: 96 - opgevers: 12

    1 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 CLAEYS Timothy HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    9 VANDENBERGHE Nick VIND! CYCLING PROJECT

    10 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 BROWN Andy GBR 12 GELDHOF David 13 VANDAELE Philip 14 ROLET Sylvain 15 VERMEIRE Jordy 16 PIRARD Maxim 17 LAPERE Kris 18 JACOBS Johan SUI 19 DE DECKER Steven 20 WILLEMS Mario 21 BOUTTÉ Kenzie 22 VANDERBEKEN Bjarne 23 DECEUNINCK Thomas 24 PATTYN Jamie 25 MUYLLE Jeroen 26 VANDER MEIREN Ward 27 VANHAECKE Thomas 28 PRIEM Whytic 29 DESMET Mathias 30 VERMET Joran

     

    07/08/2016 BRASSCHAAT (BETHANIE) (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 98 km - 46,36 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 13

    1 JEROEN DAS uit Essen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    2 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    5 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    7 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    8 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 VAN DOORN Carlo NED TEMPO-HOPPENBROUWERS

    11 DE MEYER Senne 12 OERLEMANS Tom 13 VERHEYDEN Robin 14 ADRIAENSEN Michael 15 VERBEKE Benny 16 MAES Bryan 17 ROVERS Stijn NED 18 MOLENSCHOT Emiel NED 19 VERBEKE Stijn 20 TIMMERMANS Ward 21 DE KEMPENEER Steven 22 VAN GANSEN Sam 23 CREFFIER Laurent 24 WAGEMANS Joris 25 VERDIJCK Niels 26 MICHIELSEN Joran 27 COP Jurgen 28 VAN DOREN Ward 29 KISHI Takahiro JPN 30 VAN HEES Bram NED 39 GOUDKET Jeroen 41 WAELKENS Dave 49 BOGAERT Sammy

    07-08-2016 om 21:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Alex Colman 1.jpg 

             Alex Colman


    Zondag 07/08/2016 GROOT-GELMEN (B) - Amateurs + Masters

    Amateurs + Masters A: 94,5 km


    Masters B: 69,3 km

     

    MastersC: 56,7 km

     

    07/08/2016 BALEN STEEG (A) - Juniores - 86 km - 41,19 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 13

    1 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    2 VAN DE WATER Pieter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 FRANSSENS Yannick VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 KERKHOFS Bob NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 VAN ALPHEN Damian NED WV DE JONGE RENNER

    6 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W

    7 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VAN DER VEEKENS Mel NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    10 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    11 VAN SCHAEYBROEK Jonas 12 DE ROOIJ Jesse NED 13 BROOS Alain NED 14 VAN DONINCK Alec 15 WOUTERS Kamiel NED 16 VRANKEN Vince 17 VREESWIJK Luca NED 18 MAAS Danny NED 19 SCHELLING Ide NED 20 BEIJE Robin NED 21 DEBOEL Vincent 22 VERMEULEN Steven 23 WOUTERS Andreas 24 HUIJBREGTS Jesse NED 25 STEENBAKKERS Jordi NED 26 VAN ENDE Wouter 27 VANDER EYKEN Brent 28 DE RIDDER Dimas 29 OVERMEER Thijs NED 30 VAN DOOSSELAERE Doowan

     

    07/08/2016 BIERBEEK (B) - Juniores - 87 km - 38,54 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 18

    1 GILLIAM Jules USA TEAM SPECIALIZED

    2 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    3 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 J SCHUNK Conor USA MASTER CYCLING SYSTEMS

    5 CLOUSE Evan USA HOT TUBES

    6 BAS Ottevanger NED WILLEBRORD WILL VOORUIT

    7 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 JASPERS Jappe IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 ADAM Florian VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 GALICIA Seppe 12 DE PEUTER Dylan 13 WOUTERS Rick 14 GOOSSENS Rob 15 VANRESPAILLE Quinten 16 DE MEYER Jarne 17 TIMMERS Lars NED 18 PARMENTIER Roald 19 BRESSELEERS Jonas 20 VAN DE VELDE Guillaume 21 BIERKENS Tim NED 22 C DAVIS Cole USA 23 DALEMANS Geoffrey 24 DE GROODT Jordy 25 BRIJS Jasper 26 DETIENNE Victor 27 GEERINCK Dries 28 PAULUS Aaron 29 VANHULST Jens 30 VERSTREPEN Arno

     

    07/08/2016 TORHOUT (ROZEVELD) (W) - Juniores - 90 km - 39,35 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 7

    1 ALEX COLMAN uit Hamme LARES-DOLTCINI CT

    2 HOUCKE Killyan FRA TEAM OGS

    3 BARNET Mathias GBR SPOKES RACING TEAM

    4 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 KJEMHUS Joakim NOR GLAMDAL SK

    6 ROSE-DAVIES Louis GBR CORLEY CYCLES

    7 MC CANN Conor IRL ASEA

    8 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    9 BONNE Bert ACROG - BALEN BC

    10 BULLEY Lewis GBR HMT WIHT JLT CONDER

    11 TRIO Maxim 12 ANDERSSON Vincent SWE 13 VAN KEIRSBULCK Engelbert 14 HUYGHE Gilles 15 FOAMES Ben GBR 16 GOOSSENS Stijn 17 SWINNERTON Joe GBR 18 CAPPELLE Maxim 19 EASLEY Tom GBR 20 VEREECKE Karel 21 CHOI Hyunsoo KOR 22 VANNESTE Wout 23 VAN KERCKVOORDE Gilles 24 MOVSHOVITZ Nadav ISR 25 VANHECKE Robin 26 DHAESE Niels 27 DELANGUE Thomas FRA 28 DEVOS Cedric 29 MACLEOD John GBR 30 ANECA Seppe

     

    07/08/2016 WIJER NIEUWERKERKEN (LB) - Juniores - 88 km - 39,39 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 15

    1 VAN DEN BERG Marijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 HAPPKE Luca Felix GER RSV UNNA 1968

    3 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    5 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    7 NEULENS Fabian VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 PENDERS Joppe SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 DELWICHE Kilian 12 STEMPER Rick LUX 13 BORGERS Gilles 14 VANDEBEEK Bjorn 15 FRANCEN Joeri 16 VAN DEN PUT Ronan 17 VAN LAER Jan 18 BYLOOS Jeff 19 GREGOIRE Simon 20 WARNIER Timo NED 21 HABETS Ivo NED 22 HOUBEN Tom 23 BEAUVE Valentin 24 VERDIN Joris 25 FATALINI Madio 26 JAMAR Yann 27 GEERTS Bjorn 28 GORT Niels NED 29 LEMMENS Sander 30 DELAEY Oliver

     

    07/08/2016 GOOIK (B) - Nieuwelingen – Topcompetitie - 77,4 km - 39,27 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 11

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    3 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    5 GROOTJANS Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 PATTYN Steven ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    17 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    53 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    61 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    07-08-2016 om 19:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 07/08/2016 EGEM (W) - Nieuwelingen - 63,6 km - 36,39 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 2

    1 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 MARTENS Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 TORNU Florian FRA EC WAMBRECHIES

    8 EECKHOUT Emile MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 MAES Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    20 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    07/08/2016 MOL GOMPEL (A) - Nieuwelingen - 64,8 km - 38,57 km/h

    Aantal deelnemers: 77 - opgevers: 27

    1 VERMAERKE Kevin USA TEAM VELOSPORT

    2 HOLOWESKO Liam USA HOT TUBES

    3 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 SCHMIDT Andrew USA MASTERS CYCLING

    6 QUINN Sean USA LUX CYCLING

    7 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 VAN HEMELEN Vincent K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 ALENTEYNS Jorit ACROG - BALEN BC

    10 SHEEPAN Riley USA BOULDER

    39 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

     

    07/08/2016 VEURNE (W) - Nieuwelingen - 66 km - 40,89 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    3 VAN ROY Yannnick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 VANDENBULCKE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    6 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VERSTRAETE Aaron CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

     

    07/08/2016 ZINGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km - 39,79 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 18

    1 WARD Adam IRL OMAGH WHEELERS CYCLING

    2 SMITH Mark IRL MOYNALTY CYCLING CLUB

    3 DOHERTY Aaron IRL WESTPORT COVEY WHEELERS CYCLING

    4 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 HALVEY Conor IRL ERRIGAL CYCLING CLUB

    6 DOOGAN Patrick J IRL ERRIGAL CYCLING CLUB

    7 CURLEY Liam IRL SOUTH EAST ROAD CLUB

    8 VAN DEN BROECK Arno W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 WEINBERG Roi ISR TA C

    10 GONZALEZ -TORRES Mateo ESP BURUNDA CLUB CICLISTA

    19 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    07/08/2016 ZINGEM (O) - Dames Jeugd - 60 km
    Dames Juniores - deelnemers: 31 - opgevers: 3 - 36,18 km/h

    1 VALLARI Matilde ITA RACCONIGI CYCLING TEAM

    2 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 SHIMOYAMA Misuzu JPN JAPAN

    5 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    6 SELVA Francesca ITA RACCONIGI CYCLING TEAM

    7 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 SMITH Amy GBR PROJECT 51

    9 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 STONE Isabella GBR PROJECT 51


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 36 - opgevers: 10 - 36,15 km/h

    1 YOUNGWERTH Abigail USA TWENTY16 PRO CYCLING

    2 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VAN STEENWINKEL Ella WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 BROOKSHIRE Isabella A USA TWENTY16 PRO CYCLING

    5 CORINO Arianna ITA RACCONIGI CYCLING TEAM

    6 ANTHONISSEN Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 WALLAH Gali ISR CCC

    9 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VITILLO Matilde ITA RACCONIGI CYCLING TEAM

    20 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    25 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    07-08-2016 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag
    07/08/2016 KONTICH-WAARLOOS (A) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 18 – 19,2 km

    1 CEULEMANS Jarne K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 JANSSENS Brent YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 LUYSSEN Joran KVC NOORDZEEMEEUW

    4 DEBIE Niel ACROG - BALEN BC

    5 SLAETS Yorick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    14 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 28 -  24 km

    1 DETALLE Noah LOTTO-VC ARDENNES

    2 UIJTDEBROEKS Cian TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

    4 COECKELBERGHS Robbe ACROG - BALEN BC

    5 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 47 - opgevers: 1 - 49,6 km

    1 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 TEERLINCK Alexander WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 PEETERS Jef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    39 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW


    12 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    3 LAZEROMS Sanne NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 COOLS Aaike INDIVIDUEEL

    3 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN CONINCKXLOEY Jolien WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 DE KEYSER Emke KVC NOORDZEEMEEUW


    14 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 GYSSELS Fien WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    07-08-2016 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 07/08/2016 - WERELDKAMPIOENSCHAP ICF 2016

    Zondag 07/08/2016 ST.TRUIDEN (Groot Gelmen) – ICF Wereldkampioenschap

     

    09.00 uur - Veteranen 60 jaar en ouder - 50,4 km

    10.30 uur - Veteranen 50 tot en met 59 jaar - 56,7 km

    12.15 uur - Veteranen 40 tot en met 49 jaar - 69,3 km

    14.15 uur - Dames alle leeftijden - 44,1 km

    15.30 uur - Liefhebbers tot en met 39 jaar - 94,5 km
    ICF WK2016.jpg

    07-08-2016 om 12:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GREG VAN AVERMAET OLYMPISCH KAMPIOEN OP DE WEG !!!

    RIO.jpg
    GREG VAN AVERMAET OLYMPISCH KAMPIOEN OP DE WEG !!!

    Greg Van Avermaet OS.jpg 

    Zaterdag 6/8/2016 – RIO (BRAZILIË) – Olypische Wegrit - Men Elite – 237 km – 06h10’05”

    1-BEL-GREG VAN AVERMAET uit Hamme

    2-DEN-Jakob Fuglsang-DEN

    3-POL-Rafal Majka-POL-+5"

    4-FRA-Julian Alaphilippe-FRA-+22"

    5-SPA-Joaquim Rodríguez-SPA-+22"

    6-ITA-Fabio Aru-ITA-+22"

    7-ZAF-Louis Meintjes-ZAF-+22"

    8-KAZ-Andrey Zeits-KAZ-+25"

    9-EST-Tanel Kangert-EST-+1'47"

    10-POR-Rui Costa-POR-+2'29"

    11-GBR-Geraint Thomas-GBR-+2'29" 12-GBR-Chris Froome-GBR-+2'58" 13-IER-Daniel Martin-IER-+2'58" 14-DUI-Emanuel Buchmann-DUI-+2'58" 15-GBR-Adam Yates-GBR-+3'03" 16-VS-Brent Bookwalter-VS-+3'31" 17-NED-Bauke Mollema-NED-+3'31" 18-KRO-Kristijan Ðurasek-KRO-+3'31" 19-ZWI-Sébastien Reichenbach-ZWI-+3'31" 20-LUX-Fränk Schleck-LUX-+3'31" 21-COL-Esteban Chaves-COL-+3'34" 22-BEL-Serge Pauwels-BEL-+6'12" 23-FRA-Alexis Vuillermoz-FRA-+6'12" 24-FRA-Romain Bardet-FRA-+6'12" 25-AUS-Simon Clarke-AUS-+6'12" 26-SLO-Primož Roglic-SLO-+9'38" 27-JAP-Yukiya Arashiro-JAP-+9'38" 28-ZAF-Daryl Impey-ZAF-+9'38" 29-IER-Nicolas Roche-IER-+9'38" 30-SPA-Alejandro Valverde-SPA-+9'38" 31-RUS-Sergey Chernetsky-RUS-+9'38" 32-DEN-Christopher Juul-Jensen-DEN-+9'38" 33-NZL-George Bennett-NZL-+11'49" 34-ZWI-Fabian Cancellara-ZWI-+11'49" 35-LIT-Ramunas Navardauskas-LIT-+12'18" 36-POR-André Cardoso-POR-+12'18" 37-ARG-Eduardo Sepúlveda-ARG-+12'18" 38-RUS-Pavel Kochetkov-RUS-+12'18" 39-NED-Steven Kruijswijk-NED-+12'18" 40-ITA-Damiano Caruso-ITA-+12'18" 41-OEK-Andrej Grivko-OEK-+13'18" 42-BEL-Philippe Gilbert-BEL-+13'18"

    07-08-2016 om 12:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/08/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KENNY JANSSENS  met zijn 1°Seizoenszege in de Catg. C !!!

    Kenny Janssens KOP 2015 1.jpg 

         Kenny Janssens

    Zaterdag 6 Augustus 2016 – KALKEN (9270)


    Catg.A – 74,4 km – 39 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Lammertyn Foeke

    3-Van Driessche Ward

    4-Verhofstadt Jarno

    5-Goossens Sam

    6-Wijnstra Jacob

    7-Coppens Carrera

    8-Le Blon Michel

    9-Goossens Steven

    10-Cooman Jerry

    11-Peeters Nico-12-Verberckmoes Arno-13-Vispoel Bryan-14-Verwee Nico-15-Leus Jelle-16-Rouan Tom-17-Willems Christophe-18-Van Rijckeghem Steven-19-Nevejans Kenny-20-Van de Casteele Michaël-21-Van Damme Danny-22-Tarlington Conor-23-Vancolen Kevin-24-Gommers Sven-25-Van Steenkiste Wim-26-Vossaert Matthias-27-Van De Walle Mike-28-Lammens Laudelino-29-Tolman Roelof-30-Weemaes Robby-31-Cooman Mauro-32-Van Laere Jan-33-Dewulf Kevin-34-De Corte Peter-35-Zandijk Daan-36-De Sutter Maxime-37-De Duytsche Luc-38-Gamble Donald-39-Daems Jens

     

    Catg.B – 65,1 km – 33 deelnemers

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-De Paepe Jimmy

    3-Janssens Bert

    4-Heyndrickx Wim

    5-Lampaert Philip op 32"

    6-Vermassen Peter

    7-De Corte Peter

    8-De Bosscher Koen

    9-Verhooghe Kris

    10-Van De Kerckhove Eddy

    11-de Koning Michel-12-De Vlieger Sven-13-Gussé Wim-14-Dedeckel Olivier-15-De Tremerie Franky-16-De Bock Benny-17-Dhondt Willem-18-Goossens Alex-19-Van Hautekerke Glenn-20-De Bruycker Jan-21-De Wannemaeker Filip-22-Rabout Rudi-23-Bultinck Michel-24-Crul Sven-25-Van Guyse Danny-26-Van den Berghe Dietrich-27-Thursfield Paul-28-Kramer Guido-29-Dhooge Tom-30-Reniers Kristof-31-Oliebos Koen-32-De Maesschalck Johan-33-Van Leene Brent

     

    Catg.C – 65,1 km – 23 deelnemers

    1-KENNY JANSSENS (Melsele)

    2-Harms Ko op 28"

    3-Willems Noël

    4-De Coninck Wim

    5-Braeckman Geert

    6-Bath Mick

    7-Vansevenant Xavier

    8-Nevejans Idesbald

    9-Gort Ronald

    10-Roobroeck Dirk

    11-Struyf Raoul-12-Van Den Steen Luc-13-Hellinckx Danny-14-De Roos Marnix-15-Erauw Luc-16-Smet Geert-17-Braet Wim-18-De Bruyne Danny-19-Lammens Mario-20-Cooman Jerry-21-Hebbrecht Geert-22-De Ben Mark-23-Van Damme Filip

     

    Catg.D – 46,5 km – 34 deelnemers

    1-Coupillie Roland (Adinkerke)

    2-Tas Helmuth

    3-Lap Hans

    4-De Coninck Danny

    5-Heye Hilair

    6-Van Lierde Hans

    7-Bracke Wim

    8-De Naeghel Jozef

    9-Watteny Patrick

    10-Maes Jos

    11-Van de Velde Rudy-12-Steeman Juan-13-De Poorter Luc-14-De Baets Johan-15-Maldrie Robert-16-Smetryns Herman-17-de Baat Matti-18-De Gucht Etienne-19-D'Hondt Erwin-20-Vanbiervliet Luc-21-Vyncke Wilfried-22-Reubens Hendrick-23-Lacquet Philippe-24-Coppers François-25-Polfliet Danny-26-Dom André-27-D'Hondt Freddy-28-Donaldson Andrew-29-Dierks Jos-30-Cornette Freddy-31-Gistelycnk Jean-Pierre-32-De Sutter Willy-33-Baudonck Tony-34-Decaestecker Patrick

     

    Catg.E +65 jaar – 46,5 km – 12 deelnemers

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-De Leersnyder Florent

    3-Pauwels Marcel

    4-Ligneel Rony

    5-Burggraeve Noël

    6-Mous Willy

    7-Lockefeir Marinus

    8-Vergult Jos

    9-Hermans Luc

    10-Van Loon Adri

    11-Elegheer Patrick-12-Van Imschoot Roland

     

    Catg.E +70 jaar – 46,5 km – 6 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-D'Hont Joseph

    3-Robijns Robert

    4-De Roos Willy

    5-Brouwers François

    6-Beelaert Roger

     

    Niet Vergunninghouders – 74,4 km – 12 deelnemers

    1-De Backer Kristof (Gijzegem)

    2-Van Hille Glenn

    3-Vermeeren Raf

    4-De Sutter Stijn

    5-De Backer Frédéric

    6-Van Crombrugge Dieter

    7-Tinel Pieter

    8-Boumon Bart

    9-Bouquet Kenneth

    10-Dumortier David

    11-De Maesschalck Johan-12-De Wolf Joeri

    07-08-2016 om 12:15 geschreven door kenny


    06-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 06/08/2016 DERNYCRITERIUM LOMBARDSIJDE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium 85 km - 42,09 km/h

    Aantal deelnemers: 15 - opgevers: 0

    1 BOONEN Tom ETIXX - QUICKSTEP

    2 DEBUSSCHERE Jens LOTTO - SOUDAL

    3 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 VAN POPPEL Boy NED INDIVIDUEEL

    5 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    6 WALLAYS Jelle LOTTO - SOUDAL

    7 PLANCKAERT Baptiste WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    8 MUSEEUW Stefano IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    10 DECLERCQ Tim TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    11 VERMEERSCH Gianni 12 MOORS Oliver GBR 13 VERCRUYCE Jim 14 ISERBYT Eli 15 VANTHOURENHOUT Michael

     

    06/08/2016 OVERIJSE (B) - Elite z.c./U23 - 110 km - 40,12 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 22

    1 MEURISSE Xandro CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    4 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    5 RAYMACKERS Cedric TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    6 PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 BATS Didier VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 DEMOLDER Thomas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 DE TROCH Thomas 12 SNYERS Jari 13 BROES Michiel 14 VAN ENGELAND Wouter 15 VAN NUFFELEN Glen 16 LOOCKX Lander 17 VASTMANS Dries 18 BRACEGIRDLE Tom GBR 19 VANDERHEYDEN Jens 20 ESSELAAR Remco NED 21 MERLIER Braam 22 HEYLEN Kevin 23 ROWIES Karel 24 MICHIELS Sander 25 MARIUSZ Gil POL 26 RINGOOT Gilles 27 ROSSEEUW Robin 28 DEGUIDE Louis 29 PERHALA Nicholas USA 30 VAN WESEMAEL Maarten

     

    06/08/2016 BRASSCHAAT (BETHANIE) (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 98 km - 45,84 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 31

    1 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    2 CRABBÉ Arno ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    4 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 COP Jurgen DCR CYCLING TEAM

    9 VAN OIRSCHOT Pieter NED ARROW CYCLING TEAM

    10 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 REYNVOET Niels 12 VERMEIREN Tom 13 VAN EERD David NED 14 OERLEMANS Tom 15 VANDERMEER Laurens 16 VAN AERT Jan 17 CREFFIER Laurent 18 WAGEMANS Joris 19 SEGERS Joren 20 ROMBOUTS Bram 21 RUIJGROK Thomas NED 22 VAN AERT Tijs 23 MOLENSCHOT Emiel NED 24 THIJS Wim 25 DELANGHE Jelle 26 BEYENS Matthias 27 BADA Florian 28 ADRIAENSEN Michael 29 VAN ECHELPOEL Michiel 30 MOLENBERGHS Pieter 34 WAELKENS Dave 41 DAS Jeroen 46 MAES Bryan

     

    06/08/2016 BILZEN (SPURK) (B) - Amateurs + Masters

    Amateurs + Masters A: 77 km

     

    Masters B: 77 km

     

    MastersC: 56 km

     

    06/08/2016 ERONDEGEMSE PIJL ERPE-MERE (O) - Women Elite UCI - 119,9 km - 39,94 km/h

    Aantal deelnemers: 171 - opgevers: 70

    1 BRAND Lucinda NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    2 KESSLER Nina NED LENSWORLD-ZANNATA

    3 DE JONG Thalita NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    4 VAN DE REE Monique NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    5 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

    6 DE JONG Demi NED MIXTE 3 RACCONIGI/WNT

    7 VAN T GELOOF Marjolein NED JAN VAN ARCKEL

    8 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD-ZANNATA

    9 KOSTER Claudia NED JAN VAN ARCKEL

    10 DEMEY Valerie TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

    11 SIGGAARD Christina DEN 12 KOREVAAR Jeanne NED 13 DE VUYST Sofie 14 VAN LOY Ellen 15 DRUYTS Demmy 16 KUIJPERS Evy NED 17 ZORZI Susanna ITA 18 KITCHEN Lauren AUS 19 MØLLEBRO Camilla DEN 20 VAN SEVEREN Celine 21 POST Jermaine NED 22 MARKUS Kelly NED 23 STOUGJE Chanella NED 24 GORTER Laura NED 25 RIST Liisi EST 26 PENTON Sara SWE 27 VAN NECK Melissa NED 28 VAN GOGH Natalie NED 29 DEBBOUDT Lensy 30 MCVITTY Keira GBR 34 HANNES Kaat 35 CROKET Gilke 41 DRUYTS Jessy 47 VERSCHELDEN Nathalie 74 Druyts Lenny

     

    06/08/2016 DERNYCRITERIUM LOMBARDSIJDE (W) - Dames Elite - Achter derny´s - 20 km - 39,13 km/h

    Aantal deelnemers: 13 - opgevers: 1

    1 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 BAMELIS Sanne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW

    4 DE CRITS Nel TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    5 DEBBOUDT Sylvia KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 DENEEF Naïka AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 GINS Tara LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 VERMEIRE Lisa WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 VANELVERDINGHE Celine WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    10 VAN DEN HAUTE Steffy TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    11 MOONEN Puck NED AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    12 VAN BELLINGHEN Emilie ISOREX CYCLING TEAM

    06-08-2016 om 22:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/08/2016

    banner VWF.jpg
    Zaterdag 6 Augustus – BORGT-GRIMBERGEN (1851) -
    11de rit Capricorne Trofee

    A-reeks - 73,2 km - 1h40 
    1. Gregory CAMERLINCKX 
    2. Bjorn Lison 
    3. Bart De Bondt 
    4. Kevin Dony 
    5. Yorick Lison 
    6. Kevin Selleslagh 
    7. Gwylim Hanssens 
    8. Bert Vercammen 
    9. Tom Vanopdenbosch 
    10. Koen Vanopdenbosch 

    B-reeks - 73,2 km - 1h40 
    1. Kevin VAN DE KEER 
    2. Simon Van Herreweghe 
    3. Stijn Gidé 
    4. Joery Brion 
    5. Koen Van Kerckhoven 
    6. Filip Weemaes 
    7. Tino De Munck 
    8. Thomas Guilenin 
    9. Peter Van Win 
    10. Toon Mertens 

    C-reeks - 67,1 km - 1h35 
    1. Tom PENNINCKX 
    2. Marc Tabourdon 
    3. Andy Roskam 
    4. Andy De Backer 
    5. Willem Van Der Heyden 
    6. Gaetan Debroux 
    7. Rudi Van Overmeire 
    8. Gunther Biesemans 
    9. Devid Schoonjans 
    10. Gunther Quintelier 

    D-reeks - 54,9 km - 1h19 
    1. Richard DE RIDDER 
    2. Jan De Mulder 
    3. Frank Van Der Perre 
    4. Kurt Leuntjes 
    5. Benny Van Buynder 
    6. Dominique Buntinx 
    7. Frank Geets 
    8. Ronald Rents 
    9. Bruno Bruyere 
    10. Dirk De Koker 

    E-reeks - 54,9 km - 1h20
    1. Rudy THOMAS 
    2. Dirk Van Hove 
    3. Jan Van Den Brande 
    4. Danny De Backer 
    5. Rene De Brucker 
    6. Dominique Turcksin 
    7. Gerrit Vermassen 
    8. Patrick Van Cleemput 
    9. Raf Vercammen 
    10. Johan De Veylder 

    F-reeks - 48,8 km - 1h13 
    1. Patrick VAN RENTERGHEM 
    2. Piet Van Vaerenbergh 
    3. Rene Mertens 
    4. Marc Docx 
    5. Felix Luyten 
    6. Eddy Vandermeeren 
    7. Jean Blommaert 
    8. Hendrik Caethoven 
    9. Paul Geudens 
    10. Dirck Tummeleer

    F+ -reeks - 48,8 km - 1h13
    1. Jos VANDERMEULEN 
    2. Marc Vervoncel 
    3. Theo Coudyzer 
    4. Luc Snels 
    5. Etienne Vandenhouwe 
    6. Jozef Saerens 
    7. Freddy Vandenberghen 
    8. William De Cremer 
    9. Jef Everaerts 
    10. Willy Corthier 

    06-08-2016 om 22:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE BORNEM VAN ZATERDAG 06/08/2016

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE BORNEM VAN ZATERDAG 06/08/2016     


    Zaterdag 06/08/2016 BORNEM (A) - Nieuwelingen - 60 km - 39,37 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 13

    1 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 CURLEY Liam IRL SOUTH-EAST ROAD CLUB

    3 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 DOHERTY Aaron IRL WESTPORT COVEY WHEELERS

    5 DOOGAN Patrick IRL ERRIGAL CYCLING CLUB

    6 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENK

    8 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    9 HALVEY Conor IRL ERRIGAL CYCLING CLUB

    10 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    22 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 HEERWEGH Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    36 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    DSC03109.JPG
    Podium te Bornem met winnaar Seppe Coveliers, Liam Curley en Tibo De Mesmaeker.
    DSC03113.JPG
    DSC03076.JPG
                                 Een woordje uitleg van winnaar Seppe Coveliers.
    DSC03078.JPG
                                                    De 2de de Ier Liam Curley.
    DSC02989.JPG
    Aankomst van winnaar Seppe Coveliers voor Liam Curley en Tibo De Mesmaeker.
    DSC02985.JPG
                                         De spurt om de overwinning te Bornem.
    DSC03008.JPG
    DSC03019.JPG
    DSC02928.JPG
    DSC02917.JPG
    DSC02903.JPG
    DSC02900.JPG
    DSC02899.JPG
    DSC02880.JPG
    DSC02833.JPG
    DSC02824.JPG
    DSC02822.JPG
    DSC02815.JPG
    DSC02982.JPG




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-08-2016 om 22:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 06/08/2016 GISTEL (W) - Interclub Juniores - 120 km - 43,31 km/h

    Aantal deelnemers: 155 - opgevers: 62

    1 VANDERMEERSCH Emilien FRA TEAM OGS U-19 FORMATION

    2 CAPPELLE Maxim CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    3 VANDEPUTTE Jonas MIXTE 3 NOORDZEEMEEUW-ALU DECOCK

    4 DHONT Arnoud TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 CAPPELLE Mauro TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    8 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 WUYTS Sooi 12 VAN DYCK Dries 13 VANOVERBERGHE Jens 14 DE KEE Glenn 15 VAN DE WATER Pieter 16 LIESSENS Jarno 17 DELALEAU Alexis FRA 18 WARAS Corentin FRA 19 KJEMHUS Joakim NOR 20 CLAUWAERT Jari 21 VANSTEELANDT Thomas 22 DE VRIES Jan 23 VANSEVENANT Mauri 24 GEERINCK Dries 25 TRIO Maxim 26 GOEMAN Andreas 27 SIEBENS Gianni 28 VERHEIJEN Geert NED 29 FONTIJNE Niels NED 30 JASPERS Jappe 50 DE BEULE Jordi 52 BIERKENS Tim NED 69 WANTE Jari 76 SMET Jonas

     

    06/08/2016 DENDERWINDEKE - NINOVE (O) - Juniores - 98,4 km - 39,41 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 22

    1 OTTEVANGEN Bas NED WILLEBORD WIL VOORUIT

    2 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    4 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 PLATTEEUW Robbe INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM

    6 DU FOUR Jens SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    8 MC GILL Scott USA TEAM HANDI-NESS

    9 BEN MOSHE Yuval ISR TACC

    10 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 FITZWATER Matias NZL 12 YOGEV Alon ISR 13 MARIT Arne 14 DE WILDE Gilles 15 VAN ESCH Jarno NED 16 ANDERSSON Vincent SWE 17 VAN SCHAEYBROEK Jonas 18 VOLKAERT Jonas 19 LINTHOUDT Arne 20 VAN DER HAEGEN Jarne 21 VAN DE VELDE Guillaume 22 BOUTS Jens 23 LOWIE Stan 24 PRIEELS Robbe 25 DEWULF Bjarne 26 KRING Taylor USA 27 HEMELINGS Dries 28 SCHELFHOUT Wies 29 DEVENIJNS Sander 30 WAEYTENS Robin 34 VAN HOUTE Gerben 38 BRUGGEMAN Lorenzo

     

    06/08/2016 BORNEM (A) - Nieuwelingen - 60 km - 39,37 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 13

    1 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 CURLEY Liam IRL SOUTH-EAST ROAD CLUB

    3 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 DOHERTY Aaron IRL WESTPORT COVEY WHEELERS

    5 DOOGAN Patrick IRL ERRIGAL CYCLING CLUB

    6 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENK

    8 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    9 HALVEY Conor IRL ERRIGAL CYCLING CLUB

    10 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    22 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 HEERWEGH Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    36 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    06/08/2016 DENDERWINDEKE - NINOVE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 37,48 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 7

    1 ANDERSON Ian USA BICYCLE HEAVEN

    2 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 BOOTS Kendrick USA HOT TUBES DEVELOPMENT

    4 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 IVANOV Daniel BUL NESSEBAR SHOCKBLAZE

    8 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 SCHMIDT Andrew USA MASTERS CYCLING SYSTEMS

    10 ABSHIRE Lance USA TEAM LASPORT

    32 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    06/08/2016 VEURNE (W) - Nieuwelingen - 66 km - 38,02 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 4

    1 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    2 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DERIBREUX Achille CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    4 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    5 VAN DEN BORNE Willem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN ROY Yannnick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 BORRA Victor CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 MISEUR Mon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    15 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    06/08/2016 ERPE-MERE (ERONDEGEM) (O) - Dames Jeugd - 50 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 45 - opgevers: 14 - 50 km - 36,69 km/h

    1 CLOUSE Katie USA VISIT DALLAS DNA

    2 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 CORINO Arianna ITA RACCONIGI CYCLING TEAM

    4 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 HOOLWERF Cathalijne NED WV HET STADION

    7 A BROOKSHIRE Isabelle USA TWENTY16 PRO CYCLING

    8 UYTTENHOVE Aiko INDIVIDUEEL

    9 GALLAGHER Maeve IRL CASTLEBAR CYCLING TEAM

    10 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    31 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW


    Dames Juniores - deelnemers: 39 - opgevers: 9

    1 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 FABER Claire LUX LP 07 SCHIFFLANGE

    3 SHIMOYAMA Misuzu JPN JAPAN

    4 WATERREUS Kylie NED TWC MAASLANDSTER ZUID

    5 BIANCHI Sveva ITA RACCONIGI CYCLING TEAM

    6 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    7 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    8 MICHIELSEN-STEVENS Sarah ACROG - BALEN BC

    9 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    20 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    06-08-2016 om 22:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag
    06/08/2016 MAARKEDAL (O) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 29 - opgevers: 1 - 19,35 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE MEIJTS Matis INDIVIDUEEL

    3 VAN LAEKEN Nick ACROG - BALEN BC

    4 KONINCKX Bram KZLWC HEYLEN

    5 DE VALCK Asger ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM


    13 jaar -  deelnemers: 34 - opgevers: 2 - 25,8 km

    1 GAYTANT Kenzo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VERSTAPPEN Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 VAN CAUWENBERGHE Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 LAMBRECHT Michiel TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    12 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    23 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    30 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 57 - opgevers: 2 - 45,15 km

    1 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 DEWACHTER Lucas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 BELMANS Lennert W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 MAES Alec PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    38 TIEROLF Sophie PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    43 CORNELIS Cody PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    45 TROCH Damy PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 2 - 19,35 km

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 8

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 TIEROLF Sophie PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    06-08-2016 om 22:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LEDE VAN VRIJDAG 05/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LEDE VAN VRIJDAG 05/08/2016     


    Vrijdag 05/08/2016 LEDE (O) - Elite z.c./U23 – Criterium 70 km - 42,94 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 7

    1 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 MCCANN John USA FIRST INTERNET BANK

    5 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 USE Laurens K.V.C. DEINZE VZW

    8 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 PICOUX Maximilien COLOR CODE ARDEN´BEEF

    11 VAN DAMME Davy 12 SROKA Robert USA 13 BASTIAENS Ayco 14 DECLERCQ Thierry 15 BONTINCK Karel 16 VANDAELE Philip 17 DIERICKX Anthony 18 RASSCHAERT Kilian 19 POTTS Marc IRL 20 LANGEDOCK Mathieu 21 CLAEYS Stef 22 MOTTE David 23 VAN BOSSUYT Davy 24 BRAYAN-LUND Thomas DEN 25 DONIE Birger 26 DERUYTER Stijn 27 VAN DUREN Brent 28 ISRAEL Pieter NED 29 PIRARD Maxim 30 MCFALL David IRL
    DSC02799.JPG
    Podium te Lede met winnaar Lorenzo Blomme, Kevin Van Impe en Laurens Poelman.
    DSC02810.JPG
                                   Een woordje uitleg van winnaar Lorenzo Blomme.
    DSC02790.JPG
                                                    Winnaar Lorenzo Blomme.
    DSC02749.JPG
    Aankomst van winnaar Lorenzo Blomme voor Kevin Van Impe en Laurens Poelman.
    DSC02746.JPG
    Aankomst van winnaar Lorenzo Blomme voor Kevin Van Impe en Laurens Poelman.
    DSC02730.JPG
    DSC02681.JPG
    DSC02575.JPG
    DSC02534.JPG
    DSC02519.JPG
    DSC02499.JPG
    DSC02481.JPG
    DSC02450.JPG
    DSC02446.JPG
    DSC02419.JPG
    DSC02413.JPG
    DSC02394.JPG
    DSC02378.JPG
    DSC02360.JPG
                        De start van de Elite z.c. & U23 te Lede met 38 deelnemers.


    Gentlemen: Open wedstrijd - deelnemers: 19 - opgevers: 7 – 37,5 km – 40,43 km/h

    1 COOMAN Mauro

    2 SCHEIRE Ben

    3 VAN STEENBERGE David
    DSC02284.JPG

    DSC02266.JPG

    Gentlemen: Inwoners Lede of aangesloten - deelnemers: 35 - opgevers: 15 - 32,5 km- 39,63 km/h

    1 COPPENS Tim

    2 BEURMS Tim

    3 BOGAERT Kristof
    DSC02347.JPG
    DSC02324.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-08-2016 om 22:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/08/2016

    waod_3.jpg
    Zaterdag 6/8/2016 – Bornem (Weert) – Toeristen

    1-Van Aelst Jelle (Westerlo)

    2-Vluymans Erik

    3-Willems Stefaan

    4-Willems Filip

    5-Vertommen Jeff

    6-Meerschaert Kris

    7-Apers Michael

    8-De Witte Jurgen

    9-Vos Johan

    10-Suys Nico

    11-De Bruyn Kenneth-12-Burm Tony-13-Kevelaers David-14-Himpe Marnix-15-Daems Bjorn-16-De Peuter Steven-17-Fonteyne Sven-18-Anthonis Simon-19-Holbrechts Jens-20-Landuyt Tom-21-Van Der Aa Sam-22-Dierickx Peter-23-Looman Steven-24-Verdoodt Geert-25-Smet Luc-26-Eyckermans Rob-27-De Tender Johan-28-De Vleeshouwer Chris-29-De Taeye Gino-30-Keteleer Brian-31-Van Osselaer Freddy-32-Van Osselaer Tom-33-Laevaert Katia-34-Van Canegem Bing-35-Smout Ronny

    06-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/08/2016

    VWV.jpg
    Zaterdag 06/08 ZONDERSCHOT


    Liefhebbers - 85 km

    1.Jeroen Goeleven

    2.Steven Nijs

    3.Dietmar Ledegen

    4.Mattias Van Rooy

    5.Yoeri Beyens

    6.Jef Van Olmen

    7.Wouter Schoofs

    8.Mathias Van der Sanden

    9.Yves Boenders

    10.Quentin Goossens

    11.Gert Dieltjes 12.Nico Indekeu 13.Edwin Thys 14.Pieter Wijckmans 15.Hristov Swetozar 16.Philippe Van Opstal 17.Kevin Seurs 18.Ben Cannaerts 19.Melvin Wante 20.Steven Wayec 21.Olivier Domeniam 22.Jordy Geukens 23.Christophe Veulemans 24.Hans Mertens 25.Freddy Thys

     

    Cat.C - 65 km

    1.Koen Heremans

    2.Christophe Adams

    3.Eddy Buts

    4.Peter Ryken

    5.Gunter Vogels

    6.Marc Minnen

    7.Wim Van Uffel

    8.Alain Van Woensel

    9.Peter Aerts

    10.Kurt De Roeck

    11.David Rens 12.Guy Van Laer 13.Peter Bocken 14.Wim Meir 15.Gino Heremans

     

    Cat.D - 65 km

    1.Marc De Cock

    2.Bruno Brabants

    3.Luc Van Roy

    4.Freddy Vangenechten

    5.Wim Lievens

    6.Toon Maes

    7.Danny Van Hoof

    8.Patrick Zwinnen

    9.Hans Wuyts

    10.Patrick Vervoort

     

    Cat.E - 65 km

    1.Ludo De Bakker

    2.Jaak Been

    3.Leo Verdries

    4.John Bosch

    5.Jean Maessen

    06-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    05-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 05/08/2016

    waod_3.jpg
    Proficiat aan JORIS ROGIERS met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Proficiat aan ANNICK VAN LEUVEN met haar Zege bij de Dames !!!

    Joris Rogiers.jpg    Annick Van Leuven 2015.jpg 

         Joris Rogiers            Annick Van Leuven

    Vrijdag 5 Augustus 2016 - KALKEN (9270)


    Niet Vergunninghouders – 55,8 km – 39 deelnemers

    1-JORIS ROGIERS (Lochristi)

    2-De Bock Stef

    3-De Sutter Stijn

    4-Van Osselaer Tommy

    5-Segers Jimmy

    6-Kesteleyn Bram

    7-De Kimpe Nick

    8-Van Steirteghem Filip

    9-Van De Steene Thibau

    10-De Baere Benjamin

    11-Van Bever Nico-12-De Leeuw Jelle-13-Nijs Dimitri-14-Feucht Sigi-15-Van Durm Toon-16-Leenaerts Stefaan-17-De Backer Frédéric-18-De Block Korneel-19-Inghels David-20-Cools Luc-21-De Geyter Sebastiaan-22-De Backer Kristof-23-De Cock Joeri-24-Leenaerts Ortwin-25-De Maesschalck Johan-26-De Permentier Kenny-27-Van Der Linden Davy-28-Van Driessche Kjell-29-Van Wauwe Bert-30-Bouquet Kenneth-31-Spitaels David-32-Willems Christophe-33-Van Elslander Nick-34-Van Driessche Frederik-35-Denissen Wim-36-Van Havermaet Koen-37-Van Gaeveren Gunter-38-Hooreweghe Peter-39-Wulteputte Bram

     

    Dames – 37,2 km – 16 deelnemers

    1-ANNICK VAN LEUVEN (Schoten)

    2-Fiers Ilse

    3-Ten Hartog Sarah

    4-Saeys Brenda

    5-De Wever Ann

    6-Vertenten Soetkin

    7-Tillaert Evy

    8-Liesens Karolien

    9-Bourgognon Els

    10-Genyn Annemieke

    11-Vandewalle Katrien 12-de Koning Ilona 13-Sintobin Sandra 14-Vercamer Elien 15-Peers Marijke 16-Wijtinck Sandra

    05-08-2016 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 05/08/2016
    banner VWF.jpg

    Proficiat aan KRIS DE BLOCK  met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks C !!!
    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 5°Seizoenszege  !!!

    Kris Deblock 2015.jpg    Geert Van Speybroeck 2015.jpg 

            Kris De Block            Geert Van Speybroeck

    Vrijdag 5 Augustus – ZINGEM (9750) - Wittelstraat - Feesttent

    A-reeks – 65 km - 1h31 
    1.Arno DE WISPELAERE 
    2.Ron Vandenbussche 
    3.Pieter Bauters 
    4.Yorick Lison 
    5.Matthijs Holvoet 
    6.Yam Poliak 
    7.Cedric Rottiers 
    8.Jens Vermassen 
    9.Bjorn Lison 
    10.Kristof Van Wijmeersch 

    B-reeks – 65 km - 1h31 
    1.Kristof GRYSON 
    2.Kevin Van Raemdonck 
    3.Kevin Van De Keer 
    4.Peter Van Damme 
    5.Laurent Lerate 
    6.Stijn Gidé 
    7.Jimmy De Doncker 
    8.Kenny Michels 
    9.Gunter D'Hondt 
    10.Maarten De Croock 

    C-reeks – 65 km - 1h34 
    1.KRIS DE BLOCK (Mariekerke)
    2.Mario Van Der Sickel 
    3.Bart Heyvaert 
    4.Peter Maes 
    5.Frank Vagenende 
    6.Mario Van Den Broecke 
    7.Peter Vermassen 
    8.Willem Van Der Heyden 
    9.Alex Goossens 
    10.Benoit Hugé 

    D-reeks – 56 km - 1h22 
    1.GEERT VAN SPEYBROECK (Assenede)
    2.Richard De Ridder 
    3.Patrick Jacobs 
    4.Ronald Rents 
    5.Ronny Van Der Vurst 
    6.Eddy Van De Kerckhove 
    7.Jan De Mulder 
    8.Ronny Cosyn 
    9.Frank Geets 
    10.Peter Ballet 

    E-reeks – 56 km - 1h22
    1.Joost PIETERS 
    2.Rudy Thomas 
    3.Dirk Van Hove 
    4.Ronny Paridaens 
    5.Rene De Brucker 
    6.Danny De Backer 
    7.Dominique Turcksin 
    8.Hugo Van Linden 
    9.Rudy Bloemmen 
    10.Gerrit Vermassen 

    F-reeks – 51 km - 1h18 
    1.Chris GEERTS 
    2.Patrick Van Renterghem 
    3.Helmut Tas 
    4.Wim De Waal 
    5.Noël Burggraeve 
    6.Jozef Deneef 
    7.Eddy Vanopstal 
    8.Jan Snoeck 
    9.Eddy Vandermeeren 
    10.Johny Van Holen

    F+ -reeks -51 km - 1h18
    1.Luc SNELS 
    2.Marc Vervondel 
    3.Theo Coudyzer 
    4.Willy Mous 
    5.Florent De Leersnyder 
    6.EtienneVandenhouwe
    7.Willy Teirlinck 
    8.Freddy Vandenberghen 
    9.Jozef Saerens 
    10.William De Cremer 

    05-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 05/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 5°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Thomas De Gendt kop 2016.jpg 

       Thomas De Gendt

    Vrijdag 05/08/2016 DWARS DOOR HET HAGELAND (B) - Men Elite UCI - 197,7 km - 44,4 km/h

    Aantal deelnemers: 184 - opgevers: 101

    1 TERPSTRA Niki NED ETIXX - QUICK STEP

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 SENECHAL Florian FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    4 WALLAYS Jelle LOTTO SOUDAL

    5 MARCATO Marco ITA WANTY - GROUPE GOBERT

    6 BERTAZZO Liam ITA WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST

    7 DECLERCQ Tim TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 STEWART Thomas GBR MADISON GENESIS

    9 DE BIE Sean LOTTO SOUDAL

    10 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    11 Hofstetter Hugo FRA 12 STEELS Stijn 13 PLACKAERT Baptiste 14 BIERMANS Jenthe 15 KERKHOF Tim NED 16 BAUGNIES Jérôme 17 KREDER Michel NED 18 TUREK Daniel CZE 19 CLAEYS Dimitri 20 MCNALLY Mark GBR 21 WISNIOWSKI Lukasz POL 22 VAN DER LIJKE Nick NED 23 DE BONDT Dries 24 LIGTHART Pim NED 25 VERMEERSCH Gianni 26 MANNAERTS Jelle 27 VEREECKEN Nicolas 28 BARBIER Rudy FRA 29 BOSMANS Wietse 30 HAVIK Piotr NED 53 DE JONGHE Kevin 59 VAN STAEYEN Michael 76 ROBERT Frederique

     

    05/08/2016 DERNYFESTIVAL WILRIJK (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium 90 km - 40,6 km/h

    Aantal deelnemers: 15 - opgevers: 0

    1 THOMAS DE GENDT uit Beveren LOTTO - SOUDAL

    2 KEISSE Iljo ETIXX - QUICK STEP

    3 DEBUSSCHERE Jens LOTTO - SOUDAL

    4 TEN DAM Laurens NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    5,DRUYTS Gerryn CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 VAN POPPEL Boy NED TREK FACTORY RACING TEAM

    7 FARRAR Tyler USA MTN - QHUBEKA

    8 VAN MEIRHAEGHE Jef TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    10 LANGEVELD Sebastian NED TEAM CANNONDALE - GARMIN

    11 NAESEN Oliver 12 VALLEE Boris 13 VAN BEETHOVEN Matthias 14 VERHULST Pauwel 15 KLOECK Dario

     

    05/08/2016 LEDE (O) - Elite z.c./U23 – Criterium 70 km - 42,94 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 7

    1 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 MCCANN John USA FIRST INTERNET BANK

    5 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 USE Laurens K.V.C. DEINZE VZW

    8 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 PICOUX Maximilien COLOR CODE ARDEN´BEEF

    11 VAN DAMME Davy 12 SROKA Robert USA 13 BASTIAENS Ayco 14 DECLERCQ Thierry 15 BONTINCK Karel 16 VANDAELE Philip 17 DIERICKX Anthony 18 RASSCHAERT Kilian 19 POTTS Marc IRL 20 LANGEDOCK Mathieu 21 CLAEYS Stef 22 MOTTE David 23 VAN BOSSUYT Davy 24 BRAYAN-LUND Thomas DEN 25 DONIE Birger 26 DERUYTER Stijn 27 VAN DUREN Brent 28 ISRAEL Pieter NED 29 PIRARD Maxim 30 MCFALL David IRL

     

    05/08/2016 ZELZATE KATTE (O) - Elite z.c./U23 - 111,06 km - 43,29 km/h

    Aantal deelnemers: 75 - opgevers: 17

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    4 CRABBÉ Arno ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    7 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    8 SOBERON Zowé K.V.C. DEINZE VZW

    9 GOOSSENS Kenny CIBEL-CEBON

    10 VERHOEVEN Nico SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 BOUTS Jordy 12 DE SCHUYTER Arne 13 COOREVITS Gilles 14 DEJONGHE Bram 15 BUYSSE Jos 16 VERCAUTEREN Tim 17 VAN HYFTE Steven 18 DE DECKER Steven 19 SABO Pedro 20 DE BOCK Yoni 21 VANOVERSCHELDE Kobe 22 TIELEN Dario 23 VERHEGGE Jari 24 PETIT Tomas 25 VERDONCK Tibo 26 HAEMELS Bavo 27 J BOARDMAN Samuel USA 28 DE BLAERE Diego 29 COUDENYS Wesley 30 DE RHO Nicolay 33 PERSOON Joeri 48 PERSOON Wouter 50 DEMETER Renaat 51 DE BOCK Jelle 58 WANTE Nick

     

    05/08/2016 OOSTKAMP (W) - Dames Elite - 91,8 km - 40,05 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 2

    1 MACHACOVA Jarmila CZE TEAM DUKLA PRAHA

    2 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 HANNES Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    4 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    5 GUNVALDSEN Janicke NOR HITEC PRODUCTS

    6 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW

    7 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 DELBAERE Fien TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    9 DUFOER Sjoukje AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 ACCOE Joyce WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    11 VAN DEN BORN Eva NED 12 BERLIN Malin SWE 13 LEENKNEGT Liliane 14 VANHOUTTE Fenna 15 VAN DEN HAUTE Steffy16 THILL Laurence LUX 17 GINS Tara 18 VANDEWALLE Isabel 19 DENEEF Naïka 20 FREMINEUR Terry 21 STRUYF Lize 22 DOM Sabrina 23 BRITS Delphine 24 DUFFIELD Sarah AUS 25 VANDER SANDE Elise 26 DELTOMBE Evelien 27 DEFOUR Lara 28 BAELE Eveline 29 ROES Maxime 30 COMMISSARIS Caren 39 WITTOCK Nancy

     

    05/08/2016 MAZENZELE-OPWIJK (B) - Juniores - 81 km - 37,99 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 14

    1 GILLIAM Jules USA TEAM SPECIALIZED

    2 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W

    4 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 WEINBERG Guy ISR VERANDAS WILLENS - CRABB

    6 HANADA Kiyomasa JPN INDIVIDUEEL

    7 DE LIE Axel VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 VAN DER VEEKENS Mel NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    9 BARNET Mathias GBR SPOKES RACING TEAM

    10 DIERCKX Joëy DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 BAUDE Arthur 12 TIMMERS Lars NED 13 J SCHUNK Conor USA 14 PEIGNEUR Guillaume 15 YOGEV Alon ISR 16  MC CANN Conor IRL 17 BAEYENS Yorgo 18 VAGENENDE Liam 19 BOUTS Jens 20 VAN DE VELDE Guillaume 21 CAMPS Jelle 22 DALEMANS Geoffrey 23 E WAJDA Marco USA 24 FELIX Robbe 25 LETEN Matthias 26 DECLEYRE Jens 27 KLEAMAN MAKA Omer ISR 28 VRANCKX Mark 29 RJUAN Idan ISR 30 SCHILLEMANS Jonas 36 COPPIETERS Jeroen

    05-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    04-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 04/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 04/08/2016 OOSTKAMP (W) - Elite z.c./U23 - 102 km - 44,75 km/h

    Aantal deelnemers: 123 - opgevers: 26

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    3 DAENINCK Benoit FRA CC NOGENT SUR OISE

    4 POTTS Marc IRL NEON VELO

    5 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    6 D´HOORE Giorgio VIND! CYCLING PROJECT

    7 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    8 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    9 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    10 VERSTREPEN Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 CONSTANT Kenny 12 NEIRYNCK Kevin 13 WILLEMS Mario 14 VANDAELE Angelo 15 PLANCKAERT Emiel 16 SLABINCK Indiana 17 DE RUYSSCHER Dante 18 FORD Martin GBR 19 MUYS Ayton 20 DE MERLIER Giovanni 21 FLET Axel FRA 22 FYNTAN Ryan IRL 23 VANDENBUSSCHE Jari 24 VAN RAEPENBUSCH Ruben 25 DESMECHT David 26 BALLET Mathias 27 TIMMERMANS Tom 28 LEFEVER Nico 29 VAN RUYMBEKE Thieme 30 JONCKHEERE Michael 74 VAN DEN BERGHE Anthony

    04-08-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    03-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 03/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 6°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thibau Verhofstadt.jpg 

      Thibau Verhofstadt

    Woensdag 03/08/2016 NATOUR DERNYCRITERIUM ANTWERPEN (A) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium

    1ste reeks - deelnemers: 15 - opgevers: 0 - 15,6 km- 39,69 km/h

    1 DE KETELE Kenny TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 VAN POPPEL Boy NED TREK - SEGRADO

    4 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 POZZATO Filippo ITA WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST

    6 BOONEN Tom ETIXX - QUICKSTEP

    7 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    8 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 STUYVEN Jasper TREK FACTORY RACING TEAM

    10 DOCKX Gert LOTTO - SOUDAL

    11 VAN STAEYEN Michaël 12 BOECKMANS Kris 13 DE VREESE Laurens 14 PIETERS Roy NED 15 MUSEEUW Stefano

    2de reeks - deelnemers: 15 -  opgevers: 0 – 19,2 km - 38,61 km/h

    1 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    2 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    3 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    4 MUSEEUW Stefano IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 STUYVEN Jasper TREK FACTORY RACING TEAM

    6 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    8 BOONEN Tom ETIXX - QUICKSTEP

    9 POZZATO Filippo ITA WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST

    10 VAN POPPEL Boy NED TREK SEGAFREDO

    11 DOCKX Gert 12 DUPONT Timothy 13 PIETERS Roy NED 14 DE KETELE Kenny 15 VAN HOECKE Gijs

    Finale reeks - deelnemers: 15 - opgevers: 0 – 30 km - 39,08 km/h

    1 BOONEN Tom ETIXX - QUICKSTEP

    2 POZZATO Filippo ITA WILIER TRIESTINA - SOUTEAST

    3 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    4 STUYVEN Jasper TREK FACTORY RACING TEAM

    5 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 DOCKX Gert LOTTO - SOUDAL

    7 DE KETELE Kenny TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    9 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    10 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    11 BOECKMANS Kris 12 VAN POPPEL Boy NED 13 PIETERS Roy NED 14 VAN HOECKE Gijs 15 MUSEEUW Stefano

     

    03/08/2016 ZILLEBEKE (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 156 km - 41,79 km/h

    Aantal deelnemers: 131 - opgevers: 61

    1 WELTEN Bram NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    3 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    4 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 HAVIK Piotr NED TEAM 3M

    6 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    7 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    8 OOSTRA Folkert NED WEST FRISIA

    9 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    10 SPENGLER Lucas SUI BMC DEVELOPMENT TEAM

    11 JANSSENS Jimmy 12 SCHAPPI Martin SUI 13 MOSTOV Zeke USA 14 VANMEENEN Jordy 15 DOBBS SAM NZL 16 WILLEMS Kenny 17 SUNDSTROM Erlend NOR 18 DE JONGHE Jules 19 DE MAN Jaap NED 20 GELDHOF David 21 SEYE Guillaume 22 DE POORTER Maxime 23 POIRET Benjamin FRA 24 ROELS Wannes 25 VAN DE WALLE Goran 26 VAN STEENBERGEN Jori 27 ANECA Ciske 28 MOL Robbert-Jan NED 29 PINAUD Anthony FRA 30 DEGROOTE Jonas 32 CLAUS Dieter

     

    03/08/2016 LINDEN-LUBBEEK (B) - Elite z.c./U23 - 108 km - 40,99 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 27

    1 LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T.

    2 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    3 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    4 FLET Axel FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    5 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    6 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    7 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    9 MAZZONE Leon GBR ILLI BIKES

    10 HEYMANS Jonas TEL & CO CYCLING TEAM

    11 VAN DE KERKHOVE Brent 12 MAUER Yannick GER 13 SNYERS Jari 14 VANDERHEYDEN Jens 15 BATS Didier 16 PAASSCHENS Mathijs 17  DECOSTER Gert-jan 18 SCHUERMANS Jens 19 MERCKX Niels 20 VAN GUYSE Jarno 21 DEBRUYNE Glenn 22 PARDON Ward 23 PICOUX Maximilien 24 TEASDALE Josh GBR 25 BYRNE Dillon GBR 26 SAVAGE Kieran GBR 27 PHILIPS Jonas 28 AZEN Madi KAZ 29 MERTENS Tom 30 VAN ROY Simon

     

    03/08/2016 HEERS (LB) - Juniores - 80 km - 41,53 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 5

    1 LOWIE Sebastiaan BMX VLIJTINGEN

    2 JOHANSEN Julius DEN TEAM BORKOP CYKLER - CARL RAS ROSKILDE

    3 J SCHUNK Conor USA MASTER CYCLING SYSTEMS

    4 A PUTT Noah USA HOT TUBES DEVELOPMENT CYCLING TEAM

    5 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    6 C DAVIS Cole USA NCCF/TEAM SPECIALIZED JUNIORES

    7 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 BORGERS Gilles DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    10 DE PEUTER Dylan WSC HAND IN HAND BAAL

    11 T LARSON Bjorn USA 12 ONCKELINX Nand 13 CLOUSE Evan USA 14 MICHIELS Yannick 15 PLATTEEUW Robbe 16 WOUTERS Andreas 17 GAUTHY Tanguy 18 STICKENS Robin 19 GOVAERTS Bjarne 20 VERDIN Joris 21 HOUBEN Tom 22 MACLEOD John GBR 23 GEERTS Bjorn 24 LIEGEOIS Arnaud

     

    03/08/2016 KOOIGEM (W) - Juniores - 93,6 km - 39,4 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 26

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 HOUCKE Killyan FRA TEAM OGS

    4 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 DELEU Arnaud ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 HUYGHE Gilles MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VANDERMEERSCH Emilien FRA TEAM OGS

    11 HESTERS Jules 12 WAEYTENS Robin 13 VERCRUYSSE Dylan 14 WEINBERG Guy ISR 15 FITZWATER Matias NZL 16 VOIGT Eric USA 17 CAPPELLE Maxim 18 DOCHY Thibaut 19 VERBERCKMOES Fabio 20 VAN KEIRSBULCK Engelbert 21 DE WILDE Gilles 22 VANOVERBERGHE Jens 23 BEN MOSHE Yuval ISR 24 VERCRUYSSE Bryan 25 DHONT Arnoud 26 VAN HAUWERMEIREN Michiel 27 GONDRY Quinten 28 VAN CANEYT Joren 29 DUFAU Axel FRA 30 VANDENDAELE Vic 38 SMET Jonas 52 BRUGGEMAN Lorenzo

     

    03/08/2016 RANSBERG KORTENAKEN (B) - Juniores - 90 km - 36,17 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 11

    1 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 ZUKOWSKY Nickolas CAN CYCLING CANADA

    3 CHRETIEN Charles CAN CYCLING CANADA

    4 KIROUAC Thierry CAN CYCLING CANADA

    5 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 GOOSSENS Rob ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 FONTIJNE Niels NED UWTC DE VOLHARDING

    9 SIMMS Noah CAN CYCLING CANADA

    10 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 DETIENNE Victor 12 MANS Jarn 13 JANSSENS Pieter 14 VERBIST Alexander 15 VAN ESCH Jarno NED 16 VAN DEN HAUTE Bram 17 HABETS Ivo NED 18 PARMENTIER Roald 19 ANSELME Renaud 20 FRANCEN Joeri 21 VANHULST Jens

    03-08-2016 om 21:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 03/08/2016

    waod_3.jpg
    Woensdag 03 Augustus 2016 - URSEL (9910)

     

    Catg.A – 74,1 km – 48 deelnemers

    1-Debaere Giovanni (Roeselare)

    2-Trenson Jan

    3-De Doncker Jimmy

    4-Delodder Sebastiaan

    5-Roeygens Pieterjan

    6-Timbreur Jonas

    7-Cooman Mauro

    8-Holvoet Mattijs

    9-Clemme Kevin

    10-Bauters Pieter

    11-Van Der Jeught Stijn-12-Vandenbussche Ron-13-Heremans Koen-14-Everaerd Pieter-15-Van Rijckeghem Steven-16-Demaertelaere Dennis-17-Buysse Lennert-18-Deboever Nick-19-Verwee Nico-20-Van Sante Tristan-21-Van Waeyenbergh Grégory-22-Stevens Juhani-23-Carrette Kristof-24-Cooman Jerry-25-Poot Kevin-26-Diependaele Gerrit-27-Thienpont Ward-28-Bultinck Davy-29-Goussey Maarten-30-Robaeys Nick-31-Braet Nicholas-32-Dhondt Gunter-33-Van Crombrugge Dieter-34-Declerck Kristof-35-Cooman Gianni-36-Roegist Mario-37-Vancolen Kevin-38-Scherrens Chris-39-Sonneville Jarno-40-Vispoel Bryan-41-De Baets Michael-42-De Croock Maarten-43-Durant Céderic-44-Dury Davy-45-Rogge Simon-46-De Mey Sebastiaan-47-Tournay Ludovic-48-Gryson Kristof

     

    Catg.B – 62,7 km – 22 deelnemers

    1-Lampaert Philip (Bellem)

    2-De Weirdt Gino

    3-Verbeken Kurt

    4-Van Clapdorp Luc

    5-Mortier Alain

    6-Van Holderbeke Frank

    7-De Bosscher Koen

    8-De Vlieger Sven

    9-Van De Perre Lieven

    10-Reniers Kristof

    11-Rabout Rudi-12-Van Himst Patrick-13-Eeckhout Niko-14-Luyssen Geoffrey-15-Wytinck Luc-

    16-Diet Wim-17-Bertier Kurt-18-Landuyt Steven-19-Van Mol Bart-20-De Vos Pascal-21-Thursfield Paul-22-De Jaeger Kevin

     

    Catg.C – 62,7 km – 14 deelnemers

    1-De Bruyne Danny (Waarschoot)

    2-Primo Gino

    3-Mathys Dirk

    4-Bertier Rudy

    5-Leuntjens Kurt

    6-Harms Ko

    7-Reniers Tony

    8-Lammens Mario

    9-Bath Mick

    10-Depuydt Dominique

    11-Braeckman Geert-12-De Smet Philippe-13-Reubens Hendrick-14-Pauwels Nico

     

    Catg.D – 51,3 km – 22 deelnemers

    1-Somers Chris (Geraardsbergen)

    2-Hoornaert Glenn

    3-Van Kerschaver Robin

    4-De Coninck Danny

    5-Watteny Patrick

    6-Baudonck Tony

    7-De Naeghel Jozef

    8-Coppers François

    9-Verzele Noël

    10-De Baets Johan

    11-Van Lierde Hans-12-Vyncke Wilfried-13-D'Hondt Erwin-14-Heye Hilair-15-De Poorter Luc-16-De Sutter Willy-17-Vyncke William-18-Van Renterghem Patrick-19-De Maesschalck Johan-20-Bracke Wim-21-Tas Helmuth-22-Snoeck Jan

     

    Catg.E +65 jaar – 51,3 km – 10 deelnemers

    1-De Leersnyder Florent (Oostrozebeke)

    2-Moens Louis

    3-de Waal Wim

    4-Vergult Jos

    5-Demeyere José

    6-Mous Willy

    7-Van Imschoot Roland

    8-Lockefeir Marinus

    9-Pieters Roland

    10-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 51,3 km – 4 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Brouwers François

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-Lauwers Marnix

     

    Niet Vergunninghouders – 74,1 km – 26 deelnemers

    1-De Spiegeleire Mattias (Adegem)

    2-Kesteleyn Bram

    3-Van Meirhaeghe Karel

    4-De Rubbel Yves

    5-Varewyck Joeri

    6-Hooreweghe Peter

    7-Van Steirteghem Filip

    8-Spileers Kenny

    9-Roman Dieter

    10-Verloo Stijn

    11-De Baets Lowie-12-Tinel Pieter-13-De Cock Joeri-14-De Bock Erwin-15-Withouck Robin-16-De Backer Frédéric-17-De Brouwer Stefaan-18-De Vrieze Bjorn-19-Dhoore Maarten-20-Vanderborght Pieter-21-Heymans Tim-22-Verbeelen Elie-23-Koenraads Hans-24-Anthonis Simon-25-Van Laethem Philippe-26-Claeys Kevin

    03-08-2016 om 21:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DEERLIJK VAN DINSDAG 02/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DEERLIJK VAN DINSDAG 02/08/2016     


    Dinsdag 02/08/2016 DEERLIJK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,85 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 0

    1 MCCANN John USA FIRST INTERNET BANK

    2 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    4 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 OLIEBOS Jordy MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 GARDNER Dan GBR INDULEK

    7 COURTENS Olivier BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 ROELS Sam DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 ADRIAENS Bert MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 MICHELS Pedro 12 SROKA Robert USA 13 DECLERCQ Thierry 14 THERAIN Quentin 15 DEMEYER Niels 16 STOFFERIS Rieno 17 ROSZKIEWICZ Raphaël 18 DE MERLIER Giovanni 19 DEJONGHE Bram 20 DE GROOTE Arne 21 ROLET Sylvain 22 HEYTENS Maxim 23 NARUMI Soh JPN 24 VANOVERSCHELDE Kobe 25 COURTENS Igor 26 VERSICHEL Davy 27 UMSTEAD Ian USA 28 BOUTEN Migel 29 DE CORTE Axel 30 VANDENDRIESSCHE Ibe

    DSC02225.JPG
    Podium met winnaar John MCCann, Giel Bruyneel en Jonathan Van Betsbrugge.
    DSC02217.JPG
    Podium met winnaar John MCCann, Giel Bruyneel en Jonathan Van Betsbrugge.
    DSC02234.JPG
                               Een woordje uitlag van winnaar John MCCann.
    DSC02228.JPG DSC02194.JPG
                      Winnaar John MCCann.
    DSC02138.JPG
                                       Aankomst van de winnaar John MCCann.
    DSC02144.JPG
                                       Aankomst van de 2de Giel Bruyneel.
    DSC02146.JPG
                              Aankomst van de 3de Jonathan Van Betsbrugge.
    DSC02048.JPG
    DSC01985.JPG
    DSC01927.JPG
    DSC01914.JPG
    DSC01894.JPG
    DSC01850.JPG
    DSC01829.JPG
    DSC01826.JPG
    DSC01821.JPG
    DSC01814.JPG
    DSC01803.JPG
    DSC01798.JPG
    DSC01786.JPG
    DSC01781.JPG
                   De start te Deerlijk van de Elite z.c. & U23 met 50 deelnemers.





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-08-2016 om 18:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/08/2016

    waod_3.jpg
    Maandag 8 Augustus 2016 - MEILEGEM (9630) – Meilegemstraat - Meilegemstraat 43



    AFGELAST !!!

    03-08-2016 om 17:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 02/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 02/08/2016 DEERLIJK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,85 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 0

    1 MCCANN John USA FIRST INTERNET BANK

    2 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    4 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 OLIEBOS Jordy MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 GARDNER Dan GBR INDULEK

    7 COURTENS Olivier BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 ROELS Sam DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 ADRIAENS Bert MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 MICHELS Pedro 12 SROKA Robert USA 13 DECLERCQ Thierry 14 THERAIN Quentin 15 DEMEYER Niels 16 STOFFERIS Rieno 17 ROSZKIEWICZ Raphaël 18 DE MERLIER Giovanni 19 DEJONGHE Bram 20 DE GROOTE Arne 21 ROLET Sylvain 22 HEYTENS Maxim 23 NARUMI Soh JPN 24 VANOVERSCHELDE Kobe 25 COURTENS Igor 26 VERSICHEL Davy 27 UMSTEAD Ian USA 28 BOUTEN Migel 29 DE CORTE Axel 30 VANDENDRIESSCHE Ibe

     

    02/08/2016 KAPELLEN (A) - Elite z.c./U23 - Criterium 70 km - 41,31 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 12

    1 VAN ZANDBEEK Ronan NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    2 PIROTTA Darcy AUS 225 RACING

    3 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VAN DE KLUNDERT Koen NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 LANE Samuel AUS WARRNAMBOOL CYCLING CLUB INC

    8 VERHEYDEN Robin VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VAN BROEKHOVEN Rob NED ENERTHERM-BKCP

    10 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 VERMEIREN Tom 12 VERWAEST Kevin 13 VAN AERT Jan 14 VANDERMAST Kevin 15 VAN DER KLUNDERT Pim NED 16 TIMMERMANS Ward 17 ADRIAENSEN Michael 18 COP Jurgen 19 MAWBY Jackson AUS 20 THYS Nico 21 VAN DER POEL Lars NED 22 SPURRELL Tyler AUS 23 THIJS Wim 24 MERTENS Julian 25 VAN GANSEN Sam 26 KOOLS Jos NED

     

    02/08/2016 LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 39,1 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 2

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 SIX Franklin COLOR CODE ARDEN´BEEF

    3 LOY Antoine COLOR CODE ARDEN´BEEF

    4 DECAESTEKER Frederik DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 TOUBEAU Alexandre VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE

    6 DECEUNINCK Thomas VIND! CYCLING PROJECT

    7 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    8 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    9 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    10 DERUYTER Stijn CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    11 BRULEZ Miqele 12 CASIER Arne 13 DENOLF Ritchie 14 KUYSTEN Joshua NZL 15 LAPERE Kris 16 CORNELIS Nico 17 LANNOO Jaromir 18 CLAEYS Stef 19 TOUBEAU Nicolas 20 CALLEMEIN Pieter 21 DEBACKERE Pieter-jan 22 MULLAN Nathan IRL 23 PERHALA Nicholas USA 24 DEPYPERE Mathias 25 DESMET Mathias 26 TOORTELBOOM Frederik 27 DESMET Jani 28 PANWAR Arvind IND 29 CHENJI Parashuram IND 30 KITAURA Akira JPN

     

    02/08/2016 TREMELO-BAAL (B) - Elite z.c./U23 - 119 km - 41,61 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 21

    1 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    2 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    4 CRABBÉ Arno ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM

    6 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    7 VAN ROOSBROECK Patrick BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 MAUER Yannick GER VERANCLASSIC- AGO

    9 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 BADA Florian BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    11 DE HAES Jorden 12 BURTNIK Evan CAN 13 VAN NUFFELEN Glen 14 VAN UFFEL Willem 15 VAN NYEN Hans 16 BEYENS Yoeri 17 THEYS Koen 18 KEMERLINCKX Kristof 19 SWEECK Hendrik 20 JOYCE Sean NZL 21 VEROFT Jelto 22 VERLINDEN Jordy 23 VAN DER SANDEN Mathias 24 HOEFKENS Lennert 25 MICHIELS Sander 26 VAN STEENWINKEL Han 27 VAN CAUWENBERGH Yentl 28 VERMAELEN Steven 29 DE CAERLÉ Gino 30 MUYLST Andy

     

    02/08/2016 KAPELLEN (A) - Dames Elite - Criterium 60 km - 37,14 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 12

    1 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 ROORDA Stephanie CAN CYCLING BC

    3 BERGEN Sara CAN TREK RED TRUCK

    4 MACHACOVA Jarmila CZE TEAM DUKLA PRAHA

    5 ERNGREN Ida SWE TEAM CRESCENT DARE STAFFANSTORP

    6 VAN DEN BORN Eva NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 GUNDVALDSEN Janicke NOR BRYNE CK

    8 PRUDKOVA Barbora CZE CESKA SPORITELNA ACCOLADE

    9 DE QUINT Pia LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 BONHOMME Arianne CAN THE CYCLERY OPUS

    11 DEBBOUDT Lensy 12 RIST Liisi EST 13 VERSTICHELEN Femke 14 GASS Daniela GER 15 KLOPPENBURG Margriet DEN 16 VAN DE GUCHTE Quinty NED 17 KANTI Dorottya HUN 18 HERMANS Anka 19 VERHAEST Sara 20 LIMA Tone Hatteland NOR 21 DUFFIELD Sarah AUS 22 GRANT Meghan CAN 23 LEVIN Tilina SWE 24 RIST Daisi EST 25 DEBBOUDT Sylvia 26 VANDEWALLE Isabel 27 TERJESSEN Andrea NOR

     

    02/08/2016 KOOIGEM (W) - Nieuwelingen - 70,2 km - 37,21 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 9

    1 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    2 DESIMPELAERE Victor DEN KOEGE CYKEL RING

    3 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 GADENNE Kevin CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 DERIBREUX Achille CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    7 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    12 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    51 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    03-08-2016 om 12:21 geschreven door kenny


    02-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/08/2016

    VWV 2015.jpg
    Maandag 01/08 BAAL (3128)


    Liefhebbers - 91 km

    1.Nick De Weerdt

    2.Philippe Van Opstal

    3.Jeroen Goeleven

    4.Laurent Lerate

    5.Dave Bruylandts

    6.Jean Paul De Busser

    7.Geert Dieltjes

    8.Niels Van Kerckhoven

    9.Joris Verheyden

    10.Wannes Galicia

    11.Yari Crollet 12. ? 13.Dave Vennincx 14.Frederic Wilmet 15.Sven Cuppers 16.Yves Schouwaerts 17.Jeroen Haest 18.Jonas Heymans 19.Kenny Valgaerts 20.Wouter Schoofs 21.Steve De Peuter 22.Jelle Delanghe 23.Maxime Haut 24.Erik Vluymans 25.Remy Dominique

     

    Cat.C - 63 km

    1.Koen Heremans

    2.Gert De Proost

    3.Ivan Verschueren

    4.Danny Scheurs

    5.Kurt Van De Plas

    6.Wim Vanberghen

    7.Jimmy Van den Put

    8.Johan Vos

    9.Hans Van Bael

    10.Danny Serron

    11.Christophe Adams 12.Stefaan Lintermans 13.Wim Everaerts 14.Guy Van Laer 15.Ronny Briesen

     

    Cat.D - 63 km

    1.Philippe Wauters

    2.Rudy Lahou

    3.Marc Vandenwijngaerden

    4.Toon Maes

    5.Johnny Vertessen

    6.Daniel Van Der mieren

    7.Eddy Van Loy

    8.Wim Van Thielen

    9.Jan Maegh

    10.Paul Fierens

    11.Roel De Geyter 12.Luc Keim 13.Michel Jannes 14.Robert Vandekerkhof 15.Freddy Vangenechten

     

    Cat.E - 63 km

    1.Sus Auwers

    2.Rene Van Gils

    3.Ludo De Bakker

    4.Roland Degeest

    5.Jean Pierre Huyck

    02-08-2016 om 15:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/07/2016

    VWV 2015.jpg
    Zaterdag 30/07 OOSTERLO (2440)


    Liefhebbers - 68,6 km

    1.Joris Wagemans

    2.Tijs Huygen

    3.Tom De Feyter

    4.Stef Wijnants

    5.Quentin Goossens

    6.Jeff Vertommen

    7.Sven Vercammen

    8.Kristof Wijckmans

    9.Rik Craenen

    10.Jeroen Goeleven

    11.Jef Van Olmen 12.Dennis Van Gool 13.Keith Heylen 14.Jordy Geukens 15.Daniel Peeters 16.Yari Crollet 17.Rik De Vree 18.Roy Guequierre 19.Yves Cuyvers 20.Jean Paul De Busser 21.onno Lindhout 22.Dieter Jacobs 23.Ferre Haveneers 24.Sven Van Roy 25.Nick Jabssen

     

    Cat.C - 58,8 km

    1.Koen Heremans

    2.Kris Witvrouwen

    3.Ronny Denier

    4.Erik Vluymans

    5.Ivan Verschueren

    6.Wim Vanberghen

    7.Nico Spruyt

    8.Peter Aerts

    9.Benny Fets

    10.Vital Pauwels

    11.Danny Willems 12.Wim Monden 13.Peter Ryken 14.Patric Bogaerts 15.Gert Hermans

     

    Cat.D - 58,8 km

    1.Hans Wuyts

    2.Peter Vos

    3.Jan Cortoos

    4.Luc Van Roy

    5.Dirk Mertens

    6.Freddy Vangenechten

    7.Ronny Govers

    8.Bruno Brabants

    9.Philippe Wauters

    10.Daniel Van Der Mieren

    11.Bernard Hakir 12.Peter Schmitz 13.Eddy Van Loy 14.Patrick Zwinnen 15.Jan Maegh

     

    Cat.E - 58,8 km

    1.Sus Auwers

    2.Rene Van Gils

    3.Kelly Lambrechts

    4.Sarah Vloemans

    02-08-2016 om 15:18 geschreven door kenny


    01-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 01/08/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 01/08/2016     


    Maandag 01/08/2016 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,56 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 14

    1 PIROTTA Darcy AUS 225 RACING TEAM

    2 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    3 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    4 LANE Samuel AUS WARMAMBOOL CT

    5 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 MAES Bryan DCR CYCLING TEAM

    7 MAWBY Jackson AUS JML RT

    8 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    9 SPURRELL Tyler AUS BLACKBURN

    10 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 BONTINCK Karel 12 VERBEKE Stijn 13 AKKERMANS Lars NED 14 DE LANDTSHEER Steven 15 VAN HYFTE Steven 16 POELMAN Laurens 17 VAN HYFTE Tom 18 VAN CAUWENBERGH Yentl 19 DEMETER Renaat 20 VAN CAUWENBERGHE Christophe 21 OVERVLIET Jay NED 22 ROVERS Stijn NED 23 DE BLAERE Diego 24 OTT Stefan 25 DE BRUYN Jimmy NED 26 BEENS Sebastiaan NED 27 DE VLIEGER Robin 28 WYTINCK Niels 29 COUDENYS Wesley 30 HEYNS Kristoff 31 MARIN Glenn 32 DE BOCK Jelle

    MAANDAG  SINAAI 379.JPG MAANDAG  SINAAI 365.JPG
                      Winnaar Darcy Pirotta.                                                 Winnaar te Sinaai Darcy Pirotta met de bloemen.

    MAANDAG  SINAAI 363.JPG
    MAANDAG  SINAAI 376.JPG
                                 Een woordje uitleg van winnaar Darcy Pirotta.
    MAANDAG  SINAAI 327.JPG
       Aankomst van winnaar Darcy Pirotta voor Sven Wielandt en Tim Vercauteren.
    MAANDAG  SINAAI 335.JPG
                Aankomst van Pieter De Paepe voor Bryan Maes voor plaats 5.
    MAANDAG  SINAAI 349.JPG
    MAANDAG  SINAAI 295.JPG
                                                 Links Stijn Verbeke.
    MAANDAG  SINAAI 264.JPG
                                        Vooraan Steven De Landtsheer.
    MAANDAG  SINAAI 249.JPG
    De koplopers met Darcy Pirotta, Guy Ten Hartog, Tim Vercauteren en Sven Wielandt.
    MAANDAG  SINAAI 178.JPG
    MAANDAG  SINAAI 169.JPG
    MAANDAG  SINAAI 139.JPG
    MAANDAG  SINAAI 135.JPG
                                                 Links Kristoff Heyns.
    MAANDAG  SINAAI 126.JPG
    MAANDAG  SINAAI 119.JPG
                                                Vooraan Stefan Ott.
    MAANDAG  SINAAI 088.JPG
                                           Vooraan Steven De Kempeneer.
    MAANDAG  SINAAI 086.JPG
    MAANDAG  SINAAI 081.JPG
    MAANDAG  SINAAI 064.JPG
                                              Vooraan Matthias Ongena.
    MAANDAG  SINAAI 054.JPG
    MAANDAG  SINAAI 049.JPG
    MAANDAG  SINAAI 041.JPG
    MAANDAG  SINAAI 029.JPG
                                                 Vooraan Renaat Demeter.
    MAANDAG  SINAAI 023.JPG
                                               Vooraan Bryan Maes.
    MAANDAG  SINAAI 017.JPG
                                 Start Elite z.c. & U23 te Sinaai met 48 deelnemers.


     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-08-2016 om 23:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/08/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 01/08/2016 NA-TOURCRITERIUM PUTTE (A) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium - 92,5 km - 47,55 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 0

    1 STUYVEN Jasper TREK FACTORY RACING TEAM

    2 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    3 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 DE BIE Sean LOTTO - SOUDAL

    5 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    6 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    7 VANDENBERGH Stijn ETIXX - QUICKSTEP

    8 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    9 JANS Roy WANTY-GROUPE GOBERT

    10 CALLEEUW Joeri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    11 BROES Michiel 12 WELTEN Bram NED 13 BEULLENS Cedric 14 VEUCHELEN Frederik 15 BAESTAENS Vincent 16 VANENDERT Jelle 17 AERTS Toon 18 VEREECKEN Nicolas 19 VAN ZUMMEREN Stef 20 VANDEKINDEREN Jens 21 VERDIJCK Niels 22 ADAMS Jens 23 MCNALLY Mark GBR 24 MICHIELSEN Joran 25 WILLEMS Kenny 26 WASTYN Emiel 27 MOONS Olivier 28 ROELANDTS Rutger 29 DE MESMAEKER Kevin

     

    01/08/2016 ERPE-MERE BAMBRUGGE (O) - Elite z.c./U23 - 114,8 km - 41,55 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 16

    1 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    2 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    4 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    5 POTTS Marc IRL NEON VELO

    6 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T

    8 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 VAN DE WALLE Goran HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 SIMON Kenn 12 STROOSNIJDER Michel NED 13 TEASDALE Josh GBR 14 EECKHOUT Kurt 15 BASTIAENS Ayco 16 LAGNEAUX Yoni 17 VAN DAMME Indy 18 DE KETELE Angelo 19 KARANDASHEV Petr RUS 20 NOËL Jordy 21 VANHOUCKE Herman 22 VAN IMPE Kevin 23 TRIBOUT Bart 24 FYFFE Angus IRL 25 DE LANGE Thijs NED 26 VAN BOSSUYT Davy 27 PERSOONS Wim 28 MAGINET Steve 29 RINGOOT Gilles 30 ROMBOUTS Bram

     

    01/08/2016 LOMMEL-BARRIER (LB) - Elite z.c./U23 - 114 km - 44,53 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 11

    1 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    2 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    3 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 ELEN Sander PROFEL - UNITED C.T.

    5 LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T.

    6 NIJS Steven INDIVIDUEEL

    7 ORSET Jonas NOR PRORACE CYCLING TEAM

    8 SEEFAT Maarten NED UWTC DE VOLHARDEN

    9 ZHAKSYLYK Pazylbek KAZ BAÏKONOUR TEAM NATACHA B.M.

    10 THIJS Edwin INDIVIDUEEL

    11 BROEKMANS Glenn 12 GEERAERTS Joni 13 HUVENERS Stan NED 14 CHURCHILL Calvert GBR 15 HOGG Robert GBR 16 VAN NYEN Hans 17 VANDERMEER Laurens 18 SOLBERG Robert NED 19 ERSULTAN Ali KAZ 20 WOUTERS Ruben 21 DE HAAN Jesse NED 22 VANDENBUSSCHE Jari 23 DECHESNE Julien 24 REYNAERTS Jan 25 MERTENS Thomas 26 SEGERS Gert 27 GEUENS Joris 28 LEENDERS Daan 29 MOLENSCHOT Emiel NED 30 FRANK Yvan KAZ

     

    01/08/2016 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,56 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 14

    1 PIROTTA Darcy AUS 225 RACING TEAM

    2 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    3 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    4 LANE Samuel AUS WARMAMBOOL CT

    5 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 MAES Bryan DCR CYCLING TEAM

    7 MAWBY Jackson AUS JML RT

    8 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    9 SPURRELL Tyler AUS BLACKBURN

    10 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 BONTINCK Karel 12 VERBEKE Stijn 13 AKKERMANS Lars NED 14 DE LANDTSHEER Steven 15 VAN HYFTE Steven 16 POELMAN Laurens 17 VAN HYFTE Tom 18 VAN CAUWENBERGH Yentl 19 DEMETER Renaat 20 VAN CAUWENBERGHE Christophe 21 OVERVLIET Jay NED 22 ROVERS Stijn NED 23 DE BLAERE Diego 24 OTT Stefan 25 DE BRUYN Jimmy NED 26 BEENS Sebastiaan NED 27 DE VLIEGER Robin 28 WYTINCK Niels 29 COUDENYS Wesley 30 HEYNS Kristoff 31 MARIN Glenn 32 DE BOCK Jelle

    01-08-2016 om 23:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/08/2016

    waod_3.jpg
    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan MAARTEN ROMBAUT met zijn 3°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    franky.jpg   Maarten Rombaut.jpg

        Franky Weemaes         Maarten Rombaut

    Maandag 1 Augustus 2016 - BAZEL (9150)

     

    Catg.A – 71,5 km – 39 deelnemers

    1-Lammertyn Foeke (Eeklo)

    2-Echelpoels Dries

    3-Cooman Gianni

    4-Van Raemdonck Kevin

    5-Coppens Carrera

    6-Le Blon Michel

    7-Koeman Willem-Jan

    8-Apers Michael

    9-Nachtegael Danny

    10-Verwee Nico

    11-Goossens Steven-12-De Rycke Michiel-13-De Doncker Jimmy-14-Van de Casteele Michaël-15-Vispoel Bryan-16-Van der Stock Dieter-17-Cooman Mauro-18-Van Herreweghe Simon-19-Maes Bram-20-Vancolen Kevin-21-Hens Steven-22-Peeters Nico-23-Verhofstadt Jarno-24-Heijens Jeroen-25-de Kraker Rinco-26-Burm Maarten-27-Van Damme Danny-28-De Vrieze Bjorn-29-Tarlington Conor-30-Van Kerchove Jonathan-31-Mannens Steven-32-Bleyaert Nicolas-33-Van Raemdonck Maarten-34-Van Wiele Yannick-35-Verhulst Tom-36-Maes Vincent-37-Van Broeck Gino-38-Thienpont Ward-39-Van De Walle Mike

     

    Catg.B – 65 km – 32 deelnemers

    1-Bauwens Aron (Evergem)

    2-De Vlieger Sven

    3-Porte Dominiek

    4-De Cock Gary

    5-Van Hautekerke Glenn

    6-De Weirdt Gino

    7-De Wannemaeker Filip

    8-Goossens Alex

    9-Bultinck Michel

    10-Biesemans Gunther

    11-Noterman Bill-12-Meerschaert Kris-13-Rabout Rudi-14-Dhooge Tom-15-De Bosscher Koen-16-De Roeck Stefan-17-Bertier Kurt-18-De Waele Kris-19-Van Drom Giovanni-20-Van Raemdonck Robby-21-Smet Luc-22-Van Raemdonck Kurt-23-Thursfield Paul-24-Oliebos Koen-25-Van Honsté Kris-26-Heyman Kurt-27-Hanssen Gunther-28-Verhofstadt Peter-29-Neels Peter-30-Heyndrickx Wim-31-Van De Kerckhove Eddy-32-Baert Giovanni

     

    Catg.C – 65 km – 20 deelnemers

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2-Van Speybroeck Geert

    3-Cooman Jerry

    4-Primo Gino

    5-Leuntjens Kurt

    6-Suys Frank

    7-Janssens Kenny (Melsele)

    8-Van Buynder Benny

    9-Goossens Marc

    10-Meyvis Serge

    11-Cosijn Ronny-12-Hereijgers Piet-13-Van Hoof Danny-14-Goolaerts Dirk-15-Van Camp Freddy-16-Janssens Jozef-17-Smet Geert-18-Verberckmoes Gilbert-19-Vandebuerie Mario-20-Bath Mick

     

    Catg.D – 45,5 km – 36 deelnemers

    1-Hoornaert Glenn (Bredene)

    2-Van Den Brande Jan

    3-Geerts Christiaan

    4-De Vos Rony

    5-Lap Hans

    6-Watteny Patrick

    7-Bruyssinckx Dirk

    8-De Coninck Danny

    9-De Naeghel Jozef

    10-Steeman Juan

    11-Coppers François-12-D'Hondt Erwin-13-Rijpens Frank-14-Convents Patrick-15-Depreitere Eddy-16-Delagrange Bart-17-Belis Dany-18-Snoeck Jan-19-Coppens Rudi-20-Vyncke William-21-Dom André-22-De Maesschalck Johan-23-Maldrie Robert-24-Vermincksel Dirk-25-Verbestel Dirk-26-Tummeleer Dirck-27-Cornette Freddy-28-De Sutter Willy-29-Dhooge Gino-30-De Ben Mark-31-Polfliet Danny

     

    Catg.E +65 jaar – 45,5 km – 11 deelnemers

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-De Leersnyder Florent

    3-Luyten Felix

    4-Snels Luc

    5-Mous Willy

    6-Van Imschoot Roland

    7-Moens Louis

    8-Pauwels Marcel

    9-Van Loon Adri

    10-Hermans Luc

    11-Lockefeir Marinus

     

    Catg.E +70 jaar – 44,8 km – 9 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Beelaert Roger

    3-De Bruyn Jozef

    4-D'Hont Joseph

    5-Robijns Robert

    6-Vandenheuvel Gilbert

    7-De Roos Willy

    8-Brouwers François

    9-Mols Armand

     

    Niet Vergunninghouders – 71,5 km – 25 deelnemers

    1-MAARTEN ROMBAUT (Waasmunster)

    2-De Baere Benjamin

    3-Van Hille Glenn

    4-De Leeuw Jelle

    5-Vermeeren Raf

    6-Van Steirteghem Filip

    7-De Grom Christophe

    8-Dupont Wouter

    9-Dumortier David

    10-Vanderveken Wim

    11-De Rubbel Yves-12-Van Gaeveren Gunter-13-Haegeman Wannes-14-Nijs Dimitri-15-Van Laeken Gert-16-Duym Jeroen-17-Van Laethem Philippe-18-Van Osselaer Tommy-19-Declerck Kristof-20-De Bock Stef-21-De Permentier Kenny-22-De Leenheer Tom-23-De Kimpe Nick-24-Duym Jelle-25-De Baere Francis

    01-08-2016 om 23:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/08/2016

    banner VWF.jpg
    Maandag 1 Augustus – BORCHTLOMBEEK (1761)


    A-reeks – 64 km - 1h31 
    1. David MOTTE 
    2. Mathias Jacobs 
    3. Bert Van Der Trappen 
    4. Bjorn Lison 
    5. Tommy Baeyens 
    6. Kristof Van Wymeersch 
    7. Tom Vanopdenbosch 
    8. Koen Vanopdenbosch 
    9. Jelle Moyson 
    10. Stijn Van Den Abeele 

    B-reeks – 64 km - 1h31 
    1. Peter VAN DAMME 
    2. Bart Deurbroeck 
    3. Kevin Van De Keer 
    4. Sven Nevens 
    5. Kristof De Backer 
    6. Stijn Gidé 
    7. David Haegeman 
    8. Kevin Van Der Slagmolen 
    9. Brett Wauters 
    10. Steven Glorieux 

    C-reeks – 64 km - 1h36 
    1. Erwin BOLLEN 
    2. Andy De Backer 
    3. Kris De Block 
    4. Tom De Beer 
    5. Andy Annendijck 
    6. Tom De Smet 
    7. Patric Bogaerts 
    8. Marc Tabourdon 
    9. Willem Van Der Heyden 
    10.
    Jimmy De Paepe 

    D-reeks - 51,2 km - 1h16 
    1. Ronald RENTS 
    2. Patrick Jacobs 
    3. Richard De Ridder 
    4. Bruno Bruyere 
    5. Wim Winandy 
    6. Danny Poelmans 
    7. Pascal Raes 
    8. D
    ominique Van den Eede 
    9. Ronny Coppens 
    10. Patrick Van Ransbeeck 

    E-reeks - 51,2 km - 1h16
    1. Ronny PARIDAENS 
    2. Francis De Ridder 
    3. Daniel Villers 
    4. Michel Willems 
    5. Dirk van Hove 
    6. Dominique Turcksin 
    7. Rene De Brucker 
    8. Danny de Backer 
    9. Rudy Thomas 
    10. Paul Janssens 

    F-reeks - 44,8 km - 1h11 
    1. Eddy VANOPSTAL 
    2. Jozef Deneef 
    3. Jos Claessens 
    4. Noël Burggraeve 
    5. Piet Van Vaerenbergh 
    6. Jac Roemerman 
    7. Rene Mertens 
    8. Johny Van Holen 
    9. Hugo Lismont 
    10. Luc D'Haeseleer

    F+ -reeks - 44,8 km - 1h11
    1. Marc VERVONDEL 
    2. Theo Coudyzer 
    3. Roland Hellebaut 
    4. Etienne Vandenhouwe 
    5. Willy Teirlinck 
    6. Jef Everaerts 
    7. Willy Corthier 
    8. Jozef Saerens 
    9. William De Cremer 
    10. Freddy Vandenberghen 

    01-08-2016 om 23:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/07/2016

    Banner LWU.jpg
    Zaterdag 30/07/2016 – BELLEM - LWU


    Reeks A

    1.Mattijs HOLVOET

    2.Jacob Wijnstra (Ned) (DV)

    3.Nicholas Braet

    4.Florian Viaene

    5.Jeffrey De Neve (DV)

    6.Kenny Maenhout

    7.Flor Nachtergaele

    8.Pieterjan Roeygens (DV)

    9.Giovanni Debaere

    10.Mike Pottier (DV)

    11.Jonas De Vlieger (DV) 12.Simon Anthonis (DV) 13.Sven Francoys 14.Michael Vermeulen (DV) 15.Juhani Stevens 16.Spencer Tack 17.Kristof Sennesael (DV) 18.Alexander Vervaeke 19. Cedric Viaene 20. Wim Braet 21.David Inghels 22.Nico Van Bever (DV) 23.Kobe Nachtergaele 24.Chris Scherrens 25.Mike Dermaut, 26.Jonah Maes (DV) 27.Enzo Vandekerckhove (DV) 28.Pieter Everaerd (DV) 29.Sander Delmeire (DV) 30.Christophe Willems (DV) 31.Thijs Vanhee (DV) 32.Wesley Legrand (DV) 33.Simon Segers (DV) 34.Jonas Timbreur (DV) 35.Ward Leyn 36.Kasper Lagae (DV) 37.Tommy Maenhout 38.Gino De Clercq, 39.Jonas Devoet  40.Kevin De Jaeger (DV), 41.Stefan De Brouwer (DV)


    Reeks B
    1.Peter DE SMET

    2.Kurt Heyman

    3.Dominiek Porte (DV)

    4.Giovanni De Beyter

    5.Wouter Neuville (DV)

    6.Jan De Bruycker

    7.Gianni Dumarey

    8.Dennis Demaertelaere

    9.Peter Hooreweghe (DV)

    10.Tommy Heyse

    11.Willem Hooreweghe 12.Tommy Vandenbulcke 13.Dietrich Van Den Berghe 14.Kristof Himpens 15.Nikki Denijs (DV) 16.Xavier Sintubin 17.Gerdy Fosselle 18.Kris De Cuyper ('DV) 19.Dennis Laurez 20.Jordy Leenknecht (Ned) 21.Stefaan David (DV) 22.Philippe Devleeschauwer 23.Sven Crul

    Reeks C
    1.Pedro MICHELS

    2.Luc Van Clapdorp

    3.Patrick Raes

    4.Geert Roose

    5.Mark Cocquyt (DV)

    6.Mario Lammens

    7.Danny De Bruyne

    8.Carlo Schollaert

    9.Marnic De Waele,

    10.Jan Vervaeke (DV)

    11.Johan Vyncke (DV) 12.Geert Smet 13.Geert Bultynck 14.Stanny Benoot 15.Philippe De Smet 16.Rudi Wille 17.Guido Staels (DV)

    Reeks Dames
    1.Evy TILLAERT

    2. Anja Nobus

    3.Joyce Vanderbeken

    4.Tatjana Theunis

    5.Caren Commissaris (DV)

    6.Lotte Popelier (DV)

    7.Eveline Baele

    8.Jana Dobbelaere

    9.Katleen Fraeye

    10.Stefanie Deceuninck (DV)

    11.Nancy Wittock (DV) 12.Katleen Jacobs 13.Ellen De Broyer (DV) 14.Annelies Lauwers 15.Tatiana Vanparys (DV) 16.Lotte Van Nieuwenhuyse (DV) 17.Zindzi Van Lancker (DV) 18.Jana Devoet.

    01-08-2016 om 19:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE BUGGENHOUT VAN ZONDAG 31/07/2016

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE BUGGENHOUT VAN ZONDAG 31/07/2016     


    Zondag 31/07/2016 BUGGENHOUT-OPSTAL (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 167 km - Provinciaal Kampioenschap - 44,21 km/h

    Aantal deelnemers: 99 - opgevers: 22

    1 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 DE GREEF Robbert NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    3 JANSSENS Jimmy TEAM 3M

    4 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    5 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    6 MEIJERS Daan NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    7 VAN DER PLOEG Neil AUS AVANTI ISOWHEY SPORTS

    8 VERMELTFOORT Coen NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 DUQUENNOY Jimmy WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    11 DRUYTS Gerry 12 VERRAES Benjamin 13 VANREYTEN Joachim 14 SUAREZ MARTINEZ Kevin 15 VAN DER HOORN Taco 16 PARDINI Olivier 17 KAUPAS Gediminas LTU 18 BOUTS Jordy 19 HAVIK Yoeri NED 20 VAN HECKE Preben 21 SWEECK Laurens 22 HARRISON Jones GBR 23 CASTELIJNS Twan NED 24 TARAMARCAZ Julien SUI 25 EVRARD Laurent 26 DE ROOZE Niels 27 BOROS Michael CZE 28 JUNG Jimin KOR 29 DUFRASNE Jonathan 30 ZENOVICH Mathew NZL 33 MUYS Ayton 40 ROTTY Glenn 61 FRANCKAERT Gregory
    buggenhout 711.JPG
    Podium te Buggenhout met winnaar Dennis Coenen, Robbert De Greef en Jimmy Janssens.
    buggenhout 721.JPG
    buggenhout 728.JPG
                                   Benjamin Verraes werd Provinciaal Kampioen.
    buggenhout 734.JPG
                                         Benjamin Verraes en Preben Van Hecke.
    buggenhout 762.JPG
    buggenhout 696.JPG
    buggenhout 634.JPG
    Aankomst van winnaar Dennis Coenen voor Robbert De Greef en Jimmy Janssens.
    buggenhout 631.JPG
                                               Aankomst van Dennis Coenen.
    buggenhout 638.JPG
                                    Aankomt van Fabio Sinoy voor de 4de plaats.
    buggenhout 639.JPG
                                    Aankomst van Jelle Donders voor plaats 5.
    buggenhout 641.JPG
                                    Aankomst van Daan Meijers voor plaats 6.
    buggenhout 486.JPG
    buggenhout 469.JPG
    buggenhout 454.JPG
    buggenhout 369.JPG
    buggenhout 354.JPG
    buggenhout 329.JPG
    buggenhout 304.JPG
    buggenhout 269.JPG
    buggenhout 261.JPG
    buggenhout 247.JPG
    buggenhout 233.JPG
    buggenhout 215.JPG
    buggenhout 190.JPG
    buggenhout 187.JPG
    buggenhout 167.JPG
    buggenhout 107.JPG
    buggenhout 069.JPG
    buggenhout 056.JPG
    buggenhout 041.JPG
       De start te Buggenhout van de Elite m.c. & Elite z.c. & U23 met 99 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-08-2016 om 13:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 8°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2016.jpg 

     Greg Van Avermaet

    Zondag 31/07/2016 NATOURCRITERIUM NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium 75 km - 42,75 km/h

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 0
    1 GREG VAN AVERMAET uit Hamme BMC RACING TEAM

    2 PANTANO Jarlinson COL IAM CYCLING

    3 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    4 STUYVEN Jasper TREK FACTORY RACING TEAM

    5 CHAVANEL Sylvain FRA IAM CYCLING

    6 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL-JUMBO

    7 VERMOTE Julien ETIXX - QUICKSTEP

    8 NIZZOLO Giacomo ITA TREK FACTORY RACING

    9 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    10 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    11 BENOOT Tiesj 12 BOUCHER David 13 VALLEE Boris 14 BENNETT Sam IRL 15 VANBILSEN Kenneth 16 DE BOCK Stijn 17 PEETERS Rob 18 VAN IMPE Stef 19 VAN DE WALLE Goran 20 DE CLERCQ Bart 21 VAN DE KERKHOVE Brent 22 GOESSENS Cédric 23 WAEVER Rolly GBR 24 HOOGERLAND Johnny NED 25 SAGAN Juraj SVK 26 WESTRA Lieuwe NED 27 GARDNER Daniel GBR 28 FLAUTT Oliver USA 29 NERINCKX Tim 30 SLIVERBERG Jake USA

     

    TIJDRIT - deelnemers: 34 - opgevers: 0 - 2´03"

    1 STUYVEN Jasper TREK FACTORY RACING TEAM

    2 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    3 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL-JUMBO

    4 CHAVANEL Sylvain FRA IAM CYCLING

    5 PANTANO Jarlinson COL IAM CYCLING

    6 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    7 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    8 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    9 NIZZOLO Giacomo ITA TREK FACTORY RACING

    10 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 BENOOT Tiesj 12 PEETERS Rob 13 GARDNER Daniel GBR 14 VANBILSEN Kenneth 15 VAN DE WALLE Goran 16 WESTRA Lieuwe NED 17 DE CLERCQ Bart 18 DE BOCK Stijn 19 GOESSENS Cédric 20 BENNETT Sam IRL 21 TAS Robbert 22 VALLEE Boris 23 BOUCHER David 24 NERINCKX Tim 25 FLAUTT Oliver USA 26 SLIVERBERG Jake USA 27 SAGAN Juraj SVK 28 ROOSENS Robin 29 WAEVER Rolly GBR 30 VAN DE KERKHOVE Brent

    31/07/2016 BUGGENHOUT-OPSTAL (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 167 km - Provinciaal Kampioenschap - 44,21 km/h

    Aantal deelnemers: 99 - opgevers: 22

    1 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 DE GREEF Robbert NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    3 JANSSENS Jimmy TEAM 3M

    4 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    5 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    6 MEIJERS Daan NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    7 VAN DER PLOEG Neil AUS AVANTI ISOWHEY SPORTS

    8 VERMELTFOORT Coen NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 DUQUENNOY Jimmy WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    11 DRUYTS Gerry 12 VERRAES Benjamin 13 VANREYTEN Joachim 14 SUAREZ MARTINEZ Kevin 15 VAN DER HOORN Taco 16 PARDINI Olivier 17 KAUPAS Gediminas LTU 18 BOUTS Jordy 19 HAVIK Yoeri NED 20 VAN HECKE Preben 21 SWEECK Laurens 22 HARRISON Jones GBR 23 CASTELIJNS Twan NED 24 TARAMARCAZ Julien SUI 25 EVRARD Laurent 26 DE ROOZE Niels 27 BOROS Michael CZE 28 JUNG Jimin KOR 29 DUFRASNE Jonathan 30 ZENOVICH Mathew NZL 33 MUYS Ayton 40 ROTTY Glenn 61 FRANCKAERT Gregory


    31/07/2016 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (B) - Interclub Elite z.c./U23 - 159 km - 44,04 km/h

    Aantal deelnemers: 133

    1 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    4 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 MELS Fabrice ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 CELI Abe NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 FLET Axel FRA VERANCLASSIC-AGO

    10 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC-AGO

    11 ONGHENA Matthias 12 MANNAERTS Jelle 13 MAES Alexander 14 VANDERAERDEN Niels 15 PARIDAENS Jasper 16 DE KEERSMAEKER Alexander 17 DE GROOTE Arne 18 TOELEN Alex 19 VERHAEGEN Tom 20 CLAUW John-ross 21 WIELFAERT Kristof 22 VAN DER SCHUEREN Nicky 23 DEBRUYNE Glenn 24 BROES Michiel 25 SEFA Ylber ALB 26 PAASSCHENS Mathijs NED 27 COLART Nicolas 28 DE HAES Jorden 29 PEELAERS Jeff 30 GIBBONS Thomas USA 57 ROBERT Frederique 97 VAN ROOSBROECK Arne 102 DHOLLANDER Kristof 106 DE BLOCK Nick 113 VAN GUYSE Jarno


    31/07/2016 OVERIJSE (B) - Elite z.c./U23 - 113 km - 39,59 km/h

    Aantal deelnemers: 131 - opgevers: 78

    1 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    2 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    3 OOSTRA Folkert NED WEST FRISIA

    4 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    5 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    6 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 WALSH Edward CAN OAKLEY ATLANTIC

    8 JAMIESON Adam CAN TEAM RACE CLEAN

    9 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    11 VERCAMMEN Jeroen 12 DEVALCKENEER Sieben 13 RELAES Jacob 14 MORTIER Julien 15 DE JONGHE Kevin 16 DE WINTER Gordon 17 VAN ENGELEN Adne NED 18 LEHAEN Dries 19 VANDYCK Niels 20 HOULMONT Matthias 21 ELLIOTT William CAN 22 MOTTE David 23 SNYERS Jari 24 VENINGA Benjamin NED 25 BIEBUYCK Aurélien 26 ROBEET Ludovic 27 VEROUGSTRAETE Nicolas 28 TOOTH Niels 29 CLAUS Dieter 30 VAN NUFFELEN Glen 39 SMAGGHE Wouter


    31/07/2016 CRITERIUM VOOR DAMES - NINOVE (O) - Dames Elite - 52,5 km - 38,11 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 3

    1 VAN DE REE Monique NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    3 VAN SEVEREN Celine LENSWORLD -ZANATTA

    4 PENTON Sara SWE LARES WAOW-DEALS WOMEN CYCLING TEAM

    5 EVANS Neah GBR GLASGOW SPRINT TRACK CYCLING TEAM

    6 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 DE VUYST Sofie LOTTO-SOUDAL LADIES

    8 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 KANTI Dorottya HUN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 BORREMANS Sarah AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 VAN VELZEN Bryony NED 12 THELBERG Emmy SWE 13 DECROIX Lieselot 14 CANT Sanne 15 DEBBOUDT Evelien 16 GASS Daniela GER 17 ALLAERT Ine 18 DEBBOUDT Sylvia 19 BERLIN Malin SWE 20 GINS Tara 21 LEENKNEGT Liliane 22 STERCKX Kathleen 23 CHRISTMAS Dani GBR 24 VAN DEN HAUTE Steffy 25 DOCX Mieke 26 TERJESEN Andrea 27 KONGRAK Sawanya THA 28 PETIT Lana 29 VAN GEYT Laura 30 BELLFORS Therese SWE

     

    31/07/2016 RONDE VAN VLAANDEREN HERZELE (O) - Men Juniors UCI - 123 km - 40,45 km/h

    Aantal deelnemers: 190 - opgevers: 101

    1 DE JONG Timo NED ACROG - BALEN BC

    2 FERRARI Davide ITA LOMBARDIA REGIOTEAM

    3 GAZZOLI Michele ITA LOMBARDIA REGIOTEAM

    4 COVI Alessandro ITA SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED RWC AHOY ROTTERDAM

    6 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    7 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 PESTIAUX Yann TEAM WALLONIE

    11 DE PESTEL Sander 12 REYNDERS Jens 13 KAESEMANS Jasper 14 VERCAMST Wesley 15 UALGASI Bram 16 DEKKER David NED17 MOBACH Jarno NED 18 NEVENS Tibo 19 VENNER Quentin 20 FIVÉ Trystan 21 FREHEN Jeremy 22 VAN DE WATER Pieter 23 VERHOFSTADT Thibau 24 HUYGEN Wout 25 DE VRIENDT Niels 26 D´HOOGE Thomas 27 DEMOLDER Stijn 28 MARIAULT Axel FRA 29 VERMEERSCH Florian 30 D´HEYGERE Gil 31 MOREELS Louis 33 VAN MOER Brent 47 DE CLERCQ Yente 56 COLMAN Alex 67 VAN DE VOORDE Lennert 79 WANTE Jari 81 AMELINCKX Stef

    01-08-2016 om 13:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 31/07/2016 GEEL (A) - Juniores - 84 km - 42,83 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 10

    1 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    2 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 KERKHOFS Bob NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 FONTIJNE Niels NED UWTC DE VOLHARDING

    8 KETELAARS Xavier NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 BRESSELEERS Jonas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 CROMHEECKE Alexander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 MONDELAERS Jarno 12 VAN DONINCK Alec 13 ANDERSON Callum GBR 14 VANSTEENSEL Mats 15 VAN LAER Laurens 16 VREESWIJK Luca NED 17 LEFEBER Mathias 18 MAAS Danny NED 19 VAN SCHAEYBROEK Jonas 20 DE PEUTER Dylan 21 BRINKMAN Herman NED 22 WOUTERS Rick 23 VAN DEN PUT Ronan 24 VRANCKX Mark 25 VAN DEN BORNE Karl 26 DRIESEN Jarne 27 KOSTOV Yoan BUL 28 DEBOEL Vincent 29 GEERTS Bjorn 30 VANDER EYKEN Brent

     

    31/07/2016 HASSELT (RAPERTINGEN) (LB) - Juniores - 88 km - 41,89 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 13

    1 GILLIAM Jules USA TEAM SPECIALIZED

    2 T LARSON Bjorn USA MASTERS CYCLING SYSTEMS

    3 J SCHUNK Conor USA MASTER CYCLING SYSTEMS

    4 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    6 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 LOEYS Jarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 SERNEELS Dieter ACROG - BALEN BC

    10 CHRETIEN Charles CAN CYCLING CANADA

    11 VAN LAER Jan 12 MOESKOPS Jiry 13 VARWEG Christian NED 14 KIROUAC Thierry CAN 15 VERMEERSCH Hugo 16 LOWIE Sebastiaan 17 ADAM Florian 18 HAPPKE Luca Felix GER 19 VANDAMME Yorben 20 LOBET Robin 21 HABETS Ivo NED 22 MEENS Johan 23 MANS Jarn 24 A PUTT Noah USA 25 BORGERS Gilles 26 WOUTERS Andreas 27 VERBEECK Sven 28 THONNON Bas 29 DONDERS Joost 30 ONCKELINX Nand

     

    31/07/2016 GEEL (A) - Nieuwelingen - 67,2 km - 40,81 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 2

    1 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 SMETS Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    4 HEYLEN Gilles WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 JORIS Senne ACROG - BALEN BC

    6 RYPENS Cédric WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 GROOTJANS Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 GYS Tuur LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 VAN RIJSBERGEN Ties NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC


    31/07/2016 DRIESLINTER (B) - Nieuwelingen - 67,6 km - 38,74 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 8

    1 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 WAEYAERT Arno LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    8 DESPONTIN Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 LOX Damien LOTTO-VC ARDENNES

    10 HOPPERETS Christophe LOTTO-VC ARDENNES

    14 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    31/07/2016 HERZELE (O) - Nieuwelingen - 60 km - 39,16 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 22

    1 ANDERSON Ian USA BICYCLE HEAVEN

    2 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VERHECKEN Gilan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 WILS Lance TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 WERNIMONT Nicolas ACROG - BALEN BC

    10 STYLEMANS Mattis VD HAUWE CT - GENTSE VS

    14 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    31/07/2016 KERKOM BIJ SINT - TRUIDEN (LB) - Nieuwelingen - 56,7 km - 38 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 4

    1 T HOLOWESKO Liam USA HOT TUBES CYCLING TEAM

    2 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    4 LINDELAUF Melvin NED MAASLANDSTER

    5 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    6 SCHARRE Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 M BRYANT Isaac USA MINNESOTA CYCLING

    8 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    9 PAULUS Milan LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 ALENTEYNS Jorit ACROG - BALEN BC

    19 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    01-08-2016 om 13:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/07/2016

    waod_3.jpg
    Zondag 31 Juli 2016 - LENDELEDE (8860) –
    BENELUXKAMPIOENSCHAP WAOD – OVWF


    Reeks -46 jaar – 84 deelnemers – 106,3 km

    1-Van Oost Kim (Tielt)

    2-Bultynck Isaak

    3-Behiels Peter

    4-Debaere Giovanni

    5-Seghers Thomas

    6-De Sutter Maxime

    7-Buysse Lennert

    8-Dury Davy

    9-Grimonprez Nicolas

    10-Cauwelier Thijs

    11-Vernaet Olivier-12-Luyssen Geoffrey-13-Trenson Jan-14-Moerman Jens-15-Feys Dominique-16-Cools Gilles-17-De Smet Olivier-18-Ververken Gerdy-19-Verbeke Kurt-20-Mortier Alain-21-Van Driessche Ward-22-Clemme Kevin-23-De Witte Mathias-24-Grymonpre Steven-25-Dhondt Gunter-26-De Smet Dries-27-Catteeuw Christof-28-Bauters Pieter-29-Van Opstal Philippe-30-Delodder Sebastiaan-31-Victoor Benito-32-Acket Jonas-33-Deceuninck Thijs-34-Dumoulin Mirando-35-Colpaert Kristof-36-Vermassen Jens-37-Decottignies Jason-38-Verhooghe Kris-39-Gryson Kristof-40-Van Raemdonck Kevin-41-Van Roeyen Dave-42-Van Den Broecke Mario-43-Vanhoutteghem Vincent-44-Semerano Kevin-45-Van Rijckeghem Steven-46-De Carne Giovanni-47-Neetesonne Thijs-48-Scherrens Chris-49-Lepoutre Sam-50-Rombaut Wim-51-Decock Jelle-52-De Deckel Olivier-53-Vanwelsenaers Milan-54-Van Assche Gilles-55-De Knaep Kevin-56-Vansieleghem Nick-57-Seynaeve Gino-58-Coppens Carrera-59-De Viaene Korneel-60-Debackere Pieter-Jan-61-De Swert David-62-Nevejans Kenny-63-Decottignies Glenn-64-Deboever Nick-65-Vanhoorneweder Bjorn-66-Moeyaert Mathias-67-De Viaene Jasper-68-Govaert Arne-69-Le Blon Michel-70-Vandaele Kenneth-71-Derynck Peter-72-Despriet Peter-73-Verhaeghe Miguel-74-Spruytte Simon-75-Callens Bart-76-Vossaert Matthias-77-Vanheule Frank-78-Vandewiele Gregory-78-Labbe Alexander-80-Poot Kevin-81-Milleville Vincent-82-Acke Pieter-83-Nevejans Dennis-84-Blancke Johan

     

    Reeks +46 jaar – 73 deelnemers – 81,25 km

    1-Huyghe Peter (Westkerke)

    2-Christiaens Hans

    3-Bobelijjn Patrick

    4-De Bosscher Koen

    5-Van Speybroeck Geert

    6-Deloof Jean-Pierre

    7-Janssens Bert

    8-Bertier Rudy

    9-Ampoorter Dirk

    10-De Tremerie Franky

    11-Van Clapdorp Luc-12-Verhaeghe Stefan-13-Cauwelier Christ -14-Rogge Filip-15-Popelier Mario-16-Van Holderbeke Frank-17-Lampaert Philip-18-Carette Danny-19-Goolaerts Alain-20-Mortier Luc-21-De Wannemaeker Filip-22-Devulder Annick-23-Van Eeckhoutte Thiery-24-Decaestecker Patrick-25-Wytinck Luc-26-Vanstreydonck Claude-27-Serryn Anthony-28-Harms Ko-29-Coppens Rik-30-Braeckman Geert-31-Decock Jan-32-Roobroeck Dirk-33-Braet Wim-34-Rabout Rudi-35-Lecluyse Denis-36-Heye Hilair-37-Desmeytere Mario-38-Watteny Patrick-39-Vanhoorneweder Didier-40-Stragier Johan-41-Cneut Marino-42-Devlies Chris-43-Lust Denis-44-Declercq Robert-45-Corneillie Gino-46-Demarest Jean-Claude-47-Cauwelier Bruno-48-Delaere Marc-49-Versluys Marc-50-Roose Geert-51-Fets Benny-52-Ameye Luc-53-Mathys Dirk-54-Berquin Filip-55-Depreitere Danny-56-Popelier Danny-57-Van Honsté Kris-58-Bath Mick-59-Wauters Denis-60-Dewulf Xavier-61-Depuydt Johan-62-Van den Broeke Patrick-63-Lefevre Freddy-64-Devisscher Rudy-65-Vandebuerie Mario-66-Durieu Jean-67-Castelein Bart-68-Rizzo Claudio-69-Erauw Luc-70-Bracke Wim-71-D'Hondt Erwin-72-Vandamme Marnic-73-Leyseele Franky

     

    Reeks +60 jaar – 41 deelnemers – 62,5 km

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-De Vos Rony

    3-Durant Martin

    4-Van Renterghem Patrick

    5-De Naeghel Jozef

    6-Ligneel Rony

    7-Tas Helmuth

    8-Hunninck Paul

    9-Snoeck Jan

    10-Passanante François

    11-Van Kerschaver Robin-12-Lauwers Marnix-13-Van Puyenbroeck Eddy14-Deprez Dirk-15-Vyvey Julien-16-Van Leuven Annick (Dames)-17-Demeyere José-18-Depreitere Eddy-19-Coppers François-20-Maldrie Robert-21-Pyra Frans-22-Fiers Ilse-23-Vanhove Hilaire-24-Vyncke Wilfried-25-Delagrange Bart-26-De Meyer Eric-27-Lecluyse Christian-28-Reubens Hendrick-29-Leeman Mieke-30-Verhelst Walter-31-Hoste Peggy-32-Vandersteen Erik-33-Dubois Rudy-34-Lockefeir Marinus-35-Vervenne Freddy-36-Helderweirt Alicia-37-Van Bellinghen Emilie-38-De Nil Gustaaf -39-George Gery-40-Robijns Robert-41-Dewaele Christian

    01-08-2016 om 13:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!

    Fleur De Veirman.jpg 

     Fleur De Veirman

    Zondag 31/07/2016 SCHELLEBELLE (O) - Aspiranten


    12 jaar  - deelnemers: 28 - opgevers: 0 - 19,8 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN DER HEYDEN Dario C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 DE BUYSSER Quinten INDIVIDUEEL

    4 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    5 SLAETS Yorick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    13 SYMOENS Brady PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 VERMEULEN Matthias SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar - deelnemers: 26 - opgevers: 0 – 25,2 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN COPPERNOLLE Yoni ISOREX CYCLING TEAM

    3 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 HENDRIJCKX Jens WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5  DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 jaar - deelnemers: 42 - opgevers: 0 - 36 km

    1 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    4 DESHE Yotam ISR CCC

    5 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 CORNELIS Cody PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 MAES Alec PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    30 TROCH Damy PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    39 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    40 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 FLEUR DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 5 - opgevers: 0

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 GYSSELS Fien WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    01-08-2016 om 13:16 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!