.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    31-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 30/07/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 30/07/2016     


    Zaterdag 30/07/2016 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 45,4 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - opgevers: 16

    1 TIM VERCAUTEREN uit Belsele DCR CYCLING TEAM

    2 LANE Samuel AUS WARRNAMBOOL CYCLING CLUB INC

    3 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    4 SPURRELL Tyler AUS BLACKBURN CYCLING CLUB INC

    5 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    8 VAN DEN BORNE Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 DE BRUYN Jimmy NED ARROW CYCLING TEAM

    10 PIROTTA Darcy AUS 225 RACING

    11 HEIRBAUT Tony 12 MERTENS Julian 13 HERMANS Quinten 14 OTTENBROS Joury NED 15 TEMMERMAN Jasper 16 TEN HARTOG Guy 17 GOOSSENS Kenny 18 HOGG Robert GBR 19 KOEMEN Bjorn NED 20 ROVERS Stijn NED 21 ROTTY Glenn 22 NOWELL Matthew GBR 23 THYS Nico 24 ROELS Wannes 25 LINTEN Tom 26 BONTINCK Karel 27 VAN HAASTER Jasper NED 28 VAN T WESTEINDE Gijs NED 29 ORSET Jonas NOR 30 VERWAEST Kevin 31 PERSOON Joeri 47 MARIN Glenn 51 PEETERS Danny 55 DILLEN Ruben 67 DEMETER Renaat 70 DE BOES Timmy 71 COP Jurgen 72 MEUL Robby 73 POELMAN Laurens 78 DE LANDTSHEER Steven 81 MAES Bryan 82 VAN DEN BRANDEN Mathias
    sinaai zat 666.JPG
         Winnaar te Sinaai Tim Vercauteren met een woordje uitleg en de bloemen.
    sinaai zat 671.JPG
             De ploeg van winnaar Tim Vercauteren delen mee in de winstvreugde.
    sinaai zat 590.JPG
                                      Aankomst van winnaar Tim Vercauteren.
    sinaai zat 594.JPG
                                    Aankomst van de 2de Samuel Lane.
    sinaai zat 598.JPG
                                            Aankomst van de 3de Stijn Verbeke.
    sinaai zat 603.JPG
    Aankomst van het peloton met Tyler Spurrell voor Francesco Va Coppernolle, Joran Mertens
    en Jori Van Steenberghen.
    sinaai zat 532.JPG
    sinaai zat 492.JPG
                                       Vooraan Danny Peeters uit Temse.
    sinaai zat 460.JPG
    sinaai zat 451.JPG
    sinaai zat 397.JPG
                                  Glenn Rotty en Jori Van Steenberghen.
    sinaai zat 348.JPG
    sinaai zat 319.JPG
    sinaai zat 303.JPG
    sinaai zat 230.JPG
    sinaai zat 172.JPG
    sinaai zat 121.JPG
                                         Vooraan Joeri Persoon uit Stekene.
    sinaai zat 085.JPG

    sinaai zat 065.JPG
    sinaai zat 041.JPG
    sinaai zat 024.JPG
    sinaai zat 001.JPG
                     De start van de Elite z.c. & U23 te Sinaai met 100 deelnemers.


     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    31-07-2016 om 13:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Tim Vercauteren KOP 2016.jpg
       Tim Vercauteren   

    Zaterdag 30/07/2016 NA-TOURCRITERIUM MECHELEN (A) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium 80 km - 35,56 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 1

    1 DEGENKOLB John GER TEAM GIANT - ALPECIN

    2 NIZZOLO Giacomo ITA TREK FACTORY RACING

    3 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    4 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL-JUMBO

    5 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    6 VANGENECHTEN Jonas IAM CYCLING

    7 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    8 VALLEE Boris FORTUNEO - VITAL CONCEPT

    9 VANSPEYBROUCK Pieter TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 CHEVALIER Olivier 12 SWEECK Laurens 13 EVRARD Laurent 14 VAN LERBERGHE Bert 15 SWEECK Diether 16 PARDINI Olivier 17 MAYER Yannick GER 18 LAKE Sean AUS 19 LANE Patrick AUS 20 AITCHESON Liam NZL 21 KONING Peter NED 22 MAESEN Dries 23 STEENACKERS Sven 24 PIOT Stijn 25 VAN DE VYVER Greg 26 DE KOKER Bram

     

    30/07/2016 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (B) - Interclub Elite z.c./U23 - 153 km - 42,66 km/h

    Aantal deelnemers: 138

    1 COOLS Alexander SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    2 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 MAES Alexander HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    5 MERTENS Robin VERANCLASSIC-AGO

    6 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    7 FLET Axel FRA VERANCLASSIC-AGO

    8 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    10 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    11 VAN DEN BERGHE Jeroen 12 DE DECKER Alfdan 13 CELI Abe NED 14 GOEBEERT Pierre 15 REYNAERTS Wim 16 MANNAERTS Jelle 17 CLAUW John-ross 18 MAYHO SIDNEY Dominique BER 19 VANDEWIELE Frederik 20 DEBRUYNE Glenn 21 ONGHENA Matthias 22 MAZZONE Leon GBR 23 STAS Brecht 24 GIBBONS Thomas USA 25 CARESMEL Alexis FRA 26 PARIDAENS Jasper 27 PAASSCHENS Mathijs NED 28 STEVENS Timothy 29 MICHIELSEN Joran 30 DE TROCH Thomas 38 WIELFAERT Kristof 43 DE KEERSMAEKER Alexander 87 VAN GUYSE Jarno 92 VAN ROOSBROECK Arne 99 DHOLLANDER Kristof 102 DE BLOCK Nick 105 ROBERT Frederique 114 MELS Fabrice

     

    30/07/2016 ERPE-MERE BAMBRUGGE (O) - Elite z.c./U23 - 114,8 km - 42,69 km/h

    Aantal deelnemers: 173 - opgevers: 71

    1 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 SUNDERLAND Dylan AUS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    7 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 KAISE Julien COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    9 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 WIELANDT Sven 12 SINOY Fabio 13 DE JAEGER Nick 14 POTTS Marc IRL 15 TEASDALE Josh GBR 16 COURTENS Olivier 17 MCCANN John USA 18 STOCKMAN Abram 19 GOETHALS Brent 20 STOCKMAN Michiel 21 DAS Jeroen 22 VAN DE WALLE Goran 23 SIMON Kenn 24 WEAVER Rolly USA 25 NEIRYNCK Kevin 26 MERLIER Braam 27 VENS Quincy 28 VANDAELE Thijs 29 PEERSMAN Gerben 30 DEJONGHE Jules 52 VAN GOETHEM Kevin 57 JANSSENS Jarrid


    30/07/2016 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 45,4 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - opgevers: 16

    1 TIM VERCAUTEREN uit Belsele DCR CYCLING TEAM

    2 LANE Samuel AUS WARRNAMBOOL CYCLING CLUB INC

    3 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    4 SPURRELL Tyler AUS BLACKBURN CYCLING CLUB INC

    5 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    8 VAN DEN BORNE Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 DE BRUYN Jimmy NED ARROW CYCLING TEAM

    10 PIROTTA Darcy AUS 225 RACING

    11 HEIRBAUT Tony 12 MERTENS Julian 13 HERMANS Quinten 14 OTTENBROS Joury NED 15 TEMMERMAN Jasper 16 TEN HARTOG Guy 17 GOOSSENS Kenny 18 HOGG Robert GBR 19 KOEMEN Bjorn NED 20 ROVERS Stijn NED 21 ROTTY Glenn 22 NOWELL Matthew GBR 23 THYS Nico 24 ROELS Wannes 25 LINTEN Tom 26 BONTINCK Karel 27 VAN HAASTER Jasper NED 28 VAN T WESTEINDE Gijs NED 29 ORSET Jonas NOR 30 VERWAEST Kevin 31 PERSOON Joeri 47 MARIN Glenn 51 PEETERS Danny 55 DILLEN Ruben 67 DEMETER Renaat 70 DE BOES Timmy 71 COP Jurgen 72 MEUL Robby 73 POELMAN Laurens 78 DE LANDTSHEER Steven 81 MAES Bryan 82 VAN DEN BRANDEN Mathias

     

    30/07/2016 TORHOUT - DON BOSCO (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 44,93 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - opgevers: 25

    1 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    2 CLAEYS Timothy HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VASTMANS Dries BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    8 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT

    9 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 DENIJS Sven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 DELAMEILLEURE Mathias 12 THERAIN Quentin 13 VANACKER Bjarne 14 VANHOUTTEGHEM Cedric 15 DEHEM Arno 16 VANDAELE Philip 17 SUNDSTROM Erland NOR 18 LANNOO Jaromir 19 STOFFERIS Rieno 20 VANDEWALLE Matthias 21 MULHOLLAND Lewis GBR 22 BROWN Andy GBR 23 CAVEY Laurens 24 VANDENBERGHE Nick 25 CLAXTON Angus GBR 26 KLEINJAN Arno NED 27 BIDO ARDUINO Giovane BRA 28 CLAERHOUT Sven 29 MARCHAND Gianni 30 MUNITXA ARRINDA Jon ESP 31 DE BOCK Yoni

    30/07/2016 PEER - Juniores - 60 km

    Aantal deelnemers: 12 - opgevers: 2

    1 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK

    2 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 LOWIE Sebastiaan BMX VLIJTINGEN

    4 BORGERS Gilles DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 WARNIER Timo NED SPORT EN MOEDIG GENK

    6 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 DRUYTS Miquel SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 FUCHS Thimo SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BELIËN Vincent SPORT EN MOEDIG GENK

    31-07-2016 om 13:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Rune Herregodts KOP 2016.jpg 

        Rune Herregodts

    Zaterdag 30/07/2016 BAZEL-KRUIBEKE (O) - Juniores - 78 km - 42,5 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 13

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DE MOL Lennerd C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    4 BOK Willem NED TWC PIJNENBURG

    5 BRIJS Jasper VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DHONT Arnoud TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 BARENDREGT Thijs NED WIELERTEAM WAASLAND

    8 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VANLANDEGHEM Elias MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 LIESSENS Jarno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 KERKHOFS Bob NED 12 VEREECKE Karel 13 DALEMANS Geoffrey 14 MOESKOPS Jiry 15 VANSEVENANT Mauri 16 SAINTOBYN Quinten 17 BOUCKAERT Louis 18 BODEN Jarne 19 CAPPELLE Maxim 20 DEKONING Fabrizio 21 VAN DE VELDE Nico 22 VAN KEIRSBULCK Engelbert 23 KOSTOV Yoan BUL 24 MAHIEU Mathias 25 DE SCHRIJVER Dries 26 VORSTER Emri NED 27 DE VEIRMAN Jesse 28 DECLEYRE Jens 29 FOCQUET Mathijs 30 VAN MALDEREN Bjorn 35 COPPIETERS Jeroen 52 FRANSSENS Yannick

     

    30/07/2016 BORCHTLOMBEEK (B) - Juniores - 80 km - 40,88 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - opgevers: 4

    1 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 PLOVIE Tom MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 FITZWATER Matias NZL HAMILTON CITY CYCLING

    5 PLETINCKX Yarno TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 MC GILL Scott USA TEAM HANDI-NESS

    7 BAUSBACHER Evan USA MATRIX

    8 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VAN GIJSEGEM Yarne  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DE GROODT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 GARCIA ETXEGUIBEL Gontzal ESP 12 ADAM Florian 13 BEKAERT Yentl 14 PLATTEEUW Robbe 15 PIETERSEN Callum AUS 16 DEJONGHE Roeland 17 VAN DER HAEGEN Jarne 18 VERBEKEN Dave 19 ROBINSON Davis USA 20 VERBEECK Sven 21 INGRAM Jacob USA 22 VAN DE VELDE Guillaume 23 MC CANN Conor IRL 24 PEDERNALES PEREIRA Iker ESP 25 MALLÉ Jeff 26 YAROSHEVSKY Mark USA 27 WATKINS Ben USA 28 DHOOGE Niels 29 LAMBERT Connor IRL 30 MYNSBERGHE Pavel 38 VAN HAUWERMEIREN Michiel

     

    30/07/2016 TREMELO-BAAL (B) - Juniores - 84 km - 41,9 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 12

    1 T LARSON Bjorn USA MASTERS CYCLING SYSTEMS

    2 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 THIERRY Kirouac Marcassa CAN STINGRAY

    4 C DAVIS Cole USA NCCF/TEAM SPECIALIZED

    5 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    6 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    7 HAPPKE Luca Felix GER RSV UNNA 1968

    8 SERRÉ Stef YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 BERO Sean ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10 CHARLES ETIENNE Chretien CAN LAMGOLD

    11 VAN SCHAEYBROEK Jonas 12 STOOPEN Manu 13 GOVAERTS Bjarne 14 NOAH Simms CAN 15 WITTENBERG Wim NED 16 DE PEUTER Dylan 17 CALLUM Anderson GBR 18 KETELAARS Xavier NED 19 VAN DIJCK Jef 20 GALICIA Seppe 21 ARKESTEYN Aron 22 LOUYET Benoît 23 PUNKRYS Kasparas LTU 24 STEENBAKKERS Jordi NED 25 KESTUTIS Vaitatis LTU 26 CLOUSE Evan USA 27 A PUTT Noah USA 28 JANKAUSKAS Matas LTU 29 VAN DONGEN Ruben NED 30 SZÉDELYI Tomas


    30/07/2016 BORCHTLOMBEEK (B) - Nieuwelingen - 61 km - 39,41 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 2

    1 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 FORRET Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 BRUSSELEERS Kiano CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 WEINBERG Roi ISR TACC

    10 STRUIJS Niek NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    50 HUYGENS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    30/07/2016 ROESELARE - DE RUITER (W) - Nieuwelingen - 64,9 km - 39,32 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - opgevers: 10

    1 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    2 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    3 BARBRY Giel TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DESTATSBADER Thibo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    16 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

     

    30/07/2016 TREMELO-BAAL (B) - Nieuwelingen - 56 km - 39,69 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 7

    1 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VERVLOESEM Xandres SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    5 KELMELIS Aristidas LTU KAUNO

    6 M SMITH Hunter USA WERXX DEVELOPMENT

    7 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 MEEUSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 BRAMS Tim SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG


    30/07/2016 PEER - Nieuwelingen - 40 km

    Aantal deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 DIRVEN Roy NED TWC DE KEMPEN

    2 CORTJENS Ryan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    4 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    5 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VAN CAMPENHOUT Sven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VANDERHEYDEN Stef SPORT EN MOEDIG GENK

    8 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    10 HERRYGERS Tieme W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    30/07/2016 ROESELARE - DE RUITER (W) - Dames Jeugd - 53,1 km

    Nieuwelingen - deelnemers: 34 - opgevers: 4 - 35,73 km/h

    1 YOUNGWERTH Abigail USA TWENTY16 PRO CYCLING

    2 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 GERDRAITYTE Akvile LTU PKKSC

    5 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 CRABBE Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    8 WALLAH Gali ISR CCC

    9 TURNER Ramsay USA KMS CYCLING

    10 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK


    Dames Juniores - deelnemers: 39 - opgevers: 1 – 35,81 km/h

    1 FABER Claire LUX LP 07 SCHIFFLANGE

    2 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 WATERREUS Kylie NED TWC MAASLANDSTER ZUID

    4 JUCEVICIUTE Gabriele LTU KLAIPEDOS

    5 JONGERIUS Claudia NED ACROG - BALEN BC

    6 JOVAISYTE Justina LTU PKKSC

    7 CERVONIKOVAITE Agne LTU PKKSC

    8 HEIJ Sabine NED WV DE JONGE RENNER

    9 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    10 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    20 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31-07-2016 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/07/2016

    banner VWF.jpg
    Zaterdag 30 Juli – ST-KAT-LOMBEEK (1742) -
    10de rit Capricorne Trofee

    A-reeks - 74,4 km - 1h51
    1.Gillian VAN RIJMENANT
    2.Tommy Baeyens
    3.Bjorn Coomans
    4.Michael Lamerand
    5.Melvin Wande
    6.Bjorn Lison
    7.Robin Devleeschouwer
    8.Tom Vanopdenbosch
    9.Bart De Bondt
    10.Mathias Jacobs

    B-reeks - 74,4 km - 1h51
    1.Stèphane WINS
    2.Kevin Van De Keer
    3.Stijn Gidé
    4.Frederic Jacob
    5.Steven Nevens
    6.Andy Van Eesbeek
    7.Joery Brion
    8.Koen Van Kerckhoven
    9.Jimmy De Doncker
    10.Peter Van Damme

    C-reeks - 74,4 km - 1h53
    1.Raf VAN DEN BOSSCHE
    2.Peter Vermassen
    3.Koen De Bosscher
    4.Christophe Adams
    5.Tom De Smet
    6.Andy Annendijck
    7.Jimmy De Paepe
    8.Svenne Vangoethem
    9.Peter Maes
    10.Marc Tabourdon

    D-reeks - 55,8 km - 1h27
    1.Frank GEETS
    2.Dominique Turcksin
    3.Ronald Rents
    4.Patrick Cocquyt
    5.Johan Niemegeerts
    6.Jan de Mulder
    7.Patrick Jacobs
    8.Xavier Huon
    9.Luc De Muynck
    10.Bruno Bruyer

    E-reeks - 55,8 km - 1h26
    1.Dirk VAN HOVE
    2.Rene De Brucker
    3.Joost Pieters
    4.Francis De Ridder
    5.Jan Van Den Brande
    6.Eddy Beirnaert
    7.Rudy Thomas
    8.Dominique Turcksin
    9.Danny De Backer
    10.Hugo Van Linden

    F-reeks - 49,6 km - 1h20
    1.Jos CLAESSENS
    2.Eddy Vanopstal
    3.Johny Van Holen
    4.Paul Geudens
    5.Jozef Deneef
    6.Ludo De Backer
    7.Noël Burggraeve
    8.Claude Ponthier
    9.Frank Rijpens
    10.Hugo Lismont

    F+ -reeks - 49,6 km - 1h20
    1.Etienne VANDENHOUWE
    2.Marc Vervondel
    3.Theo Coudyzer
    4.Jozef Saerens
    5.Willy Corthier
    6.Freddy Vandenberghen
    7.Luc Snels
    8.Jef Everaerts
    9.Roland Hellebaut
    10.William De Cremer

    31-07-2016 om 13:02 geschreven door kenny


    30-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE ST.NIKLAAS VAN VRIJDAG 29/07/2016

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE ST.NIKLAAS VAN VRIJDAG 29/07/2016     


    Vrijdag 29/07/2016 NATOURCRITERIUM SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium 85 km - 48,08 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 1

    1 THOMAS DE GENDT uit Beveren LOTTO - SOUDAL

    2 KITTEL Marcel GER ETIXX-QUICK-STEP

    3 MATTHEWS Michael AUS ORICA BIKE EXCHANGE

    4 NIZZOLO Giacomo ITA TREK SEGAFREDO

    5 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL-JUMBO

    6 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    7 DEHAES Kenny WANTY-GROUPE GOBERT

    8 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    9 VAN POPPEL Boy NED TREK SEGAFREDO

    10 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    11 STALLAERT Joeri 12 WALLAYS Jelle 13 BAUGNIES Jérôme 14 VERGAERDE Otto 15 MERLIER Tim 16 VEREECKEN Nicolas 17 DE TIER Floris 18 VAN HECKE Preben 19 DE BOCK Stijn 20 VANSPEYBROUCK Pieter 21 MAYER Yannick GER 22 VAN DAMME Bart 23 DIELEMAN Michiel 24 ONGENA Matthias 25 GOOSSENS Kenny 26 CLAEYS Dimitri 27 VERBEKE Stijn 28 SPRENGERS Thomas 29 BOLSENS Kris
    sint niklaas 615.JPG
    Podium te St.Niklaas met winnaar Thomas De Gendt, Marcel Kittel en Michael Matthews.
    sint niklaas 617.JPG
    sint niklaas 642.JPG
                                   Winnaar Thomas De Gendt met de jeugd.
    sint niklaas 541.JPG
                                    Aankomst van winnaar Thomas De Gendt.
    sint niklaas 537.JPG
                                 Thomas De Gendt werd winnaar te St.Niklaas.
    sint niklaas 547.JPG
             De sprint om de 2de plaats met Marcel Kittel voor Michael Matthews.
    sint niklaas 448.JPG
    sint niklaas 394.JPG
    sint niklaas 388.JPG
    sint niklaas 383.JPG
    sint niklaas 379.JPG
    sint niklaas 359.JPG
    sint niklaas 503.JPG
    sint niklaas 338.JPG
    sint niklaas 333.JPG
    sint niklaas 323.JPG
    sint niklaas 321.JPG
                                De start te St.Niklaas van het Natourcriterium.
    sint niklaas 272.JPG
                                    Iljo Keisse werd winnaar bij de dernywedstrijd.
    sint niklaas 233.JPG
                                               Start van de dernywedstrijd.








     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-07-2016 om 13:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S PROMO ACTIVITEITEN TE ST.NIKLAAS VAN VRIJDAG 29/07/2016

    FOTO'S PROMO ACTIVITEITEN TE ST.NIKLAAS VAN VRIJDAG 29/07/2016     


    29/07/2016 SINT-NIKLAAS (KID´S RIDE) (O) - Promotionele activiteiten
    sint niklaas 642.JPG

    sint niklaas 596.JPG
    sint niklaas 591.JPG
    sint niklaas 587.JPG
    sint niklaas 577.JPG
    sint niklaas 066.JPG
    sint niklaas 103.JPG
    sint niklaas 230.JPG
    sint niklaas 228.JPG
    sint niklaas 223.JPG
    sint niklaas 220.JPG
    sint niklaas 210.JPG
    sint niklaas 133.JPG
    sint niklaas 131.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-07-2016 om 13:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 4°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Thomas De Gendt kop 2016.jpg 

      Thomas De Gendt

    Vrijdag 29/07/2016 NATOURCRITERIUM SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium 85 km - 48,08 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 1

    1 THOMAS DE GENDT uit Beveren LOTTO - SOUDAL

    2 KITTEL Marcel GER ETIXX-QUICK-STEP

    3 MATTHEWS Michael AUS ORICA BIKE EXCHANGE

    4 NIZZOLO Giacomo ITA TREK SEGAFREDO

    5 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL-JUMBO

    6 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    7 DEHAES Kenny WANTY-GROUPE GOBERT

    8 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    9 VAN POPPEL Boy NED TREK SEGAFREDO

    10 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    11 STALLAERT Joeri 12 WALLAYS Jelle 13 BAUGNIES Jérôme 14 VERGAERDE Otto 15 MERLIER Tim 16 VEREECKEN Nicolas 17 DE TIER Floris 18 VAN HECKE Preben 19 DE BOCK Stijn 20 VANSPEYBROUCK Pieter 21 MAYER Yannick GER 22 VAN DAMME Bart 23 DIELEMAN Michiel 24 ONGENA Matthias 25 GOOSSENS Kenny 26 CLAEYS Dimitri 27 VERBEKE Stijn 28 SPRENGERS Thomas 29 BOLSENS Kris


    29/07/2016 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (B) - Interclub Elite z.c./U23 - Tijdrit 8,8 km - 47,28 km/h

    Aantal deelnemers: 151

    1 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC-AGO

    2 GEYSEN Kurt CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC-AGO

    7 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    8 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC-AGO

    10 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    11 LOENDERS Glenn 12 DE TROCH Thomas 13 VANDENBOGAERDE Jens  14 DEFREYNE Cedric 15 BEULLENS Cedric 16 PIETERS Roy NED 17 GEUENS Alexander 18 DE PAUW Stijn 19 TOELEN Alex 20 DE HAES Jorden 21 BROES Michiel 22 VAN GOMPEL Mathias 23 SOETE Daan 24 GOOVAERTS Tom  25 AERTS Thijs 26 DEPYPERE Mathias 27 VERHAEGEN Tom 28 MAES Alexander 29 ROBERT Frederique 30 PAASSCHENS Mathijs NED 73 WIELFAERT Kristof 85 DHOLLANDER Kristof 92 DE KEERSMAEKER Alexander 93 VAN GUYSE Jarno 114 DE BLOCK Nick 115 MELS Fabrice 127 ONGHENA Matthias 128 VAN ROOSBROECK Arne 146 VAN DE VELDE Thomas 


    29/07/2016 MOORSELE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 42,03 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 21

    1 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    2 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    3 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL

    4 SAUGSTAD Lars NOR RINGERIKE

    5 VERBEURE Hakim DE GOEZEPUT CYCLING TEAM

    6 MULHOLLAND Lewis GBR GLASGOW CYCLING TEAM

    7 VERWAEST Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    8 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 DEVRIENDT Damon MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    11 VANDAELE Angelo 12 MEHEUS Gill 13 SROKA Robert USA 14 MCCANN John USA 15 VERMET Joran 16 VAN RENTERGHEM Bram 17 HOULMONT Matthias 18 SHIMIZU Ohko JPN 19 EKLOF Daniel NOR 20 DEGEZELLE Kevin 21 VANGEN Martin NOR 22 ADRIAENSEN Michael 23 PAUWELS Nills 24 KRISTIANSEN Sondre NOR 25 VANDENDRIESSCHE Ibe 26 J BOARDMAN Samuel USA 27 DE BAETS Kristof 28 VERHEGGE Jari 29 DENOLF Ritchie 30 ENGEBRETSEN Frederik NOR


    29/07/2016 LOMMEL-BARRIER (LB) - Amateurs + Masters – 83,2 km

    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 7

    1 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    2 MOSBEUX Christophe ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 MERTENS Thomas TEAM DW BIKES

    4 VERMEULEN Bram EC WALSHOUTEM

    5 GEUENS Joris EC WALSHOUTEM

    6 VAES Niels INDIVIDUEEL

    7 QUANTEN Joris DAGPAS

    8 DEFOSSA François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 BECKERS Roy TEAM DW BIKES

    10 STAES Gert EC WALSHOUTEM

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 8

    1 WILMET Frédéric ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 STEUTEN Roy NED TWC DE KEMPEN

    3 VAN GRINSVEN Marc NED DAGPAS

    4 VANGOETHEMD Svenne EC WALSHOUTEM

    5 VAN UFFEL Willem INDIVIDUEEL

    6 THIJS Filip INDIVIDUEEL

    7 FOLLON Ronny DAGPAS

    8 WOZNY Christophe ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 COCHET Andy DAGPAS

    10 DE PROOST Gert INDIVIDUEEL

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 13 - opgevers: 2

    1 KEIM Luc EC WALSHOUTEM

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 VAN ROY Luc EC WALSHOUTEM

    4 VANDEKERKHOF Robert EC WALSHOUTEM

    5 VAN EYNDT Jozef EC WALSHOUTEM

    6 DEUSS Leon EC WALSHOUTEM

    7 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    8 HACCURIA Bart DAGPAS

    9 JANNES Michel EC WALSHOUTEM

    10 DEGEEST Roland VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM


    29/07/2016 BAMBRUGGE - ERPE-MERE (O) - Dames Elite - 90,2 km - 35,69 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - opgevers: 43

    1 DE BAAT Kim LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    2 GASS Daniela GER WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 ERIC Jelena SRB BTC CITY LJUBLJANA

    4 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    5 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 DE VUYST Sofie LOTTO-SOUDAL LADIES

    7 PENTON Sara SWE LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 CHRISTMAS Dani GBR ISOREX CYCLING TEAM

    9 VIANIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    10 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 THELBERG Emmy SWE 12 RIST Liisi EST 13 ALLAERT Ine 14 DEBBOUDT Lensy 15 VAN DEN BORN Eva NED 16 EVANS Neah GBR 17 NOËL Jara 18 KANTI Dorottya HUN 19 DELBAERE Fien 20 DEBBOUDT Evelien 21 BORREMANS Sarah 22 SHAPIRA Omer ISR 23 HELAMB Hanna SWE 24 VAN HOEK Lotte NED 25 VAN SEVEREN Celine 26 BERLIN Malin SWE 27 RIST Daisi EST 28 BERTON Fatima 29 NOBUS Anja 30 DENEEF Naïka 37 BRITS Delphine

     

    29/07/2016 BAZEL-KRUIBEKE (O) - Nieuwelingen - 65 km - 39,45 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 0

    1 DE LANGE Pieter-jan SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 GROOTJANS Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 KERKHOFS Matthias WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 MINJAUW Lucas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    12 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 HEERWEGH Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 DE PRAETERE Ben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    29/07/2016 ERPE-MERE BAMBRUGGE (O) - Nieuwelingen - 65,5 km - 34,84 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 0

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 ANDERSON Ian USA BICYCLE HEAVEN

    5 GADENNE Kevin CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 MELAMED Shahar ISR TACC

    7 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 PUNNEWAERT Zion WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    30-07-2016 om 13:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/07/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 11°Seizoenszege !!!

    Gino Primo 1.jpg 

           Gino Primo

    Vrijdag 29 Juli 2016 - BEVEREN-WAAS (9120) – GROTE PRIJS MARCO SMET

    Catg.A – 67,2 km – 36 deelnemers

    1-Trenson Jan (Evergem)

    2-Schepers Jelle

    3-Maenhout Tommy

    4-Vernaet Olivier

    5-Buysse Lennert

    6-Guequierre Roy

    7-Bogaert Sammy

    8-Coppens Carrera

    9-Van Den Broecke Mario

    10-Le Blon Michel

    11-De Rycke Michiel-12-Goossens Steven-13-Nevejans Dennis-14-Mulder Dimitri-15-Nevejans Kenny-16-Van de Casteele Michaël-17-Burm Maarten-18-Van Kerchove Jonathan-19-Heijens Jeroen-20-Maenhout Kenny-21-Rouan Tom-22-Verwee Nico-23-Goossens Kevin-24-Tarlington Conor-25-Himpe Marnix-26-Weemaes Robby-27-Van Raemdonck Maarten-28-Lammens Laudelino-29-Van Rooy Matthias-30-Van De Winckel Tom-31-De Wit Wim-32-Van Sante Tristan-33-Bleyaert Nicolas-34-Verhulst Tom-35-Daems Jens-36-Suykerbuyk Ben

     

    Catg.B – 61,6 km – 36 deelnemers

    1-Bauwens Aron (Evergem)

    2-Heyndrickx Wim

    3-De Cock Gary

    4-Neels Peter

    5-Rombaut Wim

    6-Wytinck Luc

    7-Meerschaert Kris

    8-Van Roeyen Dave

    9-Rabout Rudi

    10-Mortier Alain

    11-Smet Luc-12-Janssens Bert-13-Segers Daniel-14-De Vlieger Sven-15-Biesemans Gunther-16-De Corte Peter-17-Noterman Bill-18-Meir Wim-19-Deckers Bart-20-Philippé Danny-21-Bultinck Michel-22-Hanssen Gunther-23-Heyse Tommy-24-Van Den Broeck Alain-25-Van Raemdonck Kurt-26-Leenderts Theo-27-Goossens Alex-28-De Roeck Stefan-29-De Tremerie Franky-30-Van Stappen Patrik-31-Goolaerts Alain-32-Van Himst Patrick-33-Van Loon Andy-34-Suys Nico-35-Baert Giovanni-36-Kramer Guido

     

    Catg.C – 61,6 km – 25 deelnemers

    1-GINO PRIMO (St.Amandsberg)

    2-Weemaes Franky

    3-Bobelijn Patrick

    4-Leuntjens Kurt

    5-Czech Jan

    6-Janssens Kenny (Melsele)

    7-Roobroeck Dirk

    8-Hereijgers Piet

    9-Fierens Paul

    10-Goossens Marc

    11-De Muynck Luc-12-Harms Ko-13-Cosijn Ronny-14-Schepers Marc-15-Braeckman Geert-16-Struyf Raoul-17-Meyvis Serge-18-Van Camp Freddy-19-De Pauw Dirk-20-Van Hoof Danny-21-Dierks Peter-22-Havermans Ruud-23-De Ben Mark-24-Hellinckx Danny-25-Suys Frank

     

    Catg.D – 44,8 km – 36 deelnemers

    1-De Coninck Danny (Eeklo)

    2-Heye Hilair

    3-Hoornaert Glenn

    4-De Vos Rony

    5-Lap Hans

    6-Vanopstal Eddy

    7-Tas Helmuth

    8-Van Den Brande Jan

    9-Watteny Patrick

    10-Bryssinckx Dirk

    11-Witman Luc-12-Baudonck Tony-13-D'Haeseleer Luc-14-De Schoesitter Steven-15-Polfliet Danny-16-Coppers François-17-Reubens Hendrick-18-De Praetere Fritz-19-Hunninck Paul-20-Verbestel Dirk-21-De Maesschalk Johan-22-Convents Patrick-23-Van Kerschaver Robin-24-Ribbens Luc-25-Tummeleer Dirck-26-Maldrie Robert-27-Coppens Rudi-28-D'Hondt Erwin-29-Verhelst Walter-30-Van Puyenbroeck Eddy-31-De Sutter Willy-32-Van Overmeir Marc-33-Steeman Juan-34-Dom André-35-Bracke Wim-36-Cornette Freddy

     

    Catg.E +65 jaar – 44,8 km – 15 deelnemers

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-Snels Luc-

    3-De Leersnyder Florent

    4-Luyten Felix

    5-Van Den Eeden Jef

    6-Mous Willy

    7-Van Imschoot Roland

    8-Lockefeir Marinus

    9-Fiers Ilse (DAME)

    10-Stevens Jean-Paul

    11-Van Loon Adri-12-Pauwels Marcel-13-Vertenten Soetkin (DAME)-14-Vergult Jos-15-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 44,8 km – 7 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-D'Hont Joseph

    3-De Roos Willy

    4-Beelaert Roger

    5-Brouwers François

    6-Vandenheuvel Gilbert

    7-Mols Armand

     

    Niet Vergunninghouders – 67,2 km – 29 deelnemers

    1-De Backer Kristof (Gijzegem)

    2-Koppen Cedric

    3-Van Sterteghem Filip

    4-Dumortier David

    5-De Leeuw Jelle

    6-Segers Jimmy

    7-Beyens Matthias

    8-Van Osselaer Tom

    9-Haegeman Wannes

    10-De Grom Christophe

    11-Anthonissen Stef-12-Maes Dimitri-13-Vanderveken Wim-14-Bouquet Kenneth-15-Van Osselaer Tommy-16-Rottiers Pieter-17-Van Der Vloet Gert-18-Nijs Dimitri-19-Van Havermaet Koen-20-Kevelaers David-21-Loeman Steven-22-Diels Dimi-23-Van Laeken Gert-24-De Bock Stef-25-De Permentier Kenny-26-Van Wauwe Bert-27-Cole Didier-28-De Doncker Tim-29-Marin Davy

    30-07-2016 om 13:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/07/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan KRIS DE BLOCK met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Kris Deblock 2015.jpg    

         Kris De Block   

    Vrijdag 29 Juli – BELLINGEN (1674)

    A-reeks – 65 km - 1h31 
    1.David MOTTE 
    2.Pascal Heyvaert 
    3.Tommy Baeyens 
    4.Bjorn Lison 
    5.Stijn Van Den Abbeele 
    6.Yorick Lison 
    7.Gwylim Hanssens 
    8.Kjell Power 
    9.Boris Van Passel 
    10.Sam Moerman 

    B-reeks – 65 km - 1h31 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Kevin Van De Keer 
    3.Bart Deurbroeck 
    4.Stijn Gidé 
    5.Andy Van Eesbeek 
    6.Brett Wauters 
    7.Steven Wargez 
    8.Steven Glorieux 
    9.Wim Willems 
    10.Gert Brijs 

    C-reeks - 59,1 km - 1h27 
    1.KRIS DE BLOCK (Mariekerke)
    2.Tom Penninckx 
    3.Andy De Backer 
    4.Andy Annendijck 
    5.Peter Maes 
    6.Willem Van Der Heyden 
    7.Michael Naessens 
    8.Tom De Smet 
    9.Peter Vermassen 
    10.Gaetan Debroux 

    D-reeks - 53,2 km - 1h20 
    1.Patrick JACOBS 
    2.Richard De Ridder 
    3.Frank Geets 
    4.Jan De Mulder 
    5.Bruno Bruyere 
    6.Ronald Rents 
    7.Danny Poelmans 
    8.Wim Winandy 
    9.Dirk Peigneur 
    10.Eddy Vermeir 

    E-reeks - 53,2 km - 1h21
    1.Rene DE BRUCKER 
    2.Dirk Van Hove 
    3.Ronny Paridaens 
    4.Jos Maes 
    5.Patrick Buki 
    6.Joost Pieters 
    7.Dominique Turcksin 
    8.Danny De Backer 
    9.Eddy Beirnaert 
    10.Mike Vaneberg 

    F-reeks - 47,3 km - 1h13 
    1.Jac ROEMERMAN - NL 
    2.Jos Claessens 
    3.Claude Ponthier 
    4.Jozef Deneef 
    5.Jean Pierre Broothaerts 
    6.Eddy Cobbaut 
    7.Paul Geudens 
    8.Eddy Vandermeeren 
    9.Andre Devadder 
    10.Rene Mertens 

    F+ -reeks - 47,3 km - 1h13
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Theo Coudyzer 
    3.Willy Teirlinck 
    4.Etienne Vandenhouwe 
    5.Jef Everaerts 
    6.Roland Hellebaut 
    7.Freddy Vandenberghen 
    8.William De Cremer 
    9.Jozef Saerens 
    10.Willy De Blekere 

    30-07-2016 om 13:19 geschreven door kenny


    29-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 28/07/2016 HERENTALS FIETST (A) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium 100 km

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 0

    1 KITTEL Marcel GER TEAM GIANT - ALPECIN

    2 GREIPEL André GER LOTTO SOUDAL

    3 MATTHEWS Michael AUS ORICA GreenEDGE

    4 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    5 NIZZOLO Giacomo ITA TREK FACTORY RACING

    6 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    8 SIEBERG Marcel GER LOTTO SOUDAL

    9 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    10 FRISON Frederik LOTTO - SOUDAL

    11 CLAEYS Dimitri 12 ADAMS Jens 13 MERLIER Tim 14 BOUCHER David 15 PEETERS Rob 16 SPRENGERS Thomas 17 VAN DER PLOEG Neil AUS 18 AERTS Toon 19 HUYGEN Tijs 20 VAN DINGENEN Jordi 21 LEYSEN Senne 22 AITCHESON Ryan CAN 23 HARRISON Jones GBR 24 LAKE Sean AUS 25 VANDENBUSSCHE Jari 26 BAKELANTS Jan 27 KEISSE Iljo 28 LANE Patrick AUS 29 VAN DEN BULCK Pelle

     

    28/07/2016 INTERNATIE RENINGELST (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 158 km - 43,74 km/h

    Aantal deelnemers: 126 - opgevers: 41

    1 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    2 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    3 WELTEN Bram NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    4 DE WINTER Gordon COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    5 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    6 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    7 SOENENS Alessandro SUPERANO HAM - ISOREX

    8 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    9 ALLEGAERT Piet EFC-ETIXX

    10 GARDEYN Gorik SUPERANO HAM - ISOREX

    11 PYFFEROEN Miel 12 BOUTTÉ Jordy 13 SLEURS Christophe 14 STOCKMAN Michiel 15 DE WINTER Hugo 16 GOUEL Valentin FRA 17 VERWILST Aaron 18 JANSSENS Jimmy 19 STALLAERT Joeri 20 BRUYNEEL Giel 21 DIELEMAN Michiel 22 VAN HOOYDONCK Nathan 23 GELDHOF David 24 NOPPE Christophe 25 TASSET Marvin 26 VAN BETSBRUGGE Jonathan 27 DONDERS Jelle 28 VAN DE WALLE Goran 29 ORBIE Stephen 30 BOUTTÉ Kenzie 45 RELAES Jacob 48 ROTTY Glenn 71 VAN DEN BOSSCHE Angelo 72 VAN STEENBERGEN Jori

     

    28/07/2016 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (B) - Interclub Elite z.c./U23 - 156 km - 44,76 km/h

    Aantal deelnemers: 152

    1 DE WEERDT Nick KALAS CYCLING TEAM 99

    2 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 DE HAES Jorden EFC-ETIXX

    7 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC-AGO

    8 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    9 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    11 CARESMEL Alexis FRA 12 GOOLAERTS Michael 13 MAES Alexander 14 BROES Michiel 15 VANDENBOGAERDE Jens 16 WOUTERS Enzo 17 DE TROCH Thomas 18 REYNAERTS Wim 19 WOUTERS Rutger 20 DE GROOTE Arne 21 VERHAEGEN Tom 22 DEFREYNE Cedric 23 TIMMERMANS Tom 24 PAASSCHENS Mathijs NED 25 VERMEULEN Stef 26 PARIDAENS Jasper 27 SEFA Ylber  ALB 28 SEYE Guillaume 29 DE DECKER Alfdan 30 AERTS Thijs 32 WIELFAERT Kristof 52 DE KEERSMAEKER Alexander 63 VAN ROOSBROECK Arne 76 DHOLLANDER Kristof 104 DE BLOCK Nick 111 ROBERT Frederique 114 MELS Fabrice 117 ONGHENA Matthias 128 VAN GUYSE Jarno 139 VAN DE VELDE Thomas 


    28/07/2016 BOEZINGE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 84 km - 42,01 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 2

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    3 VANDERBEKEN Bjarne PCT TOMACC

    4 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 MUYLLE Jeroen DOVY KEUKENS - FCC

    6 DECAESTEKER Frederik DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DECEUNINCK Thomas VIND! CYCLING PROJECT

    9 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 CASIER Arne PCT TOMACC

    11 MICHELS Pedro 12 BEAUPREZ Benjamin 13 ROBBERECHTS Frederik 14 TYTECA Koen 15 DESMET Jani 16 HAENEBALCKE Svenerick 17 CLEMME Kevin 18 WATHIONG Thomas 19 SCHILS Dominic GBR 20 GALICIA Wannes 21 PASCAL Tiers 22 BALL Lewis GBR 23 TAS Robbert 24 VERMEULEN Niels 25 ROWSON Tom GBR 26 MULLAN Nathan IRL 27 GRIMMONPREZ Django 28 DECOCK Jelle 29 DELAERE Jens 30 CLICTEUR Arne

     

    28/07/2016 HERENTALS FIETST (A) - Dames Elite - 40 km - 39,28 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 0

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 GASS Daniela GER WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    5 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 WATERREUS Kylie NED TWC MAASLANDSTER ZUID

    7 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 MAROON Mary USA NWV GRONINGEN

    9 DE QUINT Pia LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 JAMIESON Amanda NZL CYCLING CHB

    11 NOBUS Anja 12 VERHOEVEN Suzanne 13 LIMA Tone Hatteland NOR 14 MAES Shana 15 BELMANS Els 16 KERWIN Natalie NZL 17 VAN MALDEGHEM Nele 18 VAN PEER Sara 19 STERCKX Kathleen 20 HANNES Kaat 21 VLOEMANS Sarah 22 ROES Maxime 23 PEETERS Jinse 24 PULFORT Sophie NZL 25 DOCX Mieke 26 DEFOUR Lara 27 FRANCO Nathalia COL 28 VAN BELLINGHEN Emilie 29 FRANCK Alicia 30 OLIVER Tess USA 31 KONGRAK Sawanya THA 32 TESVANICH Kettida THA 33 LAMBRECHTS Kelly

    29-07-2016 om 13:40 geschreven door kenny


    28-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/07/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 23°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

          Patrick Cocquyt

    Woensdag 27 Juli 2016 - SINT-LAUREINS (9980) 

     

    Catg.A – 72,6 km –  61 deelnemers

    1 - Gianni Cooman ( Oordegem)

    2 - Lammertyn Foeke

    3 - Heremans Koen

    4 - Vernaet Olivier

    5 - Van Den Broecke Mario

    6 - Middelkamp Tom

    7 - De Baets Kristof

    8 - Holvoet Mattijs

    9 - Nevejans Dennis

    10 - Van Damme Peter

    11 - Moerman Jens 12 - Bolle Jean-Pascal 13 - Koeman Willem-Jan 14 - Van Driessche Ward 15 - Lammens Laudelino 16 - Van Rijckeghem Steven 17 - Minnaert Michiel 18 - Van Sante Tristan 19 - Viaene Cedric 20 - Van Vlierberghe Bart 21 - Verberckmoes Arno 22 - Burm Maarten 23 - de Kraker Rinco 24 - Viaene Florian 25 - Van Der Jeught Stijn 26 - Diependaele Gerrit 27 - De Wit Wim 28 - Bauters Pieter 29 - De Rubbel Yves 30 - Braet Nicholas 31 - De Vrieze Bjorn 32 - Trenson Jan 33 - Vervaeke Alexander 34 - Buysse Lennert 35 - Weemaes Robby 36 - De Vlieger Jonas 37 - Roeygens Pieterjan  38 - Van Raemdonck Maarten  39 - Maenhout Tommy  40 - Dhondt Gunter 41 - Timbreur Jonas  42 - Cooman Mauro 43 - Van Ryssel Mike  44 - Rogge Simon  45 - Everaerd Pieter

     

    Catg.B – 66 km – 47 deelnemers

    1 - Aron Bauwens (Evergem)

    2 - Lampaert Philip

    3 - Neels Peter

    4 - Van De Perre Lieven

    5 - Verhooghe Kris

    6 - De Corte Peter

    7 - Van Holderbeke Frank

    8 - De Bruycker Jan

    9 - Wytinck Luc

    10 - Luyssen Geoffrey

    11 - De Clercq Steven 12 - Rombaut Wim 13 - Porte Dominiek 14 - De Tremerie Franky 15 - Leyseele Franky 16 - Swinnen Filip 17 - Cocquyt Mark 18 - De Bosscher Koen 19 - De Vlieger Sven 20 - Panis Tom 21 - Janssens Bert 22 - Heymans Kurt 23 - Heyndrickx Wim 24 - Landuyt Steven 25 - Vanberghen Wim (DAG !!!!) 26 - Rabout Rudi 27 - Bultinck Michel 28 - Meerschaert Kris 29 - Van Clapdorp Luc 30 - De Wannemaeker Filip 31 - Cornelis Stefaan 32 - Dhooge Tom 33 - Mortier Alain 34 - Schollaert Carlo 35 - Goossens Alex 36 - Demaertelaere Dennis 37 - Dierickx Luc 38 - Bultynck Geert 39 - Van den Berghe Dietrich 40 - Heyse Tommy 41 - Van Buggenhout Jurgen 42 - Van Den Broeck Alain 43 - Hanssen Gunther 44 - Hoes Andy 45 - Dewinter Dimitri 46 - Persyn Tom 47 - De Jaeger Kevin

     

    Catg.C – 66 km – 35 deelnemers

    1 - PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 - Jacobs Patrick

    3 - Primo Gino

    4 - Bobelijn Patrick

    5 - Weemaes Franky

    6 - Czech Jan

    7 - Van der Mieren Daniel

    8 - Leuntjens Kurt

    9 - Cooman Jerry

    10 - Mathys Dirk

    11 - Hereijgers Piet 12 - De Moor Arie 13 - De Muynck Luc 14 - Van Camp Freddy 15 - Cossyns Marc 16 - Janssens Kenny (Melsele) 17 - Harms Ko 18 - Van Hoof Danny 19 - Braet Wim 20 - Roobroeck Dirk 21 - Versluys Marc 22 - Braeckman Geert 23 - Wauters Denis 24 - De Bruyne Danny 25 - Cosijn Ronny 26 - Erauw Luc 27 - De Ben Mark 28 - Smet Geert 29 - Vermassen Gerrit 30 - Janssens Dirk 31 - Vermincksel Dirk 32 - Willems Noël 33 - Bracke Wim 34 - Vanoverberghe Siegfried 35 - Hebbrecht Geert

     

    Catg.D – 46,2 km – 40 deelnemers

    1 - Coupillie Roland (Adinkerke)

    2 - De Naeghel Jozef

    3 - Van Kerschaver Robin

    4 - Geudens Paul

    5 - De Coninck Danny

    6 - De Vos Rony

    7 - Van Puyenbroeck Eddy

    8 - Van Renterghem Patrick

    9 - Vanrafelghem Patrick

    10 - Lap Hans

    11 - Baudonck Tony 12 - Bultinck Andre 13 - Rizzo Claudio 14 - Watteny Patrick 15 - Steeman Juan 16 - Claessens Joseph 17 - De Poorter Luc 18 - De Praetere Fritz 19 - Docx Marc 20 - De Baets Johan 21 - Maldrie Robert 22 - Delagrange Bart 23 - Tas Helmuth 24 - Snoeck Jan 25 - Tummeleer Dirck 26 - D'Hondt Erwin 27 - Coppers François 28 - De Gucht Etienne 29 - Bauters Ronny 30 - De Sutter Willy 31 - Vyncke William 32 - Heye Hilair 33 - Van Lierde Hans 34 - Ribbens Luc 35 - Verhelst Walter 36 - Verzele Noël 37 - D'Hondt Freddy 38 - Van Overmeir Marc 39 - Dierks Jos 40 - Cornette Freddy

     

    Catg.E +65 jaar – 46,2 km – 22 deelnemers

    1 - De Leersnyder Florent (Oostrozebeke)

    2 - Ligneel Rony

    3 - de Waal Wim

    4 - Van Holen Johny

    5 - Boulard Roland

    6 - Vyvey Julien (+ 70)

    7 - Demeyere José

    8 - Burggraeve Noël

    9 - Fiers Ilse (DAME)

    10 - De Wever Ann (DAME)

    11 - Van Imschoot Roland 12 - Vertenten Soetkin (DAME) 13 - Lockefeir Marinus 14 - Moens Louis 15 - Cromheecke Riny 16 - Pauwels Marcel 17 - D'Hont Joseph 18 - Van De Wiele Richard 19 - De Brauwer Cedric 20 - Brouwers François 21 - Vandenheuvel Gilbert 22 - Hermans Luc

      

    Niet Vergunninghouders – 72,6 km – 34 deelnemers

    1 - De Grom Christophe (Denderhoutem)

    2 - De Spiegeleire Mattias (- 40)

    3 - Hooreweghe Willem

    4 - Dumortier David

    5 - Van Hille Glenn

    6 - Van Sterteghem Filip

    7 - Vermeeren Raf

    8 - Bouquet Kenneth

    9 - Hooreweghe Peter

    10 - Heynssens Sven

    11 - De Smet Olivier 12 - De Vriendt Xavier 13 - Opsomer Enzo 14 - Van Der Borght Pieter 15 - Van Overloop Bram 16 - Van Coppenolle Lars 17 - Anthonissen Stef 18 - Boelens Davy 19 - Cherlet Niek 20 - Wambacq Clegy 21 - Matthys Sam 22 - Buyse Dieter 23 - Moens Benny 24 - Beauprez Gino 25 - Van Overmeiren Gerry 26 - De Brouwer Stefan 27 - Brijs Gert 28 - De Backer Frédéric 29 - Serverius Jonas 30 - De Caluwé Yannick 31 - Ghyselen Frederik 32 - Van Assche Geert 33 - Speeckaert Kristof  34 - De Jaeger Kevin

    28-07-2016 om 19:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DEINZE VAN WOENSDAG 27/07/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DEINZE VAN WOENSDAG 27/07/2016     


    Woensdag 27/07/2016 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,3 km/h

    Aantal deelnemers: 145 - opgevers: 51

    1 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL

    5 VERWAEST Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    6 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    7 BOTHUYNE Jorden HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 GOEMAN Jasper ARROW CYCLING TEAM

    11 VANDAELE Angelo 12 COURTENS Olivier 13 VANDERBAUWHEDE Michiel 14 ELLIOTT William CAN 15 ROBERGE Adam CAN 16 PIROTTA Darcy AUS 17 VAN HOOREBEKE Michiel 18 MEHEUS Gill 19 WYTINCK Niels 20 VAN RENTERGHEM Bram 21 SPURRELL Tyler AUS 22 SAUGSTAD Lars NOR 23 MINNE Stijn 24 VERMEIRE Jordy 25 VAN DAMME Davy 26 VANGEN Martin NOR 27 FREDERIKSEN Sondre NOR 28 GOETHALS Brent 29 WALSH Edward CAN 30 WILLEMS Thimo 32 DE DECKER Bjorn 35 VAN DAMME Bart 35 CLAUS Dieter 35 JANSSENS Jarrid 35 PERSOON Joeri 35 VANDYCK Niels 35 DE LANDTSHEER Steven

    deinze 1023.JPG deinze 1030.JPG
                     Winnaar Seppe Verschuere.                                      Winnaar Seppe Verschuere met de bloemen.
    deinze 1033.JPG
    Podium te Deinze met winnaar Seppe Verschuere, Ayton Muys en Mario Willems.
    deinze 1020.JPG
                               Een woordje uitleg van winnaar Seppe Verschuere.
    deinze 1040.JPG
    Eindstand 3-daagse met winnaar Bram Van Renterghem, Stijn Minne en Nico Verhoeven.
    deinze 1048.JPG
                                  Jordy Vermeire werd clubkampioen van Deinze.
    deinze 1047.JPG
    deinze 937.JPG
       Aankomst van winnaar Seppe Verschuere voor Ayton Muys en Mario Willems.
    deinze 936.JPG
    deinze 878.JPG
    deinze 843.JPG
                                                       De kopgroep te Deinze.
    deinze 803.JPG
    deinze 799.JPG
    deinze 791.JPG
    deinze 774.JPG
    deinze 741.JPG
    deinze 628.JPG
    deinze 540.JPG
    deinze 433.JPG
    deinze 421.JPG
    deinze 381.JPG
    deinze 195.JPG
    deinze 165.JPG
    deinze 114.JPG
    deinze 101.JPG
    deinze 092.JPG
    deinze 087.JPG
    deinze 070.JPG
    deinze 059.JPG
    deinze 051.JPG
    deinze 038.JPG
    deinze 013.JPG
    deinze 004.JPG
                      De start te Deinze van de Elite z.c. & U23 met 145 deelnemers.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-07-2016 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 3°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Thomas De Gendt kop 2016.jpg 

      Thomas De Gendt

    Woensdag 27/07/2016 LOMMEL (LB) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium 85 km - 45,58 km/h

    Aantal deelnemers: 26 -  opgevers: 0

    1 THOMAS DE GENDT uit Beveren LOTTO SOUDAL

    2 KITTEL Marcel GER ETIXX-QUICK STEP

    3 GREIPEL André GER LOTTO SOUDAL

    4 MATTHEWS Michael AUS ORICA-BIKE EXCHANGE

    5 WYNANTS Maarten TEAM LOTTO NL - JUMBO

    6 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    7 WIPPERT Wouter NED DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING

    8 ROELANDTS Jurgen LOTTO SOUDAL

    9 HAYMAN Mathew AUS ORICA-BIKE EXCHANGE

    10 HERMANS Ben BMC RACING TEAM

    11 BOUCHER David 12 HOLLANDERS Dries 13 DE KETELE Kenny 14 WAEYTENS Zico 15 CASTELIJNS Twan NED 16 WESTRA Lieuwe NED 17 MCNALLY Mark GBR 18 VAN MEIRHAEGHE Jef 19 VEREECKEN Nicolas 20 DUFOUR Warre 21 BIERMANS Jenthe 22 HEYLEN Kevin 23 VAN DINGENEN Jordi 24 SEYNAEVE Lander 25 KEISSE Iljo 26 KONING Peter NED


    27/07/2016 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (B) - Interclub Elite z.c./U23 - 155 km - 43,8 km/h

    Aantal deelnemers: 159

    1 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    3 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    4 PIETERS Roy ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXXU

    8 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    11 MAES Alexander 12 SEFA Ylber  13 CUMPS Ruben 14 DE KEERSMAEKER Alexander 15 VANDENBOGAERDE Jens 16 WIELFAERT Kristof 17 DE DECKER Alfdan 18 VAN DEN BRANDE Julien 19 GIBBONS Thomas 20 REYNAERTS Wim 21 MERTENS Robin 22 TIMMERMANS Tom 23 DE HAES Jorden 24 VERHAEGEN Tom 25 CLEPPE Nicolas 26 VERMEULEN Stef 27 AERTS Thijs 28 DEBRUYNE Glenn 29 MERCKX Niels 30 PEELAERS Jeff 48 ONGHENA Matthias 54 ROBERT Frederique 56 VAN ROOSBROECK Arne 80 MELS Fabrice 86 VAN DE VELDE Thomas 128 DHOLLANDER Kristof 132 VAN GUYSE Jarno 140 DE BLOCK Nick

     

    27/07/2016 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,3 km/h

    Aantal deelnemers: 145 - opgevers: 51

    1 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL

    5 VERWAEST Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    6 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    7 BOTHUYNE Jorden HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 GOEMAN Jasper ARROW CYCLING TEAM

    11 VANDAELE Angelo 12 COURTENS Olivier 13 VANDERBAUWHEDE Michiel 14 ELLIOTT William CAN 15 ROBERGE Adam CAN 16 PIROTTA Darcy AUS 17 VAN HOOREBEKE Michiel 18 MEHEUS Gill 19 WYTINCK Niels 20 VAN RENTERGHEM Bram 21 SPURRELL Tyler AUS 22 SAUGSTAD Lars NOR 23 MINNE Stijn 24 VERMEIRE Jordy 25 VAN DAMME Davy 26 VANGEN Martin NOR 27 FREDERIKSEN Sondre NOR 28 GOETHALS Brent 29 WALSH Edward CAN 30 WILLEMS Thimo 32 DE DECKER Bjorn 35 VAN DAMME Bart 35 CLAUS Dieter 35 JANSSENS Jarrid 35 PERSOON Joeri 35 VANDYCK Niels 35 DE LANDTSHEER Steven


    27/07/2016 TROFEE VAN VLAANDEREN RENINGELST (W) – Interclub Juniores - 122 km

    Aantal deelnemers:

    1 VANDE WATER Pieter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE JONG Timo NED ACROG - BALEN BC

    6 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 MEIJER Gijs NED MONKEYTOWN CYCLINGTEAM

    8 BLOUWE Louis TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VANOVERBERGHE Jens AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 DEMEYERE Torsten 12 HOUBBEN Adrien 13 HAELTERMAN Glen 14 MEEUS Jordi 15 VERCAMST Wesley 16 D´HEYGERE Gil 17 FREHEN Jeremy 18 MOREELS Louis 19 VANSTEELANDT Thomas 20 GARCIA Gontzal ESP 21 PESTIAUX Yann 22 RASCH Jesper NED 23 LEFEBER Mathias 24 GOURGUECHON Baptiste FRA 25 DE WEVER Merten 26 COMMISSARIS Lucas 27 TACK Jan-emiel 28 VAN ROY Arne 29 VENNER Quentin 30 STOYANOV Petar 37 CLAUWAERT Jari 38 VERHOFSTADT Thibau 43 VAN HAUWERMEIREN Michiel 59 AMELINCKX Stef 65 VAN HOUTE Gerben 70 WANTE Jari 78 D´HOOGE Thomas


    27/07/2016 LOMMEL (LB) - Juniores - 50 km - 41,33 km/h

    Aantal deelnemers: 15 - opgevers: 0

    1 CLAES Stef DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 LOWIE Sebastiaan BMX VLIJTINGEN

    5 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VEKEMANS Anisha LOTTO-SOUDAL LADIES

    7 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BORGERS Gilles DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 VAGENENDE Liam KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 VERDIN Joris BMX VLIJTINGEN

    11 BELIËN Vincent 12 DE SMEDT Yanni 13 LIEGEOIS Arnaud 14 GORIS Arne 15 HUSSON Kobe

    28-07-2016 om 19:46 geschreven door kenny


    27-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 27/07/2016 MALDEGEM (O) - Juniores - 84 km - 40,04 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 47

    1 VOIGT Eric USA K.V.C. DEINZE VZW

    2 MC GILL Scott USA TEAM HANDI-NESS

    3 LAMBERT Connor IRL OTOC VAULT RACING

    4 YAROSHEVSKY Mark USA LIBERTY CYCLE

    5 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    6 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    7 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    8 DE VRIES Jan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VANDEVOORDE Jari ASFRA RACING TEAM

    10 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    11 REILLY Joe GBR 12 BAUSBACHER Evan USA 13 BEN MOSHE Yuval ISR 14 TRIO Maxim 15 DE COCK Quinten 16 VERCRUYSSE Dylan 17 BLONDEEL Bjorn 18 HUYGHE Gilles 19 DE MOL Lennerd 20 DE BROUWER Jeffrey 21 DHOOGE Niels 22 MILBOU Steff 23 PAUKSTAITIS Mantas LTU 24 WEINBERG Guy ISR 25 DUFAU Axel FRA 26 MC CANN Conor IRL 27 STEYAERT Michael 28 INGRAM Jacob USA 29 GONDRY Quinten 30 MALLÉ Jeff 43 BRIJS Jasper

     

    27/07/2016 WESTERLO - VOORTKAPEL (A) - Juniores - 90 km - 41,28 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 11

    1 T LARSON Bjorn USA MASTERS CYCLING SYSTEMS

    2 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 CROMHEECKE Alexander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 J SCHUNK Conor USA MASTER CYCLING SYSTEMS

    5 BARENDREGT Thijs NED WIELERTEAM WAASLAND

    6 CLOUSE Evan USA HOT TUBES

    7 DE PEUTER Dylan WSC HAND IN HAND BAAL

    8 VERBEECK Sven CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 C DAVIS Cole USA NCCF/TEAM SPECIALIZED JUNIORES

    10 PLATTEEUW Robbe INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM

    11 STICKENS Robin 12 WUYTS Siebe 13 MASIULIS Denas LTU 14 VERBIST Alexander 15 GOLAN Yanay ISR 16 ADOMAITIS Rojus LTU 17 PUNKRYS Kasparas LTU 18 VAN DER EYCKEN Brent 19 LOBET Robin 20 CAMPS Jelle 21 RAMONAS Kazimieras LTU 22 VAN DESSEL Leonard 23 VAN STAEYEN Maarten 24 SCHILLEMANS Jonas 25 MOONS Rik 26 MANS Jarn 27 A PUTT Noah USA 28 ZUBRICKAS Romas LTU 29 ARVYDAS Birenis LTU 30 GOVAERTS Bjarne

     

    27/07/2016 WESTERLO - VOORTKAPEL (A) - Nieuwelingen - 70 km - 40,18 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 19

    1 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 NAUJOKAITIS Aivaras LTU PANEVEZLO

    3 KELMELIS Aristidas LTU KAUNO

    4 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    6 BRAMS Tim SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 STERCKX Domien K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 WILS Lance TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    16 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    31 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    35 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    27/07/2016 NEERLINTER-HEIDE (B) - Nieuwelingen - 66 km - 41,47 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 0

    1 VANDERBORGHT Kamiel LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 GYS Tuur LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 MANS Matjas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 CRAPS Lars LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 HERBEN Luuk NED SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    27/07/2016 LOMMEL (LB) - Nieuwelingen - 40 km - 39,07 km/h

    Aantal deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 BURGMANS Rick NED TWC DE KEMPEN

    2 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    4 LINDELAUF Melvin NED TWC MAASLANDSTER

    5 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENK

    6 KANEN Kelvin NED TWC DE KEMPEN

    7 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    8 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN CAMPENHOUT Sven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    27-07-2016 om 21:58 geschreven door kenny


    26-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 7°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2016.jpg 

     Greg Van Avermaet

    Dinsdag 26/07/2016 ROESELARE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium 100 km

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 1

    1 GREG VAN AVERMAET uit Hamme BMC RACING TEAM

    2 MATTHEWS Michael AUS ORICA GreenEDGE

    3 MAJKA Rafal POL TINKOFF - SAXO

    4 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    5 VERMOTE Julien ETIXX - QUICKSTEP

    6 WAEYTENS Zico TEAM GIANT - ALPECIN

    7 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 BODNAR Maciej POL TINKOFF – SAXO

    10 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    11 VERMEERSCH Gianni 12 SEYNAEVE Lander 13 BOUVRY Dieter 14 NOPPE Christophe 15 VERHELST Louis 16 DE WITTE Mathias 17 VANTOMME Maxime 18 VEREECKEN Nicolas 19 PRIEM Whytic 20 ALLEGAERT Piet 21 KEUM Gangsan KOR 22 TOUQUET Joren 23 DONCK Lowie 24 JUNG Eunseong KOR 25 VANDER MEIREN Ward 26 DEWEER Jochen 27 CHOE Hyeong Min KOR 28 MUYLLE Jeroen 29 VANTHOURENHOUT Dieter 30 JUNG Ji Min KOR  


    26/07/2016 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 117,6 km - 44,6 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 4

    1 SAUGSTAD Lars NOR RINGERIKE

    2 PYFFEROEN Miel TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    5 WYDOOGHE Jaron VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    7 VANDENBUSSCHE Jari TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    9 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    10 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    11 DECLERCQ Thierry 12 LEFEVER Nico 13 VIK Sverre Dyngeland NOR 14 CLAES Gert 15 FYFFE Angus IRL 16 DEHEM Arno 17 D´HONDT Jari 18 VANDAELE Philip 19 O´CALLAGHAN Mark IRL 20 BASSON Gustav RSA 21 NEIRYNCK Kevin 22 VANGHELUWE Seppe 23 VANDERBEKEN Bjarne 24 HUYSSER Jeroen 25 LOWYCK Jesse 26 FREDERIKSEN Sondre NOR 27 HODGSON Ralf GBR 28 VERMASSEN Jens 29 REA Graig IRL 30 DEVRIESE Stijn 51 BOLSENS Kris

     

    26/07/2016 ROESELARE (W)  - Nieuwelingen - 40 km - 39,76 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 5

    1 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 PIETERS Bjarne SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    14 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    26-07-2016 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 25/07/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 25/07/2016     


    Zondag 25/07/2016 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 11

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 SELLAR Timothy AUS NORTHERN DISTRICTS WA CC

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    6 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    7 VANHOUTS Rudi NED TWC TEMPO

    8 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 J BOARDMAN Samuel USA KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    10 PERSOON Wouter ARROW CYCLING TEAM

    11 GOEMAN Jasper 12 VAN ROOSBROECK Patrick 13 BONTINCK Karel 14 NOËL Jordy 15 VAN DEN BOSSCHE Angelo 16 THYS Nico 17 COBBAERT Florian 18 DONY Kevin 19 LANE Samuel AUS 20 VAN CAUWENBERGH Yentl 21 DILLEN Ruben 22 MAES Bryan 23 HEIRBAUT Tony 24 BOSSERS Maarten 25 TIMMERMANS Ward 26 DENYS Geoffrey 27 DE KEMPENEER Steven 28 VAN DEN BORNE Tom 29 DE WILDE Arno 30 MOYSON Jelle 33 HEYNS Kristoff 35 VERHOFSTADT Peter 40 WEEMAES Filip 42 BOLSENS Kris 43 WAELKENS Dave 45 PEETERS Danny 46 SMET Jochem


    sinaai maan 419.JPG
                         Winnaar Joeri Stallaert met de supporters en de bloemen.
    sinaai maan 416.JPG
    sinaai maan 425.JPG
                        Een woordje uitleg van winnaar Joeri Stallaert te Sinaai.
    sinaai maan 399.JPG
                                        Aankomst van winnaar Joeri Stallaert.
    sinaai maan 341.JPG
                De kopgroep van 9 renners waar de winnaar Joeri Stallaert bijzit.
    sinaai maan 266.JPG
    sinaai maan 240.JPG
    sinaai maan 192.JPG
    sinaai maan 168.JPG
    sinaai maan 159.JPG
    sinaai maan 153.JPG
    sinaai maan 124.JPG
    sinaai maan 117.JPG
    sinaai maan 105.JPG
    sinaai maan 089.JPG
    sinaai maan 077.JPG
    sinaai maan 059.JPG
    sinaai maan 039.JPG
    sinaai maan 032.JPG
    sinaai maan 012.JPG
                      De start te Sinaai van de Elite z.c. & U23 met 57 deelnemers.
    sinaai maan 017.JPG
                                           Joeri Stallaert met zijn verzorger.
    sinaai maan 325.JPG
                       Moreno De Pauw en vader Gino kwamen een kijkje nemen.






     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-07-2016 om 13:15 geschreven door kenny


    25-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 25/07/2016 AALST (O) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium 74 km - 37,5 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 FROOME Christopher GBR TEAM SKY

    2 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    3 MAJKA Rafal POL TINKOFF

    4 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    5 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    6 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    7 GATTO Oscar ITA TINKOFF

    8 VERMOTE Julien ETIXX - QUICKSTEP

    9 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    10 BODNAR Maciej POL TINKOFF

    11 VEUCHELEN Frederik 12 DE BONDT Dries 13 VAN ZUMMEREN Stef 14 HAVIK Piotr NED 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 SWEECK Laurens 17 BREYNE Jonathan 18 AERTS Toon 19 TEIRLINCK Jens 20 VERMEULEN Emiel 21 KERKHOF Tim NED 22 AERNOUTS Jim 23 SEYNAEVE Lander 24 MUSEEUW Stefano 25 VANDEN BAK Laurent 26 DE MESMAEKER Kevin 27 SCHOONBROODT Bob 28 VANTHOURENHOUT Michael 29 VAN MEIRHAEGHE Jef 30 CALLEEUW Joeri

     

    25/07/2016 WESTROZEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 44,07 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 15

    1 BOVENHUIS Jasper NED SEG RACING

    2 EISING Tijmen NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    3 POUILLY Felix FRA ROUBAIX METROPOLE

    4 WASTYN Emiel ANPOST CHAIN REACTION CYCLING TEAM

    5 TRAEEN Torstein NOR RINGERIKE SK

    6 JAKIN Alo EST AUBER 93

    7 GMELICH Jarno NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    8 GOUAULT Pierre FRA AUBER 93

    9 KORNER Max Emil Boholm NOR TEAM RINGERIKS - KRAFT

    10 VANTOMME Maxime ROUBAIX LILLE METROPOLE

    11 LEVEAU Jeremy FRA 12 MCCONVEY Connor IRL 13 DUQUENNOY Jimmy 14 MCNALLY Mark GBR 15 PONS Gaëtan 16 VAN DER PLOEG Neil AUS 17 HARRISON Jones GBR 18 SMYTH Alexander AUS 19 MENUT David FRA 20 BOTHUYNE Jorden 21 KET-SPARK Oliver AUS 22 GARDNER Dan GBR 23 CHOE Hyeong Min KOR 24 GARDEYN Gorik 25 BIHEL César FRA 26 DUFRASNE Jonathan 27 TURGIS Jimmy FRA 28 CHEVALIER Olivier 29 FEILLU Romain FRA 30 SCOTT Jacob GBR 31 VEREECKEN Nicolas

     

    25/07/2016 BOEZINGE (W) - Elite z.c./U23 - 68 km - 45,21 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 1

    1 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    2 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    3 DEMEYER Niels CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 DECAESTEKER Frederik DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    8 CLAXTON Angus GBR GLASGOW CYCLETEAM

    9 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    10 DONALDSON Gary IRL MOLESPURTERS MEULEBEKE

    11 VANNESTE Evert 12 VANHOVE Jonas 13 LEFEVER Nico 14 TOORTELBOOM Frederik 15 GOEMAERE Ralf 16 VERHIEST Olivier 17 VANDER MEIREN Ward 18 BEAUPREZ Benjamin 19 VANMEENEN Jordy 20 COOREVITS Gilles 21 VANDAELE Philip 22 BRAET Vinnie 23 SOENENS Alessandro 24 MULLAN Nathan IRL 25 LANGEDOCK Mathieu 26 GARCIA MARTINEZ Eduardo ESP 27 VERVERKEN Pieter 28 SUNDSTROM Erland NOR 29 VANDEVELDE Ruben 30 LAMBRECHT Martijn


    25/07/2016 LIERDE (SINT-MARIA-LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 40,61 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 10

    1 JAMIESON Adam CAN TRC

    2 WALSH Edward CAN OAKLEY ATLANTIC

    3 DIEPENDAELE Timmy WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    6 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    7 LELEU Antoine VERANCLASSIC - AGO

    8 VANDAELE Thijs TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    10 KARANDASHEV Petr RUS KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    11 MOTTE David 12 PIETERS Frederik 13 BOUTS Jordy 14 SIMON Kenn 15 DE JONGE Maarten NED 16 VAN DE WALLE Goran 17 COWAN Alexander CAN 18 DEMULDER Jonas 19 PETIT Tomas 20 DE TROYER Tim 21 VANDEMEULEBROECKE Steven 22 CLAEYS Timothy 23 GOOSSENS Glenn 24 DE ZUTTER Kristof 25 LAVA Kevin 26 VANHOUCKE Herman 27 CARMAN Ben AUS 28 COOMAN Mauro 29 MAGINET Steve 30 VAN MOL Caine

     

    25/07/2016 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 11

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 SELLAR Timothy AUS NORTHERN DISTRICTS WA CC

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    6 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    7 VANHOUTS Rudi NED TWC TEMPO

    8 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 J BOARDMAN Samuel USA KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    10 PERSOON Wouter ARROW CYCLING TEAM

    11 GOEMAN Jasper 12 VAN ROOSBROECK Patrick 13 BONTINCK Karel 14 NOËL Jordy 15 VAN DEN BOSSCHE Angelo 16 THYS Nico 17 COBBAERT Florian 18 DONY Kevin 19 LANE Samuel AUS 20 VAN CAUWENBERGH Yentl 21 DILLEN Ruben 22 MAES Bryan 23 HEIRBAUT Tony 24 BOSSERS Maarten 25 TIMMERMANS Ward 26 DENYS Geoffrey 27 DE KEMPENEER Steven 28 VAN DEN BORNE Tom 29 DE WILDE Arno 30 MOYSON Jelle 33 HEYNS Kristoff 35 VERHOFSTADT Peter 40 WEEMAES Filip 42 BOLSENS Kris 43 WAELKENS Dave 45 PEETERS Danny 46 SMET Jochem


    25/07/2016 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) - Juniores - 96 km - 40,31 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 6

    1 JALISCO Luis MEX LUX

    2 D VODICKA Camden USA LUX

    3 TIMMERMANS Tim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 NSEK Imeh USA LUX

    5 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 LY Matthew USA LUX

    7 SONDERLING Ezra USA GRINTA

    8 BARANANO Peru ESP DURANGUESA

    9 BAUSBACHER Evan USA MATRIX

    10 BARNET Mathias GBR SPOKES RACING TEAM

    11 WATKINS Ben USA 12 LEFEVER Valentin 13 INGRAM Jacob USA 14 PEDERNALES Iker ESP 15 VAN DE VOORDE Lennert 16 GOLAN Yanay ISR 17 VANDENDAELE Vic 18 TREVE Giovanni 19 DELEU Arnaud 20 VANDEPUTTE Jonas 21 HUYGHE Gilles 22 GARCIA ETXEGUIBEL Gontzal ESP 23 MOVSHOVITZ Nadav ISR 24 MOONEY Lance NOR 25 JACQUES Jarne 26 TACK Jan-emiel 27 DOCHY Thibaut 28 LUYSSEN Greg 29 DE NEVE Joerik 30 VANKEIRSBULCK Jorden

    25-07-2016 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!