.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LANDSKOUTER VAN ZONDAG 24/07/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LANDSKOUTER VAN ZONDAG 24/07/2016     


    Zondag 24/07/2016 LANDSKOUTER (O) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 42,67 km/h

    Aantal deelnemers: 108 - opgevers: 23

    1 VAN DER HAEGHEN Ruben PROFEL - UNITED C.T.

    2 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    3 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    5 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 SITTERS Bas NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 SPURRELL Tyler AUS BLACKBURN CYCLING CLUB INC

    11 DEMULDER Jonas 12 KOOLS Jos NED 13 DE KORT Bram NED 14 PIRARD Maxim 15 VAN DE KERKHOVE Brent 16 VAN DE WALLE Goran 17 SABO Pedro 18 BOERSMA Willem CAN 19 VAN HYFTE Steven 20 CALLEBAUT Kevin 21 OERLEMANS Tom 22 VAN STEENBERGHEN Jori 23 DIERICKX Anthony 24 LAGNEAUX Yoni 25 RELAES Jacob 26 ROOSENS Robin 27 WILKINSON James GBR 28 VERHOEVEN Kenneth 29 BOSSAER Gatien 30 LANE Samuel AUS 34 CLAUS Dieter 66 VAN GOETHEM Kevin 78 DE BOCK Yoni 80 DE BOCK Jelle 83 VAN ROOSBROECK Patrick
    RITA2564.jpg
    Podium te Landskouter met winnaar Ruben Van Der Haeghen, Bjorn De Decker en
    Nick De Jaeger.
    RITA2575.jpg
                           Winnaar Ruben Van Der Haeghen met de bloemen.
    RITA2570.jpg
                        Een woordje uitleg van winnaar Ruben Van Der Haeghen.
    RITA2492.jpg
           Aankomst van winnaar Ruben Van Der Haeghen voor Bjorn De Decker.
    RITA2495.jpg
    Aankomst van Nick De Jaeger voor de 4de plaats voor Jeroen Das en Arne Van Roosbroeck.
    RITA2508.jpg
                                             Aankomst van het peloton.
    RITA2441.jpg
    RITA2308.jpg
    RITA2251.jpg
    RITA2179.jpg
    RITA2097.jpg
    RITA2067.jpg
    RITA1652.jpg
    RITA1636.jpg
    RITA1615.jpg
               De start van de Elite z.c. & U23 te Landskouter met 108 deelnemers.





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-07-2016 om 23:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN BELGIE ICF 2016

    ICF 2014 1.jpg

    Ronde van België ICF 2016 – Amateurs & Masters & Vrije renners

    Woensdag 20 Juli - ECW - Tourinnes St Lambert - Walhain - 80 km - 01h55'25" - Rit 1

    Aantal deelnemers: 46

    1-Houben Kristof

    2-Van Rymenant Gillian

    3-Haest Tom op 41”

    4-Vanden Wyngaerd Bart

    5-Blanchy Michael

    6-Vanopdenbosch Tom

    7-Bonemeyer Gino

    8-De Decker Eric

    9-Tabourdon Marc

    10-Verduyn Jasper

    11-Pepinster Sebastien-12-De Witte Jurgen-13-Penninckx Tom-14-Camerlinckx Gregory-15-Bolle Jean Pascal-16-De Smedt Davy-17-Van Opstal Philippe-18-De Beer Tom-19-Stevens Juhani-20-Vandewiele Kevin-21-Derynck Peter-22-Maes Vincent-23-Den Hoed Marc-24-Meschkat Marten-25-Gerard Kevin-26-Vanopdenbosch Koen-27-Freese Alexander-28-Petit Nicolas-29-Maluszczak Marek-30-Hayen Sven-31-Piette Julien-32-Lechat Renaud-33-Ackermans Tony-34-Van Der Linden Davy-35-Peirsman Jan-36-Heinix Christophe-37-Weekers Timmy-38-Vaes Niels-39-Allen Tim-40-Van der Sickel Mario-41-De Swert Dave-42-Meschkat Bent-43-Rottiers Cedric-44-Demonte Nathan-45-Abts Daniel-46-Xhrouet Bruno


    Donderdag 21 Juli - VWV - Boutersem – 50 km - 01h50'21" - Rit 2

    Aantal deelnemers: 49

    1-Bruylandt Dave

    2-Coomans Bjorn

    3-Schepers Jelle

    4-Van Rymenant Gillian

    5-Bolle Jean Pascal

    6-Haest Tom

    7-Rottiers Cedric

    8-Maluszczak Marek

    9-Pepinster Sebastien

    10-Camerlinckx Gregory

    11-Svetozar Hristov 12-Vanden Wyngaerd Bart 13-Meschkat Marten 14-De Witte Jurgen 15-Van Opstal Philippe 16-Penninckx Tom 17-Van Roeyen Dave 18-Rentmeesters Laurent 19-Van der Sickel Mario 20-Vennickx Dave 21-Kirk Thomas 22-Goossens Quentin 23-Vaes Niels 24-Vandewiele Kevin 25-De Beer Tom 26-Dumont Julien 27-Peirsman Jan 28-Schoenmakers Sven 29-De Swert Dave 30-Verduyn Jasper 31-Freese Alexander 32-Sitarski Marcin 33-Hanlet Laurent 34-Allen Tim 35-Rombouts Stijn 36-Maes Vincent 37-Van den Berg Nico 38-Derynck Peter 39-Houben Kristof 40-Meschkat Bent 41-Ackermans Tony 42-Weekers Timmy 43-Van Der Linden Davy 44-Tabourdon Marc 45-Stevens Juhani 46-Bonemeyer Gino 47-Lechat Renaud 48-De Backer Jurgen 49-Van Coppenolle Kurt


    Vrijdag 22 Juli - BCS - Waarloos – Ploegentijdrit 3,5 km – Rit 80 km

    Aantal deelnemers: 63

    1-Vandenbussche Ron

    2-Van der trappen Bert

    3-Bruylandt Dave

    4-Coomans Bjorn

    5-Cocquyt Patrick

    6-De Block Kris

    7-Van der Sickel Mario

    8-Bruyere Bruno

    9-Haest Tom

    10-Bolle Jean Pascal

    11-Vanden Wyngaerd Bart 12-Coppers Carrera-13-De Witte Jurgen 14-Dela Mortagie Philippe-15-Tabourdon Marc 16-Rottiers Cedric 17-Meschkat Bent 18-De Paepe Jimmy-19-Van Rymenant Gillian 20-Vandewiele Kevin 21-Van Roeyen Dave-22-Van Laer Guy-23-Camerlinckx Gregory 24-Heinix Christophe-25-Stevens Juhani 26-Reniers Kristof 27-Pepinster Sebastien 28-Kirk Thomas 29-Verhaegen Guido-30-Vaes Niels 31-Freese Alexander 32-Van Hove Dirk-33-De Bondt Bart-34-Bonemeyer Gino 35-Beyens Matthias-36-Renier Christophe-37-Ramaekers-38-Wargee Steven-39-Bertrand Jonathan-40-Peirsman Jan 41-Ackermans Tony 42-Maluszczak Marek 43-De Beer Tom 44-Derynck Peter 45-Allen Tim 46-De Koker Bram-47-Van den Berg Nico-48-Maes Vincent 49-Van Pelt David-50-Penninckx Tom 51-Svetozar Hristov-52-Vandebon Moreel-53-Fets Benny-54-Verduyn Jasper 55-Zwinnen Patrick-56-Peelman Norbert-57-Van Opstal Philippe 58-Meschkat Marten 59-Dockx Peter-60-De Swert Dave 61-Van Der Linden Davy 62-Vogels Gunther-63-Selleslagh Kevin

    KLASSEMENT

    1-Haest Tom

    2-Van Rymenant Gillian

    3-Vanden Wyngaerd Bart

    4-Bolle Jean Pascal

    5-De Witte Jurgen

    6-Pepinster Sebastien

    7-Rottiers Cedric

    8-Camerlinckx Gregory

    9-Van der Sickel Mario

    10-Tabourdon Marc


    Zaterdag 23 Juli - LWU - Roeselare - Zilverberg – 81 km

    Aantal deelnemers:

    1.Davy DURY

    2.Mario Van Der Sickel

    3.Bart Vanden Wyngaerd

    4.Brent Meschkat (Dui)

    5.Dave Bruylandts

    6.Jurgen De Witte

    7.Tom Vanopdenbosch

    8.Gregory Camerlinckx

    9.Gillian Van Rymenant

    10.Tom Haest

    11.Juhani Stevens 12.Philippe Van Opstal 13.Kevin Van Raemdonck 14.Alexander Freese 15.Nico Lefever 16.Dave Van Roeyen 17.Vincent Maes 18.Wim D'Hooghe 19.Kevin Vandewiele 20.Niels Vaes 21.Jan Peirsman 22.Ron Vandenbussche 23.Jean Pascal Bolle 24.Koen Vanopdenbosch 25.Pieter-Jan Claerhout 26.Jasper Verduyn 27.Tim Allen (GBr) 28.Dave De Swert 29.Cedric Rottiers 30.Marek Malussczak (Dui) 31.Pieter Lesage 32.Peter Derynck 33.Davy Van Der Linden 34.David Van Nieuwenhuyse 35.Kevin De Spiegelaere


    Zondag 24 Juli - VWF - Temse – Finalerit 83,6 km - 01h55'

    Aantal deelnemers:
    1.BJORN COOMANS (Ruisbroek) 
    2.Tom Haest 
    3.Gillian Van Rijmenant 
    4.Raf Van Den Bossche 
    5.Bjorn Lison 
    6.Kevin Van De Keer 
    7.Dave Bruylandts 
    8.Bart Vanden Wijngaerd 
    9.Jeroen Goeleven 
    10.Denis Raadgever 
    11.Jean-Pascal Bolle 12.Dave Vernickx 13.Tom Penninckx 14.Jurgen De Witte 15.Gregory Camerlinckx 16.Jimmy De Paepe 17.Mario Van Den Broecke 18.Marc Tabourdon 19.Tom Vanopdenbosch 20.Niels Vaes 

    Winnaar eindklassement Ronde van België 2016
    Tom HAEST 

    Winnaar puntenklassement
    Gillian Van Rijmenant 

    Winnaar ploegenklassement 
    Trisport Pharma 

    24-07-2016 om 23:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/07/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 22°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan JIMMY SEGERS met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan CEDRIC KOPPEN met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Bjorn Coomans 2015.jpg  Patrick Cocquyt 2015 1.jpg  Jimmy Segers 3.jpg  Cedric Koppen.jpg

         Bjorn Coomans            Patrick Cocquyt               Jimmy Segers               Cedric Koppen

    Zondag 24 Juli – TEMSE (9140) - Finalerit Ronde van België 

    Finalerit Ronde van België – A/B/C-reeks - 83, 6km - 1h55 
    1.BJORN COOMANS (Ruisbroek)
     
    2.Tom Haest 
    3.Gillian Van Rijmenant 
    4.Raf Van Den Bossche 
    5.Bjorn Lison 
    6.Kevin Van De Keer 
    7.Dave Bruylandts 
    8.Bart Vanden Wijngaerd 
    9.Jeroen Goeleven 
    10.Denis Raadgever 
    11.Jean-Pascal Bolle 12.Dave Vernickx 13.Tom Penninckx 14.Jurgen De Witte 15.Gregory Camerlinckx 16.Jimmy De Paepe 17.Mario Van Den Broecke 18.Marc Tabourdon 19.Tom Vanopdenbosch 20.Niels Vaes 

    Winnaar eindklassement Ronde
    Tom HAEST 

    Winnaar puntenklassement
    Gillian Van Rijmenant 

    Winnaar ploegenklassement 
    Trisport Pharma 

    D-reeks - 68,4 km - 1h39 
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2.Gino Primo 
    3.Geert Van Speybroeck 
    4.Ronald Rents 
    5.Freddy Vangenechten 
    6.Richard De Ridder 
    7.Franky Weemaes 
    8.Pascal Raes 
    9.Piet Herijgers 
    10.Wim Heynderickx 

    E-reeks - 68,4 km - 1h40
    1.Jan VAN DEN BRANDE 
    2.Dirk Van Hove 
    3.Francis De Ridder 
    4.Danny De Backer 
    5.Rene De Brucker 
    6.Ronny Paridaens 
    7.Dirk De Pauw 
    8.Rony Govers 
    9.Gerrit Vermassen 
    10.Dominique Turcksin 

    F-reeks - 68,4 km - 1h40 
    1.Sus AUWERS 
    2.Martin Durant 
    3.Patrick Van Renterghem 
    4.Rene Van Gils 
    5.Jos Claesssens 
    6.Ludo De Backer 
    7.Gilbert De Baerdemaeker 
    8.Chris Geerts 
    9.Hugo Lismont 
    10.Etienne Vandenhouwe 

    Toeristen - 53,2 km

    1.JIMMY SEGERS

    Inwoners - 53,2 km 

    1.CEDRIC KOPPEN (Temse)

    24-07-2016 om 23:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 24/07/2016 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 43,94 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 17

    1 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    3 VERHOEVEN Nico SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    5 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    6 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL

    7 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    9 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    11 VAN CAUWENBERGHE Christophe 12 NEIRYNCK Kevin 13 WYTINCK Gianni 14 VERBEURE Hakim 15 WEAVER Rolly USA 16 HEYSE Jari 17 MEHEUS Gill 18 DE CORTE Axel 19 USE Laurens 20 VERMEIRE Jordy 21 VANDAELE Angelo 22 PIETERS Laurent 23 PERSOON Joeri 24 VANMEENEN Jordy 25 VERBEKEN Cedric 26 DE VISSCHER Glenn 27 VAN HOOREBEKE Michiel 28 SOBERON Zowé 29 FABRI Hannes 30 DE RHO Nicolay 51 VAN DE VELDE Matthias

     

    24/07/2016 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 43,59 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 15

    1 VANGHELUWE Seppe DOVY KEUKENS - FCC

    2 VANHOUTTEGHEM Cedric TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 PJAKA Christian NOR RINGERIKE

    4 PAUWELS Nills WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    6 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    7 MCCANN John USA FIRST INTERNET BANK

    8 VAN HOLDERBEKE Mathias WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 EKLOF Daniel NOR RINGERIKE

    10 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 VAN OOST Kim 12 COURTENS Igor 13 TOUBEAU Alexandre 14 SAUGSTAD Lars NOR 15 GELDHOF David 16 BROWN Andy GBR 17 BRULEZ Miqele 18 CLAERHOUT Sven 19 DE DECKER Steven 20 VANGEN Martin NOR 21 FREDERIKSEN Sondre NOR 22 SROKA Robert USA 23 DEMEYER Niels 24 VIK Sverre Dyngeland NOR 25 HUYSSER Jeroen 26 SEGHERS Thomas 27 DEHEM Arno 28 VANNESTE Evert 29 VANCRAEYNEST Kevin 30 DECEUNINCK Thomas

     

    24/07/2016 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 119 km - 40,87 km/h

    Aantal deelnemers: 118 - opgevers: 26

    1 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 LOENDERS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    3 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 VAN OIRSCHOT Pieter NED ARROW CYCLING TEAM

    5 RAYMACKERS Cedric TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    6 CREMERS Paul NED WV DE JONGE RENNER

    7 VANHOUTS Rudi NED TWC TEMPO

    8 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    10 VAN HOUT Maxim WSC HAND IN HAND BAAL

    11 HOULMONT Matthias 12 PANIS Maxim 13 CORNELIS Jonas 14 DE WEERDT Nick 15 VASTMANS Dries 16 VAN NUFFELEN Glen 17 SIEMONS Stijn 18 REYNAERTS Wim 19 WOUTERS Rutger 20 SNYERS Jari 21 VANDERAERDEN Niels 22 WILLEMS Kenny 23 JOYCE Sean NZL 24 SEGERS Gert 25 CLÉ Brent 26 HUYS Stijn 27 GEERAERTS Joni 28 SEEFAT Maarten NED 29 ESSELAAR Remco NED 30 VAN GANSEN Sam

     

    24/07/2016 KRAAINEM (B) - Interclub Elite z.c./U23 - Beker van België - 146 km - 44,16 km/h

    Aantal deelnemers: 130 - opgevers: 19

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 GOEBEERT Pierre BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    5 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 VAN AERT Jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    9 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 MERTENS Joran 12 VERMEULEN Stef 13 CANDAY Uzgun TUR 14 PYFFEROEN Miel 15 CAMERON Jeremy AUS 16 DE KEERSMAEKER Alexander 17 VAN BETSBRUGGE Jonathan 18 BURTON Jérémy 19 MERTENS Tom 20 BOUTTÉ Jordy 21 ROELANDTS Rutger 22 PARIDAENS Jasper 23 HAUBRUGE Robin 24 MAENE Kevin 25 DEBY Quentin 26 ROELS Laurens 27 VANDERHEYDEN Jens 28 VAN BOVEN Frederik 29 BRACEGIRDLE Tom GBR 30 CREFFIER Laurent 35 MELS Fabrice 58 VAN DAMME Bart 63 DILLEN Ruben 100 VAN GUYSE Jarno

     

    24/07/2016 LANDSKOUTER (O) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 42,67 km/h

    Aantal deelnemers: 108 - opgevers: 23

    1 VAN DER HAEGHEN Ruben PROFEL - UNITED C.T.

    2 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    3 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    5 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 SITTERS Bas NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 SPURRELL Tyler AUS BLACKBURN CYCLING CLUB INC

    11 DEMULDER Jonas 12 KOOLS Jos NED 13 DE KORT Bram NED 14 PIRARD Maxim 15 VAN DE KERKHOVE Brent 16 VAN DE WALLE Goran 17 SABO Pedro 18 BOERSMA Willem CAN 19 VAN HYFTE Steven 20 CALLEBAUT Kevin 21 OERLEMANS Tom 22 VAN STEENBERGHEN Jori 23 DIERICKX Anthony 24 LAGNEAUX Yoni 25 RELAES Jacob 26 ROOSENS Robin 27 WILKINSON James GBR 28 VERHOEVEN Kenneth 29 BOSSAER Gatien 30 LANE Samuel AUS 34 CLAUS Dieter 66 VAN GOETHEM Kevin 78 DE BOCK Yoni 80 DE BOCK Jelle 83 VAN ROOSBROECK Patrick

    24-07-2016 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 24/07/2016 LINTER (B) - Interclub Juniores - 115,5 km

    Aantal deelnemers:

     

    24/07/2016 SINAAI (O) - Juniores - 96 km - 43 km/h

    Aantal deelnemers: 124 - opgevers: 38

    1 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HEIDERSCHEID Colin LUX UC DIPPACH

    3 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 BERO Sean ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    8 T LARSON Bjorn USA MASTERS CYCLING SYSTEMS

    9 DEKKER David NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN NUNEN Lukas 12 FIVÉ Trystan 13 MOREELS Louis 14 KJEMHUS Joakim NOR 15 PARROTTA Tristan LUX 16 VOLKAERT Jonas 17 COMMISSARIS Lucas 18 MEEUS Jordi 19 HUYGEN Wout 20 MARIS Elias 21 VAN DE WATER Pieter 22 VEREECKE Karel 23 UALGASI Bram 24 BOUTS Jens 25 BROOS Alain NED 26 DE BEULE Jordi 27 VAN DYCK Dries 28 DELBAEN Michael 29 LAENEN Dieter 30 PLATTEEUW Robbe 35 VAN HOUTE Gerben 40 LIESSENS Jarno 41 AMELINCKX Stef 55 D´HOOGE Thomas 57 FRANSSENS Yannick 65 VAN DAMME Vincent 68 CAETHOVEN Kenneth 72 BECK Cedric 74 VAN DE VOORDE Lennert 81 VERHEIJEN Geert NED

     

    24/07/2016 TIELT (KANEGEM) (W) - Juniores - 84 km - 41,83 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 14

    1 VOIGT Eric USA K.V.C. DEINZE VZW

    2 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    4 BYLOOS Jeff WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 DE MOL Lennerd C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 VANOVERBERGHE Mathias ASFRA RACING TEAM

    8 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    9 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 VERHULST Wouter MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 BLOUWE Louis 12 DE CLERCQ Yente 13 LORIES Quinten 14 WANTE Jari 15 CAPPELLE Mauro 16 DOUHARD Tom 17 TACK Jan-emiel 18 GODART Bo 19 VANDERBEKEN Brent 20 DUPON Arthur 21 VAN GIJSEGEM Yarne 22 WOLD Marius NOR 23 DECRAENE Raoul 24 JACOBS Levi 25 GALICIA Seppe 26 MILBOU Steff 27 DE WEVER Merten 28 WUYTS Sooi 29 VERCRUYSSE Bryan 30 SAINTOBYN Quinten

     

    24/07/2016 WESTROZEBEKE (W) - Juniores - 87,1 km - 40,89 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 3

    1 HELSMOORTEL Dwight CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    2 VAN POUCKE Aaron ISOREX CYCLING TEAM

    3 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    4 VERHEYEN Maarten YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 LAMBERT Connor IRL OTOC VAULT RACING

    6 DELEU Arnaud ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 JAQUES Arne TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    10 GAUSSIN Anthony YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 GRESSIER Maxime FRA 12 HUYGHE Gilles 13 VERBEECK Qwinten 14 PIETERSEN Callum AUS 15 VANSTEELANDT Thomas 16 HAELTERMAN Glen 17 CHOI Hyunsoo KOR 18 DESAL Cériel 19 CARPENTIER Jari 20 PERNEEL Simon 21 LUYSSEN Greg 22 PLOVIE Tom 23 DESCHUYTTER Casper 24 BONNE Bert 25 VERMOTE Gianni 26 TREVE Giovanni 27 VAN KEIRSBULCK Engelbert 28 THORÉ Simon 29 MAHIEU Mathias 30 DECLERCQ Aldo

     

    24/07/2016 DILSEN-STOKKEM (LB) - Juniores - 60 km - 42,32 km/h

    Aantal deelnemers: : 49 - opgevers: 9

    1 WITTENBERG Wim NED UWTC DE VOLHARDING

    2 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    3 LOWIE Sebastiaan BMX VLIJTINGEN

    4 SERRÉ Stef YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    6 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 NEULENS Fabian VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 VLIEGEN Pieter-jan OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    9 VENNER Quentin SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 GORT Niels NED WV DE JONGE RENNER

    11 HOUBBEN Adrien 12 BORGERS Gilles 13 WARNIER Timo NED 14 VAN OEVELEN Wanne 15 ERNST Robin 16 DONDERS Joost 17 FUNCK Timo GER 18 MEENS Johan 19 SCHOTS Michaël 20 STAMM Sebastian GER 21 VAN DEN BORNE Karl 22 SLEGERS Dries 23 HELLEMOSE Asbjorn DEN 24 DEBOEL Vincent 25 HOUBEN Tom 26 BEAUVE Valentin 27 KESTUTIS Vaitatis LTU 28 THONNON Bas 29 HABETS Ivo NED 30 COPPELMANS Wessel NED

     

    24/07/2016 DILSEN-STOKKEM (LB) - Nieuwelingen - 40 km - 42,21 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 29

    1 FLANAGAN Liam Kai USA USA CYCLING

    2 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    3 VAN HASSEL Tristan NED RUDYCO CYCLING TEAM

    4 BURGMANS Rick NED TWC DE KEMPEN

    5 VANBROEKHOVEN Finn ACROG - BALEN BC

    6 WITTENBERG Hein 6 RASTAUSSKAITE Monika 6 SIFLAUSKAS Erikas 6 ADRIAANS Bowen 6 RAATS Sven 6 CLYNHENS Jens 6 GYS Tuur 6 JAWALAPERSAD Maarten 6 MARTENS Hannes 6 COLBORNE Henriette 6 VAN OOSTERWYCK Lennert 6 JACOBS Owen 6 FOLLON Jonas 6 VAN MEER Erben 6 HABETS Jordan 6 PIRNAIJ Râven 6 HASSERT Sven 6 DE JONG Remco 6 DE JONG Frank 6 BRUYNS Lennerd 6 VAN ELSACKER Hans 6 MILISEN Mathias 6 DE KONINCK Pieter 6 MEERSSCHAERT Jordy 6 PUBLIE Yannick 6 M SMITH Hunter 6 A LAMPERTI Gianni 6 AKIRBY Kyle 6 WILLEMSEN Mees

    24-07-2016 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Gemke De Rocker.jpg 

       Sander De Pestel

    Zondag 24/07/2016 LIERDE (SINT-MARIA-LIERDE) (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 21 - 21,7 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE MEIJTS Matis INDIVIDUEEL

    3 DEWEERD Ugo ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 DE BUYSSER Quinten INDIVIDUEEL

    5 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    21 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar - deelnemers: 29 - 24,8 km

    1 GAYTANT Kenzo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 VANCAUWENBERGHE Jens MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VAN CAUWENBERGHE Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 LAMON Tim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 36 - opgevers: 3 - 34,1 km

    1 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DESHE Yotam ISR CCC

    4 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BORRE Dylan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 MAES Alec PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 DE ROECK Dante VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    25 CORNELIS Cody PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 TIEROLF Sophie PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    12 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 5 - opgevers: 1

    1 GEMKE DE ROCKER  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 TIEROLF Sophie PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    24-07-2016 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/07/2016

    KBWB Banner 2013.jpg
    Zondag 24/07/2016 – GRANDGLISE – Belgisch Kampioenschap Nieuwelingen 2°Jaars – 72 km – 41,29 km/h

    Aantal deelnemers: 116 - opgevers: 34

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    6 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 BAELE Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    10 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    22 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    50 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    68 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24/07/2016 – GRANDGLISE – Belgisch Kampioenschap Nieuwelingen 1°Jaars – 66 km – 40,19 km/h

    Aantal deelnemers: 104

    1 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    2 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    7 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 LELEU Audric CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    9 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 GROOTJANS Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    27 DE GEEST Rycky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    54 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    60 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    63 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    76 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    24/07/2016 – GRANDGLISE – Belgisch Kampioenschap Dames Nieuwelingen – 48 km – 33,08 km/h

    Aantal deelnemers: 31

    1 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 SCAVONE Dina ACROG - BALEN BC

    5 CRABBE Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 ANTHONISSEN Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    10 FEYTENS Ellen INDIVIDUEEL

    15 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    22 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24-07-2016 om 20:11 geschreven door kenny


    23-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 23/07/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 23/07/2016     


    Zaterdag 23/07/2016 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 44,88 km/h

    Aantal deelnemers: 130 - opgevers: 25

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 VAN DONGEN Ricardo NED TEAM 3M

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 VAN DER MEER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    5 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 KOEMEN Bjorn NED DRC DE MOL

    10 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 MICHIELSEN Joran 12 DE BRUYN Jimmy NED 13 FYFFE Angus IRL 14 OERLEMANS Pieter 15 THYS Nico 16 WIELANDT Sven 17 WUBBEN Bob NED 18 TIMMERMANS Ward 19 BONTINCK Karel 20 HOEKSTRA Ruben NED 21 NOËL Jordy 22 ORSET Jonas NOR 23 ROBERGE Adam CAN 24 SCHIETTECATTE Jellen 25 TIMMERMANS Tim 26 DE WINTER Peter 27 VAN DAMME Bart 28 VERBEKE Stijn 29 ARON Kremer NED 30 DE DECKER Alfdan 43 PERSOON Wouter 49 MARIN Glenn 63 WANTE Nick 76 DE BLOCK Nick 79 MAES Bryan 81 HEYNS Kristoff 85 OTT Stefan 90 MAES Jef 93 VANDYCK Niels 95 DE LANDTSHEER Steven 98 GOOSSENS Kenny 105 VAN DE VELDE Thomas
    sinaai 1156.JPG
                               Winnaar te Sinaai Joeri Stallaert met de sponsor.
    sinaai 1171.JPG
                                     Winnaar Joeri Stallaert met de bloemen.
    sinaai 1163.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Joeri Stallaert.
    sinaai 1165.JPG
    sinaai 1054.JPG
    Aankomst van winnaar Joeri Stallaert voor Ricardo Van Dongen en Tony Heirbaut.
    sinaai 1058.JPG
           Aankomst van de rest van het peloton met Tim Vercauteren die 6de werd.
    sinaai 082.JPG
                                           Kristof Dhollander uit Stekene.
    sinaai 071.JPG
    sinaai 319.JPG
    sinaai 995.JPG
    sinaai 136.JPG
    sinaai 873.JPG
    sinaai 798.JPG
    sinaai 772.JPG
    sinaai 736.JPG
    sinaai 715.JPG
    sinaai 707.JPG
    sinaai 671.JPG
    sinaai 448.JPG
    sinaai 437.JPG
    sinaai 428.JPG
    sinaai 347.JPG
    sinaai 273.JPG
    sinaai 249.JPG
    sinaai 214.JPG
    sinaai 203.JPG
    sinaai 162.JPG
    sinaai 160.JPG
    sinaai 110.JPG
    sinaai 060.JPG
    sinaai 029.JPG
                      De start van de Elite z.c. & U23 te Sinaai met 130 deelnemers.



     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-07-2016 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 23/07/2016 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 44,88 km/h

    Aantal deelnemers: 130 - opgevers: 25

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 VAN DONGEN Ricardo NED TEAM 3M

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 VAN DER MEER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    5 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 KOEMEN Bjorn NED DRC DE MOL

    10 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 MICHIELSEN Joran 12 DE BRUYN Jimmy NED 13 FYFFE Angus IRL 14 OERLEMANS Pieter 15 THYS Nico 16 WIELANDT Sven 17 WUBBEN Bob NED 18 TIMMERMANS Ward 19 BONTINCK Karel 20 HOEKSTRA Ruben NED 21 NOËL Jordy 22 ORSET Jonas NOR 23 ROBERGE Adam CAN 24 SCHIETTECATTE Jellen 25 TIMMERMANS Tim 26 DE WINTER Peter 27 VAN DAMME Bart 28 VERBEKE Stijn 29 ARON Kremer NED 30 DE DECKER Alfdan 43 PERSOON Wouter 49 MARIN Glenn 63 WANTE Nick 76 DE BLOCK Nick 79 MAES Bryan 81 HEYNS Kristoff 85 OTT Stefan 90 MAES Jef 93 VANDYCK Niels 95 DE LANDTSHEER Steven 98 GOOSSENS Kenny 105 VAN DE VELDE Thomas


    23/07/2016 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 44,1 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 10

    1 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    2 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO

    3 MCCANN John USA FIRST INTERNET BANK

    4 VANDAELE Thijs TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 VANGEN Martin NOR RINGERIKE

    6 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 SAUGSTAD Lars NOR RINGERIKE

    8 MULHOLLAND Lewis GBR GLASGOW CYCLING TEAM

    9 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    10 ROLET Sylvain DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    11 DECLERCQ Thierry 12 CLAEYS Timothy 13 CORNELIS Nico 14 DECEUNINCK Thomas 15 THERAIN Quentin 16 VANHAECKE Thomas 17 CLAEYS Stef 18 KRISTIANSEN Sondre NOR 19 VERVERKEN Pieter 20 VANDAELE Angelo 21 VAN OOST Kim 22 CARESMEL Alexis FRA 23 FREDERIKSEN Sondre NOR 24 TOORTELBOOM Frederik 25 PAUWELS Nills 26 EKLOF Daniel NOR 27 BAEKELAND Cedric 28 PJAKA Christian NOR 29 SROKA Robert USA 30 ANSARD Alexis FRA

     

    23/07/2016 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 43,38 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 10

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    4 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    5 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 SESSLER Nicolas BRA VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 WYDOOGHE Jaron VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 VERDOOLAEGHE Bryan TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    11 CLAUW John-ross 12 DELMOTTE Dennis 13 LOWYCK Jesse 14 DEBOOT Bruce 15 VANDENBUSSCHE Jari 16 DE KETELE Angelo 17 DONCK Lowie 18 BOSMANS Arne 19 VANTHOURNOUT Brecht 20 D´HONDT Jari 21 VANDENBUSSCHE Tom 22 ZHAKSYLYK Pazylbek KAZ 23 AZEN Madi KAZ 24 DEVRIESE Stijn 25 TYTECA Koen 26 DENOLF Ritchie 27 VANDER MEIREN Ward 28 MOERMAN Thomas 29 VICTOOR Benito 30 CADRON Julien

     

    23/07/2016 LIERDE (SINT-MARIA-LIERDE) (O) - Juniores - 87 km - 39,28 km/h

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 23

    1 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 MC GILL Scott USA TEAM HANDI-NESS

    3 OLSEN Jakob DEN TEAM MASCOT WORKWEAR

    4 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VANOVERBERGHE Jens AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 BAUSBACHER Evan USA MATRIX

    7 YAROSHEVSKY Mark USA LIBERTY CYCLE

    8 WATKINS Ben USA SOUNDPONY TRIAD BANK

    9 VOIGT Eric USA K.V.C. DEINZE VZW

    10 DE VRIES Jan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    11 DIELEMAN Stan 12 PLATTEEUW Robbe 13 PRIEELS Robbe 14 VAN GIJSEGEM Yarne 15 HERSHLER Saar ISR 16 LAUWENS Feddrik 17 BAEYENS Yorgo 18 VAN CANEYT Joren 19 MARTENS Michiel 20 BEN MOSHE Yuval ISR 21 FRANÇOIS Casper 22 LINTHOUDT Arne 23 GONDRY Quinten 24 DE GROODT Jordy 25 INGRAM Jacob 26 DE VOS Kwinten 27 DE COCK Quinten 28 VAN DE VELDE Guillaume 29 WUYTS Siebe 30 DE BROUWER Jeffrey 31 GEERINCK Dries 33 BAERT Jordi

    23/07/2016 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Juniores - 84 km - 43,15 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 10

    1 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 C DAVIS Cole USA NCCF/TEAM SPECIALIZED

    3 KNOPPERT Martijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    5 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 CLAES Stef DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 FREHEN Jeremy VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    10 DELWICHE Kilian UC SERAING - VOO

    11 VAN ESCH Jarno NED 12 BROECKX Seppe 13 GOOSSENS Rob 14 VAN LAER Jan 15 TIMMERS Lars NED 16 HUYS Laurens 17 RIETJENS Sander 18 POELS Xavier NED 19 EUSSEN Bjarne 20 DE LIE Axel 21 DAEMEN Stijn NED 22 T LARSON Bjorn USA 23 SCHOTS Michaël 24 HABETS Ivo NED 25 LOWIE Sebastiaan 26 VAN KRIMPEN Jeroen NED 27 J SCHUNK Conor USA 28 NEUVILLE Quentin 29 NICLAES Sander 30 DE MEYER Jarne

     

    23/07/2016 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Nieuwelingen - 63 km - 36,88 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 15

    1 VERSCHUEREN Wessel NED WV DE JONGE RENNER

    2 VAN UDEN Casper NED UWTC DE VOLHARDING

    3 M BRYANT Isaac USA MINNESOTA CYCLING

    4 VANDERBORGHT Kamiel LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    6 A LAMPERTI Gianni USA SWIFT TEAM

    7 FLANAGAN Liam Kai USA USA CYCLING

    8 A KIRBY Kyle USA SWAMIS CYCLING TEAM

    9 GYS Tuur LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 JACOBS Owen SPORT EN MOEDIG GENK

    39 HEERWEGH Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    23/07/2016 LIERDE (SINT-MARIA-LIERDE) (O) - Nieuwelingen - 67 km - 38,31 km/h

    Aantal deelnemers: 114 - opgevers: 58

    1 DE LANGE Pieter-jan SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 ZAGERS Stefan NED W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    4 WARD Adam IRL OMAGH WHEELERS CYCLING

    5 NAUJOKAITIS Aivaras LTU PANEVEZLO

    6 FLANNAGAN Breacklin IRL BALLYMONEY CC

    7 DEWULF Maxim MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 VANDER BEKEN Quinten SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 DEJONGHE Len W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 KERCKHAERT Jochem NED MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    19 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    31 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    48 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23-07-2016 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/07/2016

    waod_3.jpg
    Zaterdag 23 Juli 2016 - MASSEMEN (9230) –
    OPEN BELGISCH KAMPIOENSCHAP Niet-Vergunninghouders - Dames

     

    Catg.Open – 70,4 km –  72 deelnemers

    1-Weeckers Timmy (Buggenhout)

    2-Van Sante Tristan

    3-Vagenende Frank

    4-Paeshuyse Jef

    5-De Pauw Giel-Jan

    6-Bobelijn Patrick

    7-Moerman Jens

    8-Van De Perre Lieven

    9-De Wispelaere Arno

    10-Behiels Peter

    11-Wytinck Luc-12-Bauwens Aron-13-De Duytsche Luc-14-Van Driessche Ward-15-De Sutter Maxime-16-De Cock Gary-17-Cooman Gianni-18-Van Ryssel Mike-19-Olsen Bjarne-20-Pysson Shane-21-Goossens Steven-22-Niemegeerts Johan-23-Diependaele Gerrit-24-De Muynck Luc-25-De Paepe Jimmy-26-Van Buynder Benny-27-Bultinck Michel-28-Cooman Jerry-29-Reniers Kristof-30-De Wannemaeker Filip-31-Van Laethem Kevin-32-Van Vlierberghe Bart-33-Vossaert Matthias-34-Michiels Thomas-35-Luyssen Geoffrey-36-Verhooghe Kris-37-Van Kerchove Jonathan-38-Weemaes Robby-39-Stevens Roald-40-Bruyere Bruno-41-Tuytschaever Steven-42-Van Rooy Matthias-43-Cooman Mauro-44-Paeshuyse Davy-45-Peeters Nico-46-Middelkamp Tom-47-Thijs Edwin-48-Van Himst Patrick-49-Van De Walle Mike-50-Rabout Rudi-51-Hanssen Gunther-52-Kestemont Pascal-53-Thijs Freddy-54-Vispoel Bryan-55-Keppens Bart-56-Cattrysse Manu-57-Van Haverbeek Frank-58-Kramer Guido-59-Heirman Steven-60-Demaertelaere Dennis-61-Vermeeren Raf-62-Bleyaert Nicolas-63-Mertens Alex-64-Mathys Dirk-65-Van Crombrugge Dieter-66-De Brauwer Lesley-67-Blockx Stany-68-Bracke Wim-69-Belis Dany-70-Gyselinck Eddy-71-Baeyens Marnik

    Niet Vergunninghouders – 76,8 km – 67 deelnemers

    1-Willems Filip (Herselt)

    2-De Backer Kristof

    3-Ledegen Dietmar

    4-Rombaut Maarten

    5-De Leeuw Jelle

    6-Beyens Matthias

    7-Dumortier David

    8-De Grom Christophe

    9-Schoeters Bjorn

    10-Willems Stefaan

    11-Segers Jimmy-12-Van Aelst Jelle-13-De Vleeschouwer Robin-14-Esselens Michael-15-Wollaert Jan-16-Baeyens Stefaan-17-Van Hille Glenn-18-De Sutter Stijn-19-Hacour Joris-20-Wargee Steven-21-Verdoodt Nils-22-Bouquet Kenneth-23-Bertotto Marco-24-Van Bever Nico-25-Van Reepingen Kevin-26-Arena Lorenzo-27-Van Meirhaeghe Karel-28-Derycke Thibaut-29-Van Laethem Philippe-30-Maes Dimitri-31-Ghyselen Frederik-32-Delhove Jonaas-33-De Wever Bart-34-Brijs Gert-35-Beresole Dominic-36-Burrick Tim-37-Van Gaeveren Gunter-38-Noterman Bill-39-Heynssens Sven-40-Goossens Kevin-41-Van Osselaer Tommy-42-D'Haese Yannick-43-Van Osselaer Tom-44-Smet Geert-45-Janssens Matthias-46-Verloo Stijn-47-De Schryver Sven-48-Van Der Borght Pieter-49-Tinel Pieter-50-Reynaerts Ignace-51-Opsomer Enzo-52-Langens Tom-53-Haling Patrick-54-De Cock Joeri-55-Bertier Kurt-56-De Schoesitter Steven-57-De Kimpe Nick-58-De Beule Sam-59-Spitaels David-60-Spileers Kenny-61-Janssen Thomas-62-Wyndaele Jasper-63-Dockx Mario-64-De Tant Wout-65-Cools Luc-66-Van Arschot Laurent-67-Koppen Cedric

     

    Catg.Dames – 44,8 km –  16 deelnemers

    1-Clouse Katie (USA)

    2-Zegers Kato

    3-Brenda Goessens

    4-Shauna McFadden

    5-Fiers Ilse

    6-Brookshire Isabella

    7-Ten Hartog Sarah

    8-Genyn Annemieke

    9-Youngwerth Abigail

    10-Ramsay Turner

    11-Mariën Lynn-12-De Wever Ann-13-Vertenten Soetkin-14-Commissaris Caren-15-Beelen Jessy-16-Esselaar Gemma

    23-07-2016 om 23:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/07/2016

    waod_3.jpg
    Zaterdag 23 Juli 2016 - MALDEGEM-KLEIT (9990) – Urselweg 47 - Café Salstraete

     

    A. Betere renners - 17.00 u. - 60 km - 20 ronden

    B. Mindere renners - 18.45 u. - 51 km - 17 ronden

    23-07-2016 om 23:21 geschreven door kenny


    22-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RONDE VAN LUIK 2016

    KBWB Banner 2013.jpg
    RONDE VAN LUIK 2016


    KEVIN DE JONGHE (Cibel-Cebon) wordt eindwinnaar van de Ronde van Luik (2.12) !!!
    Kevin De Jonghe.jpg
      Kevin De Jonghe

    Maandag 18/07/2016 – LONTZEN –LONTZEN – Elite m.c. & Elite z.c. & U23 – 149,7 km – 03h31’02”

    Aantal deelnemers: 166

    1-Kevin De Jonghe -Cibel-Cebon

    2-Niels Vandyck -Cibel-Cebon

    3-Alexander Maes -Home Solution - Anmapa CT  + 21"

    4-Jelle Mannaerts -Superano Ham-Isorex

    5-Jim Aernouts -Telenet-Fidea

    6-Franklin Six -Color Code-Arden'Beef

    7-Emiel Vermeulen -Team 3M

    8-Edward Planckaert -Lotto Soudal U23

    9-Lawrence Naesen -Cibel-Cebon

    10-Gianni Marchand -Cibel-Cebon

    11-Daan Hoeyberghs 12-Laurens Sweeck 13-Toon Aerts 14-Jorden Bothuyne 15-Rob Leemans 16-Dick Janssen (Ned) 17-Jan Reynaerts 18-Julien Taramarcaz (Zwi) 19-Jelle Cant 20-Dieter Vanthourenhout 21-Gordon De Winter 22-Wietse Bosmans 23-Tom Verhaegen 24-David van der Poel (Ned) 25-Lennert Teugels 26-Marvin Tasset 27-Kevin Pauwels 28-Bob Schoonbroodt (Ned) 29-Fabio Sinoy 30-Michiel Dieleman 99-Gregory Franckaert 114-Ruben Dillen

     

    Dinsdag 19/07/2016 – AYWAILLE –AYWAILLE – Elite m.c. & Elite z.c. & U23 – 145,8 km – 03h26’21”

    Aantal deelnemers: 144

    1-Gianni Marchand -Cibel-Cebon

    2-Jimmy Janssens -Team 3M  + 39"

    3-Kevin Pauwels -Marlux-Napoleon Games CT  + 45"

    4-Edward Planckaert -Lotto Soudal U23  + 46"

    5-Adam Toupalik (Tsj) -BKCP-Corendon

    6-Kobe Goossens -Telenet-Fidea

    7-Michael Boros (Tsj) -BKCP-Corendon

    8-James Shaw (Gbr) -Lotto Soudal U23

    9-Kevin De Jonghe -Cibel-Cebon  + 50"

    10-Thomas Vanbesien -Home Solution - Anmapa CT  + 53"

    11-Martijn Degreve 12-Jonas Degroote 13-Hugo De Winter 14-Lennert Teugels 15-Fabio Sinoy   + 57" 16-Sieben Devalckeneer  + 1'13" 17-Emiel Planckaert 18-Michael Vanthourenhout 19-Julien Taramarcaz (Zwi)  + 1'21" 20-Nicolas Cleppe 21-Quinten Hermans 22-Toon Aerts 23-Klaas Vantornout 24-Jim Aernouts 25-Jorden Bothuyne 26-Lawrence Naesen 27-Wietse Bosmans 28-Tom Verhaegen 29-Sander Elen 30-Eli Iserbyt  35-Michiel Dieleman + 1'29" 103-Gregory Franckaert

     

    Woensdag 20/07/2016 – BRAIVES –BRAIVES – Elite m.c. & Elite z.c. & U23 – 151,2 km – 03h33’57”

    Aantal deelnemers: 133

    1 DE JONGHE Kevin CIB   
    2 BAESTAENS Vincent BKP  1’35   
    3 NAESSEN Lawrence CIB
    4 VERHAEGEN Tom PRO
    5 TOUPALIK Adam BKP
    6 MARCHAND Gianni CIB
    7 SHAW JAMES Callum LOT
    8 BOSMANS Wietse BKP
    9 JAMIESON Adam TRC
    10 GOOSSENS Kobe  TFC
    11 SWEECK Laurens ERA 12 SINOY Fabio  PRO 13 JANSSENS Jimmy MMM 14 PLANCKAERT Emiel LOT  2’07  15 STOCKMAN Abram ATO 16 VERSTREPEN Dries VCC  3’40  17 MANNAERTS Jelle SHI 18 VANREYTEN Joachim LOT 19 STEVENS Timothy CRE 20 COWAN Alexander TRC 21 CLEPPE Nicolas  TFC 22 TEUGELS Lennert PRO 23 OOSTRA Folkert WFM 24 ISERBYT Eli  MAR 25 EYSKENS Jeroen PRO 26 DIELEMAN Michiel CIB  3’45  27 JANSSEN Dick  MMM  4’08  28 ELEN Sander PRO 29 KELDERMAN Martin LIJ 30 BOTHUYNE Jorden SOE 47 FRANCKAERT Gregory CIB

     

    Donderdag 21/07/2016 – VERLAINE –VERLAINE – Elite m.c. & Elite z.c. & U23 – 157 km – 03h40’10

    Aantal deelnemers: 124

    1 VAN DINGENEN Jordi  CRE
    2 AERTS Toon TFC op 2        
    3 GEUENS Alexander  CRE
    4 MANNAERTS Jelle SHI
    5 HOEYBERGHS Daan  BKP
    6 MENTEN  Milan  LOT
    7 HAVIK Piotr  MMM
    8 VAN LAER Ward  BAG
    9 SEFA Ylber ASF
    10 CORNET Olivier  PCW
    11 VERHAEGEN Tom  PRO 12 HOLVOET Louis ATO 13 LAVERY Philip  BAG 14 ELLIOT William  TRC 15 DEVALCKENEER Sieben PRO  op 10  16 SOENENS Alessandro SHI op 58  17 NAESSEN Lawrence CIB op 2  18 BAESTAENS Vincent BKP op 1’05  19 LEEMANS Rob  BAG 20 VAN DER POEL David BKP 21 VANTHOURENHOUT Michael MAR 22 MAES Alexander SOE 23 VERMEULEN Emiel MMM 24 BOTHUYNE Jorden SOE 25 SUNDERLAND Dylan BAG 26 STEVENS Timothy CRE 27 TOUPALIK Adam BKP 28 VANTHOURENHOUT Dieter MAR 29 BOUTS Jordy PCT 31 MARCHAND Gianni CIB 53 DE JONGHE Kevin CIB 64 SINOY Fabio PRO 69 DIELEMAN Michiel CIB 84 FRANCKAERT Gregory CIB op 1’27        

    Vrijdag 22/07/2016 – SERAING –SERAING – Elite m.c. & Elite z.c. & U23 – 138,5 km – 03h25’56”

    Aantal deelnemers: 109

    1 PAUWELS Kevin MAR
    2 JANSSENS Jimmy MMM  op 2”
    3 BOSMANS Wietse BKP  op 7”
    4 TOUPALIK Adam BKP
    5 VAN DER POEL David BKP
    6 SHAW JAMES Callum LOT
    7 DEVALCKENEER Sieben PRO
    8 DE WINTER Hugo CCB
    9 SWEECK Laurens ERA
    10 VANTORNOUT Klaas MAR
    11 DE JONGHE Kevin CIB op 11”  12 MARCHAND Gianni CIB  op 13”  13 ISERBYT Eli MAR  op 19” 14 BOROS Michael ERA op 22”  15 WALSLEBEN Philipp BKP op 1’04”  16 JAMIESON Adam TRC 17 BAESTAENS Vincent BKP op 1’25”  18 HOEYBERGHS Daan BKP 19 PLANCKAERT Edward LOT op 1’31”  20 HERMANS Quinten TFC 1’33”  21 SINOY Fabio PRO 22 TARAMARCAZ julien ERA 23 TEUGELS Lennert PRO 24 BOTHUYNE Jorden SOE 25 CLEPPE Nicolas TFC op 1’40”  26 DEGROOTE Jonas * SHI op 3’02”  27 NACHTERGAELE Niels ATO 28 VAN DINGENEN Jordi CRE 29 PLANCKAERT Emiel LOT 30 NAESSEN Lawrence CIB 31 EYSKENS Jeroen PRO 32 VANBESIEN Thomas SOE 33 VAN ENGELEN Adne WFM op 3’06”  34 OOSTRA Folkert WFM 35 STOCKMAN Abram ATO 36 TASSET Marvin CCB op 3’13”  37 GOOSSENS Kobe * TFC op 3’15”  38 MENTEN Milan * LOT op 3’28”  39 TOOTH Niels PCT op 3’53”  40 AERNOUTS Jim TFC op 3’55”  80 DIELEMAN Michiel CIB op 9’56” 


    EINDKLASSEMENT
    1 Kevin DE JONGHE CIB
    2 Gianni MARCHAND CIB op 1’18”
    3 Jimmy JANSSENS MMM op 1’44”  
    4 Callum SHAW JAMES LOT op 2’08”  
    5 Adam TOUPALIK BKP
    6 Wietse BOSMANS BKP op 2’49”  
    7 Laurens SWEECK ERA op 2’51”  
    8 Fabio SINOY PRO op 3’45”  
    9 Lawrence NAESSEN CIB op 4’31”  
    10 Hugo DE WINTER CCB op 4’48”  
    32 Michiel DIELEMAN CIB op 14’50”  

        
    PUNTENKLASSEMENT
    1 DE JONGHE Kevin CIB 32 pts
    2 PAUWELS Kevin MAR 25
    3 JANSSENS Jimmy MMM 24
    4 MARCHAND Gianni CIB 21
    5 TOUPALIK Adam * BKP 20
    6 MANNAERTS Jelle SHI 16
    7 VAN DINGENEN Jordi CRE 15
    8 BOSMANS Wietse BKP 13
    9 SHAW JAMES Callum LOT 12
    10 NAESSEN Lawrence CIB 12

    BERGKLASSEMENT
    1 AERTS Toon TFC 56 pts
    2 AERNOUTS Jim TFC 14
    3 BOROS Michael ERA 11
    4 DEVALCKENEER Sieben PRO 10
    5 DE JONGHE Kevin CIB 9
    6 HOEYBERGHS Daan * BKP 9
    7 GOOSSENS Kobe * TFC 8
    8 MANNAERTS Jelle SHI 8
    9 DIELEMAN Michiel CIB 8
    10 WALSLEBEN Philipp BKP 8

    PLOEGENKLASSEMENT
    1 CIBEL CEBON (BEL) CIB
    2 BEOBANK-CORENDON (BEL) BKP
    3 PROFEL UNITED C.T. (BEL) PRO
    4 LOTTO-SOUDAL (BEL) LOT
    5 TELENET-FIDEA CYCLING TEAM (BEL) TFC
    6 MARLUX-NAPOLEONGAMES (BEL) MAR
    7 ERA-MURPROTEC (BEL) ERA
    8 COLOR CODE-ARDEN'BEEF (BEL) CCB
    9 TOPSANTIEK - ATOM6 (BEL) ATO
    10 SUPERANO-HAM-ISOREX-TARTELETO C.T. (BEL) SHI
    11 VERANDAS WILLEMS-CRABBE TOITURES-CHEVIGNY (BEL) VCC
    12 PRORACE CYCLING TEAM (BEL) PCT
    13 MIXTE 1 (NED) WFM
    14 BAGUET MIBA INDULEK DERITO CT (BEL) BAG
    15 T-PALM PCW (BEL) PCW

    22-07-2016 om 19:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN DONDERDAG 21/07/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN DONDERDAG 21/07/2016     


    Donderdag 21/07/2016 MERCHTEM (B) - Elite z.c./U23 - 139 km - 42,26 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - opgevers: 0

    1 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    2 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 GOOLAERTS Stijn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 CAMERON Jeremy AUS SWISS WELNESS CYCLING TEAM

    6 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    7 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    8 FYFFE Angus IRL BALLEYMONEY

    9 MC KENNA Sean IRL AQUA BLUE

    10 ROELS Laurens ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 PARDON Ward 12 PEERSMAN Gerben 13 LIEVENS Niels 14 O´CALLAGHAN Mark IRL 15 DE JAEGER Nick 16 ROELANDTS Rutger 17 TEIRLINCK Jens 18 MASURE Brent 19 BERGSTRÖM FRISK Hannes SWE 20 WILLEMS Thimo 21 SELLAR Timothy AUS 22 SAVELON Arne 23 DONY Kevin 24 VAN GANSEN Sam 25 TIMMERMANS Tom 26 BOLLE Yenzo 27 TOELEN Alex 28 VANDENBERGH Wouter 29 DE WINNE Gert 30 RONSSE Gauthier 46 MARIN Glenn 58 HEYNS Kristoff 78 VANDERMAST Kevin 80 VAN BUGGENHOUT Joeri 85 VAN LENT Kenny 86 DE BLOCK Nick 97 DHOLLANDER Kristof 98 TEN HARTOG Guy
    mercchtem 752.JPG
                         De winnaar te Merchtem Conor Hennebry met de bloemen.
    mercchtem 743.JPG mercchtem 747.JPG
                  Winnaar Conor Hennebry.                                           Een woordje uitleg van winnaar Conor Hennebry.
    mercchtem 756.JPG
    mercchtem 712.JPG
                                     Aankomst van winnaar Conor Hennebry.
    mercchtem 715.JPG
                                    Aankomst van de 2de Stijn De Bock uit Zele.
    mercchtem 720.JPG
                 De spurt voor de 3de plaats met Jens Moens voor Stijn Goolaerts.
    mercchtem 686.JPG
         De 2 koplopers Stijn De Bock en Conor Hennebry op 2 ronden van het einde.
    mercchtem 621.JPG
                       De kopgroep die het mochten gaan uitmaken voor de zege.
    mercchtem 571.JPG
                                                   Aankomst van het peloton.
    mercchtem 534.JPG
    mercchtem 496.JPG
    mercchtem 401.JPG
    mercchtem 393.JPG
    mercchtem 353.JPG
    mercchtem 342.JPG
    mercchtem 273.JPG
    mercchtem 262.JPG
    mercchtem 240.JPG
    mercchtem 227.JPG
    mercchtem 205.JPG
    mercchtem 164.JPG
    mercchtem 139.JPG
    mercchtem 128.JPG
    mercchtem 113.JPG
    mercchtem 101.JPG
    mercchtem 089.JPG
    mercchtem 053.JPG
    mercchtem 043.JPG
    mercchtem 035.JPG
    mercchtem 027.JPG
    mercchtem 022.JPG
                  De start te Merchtem van de Elite z.c. & U23 met 113 deelnemers.





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-07-2016 om 14:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 21/07/2016 HULSHOUT (A) - Elite zc/U23 - 140 km - 45,78 km/h

    Aantal deelnemers: 193 - opgevers: 24

    1 DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

    2 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 LEWIS Adam GBR VP CONSULTING-ZANATA

    4 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    5 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 LEIGH Andy GBR COLBA SUPERANO HAM

    8 HOEFKENS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    9 CLÉ Brent ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 DE WEERDT Nick KALAS CYCLING TEAM 99

    11 DE KORT Bram NED 12 GEERTS Kenneth 13 DAS Jeroen 14 DE LANGE Thijs NED 15 VAN OIRSCHOT Pieter NED 16 MERTENS Joran 17 BATS Didier 18 MERTENS Robin 19 LEYSEN Senne 20 VAN GOMPEL Mathias 21 VERHEYDEN Robin 22 DE HAAN Jesse NED 23 HEYLEN Dries 24 BROES Michiel 25 VAN ROOSBROECK Arne 26 SEGERS Joren 27 HELLMANN Julian GER 28 AZEN Madi KAZ 29 MOLENBERGHS Pieter 30 COP Jurgen 36VAN ROOSBROECK Patrick 42 VERHOFSTADT Peter 76 VAN DAMME Bart 77 VERBEKE Stijn 82 MAES Bryan 133 WAELKENS Dave 169 SMET Jochem

     

    21/07/2016 MERCHTEM (B) - Elite z.c./U23 - 139 km - 42,26 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - opgevers: 0

    1 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    2 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 GOOLAERTS Stijn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 CAMERON Jeremy AUS SWISS WELNESS CYCLING TEAM

    6 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    7 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    8 FYFFE Angus IRL BALLEYMONEY

    9 MC KENNA Sean IRL AQUA BLUE

    10 ROELS Laurens ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 PARDON Ward 12 PEERSMAN Gerben 13 LIEVENS Niels 14 O´CALLAGHAN Mark IRL 15 DE JAEGER Nick 16 ROELANDTS Rutger 17 TEIRLINCK Jens 18 MASURE Brent 19 BERGSTRÖM FRISK Hannes SWE 20 WILLEMS Thimo 21 SELLAR Timothy AUS 22 SAVELON Arne 23 DONY Kevin 24 VAN GANSEN Sam 25 TIMMERMANS Tom 26 BOLLE Yenzo 27 TOELEN Alex 28 VANDENBERGH Wouter 29 DE WINNE Gert 30 RONSSE Gauthier 46 MARIN Glenn 58 HEYNS Kristoff 78 VANDERMAST Kevin 80 VAN BUGGENHOUT Joeri 85 VAN LENT Kenny 86 DE BLOCK Nick 97 DHOLLANDER Kristof 98 TEN HARTOG Guy

     

    21/07/2016 HOOGLEDE (W) - Interclub Juniores - 113 km - 42,15 km/h

    Aantal deelnemers: 122 - opgevers: 31

    1 SCHELLING Ide NED MONKEYTOWN CYCLINGTEAM

    2 MEIJER Gijs NED MONKEYTOWN CYCLINGTEAM

    3 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VANDERMEERSCH Emilien FRA TEAM OGS U-19 FORMATION

    6 WARAS Corentin FRA TEAM OGS U-19 FORMATION

    7 CLAUWAERT Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 KJEMHUS Joakim NOR AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    10 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 BULLEY Lewis GBR 12 UALGASI Bram 13 BRUNEL Alexys FRA 14 OFFERMANS Michiel 15 SERRE Stef 16 AMELINCKX Stef 17 RASCH Jesper NED 18 DE BEULE Jordi 19 ROMBOUTS Seppe 20 TANGHE Lennert 21 MOL Wesley NED 22 CLAES Stef 23 WANTE Jari 24 BROOS Alain NED 25 STOOPEN Manu 26 DE KEE Glenn 27 GOURGUECHON Baptiste FRA 28 BOUTS Jens 29 EUSSEN Bjarne 30 DESAL Cériel 35 VAN DE VOORDE Lennert 39 DE GROODT Jordy 40 GEERINCK Dries 48 BIERKENS Tim NED 54 VERHEIJEN Geert NED 55 FRANSSENS Yannick 89 HELSEMANS Quinten


    21/07/2016 VELDEGEM (W) - Juniores - 97 km - 40,6 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 3

    1 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    3 GRESSIER Maxime FRA AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 BAILLIEVIER Kilian CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 HUYGHE Gilles MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    10 DHOOGE Niels TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 VANSEVENANT Mauri 12 MYNSBERGHE Pavel 13 VANDENBROUCKE Bjarne 14 LUYSSEN Greg 15 DOCHY Thibaut 16 VANNESTE Wout 17 VAN KEIRSBULCK Engelbert 18 VEREECKE Karel 19 VANKEIRSBULCK Jorden 20 DERUYTTER Jasper 21 CHOI Hyunsoo KOR 22 VANSTEENKISTE Mathieu 23 PIETERSEN Callum AUS 24 VAN CANEYT Joren 25 MAES Ruben 26 VANDEVOORDE Jari 27 D´HOOGE Aron 28 MEYERS Eric LUX 29 DEKONING Fabrizio 30 MATTHYS Louka


    21/07/2016 HULSHOUT (A) - Juniores - 75 km - 43,48 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 0

    1 GERINCKX Joni DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 VAN DE WATER Pieter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM

    5 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    6 DALEMANS Geoffrey WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    9 GOVAERTS Bjarne WSC HAND IN HAND BAAL

    10 VERBIST Lennert DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 VANDEBEEK Bjorn 12 SCHELFHOUT Wies 13 DIERCKX Joëy 14 GALICIA Seppe 15 BROECKX Seppe 16 DE PEUTER Dylan 17 TIBACKX Lander 18 VAN SCHAEYBROEK Jonas 19 BRAES Brent 20 SCHILLEMANS Jonas 21 VAN BOUWEL Sander 22 PAUWELS Tijl 23 DE MEYER Jarne 24 GEERTS Bjorn 25 PENDERS Joppe 26 GORIS Arne 27 ROELANDS Jan NED 28 BODEN Jarne 29 GAUTIER Axel 30 LAENEN Dieter

     

    21/07/2016 LEBBEKE (O) - Juniores - 91,2 km - 41,49 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 4

    1 DE MOL Lennerd C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN POUCKE Aaron ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 MOESKOPS Jiry SPORT EN MOEDIG GENK

    7 MOONEY Lance NOR STAVANGER SK

    8 BARNET Mathias GBR SPOKES RACING TEAM

    9 INGRAM Jacob USA MATRIX CYCLING CLUB

    10 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 WATKINS Ben USA 12 BAUSBACHER Evan USA 13 YAROSHEVSKY Mark USA 14 HANDBERG MADSEN Andreas DEN 15 MEULEMEESTER Ruben 16 PLATTEEUW Robbe 17 VERBERCKMOES Fabio 18 VAN MALDEREN Bjorn 19 LETEN Matthias 20 DE ROP Michiel 21 MC GILL Scott USA 22 KOSTOV Yoan BUL 23 SONDERLING Ezra USA 24 VAN DE VELDE Guillaume 25 REILLY Joe GBR 26 HEMELINGS Dries 27 BERO Sean 28 PEIGNEUR Guillaume 29 NEUVILLE Quentin 30 VAN DORPE Guus


    21/07/2016 HULSHOUT (A) - Nieuwelingen - 45 km - 42,72 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 10

    1 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    2 ZAGERS Stefan NED W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    4 DESPONTIN Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 SMETS Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 TEN BOSKE Kars NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 SCHURMANN Jordan BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    10 STERCKX Domien K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    20 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    21/07/2016 WORTEGEM PETEGEM (O) - Nieuwelingen - 60,75 km - 38,7 km/h

    Aantal deelnemers: 87 - opgevers: 48

    1 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    2 WARD Adam IRL OMAGH WHEELERS CYCLING

    3 VANDENABEELE Henri TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 PIETERS Bjarne SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DE NEVE Tomas SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 DE LANGE Pieter-jan SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    14 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    25 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    30 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22-07-2016 om 14:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/07/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan CEDRIC KOPPEN met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Cedric Koppen.jpg 

        Cedric Koppen

    Donderdag 21 Juli 2016 - ZERKEGEM (8490)


    Catg.A – 74,1 km – 24 deelnemers

    1-Vangheluwe Seppe (Meulebeke)

    2-Lammertyn Foeke

    3-Gryson Kristof

    4-De Sutter Maxime

    5-Maenhout Kenny

    6-Maenhout Tommy

    7-Vernaet Olivier

    8-Verbere Hakim

    9-De Hem Arno

    10-Pottier Mike

    11-Crombez Jonas 12-Le Blon Michel 13-Van Rijckeghem Steven 14-De Carne Giovanni 15-Lammens Laudelino 16-De Wit Wim 17-Gevaert Aloïs 18-De Witte Mathias 19-Lacante Alexander 20-Deboever Nick 21-Moeyaert Matthias 22-Mortier Dave 23-Snoeck Mathias 24-De Ben Mark

     

    Catg.B – 68,4 km – 29 deelnemers

    1-Luyssen Geoffrey (Izenberge)

    2-Bauwens Aron

    3-Lampaert Philip

    4-Verbeken Kurt

    5-Van De Perre Lieven

    6-De Vlieger Sven

    7-Verhooghe Kris

    8-Vagenende Frank

    9-Van Himst Patrick

    10-De Tremerie Franky

    11-Wytinck Luc-12-Vanhuele Frank-13-Bultinck Michel-14-Evers Vincent-15-D'Annibale Mirko-16-De Wannemaeker Filip-17-Kerremans Johan-18-Van Haverbeek Peter-19-Gussé Wim-20-Kestemont Pascal-21-Leyseele Franky-22-Stragier Johan-23-Lecluyse Denis-24-Philippé Danny-25-Demarest Jean-Claude-26-De Cuyper Kris-27-Serlet Kurt-28-De Troyer Patrick-29-Blockx Stany

     

    Catg.C – 68,4 km – 18 deelnemers

    1-Huyghe Peter (Westkerke)

    2-Primo Gino

    3-Bobelijn Patrick

    4-Van Speybroeck Geert

    5-Harms Ko

    6-Vansevenant Xavier

    7-Braet Wim

    8-Leuntjens Kurt

    9-Cosijn Ronny

    10-Roobroeck Dirk

    11-Czech Jan-12-Versluys Marc-13-Vaneberg Mike-14-Mathys Dirk-15-De Smet Philippe-16-Hellinckx Danny-17-Braeckman Geert-18-Vanhaeverbeke Jean

     

    Catg.D – 51,3 km – 23 deelnemers

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-De Vos Rony

    3-De Naeghel Jozef

    4-Hus Willem

    5-Coupillie Roland

    6-Van Renterghem Patrick

    7-Maes Jos

    8-Geerts Christiaan

    9-Heye Hilair

    10-Van Lierde Hans

    11-De Schoesitter Steven-12-Van Puyenbroeck Eddy-13-Van Kerschaver Robin-14-Lacquet Philippe-15-Ribbens Luc-16-Delagrange Bart-17-Coppers François-18-De Gucht Etienne-19-Reubens Hendrick-20-Baudonck Tony-21-De Meyer Eric-22-D'Hondt Erwin-23-De Sutter Willy

     

    Catg.E +65 jaar – 51,3 km – 12 deelnemers

    1-Ligneel Rony (Langemark)

    2-De Leersnyder Florent

    3-de Waal Wim

    4-Demeyere José

    5-Vandermeulen Jos

    6-Vertenten Soetkin

    7-Burggraeve Noël

    8-Lockefeir Marinus

    9-Naert Erik

    10-Pauwels Marcel

    11-Helderweirt Alicia-12-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar –  51,3 km – 1 deelnemer

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

     

    Niet Vergunninghouders – 74,1 km – 8 deelnemers

    1-CEDRIC KOPPEN (Temse)

    2-De Groote Steven

    3-Sintubin Xavier

    4-Van Overmeiren Gerry

    5-Cools Luc

    6-Geerts Samuel

    7-De Kimpe Nick

    8-Van Coppenolle Lars

    22-07-2016 om 14:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/07/2016

    VWV 2015.jpg
    Donderdag 21/07 BOUTERSEM – Boerenzaal - Mallendriesstraat

     

    Cat.Liefhebbers - 80 km

    1.Jonas Heijmans

    2.Stef Wijnants

    3.Nico Budo

    4.Senne Steegmans

    5.Joris Hacour

    6.Steven De Pauw

    7.Christophe Veulemans

    8.Wouter Van Gaens

    9.Yair Crollet

    10.Rick Van der Sande

    11.Bart Verdonck 12.Michael Van Poucke 13.Gerry Meuris 14.Andy Muylst 15.Martijn Henneau 16.Sven Van Roy 17.Koen Van Kerckhoven 18.Hans Mertens 19.Kevin Steurs 20.Wesley Strouwen 21.Erik Van Wijk 22.Remko Meerten 23.Chris Foriers 24.Bram Heymans 25.Wannes Galicia

     

    Cat.C - 65 km

    1.Andy Cochet

    2.Jan Van Der Auwera

    3.Koen Heremans

    4.Filip Thijs

    5.Raf Rosius

    6.David Blockx

    7.Vital Pauwels

    8.Ivan Verschueren

    9.Luc Peeters

    10.Ronny Follon

    11.Kristof Vanderheyden 12.Serge Compere 13.Peter Debreyne 14.Timo Verbesselt 15.Danny Poelmans

     

    Cat.D - 65 km

    1.Bruno Brabants

    2.Hans Wuyts

    3.Richard De Ridder

    4.Raf Vandenhout

    5.Philippe Wauters

    6.Kris Van Der Mieren

    7.Peter Schmitz

    8.Jeff Van Eyndt

    9.Daniel Van Der Mieren

    10.Marc Vandenwijngaerden

    11.Hugo Vanlinden 12.Johnny Vertessen 13.Eddy Van Loy 14.Mariano Biancucci 15.Luc Keim

     

    Cat.E - 65 km

    1.Sus Auwers

    2.Ellen Van Loy

    3.Ludo De Bakker

    4.Eddy Van Opstal

    5.Roland Degeest

    6.Andre Devadder

    7.Nico Wijnen

    8.Hugo Lismont

    22-07-2016 om 14:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/07/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg 

       Koen De Bosscher


    Woensdag 20 Juli 2016 - URSEL

     

    Catg.A – 74,1 km – 16 deelnemers

    1-Holvoet Matthijs (Aalter)

    2-Van Sante Tristan

    3-Vandenbussche Ron

    4-Van Daele Nils

    5-Buysse Lennert

    6-Trenson Jan

    7-Van Kerchove Jonathan

    8-Bauters Pieter

    9-Van de Casteele Michaël

    10-Rouan Tom

    11-Vispoel Bryan-12-De Duytsche Luc-13-Van De Walle Mike-14-De Brauwer Lesley

     

    Catg.B – 62,7 km – 22 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Wytinck Luc

    3-Luyssen Geoffrey

    4-Goossens Alex

    5-Smet Gert

    6-Lampaert Philip

    7-De Bruycker Jan

    8-Dhooge Tom

    9-Leyseele Franky

    10-Dedeckel Olivier

    11-De Vlieger Sven-12-De Schrijver Sven-13-Schollaert Carlo

     

    Catg.C – 62,7 km – 14 deelnemers

    1-Deloof Jean-Pierre (Meulebeke)

    2-Suys Frank

    3-Versluys Marc

    4-Mathys Dirk

    5-De Muynck Luc

    6-Olsen Bjarne

    7-Roobroeck Dirk

    8-Willems Noël

    9-Harms Ko

    10-De Coninck Wim

    11-Braeckman Geert

     

    Catg.D – 51,3 km – 26 deelnemers

    1-Hus Willem (Voorburg NL)

    2-De Vos Rony

    3-Vervondel Marc

    4-De Coninck Danny

    5-Baudonck Tony

    6-De Naeghel Jozef

    7-Heye Hilair

    8-Bultinck Andre

    9-Coppers François

    10-Snoeck Jan

    11-Van Puyenbroeck Eddy-12-Van Overmeir Marc-13-D'Hondt Erwin-14-Verzele Noël-15-Delagrange Bart-16-Verzele Noël-17-Van Kerschaver Robin-18-Dierks Jos-19-Vyncke Wielfried-20-Vyncke William

     

    Catg.E +65 jaar – 51,3 km – 6 deelnemers

    1-Pieters Roland (Eeklo)

    2-Van Imschoot Roland

    3-Lockefeir Marinus

    4-Vergult Jos

    5-Demunter Christiaan

    6-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar –  51,3 km – 4 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-D'Hont Joseph

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-Brouwers François

     

    Niet Vergunninghouders – 74,1 km – 8 deelnemers

    1-Van Laethem Philippe (Aalst)

    2-De Backer Frédéric

    3-Van Overmeiren Gerry

    4-Buyse Dieter

    5-De Cock Joeri

    6-De Jaeger Kevin

    7-Cherlet Nick

    8-De Maesschalck Johan

    22-07-2016 om 13:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 21/07/2016 MAZENZELE-OPWIJK (B) - Aspiranten - Kampioenschap van Vlaanderen


    Wegrit - Jongens 12 jaar - deelnemers: 48 - opgevers: 1 – 18,9 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN DER HEYDEN Dario C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 DOCKX Aaron W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 DE SCHRIJVER Runar KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    Wegrit - Jongens 13 jaar - deelnemers: 56 - opgevers: 4 - 24,3 km

    1 GAYTANT Kenzo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VANCAUWENBERGHE Jens MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DALVING Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    25 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    39 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    46 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    Wegrit - Jongens 14 jaar - deelnemers: 81 - opgevers: 4 - 35,1 km

    1 DE PRETER Emiel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 DE KINDER Axel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 VAN HOUT Luca ACROG - BALEN BC

    5 SEGERS Ryan C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    12 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    59 DE ROECK Dante VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    70 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Wegrit - Meisjes 12 jaar - deelnemers: 9 - opgevers: 0 - 18,9 km

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 COPPENS Nette DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW

    3 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    4 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM


    Wegrit - Meisjes 13 jaar - deelnemers: 11 - opgevers: 1 - 24,3 km

    1 VERVLOET Sterre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    2 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 HENDRICKX Julie KVC NOORDZEEMEEUW

    8 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Wegrit - Meisjes 14 jaar - deelnemers: 23 - opgevers: 1 - 35,1 km

    1 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    2 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    5 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99

    17 TIEROLF Sophie PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22-07-2016 om 13:06 geschreven door kenny


    21-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KERKSKEN VAN WOENSDAG 20/07/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KERKSKEN VAN WOENSDAG 20/07/2016     


    20/07/2016 KERKSKEN (O) - Elite z.c./U23 - 92 km - 41,46 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 22

    1 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    2 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    5 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    6 RONSSE Gauthier GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    9 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 VAN DER SCHUEREN Nicky ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 VAN DE WALLE Goran 12 ONGHENA Matthias 13 VAN DAMME Indy 14 PIETERS Bart 15 WILLEMS Kenny 16 MCCANN John USA 17 TIMMERMANS Tom 18 LIEVENS Niels 19 PARIDAENS Jasper 20 VAN STEENBERGHEN Jori 21 SIMON Kenn 22 VAN DE KERKHOVE Brent 23 BRACEGIRDLE Tom GBR 24 VAN DAMME Davy 25 BRACKMAN Jelle 26 VAN BOSSUYT Davy 27 FYFFE Angus IRL 28 LAGNEAUX Yoni 29 EECKHOUT Kurt 30 BRAYAN-LUND Thomas DEN
    kerksen 528.JPG
                                      Winnaar te Kerksken Conor Hennebry.
    kerksen 531.JPG
                                 Een woordje uitleg van winnaar Conor Hennebry.

    kerksen 512.JPG
    kerksen 470.JPG
                                        Aankomst van winnaar Conor Hennebry.
    kerksen 478.JPG
                                     Aankomst van de 2de David Desmecht.
    kerksen 483.JPG
                              Aankomst van Joeri Stallaert voor de 4de plaats.
    kerksen 496.JPG
    kerksen 461.JPG
    kerksen 431.JPG
    kerksen 417.JPG
    kerksen 363.JPG
    kerksen 357.JPG
    kerksen 342.JPG
    kerksen 335.JPG
    kerksen 320.JPG
    kerksen 295.JPG
    kerksen 235.JPG
    kerksen 230.JPG
    kerksen 215.JPG
    kerksen 207.JPG
    kerksen 203.JPG
    kerksen 180.JPG
    kerksen 159.JPG
    kerksen 115.JPG
    kerksen 107.JPG
    kerksen 082.JPG
    kerksen 078.JPG
    kerksen 053.JPG
    kerksen 046.JPG
    kerksen 028.JPG
                    Start van de Elite z.c. & U23 te Kerksken met 72 deelnemers.
    kerksen 014.JPG




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-07-2016 om 15:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan ILAN VAN WILDER met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Ilan De Wilder KOP 2016.jpg 

       Ilan Van Wilder


    Woensdag 20/07/2016 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,19 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - opgevers: 31

    1 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    2 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 WEAVER Rolly USA START VAXES

    6 VERHOEVEN Nico SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    9 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    11 VAN DYCK Wesley 12 VANDEVYVERE Stijn 13 NEIRYNCK Kevin 14 BALLET Mathias 15 DONALDSON Gary IRL 16 VANTHOURNOUT Brecht 17 VAN BETSBRUGGE Jonathan 18 WYTINCK Niels 19 COUDENYS Wesley 20 VANDAELE Thijs 21 DAUW Jasper 22 VANMEENEN Jordy 23 VAN CAUWENBERGHE Christophe 24 DELBAERE Tijs 25 SEYE Guillaume 26 VAN HOLDERBEKE Mathias 27 DE CORTE Axel 28 PERSOON Joeri 29 DE DECKER Bjorn 30 DEVENIJNS Jasper 39 MUYS Ayton

     

    20/07/2016 KERKSKEN (O) - Elite z.c./U23 - 92 km - 41,46 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 22

    1 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    2 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    5 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    6 RONSSE Gauthier GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    9 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 VAN DER SCHUEREN Nicky ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 VAN DE WALLE Goran 12 ONGHENA Matthias 13 VAN DAMME Indy 14 PIETERS Bart 15 WILLEMS Kenny 16 MCCANN John USA 17 TIMMERMANS Tom 18 LIEVENS Niels 19 PARIDAENS Jasper 20 VAN STEENBERGHEN Jori 21 SIMON Kenn 22 VAN DE KERKHOVE Brent 23 BRACEGIRDLE Tom GBR 24 VAN DAMME Davy 25 BRACKMAN Jelle 26 VAN BOSSUYT Davy 27 FYFFE Angus IRL 28 LAGNEAUX Yoni 29 EECKHOUT Kurt 30 BRAYAN-LUND Thomas DEN

     

    20/07/2016 WESTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,28 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 14

    1 ROLET Sylvain DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 BERNARD Quentin FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    3 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    5 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    7 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    8 DE POORTER Maxime EFC-ETIXX

    9 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    10 TIELEMANS Pierre FRA EC RAISNES

    11 THERAIN Quentin 12 BAKKER Bjorn NED 13 BOUTTÉ Jordy 14 VANDENBOGAERDE Jens 15 VERMET Joran 16 DESMET Mathias 17 CLAERHOUT Sven 18 SHIMIZU Ohko JPN 19 LEFEVER Nico 20 DERIAUX Floriam FRA 21 VANDERBEKEN Bjarne 22 FREDERIKSEN Sondre NOR 23 BROWN Andy GBR 24 DEBUY Anthony 25 MONK Cyrus AUS 26 DECEUNINCK Thomas 27 DEJONGHE Jules 28 BIDO ARDUINO Giovane BRA 29 SLABINCK Indiana 30 JAECQUES Simon

     

    20/07/2016 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Juniores - 95 km - 38,18 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 3

    1 DE VINK Gregory RSA CT VIVE LE VELO DIEGEM

    2 HERSHLER Saar ISR WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    4 VOIGT Eric USA K.V.C. DEINZE VZW

    5 MC GILL Scott USA TEAM HANDI-NESS

    6 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    9 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 OOSTHUIZEN Damean RSA 12 VANLANDEGHEM Elias 13 LAMBERT Connor IRL 14 WEINBERG Guy ISR 15 LOWIE Stan 16 FRANÇOIS Casper 17 WAEYTENS Robin 18 VAN DER HAEGEN Jarne 19 DHONT Arnoud 20 LINTHOUDT Arne 21 MATTHEWS Daniyal RSA 22 PIETERSEN Callum AUS 23 SCHELDEMAN Antoon 24 SHOTT Devin RSA 25 PILLAY Demarco RSA 26 MICHAUX Simon 27 MALLÉ Jeff 28 KLEAMAN MAKA Omer ISR 29 LAMON Tristen 30 MAKARAND Mane IND


    20/07/2016 OPWIJK (B) - Juniores - 84 km - 42,1 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 6

    1 HUYS Laurens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VENNER Quentin SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 YAROSHEVSKY Mark USA LIBERTY CYCLE

    5 WATKINS Ben USA SOUNDPONY TRIAD BANK

    6 CREYGELMAN Jens KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    8 BERO Sean ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 DOPCHIE Felix SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    11 DE VOS Kwinten 12 VAN EECKHOUT Len 13 BAUSBACHER Evan USA 14 SPANGLE Jonathan USA 15 ALBRECHTSEN Christian Gorm DEN 16 CAETHOVEN Kenneth 17 ALLARD François 18 DIELEMAN Stan 19 RENARD Simon 20 DESMEDT Gary 21 FREHEN Jeremy 22 GODART Bo 23 DETIENNE Victor 24 COPPENS Jan 25 DELWICHE Kilian 26 AKDENIZ Dylan 27 INGRAM Jacob USA 28 VAN MALDEREN Bjorn 29 HANDBERG MADSEN Andreas DEN 30 ROBINSON Davis USA

     

    20/07/2016 OPWIJK (B) - Nieuwelingen - 54 km - 40,6 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 21

    1 ILAN VAN WILDER uit Opwijk VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 KELMELIS Aristidas LTU KAUNO

    3 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 BUITENDIJK Ruben NED UWTC DE VOLHARDING

    7 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 MARCHAND Bastian BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    10 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21-07-2016 om 15:36 geschreven door kenny


    20-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 20/07/2016

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Kenny Janssens en Stefan Adriaenssens vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 13 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig en zeer warm zomerweer en dus ideale omstandigheden voor de midweek duurtraining. Vooraan losten de kopmannen elkaar zeer goed af wat het tempo ten goede kwam. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 34 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Alexander De Keersmaeker , Kenny De Permentier , Cornelis Van Der Haeven , Patrick Deyaert , Walter Verhelst , Luc Goossens , Dirk Bryssinckx , Philip Van Havenbergh , Stefan Adriaenssens , Adriaenssens Junior , Dirk Cleys , ? en Kenny Janssens.

    20-07-2016 om 18:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2016

    waod_3.jpg
    Zondag 17 Juli 2016 - VRASENE (9120) –
    26 STE OPEN KAMPIOENSCHAP VAN BELGIE

     

    Catg.Open – 78 km  –  57 deelnemers

    1 Van Der Sickel Mario (Zingem)

    2 Weeckes Timmy

    3 Vermassen Jens

    4 Lammertyn Foeke

    5 Haest Christophe

    6 Vernaet Olivier

    7 Maenhout Tommy

    8 De Neve Jeffrey

    9 Van Ryssel Mike

    10 Van Driessche Ward

    11 Van Geyt Koen 12 Middelkamp Tom 13 De Sutter Maxime 14 Bogaert Sammy 15 De Vlieger Jonas 16 Van Roey Wim 17 Leblon Michel 18 Maes Bram 19 Lammens Mario 20 Goossens Steven 21 Apers Michel 22 Van Den Broeck Mario 23 Van Hille Glenn 24 Smet Geert 25 Coppens Carrera 26 Van Opstal Philippe 27 Van De Casteele Michael 28 De Pauw Giel-Jan 29 Heylens Jochen 30 Maenhout Kenny 31 Van Rijckeghem Steven 32 Vennincx Dave 33 Van Vlierberghe Bart 34 Van Wiele Yannick 35 Lammens Laudino 36 Timbeur Jonas 37 De Vriendt Xavier 38 Van Damme Danny 39 Echelpoels Dries 40 Sitarski Marcin 41 Van Broeck Gino 42 Weemaes Filip 43 De Roeck Stefan 44 Van Rooy Matthias 45 Van Raemdonck Maarten
    vrasene 459.JPG
    vrasene 456.JPG
    vrasene 473.JPG
    vrasene 449.JPG
    vrasene 446.JPG
    vrasene 409.JPG
    vrasene 426.JPG
    vrasene 311.JPG
    vrasene 309.JPG
    vrasene 290.JPG
    vrasene 280.JPG
    vrasene 191.JPG
    vrasene 187.JPG
    vrasene 177.JPG
    vrasene 168.JPG

    vrasene 166.JPG





    Proficiat aan JIMMY SEGERS met zijn 6°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Jimmy Segers 3.jpg 

          Jimmy Segers

    Toeristen – 52 km  –  33 deelnemers

    1-JIMMY SEGERS (Sint-Gillis-Waas)

    2 Spanhoghe Guido

    3 Gerlo Tom

    4 Heymans Kurt

    5 Van Raemdonck Kurt

    6 Cap Tim

    7 Van Goethem Filip

    8 Morelli Andrea

    9 Smet Geert

    10 Meerschaert Kris

    11 Van Gaveren Gunter 12 De Bruyn Kenneth 13 Van Camp Freddy 14 Schelfhout Pascal 15 Beck Pieter 16 Lauwaert Nico 17 Van Der Veken Wim 18 Moens Benny 19 Cleys Dirk 20 Wille Keny 21 De Bock Tom 22 Van Osselaer Tom 23 Smet Gerrit 24 De permentier Kenny 25 Coppens Rudi 26 Van Osselaer Tommy 27 Van Lathem Philippe 28 Van Goethem Peter 29 De Bock Tom 30 Maes Dimitri 31 Van Overmeire Saskia 32 Van De Vijver Kris 33 De Brauwer Cereric
    vrasene 158.JPG
                                      Winnaar bij de Toeristen Jimmy Segers.
    vrasene 162.JPG
    vrasene 130.JPG
                                Aankomst van winnaar Toeristen Jimmy Segers.
    vrasene 132.JPG
    vrasene 110.JPG
    vrasene 095.JPG
    vrasene 071.JPG
    vrasene 057.JPG
    vrasene 052.JPG
    vrasene 048.JPG
    vrasene 046.JPG
    vrasene 041.JPG
    vrasene 152.JPG

    Inwoners + clubleden – 32,5 km – 25 deelnemers

    1 De Bock Tim (Verrebroek)

    2 Blommaert Dirk

    3 Cleys Dirk

    4 De Bock Tom

    5 Van Goethem Daniel

    6 Strobbe Johan

    7 Van Overmeire Marc

    8 De Recher Frank

    9 Colman Robby

    10 Van Eyken Christophe

    11 Kusé Danny 12 Van De Vijver Chris 13 De Roose Willy 14 Van Overmeire Saskia 15 Huylebroek Kris 16 Creemers Steven 17 Caenepeel Dries 18 Linthout Isaias 19 Van Gijsel Peter 20 Bolssens Dean 21 De Keersmacker Marijke 22 Ferket Luc 23 Van Meersche Anne Mie 24 Van Goethem Vera

    vrasene 039.JPG
    vrasene 032.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-07-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    19-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 19/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 19/07/2016 WESTKAPELLE (KNOKKE HEIST) (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,52 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 8

    1 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    4 HEWETT David GBR PCT TOMACC

    5 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    6 PYFFEROEN Miel TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 VERDOOLAEGHE Bryan TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 KARANDASHEV Petr RUS KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 SPYSSCHAERT Anthony ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 WELTEN Bram NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    11 GIBBONS Thomas USA 12 VANDAELE Philip 13 ROSS Matthew AUS 14 DAS Jeroen 15 VANGHELUWE Seppe 16 DE BAETS Kristof 17 RAAS Eloy NED 18 WEAVER Rolly USA 19 DECAESTEKER Frederik 20 J BOARDMAN Samuel USA 21 DEMUYNCK Koen 22 GEERTS Kenneth 23 MUSEEUW Stefano 24 LELEU Antoine 25 PIRARD Maxim 26 W BATES Oliver GBR 27 D´HONDT Jari 28 DE LANDTSHEER Steven 29 DE ZUTTER Kristof 30 BAKKER Bjorn NED

     

    19/07/2016 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Dames Elite - 95 km - 34,13 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 13

    1 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 OSSOLA Irena USA SAS MACOGEP

    3 DE VUYST Sofie LOTTO-SOUDAL LADIES

    4 VAN DE REE Monique NED LARES-DOLTCINI CT

    5 MARKUS Kelly NED UCI WT LARES-WAOWDEALS

    6 MOBERG Emilie NOR HITEC PRODUCTS

    7 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 GASS Daniela GER WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 KUIJPERS Evy NED LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 CHRISTMAS Dani GBR ISOREX CYCLING TEAM

    11 ROE Eileen GBR 12 INGHELBRECHT Sarah 13 KACHELHOFFER An-li RSA 14 NOBUS Anja 15 DELBAERE Fien 16 DEBBOUDT Evelien 17 VERSCHUEREN Jolien 18 LAROS GINGRAS Frederique CAN 19 ALLAERT Ine 20 DEBBOUDT Lensy 21 RIST Liisi EST 22 VANDERBEKEN Joyce 23 WETZEL Stephanie USA 24 LIMA Tone Hatteland NOR 25 GOESSENS Brenda 26 PROVOST Adriane CAN 27 RIST Daisi EST 28 TROCH Tiana 29 LEEMAN Mieke 30 MARIEN Lynn 44 CLAES Lotte WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    19-07-2016 om 20:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 19/07/2016

    waod_3.jpg
    Dinsdag 19 Juli 2016 - CLINGE (NL) - Open Catg. - 80 km - 32 deelnemers

    1-de Bruyn Jimmy (Sint-Jansteen NL)

    2-Vandenbussche Ron

    3-Burm Maarten

    4-Neels Peter

    5-Middelkamp Tom

    6-Goossens Sam

    7-Guequierre Roy

    8-Goossens Steven

    9-de Braal Peter

    10-Van Driessche Ward

    11-Lindhout Onno-12-Nachtegael Danny-13-Segers Jimmy-14-Schut Elroy-15-Weemaes Filip-16-Beens Sebastiaan-17-Le Blon Michel-18-Van Rijckeghem Steven-19-Rombaut Wim-20-Van Bunder Michel-21-Wullems Richard-22-Leenknecht Jordy-23-de Koning Michel-24-Van Den Broeck Alain-25-Bogaert Sammy-26-Foo Joel-27-Suykerbuyk Ben-28-Poelman Tim-29-Beck Pieter-30-Vanderveken Wim-31-Van Gaeveren Gunter-32-De Kimpe Nick
    19-7-2016-clinge 291.JPG
    Podium te de Clinge met winnaar Jimmy de Bruyn, Ron Vandenbussche en Maarten Burm.
    19-7-2016-clinge 293.JPG
                                Winnaar Jimmy de Bruyn met Maarten Burm.

    19-7-2016-clinge 296.JPG
                                     Winnaar Jimmy de Bruyn met de bloemen.
    19-7-2016-clinge 253.JPG
                Aankomst van winnaar Jimmy de Bruyn voor Ron Vandenbussche.
    19-7-2016-clinge 266.JPG
                                        Peter Neels werd 4de te de Clinge.
    19-7-2016-clinge 240.JPG
                                   In 2de positie Steven Goossens die 8ste werd.
    19-7-2016-clinge 213.JPG
    19-7-2016-clinge 128.JPG
    19-7-2016-clinge 120.JPG
    19-7-2016-clinge 099.JPG
                                                   Op kop Filip Weemaes.
    19-7-2016-clinge 097.JPG
                                                 Peter Neels in 2de positie.
    19-7-2016-clinge 086.JPG
    19-7-2016-clinge 085.JPG
                                                        Ben Suykerbuyk
    19-7-2016-clinge 084.JPG
    19-7-2016-clinge 068.JPG
    19-7-2016-clinge 057.JPG
                                  Links Tom Middelkamp die knap 5de werd.
    19-7-2016-clinge 055.JPG
    19-7-2016-clinge 052.JPG
    19-7-2016-clinge 051.JPG
    19-7-2016-clinge 002.JPG
        De start van de Open Catg. bij de WAOD te de Clinge met 32 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-07-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    18-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 18/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 18/07/2016 DENTERGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 173,6 km - 44,7 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 35

    1 BEVIN Patrick NZL AVANTI RACING TEAM

    2 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL-JUMBO

    3 ZENOVICH Mathew NZL CCT p/b CHAMPION SYSTEM

    4 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    5 BARBIER Rudy FRA ROUBAIX LILLE METROPOLE

    6 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 CLAEYS Timothy HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 KENT-SPARK Oliver AUS SEARCH2RETAIN-HEALTH.COM.AU CYCLING TEAM

    11 HYEONG MIN Choe KOR 12 POUILLY Felix FRA 13 DEWEER Jochen 14 DEHAES Kenny 15 GARDEYN Gorik 16 VANDENBOGAERDE Jens 17 SMYTHE Alexander AUS 18 SEYNAEVE Lander 19 MOLLY Kenny 20 PONS Gaëtan 21 GARDNER Dan GBR 22 MUYS Ayton 23 VAN DAMME Bart 24 VAN RENTERGHEM Bram 25 LEIGH Andy GBR 26 LEVEAU Jeremy FRA 27 LAVA Kevin 28 VANDAELE Thijs 29 MULLEN Ryan IRL 30 VAN BETSBRUGGE Jonathan

     

    18/07/2016 NIEUWERKERKEN (LB) - Elite z.c./U23 - 114 km - 44,8 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 16

    1 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    2 VAN MANEN Joey NED AR EN TV DE ADELAAR

    3 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    4 LOENDERS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    5 CLAES Gert KZLWC HEYLEN

    6 SEEFAT Maarten NED UWTC DE VOLHARDEN

    7 HELLMANN Julian GER RC OLYMPIA BUNDE

    8 PANIS Maxim SPORT EN MOEDIG GENK

    9 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 ORSET Jonas NOR 12 VAN BROEKHOVEN Guy 13 VAN GENECHTEN Steff 14 WILLEMS Tom 15 DE PROOST Jasper 16 VAN ROY Simon 17 CATANIA Claudio ITA 18 CREMERS Paul NED 19 BERTRAND Dorian 20 TOELEN Alex 21 DELVAUX Guillaume 22 PAASSCHENS Mathijs 23 DE HAAN Jesse NED 24 HAUBRUGE Robin 25 KRAUSS Laurent 26 MEESEN Giel NED 27 SYDLIK Robert GER 28 JOYCE Sean NZL 29 FRANSEN David 30 KIRK Thomas GBR 40 VAN ROOSBROECK Patrick

     

    18/07/2016 RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 38,72 km/h

    Aantal deelnemers: 87 - opgevers: 36

    1 MONK Cyrus AUS PATS VEG CYCLING

    2 TIELEMANS Pierre FRA RAIMES

    3 PIROTTA Darcy AUS 225 RACING

    4 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    5 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    7 EVANS Sam AUS PATS VEG CYCLING

    8 BRULEZ Miqele TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 SAUGSTAD Lars NOR RINGERIKE

    10 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 VAN OOST Kim 12 BORRY Kim 13 BROWN Andy GBR 14 OSTYN Arthur 15 VERHOEVEN Nico 16 LOWYCK Jesse 17 BIDO ARDUINO Giovane BRA 18 VANTHOURNOUT Brecht 19 MCCANN John USA 20 WILLEMS Mario 21 CLAERHOUT Sven 22 LEFEVER Nico 23 PLOVIE Wiebren 24 PAUWELS Nills 25 VANGEN Martin NOR 26 LANE Samuel AUS 27 LALOUETTE Kevin FRA 28 ROSS Matthew AUS 29 VERMET Joran 30 SELLAR Timothy AUS

    18-07-2016 om 21:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 18/07/2016

    waod_3.jpg
    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 10°Seizoenszege !!!

    Gino Primo 1.jpg 

             Gino Primo

    Maandag 18 Juli 2016 - STRIJPEN-ZOTTEGEM (9620)


    Catg.A – 68,8 km – 18 deelnemers

    1-Van Der Jeught Stijn (Adegem)

    2-Haegeman David

    3-Cooman Mauro

    4-Moerman Jens

    5-De Rouck Nils

    6-Carmeliet Tom

    7-Bauters Pieter

    8-Vijverman Tim

    9-De Bruyne Steven

    10-Nevejans Kenny

    11-Van Laethem Kevin-12-Cooman Gianni-13-De Geyter Benjamin-14-Nevejans Dennis-15-Vandriessche Kenneth-16-Vermassen Jens-17-Brijs Gert-18-Lauwereys Aron

     

    Catg.B – 60,2 km – 18 deelnemers

    1-Van Eesbeek Andy (Denderhoutem)

    2-De Bosscher Koen

    3-Vermassen Peter

    4-Cael Wouter

    5-Bultinck Michel

    6-Gyselinck Eddy

    7-Verhofstadt Peter

    8-Evers Vincent

    9-De Corte Peter

    10-De Vlieger Sven

    11-Rombaut Wim-12-Van Mol Bart-13-De Schryver Sven-14-De Bruycker Jan-15-Meulenijzer Steven-16-De Waele Kris-17-Van Himst Patrick-18-Arijs Bruno

     

    Catg.C – 60,2 km – 10 deelnemers

    1-GINO Primo (St.Amandsberg)

    2-Winandy Wim

    3-Harms Ko

    4-Van Obbergen Wim

    5-Cooman Jerry

    6-Nevejans Idesbald

    7-Vanoverberghe Siegfried

    8-Coppens Ronny

    9-Corneillie Gino

    10-Hellinckx Danny

     

    Catg.D – 44,8 km – 20 deelnemers

    1-De Veylder Johan (Erembodegem)

    2-Vervondel Marc

    3-24-Tas Helmuth

    4-60-Heye Hilair

    5-56-Lap Hans

    6-Stockman Ruddy

    7-Somers Chris

    8-Maldrie Robert

    9-De Baets Johan

    10-Coppers François

    11-De Gucht Etienne-12-Vyncke William-13-Deneef Jozef-14-D'Hondt Erwin-15-Reubens Hendrick-16-D'Hondt Freddy-17-Ribbens Luc-18-Buyens Patrick-19-Van Kerschaver Robin-20-Paridaens Ronny

     

    Catg.E +65 jaar – 44,8 km – 7 deelnemers

    1-Burggraeve Noël (Geraardsbergen)

    2-Moens Louis

    3-Pieters Roland

    4-Pauwels Marcel

    5-Lockefeir Marinus

    6-Luypaert Danny

    7-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar –  44,8 km – 4 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-De Bruyn Jozef

    3-Beelaert Roger

    4-Vandenheuvel Gilbert

     

    Niet Vergunninghouders – 68,8 km – 17 deelnemers

    1-Scheire Ben (Lede)

    2-Van Reepingen Kevin

    3-Devleeschouwer Robin

    4-Moerman Sam

    5-Voet Jeroen

    6-De Grom Christophe

    7-Bouquet Kenneth

    8-De Leeuw Jelle

    9-Hooreweghe Peter

    10-Pletinckx Brent

    11-Delhove Jonathan-12-D'Hauwe Andy-13-Hooreweghe Willem-14-Cathelyn Youri-15-Heynssens Sven-16-De Meester Koen-17-De Backer Jurgen

    18-07-2016 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN ECW RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2016

    ECW Banner 2012.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 11°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

            Frank Suys


    Zondag 17/07/2016 -  GHLIN - ECW

     

    AMATEURS-MASTERS A - 28 deelnemers – 76,8 km – 40,75 km/h

    1.LEVEILLE Stéphane

    2.DEURBROECK Bart

    3.DE DONCKER Jimmy

    4.LERATE Laurent

    5.WINS Stéphane

    6.VAN POUCKE Michaël à 30“

    7.ROSZKIEWICZ Raphaël à 35“

    8.TOUBEAU Nicolas

    9.GUILLAUME Steve

    10.GUILLAUME Logan à 4’11“

    11.DI STAZIO Giuseppe 12.DE LORENZI Emanuele (I) 13.DESHAYS Alexandre 14.LAMBERT Christophe 15.XHROUET Bruno 16.BASANISI Tomaso 17.DENAMUR Patrick 18.DEVOET Jonas 19.BROWET Jérôme 20.POLS Jérôme 21.DEBUCQUOY Didier 22.LEFEBVRE Jérémy à 4’32“ 23.GANASSIN Guillaume 24.VAN RENTERGHEM François 25.VANCOPPENOLLE Sven

     

    MASTERS B - 25 deelnemers – 69,12 km – 39,88 km/h

    1.DE SMET Andy

    2.DESMAREZ Christophe à 8“

    3.VANDERDONCKT Benoît à 22“

    4.HERINNE Pierre

    5.DEURBROECK Kris

    6.DEFONTAINE Gilles (F)

    7.POTTIEZ Jessy à 1’30“

    8.PORTE Dominiek à 1’46“

    9.ZACCAGNINO Toni

    10.MEULEMANS Laurent à 2’11“

    11.ROUSSEAU Didier (F) 12.HUON Xavier 13.DEBUYSSCHERE Olivier 14.SCIULLIO Matteo 15.FONTAINE Patrick 16.MOUYART Frédéric à 2’24“ 17.MARTLE David à 3’46“ 18.VAN GELOVEN Ivo à 4’31“ 19.VAN EECKHOUT Pascal 20.VERMAUT Olivier 21.VAN STEENBERGHE Stijn

     

    MASTERS C/D - 33 deelnemers – 57,7 km – 39,11 km/h

    1.FRANK SUYS (Hingene)

    2.DURANT Martin (1° MASTER D)

    3.NICODEME Joël

    4.RENIERS Tony à 13“

    5.GIBKI Jean-Philippe (F) à 21“

    6.CONSTANT Hervé à 27“

    7.BIANCO Claudio

    8.MASCRE Pol

    9.DEUSS Léon

    10.STOFFELS Math (NL) à 38“

    11.MATTINA Giovanni (I) à 45“ 12.JACQUY Rudy 13.PERSYN Marc 14.GRYMONPREZ Stefaan 15.POSILOVIC Alain à 3’ 16.FRANCOIS Luc 17.CLEMENT Eric à 3’14“ 18.VARELTZIS Stéphane à 4’57“ 19.SELLIER Michel 20.MIGNOLET Eric à 5’07“ 21.OSTER Heribert (D) 22.MICHEL Dimitri 23.PONTHIER Claude à 1 tour 2° MASTER D 24.COLIGNON Jules 3° MASTER D 25.GENON Michel 4° MASTER D 26.HUON Michel 5° MASTER D 27.FERCHAUD Jean-François 6° MASTER D 28.GODART Francis à 2 tours 7° MASTER D 29.TEVEL Claude 8° MASTER D

    18-07-2016 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Sander De Pestel 1.jpg 

        Sander De Pestel

    Zondag 17/07/2016 NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km - 43,07 km/h

    Aantal deelnemers: 137 - opgevers: 85
    1 KONING Peter NED DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING

    2 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    3 BEVIN Patrick NZL CANNONDALE FACTORY RACING

    4 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    5 DUIJN Huub NED TEAM ROOMPOT

    6 MERTZ Remy COLOR CODE ARDEN´BEEF

    7 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 BEUKEBOOM Dion NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    9 BIERMANS Jenthe SEG RACING ACADEMY

    10 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 VAN DEN BRANDE Julien 12 PRÉMONT Christophe 13 BARBIER Rudy FRA 14 VAN STAEYEN Michaël 15 KREDER Raymond NED 17 VAN IMPE Kevin 18 DELFOSSE Sébastien 19 VAN GINNEKEN Sjoerd NED 20 PEYSKENS Dimitri 21 CLARKE William AUS 22 LANE Patrick AUS 23 VERMEER Tom NED 24 ZENOVICH Mathew NZL 26 GIACOPPO Anthony AUS 28 VAN ASBROECK Tom 29 SALOMEIN Jarl 30 VAN DER PLOEG Neil AUS 39DRUYTS Gerry

     

    17/07/2016 BRECHT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km - 45,3 km/h

    Aantal deelnemers: 108 - opgevers: 32

    1 VAN EERD David NED DRC DE MOL

    2 LEWIS Adam GBR VP CONSULTING-ZANATA

    3 MICHIELSEN Joran ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 BRUYLANDTS Dave ICF

    5 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VAN GENECHTEN Steff ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 VAN DEN BORNE Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VAN AERT Jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

    11 OERLEMANS Tom 12 DE BOECK Jef 13 HOOYEN Sjors NED 14 SEGERS Joren 15 DE PROOST Kyle 16 VERHULST Pauwel 17 GEERAERTS Joni 18 RUIJGROK Thomas NED 19 VANSWEEVELT Esben 20 HEYNS Dennis 21 MOLENBERGHS Pieter 22 VANDEN WYNGAERD Bart 23 VAN STEENWINKEL Han 24 BRUSSEL VAN Chris NED 25 VAN DOREN Ward 26 VAN AERT Tijs 27 HOGG Robert GBR 28 ADRIAENSEN Michael 29 BREUGELMANS Michiel 30 FIERENS Thomas 39 COP Jurgen 50 GOUDKET Jeroen 58 VERBEKE Stijn 67 DAS Jeroen

     

    17/07/2016 KEIEM (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 42,39 km/h

    Aantal deelnemers: 111 - opgevers: 23

    1 DAENINCK Benoit FRA CC NOGENT SUR OISE

    2 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    3 MEURISSE Xandro CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    5 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 WELTEN Bram NED TWC PIJNENBURG

    7 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    8 COURTENS Igor CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 VERDOOLAEGHE Bryan TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 O´CALLAGHAN Mark IRL 12 SUNDSTROM Erland NOR 13 DE MERLIER Giovanni 14 DEMUYNCK Koen 15 VANDERBEKEN Bjarne 16 BOUTTÉ Kenzie 17 VERWAEST Kevin 18 LETEN Wouter 19 ORBIE Stephen 20 HAERINCK Steven 21 BOUTTÉ Jordy 22 MEHEUS Gill 23 CULEY Marcus AUS 24 VANDEVYVERE Stijn 25 DE POORTER Maxime 26 WYDOOGHE Jaron 27 MULHOLLAND Lewis GBR 28 VANDAELE Angelo 29 PIETERS Bart 30 MORIS Sven

     

    16/07/2016 BENE LADIES TOUR (O) - Women Elite UCI - 112 km - 39,54 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 D´HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    2 TAGLIAFERRO Marta ITA ALE CIPOLLINI

    3 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES

    4 MACKAIJ Floortje NED TEAM LIV-PLANTUR

    5 KESSLER Nina NED LENSWORLD-ZANNATA

    6 VAN DE REE Monique NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    7 KUIJPERS Evy NED JAN VAN ARCKEL

    8 MOBERG Emilie NOR HITEC PRODUCTS

    9 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

    10 VAN T GELOOF Marjolein NED JAN VAN ARCKEL

    11 ROE Eileen GBR 12 DRUYTS Jessy 13 SCHNEIDER Skylar USA 14 VAN DEN BOS Jip NED 15 HOEKSMA Ilona NED 16 COLBORNE Henrietta GBR 17 VAINIONPAA Laura FIN 18 MULLENS Peta AUS 19 WHITE Emma USA 20 GASS Daniela GER 21 WOERING Melanie NED 22 DE QUINT Pia 23 GOOSSENS Veerle NED 24 BRECK Holly USA 25 STOUGJE Chanella NED 26 MARKUS Riejanne NED 27 VAN GOGH Natalie NED 28 VAN VEEN Esther NED 29 CROKET Gilke 30 RIST Liisi EST 41 HANNES Kaat LENSWORLD-ZANNATA 46 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 79 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN – ETIXX 98 ACCOE Joyce WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 100 BRITS Delphine WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

     

    17/07/2016 LA ROUTE DES GÉANTS (W) - Men Juniors UCI - 136 km - 41,16 km/h

    Aantal deelnemers: 128 - opgevers: 32

    1 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN POUCKE Aaron ISOREX CYCLING TEAM

    4 CASSAERT Loran AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 CAVEY Vincent CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 VANDERMOSTEN Tom AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    8 SINSCHEK Nils NED ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 BOK Willem NED TWC PIJNENBURG

    10 WARAS Corentin FRA TEAM OGS U-19 FORMATION

    11 JAVOUHEY Clement FRA 12 HOPIN Dimitri FRA 13 PIDCOCK Thomas GBR 14 DE VINK Gregory RSA 15 MACRON Anthony FRA 16 SHORTT Devin RSA 17 VAN DE WATER Pieter 18 DURAND Thibaut FRA 19 DEGRANDCOURT Hadrien FRA 20 HAFFREINGUE Charles FRA 21 BECK Cedric 22 VANSEVENANT Mauri 23 BORRA Gilles 24 BAILLIEVIER Kilian 25 BULLEY Lewis GBR 26 WAREE Mathieu FRA 27 JENKINS James GBR 28 KNOPPERT Martijn NED 29 BOUWMANS Bryan NED 30 VAN HAUWERMEIREN Michiel 33 VAN DE VOORDE Lennert 34 DE BEULE Jordi 35 VAN NUNEN Lukas 54 VERMEERSCH Florian 58 MILLIAU Vince 88 DE GROODT Jordy

     

    17/07/2016 OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE (O) – Interclub Juniores - 122,4 km

    Aantal deelnemers:

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    3 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 WITTENBERG Wim NED VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM

    6 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    9 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 MARIT Arne 12 AMELINCKX Stef 13 DETHIER Bastien 14 VAN KOPPEN Wessel NED 15 HEYNDERIKCX Hannes 16 STEYAERT Michael 17 MOBACH Jarno NED 18 OREEL Lars NED 19 RUIJMGAARD Yentl NED 22 VAN CANEYT Joren 23 LUYSSEN Greg 24 CLAUWAERT Jari 25 HAELTERMAN Glen 26 DE CLERCQ Yente 27 HELSMOORTEL Dwight 28 MOREELS Louis 29 VERCRUYSSE Dylan 30 VERBERCKMOES Fabio 33 BIERKENS Tim NED 50 VAN DORPE Guus 53 VERHEIJEN Geert NED 54 WANTE Jari 57 BAERT Jordi 59 GEERINCK Dries


    17/07/2016 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) - Juniores - 85 km - 40,83 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 0

    1 BLOUWE Louis TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 MATTHYS Louka SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 CAUFRIEZ Tristan LOTTO-VC ARDENNES

    6 MATTHEWS Daniyal RSA BELLVILLE CYCLING CLUB

    7 TRESHAM Jacob GBR CORLEY CYCLES

    8 TREVE Giovanni CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 DECLERCQ Aldo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DEWULF Bjarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VAN KEIRSBULCK Engelbert 12 DE MUINCK Bodhi 13 GHEQUIERE Jens 14 WOLFIN Keren ISR 15 VANDECASTEELE Nigel 16 PETRENS Yoni 17 DEGRYSE Nick 18 DERYCKERE Ruben 19 VERBEURE Jordy 20 WINDELS Angelo 21 VERMOTE Gianni 22 DECLEYRE Torsten 23 MERTENS Doran

    18-07-2016 om 19:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 17/07/2016 BRECHT (A) - Juniores - 80 km - 42,13 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 17

    1 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 GERINCKX Joni DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 FONTIJNE Niels NED UWTC DE VOLHARDING

    5 VAN DONINCK Alec W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 KONINGS Frits W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    8 PENSON Tim NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 WOUTERS Kamiel NED TWC HET SNELLE WIEL

    10 MOESKOPS Jiry SPORT EN MOEDIG GENK

    11 DE ROP Michiel 12 HUYGEN Wout 13 VAN SCHAEYBROEK Jonas 14 MARIS Elias 15 VAN DEN EEDE Lauri 16 VREESWIJK Luca NED 17 MILTENBURG Timo NED 18 VAN OEVELEN Wanne 19 VAN DEN BORNE Karl 20 COPPELMANS Wessel NED 21 VAN BOUWEL Sander 22 KONINGS Robbe 23 VAN ENDE Wouter 24 BRESSELEERS Jonas 25 SCHILLEMANS Jonas 26 JANSSENS Thijs 27 LAENEN Dieter 28 DIERCKX Joëy 29 DE STERCK Wout 30 MICHAUX Simon

     

    17/07/2016 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Juniores - 95 km - 38,67 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - Opgevers: 26

    1 MC GILL Scott USA TEAM HANDI-NESS

    2 DOISON Rodolphe SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 WEINBERG Guy ISR VERANDAS WILLENS - CRABB

    4 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 WATKINS Ben USA SOUNDPONY TRIAD BANK

    6 VANRESPAILLE Quinten ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 BAUSBACHER Evan USA MATRIX

    8 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 VOIGT Eric USA K.V.C. DEINZE VZW

    10 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    11 KAESEMANS Jasper 12 VAGENENDE Liam 13 HEMELINGS Dries 14 SONDERLING Ezra USA 15 GONDRY Quinten 16 YAROSHEVSKY Mark USA 17 DHONT Arnoud 18 VANLANDEGHEM Elias 19 FITZWATER Matias NZL 20 CAETHOVEN Kenneth 21 E WAJDA Marco USA

     

    17/07/2016 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Nieuwelingen - 69 km - 38,48 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 32

    1 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 VAN BELLE Bas NED LRTV SWIFT

    3 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 BEECKMAN Brent C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    6 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 WALRAED Jesper ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    9 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    16 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    17/07/2016 BRECHT (A) - Nieuwelingen - 60 km - 38,94 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - opgevers: 31

    1 VERVLOESEM Xandres SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 VAN UDEN Casper NED UWTC DE VOLHARDING

    3 CEDRIC Pries LUX VC SCHENGEN

    4 BUITENDIJK Ruben NED UWTC DE VOLHARDING

    5 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    6 VERSCHUEREN Wessel NED WV DE JONGE RENNER

    7 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 ZAGERS Stefan NED W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 RASENBERG Robbert NED WV BREDA

    10 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    20 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    27 VAN HASSEL Tristan NED RUDYCO CYCLING TEAM

    30 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 HILLEMANS Pepijn NED RUDYCO CYCLING TEAM

    42 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    51 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

     

    17/07/2016 BUDINGEN ZOUTLEEUW (B) - Nieuwelingen - 66 km - 36,75 km/h

    Aantal deelnemers: : 69 - Opgevers: 35

    1 VAN DYCK Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 VANDERBORGHT Kamiel LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    4 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    6 LINDELAUF Melvin NED MAASLANDSTER

    7 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    8 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    9 ISAAC Bryant USA USA NATIONAAL TEAM

    10 FLANIGAN Liam USA VELO CLUB AUBAGNAIS


    17/07/2016 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) - Nieuwelingen - 61,6 km - 38,56 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - Opgevers: 2

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DESTATSBADER Thibo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 BULLEY Callum GBR CORLET CYCLES

    6 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 VANDEMEULEBROUCKE Lennert CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 FIEUW Staf CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 VERSTRAETE Aaron CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    18-07-2016 om 19:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2016

    VWV 2015.jpg
    Zondag 17/07 NIEUWERKERKEN

    Cat.Liefhebbers - 90 km

    1.Senne Steegmans

    2.Chris Foriers

    3.Wesley Strouwen

    4.Yoeri Beyens

    5.Niko Indekeu

    6.Dieter Jacobs

    7.Yves Cuyvers

    8.Wim De Vries

    9.Kris Bunkens

    10.Jeroen Goeleven (Kamp.)

    11.Rik De Vree 12.Sven Van Roy 13.Jochem Ramaekers 14.Tomas Mertens 15.Nick Janssen 16.Tom Princen 17.Kevin Perceval 18.Jean Paul De Busser 19.Hans Mertens 20.Vincent Oger 21.Stan Cauberghs 22.Niels Caes 23.Kris Verheyen 24.Tijl Mesotten 25.Kenny Maes

     

    Cat.C - 71 km

    1.Koen Heremans

    2.Filip Thijs

    3.Rudy Bruynseels

    4.Luc Peeters

    5.Patric Bogaerts (kamp.)

    6.Peter Aerts

    7.Ivan Verschueren

    8.Danny Schreurs

    9.Danny Serron

    10.Stefaan Lintermans

    11.Thomas Goris 12.Jan Van Der Auwera 13.Bart Daems 14.Karsten Michiels 15.Marc Minnen

     

    Cat.D - 71 km

    1.Dirk Mertens

    2.Hans Wuyts

    3.Jan Cortoos

    4.Luc Van Roy

    5.Daniel Van Der Mieren

    6.Bernard Hakir

    7.Marc Vandenwijngaerden (kamp.)

    8.Bart Haccuria

    9.Kris Van Der Mieren

    10.Bruno Brabants

    11.Philippe Wauters 12.Toon Maes 13.Peter Schmitz 14.Pierrot Mesotten 15.Michel Jannes

     

    Cat.E - 71 km

    1.Sus Auwers

    2.Rene Van Gils

    3.Ellen Van Loy

    4.Eddy Jorissen

    5.Jaak Been

    18-07-2016 om 19:11 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!