.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 9°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen Catg.C !!!

    Gino Primo.jpg 

           Gino Primo

    Zondag 17 Juli 2016 - MERELBEKE (9820) – KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË CATEGORIE B EN C

     

    Catg.B – 72 km – 58 deelnemers

    1-Lampaert Philip (Bellem)

    2-Vermassen Peter (Belgisch Kampioen)

    3-Verbeken Kurt

    4-Pauwels Vital

    5-Luyssen Geoffrey

    6-Van Holderbeke Frank

    7-Van De Perre Lieven

    8-Van Roeyen Dave

    9-De Vlieger Sven

    10-Goossens Alex

    11-Bauwens Aron-12-Dhondt Willem-13-Neels Peter-14-Demaertelaere Dennis-15-Schollaert Carlo-16-De Bruycker Jan-17-Van Eesbeek Andy-18-Van Loon Andy-19-Vermote Patrick-20-De Bosscher Koen-21-Lecluyse Denis-22-Evers Vincent-23-Van Clapdorp Luc-24-de Koning Michel-25-Rabout Rudi-26-Hanssen Gunther-27-Van Drom Giovanni-28-De Tremerie Franky-29-Wytinck Luc-30-Vandendorpe Jeffrey-31-Van Raemdonck Robby-32-De Wannemaeker Filip-33-Mortier Alain-34-Heyse Tommy-35-Leyseele Franky-36-Marinissen Richard-37-Bislip Raoul-38-De Schrijver Sven-39-Verhooghe Kris-40-Hereijgers Piet-41-Weemaes Franky-42-Gussé Wim-43-De Vos Pascal-44-De Cuyper Kris-45-De Swert Dave-46-De Brauwer Lesley-47-Keim Luc-48-Denier Ronny-49-Vagenende Frank-50-Heyman Kurt-51-Cael Wouter-52-Heyndrickx Wim-53-Smith Lee-54-Butler Paul-55-Dedeckel Olivier-56-Baert Giovanni-57-Simpson Stephen-58-Baisch Paul

     

    Catg.C – 64,8 km – 33 deelnemers

    1-GINO PRIMO (St.Amandsberg – Belgisch Kampioen)

    2-Cocquyt Patrick

    3-Van Speybroeck Geert

    4-Weemaes Franky

    5-Czech Jan

    6-Janssens Kenny uit Melsele

    7-Roobroeck Dirk

    8-Versluys Marc

    9-Harms Ko

    10-De Coninck Wim

    11-Willems Noël-12-Erauw Luc-13-Dupont Benny-14-Van Speybroeck Geert-15-Mathys Dirk-16-Cosijn Ronny-17-Vermassen Gerrit-18-Braeckman Geert-19-Nevejans Idesbald-20-De Smet Philippe-21-Struyf Raoul-22-Braet Wim-23-Vandebuerie Mario-24-Hellinckx Danny-25-Cneut Marino-26-Bobelijn Patrick-27-Pauwels Nico-28-Hebbrecht Geert-29-Goossens Marc-30-Knockaert Gino-31-Hereijgers Piet-32-D'Hondt Erwin-33-Vanhaeverbeke Jean 

     

    Catg.D – 43,2 km – 31 deelnemers

    1-Watteny Patrick (Ruiselede)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Tas Helmuth

    4-Heye Hilair

    5-Taelman Tony

    6-Baudonck Tony

    7-Maldrie Robert

    8-Somers Chris

    9-De Naeghel Jozef

    10-Coppers François

    11-Van Lierde Hans-12-Delagrange Bart-13-Bloemmens Rudy-14-De Praetere Fritz-15-Van Den Broeck Alain-16-Polfliet Danny-17-De Coninck Danny-18-Lee Michael-19-Lacquet Philippe-20-Caulier Samuel-21-De Schoesitter Steven-22-De Sutter Willy-23-Maes Jos-24-Ribbens Luc-25-Van Puyenbroeck Eddy-26-van Rijsbergen John-27-Snoeck Jan-28-Bracke Wim-29-Van Overmeir Marc-30-Dierks Jos-31-Meulenyzer Jean

     

    Catg.E +65 jaar – 43,2 km – 10 deelnemers

    1-De Leersnyder Florent (Oostrozebeke)

    2-de Waal Wim

    3-Mous Willy

    4-Vertenten Soetkin (DAME)

    5-Pieters Roland

    6-Vergult Jos

    7-Van Imschoot Roland

    8-Van Loon Adri

    9-Lockefeir Marinus

    10-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 43,2 km – 4 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-D'Hont Joseph

    3-Brouwers François

    4-Robijns Robert

    17-07-2016 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2016

    banner VWF.jpg
    Zondag 17 Juli – OPWIJK (1745) -
    9de rit Capricorne Trofee 

    A-reeks – 77 km - 1h51 
    1.Bert VAN DER TRAPPEN 
    2.Bjorn Lison 
    3.Tom Vanopdenbosch 
    4.Gianni Quintelier 
    5.Yorick Lison 
    6.Bart De Bondt 
    7.Pascal Heyvaert 
    8.Gwylim Hanssens 
    9.Jelle Mertens 
    10.Gillian Van Rijmenant 

    B-reeks – 77 km - 1h51 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Ken Van Reeth 
    3.Stijn Gidé 
    4.Kristof De Backer 
    5.Brett Wauters 
    6.Niels Van Deursen 
    7.Chris Jadoul 
    8.Wim Willems 
    9.Clegy Wambacq 
    10.Christof Heynderickx 

    C-reeks - 60,5 km - 1h30 
    1.Andy ANNENDIJCK 
    2.Raf Van Den Bossche 
    3.Kris De Block 
    4.Steven Verschelden 
    5.Bart Heyvaert 
    6.Marc Tabourdon 
    7.Willem Van Der Heyden en Andy Roskam 
    9.Patrick Van Himst 
    10.Gunther Quintelier 

    D-reeks - 60,5 km - 1h32 
    1.Patrick JACOBS 
    2.Bruno Bruyere 
    3.Pascal Raes 
    4.Ronald Rents 
    5.Richard De Ridder 
    6.Benny Van Buynder 
    7.Jan Van De Velde 
    8.Marc Schellemans 
    9.Frank Van Der Perre 
    10.Dirk Peigneur 

    E-reeks - 60,5 km - 1h32
    1.Francis DE RIDDER 
    2.Dirk Van Hove 
    3.Rudy Thomas 
    4.Daniel Villers 
    5.Jan Van Den Brande 
    6.Mike Vaneberg 
    7.Dominique Turcksin 
    8.Joost Pieters 
    9.Bert Costermans 
    10.Rene De Brucker 

    F-reeks - 49,5 km - 1h19 
    1.Jozef DENEEF 
    2.Rene Mertens 
    3.Eddy Vanopstal 
    4.Felix Luyten 
    5.Jean Blommaert 
    6.Andre Deboelpaep 
    7.Ludo De Bakker 
    8.Gilbert De Baerdemaeker 
    9.Johny Van Holen 
    10.Hendrik Caethoven

    F+ -reeks - 49,5 km - 1h19
    1.Theo COUDYZER 
    2.Marc Vervondel 
    3.Etienne Vandenhouwe 
    4.Jos Vandermeulen 
    5.William De Cremer 
    6.Jozef Saerens 
    7.Jef Everaerts 
    8.Freddy Vandenberghen 
    9.Erik Vandersteen 
    10.Louis Verstappen 

     

    Toeristen
    -35 jaar Michael Esselens
    -50 jaar Christophe De Grom
    +50 jaar Mark Hofman 

    17-07-2016 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 17/07/2016 BRECHT (A) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 21 - opgevers: 0 - 20 km

    1 DOCKX Aaron W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 NOORLOOS Casper NED WV DE JONGE RENNER

    3 DEVRY Mats LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 HEULENS Sem W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN DEN EIJNDE Daan NED RTC BUITENLUST

    12 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    15 SYMOENS Brady PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 DE ROECK Xiano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 22 - opgevers: 0 – 24 km

    1 KONINGS Roan NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    2 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 DALVING Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    14 jaar - deelnemers: 45 - opgevers: 1 - 35 km

    1 DE KINDER Axel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 GOOS Liam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 BOGAERTS Senne KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    5 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    12 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 DE ROECK Dante VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 CORNELIS Cody PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 DE GRAVE Britt NED WV BREDA

    2 COPPENS Nette KALAS CYCLING TEAM 99

    3 LAZEROMS Sanne NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 VAN OS Indy NED WV DE VALLEIRENNERS AXA

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 7

    1 SPAPEN Nina NED TWC PIJNENBURG

    2 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    3 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 HESSELBERTH Mandy NED TEAM BRABANT

    5 AERTS Kato ACROG - BALEN BC

    6 COPPENS Nieke KALAS CYCLING TEAM 99

    7 VAN DER SYPT Yanica INDIVIDUEEL

    17-07-2016 om 18:50 geschreven door kenny


    16-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN & AMATEURS TE PHILIPPINE VAN ZATERDAG 16/07/2016

    FOTO'S BELOFTEN & AMATEURS TE PHILIPPINE VAN ZATERDAG 16/07/2016     


    Zaterdag 16/07/2016 – PHILIPPINE – Beloften & Amateurs – 80 km – Criterium

    Aantal deelnemers:

    1.Hans Dekkers (Ijzendijke)

    2.
    philippine 755.JPG
    philippine 753.JPG
    philippine 758.JPG
    philippine 738.JPG
    philippine 715.JPG
    philippine 719.JPG
    philippine 681.JPG
    philippine 669.JPG
    philippine 556.JPG
    philippine 502.JPG
    philippine 500.JPG
    philippine 391.JPG
    philippine 354.JPG
    philippine 344.JPG
    philippine 322.JPG
    philippine 314.JPG
    philippine 297.JPG
    philippine 274.JPG
    philippine 252.JPG
    philippine 224.JPG
    philippine 217.JPG
    philippine 212.JPG
    philippine 190.JPG
    philippine 187.JPG
    philippine 178.JPG 









    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-07-2016 om 23:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES JUNIORES & NIEUWELINGEN TE PHILIPPINE VAN ZATERDAG 16/07/2016

    FOTO'S DAMES JUNIORES & NIEUWELINGEN TE PHILIPPINE VAN ZATERDAG 16/07/2016     


    Zaterdag 16/07/2016 – PHILIPPINE – Dames Juniores – 50 km - Criterium

    Aantal deelnemers:

    1.Claudia Jongerius (Hoogerheide)

    2.

     

    Zaterdag 16/07/2016 – PHILIPPINE – Dames Nieuwelingen – 40 km - Criterium

    Aantal deelnemers:

    1.Noa Jansen (Oosterhout)

    2.
    philippine 173.JPG
    philippine 166.JPG
    philippine 149.JPG
    philippine 130.JPG
    philippine 119.JPG
    philippine 081.JPG
    philippine 070.JPG
    philippine 063.JPG
    philippine 057.JPG
    philippine 027.JPG
    philippine 023.JPG
    philippine 016.JPG







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-07-2016 om 23:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/07/2016

    banner VWF.jpg


    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met  zijn 2°Seizoenszege !!!

    Bjorn Coomans 2015.jpg    Patrick Bobelijn.jpg

        Bjorn Coomans                Patrick Bobelijn 

    Zaterdag 16 Juli – APPELS (9200)


    A-reeks - 76,8 km - 1h43 
    1.BJORN COOMANS (Ruisbroek)

    2.Gillian Van Rijmenant 
    3.Bert Van Der Trappen 
    4.Bjorn Lison 
    5.Koen Vanopdenbosch 
    6.Pascal Heyvaert 
    7.Ben Scheire 
    8.David Van Steenberghe 
    9.Jelle Schepers 
    10.Gert De Winne 

    B,-reeks - 76,8 km - 1h43 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Kristof De Backer 
    3.Kenny Van Lent 
    4.Stijn Gidé 
    5.Ken Van Reeth 
    6.Peter Van Damme 
    7.Gunther De Coen 
    8.Kenny Dekerk 
    9.Danny Peeters 
    10.Maxime Rouard 

    C-reeks - 76,8 km - 1h45 
    1.Koen HERREMANS 
    2.Andy De Backer 
    3.Peter Dockx 
    4.Jurgen De Witte 
    5.Tom De Smet 
    6.Willem Van Der Heyden 
    7.Kris De Block 
    8.Danny Borremans 
    9.Steven Verschelden 
    10.Wim Rombaut 

    D-reeks - 57,6 km - 1h28 
    1.PATRICK BOBELIJN (Assenede)
    2.Peter Vos 
    3.Peter Huyghe 
    4.Ronald Rents 
    5.Ronny Van Der Vurst 
    6.Frank Van Der Perre 
    7.Frank Geets 
    8.Richard De Ridder 
    9.Jan Van De Velde 
    10.Pascal Raes 

    E-reeks - 57,6 km - 1h32
    1.Dirk VAN HOVE 
    2.Joost Pieters 
    3.Danny De Backer 
    4.Jan Van Den Brande 
    5.Chris Somers 
    6.Norbert Van Nuffel 
    7.Robert Vande Kerkhof 
    8.Stefaan Grymonprez 
    9.Rony Govers 
    10.Dominique Turcksin 

    F-reeks - 51,2 km - 1h22 
    1.Eddy VANOPSTAL 
    2.Martin Durant 
    3.Rony De Vos 
    4.Marc Dams 
    5.Andre Bultinck 
    6.Rene Van Gils 
    7.Chris Geerts 
    8.Hendrik Caethoven 
    9.Johny Van Holen 
    10.Eddy Cobbaut 

    F+ -reeks - 51,2 km - 1h22
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Etienne Vandenhouwe 
    3.Roger Beelaert 
    4.José Demeyere 
    5.Freddy Vandenberghen 
    6.Willy Corthier 
    7.Theo Coudyzer 
    8.William De Cremer 
    9.Jozef Saerens 
    10.Erik Vandersteen 

    16-07-2016 om 22:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/07/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan MARC GOOSSENS met  zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan JIMMY SEGERS met zijn 5°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Alex Goossens.jpg    Marc Goossens.jpg    Jimmy Segers 1.jpg

         Alex Goossens              Marc Goossens               Jimmy Segers

    Zaterdag 16 Juli 2016 - LAARNE (9270)


    Catg.A – 66 km –  30 deelnemers

    1-Holvoet Mattijs (Aalter)

    2-Michels Kenny

    3-De Sutter Maxime

    4-Coppens Carrera

    5-Cooman Mauro

    6-Van Den Broecke Mario

    7-Moerman Jens

    8-Goossens Sam

    9-Vandenbussche Ron

    10-Christiaens Davy

    11-Drynck Peter-12-Poppe Stef-13-Verberckmoes Arno-14-Van Damme Danny-15-De Baets Kristof-16-Vandekerckhove Enzo-17-Trenson Jan-18-Van Sante Tristan19-Behiels Peter-20-Debackere Pïeter Jan21-Deboever Nick-22-De Meyer Michaël23-Volckaerts Sven24-Cooman Gianni25-Minnaert Frederik26-Vispoel Bryan-27-Pieters Gregory-28-De Fauw Wouter29-Daems Jens-30-Van de Velde Florian

     

    Catg.B – 52,8 km – 25 deelnemers

    1-ALEX GOOSSENS (Vrasene)

    2-Neels Peter

    3-De Corte Peter

    4-Luyssen Geoffrey

    5-Van Clapdorp Luc

    6-De Swert Dave

    7-Janssens Bert

    8-Bultinck Michel

    9-de Koning Michel

    10-Gyselinck Eddy

    11-Van De Kerckhove Eddy-12-Segers Daniel-13-Cornelis Stefaan-14-De Brauwer Lesley-15-Rabout Rudi-16-Wytinck Luc-17-De Waele Kris-18-De Wannemaeker Filip-19-Van Guyse Danny-20-Van den Berghe Dietrich-21-D'Hauwe Filip-22-Bultynck Geert-23-Kramer Guido-24-Dhooge Tom-25-Philippé Danny

     

    Catg.C – 52,8 km – 14 deelnemers

    1-MARC GOOSSENS (Knokke)

    2-Ballet Peter

    3-Cooman Jerry

    4-Braet Wim

    5-Leuntjens Kurt

    6-Braeckman Geert

    7-Roobroeck Dirk

    8-Janssens Kenny uit Melsele

    9-De Smet Philippe

    10-Erauw Luc

    11-Nevejans Idesbald-12-Staels Guido-13-Hellinckx Danny-14-Vanhaeverbeke Jean

     

    Catg.D – 46,2 km – 31 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Watteny Patrick

    3-Heye Hilair

    4-Paridaens Ronny

    5-Lap Hans

    6-De Coninck Danny

    7-De Baets Johan

    8-Maldrie Robert

    9-Van Puyenbroeck Eddy

    10-Van Den Broeck Alain

    11-Tas Helmuth-12-Maes Jos-13-De Naeghel Jozef-14-Coppers François-15-D'Hondt Erwin-16-Baudonck Tony-17-Polfliet Danny-18-Verzele Noël-19-Taelman Tony-20-Bracke Wim-21-Snoeck Jan-22-De Meyer Eric-23-Lacquet Philippe-24-Reubens Hendrick-25-Van Lierde Hans-26-Buyens Patrick-27-D'Hondt Freddy-28-De Gucht Etienne-29-De Vuyst Eddy-30-Liesens Karolien (DAME)-31-Van Overmeir Marc

     

    Catg.E +65 jaar – 46,2 km – 16 deelnemers

    1-Ligneel Rony (Langemark)

    2-Moens Louis

    3-Vandermeulen Jos

    4-Burggraeve Noël

    5-Luyten Felix

    6-Van Den Eeden Jef

    7-Van Imschoot Roland

    8-De Leersnyder Florent

    9-Mous Willy

    10-Lockefeir Marinus

    11-Van Loon Adri-12-Naert Erik-13-Lambert Cécile (DAME)-14-de Koning Ilona (DAME)-15-Hermans Luc-16-de Waal Wim

     

    Catg.E +70 jaar – 46,2 km – 6 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-D'Hont Joseph

    3-Mols Armand

    4-De Roos Willy

    5-Brouwers François

    6-Vandenheuvel Gilbert

     

    Niet Vergunninghouders – 66 km – 20 deelnemers

    1-JIMMY SEGERS (Sint-Gillis-Waas)

    2-Beresole Dominic

    3-Wollaert Jan

    4-Baeyens Stefaan

    5-Dumortier David

    6-Van Meirhaeghe Karel

    7-De Sutter Stijn

    8-Heynssens Sven

    9-Bouquet Kenneth

    10-Van Gaeveren Gunter

    11-Stevens Roald-12-De Grom Christophe-13-Van Bever Nico-14-De Backer Frédéric-15-Despriet Peter-16-De Maesschalck Johan-17-Loeman Steven-18-Van de Steene Thibau-19-De Cock Joeri-20-Opsomer Enzo

    16-07-2016 om 18:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag
    16/07/2016 SINT-LAUREINS - BENE LADIES TOUR (O) - Women Elite UCI - 75 km + Tijdrit - 39,3 km/h

    Aantal deelnemers: 130

    1 KESSLER Nina NED LENSWORLD-ZANNATA

    2 MACKAIJ Floortje NED TEAM LIV-PLANTUR

    3 STOUGJE Chanella NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    4 VAN DE REE Monique NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    5 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

    6 TAGLIAFERRO Marta ITA ALE CIPOLLINI

    7 SCHNEIDER Skylar USA USA NATIONAL TEAM

    8 KUIJPERS Evy NED JAN VAN ARCKEL

    9 MARKUS Kelly NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 MULLENS Peta AUS ROXSOLT

    11 ROE Eileen GBR 12 D´HOORE Jolien 13 NEEFJES Tessa NED 14 VAN DEN BOS Jip NED 15 DELZENNE Elise FRA 16 CONFALONIERI Maria Giulia ITA 17 ELZING Karen NED 18 RIJFF Anouk NED 19 SOEK Julia NED 20 KANTI Dorottya HUN 21 VAN GOGH Natalie NED 22 MARKUS Riejanne NED 23 LUDWIG Cecilie Uttrup DEN 24 VERSTICHELEN Femke 25 KOEDOODER Vera NED 26 HOFFMANN Chantal LUX 27 DECROIX Lieselot 28 WOERING Melanie NED 29 STIJNS Kyara NED 30 HANNES Kaat LENSWORLD-ZANNATA 37 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 63 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN – ETIXX 66 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN – ETIXX 87 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN – ETIXX 91 ACCOE Joyce WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 105 BRITS Delphine WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 107 GELUK Yva NED WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 108 DELANOTE Bonnie WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    16/07/2016 DENTERGEM (W) - Juniores - 85,2 km - 39,85 km/h

    Aantal deelnemers: 50

    1 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    2 YAROSHEVSKY Mark USA LIBERTY CYCLE

    3 BAUSBACHER Evan USA MATRIX

    4 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 INGRAM Jacob USA MATRIX CYCLING CLUB

    6 SAINTOBYN Quinten KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7 MC GILL Scott USA TEAM HANDI-NESS

    8 FITZWATER Matias NZL HAMILTON CITY CYCLING

    9 VANDENDAELE Vic K.V.C. DEINZE VZW

    10 LAMBERT Connor IRL OTOC VAULT RACING

    11 MOONEY Lance NOR 12 MYNSBERGHE Pavel 13 PAUKSTAITIS Mantas LTU 14 SONDERLING Ezra USA 15 VERSLYPE Theo 16 VANLANDEGHEM Elias 17 DECLERCQ Aldo 18 BLONDEEL Bjorn 19 KOSTOV Yoan BUL 20 WATKINS Ben USA 21 DHAESE Niels 22 VEREECKE Karel 23 TACK Jan-emiel 24 LALOO Senne 25 ROTTIERS Jens 26 BRUGGEMAN Lorenzo 27 CHOI Hyunsoo KOR 28 KOLEV Yoan BUL 29 ROBINSON Davis USA 30 RASSCHAERT Rob
     

    16/07/2016 ZEMST (B) - Juniores - 88 km - 41,9 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - Opgevers: 8

    1 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DELWICHE Kilian UC SERAING - VOO

    3 SCHELFHOUT Wies KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 NEULENS Fabian VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    6 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 VERHEIJEN Geert NED RUDYCO CYCLING TEAM

    8 VAN DE VELDE Guillaume ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 DE PROOST Dries DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 AKDENIZ Dylan WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 LEFEBER Mathias 12 BOUTS Jens 13 WARNIER Timo NED 14 PENDERS Joppe 15 BORGERS Gilles 16 WOUTERS Rick 17 BIERKENS Tim NED 18 VANDEBEEK Bjorn 19 EUSSEN Bjarne 20 VAGENENDE Liam 21 FREHEN Jeremy 22 VAN LAER Laurens 23 VANDERVELPEN Evert 24 ULENS Lennert 25 MARIS Elias 26 VAN SCHAEYBROEK Jonas 27 MEULENIJZER Rob 28 BROOS Alain NED 29 SZÉDELYI Tomas 30 SCHEPENS Dylan 35 FOCQUET Mathijs 37 DECLEYRE Jens


    16/07/2016 DENTERGEM (W) - Nieuwelingen - 56,8 km - 38,15 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - Opgevers: 5

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 NAUJOKAITIS Aivaras LTU PANEVEZLO

    4 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    5 VANDENABEELE Henri TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 KIRBY Kyle USA SWAMI

    8 DE LANGE Pieter-jan SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 SABBE Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 KELMELIS Aristidas LTU KAUNO

     

    16/07/2016 LEKE-DIKSMUIDE (W) - Nieuwelingen - 68,3 km - 34,25 km/h

    Aantal deelnemers: 29

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    3 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 FLANNAGAN Breadan IRL  BALLOMONEY

    7 HERBEN Luuk NED SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 WARD Adam IRL  OMAGH WHEELERS

    9 MATTON Gianni SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    16/07/2016 MELLE (O) - Nieuwelingen - 40 km - 35,74 km/h

    Aantal deelnemers: 35

    1 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 SENRAME Arthur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DESPONTIN Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 SLOCK Gregory VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 BAUDEWIJNS Niels VD HAUWE CT - GENTSE VS

    13 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 DE PRAETERE Ben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 PAUWELS Käi PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 VAN DAMME Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16-07-2016 om 18:50 geschreven door kenny


    15-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 15/07/2016 EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - Criterium 70 km - 39,87 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - Opgevers: 17

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    4 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    5 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 DE GREVE Maxim DMC- CYCLING TEAM VZW

    7 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    9 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    11 DEWEER Jochen 12 VAN RAEPENBUSCH Ruben 13 BRADBURY Stephen GBR 14 BRACKMAN Jelle 15 TEN HARTOG Guy 16 BONNE Jenko 17 PIRARD Maxim 18 CORNELIS Nico 19 WYTINCK Niels 20 VAN BOVEN Frederik 21 OLIEBOS Jordy 22 VAN HYFTE Steven 23 J BOARDMAN Samuel USA 24 VANDENHEEDE Brecht 25 DE SCHUYTER Tim 26 MELS Fabrice 27 TERRENS Riley  28 DE WILDE Jonathan 29 KARANDASHEV Petr RUS 30 WILKINSON James GBR 31 SOBERON Zowé

     

    15/07/2016 GEEL (A) - Elite z.c./U23 - 96 km - 46,44 km/h

    Aantal deelnemers: 102 - Opgevers: 36

    1 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    4 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    5 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    6 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    9 NOWELL Matthew GBR WHEELBASE ALTURE

    10 LOENDERS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    11 ROBERT Frederique 12 VERMEULEN Stef 13 VAN DEN BERGHE Jeroen 14 VOSS Arnaud 15 SEGERS Joren 16 LEHAEN Dries 17 COOLEN Yves 18 VAN GENECHTEN Steff 19 BYRNE Dillon GBR 20 ELEN Sander 21 HUYS Stijn 22 JEHIN Kevin 23 MERTENS Robin 24 MERTENS Julian 25 MERTENS Tom 26 TIGRINE Mehdi 27 NOELS Sven 28 BIERMANS Jenthe 29 VANDYCK Niels 30 VAN DINGENEN Sander 32 FRANCKAERT Gregory

     

    15/07/2016 INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 41,71 km/h

    Aantal deelnemers: 150 - 0pgevers: 26

    1 VAN DER HAEGHEN Ruben PROFEL - UNITED C.T.

    2 GHYSELINCK Jan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VAN DYCK Wesley ESEG DOUAI

    6 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    8 BOUTTÉ Jordy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    10 LOY Antoine COLOR CODE ARDEN´BEEF

    11 GODERIS Jelle 12 CONSTANT Kenny 13 JONCKHEERE Michael 14 VAN COPPERNOLLE Francesco 15 PYFFEROEN Miel 16 LIEVENS Niels 17 VAN RENTERGHEM Bram 18 TOUQUET Joren 19 ORBIE Stephen 20 SIMON Kenn 21 BROWN Andy GBR 22 DEJONGHE Jules 23 WYTINCK Gianni 24 VANDERBEKEN Bjarne 25 VANMEENEN Jordy 26 EECKHOUT Kurt 27 VANNESTE Evert 28 DE PLUS Jasper 29 EVANS Sam AUS 30 VANBESIEN Thomas 53 MUYS Ayton 67 VAN DAMME Bart

    15/07/2016 PHILIPPINE - BENE LADIES TOUR (O) - Women Elite UCI - 103 km - 39,79 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 D´HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    2 MOBERG Emilie NOR HITEC PRODUCTS

    3 KESSLER Nina NED LENSWORLD-ZANNATA

    4 VAN DEN BOS Jip NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    5 SIGGAARD Christina DEN DENMARK NATIONAL TEAM

    6 TAGLIAFERRO Marta ITA ALE CIPOLLINI

    7 VAN DE REE Monique NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

    9 STOUGJE Chanella NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    10 HOEKSMA Ilona NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    11 MULLENS Peta AUS 12 HOSKING Chloe AUS 13 KUIJPERS Evy NED 14 MARKUS Kelly NED 15 RIJFF Anouk NED 16 VAN T GELOOF Marjolein NED 17 HANNES Kaat 18 KNOL Willeke NED 19 DELZENNE Elise FRA 20 ROE Eileen GBR 21 DE BAAT Kim 22 VAN DEN STEEN Kelly 23 VAINIONPAA Laura FIN 24 CONFALONIERI Maria Giulia ITA 25 VAN GOGH Natalie NED 26 DE QUINT Pia 27 MACKAIJ Floortje NED 28 VAN ANROOIJ Lindy NED 29 MARKUS Riejanne NED 30 SOEK Julia NED 33 CROKET Gilke 39 VERSCHELDEN Nathalie 41 DRUYTS Demmy 57 DRUYTS Jessy 96 ACCOE Joyce 100 BRITS Delphine 107 DELANOTE Bonnie 


    15/07/2016 VRASENE (O) - Dames Elite - 96 km - 38,65 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - Opgevers: 0

    1 VAN HOEK Lotte NED LARES-WAOWDEAL LADIES CYCLING TEAM

    2 KACHELHOFFER An-li RSA LOTTO SOUDAL

    3 GORTER Laura NED CS030

    4 VAN VEGHEL Sandra NED WV SCHIJNDEL

    5 KINNEALY Erin AUS TWC MAASLANDSTER ZUID

    6 DE JONG Thalita NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    7 DE VUYST Sofie LOTTO-SOUDAL LADIES

    8 KERKVLIET Marieke NED WV BREDA

    9 BURATO Alna FRA AUBERVILLIERS

    10 VAN LEEUWE Esther NED WV DE JONGE RENNER

    11 VAN HOUTEM Celine NED 12 EVANS Neah GBR 13 SOET Aafke NED 14 VAN DEN HAUTE Steffy 15 WATERREUS Kylie NED 16 NOBUS Anja 17 VAN DEN STEEN Kim 18 VANDERBEKEN Joyce 19 VERTRATEN Chantal NED 20 BAAS Carleen NED 21 MEYVISCH Molly 22 JAMIESON Amanda NZL 23 DELBAERE Fien 24 FRANCO Nathalia COL 25 MOONEN Puck NED 26 HERMANS Anka 27 NOËL Jara 28 VAN GEYT Laura 29 VAN OPSTAL Lot NED 30 DENEEF Naïka 36 CLAES Lotte 37 STRUYF Lize

     

    15/07/2016 BISSEGEM (W) - Juniores - 96 km - 37,09 km/h

    Aantal deelnemers: 22 - Opgevers: 3

    1 VANDERBEKEN Brent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 CAVEY Vincent CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    3 CAPPELLE Maxim CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 VERHULST Wouter MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 GOOSSENS Stijn CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VANNESTE Wout SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 HELSMOORTEL DwightCT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 LEFEVER Valentin MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 E WAJDA Marco USA KVC DEINZE

    11 DELEU Arnaud 12 TREVE Giovanni 13 CALLENS Martijn 14 COMPERNOLLE Mats 15 CHOI Hyunsoo KOR 16 VANDENBROUCKE Bjarne 17 PAUKSTAITIS Mantas LTU 18 JANUSKEVICIUS Mantas LTU 19 GARSBEKE Jelle

    15-07-2016 om 23:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 24/07/2016 - SLOT ETAPPE RONDE VAN BELGIË ICF 2016
    ICF.jpg

    Bron: Marc Verhaeghen
    Wielervrienden Temse

    15-07-2016 om 20:37 geschreven door kenny


    14-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/07/2016

    Tour De France 2016.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 2°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Thomas De Gendt kop 2016.jpg
    De Ventoux is van ons: THOMAS DE GENDT boekt droomzege voor de neus van SERGE PAUWELS !!!
     

    Thomas De Gendt Mont Ventoux 2016.jpg
                         Aankomst van Thomas De Gendt op de Mont Ventoux.

    Donderdag 14/07/2016 - Montpellier - Mont Ventoux – Rit 12 Tour De France – 179 km – 04h31’51

    Aantal deelnemers:
    1-THOMAS DE GENDT uit Beveren-LTS

    2-Serge Pauwels-DDD  +2"

    3-SPA-Daniel Navarro-COF  +14"

    4-NED-Stef Clement-IAM  +40"

    5-FRA-Sylvain Chavanel-DEN

    6-NED-Bert-Jan Lindeman-TLJ  +2'52"

    7-ERI-Daniel Teklehaimanot-DDD  +3'13"

    8-Sep Vanmarcke-TLJ  +3'26"

    9-DEN-Chris Sørensen-FVC  +4'23"
    Thomas De Gendt Mont Ventoux 2016 1.jpg

    14-07-2016 om 20:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 14/07/2016 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 43,75 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - Opgevers: 15

    1 MONK Cyrus AUS PATS VEG CYCLING

    2 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    3 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    4 BASSON Gustav RSA VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 PLOVIE Wiebren VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 WYDOOGHE Jaron VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 BOSSUYT Gianni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 MARQUEZ Mandel Arnold CHI ASFRA RACING TEAM

    11 YLBER Sefa ALB 12 PIETERS Frederik 13 DE POORTER Maxime 14 VANDENBUSSCHE Jari 15 ÜZGÜN Canday TUR 16 VAN BETSBRUGGE Jonathan 17 VERFAILLIE Arne 18 BUNTINX Auxence  19 LEFEVER Nico 20 LANNOO Jaromir 21 DEGROOTE Jonas 22 MARCHAND Gianni 23 SLABINCK Indiana 24 DRAPAC Patrick AUS 25 VANCOMPERNOLLE Jan 26 VERVAEKE Aäron 27 VELLE Glenn 28 LOWYCK Jesse 29 MULHOLLAND Lewis GBR 30 BALLET Mathias

    14-07-2016 om 20:59 geschreven door kenny


    13-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE OPWIJK VAN WOENSDAG 13/07/2016

    FOTO'S JUNIORES TE OPWIJK VAN WOENSDAG 13/07/2016     


    Woensdag 13/07/2016 OPWIJK (B) - Juniores - 79,5 km - 41,39 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - Opgevers: 17

    1 JARI CLAUWAERT uit Wetteren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 OOSTHUIZEN Damean RSA BERGBOK MOUNTAIN BIKE CLUB

    3 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 MC GILL Scott USA TEAM HANDI-NESS

    6 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 VAN DE VELDE Nico ISOREX CYCLING TEAM

    10 DAMEAN Oosthuizen RSA CYCLE WORLD BLOEMFONTEIN

    11 GODART Bo 12 DOISON Rodolphe 13 DIELEMAN Stan 14 DE VINK Gregory RSA 15 DEVIN Shortt RSA 16 KAESEMANS Jasper 17 VAN VUCHELEN Tom 18 PILLAY Demarco RSA 19 VAN HAUWERMEIREN Michiel 20 FITZWATER Matias NZL 21 VAN EECKHOUT Len 22 VAN DE VELDE Guillaume 23 VOLKAERT Jonas 24 SWANEPOEL Enno Albertus RSA 25 KOSTOV Yoan BUL 26 VISSER Louis RSA 27 MATTHEWS Daniyal RSA 28 INGRAM Jacob USA 29 VAN DEN HAUTE Bram 30 BORGERS Gilles 40 GEERINCK Dries
    opwijk 907.JPG
    Podium Juniores te Opwijk met winnaar Jari Clauwaert, Damean Oosthuizen en
    Glen Haelterman.
    opwijk 902.JPG
    Podium Juniores te Opwijk met winnaar Jari Clauwaert, Damean Oosthuizen en
    Glen Haelterman.
    opwijk 911.JPG
                                     Een woordje uitleg van winnaar Jari Clauwaert.
    opwijk 922.JPG
                                        Winnaar Jari Clauwaert met de familie.
    opwijk 916.JPG
                               Glen Haelterman die 3de werd met de supporters.
    opwijk 867.JPG
    opwijk 862.JPG
                 Aankomst van winnaar Jari Clauwaert voor Damean Oosthuizen.
    opwijk 872.JPG
    De spurt van het peloton voor de 3de plaats met Glen Haelterman voor Yente De Clercq.
    opwijk 805.JPG
    opwijk 780.JPG
    opwijk 671.JPG
    opwijk 634.JPG
    opwijk 582.JPG
    opwijk 577.JPG
    opwijk 566.JPG
    opwijk 551.JPG
    opwijk 520.JPG
    opwijk 517.JPG
    opwijk 510.JPG
    opwijk 487.JPG
    opwijk 481.JPG
    opwijk 469.JPG
                                              Stijn De Bock uit Hamme.
    opwijk 447.JPG
    opwijk 435.JPG
    opwijk 425.JPG
    opwijk 422.JPG
                         De start van de Juniores te Opwijk met 69 deelnemers.






     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-07-2016 om 21:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE OPWIJK VAN WOENSDAG 13/07/2016

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE OPWIJK VAN WOENSDAG 13/07/2016     


    Woensdag 13/07/2016 OPWIJK (B) - Nieuwelingen - 63 km - 38,21 km/h

    Aantal deelnemers: 87 - Opgevers: 36

    1 LIAM SLOCK uit Lochristi VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 KELMELIS Aristidas LTU KAUNO

    6 MARCHAND Bastian BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    7 BUITENDIJK Ruben NED UWTC DE VOLHARDING

    8 DE JONG Remco NED TWC PIJNENBURG

    9 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W

    10 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    14 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    23 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    51 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    opwijk 420.JPG
    Podium Nieuwelingen te Opwijk met winnaar Liam Slock, Jef Wachters en Jens Clynhens.
    opwijk 407.JPG opwijk 381.JPG
           Winnaar Liam Slock uit Lochristi.
    opwijk 378.JPG
                                 Aankomst van winnaar Liam Slok te Opwijk.
    opwijk 389.JPG
    De spurt van het peloton voor de 3de plaats met Jens Clynhens voor Wouter Vanparijs.
    opwijk 339.JPG
    opwijk 259.JPG
                                   De 2 koplopers Liam Slock en Jef Wachters.
    opwijk 330.JPG
    opwijk 256.JPG
    opwijk 212.JPG
    opwijk 208.JPG
    opwijk 177.JPG
    opwijk 168.JPG
    opwijk 149.JPG
    opwijk 142.JPG
    opwijk 133.JPG
    opwijk 127.JPG
    opwijk 124.JPG
    opwijk 117.JPG
    opwijk 110.JPG
    opwijk 058.JPG
    opwijk 036.JPG
    opwijk 021.JPG
    opwijk 019.JPG
                      De start van de Nieuwelingen te Opwijk met 87 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-07-2016 om 21:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JARI CLAUWAERT met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan LIAM SLOCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 21°Seizoenszege !!!

    Jari Clauwaert.jpg   Liam Slock.jpg   Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

         Jari Clauwaert                  Liam Slock                 Patrick Cocquyt

    Woensdag 13/07/2016 ARENDONK (A) - Dames Elite - 81 km - 37,67 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - Opgevers: 3

    1 VIANIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    2 STEGINK Ymke NED WV DE JONGE RENNER

    3 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    4 ROHDE Lysanne NED WV BREDA

    5 GOOSSENS Veerle NED BODHI CYCLING TEAM

    6 MEISTROK Susanne NED TEAM BRABENT 2000

    7 GEERIS Femke NED TWC DE KEMPEN

    8 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 LIMA Tone Hatteland NOR BRYNE CK

    10 VLEUGELS Jolien NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    11 JONGERIUS Claudia NED 12 DELBAERE Fien 13 EVANS Neah GBR 14 KANTI Dorottya HUN 15 VAN HOUTEM Celine NED 16 MOONEN Puck NED 17 VANDEWALLE Isabel 18 VERHOEVEN Suzanne 19 DOCX Mieke 20 WELLENS An 21 MEISLES Esther ISR 22 JAMIESON Amanda NZL 23 DOM Sabrina 24 PULFORT Sophie NZL 25 DEBBOUDT Evelien 26 COPPENS Kirsten NED 27 LAMBRECHTS Kelly 28 VAN OPSTAL Lot NED 29 FRANCO Nathalia COL 30 GOOSSENAERTS Chloe

    42 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    58 VENGE Wendy NED WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

     

    13/07/2016 ARENDONK (A) - Amateurs + Masters – 75,6 km - 42,79 km/h

    Amateurs + Masters A - deelnemers: 30 - opgevers: 4

    1 PEPINSTER Sébastien ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 KRUSCHEWSKI Fabian GER RSV DORDMUND-NORD

    3 VERMEULEN Bram EC WALSHOUTEM

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    5 DEKKER Kelvin NED  INDIVIDUEEL

    6 CREMERS Ben Henri INDIVIDUEEL

    7 KIRK Thomas GBR LEVEL2COACH

    8 DE BACKKER Maarten INDIVIDUEEL

    9 VAN DEURSEN Rick NED TWC DE KEMPEN

    10 HULSELMANS Anton INDIVIDUEEL

    11 VAN GOOL Dennis 12 THYS Freddy 13 DAMMEN Yoric 14 BEYENS Wim 15 VOS Hanne 16 MERTENS Toon 17 VAN ROY Sven 18 NUYTS Stefan 19 DE KNAEP Kevin 20 MERTENS Hans 21 VERTOMMEN Jeff 22 LEYS Thomas 23 PENNINGS Floris NED 24 OOMS Joren 25 OOMS Niels 26 VAN DE PEER Tom


    Masters B - deelnemers: 9 - opgevers: 1

    1 ERIK Dekker NED INDIVIDUEEL

    2 ZIMMERMANN Hardy GER SQUADRA COLONIA

    3 COCHET Andy ICF

    4 BOGAERTS Patric INDIVIDUEEL

    5 HARBERS Wilfred NED OOST/ NOORD OOST

    6 HAYEN Marc DAGPAS

    7 ROMBOUTS Stijn INDIVIDUEEL

    8 BOENDERS Yves INDIVIDUEEL

     

    Masters C - deelnemers: 10 - opgevers: 2

    1 PATRICK COCQUYT uit Wachtebeke ICF

    2 VAN DER MIEREN Daniel INDIVIDUEEL

    3 VAN ROY Luc EC WALSHOUTEM

    4 VAN EYNDT Jozef EC WALSHOUTEM

    5 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    6 VANDEKERKHOF Robert EC WALSHOUTEM

    7 VAN DER MIEREN Kris INDIVIDUEEL

    8 DEGEEST Roland VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    13/07/2016 OPWIJK (B) - Juniores - 79,5 km - 41,39 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - Opgevers: 17

    1 JARI CLAUWAERT uit Wetteren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 OOSTHUIZEN Damean RSA BERGBOK MOUNTAIN BIKE CLUB

    3 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 MC GILL Scott USA TEAM HANDI-NESS

    6 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 VAN DE VELDE Nico ISOREX CYCLING TEAM

    10 DAMEAN Oosthuizen RSA CYCLE WORLD BLOEMFONTEIN

    11 GODART Bo 12 DOISON Rodolphe 13 DIELEMAN Stan 14 DE VINK Gregory RSA 15 DEVIN Shortt RSA 16 KAESEMANS Jasper 17 VAN VUCHELEN Tom 18 PILLAY Demarco RSA 19 VAN HAUWERMEIREN Michiel 20 FITZWATER Matias NZL 21 VAN EECKHOUT Len 22 VAN DE VELDE Guillaume 23 VOLKAERT Jonas 24 SWANEPOEL Enno Albertus RSA 25 KOSTOV Yoan BUL 26 VISSER Louis RSA 27 MATTHEWS Daniyal RSA 28 INGRAM Jacob USA 29 VAN DEN HAUTE Bram 30 BORGERS Gilles 40 GEERINCK Dries

     

    13/07/2016 VRASENE (O) - Juniores - 96 km - 40,21 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - Opgevers: 5

    1 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    2 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    3 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    4 VOIGT Eric USA K.V.C. DEINZE VZW

    5 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    6 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 DOCHY Thibaut ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 DELOOF Senne ISOREX CYCLING TEAM

    10 DEKONING Fabrizio TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 VAN POUCKE Aaron 12 DECLEYRE Jens 13 KERKHOFS Bob NED 14 WYFFELS Jonas 15 MILLIAU Vince 16 D´HOOGE Aron 17 FELIX Robbe 18 VERMEULEN Steven 19 ALLEN Erin 20 NACHTEGAELE Wannes 21 MAEYNINCKX Yorick 22 VAN DEN EEDE Lauri 23 WAJDA Marco USA

     

    13/07/2016 OPWIJK (B) - Nieuwelingen - 63 km - 38,21 km/h

    Aantal deelnemers: 87 - Opgevers: 36

    1 LIAM SLOCK uit Lochristi VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 KELMELIS Aristidas LTU KAUNO

    6 MARCHAND Bastian BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    7 BUITENDIJK Ruben NED UWTC DE VOLHARDING

    8 DE JONG Remco NED TWC PIJNENBURG

    9 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W

    10 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    14 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    23 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    51 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13-07-2016 om 21:24 geschreven door kenny


    12-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN DINSDAG 12/07/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN DINSDAG 12/07/2016     


    Dinsdag 12/07/2016 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 43,45 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - Opgevers: 4

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 FLET Axel FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    3 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    6 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 BRACKE Thomas SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 DE SY Vincent 12 GOOVAERTS Tom 13 VAN DAMME Davy 14 VAN COPPERNOLLE Francesco 15 DE ZUTTER Kristof 16 BUYSSE Jos 17 SABO Pedro 18 BERTELS Leander 19 CARMAN Ben AUS 20 TERRENS Riley AUS 21 DE VISSCHER Glenn 22 VAN DEN NEST Jeffrey 23 BAEYENS James 24 VANDENDRIESSCHE Ibe 25 J BOARDMAN Samuel USA 26 DE WILDE Arno 27 VANHOUCKE Herman 28 SOETENS Arno 29 DEVENIJNS Jasper 30 DEWULF Kenny
    wachebeke 625.JPG
                     Winnaar Steven Caethoven met de bloemen te Wachtebeke.
    wachebeke 627.JPG wachebeke 631.JPG
               Winnaar Steven Caethoven.                                       Een woordje uitleg van winnaar Steven Caethoven.
    wachebeke 572.JPG
                                 Aankomst van winnaar Steven Caethoven.
    wachebeke 569.JPG
                                   Aankomst van winnaar Steven Caethoven.
    wachebeke 575.JPG
              Aankomst van de 2de Axel Flet voor Hans Dekkers en Rieno Stofferis.
    wachebeke 591.JPG
                                                        De pelotonspurt.
    wachebeke 549.JPG
    wachebeke 407.JPG
    wachebeke 373.JPG
    wachebeke 370.JPG
    wachebeke 356.JPG
    wachebeke 341.JPG
                                       Vooraan Kristof Dhollander uit Stekene.
    wachebeke 334.JPG
    wachebeke 294.JPG
    wachebeke 193.JPG
    wachebeke 186.JPG
    wachebeke 140.JPG
    wachebeke 130.JPG
    wachebeke 118.JPG
    wachebeke 098.JPG
    wachebeke 086.JPG
    wachebeke 052.JPG
    wachebeke 039.JPG
    wachebeke 028.JPG
    wachebeke 025.JPG
    wachebeke 022.JPG
                 De start van de Elite z.c. & U23 te Wachtebeke met 51 deelnemers.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-07-2016 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 12/07/2016 HOUTEM-VILVOORDE (B) - Elites m.c./z.c./U23 - 163 km - 44,59 km/h

    Aantal deelnemers: 77 - Opgevers: 20

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC - AGO

    3 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    4 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE

    5 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 GIBBONS Thomas E USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 STENUIT Robin WANTY-GROUPE GOBERT

    8 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL-JUMBO

    9 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    11 DE TROCH Thomas 12 MANNAERTS Jelle 13 STEVENS Timothy 14 VANDENBOGAERDE Jens 15 DELFOSSE Sébastien 16 CLEPPE Nicolas 17 GOOSSENS Kobe 18 SIX Franklin 19 HELMINEN Matti FIN 20 MARQUEZ Mandel Arnold CHI 21 PONS Gaëtan 22 CORNET Olivier 23 DIEPENDAELE Timmy 24 TOUQUET Joren 25 VERWAEST Kevin 26 VOSS Arnaud 27 AERTS Toon 28 HOLLANDERS Dries 29 VAN AKEN Matthias 30 BELOT Rémi

     

    12/07/2016 KEERBERGEN (B) - Elite z.c./U23 - 114,4 km - 44,88 km/h

    Aantal deelnemers: 109 - opgevers: 33

    1 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    3 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 DE WEERDT Nick KALAS CYCLING TEAM 99

    5 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    7 BEULLENS Cedric EFC-ETIXX

    8 NOWELL Matthew GBR WHEELBASE ALTURE

    9 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    10 HOEFKENS Lennert PROFEL - UNITED C.T

    11 LEWIS Adam GBR 12 LEYSEN Senne 13 CRABBÉ Arno 14 CUMPS Ruben 15 VAN LAER Ward 16 SWEECK Hendrik 17 MERTENS Tom 18 CLÉ Brent 19 ANDRIEU Maxim 20 PARIDAENS Jasper 21 HAEMELS Bavo 22 ELEN Sander 23 VANDERVEKEN Yoran 24 VANDERHEYDEN Jens 25 KUYPERS Kris 26 HELSOCHT Liam 27 SEGERS Joren 28 HAVERALS Lars 29 VAN NUFFELEN Glen 30 LA ROSE Grégory 51 DAS Jeroen


    12/07/2016 ROESELARE-BEITEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 40,75 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - Opgevers: 13

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 MONK Cyrus AUS PATS VEG CYCLING

    3 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 DERIAUX Florian FRA RAIMES

    5 SUNDERLAND Dylan AUS BAGUET MIBA

    6 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO

    8 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    9 HOLVOET Louis TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 CASIER Arne PCT TOMACC

    11 VANDAELE Angelo 12 MOTTE David 13 DESMECHT David 14 DEFREYNE Cedric 15 GHYSELINCK Jan 16 CLAEYS Timothy 17 DEJONGHE Bram 18 TOUBEAU Alexandre 19 MUYLLE Jeroen 20 CLAERHOUT Sven 21 CARESMEL Alexis FRA 22 DEBUYSERE Wannes 23 TAYLOR Johnstone GBR 24 TEIRLINCK Jens 25 BORRY Kim 26 VEROUGSTRAETE Nicolas 27 TOUBEAU Nicolas 28 VANNESTE Evert 29 HAERINCK Steven 30 REA Graig IRL

     

    12/07/2016 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 43,45 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - Opgevers: 4

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 FLET Axel FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    3 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    6 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 BRACKE Thomas SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 DE SY Vincent 12 GOOVAERTS Tom 13 VAN DAMME Davy 14 VAN COPPERNOLLE Francesco 15 DE ZUTTER Kristof 16 BUYSSE Jos 17 SABO Pedro 18 BERTELS Leander 19 CARMAN Ben AUS 20 TERRENS Riley AUS 21 DE VISSCHER Glenn 22 VAN DEN NEST Jeffrey 23 BAEYENS James 24 VANDENDRIESSCHE Ibe 25 J BOARDMAN Samuel USA 26 DE WILDE Arno 27 VANHOUCKE Herman 28 SOETENS Arno 29 DEVENIJNS Jasper 30 DEWULF Kenny

    12-07-2016 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 11/07/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 11/07/2016     


    Maandag 11/07/2016 SINAAI -WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,06 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - Opgevers: 18

    1 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    2 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    4 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    5 SPURRELL Tyler AUS BLACKBURN CYCLING CLUB INC

    6 MAWBY Jackson AUS NORTHERN DISTRICTS WA CC

    7 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 PICOUX Maximilien COLOR CODE ARDEN´BEEF

    10 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 BRACEGIRDLE Tom GBR 12 MOENS Jens 13 VERBEKE Stijn 14 DAS Jeroen 15 TEMMERMAN Jasper 16 VAN DAMME Bart 17 PIROTTA Darcy AUS 18 ONGENA Matthias 19 VERCAUTEREN Tim 20 LANE Samuel AUS 21 RASSCHAERT Kevin 22 VAN GUYSE Jarno 23 J BOARDMAN Samuel USA 24 SELLAR Timothy AUS 25 DILLEN Ruben 26 MERTENS Joran 27 VAN DE KEER Kevin 28 BEIRNAERT Wim 29 VAN GOETHEM Kevin 30 RONSSE Gauthier
    sinaai  aand 465.JPG sinaai  aand 455.JPG
                    Winnaar Conor Hennebry.                                                     Winnaar te Sinaai Conor Hennebry.
    sinaai  aand 450.JPG
    sinaai  aand 445.JPG
                                               Winnaar Conor Hennebry.
    sinaai  aand 414.JPG
                                    Aankomst van winnaar Conor Hennebry.
    sinaai  aand 420.JPG
                                     Aankomst van de 2de Stijn De Bock uit Zele.
    sinaai  aand 427.JPG
    Spurt van het peloton voor de 3de plaats met Mark O'Callaghan voor Lawrence Naesen
    en Tyler Spurrell.
    sinaai  aand 391.JPG
                                                 Matthias Ongena uit Zele.
    sinaai  aand 384.JPG
                                 De 2 leiders Conor Hennebry en Stijn De Bock.
    sinaai  aand 332.JPG
    sinaai  aand 282.JPG
    sinaai  aand 199.JPG
                                         Rechts vooraan Tim Vercauteren.
    sinaai  aand 194.JPG
                                                  In 2de positie Ruben Dillen.
    sinaai  aand 188.JPG
    sinaai  aand 134.JPG
                                                   Vooraan Jeroen Das.
    sinaai  aand 122.JPG
                                                 Vooraan Kristoff Heyns.
    sinaai  aand 112.JPG
                                                    Vooraan Stijn Verbeke.
    sinaai  aand 105.JPG
    sinaai  aand 094.JPG
    sinaai  aand 084.JPG
    sinaai  aand 071.JPG
    sinaai  aand 060.JPG
    sinaai  aand 057.JPG
    sinaai  aand 056.JPG
                                            Michael Van De Casteele
    sinaai  aand 037.JPG
    sinaai  aand 020.JPG
    sinaai  aand 016.JPG
                    De Start te Sinaai van de Elite z.c. & U23 met 55 deelnemers.

     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-07-2016 om 20:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan BRENT VAN MOER met de Eindwinst in de 4-daagse van de St.Martinusprijs Kontich !!!

    Brent Van Moer.jpg 

          Brent Van Moer

    Maandag 11/07/2016 SINAAI -WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,06 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - Opgevers: 18
    1 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    2 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    4 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    5 SPURRELL Tyler AUS BLACKBURN CYCLING CLUB INC

    6 MAWBY Jackson AUS NORTHERN DISTRICTS WA CC

    7 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 PICOUX Maximilien COLOR CODE ARDEN´BEEF

    10 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 BRACEGIRDLE Tom GBR 12 MOENS Jens 13 VERBEKE Stijn 14 DAS Jeroen 15 TEMMERMAN Jasper 16 VAN DAMME Bart 17 PIROTTA Darcy AUS 18 ONGENA Matthias 19 VERCAUTEREN Tim 20 LANE Samuel AUS 21 RASSCHAERT Kevin 22 VAN GUYSE Jarno 23 J BOARDMAN Samuel USA 24 SELLAR Timothy AUS 25 DILLEN Ruben 26 MERTENS Joran 27 VAN DE KEER Kevin 28 BEIRNAERT Wim 29 VAN GOETHEM Kevin 30 RONSSE Gauthier


    11/07/2016 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 42,92 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - Opgevers: 3

    1 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    2 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    3 ROSSEEL Ricky CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    7 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    9 VANDENBUSSCHE Tom TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 VANACKER Bjarne EFC-ETIXX

    11 SLABINCK Indiana 12 BOUTTÉ Jordy 13 VANDENBERGHE Nick 14 GOUEL Valentin FRA 15 DONALDSON Gary IRL 16 DELMOTTE Dennis 17 BEUSELINCK Briek 18 TOORTELBOOM Frederik 19 DEVRIENDT Damon 20 CONSTANT Kenny 21 CLARYSSE Diego 22 REA Craig IRL 23 DE RUYSSCHER Dante 24 VELLE Glenn 25 JONCKHEERE Michael 26 DE DECKER Steven 27 PLOVIE Wiebren 28 VANDAELE Philip 29 LAMBRECHT Martijn 30 VANDENBERGHE Pieter

     

    11/07/2016 MENEN (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 72 km - 41,7 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - Opgevers: 2

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANHOUTTEGHEM Cedric TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 DEPYPERE Mathias SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    4 CULEY Marcus AUS NORTHERN SYDNEY CC

    5 MORGAN Alexander AUS MELBOURNE CYCLING LEAGUE

    6 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 BEAUPREZ Benjamin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 OSTYN Arthur CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 WAGEMANS Koen INDIVIDUEEL

    11 VANNESTE Evert 12 COOMAN Mauro 13 DEBUY Anthony 14 AMSTRONG Andrew USA 15 ROELAND Jordan 16 POKARCZYK Daniel USA 17 DE VROET Matthew AUS 18 DECAESSTECKER Tom 19 MOERMAN Thomas 20 DELEU Robbe 21 KEIGHTLEY Jordan AUS 22 VERHOFSTADT Peter 23 HUYSSER Jeroen 24 VANDENBROUCKE Youri 25 VERVERKEN Pieter 26 VANHOLME Henri 27 VAN LAETHEM Kevin 28 DEBOEVER Nick 29 ROSSEEUW Robin 30 MULLAN Nathan IRL

     

    11/07/2016 MENEN-KEMMEL-MENEN (W) - Men Juniors UCI - 126 km - 41,22 km/h

    Aantal deelnemers: 155 - Opgevers: 91

    1 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 VANDERMOSTEN Tom AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    5 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DEKKER David NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 BOK Willem NED TWC PIJNENBURG

    8 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWC PIJNENBURG

    9 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    10 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    11 BOUWMANS Bryan NED 12 VAN CANEYT Joren 13 SINSCHEK Nils NED 14 VERMEERSCH Florian 15 VAN DE WATER Pieter 16 VANOVERBERGHE Jens 17 DEMEYERE Torsten 18 GOVAERTS Brent 19 BECK Cedric 20 HESSEL Kristian Sijg DEN 21 KNOPPERT Martijn NED 22 SEGAERT Loïc 23 DE VRIES Jan 24 KETELAARS Xavier NED 25 VAN NUNEN Lukas 26 VANDERBEKEN Brent 27 DE KEE Glenn 28 DEWACHTER Aaron 29 CAETHOVEN Kenneth 30 VERCRUYSSE Dylan 39 CLAUWAERT Jari 50 COLMAN Alex 51 DE BEULE Jordi

    11/07/2016 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 125,1 km - 40,83 km/h

    Aantal deelnemers: 141

    1 NED LAGENDIJK Jesse MIX COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    2 NED NELCK Bram WESTLAND WIL VOORUIT op 5”

    3 TUR OZGUR Batuhan TURKISH NATIONAL JUNIOR TEAM op 15”

    4 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 NED WATTEZ Danilo MIX WSV EMMEN/PEDDELAARS/EEMLAND

    6 GBR BULLY Lewis SOUTH EAST CYCLING TEAM

    7 FIN JUNTUNEN Antti-Jussi FINNISH NATIONAL TEAM

    8 NED VERBOOM Minne VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM

    9 DEN BIDSTRUP Soren TEAM CYCLING ELITE COPENHAGEN

    10 COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN KON. V.Z.W.

    15 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    27 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    65 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    95 NED OREEL Lars VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM op 28”

    125 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    126 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    Algemeen individueel klassement

    1 BRENT VAN MOER uit Melsele VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 MEX VILLALOBOS HERNANDEZ L LUX STRADLING op 5”

    3 NED HOOLE Daan RWC AHOY ROTTERDAM op 19”

    4 BEL HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM op 1’18”

    5 NED OREEL Lars VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM op 1’25”

    6 NED VERBOOM Minne VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM op 1’36”

    7 USA NSEK Imeh LUX STRADLING op 1’54”

    8 NED TULNER Rens RWC AHOY ROTTERDAM op 2’05”

    9 NED LAGENDIJK Jesse MIX COMBINATIE ZUID-HOLLAND op 2’11”

    10 NED PASTOOR Gerco MIX WSV EMMEN/PEDDELAARS/EEMLAND op 2’14”

    22 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM op 2’57”

    75 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT op 5’11”

    121 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM op 10’00”

    124 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM op 10’34”

    12-07-2016 om 20:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/07/2016

    VWV 2015.jpg

    Proficiat aan PIET HEREIJGERS met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Piet Hereijgers 2016.jpg 

       Piet Hereijgers

     

    Maandag 11/07 WORTEL (2323)


    Liefhebbers - 91,2 km

    1.Dave Bruylandts

    2.Bart Lauryssen

    3.Maarten De Bakker

    4.Yoeri Beyens

    5.Bart Vanden Wyngaerd

    6.Jef De Boeck

    7.Dave Vennincx

    8.Arne Van Gils

    9.Gregory Lazmerlinckx

    10.Jeroen Haest

    11.Jean Paul De Busser 12.Christophe Haest 13.Michiel Breugelmans 14.Roel Van Gameren 15.Sven Van Roy 16.Stijn Van Maldeghem 17.Stijn Rombouts 18.Hans Mertens 19.Francis Penders 20.Dennis Van Gool 21.Jef Roelen 22.Anton Vervecken 23.Steven Nijs 24.Frederic De Bie 25.Mattias Van Rooy

     

    Cat.C - 68,4 km

    1.Koen Heremans

    2.Gunter Vogels

    3.Dries Echelpoels

    4.Ivan Verschueren

    5.Patric Bogaerts

    6.Andy Cochet

    7.Marc Minnen

    8.Peter Neels

    9.Peter Dockx

    10.Ronny Denier

    11.Rudy Bruynseels 12.David Blockx 13.Alex Goossens 14.Carl Van Meer 15.Kurt Smits

     

    Cat.D - 68,4 km

    1.PIET HEREIJGERS (Wortel)

    2.Bruno Brabants

    3.Freddy Vangenechten

    4.Luc Van Roy

    5.Rony Govers

    6.Robert Van de Kerkhof

    7.Jan Maeg

    8.Kris Van Der Mieren

    9.Danny Van Hoof

    10.Daniel Van Der Mieren

    11.Bart Haccuria 12.Toon Maes 13.Wim Van Thielen 14.Stan Gijsbrechts

     

    Cat.E - 68,4 km

    1.Chris Geerts

    2.Sus Auwers

    3.Eddy Van Opstal

    4.Rene Can Gils

    5.Ludo De Bakker

    6.Roland Degeest

    12-07-2016 om 19:59 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!