.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    10-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE POLARE VAN ZONDAG 10/07/2016

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE POLARE VAN ZONDAG 10/07/2016     


    Zondag 10/07/2016 POLLARE-NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 161,2 km - 40,16 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - Opgevers: 33

    1 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    2 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL-JUMBO

    3 BOOM Lars NED ASTANA PRO TEAM

    4 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    5 ZENOVICH Mathew NZL AVANTI RACING TEAM

    6 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    7 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    9 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    10 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE

    11 VAN DEN BRANDE Julien 12 WIPPERT Wouter NED 13 O´BRIEN Mark AUS 14 DE VILLE Jelle 15 VAN HERCK Glen 16 MIRALIJEV Sultanmurat KAZ 17 JACOBS Robin 18 HONIG Reinier NED 19 SIMON Kenn 20 TRIBOUT Bart 21 LEYDER Pit LUX 22 DIEPENDAELE Timmy 23 CLAEYS Timothy 24 VALVASORI Larry LUX 25 SLAGMULDERS Yorick 26 MOJICA CAMEJO Jose CUB 27 VAN STAEYEN Michaël 28 ROOSENS Robin 29 VEROUGSTRAETE Nicolas 30 PIETERS Frederik
    pollare 201.JPG
    Podium te Polare met winnaar Jérôme Baugnies, Tom Van Asbroeck en Lars Boom.
    pollare 195.JPG
    Podium te Polare met winnaar Jérôme Baugnies, Tom Van Asbroeck en Lars Boom.
    pollare 192.JPG
                           Een woordje uitleg van winnaar Jérôme Baugnies.
    pollare 161.JPG
                                          Winnaar te Polare Jérôme Baugnies.
    pollare 134.JPG
    Aankomst van winnaar Jérôme Baugnies voor Tom Van Asbroeck en Lars Boom.
    pollare 130.JPG
    Aankomst van winnaar Jérôme Baugnies voor Tom Van Asbroeck en Lars Boom.
    pollare 138.JPG
             Aankomst van Tom Van Asbroeck voor Lars Boom voor de 2de plaats.
    pollare 118.JPG
    pollare 113.JPG
    pollare 109.JPG
    pollare 108.JPG
    pollare 106.JPG
    pollare 105.JPG
    pollare 103.JPG
    pollare 096.JPG
    pollare 090.JPG
    pollare 085.JPG
    pollare 083.JPG
    pollare 082.JPG
    pollare 081.JPG
    pollare 079.JPG
    pollare 052.JPG
    pollare 047.JPG
             De start te Polare van de Elite m.c. & z.c. & U23 met 68 deelnemers.






     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-07-2016 om 23:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/07/2016

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 8° & 9° & 10°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

             Frank Suys

     

    2-Daagse – KRUISEKE – WERVIK - LWU


    Zaterdag 09/07/2016

    Reeks A

    1.Giovanni DEBAERE

    2.Damon Devriendt

    3.Sven Francoys

    4.Nicolas Grimonprez

    5.Cédric Baekeland

    Reeks B

    1.Wouter CAEL

    2.Gino De Clercq

    3.Peter De Smet

    4.Nikki Denijs

    5.Jan De Bruycker

     

    Reeks C

    1.Patrick RAES

    2.Rudy Bertier

    3.Eddy Gyselinck

    4.Marnic De Waele

    5.Philippe De Smet

     

    Reeks D

    1.FRANK SUYS (Hingene)

    2.Benny Vanholsbeke

    3.Tony Reniers

    4.Mick Bath (GBr)

    5.Tony Taelman

     

    Reeks E

    1.José DEMEYERE

    2.Willy Corthier

    3.Firmin Dendoncker

    4.Erik De Waele

     

    Reeks F

    1.Frederik MINNAERT

    2.Jente Bruning

    3.Nigel Vandecasteele

    4.Arend Forrest

    5.Robbe Desmet

     

    Reeks G

    1.Frederick VANDEVIVERE

    2.Ruben Lust

    3.Brecht Defeyter

    4.Ben De Bruyne

    5.Sven Vancoppenolle

     

    Reeks Dames

    1.Joyce VANDERBEKEN

    2.Anja Nobus

    3.Tatjana Theunis

    4.Sylvie Wojtkowiak

    5.Lynn Depuers

    Zondag 10/07/2016

    Reeks A

    1.Steffen COMMEYNE

    2.Kenny Michels

    3.Giovanni Debaere

    4.Curd Buyck

    5. Sven Francoys

     

    Reeks B

    1.Gino DE CLERCQ

    2.Wouter Cael

    3.Tommy Vandenbulcke

    4.Emmanuel Deboutte

     

    Reeks C

    1.Pedro MICHELS

    2.Mario Lammens

    3.Luc Van Clapdorp

    4.Rudy Bertier

    5.Patrick Raes

     

    Reeks D

    1.FRANK  SUYS (Hingene)

    2.Benny Vanholsbeke

    3.Tony Reniers

    4.Patrick Watteny

    5.Mick Bath (Gbr)

     

    Reeks E

    1.Florent DE LEERSNYDER

    2.José Demeyere

    3.Guido Fauck

    4.Erik De Waele

    5.Firmin Dendoncker

     

    Reeks F

    1.Frederik MINNAERT

    2.Jente Bruning

    3.Matthias Vercouillie

    4.Robbe Delaere

    5.Jarmo Logghe

     

    Reeks G

    1.Diego BOMERE

    2.Willem Van Der Jeught

    3.Sven Vancoppenolle

    4.Denis Wauters

    5.Brecht Defeyter

     

    Reeks Dames

    1.Joyce VANDERBEKEN

    2.Lynn Depuers

    3.Chloé Clauwaert

    4.Eveline Baele

    5. Nicky Roelandt

    Frank Suys 2016_07_10 Kruiseke4.jpg 

    Eindstand 2-daagse:

    A: 1. Giovanni Debaere

    B: 1. Gino De Clercq

    C: 1. Rudy Bertier

    D: 1. FRANK SUYS (Hingene)  2. Benny Vanholsbeke  3. Tony Reniers

    E: 1. José Demeyere

    F: 1. Frederik Minnaert

    G: 1. Sven Vancoppenolle

    Dames: 1. Joyce Vanderbeken

    10-07-2016 om 22:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/07/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan KRIS DE BLOCK met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GINO PRIMO met  zijn 8°Seizoenszege !!!

    Kris Deblock 2015.jpg    Gino Primo.jpg

           Kris De Block                     Gino Primo


    Zondag 10 Juli – LIERDE (9570)

    A-reeks – 78 km - 1h58 
    1.Koen VAN GEYT 
    2.Bjorn Coomans 
    3.Pascal Heyvaert 
    4.Bjorn Lison 
    5.Kristof Van Wijmeersch 
    6.Yorick Lison 
    7.Steven Tuytschaever 
    8.Robin Devleeschouwer 
    9.Tom Vanopdenbosch 
    10.Tommy Baeyens 

    B-reeks – 78 km - 1h58 
    1.Kevin VAN DE KEER 
    2.Jean-Pascal Bolle 
    3.Andy Van Eesbeek 
    4.Stijn Gidé 
    5.Gunther De Coen 
    6.David Haegeman 
    7.Kevin Van Der Slagmolen 
    8.Sven Van Roy 
    9.Brett Wauters 
    10.Alexander Freese 

    C-reeks – 78 km - 2h02 
    1.KRIS DE BLOCK (Mariekerke)
    2.Kurt Verbeken 
    3.Bart Heyvaert 
    4.Raf Van Den Bossche 
    5.Bruno Bruyere 
    6.Andy Annendijck 
    7.Tom De Smet 
    8.Jimmy De Paepe 
    9.Frederic Desmedt 
    10.Stefan Verhaeghe 

    D-reeks - 62,4 km - 1h40 
    1.GINO PRIMO (St.Amandsberg)
    2.Wim Winandy 
    3.Guy De Coster 
    4.Pascal Raes 
    5.Ronald Rents 
    6.Jan De Mulder 
    7.Eddy Vermeir 
    8.Dominique Van Den Eede 
    9.Ronny Coppens 
    10.Arie De Moor 

    E-reeks - 62,4 km - 1h41
    1.Ronny PARIDAENS 
    2.Francis De Ridder 
    3.Dirk Peigneur 
    4.Rudy Thomas 
    5.Danny De Backer 
    6.Rene De Brucker 
    7.Jos Maes 
    8.Dominique Turcksin 
    9.Jan Van Den Brande 
    10.Luc Podevin 

    F-reeks - 54,6 km - 1h31 
    1.Martin DURANT 
    2.Eddy Vanopstal 
    3.Helmuth Tas 
    4.Patrick Van Renterghem 
    5.Noël Burggraeve 
    6.Jozef Deneef 
    7.Luc Van Damme 
    8.Eddy Cobbaut 
    9.Eddy Vandermeeren 
    10.Etienne De Gucht 

    F+ -reeks - 54,6 km - 1h31
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Luc Snels 
    3.Jos Vandermeulen 
    4.Jef Everaerts 
    5.Theo Coudyzer 
    6.Etienne Vandenhouwe 
    7.Freddy Vandenberghen 
    8.Willy Teirlinck 
    9.Jozef Saerens 
    10.Julien Vyvey 

    10-07-2016 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 10/07/2016 POLLARE-NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 161,2 km - 40,16 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - Opgevers: 33

    1 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    2 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL-JUMBO

    3 BOOM Lars NED ASTANA PRO TEAM

    4 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    5 ZENOVICH Mathew NZL AVANTI RACING TEAM

    6 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    7 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    9 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

    10 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE

    11 VAN DEN BRANDE Julien 12 WIPPERT Wouter NED 13 O´BRIEN Mark AUS 14 DE VILLE Jelle 15 VAN HERCK Glen 16 MIRALIJEV Sultanmurat KAZ 17 JACOBS Robin 18 HONIG Reinier NED 19 SIMON Kenn 20 TRIBOUT Bart 21 LEYDER Pit LUX 22 DIEPENDAELE Timmy 23 CLAEYS Timothy 24 VALVASORI Larry LUX 25 SLAGMULDERS Yorick 26 MOJICA CAMEJO Jose CUB 27 VAN STAEYEN Michaël 28 ROOSENS Robin 29 VEROUGSTRAETE Nicolas 30 PIETERS Frederik


    10/07/2016 HERZELE-BORSBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118,3 km - 39,03 km/h

    Aantal deelnemers: 117 - Opgevers: 41

    1 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 VAN DER HAEGHEN Ruben PROFEL - UNITED C.T.

    3 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    4 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    5 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    6 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 CARMAN Ben AUS LOGAN CITY CC

    8 VASSILENKOV Roman KAZ TRACK TEAM ASTANA

    9 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    10 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 BASTIAENS Ayco 12 LAGNEAUX Yoni 13 DE DECKER Bjorn 14 BECKING Hans NED 15 DE MEYERE Jens 16 DESMECHT David 17 KERGOZOU Nicholas NZL 18 SCHOFIELD Jacob USA 19 DENYS Geoffrey 20 QUINTELIER Gianni 21 VANDEVYVERE Stijn 22 PARIDAENS Jasper 23 VAN DAMME Davy 24 VAN DE PERRE Dimitri 25 USE Laurens 26 VAN DEN BERGHE Jeroen 27 DONIE Birger 28 DEJONGHE Jules 29 DE NAUW Sigfried 30 DE VISSCHER Glenn 67 DEMETER Renaat 68 DE OST Jarne 71 FRANCKAERT Gregory


    10/07/2016 OOSTNIEUWKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 116,6 km - 40,94 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - Opgevers: 26

    1 DAENINCK Benoit FRA

    2 MAFFEIS Dany FRA CC NOGENT OISE

    3 MONK Cyrus AUS PATS VEG CYCLING

    4 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 SAGNIER Theo FRA NOGENT SUR OISE

    7 VAN HOLDERBEKE Mathias WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    9 COURTENS Igor CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 BRULEZ Miqele TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 GOUEL Valentin FRA 12 VANDERBEKEN Bjarne 13 ROELENS Joachim 14 VANDENBERGHE Nick 15 VAN BROEKHOVEN Guy 16 VAN HYFTE Steven 17 BORRY Kim 18 CONSTANT Kenny 19 DECEUNINCK Thomas 20 ROLET Sylvain 21 VANDAELE Philip 22 COLAERT Pascal 23 WILLEMYNS Mathieu 24 MUYS Ayton 25 TEIRLINCK Jens 26 CASIER Arne 27 LAMBRECHT Martijn 28 CLAEYS Kevin 29 EVANS Sam 30 VANCRAEYNEST Kevin


    10/07/2016 TERLAENEN-OVERIJSE (B) - Elite z.c./U23 - 108 km - 39,3 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - Opgevers: 32

    1 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    2 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 GEYSEN Kurt CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 VAN DINGENEN Jordi CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 SIEMONS Stijn RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    8 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    10 VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL

    11 SCHUERMANS Jelle 12 MERCKX Niels 13 VAN GUCHT Sten 14 DECOSTER Gert-jan 15 PARDON Ward 16 BYRNE Dillon GBR 17 VERWAEST Kevin 18 ESSELAAR Remco NED 19 NOWELL Matthew GBR 20 VAN HOUT Maxim 21 ADRIAENSEN Michael 22 DE CLEYN Dave 23 VAN TILBORGH Brent 24 LEWIS Adam GBR 25 KIVITS Marc NED 26 VENINGA Benjamin NED 27 ROMBOUTS Bram 28 TIMMERMANS Tim 29 RINGOOT Gilles 30 VAN ENGELAND Wouter


    10/07/2016 KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 2 reeksen van 1/2 uur + 3 ronden

    1ste Reeks - deelnemers: 15 - Opgevers: 0 - 14 km - 37,53 km/h

    1 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 GEERTS Kenneth V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 VAN DEN PLAS Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    6 VERSTEVEN Stijn RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    7 VERBEKE Benny WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 BREMS Yolan KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 VAN BUGGENHOUT Joeri ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 COERTJENS Rien WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 SEGERS Joren 12 VAN DE MIEROOP Sam 13 DUPONT Bert 14 DE SCHUTTER Bart 15 VAN DRIESSCHE Wannes


    2de Reeks - deelnemers: 15 - Opgevers: 0 - 19 km - 40,38 km/h

    1 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    2 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN DEN PLAS Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W

    4 DUPONT Bert INDIVIDUEEL

    5 VAN BUGGENHOUT Joeri ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 BREMS Yolan KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 GEERTS Kenneth V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 VERSTEVEN Stijn RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    11 VAN DRIESSCHE Wannes 12 VERBEKE Benny 13 VERCAMMEN Jeroen 14 COERTJENS Rien 15 VAN ACKER Eddy


    10/07/2016 BORGERHOUT (A) - Dames Elite - 80,9 km - 35,51 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - Opgevers: 12

    1 MACKAIJ Floortje NED TEAM LIV-PLANTUR

    2 VIANIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BORN Eva NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 STIJNS Kyara NED WT LIV PLANTUR

    7 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 VAN DOORSLAER Annelies WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 ALLAERT Ine KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 DEBBOUDT Evelien 12 DE JONG Demi NED 13 VAN VEGHEL Sandra NED 14 LIMA Tone Hatteland NOR 15 RIJKERS Sabine NED 16 VAN WITZENBERG Marieke NED 17 FRANCK Alicia 18 NOBUS Anja 19 RIST Liisi EST 20 LACHER Sophie GER 21 MULLIS Danielle USA 22 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 23 DELBAERE Fien 24 MAES Shana 25 DEBBOUDT Sylvia 26 ACCOE Joyce 27 BELLAERT Axelle 28 VEEN Tessa NED 29 LEENKNEGT Liliane 30 VAN WIJK Eltina NED 41 WITTOCK Nancy

    10-07-2016 om 19:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag
    10/07/2016 WESTERLO (HEULTJE) (A) - Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 25 - Opgevers: 1 - 18,4 km

    1 DOCKX Aaron W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 AELVOET Senne WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 CEULEMANS Niels K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 DE GRAVE Britt NED WV BREDA

    5 VANSPRINGEL Joppe ACROG - BALEN BC

    16 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 18 - 23 km

    1 STOOPEN Xander DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 HULSMANS Senne SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

     

    14 jaar - deelnemers: 42 - Opgevers: 7 - 35 km

    1 DE KINDER Axel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 DE PRETER Emiel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 VAN ROY Tristan ACROG - BALEN BC

    4 BOGAERTS Senne KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    5 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 CORNELIS Cody PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 DE ROECK Dante VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 DANEEL Jefke SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    30 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 DE GRAVE Britt NED WV BREDA

    2 COPPENS Nette KALAS CYCLING TEAM 99

    3 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    4 LAZEROMS Sanne NED WILLEBRORD WIL VOORUIT


    13 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 4 - Opgevers: 1

    1 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    2 LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 COPPENS Nieke KALAS CYCLING TEAM 99

    10-07-2016 om 18:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan STAF GALLE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan ILAN VAN WILDER met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Staf Galle.jpg   Ilan De Wilder KOP 2016.jpg

            Staf Galle                   Ilan Van Wilder

    Zondag 10/07/2016 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI - Rit: 114 km - 43 km/h

    Aantal deelnemers: 149

    1 NED WATTEZ Danilo MIX WSV EMMEN/PEDDELAARS/EEMLAND

    2 BEL SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 TUR OZGUR Batuhan TURKISH NATIONAL JUNIOR TEAM

    4 NED EEKHOFF Nils VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM

    5 MEX VILLALOBOS HERNANDEZ Luis LUX STRADLING

    6 BEL BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 GBR BULLY Lewis SOUTH EAST CYCLING TEAM

    8 TUR DILEK Halil Ibrahim TURKISH NATIONAL JUNIOR TEAM

    9 DEN BIDSTRUP Soren TEAM CYCLING ELITE COPENHAGEN

    10 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    14 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    34 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    62 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    101 NED OREEL Lars VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    118 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    135 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    10/07/2016 OOSTKERKE - DAMME (W) - Juniores - 82 km - 40,18 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - Opgevers: 8

    1 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 TIMMERMANS Tim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 BAUSBACHER Evan USA MATRIX

    4 CASSAERT Loran AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 DELEU Arnaud ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VAN ROY Arne CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VAN DER EYCKEN Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BARNET Mathias GBR SPOKES RACING TEAM

    9 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    10 LOEYS Jarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 JACOBS Levi 12 TREVE Giovanni 13 WUYTS Siebe 14 VANRESPAILLE Quinten 15 MYNSBERGHE Pavel 16 VANLANDEGHEM Elias 17 VAN SCHAEYBROEK Jonas 18 LUYSSEN Greg 19 WATKINS Ben USA 20 GOOSSENS Stijn 21 VANDAMME Yorben 22 YAROSHEVSKY Mark USA 23 VANKEIRSBULCK Jorden 24 SPANGLE Jonathan USA 25 SONDERLING Ezra USA 26 INGRAM Jacob 27 LALOO Senne 28 MATTHYS Louka 29 DEVOS Cedric 30 DE SMET Thibaut

     

    10/07/2016 OOSTKERKE - DAMME (W) - Nieuwelingen - 63 km - 35,95 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - Opgevers: 4

    1 ROOSE Matteo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 MATTON Gianni SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 DEWULF Maxim MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9 DE LOOF Dario KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 JANSSENS Dries SUPER BIKERS ECOLE VTT


    10/07/2016 DESTELBERGEN (O) - Nieuwelingen - 68 km - 36,55 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - Opgevers: 5

    1 STAF GALLE uit Stekene WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    2 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 SLOCK Gregory VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    6 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 VANDERSCHUEREN Jarno AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    14 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    17 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    10/07/2016 HERK-DE-STAD (LB) - Nieuwelingen - 69 km - 36,03 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - Opgevers: 8

    1 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 SOENEN Tomac OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    3 SCHOONBROODT Noe LOTTO-VC ARDENNES

    4 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    5 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    6 MANS Matjas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    8 VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 CLAESSENS Jorg SPORT EN MOEDIG GENK

    10 CLAUSSE Axel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    10/07/2016 KAMPENHOUT-BERG (B) - Nieuwelingen - 66 km - 38,82 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - Opgevers: 10

    1 ILAN VAN WILDER uit Opwijk VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 KELMELIS Aristidas LTU KAUNO

    5 WERNIMONT Nicolas ACROG - BALEN BC

    6 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    7 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 DE JONG Remco NED TWC PIJNENBURG

    9 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

     

    10/07/2016 PARIKE (O) - Nieuwelingen - 62 km - 36,57 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - Opgevers: 17

    1 FREDERIKSEN Oliver Wulff DEN SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    4 VERVLOESEM Xandres SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VANDENABEELE Henri TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 BYSKOV SARBO Andreas DEN LYNGBY CYCLE CLUB

    8 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    9 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 BRACKE Tijs K.V.C. DEINZE VZW

    10-07-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/07/2016

    waod_3.jpg
    Zondag 10 Juli 2016 - SINAAI-WAAS (9112)
     


    Catg.A – 72 km - 46 deelnemers

    1 Gryson Kristof (Landegem)

    2 Van Der Jeught Stijn

    3 De Sutter Maxime

    4 Smet Gert

    5 De Vlieger Jonas

    6 Verschelden Steven

    7 Weemaes Filip

    8 Cooman Mauro

    9 Dhondt Gunther

    10 Van Driessche Ward

    11 Verhofstadt Peter 12 Vermassen Jens 13 Van Sante Tristan 14 Wollaert Jan 15 Serverius Jonas 16 Thibaut Lennert 17 Le Blon Michel 18 De Meijer Christian 19 Roobroeck Dirk 20 Van De Kerchhove Eddy 21 Goossens Steven 22 Weemaes Robby 23 Dhondt Willem 24 De Roeck Stefan 25 Maes Bram 26 Van Overloop Christophe 27 Van Daele Nils 28 Van Wiele Yannick 29 Bauters Pieter 30 Harms Ko 31 Rouan Tom 32 Selleslagh Kevin 33 De Duytsche Luc 34 Volckaerts Sven 35 Van Broeck Gino 36 Vral Bart

     

    Toeristen – 48 km - 48 deelnemers

    1 De Grom Christophe (Denderhoutem)

    2 Goossens Maarten

    3 De Bock Stef

    4 Cap Tim

    5 Segers Jimmy

    6 Rottiers Pieter

    7 De Smet Olivier

    8 Smet Luc

    9 Renard Pieterjan

    10 Dumortier David

    11 Beque Bjorn 12 Beresole Dominic 13 Bouquet Kenneth 14 Van Goethem Peter 15 De Bock Jurgen 16 Van Gaveren Gunter 17 De Bruyn Kenneth 18 Notterman Bill 19 Spanoghe Guido 20 De Vriendt Xavier 21 Haegeman Wannes 22 Opsomer Enzo 23 Hanssens Gunther 24 De Naeyer Bruno 25 Buysse Pieter 26 Van Bogaert Eddy 27 Tinel Pieter 28 Cherlet Nick 29 Smet Geert 30 Smet Benny 31 Van Der Kelen Stijn 32 Spilleer Kenny 33 De Backer Frederic 34 De Permentier Kenny 35 De Bock Tom 36 Van Osselaer Tommy 37 Vincke Ivan 38 Christiaens Sam 39 De Sutter Gilles 40 Van Raemdonck Kurt 41 Gerlo Tom 42 Claeys Kevin 43 Van Overloop Bram 44 Van Goethem Filip

     

    Inwoners – 40 km - 50 deelnemers

    1 Aerssens Kevin (Sinaai)

    2 Claus Dieter

    3 Voncken Gregory

    4 Van Poecke Erwin

    5 Poppe Bart

    6 Vercauteren Stef

    7 Thijsbaert Geert

    8 Geerinck Stefan

    9 Vercauteren Johan

    10 Aerssens Geert

    11 Piessens Marc 12 Vermeiren Gert 13 Ten Hartog Patrick 14 Moens Patrick 15 Van Damme Bart 16 Braem Filip 17 Vercauteren Garry 18 Van Damme Peter 19 Suy Pieter 20 De Block Jens 21 Van Broeckhoven Tom 22 De Block Jan 23 Van Houte Bert 24 Verlee Didier 25 Blendeman Edward 26 Heuns Bert 27 De Bock Joran 28 Van Goethem Danny 29 Van Hove Gino 30 Aerssens Jeroen 31 Heirwegh Nick 32 Van Damme Filip 33 De Witte Johan

    Inwoners Dames – 40 km - 5 deelnemers

    1 Vermaut Samina (Sinaai)
    2 Claus Sofie
    3 Van De Voorde Astrid
    4 Annaert Peggy
    5 Van Nieuwenhove Annemie

    10-07-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    09-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 09/07/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 09/07/2016     


    Zaterdag 09/07/2016 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,45 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - Opgevers: 24

    1 MATTHIAS ONGENA uit Zele CIBEL B CLUB

    2 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    4 VERHOEVEN Nico SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 LANE Samuel AUS WARRNAMBOOL CYCLING CLUB INC

    6 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99

    7 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    9 VAN ACKER Kevin INDIVIDUEEL

    10 J BOARDMAN Samuel USA KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    11 BOLSENS Kris 12 VAN DAMME Indy 13 BRACKE Thomas 14 LAVA Kevin 15 JONCKHEERE Michael 16 PARIDAENS Jasper 17 VAN COPPERNOLLE Francesco 18 TEN HARTOG Guy 19 VERCAUTEREN Tim 20 WAGEMANS Koen 21 VAN DEN PLAS Jelle 22 BUYLE Pieter 23 GOOSSENS Kenny 24 POELMAN Laurens 25 MAES Jo 26 HEIRBAUT Tony 27 SPURRELL Tyler AUS 28 GIDÉ Stijn 29 MAES Bryan 30 D´HOOP Hannes 38 MAES Vincent 41 OTT Stefan

    sinaaai 603.JPG
                              Winnaar te Sinaai Matthias Ongena met de bloemen.
    sinaaai 613.JPG sinaaai 607.JPG
                    Winnaar Matthias Ongena.                                    Een woordje uitleg van winnaar Matthias Ongena.
    sinaaai 569.JPG
        Aankomst van de 3de Conor Hennebry voor Nico Verhoeven en Samuel Lane.
    sinaaai 568.JPG
    Aankomst van winnaar Matthias Ongena voor Joran Mertens en Conor Hennebry.
    sinaaai 567.JPG
    Aankomst van winnaar Matthias Ongena voor Joran Mertens en Conor Hennebry.
    sinaaai 564.JPG
                                          De spurt in beeld gebracht te Sinaai.
    sinaaai 482.JPG
                                                  Vooraan Kenny Goossens.
    sinaaai 452.JPG
                                             Laurens Poelman uit Kalken.
    sinaaai 446.JPG
                                     Greg Van De Vijver en Bart Van Damme.
    sinaaai 441.JPG
                                         Matthias Ongena en Kris Bolsens.
    sinaaai 439.JPG
                                          Een poging van Thomas Bracke.
    sinaaai 402.JPG
    sinaaai 337.JPG
                                                       Bryan Maes en Stefan Ott.
    sinaaai 333.JPG
    sinaaai 283.JPG
    sinaaai 262.JPG
    sinaaai 220.JPG
                 Vooraan Vincent Maes en Jochem Smet, achteraan Kristoff Heyns.
    sinaaai 209.JPG
    sinaaai 202.JPG
    sinaaai 199.JPG
    sinaaai 195.JPG
    sinaaai 191.JPG
                                       De koplopers in het begin van de wedstrijd.
    sinaaai 181.JPG
    sinaaai 164.JPG
    sinaaai 156.JPG
    sinaaai 154.JPG
                      De start te Sinaai van de Elite z.c. & U23 met 67 deelnemers.






     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-07-2016 om 22:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Matthias Ongena.jpg
        Matthias Ongena

    Zaterdag 09/07/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Men Elite UCI - 180 km - 44,97 km/h

    Aantal deelnemers: 143 - Opgevers: 28
    1 JULES Justin FRA VERANCLASSIC-AGO

    2 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 Giacoppo Anthony AUS AVANTI ISOWHEY SPORT

    4 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    5 CANT Jelle ERA - MURPROTEC

    6 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    7 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 PICOUX Maximilien COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    10 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    11 VAN RENTERGHEM Bram 12 NAESEN Lawrence 13 PLANCKAERT Edward 14 BROES Michiel 15 VERSCHUERE Seppe 16 DRUYTS Gerry 17 DEFREYNE Cédric 18 VAN RENTERGHEM Boris 19 BALLET Mathias 20 VAN DE KERKHOVE Brent 21 ORKEN Ahmet TUR 22 VERMEULEN Emiel 23 VANACKER Bjarne 24 MAES Alexander 25 ROBERT Frederique 26 DE POORTER Maxime 27 PONS Gaëtan 28 HAAG Guillaume 29 VAN LOON Jordy NED 30 LIVYNS Arjen 41 DE BOCK Stijn 50 PERSOON Wouter 59 DE JONGHE Kevin 66 VANDYCK Niels 72 MARCHAND Gianni 93 SINOY Fabio 103 PERSOON Joeri 104 VERRAES Benjamin 105 DIELEMAN Michiel 107 VAN ROOSBROECK Arne

     

    09/07/2016 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,45 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - Opgevers: 24

    1 MATTHIAS ONGENA uit Zele CIBEL B CLUB

    2 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    4 VERHOEVEN Nico SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 LANE Samuel AUS WARRNAMBOOL CYCLING CLUB INC

    6 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99

    7 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    9 VAN ACKER Kevin INDIVIDUEEL

    10 J BOARDMAN Samuel USA KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    11 BOLSENS Kris 12 VAN DAMME Indy 13 BRACKE Thomas 14 LAVA Kevin 15 JONCKHEERE Michael 16 PARIDAENS Jasper 17 VAN COPPERNOLLE Francesco 18 TEN HARTOG Guy 19 VERCAUTEREN Tim 20 WAGEMANS Koen 21 VAN DEN PLAS Jelle 22 BUYLE Pieter 23 GOOSSENS Kenny 24 POELMAN Laurens 25 MAES Jo 26 HEIRBAUT Tony 27 SPURRELL Tyler AUS 28 GIDÉ Stijn 29 MAES Bryan 30 D´HOOP Hannes 38 MAES Vincent 41 OTT Stefan


    09/07/2016 KONTICH (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 82,8 km - 42,7 km/h

    Aantal deelnemers: 122 - Opgevers: 27

    1 GOOLAERTS Stijn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 NOWELL Matthew GBR WHEELBASE ALTURE

    3 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 CRABBÉ Arno ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    9 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 ADRIAENSEN Michael KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 BEYENS Matthias 12 COERTJENS Rien 13 VAN ROOY Matthias 14 SLABINCK Indiana 15 VAN DINGENEN Sander 16 VERBEKE Benny 17 PANIS Maxim 18 LINTEN Tom 19 MERTENS Tom 20 NIJS Steven 21 VAN DRIESSCHE Wannes 22 VANDERAERDEN Niels 23 KEMERLINCKX Kristof 24 GEERAERTS Joni 25 VERHOEVEN Kenneth 26 JEHIN Kevin 27 SEGERS Joren 28 VAN STEENWINKEL Han 29 THIJS Edwin 30 SWINNEN Stef 33 DAS Jeroen 35 MAES Jef 60 MEYS Joran 69 COOMAN Jerry 80 GOUDKET Jeroen 91 VAN BUGGENHOUT Joeri 94 COOMAN Mauro


    09/07/2016 PITTEM (W) - U23 - 117,8 km - 39,07 km/h

    Aantal deelnemers: 56- Opgevers: 10

    1 BOSSUYT Gianni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 SESSLER Nicolas BRA VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 DEJONGHE Bram MORGAN BLUE C.T. VZW

    5 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    6 VERKERKEN Miel K.V.C. DEINZE VZW

    7 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 MUYLLE Jeroen DOVY KEUKENS - FCC

    9 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 BOSMANS Arne TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 ANECA Ciske 12 VANHOUTTEGHEM Cedric 13 DE GROOTE Arne 14 MERLIER Braam 15 DEBOOT Bruce 16 MOLLY Kenny 17 TOUBEAU Alexandre 18 BEUSELINCK Briek 19 BALCAEN Manolito 20 CLARYSSE Diego 21 ADRIAENS Bert 22 VERVAEKE Aäron 23 VANDENBUSSCHE Jari 24 MOERMAN Thomas 25 BOUTTÉ Jordy 26 DE RUYSSCHER Dante 27 VAN BOST Victor 28 OVERVLIET Jay NED 29 VAN HOOREBEKE Michiel 30 DONADSON Gary IRL


    09/07/2016 MOERZEKE (HAMME) (O) - Dames Elite - 88 km - 37,24 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - Opgevers: 14

    1 MACKAIJ Floortje NED LIV PLANTUR

    2 STIJNS Kyara NED WT LIV PLANTUR

    3 VAN DEN BORN Eva NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 BECKERS Isabelle LOTTO-SOUDAL LADIES

    6 VAN DONGEN Minke NED LRTV SWIFT

    7 KOREVAAR Jeanne NED GRC JAN VAN ARCKEL

    8 VIANIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    9 WORST Annemarie NED MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM

    10 TONE HATTELAND Lima NOR HITEC PRODUCTS

    11 RIST Liisi EST 12 VANDER SANDE Elise 13 ACCOE Joyce 14 BROSSARD Emmanuelle FRA 15 VERSTICHELEN Femke 16 VAN GEYT Laura 17 DEBBOUDT Sylvia 18 DELBAERE Fien 19 GINS Tara 20 RIST Daisi EST 21 JAMIESON Amanda NZL 22 DENEEF Naïka 23 VAN DEN STEEN Kim 24 DEBBOUDT Evelien 25 MAES Shana 26 HERMANS Anka 27 KERWIN Natalie NZL 28 DOM Sabrina 29 NOBUS Anja 30 MOONEN Puck NED 41 WITTOCK Nancy 57 DELANOTE Bonnie


    09/07/2016 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 129,9 km - 43,78 km/h

    Aantal deelnemers: 151

    1 VILLALOBOS HERNANDEZ Luis (Mex) LUX STRADLING

    2 HOOLE Daan (Ned) RWC AHOY ROTTERDAM op 6”

    3 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 24”

    4 VERBOOM Minne (Ned) VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM op 52”

    5 OREEL Lars (Ned) VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM op 1’08”

    6 PASTOOR Gerco (Ned) MIX WSV EMMEN/PEDDELAARS/EEMLAND

    7 NSEK Imeh (USA) LUX STRADLING

    8 VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN KON. V.Z.W.

    9 BULLY Lewis (Gbr) SOUTH EAST CYCLING TEAM

    10 MARTIN Grant (Gbr) SPOKES RACING TEAM

    20 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    42 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM op 2’11”

    72 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    77 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    114 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    09-07-2016 om 22:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/07/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Peter Neels 2016 1.jpg  Gino Primo.jpg 

             Peter Neels                Gino Primo

    Zaterdag 9 Juli 2016 - VOGELWAARDE (4581 AB NL) 


    Catg.Open – 115 km – 95 deelnemers

    1-Bultynck Isaak (Oostkamp)

    2-Van Oost Kim

    3-Van Der Sickel Mario

    4-Behiels Peter

    5-Gryson Kristof

    6-Stroosnijder Michel

    7-Burm Maarten

    8-Leenknecht Jordy

    9-Middelkamp Tom

    10-Van Damme Peter

    11-de Voogd Jan-12-Moerman Jens-13-Laurijssen Stefan-14-Acket Jonas-15-Vanopdenbosch Tom-16-Lindhout Onno-17-Guequierre Roy-18-Nachtegael Danny-19-Weemaes Robby-20-Van Ryssel Mike-21-Snoeck Mathias-22-Van Bunder Michel-23-Verbrugghe Sven-24-De Smet Dries-25-Van Rijckeghem Steven-26-De Sutter Stijn-27-Van De Kerckhove Eddy-28-Verwee Nico-29-Maenhout Tommy-30-Van Het Geloof Arie-31-Cornelis Bakker-32-Pauwels Vital-33-Gommers Sven-34-De Vlieger Sven-35-Wullems Richard-36-van Houte Ard-37-Van Drom Giovanni-38-Van Raemdonck Maarten-39-Dhondt Gunter-40-Roos John-41-Van Raemdonck Kevin-42-Haest Christophe-43-De Braal Peter-44-Van Hille Glenn-45-De Kok Dylan-46-Steuten Roy-47-Le Blon Michel-48-Foudraine Marcel-49-Van Damme Danny-50-Raadtgever Dennis-51-Vanopdenbosch Koen-52-Andries Kevin-53-Poppe Stef-54-Van Vlierberghe Bart-55-Trenson Jan-56-Van Schijndel Marco-57-Rombaut Wim-58-Van Kerchove Jonathan-59-de Meijer Christian-60-Dhollander Jelle-61-Luijks Jeroen-62-Roos Wout-63-Heijens Jeroen-64-Van Roeyen Dave-65-de Cock Jules-66-Dophemont Gert-Jan-67-Vandendaele Jonas-68-Elisabeth Raymond-69-Van Wiele Yannick-70-De Rubbel Yves-71-De Fauw Wouter-72-Zuidema Jeroen-73-De Swert Dave-74-Bauters Pieter-75-Bekaert Tim-76-Van Driessche Ward-77-Van Den Braken Robert-Jan-78-Vandriessche Kenneth-79-Daems Jens-80-Loof Stefan-81-Van Grinsven Marc-82-Pijcke Jeroen-83-Hollevoet Anton-84-Van Laethem Philippe-85-Stijnen Jürgen-86-Schellekens Maikel-87-De Backer Frédéric-88-Nevejans Kenny-89-Hamerlinck Kris-90-Dedeckel Olivier-91-Binst Kristof-92-Dumortier David-93-Bouquet Kenneth-94-Sesink Nick-95-Suykerbuyk Ben


    Catg.B – 57,5 km – 32 deelnemers

    1-PETER NEELS (Kruibeke)

    2-De Weirdt Gino

    3-Alex Goossens

    4-Maes Peter

    5-Bauwens Aron

    6-Janssens Bert

    7-Schaut Danny

    8-Heyndrickx Wim

    9-Leyseele Franky

    10-Bislip Raoul

    11-Rabout Rudi-12-Van Raemdonck Robby-13-de Koning Michel-14-Bultinck Michel-15-Cornelissen Patrick-16-Heynssens Sven-17-D'Hooghe Philippe-18-Van Himst Patrick-19-van Hove Glenn-20-De Bock Erwin-21-van der Starre Nino-22-Kramer Guido-23-Van Mol Bart-24-Bisschop Manfred-25-Pruimboom Guido-26-Van Clapdorp Luc-27-Hanssen Gunther-28-t Hart Patrick-29-Slock Eric-30-Van Loon Andy-31-van Waterschoot Edwin-32-Baert Giovanni


    Catg.C – 57,5 km – 24 deelnemers

    1-GINO PRIMO (St.Amandsberg)

    2-Lammens Mario

    3-Goossens Marc

    4-Versluys Marc

    5-Weemaes Franky

    6-Hereijgers Piet

    7-Czech Jan

    8-Harms Ko

    9-Janssens Kenny uit Melsele

    10-Cosijn Ronny

    11-Gommers Frank-12-Lap Hans-13-Roobroeck Dirk-14-Mathys Dirk-15-van Oosten Willem-16-Goolaerts Dirk-17-Erauw Luc-18-Meyvis Serge-19-Braeckman Geert-20-Smet Geert-21-Hellinckx Danny-22-Klompers Rudi-23-De Pauw Dirk-24-Nevejans Idesbald

     

    Catg.D – 46 km – 28 deelnemers

    1-Martin Durant (Wevelgem)

    2-Watteny Patrick

    3-Tas Helmuth

    4-De Coninck Danny

    5-De Naeghel Jozef

    6-Heye Hilair

    7-Coppers François

    8-Bultinck Andre

    9-De Baets Johan

    10-Lacquet Philippe

    11-Lugtenburg Wim-12-Convents Patrick-13-Baudonck Tony-14-Dom André-15-Geerts Christiaan-16-Polfliet Danny-17-De Vuyst Eddy-18-D'Hondt Erwin-19-Bracke Wim-20-Van Kerschaver Robin-21-Belis Dany-22-De Praetere Fritz-23-Mertens Eddy-24-Van Den Broeck Alain-25-Reubens Hendrick-26-De Sutter Willy-27-De Gucht Etienne-28-Van Overmeir Marc

     

    Catg.E +65 jaar – 46 km – 16 deelnemers

    1-Wim de Waal (Axel Nl)

    2-De Leersnyder Florent

    3-Snels Luc

    4-Albrink Gerard

    5-Vandermeulen Jos

    6-Moens Louis

    7-Van Loon Adri

    8-Mous Willy

    9-Devadder Andre

    10-Pauwels Marcel

    11-Lockefeir Marinus-12-Luyten Felix-13-Hermans Luc-14-Vergult Jos-15-de Koning Ilona (DAME)-16-Duin Tonnie

     

    Catg.E +70 jaar – 46 km – 7 deelnemers

    1-Theo Coudyzer (Balen)

    2-Vyvey Julien

    3-D'Hont Joseph

    4-Robijns Robert

    5-De Roos Willy

    6-de Vet Leo

    7-Klip Huib

    09-07-2016 om 19:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 09/07/2016 BERLAAR (A) - Nieuwelingen - 64,8 km - 38,56 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - Opgevers: 3

    1 VERVLOESEM Xandres SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    7 WILS Lance TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 DE JONG Remco NED TWC PIJNENBURG

    9 BEELEN Pieter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 DERAEDT Victor WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    09/07/2016 HERZELE-BORSBEKE (O) - Nieuwelingen - 61,6 km - 35,23 km/h

    Aantal deelnemers: 20 - Opgevers: 0

    1 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    3 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DESPONTIN Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 MAERTENS Manu VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 BARBÉ Davy C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    7 VAN DER MEULEN Nick KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 VAN DER BIEST Brecht KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9 HANSSENS Noah NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    10 EECKHOUT Arthur INDIVIDUEEL

    20 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    09/07/2016 LANGEMARK (SINT JULIAAN) (W) - Nieuwelingen - 63 km - 36,34 km/h

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 2

    1 DESTATSBADER Thibo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VAN KERCKHOVE Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 FIEUW Staf CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 SABBE Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VERSTRAETE Aaron CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 NUYTTEN Michiel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 SAYOEN Lander ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 BYSKOV SARBO Andreas DEN LYNGBY CYCLE CLUB

    9 BORRA Victor CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 VANDENDRIESSCHE Kevin VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    09/07/2016 MOERZEKE (HAMME) (O) - Dames Jeugd - 56 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 36 - Opgevers: 13 - 56 km – 37,05 km/h

    1 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 JANSEN Noa NED VW BREDA

    5 MESU Daphne NED BREDA

    6 BATENBURG Verena NED RWC AHOY

    7 VAN DER ZWAAN Laura NED DRC DE MOL

    8 KNAVEN Britt NED WV BREDA

    9 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 PAUMEN Jewel NED ACROG - BALEN BC

    17 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    ,
    Dames Juniores - deelnemers: 38 - Opgevers: 6 - 56 km

    1 JONGERIUS Claudia NED ACROG - BALEN BC

    2 VAN ALPHEN Aniek NED TWC HET SNELLE WIEL

    3 WIEBES Lorena NED UITHOORNSE WTC

    4 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    5 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 BRANDWAGT Maaike NED WCL BERGKLIMMERS

    7 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    8 MICHIELSEN-STEVENS Sarah ACROG - BALEN BC

    9 FADDEN Shauna IRL NICHOLAS ROCHE

    10 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    09-07-2016 om 18:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 09/07/2016 PARIKE (O) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 20 - 20,64 km

    1 VAN DER HEYDEN Dario C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN CLEEMPUTTE Kenji C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 SLAETS Yorick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN HERPE Robbe ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    5 DE MOORTEL Milan KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    11 SYMOENS Brady PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 21 - 25,8 km

    1 GAYTANT Kenzo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 HARTEEL Jelle ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 31 - Opgevers: 4 - 36,12 km

    1 VAN DE VELDE Senne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 SEGERS Ryan C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 LIEVENS Niels KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    2 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE KEYSER Emke KVC NOORDZEEMEEUW

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 6

    1 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99

    2 SPAPEN Nina NED TWC PIJNENBURG

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    09-07-2016 om 18:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Alex Colman 1.jpg
          Alex Colman

    Zaterdag 09/07/2016 AFFLIGEM (B) - Juniores - 81 km - 37,63 km/h

    Aantal deelnemers: 26 - Opgevers: 1
    1 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 TIMMERMANS Tim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 VAN HAMME Kevin CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 BRIJS Jasper VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 DIELEMAN Stan 12 DIERCKX Joëy 13 HEMELINGS Dries 14 BIERKENS Tim NED 15 DE GROODT Jordy 16 NICAISE Orélien 17 VAN DE VELDE Guillaume 18 AKDENIZ Dylan 19 FRANÇOIS Casper 20 MEULENIJZER Rob 21 NACHTEGAELE Wannes 22 COLMAN Thomas 23 VAN DRIESSCHE Andreas 24 TIELEMANS Frederik 25 NEETENS Dylan

     

    09/07/2016 DESSELGEM (W) - Juniores - 86,7 km - 39,68 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - Opgevers: 17

    1 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 VAN DE WATER Pieter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    4 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 VANOVERBERGHE Jens AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 DELEU Arnaud ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 VANDEPUTTE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    11 VANDERBEKEN Brent 12 DE WEVER Merten 13 HELSMOORTEL Dwight 14 PERNEEL Simon 15 BOUTTÉ Niels 16 VANDERMOSTEN Tom 17 VANSTEENKISTE Mathieu 18 CAUFRIEZ Tristan 19 TANGHE Lennert 20 DUTOO Jérémy 21 DECRAENE Raoul 22 VAN ENDE Wouter 23 DOOM Jordi 24 VAN KEIRSBULCK Engelbert 25 DE VEIRMAN Jesse 26 VESTENS Basile 27 CALLENS Martijn 28 KOSTOV Yoan BUL  29 VERBEECK Qwinten 30 SCLACMENDER Daivy


    09/07/2016 DESTELBERGEN (O) - Juniores - 74,8 km - 38,8 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - Opgevers: 4

    1 ALEX COLMAN uit Hamme LARES-DOLTCINI CT

    2 FRANSSENS Yannick VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    4 E WAJDA Marco USA K.V.C. DEINZE VZW

    5 CELI Harm NED TWC PIJNENBURG

    6 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    7 VOIGT Eric USA K.V.C. DEINZE VZW

    8 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 MYNSBERGHE Pavel KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 GONDRY Quinten 12 DECLEYRE Jens 13 VAN DE VELDE Nico 14 WANTE Jari 15 VANDER EYKEN Brent 16 DE SCHRIJVER Dries 17 DE COCK Quinten 18 BLONDEEL Bjorn 19 CLAUWAERT Jari 20 MEULEMEESTER Ruben 21 BAERT Jordi 22 DHAESE Niels 23 DEVENIJNS Sander 24 JANSSENS Jens 25 ROTTIERS Jens 26 BRUGGEMAN Lorenzo 27 MARTENS Michiel 28 VERLINDE Simon 29 DE NEVE Joerik 30 DE DECKER Manus

     

    09/07/2016 HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 96 km - 39,97 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 22

    1 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    2 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 EUSSEN Bjarne DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 HEYE Alan LOTTO-VC ARDENNES

    5 NEULENS Fabian VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    7 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    8 HOUBBEN Adrien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 FREHEN Jeremy VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 DAEMEN Stijn NED 12 MILBOU Steff 13 DELWICHE Kilian 14 DE LIE Axel 15 BRINKMAN Herman NED 16 MANS Jarn 17 GORT Niels NED 18 ONCKELINX Nand 19 ELST Colin 20 DE PRINS Jarne 21 ERNST Robin 22 DETHIER Bastien 23 BORGERS Gilles 24 DOUHARD Tom 25 MEEUS Jordi 26 VERHEIJEN Geert NED 27 HAUBRUGE Justin 28 VERDIN Joris 29 DESCHUYTTER Casper 30 POELS Xavier NED

     

    09/07/2016 HERZELE-BORSBEKE (O) - Juniores - 92,4 km - 38,06 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - Opgevers: 20

    1 VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 BAUSBACHER Evan USA MATRIX

    5 WALKINS Ben USA SOUND QONW

    6 YAROSHEVSKY Mark USA LIBERTY CYCLE

    7 DOISON Rodolphe SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 LORIES Quinten WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    10 LAMBERT Connor IRL OTOC VAULT RACING

    11 BAEYENS Yorgo12 GAYTANT Remco 13 PIETERSEN Callum AUS 14 MOONEY Lance NOR 15 VAN DER HAEGEN Jarne 16 MC GILL Scott USA 17 WEINBERG Guy ISR 18 VAN DEN HAUTE Bram 19 VAGENENDE Liam 20 VAN ROY Arne 21 PLATTEEUW Robbe 22 PLETINCKX Yarno 23 BUWALDA Iska NED 24 FITZWATER Matias NZL 25 PRIEELS Robbe 26 CAETHOVEN Kenneth 27 VORSTER Emri NED 28 CAPPELLE Mauro 29 PILLAY Demarco RSA 30 DE ROP Michiel

    09-07-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/07/2016

    VWV 2015.jpg
    Zaterdag 09/07 KEERBERGEN (3140)

    Cat.A - 88,2 km

    1.Nick De Weerdt

    2.Felix De Groef

    3.Daan Leenders

    4.Timmy Weeckers

    5.Yves Boenders

    6.Koen Van Kerckhoven

    7.Dave Vennincx

    8.Jeroen Goeleven

    9.Marcin Sitarski

    10.Louis Eggers

    11.Joris Verheyden 12.Laurent Rentmeesters 13.Tomas Leysen 14.Quentin Goossens 15.Nick Janssen 16.Sven Van Roy 17.Jeff Vertommen 18.Sven Mombaerts 19.Kris Bunkens 20.Hristov Svetzar 21.Niels Vaes 22.Tom Vandormael 23.Joris Geuens 24.Dave Christiaens 25.Bram Heymans

     

    Cat.C - 75 km

    1.Eddy Buts

    2.Ivan Verschueren

    3.Ronny Briesen

    4.Marc Minnen

    5.Jan Van DerAuwera

    6.Hans Van Bael

    7.Gert De Proost

    8.Koen Heremans

    9.Ferre Haveneers

    10.Gunter Vogels

    11.Serge Compere 12.Luc Peeters 13.Peter Ryken 14.Benny Fets 15.Carl Van Meer

     

    Cat.D - 75 km

    1.Hans Wuyts

    2.Bruno Brabants

    3.Luc Van Roy

    4.Peter Vos

    5.Daniel Van Der Mieren

    6.Johnny Vertessen

    7.Hugo Vanlinden

    8.Pierrot Mesotten

    9.Danny Daems

    10.Bernard Hakir

    11.Michel Jannes 12.Bart Haccuria 13.Marc De Cock 14.Danny Van Hoof 15.Jan Maegh

     

    Cat.E - 75 km

    1.Sus Auwers

    2.Rene Van Gils

    3.Roland Degeest

    4.Frank Rijpens

    5.Ludo De Bakker

    09-07-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    08-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE VLIERZELE VAN VRIJDAG 08/07/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE VLIERZELE VAN VRIJDAG 08/07/2016     


    Vrijdag 08/07/2016 VLIERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 117,6 km - 42,65 km/h

    Aantal deelnemers: 127 - Opgevers: 35

    1 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 KENNETT Dylan NZL ST ANDREWS CYCLING CLUB

    3 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    5 HOLVOET Louis TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 PENNELL Henry AUS AUSTRALIAN TIME TRIALS ASSOCIATION

    7 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN DYCK Wesley ESEG DOUAI

    11 MOTTE David 12 TRIBOUT Bart 13 KERGOZOU Nicholas NZL 14 PIETERS Frederik 15 O´CALLAGHAN Mark IRL 16 STOFFERIS Rieno 17 VENS Quincy 18 PIROTTA Darcy AUS 19 DE CORTE Axel 20 ROLET Sylvain 21 DE BAETS Kristof 22 SOBERON Zowé 23 MOONS Steven 24 WIELANDT Sven 25 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 26 EECKHOUT Kurt 27 DE KEERSMAEKER Alexander 28 PIETERS Laurent 29 VAN BOVEN Frederik 30 GOUGH Regan NZL 35 JANSSENS Jarrid 82 ONGHENA Matthias 91 VAN DE VELDE Thomas
    vlierzele 628.JPG
    Het podium te Vlierzele met winnaar Niels Nachtergaele, Dylan Kennett en Christophe Prémont.
    vlierzele 624.JPG
    Het podium te Vlierzele met winnaar Niels Nachtergaele, Dylan Kennett en Christophe Prémont.
    vlierzele 630.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Niels Nachtergaele.
    vlierzele 635.JPG
                                   Winnaar Niels Nachtergaele met de bloemen.
    vlierzele 525.JPG
                    Aankomst van winnaar Niels Nachtergaele voor Dylan Kennett.
    vlierzele 533.JPG
         De spurt voor de 3de plaats met Christophe Prémont voor Conor Hennebry.
    vlierzele 546.JPG
    De spurt voor de 5de plaats met Louis Holvoet voor Henry Pennell en Thomas Gibbons.
    vlierzele 455.JPG
    vlierzele 442.JPG
    vlierzele 406.JPG
    vlierzele 366.JPG
    vlierzele 250.JPG
    vlierzele 224.JPG
    vlierzele 188.JPG
    vlierzele 165.JPG
    vlierzele 113.JPG
    vlierzele 099.JPG
    vlierzele 090.JPG
    vlierzele 078.JPG
    vlierzele 081.JPG
                                    Rechts vooraan Sven Wielandt uit Beveren.
    vlierzele 071.JPG
    vlierzele 047.JPG
    vlierzele 031.JPG
                 De start te Vlierzele van de Elite z.c. & U23 met 127 deelnemers.

     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-07-2016 om 22:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 08/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 08/07/2016 VLIERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 117,6 km - 42,65 km/h

    Aantal deelnemers: 127 - Opgevers: 35

    1 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 KENNETT Dylan NZL ST ANDREWS CYCLING CLUB

    3 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    5 HOLVOET Louis TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 PENNELL Henry AUS AUSTRALIAN TIME TRIALS ASSOCIATION

    7 GIBBONS Thomas USA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN DYCK Wesley ESEG DOUAI

    11 MOTTE David 12 TRIBOUT Bart 13 KERGOZOU Nicholas NZL 14 PIETERS Frederik 15 O´CALLAGHAN Mark IRL 16 STOFFERIS Rieno 17 VENS Quincy 18 PIROTTA Darcy AUS 19 DE CORTE Axel 20 ROLET Sylvain 21 DE BAETS Kristof 22 SOBERON Zowé 23 MOONS Steven 24 WIELANDT Sven 25 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 26 EECKHOUT Kurt 27 DE KEERSMAEKER Alexander 28 PIETERS Laurent 29 VAN BOVEN Frederik 30 GOUGH Regan NZL 35 JANSSENS Jarrid 82 ONGHENA Matthias 91 VAN DE VELDE Thomas

     

    08/07/2016 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI – Ploegentijdrit 17,8 km

    Aantal deelnemers: 170 – Rit 1

    1 RWC AHOY ROTTERDAM 21’34”

    2 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 21’35”

    3 VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM 21’38”

    4 LUX STRADLING 21’52”

    5 WALES NATIONAL TEAM 21’58”

    6 MIX COMBINATIE ZUID-HOLLAND 22’04”

    7 MIX WSV EMMEN/PEDDELAARS/EEMLAND 22’07”

    8 YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM 22’20”

    9 WESTLAND WIL VOORUIT 22’23”

    10 GERMANY NATIONAL TEAM 22’25”

     

    08/07/2016 SINAAI - WAAS (O) - Nieuwelingen - 64 km - 39,58 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - Opgevers: 0

    1 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 CESAITIS Lukas LTU SILALES

    4 NAUJOKAITIS Aivaras LTU PANEVEZLO

    5 DE VYLDER Robbe VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    23 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    08-07-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    07-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE MELLE VAN DONDERDAG 07/07/2016

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE MELLE VAN DONDERDAG 07/07/2016     


    Donderdag 07/07/2016 MELLE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 156,4 km - 44,47 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - Opgevers: 60

    1 WIPPERT Wouter NED UCI PT CANNONDALE PRO CT

    2 VLIEGEN Loïc BMC RACING TEAM

    3 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL-JUMBO

    4 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE ARDEN´BEEF

    5 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    6 GATE Aaron NZL AN POST - CHAINREACTION

    7 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    10 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE

    11 MORTIER Julien 12 EVRARD Laurent 13 MAUER Yannick GER 14 LAKE Sean AUS 15 GIACOPPO Anthony AUS 16 ZENOVICH Mathew NZL 17 GIBBONS Thomas Edward USA 18 VANDENBOGAERDE Jens 19 VAN IMPE Kevin 20 VAN DER PLOEG Neil AUS 21 ROBEET Ludovic 22 VAN MELSEN Kevin 23 LOY Antoine 24 TOMASIAK Konrad POL 25 GOETHALS Brent 26 KERF Jérôme 27 KORNER Max Emil Boholm NOR 28 DE MERLIER Giovanni 29 PICOUX Maximilien 30 BUNTINX Auxence
    melle 804.JPG
                                         Winnaar te Melle Wouter Wippert.
    melle 817.JPG
                                      Winnaar Wouter Wippert met de bloemen.
    melle 813.JPG
                                   Een woordje uitleg van winnaar Wouter Wippert.
    melle 764.JPG
                          Aankomst van winnaar Wouter Wippert voor Loïc Vliegen.
    melle 770.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Tom Van Asbroeck voor Lionel Taminiaux en Niels De Rooze.
    melle 717.JPG
    melle 619.JPG
    melle 487.JPG
    melle 474.JPG
    melle 469.JPG
    melle 402.JPG
    melle 387.JPG
    melle 376.JPG
    melle 346.JPG
    melle 216.JPG
    melle 185.JPG
    melle 177.JPG
                                De kopgroep te Melle waar de winnaar zat.
    melle 165.JPG
    melle 119.JPG
    melle 115.JPG
    melle 113.JPG
                                         Moreno De Pauw uit St.Pauwels.
    melle 103.JPG
    melle 045.JPG
    melle 040.JPG
    melle 030.JPG
    melle 021.JPG
    melle 018.JPG
              De start te Melle van de Elite m.c. & z.c. & U23 met 100 deelnemers.
    melle 541.JPG


     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-07-2016 om 22:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 07/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 07/07/2016 MELLE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 156,4 km - 44,47 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - Opgevers: 60

    1 WIPPERT Wouter NED UCI PT CANNONDALE PRO CT

    2 VLIEGEN Loïc BMC RACING TEAM

    3 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL-JUMBO

    4 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE ARDEN´BEEF

    5 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    6 GATE Aaron NZL AN POST - CHAINREACTION

    7 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    10 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE

    11 MORTIER Julien 12 EVRARD Laurent 13 MAUER Yannick GER 14 LAKE Sean AUS 15 GIACOPPO Anthony AUS 16 ZENOVICH Mathew NZL 17 GIBBONS Thomas Edward USA 18 VANDENBOGAERDE Jens 19 VAN IMPE Kevin 20 VAN DER PLOEG Neil AUS 21 ROBEET Ludovic 22 VAN MELSEN Kevin 23 LOY Antoine 24 TOMASIAK Konrad POL 25 GOETHALS Brent 26 KERF Jérôme 27 KORNER Max Emil Boholm NOR 28 DE MERLIER Giovanni 29 PICOUX Maximilien 30 BUNTINX Auxence

     

    07/07/2016 POPERINGE (W) - Elite z.c./U23 - 68,5 km - 40,88 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - Opgevers: 1

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    4 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    5 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    6 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    9 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 DECLERCQ Thierry 12 DE POORTER Maxime 13 CASTRIQUE Jonas 14 CONSTANT Kenny 15 VANNESTE Evert 16 BOUTTÉ Kenzie 17 BOUTTÉ Jordy 18 DE DECKER Steven 19 BALCAEN Manolito 20 VERFAILLIE Arne 21 TOORTELBOOM Frederik 22 PYSSON Shane 23 VAN DE KERCKHOVE Nick 24 ÜZGÜN Canday TUR 25 DEWULF Stan 26 LANGEDOCK Mathieu 27 CLARYSSE Diego 28 VANTHOURNOUT Brecht 29 VERVERKEN Pieter 30 GOEMAERE Ralf

    07-07-2016 om 22:06 geschreven door kenny


    06-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/07/2016

    Tour De France 2016.jpg
    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 6°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet 2.jpg
    Belgische topdag: Greg Van Avermaet wint en pakt geel, Thomas De Gendt in de bollen !!!

    Greg Van Avermaet 1.jpg 
    Greg Van Avermaet 3.jpg
    Thomas De Gendt 1.jpg

    Woensdag 06/07/2016 – LIMOGES – LE LLORAN – 216 km – 05h31’36”

    Rit 5 – Tour De France 2016 – Aantal deelnemers : 198

    1-GREG VAN AVERMAETuit Hamme-BMC

    2-THOMAS DE GENDT uit Beveren-LTS op 2'34"

    3-Rafal Majka (Pol)-TNK op 5'04"
    4-Joaquim Rodríguez (Spa)-KAT

    5-Daniel Martin (Ier)-EQS op 5'07"

    6-Bartosz Huzarski (Pol)-BOA

    7-Julian Alaphilippe (Fra)-EQS

    8-Adam Yates (Gbr)-OBE

    9-Chris Froome (Gbr)-SKY

    10-Tejay van Garderen (USA)-BMC

    24-Jurgen Van den Broeck-KAT op 5'16"

    32-Serge Pauwels-DDD op 6'03"

    47-Jan Bakelants-ALM op 10'18"

    86-OLIVER NAESEN uit Berlare-IAM op 23'45"

    118-Julien Vermote-EQS op 25'14"

    137-Maarten Wynants-TLJ

    151-Iljo Keisse-EQS

    162-Jürgen Roelandts-LTS

    165-Jasper Stuyven-TFS

    166-Jens Debusschere-LTS

    167-Edward Theuns-TFS

    168-Sep Vanmarcke-TLJ

    06-07-2016 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 06/07/2016 DIKKEBUS (W) - Juniores - 84,5 km - 40,99 km/h

    Aantal deelnemers: 85 - Opgevers: 15

    1 OZGOR Batoham TUR NATIONAL TEAM

    2 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 ORENICIK Ahmet TUR NATIONAL TEAM

    4 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 VANDERBEKEN Brent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    11 D´HEYGERE Gil 12 VANNESTE Wout 13 DE BROEDER Maxwell 14 JAQUES Arne 15 HAELTERMAN Glen 16 VANSTEELANDT Thomas 17 DE NEVE Joerik 18 VERCRUYSSE Bryan 19 TANGHE Lennert 20 VERCRUYSSE Dylan 21 VANDENDRIESSCHE Stef 22 TUROUT Onur TUR 23 VANKEIRSBULCK Jorden 24 VANDERMEERSCH Emilien FRA 25 HUYGHE Gilles 26 BAELE Benoît 27 LIEVENS Dayvin 28 VERBEKEN Dave 29 DELEU Arnaud 30 CAPPELLE Maxim 31 VAN HAUWERMEIREN Michiel 36 VAN HOUTE Gerben 49 DECLEYRE Jens 69 DE BOCK Stijn

     

    06/07/2016 DIKKEBUS (W) - Nieuwelingen - 58,5 km - 37,75 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - Opgevers: 3

    1 FREDERIKSEN Oliver DEN SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DESTATSBADER Thibo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    7 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DEGRUYTERE Corentin FRA HAEZEBROUCK

    9 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 SUYS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    06-07-2016 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 06/07/2016

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Adrien Maes en Fons Van Raemdonck vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 35 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig zomerweer en dus ideale omstandigheden voor de midweek duurtraining. De kopmannen losten vooraan elkaar zeer goed af zodat er een strak tempo werd opgelegd dat gesmaakt werd in de groep. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 36 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Joris De Jonghe , Hank Mees , Gary De Cock , Wim De Cleen , Jori Van Steenberghen , Alexander De Keersmaeker , Fons Van Raemdonck , Adrien Maes , Jan Vlegels , Kristoff Heyns , Leo Mares , Kenny De Permentier , Glenn Van Hautekerke , Ruben Dillen , Cornelis Van Der Haeven , Chris Van De Vijver , Patrick Deyaert , Alex Goossens , Gerry Smet , Kurt Van Raemdonck , Ludwig De Bock , Cedric Koppen , Jef Caluwaert , Marc Staes , Walter Verhelst , Romain Vercauteren , Dirk Heyrman , Eugéne Bosman , Wim Van Craenenbroeck , ????? en Kenny Janssens.

    06-07-2016 om 19:29 geschreven door kenny


    05-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 05/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 05/07/2016 BUGGENHOUT (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 46,08 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - Opgevers: 12

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    3 HENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    4 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    6 GOOLAERTS Stijn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    8 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    9 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    10 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    11 PENNELL Henry AUS 12 REYNVOET Niels13 HAVERALS Lars 14 PIROTTA Darcy AUS 15 PEERSMAN Gerben 16 SMAIL Robert GBR 17 MAWBY Jackson AUS 18 CALLEBAUT Kevin 19 LANE Samuel AUS 20 VOSS Arnaud 21 VERHAEGEN Tom 22 O´CALLAGHAN Mark IRL 23 PAASSCHENS Mathijs 24 VAN DEN PLAS Jelle 25 AKKERMANS Lars NED 26 DEBY Quentin 27 BRACEGIRDLE Tom GBR 28 DEGUIDE Louis 29 SPURRELL Tyler AUS 30 JANSSENS Jarrid 44 DILLEN Ruben 53 DE OST Jarne

     

    05/07/2016 KNESSELARE (O) - Elite z.c./U23 - 106 km - 44,49 km/h

    Aantal deelnemers: 93 - Opgevers: 15

    1 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    2 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL

    3 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    4 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    5 DULT Jasper INDIVIDUEEL

    6 MONK Cyrus AUS PATS VEG CYCLING

    7 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    8 RAAS Eloy NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    9 MALLORY Shannon A USA WASHINGTON SPIN

    10 VANDENBUSSCHE Jari TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 JONCKHEERE Michael 12 DE DECKER Bjorn 13 DIERICKX Anthony 14 STOCKMAN Abram 15 VAN CAUWENBERGHE Christophe 16 TERRENS Riley AUS 17 SOBERON Zowé 18 TEN HARTOG Guy 19 DE GREVE Maxim 20 VAN HOOREBEKE Michiel 21 STOFFERIS Rieno 22 WAGEMANS Koen 23 STOCKMAN Michiel 24 SEMERANO Kevin 25 DE SCHUYTER Tim 26 VAN RAEPENBUSCH Ruben 27 BUYSSE Jos 28 DEHEM Arno 29 EVANS Sam AUS 30 DE SMIT Alain NED 69 DEMETER Renaat 74 DE LANDTSHEER Steven 76 DE KEERSMAEKER Alexander

    05-07-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    04-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BEVEREN VAN MAANDAG 04/07/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BEVEREN VAN MAANDAG 04/07/2016     


    Maandag 04/07/2016 BEVEREN SCHAAL SCHOETERS (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 158 km - 43,99 km/h

    Aantal deelnemers: 166 - Opgevers: 25

    1 DEGREVE Martijn TEAM 3M

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 GOOSSENS Kobe
    4 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM op 7”

    5 VERMEULEN Emiel TEAM 3M op 30”

    6 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    7 DE JONGHE Kevin op CIBEL-CEBON 32”

    8 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM op 33”

    9 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 35”

    10 HAVIK Piotr NED TEAM 3M op 43”

    11 VAN RENTERGHEM Bram op 45” 12 DE SY Vincent 13 VAN DYCK Wesley 14 PARIDAENS Jasper 15 DE SCHEEMAEKER Davy 16 VAN KESSEL Corne NED 17 AERTS Thijs 18 VENS Quincy 19 ONGHENA Matthias 20 HAVIK Yoeri NED 21 DE KEERSMAEKER Alexander 22 GOOVAERTS Tom 23 DE GROOTE Arne 24 VANMEENEN Jordy 25 ANTHONISE Witten NED 26 DEGROOTE Jonas 27 WYTINCK Gianni 28 VAN WIJNGAARDEN Joost NED 29 MUYS Ayton 30 MICHIELSEN Joran 34 NAESEN Lawrence 38 PERSOON Wouter 57 HEIRBAUT Tony 59 VAN GUYSE Jarno 68 DHOLLANDER Kristof op 1’06” 71 VAN ROOSBROECK Arne 72 FRANCKAERT Gregory 89 VAN DAMME Bart 103 PEETERS Danny 104 VERSCHUEREN Robin 106 WAELKENS Dave 107 HEYNS Kristof  109 VAN GOETHEM Kevin 116 MAES Jef 119 VERMEIREN Gianni ITA 124 VAN ROOSBROECK Patrick 132 MARTENS Valentijn 139 MAES Bryan 140 SMET Jochem 141 DE PAEPE Johannes
    beveren 1065.JPG
    Podium te Beveren met winnaar Martijn Degreve, Gianni Marchand en Kobe Goossens.
    beveren 1061.JPG
    Podium te Beveren met winnaar Martijn Degreve, Gianni Marchand en Kobe Goossens.
    beveren 1102.JPG
                              De beker ging dit jaar naar de ploeg van Team 3M.
    beveren 1099.JPG
                                       Winnaar Martijn Degreve met de bloemen.
    beveren 1049.JPG
    beveren 1075.JPG beveren 1077.JPG
                     De 3de Kobe Goossens.                                                               De 2de Gianni Marchand.
    beveren 1082.JPG
    beveren 1043.JPG
                    Winnaar van de Schaal Schoeters 2016 'Martijn Degreve'.
    beveren 944.JPG
    Aankomst van winnaar Martijn Degreve voor Gianni Marchand en Kobe Goossens.
    beveren 951.JPG
                                  Aankomst van Stijn Verbeke voor de 4de plaats.
    beveren 954.JPG
            De spurt voor de 5de plaats met Emiel Vermeulen voor Valentin Gouel.
    beveren 955.JPG
            De spurt voor de 7de plaats met Kevin De Jonghe voor Sven Wielandt.
    beveren 965.JPG
                                               De spurt van het peloton.
    beveren 880.JPG
    De laatste ronde met de 4 leiders: Stijn Verbeke, Martijn Degreve, Kobe Goossens
    en Gianni Marchand.
    beveren 529.JPG
    beveren 482.JPG
    beveren 471.JPG
    beveren 449.JPG
    beveren 421.JPG
    beveren 405.JPG
    beveren 380.JPG
    beveren 287.JPG
    beveren 261.JPG
    beveren 245.JPG
    beveren 227.JPG
    beveren 212.JPG
    beveren 207.JPG
    beveren 190.JPG
    beveren 176.JPG
    beveren 161.JPG
    beveren 157.JPG
    beveren 146.JPG
    beveren 103.JPG
    beveren 099.JPG
    beveren 1092.JPG
    beveren 139.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-07-2016 om 23:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 04/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 04/07/2016 BEVEREN SCHAAL SCHOETERS (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 158 km - 43,99 km/h

    Aantal deelnemers: 166 - Opgevers: 25

    1 DEGREVE Martijn TEAM 3M

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 GOOSSENS Kobe
    4 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM op 7”

    5 VERMEULEN Emiel TEAM 3M op 30”

    6 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    7 DE JONGHE Kevin op CIBEL-CEBON 32”

    8 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM op 33”

    9 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 35”

    10 HAVIK Piotr NED TEAM 3M op 43”

    11 VAN RENTERGHEM Bram op 45” 12 DE SY Vincent 13 VAN DYCK Wesley 14 PARIDAENS Jasper 15 DE SCHEEMAEKER Davy 16 VAN KESSEL Corne NED 17 AERTS Thijs 18 VENS Quincy 19 ONGHENA Matthias 20 HAVIK Yoeri NED 21 DE KEERSMAEKER Alexander 22 GOOVAERTS Tom 23 DE GROOTE Arne 24 VANMEENEN Jordy 25 ANTHONISE Witten NED 26 DEGROOTE Jonas 27 WYTINCK Gianni 28 VAN WIJNGAARDEN Joost NED 29 MUYS Ayton 30 MICHIELSEN Joran 34 NAESEN Lawrence 38 PERSOON Wouter 57 HEIRBAUT Tony 59 VAN GUYSE Jarno 68 DHOLLANDER Kristof op 1’06” 71 VAN ROOSBROECK Arne 72 FRANCKAERT Gregory 89 VAN DAMME Bart 103 PEETERS Danny 104 VERSCHUEREN Robin 106 WAELKENS Dave 107 HEYNS Kristof  109 VAN GOETHEM Kevin 116 MAES Jef 119 VERMEIREN Gianni ITA 124 VAN ROOSBROECK Patrick 132 MARTENS Valentijn 139 MAES Bryan 140 SMET Jochem 141 DE PAEPE Johannes

     

    04/07/2016 DENDERWINDEKE (O) - Elite z.c./U23 - 113,1 km - 43,59 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - Opgevers: 4

    1 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 SESSLER Nicolas BRA VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC - AGO

    6 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 ROELANDTS Rutger SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 KOOLS Jos NED KTC CYCLING TEAM

    10 TIGRINE Mehdi MASSI-KUWAIT CYCLING PROJECT

    11 VAN DAMME Davy 12 ONGENA Matthias 13 SIMON Kenn 14 DONIE Birger 15 COBBAERT Florian 16 NOELS Sven 17 VAN DAMME Indy 18 LIEVENS Niels 19 VAN SCHELVERGEM Mattias 20 HOLVOET Louis 21 DE TROCH Thomas 22 DESMECHT David 23 VERJANS Frank 24 TOUBEAU Alexandre 25 VAN DEN NEST Jeffrey 26 ISRAEL Pieter NED 27 WATSON Paul GBR 28 NERINCKX Tim 29 DE BACKER Thomas 30 BASTIAENS Ayco 47 VAN KERCHOVE Jonathan

    04-07-2016 om 23:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 04/07/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Bjorn Coomans 2015.jpg  Gino Primo.jpg

       Bjorn Coomans             Gino Primo

    Maandag 4 Juli – HUMBEEK (1851) - Criterium gesloten omloop


    A/B/C-reeks - 1h00 + 1 ronde
    1.BJORN COOMANS (Ruisbroek) 
    2.Jarno Verhofstadt (1B) 
    3.Timmy Weeckers 
    4.Foeke Lammertijn 
    5.Tom Penninckx (1C) 
    6.Pascal Heyvaert 
    7.Bjorn Lison 
    8.Kris De Block (2C) 
    9.Davy De Smet 
    10.Stefan Verhaeghe (3C) 
    11.Marc Tabourdon (4C) 12.Gwylim Hanssens 13.Stijn Gidé (2B) 14.Yorick Lison 15.Kenny Govaert 16.Kevin Van Den Cruijcce 17.Frederik De Jonghe 18.Rob Lanin 19.Jimmy De Paepe (5C) 20.Paul Hens (6C) 

     

    D/E-reeks - 50 min + 1 ronde
    1.GINO PRIMO (Gent)

    2.Frank Geets 
    3.Daniel Villers (1E) 
    4.Jan De Mulder 
    5.Ronald Rents 
    6.Frank Van Der Perre 
    7.Patrick Van Pachterbeke 
    8.Dominique Turcksin (2E) 
    9.Pascal Raes 
    10.Danny De Backer (3E) 
    11.Rudi De Bondt 12.Dominique Geldolf 13.Erc Depouille 14.Hugo van Linden (4E) 15.Bart Lauwers 16.Patrick Van Ransbeeck 17.Alain De Schepper 18.Eddy Vermeir 19.Roel De Geyter 20.Bart Van Mol 

    04-07-2016 om 23:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/07/2016

    VWV 2015.jpg
    Zondag 03/07 WESTERLO (2260) - Belgisch Kampioenschap


    Cat.A - 98,9 km

    1.Nick De Weerdt (BK)

    2.Jeroen Goeleven

    3.Bart Vanden Wyngaerd

    4.Ward Timmermans

    5.Kristof Wijckmans

    6.Pieter Wijckmans

    7.Joris Verheyden

    8.Thomas Mertens

    9.Sven Van Roy

    10.Rik De Vree

    11.Tomas Leysen 12.Yoeri Beyens 13.Ronald Van Elsen 14.Christophe Veulemans 15.Peter Behiels 16.Thomas Fierens 17.Kevin Steurs 18.Dave Bruylandts 19.Dieter Jacobs 20.Philippe Van Opstal 21.Karel Docker 22.Dietmar Ledegen 23.Kris Verheyen 24.Hans Mertens 25.Yves Boenders

     

    Cat.C - 68,8 km

    1.Patric Bogaerts (BK)

    2.Ronny Follon

    3.Dries Echelpoels

    4.Gert De Proost

    5.Gunter Vogels

    6.Peter Aerts

    7.Ivan Verschueren

    8.Mario Wouters

    9.Patrick Vermoten

    10.Kris Witvrouwen

    11.Koen Heremans 12.Alain Van Woensel 13.Luc Peeters 14.David Rens 15.Rudy Bruynseels 16.Danny Serron 17.Robby Tuyls 18.Hans Van Bael 19.Marc Minnen 20.Ronny Denier

     

    Cat.D - 68,8 km

    1.Freddy Vangenechten (BK)

    2.Luc Van Roy

    3.Guido Verhaegen

    4.Bruno Brabants

    5.Bernard Hakir

    6.Daniel Van Der Mieren

    7.Jan Maegh

    8.Andre Prinsen

    9.Marc De Cock

    10.Hans Wuyts

    11.Philippe Wauters

     

    Cat.E - 68,8 km

    1.Sus Auwers

    2.Rene Van Gils (BK)

    3.Ludo De Bakker

    04-07-2016 om 09:35 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!