.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZWALM VAN ZONDAG 03/07/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZWALM VAN ZONDAG 03/07/2016     


    Zondag 03/07/2016 ZWALM (ROZEBEKE) (O) - Elite z.c./U23 - 100 km - 35,78 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - Opgevers: 38

    1 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    2 VAN HOOVELS Kevin VERSLUYS TEAMUMT

    3 CULEY Marcus AUS NORTHERN SYDNEY CC

    4 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 SELLAR Timothy AUS NORTHERN DISTRICTS WA CC

    6 ANDRIES Jordi ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 BOSSAER Gatien ISOREX CYCLING TEAM

    10 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 DE VILLE Jelle 12 SIMON Kenn 13 LAGNEAUX Yoni 14 VANDAELE Thijs 15 SOBERON Zowé 16 PEERSMAN Gerben 17 GYS Jens 18 VAN DE KERCKHOVE Nick 19 VAN HERCK Glen 20 MAWBY Jackson AUS 21 LAVA Kevin 22 SNYERS Jari 23 VAN DAMME Indy 24 BEECKMAN Arnaud 25 DE SMIT Alain NED 26 LANE Samuel AUS 27 PIROTTA Darcy AUS 28 MIDDELKAMP Tom 29 DESMECHT David 30 VAN DEN BOSSCHE Angelo 33 DAS Jeroen 37 GOOSSENS Kenny
    rosebeke 780.JPG rosebeke 777.JPG
                    Winnaar Niels De Rooze.
    rosebeke 786.JPG
                                Winnaar Niels De Rooze met de supporters.
    rosebeke 733.JPG
                 Aankomst van winnaar Niels De Rooze voor Kevin Van Hoovels.
    rosebeke 747.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Marcus Culey voor Vitor Zucco Schizzi en Timothy Sellar.
    rosebeke 699.JPG
    rosebeke 513.JPG
    rosebeke 492.JPG
    rosebeke 473.JPG
    rosebeke 280.JPG
    rosebeke 239.JPG
    rosebeke 227.JPG
    rosebeke 221.JPG
    rosebeke 207.JPG
    rosebeke 203.JPG
    rosebeke 195.JPG
    rosebeke 189.JPG
    rosebeke 185.JPG
    rosebeke 173.JPG
    rosebeke 166.JPG
    rosebeke 146.JPG
    rosebeke 114.JPG
    rosebeke 101.JPG
    rosebeke 082.JPG
    rosebeke 069.JPG
    rosebeke 051.JPG
    rosebeke 045.JPG
    rosebeke 044.JPG
    rosebeke 020.JPG
          De start te Zwalm (Rozebeke) van de Elite z.c. & U23 met 79 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-07-2016 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/07/2016

    KBWB Banner 2013.jpg
    Proficiat aan
    VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM met het behalen van de Belgische Titel Ploegentijdrit bij de Juniores !!!

    Van Moer CT JUNIORES.jpg
    Zondag 03/07/2016 – BORLO (LB) – Belgisch Kampioenschap Ploegentijdrit

    Nieuwelingen

    1 ACROG - BALEN BC

    2 ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN

    3 TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLNG TEAM

    5 LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE

    11 MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA 12 CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JON 13 K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN 14 BLANCS GILETS BRABANT WALLON 15 W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z W 16 CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 17 VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOIT 18 CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW 19 WIELERCLUB STEEDS VOORAAN 20 DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN 21 C SPORT - KTC-CYCLING TEAM 22 WK NOORD-WEST-BRABANT 23 LOTTO-VC ARDENNES 24 SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 25 JONGE RAKKERS VOLLEZELE 26 ROYAL VELO SPORT PERUWELZ 27 SPORT EN MOEDIG GENK 28 ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

     

    Juniores

    1 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 ACROG - BALEN BC

    3 ISOREX CYCLING TEAM

    4 AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM 12 ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 13 WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW 14 W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 15 SPIE-DOUTERLOIGNE CT 16 CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 17 ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 18 SPORT EN MOEDIG GENK 19 WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 20 DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 21 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 22 LOTTO OLYMPIA TIENEN 23 SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 24 LOTTO-VC ARDENNES 25 VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 26 DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 27 WK NOORD-WEST-BRABANT

     

    Elite - U23 Clubs

    1 LOTTO SOUDAL

    2 VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 EFC-ETIXX

    4 DOVY KEUKENS - FCC

    5 TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 PROFEL - UNITED C.T.

    10 ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 WSC HAND IN HAND BAAL 12 V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 13 PRORACE CYCLING TEAM 14 ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 15 VAN EYCK SPORT 16 SMARTPHOTO CYCLING TEAM 17 WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 18 VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY 19 BLANCS GILETS BRABANT WALLON 20 WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT 21 SPORT EN MOEDIG GENK 22 BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM 23 MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT 24 K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 25 VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM 26 PCT TOMACC 27 WK NOORD-WEST-BRABANT 28 ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS 29 ASFRA RACING TEAM

     

    Elite - U23 UCI Teams

    1 WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    2 VERANCLASSIC-AGO

    3 CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 TEAM 3M

    5 COLOR CODE - ARDEN BEEF

    6 T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    03-07-2016 om 21:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/07/2016

    banner VWF.jpg
    Zondag 3 Juli – MALDEREN (1840) -
    8ste rit Capricorne Trofee


    A-reeks - 81,6 km - 1h51 
    1.Kenny GOVAERT
     
    2.Bert Van Der Trappen 
    3.Bjorn Coomans 
    4.Gregory Camerlinckx 
    5.Gillian Van Rijmenant 
    6.Kenneth Verhoeven 
    7.Sven Steenackers 
    8.Bram De Koker 
    9.Bjorn Lison 
    10.Yorick Lison 

    B-reeks - 81,6 km - 1h51 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Stijn Gidé 
    3.Andy van Eesbeek 
    4.Kenny Van Lent 
    5.Filip De Wijngaert 
    6.Renaat Demeter 
    7.Glenn Van Hille 
    8.Koen Van Kerckhoven 
    9.Gunther De Coen 
    10.Davy Van Der Bruggen 

    C-reeks – 68 km - 1h35 
    1.Raf VAN DEN BOSSCHE 
    2.Bart Heyvaert 
    3.Kris De Block 
    4.Steven Verschelden 
    5.Alex Goossens 
    6.Peter Maes 
    7.Jimmy De Paepe 
    8.Danny Borremans 
    9.Paul Hens 
    10.Pascal De Wolf 

    D-reeks - 61,2 km - 1h29 
    1.Ronald RENTS 
    2.Patrick Bobelijn 
    3.Eddy Van De Kerckhove 
    4.Patrick Van Ransbeeck 
    5.Bruno Bruyere 
    6.Jan De Mulder 
    7.Ronny Coppens 
    8.Jerry Cooman 
    9.Eric Depouille 
    10.Frank Geets 

    E-reeks - 54,4 km - 1h21
    1.Jan VAN DEN BRANDE 
    2.Danny De Backer 
    3.Bert Costermans 
    4.Dirk Peigneur 
    5.Dominique Turcksin 
    6.Rene De Brucker 
    7.Christophe Davies 
    8.Dirk Van Hove 
    9.Marc Persyn 
    10.Mick Bath 

    F-reeks - 54,4 km - 1h23 
    1.Wim DE WAAL 
    2.Jozef Deneef 
    3.Andre Bultinck 
    4.Rene Mertens 
    5.Eddy Vandermeeren 
    6.Johny Van Holen 
    7.Felix Luyten 
    8.Hendrik Caethoven 
    9.Marc Docx 
    10.Frank Rijpens

    F+ -reeks - 54,4 km - 1h23
    1.Luc SNELS 
    2.Marc Vervondel 
    3.Theo Coudyzer 
    4.Etienne Vandenhouwe 
    5.Jos Vandermeulen 
    6.William De Cremer 
    7.Jozef Saerens 
    8.Jef Everaerts 
    9.Roger Beelaert 
    10.Herman Van Den Borre 

    03-07-2016 om 21:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/07/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Gino Primo.jpg 

           Gino Primo


    Zondag 3 Juli 2016 - DIKKELVENNE (9890)

     

    Catg.A – 79,2 km – 28 deelnemers

    1-Van Damme Peter (Ophasselt)

    2-Van Der Sickel Mario

    3-Van Wijmeersch Kristof

    4-Van Geyt Koen

    5-Trenson Jan

    6-Haegeman David

    7-Weemaes Robby

    8-Van Driessche Ward

    9-De Rouck Nils

    10-Tuytschaever Steven

    11-Le Blon Michel-12-Van Sante Tristan-13-De Swert Dave-14-Van Rijckeghem Steven-15-Goossens Steven-16-Stijnen Jürgen-17-Diependaele Gerrit-18-Nevejans Kenny-19-Delaere Jens-20-Nevejans Dennis-21-Goossens Kevin-22-Peeters Nico-23-Vispoel Bryan-24-Smith Alex-25-De Sutter Maxime-26-Daems Jens-27-Bleyaert Nicolas-28-Velghe Thibault

     

    Catg.B – 66 km – 27 deelnemers

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-Smet Gert

    3-Bauwens Aron

    4-Verbeken Kurt

    5-De Bosscher Koen

    6-Diet Wim

    7-Bultinck Michel

    8-Gyselinck Eddy

    9-Lampaert Philip

    10-Van Holderbeke Frank

    11-Rombaut Wim-12-De Vlieger Sven-13-De Tremerie Franky-14-Van Drom Giovanni-15-Schaut Danny-16-Evers Vincent-17-Van De Perre Lieven-18-Verselder Hans Jurgen-19-De Waele Marnic-20-Van Roeyen Dave-21-Seynaeve Vincent-22-Van Hautekerke Glenn-23-Butler Paul-24-De Corte Peter-25-Simpson Stephen-26-Hanssen Gunther-27-De Coninck Frank

     

    Catg.C – 66 km – 23 deelnemers

    1-GINO PRIMO (Gent)

    2-Cocquyt Patrick

    3-De Moor Arie

    4-Czech Jan

    5-Janssens Kenny uit Melsele

    6-De Ridder Francis

    7-Pieters Joost

    8-Roobroeck Dirk

    9-Harms Ko

    10-Huyghe Peter

    11-Goossens Marc-12-Ballet Peter-13-Gommers Frank-14-De Coninck Wim-15-Willems Noël-16-Benoot Stanny-17-Nevejans Idesbald-18-Cosijn Ronny-19-Depuydt Dominique-20-Van Nieuwenhuyse Gentil-21-Braet Wim-22-Meyvis Serge-23-Erauw Luc

     

    Catg.D – 46,2 km – 28 deelnemers

    1-Decaestecker Patrick (Langemark)

    2-De Vos Rony

    3-Paridaens Ronny

    4-Tas Helmuth

    5-Stockman Ruddy

    6-Heye Hilair

    7-De Baets Johan

    8-Maes Jos

    9-De Naeghel Jozef

    10-De Coninck Danny

    11-Snoeck Jan-12-Polfliet Danny-13-Reubens Hendrick-14-Van Lierde Hans-15-Verzele Noël-16-De Gucht Etienne-17-Buyens Patrick-18-Cauwelier Bruno -19-Ribbens Luc-20-Coppers François-21-Lacquet Philippe-22-De Poorter Luc-23-De Vuyst Eddy-24-Somers Chris-25-Baudonck Tony-26-Bracke Wim-27-D'Hondt Freddy-28-De Sutter Willy

     

    Catg.E +65 jaar – 46,2 km – 12 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Scheirlinckx Hendrik

    3-Burggraeve Noël

    4-Moens Louis

    5-Pauwels Marcel

    6-Pieters Roland

    7-Vergult Jos

    8-Van Loon Adri

    9-Van Imschoot Roland

    10-Lockefeir Marinus

    11-Luypaert Danny-12-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar –  46,2 km – 5 deelnemers

    1-Robijns Robert

    2-De Roos Willy

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-D'Hont Joseph

    5-Vyvey Julien

     

    Niet Vergunninghouders – 79,2 km – 21 deelnemers

    1-De Smet Olivier (Semmerzake)

    2-Rombaut Maarten

    3-Van Reepingen Kevin

    4-De Bock Stef

    5-Rottiers Pieter

    6-De Grom Christophe

    7-De Sutter Stijn

    8-Bombeke Dries

    9-Koppen Cedric

    10-Noterman Bill

    11-Pedro Jacob-12-De Leeuw Jelle-13-Paridaens Rob-14-Tinel Pieter-15-Van Osselaer Tom-16-Van Overmeiren Gerry-17-Voet Jeroen-18-D'Haese Yannick-19-Spileers Kenny

    03-07-2016 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NATHALIE VERSCHELDEN met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Nathalie Verschelden.jpg   Gerben Van Houte 2015.jpg

    Nathalie Verschelden    Gerben Van Houte

    Zondag 03/07/2016 ROESELARE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 171,2 km - 45,7 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - Opgevers: 0

    1 BOOM Lars NED ASTANA PRO TEAM

    2 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    5 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL-JUMBO

    6 GATE Aaron NZL AN POST - CHAINREACTION

    7 SEYNAEVE Lander WANTY-GROUPE GOBERT

    8 SERRY Pieter ETIXX - QUICKSTEP

    9 DE CLERCQ Bart LOTTO - SOUDAL

    10 DEVRIENDT Tom WANTY-GROUPE GOBERT

    11 WALLAYS Jens 12 LIGTHART Pim NED 13 WIPPERT Wouter NED 14 VLIEGEN Loïc 15 SALOMEIN Jarl 16 KEUKELEIRE Jens 17 VAN KEIRSBULCK Guillaume 18 HOEYBERGHS Daan 19 JANS Roy 20 VAN MELSEN Kevin 21 VAN TICHELT Yorben 22 DE GENDT Aime 23 BAUGNIES Jérôme 24 VERWAEST Kevin 25 DE KETELE Kenny 26 HOLVOET Louis 27 SLEURS Christophe 28 VOSS Arnaud 29 WALLAYS Jelle 30 PAUWELS Kevin


    03/07/2016 MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 41,58 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - Opgevers: 13

    1 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    2 LAPIERE Ward DOVY KEUKENS - FCC

    3 ROSS Matthew AUS PATS VEG CYCLING

    4 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    5 MONK Cyrus AUS PATS VEG CYCLING

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 CLAEYS Timothy HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    9 DRAPAC Patrick AUS PATS VEG CYCLING

    10 VANDENBERGHE Nick VIND! CYCLING PROJECT

    11 VERBEURE Hakim 12 VANNESTE Evert 13 CASIER Arne 14 COURTENS Igor 15 DENDIEVEL Cyril FRA 16 CONSTANT Kenny 17 BOUTTÉ Jordy 18 VERSICHEL Davy 19 MEHEUS Gill 20 BEAUPREZ Benjamin 21 CALLEMEIN Pieter 22 VANCRAEYNEST Kevin 23 DE SCHUYTER Tim 24 VERVERKEN Pieter 25 VERHEGGE Jari 26 ROELAND Jordan 27 GRIMMONPREZ Django 28 WILLEMS Anton 29 D´HONDT Jari 30 MAELEGHEER Justin

     

    03/07/2016 ZWALM (ROZEBEKE) (O) - Elite z.c./U23 - 100 km - 35,78 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - Opgevers: 38

    1 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    2 VAN HOOVELS Kevin VERSLUYS TEAMUMT

    3 CULEY Marcus AUS NORTHERN SYDNEY CC

    4 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 SELLAR Timothy AUS NORTHERN DISTRICTS WA CC

    6 ANDRIES Jordi ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 BOSSAER Gatien ISOREX CYCLING TEAM

    10 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 DE VILLE Jelle 12 SIMON Kenn 13 LAGNEAUX Yoni 14 VANDAELE Thijs 15 SOBERON Zowé 16 PEERSMAN Gerben 17 GYS Jens 18 VAN DE KERCKHOVE Nick 19 VAN HERCK Glen 20 MAWBY Jackson AUS 21 LAVA Kevin 22 SNYERS Jari 23 VAN DAMME Indy 24 BEECKMAN Arnaud 25 DE SMIT Alain NED 26 LANE Samuel AUS 27 PIROTTA Darcy AUS 28 MIDDELKAMP Tom 29 DESMECHT David 30 VAN DEN BOSSCHE Angelo 33 DAS Jeroen 37 GOOSSENS Kenny


    03/07/2016 BEVEREN (O) - Dames Elite - 92 km - 38,24 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - Opgevers: 0

    1 NATHALIE VERSCHELDEN Nathalie uit Belsele KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VAN DE REE Monique NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    3 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    5 DE JONG Demi NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    6 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    7 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 VAN DEN STEEN Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    9 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 NOBUS Anja 12 KAPTHEIJNS Maud NED 13 DEBBOUDT Lensy 14 CROKET Gilke 15 VAN DEN BORN Eva NED 16 HOFFMANN Chantal LUX 17 DELHAYE Pauline FRA 18 DRUYTS Jessy 19 BAKKER Minke NED 20 VAN KERCKVOORDE Vanessa 21 BECKERS Isabelle 22 DOCX Mieke 23 VERHESTRAETEN Karen 24 GOESSENS Brenda 25 DENEEF Naïka 26 VANDER SANDE Elise 27 DEBBOUDT Sylvia 28 ACCOE Joyce 29 MULLIS Danielle USA 30 DOM Sabrina 37 DELANOTE Bonnie 43 BRITS Delphine 48 DRUYTS Demmy 50 GELUK Yva NED


    03/07/2016 BLAUBERG (HERSELT) (A) - Juniores - 87,6 km - 39,71 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - Opgevers: 7

    1 WOUTERS Kamiel NED TWC HET SNELLE WIEL

    2 OZGUR Bathuan TUR TORKU SEKER SPOR

    3 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 DEKKER David NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    8 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    9 BARENDREGT Thijs NED WIELERTEAM WAASLAND

    10 VAN DER EYCKEN Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 VAN DONINCK Alec 12 SCHELFHOUT Wies 13 VANSTEENSEL Mats 14 VERELST Jef 15 DILEK Halil Ibrahim TUR 16 ORENCIK Ahmet TUR 17 COPPELMANS Wessel NED 18 HIKMET Erdogan TUR 19 TURGUT Onur TUR 20 SERNEELS Dieter 21 VAN LAER Jan 22 CHRISTIAENS Yoshi 23 VAN STAEYEN Maarten 24 SCHILLEMANS Jonas 25 VAN BOUWEL Sander 26 GIELEN Jasper 27 VAN DEN PLAS Thomas 28 SCHERPENZEEL Jelle NED 29 BOS Lars 30 VAN DIJCK Jef

     

    03/07/2016 JESSEREN (LB) - Juniores - 83 km - 36,35 km/h

    Aantal deelnemers: 22 - Opgevers: 5

    1 GERBEN VAN HOUTE uit St.Gillis PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    3 HAUBRUGE Justin LOTTO-VC ARDENNES

    4 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    5 SCHERPENBERGH Tristan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 WUYTS Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VANMARSNIL Luca LOTTO-VC ARDENNES

    8 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 PETERS Niels NED SPORT EN MOEDIG GENK

    10 LOWIE Sebastiaan BMX VLIJTINGEN

    11 KUITEN Arjan NED 12 THONNON Bas 13 VERDIN Joris 14 HOUBEN Tom 15 BROECKX Seppe 16 CLAESSEN Bram 17 ELST Colin

    03-07-2016 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan YENTE DE CLERCQ met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Yente De Clercq.jpg 

        Yente De Clercq

    Zondag 03/07/2016 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Juniores - 88 km - 40,26 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - Opgevers: 3

    1 YENTE DE CLERCQ uit Borsbeke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 MEULEMEESTER Ruben C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 D´HOOGE Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VERLINDE Simon KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 JANSSENS Jens ISOREX CYCLING TEAM

    8 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 MEULENIJZER Rob INDIVIDUEEL

    10 PAUWELS Matthias KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 KESTENS Donovan 12 PLETINCKX Yarno 13 WAEYTENS Robin 14 DE RUYSSCHER Thibaut 15 DESCHUYTTER Casper 16 KONINGS Robbe 17 FITZWATER Matias NZL 18 GONDRY 19 RASSCHAERT Rob 20 D´HAESELEER Yarni 21 DEVENIJNS Sander 22 BRUGGEMAN Lorenzo 23 VAN DE VELDE Nico 24 STEYAERT Michael 25 DE KEUKELAERE Robbe 26 MOESKOPS Jiry 27 VAN DEN HAUTE Tom 28 VAN DEN EEDE Lauri 29 VAN KERCKVOORDE Gilles 30 DE DECKER Manus

     

    03/07/2016 OPLINTER-TIENEN (B) - Juniores - 65,4 km - 35 km/h

    Aantal deelnemers: 10 - Opgevers: 0

    1 VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    4 VERBEECK Sven CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 GAUSSIN Anthony YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 PIRA Senna CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VERLINDEN Robbert CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 PAULUS Aaron YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN


    03/07/2016 VICHTE (W) - Juniores - 94,5 km - 38,47 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - Opgevers: 2

    1 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VANOVERBERGHE Jens AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BAILLIEVIER Kilian CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DE MOL Lennerd C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 DESCHEPPER Ward CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 MULLIS Luke USA ANDRE JUNIOR DEVELOPPEMENT TEAM

    10 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    11 HINTON Hunter USA 12 DE VEIRMAN Jesse 13 DOOM Jordi 14 WUYTS Sooi 15 MOREAU Nicolas 16 MATTHYS Louka 17 VANDEPUTTE Jonas 18 BRINKMAN Herman NED 19 SAINTOBYN Quinten 20 VERLEYEN Mauro 21 DELLACHERIE Corentin 22 VANLANDEGHEM Elias 23 DERYCKERE Ruben 24 DE SMET Thibaut 25 VERDONCK Loeka 26 VESTENS Basile 27 FARVACQUE Axel 28 DEWITTE Casper 29 RAMU Emerson 30 QUINTYN Gregory

     

    03/07/2016 ZANDVOORDE-ZONNEBEKE (W) - Juniores - 81 km - 39,51 km/h

    Aantal deelnemers: : 29 - Opgevers: 0

    1 HELSMOORTEL Dwight CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    2 DERUYTTER Jasper CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    3 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    4 VERBEECK Qwinten TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 TREVE Giovanni CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 VANNESTE Wout SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 HUYGHE Gilles MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 BAELE Benoît CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    11 BOUTTÉ Niels 12 DUTOO Jérémy 13 MEERSCHAERT Leonardo 14 VANDENDRIESSCHE Stef 15 GARSBEKE Jelle 16 DECLEYRE Torsten 17 CAPPELLE Maxim 18 VANDAMME Yorben 19 JACQUES Jarne 20 ADAM Benjamin 21 DELCOURT Julien 22 DEWULF Bjarne 23 LOGIE Aaron 24 DEVOS Cedric 25 LIPPENS Glenn 26 DJE Nerodjan 27 FORREST Arend 28 MERTENS Doran 29 CASTELEIN Maxim


    03/07/2016 GEETBETS (B) - Nieuwelingen - 62 km - 37,99 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - Opgevers: 26

    1 DESPONTIN Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    4 VANHEEL Elias SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    6 LINDELAUF Melvin NED MAASLANDSTER

    7 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 PEETERS Siebe WSC HAND IN HAND BAAL

    9 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 JACOBS Owen SPORT EN MOEDIG GENK

    32 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    03/07/2016 ZINGEM - HUISE (O) - Nieuwelingen - 62 km - 38,11 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - Opgevers: 31

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 LAROY Bjarne LARES-DOLTCINI CT

    3 RAECKE Jari TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 DECUYPERE Nathan TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 FIEUW Staf CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 BYSKOV SARBO Andreas DEN LYNGBY CYCLE CLUB

    9 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    10 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    29 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    03-07-2016 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 03/07/2016 MERE (O) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 29 - Opgevers: 1 - 19,74 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 GEUDENS Robbe ACROG - BALEN BC

    3 DE BUYSSER Quinten INDIVIDUEEL

    4 AELVOET Senne WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 HANNES Victor ACROG - BALEN BC

    19 VAN POUCKE Robbe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    23 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 19 - Opgevers: 1 - 26,32 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    7 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    14 jaar - deelnemers: 23 - Opgevers: 0 - 36,19 km

    1 D´HONDT Danté KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2 VAN DEN BORRE Dylan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 GHEYSENS Laurens WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 VAN DE VELDE Senne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 LIEVENS Niels KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 CORNELIS Cody PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    22 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 LEFEBRE Jonas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    12 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    4 FEYS Malaika SPIE-DOUTERLOIGNE CT


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    03-07-2016 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE TE ZOTTEGEM VAN ZATERDAG 02/07/2016

    FOTO'S MEN ELITE TE ZOTTEGEM VAN ZATERDAG 02/07/2016     


    Zaterdag 02/07/2016 OMLOOP HET NIEUWSBLAD ZOTTEGEM (O) - Men Elite UCI - 174,9 km - 41,62 km/h

    Aantal deelnemers: 175 - Opgevers:124

    1 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VERMEERSCH Gianni VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    3 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 EVRARD Laurent TEAM 3M

    5 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    6 BAKKER Dennis NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    7 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 SCHULTING Peter NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    9 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 DELFOSSE Sébastien 12 GEUENS Alexander 13 NAESEN Lawrence 14 PLANCKAERT Edward 15 LIVYNS Arjen 16 COBBAERT Robby 17 DEGREVE Martijn 18 DE BONDT Dries 19 MENTEN Milan 20 SUNDERLAND Dylan 21 EENKHOORN Pascal NED 22 JANSSEN Adriaan NED 23 VANDEWIELE Frederik 24 DE WITTE Mathias 25 VANTHOURENHOUT Michael 26 NORSGAARD Mathias 27 THOMPSON Michael GBR 28 BOSMANS Tom 29 PLANCKAERT Emiel 30 BLOKKER Joris NED 45 BALLET Mathias
    zottegem 493.JPG
                               Winnaar te Zottegem Elias Van Breussegem.
    zottegem 503.JPG
    Podium te Zottegem winnaar Elias Van Breussegem, Gianni Vermeersch en Dennis Coenen.
    zottegem 512.JPG
    Winnaar Elias Van Breussegem, Gianni Vermeersch, Dennis Coenen en Rob Leemans.
    zottegem 473.JPG
    zottegem 411.JPG
                         Aankomst van winnaar Elias Van Breussegem te Zottegem.
    zottegem 407.JPG
                      Aankomst van winnaar Elias Van Breussegem te Zottegem.
    zottegem 420.JPG
         De spurt voor de 2de plaats met Gianni Vermeersch voor Dennis Coenen.
    zottegem 435.JPG
                                                   Spurt van het peleton.
    zottegem 394.JPG
    zottegem 380.JPG
    zottegem 369.JPG
    zottegem 332.JPG
    zottegem 308.JPG
    zottegem 300.JPG
    zottegem 241.JPG
    zottegem 175.JPG
    zottegem 145.JPG
    zottegem 081.JPG
    zottegem 063.JPG
    zottegem 038.JPG
    zottegem 034.JPG
    zottegem 021.JPG
    zottegem 013.JPG





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-07-2016 om 11:45 geschreven door kenny


    02-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/07/2016

    VWV 2015.jpg

    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 1°Seizoenszege en het behalen van de Titel Belgisch Kampioen Politie +40 jaar !!!

    De Beer Tom KOP 2013.png 

          Tom De Beer


    Zaterdag 02/07 OLEN CENTRUM

    Cat.A – 92 km

    1.Dave Bruylandts

    2.Edwin Thys

    3.Steven Nijs

    4.Jeroen Goeleven

    5.Dave Vennincx

    6.Tom De Feyter

    7.Yves Cuyvers

    8.Ward Timmermans

    9.Karel Docker

    10.Wim Van uffel

    11.Tim Timmermans 12.Jelto Veroft 13.Wouter Schoofs 14.Wim De Vries 15.Nico Indekeu 16.Dieter Jacobs 17.Christophe Veulemans 18.Rik De Vree 19.Mathias Van Der Sanden 20.Sven Vercammen 21.Pieter Wijckmans 22.KenDe Feyter 23.Michael Van de Casteele 24.Yves Boenders 25.Jef Pashuyse

     

    Cat.C – 64,4 km

    1.Edwin Raats

    2.Koen Heremans

    3.Gert De Proost

    4.Ivan Verschueren

    5.Serge Compere

    6.Peter Aerts

    7.Tom Van Eyxk

    8.Mario Wouters

    9.Patrick Vermoten

    10.Danny Serron 11.Carl Van Meer 12.Peter Ryken 13.Tom Doomen 14.Vital Pauwels 15.Stefan Verheijen

     

    Cat.D – 64,4 km

    1.Hans Wuyts

    2.Luc Van Roy

    3.Peter Vos

    4.Kris Van Der Mieren

    5.Marc Vandenwijngaerden

    6.Carl Janssens

    7.Leon Deuss

    8.Jeff Van Eyndt

    9.Luc Vrancken

    10.Eddy Van Loy

    11.Piet Hereijgers 12.Bruno Brabants 13.Jan Maegh 14.Jos Van Craen 15.Patrick Wouters

     

    Cat.E – 64,4 km

    1.Rene Van Gils

    2.Sarah Vloemans

    3.Sus Auwers

     

    Zaterdag 02/07 OLEN CENTRUM – Belgisch Kampioenschap Politie

    Cat. -40 JAAR – 64,4 km

    1.Kurt Geysen

    2.Timmy Weeckers

    3.Frederiti Pieters

    4.Damon Devriendt

    5.Nico Thijs

    6.Allain Callebaut

    7.Tristan Van Sante

    8.Jeroen Haest

    9.Wim Vanhaesevelden

    10.Kurt Van Laethem

    11.Sam Goossens 12.Niels Beelen 13.Frederik De Jonghe 14.Kenneth De Loor 15.Steven De Pelsmaeker 16.Roel Depraetere 17.Bart Boumon 18.Kevin Pandelaers 19.Wesley Gijsbrechts 20.Nico Van de Wygaert

     

    Cat. +40 jaar – 64,4 km

    1.TOM DE BEER (Hamme)

    2.Nico Roose

    3.Glenn Van Hautekerke

    4.Jurgen De Loecker

    5.Dirk Beullens

    6.Daniel Garcia

    7.Achim Vandenbossche

    8.Koen Bonne

    9.Yve Neefs

    10.Hans Mandervelt

    11.Ben Benhaddou 12.Marc Schepers 13.Peter Vetenburg 14.Jan De Bruycker 15.Philippe Vilein 16.Benny Claes

     

    Cat.Dames

    1.Fatima Berton

    2.Anne-Mie Depreitere

    3.Ginie Yolens Bogaert

    02-07-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 5°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thibau Verhofstadt.jpg 

     Thibau Verhofstadt

    Zaterdag 02/07/2016 OMLOOP HET NIEUWSBLAD ZOTTEGEM (O) - Men Elite UCI - 174,9 km - 41,62 km/h

    Aantal deelnemers: 175 - Opgevers:124

    1 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VERMEERSCH Gianni VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    3 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 EVRARD Laurent TEAM 3M

    5 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    6 BAKKER Dennis NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    7 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 SCHULTING Peter NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    9 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 DELFOSSE Sébastien 12 GEUENS Alexander 13 NAESEN Lawrence 14 PLANCKAERT Edward 15 LIVYNS Arjen 16 COBBAERT Robby 17 DEGREVE Martijn 18 DE BONDT Dries 19 MENTEN Milan 20 SUNDERLAND Dylan 21 EENKHOORN Pascal NED 22 JANSSEN Adriaan NED 23 VANDEWIELE Frederik 24 DE WITTE Mathias 25 VANTHOURENHOUT Michael 26 NORSGAARD Mathias 27 THOMPSON Michael GBR 28 BOSMANS Tom 29 PLANCKAERT Emiel 30 BLOKKER Joris NED 45 BALLET Mathias

     

    02/07/2016 DWARS DOOR ICHTEGEM (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 137,6 km - 38,89 km/h

    Aantal deelnemers: 81 - Opgevers: 45

    1 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 PLOVIE Wiebren MIX1 VL TECHNICS / HOUTLAND WESTKUST

    3 VAN HOLDERBEKE Mathias WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 JONCKHEERE Michael MIX-INDIVIDUEEL

    5 BASSON Gustav RSA MIX-INDIVIDUEEL

    6 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 VAN HERCK Glen MIX-INDIVIDUEEL

    8 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    9 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    10 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    11 DEBUYSERE Wannes 12 ARDUINO Giovane BRA 13 DE CORTE Axel 14 VANCOMPERNOLLE Jan 15 ROELENS Joachim 16 GOUEL Valentin FRA 17 VERMET Joran 18 VAN GANSEN Sam 19 MONTAIGNE Jorn 20 BEUSELINCK Briek 21 VAN NYEN Hans 22 VANDER MEIREN Ward 23 DEVROYE Kim 24 BIEBAU Aaron 25 PATTYN Jeroen 26 ADRIAENS Bert 27 VERVAEKE Aäron 28 VAN BOST Victor 29 HARBONNIER Seb FRA 30 HAENEBALCKE Svenerick

     

    02/07/2016 MELLE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 40,64 km/h

    Aantal deelnemers: 118 - Opgevers: 37

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 KENNEBRY Conor IRL AQUA BLUE

    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 HAVIK Piotr NED TEAM 3M

    7 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 BOSSAER Gatien 12 KUYSTEN Joshua NZL 13 SCHOFIELD Jacob USA 14 BOLSENS Kris 15 O´CALLAGHAN Mark IRL 16 VAN RENTERGHEM Boris 17 STEAVENSON Ben USA 18 LIEVENS Niels 19 CULEY Marcus AUS 20 DE PLUS Jasper 21 DE MEYERE Jens 22 ONGHENA Matthias 23 VAN ACKER Kevin 24 EECKHOUT Kurt 25 HEIRBAUT Tony 26 HAERINCK Steven 27 PLATTEAU Niels 28 DE WILDE Arno 29 VERKERKEN Miel 30 PERSOON Wouter 31 BAEYENS Dennis 37 DILLEN Ruben 40 VERSCHUEREN Robin 54 JANSSENS Jarrid 58 VAN ROOSBROECK Patrick


    02/07/2016 DEINZE-VINKT (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers: 50 - Opgevers: 27

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    3 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 DELOOF Senne ISOREX CYCLING TEAM

    5 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 HUIJBREGTS Jesse NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    8 DE VRIES Jan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 LEFEVER Valentin MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VESTENS Basile SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    11 MARTENS Michiel 12 WANTE Jari 13 GONDRY Quinten 14 MYNSBERGHE Pavel 15 DHONT Arnoud 16 REYES Cesar USA 17 HERRERA David USA 18 BLONDEEL Bjorn 19 PARK Matthew KOR 20 GAUSSIN Anthony 21 DE BROUWER Jeffrey 22 FRANSSENS Yannick 23 VAN DORPE Guus

    02-07-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 02/07/2016 MERCHTEM (A) – Juniores – 80 km – 39,3 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - Opgevers: 8

    1 OZGUR Batuhan TUR TORKU SEKERSPOR

    2 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 TURGUT Onur TUR IZMITBRISA SK

    4 DILEK Haul Brahim TUR TORKU SEKER SPOR

    5 CLAUWAERT Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W

    7 T´SEYEN Wout DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 DE PROOST Dries DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 ADAM Florian VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99

    11 ROELENS Robbe 12 VAN DIJCK Jef 13 BAEYENS Yorgo 14 KAESEMANS Jasper 15 VAN DE VELDE Guillaume 16 CREYGELMAN Jens 17 VAN LIPPEVELDE Sander 18 MOESKOPS Jiry 19 VERBERCKMOES Fabio 20 LINTHOUDT Arne 21 BRESSELEERS Jonas 22 VERSTREPEN Arno 23 BUYL Maxim 24 FOCQUET Mathijs 25 DECLEYRE Jens 26 DE ROP Michiel 27 MATTHYS Louka 28 AKDENIZ Dylan 29 NICLAES Sander 30 HIKMET Erdogan TUR

     

    02/07/2016 RUDDERVOORDE – Juniores – 85 km – 37,75 km/h

    Aantal deelnemers: 21 – Opgevers: 1

    1 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 VANDERBEKEN Brent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 SEGAERT Loïc TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VERMOTE Gianni VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 DELSAUT Anthony CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 VERBEECK Qwinten TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VANNESTE Wout SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 COMPERNOLLE Mats MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 DOOM Jordi 12 VAN KEIRSBULCK Engelbert 13 ANECA Seppe 14 DEVLIEGHERE Tibo 15 SLABBINCK Sietse 16 GARSBEKE Jelle 17 GHEQUIERE Jens 18 VERBEURE Jordy 19 BRUNEEL Jens 20 PINTELON Jens


    Zaterdag 02/07/2016 HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 67,2 km - 38,63 km/h 

    Aantal deelnemers: 80 - Opgevers: 30

    1 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    4 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 NECAR Onur TUR BOLU GENC

    6 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    7 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    9 SMETS Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 JORIS Senne ACROG - BALEN BC

    46 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.


    02/07/2016 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Nieuwelingen - 64,8 km - 37,06 km/h

    Aantal deelnemers: : 60 - Opgevers: 3

    1 DESTATSBADER Thibo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    5 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 FOLENS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 MATTON Gianni SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 DE MONCHAUX - IRONS Logan GBR UK TRACK ACCREDITATION

     

    02/07/2016 TIELRODE (O) - Dames Jeugd - 67 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 29 - Opgevers: 2 - 67 km

    1 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 SCAVONE Dina ACROG - BALEN BC

    6 FEYTENS Ellen INDIVIDUEEL

    7 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    8 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 PANTON Megan GBR WOODWICH CC

    10 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    13 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

     

    Dames Juniores - deelnemers: 31 - Opgevers: 2 - 67 km

    1 CENT Marit NED WV BEET IT

    2 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    3 JONGERIUS Claudia NED ACROG - BALEN BC

    4 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CT

    6 MARIEN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    7 VERMEER Sanne NED AR EN TV DE ADELAAR

    8 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    10 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    16 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    02-07-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 02/07/2016 ZULTE (O) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 23 - Opgevers: 1 - 20,34 km

    1 PRESTIANNI Sacha SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    2 VAN SPEYBROEK Matti INDIVIDUEEL

    3 D´HOUST Yani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 VANDENBOSSCHE Joshua WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VANDERSTEENE Thiemen MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    21 DE ROECK Xiano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 26 - Opgevers: 1 - 24,86 km

    1 LAMBRECHT Michiel TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 DALLE Jens KVC NOORDZEEMEEUW

    4 VAN COPPERNOLLE Yoni ISOREX CYCLING TEAM

    5 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 BROSENS Kyano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 34 - Opgevers: 0 – 36,16 km

    1 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    3 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 DE ROECK Dante VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 1 - Opgevers: 0

    1 ROTTIERS Margot MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2 - Opgevers: 1

    1 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 3 - Opgevers: 0

    1 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM

    3 GYSSELS Fien WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    02-07-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    01-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/07/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 01/07/2016 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 103 km - 40,54 km/h
    Aantal deelnemers: 28 - Opgevers: 0

    1 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    2 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    5 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO

    7 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    8 WAGEMANS Koen INDIVIDUEEL

    9 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    11 DELAMEILLEURE Mathias 12 DE WITTE Brecht 13 VERFAILLIE Arne 14 LEFEVER Nico 15 CLARYSSE Diego 16 HAUDIQUET Pierre FRA 17 DE JAEGHERE Ruben 18 CLAERHOUT Sven 19 VERHAEGEN Sören 20 DEVOLDERE Niki 21 MOENAERT Mathias 22 DESMET Mathias 23 VANDERBEKEN Bjarne 24 DENOLF Ritchie 25 SERLET Tom 26 DRIESSENS Niels 27 DEGRANDE Arne 28 VASTMANS Dries

     

    01/07/2016 MERLBEKE KWENENBOS (O) - Nieuwelingen - 66 km - 39,85 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - Opgevers: 22

    1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 KERREMANS Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 ONUR Necar TUR NATIONAAL TEAM

    9 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    28 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    33 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    01-07-2016 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 30/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 30/06/2016
    OOSTENDE (KONTERDAM) (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 40,54 km/h 

    Aantal deelnemers: 48 - Opgevers: 1

    1 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    2 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    3 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 SOENENS Alessandro SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    5 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    6 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLINGELITE

    9 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 DE DECKER Steven 12 DECLERCQ Thierry 13 BLOMME Lorenzo 14 ÜZGÜN Canday TUR15 JONCKHEERE Michael 16 VAN BETSBRUGGE Jonathan 17 VERMET Joran 18 VANDENBUSSCHE Jari 19 DE BAETS Kristof 20 VANDER MEIREN Ward 21 TOORTELBOOM Frederik 22 VANDENBERGHE Nick 23 BOSMANS Arne 24 KARANDASHEV Petr RUS 25 DAUW Jasper 26 VANDERBAUWHEDE Michiel 27 J BOARDMAN Samuel USA 28 VANTHOURNOUT Brecht 29 DELMOTTE Dennis 30 VANDAELE Philip

     

    30/06/2016 OPLINTER-TIENEN (B) - Elite z.c./U23 - 118 km - 42,4 km/h 

    Aantal deelnemers: 114 - Opgevers: 65

    1 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 HEYMANS Jonas TEL & CO CYCLING TEAM

    4 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 DONNAY Laurent BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    6 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VOSS Arnaud VERANCLASSIC - AGO

    8 DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

    9 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 RUYTERS Brecht VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VAN GOIDSENHOVEN Kurt 12 VAN BROEKHOVEN Bram 13 PEELAERS Jeff 14PIETERS Frederik 15 TEASDALE Josh GBR 16 KLOECK Dario 17 PATTYN Karel 18BRIESEN Brent 19 VANDERVEKEN Yoran 20 HENDRICKX Jorg 21 VAN HERCK Glen 22 CLÉ Brent 23 PHILIPS Jonas 24 VERTESSEN Mathias 25 GREMELPONT Axel 26 PATTYN Jeroen 27 CAMERLINCKX Gregory 28 LOENDERS Glenn 29 PAULS Geoffrey 30 ANDRIEU Maxim 48 DE KEERSMAEKER Alexander

    01-07-2016 om 19:33 geschreven door kenny


    30-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WICHELEN VAN WOENSDAG 29/06/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WICHELEN VAN WOENSDAG 29/06/2016     


    Woensdag 29/06/2016 WICHELEN-SERSKAMP (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,27 km/h 

    Aantal deelnemers: 73 - Opgevers: 27

    1 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 HENNEBRY Conor IRL AQUABLUE

    7 SELLAR Timothy AUS NORTHERN DISTRICTS WA CC

    8 KUYSTEN Joshua NZL FORESTLAND WHEELERS

    9 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 MAWBY Jackson AUS 12 VAN DAMME Davy 13 SPURRELL Tyler AUS 14 VERHOEVEN Nico 15 CARMAN Ben AUS 16 LAGNEAUX Yoni 17 DAS Jeroen 18 SCHOFIELD Jacob USA 19 BONTINCK Karel 20 MORGAN Alexander AUS 21 MOTTE David 22 PIROTTA Darcy AUS 23 FABRI Hannes 24 O CALLAGHEN Mark IRL 25 DE WINTER Gordon 26 EECKHOUT Kurt 27 DONIE Birger 28 J BOARDMAN Samuel USA 29 FLION Jorgen 30 DE VLIEGER Robin 40 VAN DAMME Bart 42 VERSCHUEREN Robin 44 WANTE Nick
    SERSKAMP 678.JPG
    Podium te Serskamp met winnaar Kevin Van Impe, Tijs Delbaere en Christophe Van Cauwenberghe.
    SERSKAMP 676.JPG
    Podium te Serskamp met winnaar Kevin Van Impe, Tijs Delbaere en Christophe Van Cauwenberghe.
    SERSKAMP 688.JPG
                                       Winnaar te Serskamp Kevin Van Impe.
    SERSKAMP 639.JPG
                          Aankomst van winnaar Kevin Van Impe voor Tijs Delbaere.
    SERSKAMP 645.JPG
                             Aankomst van de 3de Christophe Van Cauwenberghe.
    SERSKAMP 633.JPG
                                                    Jeroen Das op kop.
    SERSKAMP 622.JPG
                                           De laatste groep renners in de wedstrijd.
    SERSKAMP 619.JPG
            De 2 achtervolgers Kevin Neirynck en Christophe Van Cauwenberghe.
    SERSKAMP 618.JPG
           De 2 leiders Tijs Delbaere en Kevin Van Impe met nog 2 ronden te rijden.
    SERSKAMP 608.JPG
        De spurt van het peloton dat 2 ronden van het einde uit wedstrijd verdween.
    SERSKAMP 400.JPG
    SERSKAMP 282.JPG
    SERSKAMP 176.JPG
    SERSKAMP 173.JPG
    SERSKAMP 103.JPG
                                                             Tim Vercauteren
    SERSKAMP 101.JPG
                                                     De groep van 10 leiders.
    SERSKAMP 082.JPG
    SERSKAMP 066.JPG
                                        In 3de positie Jori Van Steenberghen.
    SERSKAMP 168.JPG
    SERSKAMP 062.JPG
    SERSKAMP 040.JPG
    SERSKAMP 111.JPG
    SERSKAMP 031.JPG
                   De start te Serskamp van de Elite z.c. & U23 met 73 deelnemers.
    SERSKAMP 029.JPG
    SERSKAMP 026.JPG
    SERSKAMP 023.JPG
    SERSKAMP 687.JPG
                             Na de wedstrijd zich opfrissen in het bushokje.









    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-06-2016 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 29/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thibau Verhofstadt.jpg 

        Thibau Verhofstadt

    Woensdag 29/06/2016 - OETINGEN (B) - Men Elite UCI - 185 km - 42,18 km/h

    Aantal deelnemers: 175 - Opgevers: 117

    1 BAUGNIES Jérôme WANTY - GROUPE GOBERT

    2 CLAEYS Dimitri WANTY - GROUPE GOBERT

    3 HABEAUX Gregory WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    4 PLACKAERT Baptiste WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    5 MCNALLY Mark GBR WANTY - GROUPE GOBERT

    6 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    7 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    8 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    9 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC-AGO

    10 DE BONDT Dries VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    11 JANSSENS Jimmy 12 MEIJERS Jeroen NED 13 DIELEMAN Michiel 14 LEEMANS Rob 15 BACKAERT Frederik 16 GUNST Davy NED 17 VAN KESSEL Corne NED 18 ARIESEN Willem NED 19 JULES Justin FRA 20 VAN DEN BERG Julius NED 21 BIERMANS Jenthe 22 STALLAERT Joeri 23 GOOLAERTS Michael 24 VAN MEIRHAEGHE Jef 25 AERTS Toon 26 DELFOSSE Sébastien 27 DE ROOZE Niels 28 DE VYLDER Lindsay 29 GOOSSENS Kobe 30 WALLAYS Jens 33 NAESEN Lawrence

     

    29/06/2016 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km -  43,8 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - Opgevers: 1

    1 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 MONK Cyrus AUS PATS VEG CYCLING

    4 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    5 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    6 DEBOOT Bruce TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 BASSON Gustav RSA VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 PYFFEROEN Miel TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 DE NAUW Sigfried ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 DESMET Jani 12 ROSS Matthew AUS 13 TRIBOUT Bart 14 CLAERHOUT Sven 15 VERMEULEN Emiel 16 DEMUYNCK Koen 17 CLAEYS Timothy 18 LAPIERE Ward 19 ROLET Sylvain 20 PAUWELS Nills 21 SCHOTTE Lauwrence 22 EVANS Sam AUS 23 ANECA Ciske 24 SABBE Enzo 25 WAGEMANS Koen 26 STOCKMAN Michiel 27 PATTYN Jamie 28 DE DONCKER Balder 29 WYDOOGHE Jaron 30 STOCKMAN Abram

     

    29/06/2016 WICHELEN-SERSKAMP (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,27 km/h 

    Aantal deelnemers: 73 - Opgevers: 27

    1 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 HENNEBRY Conor IRL AQUABLUE

    7 SELLAR Timothy AUS NORTHERN DISTRICTS WA CC

    8 KUYSTEN Joshua NZL FORESTLAND WHEELERS

    9 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 MAWBY Jackson AUS 12 VAN DAMME Davy 13 SPURRELL Tyler AUS 14 VERHOEVEN Nico 15 CARMAN Ben AUS 16 LAGNEAUX Yoni 17 DAS Jeroen 18 SCHOFIELD Jacob USA 19 BONTINCK Karel 20 MORGAN Alexander AUS 21 MOTTE David 22 PIROTTA Darcy AUS 23 FABRI Hannes 24 O CALLAGHEN Mark IRL 25 DE WINTER Gordon 26 EECKHOUT Kurt 27 DONIE Birger 28 J BOARDMAN Samuel USA 29 FLION Jorgen 30 DE VLIEGER Robin 40 VAN DAMME Bart 42 VERSCHUEREN Robin 44 WANTE Nick

     

    29/06/2016 OETINGEN (B) - Juniores - 51 km - 39,41 km/h 

    Aantal deelnemers: 50 - Opgevers: 8

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 TIMMERMANS Tim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN LYSEBETH Mathias ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 PRIEELS Robbe KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 VAN LIPPEVELDE Sander KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9 VERSTREPEN Arno WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VANHALST Thomas LOTTO-VC ARDENNES

    11 VAN HAMME Kevin 12 MULLIS Luke USA 13 KAESEMANS Jasper 14 VOLKAERT Jonas 15 VAN DER HAEGEN Jarne 16 VERMANG Daan 17 DE CLERCQ Yente 18 DE GREEF Tim 19 RAMU Emerson 20 HERRERA David USA 21 MARIT Arne 22 AKDENIZ Dylan 23 REYES Cesar USA 24 BAERT Jordi 25 CREYGELMAN Jens 26 HEMELINGS Dries 27 FRANÇOIS Casper 28 FELIX Robbe 29 VAN DEN HAUTE Tom 30 VAN DE VELDE Guillaume

     

    29/06/2016 RAVELS (A) - Juniores - 86 km - 42,77 km/h 

    Aantal deelnemers: 32 - Opgevers: 0

    1 VAN DER HORST Dennis NED WV NOORD-WESTHOEK

    2 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 DEKKER David NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    5 DE PEUTER Dylan WSC HAND IN HAND BAAL

    6 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN OEVELEN Wanne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    9 GERINCKX Joni DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 HENNEKAM Martijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    11 HUYGEN Wout 12 GELEIJNSE Marco NED 13 MARIS Elias 14 COMMISSARIS Lucas 15 VAN SCHAEYBROEK Jonas 16 HOGEWEG Tom NED 17 VAN DER EYCKEN Brent 18 BARENDREGT Thijs NED 19 KERKHOFS Bob NED 20 LETEN Matthias 21 VAN LAER Jan 22 VAN ALPHEN Damian NED 23 VAN DONINCK Alec 24 VANSTEENSEL Mats 25 TOEN Max 26 DIERCKX Joëy 27 VAN DONGEN Ruben NED 28 GIELEN Jasper 29 VAN DER KNAAP Jeroen NED 30 MERTENS Neel

     

    29/06/2016 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 67,1 km - 39,5 km/h

    Aantal deelnemers: 81 - Opgevers: 10

    1 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    5 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 CLEENEWERCK Tjorven TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 FORRET Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    26 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30-06-2016 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 29/06/2016

    VWV 2015.jpg

    Woensdag 29/06 - Wiekevorst


    Cat.A - 77 km

    1.Senne Steegmans

    2.Dave Bruylandts

    3.Nick De Weerdt

    4.Eric De Decker

    5.Pieter Wijckmans

    6.Gody Jacobs

    7.Tomas Leysen

    8.Joris Verheyden

    9.Wim De Vries

    10.Sven Vercammen

    11.Hanne Vos 12.Wouter Schoofs 13.Nick Janssen 14.Tristan Steegmans 15.Kristof Wijckmans 16.Louis Eggers 17.Tom De Beer 18.Kevin Steurs 19.Olivier Ongenae 20.Laurent Hannet 21.Christophe Veulemans 22.Jeroen Goeleven 23.Philippe Van Opstal 24.Philip Valgaeren 25.Thomas Fierens

     

    Cat.C - 59 km

    1.Kris Witvrouwen

    2.Koen Heremans

    3.Ivan Verschueren

    4.Raf Vervloesse

    5.Gert Hermans

    6.Vital Pauwels

    7.Gert De Proost

    8.Serge Compere

    9.Mario Wouters

    10.Peter Aerts

    11.Luc Peeters 12.Patrick Vermoten 13.Peter Ryken 14.Wim Van Berghen 15.Ronny Follon

     

    Cat.D - 59 km

    1.Luc Van Roy

    2.Daniel Van Der Mieren

    3.Luc Vrancken

    4.Johnny Vertessen

    5.Bruno Brabants

    6.Marc De Cock

    7.Carl Janssens

    8.Wim Van Thielen

    9.Peter Vos

    10.Jan Maegh

    11.Jos Van Craen 12.Eddy Van Loy 13.Leon Deuss 14.Rudi Claes 15.Paul Fierens

     

    Cat.E - 59 km

    1.Rene Van Gils

    2.Chris Geerts

    3.Roland De geest

    4.Marc Dockx

    30-06-2016 om 20:03 geschreven door kenny


    29-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 29/06/2016

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Yves Delhasse en Glenn Van Hautekerke vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 35 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Uiteindelijk terug eens een droge dag en dus kon de midweek duurtraining van start gaan. De kopmannen zorgden voor een strak tempo en vooraan werd er zeer regelmatig gewisseld. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35,2 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Hank Mees , Nico De Roeck , Wim De Cleen , Wouter De Cleen , Dr.Frank De Winter , Kris Bolsens , Giovanni Van Drom , Dirk De Pauw , Kristoff Heyns , Philip Van Havenbergh , Kenny De Permentier , Glenn Van Hautekerke , Ruben Dillen , Cornelis Van Der Haeven , Walter Meseure , Patrick Deyaert , Adrien Maes , Michel Van Osselaer , Kurt Van Raemdonck , Ludwig De Bock , William Despeels , Yves Delhasse , Leo Mares , Walter Verhelst , Dirk Cleys , Dirk Heyrman , Vermeulen , Rudi Franssens , ?????? en Kenny Janssens.

    29-06-2016 om 18:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS TE ST.JANSTEEN VAN DINSDAG 29/06/2016

    FOTO'S AMATEURS TE ST.JANSTEEN VAN DINSDAG 29/06/2016     


    Dinsdag 28/06/2016 ST.JANSTEEN (Nl) – Amateurs – Criterium 80 km

    Aantal deelnemers: 44

    1 Eloy Raas (Hendrikskinderen)
    2 Koen van de Klundert
    3 Lieven Anthonise
    4 Hans Dekkers
    5 David van Eerd
    6 Pim van de Klundert
    7 Wouter de Groot
    8 Tom de Vreede
    9 Witten Anthonise
    10 Tom Goovaerts
    11 Jan van Aert 12 Roy Gijzel 13 Jimmy de Bruyn 14 Marcel Foudraine 15 Jarno van Guyse 16 Alexander De Keersmaeker 17 Michel Stroosnijder 18 Dante de Ruysscher 19 Ramon Vleugel 20 Bryan van Rutten 21 Dennis Raadtgever 22 Rick Craenen 23 Niels van der Pijl 24 Danny Nachtegael 25 Maarten Burm 26 Lars Adriaansen 27 Bas Nieuwkoop 28 Michel Bunder 29 Jeroen Heijens 30 Arie van 't Geloof 31 Pieter Israel 32 Kris Bolsens 33 Wouter Persoon 34 Bryan Maes 35 Corne Verhoeks 36 Lex Nederlof 37 Alain de Smit 38 Tom Middelkamp 39 Peter de Winter 40 Ronan van Zandbeek 41 Peter de Braal
    28-6-2016- sint jansteen 529.JPG
    Podium te St.Jansteen met winnaar Eloy Raas, Koen van de Klundert, Lieven Anthonise
    en Jimmy de Bruyn.
    28-6-2016- sint jansteen 522.JPG
    Podium te St.Jansteen met winnaar Eloy Raas, Koen van de Klundert, Lieven Anthonise
    en Jimmy de Bruyn.
    28-6-2016- sint jansteen 514.JPG
    Podium te St.Jansteen met winnaar Eloy Raas, Koen van de Klundert en Lieven Anthonise.
    28-6-2016- sint jansteen 518.JPG
                   Jimmy de Bruyn krijgt de 'RAT' van de wethouder te St.Jansteen.
    28-6-2016- sint jansteen 464.JPG
    Aankomst van winnaar Eloy Raas voor Koen van de Klundert en Lieven Anthonise.
    28-6-2016- sint jansteen 463.JPG
     Aankomst van winnaar Eloy Raas voor Koen van de Klundert en Lieven Anthonise.
    28-6-2016- sint jansteen 467.JPG
      Plaats 4 ging naar Hans Dekkers voor David van Eerd en Pim van de Klundert.
    28-6-2016- sint jansteen 473.JPG
                                                    Spurt van het peloton.
    28-6-2016- sint jansteen 359.JPG
    28-6-2016- sint jansteen 321.JPG
                                             Bryan Maes en Jarno Van Guyse.
    28-6-2016- sint jansteen 300.JPG
    28-6-2016- sint jansteen 289.JPG
                                                         Kris Bolsens
    28-6-2016- sint jansteen 255.JPG
    28-6-2016- sint jansteen 250.JPG
                                                           Bryan Maes
    28-6-2016- sint jansteen 241.JPG
    28-6-2016- sint jansteen 210.JPG
                                                   Kris Bolsens uit Kruibeke.
    28-6-2016- sint jansteen 175.JPG
    28-6-2016- sint jansteen 170.JPG
                                                Tom Middelkamp
    28-6-2016- sint jansteen 152.JPG
    28-6-2016- sint jansteen 081.JPG
                                         Rechts Jarno Van Guyse uit Stekene.
    28-6-2016- sint jansteen 076.JPG
    28-6-2016- sint jansteen 051.JPG
    28-6-2016- sint jansteen 047.JPG
                         In 2de positie Alexander De Keersmaeker uit Kruibeke.
    28-6-2016- sint jansteen 043.JPG
                                                           Bryan Maes
    28-6-2016- sint jansteen 033.JPG
    28-6-2016- sint jansteen 028.JPG
    28-6-2016- sint jansteen 024.JPG
    28-6-2016- sint jansteen 016.JPG
                       De start te St.Jansteen van de Amateurs met 44 deelnemers.


     



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-06-2016 om 11:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 28/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag
    28/06/2016 NIEUWPOORT (W) - Elite z.c./U23 - 60 km - 45,79 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - Opgevers: 2

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    3 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 COOLS Michael EFC-ETIXX

    6 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    7 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    8 D´HOORE Giorgio VIND! CYCLING PROJECT

    9 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    10 BOSMANS Arne TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 VAN BETSBRUGGE Jonathan 12 LAVA Kevin 13 JONCKHEERE Michael 14 LANGEDOCK Mathieu 15 DE MAREZ Ruben 16 HOUTTEMAN Nico 17 LEYMAN Celestin 18 VERHEGGE Jari 19 TALEUX Jean Baptiste FRA 20 MEHEUS Gill 21 NOPPE Christophe 22 ÜZGÜN Canday TUR 23 ALDERWEIRELD Robin 24 VANCRAEYNEST Kevin 25 VANHOUCKE Herman 26 VANDENBUSSCHE Tom 27 RELAES Jacob 28 LAMBRECHT Martijn 29 DECLERCQ Jan-willem

     

    28/06/2016 STADEN (W) - Elite z.c./U23 - 69,3 km - 43,52 km/h 

    Aantal deelnemers: 32 - Opgevers: 4

    1 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    2 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    3 PLANCKAERT Edward LOTTO SOUDAL

    4 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    7 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    8 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT

    9 CAMERON Jeremy AUS ST KILDA CT

    10 VAN RAEPENBUSCH Ruben

    11 CASIER Arne 12 BARBIER Davy 13 DELTOMBE Kevin 14 TOORTELBOOM Frederik 15 VANDERBEKEN Bjarne 16 CLAEYS Kevin 17 VANNESTE Evert 18 SEMERANO Kevin 19 FEYS Dominique 20 ACKE Pieter 21 PLANCKAERT Emiel 22 ROELENS Joachim 23 DEVOLDERE Niki 24 VERVERKEN Pieter 25 VERMEULEN Niels 26 GRIMMONPREZ Django 27 LEFEVER Nico 28 DEBACKERE Pieter-jan

     

    28/06/2016 ZOMERGEM (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 104,4 km - 45,58 km/h 

    Aantal deelnemers: 122 - Opgevers: 24

    1 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL

    2 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    4 BUYSSE Lennert DAGPAS

    5 BOSSAER Gatien ISOREX CYCLING TEAM

    6 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 VANOVERSCHELDE Kobe INDIVIDUEEL

    8 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    9 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 VERSICHEL Davy W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 DE MEYERE Jens 12 VANDENBUSSCHE Ron 13 VAN DYCK Wesley 14 PARIDAENS Jasper 15 MUYS Ayton 16 VERMEIREN Tom 17 ONGHENA Matthias 18 DULT Jasper 19 DIERICKX Anthony 20 PIRARD Maxim 21 OLIEBOS Jordy 22 BUNTINX Auxence 23 DE ZUTTER Kristof 24 CAMERLINCKX Gregory 25 VAN DER HAEGHEN Ruben 26 LAMMERTIJN Foeke 27 SLABINCK Indiana 28 DE RHO Nicolay 29 DE VISSCHER Glenn 30 BYTEBIER Jay 49 SMAGGHE Wouter 56 VAN KERCHOVE Jonathan 58 VAN BUGGENHOUT Joeri

     

    28/06/2016 NIEUWPOORT (W) - Dames Elite - 44 km - 40,47 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - Opgevers: 0

    1 VAN DEN BORN Eva NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW

    7 VANDENBROUCKE Saartje TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    8 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 DEBBOUDT Sylvia KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 DE CRITS Nel TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    11 BAMELIS Sanne 12 DOCX Mieke 13 LOUCHAERT Justine 14 FLAMENT Aurore FRA 15 VANDEWALLE Isabel 16 VAN WIJK Eltina NED 17 MOONEN Puck NED 18 LEENKNEGT Liliane 19 VERHAEST Sara 20 FREMINEUR Terry 21 BRITS Delphine 22 VERMEIRE Lisa 23 BROSSARD Emmanuelle FRA

    28/06/2016 ST.JANSTEEN (Nl) – Amateurs – Criterium 80 km

    Aantal deelnemers:

    1 Eloy Raas (Hendrikskinderen)
    2 Koen van de Klundert
    3 Lieven Anthonise
    4 Hans Dekkers
    5 David van Eerd
    6 Pim van de Klundert
    7 Wouter de Groot
    8 Tom de Vreede
    9 Witten Anthonise
    10 Tom Goovaerts
    11 Jan van Aert 12 Roy Gijzel 13 Jimmy de Bruyn 14 Marcel Foudraine 15 Jarno van Guyse 16 Alexander De Keersmaeker 17 Michel Stroosnijder 18 Dante de Ruysscher 19 Ramon Vleugel 20 Bryan van Rutten 21 Dennis Raadtgever 22 Rick Craenen 23 Niels van der Pijl 24 Danny Nachtegael 25 Maarten Burm 26 Lars Adriaansen 27 Bas Nieuwkoop 28 Michel Bunder 29 Jeroen Heijens 30 Arie van 't Geloof 31 Pieter Israel 32 Kris Bolsens 33 Wouter Persoon 34 Bryan Maes 35 Corne Verhoeks 36 Lex Nederlof 37 Alain de Smit 38 Tom Middelkamp 39 Peter de Winter 40 Ronan van Zandbeek 41 Peter de Braal

    29-06-2016 om 11:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 28/06/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 20°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

        Patrick Cocquyt

     

    Dinsdag 28 Juni 2016 - WACHTEBEKE (9185)


    Catg.A – 60 km – 77 deelnemers

    1-Cooman Mauro (Oordegem)

    2-Van Sante Tristan

    3-Alonso Alexander

    4-Coomans Bjorn

    5-Segers Jimmy

    6-Moerman Jens

    7-Le Blon Michel

    8-De Baene Tim

    9-Andries Kevin

    10-Poppe Stef

    11-Van Rijckeghem Steven-12-Brijs Gert-13-Van Steenkiste Wim-14-Van Hille Glenn-15-Maes Vincent-16-Van de Casteele Michaël-17-Lindhout Onno-18-D'Haese Yannick-19-Dhondt Gunter-20-De Kimpe Nick-21-Diependaele Gerrit-22-Daems Jens-23-Cooman Gianni-24-De Rubbel Yves-25-de Meijer Christian-26-Viaene Cedric-27-Van Gaeveren Gunther-28-Guequierre Roy-29-Van Vlierberghe Bart-30-Lauwers Guillaume-31-Beresole Dominic-32-Weemaes Robby-33-Van der Stock Dieter-34-Pijcke Jeroen-35-Peirsman Jan-36-De Leenheer Tom-37-Van Wiele Yannick-38-Vanderborght Pieter-39-Bogaert Sammy-40-Van Laethem Philippe-41-Bogaert Steven-42-Van Der Linden Davy-43-Vossaert Matthias-44-Timbreur Jonas-45-Sterck Gunter-46-Snoeck Mathias-47-Vervaet Jan-48-Van Ryssel Mike-49-Rombaut Maarten-50-Vandriessche Kenneth-51-Schoonacker Jehudi-52-Maenhout Tommy-53-Pysson Shane-54-Serverius Jonas-55-Rouan Tom-56-Kramer Guido-57-Roegiest Mario-58-Van Damme Danny-59-Chrisitaens Frederik-60-Goossens Steven-61-De Wit Wim-62-Bekaert Tim-63-De Bock Stef-64-Poelman Tim-65-Verstraeten Stijn-66-De Vlieger Jonas-67-Christiaens Glenn-68-Bleyaert Nicolas-69-Geernaert Joachim-70-De Doncker Tim-71-De Bock Erwin-72-De Geyter Sebastiaan-73-Smetrijns Wim-74-D'Hoore Maarten-75-Van De Walle Mike-76-Nachtergaele Sven-77-Van Peteghem Jeroen

     

    Catg.B – 60 km – 34 deelnemers

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-Van Roeyen Dave

    3-Wytinck Luc

    4-Saeys Tom

    5-Van De Perre Lieven

    6-Maes Peter

    7-Janssens Bert

    8-Dhondt Willem

    9-Van De Kerckhove Eddy

    10-Primo Gino

    11-Van Clapdorp Luc-12-Verbeken Kurt-13-Verschelden Steven-14-De Vlieger Sven-15-Van Sterteghem Filip-16-Heyse Tommy-17-De Waele Kris-18-Verstraeten Tor-19-De Wannemaeker Filip-20-Meerschaert Kris-21-Van Overmeiren Gerry-22-de Wijze Kees-23-Van Raemdonck Robby-24-Hanssen Gunther-25-Bultynck Geert-26-De Lille Ben-27-Wuytack Kurt-28-Van Loon Andy-29-Crul Sven-30-Baert Giovanni-31-Van Bosbeke Peter-32-Van Buynder Filip-33-Cornelis Stefaan-34-Vercruysse Bart

     

    Catg.C – 48 km – 29 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Bobelijn Patrick

    3-Primo Gino

    4-De Bruyne Danny

    5-Goossens Marc

    6-Weemaes Franky

    7-Van Speybroeck Geert

    8-Suys Frank

    9-Czech Jan

    10-Versluys Marc

    11-Raats Kees-12-Cosijn Ronny-13-Harms Ko-14-De Muynck Luc-15-Mathys Dirk-16-Braeckman Geert-17-Van Hoof Danny-18-De Pauw Dirk-19-Nevejans Idesbald-20-Cossyns Marc-21-De Roos Marnix-22-Havermans Ruud-23-Willems Noël-24-Hellinckx Danny-25-Bath Mick-26-De Smet Philippe-27-Dierks Peter-28-Rizzo Claudio-29-Vanhaeverbeke Jean

     

    Catg.D – 48 km – 35 deelnemers

    1-Paridaens Ronny (Denderhoutem)

    2-De Vos Rony

    3-Lugtenburg Wim

    4-Buyens Patrick

    5-De Naeghel Jozef

    6-Lap Hans

    7-Tas Helmuth

    8-Heye Hilair

    9-De Baets Johan

    10-Vanopstal Eddy

    11-Bauters Ronny-12-Coppers François-13-De Coninck Danny-14-Van Den Broeck Alain-15-Reubens Hendrick-16-Vervondel Marc-17-Lacquet Philippe-18-Vyncke William-19-De Praetere Fritz-20-Docx Marc-21-Scheirlinckx Jozef-22-Van Kerschaver Robin-23-Delagrange Bart-24-Van Puyenbroeck Eddy-25-Dom André-26-Ryssegem Luc-27-Verbestel Dirk-28-De Meyer Eric-29-D'Hondt Freddy-30-Polfliet Danny-31-Maldrie Robert-32-Convents Patrick-33-Verhelst Walter-34-Hemelsoet Mark-35-Tummeleer Dirck

     

    Catg.E +65 jaar – 48 km – 9 deelnemers

    1-De Leersnyder Florent (Oostrozebeke)

    2-de Waal Wim

    3-Scheirlinckx Hendrik

    4-Van den Eeden Jef

    5-Van Imschoot Roland

    6-Moens Louis

    7-Van De Wiele Richard

    8-Lockefeir Marinus

    9-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar –  48 km – 4 deelnemers

    1-Vandenhouwe Etienne

    2-Vyvey Julien

    3-D'Hont Joseph

    4-Mols Armand

    29-06-2016 om 10:23 geschreven door kenny


    28-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN MAANDAG 28/06/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN MAANDAG 28/06/2016     


    Maandag 27/06/2016 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 46,16 km/h 

    Aantal deelnemers: 53 - Opgevers: 16

    1 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    3 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 MAWBY Jackson AUS NORTHERN DISTRICTS WA CC

    6 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    7 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 DHOLLANDER Kristof 12 VAN GUYSE Jarno 13 DEPREZ Tuur 14 VAN GANSEN Sam 15 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 16 VAN HYFTE Steven 17 SELLAR Timothy AUS 18 DEESE Franklin USA 19 CAMERLINCKX Gregory 20 FLET Axel FRA 21 CARMAN Ben AUS 22 DONIE Birger 23 DE WILDE Arno 24 SABO Pedro 25 PIETERS Bart 26 SPURRELL Tyler AUS 27 GIDÉ Stijn 28 MOLLY Kenny 29 WILLEMS Pieter 30 MARIN Glenn

    IMGP5325.JPG
    Podium te Wachtebeke met winnaar Davy De Scheemaeker, Vincent De Sy en
    Guillaume Seye.
    IMGP5333.JPG
              Winnaar Davy De Scheemaeker, Vincent De Sy en Guillaume Seye.
    IMGP5336.JPG
                                           Winnaar Davy De Scheemaeker.
    IMGP5275.JPG
                                    Aankomst van winnaar Davy De Scheemaeker.
    IMGP5280.JPG
    Aankomst voor de 5de plaats met Tony Heirbaut voor Christophe Van Cauwenberghe
    en Guy Ten Hartog.
    IMGP5290.JPG
                                                     Spurt van het peloton.
    IMGP5261.JPG
    IMGP5207.JPG
    IMGP5176.JPG
    IMGP5164.JPG
    IMGP5159.JPG
                                                     Guy Ten Hartog
    IMGP5150.JPG
    IMGP5146.JPG
    IMGP5131.JPG
    IMGP5034.JPG
    IMGP5029.JPG
    IMGP5011.JPG
    IMGP4999.JPG
    IMGP4975.JPG
                                      Kristof Dhollander en Kristoff Heyns.
    IMGP4974.JPG
    IMGP4962.JPG
    IMGP4956.JPG
    IMGP4953.JPG
                                        Aanval van Renaat Demeter.
    IMGP4947.JPG
    IMGP4942.JPG
    IMGP4931.JPG
               De start te Wachtebeke van de Elite z.c. & U23 met 53 deelnemers.

     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-06-2016 om 19:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 27/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 27/06/2016
    WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 46,16 km/h 

    Aantal deelnemers: 53 - Opgevers: 16

    1 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    3 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 MAWBY Jackson AUS NORTHERN DISTRICTS WA CC

    6 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    7 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 DHOLLANDER Kristof 12 VAN GUYSE Jarno 13 DEPREZ Tuur 14 VAN GANSEN Sam 15 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 16 VAN HYFTE Steven 17 SELLAR Timothy AUS 18 DEESE Franklin USA 19 CAMERLINCKX Gregory 20 FLET Axel FRA 21 CARMAN Ben AUS 22 DONIE Birger 23 DE WILDE Arno 24 SABO Pedro 25 PIETERS Bart 26 SPURRELL Tyler AUS 27 GIDÉ Stijn 28 MOLLY Kenny 29 WILLEMS Pieter 30 MARIN Glenn

    28-06-2016 om 13:00 geschreven door kenny


    27-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. BELGISCH KAMPIOENSCHAP VAN ZONDAG 26/06/2016

    FOTO'S ELITE M.C. BELGISCH KAMPIOENSCHAP VAN ZONDAG 26/06/2016     


    Zondag 26/06/2016 LES LACS DE L’EAU D’HEURE – Men Elite – Belgisch Kampioenschap – 231 km - 39,94 km/h

    Aantal deelnemers: 123 - Opgevers: 93
    1 GILBERT Philippe BMC RACING TEAM

    2 WELLENS Tim LOTTO SOUDAL

    3 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    4 ROELANDTS Jurgen LOTTO SOUDAL

    5 BAKELANTS Jan AG2R LA MONDIALE

    6 SERRY Pieter ETIXX - QUICK STEP

    7 DELFOSSE Sébastien WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    8 VERMOTE Julien ETIXX - QUICK STEP

    9 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    11 BAUGNIES Jérôme 12 TEUNS Dylan 13 LAMPAERT Yves 14 DUPONT Timothy 15 ARMEE Sander 16 WYNANTS Maarten 17 DOCKX Gert 18 MAES Nikolas 19 DE TIER Floris 20 KEUKELEIRE Jens 21 HERMANS Ben 22 VAN HECKE Preben 23 EVRARD Laurent 24 VAN HOECKE Gijs 25 PAUWELS Serge 26 DE GENDT Thomas 27 DEVOLDER Stijn 28 WALLAYS Jelle 29 DE PLUS Laurens 30 NAESEN Oliver
    bk 757.JPG
    Podium Belgisch Kampioenschap met winnaar Philippe Gilbert, Tim Wellens en
    Greg Van Avermaet.
    bk 756.JPG
    Podium Belgisch Kampioenschap met winnaar Philippe Gilbert, Tim Wellens en
    Greg Van Avermaet.
    bk 754.JPG
    Podium Belgisch Kampioenschap met winnaar Philippe Gilbert, Tim Wellens en
    Greg Van Avermaet.
    bk 707.JPG
                         Aankomst van winnaar Philippe Gilbert voor Tim Wellens.
    bk 714.JPG
                                     Greg Van Avermaet spurt naar de 3de plaats.
    bk 737.JPG
                                             Aankomst van Thomas De Gendt.
    bk 744.JPG
                                  Aankomst van Oliver Naesen en Laurens De Plus.
    bk 693.JPG
    bk 607.JPG
    bk 592.JPG
                         Oliver Naesen, Serge Pauwels en Laurens De Vreese.
    bk 578.JPG
                                                   Greg Van Avermaet
    bk 559.JPG
    bk 543.JPG
    bk 520.JPG
    bk 478.JPG
             Greg Van Avermaet en Philippe Gilbert in de kopgroep van 21 renners.
    bk 458.JPG
                                                        Tom Boonen
    bk 423.JPG
    bk 415.JPG
                                                          Tom Meeusen
    bk 400.JPG
                                                  Laurens Sweeck
    bk 386.JPG
    bk 374.JPG
    bk 346.JPG
    bk 229.JPG
    bk 153.JPG
    bk 130.JPG
    bk 122.JPG
    bk 058.JPG
    bk 034.JPG
                                        In het midden Moreno De Pauw.
    bk 015.JPG
                                                     Thomas De Gendt
    bk 010.JPG
    bk 013.JPG
                                                       Nicolas Vereecken





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-06-2016 om 12:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/06/2016

    VWV 2015.jpg

    Zondag 26/06 - Eindhout

     

    Cat.A – 82,8 km

    1.Dave Bruylandts

    2.Jochem Raemakers

    3.Edwin Thys

    4.Bart Vanden Wyngaerd

    5.Yoeri Beyens

    6.Yves Cuyvers

    7.Joris Verheyden

    8.Ken De Feyter

    9.Karel Docker

    10.Senna Verbiest

    11.Kristof Wijckmans 12.Steven Nijs 13.Kjell Peeters 14.Stijn Rombouts 15.Dave Vennincx 16.Yves Boenders 17.Tom De Feyter 18.Philippe Dela Montagne 19.Davy Paeshuyse 20.Jeroen Goeleven 21.Peter Behiels 22.Bram Vermeulen 23.Simon Anthonis 24.Christophe Veulemans 25.Hans Mertens

     

    Cat.C – 69 km

    1.Rony Denier

    2.Patric Bogaerts

    3.Peter Ryken

    4.Rudy Bruynseels

    5.Marc Minnen

    6.Vital Pauwels

    7.Ivan Verschueren

    8.Hans Van Bael

    9.Gert De Proost

    10.Kris Witvrouwen

    11.Koen Heremans 12.Filip Thijsl 13.Rik De Vree 14.Fréderic Wilmet 15.Peter Dockx

     

    Cat.D – 64,4 km

    1.Guido Verhaegen

    2.Freddy Vangenechten

    3.Hans Wuyts

    4.Luc Van Roy

    5.Peter Vos

    6.Daniel Van Der Mieren

    7.Bruno Brabants

    8.Jan Maegh

    9.Eddy Van Loy

    10.Dirk Mertens

    11.Andre Prinsen 12.Rudi Kloppers

     

    Cat.E – 64,4 km

    1.Johan Brouwers

    2.Roland Degeest

    3.Geert Oosterbosch

    27-06-2016 om 12:39 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!