.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    26-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 1°Seizoenszege en het behalen van de Belgische Titel bij de Dames Elite !!!

    Proficiat aan ILAN VAN WILDER met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Kaat Hannes.jpg  Ilan De Wilder KOP 2016.jpg

           Kaat Hannes                   Ilan Van Wilder

    Zondag 26/06/2016 LES LACS DE L’EAU D’HEURE – Dames Elite – Belgisch Kampioenschap – 104 km - 31,54 km/h

    Aantal deelnemers: 135 - Opgevers: 63

    1 KAAT HANNES uit Lille LENSWORLD-ZANNATA

    2 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    3 D´HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    4 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5 DOM Annelies LENSWORLD-ZANNATA

    6 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

    7 DEMEY Valerie TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

    8 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 CANT Sanne ANTWERPEN

    10 DUYCK Ann-Sofie TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

    11 VEKEMANS Anisha 12 VERSCHUEREN Jolien 13 BAMELIS Sanne 14 BECKERS Isabelle 15 MICHIELS Githa 16 DE VUYST Sofie 17 DECROIX Lieselot 18 DRUYTS Demmy 19 VAN DEN STEEN Kelly 20 VAN DER MEULEN Kaat 21 DRUYTS Lenny 22 SELS Loes 23 FRANCK Alicia 24 VERHOEVEN Suzanne 25 INGHELBRECHT Sarah 26 ALLAERT Ine 27 VAN LOY Ellen 28 POLSPOEL Maaike 29 VANDENBULCKE Jesse 30 DE BAAT Kim 32 NOBUS Anja 38 BRITS Delphine 59 VAN DE VOORDE Isabel 61 FREMINEUR Terry
    Podium BK Dames.jpg

    26/06/2016 REKKEM (W) - Interclub Juniores - 120 km - 41,46 km/h

    Aantal deelnemers: 177 - Opgevers: 75

    1 DEKKER David NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    3 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 TIMMERMANS Tim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK

    8 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 VAN DER TUUK Danny NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    11 HAELTERMAN Glen 12 RADOUX Robin 13 VAN TRICHT Stan 14 VANDE WATER Pieter 15 HUYGEN Wout 16 DEMEYERE Torsten 17 RIETJENS Sander 18 TIMMERS Lars NED 19 DEBUYCK Robbe 20 VAN ROY Arne 21 MOL Wesley NED 22 HUYS Laurens 23 GOVAERTS Brent 24 VAN OEVELEN Wanne 25 VAN MOER Brent 26 HOUBBEN Adrien 27 DEMOLDER Stijn 28 WEEMAES Sasha 29 CLAES Stef 30 DUFOUR Jens 36 VERSCHAEVE Viktor 41 AMELINCKX Stef 48 BIERKENS Tim NED 49 MILBOU Steff 62 DE CLERCQ Yente 70 VERHEIJEN Geert NED 82 WANTE Jari 100 HERREGODTS Rune

     

    26/06/2016 MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Juniores - 90 km - 36,34 km/h 

    Aantal deelnemers: 42 - Opgevers: 8

    1 VANDERMOSTEN Tom AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    3 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    5 EUSSEN Bjarne DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 ADAM Florian VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 DE PEUTER Dylan WSC HAND IN HAND BAAL

    8 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W

    11 FOCQUET Mathijs 12 JACOBS Levi 13 RENSON Vincent 14 WUYTS Siebe 15 HABETS Ivo NED 16 THONNON Bas 17 GRUITHUIJZEN Paul NED 18 DONDERS Joost 19 SUIJKERBUIJK Raoul NED 20 GOVAERTS Bjarne 21 BRIJS Jasper 22 VERDIN Joris 23 JOOSSENS Mattijs 24 KOHL Colin 25 SCHNEIDER Philippe GER 26 PETERS Niels NED 27 GORIS Arne 28 HERPS Bob NED 29 KONINGS Robbe 30 NACHTEGAELE Wannes

     

    26/06/2016 GRAZEN (B) - Nieuwelingen - 60 km - 40,24 km/h 

    Aantal deelnemers: 99 - Opgevers: 24

    1 ILAN VAN WILDER uit Opwijk VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    3 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    4 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 GROOTJANS Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    9 RYPENS Cédric WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

     

    26/06/2016 KLUISBERGEN - RUIEN (O) - Nieuwelingen - 69,6 km - 39,94 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - Opgevers: 34

    1 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    2 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    3 DECUYPERE Nathan TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    6 VAN DE WOUW Ino NED TWC PIJNENBURG

    7 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 DE NEVE Tomas SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    22 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    36 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    26/06/2016 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 65 km - 39,17 km/h

    Aantal deelnemers: 47- Opgevers: 6

    1 VAN ROY Yannnick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 DORENBOS Yanne NED UWTC DE VOLHARDING

    5 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 BUITENDIJK Ruben NED UWTC DE VOLHARDING

    8 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    9 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    10 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    22 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    26/06/2016 WILRIJK (A) - Dames Jeugd - 44 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 37 - opgevers: 0 - 44.0 km - 32.78 km/h

    1 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 UYTTENHOVE Aiko INDIVIDUEEL

    4 VAN ROOIJEN Eline NED VW HET STADION

    5 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    7 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN BOKHOVEN Julia NED TWC PIJNENBURG

    9 RENDERS Luna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    10 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    11 FEYTENS Ellen 12 VAN STEENWINKEL Ella 13 KUIJPER Elodie NED 14 VERBEEK Britt 15 VERDONCK Karen 16 CRABBE Kiona 17 VANDERSTRAETEN Maaike 18 VAN DIJKE Demi NED 19 BOS Leonie NED 20 VAN SEVEREN Sarah 21 LENAERS Jade 22 MESU Daphne NED 23 DE LANGHE Luca 24 GIELKENS Esmée 25 KETTING Desiree NED 26 ROMBOUTS Tine 27 LEFEBER Aline 28 DE NIJS Sacha NED 29 VERSLYPE Solene 30 ZWAENEPOEL Tessa

    Dames Juniores - deelnemers: 20 - Opgevers:0 - 48 km

    1 VAN HAAFTEN Kristie NED RESTORE CYCLING

    2 JONGERIUS Claudia NED ACROG - BALEN BC

    3 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    5 VERMEER Sanne NED AR EN TV DE ADELAAR

    6 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CT

    7 HELLEMONS Daimy NED DRC JAN VAN ARCKEL

    8 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    9 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 DENISSE Lauren KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 SCHEPERS Yana 12 LOUCHAERT Justine 13 VRANKEN Chayenne 14 DHONT Glacia 15 HEIJ Sabine NED 16 VAN WIJNEN Sarah NED 17 DOMMANSCHET Sharon NED 18 MOREAU Marjolein 19 VANDERHEYDEN Liena 20 VAN KLINKEN Hanne NED

    26-06-2016 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/06/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan DAVE VAN ROEYEN met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Dave Van Roeyen 2.jpg   Gino Primo.jpg

         Dave Van Roeyen                Gino Primo

    Zondag 26 Juni 2016 - ZOTTEGEM (9620) - KAMPIOENSCHAP VAN VLAAMSE ARDENNEN

     

    Catg.A – 76,7 km – 28 deelnemers

    1-Van Oost Kim (Tielt)

    2-De Wispelaere Arno

    3-Van Geyt Koen

    4-Van Damme Peter

    5-Haegeman David

    6-Cooman Mauro

    7-De Sutter Maxime

    8-Middelkamp Tom

    9-Vermassen Jens

    10-Van Der Sickel Mario

    11-Van Damme Danny-12-Daems Jens-13-Van Den Broecke Mario-14-Van Wijmeersch Kristof-15-Nevejans Kenny-16-Lauwereys Aron-17-Rouan Tom-18-De Fauw Wouter-19-Stijnen Jürgen-20-Diependaele Gerrit-21-Gommers Sven-22-Van Raemdonck Kevin-23-De Rouck Nils

     

    Catg.B – 64,9 km – 20 deelnemers

    1-DAVE VAN ROEYEN (Zwijndrecht)

    2-Van De Kerckhove Eddy

    3-Van Eesbeek Andy

    4-Verbeken Kurt

    5-De Corte Peter

    6-Van Drom Giovanni

    7-Gyselinck Eddy

    8-Van Hautekerke Glenn

    9-Heynssens Hans

    10-Rombaut Wim

    11-De Waele Marnic-12-Vermassen Peter-13-De Waele Kris-14-Bultinck Michel-15-Schaut Danny-16-Fosselle Gerdy-17-Verselder Hans-18-Verschelden Steven-19-Wytinck Luc-20-De Swert Dave

     

    Catg.C – 64,9 km – 12 deelnemers

    1-GINO PRIMO (Gent)

    2-Weemaes Franky

    3-Mathys Dirk

    4-Dupont Benny

    5-Roobroeck Dirk

    6-Erauw Luc

    7-Nevejans Idesbald

    8-Harms Ko

    9-Cooman Jerry

    10-Braeckman Geert

    11-Vermassen Gerrit-12-Van Nieuwenhuyse Gentil

     

    Catg.D – 47,2 km – 21 deelnemers

    1-Decaestecker Patrick (Langemark)

    2-Heye Hilair

    3-Paridaens Ronny

    4-De Vos Rony

    5-Somers Chris

    6-Tas Helmuth

    7-De Naeghel Jozef

    8-Scheirlinckx Jozef

    9-Cauwelier Bruno

    10-Watteny Patrick

    11-Coppers François-12-Convents Patrick-13-Ribbens Luc-14-Maldrie Robert-15-De Gucht Etienne-16-Peleman Peter-17-De Vuyst Eddy-18-van Rijsbergen John-19-D'Hondt Freddy-20-Bracke Wim-21-Bolle Henk

     

    Catg.E +65 jaar – 47,2 km – 10 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Burggraeve Noël

    3-Scheirlinckx Hendrik

    4-Pauwels Marcel

    5-Pieters Roland

    6-Van Den Borre Herman

    7-Vergult Jos

    8-de Waal Wim

    9-Lockefeir Marinus

    10-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 47,2 km – 3 deelnemers

    1-Vyvey Julien

    2-Robijns Robert

    3-Brouwers François

     

    Niet Vergunninghouders – 76,7 km – 21 deelnemers

    1-De Smet Olivier (Semmerzake)

    2-Van Meirhaeghe Karel

    3-Goossens Maarten

    4-De Grom Christophe

    5-D'Haese Yannick

    6-Segers Jimmy

    7-De Leeuw Jelle

    8-Van de Steene Thibau

    9-De Sutter Stijn

    10-Wollaert Jan

    11-Voet Jeroen-12-Buyse Dieter-13-Tinel Pieter-14-Depraeter Roel-15-Sonck Sien-16-Dumortier David-17-Bombeke Dries-18-De Cock Joeri-19-Beresole Dominic-20-Vermeir Bart-21-De Leenheer Tom

    26-06-2016 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/06/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 18°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

        Patrick Cocquyt

    Zondag 26 Juni – LIEDEKERKE (1770) - PK Brabant F/E/D/C en A reeks

    A-reeks – 74 km - 1h43 
    1.Bert VAN DER TRAPPEN 
    2.Bjorn Coomans 
    3.Bjorn Lison 
    4.Gregory Camerlinckx 
    5.Gillian Van Rijmenant 
    6.Tommy Baeyens 
    7.Mathias Jacobs 
    8.Pascal Heyvaert 
    9.Jacob Schofield 
    10.Timmy Weeckers 

    B-reeks – 74 km - 1h43 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Kevin Van Der Slagmolen 
    3 Kevin Van De Keer 
    4.Kristof De Backer 
    5.Stijn Gidé 
    6.Alexander Freese 

    C-reeks - 59,2 km - 1h27 
    1.Tom DE SMET 
    2.Bart Heyvaert 
    3.Stefan Verhaeghe 
    4.Tom De Beer 
    5.Kurt Stevens 
    6.Paul Hens 
    7.Kris De Block 
    8.Pascal De Wolf 
    9.Jimmy De Paepe 
    10.Luc Van Clapdorp 

    D-reeks - 59,2 km - 1h27 
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2.Bruno Bruyere 
    3.Jan De Mulder 
    4.Patrick Jacobs 
    5.Patrick Van Pachterbeke 
    6.Dominique Geldolf 
    7.Pascal Raes 
    8.Dominique Van Den Eede 
    9.Frank Van Der Perre 
    10.Dirk De Koker 

    E-reeks - 59,2 km - 1h28
    1.Danny DE BACKER 
    2.Dominique Turcksin 
    3.Joost Pieters 
    4.Rene De Brucker 
    5.Dirk Peigneur 
    6.Christophe Davies 
    7.Mike Vaneberg 
    8.Jos Maes 
    9.Jan Van Den Brande 
    10.Luc Witman 

    F-reeks - 51,8 km - 1h20 
    1.Chris GEERTS 
    2.Eddy Vanopstal 
    3.Jozef Deneef 
    4.Johny Van Holen 
    5.Jean Blommaert 
    6.Piet Van Vaerenbergh 
    7.Rene Mertens 
    8.Eddy Vandermeeren 
    9.Marc Docx 
    10.Felix Luyten 

    F+ -reeks - 51,8 km - 1h20
    1.Etienne VANDENHOUWE 
    2.Jos Vandermeulen 
    3.Marc Vervondel 
    4.Theo Coudyzer 
    5.Freddy Vandenberghen 
    6.Luc Snels 
    7.William De Cremer 
    8.Jef Everaerts 
    9.Jozef Saerens 
    10.Jos Huyck 

    26-06-2016 om 20:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!

    Fleur De Veirman.jpg 

         Fleur De Veirman

    Zondag 26/06/2016
    MELSELE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 15 - Opgevers: 0 - 21,6 km

    1 ROKVEN Noël NED WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2 SLAETS Yorick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 L´EAU Michiel K.V.C. DEINZE VZW

    4 DE VALCK Asger ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    5 DE MAESENEER Milan C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    7 VAN POUCKE Robbe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    8 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    11 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 DE ROECK Xiano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 VAN VAERENBERGH Jari VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 30 - Opgevers: 2 - 24,3 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    3 VAN RENTERGHEM Stef KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 LEMMENS Vic ACROG - BALEN BC

    5 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    9 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 VAN ACKER Gilles VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 BROSENS Kyano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 MAES Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    21 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26 POPPE Wout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    14 jaar - deelnemers: 31 - Opgevers: 0 - 35,1 km

    1 SEGERS Ryan C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VERRIEST Noah KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 GOOS Liam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 DEMUYNCK Victor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 DE ROECK Dante VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 DANEEL Jefke SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    17 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    25 CORNELIS Cody PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    29 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 LEFEBRE Jonas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW


    13 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 FLEUR DE VEIRMAN uit Beervelde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 2 - Opgevers: 0

    1 LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 

    26-06-2016 om 18:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 25/06/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 25/06/2016     


    Zaterdag 25/06/2016 ELVERSELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 44,15 km/h 

    Aantal deelnemers: 61 - Opgevers: 20

    1 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    4 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    5 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    8 DE JONGHE Kevin CIBEL

    9 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    11 WIELANDT Sven 12 VERHULST Pauwel 13 CALLEBAUT Kevin 14 VAN ROOSBROECK Patrick 15 HEIRBAUT Tony 16 VAN DEN BOSSCHE Angelo 17 KLOECK Dario 18 VERCAUTEREN Tim 19 MEUL Robby 20 VAN STEENBERGHEN Jori 21 VAN DEN BRANDEN Viktor 22 FRANCKAERT Gregory 23 DIELEMAN Michiel 24 DE BRUYN Jimmy NED 25  LAGNEAUX Yoni 26 MASURE Brent 27 BOLLE Yenzo 28 TEN HARTOG Guy 29 NAESEN Lawrence 30 VAN RUIJVEN Alex NED 34 VAN ROOSBROECK Arne 39 GOOSSENS Kenny 40 DE PAEPE Johannes 41 PERSOON Joeri
    25-6-2016-elversele 635.JPG
    Het podium te Elversele met winnaar Bjorn De Decker, Gianni Marchand, Joeri Stallaert
    en Niels Vandyck.
    25-6-2016-elversele 631.JPG
    Het podium te Elversele met winnaar Bjorn De Decker, Gianni Marchand, Joeri Stallaert
    en Niels Vandyck.
    25-6-2016-elversele 592.JPG
     Aankomst van winnaar Bjorn De Decker voor Gianni Marchand en Joeri Stallaert.
    25-6-2016-elversele 602.JPG
             Aankomst voor de 7de plaats met Fabio Sinoy voor Kevin De Jonghe.
    25-6-2016-elversele 607.JPG
                                                     De spurt van het peloton.
    25-6-2016-elversele 573.JPG
           De laatste ronde met de 2 leiders Bjorn De Decker en Gianni Marchand.
    25-6-2016-elversele 437.JPG
                                                 Vooraan Guy Ten Hartog.
    25-6-2016-elversele 394.JPG
    25-6-2016-elversele 341.JPG
    25-6-2016-elversele 273.JPG
    25-6-2016-elversele 229.JPG
                                             In 3de positie Robby Meul.
    25-6-2016-elversele 200.JPG
    25-6-2016-elversele 195.JPG
    25-6-2016-elversele 179.JPG
                                                 Jori Van Steenberghen
    25-6-2016-elversele 163.JPG
                              Vooraan Gregory Fanckaert en Kenny Goossens.
    25-6-2016-elversele 139.JPG
    25-6-2016-elversele 112.JPG
    25-6-2016-elversele 106.JPG
    25-6-2016-elversele 079.JPG
    25-6-2016-elversele 065.JPG
    25-6-2016-elversele 054.JPG
    25-6-2016-elversele 051.JPG
    25-6-2016-elversele 046.JPG
    25-6-2016-elversele 042.JPG
                      De start te Elversele van de Elite z.c. & U23 met 61 deelnemers.
    25-6-2016-elversele 035.JPG
                   Bloemen voor Belgisch Kampioen Joeri Stallaert voor de start.
    25-6-2016-elversele 665.JPG
                         Guy Smet op krukken kwam zijn ploeg aanmoedigen.
    13509771_1360606927288773_1463521221_o.jpg
          Winnaar Toeristen Jurgen De Witte.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-06-2016 om 11:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan STIJN DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Stijn de Bock.jpg 

           Stijn De Bock

    Zaterdag 25/06/2016 ELVERSELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 44,15 km/h 

    Aantal deelnemers: 61 - Opgevers: 20

    1 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    4 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    5 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    8 DE JONGHE Kevin CIBEL

    9 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    11 WIELANDT Sven 12 VERHULST Pauwel 13 CALLEBAUT Kevin 14 VAN ROOSBROECK Patrick 15 HEIRBAUT Tony 16 VAN DEN BOSSCHE Angelo 17 KLOECK Dario 18 VERCAUTEREN Tim 19 MEUL Robby 20 VAN STEENBERGHEN Jori 21 VAN DEN BRANDEN Viktor 22 FRANCKAERT Gregory 23 DIELEMAN Michiel 24 DE BRUYN Jimmy NED 25  LAGNEAUX Yoni 26 MASURE Brent 27 BOLLE Yenzo 28 TEN HARTOG Guy 29 NAESEN Lawrence 30 VAN RUIJVEN Alex NED 34 VAN ROOSBROECK Arne 39 GOOSSENS Kenny 40 DE PAEPE Johannes 41 PERSOON Joeri

     

    25/06/2016 ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 43,85 km/h 

    Aantal deelnemers: 92 - opgevers: 28

    1 STIJN DE BOCK uit Zele BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 CARMAN Ben AUS LOGAN CITY CC

    4 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    5 VAN DE MAELE Glenn ASFRA RACING TEAM

    6 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    8 SCHOFIELD Jacob USA BICYCLE HEAVEN / PVA

    9 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 SUNDERLAND Dylan AUS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 STEAVENSON Bernjamin USA 12 DE DECKER Alfdan 13 JOHNSTONE Taylor GBR 14 DE SY Vincent 15 VEREECKEN Thomas 16 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 17 CULEY Marcus AUS 18 DE SY Gertjan 19 GOEMAN Jonas 20 DHOLLANDER Kristof 21 VERHOEVEN Nico 22 VAN DEN NEST Jeffrey 23 PIETERS Bart 24 SABO Pedro 25 WESSELIUS Jeroen NED 26 BOLLE Jean-pascal 27 BONTINCK Karel 28 LANE Samuel AUS 29 VAN GOETHEM Kevin 30 BAEYENS Dennis 43 VERSCHUEREN Robin 47 PEETERS Danny 58 DE OST Jarne 59 OTT Stefan

     

    25/06/2016 JEUK (GINGELOM) (LB) - Elite z.c./U23 - 103,4 km - 42,03 km/h 

    Aantal deelnemers: 79 - Opgevers: 39

    1 VAN HOOF Nick PROFEL - UNITED C.T.

    2 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    3 RUYTERS Brecht VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 VANDERAERDEN Massimo VERANCLASSIC - AGO

    5 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 BIERMANS Jenthe SEG RACING ACADEMY

    10 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    11 VAN HOOYDONCK Nathan 12 ROBERT Frederique 13 DONNAY Laurent 14 HOULMONT Matthias 15 GEYSEN Kurt 16 LENNERTZ Sam 17 VANDERAERDEN Niels 18 AZEN Madi KAZ 19 PEELAERS Jeff 20 SCHOEVAERS Ward 21 THIJS Edwin 22 DE SCHUTTER John 23 SYDLIK Benjamin GER 24 REYNAERTS Jan 25 VAN DEN BERGHE Jeroen 26 SNYERS Jari 27 VERBIEST Senna 28 CREFFIER Laurent 29 JACOBS Robin 30 WILLEMS Tom

     

    25/06/2016 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 43,29 km/h

    Aantal deelnemers: 113 - Opgevers: 25

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 PLOVIE Wiebren VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 VANDENBERGHE Nick VIND! CYCLING PROJECT

    5 TOUQUET Joren SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    6 VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX

    7 VANACKER Bjarne EFC-ETIXX

    8 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    9 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    10 PYFFEROEN Miel TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 BASSON Gustav RSA 12 DEMUYNCK Koen 13 JACOBS Johan SUI 14 CASIER Arne 15 FLET Axel FRA 16 DEPREZ Tuur 17 VERDOOLAEGHE Bryan 18 MAENE Kevin 19 LEFEVER Nico 20 VANOVERSCHELDE Kobe 21 BIDO ARDUINO Giovane BRA 22 VANCOMPERNOLLE Jan 23 TEIRLINCK Jens 24 VERSCHAEVE Lounes 25 CONSTANT Kenny 26 LANNOO Jaromir 27 DEFREYNE Cedric 28 JOSEPH Thomas 29 ROELENS Joachim 30 DE CLERCQ Angelo

    26-06-2016 om 10:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JORDI DE BEULE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Jordi De Beule.jpg 

        Jordi De Beule

    Zaterdag 25/06/2016 KOOIGEM (W) - Juniores - 93,6 km - 38,56 km/h 

    Aantal deelnemers: 25 - Opgevers: 0

    1 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 BULLEY Lewis GBR HMT WIHT JLT CONDER

    3 CAVEY Vincent CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 BAILLIEVIER Kilian CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    7 VERBEECK Qwinten TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 DEJONGHE Roeland YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 CROMHEECKE Alexander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 VAN CANEYT Joren 12 COGHE Lennert 13 LOEYS Jarne 14 VANDEPUTTE Jonas 15 DEWULF Bjarne 16 LALOO Senne 17 CAPPELLE Mauro 18 LAUWENS Feddrik 19 BAEYENS Yorgo 20 VANDENBROUCKE Bjarne 21 CORNETTE Lucas 22 PLOVIE Tom 23 LAMON Tristen 24 COPPENS Daan 25 VANOVERBERGHE Mathias

     

    25/06/2016 OOSTROZEBEKE (W) - Juniores - 88,5 km - 37,53 km/h 

    Aantal deelnemers: 30 - Opgevers: 2

    1 JORDI DE BEULE uit Zele MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    3 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 VERHULST Wouter MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM

    7 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VAN DER EYCKEN Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 VYNCKE Seppe CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    11 DECLEYRE Jens 12 DHOOGE Niels 13 VANDAMME Yorben 14 DE RIDDER Quinten 15 DESCHUYTTER Casper 16 TACK Jan-emiel 17 SAINTOBYN Quinten 18 MEERSCHAERT Leonardo 19 VANDENDAELE Vic 20 DEVLIEGHERE Tibo 21 VAN HOUTE Gerben 22 ADAM Benjamin 23 VULLERS Rémy 24 VAN DEN HAUTE Tom 25 LIPPENS Glenn 26 STAESSEN Sybrent 27 DJE Nerodjan 28 WINDELS Angelo

     

    25/06/2016 ROLLEGEM-KAPELLE (W) - Juniores - 89,6 km - 37,61 km/h 

    Aantal deelnemers: 27 - Opgevers: 0

    1 WOLFF Luc FRA SC BOULONNAIS

    2 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VANKEIRSBULCK Jorden CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 VANDERBEKEN Brent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VESTENS Basile SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    7 DE VEIRMAN Jesse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 HELSMOORTEL Dwight CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    11 HINTON Hunter USA 12 MATTHYS Louka 13 BOUTTÉ Niels 14 DECLEYRE Torsten 15 MULLIS Luke USA 16 DELBAERE Kenny 17 DERYCKERE Ruben 18 COOLSAET Guillaume 19 BRUNEEL Jens 20 DELCOURT Julien 21 DE MEYER Joeri 22 THORÉ Simon 23 PERNEEL Simon 24 VANDECASTEELE Nigel 25 DERYCKERE Jens 26 CASTELEIN Maxim 27 COMPERNOLLE Mats

     

    25/06/2016 GRAZEN (B) - Juniores - 86 km - 41,97 km/h 

    Aantal deelnemers: 46 - Opgevers: 9

    1 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 VERBEECK Sven CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 PEIGNEUR Guillaume LOTTO-VC ARDENNES

    6 ALLARD François LOTTO-VC ARDENNES

    7 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    8 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    9 ULENS Lennert VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 PATERSON Aden James AUS YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 DE PEUTER Dylan 12 GABRIËLS Senne 13 BOS Lars 14 HEINDERSON Maths 15 WOUTERS Andreas 16 GRUITHUIJZEN Paul NED 17 T´SEYEN Wout 18 SERNEELS Dieter 19 HABETS Ivo NED 20 MANS Jarn 21 GOVAERTS Bjarne 22 CALLUM Anderson GBR 23 VERLINDEN Robbert 24 FUCHS Thimo 25 SWENNEN Hoang 26 GAUTHY Tanguy 27 THONNON Bas 28 NEUVILLE Quentin 29 GORT Niels NED 30 CHRISTIAENS Yoshi

     

    25/06/2016 LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen - 68,4 km - 38,49 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - Opgevers: 1

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 BEECKMAN Brent C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    9 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 VANDEMEULEBROUCKE Lennert CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    25/06/2016 SCHULEN (LB) - Nieuwelingen - 62,7 km - 40,08 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - Opgevers: 45

    1 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    2 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    3 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    4 LINDELAUF Melvin NED MAASLANDSTER

    5 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    6 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 BRAMS Tim SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VAN CAMPENHOUT Sven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

     

    25/06/2016 BEVEREN-LEIE (W) - Nieuwelingen - 40 km - 36,99 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - Opgevers: 0

    1 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 BEHAGUE Remi FRA RO COMINOISE

    4 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 JONES Joshua GBR VC LONDRES

    8 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26-06-2016 om 10:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/06/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 8°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan JOSEPH D’HONT met het behalen van de Belgische Titel in de Catg.E +70 jaar !!!

    Patrick Bobelijn.jpg    D'Hondt Jef kop 2013.png 

        Patrick Bobelijn            Joseph D’Hont

    Zaterdag 25 Juni 2016 - SINT-AMANDSBERG (9040)

    Catg.A – 73,2 km – 40 deelnemers

    1-Weeckers Timmy (Buggenhout)

    2-Weemaes Robby

    3-Van Sante Tristan

    4-Behiels Peter

    5-Vandenbussche Ron

    6-Vandekerckhove Enzo

    7-Van Der Sickel Mario

    8-Cooman Mauro

    9-Cooman Gianni

    10-Coppens Carrera

    11-Van Den Broecke Mario-12-Wieme Thomas-13-Daems Jens-14-Moerman Sam-15-Van Rijckeghem Steven-16-Michels Kenny-17-Maenhout Tommy-18-Scherrens Chris-19-onleesbaar nummer-20-Andries Kevin-21-Le Blon Michel-22-Heijens Jeroen-23-Moerman Jens-24-Vancolen Kevin-25-Van Ryssel Mike-26-Maenhout Kenny-27-Bekaert Tim-28-Van Kerchove Jonathan-29-Van Der Jeught Stijn-30-Dhondt Gunter-31-De Vlieger Jonas-32-Snoeck Mathias-33-Overloop Christophe-34-De Duytsche Luc-35-Poppe Stef-36-Van Raemdonck Maarten-37-Van Rooy Matthias-38-Dockx Mario-39-De Wit Wim

     

    Catg.B – 67,1 km – 38 deelnemers

    1-De Backer Andy (Denderleeuw)

    2-Heyndrickx Wim

    3-Neels Peter

    4-De Weirdt Gino

    5-Demaertelaere Dennis

    6-Van Roeyen Dave

    7-Bauwens Aron

    8-Wytinck Luc

    9-Pauwels Kurt

    10-Van Eesbeek Andy

    11-Luyssen Geoffrey-12-Rombaut Wim-13-Evers Vincent-14-Rabout Rudi-15-De Vlieger Sven-16-Diet Wim-17-De Wannemaeker Filip-18-De Corte Peter-19-Smet Gert-20-Baert Giovanni-21-Bultinck Michel-22-Leyseele Franky-23-De Roeck Stefan-24-D'Hooghe Philippe-25-Van Guyse Danny-26-De Tremerie Franky-27-Van Haverbeek Peter-28-Van Honsté Kris-29-Dedeckel Olivier-30-De Coninck Frank-31-Janssens Bert-32-onleesbaar nummer-33-De Swert Dave-34-Kramer Guido-35-de Wijze Kees-36-Heyman Kurt

     

    Catg.C – 67,1 km – 35 deelnemers

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2-Cooman Jerry

    3-Primo Gino

    4-Goossens Marc

    5-Czech Jan

    6-Ballet Peter

    7-Harms Ko

    8-Kerckaert Peter

    9-Mathys Dirk

    10-Janssens Kenny uit Melsele

    11-De Bruyne Danny-12-Braeckman Geert-13-Braet Wim-14-Erauw Luc-15-Willems Noël-16-Roobroeck Dirk-17-Van Nieuwenhuyse Gentil-18-Bath Mick-19-Goolaerts Dirk-20-De Muynck Luc-21-Van Hoof Danny-22-Fierens Paul-23-Staels Guido-24-Cosijn Ronny-25-Vansevenant Xavier-26-van Oosten Willem-27-De Coninck Wim-28-Vandebuerie Mario-29-Hebbrecht Geert-30-Hereijgers Piet-31-De Roos Marnix-32-Pauwels Nico-33-Cocquyt Patrick-34-Van Speybroeck Geert

     

    Catg.D – 48,8 km – 43 deelnemers

    1-Van Den Brande Jan (Beerzel)

    2-De Coninck Danny

    3-De Vos Rony

    4-Lap Hans

    5-Durant Martin

    6-Watteny Patrick

    7-Decaestecker Patrick

    8-Maes Jos

    9-Buyens Patrick

    10-Geudens Paul

    11-Vervondel Marc-12-Tas Helmuth-13-Claessens Joseph-14-De Veylder Johan-15-Tummeleer Dirck-16-Heye Hilair-17-Maldrie Robert-18-Delagrange Bart-19-Coppers François-20-Baudonck Tony-21-Taelman Tony-22-Geerts Christiaan-23-Convents Patrick-24-De Praetere Fritz-25-Cauwelier Bruno -26-Steeman Juan-27-Bultinck Andre-28-Oostdijk Adri-29-Bracke Wim-30-Dom André-31-Ribbens Luc-32-Verbestel Dirk-33-Bolle Henk-34-onbekende renner-35-Reubens Hendrick-36-De Vuyst Eddy-37-De Gucht Etienne-38-Verhelst Walter-39-Van Den Broeck Alain-40-Snoeck Jan-41-Dierks Jos

     

    Catg.E +65 jaar – 48,8 km – 19 deelnemers

    1-Vandermeulen Jos (Linter) Belgisch Kampioen

    2-de Waal Wim

    3-De Leersnyder Florent

    4-Van Renterghem Patrick

    5-Van Holen Johny

    6-Boulard Roland

    7-Pieters Roland

    8-Pauwels Marcel

    9-Thyssen Leo

    10-Burggraeve Noël

    11-Luyten Felix 12-Lockefeir Marinus 13-Fauck Guido 14-Van Imschoot Roland 15-Van den Eecken Jef 16-Mous Willy

     

    Catg.E +70 jaar – 48,8 km – 11 deelnemers

    1-Coudyzer Theo (Balen)

    2-Beelaert Roger

    3-JOSEPH D’HONT (St.Amandsberg) Belgisch Kampioen

    4-Vandenhouwe Etienne

    5-Vyvey Julien

    6-Robijns Robert

    7-Vandenheuvel Gilbert

    8-Michiels Harry

    9-Brouwers François

    10-De Roos Willy

    11-Mols Armand 

     

    Niet Vergunninghouders – 73,2 km – 8 deelnemers

    1-Van Acker Kevin (Zwijnaarde)

    2-Van Osselaer Tom

    3-De Spiegeleire Mattias

    4-Cap Tim

    5-Van Bever Nico

    6-Van Der Aa Sam

    7-Cools Luc

    8-De Smet Olivier

    26-06-2016 om 10:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan FABIO SINOY met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Fabio Sinoy.jpg     
          Fabio Sinoy

    Zondag 26/06/2016 LES LACS DE L’EAU D’HEURE – Men Elite – Belgisch Kampioenschap – 231 km - 39,94 km/h

    Aantal deelnemers: 123 - Opgevers: 93
    1 GILBERT Philippe BMC RACING TEAM

    2 WELLENS Tim LOTTO SOUDAL

    3 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    4 ROELANDTS Jurgen LOTTO SOUDAL

    5 BAKELANTS Jan AG2R LA MONDIALE

    6 SERRY Pieter ETIXX - QUICK STEP

    7 DELFOSSE Sébastien WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    8 VERMOTE Julien ETIXX - QUICK STEP

    9 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    11 BAUGNIES Jérôme 12 TEUNS Dylan 13 LAMPAERT Yves 14 DUPONT Timothy 15 ARMEE Sander 16 WYNANTS Maarten 17 DOCKX Gert 18 MAES Nikolas 19 DE TIER Floris 20 KEUKELEIRE Jens 21 HERMANS Ben 22 VAN HECKE Preben 23 EVRARD Laurent 24 VAN HOECKE Gijs 25 PAUWELS Serge 26 DE GENDT Thomas 27 DEVOLDER Stijn 28 WALLAYS Jelle 29 DE PLUS Laurens 30 NAESEN Oliver


    26/06/2016
    OPLINTER-TIENEN (B) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,86 km/h

    Aantal deelnemers: 104 - Opgevers: 41

    1 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    2 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    3 HEYNS Nils WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 DE HAES Jorden EFC-ETIXX

    6 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    9 VAN BROEKHOVEN Bram VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    11 VOSS Arnaud 12 MORIS Sven 13 SOETE Daan 14 JACOBS Robin 15 KROONEN Bastien 16 JOIRET Julien 17 DE AMICIS Alessandro 18 VAN ROOSBROECK Arne 19 DECOSTER Gert-jan 20 LINTEN Tom 21 VANDERHEYDEN Jens 22 DEVOS Han 23 PARDON Ward 24 ANDRIES Jordi 25 ANDRIEU Thierry 26 SUAREZ MARTINEZ Kevin 27 ANDRIEU Maxim 28 GAUDAEN Tom 29 BRIESEN Brent 30 LETEN Wouter 52 ONGHENA Matthias 53 WIELANDT Sven 56 VAN ROOSBROECK Patrick

    26/06/2016 OOSTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 38,4 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - Opgevers: 9

    1 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    2 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 BRULEZ Miqele TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    5 LEGLEY Matthias VERANCLASSIC - AGO

    6 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 VANDAELE Thijs TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 VANBESIEN Thomas HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VANDERBEKEN Bjarne PCT TOMACC

    10 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 ROSS Matthew AUS 12 VASTMANS Dries 13 CADRON Julien 14 CLAEYS Stef 15 SCHOTTE Lauwrence 16 COURTENS Igor 17 VANSTEENKISTE Göran 18 BENJAMIN Andrews AUS 19 VERVAEKE Aäron 20 VANHILLE Xavier 21 DENOLF Ritchie 22 EVANS Sam AUS 23 MOENAERT Mathias 24 HOUPLINE Edwar 25 ROSSEEUW Robin 26 VANDENHEEDE Brecht 27 BORGOO Lowie

     

    26/06/2016 ASSE-RELEGEM (B) - Elite z.c./U23 - 105 km - 38,58 km/h 

    Aantal deelnemers: 79 - Opgevers: 32

    1 FABIO SINOY uit Bornem PROFEL - UNITED C.T.

    2 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    3 BOSMANS Tom VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    7 PIETERS Frederik ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    9 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    10 DEVALCKENEER Sieben PROFEL - UNITED C.T.

    11 ROGIER Stef 12 VAN RENTERGHEM Boris 13 VENS Quincy 14 SIMON Kenn 15 VAN BROEKHOVEN Rob NED 16 MERTENS Julian 17 PEERSMAN Gerben 18 GYS Jens 19 VAN GANSEN Sam 20 PARIDAENS Jasper 21 VAN DE WALLE Goran 22 TIMMERMANS Tom 23 POLSPOEL Jonas 24 VAN DE KERKHOVE Brent 25 MICHIELS Killian 26 DELESIE Berre 27 VAN MOL Caine 28 DEBUYSERE Wannes 29 VAN DER SCHUEREN Nicky 30 GOESSENS Cédric

     

    26/06/2016 HANSBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 114,2 km - 42,79 km/h 

    Aantal deelnemers: 88 - Opgevers: 17

    1 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL

    2 VERBEURE Hakim DE GOEZEPUT CYCLING TEAM

    3 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    4 OLIEBOS Jordy MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 VAN RAEPENBUSCH Ruben VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 GOETHALS Brent 12 MARQUEZ Mandel Arnold CHI 13 SOBERON Zowé 14 DULT Jasper 15 DE MEYERE Jens 16 VAN HOLDERBEKE Mathias 17 VERMEIRE Jordy 18 VANDENBUSSCHE Jari 19 BONNE Jenko 20 DE CORTE Axel 21 BAELE Glenn 22 DONAHUE Alec USA 23 DIERICKX Anthony 24 DERHAM William AUS 25 DE SMUL Guust 26 VAN HYFTE Tom 27 VANOVERSCHELDE Kobe 28 HOLVOET Mattijs 29 RASSCHAERT Kilian 30 SLABINCK Indiana 46 WANTE Nick 64 DE LANDTSHEER Steven 68 VERMEIREN Gianni ITA

     

    26/06/2016 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 109,2 km - 39,21 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - Opgevers: 5

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO

    4 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    8 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    10 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    11 BOUTTÉ Kenzie 12 VANHOUTTEGHEM Cedric 13 LAPIERE Ward 14 TOORTELBOOM Frederik 15 BIDO ARDUINO Giovane BRA 16 VANTHOURNOUT Brecht 17 VANCOMPERNOLLE Jan 18 WILLEMYNS Mathieu 19 LAPERE Kris 20 VANDEVELDE Ruben 21 ADRIAENS Bert 22 LOWYCK Jesse 23 DEBUY Anthony 24 PATTYN Jamie 25 VANDENBORRE Jonas 26 TYTECA Koen 27 DECLERCQ Thierry 28 ÜZGÜN Canday TUR 29 CLARYSSE Diego 30 MOERMAN Thomas

     

    26/06/2016 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 100 km - 40,8 km/h 

    Aantal deelnemers: 34 - Opgevers: 7

    1 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    4 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    5 WOUTERS Ruben YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 GALINSKI Anthony SPORT EN MOEDIG GENK

    7 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    8 THYS Nico RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    9 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    10 RASERA Sven WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    11 VAN DOORN Carlo NED 12 MUIJRERS Brend NED 13 BERCKMANS Jens 14 VANAENRODE Kevin 15 THEUNISSEN Jordi 16 DRENT Dylan NED 17 CLAES Gert 18 SEEFAT Maarten NED 19 MOLENSCHOT Emiel NED 20 VAES Niels 21 LOENDERS Glenn 22 HEIJNEN Pekka 23 SCHERPENBERGH Dominique 24 RITZEN Ralf NED 25 PIETERS Gregory 26 BARTELS Jochen 27 VEESTRAETEN Sieën

    26-06-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    25-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 24/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 24/06/2016
    ZONHOVEN (LB) - Amateurs + Masters – 50 km - 40,35 km/h

    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers: : 32 - Opgevers: 6

    1 VERMEULEN Bram EC WALSHOUTEM

    2 VAN HERREWEGHE Simon EC WALSHOUTEM

    3 BUNKENS Kris KZLWC HEYLEN

    4 MIESSEN Andreas GER VSC EURREGIO

    5 WOUTERS Tim DAGPAS

    6 BULLENS Michael DAGPAS

    7 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    8 CYVERS Yves DAGPAS

    9 VAES Niels INDIVIDUEEL

    10 GOELEVEN Jeroen EC WALSHOUTEMAMA19+

    11 MAES Bram 12 LEENDERS Daan 13 VANDELOO David 14 SPOORMANS Kristof

    15 VERBRAEKEN Kristof uit Beveren EC WALSHOUTEM

    16 VANDENSANDE Sebastiaan 17 QUANTEN Joris 18 SMEETS Ken 19 SCHUYTEN Christophe 20 HEYLEN Kenneth 21 LEMOINE Niki 22 OVERSTEYNS Ziggy 23 VAN GOOL Dennis 24 STIPPELMANS Michaël 25 WOUTERS Ive 26 JANSEN Brent

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 21 - Opgevers: 0

    1 ZIMMERMANN Hardy GER SQUADRA COLONIA

    2 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    3 BOLLEN Erwin EC WALSHOUTEM

    4 NEFFGEN Martin GER RSV DUREN

    5 SCHREURS Danny DAGPAS

    6 VERMOTE Patrick VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 FOLLON Ronny DAGPAS

    8 SERRON Danny INDIVIDUEEL

    9 VANVELTHOVEN Alain DAGPAS

    10 POELMANS Danny EC WALSHOUTEM

    11 DOOMEN Tom NED 12 VANHOVE Raf 13 DENIER Ronny 14 VANGOETHEMD Svenne 15 CLAES Benny 16 MAILLARD Eric 17 COCHET Andy 18 THIJS Filip 19 RAATS Edwin NED 20 VETS Jelle 21 STULENS Dimitry

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 10 - Opgevers: 2

    1 WILLEMS Dany DAGPAS

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 VANDECAETSBEEK Danny EC WALSHOUTEM

    4 SCHRUFF Andreas GER RC ZUGVOGEL

    5 GRUNFELD Jorg GER RV BLITZ SPICH

    6 BIRKETT Ian GER RV

    7 JANNES Michel EC WALSHOUTEM

    8 RENIERS Tony EC WALSHOUTEM

    25-06-2016 om 10:22 geschreven door kenny


    24-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 24/06/2016

    banner VWF.jpg
    Vrijdag 24 Juni – ELVERSELE (9140) - Legen Heirweg 118 - Hof van Appelsvoorde

    Start Open Reeks, geen A/B renners - 19h00
    Start inwoners zonder vergunning - 19h01

    24-06-2016 om 16:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 23/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 23/06/2016 POSTEL (A) - Men Elite m.c. - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden

    Aantal deelnemers: 25

    1 CAMPENAERTS Victor TEAM LOTTO NL-JUMBO

    2 LAMPAERT Yves ETIXX - QUICKSTEP

    3 HERMANS Ben BMC RACING TEAM

    4 DE GENDT Thomas LOTTO - SOUDAL

    5 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL-JUMBO

    6 DE BIE Sean LOTTO - SOUDAL

    7 DE PLUS Laurens ETIXX - QUICKSTEP

    8 FRISON Frederik LOTTO - SOUDAL

    9 VERMOTE Julien ETIXX - QUICKSTEP

    10 BILLE Gaetan WANTY-GROUPE GOBERT

    11 GILBERT Philippe 12 DRON Boris 13 VAN KEIRSBULCK Guillaume 14 ARMEE Sander 15 VAN ZUMMEREN Stef 16 CALLEEUW Joeri 17 WALLAYS Jens 18 VANDEN BAK Laurent 19 DUFRASNE Jonathan 20 WARNIER Antoine 21 PEETERS Rob 22 VEUCHELEN Frederik 23 VERRAES Benjamin 24 RICKAERT Jonas 25 POLS Ruben

     

    23/06/2016 POSTEL (A) - Elite z.c. - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden

    Aantal deelnemers: 28

    1 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    3 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 JANSSENS Jimmy TEAM 3M

    5 MEURISSE Xandro CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 GEYSEN Kurt CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO

    8 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    9 CORDEEL Sander VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    10 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    11 GHYSELINCK Jan 12 LEGLEY Matthias 13 MEEUS Dieter 14 BOUTTÉ Kenzie 15 SPEYBROUCK Filip 16 HAAG Guillaume 17 VAN DEN BRANDEN Viktor 18 RUYTERS Brecht 19 STEVENS Timothy 20 PEELAERS Jeff 21 NIJS Steven 22 VANBESIEN Thomas 23 VLASSELAER Maarten 24 DENYS Geoffrey 25 CREFFIER Laurent 26 THIJS Edwin 27 DE TROYER Tim 28 VAN NYEN Hans

     

    23/06/2016 POSTEL (A) - Dames Elite - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden

    Aantal deelnemers: 17

    1 DUYCK Ann-sophie TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    2 KOPECKY Lotte LOTTO-SOUDAL LADIES

    3 BECKERS Isabelle LOTTO-SOUDAL LADIES

    4 DOM Annelies LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    5 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 LEEMAN Mieke ISOREX CYCLING TEAM

    7 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 BELMANS Els AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 HANNES Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    10 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    11 DRUYTS Lenny 12 VERSTICHELEN Femke 13 VAN SEVEREN Celine 14 DELTOME Evelien 15 VANDENBULCKE Jesse 16 BLOMME Marieke 17 ACCOE Joyce

    24-06-2016 om 16:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 22/06/2016

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Patrick Deyaert en Kenny Wullaert vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 32 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig zomerweer en zeer warm voor de midweek duurtraining. De kopmannen wisselden elkaar goed af zodat een strak tempo werd opgelegd. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35,5 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Hank Mees , Cedric Koppen , Thomas D'Hooge , Lieven Van De Perre , Dr.Frank De Winter , Jan Peirsman , Marc De Smedt , Patrick Van Der Vekens , Kristoff Heyns , Gary De Cock , Kenny Wullaert , Glenn Van Hautekerke , Ruben Dillen , Cornelis Van Der Haeven , Marc Staes , Patrick Deyaert , Adrien Maes , Michel Van Osselaer , Kurt Van Raemdonck , Ludwig De Bock , William Despeels , Pascal Brack , Fons Van Raemdonck , Romain Vercauteren , ?????? en Kenny Janssens.

    24-06-2016 om 16:46 geschreven door kenny


    23-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 02/07/2016 - WIELERRONDE VAN KRUININGEN
    Wielerornde Kruiningen.jpg

    Bron: Luc Rooms
    Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    23-06-2016 om 09:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 22/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 22/06/2016
    HALLE-INGOOIGEM (W) - Men Elite UCI - 200 km - 42,05 km/h

    Aantal deelnemers: 147 - Opgevers: 65

    1 DE BONDT Dries VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    2 KEUKELEIRE Jens BELGIUM NATIONAL TEAM

    3 THEUNS Edward BELGIUM NATIONAL TEAM

    4 MAES Nikolas ETIXX - QUICK STEP

    5 VANENDERT Jelle LOTTO SOUDAL

    6 CLAEYS Dimitri WANTY - GROUPE GOBERT

    7 GAVIRIA RENDON Fernando COL ETIXX - QUICK STEP

    8 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    9 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    11 PLACKAERT Baptiste 12 MANNAERTS Jelle 13 VANSPEYBROUCK Pieter 14 VAN HOECKE Gijs 15 DE HAES Kenny 16 SWEECK Laurens 17 OFFREDO Yoann FRA 18 COENEN Dennis 19 Phelan Adam AUS 20 MEURISSE Xandro 21 STALLAERT Joeri 22 WAEYTENS Zico 23 CANTY Brendan AUS 24 DRUYTS Gerry 25 LAPORTE Christophe FRA 26 BOUHANNI Rayane FRA 27 DE ROOZE Niels 28 BOUHANNI Nacer FRA 29 PAGE Dylan SUI 30 GEUENS Alexander 46 VEREECKEN Nicolas 47 NAESEN Oliver 49 DIELEMAN Michiel 57 VAN DER SANDE Tosh 58 MARCHAND Gianni

     

    22/06/2016 TIENEN (B) - Elite z.c./U23 - 111 km - 42,55 km/h 

    Aantal deelnemers: 87 - Opgevers: 18

    1 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    2 NOWELL Matthew GBR WHEELBASE ALTURE

    3 CRABBÉ Arno ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 HEMROULLE Johan COLOR CODE ARDEN´BEEF

    5 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 HEYMANS Jonas TEL & CO CYCLING TEAM

    9 LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T.

    10 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    11 PHILIPS Jonas 12 HOLLANDERS Dries 13 DESAIR Maarten 14 VAN GOIDSENHOVEN Kurt 15 DE PAUW Stijn 16 VERMEULEN Stef 17 MORIS Sven 18 WOUTERS Rutger 19 VEKEMAN Maxime 20 BLANCHY Michael 21 MERCKX Niels 22 SCHILS Dominic GBR 23 BODCHON Dylan 24 TOUBEAU Alexandre 25 DE CAERLÉ Gino 26 VERJANS Frank 27 VERHEYDEN Joris 28 PARDON Ward 29 CLAUW Yente 30 ANDRIEU Maxim 39 VAN BUGGENHOUT Joeri

     

    22/06/2016 DE PANNE (W) - Elite z.c./U23 - 66 km - 38,5 km/h 

    Aantal deelnemers: 32 - Opgevers: 1

    1 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    2 CARPENTER Dante GBR SOUTH EAST

    3 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    5 PICOUX Maximilien COLOR CODE ARDEN´BEEF

    6 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    8 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 GOVAERT Kenny HIKO CYCLING TEAM

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    11 LANGEDOCK Mathieu 12 LEFEVER Nico 13 D´HOORE Giorgio 14 SEGHERS Thomas 15 VANDERBEKEN Bjarne 16 MUS Aloïs 17 CAMERON Jeremy AUS 18 VANDER MEIREN Ward 19 BARBIER Davy 20 TALEUX Jean Baptiste FRA 21 VELLE Glenn 22 DELMOTTE Dennis 23 VAN RAEPENBUSCH Ruben 24 CADRON Julien 25 PYSSON Shane 26 VERCRUYCE Jim 27 LUYSSEN Geoffrey 28 ÜZGÜN Canday TUR 29 SONNEVILLE Jarno 30 LAMBRECHT Martijn

    23-06-2016 om 08:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 20/06/2016
    banner VWF.jpg

    Proficiat aan LUC VAN CLAPDORP met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Van Clapdorp Luc KOP 2013 1.jpg 

      Luc Van Clapdorp

     

    Maandag 20 Juni – HUIZINGEN (1654)

     

    A-reeks -1h43 - 70 km 
    1.Timmy WEECKERS
    2.Gillian Van Rijmenant
    3.Koen Vanopdenbosch
    4.Bjorn Lison
    5.Bjorn Coomans
    6.Yorick Lison
    7.Ortwin Leenaerts
    8.Gwylim Hanssens
    9.Thory Herremans
    10.Rutger Poppe

    B-reeks -
    1h43 - 70 km
    1.Roel REIGEL
    2.Stefaan Lenaerts
    3.Tom Mertens
    4.Peter Van Damme
    5.Stijn Gidé
    6.Thomas Guilmin
    7.Jarno Verhofstadt
    8.Clegy Wambacq


    C-reeks
    - 1h44 - 70 km 
    1.Tom PENNINCKX
    2.Christophe Adams
    3.Gunther Vogels
    4.Peter Maes
    5.Kris De Block
    6.Jimmy De Paepe
    7.Stefan Verhaeghe
    8.Tom De Beer
    9.Pascal Kestemont
    10.Jurgen De Loecker

    D-reeks
    - 1h16 - 56 km
    1.LUC VAN CLAPDORP (Nieuwkerken)
    2.Philip Lampaert
    3.Ronals Rents
    4.Bruno Bruyere
    5.Dominique Geldolf
    6.Frank Geets
    7.Serge De Bilde
    8.Gerry Maes
    9.Rudi Klompers

    E-reeks - 1h16 - 56 km
    1.Christophe DAVIES
    2.Francis De Ridder
    3.Danny De Backer
    4.Dirk Peigneur
    5.Rene De Brucker
    6.Mariano Biancucci
    7.Marc Persyn
    8.Mike Vaneberg
    9.Hugo Van Linden
    10.Jos Maes

    23-06-2016 om 08:31 geschreven door kenny


    21-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 21/06/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 21/06/2016     


    Dinsdag 21/06/2016 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 45,13 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - Opgevers: 9

    1 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL

    3 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    6 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    7 DE ZUTTER Kristof SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 GOEBEERT Pierre BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    10 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 TEN HARTOG Guy 12 LAVA Kevin 13 VAN HYFTE Steven 14 VERCAUTEREN Tim 15 VAN GUYSE Jarno 16 MORTIER Julien 17 BADA Florian 18 DE SY Gertjan 19 FRANCKAERT Gregory 20 WYTINCK Niels 21 DE SY Vincent 22 DE GREVE Maxim 23 RAAS Eloy NED 24 SABO Pedro 25 MICHIELSEN Joran 26 GEARREN Michael USA 27 DE SMIT Alain NED 28 DEESE Franklin USA 29 LA ROSE Dimitri 30 BONTINCK Karel 49 VAN GOETHEM Kevin 61 WEEMAES Filip
    21-6-2016-bassevelde 697.JPG
                    Winnaar Kristof Dhollander met de bloemen en de supporters.
    21-6-2016-bassevelde 687.JPG
                               Een woordje uitleg van winnaar Kristof Dhollander.
    21-6-2016-bassevelde 705.JPG
                       Ook aan de pers moet een woordje uitleg gegeven worden.
    21-6-2016-bassevelde 684.JPG
                         Meteen een telefoontje naar huis na de overwinning.
    21-6-2016-bassevelde 629.JPG
                        Aankomst van winnaar Kristof Dhollander te Bassevelde.
    21-6-2016-bassevelde 637.JPG
    Spurt voor de 4de plaats met Rieno Stofferis voor Mario Willems en Tony Heirbaut.

    21-6-2016-bassevelde 588.JPG
    Nog 2 ronden en meteen 3 leiders waaronder Kristof Dhollander, Isaak Bultynck en
    Angelo Vandaele.
    21-6-2016-bassevelde 437.JPG
    21-6-2016-bassevelde 353.JPG
                                                     Vooraan Gregory Franckaert.
    21-6-2016-bassevelde 343.JPG
    21-6-2016-bassevelde 327.JPG
    21-6-2016-bassevelde 311.JPG
    21-6-2016-bassevelde 185.JPG
    21-6-2016-bassevelde 175.JPG
    21-6-2016-bassevelde 138.JPG
                                                 Vooraan Jarno Van Guyse.
    21-6-2016-bassevelde 126.JPG
                                                       Vooraan Tim Vercauteren.
    21-6-2016-bassevelde 100.JPG
                                            Aanval van Gregory Franckaert.
    21-6-2016-bassevelde 082.JPG
    21-6-2016-bassevelde 069.JPG
    21-6-2016-bassevelde 054.JPG
    21-6-2016-bassevelde 046.JPG
                                          Links vooraan Kristof Dhollander.
    21-6-2016-bassevelde 042.JPG
                                     Aanval van Robby Cobbaert en Mario Willems.
    21-6-2016-bassevelde 039.JPG
    21-6-2016-bassevelde 003.JPG 21-6-2016-bassevelde 021.JPG
                    Jonathan Page                                           Start te Bassevelde van de Elite z.c. & U23 met 79 deelnemers.         






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-06-2016 om 21:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 21/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Kristof Dhollander.jpg 

       Kristof Dhollander

    Dinsdag 21/06/2016 GELUWE (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 156 km - 42,55 km/h

    Aantal deelnemers: 123 - Opgevers: 46

    1 MULHERN Mitchell AUS VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM

    2 SUNDERLAND Dillen AUS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 SOENENS Alessandro SUPERANO HAM - ISOREX

    5 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    6 VAN HOLDERBEKE Mathias WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DEPYPERE Mathias SUPERANO HAM - ISOREX

    8 JOHNSTONE Taylor GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 PLOVIE Wiebren VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VAN DYCK Wesley 12 DE GROOTE Arne 13 GELDHOF David 14 SEYE Guillaume 15 VAN CAUWENBERGHE Christophe 16 VERSCHUERE Seppe 17 LAPIERE Ward 18 DE POORTER Maxime 19 VANDEWALLE Matthias 20 ANTHONISE Lieven NED 21 MICHIELS Killian 22 AVOINE Kevin FRA 23 VANMEENEN Jordy 24 TRIBOUT Bart 25 DEFREYNE Cédric 26 TIMMERMANS Jurgen NED 27 GOUEL Valentin FRA 28 BALLET Mathias 29 POIRET Benjamin FRA 30 VAN DER BAUWHEDE Michiel 31 RELAES Jacob

     

    21/06/2016 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 45,13 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - Opgevers: 9

    1 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL

    3 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    6 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    7 DE ZUTTER Kristof SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 GOEBEERT Pierre BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    10 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 TEN HARTOG Guy 12 LAVA Kevin 13 VAN HYFTE Steven 14 VERCAUTEREN Tim 15 VAN GUYSE Jarno 16 MORTIER Julien 17 BADA Florian 18 DE SY Gertjan 19 FRANCKAERT Gregory 20 WYTINCK Niels 21 DE SY Vincent 22 DE GREVE Maxim 23 RAAS Eloy NED 24 SABO Pedro 25 MICHIELSEN Joran 26 GEARREN Michael USA 27 DE SMIT Alain NED 28 DEESE Franklin USA 29 LA ROSE Dimitri 30 BONTINCK Karel 49 VAN GOETHEM Kevin 61 WEEMAES Filip

    21-06-2016 om 19:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 20/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Niels Vandyck.jpg 

            Niels Vandyck

    Maandag 20/06/2016 ASPELARE (NINOVE) (O) - Elite z.c./U23 - 90 km - 39,1 km/h 

    Aantal deelnemers: 33 - Opgevers: 6

    1 NIELS VANDYCK uit Puurs CIBEL-CEBON

    2 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    3 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC - AGO

    5 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    11 MOTTE David 12 VAN DAMME Davy 13 VAN DAMME Indy 14 ROELS Laurens 15 ROGIER Stef 16 CAYELA FAURA Marc ESP 17 CARMAN Ben AUS 18 SORIANO CELMA Genis ESP 19 SLAGMULDERS Yorick 20 WATTS Aaron AUS 21 RONSSE Gauthier 22 DE WILDE Arno 23 MATTSSON Jan SWE 24 PERSOONS Wim 25 VAN DE WALLE Goran 26 ROOSENS Robin 27 VAN DEN NEST Jeffrey

    21-06-2016 om 10:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS & MASTERS & ELITE Z.C. & U23 TE BEIGEM-GRIMBERGEN VAN ZATERDAG 18/06/2016

    FOTO'S AMATEURS & MASTERS & ELITE Z.C. & U23 TE BEIGEM-GRIMBERGEN VAN ZATERDAG 18/06/2016     


    Zaterdag 18/06/2016 BEIGEM-GRIMBERGEN (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 39,47 km/h 

    Aantal deelnemers: 49 - Opgevers: 19

    1 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    2 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    3 ZIMMERMANN Hardy GER SQUADRA COLONIA

    4 VAN DER TRAPPEN Bert WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    6 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    9 VAN GENECHTEN Steff ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 KLEINJAN Arno NED JAN VAN ARCKEL

    11 DHOLLANDER Kristof 12 JACOBS Robin 13 BOLLE Yenzo 14 VERHOEVEN Kenneth 15 DONY Kevin 16 BERTELS Jef 17 VAN AELST Jelle 18 SORIANO CELMA Genis ESP 19 VAN GANSEN Sam 20 CAYELA FAURA Marc ESP 21 PEPERMANS Lorenzo 22 VAN MOL Caine 23 VAN BOSSUYT Davy 24 MOYSON Jelle 25 VAN WESEMAEL Maarten 26 SOETENS Arno 27 DE RYCK Roy 28 STEENACKERS Sven 29 LOPEZ VALLE Ismael ESP
    18-6-2016 651.JPG
    Podium te Beigem-Grimbergen met winnaar Tom Vermeiren, Daniel Peeters en Hardy Zimmermann.
    18-6-2016 647.JPG
    Podium te Beigem-Grimbergen met winnaar Tom Vermeiren, Daniel Peeters en Hardy Zimmermann.
    18-6-2016 655.JPG
           Winnaar te Beigem-Grimbergen Tom Vermeiren met een woordje uitleg.

    18-6-2016 606.JPG
    Aankomst van winnaar Tom Vermeiren voor Daniel Peeters en Hardy Zimmermann.
    18-6-2016 615.JPG
                                                Spurt van het peloton.
    18-6-2016 529.JPG
                                    Op kop Kristof Dhollander uit Stekene.
    18-6-2016 519.JPG
    18-6-2016 498.JPG
    18-6-2016 490.JPG
    18-6-2016 428.JPG
    18-6-2016 387.JPG
    18-6-2016 342.JPG
    18-6-2016 282.JPG
    18-6-2016 210.JPG
    18-6-2016 205.JPG
    18-6-2016 193.JPG
    18-6-2016 135.JPG
    18-6-2016 130.JPG
    18-6-2016 106.JPG
    18-6-2016 102.JPG
                                                  Op kop Kristof Dhollander.
    18-6-2016 088.JPG
    18-6-2016 063.JPG
    18-6-2016 043.JPG
    18-6-2016 036.JPG
    18-6-2016 014.JPG
          De start te Beigem-Grimbergen van de Elite z.c. & U23 met 49 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-06-2016 om 10:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WETTEREN TEN EDE VAN ZATERDAG 18/06/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WETTEREN TEN EDE VAN ZATERDAG 18/06/2016     


    Zaterdag 18/06/2016 WETTEREN TEN EDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 43,6 km/h 

    Aantal deelnemers: 83 - Opgevers: 34

    1 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 SUNDERLAND Dylan AUS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    4 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    6 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 DEGREVE Martijn TEAM 3M

    9 SUTTON Joseph GBR PMR@ TOACHIM HOUSE

    10 DONAHUE Alec USA JAM FUND NCC

    11 JOHNSTONE Taylor GBR 12 KERGOZOU Nicholas NZL 13 VANMEENEN Jordy 14 CULEY Marcus AUS 15 BOSSAER Gatien 16 HOOGLAND Ruben NED 17 DE LANDTSHEER Steven 18 LOGIER Jan 19 BALLET Mathias 20 DE MERLIER Giovanni 21  VANCOMPERNOLLE Jan 22 KUYSTEN Joshua NZL 23 DIERICKX Anthony 24 VAN DAMME Indy 25 KISSEBERTH Jack USA 26 FRANCKAERT Gregory 27 DE GREVE Maxim 28 HEYNS Nils 29 CATELYN Gieljan 30 DELESIE Berre 42 WANTE Nick
    18-6-2016 954.JPG 18-6-2016 949.JPG
    Winnaar te Wetteren Ten Ede Jonas Goeman.                              Winnaar Jonas Goeman met de bloemen.
    18-6-2016 899.JPG
                 Aankomst van winnaar Jonas Goeman voor Dylan Sunderland.
    18-6-2016 905.JPG
                                         Aankomst van de 2de Dylan Sunderland.
    18-6-2016 912.JPG
                    De spurt voor de 6de plaats met Laurens Poelman die het haalt.
    18-6-2016 924.JPG
    18-6-2016 846.JPG
                                       Renaat Demeter op kop van de kopgroep.
    18-6-2016 704.JPG
    De 5 koplopers die vol voor de zege reden met Tony Heirbaut, Renaat Demeter,
    Jonas Goeman, Dylan Sunderland en Guillaume Seye.
    18-6-2016 713.JPG
    18-6-2016 790.JPG
                                         Gregory Franckaert uit Kallo.
    18-6-2016 798.JPG
    18-6-2016 661.JPG
                                De kopgroep van 5 renners te Wetteren Ten Ede.
    18-6-2016 683.JPG
    18-6-2016 690.JPG
    18-6-2016 862.JPG
    18-6-2016 700.JPG

    18-6-2016 725.JPG
    18-6-2016 754.JPG
    18-6-2016 783.JPG
    18-6-2016 777.JPG
                Wedstrijd Elite z.c. & U23 te Wetteren Ten Ede met 83 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-06-2016 om 09:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/06/2016

    VWV 2015.jpg

    Zondag 19/06 - Keerbergen


    Cat.A - 84 km

    1.Dave Bruylandts

    2.Nick De Weerdt

    3.Karel Docker

    4.Jeroen Goeleven

    5.Joris Verheyden

    6.Thomas Mertens

    7.Steven Vermaelen

    8.Sven Van Roy

    9.Nico Indekeu

    10.Jean Paul De Busser

    11.Michaél Bullens 12.Tom Penninckx 13.Tomas Leysen 14.Tristan Steegmans 15.Andy Muylts 16.Olivier Ongenae 17.Wim De Vries 18.Dave Vennincx 19.Yves Cuyvers 20.Tom De Feyter 21.Quentin Goossens 22.Wannes Galicia 23.Niels Verdijck 24.Yelle learts 25.Christophe Veulemans

     

    Cat.C - 60 km

    1.Kris Witvrouwen

    2.Koen Heremans

    3.Andy Cochet

    4.Dany Willems

    5.Patrick Vermoten

    6.Gert De Proost

    7.Peter Aerts

    8.Rudy Bruynseels

    9.Gunter Vogels

    10.Peter Ryken

    11.Peter Dockx 12.Jo Lemmens 13.Wim Meir 14.Alain Van Woensel 15.Jan Van der Auwera

     

    Cat.D - 60 km

    1.Philippe Wauters

    2.Hans Wuyts

    3.Daniel Van Der Mieren

    4.Jan Maegh

    5.Bruno Brabants

    6.Bernard Hakir

    7.Johnny Vertessen

    8.Marc De Cock

    9.Luc Vrancken

    10.Simon Yearsley

    11.Wim Van Thielen 12.Harry Maes 13.Rudi Claes 14.Rudy Verelst 15.Raf Vercammen

     

    Cat.E - 60 km

    1.Rene Van Gils

    21-06-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    20-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/06/2016

    edh.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met 7°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

            Frank Suys

     

    Zaterdag 18/06/2016 – BLATON - L’Echappée du Hainuit (EDH)

    Reeks A

    1-DEURBROECK Bart

    2-LEVEILLE Stephane

    3-PINNA Pierre

    4-COMBLIN Jerome

    5-BEHAGUE Yoann

    6-HEREMANS Thory

    7-VERSTRAETEN Bert

    8-HUYSENTRUYT San

    9-DE BRUYNE Steven

    10-LERATE Laurent

     

    Reeks B

    1-VERVERKEN GERDY

    2-BOURGEOIS Sylvain

    3-VANDERDONCKT Benoit

    4-POTTIEZ Jessy

    5-FONTAINE Patrick

    6-HUON Xavier

    7-VAN DAMME Peter

    8-WILMET Frederic

    9-BIENFAIT Xavier

    10-BIANCO Claudio

     

    Reeks C

    1-FRANK SUYS (Hingene)

    2-VANHOLSBEKE Benny

    3-RENIERS Tony

    4-DECAESTECKER Patrick

    5-SOMERS Christian

    6-GIBKI Jean-Philippe

    7-VANEBERG Francis Mike

    8-BRIEAU Christophe

    9-PIETERS Joost

    10-PERSYN Marc

    Frank Suys Blaton.jpg 

    Reeks D

    1-HELLEBAUT Roland

    2-HUNNINCK Paul

    3-D'HAESELEER Luc

    3-DELAGRANGE Bart

    5-DE BRUYN Josef

    6-VILAIN Jean Pol

    7-CLAINE Serge

    8-LUGOWSKI Leon

    9-HUBLAU Daniel

    10-STEVENS Jean-Paul 

    20-06-2016 om 20:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WAASLANDSE TTC RONDE 2016 - PROSPERPOLDER 18/06/2016

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2016


    Proficiat aan BRAM KESTELEYN met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    bram Kesteleyn.jpg    TTC Prosperpolder 1.jpg    
         Bram Kesteleyn    

    Zaterdag 18/06/2016 – PROSPERPOLDER – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 14

    1-BRAM KESTELEYN (Zele)

    2-TOM VAN EYCK

    3-JIMMY SEGERS

    4-CHRISTOPHE DE GROM

    5-DAVE VAN ROEYEN

    6-FREDDY VAN CAMP

    7-KURT VAN RAEMDONCK

    8-TOMMY VAN OSSELAER

    9-DAVID DUMORTIER

    10-WIM VAN DER VEKEN

    11-CEDRIC KOPPEN







    TTC Prosperpolder 2.jpg
                         Niels Smout

    Zaterdag 18/06/2016 – PROSPERPOLDER – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 20

    1-NIELS SMOUT

    2-DAVID SOMERS

    3-LANDER JACONS

    4-TONY BURM

    5-JAN VLEGELS

    6-KRIS VERMEULEN

    7-MARIO BOLSSENS

    8-GUY BOGAERT

    9-KENNY SPLILEERS

    10-JEF VERMEIREN

    11-BJORN VAN VAERENBERGH

    12-ALAIN VAN DEN BROECK

    13-DIRK BRYSSINCKX

    14-JURGEN VAN HAVERE

    15-PETER VAN DUYSE

    20-06-2016 om 20:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 19/06/2016
    LEDE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 170,625 km - 43,25 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - Opgevers: 11

    1 RICKAERT Jonas TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    3 CLAEYS Dimitri WANTY-GROUPE GOBERT

    4 VEREECKEN Nicolas ANPOST CHAIN REACTION CYCLING TEAM

    5 HOFLAND Moreno NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    6 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    7 MCCONVEY Connor IRL AN POST - CHAIN REACTION

    8 TEUNISSEN Mike NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    9 VAN DEN BERG Julius NED SEG RACING

    10 SCHULTING Peter NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    11 DONDERS Jelle 12 DUQUENNOY Jimmy 13 VEUCHELEN Frederik 14 BOVENHUIS Jasper NED 15 DE ROOZE Niels 16 MINNAARD Marinus Cornelis NED 17 PATTEN Daniel GBR 18 KORNER Max Emil Boholm NOR 19 VAN DEN BRANDE Julien 20 SALOMEIN Jarl 21 HONIG Reinier NED 22 PONS Gaëtan 23 DE PAUW Moreno 24 WASTYN Emiel 25 JANS Roy 26 VALLEE Boris 27 VANDENBOGAERDE Jens 28 DERUETTE Thomas 29 SEYNAEVE Lander 30 VAN DAMME Davy 35 VAN DAMME Bart 47 VAN HECKE Elias 55 VAN ROOSBROECK Patrick 65 VAN ROOSBROECK Arne

     

    19/06/2016 BAVEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 44,01 km/h 

    Aantal deelnemers: 113 - Opgevers: 17

    1 VAN DYCK Wesley ESEG DOUAI

    2 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    4 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    8 VANOVERSCHELDE Kobe INDIVIDUEEL

    9 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VAN DER HAEGHEN Ruben PROFEL - UNITED C.T.

    11 OLIEBOS Jordy 12 DELBAERE Tijs 13 DESMECHT David 14 DE CORTE Axel 15 BOSTERS Jurriën NED 16 USE Laurens 17 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 18 STROOSNIJDER Michel NED 19 FABRI Hannes 20 DE JAEGER Nick 21 CULEY Marcus AUS 22 CALLEBAUT Kevin 23 KOOLS Jos NED 24 BAELE Glenn 25 DE PLUS Jasper 26 KAISER Willem USA 27 TRIBOUT Bart 28 PERSOON Joeri 29 VERHAEGEN Jens 30 DELIE Bram 38 MARTENS Valentijn 50 COOMAN Jerry 80 OTT Stefan 82 VAN STEENBERGHEN Jori 84 ONGENA Matthias 91 DEMETER Renaat 95 COOMAN Mauro

     

    19/06/2016 EREMBODEGEM-TERJODEN (O) - Elite z.c./U23 - 139,5 km - 42,9 km/h 

    Aantal deelnemers: 85 - Opgevers: 16

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    6 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    7 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    8 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN DER SCHUEREN Nicky ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 EYSKENS Jeroen 12 CAETHOVEN Steven 13 VAN RENTERGHEM Boris 14 TEIRLINCK Jens 15 ONGHENA Matthias 16 ROELANDTS Rutger 17 CAYELA FAURA Marc ESP 18 REIGEL Roel 19 DUBOIS Foeke 20 DEVROYE Kim 21 WIELFAERT Kristof 22 VANDENBERGH Wouter 23 SORIANO CELMA Genis ESP 24 VAN IMPE Stef 25 BASTIAENS Ayco 26 COBBAERT Florian 27 MAERTENS Jelle 28 CARMAN Ben AUS 29 CAMERLINCKX Gregory 30 PIETERS Frederik 42 VERSCHUEREN Robin 68 TEN HARTOG Guy

     

    19/06/2016 HALEN (LB) - Elite z.c./U23 - 117 km - 45,05 km/h

    Aantal deelnemers: 110 - opgevers: 61

    1 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    3 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    5 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VAN GENECHTEN Steff ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 VAN LAER Ward BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 DREDGE Christopher GBR WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    9 DONNAY Laurent BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    10 VAN HOOVELS Kevin VERSLUYS TEAMUMT

    11 LEWIS Adam GBR 12 HEYLEN Dries 13 VAN RUTTEN Bryan NED 14 KRAMER Erik NED 15 NOWELL Matthew GBR 16 VAN ROOSBROECK Pieter 17 HELSOCHT Liam 18 THYS Nico 19 VAN DER SLOOT Roland NED 20 VAN DOORN Carlo NED 21 VAN HERCK Glen 22 DE SCHUTTER John 23 VIERLING Gijs 24 GEYSEN Kurt 25 KRAMER Patrick NED 26 DE PROOST Kyle 27 NIEUWKOOP Bas NED 28 DIENER Mike LUX 29 ANDRIEU Maxim 30 KLOECK Dario

    19/06/2016 OEDELEM (W) - Elite z.c./U23 - 118,8 km - 43,92 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - Opgevers: 5

    1 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    2 RYAN Luke GBR RICHARDSON´S TREK

    3 BRADY Kieran GBR RICHARDSON´S TREK

    4 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    5 DECEUNINCK Thomas VIND! CYCLING PROJECT

    6 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    7 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    11 LAPIERE Ward 12 DENOLF Ritchie 13 SLABINCK Indiana 14 VERSCHAEVE Lounes 15 BARBIER Davy 16 VANDAELE Philip 17 BAKX Kelvin NED 18 BEUSELINCK Briek 19 VASTMANS Dries 20 DE BRUYN Jimmy NED 21 LEFEVER Nico 22 VERMET Joran 23 BONNE Jenko 24 SMET Jochem 25 TERRENS Riley AUS 26 DE SMIT Alain NED 27 GHEYSENS Alex 28 D´HOORE Giorgio 29 DE SCHUYTER Arne 30 ROSSEEUW Robin

     

    19/06/2016 KIELDRECHT (O) - Dames Elite - 84 km - 39,19 km/h 

    Aantal deelnemers: 74 - Opgevers: 18

    1 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 BUYSMAN Nina NED WESTFRISIA

    3 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 VAN VEGHEL Sandra NED WV SCHIJNDEL

    5 THORSEN Thea NOR HITEC PRODUCTS

    6 STIJNS Kyara NED WT LIV PLANTUR

    7 PALLER Tatjana GER EQUIPE VELO OBERLAND

    8 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    9 VAN HOEK Lotte NED LARES-WAOWDEAL LADIES CYCLING TEAM

    10 KACHELHOFFER An_li RSA LOTTO SOUDAL

    11 DE QUINT Pia 12 INGHELBRECHT Sarah 13 DEBBOUDT Sylvia 14 DE BAAT Kim 15 BECKERS Isabelle 16 GASS Daniela GER 17 WATERREUS Kylie NED 18 VERSTICHELEN Femke 19 WOTSCH Melanie GER 20 HAERS Carolien 21 DREIER Josefine GER 22 ROE Eileen GBR 23 ACCOE Joyce 24 MEYVISCH Molly 25 DEGVOLD Thea Marie NOR 26 LUTTUSCHKA Larissa GER 27 MOONEN Puck NED 28 DRUYTS Lenny 29 VAN DEN BORN Eva NED 30 HOFMANN Jenny GER 53 VERSCHELDEN Nathalie

    20-06-2016 om 20:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 19/06/2016
    GRAMMENE (O) - Juniores - km

    Aantal deelnemers:

     

    19/06/2016 WETTEREN TEN EDE (O) - Juniores - 88 km - 41,52 km/h 

    Aantal deelnemers: 46 - Opgevers: 7

    1 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK

    2 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 DALEMANS Geoffrey WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 CAUFRIEZ Tristan LOTTO-VC ARDENNES

    9 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    10 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 DELBAEN Michael 12 DE CLERCQ Yente 13 D´HOOGE Thomas 14 MOREELS Louis 15 VANHALST Thomas 16 CLAUWAERT Jari 17 BIERKENS Tim NED 18 BAUTERS Reno 19 VERHEIJEN Geert NED 20 VAN GIJSEGEM Yarne 21 DE BROUWER Jeffrey 22 VAGENENDE Liam 23 BRINKMAN Herman NED 24 LINTHOUDT Arne 25 WANTE Jari 26 VAN DER HAEGEN Jarne 27 COLMAN Alex 28 MEULEMEESTER Ruben 29 PESSEMIER Tom 30 GAYTANT Remco 37 BRUGGEMAN Lorenzo

     

    19/06/2016 INGOOIGEM (W) - Juniores - 88 km - 42,21 km/h 

    Aantal deelnemers: 47 - Opgevers: 10

    1 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    3 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    4 VANDEPUTTE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 CAVEY Vincent CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    7 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VESTENS Basile SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 STOYANOV Petar ISOREX CYCLING TEAM

    10 DE VRIES Jan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    11 DRAPER Matthew GBR 12 BERO Sean 13 CALLENS Martijn 14 SCLACMENDER Daivy 15 MATTHYS Louka 16 BERNARD Baptiste FRA 17 VERCRUYSSE Bryan 18 HELSMOORTEL Dwight 19 OWENS Tomos GBR 20 DOISON Rodolphe 21 TREMERIE Jensy 22 DE SMET Thibaut 23 LALOO Senne 24 STELLA Enzo FRA 25 GEIJS Vince NED 26 ROSE-DAVIES Louis GBR 27 VANEECKHOUTTE Ibe 28 TOBIAS Dahlhaus GBR 29 DESCAMPS Thomas 30 VERLEYEN Mauro

     

    19/06/2016 KASTERLEE (A) - Juniores - 84 km - 42,41 km/h 

    Aantal deelnemers: 71 - Opgevers: 16

    1 HEYE Alan LOTTO-VC ARDENNES

    2 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE PEUTER Dylan WSC HAND IN HAND BAAL

    4 PENSON Tim NED TWC HET SNELLE WIEL

    5 BUWALDA Iska NED KWC KEMPEN

    6 PIETERS Bram NED WVDE JONGE RENNER

    7 WOUTERS Kamiel NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 VAN ENDE Wouter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 VERHOEFF Stefan NED GRC JAN VAN ARCKEL

    11 GERINCKX Joni 12 VAN DE WATER Pieter 13 VAN STAEYEN Maarten 14 WOUTERS Rick 15 DRIESEN Jarne 16 KETELAARS Xavier NED 17 VRANKEN Vince 18 BROOS Alain NED 19 VAN RIJSBERGEN Polle NED 20 TIELEMANS Jente 21 GABRIËLS Senne 22 GROOT Nick NED 23 CAMPS Jelle 24 STEENBAKKERS Jordi NED 25 GOVAERTS Bjarne 26 KUITEN Arjan NED 27 HOGEWEG Tom NED 28 TIBACKX Lander 29 VAN DEN BERG Tom NED 30 DE MEYER Jarne 39 FRANSSENS Yannick 52 ZUIDWEG Jarno NED

     

    19/06/2016 PASSENDALE (W) - Juniores - 79 km - 38,66 km/h 

    Aantal deelnemers: 32 - Opgevers: 1

    1 WOLFF Luc FRA SC BOULONNAIS

    2 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    3 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DELSAUT Anthony CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 HUYGHE Gilles MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DEJONGHE Arend WIELERTEAM IEPER

    8 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 JAQUES Arne TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 TREVE Giovanni CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    11 VERBEECK Qwinten 12 COCKAERT Kelvin 13 JACQUES Jarne 14 CAPPELLE Maxim 15 LUYSSEN Greg 16 DE VEIRMAN Jesse 17 VERDONCK Loeka 18 HENNERE Loic FRA 19 VERGNIEZ Valentin FRA 20 DUTOO Jérémy 21 GARSBEKE Jelle 22 DERYCKERE Ruben 23 NEETENS Dylan 24 MORTIER Bjarne 25 COMPERNOLLE Mats 26 DJE Nerodjan 27  MAERTENS Sven 28 MERTENS Doran 29 VERBEURE Jordy 30 BRUNEEL Jens

    20-06-2016 om 20:18 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!