.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 19/06/2016
    KASTERLEE (A) - Nieuwelingen - 63 km - 38,15 km/h 

    Aantal deelnemers: 60 - Opgevers: 11

    1 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    2 HAEST Jeroen NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 SCHOOLENAAR Dion NED UWTC DE VOLHARDING

    4 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W

    5 WILS Lance TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 HEYLEN Gilles WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 MEEUSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VAN DEN SCHOOR Mats ACROG - BALEN BC

    10 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    22 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    19/06/2016 BINDERVELD (LB) - Nieuwelingen - 66,4 km - 35,89 km/h 

    Aantal deelnemers: 21 - Opgevers: 0

    1 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    3 ALENTEYNS Jorit ACROG - BALEN BC

    4 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 CLAESSENS Jorg SPORT EN MOEDIG GENK

    6 CHRISTIAENS Régis WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 SCHULMER Dylan BMX VLIJTINGEN

    9 VAN CAMPENHOUT Sven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 HENDRICKX Bjarne SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    19/06/2016 DEFTINGE (O) - Nieuwelingen - 65,1 km - 38,96 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - Opgevers: 0

    1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 GROOTAERT Mathisse ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DECUYPERE Nathan TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    5 LAROY Bjarne LARES-DOLTCINI CT

    6 FORRET Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 WALRAED Jesper ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 DE NEVE Tomas SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 VAN DER TAELEN Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    19/06/2016 PASSENDALE (W) - Nieuwelingen - 61 km - 37,27 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - Opgevers: 2

    1 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 ALEXANDER James GBR SOLIHULLCC

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    8 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 BEERNAERT David TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    19/06/2016 POEKE (O) - Nieuwelingen - 63,6 km - 36,76 km/h 

    Aantal deelnemers: 17 - Opgevers: 0

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 ROOSE Matteo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    4 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN LANDSCHOOT Ruben KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 SABBE Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 BRUNEL Cedric KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    8 FORRIER Gianni MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VAN DER MEULEN Nick KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    17 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

     

    19/06/2016 TIELT-WINGE (B) - Nieuwelingen - 62 km - 37,07 km/h 

    Aantal deelnemers: 31 - Opgevers: 0

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 SCHURMANN Jordan BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    6 CRAPS Lars LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 BRAMS Tim SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    10 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    19-06-2016 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/06/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan SAMMY BOGAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Sammy Bogaert.jpg   franky.jpg

         Sammy Bogaert                Franky Weeames

     

     

    Zondag 19 Juni 2016 - MOERBEKE-WAAS (9180)


    Catg.A – 76,8 km – 43 deelnemers

    1-SAMMY BOGAERT (Essen)

    2-Weemaes Robby

    3-Van Ryssel Mike

    4-Van Sante Tristan

    5-Weeckers Timmy

    6-Gryson Kristof

    7-Middelkamp Tom

    8-Vandekerckhove Enzo

    9-De Wispelaere Arno

    10-De Baere Bart

    11-Lammertyn Foeke-12-Goossens Sam-13-Van Den Broecke Mario-14-Mertens Nick-15-Van De Winckel Tom-16-Goossens Steven-17-Sterck Gunter-18-De Sutter Maxime-19-Deboever Nick-20-Wullems Richard-21-Van De Walle Mike-22-Van der Stock Dieter-23-Van Vlierberghe Bart-24-Lammens Mario-25-Stijnen Jürgen-26-Verwee Nico-27-Van Damme Danny-28-Van Wiele Yannick-29-Van Laere Jan-30-Peeters Nico-31-Van Kerchove Jonathan-32-Nevejans Kenny-33-Heirman Steven-34-Lammens Laudelino-35-Vossaert Matthias-36-Cardon Germer-37-De Cock Bart-38-Mannens Steven-39-Gommers Sven-40-Snoeck Mathias-41-de Meijer Christian-42-De Vlieger Jonas-43-De Duytsche Luc-44-Van Raemdonck Maarten-45-De Wit Wim-46-Dhondt Gunter-47-Verhoeven Tom-48-Daems Jens-49-Nevejans Dennis

     

    Catg.B – 67,2 km – 47 deelnemers

    1-Wytinck Luc (Sleidinge)

    2-Verschelden Steven

    3-Smet Gert

    4-Heynssens Hans

    5-De Weirdt Gino

    6-Pauwels Kurt

    7-Van De Kerckhove Eddy

    8-Reniers Kristof

    9-Neels Peter

    10-Van Holderbeke Frank

    11-Goossens Alex-12-Rabout Rudi-13-Dhondt Willem-14-Van Hautekerke Glenn-15-Diet Wim-16-Van Roeyen Dave-17-Rombaut Wim-18-De Vlieger Sven-19-De Wannemaeker Filip-20-Van Haverbeek Peter-21-Bultinck Michel-22-Tsoi Bjorn-23-Lecluyse Denis-24-Morelli Andrea-25-Van Esbroeck Sven-26-Baert Giovanni-27-Kestemont Pascal-28-De Roeck Stefan-29-D'Hooghe Philippe-30-Evers Vincent-31-Segers Daniel-32-Janssens Bert-33-Van Raemdonck Robby-34-Van Guyse Danny-35-Stevens Kurt-36-De Roos Patrick-37-De Swert Dave-38-De Tremerie Franky-39-De Corte Peter-40-Heyndrickx Wim-41-Goolaerts Alain-42-Van Mol Bart-43-Heyse Tommy-44-Ryckaert Nico-45-Porte Dominiek-46-Covents Pieter-47-Bauwens Aron

     

    Catg.C – 67,2 km - 25 deelnemers

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2-Van Oyen Franky

    3-Primo Gino

    4-Cosijn Ronny

    5-Czech Jan

    6-Gommers Frank

    7-Harms Ko

    8-Hereijgers Piet

    9-Van Speybroeck Geert

    10-Vermassen Gerrit

    11-De Pauw Dirk-12-van Oosten Willem-13-Van Nieuwenhuyse Gentil-14-Benoot Stanny-15-Van Hoof Danny-16-De Muynck Luc-17-Braeckman Geert-18-Roobroeck Dirk-19-Dierks Peter-20-Havermans Ruud-21-Mathys Dirk-22-De Ben Mark-23-Hebbrecht Geert-24-De Roos Marnix-25-Bath Mick

     

    Catg.D – 48 km – 45 deelnemers

    1-Coupillie Roland (Adinkerke)

    2-Decaestecker Patrick

    3-De Vos Rony

    4-Lugtenburg Wim

    5-D'Hondt Erwin

    6-Heye Hilair

    7-Maldrie Robert

    8-Watteny Patrick

    9-Buyens Patrick

    10-Convents Patrick

    11-Oostdijk Adri-12-Steeman Juan-13-Bloemmen Rudy-14-Delagrange Bart-15-De Poorter Luc-16-Van Den Brande Jan-17-Cauwelier Bruno -18-Tummeleer Dirck-19-Verbestel Dirk-20-Somers Chris-21-Coppers François-22-Verhelst Walter-23-Reubens Hendrick-24-De Meyer Eric-25-Bolle Henk-26-Vertenten Soetkin (DAME)-27-Scheirlinckx Jozef-28-Ribbens Luc-29-Vyncke William-30-Dom André-31-Maes Jos-32-Peleman Peter-33-De Sutter Willy-34-Tas Helmuth-35-De Coninck Danny-36-Van Lierde Hans-37-De Schoesitter Steven-38-Van Den Broeck Alain-39-Polfliet Danny-40-D'Hondt Freddy-41-Lap Hans-42-Dierks Jos-43-De Naeghel Jozef-44-Van Overmeir Marc-45-Hemelsoet Mark

     

    Catg.E +65 jaar – 48 km – 17 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-de Waal Wim

    3-Van Holen Johny

    4-Mous Willy

    5-Van Imschoot Roland

    6-Vandermeulen Jos

    7-Thyssen Leo

    8-Burggraeve Noël

    9-Coudyzer Theo

    10-Vergult Jos

    11-De Leersnyder Florent-12-Pieters Roland-13-Lockefeir Marinus-14-Van De Wiele Richard-15-Pauwels Marcel-16-Hermans Luc-17-Luyten Felix

     

    Catg.E +70 jaar – 48 km – 9 deelnemers

    1-Vyvey Julien

    2-Vandenhouwe Etienne

    3-D'Hont Joseph

    4-Beelaert Roger

    5-Robijns Robert

    6-Vandenheuvel Gilbert

    7-De Roos Willy

    8-Brouwers François

    9-De Geynst Paul

     

    Niet Vergunninghouders – 76,8 km – 44 deelnemers

    1-Willems Stefaan (Westerlo)

    2-Willems Filip

    3-Koppen Cedric

    4-Van Hille Glenn

    5-Segers Jimmy

    6-D'Haese Yannick

    7-De Grom Christophe

    8-De Braekeleer Johan

    9-Verstraeten Tor

    10-De Bock Stef

    11-Cap Tim-12-Van Osselaer Tom-13-De Backer Kristof-14-De Bock Tom-15-Rombaut Maarten-16-Van Overmeiren Gerry-17-Schoeters Bjorn-18-Van Raemdonck Kurt-19-Rottiers Pieter-20-De Gronckel Kurt-21-Van Osselaer Tommy-22-Van Bever Nico-23-Gerlo Tom-24-Pycke Jeroen-25-Van Laethem Philippe-26-Loeman Steven-27-Vermeir Bart-28-Hoes Stef-29-Van Gaeveren Gunter-30-Wuytack Kurt-31-Christiaens Frederick-32-Van Der Borght Pieter-33-Arena Lorenzo-34-Vanherpe Mike-35-Christiaens Glenn-36-Sterck Sven-37-De Schryver Sven-38-Declerck Jean-Baptiste-39-De Doncker Tim-40-Van Den Bossche Tommy-41-De Bock Erwin-42-Van Driessche Gunther-43-Stuer Joeri-44-Van Acker Kevin

    19-06-2016 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE LEDE VAN ZONDAG 19/06/2016

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE LEDE VAN ZONDAG 19/06/2016     


    Zondag 19/06/2016 LEDE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 170,625 km - 43,25 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - Opgevers: 11

    1 RICKAERT Jonas TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    3 CLAEYS Dimitri WANTY-GROUPE GOBERT

    4 VEREECKEN Nicolas ANPOST CHAIN REACTION CYCLING TEAM

    5 HOFLAND Moreno NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    6 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    7 MCCONVEY Connor IRL AN POST - CHAIN REACTION

    8 TEUNISSEN Mike NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    9 VAN DEN BERG Julius NED SEG RACING

    10 SCHULTING Peter NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    11 DONDERS Jelle 12 DUQUENNOY Jimmy 13 VEUCHELEN Frederik 14 BOVENHUIS Jasper NED 15 DE ROOZE Niels 16 MINNAARD Marinus Cornelis NED 17 PATTEN Daniel GBR 18 KORNER Max Emil Boholm NOR 19 VAN DEN BRANDE Julien 20 SALOMEIN Jarl 21 HONIG Reinier NED 22 PONS Gaëtan 23 DE PAUW Moreno 24 WASTYN Emiel 25 JANS Roy 26 VALLEE Boris 27 VANDENBOGAERDE Jens 28 DERUETTE Thomas 29 SEYNAEVE Lander 30 VAN DAMME Davy 35 VAN DAMME Bart 47 VAN HECKE Elias 55 VAN ROOSBROECK Patrick 65 VAN ROOSBROECK Arne
    19-6-2016- lede profs 633.JPG
      Podium te Lede met winnaar Jonas Rickaert, Oliver Naesen en Dimitri Claeys.
    19-6-2016- lede profs 641.JPG 19-6-2016- lede profs 638.JPG
                   Winnaar Jonas Rickaert.                                                 Een woordje uitleg van de winnaar te Lede.
    19-6-2016- lede profs 610.JPG
    De spurt om de 1ste plaats met Jonas Rickaert die het nipt haalt van Oliver Naesen.
    19-6-2016- lede profs 609.JPG
                      De spurt om de zege tussen Oliver Naesen en Jonas Rickaert.
    19-6-2016- lede profs 603.JPG
                                             De spurt te Lede voor de zege.
    19-6-2016- lede profs 586.JPG
          Deze 3 renners zitten op kop in de laatste ronde en gaan vol voor de zege.
    19-6-2016- lede profs 510.JPG
                                   De kopgroep die voor de winst gaat te Lede.
    19-6-2016- lede profs 470.JPG
                              De spurt van het peloton dat vroeger moest stoppen.
    19-6-2016- lede profs 486.JPG
    19-6-2016- lede profs 419.JPG
    19-6-2016- lede profs 395.JPG
                                                          Moreno De Pauw
    19-6-2016- lede profs 277.JPG
    19-6-2016- lede profs 270.JPG
                                        In 3de positie Patrick Van Roosbroeck.
    19-6-2016- lede profs 256.JPG
    19-6-2016- lede profs 247.JPG
    19-6-2016- lede profs 188.JPG
    19-6-2016- lede profs 155.JPG
    19-6-2016- lede profs 143.JPG
    19-6-2016- lede profs 135.JPG
    19-6-2016- lede profs 130.JPG
    19-6-2016- lede profs 118.JPG
    19-6-2016- lede profs 094.JPG
    19-6-2016- lede profs 078.JPG
    19-6-2016- lede profs 068.JPG
    19-6-2016- lede profs 058.JPG
                De start te Lede van de Elite m.c./z.c. & U23 met 76 deelnemers.
    19-6-2016- lede profs 060.JPG
                                 Lucien Van Impe kwam een kijkje nemen.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-06-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    18-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 18/06/2016
    BINDERVELD (LB) - Elite z.c./U23 - 116,2 km - 44,63 km/h 

    Aantal deelnemers: 47 - Opgevers: 11

    1 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 NOWELL Matthew GBR UK TRACK ACCREDITATION

    3 CORNELISSE Mitchell NED WV DE JONGE RENNER

    4 SYDLIK Benjamin GER TEMPO HOPPENBROUWERS VELDHOVEN

    5 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    7 HEMROULLE Johan COLOR CODE ARDEN´BEEF

    8 GEERAERTS Joni ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    9 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 HAVIK Piotr NED TEAM 3M

    11 THIJS Edwin 12 VETTE Pieter NED 13 NIJS Steven 14 LEYSEN Senne 15 GALLE Tom 16 GEYSEN Kurt 17 MERTENS Robin 18 PEETERS Yannick 19 GREMELPONT Axel 20 KROONEN Bastien 21 BERTLING Matthias GER 22 DE LANGE Thijs NED 23 CAMERON Jeremy AUS 24 KOEMEN Bjorn NED 25 VAN ROOSBROECK Patrick 26 TIBACKX Lawrence 27 DE VOOGD Jan NED 28 DE CAERLÉ Gino 29 SYDLIK Robert GER 30 VAN CAUWENBERGH Yentl

     

    18/06/2016 WETTEREN TEN EDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 43,6 km/h 

    Aantal deelnemers: 83 - Opgevers: 34

    1 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 SUNDERLAND Dylan AUS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    4 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    6 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 DEGREVE Martijn TEAM 3M

    9 SUTTON Joseph GBR PMR@ TOACHIM HOUSE

    10 DONAHUE Alec USA JAM FUND NCC

    11 JOHNSTONE Taylor GBR 12 KERGOZOU Nicholas NZL 13 VANMEENEN Jordy 14 CULEY Marcus AUS 15 BOSSAER Gatien 16 HOOGLAND Ruben NED 17 DE LANDTSHEER Steven 18 LOGIER Jan 19 BALLET Mathias 20 DE MERLIER Giovanni 21  VANCOMPERNOLLE Jan 22 KUYSTEN Joshua NZL 23 DIERICKX Anthony 24 VAN DAMME Indy 25 KISSEBERTH Jack USA 26 FRANCKAERT Gregory 27 DE GREVE Maxim 28 HEYNS Nils 29 CATELYN Gieljan 30 DELESIE Berre 42 WANTE Nick

    18/06/2016 BEIGEM-GRIMBERGEN (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 39,47 km/h 

    Aantal deelnemers: 49 - Opgevers: 19

    1 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    2 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    3 ZIMMERMANN Hardy GER SQUADRA COLONIA

    4 VAN DER TRAPPEN Bert WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    6 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    9 VAN GENECHTEN Steff ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 KLEINJAN Arno NED JAN VAN ARCKEL

    11 DHOLLANDER Kristof 12 JACOBS Robin 13 BOLLE Yenzo 14 VERHOEVEN Kenneth 15 DONY Kevin 16 BERTELS Jef 17 VAN AELST Jelle 18 SORIANO CELMA Genis ESP 19 VAN GANSEN Sam 20 CAYELA FAURA Marc ESP 21 PEPERMANS Lorenzo 22 VAN MOL Caine 23 VAN BOSSUYT Davy 24 MOYSON Jelle 25 VAN WESEMAEL Maarten 26 SOETENS Arno 27 DE RYCK Roy 28 STEENACKERS Sven 29 LOPEZ VALLE Ismael ESP

     

    18/06/2016 EREMBODEGEM-TERJODEN (O) - Dames Elite - 99,6 km - 36,65 km/h 

    Aantal deelnemers: 70 - Opgevers: 23

    1 VAN DE REE Monique NED LARES-DOLTCINI CT

    2 KROEGER Mieke GER VELOCIO - SRAM

    3 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES

    4 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 BELMANS Els AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 GASS Daniela GER WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS

    9 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 ROE Eileen GBR LARES-WAOWDEALS WOMAN CYCLING TEAM

    11 BUYSMAN Nina NED 12 VERSTICHELEN Femke 13 VAN HOEK Lotte NED 14 DE QUINT Pia 15 VANDENBULCKE Jesse 16 STERCKX Kathleen 17 BAMELIS Sanne 18 LECHNER Corinna GER 19 VERHESTRAETEN Karen 20 DE CRITS Nel 21 LUTTUSCHKA Larissa GER 22 VERSCHELDEN Nathalie 23 BORREMANS Sarah 24 KLEIN Theres GER 25 KANTI Dorottya HUN 26 DOCX Mieke 27 TEMPERT Ingrid NED 28 GINS Tara 29 VAN DEN BORN Eva NED 30 WOTSCH Melanie GER

     

    18/06/2016 OOIGEM (W) - Juniores - 82 km - 42,59 km/h 

    Aantal deelnemers: 53 - Opgevers: 10

    1 COX Matthew GBR GIANT CYCLING CLUB - HADO FILMS

    2 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    3 OWENS Tomos GBR PRO VISION SJ ACADEMY

    4 TIMMERMANS Tim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 ROBINSON Oliver GBR ROAD TRACK

    6 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VERHULST Wouter MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 FOAMES Ben GBR BOTTECHIA

    10 DELEU Arnaud ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 ROSE-DAVIES Louis GBR 12 CAPPELLE Maxim 13 TRIO Maxim 14 VAUGHAN Jacob GBR 15 DRAPER Matthew GBR 16 VERCAMST Wesley 17 VERHOFSTADT Thibau 18 COLMAN Alex 19 VESTENS Basile 20 BRINKMAN Herman NED 21 VANOVERBERGHE Jens 22 VERBEECK Qwinten 23 VANDERBEKEN Brent 24 JASPERS Jappe 25 DYLAN Thomas GBR 26 VANKEIRSBULCK Jorden 27 PYRA Lorenzo 28 CARPENTIER Jari 29 LEFEVER Valentin 30 CAPPELLE Mauro 33 STUER Kwinten

    18-06-2016 om 21:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/06/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 17°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

         Patrick Cocquyt

     

    Zaterdag 18 Juni – MELDERT (9310)


    A-reeks – 82 km - 2h02
     
    1.Timmy WEECKERS 
    2.Pascal Heyvaert 
    3.Gillian Van Rijmenant 
    4.Bjorn Coomans 
    5.Steven Bogaert 
    6.Kristof Van Wymeersch 
    7.Bjorn Lison 
    8.Koen Vanopdenbosch 
    9.Davy De Smet 
    10.Glenn Marien 

    B-reeks – 82 km - 2h02 
    1.Kevin VAN DE KEER 
    2.Jarno Verhofstadt 
    3.Stijn Gidé 
    4.Danny Nachtegael 
    5.Kristof De Backer 
    6.Kevin Van Raemdonck 
    7.Alexander Frees 
    8.Joeri De Cock 
    9.Clegy Wambacq 
    10.Gert Brijs 

    C-reeks – 82 km - 2h01 
    1.Andy DE BACKER 
    2.Andy Annendijck 
    3.Mario Van Der Sickel 
    4.Kris De Block 
    5.Peter Maes 
    6.Sven De Vlieger 
    7.Bart Heyvaert 
    8.Jan Peeters 
    9.Marc Tabourdon 
    10.Kristof Reniers 

    D-reeks - 61,5km - 1h33 
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2.Eddy Van De Kerckhove 
    3.Patrick Bobelijn 
    4.Luc Van Clapdorp 
    5.Hans Wuyts 
    6.Piet Hereijgers 
    7.Ronald Rents 
    8.Gino Primo 
    9.Dirk De Koker 
    10.Frank Geets 

    E-reeks - 61,5 km - 1h37
    1.Jan VAN DEN BRANDE 
    2.Danny De Backer 
    3.Rene De Brucker 
    4.Dirk Van Hove 
    5.Dirk Peigneur 
    6.Francis De Ridder 
    7.Dominique Turcksin 
    8.Paul Casteleyn 
    9.Jos Maes 
    10.Rudy Berwart 

    F-reeks - 54,6 km - 1h28 
    1.Eddy VANOPSTAL 
    2.Andre Bultinck 
    3.Piet Van Vaerenbergh 
    4.Helmuth Tas 
    5.Noël Burggraeve 
    6.Rik Scheirlinckx 
    7.Eddy Cobbaut 
    8.Jozef Deneef 
    9.Eddy Vandermeeren 
    10.Marc Docx 

    F+ -reeks - 54,6 km - 1h31
    1.Theo COUDYZER 
    2.Marc Vervondel 
    3.Etienne Vandenhouwe 
    4.Freddy Vandenberghen 
    5.Willy Corthier 
    6.William De Cremer 
    7.Luc Snels 
    8.Jozef Saerens 
    9.Jef Everaerts 
    10.Alfons Heyens 

    18-06-2016 om 21:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 17/06/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Gino Primo.jpg 

            Gino Primo

     

    Vrijdag 17 Juni – EREMBODEGEM (9320)

     

    A-reeks – 45 km - 1h08
    1.Bert VAN DER TRAPPEN
    2.Olivier Vernaet
    3.Gillian Van Rijmenant
    4.Lennert Buysse
    5.Bjorn Lison
    6.Gianni Cooman
    7.Maxime De Sutter
    8.Tom Vanopdenbosch
    9.Bjorn Coomans
    10.Kenny Govaert

    B-reeks
    – 45 km - 1h08
    1.Jarno VERHOFSTADT
    2.Kevin Van De Keer
    3.Roel Reigel
    4.Tom Verhoeven
    5.Clegy Wambacq
    6.Stijn Gidé
    7.Peter Moortgat
    8.Alexander Freese
    9.Mario Dockx
    10.Davy Van Der Bruggen

    C-reeks
    – 40 km - 1h03
    1.Raf VAN DEN BOSSCHE
    2.Kris De Block
    3.Jimmy De Paepe
    4.Bart Heyvaert
    5.Stefan Verhaeghe
    6.Patric Vermote
    7.Tom De Beer
    8.Paul Hens
    9.Gunther Biesemans
    10.Pascal De Wolf

    D-reeks – 40 km - 1h03
    1.GINO PRIMO (Gent)
    2.Patrick Cocquyt
    3.Bruno Bruyere
    4.Jan Van De Velde
    5.Pascal Raes
    6.Frank Geets
    7.Patrick Van Pachterbeke
    8.Hans Coignau
    9.Candy Deboelpaep
    10.Francois Coene

    E-reeks
    – 40 km - 1h03
    1.Danny DE BACKER
    2.Luc Witman
    3.Rudi Van De Velde
    4.Noël Willems
    5.Hugo Van Linden
    6.Johan De Veylder
    7.Dirk Peigneur
    8.Philippe Dirickx
    9.Peter Willockx
    10.Rik en Jef Scheirlinckx

    F-reeks
    – 40 km - 1h04
    1.Eddy VANOPSTAL
    2.Jozef Deneef
    3.Etienne Vandenhouwe
    4.Luc D'Haeseleer
    5.Roger Wauters
    6.Andre Devadder
    7.Hendrik Caethoven
    8.Robin Van Kerschaver
    9.Andre Deboelpaep
    10.Andre Kiekens

    Toeristen
    1.Michiel Geeroms
    2.Dieter D'Haeseleer
    3.Pim Heymans
    4.Kristof Kiekens
    5.Tom Van Goethem

    18-06-2016 om 19:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 17/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JOERI VAN BUGGENHOUT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Joeri Van Buggenhout Lint.jpg 

    Joeri Van Buggenhout

    Vrijdag 17/06/2016 BOOM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 100 km - 43,33 km/h

    Aantal deelnemers: 15 - Opgevers: 0

    1 JOERI VAN BUGGENHOUT uit Lint ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 PIRIUS Hans GER RSG 1919 HURTH

    3 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    4 GAUDILLAT Antoine FRA A.S. CORBEILLE

    5 BELIS Gilles ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VERTOMMEN Koen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    7 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 SCHEERENS Pieter NED WIELERVERENIGING NOORD-HOLLAND

    9 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    11 OERLEMANS Pieter 12 VERSTEVEN Stijn 13 KLOECK Dario 14 VERDIJCK Niels 15  VAN MOL Caine

     

    17/06/2016 GELUWE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,78 km/h 

    Aantal deelnemers: 69 - Opgevers: 12

    1 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    2 LAROUX Samuel FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    3 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    5 TOUQUET Joren SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    6 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 VAN HYFTE Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    8 LEFEVER Nico INDIVIDUEEL

    9 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    10 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL

    11 CONSTANT Kenny 12 DEMUYNCK Koen 13 ALEXANDER Simon GBR 14 CLAUW John-ross 15 VANGHELUWE Robbe 16 DE POORTER Maxime 17 MC CANN Jez GBR 18 BARBIER Davy 19 JAECQUES Simon 20 DECAESTEKER Frederik 21 DEBOOT Bruce 22 DERUYTER Stijn 23 LEGRAND Django 24 ROELENS Joachim 25 CLAEYS Stef 26 SEGHERS Thomas 27 MOERMAN Thomas 28 SUTTON Joseph GBR 29 LAPERE Kris 30 BEAUPREZ Benjamin

     

    17/06/2016 OEDELEM (W) - Dames Elite - 88,4 km - 38,35 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - Opgevers: 1

    1 KANTI Dorottya HUN WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    2 HOSKING Chloe AUS WIGGLE HONDA

    3 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 VAN HOEK Lotte NED LARES-WAOWDEALS-WOMEN CT

    5 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 DUSART Elodie FRA EC FACHES THUMESNIL RONCHIN

    7 VAN WIJK Eltina NED SINT MARTINUS KERKSKEN NAPOLEON GAMES

    8 GASS Daniela GER WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 VANDENBULCKE Jesse LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 THORSEN Thea NOR HITEC PRODUCTS

    11 DUFOER Sjoukje 12 WOTSCH Melanie GER 13 DE CRITS Nel 14 DEBBOUDT Sylvia 15 NOBUS Anja 16 HAERS Carolien 17 LOUCHAERT Justine 18 TEMPERT Ingrid NED 19 KACHELHOFFER An_li RSA 20 LODEWYKS Steffi 21 VANDENBROUCKE Saartje 22 DEGVOLD Thea Marie Jacobsen NOR 23 MOONEN Puck NED 24 DOCX Mieke 25 ALLAERT Ine 26 DENEEF Naïka 27 ACCOE Joyce 28 D´HONT Silke 29 KLEIN Theres GER 30 DELTOMBE Evelien 34 GELUK Yva NED 35 BRITS Delphine 36 WITTOCK Nancy

    18-06-2016 om 19:14 geschreven door kenny


    17-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WAASLANDSE TTC RONDE 2016 - VRASENE 16/06/2016

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2016


    TTC Vrasene 16-05-2016.jpg

                          Jim Marien

    Donderdag 16/06/2016 – VRASENE – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 36

    1-MARIEN JIM

    2-VAN EYCK TOM

    3-KOPPEN CEDRIC

    4-WEEMAES FRANKY

    5-SEGERS JIMMY

    6-SAEYS TOM

    7-DUMORTIER DAVID

    8-MEIR WIM

    9-SPANOGHE GUIDO

    10-ROTTIERS PIETER

    11-VAN DE PERRE LIEVEN 12-VAREWYCK JOERI 13-VAN HAUTEKERKE GLENN 14-VANDERVURST JEROEN 15-MAES DIMITRI 16-VERBRAEKEN WIM 17-VAN RAEMDONCK KURT 18-VAN ROEYEN DAVE 19-VERSTRAETEN TOR 20-DE LEENHEER TOM 21-VAN DE WALLE PATRICK 22-PEIRSMAN JAN 23-KESTELEYN BRAM 24-GOVERS RONY 25-VAN GAEVEREN GUNTER 26-KEVELEERS DAVID 27-VAN DER VEKEN WIM 28-BOUQUET KENNETH 29-DE DONCKER TIM 30-VAN GOETHEM FILIP 31-VAN STEIRTEGHEM FILIP






    TTC Vrasene 16-05-2016 1.jpg
                   Herssens Jonathan

    Donderdag 16/06/2016 – VRASENE – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 32

    1-HERSSENS JONATHAN

    2-DE BRUYN KENNETH

    3-SERVERIUS JONAS

    4-DE MAESSCHALCK KOEN

    5-CATTRYSSE MANU

    6-WILLE KENY

    7-MERTENS ALEX

    8-VERMEIREN JEF

    9-VAN DE PERRE RUDY

    10-DE BEN MARK

    11-DE BEULE SAM 12-BOLSSENS MARIO 13-VERHELST TIM 14-LOEMAN STEVEN 15-JACOBS LANDER 16-VELGHE KEVIN 17-VERMEULEN KRIS 18-VAN DUYSE PETER 19-BOGAERT GUY 20-HORREVORST DAVE 21-VAN MIEGHEM JEFFREY 22-VAN DEN BROECK ALAIN 23-BOONS STIJN 24-THOEN KURT 25-VLEGELS JAN 26-VAN HAVENBERGH PHILIP 27-BRYSSINCKX DIRK 28-SERVERIUS RUDY 29-COVENTS PIETER

    17-06-2016 om 14:31 geschreven door kenny


    16-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 16/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 16/06/2016
    OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 43,84 km/h 

    Aantal deelnemers: 61 - Opgevers: 5

    1 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 LAROUX Samuel FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    4 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 LELEU Antoine VERANCLASSIC - AGO

    6 VAN HOLDERBEKE Mathias WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    10 BERNARD Quentin FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    11 NEIRYNCK Kevin 12 KUYSTEN Joshua NZL 13 MAENE Kevin 14 CASIER Arne 15 TOORTELBOOM Frederik 16 TRIBOUT Bart 17 VANDERBEKEN Bjarne 18 STOFFERIS Rieno 19 VAN DAMME Davy 20 DESMECHT David 21 VANDENBERGHE Nick 22 TOUBEAU Alexandre 23 VERDOOLAEGHE Bryan 24 BOSMANS Arne 25 VEROUGSTRAETE Nicolas 26 CARPENTER Lawrence GBR 27 BUNTINX Auxence 28 SORIANO CELMA Genis ESP 29 DONY Kevin 30 DE ZUTTER Kristof 47 VAN HECKE Elias

    16-06-2016 om 19:44 geschreven door kenny


    15-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 15/06/2016
    DE HAAN (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 43,22 km/h 

    Aantal deelnemers: 50 - Opgevers: 5

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 SOENENS Alessandro SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    3 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    4 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    6 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    9 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 VANDENBERGHE Nick VIND! CYCLING PROJECT

    11 GOVAERT Kenny 12 TEMMERMAN Jasper 13 SEMERANO Kevin 14 SUTTON Joseph GBR 15 VAN RAEPENBUSCH Ruben 16 CLAERHOUT Sven 17 MC CANN Jez GBR 18 MUS Aloïs 19 DE GREVE Maxim 20 VANDER MEIREN Ward 21 LEGRAND Wesley 22 CONSTANT Kenny 23 CASTELEYN Piet 24 ALDERWEIRELD Robin 25 LANGEDOCK Mathieu 26 VELLE Glenn 27 MAENE Kevin 28 DECEUNINCK Thomas 29 DONCK Lowie 30 VERVERKEN Pieter 45 DE LANDTSHEER Steven

     

    15/06/2016 KEERBERGEN (B) - Elite z.c./U23 - 116,6 km - 45,3 km/h 

    Aantal deelnemers: 108 - Opgevers: 15

    1 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE ARDEN´BEEF

    2 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 DONNAY Laurent BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    4 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 VANDERAERDEN Niels VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 SUAREZ MARTINEZ Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    8 WILLEMS Kenny TEAM 3M

    9 ANDRIEU Maxim WSC HAND IN HAND BAA

    10 DE HAES Jorden EFC-ETIXX

    11 JUNTE Maarten NED 12 VEKEMAN Maxime 13 FRANK Yvan KAZ 14 POLAK Thomas NED 15 VOSS Arnaud 16 HAUBRUGE Robin 17 BENNINK Sebastiaan NED 18 DECHESNE Julien 19 ROBEET Ludovic 20 DE PAUW Stijn 21 DEBRUYNE Glenn 22 LOPEZ VALLE Ismael ESP 23 HENDERICKX Jelle 24 VAN NUFFELEN Glen 25 HELSOCHT Liam 26 VANDERBAUWHEDE Michiel 27 VAN CAUWENBERGH Yentl 28 STEVENS Gilles 29 VANDYCK Niels 30 NOWELL Matthew GBR 33 RELAES Jacob 46 DE JONGHE Kevin 50 WAELKENS Dave 57 DILLEN Ruben

    15-06-2016 om 23:02 geschreven door kenny


    14-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN DINSDAG 14/06/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN DINSDAG 14/06/2016     


    Dinsdag 14/06/2016 BELSELE (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 147,3 km - 42,37 km/h

    KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND - Aantal deelnemers: 128 - Opgevers: 30

    1 PATRICK VAN ROOSBROECK uit Duffel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 VERHULST Pauwel MIX1 STEEDS VOORAAN & HUBO AERTS

    4 MULHERN Mitchell AUS VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM

    5 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX

    6 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    7 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    9 SMAL Robert GBR VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    11 ADAMS Jens 12 ROTTY Glenn 13 GEUENS Alexander 14 DONDERS Jelle 15 DE KEERSMAEKER Alexander 16 DE GROOTE Arne 17 GOOVAERTS Tom 18 PERSOON Joeri 19 DREDGE Chris GBR 20 RIJPMA Coen NED 21 BREUKELMAN Chiel NED 22 CLAUW John-ross 23 MELS Fabrice 24 MAES Alexander 25 DE BRUYN Jimmy NED 26 BOUSSAER Bryan 27 VANDENBOGAERT Jens 28 BLEY Sidney NED 29 BAKKER Bjorn NED 30 SCHOLTEN Tim NED 31 VAN ROOSBROECK Pieter 32 AVOINE Kevin FRA 33 SCHUERMANS Jelle 34 MARQUES Mandel CHI 35 MICHIELS Killian 36 CREMERS Paul NED 37 RUIJGROK Thomas NED 38 VERWAEST Kevin 39 ELEN Sander 40 VAN DE WALLE Goran 55 VERSCHUEREN Robin 58 VAN DEN BOSSCHE Angelo 66 ROBERT Frederique 83 DE PAEPE Johannes 85 VAN STEENBERGEN Jori 90 VERBEKE Stijn 91 ONGHENA Matthias 94 WIELANDT Sven 95 VAN GUYSE Jarno
    14-6-2016--belsele k.waas 1126.JPG
    Podium te Belsele met winnaar Patrick Van Roosbroeck, Kristof Dhollander en Pauwel Verhulst.
    14-6-2016--belsele k.waas 1122.JPG
    Podium te Belsele met winnaar Patrick Van Roosbroeck, Kristof Dhollander en Pauwel Verhulst.
    14-6-2016--belsele k.waas 1101.JPG
                         Een woordje uitleg van winnaar Patrick Van Roosbroeck.
    14-6-2016--belsele k.waas 1096.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 1008.JPG
    Aankomst van winnaar Patrick Van Roosbroeck voor Kristof Dhollander en Pauwel Verhulst.
    14-6-2016--belsele k.waas 1007.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 1012.JPG
    De aankomst van de 2de Kristof Dhollander voor Pauwel Verhulst en Mitchell Mulhern.
    14-6-2016--belsele k.waas 1019.JPG
    Aankomst van de 5de Jelle Mannaerts voor Benjamin Verraes en Alfdan De Decker.
    14-6-2016--belsele k.waas 1030.JPG
                                    Aankomst van Glenn Rotty voor de 12de plaats.
    14-6-2016--belsele k.waas 1040.JPG
                                              Spurt van het peloton.
    14-6-2016--belsele k.waas 967.JPG
                               De 4 koplopers bij het ingaan van de laatste ronde.
    14-6-2016--belsele k.waas 794.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 788.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 785.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 756.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 682.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 677.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 613.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 607.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 602.JPG
                            De Cibelploeg neemt de verantwoordelijkheid op.
    14-6-2016--belsele k.waas 593.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 587.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 544.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 475.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 465.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 439.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 314.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 304.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 292.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 265.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 232.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 229.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 168.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 152.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 100.JPG
    14-6-2016--belsele k.waas 097.JPG
                   De start te Belsele van de Elite z.c. & U23 met 128 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-06-2016 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 14/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan PATRICK VAN ROOSBROECK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Patrick Van Roosbroeck 1.jpg 

    Patrick Van Roosbroeck

    Dinsdag 14/06/2016 BELSELE (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 147,3 km - 42,37 km/h

    KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND - Aantal deelnemers: 128 - Opgevers: 30

    1 PATRICK VAN ROOSBROECK uit Duffel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 VERHULST Pauwel MIX1 STEEDS VOORAAN & HUBO AERTS

    4 MULHERN Mitchell AUS VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM

    5 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX

    6 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    7 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    9 SMAL Robert GBR VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    11 ADAMS Jens 12 ROTTY Glenn 13 GEUENS Alexander 14 DONDERS Jelle 15 DE KEERSMAEKER Alexander 16 DE GROOTE Arne 17 GOOVAERTS Tom 18 PERSOON Joeri 19 DREDGE Chris GBR 20 RIJPMA Coen NED 21 BREUKELMAN Chiel NED 22 CLAUW John-ross 23 MELS Fabrice 24 MAES Alexander 25 DE BRUYN Jimmy NED 26 BOUSSAER Bryan 27 VANDENBOGAERT Jens 28 BLEY Sidney NED 29 BAKKER Bjorn NED 30 SCHOLTEN Tim NED 31 VAN ROOSBROECK Pieter 32 AVOINE Kevin FRA 33 SCHUERMANS Jelle 34 MARQUES Mandel CHI 35 MICHIELS Killian 36 CREMERS Paul NED 37 RUIJGROK Thomas NED 38 VERWAEST Kevin 39 ELEN Sander 40 VAN DE WALLE Goran 55 VERSCHUEREN Robin 58 VAN DEN BOSSCHE Angelo 66 ROBERT Frederique 83 DE PAEPE Johannes 85 VAN STEENBERGEN Jori 90 VERBEKE Stijn 91 ONGHENA Matthias 94 WIELANDT Sven 95 VAN GUYSE Jarno

    14-06-2016 om 20:11 geschreven door kenny


    13-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 13/06/2016
    KNESSELARE-URSEL (O) - Elite z.c./U23 - 106 km - 39,98 km/h 

    Aantal deelnemers: 49 - Opgevers: 12

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 VAN RAEPENBUSCH Ruben VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    7 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    8 BOTHUYNE Jorden HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 VANMEENEN Jordy HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 SUTTON Joseph GBR 12 MC CANN Jez GBR 13 DE JAEGER Nick 14 VANOVERSCHELDE Kobe 15 DE CORTE Axel 16 BUYSSE Jos 17 VANDENDRIESSCHE Ibe 18 KARANDASHEV Petr RUS 19 DE WITTE Brecht 20 STOFFERIS Rieno 21 ALEXANDER Simon GBR 22 PIRARD Maxim 23 VANTHOURNOUT Brecht 24 SABO Pedro 25 VETTE Pieter NED 26 DE ZUTTER Kristof 27 SOBERON Zowé 28 VAN HOLDERBEKE Mathias 29 DE VILLE Jelle 30 EVERAERD Pieter

    13-06-2016 om 21:44 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!