.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 12/06/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 12/06/2016     


    Zondag 12/06/2016 AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 45,36 km/h 

    Aantal deelnemers: 67 - Opgevers: 13

    1 JEROEN DAS uit Essen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    2 KOEMEN Bjorn NED UWTC DE VOLHARDING

    3 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    5 VAN NYEN Hans K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 VAN GENECHTEN Steff ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    8 SIEMONS Stijn RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    9 VAN RUTTEN Bryan NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    11 FRANK Yvan KAZ 12 VAN LENT Kenny 13 WOUTERS Rutger 14 KRAMER Erik NED 15 NIJS Steven 16 HEYNS Nils 17 VAN DER HEYDEN Bjorn NED 18 VAN ROOSBROECK Patrick 19 ROVERS Stijn NED 20 WYNANTS Nick 21 THIJS Edwin 22 VAN DEN BRANDEN Viktor 23 VERBEKE Benny 24 ILEGEMS Ken 25 MARIN Glenn 26 OERLEMANS Pieter 27 WAELKENS Dave 28 JOYCE Sean NZL 29 VAN DEN BULCK Pelle 30 DE MEYER Senne 31 VERSTEVEN Stijn 32 THYS Nico 33 UYTDEWILLIGEN Ingmar 34 ERSULTAN Ali KAZ 35 JACOBS Dieter 36 BERCKMANS Jens 37 JEHIN Kevin 38 VERDIJCK Niels 39 VERHAEGHE Vincent 40 BEBRONNE Bastian
    12-6-2016-aartselaar 534.JPG 12-6-2016-aartselaar 533.JPG
           Winnaar te Aartselaar Jeroen Das.                                            Winnaar Jeroen Das met zijn kinderen.
    12-6-2016-aartselaar 528.JPG
                                    Winnaar Jeroen Das met de bloemen.
    12-6-2016-aartselaar 476.JPG
                                       Aankomst van winnaar Jeroen Das.
    12-6-2016-aartselaar 473.JPG
    Aankomst van winnaar Jeroen Das voor Bjorn Koemen, Tom Oerlemans en Sven Wielandt.
    12-6-2016-aartselaar 493.JPG
                                                   De spurt van het peloton.
    12-6-2016-aartselaar 425.JPG
    12-6-2016-aartselaar 396.JPG
    12-6-2016-aartselaar 390.JPG
                              Deze 12 koplopers gaan het uitmaken voor de zege.
    12-6-2016-aartselaar 356.JPG
    12-6-2016-aartselaar 341.JPG
    12-6-2016-aartselaar 329-001.JPG
              De kopgroep van 14 renners waarvan nog 2 renners zouden afvallen.
    12-6-2016-aartselaar 320.JPG
    12-6-2016-aartselaar 265.JPG
    12-6-2016-aartselaar 190.JPG
    12-6-2016-aartselaar 160.JPG
    12-6-2016-aartselaar 136.JPG
                                                     Aanval van Jeroen Das.
    12-6-2016-aartselaar 134.JPG
    12-6-2016-aartselaar 117.JPG
    12-6-2016-aartselaar 115.JPG
                                      Links vooraan Patrick Van Roosbroeck.
    12-6-2016-aartselaar 110.JPG
    12-6-2016-aartselaar 095.JPG
    In 2de positie Sven Wielandt, na de overwinning van Zaterdag nu goed voor plaats 4.
    12-6-2016-aartselaar 088.JPG
    12-6-2016-aartselaar 083.JPG
    12-6-2016-aartselaar 077.JPG
    12-6-2016-aartselaar 071.JPG
    12-6-2016-aartselaar 053.JPG
                 De start van de Elite z.c. & U23 te Aartselaar met 67 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-06-2016 om 21:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS  met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan LAURENS POELMAN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jeroen Das.jpg  Laurens Poelman KOP 2015.jpg
                 Jeroen Das                   Laurens Poelman

    Zondag 12/06/2016 RONDE VAN LIMBURG (LB) TONGEREN - Men Elite UCI - 200 km - 41,88 km/h

    Aantal deelnemers: 156 - Opgevers: 55

    1 DE HAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    2 BOONEN Tom ETIXX - QUICK STEP

    3 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    4 VERMELTFOORT Coen NED CYCLINGTEAM JOIN-S / DE RIJKE

    5 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 PLACKAERT Baptiste WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    7 LOOIJ André NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON

    8 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK - CORENDON

    9 MAIKIN Roman RUS GAZPROM-RUSVELO

    10 BOL Jetse NED CYCLINGTEAM JOIN-S / DE RIJKE

    11 BAESTAENS Vincent 12 CAPIOT Amaury 13 DONDERS Jelle 14 MEEUSEN Tom 15 DELFOSSE Sébastien 16 DERNIES Tom 17 MARKUS Barry NED 18 MOL Wouter NED 19 DE GREEF Robbert NED 20 VAN GESTEL Dries 21 CALLEEUW Joeri 22 VAN KESSEL Corne NED 23 VAN DER HOORN Taco NED 24 OCKELOEN Jasper NED 25 SWEECK Laurens 26 AERTS Toon 27 BOROS Michael CZE 28 MANNAERTS Jelle 29 STEVENS Timothy 30 BAUGNIES Jérôme 31 HOEYBERGHS Daan 32 TINTORI Devid ITA 33 SINNER Benoît FRA 34 VERRAES Benjamin 35 COENEN Dennis 36 YSSAAD Yannis FRA 37 VERMEER Tom NED 38 CENTRONE Ivan LUX 39 MARCHAND Gianni 40 HOOGERLAND Johnny NED 41 DE JONGHE Kevin 64 STEELS Stijn 66 ROBERT Frederique 80 DIELEMAN Michiel

     

    12/06/2016 MEISE WOLVERTEM (B) - Elite z.c./U23 - 118 km - 46,21 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - Opgevers: 16

    1 SUAREZ MARTINEZ Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    2 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 VAN DER TRAPPEN Bert WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 ARIMONT Charlie COLOR CODE ARDEN´BEEF

    5 MICHIELS Killian BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    8 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 BYRNE Dillon GBR SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    10 VAN DE WINCKEL Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    11 VAN RENTERGHEM Boris 12 DEBRUYNE Glenn 13 POLIZZOTTO Bartolo 14 VERHAEGEN Jens 15 TASSET Marvin 16 VAN STEENWINKEL Han 17 ESSELAAR Remco NED 18 DE NAUW Sigfried 19 GUILLAUME Geoffrey 20 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 21 BEIRNAERT Wim 22 REYNAERTS Jan 23 DE MAEGHT Dorian 24 ANDRIEU Thierry 25 WEECKERS Timmy 26 VAN DE PERRE Dimitri 27 VERMAELEN Steven 28 VANAENRODE Kevin 29 ADRIAENSEN Michael 30 NIEUWKOOP Bas NED 31 MALEVEZ Jérémy 32 VAN CAUWENBERGH Yentl 33 DHOLLANDER Kristof 34 BODCHON Dylan 35 PIOT Stijn 36 HAVERALS Lars 37 BOBOT Arthur 38 VAN DE VYVER Greg 39 VAN BOSSUYT Davy 40 PALM Martin 55 VANDYCK Niels 64 SMET Jochem 70 VEREECKEN Thomas 74 DE BLOCK Nick

     

    12/06/2016 TEMSE (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 44,85 km/h 

    Aantal deelnemers: 59 - Opgevers: 13

    1 LAURENS POELMAN uit Kalken DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 ROBERTS George NZL MANAWATA

    5 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    7 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    8 BOER Erik NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 CARMAN Ben AUS LOGAN CITY CC

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 VAN GUYSE Jarno 12 DE LANDTSHEER Steven 13 ROELS Sam 14 TEMMERMAN Jasper 15 FRANCKAERT Gregory 16 TEN HARTOG Guy 17 VAN DE KEER Kevin 18 JUNTE Maarten NED 19 PERSOON Joeri 20 VAN DAMME Indy 21 MOLENSCHOT Emiel NED 22 TIBACKX Lawrence 23 FLOREN Wesley NED 24 DONAHUE Alec USA 25 GEARREN Michael USA 26 DEESE Franklin USA 27 BAELE Glenn 28 VERDONCK Tibo 29 BREUGELMANS Michiel 30 COBBAERT Robby 31 VAN HOLDERBEKE Mathias 32 VAN DE VELDE Thomas 33 PEELMAN Stijn 34 LAGNEAUX Yoni 35 KOOLS Jos NED 36 DILLEN Ruben 37 OLIVEIRA Raphael USA 38 PEETERS Danny 39 DE CLERCK Matthias 40 KAISER Willem USA 41 VERSCHUEREN Robin 43 MARTENS Valentijn 45 VAN DEN BOSSCHE Angelo 46 NYS Mattias

     

    12/06/2016 AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 45,36 km/h 

    Aantal deelnemers: 67 - Opgevers: 13

    1 JEROEN DAS uit Essen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    2 KOEMEN Bjorn NED UWTC DE VOLHARDING

    3 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    5 VAN NYEN Hans K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 VAN GENECHTEN Steff ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    8 SIEMONS Stijn RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    9 VAN RUTTEN Bryan NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    11 FRANK Yvan KAZ 12 VAN LENT Kenny 13 WOUTERS Rutger 14 KRAMER Erik NED 15 NIJS Steven 16 HEYNS Nils 17 VAN DER HEYDEN Bjorn NED 18 VAN ROOSBROECK Patrick 19 ROVERS Stijn NED 20 WYNANTS Nick 21 THIJS Edwin 22 VAN DEN BRANDEN Viktor 23 VERBEKE Benny 24 ILEGEMS Ken 25 MARIN Glenn 26 OERLEMANS Pieter 27 WAELKENS Dave 28 JOYCE Sean NZL 29 VAN DEN BULCK Pelle 30 DE MEYER Senne 31 VERSTEVEN Stijn 32 THYS Nico 33 UYTDEWILLIGEN Ingmar 34 ERSULTAN Ali KAZ 35 JACOBS Dieter 36 BERCKMANS Jens 37 JEHIN Kevin 38 VERDIJCK Niels 39 VERHAEGHE Vincent 40 BEBRONNE Bastian

     

    12/06/2016 ZEDELGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 42,64 km/h

    Aantal deelnemers: 77 - Opgevers: 14

    1 MC CANN Jez GBR RICHARDSONS TREK

    2 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 SUNDERLAND Dylan AUS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL

    6 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    7 ISERBYT Eli TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    9 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    10 KUYSTEN Joshua NZL FORESTLAND WHEELERS

    11 DECLERCQ Thierry 12 MAENE Kevin 13 BONNE Jenko 14 VANDENBERGHE Nick 15 CLAUW John-ross 16 CLARYSSE Diego 17 DEJONGHE Bram 18 MUSEEUW Stefano 19 VERFAILLIE Arne 20 VAN HYFTE Steven 21 SABBE Enzo 22 SLABINCK Indiana 23 JONCKHEERE Michael 24 ROLET Sylvain 25 TOORTELBOOM Frederik 26 DE POORTER Maxime 27 CASTELEYN Piet 28 DELESIE Berre 29 VANDAELE Philip 30 PATTYN Jamie 31 CAVEY Laurens 32 AMPE Sven 33 WATTS Aaron AUS 34 DEVROYE Kim 35 DE SCHUYTER Tim 36 VAN CAUWENBERGHE Christophe 37 MONTAIGNE Jorn 38 FICHEUX Enzo FRA 39 CULEY Marcus AUS 40 VANDAELE Angelo

    12-06-2016 om 21:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 12/06/2016
    FLANDERS DIAMOND TOUR (A) NIJLEN - Women Elite UCI - 131,1 km - 41,88 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - Opgevers: 25

    1 D´HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    2 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 VAN DE REE Monique NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 MACKAIJ Floortje NED TEAM LIV-PLANTUR

    5 MUSTONEN Sara SWE TEAM LIV-PLANTUR

    6 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    7 STOUGJE Chanella NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    8 VAN DIJK Eleonora NED BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    9 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

    10 GASS Daniela GER WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11 DRUYTS Jessy 12 MARKUS Kelly NED 13 MCVITTY Keira GBR 14 ROE Eileen GBR 15 DEMEY Valerie 16 INGHELBRECHT Sarah 17 VAN DER MEULEN Kaat 18 BUURMAN Eva NED 19 GOOSSENS Veerle NED 20 DOM Annelies 21 HOEKSMA Ilona NED 22 KIRCHMANN Leah CAN 23 PAWLOWSKA Katarzyna POL 24 KESSLER Nina NED 25 KOSTER Claudia NED 26 HUINEN Anne NED 27 VAN DER BREGGEN Anna NED 28 DRUYTS Demmy 29 DE QUINT Pia 30 DUTRIAUX Fiona FRA 31 KASTELIJN Yara NED 32 ELZING Karen NED 33 PIETERS Amy NED 34 VAN DEN STEEN Kelly 35 BRONZINI Giorgia ITA 36 KUIJPERS Evy NED 37 VAN SEVEREN Celine 38 VAN LOY Ellen 39 HOFFMANN Chantal LUX 40 LAHAIJE Kim NED 48 VERSCHELDEN Nathalie 70 CROKET Gilke

     

    12/06/2016 WERVIK (W) - Juniores - 98 km - 41,18 km/h 

    Aantal deelnemers: 79 - Opgevers: 1

    1 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 HUYGHE Gilles MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    9 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    10 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    11 JACQUES Jarne 12 DE VRIES Jan 13 LOWIE Stan 14 CAVEY Vincent 15 VERCRUYSSE Dylan 16 TREMERIE Jensy 17 VANSTEENKISTE Mathieu 18 PAUWELS Tijl 19 VANOVERBERGHE Mathias 20 VYNCKE Seppe 21 VANDERBEKEN Brent 22 DELEU Arnaud 23 GARSBEKE Jelle 24 VANDENDRIESSCHE Stef 25 VERCRUYSSE Bryan 26 CAPPELLE Mauro 27 GOOSSENS Stijn 28 DESCAMPS Thomas 29 DU FOUR Jens 30 VAN MALDEREN Bjorn

     

    12/06/2016 HARINGE (W) - Juniores - 87 km - 39,92 km/h 

    Aantal deelnemers: 28 - Opgevers: 0

    1 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    2 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    3 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 GRESSIER Maxime FRA DUNKERQUE

    5 HOUCKE Killyan FRA O GRANDE SYNTHE

    6 COCKAERT Kelvin SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 DELSAUT Anthony CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 CLAUWAERT Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 BRUNEEL Jens WIELERTEAM IEPER

    10 PYRA Lorenzo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 DEJONGHE Arend 12 DOOM Jordi 13 MAES Ruben 14 LUYSSEN Greg 15 CAPPELLE Maxim 16 DECLEYRE Torsten 17 ANECA Seppe 18 GHEQUIERE Jens 19 THORÉ Simon 20 LOGIE Aaron 21 DOBBELAERE Yari 22 DEGRYSE Nick 23 DEVLIEGHERE Tibo 24 VERBEURE Jordy 25 MERTENS Doran 26 CASTELEIN Maxim 27 DJE Nerodjan 28 DUTOO Jérémy

     

    12/06/2016 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 40,27 km/h

    Aantal deelnemers: 59 - Opgevers: 0

    1 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 GROOTAERT Mathisse ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 RAECKE Jari TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DESTATSBADER Thibo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 VANDENDRIESSCHE Kevin VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    12/06/2016 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 60,5 km - 42,13 km/h 

    Aantal deelnemers: 69 - Opgevers: 17

    1 LINDELAUF Melvin NED MAASLANDSTER

    2 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    2 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    4 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 DE SCHEPPER Ward NED WV BREDA

    6 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    7 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 PIRNAIJ Râven NED SPORT EN MOEDIG GENK

    9 VAN CAMPENHOUT Sven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    12-06-2016 om 21:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/06/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan CEDRIC KOPPEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Proficiat aan KURT VAN RAEMDONCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen +40 jaar !!!

    Patrick Bobelijn.jpg   Cedric Koppen.jpg   Kurt Van Raemdonck.jpg

        Patrick Bobelijn            Cedric Koppen         Kurt Van Raemdonck


    Zondag 12 Juni 2016 - BEVEREN (9120)

     

    Catg.A – 71,5 km – 38 deelnemers

    1-Behiels Peter (Oostmalle)

    2-Van Raemdonck Kevin

    3-Middelkamp Tom

    4-Koeman Willem-Jan

    5-De Sutter Maxime

    6-Maes Bram

    7-Schoofs Wouter

    8-Van Raemdonck Maarten

    9-Weemaes Robby

    10-Cap Bryan

    11-Peirsman Jan-12-De Vreese Jens-13-Van Den Broecke Mario-14-Nevejans Dennis-15-Verwee Nico-16-Maes Vincent-17-Van Sante Tristan-18-Daems Jens-19-Vermeiren Gianni-20-Peeters Nico-21-Van de Casteele Michaël-22-Van Kerchove Jonathan-23-Weemaes Filip-24-Nevejans Kenny-25-Bogaert Sammy-26-Stijnen Jurgen-27-Mannens Steven-28-Timbreur Jonas-29-Coppens Carrera-30-Van Laere Jan-31-Volckaerts Sven-32-Verhulst Tom-33-Declerck Jean-Baptiste-34-Binst Kristof-35-Vossaert Matthias-36-Van Waeyenbergh Grégory-37-Roels Jochem-38-de Meijer Christian


    Catg.B – 66 km – 44 deelnemers

    1-De Weirdt Gino ( Deinze)

    2-Van Holderbeke Frank

    3-Van Roeyen Dave

    4-Van De Kerckhove Eddy

    5-Luyssen Geoffrey

    6-Van De Perre Lieven

    7-Reniers Kristof

    8-Demaertelaere Dennis

    9-Wytinck Luc

    10-Smet Gert

    11-Masseurs Alex-12-Biesemans Gunther-13-Neels Peter-14-Verbeken Kurt-15-Rombaut Wim-16-Bultinck Michel-17-Van Hautekerke Glenn-18-Rabout Rudi-19-De Wannemaeker Filip-20-Dhondt Willem-21-Lecluyse Denis-22-Van Raemdonck Robby-23-Van Drom Giovanni-24-Heynssens Hans-25-De Bosscher Koen-26-Heyndrickx Wim-27-Van Honsté Kris-28-Pauwels Kurt-29-Goossens Alex-30-Maes Peter-31-Schaut Danny-32-Verhofstadt Peter-33-Meerschaert Kris-34-Blockx Stany-35-Van Goethem Filip-36-Kerremans Johan-37-Van Bosbeke Peter-38-Van Loon Andy-39-Baert Giovanni-40-De Troyer Patrick-41-Taeymans Ronald-42-De Roeck Stefan-43-Covents Pieter-44-Van Guyse Danny


    Catg.C – 66 km – 24 deelnemers

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2-Suys Frank

    3-Primo Gino

    4-Czech Jan

    5-Weemaes Franky

    6-Ballet Peter

    7-Costermans Bert

    8-Janssens Kenny uit Melsele

    9-Harms Ko

    10-Roobroeck Dirk

    11-Hereijgers Piet-12-Meyvis Serge-13-De Pauw Dirk-14-Erauw Luc-15-Van Camp Freddy-16-Van Speybroeck Geert-17-Van Nieuwenhuyse Gentil-18-Van Hoof Danny-19-Nevejans Idesbald-20-Claus Etienne-21-Braeckman Geert-22-Janssens Jozef-23-De Ben Mark-24-De Rop Johan


    Catg.D – 49,5 km – 26 deelnemers

    1-Maes Jos (Hem)

    2-Watteny Patrick

    3-Geerts Christiaan

    4-Lap Hans

    5-Maldrie Robert

    6-Geudens Paul

    7-Heye Hilair

    8-Convents Patrick

    9-Steeman Juan

    10-De Veylder Johan

    11-Coppers François-12-De Vuyst Eddy-13-D'Hondt Erwin-14-Tummeleer Dirck-15-Bolle Henk-16-Verbestel Dirk-17-Ribbens Luc-18-Van Den Broeck Alain-19-Govers Rony-20-Verhelst Walter-21-Mertens Eddy-22-Vyncke William-23-De Gucht Etienne-24-Van Oudenhove Jean-Paul-25-Dierks Jos-26-Van Overmeir Marc


    Catg.E +65 jaar – 49,5 km – 17 deelnemers

    1-de Waal Wim (Axel Nl)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Snels Luc

    4-De Leersnyder Florent

    5-Luyten Felix

    6-Thyssen Leo

    7-Burggraeve Noël

    8-Vandermeulen Jos

    9-Hoof Roger

    10-Lockefeir Marinus

    11-Wijnen Nico-12-Pieters Roland-13-Pauwels Marcel-14-Vergult Jos-15-Demunter Christiaan-16-Mous Willy-17-Hermans Luc


    Catg.E +70 jaar – 49,5 km – 6 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-D'Hont Joseph

    3-Robijns Robert

    4-Heyens Alfons

    5-De Roos Willy

    6-De Geynst Paul

     

    Niet Vergunninghouders – 71,5 km – 17 deelnemers

    1-CEDRIC KOPPEN (Temse)

    2-Segers Jimmy

    3-Goossens Maarten

    4-KURT VAN RAEMDONCK (winnaar +40 jaar)

    5-De Kimpe Nick

    6-Vermeir Bart

    7-Rottiers Pieter

    8-D'Haese Yannick

    9-Van Overmeiren Gerry

    10-Beck Pieter

    11-Smet Gerrit-12-Van Osselaer Tom-13-Van Osselaer Tommy-14-Van Gaeveren Gunter-15-De Smet Olivier-16-Van Reepingen Kevin-17-De Bock Erwin

    12-06-2016 om 21:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/06/2016

    banner VWF.jpg

    Zondag 12 Juni – DENDERMONDE (9200)

     

    A-reeks – 60 km - 1h22 
    1.Gillian VAN RIJMENANT 
    2.Bjorn Lison 
    3.Bjorn Coomans 
    4.Cedric Rottiers 
    5.Davy De Smet 
    6.Dave Verbeken 
    7.Yorick Lison 
    8.Nick Mertens 
    9.Frederik De Jonghe 
    10.Sam Goossens 

    B-reeks – 60 km - 1h22 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Stijn Gidé 
    3.Clegy Wambacq 
    4.Alexander Freese 
    5.Davy Van Der Bruggen 

    C-reeks – 60 km - 1h22 
    1.Raf VAN DEN BOSSCHE 
    2.Tom Penninckx 
    3.Jimmy De Paepe 
    4.Tom De Beer 
    5.Tom De Smet 
    6.Marc Tabourdon 
    7.Patrick Van Himst 
    8.Paul Hens 
    9.Pascal De Wolf 
    10.Kris De Block 

    D-reeks – 50 km - 1h09 
    1.Bruno BRUYERE 
    2.Jan Van De Velde 
    3.Philip Lampaert 
    4.Frank Geets 
    5.Jan de Mulder 
    6.Ronald Rents 
    7.Dominique Geldolf 
    8.Patrick Van Pachterbeke 
    9.Alain De Schepper 
    10.Eddy Vermeir 

    E-reeks – 50 km - 1h09
    1.Dirk VAN HOVE 
    2.Dominique Turcksin 
    3.Christophe Davies 
    4.Danny De Backer 
    5.Rene De Brucker 
    6.Jan Van Den Brande 
    7.Dirk Peigneur 
    8.Noël Willems 
    9.Hugo Van Linden 
    10.Bruno Van De Veken 

    F-reeks – 40 km - 1h01 
    1.Eddy VANOPSTAL 
    2.Jozef Deneef 
    3.Marc Docx 
    4.Rene Mertens 
    5.Louis Keymolen 
    6.Andre Devadder 
    7.Roger Wauters 
    8.Hendrik Caethoven 
    9.Jean Blommaert 
    10.Johny Van Holen 

    F+ -reeks – 40 km - 1h01
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Freddy Vandenberghen 
    3.Theo Coudyzer 
    4.Etienne Vandenhouwe 
    5.Jozef Saerens 
    6.Jef Everaerts 
    7.William De Cremer 

    12-06-2016 om 21:53 geschreven door kenny


    11-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE TEMSE VAN ZATERDAG 11/06/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE TEMSE VAN ZATERDAG 11/06/2016     


    Zaterdag 11/06/2016 TEMSE (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 44,63 km/h 

    Aantal deelnemers: 48 - Opgevers: 6

    1 MATTHIAS ONGENA uit Zele CIBEL B CLUB

    2 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    3 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5 VAN RAEPENBUSCH Ruben VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 PEERSMAN Gerben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 ROELS Sam DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    10 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    11 VAN DE KEER Kevin 12 DE PAEPE Johannes 13 WILINSON James GBR 14 WILLEMS Pieter 15 VERMEIRE Jordy 16 DE MEYERE Jens 17 DILLEN Ruben 18 DE BOECK James 19 TEMMERMAN Jasper 20 VAN DAMME Indy 21 LIEVENS Niels 22 CARMAN Ben AUS 23 LAGNEAUX Yoni 24 RAAS Eloy NED 25 KOOLS Jos NED 26 HEYNS Kristoff 27 PIETERS Bart 28 VAN DE WIELE Thomas 29 BIEBAU Aaron 30 DE CLERCK Matthias 32 FRANCKAERT Gregory 33 OTT Stefan 34 PEETERS Danny 36 BOLSENS Kris 39 DE OST Jarne 40 ONGHENA Matthias
    609.JPG
    Podium te Temse met winnaar Matthias Ongena, Joeri Persoon en Guy Ten Hartog.
    587.JPG
      Winnaar Matthias Ongena met de bloemen en ploegmaat Johannes De Paepe.
    577.JPG
                         Winnaar Matthias Ongena met sponsor Achiel De Witte.
    572.JPG
    597.JPG
    525.JPG 524.JPG
                                                                Aankomst van winnaar Matthias Ongena uit Zele.
    528.JPG
    Aankomst van de 2de Joeri Persoon voor Guy Ten Hartog en Nick Van De Kerckhove.
    463.JPG
                                                     Links Joeri Persoon.
    344.JPG
    314.JPG
                                           Matthias Onghena uit Kieldrecht.
    257.JPG
                                                Mattias Nys links vooraan.
    246.JPG
    228.JPG
                                      Matthias Onghena en Ruben Dillen.
    218.JPG
                                                            De kopgroep.
    160.JPG
    154.JPG
                                     Links vooraan Kris Bolsens uit Kruibeke.
    147.JPG
    123.JPG
    120.JPG
                                                Danny Peeters uit Temse.
    115.JPG
                                            In 3de positie Stefan Ott.
    083.JPG
    080.JPG
    076.JPG
                                                 Rechts vooraan Stijn Verbeke.
    070.JPG
    066.JPG
    061.JPG
                                       Johannes De Paepe en Mattias Nys.
    059.JPG
                                   Gregory Franckaert en Joeri Persoon.
    053.JPG
    048.JPG
    034.JPG
                      De start te Temse van de Elite z.c. & U23 met 48 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-06-2016 om 21:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan SVEN WIELANDT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Matthias Ongena.jpg   Sven Wielandt.jpg

        Matthias Ongena            Sven Wielandt
         

    Zaterdag 11/06/2016 NIEUWRODE (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 41,9 km/h 

    Aantal deelnemers: 97 - Opgevers: 27

    1 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 LEWIS Adam GBR WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    3 DREDGE Christopher GBR WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    4 TASSET Marvin COLOR CODE ARDEN´BEEF

    5 DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 BYRNE Dillon GBR SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    8 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 ANDRIEU Maxim WSC HAND IN HAND BAAL

    10 BERTLING Matthias GER RSV DüREN

    11 DE PROOST Jasper 12 DE WEERDT Nick 13 HELMINEN Matti FIN 14 LEYSEN Senne 15 PHILIPS Jonas 16 HOMRIGHAUSEN Heiko GER 17 DE PAUW Stijn 18 MORIS Sven 19 PEETERS Yannick 20 LEHAEN Dries 21 SIMON Kenn 22 VERHAEGEN Tom 23 REYNAERTS Wim 24 DE PLUS Jasper 25 VAN GENECHTEN Steff 26 DE HAES Jorden 27 DEMOLDER Thomas 28 ORSET Jonas NOR 29 DUFOUR Warre 30 CAMERON Jeremy AUS 48 MARIN Glenn

     

    11/06/2016 OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 43,58 km/h 

    Aantal deelnemers: 43 - Opgevers: 5

    1 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 VANDENBERGHE Nick VIND! CYCLING PROJECT

    3 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    4 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    5 CLAEYS Kevin WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 VERFAILLIE Arne PCT TOMACC

    9 SOBERON Zowé K.V.C. DEINZE VZW

    10 DE GREVE Maxim DMC- CYCLING TEAM VZW

    11 DECAESTEKER Frederik 12 LAVA Kevin 13 VELLE Glenn 14 GOVAERT Kenny 15 D´HOORE Giorgio 16 DECEUNINCK Thomas 17 VANDEVELDE Ruben 18 JAECQUES Simon 19 CASTELEYN Piet 20 LEGRAND Wesley 21 SABBE Enzo 22 VANDER MEIREN Ward 23 ALDERWEIRELD Robin 24 TOORTELBOOM Frederik 25 VANDAELE Philip 26 CONSTANT Kenny 27 LANGEDOCK Mathieu 28 DOVYDAS Cipkus LTU 29 TYTECA Koen 30 MOENAERT Mathias

     

    11/06/2016 RIJKEVORSEL (A) - Elite z.c./U23 - 114,5 km - 42,49 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - Opgevers: 13

    1 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    3 MEERBEEK Christiaan NED DAGPAS

    4 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    5 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    6 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    7 MEYVIS Vincent EC WALSHOUTEM

    8 HARMSEN Bart NED WTC DE AMSTEL

    9 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 BOSSERS Maarten SPORT EN MOEDIG GENK

    11 CLAES Gert 12 DE CLEYN Dave 13 HAEST Tom 14 MOLENBERGHS Pieter 15 OERLEMANS Pieter 16 WOLFFENBUTTEL Nils NED 17 MEIJER Erwin NED 18 BERCKMANS Jens 19 JANSSEN Marc NED 20 HOOYEN Sjors NED 21 SMETS Gert 22 SINT NICOLAAS Tristan NED 23 VERHEYEN Onno 24 THYS Nico 25 CRAENEN Rick NED 26 VANSWEEVELT Esben 27 BREUGELMANS Michiel 28 BUGTER Jasper NED 29 PENDERS Francis 30 VERHEYEN Thomas

     

    11/06/2016 SINT-KATELIJNE-WAVER (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,19 km/h 

    Aantal deelnemers: 36 - Opgevers: 4

    1 SVEN WIELANDT uit Beveren DCR CYCLING TEAM

    2 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    7 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 BEYENS Yoeri SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    9 VAN GANSEN Sam KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 KEMERLINCKX Kristof PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    11 ROELS Wannes 12 LA ROSE Dimitri 13 DE JAEGER Nick 14 DE WINTER Peter NED 15 POLAK Thomas NED 16 VAN ROOSBROECK Patrick 17 MOONS Olivier 18 RONSSE Gauthier 19 VAN UDEN Dandy NED 20 JOLING Gerhard NED 21 PEPERMANS Lorenzo 22 THEYS Koen 23 DOCKX Kristof 24 HAEMELS Bavo 25 DE VOOGD Jan NED 26 MUYLST Andy 27 FIERENS Thomas 28 FORIERS Chris 29 VANCAMPENHOUT Ignace 30 EVERS Dries

     

    11/06/2016 TEMSE (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 44,63 km/h 

    Aantal deelnemers: 48 - Opgevers: 6

    1 MATTHIAS ONGENA uit Zele CIBEL B CLUB

    2 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    3 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5 VAN RAEPENBUSCH Ruben VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 PEERSMAN Gerben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 ROELS Sam DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    10 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    11 VAN DE KEER Kevin 12 DE PAEPE Johannes 13 WILINSON James GBR 14 WILLEMS Pieter 15 VERMEIRE Jordy 16 DE MEYERE Jens 17 DILLEN Ruben 18 DE BOECK James 19 TEMMERMAN Jasper 20 VAN DAMME Indy 21 LIEVENS Niels 22 CARMAN Ben AUS 23 LAGNEAUX Yoni 24 RAAS Eloy NED 25 KOOLS Jos NED 26 HEYNS Kristoff 27 PIETERS Bart 28 VAN DE WIELE Thomas 29 BIEBAU Aaron 30 DE CLERCK Matthias 32 FRANCKAERT Gregory 33 OTT Stefan 34 PEETERS Danny 36 BOLSENS Kris 39 DE OST Jarne 40 ONGHENA Matthias
     

    11/06/2016 WERVIK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,25 km/h 

    Aantal deelnemers: 82 - Opgevers: 14

    1 SUNDERLAND Dylan AUS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DEMEYER Niels CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    5 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    7 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 DEPYPERE Mathias SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 ORBIE Stephen TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 COURTENS Olivier BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 DEBUY Anthony 12 GELDHOF David 13 CAETHOVEN Steven 14 DE TROCH Thomas 15 PIETERS Laurent 16 DEGEZELLE Kevin 17DELAMEILLEURE Mathias 18 NEIRYNCK Kevin 19 BOTHUYNE Jorden 20 JOHNSTONE Taylor GBR 21 CULEY Marcus AUS 22 VAN CAUWENBERGHE Christophe 23 DELBAERE Tijs 24 CLEPPE Nicolas 25 BARBIER Davy 26 VAN DER SICKEL Mario 27 PIRARD Maxim 28 COOREVITS Gilles 29 BREYNE Jonathan 30 VANHOUTTEGHEM Cedric

     

    11/06/2016 - WAASLAND BELSELE (O) - Dames Elite - 77 km - 38,21 km/h 

    Aantal deelnemers: 51 - Opgevers: 11

    1 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    2 BELMANS Els AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 FRANCK Alicia ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 ALLAERT Ine KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 DE QUINT Pia LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 DE CRITS Nel TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    10 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 MARKUS Kelly NED 12 VAN GLABEKE Shana 13 VAN DE REE Monique NED 14 DRUYTS Lenny 15 ROE Eileen GBR 16 VERSTICHELEN Femke 17 GINS Tara 18 RIJKERS Sabine NED 19 DEBBOUDT Evelien 20 DEBBOUDT Sylvia 21 BORREMANS Sarah 22 VANDENBULCKE Jesse 23 DUSART Elodie FRA 24 VAN WIJK Eltina NED 25 DOM Sabrina 26 VANDENBROUCKE Saartje 27 VAN KERCKVOORDE Vanessa 28 LEENKNEGT Liliane 29 VAN GEYT Laura 30 VLOEMANS Sarah 32 BRITS Delphine 33 ACCOE Joyce 40 DELANOTE Bonnie

    11-06-2016 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 11/06/2016
    BELSELE-WAAS (O) - Juniores - 77 km - 43,79 km/h 

    Aantal deelnemers: 81 - Opgevers: 17

    1 VAN ALPHEN Damian NED WV DE JONGE RENNER

    2 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    4 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    6 TIMMERMANS Tim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    9 D´HOOGE Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 KUIJVENHOVEN Robin NED WESTLAND WIL VOORUIT

    11 VOLKAERT Jonas 12 GOEMAN Andreas 13 DE VRIENDT Niels 14 TIBACKX Lander 15 VERHEIJEN Geert NED 16 NELCK Bram NED 17 GROOT Nick NED 18 MOREELS Louis 19 ZEESTRATEN Stef NED 20 GABRIËLS Senne 21 CELI Harm NED 22 OREEL Lars NED 23 DE GROOT Noah NED 24 BARENDREGT Thijs NED 25 VERTELMAN Bram 26 STUER Kwinten 27 DESCHUYTTER Casper 28 STOYANOV Petar BUL 29 TOLHOEK Ezra NED 30 DE BEULE Jordi 38 VERBERCKMOES Fabio 41 BIERKENS Tim NED 55 BRUGGEMAN Lorenzo 56 CAETHOVEN Kenneth 60 VAN DE VOORDE Lennert 61 SMET Jonas

     

    11/06/2016 BILZEN (LB) - Juniores - 80 km - 41,88 km/h 

    Aantal deelnemers: 51 - Opgevers: 19

    1 HECHT Gage USA HOT TUBES CYCLING TEAM

    2 OFFERMANS Michiel SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 VAN DER HORST Dennis NED WV NOORD-WESTHOEK

    4 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM

    5 SINSCHEK Nils NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    6 SCHREIBER Felix LUX VV TOOLTIME PREIZENDAUR

    7 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    11 DETHIER Bastien 12 BONNEU Kamiel 13 DELWICHE Kilian 14 VERBEECK Sven 15 PENDERS Joppe 16 CLAES Stef 17 MCBRIDE Will USA 18 WARNIER Timo NED 19 VAN ROOIJ Thijs 20 MEENS Johan 21 MANS Jarn 22 KUITEN Arjan NED 23 GREGOIRE Simon 24 BRESSELEERS Jonas 25 BINDELS James LUX 26 SCHULZ Sven NED 27 BROECKX Seppe 28 HABETS Ivo NED 29 BELIËN Vincent 30 DONDERS Joost

     

    11/06/2016 SINT-KATELIJNE-WAVER (A) - Juniores - 82,5 km - 43,22 km/h 

    Aantal deelnemers: 85 - Opgevers: 15

    1 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK

    2 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 LOWIE Stan ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 VAN ELZAKKER Wout NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 BOELE Niels NED LRTV SWIFT

    8 NABERMAN Tim NED V NOORD-WESTHOEK

    9 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 POLDERVAART Mario NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    11 VAN ROY Arne 12 FRENS Koen NED 13 CLAUWAERT Jari 14 DELBAEN Michael 15 SZÉDELYI Tomas 16 HUIJBREGTS Jesse NED 17 VAN GILS Maxim 18 VAN DONGEN Ruben NED 19 COPPENS Jan 20 CAMPS Jelle 21 KERKHOFS Bob NED 22 VRANKEN Vince 23 DELANGHE Niels 24 TIMMERS Lars NED 25 GOVAERTS Bjarne 26 VOLKERS Jorn NED 27 SCHELFHOUT Wies 28 VERSTREPEN Arno 29 VAN RIJSBERGEN Polle NED 30 BROOS Alain NED 46 FRANSSENS Yannick

     

    11/06/2016 SINT-KATELIJNE-WAVER (A) - Nieuwelingen - 67,5 km - 40,37 km/h 

    Aantal deelnemers: 68 - Opgevers: 13

    1 KOPECKY Tomas NED LRTV SWIFT

    2 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 BEEREPOOT Stanley NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    4 VAN OLMEN Siebe KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    5 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 BRUSSELEERS Kiano CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 DE PAUW Len KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    11/06/2016 STEKENE (O) - Nieuwelingen - 67,2 km - 41,38 km/h 

    Aantal deelnemers: 50 - Opgevers: 6

    1 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    4 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 HILLEMANS Pepijn NED RUDYCO CYCLING TEAM

    6 VAN DE WOUW Ino NED TWC PIJNENBURG

    7 KERCKHAERT Jochem NED MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 BOSHOVEN Arjan NED PRC DELTA

    9 FERDINANDE Anton INDIVIDUEEL

    10 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    29 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    43 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

     

    11/06/2016 ZEDELGEM (W) - Nieuwelingen - 64 km - 39,2 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - Opgevers: 3

    1 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2 CORTJENS Ryan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 BRACKE Tijs K.V.C. DEINZE VZW

    4 BEERNAERT David TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VAN DEN BROECK Arno W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7  DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    9 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

     

    11/06/2016 ZEDELGEM (W) - Dames Jeugd - 57,6 km - 35,96 km/h

    Juniors - deelnemers: 16 - Opgevers: 2

    1 CENT Marit NED WV BEET IT

    2 JONGERIUS Claudia NED ACROG - BALEN BC

    3 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    4 DENISSE Lauren KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 SCHEPERS Yana ISOREX CYCLING TEAM

    8 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    10 DERIE Paquita INDIVIDUEEL

    13 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Nieuwelingen - deelnemers: 32 - Opgevers: 0

    1 JANSEN Noa NED VW BREDA

    2 SCAVONE Dina ACROG - BALEN BC

    3 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 MESU Daphne NED BREDA

    5 PAUMEN Jewel NED ACROG - BALEN BC

    6 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    8 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    9 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    20 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    11-06-2016 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/06/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 11°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan DIMITRI MAES met zijn 4°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
    Franky Van Oyen 2015.jpg  Dimitri Maes.jpg

        Franky Van Oyen             Dimitri Maes

    Zaterdag 11 juni 2016 - ZAFFELARE (9080)

    Catg.A – 75 km – 32 deelnemers

    1-Buysse Lennert (Bassevelde)

    2-Vandekerckhove Enzo

    3-Lammertyn Foeke

    4-De Vlieger Jonas

    5-Le Blon Michel

    6-Van Sante Tristan

    7-Cooman Gianni

    8-Van Waeyenbergh Grégory

    9-Coppens Carrera

    10-De Sutter Maxime

    11-Wullems Richard-12-Daems Jens-13-Spoormans Kristof-14-Goossens Steven-15-Nevejans Dennis-16-Gommers Sven-17-Cooman Mauro-18-Nevejans Kenny-19-Van Steenkiste Wim-20-Scheerlinck Dries-21-Vral Bart-22-Van Kerchove Jonathan-23-Vancolen Kevin-24-Van Raemdonck Maarten-25-Van Assche Nico-26-Vanopdenbosch Koen-27-Weemaes Robby-28-Poppe Stef-29-De Vreese Jens-30-Vernaet Olivier-31-Van Laere Jan-32-Van De Walle Mike

     

    Catg.B – 62,5 km – 37 deelnemers

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-Bogaerts Patric

    3-Bauwens Aron

    4-Maes Geoffry

    5-De Backer Andy

    6-Van De Kerckhove Eddy

    7-Van Eesbeek Andy

    8-De Vlieger Sven

    9-De Block Kris

    10-De Bosscher Koen

    11-Goossens Alex-12-Verhoeven Tom-13-Leyseele Franky-14-Reniers Kristof-15-Goolaerts Alain-16-Neels Peter-17-Wytinck Luc-18-Heynssens Hans-19-De Bruycker Jan-20-Van Hautekerke Glenn-21-Rabout Rudi-22-Spanoghe Guido-23-Schollaert Carlo-24-Janssens Bert-25-de Koning Michel-26-De Wannemaeker Filip-27-Schaut Danny-28-Diet Wim-29-Brijs Gert-30-Baert Giovanni-31-Hanssen Gunther-32-Van Loon Andy-33-Van Broeck Gino-34-Ryckaert Nico- 35-Nachtergaele Eddy-36-Brijs Philip-37-Baeyens Jean-Paul

     

    Catg.C – 62,5 km – 22 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Bobelijn Patrick

    3-Van Speybroeck Geert

    4-Cooman Jerry

    5-Harms Ko

    6-Hereijgers Piet

    7-De Muynck Luc

    8-Raes Pascal

    9-Van Camp Freddy

    10-De Backer Danny

    11-Roobroeck Dirk-12-Berquin Filip-13-Claus Etienne-14-Cosijn Ronny-15-Goolaerts Dirk-16-Nevejans Idesbald-17-De Smet Erik-18-Kerckaert Peter-19-De Coninck Wim-20-Hellinckx Danny-21-De Roos Marnix-22-Van Nieuwenhuyse Gentil

     

    Catg.D – 45 km – 43 deelnemers

    1-Coupillie Roland (Adinkerke)

    2-Durant Martin

    3-De Vos Rony

    4-Decaestecker Patrick

    5-Vanopstal Eddy

    6-Heye Hilair

    7-Bultinck Andre

    8-Van Vaerenbergh Piet

    9-Paridaens Ronny

    10-Cauwelier Bruno

    11-De Coninck Danny-12-Geerts Christiaan-13-Maes Jos-14-De Baets Johan-15-Reubens Hendrick-16-Buyens Patrick-17-Verzele Noël-18-Convents Patrick-19-Tummeleer Dirck-20-Steeman Juan-21-Scheirlinckx Jozef-22-Gistelinck Jean-Pierre-23-Coppers François-24-De Praetere Fritz-25-D'Hondt Erwin-26-Maldrie Robert-27-Ribbens Luc-28-De Gucht Etienne-29-De Vuyst Eddy-30-Bolle Henk-31-Lacquet Philippe-32-Mertens Eddy-33-Polfliet Danny-34-Van Lierde Hans-35-D'Hondt Freddy-36-Vyncke William-37-De Sutter Willy-38-Marin Ivo-39-Tas Helmuth-40-Snoeck Jan-41-Verhelst Walter-42-Van Overmeir Marc-43-Dom André

     

    Catg.E +65 jaar – 45 km – 23 deelnemers

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Ligneel Rony

    4-de Waal Wim

    5-Burggraeve Noël

    6-Luyten Felix

    7-Devadder Andre

    8-Moens Louis

    9-Scheirlinckx Hendrik

    10-Vandermeulen Jos

    11-Mous Willy-12-Pauwels Marcel-13-Van De Wiele Richard-14-Lockefeir Marinus-15-D'Hont Silke (DAME)-16-de Koning Ilona (DAME)-17-Thyssen Leo-18-Van Imschoot Roland-19-Hermans Luc-20-Vanpoucke Rik-21-Brijs Willy-22-Borie Nestor-23-Elegheer Patrick

     

    Catg.E +70 jaar – 45 km – 9 deelnemers

    1-Vandenhouwe Etienne (Roosdaal)

    2-Vyvey Julien

    3-Beelaert Roger

    4-Coudyzer Theo

    5-Robijns Robert

    6-Lauwers Marnix

    7-Vandenheuvel Gilbert

    8-D'Hont Joseph

    9-De Roos Willy

     

    Niet Vergunninghouders – 75 km – 27 deelnemers

    1-DIMITRI MAES (Waasmunster)

    2-De Smet Olivier

    3-De Baere Benjamin

    4-Van Meirhaeghe Karel

    5-De Grom Christophe

    6-Van Bever Nico

    7-De Leeuw Jelle

    8-Van Sterteghem Filip

    9-Rombaut Maarten

    10-Panis Tom

    11-Van Gaeveren Gunter-12-De Sutter Stijn-13-Pycke Jeroen-14-Matthys Sam-15-Reynaerts Ignace-16-Bouquet Kenneth-17-De Gronckel Kurt-18-Verbeiren Bart-19-Loeman Steven-20-Van de Steene Thibau-21-Noterman Bill-22-De Cock Joeri-23-Poelman Tim-24-Beck Pieter-25-Audenaert Francis-26-Sterck Sven-27-De Maesschalck Johan

     

    Dames – 45 km – 2 deelnemers

    1-D’hont Silke (Oostakker)

    2-de Koning Ilona

    11-06-2016 om 21:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN VRIJDAG 10/06/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN VRIJDAG 10/06/2016     


    Vrijdag 10/06/2016 BELSELE-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 98 km - 44,78 km/h 

    Aantal deelnemers: 85 - Opgevers: 51

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL-CEBON

    2 DE SMUL Guust GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    5 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    6 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    9 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 VAN GUYSE Jarno 12 MOENS Jens 13 DEPREZ Tuur 14 MAES Bryan 15 CALLEBAUT Kevin 16 VAN RENTERGHEM Bram 17 DE PAEPE Johannes 18 DE LANDTSHEER Steven 19 DE BRUYN Jimmy NED 20 PIETERS Bart 21 FLOREN Wesley NED 22 GOOSSENS Kenny 23 VAN HYFTE Steven 24 BUYLE Pieter 25 VAN DE PERRE Dimitri 26 VAN GOETHEM Kevin 27 GIDÉ Stijn 28 VAN GANSEN Sam 29 AKKERMANS Lars NED 30 MARTENS Valentijn 31 CORNELIS Nico 32 VAN DER HAEGHEN Ruben 33 D´HOOP Hannes 34 VERSCHUEREN Robin
    721.JPG
           Winnaar te Belsele Lawrence Naesen met de bloemen en de supporters.
    715.JPG
            Winnaar te Belsele Lawrence Naesen met de bloemen en de supporters.
    708.JPG
                 Winnaar Lawrence Naesen, Guust De Smul en Alfdan De Decker.
    698.JPG
    Podium te Belsele met winnaar Lawrence Naesen, Guust De Smul en Alfdan De Decker.
    690.JPG
    634.JPG 632.JPG
                                                                 Aankomst van winnaar Lawrence Naesen uit Berlare.
    640.JPG
                                     Aankomst van de 2de Guust De Smul.
    641.JPG
                                       Aankomst van de 3de Alfdan De Decker.
    642.JPG
                                           Aankomst van de 4de Fabio Sinoy.
    644.JPG
    Spurt voor de 5de plaats met Glenn Rotty voor Kristof Dhollander en Frederik Vandewiele.
    587.JPG
    480.JPG
    411.JPG
                                                    Op kop Tim Vercauteren.
    407.JPG
                                                Vooraan Kenny Goossens.
    377.JPG
                                           Robby Meul en Stijn Verbeke.
    371.JPG
                                               Bryan Maes en Lawrence Naesen.
    345.JPG
                                                   Stijn Verbeke en Gert Smet.
    306.JPG
    291.JPG
    278.JPG
    275.JPG
    232.JPG
                               Kristof Dhollander en in 3de positie Bryan Maes.
    228.JPG
    196.JPG
    185.JPG
    161.JPG
    134.JPG
    103.JPG
    099.JPG
                                                       Vooraan Gert Smet.
    058.JPG
    043.JPG
         Jens Moens en Lawrence Naesen meteen in de 1ste ronde al in de aanval.
    032.JPG
                      De start te Belsele van de Elite z.c. & U23 met 85 deelnemers.


     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-06-2016 om 10:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/06/2016

    VWV 2015.jpg

    Zaterdag 11/06 - Keerbergen (3140) - Kampioenschap Vlaams Brabant

    Cat.A – 84,8 km

    1.Karel Docker

    2.Philippe Dela Montagne

    3.Dave Bruylandts

    4.Wim Van Uffel

    5.Dieter Jacobs

    6.Tristan Steegmans

    7.Jorg Hendrickx

    8.Jeroen Goeleven

    9.Kenny Dekerk

    10.Gregory Camerlinckx

    11.Vincent Chevalier 12.Gert Dieltjes 13.Christophe Schuyten 14.Marcin Sitarski 15.Dave Christiaens 16.Dave Vennickx 17.Jonas Heijmans 18.Erik Van Wijk 19.Christophe Veulemans 20.Wante Melvin 21.Frank Schellekens 22.Gef Pashuyse 23.Yelle Learts 24.Kevin Steurs 25.Goes Svhoowaerts

     

    Cat.C – 74,2 km

    1.Ronny Follon

    2.Koen Heremans

    3.Kris Witvrouwen

    4.Gert De Proost

    5.Andy Cochet

    6.Tom Pennickx

    7.Peter Maes

    8.Raf Vanhove

    9.Gert Hermans

    10.Gunther Quintelier

    11.Eric Maillard 12.Gunter Vogels 13.Luc Peeters 14.Danny Serron 15.Rafaél Cauwbergh

     

    Cat.D – 74,2 km

    1.Bruno Brabants

    2.Philippe Wauters

    3.Daniel Van Der Mieren

    4.Dirk Mertens

    5.Luc Keim

    6.Johnny Vertessen

    7.Allain Deschepper

    8.Jan Maegh

    9.Marc Vandenwijngaerden

    10.Harry Maes

    11.Wim Van Thielen 12.Danny Daems 13.Freddy Vangenechten 14.Rudy Verelst 15.Paul Fierens

     

    Cat.E – 74,2 km

    1.Rene Van Gils

    2.Roland Degeest

    11-06-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    10-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Lawrence Naesen.jpg 

       Lawrence Naesen

    Vrijdag 10/06/2016 BELSELE-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 98 km - 44,78 km/h 

    Aantal deelnemers: 85 - Opgevers: 51

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL-CEBON

    2 DE SMUL Guust GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    5 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    6 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    9 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 VAN GUYSE Jarno 12 MOENS Jens 13 DEPREZ Tuur 14 MAES Bryan 15 CALLEBAUT Kevin 16 VAN RENTERGHEM Bram 17 DE PAEPE Johannes 18 DE LANDTSHEER Steven 19 DE BRUYN Jimmy NED 20 PIETERS Bart 21 FLOREN Wesley NED 22 GOOSSENS Kenny 23 VAN HYFTE Steven 24 BUYLE Pieter 25 VAN DE PERRE Dimitri 26 VAN GOETHEM Kevin 27 GIDÉ Stijn 28 VAN GANSEN Sam 29 AKKERMANS Lars NED 30 MARTENS Valentijn 31 CORNELIS Nico 32 VAN DER HAEGHEN Ruben 33 D´HOOP Hannes 34 VERSCHUEREN Robin


    10/06/2016 BORNEM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s

    2 Reeksen: 15 x 18 km

    Kleine finale: 15 x 18 km

    Finale: 20 x 24 km

    10-06-2016 om 23:09 geschreven door kenny


    08-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 08/06/2016
    RUDDERVOORDE KOERSE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 172 km - 46,45 km/h

    Aantal deelnemers: 173 - Opgevers: 45

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VINGERLING Michael NED TEAM 3M

    3 RICKAERT Jonas TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 VAN DER HOORN Taco NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    5 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    8 EISING Tijmen NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    9 DUVAL Julien FRA EQUIPE CYCLISTE DE L´ARMEE DE TERRE

    10 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    11 VANMARCKE Sep 12 PHELAN Adam AUS 13 DE GREEF Robbert NED 14 VAN MEIRHAEGHE Jef 15 TOUQUET Joren 16 LAMPAERT Yves 17 CLARKE William AUS 18 LE ROUX Romain FRA 19 NAESEN Lawrence 20 STEVENS Timothy 21 MAINARD Jerome FRA 22 VAN ZIJL Melvin NED 23 DONDERS Jelle 24 VERWAEST Kevin 25 YSSAAD Yannis FRA 26 HOLLANDERS Dries 27 VAN BREUSSEGEM Elias 28 BOL Jetse NED 29 DE TROYER Tim 30 DE BACKER Bert 46 VAN DAMME Bart 81 VAN STAEYEN Michaël 95 MARCHAND Gianni 119 DE PAUW Moreno 120 STALLAERT Joeri

    08-06-2016 om 18:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 08/06/2016

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Jan Vlegels (B) en Jan Vlegels (K) vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 33 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig zomerweer voor de midweek duurtraining met een snuifje tegenwind om onze benen eens lekker los te rijden. Een zeer geslaagde duurtraining met een mooi strak tempo en wisselende kopmannen. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35,4 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dirk Heyrman , Leo Mares , Brent Van Moer , Kris Bolsens , Lieven Van De Perre , Giovanni Van Drom , Dirk Cleys , Marc De Smedt , Patrick Van Der Vekens , Luc Goossens , Olaf Van Osselaer , Kevin Wullaert , Glenn Van Hautekerke , Ruben Dillen , Cornelis Van Der Haeven , Geert Bultynck , Patrick Deyaert , Jan Vlegels (Beveren) , Jan Vlegels (Kieldrecht) , Jurgen Maes , Gerry Smet , Michel Van Osselaer , Kurt Van Raemdonck , Philip Van Havenbergh , Ludwig De Bock , William Despeels , Pascal Brack , Hugo Martens , Eric Vermeulen , Fons Van Raemdonck , ?? en Kenny Janssens.

    08-06-2016 om 18:18 geschreven door kenny


    06-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2016

    edh.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met 6°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

            Frank Suys

     

    Zondag 05/06/2016 – THULIN – L’Echappée du Hainuit (EDH)

     

    Reeks A

    1-LEVEILLE Stephane

    2-Michels Pedro

    3-MONCOMBLE Nicolas

    4-LERATELaurent

    5-PINNA Pierre

    6-DESMET Sebastien

    7-VANDENBULCKE Bruno

    8-ROSZKIEWICZ Raphael

    9-Behaque Yoann

    9-Van Der Vust Jeroen

    11-Olivier Alexandre

     

    Reeks B

    1-ROUSSEAU Didier

    2-LEFEBVRE Barry

    3-WILMET Frederic

    4-FRANCOIS Fabrice

    5-Chalas Jean Pierre

    6-VANDERDONCKT Benoit

    7-COPPENS Rik

    8-BIENFAIT Xavier

    9-MARTLE David

    10-FONTAINE Patrick

     

    Reeks C

    1-FRANK SUYS (Hingene)

    2-PIETERS Joost

    3-BRIEAU Christophe

    4-THOMAS Rudy

    5-HUSTIN Jean-Pierre

    6-PERSYN Marc

    7-STOCKMAN Rudy

    8-SOMERS Christian

    9-BEIRNAERT Eddy

    10-DEPOUILLE Eric

    Thulin1.jpg 

    Reeks D

    1-BROOTHAERTS-Jean-Pierre

    2-D'HAESELEER Luc

    3-HUNNINCK Paul

    4-Pinna Guiseppe

    5-STEVENS Jean-Paul

    6-HELLEBAUT Roland

    7-DELAGRANGE Bart

    8-VILAIN Jean Pol

    9-HUBLAU Daniel

    10-VAN DEN BORRE Herman

    06-06-2016 om 19:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZWIJNDRECHT VAN ZONDAG 05/06/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZWIJNDRECHT VAN ZONDAG 05/06/2016     


    Zondag 05/06/2016 ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23 - 119 km - 43,72 km/h

    Aantal deelnemers: 107 - Opgevers: 61

    1 TIM VERCAUTEREN uit Belsele DCR CYCLING TEAM

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    4 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VAN DYCK Wesley ESEG DOUAI

    7 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 THYS Nico RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    11 HAEST Tom 12 BRACEGIRDLE Tom GBR 13 BOER Erik NED 14 ONGENA Matthias 15 GYS Jens 16 HEIRBAUT Tony 17 VERWAEST Kevin 18 VAN TILBORGH Brent 19 DHOLLANDER Kristof 20 DE WEERDT Nick 21 POELMAN Laurens 22 DE KEERSMAEKER Alexander 23 OVERVLIET Jay NED 24 PERSOON Joeri 25 VAN DEN BOSSCHE Angelo 26 GOOVAERTS Tom 27 VAN ROOSBROECK Pieter 28 PIETERS Bart 29 VANGHEEL Timothy 30 VERSTEVEN Stijn 31 MEUL Robby 42 VAN ROOSBROECK Patrick 46 RELAES Jacob
    RITA1973.JPG
    Het podium te Zwijndrecht met winnaar Tim Vercauteren, Stijn Verbeke en Sven Wielandt.
    RITA1976.JPG
    RITA1983.JPG
                       Winnaar te Zwijndrecht Tim Vercauteren uit Belsele.
    RITA1894.JPG
          Aankomst van winnaar Tim Vercauteren voor ploegmaat Stijn Verbeke.
    RITA1892.JPG
         Aankomst van winnaar Tim Vercauteren voor ploegmaat Stijn Verbeke.
    RITA1962.JPG
                        De 3de Sven Wielandt met winnaar Tim Vercauteren.
    RITA1902.JPG
                    Aankomst van de 3de Sven Wielandt voor Matthias Onghena.
    RITA1649.JPG
                               De kopgroep die voor de zege mochten strijden.
    RITA1885.JPG
                            Dennis Baeyens reed nog lek in de laatste ronde.
    RITA1854.JPG
    RITA1715.JPG
                                           In 2de positie Robby Meul.
    RITA1680.JPG
    RITA1673.JPG
    RITA1605.JPG
                                             Vooraan Matthias Ongena.
    RITA1598.JPG
    RITA1572.JPG
                                        Rechts Kristof Dhollander uit Stekene.
    RITA1526.JPG
                                     Op kop Renaat Demeter uit Lochristi.
    RITA1498.JPG
                                           In 2de stelling Kristoff Heyns.
    RITA1492.JPG
    RITA1463.JPG
    RITA1447.JPG
    RITA1429.JPG
    De ploeg van DCR goed vertegenwoordigd te Zwijndrecht en controleerd de wedstrijd.
    RITA1419.JPG
    RITA1312.JPG
    RITA1299.JPG
    RITA1284.JPG
    RITA1251.JPG
    RITA1244.JPG
    RITA1234.JPG
    RITA1197.JPG
    RITA1172.JPG
    RITA1153.JPG
    RITA1147.JPG
             De start te Zwijndrecht van de Elite z.c. & U23 met 107 deelnemers.

     



     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-06-2016 om 15:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING ARROW CYCLING TEAM 2016

                           PLOEGVOORSTELLING

     

                     ARROW CYCLING TEAM 2016
    RITA1073-001.JPG   
    RITA1009-001.JPG  RITA1012-001.JPG  RITA1016-001.JPG  RITA1019-001.JPG
            Dennis Raadtgever                           Dieter Ros                              Jasper Goeman                         Jimmy De Bruyn
    RITA1022-001.JPG  RITA1026-001.JPG  RITA1029-001.JPG  RITA1033-001.JPG
                    Ruben Ros                          Valentijn Martens                             Joeri Persoon                          Wouter Persoon
    RITA1036-001.JPG  RITA1039-001.JPG  RITA1042-001.JPG  RITA1046-001.JPG
              Mike Van Ryssel                          Hans Dekkers                          Jeroen Zuidema                        Richard Wullens
    RITA1048-001.JPG  RITA1053-001.JPG  RITA1056-001.JPG  RITA1084-001.JPG
                Maarten Burm                           Elroy Schut                          Pieter Van Oirschot                       Danny Nachtegaal
    RITA1060-001.JPG  RITA1062-001.JPG
               Chris Bryssinck                         Erik Bryssinck
             
              
     

     
     




    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-06-2016 om 15:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZANNATA 2-DAAGSE VOOR ELITE Z.C. & U23 TE TEMSE - ZATERDAG 11/06/2016 EN ZONDAG 12/06/2016
    affiche zannata 2-daagse (kr).jpg

    Bron: Frank Van Hoeymissen

    06-06-2016 om 15:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KERMISPROGRAMMA 2016 - BELSELE SPORTIEF
    Wielerprogramma_Belsele_Sportief_2016.jpg
    Wielerprogramma_Belsele_Sportief_2016 2.jpg
    Wielerprogramma_Belsele_Sportief_2016 1.jpg

    Bron: Arnoud Knapen
    Ondervoorzitter Belsele-Sportief – coördinator wielerwedstrijden
    Bergstraat 24, 9111 Belsele-Waas  0498-23 49 45

    06-06-2016 om 15:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Tim Vercauteren KOP 2016.jpg 

      Tim Vercauteren

    Zondag 05/06/2016 - DEURNE DERNYCRITERIUM (A) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium 85 km - 44,95 km/h

    Aantal deelnemers: 16 - Opgevers: 0

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    2 BOOM Lars NED ASTANA PRO TEAM

    3 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL-JUMBO

    4 ROELANDTS Jurgen LOTTO - SOUDAL

    5 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 VAN KEIRSBULCK Guillaume ETIXX - QUICKSTEP

    8 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    9 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    11 DRUYTS Gerry 12 SOENENS Alessandro 13 KREDER Raymond NED 14 VERRAES Benjamin 15 GEERTS Kenneth 16 BOUVRY Dieter

     

    05/06/2016 MEMORIAL PHILIPPE VAN CONINGSLOO (A) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 182 km - 45,05 km/h

    Aantal deelnemers: 180 - Opgevers: 92

    1 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    2 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    3 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 ARIESEN Johim NED METEC TKH CONTINENTAL CYCLING TEAM P/B MANTEL

    5 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    6 HAGEN Krister NOR TEAM COOP - OSTER HUS

    7 PONS Gaëtan WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    8 JULES Justin FRA VERANCLASSIC-AGO

    9 DUQUENNOY Jimmy WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    10 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 HEMROULLE Johan 12 BALLET Mathias 13 STEVENS Timothy 14 SHAW JAMES Callum GBR 15 REYNAERTS Wim 16 HAVIK Yoeri NED 17 JORBEKK BLIKRA Havard NOR 18 DEBRUYNE Glenn 19 FLOTTEN Audun Brekke NOR 20 STEVIC Ivan SRB 21 PLANCKAERT Edward 22 VAN AKEN Matthias 23 DE DECKER Alfdan 24 DE BOCK Stijn 25 GEUENS Alexander 26 PLANCKAERT Emiel 27 VANDEWIELE Frederik 28 DEGROOTE Jonas 29 TOELEN Alex 30 RACIUNAS Mykolas LTU 54 SINOY Fabio 60 ROBERT Frederique 71 DE JONGHE Kevin 86 VANDYCK Niels

     

    05/06/2016 GITS (W) - Elite zc/U23 - 140 km - 43,23 km/h 

    Aantal deelnemers: 96 - Opgevers: 31

    1 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    2 BALCAEN Manolito TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    4 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    7 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    10 VAN DAMME Davy GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 CLAERHOUT Sven 12 BOUTTÉ Jordy 13 DECLERCQ Thierry 14 BORRY Kim 15 CLAEYS Timothy 16 CASIER Arne 17 DE CORTE Axel 18 CONSTANT Kenny 19 VAN DAMME Bart 20 ANECA Ciske 21 VERFAILLIE Arne 22 DE DECKER Steven 23 HAERINCK Steven 24 VANHOUTTEGHEM Cedric 25 GOESSENS Cédric 26 VANOVERSCHELDE Kobe 27 BOSMANS Arne 28 LEGRAND Wesley 29 JONCKHEERE Michael 30 VANTHOURNOUT Brecht

     

    05/06/2016 HAMONT ACHEL (LB) - Elite z.c./U23 - 108 km - 44,55 km/h 

    Aantal deelnemers: 69 - Opgevers: 9

    1 ELEN Sander PROFEL - UNITED C.T.

    2 SEEFAT Maarten NED UWTC DE VOLHARDEN

    2 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 SMAIL Robert GBR ZANNATA CYCLING TEAM

    5 DONNAY Laurent BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    6 PAQUOT Nicolas VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 WOUTERS Ruben YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    9 CRAENEN Rick NED TWC TEMPO

    10 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    11 MERTENS Thomas 12 ORSET Jonas NOR 13 VAN OIRSCHOT Pieter NED 14 VAN UDEN Dandy NED 15 THEUNISSEN Jordi 16 VAN HERCK Glen 17 DUFOUR Warre 18 VANDERAERDEN Niels 19 LINTEN Tom 20 CLAES Gert 21 VANDERAERDEN Massimo 22 DE SCHUTTER John 23 LENNERTZ Sam 24 HEIJNEN Pekka 25 MERTENS Tom 26 SEGERS Joren 27 MEEUS Dieter 28 LOENDERS Glenn 29 VAN DER HEYDEN Bjorn NED 30 THIJS Edwin

     

    05/06/2016 ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23 - 119 km - 43,72 km/h

    Aantal deelnemers: 107 - Opgevers: 61

    1 TIM VERCAUTEREN uit Belsele DCR CYCLING TEAM

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    4 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VAN DYCK Wesley ESEG DOUAI

    7 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 THYS Nico RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    11 HAEST Tom 12 BRACEGIRDLE Tom GBR 13 BOER Erik NED 14 ONGENA Matthias 15 GYS Jens 16 HEIRBAUT Tony 17 VERWAEST Kevin 18 VAN TILBORGH Brent 19 DHOLLANDER Kristof 20 DE WEERDT Nick 21 POELMAN Laurens 22 DE KEERSMAEKER Alexander 23 OVERVLIET Jay NED 24 PERSOON Joeri 25 VAN DEN BOSSCHE Angelo 26 GOOVAERTS Tom 27 VAN ROOSBROECK Pieter 28 PIETERS Bart 29 VANGHEEL Timothy 30 VERSTEVEN Stijn 31 MEUL Robby 42 VAN ROOSBROECK Patrick 46 RELAES Jacob

     

    05/06/2016 HERSELT (A) - Women Elite UCI - 120,2 km - 39,4 km/h

    Aantal deelnemers: 124 - Opgevers: 42

    1 VOS Marianne NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    2 ROY Sarah AUS MIXTE 5 ORICA - AIS

    3 MUSTONEN Sara SWE TEAM LIV-PLANTUR

    4 D´HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    5 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    6 MACKAIJ Floortje NED TEAM LIV-PLANTUR

    7 KESSLER Nina NED LENSWORLD-ZANNATA

    8 PAVIN Michela ITA INPA - BIANCHI

    9 HANNES Kaat LENSWORLD-ZANNATA

    10 DE VUYST Sofie LOTTO SOUDAL LADIES

    11 GASS Daniela GER 12 PIETERS Amy NED 13 DEMEY Valerie 14 BUURMAN Eva NED 15 RIJFF Anouk NED 16 DOM Annelies 17 ENSING Janneke NED 18 DRUYTS Kelly 19 VAINIONPAA Laura FIN 20 VAN SEVEREN Celine 21 HOSKING Chloe AUS 22 TUSLAITE Daiva LTU 23 HOEKSMA Ilona NED 24 MARKUS Kelly NED 25 DE QUINT Pia 26 PEETOOM Kirsten NED 27 VAN LOY Ellen 28 KOSTER Anouska NED 29 SOLOVEY Anna UKR 30 CANT Sanne 40 DRUYTS Demmy 46 VERSCHELDEN Nathalie 76 DRUYTS Jessy 79 CROKET Gilke

     

    05/06/2016 HAMONT ACHEL (LB) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 90 km - 42,24 km/h 

    Aantal deelnemers: 40 - Opgevers: 6

    1 THIJSSEN Gerben ACROG - BALEN BC

    2 CLAES Stef DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    4 PALS THOMASSEN Mads DEN TEAM CK FIX

    5 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 PRICE-PEJTERSEN Johan DEN TEAM CK FIX

    7 VAN DER EYCKEN Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 PENDERS Joppe SPORT EN MOEDIG GENK

    9 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    11 BROECKX Seppe 12 ERREBO Oliver Emil DEN 13 TEULINGS Teun NED 14 VAN BUN Dries 15 SCHOTS Michaël 16 HOUGAARD HOLST-KRUSE Andreas DEN 17 MILOJKOWIC Sid 18 STEENBAKKERS Jordi NED 19 THONNON Bas 20 GORIS Arne 21 ROELANDS Jan NED 22 VERDIN Joris 23 VAN ROOIJ Thijs 24 MORTIER Diede 25 SCHULZ Sven NED 26 HOUBEN Tom 27 EUSSEN Bjarne 28 NIELSEN Oliver DEN 29 SLEGERS Dries 30 WUYTS Siebe

    06-06-2016 om 13:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 05/06/2016
    ROOSDAAL (B) - Juniores - 84,7 km - 37,45 km/h 

    Aantal deelnemers: 69 - Opgevers: 28

    1 OFFERMANS Michiel SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 HECHT Gage USA HOT TUBES CYCLING TEAM

    3 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 PETROV Spencer USA MASTERS CYCLING SYSTEMS

    7 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 JORGENSON Matteo USA HOT TUBES DEVELPMENT TEAM

    9 VAN ROY Arne CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 LIESSENS Jarno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 NIJHUIS Sven NED 12 D´HOOGE Thomas 13 VORSTER Emri NED 14 BAEYENS Yorgo 15 VERMANG Daan 16 VERHOEFF Stefan NED 17 VAN CANEYT Joren 18 PESSEMIER Tom 19 KAAK Riis NED 20 HEYE Alan 21 CLAUWAERT Jari 22 QUINTYN Gregory 23 VAN DER WAL Stijn NED 24 VAN STAEYEN Maarten 25 VERBEKEN Dave 26 ROELENS Robbe 27 VERBEECK Sven 28 DROGTROP Daan NED 29 BAUTERS Reno 30 MEULEMEESTER Ruben 36 DE GROODT Jordy 38 STUER Kwinten 40 CAETHOVEN Kenneth

     

    05/06/2016 JESSEREN (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 35,09 km/h 

    Aantal deelnemers: 43 - Opgevers: 6

    1 FOLLON Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    4 GIJBELS Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    7 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    8 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 HABETS Jordan NED LIMBURG ZUID

    10 HOPPERETS Christophe LOTTO-VC ARDENNES

    26 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    05/06/2016 KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - 62,1 km - 37,21 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - Opgevers: 0

    1 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    2 CLAEYS Robbe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    4 PIETERS Bjarne SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 VAN DORSSELAER Klaas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    13 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    34 VAN BASTELAERE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 HUYGENS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    05/06/2016 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 67 km - 38,71 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - Opgevers: 2

    1 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 BRACKE Tijs K.V.C. DEINZE VZW

    6 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    9 DE LOOF Dario KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    05/06/2016 - BONHEIDEN (A) - Nieuwelingen - 76 km - 41,83 km/h

    Aantal deelnemers: 151 - Opgevers: 46

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 WRICHT Mitch AUS SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    4 WALRAED Jesper ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 MAAS Edo NED RWC AHOY ROTTERDAM

    7 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 PATTYN Steven ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 KERCKHAERT Jochem NED MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    38 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    45 HILLEMANS Pepijn NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    48 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    58 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    68 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    75 HOPMANS Wouter NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    87 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    05/06/2016 ROOSDAAL (B) - Nieuwelingen - 61,6 km - 35,54 km/h 

    Aantal deelnemers: : 44 - Opgevers: 3

    1 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    3 PRICE Joshua GBR BACKSTEDT CYCLING

    4 DORENBOS Yanne NED UWTC DE VOLHARDING

    5 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 BRIDGES Zach GBR ZAPPI´S CYCLING CLUB

    8 CODD James GBR BACKSTEDT CYCLING

    9 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 MOODY Benjamin GBR BACKSTEDT CYCLING

    27 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    05/06/2016 HERSELT (A) - Dames Jeugd

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 23 - Opgevers: 1

    1 BACKSTEDT Elynor GBR BACKSTEDT CYCLING

    2 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    4 SCAVONE Dina ACROG - BALEN BC

    5 VAN BOKHOVEN Julia NED TWC PIJNENBURG

    6 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VAN STEENWINKEL Ella WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 PAUMEN Jewel NED ACROG - BALEN BC

    9 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 SMULDERS Silke NED TWC PIJNENBURG

    22 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    Dames Juniores - deelnemers: 24 - Opgevers: 2

    1 JONGERIUS Claudia NED ACROG - BALEN BC

    2 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    3 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CT

    4 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    7 HELLEMONS Daimy NED DRC JAN VAN ARCKEL

    8 VAN ALPHEN Aniek NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    10 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    06-06-2016 om 13:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2016

    banner VWF.jpg


    Proficiat aan PATRICK COCQUYT  met zijn 16°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

         Patrick Cocquyt

    Zondag 5 Juni – AALST (9300)

     

    A-reeks – 82 km - 1h56
    1.Bert VAN DER TRAPPEN
    2.Dave Bruylandts
    3.Bjorn Coomans
    4.Tommy Baeyens
    5.Gillian Van Rijmenant
    6.Bjorn Lison
    7.Pascal Heyvaert
    8.Jordy Noël
    9.Tom Vanopdenbosch
    10.Mauro Cooman


    B-reeks
    – 82 km - 1h56
    1.Jarno VERHOFSTADT
    2.Kevin Van Raemdonck
    3.Kenny Van Lent
    4.Kevin Van De Keer
    5.Kristof De Backer
    6.Kevin Van Der Slagmolen
    7.Clegy Wambacq
    8.Kristof Debboudt
    9.Joery Brion
    10.Sigfrid De Nauw


    C-reeks
    - 73,6 km - 1h47
    1.Mario VAN DER SICKEL
    2.Kris De Block
    3.Christophe Adams
    4.Kurt Verbeken
    5.Philip Lampaert
    6.Pascal De Wolf
    7.Alex Goossens
    8.Peter Maes
    9.Steven Verschelden
    10.Andy Roskam

    D-reeks - 57,4 km - 1h25

    1.Ronald RENTS

    2.Patrick Bobelijn
    3.Wim Heyndrickx
    4.Franky Weemaes
    5.Jan Van De Velde
    6.Bruno Bruyere
    7.Luc Van Clapdorp
    8.Gino Primo
    9.Eddy Van De Kerckhove
    10.Dirk Goolaerts

    E-reeks
    - 57,4 km - 1h24
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2.Francis De Ridder
    3.Danny De Backer
    4.Dirk Van Hove
    5.Rudy Van De Velde
    6.Noël Willems
    7.Dominique Turcksin
    8.Marc Vandenwijngaerden
    9.Benny D'Haese
    10.Rudy Berwart

    F-reeks
    - 49,2 km - 1h14
    1.Patrick VAN RENTERGHEM
    2.Jozef Deneef
    3.Pierre Remory
    4.Louis Van Den Broeck
    5.Eddy Vanopstal
    6.Wim De Waal
    7.Helmut Tas
    8.Jos Claessens
    9.Andre Bultinck
    10.Jean Blommaert

    F+ -reeks - 49,2 km - 1h14
    1.Theo COUDYZER

    2.Marc Vervondel
    3.Etienne Vandenhouwe
    4.Florent De Leersnyder
    5.Luc Snels
    6.Jos Vandermeulen
    7.William De Cremer
    8.Tony Woodcock
    9.Jozef Saerens
    10.Jef Everaerts

    06-06-2016 om 12:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SOPHIE TIEROLF met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Sophie Tierolf.jpg 

          Sophie Tierolf

     

    Zondag 05/06/2016 DEFTINGE (O) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

     

    12 jaar - deelnemers: 52 - Opgevers: 1 - 19,8 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    3 ARDEEL Lennert SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 UYTTENHOVE Otis INDIVIDUEEL

    5 DE BUYSSER Quinten INDIVIDUEEL

    6 VAN POUCKE Robbe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    16 VAN GYSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL

    20 SYMOENS Brady PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    45 VAN VAERENBERGH Jari VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    46 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    47 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    50 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 54 - 23,1 km

    1 GAYTANT Kenzo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    13 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    17 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 VAN ACKER Gilles VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 MAES Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    31 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 D´HULST Yoran VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    42 CAP Gilles SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    43 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    45 VERSCHRAEGEN Wout VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    48 POPPE Wout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    49 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    50 BROSENS Kyano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    51 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 66 - Opgevers: 3 - 33 km

    1 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 DE BOCK Rune C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 SEGERS Ryan C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 VAN DE VELDE Senne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 TIEROLF Sophie PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 DANEEL Jefke SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    36 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 DEMUYNCK Victor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 CORNELIS Cody PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    44 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    45 TROCH Damy PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    48 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    51 FOUQUAERT Jona VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    57 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    62 LEFEBRE Jonas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    63 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 8 - Opgevers: 1

    1 SOPHIE TIEROLF PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM

    7 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    06-06-2016 om 12:52 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!