.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE VERREBROEK VAN ZONDAG 22/05/2016

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE VERREBROEK VAN ZONDAG 22/05/2016     


    Zondag 22/05/2016 WASE POLDERS VERREBROEK (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162,8 km - 45,09 km/h

    Aantal deelnemers: 117 - opgevers: 48

    1 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 VAN MEIRHAEGHE Jef TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 RICKAERT Jonas TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 BENOOT Tiesj LOTTO - SOUDAL

    7 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    9 VANSPEYBROUCK Pieter TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 HEMROULLE Johan 12 VERGAERDE Otto 13 VERRAES Benjamin 14 DE TIER Floris 15 GOOSSENS Kobe 16 LEIGH Andy GBR 17 DECLERCQ Tim 18 DE BOCK Stijn 19 SUAREZ MARTINEZ Kevin 20 DE PAUW Moreno 21 MELS Fabrice 22 PICOUX Maximilien 23 ROTTY Glenn 24 VERWAEST Kevin 25 HEYSE Jari 26 RAYMACKERS Cedric 27 DE WILDE Arno 28 DE PROOST Kyle 29 HOOGERLAND Johnny NED 30 VAN KESSEL Corne NED 31 COP Jurgen 34 VAN HOECKE Gijs 36 MEUL Robby 37 VAN STEENBERGHEN Jori 49 CLAUS Dieter 55 ONGHENA Matthias 59 FRANCKAERT Gregory 64 WIELANDT Sven 69 DE KEERSMAEKER Alexander
    RITA6050.JPG
                     Winnaar Timothy Stevens en de 2de Preben Van Hecke.
    RITA6077.JPG
                    Winnaar te Verrebroek Timothy Stevens met de bloemen.
    RITA6036.JPG
                          Een woordje uitleg van winnaar Timothy Stevens.
    RITA6029.JPG
    RITA6023.JPG
    RITA6010.JPG
    RITA6008.JPG
    RITA5990.JPG
                                                 Wout Van Aert
    RITA5970.JPG
    RITA5933.JPG
    RITA5924.JPG
                                         Vooraan Preben Van Hecke.
    RITA5919.JPG
    RITA5884.JPG
                            Vooraan Alexander De Keersmaeker uit Kruibeke.
    RITA5847.JPG
                                    In 2de positie Kristof Dhollander.
    RITA5808.JPG
    RITA5795.JPG
    RITA5765.JPG
    RITA5757.JPG
                                          In 4de positie Robby Meul.
    RITA5718.JPG
    RITA5706.JPG
    RITA5648.JPG
    RITA5626.JPG
    RITA5569.JPG
                                            Vooraan Tony Heirbaut.
    RITA5563.JPG
                                                Vooraan Moreno De Pauw.
    RITA5560.JPG
    RITA5537.JPG
            De start te Verrebroek van de Elite m.c./z.c. & U23 met 117 deelnemers.
    RITA5517.JPG
                                  Links wedstrijddirecteur Dirk Onghena.
    RITA5521.JPG
                          Huldiging van Wout Van Aert en Preben Van Hecke.

     

     







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-05-2016 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/05/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 8°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PIETER ROTTIERS met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Franky Van Oyen 2015.jpg   Pieter Rottiers.jpg

       Franky Van Oyen           Pieter Rottiers


    Zondag 22 mei 2016 - WAASMUNSTER (9250) - RUITER

    Catg.A – 78,4 km – 42 deelnemers

    1-Gryson Kristof (Landegem)

    2-Bultynck Isaak

    3-Van Driessche Ward

    4-Cossyns Nico

    5-Moerman Jens

    6-Trenson Jan

    7-Middelkamp Tom

    8-Vanopdenbosch Tom

    9-Coppens Carrera

    10-Van De Winckel Tom

    11-Peeters Nico-12-Van Rijckeghem Steven-13-Van Den Broecke Mario-14-Goossens Steven-15-Van de Casteele Michaël-16-Le Blon Michel-17-Daems Jens-18-Vermassen Jens-19-Wieme Thomas-20-Van Waeyenbergh Grégory-21-De Sutter Maxime-22-Van Sante Tristan-23-Rouan Tom-24-Vandriessche Kenneth-25-Baert Karel-26-Diependaele Gerrit-27-Weemaes Robby-28-Cooman Mauro-29-Verhulst Tom-30-Cooman Jerry-31-Thienpont Ward-32-Van Raemdonck Maarten-33-Van Vlierberghe Bart-34-Dhondt Gunter-35-De Wit Wim-36-Verschelden Steven-37-De Cock Bart-38-Mannens Steven-39-Van Damme Danny-40-Van Wiele Yannick-41-De Maeyer Bram-42-Van Kerchove Jonathan

     

    Catg.B – 67,2 km – 47 deelnemers

    1-Van Holderbeke Frank (Zomergem)

    2-Bauwens Aron

    3-Pauwels Vital

    4-Van De Perre Lieven

    5-Van De Kerckhove Eddy

    6-Op De Beeck Tom

    7-Verbeken Kurt

    8-De Weirdt Gino

    9-Vermassen Peter

    10-Van Roeyen Dave

    11-Wytinck Luc-12-Smet Gert-13-Van Drom Giovanni-14-Van Clapdorp Luc-15-Leyseele Franky-16-Landuyt Steven-17-Bultinck Michel-18-Rabout Rudi-19-Mortier Alain-20-Stevens Kurt-21-Lecluyse Denis-22-De Wannemaeker Filip-23-Rombaut Wim-24-De Kerpel Steven-25-Gussé Wim-26-Heynssens Hans-27-Reniers Kristof-28-de Koning Michel-29-Janssens Bert-30-Heyse Tommy-31-De Roeck Stefan-32-Heyndrickx Wim-33-Van Mol Bart-34-Hanssen Gunther-35-Maes Gerry-36-Biesemans Gunther-37-Van Guyse Danny-38-Martlé Vincent-39-De Waele Kris-40-Van Pachterbeke Patrick-41-Claudio Rizzo-42-De Bock Jurgen-43-van Waterschoot Edwin-44-Van Bosbeke Peter-45-Bracke Wim-46-Baert Giovanni-47-De Coninck Frank

     

    Catg.C – 67,2 km – 28 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Primo Gino

    3-Hereijgers Piet

    4-Janssens Kenny uit Melsele

    5-Weemaes Franky

    6-Mathys Dirk

    7-Czech Jan

    8-Ballet Peter

    9-Harms Ko

    10-Roobroeck Dirk

    11-Willems Noël-12-Meyvis Serge-13-Erauw Luc-14-Cosijn Ronny-15-Van Linden Hugo-16-Vaneberg Mike-17-Benoot Stanny-18-Vermassen Gerrit-19-Nevejans Idesbald-20-Van Hoof Danny-21-Dirickx Philippe-22-De Rycke Koen-23-Bath Mick-24-De Ben Mark-25-Klompers Rudi-26-Couckuyt Marc-27-Van Nieuwenhuyse Gentil-28-Braeckman Geert

     

    Catg.D – 50,4 km – 29 deelnemers

    1-Van den Broeck Louis (Heist o/d Berg)

    2-Lap Hans

    3-Coupillie Roland

    4-Watteny Patrick

    5-Buyens Patrick

    6-Marin Ivo

    7-Van Den Brande Jan

    8-De Vuyst Eddy

    9-Wauters Denis

    10-Geerts Christiaan

    11-Vanopstal Eddy-12-Coppers François-13-Heye Hilair-14-De Gucht Etienne-15-Edwards Chris-16-Convents Patrick-17-Van Cleemput Paul-18-Bolle Henk-19-De Coninck Danny-20-Ribbens Luc-21-Van Lierde Hans-22-Mertens Eddy-23-Van Den Broeck Alain-24-Tummeleer Dirck-25-Snoeck Jan-26-Verbestel Dirk-27-De Schoesitter Steven-28-Vertenten Soetkin-29-Dierks Jos

     

    Catg.E +65 jaar – 50,4 km – 18 deelnemers

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Mous Willy

    3-Van Renterghem Patrick

    4-Luyten Felix

    5-Vandermeulen Jos

    6-de Waal Wim

    7-Burggraeve Noël

    8-Snels Luc

    9-Thyssen Leo

    10-Devadder Andre

    11-Moens Louis-12-Lockefeir Marinus-13-Corthal Willy-14-Van Loon Adri-15-Hermans Luc-16-Pauwels Marcel-17-Brys Willy-18-Elegheer Patrick

     

    Catg.E +70 jaar – 50,4 km – 8 deelnemers

    1-Coudyzer Theo

    2-Vyvey Julien

    3-Woodcock Tony

    4-Robijns Robert

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-De Roos Willy

    7-Brouwers François

    8-D'Hont Joseph

     

    Niet Vergunninghouders – 78,4 km – 20 deelnemers

    1-PIETER ROTTIERS (Hamme)

    2-Maes Dimitri

    3-Segers Jimmy

    4-Koppen Cedric

    5-Rombaut Maarten

    6-De Grom Christophe

    7-Van Bever Nico

    8-De Kimpe Nick

    9-De Smet Olivier

    10-Kevelaers David

    11-Van Laeken Gert-12-Van Hille Glenn-13-Bertotto Marco-14-De Leenheer Tom-15-Renard Pieterjan-16-Van Havermaet Koen-17-Gerlo Tom-18-Spanoghe Guido-19-De Maesschalck Johan-20-Spileers Kenny

    22-05-2016 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/05/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 13°Seizoenszege !!!

    Franky Van Oyen 2015.jpg   Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

         Franky Van Oyen              Patrick Cocquyt


    Zaterdag 21 Mei – KESTER (1755)

     

    A-reeks – 78 km - 1h52 
    1.Koen VAN GEYT 
    2.Gillian Van Rijmenant 
    3.Ben Scheire 
    4.Bjorn Lison 
    5.Jeroen Goeleven 
    6.Foeke Lammertijn 
    7.Davy De Smet 
    8.Olivier Vernaert 
    9.Tom Vanopdenbosch 
    10.Bert Van Der Trappen 

    B-reeks – 78 km - 1h52 
    1.Kevin VAN DE KEER 
    2.Kenny Van Lent 
    3.David Schouppe 
    4.Gunther De Coen 
    5.Sven Van Roy 
    6.Stijn Gidé 
    7.Roel Reigel 
    8.Joery Brion 
    9.Joffrey Pé 
    10.Stijn De Sutter 

    C-reeks – 78 km - 1h55 
    1.Mario VAN DER SICKEL 
    2.Koen De Bosscher
    3.Andy De Backer 
    4.Peter Vermassen 
    5.Erwin Bollen 
    6.Timo Verbesselt 
    7.Kris De Block 
    8.Tom De Beer 
    9.Andy Van Eesbeek 
    10.Peter Maes 

    D-reeks - 58,1km - 1h30 
    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte)
    2.Patrick Jacobs 
    3.Luc Keim 
    4.Eddy Van Kerckhoven 
    5.Patrick Bobelijn 
    6.Dominique Van Den Eede 
    7.Jan Van De Velde 
    8.Eddy De Schepper 
    9.Ronald Rents 
    10.Patrick Van Ransbeeck 

    E-reeks - 58,1 km - 1h30
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2 Francis De Ridder 
    3.Marc De Cock 
    4.Ronny Paridaens 
    5.Danny De Backer 
    6.Jan Van Den Brande 
    7.Christophe Davies 
    8.Luc Van Roy 
    9.Dirk Peigneur 
    10.Rene De Brucker 

    F-reeks - 49,8 km - 1h20 
    1.Sus AUWERS 
    2.Eddy Vanopstal 
    3.Martin Durant 
    4.André Bultinck 
    5.Piet Van Vaerenbergh 
    6.Ludo De Bakker 
    7.Noël Burggraeve 
    8.Pierre Remory 
    9.Jozef Deneef 
    10.Felix Luyten 

    F+ -reeks - 49,8 km - 1h22
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Theo Coudyzer 
    3.Jef Everaerts 
    4.Etienne Vandenhauwe 
    5.Freddy Vandenberghen 
    6.Alain Messager 
    7.William De Cremer 
    8.Erik Vandersteen 
    9.Willy Corthier 
    10.Jozef Saerens 

    22-05-2016 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 22/05/2016
    WASE POLDERS VERREBROEK (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162,8 km - 45,09 km/h

    Aantal deelnemers: 117 - opgevers: 48

    1 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 VAN MEIRHAEGHE Jef TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    4 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 RICKAERT Jonas TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 BENOOT Tiesj LOTTO - SOUDAL

    7 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    9 VANSPEYBROUCK Pieter TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 HEMROULLE Johan 12 VERGAERDE Otto 13 VERRAES Benjamin 14 DE TIER Floris 15 GOOSSENS Kobe 16 LEIGH Andy GBR 17 DECLERCQ Tim 18 DE BOCK Stijn 19 SUAREZ MARTINEZ Kevin 20 DE PAUW Moreno 21 MELS Fabrice 22 PICOUX Maximilien 23 ROTTY Glenn 24 VERWAEST Kevin 25 HEYSE Jari 26 RAYMACKERS Cedric 27 DE WILDE Arno 28 DE PROOST Kyle 29 HOOGERLAND Johnny NED 30 VAN KESSEL Corne NED 31 COP Jurgen 34 VAN HOECKE Gijs 36 MEUL Robby 37 VAN STEENBERGHEN Jori 49 CLAUS Dieter 55 ONGHENA Matthias 59 FRANCKAERT Gregory 64 WIELANDT Sven 69 DE KEERSMAEKER Alexander

     

    22/05/2016 RUISELEDE (W) - Elite z.c./U23 - 96 km - 40,69 km/h 

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 11

    1 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    2 VANMEENEN Jordy HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 CARPENTER Dante GBR SOUTH EAST

    5 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 VAN GANSEN Sam KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 VAN HYFTE Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    10 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 CLAEYS Timothy 12 VANHILLE Xavier 13 SABBE Enzo 14 CATELYN Gieljan 15 BRUYNEEL Giel 16 PATTYN Jamie 17 BOUTTÉ Kenzie 18 VAN RUYMBEKE Thieme 19 TYTECA Koen 20 MAERTENS Jelle 21 VAN RAEPENBUSCH Ruben 22 DE SCHUYTER Tim 23 VANDAELE Angelo 24 DE JAEGHERE Ruben 25 DEJONGHE Bram 26 CASIER Arne 27 ADRIAENSEN Michael 28 DEGRANDE Arne 29 VANDENBROUCKE Niels 30 DEVOLDER Pieter

     

    22/05/2016 LIERDE (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 40,68 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - Opgevers: 34

    1 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 SNYERS Jari PROFEL - UNITED C.T.

    3 DEJONGHE Jules TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 LOY Antoine COLOR CODE ARDEN´BEEF

    8 HEYNS Nils PROFEL - UNITED C.T.

    9 VEROUGSTRAETE Nicolas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 DE SMUL Guust GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 ARIMONT Charlie 12 DEBRUYNE Glenn 13 DESMECHT David 14 DE TROCH Thomas 15 VAN DE KERKHOVE Brent 16 GOEBEERT Pierre 17 BRACEGIRDLE Tom GBR 18 DE BOECK James 19 WILLEMS Robby 20 JACOBS Joeri 21 DE VILLE Jelle 22 MOONS Steven 23 VERBESTEL Robin 24 DE SMIT Alain NED 25 DE KETELE Angelo 26 VAN DEN NEST Jeffrey 27 MACKEY Skyler USA 28 ANDRIES Jordi 29 MAESEN Dries 30 DUFFELEER Joachim

     

    22/05/2016 BOUTERSEM (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 93 km - 41,79 km/h 

    Aantal deelnemers: 114 - Opgevers: 53

    1 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 TOELEN Alex WSC HAND IN HAND BAAL

    3 GEERAERTS Joni ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99

    6 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    7 DEVOS Han ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    9 LEWIS Adam GBR WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    10 HEYMANS Jonas TEL & CO CYCLING TEAM

    11 MERCKX Niels 12 PARDON Ward 13 CUMPS Ruben 14 VERMEIREN Tom 15 VERHEYDEN Joris 16 VAN DE MIEROOP Sam 17 VAN HOUT Maxim 18 BERCKMANS Jens 19 REIGEL Roel 20 MORIS Sven 21 VERBIEST Senna 22 MICHIELSEN Joran 23 HEYLEN Kevin 24 VALVEKENS Jannes 25 WATHIONG Thomas 26 VANDERVEKEN Yoran 27 DE PROOST Jasper 28 DE CAERLÉ Gino 29 AERDEN Koen 30 BRUSSEL VAN Chris NED

     

    22/05/2016 WAARSCHOOT (O) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 112 km - 45,18 km/h

    Aantal deelnemers: 140 - Opgevers: 45

    1 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    2 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    7 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DE NEVE Joerik SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 VAN HAMME Kevin CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 DE VRIENDT Niels TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 VAN DORPE Guus 12 VAN GIJSEGEM Yarne 13 DELOOF Senne 14 DE VRIES Jan 15 DE CLERCQ Jari 16 VAN DEN HAUTE Bram 17 STOYANOV Petar BUL 18 KESTENS Donovan 19 VAN MOER Brent 20 COPPIETERS Jeroen 21 BRYNAERT Andreas 22 DESCHEPPER Ward 23 WAEYTENS Robin 24 HESTERS Jules 25 BAEYENS Yorgo 26 LORIES Quinten 27 LIEVENS Dayvin 28 VERMEERSCH Florian 29 STEYAERT Michael 30 VAGENENDE Liam 36 HERREGODTS Rune 38 BRIJS Jasper 40 VAN NUNEN Lukas 47 VAN HAUWERMEIREN Michiel 49 DE CLERCQ Yente 50 VAN DE VOORDE Lennert 51 WANTE Jari 52 VERBERCKMOES Fabio 54 BECK Cedric 59 BAERT Jordi 60 SMET Jonas 61 BRUGGEMAN Lorenzo 69 DE ROP Michiel 72 VAN DIEREN Christophe 75 DE BOCK Stijn 77 DECLEYRE Jens 79 OREEL Lars NED 80 CAETHOVEN Kenneth 84 CLAUWAERT Jari 85 GEERINCK Dries 86 MILLIAU Vince 87 MOREELS Louis 88 MATTHYS Jonas

     

    22/05/2016 RETIE (A) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 120 km - 42,13 km/h 

    Aantal deelnemers: 116 - opgevers: 37

    1 VAN DE WATER Pieter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM

    4 DE PEUTER Dylan WSC HAND IN HAND BAAL

    5 DEMOLDER Stijn ACROG - BALEN BC

    6 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    8 VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 CROMHEECKE Alexander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 LIESSENS Jarno 12 DRIESEN Jarne 13 GOVAERTS Brent 14 VERHEYEN Maarten 15 TIELEMANS Jente 16 HUYGEN Wout 17 VANDEBOSCH Victor 18 SIEBENS Gianni 19 VANDEBOSCH Toon 20 JASPERS Jappe 21 GERINCKX Joni 22 PAUWELS Tijl 23 VAN DER EYCKEN Brent 24 LAUWENS Feddrik 25 WUYTS Mathijs 26 AMELINCKX Stef 27 VAN ENDE Wouter 28 JACOBS Levi 29 COMMISSARIS Lucas 30 GABRIËLS Senne 62 FOCQUET Mathijs

     

    22/05/2016 BREDENE (W) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 120,6 km - 42,43 km/h 

    Aantal deelnemers: 118 - Opgevers: 28

    1 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 CASSAERT Loran AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 CAVEY Vincent CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 JAQUES Arne TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 VANOVERBERGHE Jens AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    10 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 VERCAMST Wesley 12 BAILLIEVIER Kilian 13 DEBEIR Arno 14 CAPPELLE Maxim 15 DESCHUYTTER Casper 16 VANDENDRIESSCHE Stef 17 VERBEECK Qwinten 18 DEBUYCK Robbe 19 VAN KEIRSBULCK Engelbert 20 CARPENTIER Jari 21 BORRA Gilles 22 HUYGHE Gilles 23 NOPPE Matthias 24 VANNESTE Wout 25 PERNEEL Simon 26 DELBAERE Kenny 27 THORÉ Simon 28 BOUCKAERT Louis 29 BOGAERT Mathieu 30 DESAL Cériel

     

    22/05/2016 STOK KORTENAKEN (B) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 112 km - 39,81 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - Opgevers: 14

    1 VAN ROY Arne CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK

    6 VANDERMOSTEN Tom AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 SERRÉ Stef YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 SZÉDELYI Tomas 12 GALICIA Seppe 13 DU FOUR Jens 14 BOUTS Jens 15 GOVAERTS Bjarne 16 GOOSSENS Rob 17 VAN DE VELDE Guillaume 18 DELANGHE Niels 19 VAN TRICHT Stan 20 FRANCEN Joeri 21 DETIENNE Victor 22 PAULUS Aaron 23 GAUSSIN Anthony 24 VERLINDEN Robbert 25 HEMELINGS Dries 26 DELFERRIERE Dorian 27 VANDENBROECK Yarno 28 BAUTERS Arne 29 WOUTERS Rick 30 VANRESPAILLE Quinten

    22-05-2016 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 22/05/2016
    LONDERZEEL (B) - Dames Elite - 98 km - 37,4 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - Opgevers: 24

    1 LOBIGS Louisa AUS GOULBURN CC

    2 MALSEED Shannon AUS PORTLAND CC

    3 D`HOORE Jolien WIGGLE HONDA HIGH FIVE

    4 HANNES Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    5 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 DE BAAT Kim LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    8 VAN DE REE Monique NED BBB

    9 POLSPOEL Maaike LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    10 CHRISTMAS Dani GBR ISOREX CYCLING TEAM

    11 VAN LOY Ellen 12 ALLAERT Ine 13 PENTON Sara SWE 14 DUTRIAUX Fiona FRA 15 KANTI Dorottya HUN 16 VAN GEYT Laura 17 DOM Annelies 18 VAN HOEK Lotte NED 19 KAPTHEIJNS Maud NED 20 SCHOKKAERT Febe 21 VERDONSCHOT Laura 22 DE QUINT Pia 23 DOM Sabrina 24 BASH Paz ISR 25 NOËL Jara 26 KLOPPENBURG Margriet DEN 27 VERSCHELDEN Nathalie 28 VAN DOORSLAER Annelies 29 JACOBSSON Linda De SWE 30 MOONEN Puck NED 48 BRITS Delphine 52 VERBIEST Liesbeth

     

    22/05/2016 HOOGLEDE (W) - Nieuwelingen - 60 km - 36,26 km/h 

    Aantal deelnemers: 29 - Opgevers: 3

    1 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    8 HALLEUX Simon LOTTO-VC ARDENNES

    9 VANDERBEKE Aiden KVC NOORDZEEMEEUW

    10 FORRIER Gianni MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    22/05/2016 KORTESSEM (LB) - Nieuwelingen - 66 km - 39,27 km/h 

    Aantal deelnemers: 34 - Opgevers: 9

    1 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    2 LINDELAUF Melvin NED MAASLANDSTER

    3 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 SOENEN Tomac OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    5 VAN DEN AARSSEN Jurgen NED OOST/NOORD-OOST

    6 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    7 JACOBS Owen SPORT EN MOEDIG GENK

    8 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENK

    9 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

     

    22/05/2016 RETIE (A) - Nieuwelingen - 60 km - 42,59 km/h 

    Aantal deelnemers: 53 - Opgevers: 20

    1 VAN UDEN Casper NED UWTC DE VOLHARDING

    2 DORENBOS Yanne NED UWTC DE VOLHARDING

    3 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    4 SCHOOLENAAR Dion NED UWTC DE VOLHARDING

    5 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    7 HENDRIKS Leco NED UWTC DE VOLHARDING

    8 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 JORIS Senne ACROG - BALEN BC

    10 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    25 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    22/05/2016 MERELBEKE-MOLENHOEK (O) - Nieuwelingen - 65,3 km - 40,27 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - Opgevers: 16

    1 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 WRIGHT Mitchell AUS SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    5 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DE VYLDER Robbe VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 PUNNEWAERT Zion WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN DORSSELAER Klaas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    16 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    25 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 HEERWEGH Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    22/05/2016 TORHOUT (ROZEVELD) (W) - Nieuwelingen - 67,5 km - 32 km/h 

    Aantal deelnemers: 11 - Opgevers: 0

    1 BARBRY Giel TIELTSE RENNERS

    2  BUIJSSE Lukas ZANNATTA MENEN

    3 SIMOENS Jari ZANNATTA MENEN

    4 VERMEULEN Robban SPIE DOUTERLOIGNE

    5 CLEENEWERCK Tjorven TIELTSE RENNERSCLUB

    6 SAYOEN Lander ZANNATTA MENEN

    7 VAN LANDSCHOOT Ruben KON. VC MEETJESLAND

    8 VERMOOTE Jens CT KEUKENS BUYSSE

    9 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERS

    10 LAMOTE Robbe CT LUC WALLAYS

     

    22/05/2016 BIERBEEK (B) - Nieuwelingen - 64 km - 35,08 km/h 

    Aantal deelnemers: 42 - Opgevers: 8

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VERVLOESEM Xandres SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    6 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    7 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    28 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    22-05-2016 om 19:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan VIKTOR VAN OSSELAER met zijn Zege bij de Jongens 13 jaar !!!

    Viktor Van Osselaer.jpg 

     Viktor Van Osselaer

     

    Zondag 22/05/2016 WATERVLIET (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 27 - 21 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 LEMMENS Jarne WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 DE SCHRIJVER Runar KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 MONNIER Milan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VAN POUCKE Robbe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    11 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    18 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    26 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 36 - Opgevers: 1 - 27 km

    1 VIKTOR VAN OSSELAER uit Melsele VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DIAS Niels KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 TORNEY Artuur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    10 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    12 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 VAN ACKER Gilles VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 MAES Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    27 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 29 - 36 km

    1 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 DE BRAEKELEER Juul JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 VERRIEST Noah KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 DANEEL Jefke SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    15 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 CORNELIS Cody PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    21 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

    2 DE KEYSER Emke KVC NOORDZEEMEEUW

    3 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22-05-2016 om 18:25 geschreven door kenny


    21-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 21/05/2016
    AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,82 km/h 

    Aantal deelnemers: 82 - Opgevers: 31

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 BASSON Gustan RSA VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 SVENSSON Marcus SWE MöLNDALS RODDKLUB

    4 WYDOOGHE Jaron VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 CARPENTER Dante GBR SOUTH EAST

    6 PICOUX Maximilien COLOR CODE ARDEN´BEEF

    7 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    8 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    10 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT

    11 VANDAELE Thijs 12 VERFAILLIE Arne 13 VAN BETSBRUGGE Jonathan 14 VERMEIRE Jordy 15 VANKEIRSBILCK Berne 16 JONCKHEERE Michael 17 BORRY Kim 18 BOSMANS Arne 19 MAENE Kevin 20 DE LANDTSHEER Steven 21 LOY Antoine 22 DEMEYER Niels 23 STOFFERIS Rieno 24 TOORTELBOOM Frederik 25 VANDENBUSSCHE Tom 26 CONSTANT Kenny 27 LEFEVER Nico 28 CASIER Robbe 29 VERDOOLAEGHE Bryan 30 DEBUY Anthony

     

    21/05/2016 MERELBEKE-MOLENHOEK (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 42,67 km/h 

    Aantal deelnemers: 186 - Opgevers: 37

    1 BOSSAER Gatien ISOREX CYCLING TEAM

    2 BERGSTRÖM FRISK Hannes SWE TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    7 ROELS Laurens ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    11 DE FAUW Ken Kiefer 12 VAN ROOSBROECK Arne 13 PEELAERS Jeff 14 DE DECKER Bjorn 15 VERHOEVEN Nico 16 BALLET Mathias 17 ROELS Sam 18 EECKHOUT Kurt 19 GESERICK Ocko NED 20 VEKEMAN Maxime 21 HEYSE Jari 22 VANDENBERGH Wouter 23 VAN DAMME Indy 24 KARANDASHEV Petr RUS 25 WILLEMS Pieter 26 VAN DE WALLE Goran 27 CLAES Gert 28 BAYRAM Engin 29 VANOVERSCHELDE Kobe 30 DENYS Geoffrey 35 VAN DAMME Bart 37 VAN ROOSBROECK Patrick 83 HEYNS Kristoff 88 VAN KERCHOVE Jonathan 90 BAEYENS Dennis 92 OTT Stefan 109 MARTENS Valentijn 119 POELMAN Laurens 120 TEN HARTOG Guy 122 DE BLOCK Nick 123 SINOY Fabio

     

    21/05/2016 TIELT (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,69 km/h 

    Aantal deelnemers: 68 - Opgevers: 18

    1 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    2 MONCOMBLE Nicolas FRA VC ROUBAIX

    3 VAN OOST Kim INOFEC CYCLING TEAM

    4 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TREK RT

    5 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DENDIEVEL Cyril FRA DUNKERQUE LITORAL

    7 BALCAEN Manolito TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 BUCLEY Ken GBR EDEN VERANDA

    9 DEPREZ Bram CT CRAEYNEST & CO - SOUNDS BETTER - RIJWIELEN VERMEEREN

    10 VERSICHEL Davy W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 LANNOO Jaromir 12 LAPERE Kris 13 WILLEMYNS Mathieu 14 CORNELIS Nico 15 CARPENTER Lawrence GBR 16 CREFFIER Laurent 17 VAN HYFTE Tom 18 DE DECKER Steven 19 ALEXANDER Simon GBR 20 DEJONGHE Bram 21 BOUTTÉ Jordy 22 BOSSUYT Gianni 23 DEBOOT Bruce 24 DERUYTER Stijn 25 MEHEUS Gill 26 VANDENDAELE Jonas 27 CADRON Julien 28 VAN HOOREBEKE Michiel 29 DE BAETS Kristof 30 DELEHAYE Bryan FRA

     

    21/05/2016 KERKOM BIJ ST-TRUIDEN (LB) - Juniores - 81,9 km - 39,63 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - Opgevers: 4

    1 MCNULTY Brandon USA LUX DEVELOPMENT

    2 HECHT Gage USA HOT TUBES CYCLING TEAM

    3 TUINER Rens NED RWC AHOY

    4 RIES Michel LUX UC DIPPACH

    5 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM

    6 GRESSIER Maxime FRA DUNKERQUE

    7 MUNDAY Samuel AUS NOVO NORDISK

    8 CLAES Stef DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    10 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    11 SCHOTS Michaël 12 THONNON Bas 13 IRVINE Declan AUS 14 MEYERS Vincent 15 VAN BUN Dries 16 PUT Lars 17 PENDERS Joppe 18 MCBRIDE Will USA 19 TIMMERS Lars NED 20 JORGENSON Matteo USA 21 EUSSEN Bjarne 22 SLEGERS Dries 23 DECLEYRE Jens 24 DONDERS Joost 25 DRAPEAU ZGORALSKI Gabriel CAN 26 HABETS Ivo NED 27 BROECKX Seppe 28 KEISER Felix LUX 29 WIRTGEN Luc LUX 30 VERDIN Joris

     

    21/05/2016 NIEUWRODE (B) - Nieuwelingen - 63 km - 37,06 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - Opgevers: 38

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 DEJONGHE Len W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 MINJAUW Lucas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 HEYLEN Gilles WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 SEMPELS Gill YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D

    34 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
     

    21/05/2016 OUTRIJVE (W) - Nieuwelingen - 71 km - 37,56 km/h 

    Aantal deelnemers: 53 - Opgevers: 3

    1 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VERCRUYSSE Pieterjan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 MATTON Gianni SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 NONNEMAN Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 GADENNE Kevin CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

     

    21/05/2016 WAKKEN (W) - Nieuwelingen - 66 km - 39,7 km/h 

    Aantal deelnemers: 51 - Opgevers: 3

    1 WRIGHT Mitchell AUS SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    3 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    4 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    5 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DESTATSBADER Thibo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VAN DE WOUW Ino NED TWC PIJNENBURG

    8 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 HAINES Alex GBR LEICESTER ROAD CLUB

    10 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    15 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    47 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21-05-2016 om 20:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/05/2016

    waod_3.jpg

    Zaterdag 21 mei 2015 - LAPSCHEURE (8340)


    Catg.D – 48,6 km – 20 deelnemers

    1-Heye Hilair (Lovendegem)

    2-Watteny Patrick

    3-Wauters Denis

    4-Tas Helmuth

    5-De Naeghel Jozef

    6-Vanbiervliet Luc

    7-De Coninck Danny

    8-Van Lierde Hans

    9-Coppers François

    10-Reubens Hendrick

    11-Bolle Henk-12-Vanhaeverbeke Jean-13-Verhelst Walter-14-De Meyer Eric-15-Tummeleer Dirck-16-Zegers Kato (DAME)-17-Ribbens Luc-18-Van Kerschaver Robin-19-Coryn Louise (DAME)-20-De Sutter Willy

     

    Catg.E +65 jaar – 48,6 km – 9 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-de Waal Wim

    3-Thyssen Leo

    4-De Leersnyder Florent

    5-Van Imschoot Roland

    6-Pieters Roland

    7-Lockefeir Marinus

    8-Pauwels Marcel

    9-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 48,6 km – 5 deelnemers

    1-Vyvey Julien

    2-Robijns Robert

    3-D'Hont Joseph

    4-Brouwers François

    5-Vandenheuvel Gilbert

    21-05-2016 om 20:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERELBEKE VAN ZATERDAG 21/05/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERELBEKE VAN ZATERDAG 21/05/2016     


    Zaterdag 21/05/2016 MERELBEKE-MOLENHOEK (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 42,67 km/h 

    Aantal deelnemers: 186 - Opgevers: 37

    1 BOSSAER Gatien ISOREX CYCLING TEAM

    2 BERGSTRÖM FRISK Hannes SWE TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    7 ROELS Laurens ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    11 DE FAUW Ken Kiefer 12 VAN ROOSBROECK Arne 13 PEELAERS Jeff 14 DE DECKER Bjorn 15 VERHOEVEN Nico 16 BALLET Mathias 17 ROELS Sam 18 EECKHOUT Kurt 19 GESERICK Ocko NED 20 VEKEMAN Maxime 21 HEYSE Jari 22 VANDENBERGH Wouter 23 VAN DAMME Indy 24 KARANDASHEV Petr RUS 25 WILLEMS Pieter 26 VAN DE WALLE Goran 27 CLAES Gert 28 BAYRAM Engin 29 VANOVERSCHELDE Kobe 30 DENYS Geoffrey 35 VAN DAMME Bart 37 VAN ROOSBROECK Patrick 83 HEYNS Kristoff 88 VAN KERCHOVE Jonathan 90 BAEYENS Dennis 92 OTT Stefan 109 MARTENS Valentijn 119 POELMAN Laurens 120 TEN HARTOG Guy 122 DE BLOCK Nick 123 SINOY Fabio
    RITA5372.JPG
                          Winnaar Gatien Bossaer en de 2de Frisk Bergström.
    RITA5378.JPG
                                   Winnaar Gatien Bossaer met de bloemen.

    RITA5359.JPG
    RITA5381.JPG
                             De ploegmaten van de 2de Frisk Bergström.
    RITA5262.JPG
                                  Aankomst van winnaar Gatien Bossaer.
    RITA5260.JPG
                 Aankomst van winnaar Gatien Bossaer voor Frisk Bergström.
    RITA5265.JPG
                                              De spurt van het peloton.
    RITA5285.JPG
                                         Aankomst van het peloton.
    RITA5232.JPG
                     De 2 leiders Gatien Bossaer en de Zweed Frisk Bergström.
    RITA5129.JPG
    RITA5095.JPG
    RITA5067.JPG
    RITA5065.JPG
    RITA4798.JPG
    RITA4772.JPG
    RITA4754.JPG
    RITA4649.JPG
    RITA4631.JPG
    RITA4549.JPG
    RITA4540.JPG
                                   Links Alexander De Keersmaeker.
    RITA4536.JPG
                                    Kristoff Heyns en Stefen Ott.
    RITA4533.JPG
    RITA4494.JPG
    RITA4476.JPG
    RITA4449.JPG
    RITA4434.JPG
    RITA4405.JPG
    RITA4403.JPG
               De start te Merelbeke van de Elite z.c. & U23 met 186 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-05-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    20-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 12/06/2016 - GROTE KERMISBRUNCH TE BELSELE !!!
    Belsele.jpg

    Bron: Arnoud Knapen
    Ondervoorzitter Belsele-Sportief
    Bergstraat 24, 9111 Belsele-Waas

    20-05-2016 om 16:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WAASLANDSE TTC RONDE 2016 - DEN ES (MELSELE) 20/05/2016
     

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2016


    Proficiat aan MAARTEN ROMBAUT met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
    Maarten Rombaut.jpg   TTC 19-05-2016.jpg
         Maarten Rombaut

    Donderdag 20/05/2016 – DEN ES (MELSELE) – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 53

    1-MAARTEN ROMBAUT (Waasmunster)

    2-NEELS PETER

    3-VAN HILLE GLENN

    4-MAES DIMITRI

    5-VAN DEN PLAS KURT

    6-KESTELEYN BRAM

    7-VAN RAEMDONCK KURT

    8-DE BAERE BENJAMIN

    9-VAN CANEGEM BING

    10-VAN EYCK TOMMY

    11-VAN DE PERRE LIEVEN 12-SEGERS JIMMY 13-MERTENS DAVE 14-SPANOGHE GUIDO 15-ONBEKEND 16-MEYVIS SERGE 17-ROTTIERS PIETER 18-VAN STEIRTEGHEM FILIP 19-WULLAERT KENNY 20-DE KIMPE NICK 21-CAP TIM 22-VERMEIREN BART 23-DUPONT WOUTER 24-HEYMANS KURT 25-VINGERHOETS SVEN 26-VAN HAUTEKERKE GLENN 27-VAN OSSELAER TOM 28-CAPPAERT SAMMY 29-BRIJS GERT 30-SMET KRIS 31-KEVELEERS DAVID 32-GERLO TOM 33-RAMAZAN BURGU 34-DE BREUCKER LIEVEN 35-DE BRAEKELEER JOHAN 36-VAN OSSELAER TOMMY 37-VAN DER AA SAM 38-DE BOCK TOM 39-VAN GAEVEREN GUNTER 40-VAN BOGAERT EDDY 41-DE CLEEN WIM 42-MEERSCHAERT KRIS 43-VAN RAEMDONCK ROBBY 44-DIERKS PETER 45-FELIX NICK 46-DE DONCKER TOM 47-RYCKAERT WIM 48-VAN GOETHEM FILIP 49-BOGAERT GUY 50-VAN DER VEKEN WIM 51-GEERAERT RUDY 52-DE BOCK ERWIN 53-WULLAERT KEVIN





    TTC 19-05-2016 1.jpg
                  Toon Van Durm

    Donderdag 20/05/2016 – DEN ES (MELSELE) – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 56

    1-VAN DURM TOON

    2-RAES EGWIN

    3-DE BEULE SAM

    4-DE GRAVE ADRIAAN

    5-DE BRUYN KENNETH

    6-VAN ASSCHE FRANK

    7-VERSTRAETEN  TOR

    8-SOMERS DAVID

    9-DAELMAN BART

    10-MARIN IVO

    11-CATTRYSSE MANU 12-VAN DEN BERGH JAN 13-VAN MIEGHEM MAARTEN 14-SILVERANS KENNETH 15-VERMEULEN KRIS 16-DE CAUWER LUC 17-VAN HAVERE JURGEN 18-BURM TONY 19-VLEGELS JAN 20-SEVERYNS STIJN 21-DE CONINCK DAAN 22-MANNENS GUY 23-VAN BELLEGHEM BENJY 24-DE PERMENTIER KENNY 25-BRYSSINCKX DIRK 26-BOLSSENS MARIO 27-THOEN KURT 28-SAMSON JENTE 29-POELMAN TIM 30-SAVELKOEL ALESSIO 31-VERMEIREN JEF 32-VAN DEN BROECK ALAIN 33-DE BOCK TOM 34-BOONS STIJN 35-VAN DUYSE PETER 36-VAN DE WALLE PATRICK 37-BOGAERT DANNY 38-SCHELFAUT BRAM 39-GEYSELS BJORN 40-VERMEULEN KOEN 41-DE BOCK JURGEN 42-ONBEKEND 43-VERHELST TIM 44-BAERT DOMIEN 45-JACOBS LANDER 46-VAN HAVENBERGH PHILIP 47-SERVERIUS RUDY 48-MERTENS ALEX 49-LOEMAN STEVEN 50-SCHILTZ YANNICK 51-VAN DE PERRE RUDY 52-BAUWENS LIEVEN 53-SERVERIUS JONAS 54-VAN DE PERRE DANNY 55-VERMEULEN ROBBIN 56-DERRICK SPINNOX

    20-05-2016 om 12:43 geschreven door kenny


    19-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 19/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 19/05/2016
    BEGIJNENDIJK (B) - Elite z.c./U23 - 119 km - 45,69 km/h 

    Aantal deelnemers: 119 - Opgevers: 12

    1 BIERMANS Jenthe SEG RACING ACADEMY

    2 VANDERVEKEN Yoran ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    4 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

    7 PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 BOSSERS Maarten SPORT EN MOEDIG GENK

    10 BEYENS Yoeri SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    11 DIERCKX Geert 12 MARTIN Oliver AUS 13 HENDRICKX Jorg 14 THEYS Koen 15 DE PROOST Kyle 16 VAN UDEN Dandy NED 17 COMMEYNE Davy 18 BERO Wallace 19 PARDON Ward 20 DE WEERDT Nick 21 SINOY Fabio 22 GOOLAERTS Stijn 23 GOOLAERTS Michael 24 VAN DINGENEN Sander 25 JOYCE Sean NZL 26 LINTEN Tom 27 WILLEMS Pieter 28 CUMPS Ruben 29 MORIS Sven 30 VAN ROOSBROECK Patrick 83 VAN BUGGENHOUT Joeri

    19-05-2016 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RONDE VAN BENIN 2016

    RONDE VAN BENIN 2016
     

    Tour du Benin 2016 2.jpg
    Woensdag 11/05/2016 – PARAKOU – SAVÈ - Etappe 1 – 160 km - 04h22'06"

    Aantal deelnemers:
    1.Bachirou Konté (Ivoorkust)
    2.Stein Vancouter
    3.Abdou Akanga Raouf (Togo)
    6.Dimitri Van De Perre
    11.Guy Smet uit Kruibeke
    44.Timothy Vermeeren
    46.Matthias Dierickx

    Tour du Benin 2016 1.jpg 
    Donder
    dag 12/05/2016 – DASSA – BOHICON - Etappe 2 – 80 km - 01h44'06"

    Aantal deelnemers:
    1.Bachirou Konté (Ivoorkust)
    2.Stein Vancouter
    3.Yaméogo Hamidou (Burkina Faso)

     

    Vrijdag 13/05/2016 – BOHICON – OUIDAH - Etappe 3 – 115 km

    Aantal deelnemers:
    1.Abdou Rauof Akanga (Togo)
    2.Emmanuel Innocent (Nigeria)
    3.Hamidou Yaméogo (Burkina Faso)

     

    Zaterdag 14/05/2016 – PORTO-NOVO - Etappe 4 – Criterium - 80 km - 01h56'10"

    Aantal deelnemers:

    1-Nelson Bassey (Nigeria)

    2-Emmanuel Innocent (Nigeria)

    3-Bassirou Kanté (Ivoorkust) op 52"
     

    Zondag 15/05/2016 – COTONOU – SAVÈ - Etappe 5 – Criterium - 80 km - 02h01min

    Aantal deelnemers:

    1-Abou Sanogo (Ivoorkust)
    2-Mathias Sorgho (Burkina Faso)

    3-Stein Van Couter

    EINDKLASSEMENT

    1-Mathias Sorgho (Burkina Faso) in 12h49'58"

    2-Abou Sanogo (Ivoorkust) op 06"00

    3-Noufou Minoungou (Burkina Faso) op 08"00

    Tour du Benin 2016.jpg
    Links Guy Smet uit Kruibeke, Timothy Vermeeren, Matthias Dierickx, Stein Vancouter
    en Dimitri Van De Perre.

    19-05-2016 om 14:50 geschreven door kenny


    18-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 18/05/2016

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 18/05/2016     


    Woensdag 18/05/2016 PUIVELDE KOERSE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 173 km - 44,84 km/h

    Aantal deelnemers: 142 - Opgevers: 48

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 MOL Wouter NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    3 VAN ZUMMEREN Stef VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    5 VANBILSEN Kenneth COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    6 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 EVRARD Laurent TEAM 3M

    8 VAN EMPEL Etienne NED TEAM ROOMPOT

    9 FARAZIJN Maxime TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 VERWAEST Kevin 12 VANSPEYBROUCK Pieter 13 KRUOPIS Aidis LTU 14 VAN HOECKE Gijs 15 CAPIOT Amaury 16 ROTTY Glenn 17 RIESEBEEK Oscar NED 18 GEUENS Alexander 19 STALLAERT Joeri 20 DONDERS Jelle 21 MELS Fabrice 22 TALEN Jordi NED 23 AERTS Thijs 24 STEVENS Timothy 25 VAN DER POEL David NED 26 TARAMARCAZ Julien SUI 27 CATANIA Claudio ITA 28 DRUYTS Gerry 29 DEBRUYNE Glenn 30 BOROS Michael CZE 38 VEREECKEN Nicolas 44 STEELS Stijn 46 DE PAUW Moreno 55 ROBERT Frederique 63 ONGENA Thomas 71 COP Jurgen 72 VAN HECKE Preben 81 CALLEBAUT Kevin 91 CLAUS Dieter 93 CORDEEL Sander

    RITA3964.JPG
    Podium te Puivelde met winnaar Wout Van Aert, Wouter Mol en Stef Van Zummeren.
    RITA3961.JPG
                          Winnaar Wout Van Aert met de bloemen te Puivelde.
    RITA3959.JPG
    RITA3945.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Wout Van Aert.
    RITA3857.JPG
                                      Aankomst van winnaar Wout Van Aert.
    RITA3862.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Wouter Mol voor Stef Van Zummeren en Oliver Naesen.
    RITA3880.JPG
                                              De spurt van het peloton.
    RITA3046.JPG
    RITA3673.JPG
    RITA3530.JPG
    RITA3437.JPG
    RITA3264.JPG
    RITA3213.JPG
    RITA3189.JPG
    RITA3153.JPG
    RITA3109.JPG
    RITA3083.JPG
    RITA3053.JPG
    RITA3033.JPG
    RITA3009.JPG
    RITA2978.JPG
    RITA2977.JPG
    RITA2967.JPG
    RITA2941.JPG
    RITA2932.JPG
    RITA2908.JPG
    RITA2858.JPG
    RITA2847.JPG
    RITA2833.JPG
           De start te Puivelde van de Elite m.c./z.c. & U23 met 142 deelnemers.
    RITA2802.JPG
    RITA2693.JPG
    RITA2688.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-05-2016 om 20:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 18/05/2016
    PUIVELDE KOERSE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 173 km - 44,84 km/h

    Aantal deelnemers: 142 - Opgevers: 48

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 MOL Wouter NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    3 VAN ZUMMEREN Stef VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    5 VANBILSEN Kenneth COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    6 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 EVRARD Laurent TEAM 3M

    8 VAN EMPEL Etienne NED TEAM ROOMPOT

    9 FARAZIJN Maxime TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 VERWAEST Kevin 12 VANSPEYBROUCK Pieter 13 KRUOPIS Aidis LTU 14 VAN HOECKE Gijs 15 CAPIOT Amaury 16 ROTTY Glenn 17 RIESEBEEK Oscar NED 18 GEUENS Alexander 19 STALLAERT Joeri 20 DONDERS Jelle 21 MELS Fabrice 22 TALEN Jordi NED 23 AERTS Thijs 24 STEVENS Timothy 25 VAN DER POEL David NED 26 TARAMARCAZ Julien SUI 27 CATANIA Claudio ITA 28 DRUYTS Gerry 29 DEBRUYNE Glenn 30 BOROS Michael CZE 38 VEREECKEN Nicolas 44 STEELS Stijn 46 DE PAUW Moreno 55 ROBERT Frederique 63 ONGENA Thomas 71 COP Jurgen 72 VAN HECKE Preben 81 CALLEBAUT Kevin 91 CLAUS Dieter 93 CORDEEL Sander

     

    18/05/2016 OOSTERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 43,16 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - Opgevers: 19

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 ROELS Laurens ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 SVENSSON Marcus SWE MöLNDALS RODDKLUB

    8 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC – AGO

    11 PICOUX Maximilien 12 REYNVOET Niels 13 BERGSTRÖM FRISK Hannes SWE 14 DE PAEPE Pieter 15 VANDERHEYDEN Jens 16 PIRARD Maxim 17 OPSOMER Arne 18 DEWORTELAER Serge 19 MOTTE David 20 DESMECHT David 21 USE Laurens 22 BRACEGIRDLE Tom GBR 23 VERHAEGEN Jens 24 PERSOONS Wim 25 VAN DAMME Indy 26 VAN GANSEN Sam 27 NARUMI Soh JPN 28 EINHORN Itamar ISR 29 DE GROOTE Arne 30 WYTINCK Gianni 32 DILLEN Ruben

    18-05-2016 om 19:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 17/05/2016

    waod_3.jpg

    Dinsdag 17 mei 2016 - IJZENDIJKE (4515 CH - NL) –  Open Catg. - 78,4 km

    Aantal deelnemers: 32

    1-Bultynck Isaak (Oostkamp)

    2-Van Driessche Ward

    3-De Baets Kristof

    4-Snoeck Mathias

    5-Le Blon Michel

    6-Goossens Steven

    7-Van Rijckeghem Steven

    8-Wytinck Luc

    9-de Smit Alain

    10-Gommers Sven

    11-Panis Tom-12-Verwee Nico-13-Vernaet Olivier-14-de Meijer Christian-15-De Vrieze Bjorn-16-Weemaes Filip-17-Van Holderbeke Frank-18-Bekaert Tim-19-De Rubbel Yves-20-Focke Ivo-21-Lammertyn Foeke-22-Hooreweghe Peter-23-van Houte Ard-24-Wauters Denis-25-Lockefeir Marinus-26-Buysse Lennert-27-Hoes Andy-28-Thyssen Leo-29-Hellemans Tom-30-Lammens Laudelino-31-De Loor Kenneth-32-Kramer Guido

    18-05-2016 om 19:28 geschreven door kenny


    17-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/05/2016

    VWV 2015.jpg

    Maandag 16/05 - Brasschaat


    Cat.A – 88 km

    1.Tom Haest

    2.Steven Nijs

    3.Bart Vanden Wyngaerd

    4.Edwin Thys

    5.Sven Schoenmaekers

    6.Wouter Vander Mast

    7.Stijn Vanmaldeghem

    8.Sven Mombaerts

    9.Sil Van de Ven

    10.Timothy Vangheel

    11.Stijn Rombouts 12.Dave Bruylandts 13.Vincent Verhaeghe 14.Peter Behiels 15.Sven Van Roy 16.Jens Verhooghe 17.Hans Mertens 18.Jeroen Belis 19.Dennis Van Gool 20.Jens Fret 21.Yelle Learts 22.Erik Rombouts 23.Kevin Van Looveren 24.Yves Boenders 25.Onno Linthout

     

    Cat.C – 62 km

    1.Koen Heremans

    2.Ivan Verschueren

    3.Peter Bocken

    4.Wim Vanberghen

    5.Danny Serron

    6.Wim Meir

    7.Frank Smolders

    8.Peter Ryken

    9.Gert Hermans

    10.Wim Rombaut

    11.Marc Minnen 12.Rudy Bruynseels 13.Ronny Denier 14.Luc Peeters 15.Filip Thijs

     

    Cat.D – 62 km

    1.Niky Deykers

    2.Daniel Van Der Mieren

    3.Bruno Brabants

    4.Luc Van den Broeck

    5.Jan Cortoos

    6.Peter Vos

    7.Guido Verhaegen

    8.Ruud Havermans

    9.Freddy Vangenechten

    10.Hans Wuyts

    11.Johan Pemen 12.Eddy Vaes 13.Jan Maegh 14.Eddy Van Loy 15.Harry Maes

     

    Cat.E - 62 km

    1.Sus Auwers

    2.Johan Brouwers

    3.Ludo De Bakker

    4.Rene Van Gils

    5.John Van Bosch

    17-05-2016 om 19:47 geschreven door kenny


    16-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BERLARE VAN MAANDAG 16/05/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BERLARE VAN MAANDAG 16/05/2016     


    Maandag 16/05/2016 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,02 km/h 

    Aantal deelnemers: 47 - Opgevers: 13

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL-CEBON

    2 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    5 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 PEERSMAN Gerben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    9 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    10 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    11 PIETERS Bart 12 DE DECKER Steven 13 VAN SCHELVERGEM Mattias 14 WILLEMS Pieter 15 TEMMERMAN Jasper 16 VAN DAMME Davy 17 VAN LIJSEBETH Nils 18 BAEYENS Dennis 19 DE NAUW Sigfried 20 DIERICKX Anthony 21 NOËL Jordy 22 VERBIST Gilles 23 VAN DEN NEST Jeffrey 24 VEKEMANS Yannick 25 PEELMAN Stijn 26 MAESEN Dries 27 BAERT Andries 28 VAN IMPE Gianni 29 VAN DE WIELE Thomas 30 CARDOEN Henryk
    RITA2641.JPG RITA2647.JPG
       Winnaar Lawrence Naesen uit Berlare.
    RITA2637.JPG
                             Winnaar Lawrence Naesen met de bloemen.
    RITA2604.JPG
      Aankomst van winnaar Lawrence Naesen voor Stijn De Bock en Jens Moens.
    RITA2614.JPG
                                     De aankomst van de 2de Stijn De Bock.
    RITA2616.JPG
                                         Aankomst van de 3de Jens Moens.
    RITA2411-001.JPG
                         De kopgroep van 7 renners die voor de zege gingen.
    RITA2441.JPG
                                De 4 achtervolgers met 3 Cibel renners.
    RITA2360.JPG
    RITA2355.JPG
    RITA2332.JPG
    RITA2321.JPG
    RITA2273.JPG
    RITA2248.JPG
    RITA2246.JPG
    RITA2229.JPG
    RITA2211.JPG
    RITA2199.JPG
    RITA2195.JPG
    RITA2191.JPG
    RITA2182.JPG
    RITA2177.JPG
    RITA2149.JPG
    RITA2108.JPG RITA2129.JPG
    RITA2077.JPG
                 De start te Berlare van de Elite z.c. & U23 met 47 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-05-2016 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Lawrence Naesen.jpg   Kristof Dhollander.jpg

      Lawrence Naesen        Kristof Dhollander


    Maandag 16/05/2016 BORSBEEK (A) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km - 43,45 km/h

    Aantal deelnemers: 105 - Opgevers: 47

    1 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO

    2 VAN DER SANDE Tosh LOTTO - SOUDAL

    3 MOL Wouter NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    4 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    8 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 COOLS Alexander SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    10 VAN DINGENEN Jordi CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 DE DECKER Alfdan 12 DE FAUW Ken Kiefer 13 PEYSKENS Dimitri 14 MOLENBERGHS Pieter 15 VAN DEN PLAS Jelle 16 BOUSSAER Bryan 17 DEGROOTE Jonas 18 GEYSEN Kurt 19 HELMINEN Matti FIN 20 LINTEN Tom 21 BROES Michiel 22 LELEU Antoine 23 BOUVRY Kenny 24 BOSMANS Tom 25 LENNERTZ Sam 26 LEIGH Andy GBR 27 GOUDKET Jeroen 28 VERHEYDEN Robin 29 VAN HECKE Preben 30 VAN GINNEKEN Sjoerd NED 38 DE BLOCK Nick 39 WAELKENS Dave

     

    16/05/2016 BELSELE - PUIVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,81 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - Opgevers: 12

    1 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    4 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    6 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    7 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    8 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    9 VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 VAN STEENWINKEL Han WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 VAN STEENBERGHEN Jori 12 MICHIELSEN Joran 13 VAN ROOSBROECK Patrick 14 VAN ROOSBROECK Arne 15 KLOECK Dario 16 VAN REETH Ken 17 BUYSSE Jos 18 GOOSSENS Kenny 19 WALDERS Kevin 20 MAES Jef 21 OTT Stefan 22 BRYAN-LUND Thomas DEN 23 VAN GUYSE Jarno 24 SINOY Fabio 25 ROELS Wannes 26 NYS Mattias 27 CORDEEL Pieter 28 TEN HARTOG Guy 29 DILLEN Ruben 30 BAILLIEU Donovan 35 MARIN Glenn

     

    16/05/2016 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,02 km/h 

    Aantal deelnemers: 47 - Opgevers: 13

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL-CEBON

    2 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    5 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 PEERSMAN Gerben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    9 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    10 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    11 PIETERS Bart 12 DE DECKER Steven 13 VAN SCHELVERGEM Mattias 14 WILLEMS Pieter 15 TEMMERMAN Jasper 16 VAN DAMME Davy 17 VAN LIJSEBETH Nils 18 BAEYENS Dennis 19 DE NAUW Sigfried 20 DIERICKX Anthony 21 NOËL Jordy 22 VERBIST Gilles 23 VAN DEN NEST Jeffrey 24 VEKEMANS Yannick 25 PEELMAN Stijn 26 MAESEN Dries 27 BAERT Andries 28 VAN IMPE Gianni 29 VAN DE WIELE Thomas 30 CARDOEN Henryk

     

    16/05/2016 BESELARE - ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 43,84 km/h 

    Aantal deelnemers: 49 - Opgevers: 0

    1 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    2 BASSON Gustan RSA VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 CASIER Arne PCT TOMACC

    4 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    5 DEPREZ Bram CT CRAEYNEST & CO - SOUNDS BETTER - RIJWIELEN VERMEEREN

    6 VEROUGSTRAETE Nicolas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 PRUVOOST Shayne HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    11 DE SCHUYTER Arne 12 COURTENS Igor 13 VERMET Joran 14 DEBOOT Bruce 15 SCHOTTE Lauwrence 16 BEUSELINCK Briek 17 VANDER MEIREN Ward 18 BOSMANS Arne 19 BIEBAU Aaron 20 VANDENBUSSCHE Tom 21 WYDOOGHE Jaron 22 LAPIERE Ward 23 DEBUYSERE Wannes 24 BOUDRIJ Théo 25 ADRIAENS Bert 26 CASIER Robbe 27 LEGRAND Django 28 COMMEYNE Davy 29 EINHORN Itamar ISR 30 HUYSSER Jeroen

     

    16/05/2016 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,27 km/h 

    Aantal deelnemers: 68 - Opgevers: 11

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DONIE Birger GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 OLIEBOS Jordy MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 BROECKAERT Ruben WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 VERVAEKE Aäron VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VERKERKEN Miel K.V.C. DEINZE VZW

    9 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 GOESSENS Cédric MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VAN BOVEN Frederik 12 ROELS Sam 13 DE VILLE Jelle 14 SABO Pedro 15 VERHAEGEN Jens 16 BAELE Glenn 17 FABRI Hannes 18 VAN DER HAEGHEN Ruben 19 SALLEE Connor USA 20 TRIBOUT Bart 21 BOSSAER Gatien 22 VAN HYFTE Steven 23 GOETHALS Brent 24 VERDONCK Tibo 25 DE SCHEEMAEKER Davy 26 LAMBERTIN Kevin 27 DE SMUL Guust 28 MAES Vincent 29 QUERTINMONT Corentin 30 LAGNEAUX Yoni

     

    16/05/2016 LOVENDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 70 km - 41,66 km/h 

    Aantal deelnemers: 27 - Opgevers: 0

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 WYTINCK Niels DMC- CYCLING TEAM VZW

    4 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    6 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 DE RUYSSCHER Dante SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    10 MCCORMACK Brendan USA KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    11 LAVA Kevin 12 VAN HOOREBEKE Michiel 13 DEMAERTELAERE Dennis 14 VAN RAEPENBUSCH Ruben 15 MUYS Ayton 16 PATTYN Jamie 17 CARR Adam USA 18 DE GREVE Maxim 19 VYNCKE Marco 20 DE NAEGHEL Manuel 21 EECKMAN Bert 22 KARANDASHEV Petr RUS 23 JACOBS Guy 24 GRANIGAN Noah USA 25 HERNANDEZ Michael USA 26 GHEERARDYNS Glenn 27 DRAKE Craig GBR

     

    16/05/2016 WAREGEM (W) - Elite z.c./U23 - 114,4 km - 42,34 km/h 

    Aantal deelnemers: 56 - Opgevers: 7

    1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    4 VANHOUTTEGHEM Cedric TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    7 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    8 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC

    9 BALCAEN Manolito TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    11 LEGLEY Matthias 12 MAENE Kevin 13 STOCKMAN Michiel 14 ROLET Sylvain 15 CADRON Julien 16 VANDENBUSSCHE Jari 17 MEHEUS Gill 18 DEPREZ Tuur 19 MICHELS Pedro 20 STOCKMAN Abram 21 VANHILLE Xavier 22 MAERTENS Jelle 23 VANDENDRIESSCHE Ibe 24 GEARREN Michael USA 25 VERVERKEN Pieter 26 HEYSE Timothy 27 GOEMAERE Ralf 28 COMMEYNE Steffen 29 DENIJS Sven 30 WHITFIELD Sean AUS 32 DE WITTE Sven

    16-05-2016 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan VIKTOR VERSCHAEVE met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Viktor Verschaeve KOP 2016.jpg 

      Viktor Verschaeve


    Maandag 16/05/2016 MELDERT-HOEGAARDEN (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 93,4 km - 41,18 km/h 

    Aantal deelnemers: 58 - Opgevers: 14

    1 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    2 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 ZIMMERMANN Hardy GER SQUADRA COLONIA

    4 HEYMANS Jonas TEL & CO CYCLING TEAM

    5 PANIS Maxim SPORT EN MOEDIG GENK

    6 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    9 DE PAUW Stijn  WSC HAND IN HAND BAAL

    10 WIJCKMANS Kristof  INDIVIDUEEL

     

    16/05/2016 DE PINTE (O) - Dames Elite - 84 km - 38,22 km/h 

    Aantal deelnemers: 65 - Opgevers: 12

    1 D`HOORE Jolien WIGGLE HONDA HIGH FIVE

    2 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VAN GLABEKE Shana LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    5 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 DE BAAT Kim LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    7 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    8 DE QUINT Pia LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 HOFFMAN Chantal LUX LOTTO SOUDAL LADIES

    10 AGUIRRE Talia ARG XIRAYAS DE SAN LUIS

    11 VERSCHELDEN Nathalie 12 DEBBOUDT Sylvia 13 DELBAERE Fien 14 DECROIX Lieselot 15 MEYVISCH Molly 16 CASETTA Ana Paula BRA 17 VAN GEYT Laura 18 PINTOS Valeria ARG 19 LODEWYKS Steffi 20 BECKERS Isabelle 21 DEBBOUDT Lensy 22 VAN DEN BORN Eva NED 23 BORREMANS Sarah 24 BAMELIS Sanne 25 PILZ Estefania ARG 26 HAERS Carolien 27 LEENKNEGT Liliane 28 DOCX Mieke 29 BROSSARD Emmanuelle FRA 30 DIRCX Annick 38 ACCOE Joyce 41 BRITS Delphine 47 VERBIEST Liesbeth

     

    16/05/2016 STER DER VLAAMSE ARDENNEN ERWETEGEM (O) – Interclub Juniores - 100 km - 39,85 km/h 

    Aantal deelnemers: 102

    1 VIKTOR VERSCHAEVE uit Burcht VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VANDERMOSTEN Tom AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 VAN ENDE Wouter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 DEMOLDER Stijn ACROG - BALEN BC

    7 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 VERHEYEN Maarten YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 VAN HAUWERMEIREN Michiel 12 BEKAERT Yentl 13 CLAES Stef 14 GROOT Mitch NED 15 VAN POUCKE Aaron 16 PAUWELS Tijl 17 CLAUWAERT Jari 18 PLUTO Martin LAT 19 DELBAEN Michael 20 RASCH Jesper NED 21 ROPERO MOLINA Alejandro ESP 22 BONNEU Kamiel 23 DE VRIENDT Niels 24 KAESEMANS Jasper 25 APERS Ruben 26 FIVÉ Trystan 27 DE JONGHE Roeland 28 DE BUYCK Robbe 29 SAMPEDRO RODRIGUEZ Hugo ESP 30 BAILLIEVIER Kilian 34 VERMEERSCH Florian 39 DE PESTEL Sander 42 VAN DE VOORDE Lennert 51 BIERKENS Tim NED 71 VERHOFSTADT Thibau 76 WEEMAES Sasha 78 COLMAN Alex 84 WANTE Jari 86 VERHEIJEN Geert NED

     

    16/05/2016 MERCHTEM (B) - Juniores - 81,6 km - 44,28 km/h 

    Aantal deelnemers: 78 - Opgevers: 22

    1 TIMMERMANS Tim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 PLETINCKX Yarno TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK

    4 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 D´HOOGE Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 PLATTEEUW Robbe INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM

    11 GALICIA Seppe 12 MARIT Arne 13 DE VOS Lenn 14 FRANÇOIS Casper 15 HAELTERMAN Glen 16 DE GROODT Jordy 17 GEERINCK Dries 18 VAN DONINCK Alec 19 VERELST Jef 20 VAN GILS Maxim 21 COMMISSARIS Lucas 22 DE BROUWER Jeffrey 23 MARIS Elias 24 GAYTANT Remco 25 JACOBS Levi 26 VERHOEFF Stefan NED 27 WAEYTENS Robin 28 DELANGHE Niels 29 VERBERCKMOES Fabio 30 AKDENIZ Dylan 39 MILBOU Steff 48 FOCQUET Mathijs 55 DE BOCK Stijn

     

    16/05/2016 NEVELE (O) - Juniores - 84 km - 40,31 km/h 

    Aantal deelnemers: 109 - opgevers: 49

    1 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 HOUCKE Killyan FRA O GRANDE SYNTHE

    3 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    4 VANDERBEKEN Brent TIELTSE RENNERSCLUB – PATRICK

    5 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 LORIES Quinten WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VANDENDRIESSCHE Stef TIELTSE RENNERSCLUB – PATRICK

    8 SWEENY Harrison AUS SPIIE DOUTERLOIGNE

    9 STEYNEN Reno ISOREX CYCLING TEAM

    10 DECRAENE Raoul TIELTSE RENNERSCLUB – PATRICK

    11 VERCRUYSSE Dylan 12 VANSTEELANDT Thomas 13 BLOUWE Louis 14 WUYTS Sooi 15 BAELE Benoît 16 TREMERIE Jensy 17 VANDERMEULEN Niels 18 HESTERS Jules 19 DE CLERCQ Yente 20 VESTENS Basile 21 VERBEECK Qwinten 22 VANSEVENANT Mauri 23 LIEVENS Dayvin 24 VAN DORPE Guus 25 GARSBEKE Jelle 26 SAINTOBYN Quinten 27 VAN DE VELDE Nico 28 DERUYTTER Jasper 29 DESEURE Hugo FRA 30 VERHULST Wouter 60 BRIJS Jasper

    16-05-2016 om 20:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS VERCAUTEREN met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Thomas Vercauteren.jpg 

    Thomas Vercauteren


    Maandag 16/05/2016 MERCHTEM (B) - Nieuwelingen - 61,2 km - 41,91 km/h 

    Aantal deelnemers: 66 - Opgevers: 22

    1 THOMAS VERCAUTEREN uit Hamme PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W

    3 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 FORRET Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 TORDEUR Niels TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    33 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    16/05/2016 MOORSELE (W) - Nieuwelingen - 66,5 km - 39,36 km/h 

    Aantal deelnemers: 62 - Opgevers: 2

    1 DESTATSBADER Thibo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    16/05/2016 OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 39,9 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - Opgevers: 6

    1 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2 PATTYN Steven ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 SENRAME Arthur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 DE LANGE Pieter-jan SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 SUYS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    10 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    13 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    42 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    16/05/2016 BEGIJNENDIJK (B) - Nieuwelingen - 63 km - 41,69 km/h 

    Aantal deelnemers: 99 - Opgevers: 21

    1 VERVLOESEM Xandres SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENK

    4 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    6 LAUWERS Ruben DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    8 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 STIPPELMANS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    20 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    73 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    74 HEERWEGH Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    16/05/2016 DE PINTE (O) - Dames Jeugd - 56 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 32 - Opgevers: 5 - 56 km – 34,71 km/h

    1 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 UYTTENHOVE Aiko INDIVIDUEEL

    3 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 ANTHONISSEN Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    7 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 DELESTRAIT Camille VELO CLUB OEUDEGHIEN

    11 FEYTENS Ellen 12 LENAERS Jade 13 GIELKENS Esmée 14 VAN STEENWINKEL Ella 15 VANDERSTRAETEN Maaike 16 RENDERS Luna 17 BIEBAU Axelle 18 DUYM Farah 19 VERMEERSCH Eva 20 SADOINE Perrine 21 CRABBE Kiona 22 ALLART Oceane FRA 23 VAN SEVEREN Sarah 24 MICHIELSEN-STEVENS Laura 25 VANWALLEGHEM Kyenta 26 VAN WIN Sine 27 ROMBOUTS Tine


    Dames Junioren - deelnemers: 27 - Opgevers: 3 - 56 km – 34,54 km/h

    1 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    2 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 HEYNS Joyce ACROG - BALEN BC

    5 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    9 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    10 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    11 MARIEN Lynn 12 STOCKMAN Julie 13 RONSSE Ruth 14 DENISSE Lauren 15 MOREAU Marjolein 16 LENSECLAES Ditte 17 VANDERMEULEN Bo 18 SOUAIDI Line Soraya 19 VAN WAEYENBERGHE Brenda 20 VANDEPUTTE Léa 21 BEECKMANS Sara 22 DERIE Paquita 23 SCHEPERS Yana 24 VANDERHEYDEN Liena

    16-05-2016 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/05/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Patrick Bobelijn.jpg 

       Patrick Bobelijn

     

    Maandag 16 Mei – PEISEGEM-MERCHTEM(1785)


     
    A-reeks - 79,2 km - 1h52
     
    1.Koen VAN GEYT 
    2.Robin Devleeschouwer 
    3.Bjorn Coomans 
    4.Cedric Rottiers 
    5.Koen Vanopdenbosch 
    6.Kenny Govaert 
    7.Steven Tuytschaever 
    8.Gregory Camerlinckx 
    9.Timmy Weeckers 
    10.Bjorn Lison 

    B-reeks - 79,2 km - 1h52 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Joery Brion 
    3.Jean-Pascal Bolle 
    4.Glenn Van Hille 
    5.Stijn Gidé 
    6.Gunther De Coen 
    7.Koen Van Kerckhoven 
    8.Kevin Van De Keer 
    9.Alexander Freese 
    10.Michael Braeckmans 

    C-reeks - 79,2 km - 1h56 
    1.Frank VAGENENDE 
    2.Gino De Weirdt 
    3.Mario Van Der Sickel 
    4.Wim Van Uffel 
    5.Koen De Bosscher 
    6.Andy De Backer 
    7.Andy Van Eesbeek 
    8.Philip Lampaert 
    9.Timo Verbesselt 
    10.Dave De Swert 

    D-reeks - 59,4 km - 1h29 
    1.PATRICK BOBELIJN (Assenede)
    2.Bruno Bruyere 
    3.Ronald Rents en Eddy Van De Kerckhove 
    5.Franky Weemaes 
    6.Guy De Coster 
    7.Richard De Ridder 
    8.Jan De Mulder 
    9.Jan Van De Velde 
    10.Didier Turcksin 

    E-reeks - 59,4 km - 1h31
    1.Dirk VAN HOVE 
    2.Luc Van Roy 
    3.Ronny Paridaens 
    4.Rudy Thomas 
    5.Rene De Brucker 
    6.Danny De Backer 
    7.Dominique Turcksin 
    8.Patrick Van Cleemput 
    9.Joost Pieters 
    10.Danny Hellinckx 

    F-reeks - 52,8 km -1h21 
    1.Eddy VANOPSTAL 
    2.Hugo Lismont en Wim De Waal 
    4.Jozef Deneef 
    5.Jean Blommaert 
    6.Piet Van Vaerenbergh 
    7.Johny Van Holen 
    8.Eddy De Vuyst 
    9.Chris Geerts 
    10.Felix Luyten 

    F+ -reeks - 52,8 km - 1h21
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Jos Vandermeulen 
    3.Freddy Vandenberghen 
    4.Etienne Vandenhouwe 
    5.Theo Coudyzer 
    6.Willy Corthier 
    7.Jozef Saerens 
    8.William De Cremer 
    9.Gilbert Vandenheuvel 
    10.Luc Hermans 

    16-05-2016 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 16/05/2016
    MALDEGEM (O) - Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 44 - Opgevers: 0 – 20,3 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE MOYER Kenay CT PAJURIS

    3 ARDEEL Lennert SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DOCKX Aaron W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VERSTICHELE Noah ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    26 VAN VAERENBERGH Jari VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    36 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    37 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    42 DE ROECK Xiano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    43 VERMEULEN Matthias SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    44 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 55 - Opgevers: 1 – 26,1 km

    1 VERSTAPPEN Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 VANCAUWENBERGHE Jens MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VAN KRIMPEN Arno NED DRC DE MOL

    4 DEKEERLE Mathieu CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 KUYPERS Milan KVC NOORDZEEMEEUW

    8 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    21 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 VAN ACKER Gilles VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    32 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    37 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    42 MAES Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    43 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    46 BROSENS Kyano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    49 CAP Gilles SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    50 POPPE Wout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    52 VERSCHRAEGEN Wout VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14 jaar - deelnemers: 55 - Opgevers: 3 – 34,8 km

    1 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CTU

    2 D´HONDT Danté KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 DE PRETER Emiel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 VAN DE VELDE Senne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    12 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    31 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 DANEEL Jefke SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    37 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    49 DE ROECK Dante VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    50 FOUQUAERT Jona VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 5 - Opgevers: 0

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    3 ROTTIERS Margot MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 5 - Opgevers: 1

    1 COOLS Aaike INDIVIDUEEL

    2 HENDRICKX Julie KVC NOORDZEEMEEUW

    3 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

    4 JANSSENS Rosalie KALAS CYCLING TEAM 99

    14 jaar meisjes - deelnemers: 6 - Opgevers: 1

    1 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    16-05-2016 om 18:40 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!