Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Lawrence Naesen Kristof Dhollander
Maandag 16/05/2016 BORSBEEK (A) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km - 43,45 km/h
Aantal deelnemers: 105 - Opgevers: 47
1 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO
2 VAN DER SANDE Tosh LOTTO - SOUDAL
3 MOL Wouter NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE
4 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
5 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
6 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
7 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT
8 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO
9 COOLS Alexander SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO
10 VAN DINGENEN Jordi CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
11 DE DECKER Alfdan 12 DE FAUW Ken Kiefer 13 PEYSKENS Dimitri 14 MOLENBERGHS Pieter 15 VAN DEN PLAS Jelle 16 BOUSSAER Bryan 17 DEGROOTE Jonas 18 GEYSEN Kurt 19 HELMINEN Matti FIN 20 LINTEN Tom 21 BROES Michiel 22 LELEU Antoine 23 BOUVRY Kenny 24 BOSMANS Tom 25 LENNERTZ Sam 26 LEIGH Andy GBR 27 GOUDKET Jeroen 28 VERHEYDEN Robin 29 VAN HECKE Preben 30 VAN GINNEKEN Sjoerd NED 38 DE BLOCK Nick 39 WAELKENS Dave
16/05/2016 BELSELE - PUIVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,81 km/h
Aantal deelnemers: 51 - Opgevers: 12
1 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
2 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
3 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM
4 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
5 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON
6 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM
7 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM
8 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM
9 VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT
10 VAN STEENWINKEL Han WK NOORD-WEST-BRABANT
11 VAN STEENBERGHEN Jori 12 MICHIELSEN Joran 13 VAN ROOSBROECK Patrick 14 VAN ROOSBROECK Arne 15 KLOECK Dario 16 VAN REETH Ken 17 BUYSSE Jos 18 GOOSSENS Kenny 19 WALDERS Kevin 20 MAES Jef 21 OTT Stefan 22 BRYAN-LUND Thomas DEN 23 VAN GUYSE Jarno 24 SINOY Fabio 25 ROELS Wannes 26 NYS Mattias 27 CORDEEL Pieter 28 TEN HARTOG Guy 29 DILLEN Ruben 30 BAILLIEU Donovan 35 MARIN Glenn
16/05/2016 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,02 km/h
Aantal deelnemers: 47 - Opgevers: 13
1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL-CEBON
2 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT
4 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT
5 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
6 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
7 PEERSMAN Gerben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
8 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON
9 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB
10 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON
11 PIETERS Bart 12 DE DECKER Steven 13 VAN SCHELVERGEM Mattias 14 WILLEMS Pieter 15 TEMMERMAN Jasper 16 VAN DAMME Davy 17 VAN LIJSEBETH Nils 18 BAEYENS Dennis 19 DE NAUW Sigfried 20 DIERICKX Anthony 21 NOËL Jordy 22 VERBIST Gilles 23 VAN DEN NEST Jeffrey 24 VEKEMANS Yannick 25 PEELMAN Stijn 26 MAESEN Dries 27 BAERT Andries 28 VAN IMPE Gianni 29 VAN DE WIELE Thomas 30 CARDOEN Henryk
16/05/2016 BESELARE - ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 43,84 km/h
Aantal deelnemers: 49 - Opgevers: 0
1 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON
2 BASSON Gustan RSA VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM
3 CASIER Arne PCT TOMACC
4 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC
5 DEPREZ Bram CT CRAEYNEST & CO - SOUNDS BETTER - RIJWIELEN VERMEEREN
6 VEROUGSTRAETE Nicolas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
7 PRUVOOST Shayne HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
8 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
9 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
10 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC
11 DE SCHUYTER Arne 12 COURTENS Igor 13 VERMET Joran 14 DEBOOT Bruce 15 SCHOTTE Lauwrence 16 BEUSELINCK Briek 17 VANDER MEIREN Ward 18 BOSMANS Arne 19 BIEBAU Aaron 20 VANDENBUSSCHE Tom 21 WYDOOGHE Jaron 22 LAPIERE Ward 23 DEBUYSERE Wannes 24 BOUDRIJ Théo 25 ADRIAENS Bert 26 CASIER Robbe 27 LEGRAND Django 28 COMMEYNE Davy 29 EINHORN Itamar ISR 30 HUYSSER Jeroen
16/05/2016 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,27 km/h
Aantal deelnemers: 68 - Opgevers: 11
1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
2 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
3 DONIE Birger GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
4 OLIEBOS Jordy MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
5 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
6 BROECKAERT Ruben WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
7 VERVAEKE Aäron VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
8 VERKERKEN Miel K.V.C. DEINZE VZW
9 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
10 GOESSENS Cédric MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
11 VAN BOVEN Frederik 12 ROELS Sam 13 DE VILLE Jelle 14 SABO Pedro 15 VERHAEGEN Jens 16 BAELE Glenn 17 FABRI Hannes 18 VAN DER HAEGHEN Ruben 19 SALLEE Connor USA 20 TRIBOUT Bart 21 BOSSAER Gatien 22 VAN HYFTE Steven 23 GOETHALS Brent 24 VERDONCK Tibo 25 DE SCHEEMAEKER Davy 26 LAMBERTIN Kevin 27 DE SMUL Guust 28 MAES Vincent 29 QUERTINMONT Corentin 30 LAGNEAUX Yoni
16/05/2016 LOVENDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 70 km - 41,66 km/h
Aantal deelnemers: 27 - Opgevers: 0
1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
2 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
3 WYTINCK Niels DMC- CYCLING TEAM VZW
4 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
5 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING
6 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
7 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT
8 DE RUYSSCHER Dante SMARTPHOTO CYCLING TEAM
9 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM
10 MCCORMACK Brendan USA KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
11 LAVA Kevin 12 VAN HOOREBEKE Michiel 13 DEMAERTELAERE Dennis 14 VAN RAEPENBUSCH Ruben 15 MUYS Ayton 16 PATTYN Jamie 17 CARR Adam USA 18 DE GREVE Maxim 19 VYNCKE Marco 20 DE NAEGHEL Manuel 21 EECKMAN Bert 22 KARANDASHEV Petr RUS 23 JACOBS Guy 24 GRANIGAN Noah USA 25 HERNANDEZ Michael USA 26 GHEERARDYNS Glenn 27 DRAKE Craig GBR
16/05/2016 WAREGEM (W) - Elite z.c./U23 - 114,4 km - 42,34 km/h
Aantal deelnemers: 56 - Opgevers: 7
1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
2 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
3 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC
4 VANHOUTTEGHEM Cedric TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
5 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN
6 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW
7 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN
8 VAN BETSBRUGGE Jonathan DOVY KEUKENS - FCC
9 BALCAEN Manolito TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
10 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN
11 LEGLEY Matthias 12 MAENE Kevin 13 STOCKMAN Michiel 14 ROLET Sylvain 15 CADRON Julien 16 VANDENBUSSCHE Jari 17 MEHEUS Gill 18 DEPREZ Tuur 19 MICHELS Pedro 20 STOCKMAN Abram 21 VANHILLE Xavier 22 MAERTENS Jelle 23 VANDENDRIESSCHE Ibe 24 GEARREN Michael USA 25 VERVERKEN Pieter 26 HEYSE Timothy 27 GOEMAERE Ralf 28 COMMEYNE Steffen 29 DENIJS Sven 30 WHITFIELD Sean AUS 32 DE WITTE Sven
|