.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    15-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZONDAG 15/05/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZONDAG 15/05/2016     


    Zondag 15/05/2016 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 40,23 km/h 

    Aantal deelnemers: 35 - Opgevers: 11

    1 FABRICE MELS uit Sinaai ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 ROVERS Stijn NED RESTORE CYCLING

    7 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    9 RAAS Eloy NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    10 COP Jurgen DCR CYCLING TEAM

    11 HEIRBAUT Tony 12 DE GREYT Willem 13 MAES Bryan 14 VYNCKE Marco 15 SIEMONS Stijn 16 NYS Mattias 17 FABRI Hannes 18 DE BOECK Eward 19 LA ROSE Dimitri 20 SLABINCK Indiana 21 VAN DE VELDE Matthias 22 BROER Milan NED 23 LAMBERECHTS Lukas 24 ROELS Wannes
    RITA2067.JPG
                             Winnaar Fabrice Mels met de bloemen te Sinaai.
    RITA2061.JPG
                                      Winnaar Fabrice Mels met de supporters.
    RITA2069.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Fabrice Mels.
    RITA2030.JPG
     Aankomst van winnaar Fabrice Mels voor Jonas Goeman en Guy Ten Hartog.
    RITA2035.JPG
    RITA1969.JPG
    RITA1925.JPG
    RITA1899.JPG
    RITA1888.JPG
    RITA1886.JPG
    RITA1875.JPG
    RITA1862.JPG
    RITA1827.JPG
    RITA1811.JPG
    RITA1779.JPG
    RITA1734.JPG
    RITA1731.JPG
    RITA1721.JPG
    RITA1706.JPG
    RITA1704.JPG
    RITA1698.JPG
                  De start te Sinaai van de Elite z.c. & U23 met 35 deelnemers.

    RITA1999.JPG
                                                     Mattias Nys





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-05-2016 om 22:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan FABRIC MELS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Fabrice Mels.jpg 

          Fabrice Mels

    Zondag 15/05/2016 ALKEN (LB) - Elites m.c./z.c./U23 - 160 km - 42,7 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - Opgevers: 16

    1 VANBILSEN Kenneth COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    2 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    3 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    6 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL-JUMBO

    9 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 DIELISSEN Bart NED BABYDUMP CYCLING TEAM

    11 LENNERTZ Sam 12 KOEP Thomas GER 13 VAN KESSEL Corne NED 14 AERTS Thijs 15 CORELLA Rene MEX 16 LEHAEN Dries 17 ELEN Sander 18 REYNAERTS Jan 19 CORNET Olivier 20 TOMASIAK Konrad POL 21 INKELAAR Kevin NED 22 WEAVER Rolly USA 23 BUNTINX Auxence

    15/05/2016 MORGAN BLUE CLASSIC 2016 (B) - Interclub Elite z.c./U23 - 140 km - 41,3 km/h 

    Aantal deelnemers: 146 - Opgevers: 49

    1 BOSSUYT Gianni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    3 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 WILLEMS Robby ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 MOMBAERTS Johan BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    11 DE DECKER Alfdan 12 VERBESTEL Robin 13 MOENS Jens 14 PEETERS Daniel 15 GYS Jens 16 JOYCE Sean NZL 17 QUINTELIER Gianni 18 BROES Michiel 19 REYNAERTS Wim 20 BERGSTRÖM FRISK Hannes SWE 21 DE MEYERE Jens 22 PIETERS Bart 23 VANDERVEKEN Yoran 24 DE JAEGER Nick 25 DE OST Jarne 26 LEWIS Adam GBR 27 MARTIN Oliver AUS 28 PYFFEROEN Miel 29 CANNINGS Cory NZL 30 TIMMERMANS Tom 50 CLAUS Dieter 56 ILEGEMS Ken 75 VAN GOETHEM Kevin 76 VAN LENT Kenny 92 DE KEERSMAEKER Alexander 93 WANTE Nick 97 PERSOON Joeri

     

    15/05/2016 LAUWE (W) - Elite z.c./U23 - 111,6 km - 40,84 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - Opgevers: 16

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 MONCOMBLE Nicolas FRA VELOCLUB ROUBAIX

    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 VANBESIEN Thomas HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 ROSSEEL Ricky CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    7 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VANDAELE Thijs TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    10 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 VANHOUTTEGHEM Cedric 12 VANDAELE Philip 13 BOUTTÉ Jordy 14 DECLERCQ Thierry 15 OSTYN Arthur 16 VANDER MEIREN Ward 17 DE VEIRMAN Aaron 18 VERFAILLIE Arne 19 VAN BETSBRUGGE Jonathan 20 PATTYN Jamie 21 VERMEULEN Niels 22 WYDOOGHE Jaron 23 VAN MEIRHAEGHE Angelo 24 CAVEY Laurens 25 VANCRAEYNEST Kevin 26 DEJONGHE Jules 27 HELLIN Maxime FRA 28 DELESIE Berre 29 BEAUPREZ Benjamin 30 HOSTE Simon

     

    15/05/2016 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 40,23 km/h 

    Aantal deelnemers: 35 - Opgevers: 11

    1 FABRICE MELS uit Sinaai ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 ROVERS Stijn NED RESTORE CYCLING

    7 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    9 RAAS Eloy NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    10 COP Jurgen DCR CYCLING TEAM

    11 HEIRBAUT Tony 12 DE GREYT Willem 13 MAES Bryan 14 VYNCKE Marco 15 SIEMONS Stijn 16 NYS Mattias 17 FABRI Hannes 18 DE BOECK Eward 19 LA ROSE Dimitri 20 SLABINCK Indiana 21 VAN DE VELDE Matthias 22 BROER Milan NED 23 LAMBERECHTS Lukas 24 ROELS Wannes

     

    15/05/2016 SINT-KORNELIS-HOREBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,26 km/h 

    Aantal deelnemers: 53 - Opgevers: 16

    1 HAMILTON Lucas AUS ARARAT & DISTRICT CC

    2 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 MCCORMACK Brendan USA KINGSTORE

    4 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 ANDRIES Jordi ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 VANDENBULCKE Christopher BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    9 LOWYCK Jesse DOVY KEUKENS - FCC

    10 HINDLEY Jai AUS MIDLAND CC

    11 VERWILST Aaron 12 OLIEBOS Jordy 13 DEVENIJNS Jasper 14 GRANIGAN Noah USA 15 VAN DE WALLE Goran 16 REIGEL Roel 17 TEIRLINCK Jens 18 DERVEAUX Niels 19 BRADBURY Stephen GBR 20 PERSOONS Wim 21 TEN KATE Herman NED 22 VERSTRAETEN Bert 23 DEPREZ Tuur 24 VANDENBERGH Wouter 25 VAN DER ZWET Bram NED 26 DEMULDER Jonas 27 STORER Michael AUS 28 RUBBEN Sander 29 COWARD Jake GBR 30 CARDOEN Henryk

    15-05-2016 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 3°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Sasha Weemaes.jpg    Lotte Rotman KOp.jpg

        Sasha Weemaes                 Lotte Rotman

    Zondag 15/05/2016 BOUTERSEM (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 93,4 km - 40,66 km/h 

    Aantal deelnemers: 58 - Opgevers: 12

    1 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 BOSSAER Gatien ISOREX CYCLING TEAM

    4 GEERAERTS Joni ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 JOIRET Julien VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VAN DRIESSCHE Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    9 DE BOEL Stijn ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 HEYMANS Jonas 12 VAN HOUT Maxim 13 KUYPERS Kris 14 GOOSSENS Quentin 15 TOELEN Alex 16 VAN GORP Yves 17 CLAUW Yente 18 VANDEWEERDT Lars 19 ROMBOUTS Bram 20 VANCAMPENHOUT Ignace 21 LOOCKX Lander 22 DE MAEGHT Dorian 23 GOOSSENS Mathieu 24 CREFFIER Laurent 25 KEMERLINCKX Kristof 26 XHROUET Bruno 27 VERBIST Gilles 28 JEHIN Kevin 29 HENNEAU Martijn 30 VAN MEERVELT Koen

     

    15/05/2016 BOORTMEERBEEK (B) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - 100 km - 38,4 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - Opgevers: 35

    1 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL

    2 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 KOPECKY Lotte LOTTO-SOUDAL LADIES

    5 VEKEMANS Anisha LOTTO-SOUDAL LADIES

    6 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    7 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 POLSPOEL Maaike LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    9 DE QUINT Pia LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 CHRISTMAS Dani GBR 12 VAN DEN BORN Eva NED 13 VAN GLABEKE Shana 14 VERSTICHELEN Femke 15 AGUIRRE Talia ARG 16 MEYVISCH Molly 17 DEBBOUDT Sylvia 18 PILZ Estefania ARG 19 NOBUS Anja 20 VANDER SANDE Elise 21 STERCKX Kathleen 22 CASETTA Ana Paula BRA 23 STEGINK Ymke NED 24 VAN VEGHEL Sandra NED 25 BORREMANS Sarah 26 THILL Laurence LUX 27 CANNING Rachel CAN 28 BASH Paz ISR 29 DOM Sabrina 30 GINS Tara 35 BRITS Delphine 43 VERBIEST Liesbeth

     

    15/05/2016 STER DER VLAAMSE ARDENNEN ERWETEGEM (O) – Interclub Juniores - 80 km - 42,53 km/h

    Aantal deelnemers: 142

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN ENDE Wouter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 RASCH Jesper NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    5 SNELS Robbe WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    6 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    7 WOLSINK Thijs LARES-DOLTCINI CT

    8 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM – TONGEREN

    9 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    11 VERHEYEN Maarten 12 HEYNDERIKCX Hannes 13 WUYTS Mathijs 14 DE NEVE Joerik 15 CLAUWAERT Jari 16 DE PEUTER Dylan 17 DEBEIR Arno 18 GOEMAN Andreas 19 VAN MOER Brent 20 GOVAERTS Brent 21 VAN BUN Dries 22 OFFERMANS Michiel 23 BOUCKAERT Louis 24 VAN HAUWERMEIREN Michiel 25 CREYGELMAN Jens 26 DE VRIENDT Niels 27 VERHOFSTADT Thibau 28 HEINDERSON Maths 29 DE WEVER Merten 30 WYFFELS Jonas 33 BIERKENS Tim NED 42 VERHEIJEN Geert NED 45 MILLIAU Vince 75 APERS Ruben 95 VERSCHAEVE Viktor 101 DE PESTEL Sander 102 VAN DE VOORDE Lennert 107 WANTE Jari 127 DE BEULE Jordi 138 VERMEERSCH Florian 140 HERREGODTS Rune

     

    15/05/2016 VERREBROEK (O) - Nieuwelingen - 65 km - 42,62 km/h 

    Aantal deelnemers: 60 - Opgevers: 18

    1 GROOTJANS Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 VAN ROY Yannnick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 ZAGERS Stefan NED W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    7 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 WACHTERS Jef  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 MATERNÉ Rémi WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11COOLS Wannes W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    14 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    25 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    32 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    41 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    15/05/2016 BOORTMEERBEEK (B) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap - 60 km - 40,12 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - Opgevers: 18

    1 LOTTE ROTMAN uit Kontich PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    3 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 WATERREUS Kylie NED TWC MAASLANDSTER ZUID

    7 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    8 VAN DER ZWET Suze NED RESTORE CYCLING

    9 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10 SCAVONE Dina ACROG - BALEN BC

    11 TRUYEN Marthe 12 HEYNS Joyce 13 FEYTENS Ellen 14 VRANKEN Chayenne 15 SCHOKKAERT Febe 16 JONGERIUS Claudia NED 17 THEUNIS Tatjana 18 LENSECLAES Ditte 19 MARIEN Lynn 20 GOOSSENAERTS Chloe 21 DHONT Glacia 22 DUQUENNOY Kimberlay 23 ANTHONISSEN Elise 24 RONSSE Ruth 25 NOËL Jara 26 CRABBE Kiona 27 DIRKS Marisa 28 SCHEPERS Yana 32 DUYM Farah

    15-05-2016 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/05/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 12°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PIETER ROTTIERS met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg    Pieter Rottiers.jpg

        Patrick Cocquyt             Pieter Rottiers


    Zondag 15 mei 2016 - EKSAARDE (9160)

     

    Catg.A – 72 km – 50 deelnemers

    1-Van De Winckel Tom (Baasrode)

    2-Wijnstra Jacob

    3-Trenson Jan

    4-Coppens Carrera

    5-Cossyns Nico

    6-Vermassen Jens

    7-Lammertyn Foeke

    8-Van Sante Tristan

    9-Van Driessche Ward

    10-Denissen Wim

    11-Van Der Jeught Stijn-12-Nevejans Dennis-13-Van Den Broecke Mario-14-Le Blon Michel-15-Bultynck Isaak-16-Van Waeyenbergh Grégory-17-Goossens Sam-18-De Vlieger Jonas-19-Van Rijckeghem Steven-20-Van Daele Nils-21-Van Damme Danny-22-Vernaet Olivier-23-De Maeyer Bram-24-Nevejans Kenny-25-Rouan Tom-26-Gommers Sven-27-Van Kerchove Jonathan-28-De Vreese Jens-29-Mannens Steven-30-Van Wiele Yannick-31-Meersman Carl-32-Bleyaert Nicolas-33-Gamble Donald-34-Heirman Steven-35-Weemaes Robby-36-Tolman Roelof-37-Baert Karel-38-Bekaert Tim-39-Van Raemdonck Maarten-40-Verhulst Tom-41-Daems Jens-42-Verwee Nico-43-Van Reeth Ken-44-Thienpont Ward-45-Weemaes Filip-46-De Duytsche Luc-47-Goossens Steven-48-De Wit Wim-49-Van De Walle Mike-50-Martens Ruben

     

    Catg.B – 60 km – 48 deelnemers

    1-Van Holderbeke Frank (Zomergem)

    2-Verbeken Kurt

    3-Van De Kerckhove Eddy

    4-Van De Perre Lieven

    5-Van Clapdorp Luc

    6-De Bosscher Koen

    7-De Bruycker Jan

    8-Wytinck Luc

    9-De Vlieger Sven

    10-Smet Gert

    11-Rabout Rudi-12-Bauwens Aron-13-Dhondt Willem-14-Schollaert Carlo-15-Rombaut Wim-16-De Wannemaeker Filip-17-De Kerpel Steven-18-Diet Wim-19-Evers Vincent-20-Hoes Andy-21-Hanssen Gunther-22-Ryckaert Nico-23-Gussé Wim-24-Van Hautekerke Glenn-25-Van Honsté Kris-26-Van Goethem Benny-27-D'Hooghe Philippe-28-Stevens Nobby-29-De Coninck Frank-30-Bürgü Ramazan-31-Van Pachterbeke Patrick-32-Van Raemdonck Robby-33-Van Loon Andy-34-Kornas Timmy-35-de Koning Michel-36-Heynssens Hans-37-Kramer Guido-38-Maes Geoffrey-39-De Tremerie Franky-40-Van Goethem Filip-41-Heyndrickx Wim-42-Neels Peter-43-Dedeckel Olivier-44-De Troyer Patrick-45-Op De Beeck Tom-46-Monie Patrick-47-Baert Giovanni-48-Van Bosbeke Peter

     

    Catg.C – 60 km – 29 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Van Oyen Franky

    3-Van Speybroeck Geert

    4-Bobelijn Patrick

    5-Primo Gino

    6-Suys Frank

    7-Mathys Dirk

    8-Janssens Kenny uit Melsele

    9-Couckuyt Marc

    10-Harms Ko

    11-Hereijgers Piet-12-Czech Jan-13-Meyvis Serge-14-Vermassen Gerrit-15-Erauw Luc-16-Knockaert Gino-17-Nevejans Idesbald-18-Van Nieuwenhuyse Gentil-19-Braeckman Geert-20-Willems Noël-21-Roobroeck Dirk-22-Hebbrecht Geert-23-De Roos Marnix-24-Vandebuerie Mario-25-Bath Mick-26-Cossyns Marc-27-D'Hondt Erwin-28-Carter David-29-De Rycke Koen

     

    Catg.D – 48 km – 38 deelnemers

    1-Van Den Brande Jan (Beerzel)

    2-De Vos Rony

    3-Hoornaert Glenn

    4-Watteny Patrick

    5-Buyens Patrick

    6-Heye Hilair

    7-Tas Helmuth

    8-De Vuyst Eddy

    9-Van Cleemput Paul

    10-Van Cleemput Patrick

    11-Wauters Denis-12-Steeman Juan-13-Van De Veire Luc-14-Coppers François-15-Snoeck Jan-16-Maldrie Robert-17-Remory Pierre-18-Maes Jos-19-Dom André-20-Lacquet Philippe-21-Van Oudenhove Jean-Paul-22-Marin Ivo-23-De Coninck Danny-24-Ribbens Luc-25-Bolle Henk-26-Tummeleer Dirck-27-van Rijsbergen John-28-Scheirlinckx Jozef-29-Hemelsoet Mark-30-Verhelst Walter-31-De Gucht Etienne-32-Vertenten Soetkin (DAME)-33-D'Hondt Freddy-34-Bosmans Johan-35-Polfliet Danny-36-Van Den Broeck Alain-37-Van Lierde Hans-38-Dierks Jos-

     

    Catg.E +65 jaar – 48 km – 14 deelnemers

    1-de Waal Wim (Axel Nl)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Thyssen Leo

    4-Burggraeve Noël

    5-Vanpoucke Rik

    6-Mous Willy

    7-Van Imschoot Roland

    8-Lockefeir Marinus

    9-Pauwels Marcel

    10-Pieters Roland

    11-Vergult Jos 12-Hermans Luc 13-Van Loon Adri 14-Elegheer Patrick

     

    Catg.E +70 jaar – 48 km – 5 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Robijns Robert

    3-D'Hont Joseph

    4-De Roos Willy

    5-Brouwers François

     

    Niet Vergunninghouders – 72 km – 22 deelnemers

    1-PIETER ROTTIERS (Hamme)

    2-Goossens Maarten

    3-Wullaert Kenny

    4-Koppen Cedric

    5-Cap Tim

    6-Maes Dimitri

    7-Moens Benny

    8-Van Osselaer Tom

    9-Van de Steene Thibau

    10-Beck Pieter

    11-De Naeyer Bruno-12-Van Bosbeke Peter-13-Poelman Tim-14-Van Laeken Gert-15-Kesteleyn Bram-16-Rombaut Maarten-17-Depraetere Roel-18-De Maesschalck Johan-19-Fruytier James-20-De Doncker Tim-21-Apers Luc-22-De Maesschalck Koen

    15-05-2016 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/05/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Bjorn Coomans 2015.jpg 

       Bjorn Coomans

     

    Zondag 15 Mei – DENDERMONDE (9200)


    A-reeks - 67,5 km - 1h36
     
    1.BJORN COOMANS (Ruisbroek)
    2.Pascal Heyvaert 
    3.Kenny Govaert 
    4.Gillian Van Rijmenant 
    5.Davy De Smet 
    6.Kristof Van Wymeersch 
    7.Nick Mertens 
    8.Gwylim Hanssens 
    9.Stijn Van den Abeele 
    10.Stven Bogaert 

    B-reeks - 67,5 km - 1h36 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Clegy Wambacq 
    3.Jurgen Verscheure 
    4.Steven Wargee
    5.Davy Van der Bruggen 

    C-reeks -63 km - 1h32 
    1.Andy VAN EESBEEK 
    2.Alain Goolaerts 
    3.Andy Roskam 
    4.Kris De Block 
    5.Alain Mortier 
    6.Steven Verschelden 
    7.Jimmy De Paepe 
    8.Jan Peeters 
    9.Michael Heymans 
    10.Tom De Smet 

    D-reeks - 58,5 km - 1h29 
    1.Ronald RENTS 
    2.Jan De Mulder 
    3.Bruno Bruyere 
    4.Frank Van Der Perre 
    5.Frank Geets 
    6.Marc Tabourdon 
    7.Dirk De Koker 
    8.Pascal Raes 
    9.Ronny Goolaerts 
    10.Eddy Vermeir 

    E-reeks - 58,5 km - 1h30
    1.Luc VAN ROY 
    2.Dirk Van Hove 
    3.Rene De Brucker 
    4.Dirk Peigneur 
    5.Danny De Backer 
    6.Paul Casteleyn 
    7.Eddy Beirnaert 
    8.Dominique Turcksin 
    9.Bert Costermans 
    10.Joost Pieters 

    F-reeks - 49,5 km - 1h18 
    1.Chris GEERTS 
    2.Eddy Vanopstal 
    3.Jean Blommaert 
    4.Johny Van Holen 
    5.Jozef Deneef 
    6.Hendrik Caethoven 
    7.Frank Rypens 
    8.Eddy Vandermeeren 
    9.Marc Docx 
    10.Felix Luyten 

    F+ -reeks - 49,5 km - 1h18
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Florent De Leersnyder 
    3.Jos Vandermeulen 
    4.Theo Coudyzer 
    5.Luc Snels 
    6.Freddy Vandenberghen 
    7.William De Cremer 
    8.Jozef Saerens 
    9.Pierre Van den Eede 

    15-05-2016 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/05/2016

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

           Frank Suys

     

    Zaterdag 14/05/2016 – LICHTERVELDE - LWU

     

    Categorie A:

    1.Dominique Feys

    2.Giovanni Debaere

    3.Nicholas Braet

    4.Robbe Vangheluwe

    5.Jason Decottignies

    6.Benito Victoor

    7.Stijn Van Der Jeught

    8.Kevin Vandewiele

    9.Tommy Maenhout

    10.Florian Viaene

     

    Categorie B:

    1.Tom Saeys

    2.Nico Lefever

    3.Gianni Dumarey

    4.Mike Van Ryssel

    5.Dominiek Meurisse

    6.Peter De Smet

    7.Gino De Clercq

    8.Wouter Cael

    9.Philippe Devleeschauwer

    10.Arne Chevrolet

     

    Categorie C:

    1.Pedro Michels

    2.Hans Christiaens

    3.Marnix Strubbe;

    4.Geert Roose

    5.Steven Grymonpré

    6.Patrick Raes

    7.Rudi Rabout (Ned)

    8.Philiep Vanclooster

    9.Mario De Smyter

    10.Philippe De Smet

     

    Categorie D:

    1.FRANK SUYS (Hingene)

    2.Benny Beauprez

    3.Mick Bath (Gbr)

    4.Marc Versluys

    5.Michel Wynsberghe

    6.Luc Verlinde

    7.Xavier Vansevenant

    8.Luc Van de Veire

    9.Danny Depreitere

    10.Geert Tijtgat
    Frank Suys Lichtervelde 2016.jpg
                            Aankomst van winnaar Frank Suys te Lichtervelde.

    15-05-2016 om 09:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/05/2016

    VWV 2015.jpg

    Zaterdag 14/05 - Herenthout

    Cat.A – 85 km

    1.Nick De Weerdt

    2.Peter Behiels

    3.Stijn Rombouts

    4.Kristof Wijckmans

    5.Mathias Van Rooy

    6.Tom Middelkamp

    7.Stef Wijnants

    8.Christophe Haest

    9.Karel Docker

    10.Filip De Wijngaert

    11.Pieter Wijckmans 12.Jim Marien 13.Koen Vertommen 14.Christophe Veulemans 15.Edwin Thys 16.Sil Van de Ven 17.Jean Paul De Busser 18.Nicholas Robeyn 19.Tomas Leysen 20.Ben Cannaerts 21.Olivier Ongenae 22.Nick Vandermaesen 23.Dieter Jacobs 24.Maarten Van Der Sanden 25.Onno Linthout

     

    Cat.C – 63,75 km

    1.Kris Witvrouwen

    2.Wim van Uffelen

    3.Koen Heremans

    4.Gert Hermans

    5.Ivan Verschueren

    6.Tom Op de Beeck

    7.Marc Minnen

    8.Kurt Diels

    9.Luc Peeters

    10.Wim Meir

    11.Peter Bocken 12.Rudy Bruynseels 13.Peter Ryken 14.Gert De Proost 15.Wim Van Berghen

     

    Cat.D – 63,75 km

    1.Luc Van Roy

    2.Franky Weemaes

    3.Philippe Wauters

    4.Freddy Vangenechten

    5.Bruno Brabants

    6.Ruud Havermans

    7.Johan Pemen

    8.Paul Fierens

    9.Hans Wuyts

    10.Marc De Cock

    11.Wim Van Thielen 12.Jan Maegh 13.Harry Maes 14.Johnny Vertessen 15.Roel De Geyter

     

    Cat.E – 63,75 km

    1.Sus Auwers

    2.Ludo De Bakker

    3.Johan Brouwers

    4.Rene Van Gils

    5.Andre Volkaerts

    6.Louis Van den Broeck

    15-05-2016 om 09:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 15/05/2016
    HEPPEN-LEOPOLDSBURG (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    15/05/2016 SINT-JORIS-WEERT (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    15/05/2016 VELDEGEM (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    15-05-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    14-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE-PUIVELDE VAN ZATERDAG 14/05/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE-PUIVELDE VAN ZATERDAG 14/05/2016     


    Zaterdag 14/05/2016 BELSELE - PUIVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,23 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - Opgevers: 15

    1 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    2 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    3 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    4 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 BOSTERS Jurriën NED WV DE JONGE RENNER

    7 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    11 VERHOEVEN Nico 12 GERRITSEN Danos NED 13 BUYSSE Jos 14 HEIRBAUT Tony 15 COP Jurgen 16 VERCAUTEREN Tim 17 COSTER Kevin NED 18 BAILLIEU Donovan 19 MEUL Robby 20 DE GREVE Maxim 21 DETANT Yannick NED 22 PATTYN Karel 23 TEN HARTOG Guy 24 DILLEN Ruben 25 GOOSSENS Kenny 26 VERKERKEN Miel 27 VAN DE WINCKEL Tom 28 JORRITSMA Jorjan NED 29 DE WEERD Pieter-paul NED 30 DE LANDTSHEER Steven 31 MAES Bryan 38 VAN DE VIJVER Jeroen 43 OTT Stefan 44 HEYNS Kristoff 49 VAN ROOSBROECK Patrick 50 WIELANDT Sven
    RITA1662.JPG
                                         Winnaar te Puivelde Hans Dekkers.
    RITA1663.JPG
                              Winnaar Hans Dekkers en de 2de Niels Vandyck.
    RITA1658.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Hans Dekkers.
    RITA1619.JPG
        Aankomst van winnaar Hans Dekkers voor Niels Vandyck en Stijn Verbeke.
    RITA1616.JPG
      Aankomst van winnaar Hans Dekkers voor Niels Vandyck, Stijn Verbeke en Jeroen Pattyn.
    RITA1625.JPG
    De spurt voor de 5de plaats met Laurens Poelman voor Jurriën Bosters en Kristof Dhollander.
    RITA1520.JPG
                                           Jeroen Pattyn en Hans Dekkers.
    RITA1415.JPG
    RITA1327.JPG
                                          Kristof Dhollander en Stijn Verbeke.
    RITA1305.JPG
                                                Vooraan Kenny Goossens.
    RITA1279.JPG
    RITA1220.JPG
                                                       Thomas Ongena
    RITA1160.JPG
                                           Matthias Ongena en Ruben Dillen.
    RITA1142.JPG
    RITA1132.JPG
                                         Vooraan Ruben Dillen uit Melsele.
    RITA1104.JPG
                                            Hans Dekkers in de aanval.
    RITA1082.JPG
    RITA1078.JPG
    RITA1057.JPG
    RITA1051.JPG
                                                 Vooraan Robby Meul.
    RITA1004.JPG
                                         Vooraan Kristof Dhollander.
    RITA1000.JPG
                                   Stefan Ott en Stijn Verbeke.
    RITA0986.JPG
    RITA0980.JPG
    RITA0950.JPG
                                                   Matthias Ongena
    RITA0942.JPG
    RITA0936.JPG
    RITA0926.JPG
    RITA0916.JPG
                 De start te Puivelde van de Elite z.c. & U23 met 66 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-05-2016 om 20:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 14/05/2016
    BELSELE - PUIVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,23 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - Opgevers: 15

    1 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    2 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    3 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    4 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 BOSTERS Jurriën NED WV DE JONGE RENNER

    7 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    11 VERHOEVEN Nico 12 GERRITSEN Danos NED 13 BUYSSE Jos 14 HEIRBAUT Tony 15 COP Jurgen 16 VERCAUTEREN Tim 17 COSTER Kevin NED 18 BAILLIEU Donovan 19 MEUL Robby 20 DE GREVE Maxim 21 DETANT Yannick NED 22 PATTYN Karel 23 TEN HARTOG Guy 24 DILLEN Ruben 25 GOOSSENS Kenny 26 VERKERKEN Miel 27 VAN DE WINCKEL Tom 28 JORRITSMA Jorjan NED 29 DE WEERD Pieter-paul NED 30 DE LANDTSHEER Steven 31 MAES Bryan 38 VAN DE VIJVER Jeroen 43 OTT Stefan 44 HEYNS Kristoff 49 VAN ROOSBROECK Patrick 50 WIELANDT Sven

     

    14/05/2016 OOSTERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 42,22 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - Opgevers: 41

    1 PORTER Alexander AUS SCOTCH COLLEGE SA CC

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    4 STORER Michael AUS SUNSHINE COAST CC

    5 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 HOLVOET Louis TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    11 DE SMUL Guust 12 DEMETER Renaat 13 HINDLEY Jai AUS 14 VAN IMPE Kevin 15 VAN BOVEN Frederik 16 TRIBOUT Bart 17 VANCOMPERNOLLE Jan 18 DONIE Birger 19 BUYLE Pieter 20 BONNE Jenko 21 STROOSNIJDER Michel NED 22 BASTIAENS Ayco 23 DE KETELE Angelo 24 VERHAEGEN Jens 25 LAVA Kevin 26 DE WINTER Peter NED 27 FABRI Hannes 28 DEJONGHE Jules 29 VAN DAMME Indy 30 VAN DER SICKEL Mario 41 BAEYENS Dennis 53 DE BLOCK Nick

     

    14/05/2016 OVERIJSE-MALEIZEN (B) - Elite z.c./U23 - 115 km - 40,53 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - Opgevers: 10

    1 VAN BROEKHOVEN Bram VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T

    2 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    3 SNYERS Jari PROFEL - UNITED C.T.

    4 VAN ENGELEN Adne NED WEST FRISIA

    5 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    6 PIETERS Frederik ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 HEYNS Nils PROFEL - UNITED C.T.

    8 PEERSMAN Gerben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 GREMELPONT Axel BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    10 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    11 STAS Brecht 12 KIVITS Marc NED 13 BRAYBROOKE Alexander GBR 14 BYRNE Dillon GBR 15 BERO Wallace 16 DE WINTER Gordon 17 HENDRICKX Maarten NED 18 MAESEN Dries 19 BRACEGIRDLE Tom GBR 20 GOESSENS Cédric 21 PHILIPS Jonas 22 DE SMIT Alain NED 23 BATS Didier 24 WIELFAERT Kristof 25 SCHOTTE Lauwrence 26 VAN TILBORGH Brent 27 VAN LIJSEBETH Nils 28 DE PAUW Stijn 29 DE BACKER Thomas 30 VANDERMAST Kevin

     

    14/05/2016 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elite z.c./U23 - km - 02h41'20"

    Aantal deelnemers: 55 - Opgevers: 15

    1 SYDLIK Benjamin GER TEMPO HOPPENBROUWERS VELDHOVEN

    2 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    3 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    4 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    5 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    6 DONNAY Laurent BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    7 DE JONG Michaël NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8 LOENDERS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    9 GEUENS Joris EC WALSHOUTEM

    10 VARKEVISSER Jurjen NED WV SCHIJNDEL

    11 CLEEREN Tom 12 ELEN Sander 13 VAN DINGENEN Sander 14 VANHOUTS Rudi NED 15 VAN DER SLOOT Roland NED 16 VERMEIREN Tom 17 WOUTERS Ruben 18 DEBY Quentin 19 HENDRIKX Max NED 20 ESSELAAR Remco NED 21 GALLE Tom 22 SEGERS Joren 23 SYDLIK Robert GER 24 SCHOUTEDEN Bert 25 MUSKENS Sam NED 26 CRAENEN Rick NED 27 HOOGENBOOM Niels NED 28 KROONEN Bastien 29 PERCEVAL Kevin 30 VAN WEERD Joost NED

     

    14/05/2016 ROESELARE WIJK DE RUITER (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 40,95 km/h 

    Aantal deelnemers: 82 - Opgevers: 36

    1 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    3 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    4 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    7 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    8 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    9 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 CLAERHOUT Sven 12 SVENSSON Marcus SWE 13 CASIER Arne 14 DE SCHUYTER Arne 15 MUYLLE Jeroen 16 PRUVOOST Shayne 17 VANKEIRSBILCK Berne 18 CLAEYS Timothy 19 ACKET Jonas 20 SABBE Enzo 21 VANDENBUSSCHE Tom 22 VANDERBAUWHEDE Michiel 23 SEGERS Dieter 24 DEBOOT Bruce 25 TEIRLINCK Jens 26 COMMEYNE Steffen 27 DEMEYER Niels 28 VANTHOURNOUT Brecht 29 BOSMANS Arne 30 HIMPENS Maarten

     

    14/05/2016 STER DER VLAAMSE ARDENNEN OPBRAKEL (O) – Interclub Juniores - 115 km - 41,22 km/h

    Aantal deelnemers: 175

    1 DEMEYERE Torsten MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VAN ENDE Wouter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 CLAES Stef DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 DE BUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    9 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 GOVAERTS Brent MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 DE PESTEL Sander 12 APERS Ruben 13 VAN HAUWERMEIREN Michiel 14 VAN POUCKE Aaron 15 VAN MOER Brent 16 BEKAERT Yentl 17 VANDERMOSTEN Tom 18 VAN HAMME Kevin 19 GROOT Mitch 20 DE JONGHE Roeland 21 WEEMAES Sasha 22 NEVENS Tibo 23 VERSCHAEVE Viktor 24 VAN ROY Arne 25 PLUTO Martin LAT 26 DE WEVER Merten 27 OFFERMANS Michiel 28 CARPENTIER Jari 29 UALGASI Bram 30 VERHOFSTADT Thibau 35 CLAUWAERT Jari 66 BIERKENS Tim NED 80 MILLIAU Vince 87 COLMAN Alex 89 VERHEIJEN Geert NED 107 WANTE Jari 125 DE BEULE Jordi 128 HERREGODTS Rune 150 ILLCH Mark HUN

    14-05-2016 om 20:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GUUS VAN DORPE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Guus Van Dorpe.jpg 

       Guus Van Dorpe


    Zaterdag 14/05/2016 TERNAT (B) - Juniores - 86 km - 35,15 km/h 

    Aantal deelnemers: 76 - Opgevers: 41
    1 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 TIMMERMANS Tim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 LORIES Quinten WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 SWEENY Harrison AUS SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    11 DE GROODT Jordy 12 DIELEMAN Stan 13 DE BROUWER Jeffrey 14 CAETHOVEN Kenneth 15 WUYTS Sooi 16 MARIT Arne 17 VANDERMEULEN Niels 18 WAEYTENS Robin 19 VANEECKHOUTTE Ibe 20 STICKENS Robin 21 VAN DER HAEGEN Jarne 22 DEVENIJNS Sander 23 MARIS Elias 24 ROELENS Robbe 25 GOOSSENS Rob 26 AKDENIZ Dylan 27 GONDRY Quinten 28 VERHULST Wouter 29 VAN DE VELDE Nico 30 MYNSBERGHE Pavel

     

    14/05/2016 HAKENDOVER (B) - Juniores - 91 km - 40,98 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - Opgevers: 24

    1 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM

    2 BEARD Cameron USA SPECIALLIZED RACING

    3 STITES Tyler USA LUX DEVELOPMENT

    4 VAN DE WATER Pieter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    6 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK

    7 WILLETT Daniel USA LUX

    8 VANDERVELPEN Evert SPORT EN MOEDIG GENK

    9 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 PARROTTA Tristan LUX 12 VANDEBEEK Bjorn 13 CONTER Ken LUX 14 TIMMERS Lars NED 15 VERBEECK Sven 16 SCHELFHOUT Wies 17 MANS Jarn 18 VAN DYCK Dries 19 VRANKEN Vince 20 HEIDERSCHEID Colin LUX 21 PLATTEEUW Robbe 22 BAUTERS Arne 23 STEMPER Rick LUX 24 FROONINCKX Brent 25 WIRTGEN Luc LUX 26 VERLINDEN Robbert 27 BORGERS Gilles 28 DETIENNE Victor 29 VERELST Jef 30 WOUTERS Andreas 41 STUER Kwinten

     

    14/05/2016 KIELDRECHT (O) - Juniores - 82 km - 43,24 km/h 

    Aantal deelnemers: 65 - Opgevers: 25

    1 GUUS VAN DORPE uit Kalken VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 KETELAARS Xavier NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    5 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    6 BRIJS Jasper VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BKCP

    8 BRESSELEERS Jonas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN DONINCK Alec 12 HAZEN Michael NED 13 COPPIETERS Jeroen 14 VERPAELE Thibault 15 VERMEULEN Steven 16 JANSSENS Jens 17 VAN MELLAERT Laurens 18 DE BOCK Stijn 19 DEKONING Fabrizio 20 VANDAMME Yorben 21 VANSTEENKISTE Arne 22 LETEN Matthias 23 HELSEMANS Quinten 24 VAN HOOSTE Timon 25 VAN DOOSSELAERE Doowan 26 MERTENS Dennis NED 27 DE RIDDER Dimas 28 BRUGGEMAN Lorenzo 29 VAN CAMP Tibo 30 VAN DAMME Vincent 33 VAN DIEREN Christophe 34 FRANSSENS Yannick 38 VAN PETEGHEM Trifonius

     

    14/05/2016 LAUWE (W) - Nieuwelingen - 62 km - 37,08 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - Opgevers: 11

    1 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    2 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 DELAERE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    36 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    60 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14/05/2016 LUMMEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km - 37,29 km/h

    Aantal deelnemers: 75 - Opgevers: 29

    1 VAN CAMPENHOUT Sven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN OLMEN Siebe KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    3 JAWALAPERSAD Maarten SPORT EN MOEDIG GENK

    4 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    5 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 MANS Matjas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    45 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    14/05/2016 PEPINGEN-BOGAARDEN (B) - Nieuwelingen - 72 km - 37,22 km/h

    Aantal deelnemers: 81 - Opgevers: 36

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE PAUW Len KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 WRICHT Mitchell AUS SPIE DOUTERLOIGNE

    8 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 FORRET Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 LAROY Bjarne LARES-DOLTCINI CT

    28 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14-05-2016 om 20:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 14/05/2016 WORTEGEM PETEGEM (O) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 36 - Opgevers: 0 - 19,6 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE MOYER Kenay CT PAJURIS

    3 VAN LAEKEN Nick ACROG - BALEN BC

    4 THOMAS Tibo W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VERSTICHELE Noah ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    31 SYMOENS Brady PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 48 - Opgevers: 0 - 24,75 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VERSTAPPEN Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    26 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    37 POPPE Wout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    14 jaar - deelnemers: 55 - Opgevers: 2-Afstand: 35,75 km

    1 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 D´HONDT Danté KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 DE PRETER Emiel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 VAN DE VELDE Senne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    7 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    41 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14-05-2016 om 19:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/05/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg   Franky Van Oyen 2015.jpg 

        Koen De Bosscher           Franky Van Oyen


    Zaterdag 14 mei 2016 - KORTEMARK (8610)

     

    Catg.A – 74,8 km – 43 deelnemers

    1-Barbier Davy (Houthulst)

    2-Verbeure Hakim

    3-Chamon Thomas

    4-Verwee Nico

    5-Schotte Tom

    6-Vandekerckhove Enzo

    7-Semerano Kevin

    8-Dumoulin Mirando

    9-Pysson Shane

    10-Demaertelaere Dennis

    11-Le Blon Michel-12-Moerman Jens-13-Dhondt Gunter-14-Delodder Sebastiaan-15-Gryson Kristof-16-Snoeck Mathias-17-Vermassen Jens-18-Debackere Pieter Jan-19-Van Rijckeghem Steven-20-De Carme Giovanni-21-De Swert Dave-22-Nevejans Dennis-23-D'Hoop Hannes-24-Verhaeghe Tim-25-Mestdagh Jurgen-26-Devolder Frederik-27-Vandenbulcke Hannes-28-Deceuninck Thijs-29-de Kraker Rinco-30-Bauters Pieter-31-Van Waeyenbergh Grégory-32-De Rocker Wesley-33-Timbreur Jonas-34-Vermeulen Michael-35-Bekaert Tim-36-Van Sante Tristan-37-Baeckelandt Dominique-38-Brackez Gianni-39-Decroix Lieselot-40-Deboever Nick-41-Verhaeghe Miguel-42-Daems Jens-43-Van Steenkiste Wim

     

    Catg.B – 68 km - 22 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Leyseele Franky

    3-De Vlieger Sven

    4-De Weirdt Gino

    5-Van Clapdorp Luc

    6-Vandendorpe Jeffrey

    7-David Stefaan

    8-Evers Vincent

    9-Schaut Danny

    10-Wytinck Luc

    11-Bultinck Michel-12-Van Drom Giovanni-13-Luyssen Geoffrey-14-De Corte Peter-15-Volcke Dominiek-16-Milleville Vincent-17-Van Honsté Kris-18-Peirs Gino-19-Hanssen Gunther-20-Demeyere Lieven-21-Landuyt Steven-22-Reyserhove Koen

     

    Catg.C – 68 km - 25 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Deloof Jean-Pierre

    3-Harms Ko

    4-Roobroeck Dirk

    5-Braet Wim

    6-Cosijn Ronny

    7-Devulder Annick

    8-Goossens Marc

    9-Ampoorter Dirk

    10-De Coninck Wim

    11-Depuydt Johan-12-Van Speybroeck Geert-13-Braeckman Geert-14-Mortier Luc-15-Berquin Filip-16-Staels Guido-17-Erauw Luc-18-Nevejans Idesbald-19-Raats Kees-20-Goolaerts Dirk-21-Van Nieuwenhuyse Gentil-22-D'Hondt Erwin-23-Lepoutre Ronny-24-Boussauw Danny-25-Maes Ivan

     

    Catg.D – 44,2 km - 24 deelnemers

    1-Coupillie Roland (Adinkerke)

    2-Paridaens Ronny

    3-De Vos Rony

    4-Tas Helmuth

    5-Decaestecker Patrick

    6-De Naeghel Jozef

    7-Watteny Patrick

    8-Snoeck Jan

    9-De Vuyst Eddy

    10-De Baets Johan

    11-Van Lierde Hans-12-Lacquet Philippe-13-Coppers François-14-Maldrie Robert-15-Carter David-16-Depreitere Eddy-17-De Gucht Etienne-18-Verbestel Dirk-19-Bolle Henk-20-Vanbiervliet Luc-21-D'Hondt Freddy-22-Coucke Rudy-23-Ribbens Luc-24-Wauters Denis

     

    Catg.E +65 jaar – 44,2 km - 8 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Vanpoucke Rik

    3-Thyssen Leo

    4-Deprez Dirk

    5-Lockefeir Marinus

    6-Pauwels Marcel

    7-De Leener François

    8-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 44,2 km - 3 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Vandenheuvel Gilbert

    3-D'Hont Joseph

    14-05-2016 om 18:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 13/05/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Gino Primo.jpg 

           Gino Primo

    Vrijdag 13 mei – GRIMBERGEN (1850)


    A/B/C-reeks - 62,5 km - 1h24min 
    1.Jarno VERHOFSTADT (1B) 
    2.Steven Tuytschaver (1A) 
    3.Tom Penninckx (1C) 
    4.Timo Verbesselt 
    5.Bjorn Lison 
    6.Bjorn Coomans 
    7.Jelle Van den Plas 
    8.Tom De Beer 
    9.Clegy Wambacq 
    10.Bart De Bondt 
    11.Davy De Smet 12.Joery Brion 13.Gert Smet 14.Jimmy De Paepe 15.Kurt Van Den Plas 16.Jarno Sonneville 17.Stijn Gidé 18.Raf Van Den Bossche 19.Koen Van Kerckhoven 20.Cedric Rottiers 

     

    D/E-reeks – 40 km – 58 min 
    1.GINO PRIMO (Gent - 1D) 
    2.Rudy Thomas (1E) 
    3.Ronald Rents 
    4.Bruno Bruyere 
    5.Marc Tabourdon 
    6.Patrick Van Ransbeeck 
    7.Kurt Leuntjes 
    8.Jan De Mulder 
    9.Pascal Raes 
    10.Eddy Vermeir 11.Frank Geets 12.Dominique Geldolf 13.Frank Van Der Perre 14.Alain De Schepper 15.Jos Janssens 16.Simon Yearsley 17.Bruno Van De Veken 18.Bart Van Mol 19.Hugo Van Linden 20.Philippe Dirickx 

    14-05-2016 om 09:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 13/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 13/05/2016
    VLAMERTINGE (W) - Elite z.c./U23 - 110,6 km - 42,47 km/h 

    Aantal deelnemers: 69 - Opgevers: 14

    1 VANDENBOGAERDE Jens SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    2 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 HERNANDEZ Michael USA KINGSTORE

    4 LELEU Antoine VERANCLASSIC - AGO

    5 BASSON Gustan RSA VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO

    7 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    9 SVENSSON Marcus SWE MöLNDALS RODDKLUB

    10 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT

    11 DEMUYNCK Koen 12 ROELENS Joachim 13 BALCAEN Manolito 14 COURTENS Igor 15 BOSSUYT Gianni 16 HUYSSER Jeroen 17 BOUVRY Kenny 18 TALEUX Jean Baptiste FRA 19 PLOVIE Wiebren 20 ROLET Sylvain 21 VANOVERSCHELDE Kobe 22 LEFEVER Nico 23 VANDAELE Philip 24 DEHEM Arno 25 VAN BETSBRUGGE Jonathan 26 VANTHOURNOUT Brecht 27 TOORTELBOOM Frederik 28 CASIER Robbe 29 DECLERCQ Thierry 30 VERMET Joran

     

    13/05/2016 PUIVELDE KOERSE (O) - Dames Elite - 90 km - 39,24 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - Opgevers: 10

    1 KOPECKY Lotte LOTTO-SOUDAL LADIES

    2 MARKUS Kelly NED UCI WT LARES-WAOWDEALS

    3 PILZ Estefania ARG XIRAYAS SAN LUIS

    4 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    5 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL

    7 SANCHEZ Julia ARG XIRAYAS SAN LUIS

    8 VEKEMANS Anisha LOTTO-SOUDAL LADIES

    9 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 VAN DE REE Monique NED LARES WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    11 AGUIRRE Talia ARG 12 VANDER SANDE Elise 13 GEERIS Femke NED 14 INGHELBRECHT Sarah 15 PINTOS Valeria ARG 16 DE BAAT Kim 17 ALVAREZ Maria ARG 18 DEBBOUDT Lensy 19 DUSART Elodie FRA 20 DRUYTS Jessy 21 STEGINK Ymke NED 22 VAN GLABEKE Shana 23 DE QUINT Pia 24 VAN DEN BORN Eva NED 25 CASETTA Ana Paula BRA 26 HAERS Carolien 27 VAN GEYT Laura 28 FLAMENT Aurore FRA 29 VERSTICHELEN Femke 30 TROCH Tiana 33 BRITS Delphine 38 VERSCHELDEN Nathalie 41 GELUK Yva NED 42 ACCOE Joyce 43 NOBUS Anja 49 WITTOCK Nancy

    14-05-2016 om 09:00 geschreven door kenny


    13-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN BELGIË VOOR PLOEGEN 2016 - ICF

    ICF 2014 1.jpg

    RONDE VAN BELGIË VOOR PLOEGEN 2016


    Woensdag 20 juli - ECW – TOURINNES ST LAMBERT-WALHAIN - 18h00

    Donderdag 21 juli - VWV - BOUTERSEM - 16h00

    Vrijdag 22 juli - BCS - WAARLOOS - 13h00 tijdrit - 18h00 rit

    Zaterdag 23 juli - LWU - ROESELARE - ZILVERBERG - 16h00 

    Zondag 24 juli - VWF - TEMSE - 14h15 Finalerit

    13-05-2016 om 10:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 14/05/2016 - SPAGHETTI AVOND FAMILIE DRUYTS !!!

        SPAGHETTI AVOND FAMILIE DRUYTS !!!

         Lenny, Demmy, Jessy, Gerry & Kelly !!!


    Wanneer?
    14 Mei 2016

    Waar? Edegemsesteenweg 100 Wilrijk , fort 6 

    Hoe laat? Van 16u-22u kan u een bord spaghetti verkrijgen.

    Inschrijven: Naar het onderstaand email adres de gegevens invullen en dan krijg je verdere informatie toegestuurd.

                         

    spaghetti.avond.druyts@hotmail.com 


    Familie Druyts.jpg

    Bron: Greta Van Dyck

    13-05-2016 om 10:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF MEI 2016 - PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    Rudyco 1 Mei2016.jpg
    Rudyco 2 Mei2016.jpg
    Rudyco 3 Mei2016.jpg

    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    13-05-2016 om 09:58 geschreven door kenny


    12-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 12/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 12/05/2016
    STOK KORTENAKEN (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 46,55 km/h

    Aantal deelnemers: 136 - Opgevers: 18

    1 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE ARDEN´BEEF

    4 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 WILLEMS Robby ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 WILLEMS Kenny TEAM 3M

    7 BURTON Jérémy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 DONNAY Laurent BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    9 VAN LAER Ward BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    11 VOSS Arnaud 12 COOLS Alexander 13 QUINTELIER Gianni 14 VEKEMAN Maxime 15 REYNAERTS Jan 16 DE KEERSMAEKER Alexander 17 VAN RENTERGHEM Boris 18 LEWIS Adam GBR 19 VERWAEST Kevin 20 ONGHENA Matthias 21 VANDERHEYDEN Jens 22 LEHAEN Dries 23 VAN NUFFELEN Glen 24 DEBY Quentin 25 PAASSCHENS Mathijs 26 JOYCE Sean NZL 27 MAUER Yannick GER 28 CANT Jelle29 VERMAELEN Steven 30 BROES Michiel 76 VAN BUGGENHOUT Joeri

    12-05-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    11-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BOEKHOUTE VAN WOENSDAG 11/05/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BOEKHOUTE VAN WOENSDAG 11/05/2016     


    Woensdag 11/05/2016 BOEKHOUTE (O) - Elite z.c./U23 - 117,6 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 78 - Opgevers: 26

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    4 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    6 MICHAEL Hernandez USA KINGSNORTH

    7 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    9 PORTER Alexander AUS SCOTCH COLLEGE SA CC

    10 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 DHOLLANDER Kristof 12 LAVA Kevin 13 DE SCHUYTER Arne 14 VANACKER Bjarne 15 VAN GUYSE Jarno 16 MACKEY Skyler USA 17 MARQUEZ Mandel Arnold CHI 18 YLBER Sefa ALB 19 TRIBOUT Bart 20 WYTINCK Gianni 21 DE SY Vincent 22 VERMEIRE Jordy 23 DE SY Gertjan 24 WILLEMS Mario 25 DEMETER Renaat 26 DE SMUL Guust 27 VAN DONGEN Ricardo NED 28 SCOTSON Callum AUS 29 WIGHT Rohan AUS 30 ONGENA Thomas 45 ILEGEMS Ken
    RITA0879.JPG
                                     Winnaar te Boekhoute Steven Caethoven.
    RITA0887.JPG
    RITA0872.JPG
                         Een woordje uitleg van winnaar Steven Caethoven.

    RITA0862.JPG
                        Een woordje uitleg van de 2de Lorenzo Blomme.
    RITA0831.JPG
    De jump van beide renners voor de zege met links Steven Caethoven die het haalt.
    RITA0830.JPG
     Steven Caethoven haalt het voor Lorenzo Blomme en Bram Van Renterghem.
    RITA0828.JPG
              De spurt in volle gang met Steven Caethoven en Lorenzo Blomme.
    RITA0815.JPG
    RITA0637.JPG
                     Renaat Demeter, Thomas Ongena en Kristof Dhollander.
    RITA0566.JPG
    RITA0524.JPG
    RITA0516.JPG
    RITA0506.JPG
    RITA0502.JPG
    RITA0490.JPG
    RITA0468.JPG
    RITA0450.JPG
                                                    Tim Vercauteren
    RITA0436.JPG
    RITA0420.JPG
    RITA0407.JPG
    RITA0392.JPG
                                    Links vooraan Kristof Dhollander.
    RITA0378.JPG
    RITA0368.JPG
                                           Rechts Matthias Ongena.
    RITA0359.JPG
                                                 Op kop Renaat Demeter.
    RITA0355.JPG
    RITA0344.JPG
    RITA0338.JPG
    RITA0313.JPG
               De start van de Elite z.c. & U23 te Boekhoute met 78 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-05-2016 om 22:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 11/05/2016
    BOEKHOUTE (O) - Elite z.c./U23 - 117,6 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 78 - Opgevers: 26

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    4 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    6 MICHAEL Hernandez USA KINGSNORTH

    7 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    9 PORTER Alexander AUS SCOTCH COLLEGE SA CC

    10 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 DHOLLANDER Kristof 12 LAVA Kevin 13 DE SCHUYTER Arne 14 VANACKER Bjarne 15 VAN GUYSE Jarno 16 MACKEY Skyler USA 17 MARQUEZ Mandel Arnold CHI 18 YLBER Sefa ALB 19 TRIBOUT Bart 20 WYTINCK Gianni 21 DE SY Vincent 22 VERMEIRE Jordy 23 DE SY Gertjan 24 WILLEMS Mario 25 DEMETER Renaat 26 DE SMUL Guust 27 VAN DONGEN Ricardo NED 28 SCOTSON Callum AUS 29 WIGHT Rohan AUS 30 ONGENA Thomas 45 ILEGEMS Ken

    11-05-2016 om 21:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 11/05/2016

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Dirk Heyrman en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 29 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer mooi lenteweer met weinig wind en dus konden we een rustige midweek duurtraining afwerken. De kopmannen wisselden vooraan elkaar goed af zodat we een strak tempo konden blijven rijden. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 114 km, het gemiddelde was goed voor 35,4 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dirk Heyrman , Rudy Thysman , Fons Van Raemdonck , William Despeels , Kurt Van Raemdonck , Dr.Frank De Winter , Cedric Koppen , Glenn Van Hautekerke , Eric Vermeulen , Franky De Witte , Walter Meseure , Michel Van Osselaer , Bruno Verwulgen , Pascal Brack , Dirk Cleys , Marc De Smedt , Lieven Van De Perre , Davy Reyniers , Patrick Van Der Vekens , Chris Van De Vijver , Kristoff Heyns , Walter Verhelst , Luc Goossens , Jef Caluwaert , Kenny Wullaert , renners Van Moer , ? , Wim Heyndrickx en Kenny Janssens.

    11-05-2016 om 18:18 geschreven door kenny


    10-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 10/05/2016
    AALBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 42,79 km/h 

    Aantal deelnemers: 51 - Opgevers: 10

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    4 DONOCHOE Alistair AUS BLACKBURN

    5 SVENSSON Marcus SWE MöLNDALS RODDKLUB

    6 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO

    7 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    8 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    11 MORTIER Julien 12 DEWEER Jochen 13 LAROUX Samuel 14 DESMECHT David 15 VANDERBEKEN Bjarne 16 BOSSUYT Gianni 17 MOTTE David 18 COMMEYNE Steffen 19 LEFEVER Nico 20 CLAEYS Timothy 21 VANHOUTTEGHEM Cedric 22 BALCAEN Manolito 23 BALLET Mathias 24 LELEU Antoine 25 DEVRIESE Stijn 26 CADRON Julien 27 HUYSSER Jeroen 28 SIX Franklin 29 DUFFELEER Joachim 30 FINHORN Itamar ISR

     

    10/05/2016 BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,37 km/h 

    Aantal deelnemers: 77 - Opgevers: 16

    1 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 CRABBÉ Arno ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 CANT Jelle ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    5 SMAIL Robert GBR ZANNATA CYCLING TEAM

    6 MAZZONE Leon GBR ILLI BIKES

    7 MAUER Yannick GER VERANCLASSIC- AGO

    8 VANDERVEKEN Yoran ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    9 VERWAEST Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    10 DREDGE Christopher GBR WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    11 JOYCE Sean NZL 12 LINTEN Tom 13 DREESEN Guido 14 BEYENS Yoeri 15 ADRIAENSEN Michael 16 VAN AERT Jan 17 VANDYCK Niels 18 WIJCKMANS Kristof 19 MOONS Olivier 20 ROELANDTS Rutger 21 CANNINGS Cory NZL 22 JEHIN Kevin 23 BELLEN Wesley 24 HOEFKENS Lennert 25 LEWIS Adam GBR 26 THEYS Koen 27 ANDRIEU Maxim 28 HAEMELS Bavo 29 DE HAES Jorden 30 MOLENBERGHS Pieter 46 VAN BUGGENHOUT Joeri

     

    10/05/2016 LOMMEL LUTLOMMEL (LB) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,88 km/h 

    Aantal deelnemers: 43 - Opgevers: 4

    1 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    4 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 VANDERAERDEN Niels VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 THEUNISSEN Jordi SPORT EN MOEDIG GENK

    8 BERCKMANS Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    9 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 LOENDERS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    11 LETEN Wouter 12 GEUENS Joris 13 WILLEMEN Kristof 14 RASERA Sven 15 SCHUERMANS Jelle 16 DE WINTER Peter NED 17 DE DONCKER Balder 18 BUYSSE Jos 19 ELEN Sander 20 HENDRIKX Max NED 21 VANAENRODE Kevin 22 VANDERMAST Kevin 23 GEVERS Robbie NED 24 HUVENERS Stan NED 25 MERTENS Thomas 26 VAN OIRSCHOT Pieter NED 27 CRAENEN Rick NED 28 MANNAERTS Jelle 29 BECKERS Roy 30 NOELS Sven

    10-05-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    09-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/05/2016

    VWV 2015.jpg

    Proficiat aan LUC VAN DEN BROECK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Luc Van den Broeck.jpg
     Luc Van den Broeck

     

    Zondag 8/05 - Morkhoven  

     

    Cat.Liefhebbers – 93,6 km

    1.Peter Behiels

    2.Tom Naest

    3.Yves Boenders

    4.Jean Paul De Busser

    5.Jef Van Olmen

    6.Karel Docker

    7.Stijn Rombouts

    8.Yoeri Beyens

    9.Chritophe Veulemans

    10.Nick Vandermaesen

    11.Sven Mombaerts 12.Dave Vennicx 13.Philippe Van Opstal 14.Koen Theys 15.Boris Van Passel 16.Tom Pennickx 17.Sven Schoenmakers 18.Hans Mertens 19.Kristof Wijckmans 20.Joris Verheyden 21.Kevin Van Looveren 22.Lorenz Compagnie 23.Tom De Feyter 24.Bart Deboel 25.Yves Cuypers

     

    Cat.C - 67,6 km

    1.Filip Thijs

    2.Eddy Buts

    3.Wim Van Uffel

    4.Wim Meir

    5.Koen Heremans

    6.Kris Witvrouwen

    7.Patric Bogaerts

    8.Ivan Verschueren

    9.Gert Hermans

    10.Andy Cochet

    11.David Blockx 12.Tom Van Eyck 13.Peter Ryken 14.Dirk Verbinnen 15.Ronny Denier

     

    Cat.D – 67,6 km

    1.LUC VAN DEN BROECK (Herentals)

    2.Bruno Brabants

    3.Freddy Vangenechten

    4.Marc De Cock

    5.Eddy Vaes

    6.Luc Van Roy

    7.Bernard Hakir

    8.Johnny Vertessen

    9.Philippe Wauters

    10.Marc Vandenwijngaerden

    11.Andre Prinsen 12.Michel Jannes 13.Jan Maegh 14.Wim Van Thielen15.Hans Wuyts

     

    Cat.E – 67,6 km

    1.Rene Van Gils

    2.Sus Auwers

    3.Ludo De Bakker

    4.Andre Volkaerts

    5.Tine Verdeyen

    09-05-2016 om 09:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/05/2016

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

           Frank Suys

     

    Zondag 08/05/2016 - SINT-MARIA-AALTER - LWU

    Reeks A:

    1.Mauro COOMAN

    2.Carrera Coppens

    3.Giovanni Debaere

    4.Nicholas Braet

    5.Robin Devleeschouwer (DV)

    6.Florian Viaene

    7.David Inghels

    8.Alexander Vervaeke

    9.Jeffrey De Neve (DV)

    10.Dieter Coussens

    Reeks B:
    1.Gino DE CLERCQ

    2.Dominiek Meurisse

    3.Curd Buyck (DV)

    4.Gianni Dumarey

    5.Alain Mortier

    6.Stefaan David (DV)

    7.Jordy Leenknecht (Ned)

    8.Frederik Robberechts

    9.Kenneth Wittouck

    10.Philippe Devleeschauwer

     

    Reeks C:

    1.Philip LAMPAERT

    2.Eddy Gyselinck

    3.Marnic De Waele

    4.Geert Bultynck

    5.Dirk Vermincksel

    6.Franky Vanhonsebrouck

    7.Geert Smet

     

    Reeks D:

    1.FRANK SUYS (Hingene)

    2.Tony Reniers

    3.Marc Versluys

    4.Mick Bath (GBr)

    5.Bart Delagrange

    6.Luc Van de Veire

    7.Patrick Watteny

    8.Tony Taelman

    9.Johan De Baets

    10.Louis Keymolen

    Reeks E:

    1.Florent DE LEERSNYDER

    2.Alain Messager

    3.Guido Fauck

    4.Erik De Waele

     

    Reeks F:

    1.Fabio VERBERCKMOES

    2.Matthias Leten

    3.Jente Bruning

    4.Wouter Fornier

    5.Ruben Crop

    6.Brecht Schamp

    7.Branko Van Nieuwenhuyse

    8.Matthias Vercouillie

    9.Thomas Lestienne

    10.Nigel Vandecasteele

     

    Reeks G:

    1.Denis WAUTERS

    2.Frederick Vandevivere

    3.Dieter Vercaemer

    4.Brecht Defeyter

    5.Maarten Tack

    6.Koen Leys

    7.Sven Nachtergaele

    8.Kurt Vancoppenolle

    9.Spencer Tack

    10.Kevin Staelens

    Reeks Dames:

    1.Joyce VANDERBEKEN

    2.Rachel Canning (Can) (DV)

    3.Evy Tillaert

    4.Tatjana Theunis

    5.Jana Dobbelaere

    6.Annelies Lauwers

    7.Celine Vandenbroele

    8.Greet De Bruecker (DV)

    9.Jana Devoet

    10.Saryn Vermet

    09-05-2016 om 09:03 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!