.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    08-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/05/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan JIMMY SEGERS met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan MAARTEN ROMBAUT met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Jimmy Segers 1.jpg  Maarten Rombaut.jpg

         Jimmy Segers         Maarten Rombaut

     

    Zondag 8 mei 2016 - ZWIJNDRECHT (2070) - TOERISTEN - 56 km
    GROTE PRIJS KRISTOF GODDAERT

    1-JIMMY SEGERS (Sint-Gillis-Waas)

    2-Rottiers Pieter

    3-Duym Jelle

    4-Cannaerts Ben

    5-De Smet Olivier

    6-MAARTEN ROMBAUT (Waasmunster

    7-Schoeters Bjorn

    8-Van Bogaert Eddy

    9-Van Roeyen Dave

    10-Marien Jim

    11-Van Aelst Jelle-12-Willems Stefaan-13-Van Hautekerke Glenn-14-Van Sterteghem Filip-15-Maes Dimitri-16-Leenaert Stefaan-17-Van Osselaer Tommy-18-De Leeuw Jelle-19-Van Raemdonck Kurt-20-Opsomer Enzo-21-Dupont Wouter-22-Van Camp Freddy-23-Dumortier David-24-Meyvis Serge-25-Heylen Davy-26-Leenaerts Ortwin-27-Tinel Pieter-28-Van San Tom-29-Van Goethem Filip-30-De Beule Sam-31-Van Gaeveren Gunter-32-De Bock Stef-33-Van Honsté Kris-34-Willems Filip-35-De Beule Sam-36-Vanassche Frank-37-Rizzo Claudio-38-Jacobs Lander-39-Bryssinckx Dirk-40-Van der Aa Niels-41-Verstraeten Tor-42-Duym Manno-43-Spanoghe Guido-44-Loeman Steven-45-Bürgü Ramazan-46-Duym Jeroen-47-Van Dijck Marcel-48-Luckermans Steven-49-Van Honsté Kris

     

    Cat A (-43 jaar)

    1-JIMMY SEGERS (Sint-Gillis-Waas)

    2-Rottiers Pieter

    3-Duym Jelle

    4-Cannaerts Ben

    5-De Smet Olivier

     

    Cat B (+43 jaar)

    1-MAARTEN ROMBAUT (Waasmunster)

    2-Schoeters Bjorn

    3-Van Bogaert Eddy

    4-Van Roeyen Dave

    5-Marien Jim 

    08-05-2016 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/05/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg 

      Koen De Bosscher

     

    Zaterdag 7 mei – SMETLEDE (9340) - 4de rit Capricorne Trofee

    A-reeks - 75,4 km - 1h47 
    1.Bert VAN DER TRAPPEN 
    2.Kenny Govaert 
    3.Bjorn Lison 
    4.Jelle Van Den Plas 
    5.Ben Scheire 
    6.Pascal Heyvaert 
    7.Wouter Vandenbergh 
    8.Steven Tuytschaever 
    9.Ruben Broeckaert 
    10.Gwylim Hanssens 

    B-reeks - 75,4 km - 1h47 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Kevin Van De Keer 
    3.Jean-Pascal Bolle 
    4.Kristof De Backer 
    5.Gunther De Coen 
    6.David Schouppe 
    7.Tom Verhoeven 
    8.Joris Van De Walle 
    9.Stijn Gidé 
    10.Gregory Schelfhout 

    C-reeks - 69,6 km - 1h41 
    1.KOEN DE BOSSCHER (Kalken)
    2.Kris De Block 
    3.Steven Verschelden 
    4.Mario Van Den Broecke 
    5.Tom De Smet 
    6.Andy De Backer 
    7.Kurt Verbeken 
    8.Danny Schaut 
    9.Gunther Quintelier 
    10.Mirko D'Annibale 

    D-reeks – 58 km - 1h28 
    1.Johan DRIESEN 
    2.Eddy Gyselinck 
    3.Peter Neckebroeck 
    4.Patrick Van Ransbeeck 
    5.Dominique Van Den Eede 
    6.Wim Van Obbergen 
    7.Bart Lauwers 
    8.Bart Van Mol 
    9.Didier Turcksin 
    10.Arie De Moor 

    E-reeks – 58 km - 1h29
    1.Danny DE BACKER 
    2.Luc Witman 
    3.Luc Van Roy 
    4.Rudy Thomas 
    5.Dominique Turcksin 
    6.Rene De Brucker 
    7.Marc De Cock 
    8.Jan Van Den Brande 
    9.Paul Casteleyn 
    10.Dirk Peigneur 

    F-reeks - 52,2 km - 1h22 
    1.Eddy VANOPSTAL 
    2.Chris Geerts 
    3.Eddy Vandermeeren 
    4.Jos Claessens 
    5.Jef Deneef 
    6.Johny Van Holen 
    7.Andre Bultinck 
    8.Hendrik Caethoven 
    9.Rik Scheirlinckx 
    10.Noël Burggraeve

    F+ -reeks -52,2 km - 1h22
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Theo Coudyzer 
    3.Luc Snels 
    4.Willy Corthier 
    5.William De Cremer 
    6.Jozef Saerens 
    7.Freddy Vandenberghen 

    08-05-2016 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 08/05/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 08/05/2016     


    Zondag 08/05/2016 LONDERZEEL - SINT JOZEF (B) - Elite z.c./U23 - 116,8 km - 42,75 km/h

    Aantal deelnemers: 125 - Opgevers: 27

    1 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    2 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    3 MOONS Olivier PROFEL - UNITED C.T.

    4 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE ARDEN´BEEF

    6 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    7 PARDON Ward PRORACE CYCLING TEAM

    8 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    11 ROGIER Stef 12 DHOLLANDER Kristof 13 QUINTELIER Gianni 14 MEUL Robby 15 VAN ROOSBROECK Patrick 16 WIELANDT Sven 17 KAISE Julien 18 SCHOTH Guus NED 19 WESSELS Franklin NED 20 DE WINTER Gordon 21 WEECKERS Timmy 22 POLIZZOTTO Bartolo 23 VAN ENGELAND Wouter 24 COOMANS Bjorn 25 DECOSTER Gert-jan 26 HERMANS Steff 27 DE BOECK Eward 28 BERTELS Jef 29 VERHEYEN Jelle 30 DE BLOCK Nick 46 ILEGEMS Ken 56 ROSKAM Andy 70 MAES Vincent 79 SMET Jochem 88 MEYS Joran 89 DE OST Jarne 95 VAN BUGGENHOUT Joeri

    RITA0187.JPG
             Podium met winnaar Lars Haverals, Niels Vandyck en Olivier Moons.
    RITA0200.JPG   RITA0173.JPG
      Winnaar Lars Haverals met de bloemen.                                        Winnaar Lars Haverals met de supporters.
    RITA0127.JPG
        Aankomst van winnaar Lars Haverals voor Niels Vandyck en Olivier Moons.
    RITA0126.JPG
              De spurt voor de de overwinning met Lars Haverals die het haalt.
    RITA0170.JPG
                             Niels Vandyck werd 2de en Olivier Moons 3de.
    RITA0095.JPG
    RITA0069.JPG
    RITA0040.JPG
    RITA0024.JPG
    RITA9502.JPG
    RITA9766.JPG
    RITA9747.JPG
    RITA9717.JPG
    RITA9677.JPG
                                                    Op kop Sven Wielandt.
    RITA9667.JPG
    RITA9663.JPG
    RITA9659.JPG
    RITA9642.JPG
    RITA9609.JPG
                                          Sven Wielandt en Kristof Dhollander.
    RITA9507.JPG
    RITA9496.JPG
    RITA9475.JPG
    RITA9469.JPG
    RITA9445.JPG
    RITA9404.JPG
    RITA9355.JPG
    RITA9346.JPG
    RITA9327.JPG
    RITA9296.JPG
              De start te Londerzeel van de Elite z.c. & U23 met 125 deelnemers.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-05-2016 om 21:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Tim Vercauteren KOP 2016.jpg 

        Tim Vercauteren


    Zondag 08/05/2016 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elites m.c./z.c./U23 - 160 km - 47,79 km/h

    Aantal deelnemers: 94 - Opgevers: 29

    1 VANREYTEN Joachim LOTTO SOUDAL

    2 RICKAERT Jonas TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL-JUMBO

    4 HELVEN Sander TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 WYNANTS Maarten TEAM LOTTO NL-JUMBO

    6 BOONEN Tom ETIXX - QUICK STEP

    7 TEUNISSEN Mike NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    8 BOUWMAN Koen NED TEAM LOTTO NL

    9 VAN DER LIJKE Nick NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    10 VAN EMPEL Etienne NED TEAM ROOMPOT

    11 SCHUITING Peter NED 12 SWEERING Harry NED 13 HEMROULLE Johan 14 VERRAES Benjamin 15 VAN ASBROECK Tom 16 KERKHOF Tim NED 17 WOUTERS Rutger 18 DEBRUYNE Glenn 19 CALLEEUW Joeri 20 HAEMELS Bavo 21 ROOSEN Timo NED 22 WYNANTS Nick 23 HOOGERLAND Johnny NED 24 VERWAEST Kevin 25 DIELISSEN Bart NED 26 WAGNER Robert Thomas GER 27 KOMASIAK Konrad POL 28 VAN WINDEN Dennis NED 29 RASERA Sven 30 VAN BREDA Rick NED 33 ROTTY Glenn 41 GEERINCKX Ruben

     

    08/05/2016 LONDERZEEL - SINT JOZEF (B) - Elite z.c./U23 - 116,8 km - 42,75 km/h

    Aantal deelnemers: 125 - Opgevers: 27

    1 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    2 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    3 MOONS Olivier PROFEL - UNITED C.T.

    4 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE ARDEN´BEEF

    6 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    7 PARDON Ward PRORACE CYCLING TEAM

    8 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    11 ROGIER Stef 12 DHOLLANDER Kristof 13 QUINTELIER Gianni 14 MEUL Robby 15 VAN ROOSBROECK Patrick 16 WIELANDT Sven 17 KAISE Julien 18 SCHOTH Guus NED 19 WESSELS Franklin NED 20 DE WINTER Gordon 21 WEECKERS Timmy 22 POLIZZOTTO Bartolo 23 VAN ENGELAND Wouter 24 COOMANS Bjorn 25 DECOSTER Gert-jan 26 HERMANS Steff 27 DE BOECK Eward 28 BERTELS Jef 29 VERHEYEN Jelle 30 DE BLOCK Nick 46 ILEGEMS Ken 56 ROSKAM Andy 70 MAES Vincent 79 SMET Jochem 88 MEYS Joran 89 DE OST Jarne 95 VAN BUGGENHOUT Joeri

     

    08/05/2016 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 42,05 km/h 

    Aantal deelnemers: 49 - Opgevers: 5

    1 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    2 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    3 MUYLLE Jeroen DOVY KEUKENS - FCC

    4 DEMEYER Niels CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    5 SVENSSON Marcus SWE MöLNDALS RODDKLUB

    6 LEGLEY Matthias VERANCLASSIC - AGO

    7 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    8 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    10 ROSSEEL Ricky CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    11 BREYNE Jonathan 12 CLAERHOUT Sven 13 DESMET Jani 14 PICOUX Maximilien 15 TYTECA Koen 16 COURTENS Olivier 17 VANDER MEIREN Ward 18 LANNOO Jaromir 19 COLPAERT Kristof 20 VERVERKEN Pieter 21 RUBBEN Sander 22 DEWULF Stan 23 GOEMAERE Ralf 24 VANDENBUSSCHE Jari 25 CASIER Arne 26 BEAUPREZ Benjamin 27 DENOLF Ritchie 28 MAES Frederik 29 ROELS Sam 30 DECEUNINCK Thomas

     

    08/05/2016 DENDERHOUTEM (O) - Elite - Beker van België - 154 km - 43,64 km/h

    Aantal deelnemers: 170 - Opgevers: 59

    1 DIEPENDAELE Timmy WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    2 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    6 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 DREDGE Christopher WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    9 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    10 SMAIL Robert VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 BOUTTÉ Kenzie 12 VAN BOVEN Frederik 13 DEWEER Jochen 14 DUFFELEER Joachim 15 GHYS Robbe 16 DE DECKER Alfdan 17 PAASSCHENS Mathijs 18 WOUTERS Enzo 19 PEELAERS Jeff 20 DESMECHT David 21 VANDERHEYDEN Jens 22 SPYSSCHAERT Anthony 23 WILLEMS Robby 24 HOULMONT Matthias 25 VLASSELAER Maarten 26 ANDRIES Jordi 27 DE SCHEEMAEKER Davy 28 LEWIS Adam 29 GOOVAERTS Tom 30 TRIBOUT Bart 58 CLAUS Dieter 65 VAN DAMME Bart 80 DE KEERSMAEKER Alexander 95 MUYS Ayton

     

    08/05/2016 WESTREM - WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,1 km/h 

    Aantal deelnemers: 78 - Opgevers: 11

    1 TIM VERCAUTEREN uit Belsele DCR CYCLING TEAM

    2 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 DONIE Birger GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    9 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 DEMULDER Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 ONGHENA Matthias 12 SKJOLD Mathias NOR 13 VAN IMPE Stef 14 PERSOON Joeri 15 VERHAEGEN Jens 16 PIETERS Bart 17 DE ROOZE Niels 18 HEIRBAUT Tony 19 SLABINCK Indiana 20 PEELMAN Stijn 21 GOOSSENS Glenn 22 BOSSAER Gatien 23 MICHIELS Killian 24 JANSSENS Jarrid 25 DE JAEGER Nick 26 BUYSSE Jos 27 TEN HARTOG Guy 28 VAN HOUT Maxim 29 VAN DE KEER Kevin 30 MAY Jefferey USA 40 HEYNS Kristoff 48 WANTE Nick 54 OTT Stefan 62 ONGENA Thomas

     

    08/05/2016 MARIAKERKE-KOLEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 46,89 km/h 

    Aantal deelnemers: 54 - Opgevers: 5

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 MAES Alexander HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    5 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    6 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    8 VAN DYCK Wesley ESEG DOUAI

    9 VANKEIRSBILCK Berne TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 VERMEIRE Matthias K.V.C. DEINZE VZW

    11 CALLEBAUT Kevin 12 SOBERON Zowé 13 VAN RAEPENBUSCH Ruben 14 LAVA Kevin 15 DEMAERTELAERE Dennis 16 VAN COPPERNOLLE Francesco 17 WYTINCK Niels 18 MACKEY Skyler USA 19 VERKERKEN Miel 20 SALLEE Connor USA 21 DILLEN Ruben 22 VANOVERSCHELDE Kobe 23  VANHOUCKE Herman 24 DE GREVE Maxim 25 KARANDASHEV Petr RUS 26 FABRI Hannes 27 GEARREN Michael USA 28 VAN HYFTE Steven 29 DE RUYSSCHER Dante 30 DE WILDE Arno 44 MARTENS Valentijn

     

    08/05/2016 PITTEM (W) - U23 - 116,2 km - 39,45 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - Opgevers: 18

    1 VANACKER Bjarne EFC-ETIXX

    2 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    3 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    5 PLOVIE Wiebren VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 DEBOOT Bruce TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 BRULEZ Miqele TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 PIRARD Maxim HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 BASSON Gustav RSA TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    10 VANDERBEKEN Bjarne PCT TOMACC

    11 VAN HERCK Glen 12 PATTYN Jamie 13 DEJONGHE Jules 14 TOUBEAU Alexandre 15 BONNE Jenko 16 DELMOTTE Dennis 17 DE GROOTE Arne 18 OSTYN Kenzy 19 VANDENHEEDE Brecht 20 COURTENS Igor 21 ADRIAENS Bert 22 OSTYN Arthur 23 VANSTEENKISTE Göran 24 CLICTEUR Arne 25 ROELAND Jordan 26 VERVAEKE Aäron 27 BEUSELINCK Briek 28 D´HONDT Jari 29 OVERVLIET Jay NED 30 CLARYSSE Diego

    08-05-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 08/05/2016
    SCHOTEN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km - 42,98 km/h 

    Aantal deelnemers: 82- Opgevers: 8

    1 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    4 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    5 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    6 VAN DER SLOOT Roland NED TWC TEMPO HOPPENBROUWERS

    7 SYDLIK Robert GER TEMPO HOPPENBROUWERS VELDHOVEN

    8 WAGEMANS Joris HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 VAN MALDEGHEM Stijn INDIVIDUEEL

    10 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 KUYPERS Kris 12 PEETERS Daniel 13 VANDERAERDEN Niels 14 VERMEIREN Tom 15 MAES Bryan 16 JACOBS Robin 17 DE PROOST Kyle 18 BOLLE Jean-pascal 19 TIMMERMANS Ward 20 VANDEWEERDT Lars 21 THYS Nico 22 VERBEKE Benny 23 AERDEN Koen 24 BEYENS Olivier 25 DE MEYER Senne 26 SYDLIK Benjamin GER 27 VAN LAER Titte 28 GEERTS Kenneth 29 GOUDKET Jeroen 30 JEHIN Kevin 39 WAELKENS Dave 43 NYS Mattias 61 VAN KERCHOVE Jonathan

     

    08/05/2016 SINT-TRUIDEN (B) - Amateurs + Masters – 81,9 km

    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers:

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

     

    08/05/2016 HELCHTEREN (LB) - Women Elite UCI - 120 km - 43,88 km/h

    Aantal deelnemers: 157 - Opgevers: 58

    1 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    2 KITCHEN Lauren AUS AUSTRALIA National Team

    3 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

    4 VAN DE REE Monique NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    5 DE JONG Demi NED MIXTE6 STUTTGART - BOELS

    6 TUSLAITE Daiva LTU LITHUANIA NATIONAL TEAM

    7 RODIECK Wiebke GER TEAM KOGA LADIES PROTECTIVE FACHKLINIK DR HERZOG

    8 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    9 GASS Daniela GER WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 RODIECK Inga GER TEAM KOGA LADIES PROTECTIVE FACHKLINIK DR HERZOG

    11 DELZENNE Elise FRA 12 DEMEY Valerie 13 WELLS Kimberley AUS 14 LUDWIG Cecilie Uttrup DEN 15 LELEIVYTE Rasa LTU 16 DE QUINT Pia 17 VEKEMANS Anisha 18 KOSTER Claudia NED 19 MARKUS Kelly NED 20 VERSCHELDEN Nathalie 21 DEBBOUDT Lensy 22 GAFINOVITZ Rotem ISR 23 CROKET Gilke 24 VAINIONPAA Laura FIN 25 DE VUYST Sofie 26 VAN DEN STEEN Kelly 27 DRUYTS Jessy 28 RIST Liisi EST 29 KOEDOODER Vera NED 30 MUNOZ Paola CHI 61 DRUYTS Demmy

     

    08/05/2016 VLAAMS-BRABANTSE PIJL KORBEEK-LO (B) – Interclub Juniores - 118 km - 42,16 km/h

    Aantal deelnemers: 195 - Opgevers: 108

    1 SWEENY Harry AUS SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 VAN ENDE Wouter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED RWC AHOY ROTTERDAM

    5 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    6 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    7 NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 POLDERVAART Mario NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 RASCH Jesper NED MONKEYTOWN CYCLINGTEAM

    10 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBLR

    11 DE NEVE Joerik 12 VERCAMST Wesley 13 VANSTEELANDT Thomas 14 HESTERS Jules 15 FIVÉ Trystan 16 VERHOFSTADT Thibau 17 KAESEMANS Jasper 18 VAN DER VEEKENS Mel NED 19 BOUTS Jens 20 VAN ROY Arne 21 DEWACHTER Aaron 22 VAN KEIRSBULCK Engelbert 23 VAN SCHAEYBROEK Jonas 24 KLOESE Justin NED 25 GALICIA Seppe 26 UALGASI Bram 27 TRIO Maxim 28 DE PESTEL Sander 29 VAN MOER Brent 30 FREHEN Jeremy 35 CLAUWAERT Jari 40 MATTHYS Jonas 42 VAN HOUTE Gerben 60 DE BEULE Jordi 62 VERSCHAEVE Viktor 63 D´HOOGE Thomas 83 GEERINCK Dries

     

    08/05/2016 HOELEDEN (B) - Juniores - 85,5 km - 37,98 km/h 

    Aantal deelnemers: 56 - Opgevers: 9

    1 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    2 VAN ELZAKKER Wout NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 BRIJS Jasper VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BKCP

    6 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BKCP

    7 MOREAU Nicolas VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    9 REUVERS Kevin NED WV BREDA

    10 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK

    11 VERBIST Alexander 12 ARKESTEYN Aron 13 VAN DE VOORDE Lennert 14 DALEMANS Geoffrey 15 SITTERS Bart NED 16 ROELENS Robbe 17 MERTENS Dennis NED 18 GORT Niels NED 19 LEMBRECHTS Wannes 20 KESTENS Donovan 21 VAN DONINCK Alec 22 VAGENENDE Liam 23 WOUTERS Andreas 24 HAUBRUGE Justin 25 VERLINDEN Robbert 26 DELCOURT Julien 27 JOOSSENS Mattijs 28 VAN DOOSSELAERE Doowan 29 PEMEN Diederik 30 PLATTEEUW Robbe

    08-05-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 08/05/2016
    MAL-TONGEREN (LB) - Juniores - 82 km - 37,71 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - Opgevers: 27

    1 TEULINGS Teun NED TML DOMMELSTREEK

    2 CLAES Stef DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 BOK Willem NED TWC PIJNENBURG

    4 BLOMMEN Dennis ACROG - BALEN BC

    5 NEULENS Fabian VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    7 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 CONTER Ken LUX LC TETANGE

    9 DELWICHE Kilian UC SERAING - VOO

    10 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 BRESSELEERS Jonas 12 RENSON Vincent 13 SNELS Robbe 14 VAN DER EYCKEN Brent 15 PUT Lars 16 SCHOTS Michaël 17 THONNON Bas 18 POELS Xavier NED 19 BORGERS Gilles 20 VRANKEN Vince 21 EUSSEN Bjarne 22 MILBOU Steff 23 NOPPE Matthias 24 GRUITHUIJZEN Paul NED 25 HABETS Ivo NED 26 DONDERS Joost 27 CORMAN William 28 KOHNEN Alexandre LUX 29 BEAUVE Valentin 30 VAN ESCH Jarno NED

     

    08/05/2016 WESTKERKE (W) - Juniores - 88 km - 39,81 km/h 

    Aantal deelnemers: 66 - Opgevers: 2

    1 IRVINE Declan AUS NOVO NORDISK

    2 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 DE TEMMERMAN Yonie MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 CAVEY Vincent CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 HUYGHE Gilles MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 MUNDAY Samuel AUS NOVO NORDISK

    9 DE MOL Lennerd C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 LEFEVER Valentin MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 LIEVENS Dayvin 12 VERCRUYSSE Dylan 13 MARTENS Michiel 14 CARPENTIER Jari 15 HELSEMANS Quinten 16 VANOVERBERGHE Mathias 17 WUYTS Sooi 18 PERNEEL Simon 19 VERHULST Lothar 20 MORTIER Bjarne 21 DERUYTTER Jasper 22 VAN HOOREBEKE Arno 23 ANECA Seppe 24 CAPPELLE Maxim 25 MEERSCHAERT Leonardo 26 VAN LIPPEVELDE Sander 27 BAELE Benoît 28 DE MUINCK Bodhi 29 DESCHUYTTER Casper 30 SAINTOBYN Quinten

     

    08/05/2016 SCHUIFERSKAPELLE (W) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1e jaars - deelnemers: 51 - Opgevers: 11 - 66 km - 36,6 km/h

    1 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    5 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 BARBRY Giel TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    9 LEFEVRE Ruben SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 EECKHOUT Emile MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2e jaars - deelnemers: 68 - Opgevers: 25 - 72 km – 37,51 km/h

    1 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 ROOSE Matteo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 SUYS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VANDENABEELE Henri TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 FIEUW Staf CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 RAECKE Jari TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

     

    08/05/2016 VLIERMAAL KORTESSEM (LB) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 61 km - 37,65 km/h

    Aantal deelnemers: : 29 - Opgevers: 0

    1 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    2 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    3 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    4 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 CORTJENS Ryan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    7 ALENTEYNS Jorit ACROG - BALEN BC

    8 SOENEN Tomac OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    9 JACOBS Owen SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VAN OLMEN Siebe KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

     

    08/05/2016 ZWIJNDRECHT (A) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 37 - Opgevers: 4 – 44 km – 32,82 km/h

    1 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 VAN STEENWINKEL Ella WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 VROMANNE Justine VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 LENAERS Jade VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 FEYTENS Ellen INDIVIDUEEL

    9 RENDERS Luna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    10 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    21 VAN SEVEREN Sarah


    Dames Juniores - deelnemers: 24 - Opgevers: 3 – 56 km – 32,42 km/h

    1 MARIEN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    2 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 HEYNS Joyce ACROG - BALEN BC

    5 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    6 FABER Claire LUX LP 07 SCHIFFLANGE

    7 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 VERSTRAETE Lore CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    10 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    18 VAN GOETHEM Brenda

    08-05-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 08/05/2016
    BRECHT (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    08/05/2016 TREMELO-BAAL (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    08/05/2016 SINT-KORNELIS-HOREBEKE (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    08-05-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    07-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE ZAFFELARE VAN ZATERDAG 07/05/2016

    FOTO'S JUNIORES TE ZAFFELARE VAN ZATERDAG 07/05/2016     


    Zaterdag 07/05/2016 LOCHRISTI- ZAFFELARE (O) - Juniores - 86,4 km - 40,7 km/h 

    Aantal deelnemers: 88 - Opgevers: 34

    1 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    5 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 BONNE Bert ACROG - BALEN BC

    9 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 MUNDAY Samuel AUS NOVO NORDISK

    11 COLMAN Alex 12 HEYNDERICKX Hannes 13 ROMBOUTS Seppe 14 VAN MALDEREN Bjorn 15 STEYAERT Michael 16 BARENDREGT Thijs NED 17 VAN ALPHEN Damian NED 18 BOUCKAERT Louis 19 MYNSBERGHE Pavel 20 HOGEWEG Tom NED 21 VANDENDRIESSCHE Stef 22 OREEL Lars NED 23 MAAS Danny NED 24 GONDRY Quinten 25 BIERKENS Tim NED 26 LETEN Matthias 27 VAN EESBEEK Yelle 28 VERPAELE Thibault 29 DE WILDE Gilles 30 DEVENIJNS Sander 46 FOCQUET Mathijs 48 BRUGGEMAN Lorenzo
    RITA9285.JPG
    Podium Juniores met winnaar Timo De Jong, Louis Moreels en Yente De Clercq.
    RITA9282.JPG
    RITA9292.JPG
                                    Winnaar Timo De Jong met de bloemen.
    RITA9295.JPG
    RITA9255.JPG
     Aankomst van winnaar Timo De Jong voor Louis Moreels en Yente De Clercq.
    RITA9252.JPG
                             Aankomst van winnaar Timo De Jong te Zaffelare.
    RITA9256.JPG
                             Louis Moreels werd 2de en Yente De Clercq 3de.
    RITA9136.JPG
    RITA9129.JPG
    RITA9093.JPG
    RITA9079.JPG
    RITA9053.JPG
    RITA9029.JPG
    RITA8995.JPG
    RITA8915.JPG
    RITA8913.JPG
    RITA8909.JPG
    RITA8903.JPG
    RITA8900.JPG
    RITA8892.JPG
    RITA8884.JPG
    RITA8878.JPG
    RITA8856.JPG
    RITA8846.JPG
    RITA8837.JPG
    RITA8835.JPG
    RITA8796.JPG
    RITA8791.JPG
    RITA8767.JPG
    RITA8762.JPG
                 De start te Zaffelare van de Juniores met 88 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-05-2016 om 21:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/05/2016

    waod_3.jpg
    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 11°Seizoenszege !!!

    Wim Heyndrickx 2016.jpg  Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

       Wim Heyndrickx           Patrick Cocquyt

     

    Zaterdag 7 mei 2016 - BASSEVELDE (9968)

     

    Catg.A – 70 km – 23 deelnemers

    1-Verwee Nico (Hansbeke)

    2-Trenson Jan

    3-Weemaes Robby

    4-Le Blon Michel

    5-Van Driessche Ward

    6-Maenhout Tommy

    7-Van Rijssel Mike

    8-Goossens Steven

    9-Van Rijckeghem Steven

    10-Vandekerckhove Enzo

    11-Deboever Nick-12-Vral Bart-13-Daems Jens-14-De Witte Brecht-15-Gamble Donald-16-Timbreur Jonas-17-Focke Ivo-18-Van Steenkiste Wim-19-Van Damme Danny-20-Van Wiele Yannick-21-Gommers Sven-22-Bekaert Tim-23-De Witte Mathias

     

    Catg.B – 65 km – 37 deelnemers

    1-WIM HEYNDRICKX (Vrasene)

    2-Goossens Alex

    3-Van Holderbeke Frank

    4-Wytinck Luc

    5-Landuyt Steven

    6-Op De Beeck Tom

    7-de Koning Michel

    8-Bauwens Aron

    9-Van Roeyen Dave

    10-Baert Giovanni

    11-De Waele Kris-12-Swinnen Filip-13-Diet Wim-14-Van De Perre Lieven-15-Van Meer Carl-16-De Corte Peter-17-Evers Vincent-18-Bultinck Michel-19-Leyseele Franky-20-Lecluyse Denis-21-De Vlieger Sven-22-De Tremerie Franky-23-Ryckaert Nico-24-D'Hooghe Philippe-25-Van Drom Giovanni-26-Claeys Bart-27-Crul Sven-28-Van Bosbeke Peter-29-Schollaert Carlo-30-Van Honsté Kris-31-Van Loon Andy-32-De Wannemaeker Filip-33-Gussé Wim-34-De Bruycker Jan-35-Victor Kurt-36-Van Clapdorp Luc-37-Hoes Andy

     

    Catg.C – 65 km – 23 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Primo Gino

    3-Cosijn Ronny

    4-Czech Jan

    5-Bobelijn Patrick

    6-Braet Wim

    7-Lammens Mario

    8-Lugtenburg Wim

    9-Harms Ko

    10-Hereijgers Piet

    11-de Baat Matti-12-Couckuyt Marc-13-Willems Noël-14-Fierens Paul-15-Roobroeck Dirk-16-De Roos Marnix-17-Cossyns Marc-18-De Muynck Luc-19-Van Oyen Franky-20-Bisschop Manfred-21-Pauwels Nico-22-Hellinckx Danny-23-Dejaegher Luc

     

    Catg.D – 45 km – 27 deelnemers

    1-Lap Hans-Hendrik Ido (Ambacht -NL)

    2-Buyens Patrick

    3-Tas Helmuth

    4-Wauters Denis

    5-Convents Patrick

    6-De Baets Johan

    7-Taelman Tony

    8-Baudonck Tony

    9-Steeman Juan

    10-Tummeleer Dirck

    11-Coppers François-12-Heye Hilair-13-Vanhaeverbeke Jean-14-Polfliet Danny-15-Verbestel Dirk-16-Lacquet Philippe-17-Bolle Henk-18-Ribbens Luc-19-De Sutter Willy-20-Van Den Broeck Alain-21-De Naeghel Jozef-22-Hemelsoet Mark-23-Van Kerschaver Robin-24-Van Lierde Hans-25-Van Overmeir Marc-26-Stockman Ruddy-27-Maldrie Robert

     

    Catg.E +65 jaar – 45 km – 12 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-de Waal Wim

    3-Thyssen Leo

    4-Pieters Roland

    5-Pauwels Marcel

    6-Van Imschoot Roland

    7-Lockefeir Marinus

    8-Van Loon Adri

    9-Mous Willy

    10-Vergult Jos

    11-Hermans Luc-12-Cromheecke Riny

     

    Catg.E +70 jaar – 45 km – 4 deelnemers

    1-Vyvey Julien

    2-D'Hont Joseph

    3-Robijns Robert

    4-De Roos Willy

     

    Niet Vergunninghouders – 70 km – 17 deelnemers

    1-Derycke Thibaut (Oudenaarde)

    2-Van Bever Nico

    3-Panis Tom

    4-Kesteleyn Bram

    5-De Grom Christophe

    6-De Neve Bart

    7-De Lille Ben

    8-Vanderveken Wim

    9-Heynssens Sven

    10-Cathelyn Youri

    11-Van de Voorde Mike-12-andenbossche Tommy-13-Van Overmeiren Gerry-14-Spileers Kenny-15-Hellemans Tom-16-Vyncke Brecht-17-De Maertelaere Pieter

    07-05-2016 om 21:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 07/05/2016
    ASSEBROEK (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 43,09 km/h 

    Aantal deelnemers: 67 - Opgevers: 18

    1 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 BOSSUYT Gianni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    7 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 ROLET Sylvain DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 VAN HYFTE Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    10 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 WYDOOGHE Jaron 12 JONCKHEERE Michael 13 VERMET Joran 14 CONSTANT Kenny 15 VANDENBERGHE Nick 16 VERDOOLAEGHE Bryan 17 BENNINK Sebastiaan NED 18 DECLERCQ Thierry 19 DEVRIESE Stijn 20 LANNOO Jaromir 21 DANIELS Simon 22 LOWYCK Jesse 23 VANDAELE Philip 24 SOETENS Arno 25 OPSOMER Arne 26 SAVELON Arne 27 DEVROYE Kim 28 TOORTELBOOM Frederik 29 WESSELS Franklin NED 30  DEBUYSERE Wannes

     

    07/05/2016 RUMMEN-GEETBETS (B) - Amateurs + Masters

    Ploegentijdrit: 21,6 km - Aantal deelnemers:

     

    Rit: 71,2 km - Aantal deelnemers:

     

    07/05/2016 LOCHRISTI- ZAFFELARE (O) - Juniores - 86,4 km - 40,7 km/h 

    Aantal deelnemers: 88 - Opgevers: 34

    1 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    5 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 BONNE Bert ACROG - BALEN BC

    9 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 MUNDAY Samuel AUS NOVO NORDISK

    11 COLMAN Alex 12 HEYNDERICKX Hannes 13 ROMBOUTS Seppe 14 VAN MALDEREN Bjorn 15 STEYAERT Michael 16 BARENDREGT Thijs NED 17 VAN ALPHEN Damian NED 18 BOUCKAERT Louis 19 MYNSBERGHE Pavel 20 HOGEWEG Tom NED 21 VANDENDRIESSCHE Stef 22 OREEL Lars NED 23 MAAS Danny NED 24 GONDRY Quinten 25 BIERKENS Tim NED 26 LETEN Matthias 27 VAN EESBEEK Yelle 28 VERPAELE Thibault 29 DE WILDE Gilles 30 DEVENIJNS Sander 46 FOCQUET Mathijs 48 BRUGGEMAN Lorenzo

     

    07/05/2016 LOMMEL LUTLOMMEL (LB) - Juniores - 90 km - 41,99 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - Opgevers: 15

    1 VAN RIJSBERGEN Polle NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 VAN DE WATER Pieter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 DEKKER Jens NED IKO ENERTHERM-BKCP

    4 CLAES Stef DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 WIJFJE Tom NED WV AVANTI

    6 VAN DER EYCKEN Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM

    8 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    9 KETELAARS Xavier NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 PENSON Tim NED TWC HET SNELLE WIEL

    11 GRUITHUIJZEN Paul NED 12 ROELANDS Jan NED 13 BORGERS Gilles 14 SLEGERS Dries 15 SCHOORMANS Rav NED 16 BRESSELEERS Jonas 17 COPPELMANS Wessel NED 18 WOUTERS Kamiel NED 19 KOOTSTRA Michael NED 20 GERINCKX Joni 21 DEBOEL Vincent 22 VAN BUN Dries 23 COSTER Patrick NED 24 VAN HOUT Maarten NED 25 RUIJMGAARD Yentl NED 26 LOBET Robin 27 WUYTS Siebe 28 DE BOCK Stijn 29 MERTENS Neel 30 MICHIELS Yannick

    07-05-2016 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SYBREN VAN HOUTE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Sybren Van Houte.jpg 

      Sybren Van Houte

    Zaterdag 07/05/2016 NIEUWRODE (B) - Juniores - 90 km - 38,59 km/h 

    Aantal deelnemers: 38 - Opgevers: 8

    1 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DOPCHIE Felix SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    5 SCHELFHOUT Wies KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    6 FONTIJNE Niels NED UWTC DE VOLHARDING

    7 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    9 BLOMMEN Dennis ACROG - BALEN BC

    10 STEYNEN Reno ISOREX CYCLING TEAM

    11 WOUTERS Rick 12 MARIS Elias 13 VANHALST Thomas 14 ADAM Florian 15 SZÉDELYI Tomas 16 VERBEECK Sven 17 SERRÉ Stef 18 MEENS Johan 19 DRIESEN Jarne 20 MOONS Rik 21 VERBIST Alexander 22 FRIX Jorn 23 LOUYET Benoît 24 DE LIE Axel 25 MERTENS Dennis NED 26 GEIJS Vince NED 27 VAN LAER Jan 28 FROONINCKX Brent 29 GIELEN Jasper 30 MILOJKOWIC Sid

     

    07/05/2016 OETINGEN (B) - Juniores - 81,6 km - 38,35 km/h 

    Aantal deelnemers: 41 - Opgevers: 2

    1 SWEENY Harrison AUS HAMILTON WHEELERS

    2 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAGENENDE Liam KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6 CREYGELMAN Jens KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 LOWIE Stan ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    8 DE VRIENDT Niels TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VAN HAMME Kevin CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 PESSEMIER Tom 12 SCHOTS Michaël 13 VAN LIPPEVELDE Sander 14 GOEMAN Andreas 15 PRIEELS Robbe 16 GOOSSENS Rob 17 VAN DEN HAUTE Tom 18 DU FOUR Jens 19 FRANÇOIS Casper 20 DE GREEF Tim 21 WAEYTENS Robin 22 DE GROODT Jordy 23 GAYTANT Remco 24 DE VOS Kwinten 25 LINTHOUDT Arne 26 DE BROUWER Jeffrey 27 VAN CANEYT Joren 28 VAN DEN DRIESSCHE Lilian 29 DHOOGE Niels 30 ONCKELINX Nand 38 CAETHOVEN Kenneth

     

    07/05/2016 HERENTALS (A) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - km

    Aantal deelnemers:

    1e jaars -  deelnemers: 67 - Opgevers: 13 - 60 km

    1 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    2 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 PRINSEN Lennert DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    5 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    6 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 GROOTJANS Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 GORIS Dries DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W

    17 PAUWELS Käi PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    2e jaars - deelnemers: 48 - Opgevers: 11 - 52 km

    1 PATTYN Steven ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 ZAGERS Stefan NED W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN DYCK Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    9 VERVLOESEM Xandres SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 JORIS Senne ACROG - BALEN BC

    28 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    07/05/2016 HOEGAARDEN (B) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 75,2 km - 33,44 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - Opgevers: 15

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 WERNIMONT Nicolas ACROG - BALEN BC

    5 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 SEGAERT Brent YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 BRAMS Tim SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    07/05/2016 SCHELDERODE (O) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap

    1° jaars - deelnemers: 56 - Opgevers: 12 - 58,4 km - 37,64 km/h

    1 SYBREN VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 BEECKMAN Brent C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    7 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    8 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 LAROY Bjarne LARES-DOLTCINI CT

    10 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    13 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 HUYGENS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    2° jaars - deelnemers: 73 - Opgevers: 31 - 65,7 km - 38,8 km/h

    1 FERDINANDE Anton INDIVIDUEEL

    2 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    6 VERHECKEN Gilan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    07-05-2016 om 20:45 geschreven door kenny


    06-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 06/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 06/05/2016
    MOERBEKE (GERAARDSBERGEN) (O) - Elite z.c./U23 - 102,7 km - 43,41 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - Opgevers: 17

    1 MAYHO Sidney Dominique BER JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    3 PERSOON Wouter ARROW CYCLING TEAM

    4 VAN DE KERKHOVE Brent VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 DE ZUTTER Kristof SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 ONGENA Matthias 12 DESMECHT David 13 VAN DER SCHUEREN Nicky 14 CLAERHOUT Sven 15 BASTIAENS Ayco 16 DIERICKX Matthias 17 DUFFELEER Joachim 18 BELIS Gilles 19 VAN DUREN Brent 20 PIETERS Frederik 21 VAN DE PERRE Dimitri 22 QUINTELIER Gianni 23 PEERSMAN Gerben 24 JACOBS Joeri 25 FABRI Hannes 26 BEULENS David 27 VAN DAMME Bart 28 DE NAUW Sigfried 29 KISSEBERTH Jack USA 30 ANDRIEU Thierry

     

    06/05/2016 ZOUTLEEUW-OSSENWEG (B) - Amateurs + Masters – 109 km

    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers:

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    Donderdag 05/05/2016 WODECQ – Elite z.c. & U23 – 122,1 km – 42,6 km/h

    Aantal deelnemers: 55 – Opgevers: 17

    1 BREYNE JONATHAN VERANCLASSIC AGO

    2 HELMINEN MATTI FIN VP CONSULTING ZANNATA

    3 BOTHUYNE JORDEN HOME SOLUTION ANMAPA SOENENS

    4 LAVA KEVIN SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 PRÉMONT CHRISTOPHE VERANDAS WILLEMS C.T.

    6 LEYMAN CELESTIN EFC ETIXX

    7 DONIE BIRGER GOMA DAKWERKEN

    8 VANDENBOGAERDE JENS SUPERANO HAM ISOREX TARTELETTO

    9 COBBAERT FLORIAN VAN EICKE SPORT

    10 VERJANS FRANK  EC WALSHOUTEM

    11 DESMECHT DAVID 12 PIETERS FREDERIK 13 DE PAEPE PIETER 14 VANDENBERGH WOUTER 15 OPSOMER ARNE 16 WIELFAERT KRISTOF 17 MUYLLE JEROEN 18 WILLEMS ROBBY 19 TOUBEAU ALEXANDRE 20 THERAIN QUENTIN 21 BUNTINX AUXENCE 22 DEMULDER JONAS 23 SOETENS ARNO 24 DE NAUW SIGFRIED 25 DE RUYSSCHER DANTE 26 TOUBEAU NICOLAS 27 BODCHOU DYLAN 28 VANDENBULCKE CHRISTOPHER 29 DE SCHUTTER BART 30 EINHORN ITAMAR ISR

    06-05-2016 om 22:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 06/05/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WARD VAN DRIESSCHE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan PIET HEREIJGERS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Heyndrickx Wim KOP 2013.jpg   Piet Hereijgers.jpg
        
    Wim Heyndrickx            Piet Hereijgers

     

    Vrijdag 6 mei 2016 - BEVEREN (9120)

     

    Catg.A – 69,6 km – 44 deelnemers

    1-WARD VAN DRIESSCHE (Zaffelare)

    2-Le Blon Michel

    3-Weemaes Robby

    4-Bogaert Sammy

    5-De Vlieger Jonas

    6-Van Waeyenbergh Grégory

    7-Coppens Carrera

    8-Goossens Steven

    9-Van Raemdonck Maarten

    10-Weemaes Filip

    11-Mertens Nick-12-Van Rijckeghem Steven-13-Gommers Sven-14-Robeyn Nicholas-15-Maes Bram-16-Perriëns Philippe-17-Daems Jens-18-Van Damme Danny-19-Cap Bryan-20-Van Kerchove Jonathan-21-Verhooghe Jens-22-De Witte Brecht-23-Rouan Tom-24-Maes Vincent-25-Van de Casteele Michaël-26-Wintermans Alain-27-Bekaert Tim-28-De Loor Kenneth-29-Van Vlierberghe Bart-30-Van Wiele Yannick-31-Cooman Mauro-32-Cooman Gianni-33-Van De Walle Mike-34-Baert Karel-35-Verhulst Tom-36-Van Reeth Ken-37-De Duytsche Luc-38-De Cock Bart-39-onleesbaar nummer-40-Kramer Guido-41-Van Sante Tristan-42-Fauconnier Jean-Pierre-43-Stuer Benjamin-44-Maenhout Tommy-45-Bleyaert Nicolas

     

    Catg.B – 63,8 km – 46 deelnemers

    1-WIM HEYNDRICKX (Vrasene)

    2-Verhofstadt Peter

    3-Van Roeyen Dave

    4-Wytinck Luc

    5-Neels Peter

    6-Segers Daniel

    7-De Weirdt Gino

    8-Verschelden Steven

    9-de Koning Michel

    10-Van Hautekerke Glenn

    11-De Vlieger Sven-12-Janssens Bert-13-Blockx David-14-Op De Beeck Tom-15-Vandendorpe Jeffrey-16-De Roeck Stefan-17-Baert Giovanni-18-Van Clapdorp Luc-19-Rabout Rudi-20-Claes Benny-21-Bultinck Michel-22-Somers Michèle-23-Van Drom Giovanni-24-Hanssen Gunther-25-De Cleen Wim-26-Goossens Alex-27-De Corte Peter-28-Van Raemdonck Robby-29-Evers Vincent-30-Van Goethem Benny-31-Van Honsté Kris-32-Van Guyse Danny-33-Monie Patrick-34-De Backer Tom-35-Bürgü Ramazan-36-Van Raemdonkc Kurt-37-de Wijze Kees-38-Van Loon Andy-39-Van Bosbeke Peter-40-Van Goethem Filip-41-Dedeckel Olivier-42-De Maesschalck Johan-43-Reyserhove Koen-44-Hoes Andy-45-Covents Pieter-46-Van Steelandt Geoffrey

     

    Catg.C – 63,8 km – 21 deelnemers

    1-PIET HEREIJGERS (Wortel)

    2-Braet Wim

    3-Weemaes Franky

    4-Harms Ko

    5-Suys Frank

    6-Montforts Jo

    7-Raats Kees

    8-Van Camp Freddy

    9-Mathys Dirk

    10-Braeckman Geert

    11-Roobroeck Dirk-12-Vermassen Gerrit-13-Flach Peter-14-Janssens Jozef-15-Nevejans Idesbald-16-Cossyns Marc-17-Hebbrecht Geert-18-Klompers Rudi-19-Benoot Stanny-20-Bobelijn Patrick-21-Vandebuerie Mario

     

    Catg.D – 46,4 km – 37 deelnemers

    1-Vanopstal Eddy (Mol)

    2-Watteny Patrick

    3-Lap Hans

    4-Buyens Patrick

    5-Hus Willem

    6-Donaldson Andrew

    7-Baudonck Tony

    8-Wauters Denis

    9-Van Lierde Hans

    10-Polfliet Danny

    11-De Naeghel Jozef-12-Maldrie Robert-13-Tummeleer Dirck-14-Van Oudenhove Jean-Paul-15-Maes Jos-16-Verbestel Dirk-17-Snoeck Jan-18-Steeman Juan-19-Vanhaeverbeke Jean-20-Coppers François-21-De Gucht Etienne-22-Dom André-23-De Vuyst Eddy-24-Ribbens Luc-25-Bolle Henk-26-Elst Natalie-27-Van Cleemput Paul-28-Claeys Jean-Pierre-29-Verhelst Walter-30-Lacquet Philippe-31-Dierks Jos-32-De Bie Dirk-33-D'Hondt Freddy-34-Heye Hilair-35-Van Overmeir Marc-36-Bonne Dirk-37-Camerlinckx Patrick

     

    Catg.E +65 jaar – 46,4 km – 19 deelnemers

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Van Holen Johny

    3-de Waal Wim

    4-Burggraeve Noël

    5-Thyssen Leo

    6-Snels Luc

    7-Devadder Andre

    8-Mous Willy

    9-Montforts Ad

    10-Pauwels Marcel

    11-Lockefeir Marinus-12-Van Imschoot Roland-13-Wijnen Nico-14-Hermans Luc-15-Pouwels Ben-16-Van Loon Adri-17-Vandersteen Erik-18-Brouwers François-19-Jaspers Theo

     

    Catg.E +70 jaar – 46,4 km – 8 deelnemers

    1-Vyvey Julien

    2-Coudyzer Theo

    3-D'Hont Joseph

    4-Robijns Robert

    5-Heyens Alfons

    6-Hensen Herman

    7-De Roos Willy

    8-Vandenheuvel Gilbert

     

    Niet Vergunninghouders – 69,6 km – 25 deelnemers

    1-Tytgadt Stephan (Liedekerke)

    2-Dumortier David

    3-Cap Tim

    4-Segers Jimmy

    5-Langens Tom

    6-Van Canegem Bing

    7-De Grom Christophe

    8-Rottiers Pieter

    9-Haling Patrick

    10-Vanderveken Wim

    11-Verbraeken Wim-12-Bouquet Kenneth-13-De Kimpe Nick-14-Beck Pieter-15-Maes Dimitri-16-Van Hille Glenn-17-Van Osselaer Tom-18-De Pauw Jurgen-19-Kuyps Wannes-20-De Bock Tom-21-Looman Steven-22-Koppen Cedric-23-Rombaut Maarten-24-Goossenaerts Peter-25-De Braekeleer Johan

    06-05-2016 om 21:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WAASLANDSE TTC RONDE 2016 - VERREBROEK 05/05/2016

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2016


    TTC Verrebroek2.jpg
                    Tom Van Eyck

    Donderdag 05/05/2016 – VERREBROEK – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 54
    1-VAN EYCK TOM

    2-VAN DE PERRE LIEVEN

    3-MEIR WIM

    4-SEGERS JIMMY

    5-SAEYS TOM

    6-BOUQUET KENNETH

    7-MEULEMAN MARC

    8-ANDRIES JELLE

    9-SMET KRIS

    10-KEVELEERS DAVID

    11-SPANOGHE GUIDO 12-KOPPEN CEDRIC 13-VAN DEN PLAS KURT 14-KESTELEYN BRAM 15-VAN HILLE GLENN 16-CAP TIM 17-VAN CAMP FREDDY 18-ROTTIERS PIETER 19-VAN STEIRTEGHEM FILIP 20-VAN DE VOORDE MIKE 21-MEYVIS SERGE 22-BRIJS GERT 23-VAN RAEMDONCK KURT 24-DE LILLE BEN 25-DE KIMPE NICK 26-BOGAERT GUY 27-HEYMANS KURT 28-VAN OSSELAER TOMMY 29-VAN HAUTEKERKE GLENN 30-MARIEN JIM 31-VAN DER VEKEN WIM 32-DE BEN MARK 33-VAN OSSELAER TOM 34-DUMORTIER DAVID 35-VERBRAEKEN WIM 36-VAN GAEVEREN GUNTER 37-RYCKAERT WIM 38-DIERKS PETER 39-LEENKNECHT JORDY 40-DE NEVE BART 41-VAN RAEMDONCK ROBBY 42-FELIX NICK 43-VAN BOGAERT EDDY 44-VAN GOETHEM FILIP




    ttc VERREBROEK 1.jpg
                  Cappaert Sammy

    Donderdag 05/05/2016 – VERREBROEK – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 53
    1-CAPPAERT SAMMY

    2-DE BEULE SAM

    3-VAN DE WALLE PATRICK

    4-VERSTRAETEN TOR

    5-VALCKX DIDIER

    6-VAN HAVERE JURGEN

    7-VAN DURM TOON

    8-SILVERANS KENNETH

    9-SEVERYNS STIJN

    10-DE BRUYN KENNETH

    11-VAN ASSCHE FRANK 12-MARIN IVO 13-VAN MIEGHEM MAARTEN 14-SERVERIUS JONAS 15-SERVERIUS RUDY 16-VAN GOETHEM DANIEL 17-BURM TONY 18-DE PERMENTIER KENNY 19-DAELMAN BART 20-VERMEULEN KRIS 21-BAERT DOMIEN 22-VAN MIEGHEM JEFFREY 23-SOMERS DAVID 24-VELGHE KEVIN 25-VAN OSSELAER NICO 26-DE BOCK TOM 27-DE MAESSCHALCK KOEN 28-VAN DUYSE PETER 29-DUYM MANNO 30-MANNENS GUY 31-DE CRAENE DIETER 32-VAN DEN BROECK ALAIN 33-LOEMAN STEVEN 34-VLEGELS JAN 35-GEYSELS BJORN 36-DE WILDE PHILIPPE 37-SAMSON JENTE 38-JACOBS LANDER 39-DE FIJN FRANKY 40-BRYSSINCKX DIRK

    06-05-2016 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/05/2016

    banner VWF.jpg
    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 3°Seizoenszege  !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 10°Seizoenszege !!!

    Kevin Van Raemdonck.jpg      Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

    Kevin Van Raemdonck        Patrick Cocquyt

    Donderdag 5 mei – HERDERSEM (9310) - + BK NMBS

     

    A-reeks – 75 km - 1h47 
    1.Gillian VAN RIJMENANT 

    2.Tommy Baeyens 
    3.Bjorn Coomans 
    4.Ruben Broeckaert 
    5.Kenny Govaert 
    6.Bjorn Lison 
    7.Bert Van Der Trappen 
    8.Kevin Van Den Cruijcce 
    9.Steven Tuytschaever 
    10.Pascal Heyvaert 

    B-reeks 
    – 75 km - 1h47 
    1.KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)
    2.Kevin Van De Keer 
    3.Peter Van Damme 
    4.Jerry Cooman 
    5.Jarno Verhofstadt 
    6.Gregory Schelfhout 
    7.Stijn Gidé 
    8.Kristof De Backer 
    9.Nico Verwee 
    10.Kenny Van Lent 

    C-reeks 
    – 75 km - 1h49 
    1.Mario VAN DER SICKEL 
    2.Peter Maes 
    3.Gaetan Debroux 
    4.Kris De Block 
    5.Wouter Cael 
    6.Raf Van Den Bossche 
    7.Tom De Smet 
    8.Andy Van Eesbeek 
    9.Pascal De Wolf 
    10.Kurt Pauwels 

    BK NMBS

    -35 jaar: Mathias Van Rooy 
    +35 jaar: Tom Verhoeven
    +45 jaar: Fabian Penserin
     

    D-reeks – 60 km - 1h29 
    1.Rudy REY 
    2.Bruno Bruyere 
    3.Franky Van Oyen 
    4.Franky Weemaes 
    5.Ronny Van Der Vurst 
    6.Stefaan Lintermans 
    7.Gino Primo 
    8.Jan Van De Velde 
    9.Ronny Goolaerts 
    10.Patrick Van Ransbeeck 

    E-reeks 
    - 60km - 1h28
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2.Francis De Ridder 
    3.Rudy Thomas 
    4.Ronny Paridaens 
    5.Jan Van Den Brande 
    6.Dominique Turcksin 
    7.Rene De Brucker 
    8.Luc Witman 
    9.Eddy Van Den Steen 
    10.Eddy Beirnaert 

    F-reeks 
    - 52,5 km - 1h21 
    1.Martin DURANT 
    2.Peter van de Geest 
    3.Chris Geerts 
    4.Pierre Remory 
    5.Patrick Van Renterghem 
    6.Hugo Lismont 
    7.Andre Bultinck 
    8.Jos Claessens 
    9.Jozef Deneef 
    10.Felix Luyten

    F+ -reeks - 52,5 km - 1h21
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Raymond De Meester 
    3.Theo Coudyzer 
    4.Jos Vandermeulen 
    5.Freddy Vandenberghen 
    6.Roger Beelaert 
    7.William De Cremer 
    8.Jozef Saerens 
    9.Jef De Bruyn 
    10.Luc Hermans 

    06-05-2016 om 20:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/05/2016

    VWV 2015.jpg

    Donderdag 5/05 - SCHRIEK


    Cat.A - 88 km

    1.Tom Haest

    2.Sven Vercammen

    3.Karel Docker

    4.Nick De Weerdt

    5.Peter Behiels

    6.Pieter Wijckmans

    7.Nico Indekeu

    8.Yoeri Beyens

    9.Koen Heremans

    10.Filip De Wyngaert

    11.Stijn Rombouts 12.Joris Geuers 13.Hans Van Nyen 14.Dieter Jacobs 15.Niels Van Kerkhoven 16.Kristof Wijckmans 17.Sjors Hooyen 18.Michael Bullens 19.Louis Eggers 20.Joris Verheyden 21.Dave Vennincx 22.Sven Mombaerts 23.Andy Muylst 24.Jean Paul De Busser 25.Roel Christael

     

    Cat.C - 63 km

    1.Kris Witvrouwen

    2.Peter Dockx

    3.Filip Thijs

    4.Peter Aerts

    5.Dany Willems

    6.Ivan Verschueren

    7.Luc Peeters

    8.Peter Bocken

    9.Wim Meir

    10.Mario Verbinnen

    11.Bart Deckers 12.Gino Heremans 13.Wim Vanberghen 14.Jan Peeters 15.Benny Stevens

     

    Cat.D - 63 km

    1.Philippe Wauters

    2.Johnny Vertessen

    3.Marc De Cock

    4.Luc Van Roy

    5.Bernard Hakir

    6.Eddy Vaes

    7.Bruno Brabants

    8.Hans Wuyts

    9.Marc Vandenwijngaerden

    10.Harry Maes

    11.Bart Haccuria 12.Jan Cortoos 13.Luc Van Den Broeck 14.Andre Prinsen 15.Daniel Van Der Mieren

     

    Cat.E - 63 km

    1.Sus Auwers

    2.Ellen Van Loy

    3.Rene Van Gils

    4.Andre Volkaerts

    5.Roland De Geest

    6.Louis Van den Broeck

    06-05-2016 om 20:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DESTELBERGEN VAN DONDERDAG 06/05/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DESTELBERGEN VAN DONDERDAG 06/05/2016     


    Donderdag 05/05/2016 DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 118,3 km - 44,23 km/h 

    Aantal deelnemers: 119 - Opgevers: 12

    1 LAURENS POELMAN uit Kalken DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    6 DE WILDE Arno INDIVIDUEEL

    7 BOSSAER Gatien ISOREX CYCLING TEAM

    8 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    9 DE WINTER Peter NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    10 VAN DE WIELE Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    11 LINTEN Tom 12 DE SMUL Guust 13 VERHOEVEN Nico 14 LIEVENS Niels 15 DE FAUW Ken Kiefer 16 DE VOS Gilles 17 DE GREVE Maxim 18 CLAES Gert 19 VANDENBOSSCHE Cedric 20 STROOSNIJDER Michel NED 21 CATELYN Gieljan 22 DE BOCK Yoni 23 VAN HYFTE Steven 24 PIETERS Bart 25 VAN ROOSBROECK Patrick 26 ADRIAENSEN Michael 27 VERHEYEN Jelle 28 DE ZUTTER Kristof 29 SAVELON Arne 30 DE BOECK James 46 VERCAUTEREN Tim 47 CALLEBAUT Kevin 48 CLAUS Dieter 63 WANTE Nick 64 VAN GOETHEM Kevin 70 DE BOCK Jelle 73 HEYNS Kristoff 74 VAN BUGGENHOUT Joeri 80 WAELKENS Dave 84 ILEGEMS Ken 97 OTT Stefan 99 MAES Vincent 100 DE OST Jarne 104 DEMETER Renaat
    RITA8637.JPG
    Winnaar te Destelbergen Laurens Poelman met de bloemen en de supporters.
    RITA8652.JPG
                                 Winnaar Laurens Poelman met de bloemen.
    RITA8650.JPG
    RITA8555.JPG
    Aankomst van winnaar Laurens Poelman voor Laurent Pieters en Jens De Meyere.
    RITA8554.JPG
    RITA8569.JPG
    RITA8461.JPG
    RITA8375.JPG
    RITA8239.JPG
    RITA8197.JPG
    RITA8182.JPG
    RITA8127.JPG
    RITA8103.JPG
    RITA8073.JPG
    RITA8045.JPG
    RITA8003.JPG
    RITA8000.JPG
    RITA7991.JPG
    RITA7984.JPG
    RITA7979.JPG
    RITA7959.JPG
    RITA7907.JPG
    RITA7902.JPG
    RITA7866.JPG
    RITA7860.JPG
    RITA7846.JPG
    RITA7832.JPG
              De start te Destelbergen van de Elite z.c. & U23 met 119 deelnemers.



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-05-2016 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LAURENS POELMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan MICHIEL DIELEMAN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Laurens Poelman KOP 2015.jpg  Michiel Dieleman.jpg 

       Laurens Poelman            Michiel Dieleman

    Donderdag 05/05/2016 - ERPE-MERE (O) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 179,6 km - 41,72 km/h

    DWARS DOOR DE VLAAMSE ARDENNEN - Aantal deelnemers: 182 - Opgevers: 105
    1 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    2 EDMONSON Alexander AUS AUSTRALIA NATIONAL TEAM

    3 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    5 PLANCKAERT Edward LOTTO SOUDAL

    6 DE GREEF Robbert NED CYCLINGTEAM JOIN-S / DE RIJKE

    7 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX

    8 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    9 DELTOMBE Kevin LOTTO SOUDAL

    10 SHAW JAMES Callum GBR LOTTO SOUDAL

    11 NAESEN Lawrence 12 DELFOSSE Sébastien 13 VAN STEENBERGEN Jori 14 MAES Alexander 15 DECLERCQ Benjamin 16 STASSEN Julien 17 VAN DEN BERG Jim NED 18 VANREYTEN Joachim 19 BOL Cees NED 20 DE ROOZE Niels 21 KUEN Maximilian AUT 22 HOLLER Nikodemus GER 23 MULLER Patrick SUI 24 PICOUX Maximilien 25 HAVIK Piotr NED 26 CENTRONE Ivan LUX 27 TAMINIAUX Lionel 28 DE WITTE Mathias 29 GEERINCKX Ruben 30 BALLET Mathias 54 DE JONGHE Kevin 57 VAN DEN BOSSCHE Angelo 63 FRANCKAERT Gregory 68 VERRAES Benjamin

     

    05/05/2016 WIELSBEKE (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 139,5 km - 43,35 km/h 

    Aantal deelnemers: 103 - Opgevers: 31

    1 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    5 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    8 COP Jurgen MIX1 RUDICO - DRC -RABC

    9 VERBEKE Stijn MIX1 RUDICO - DRC -RABC

    10 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 DESMET Jani 12 VAN COUTER Stein 13 FABRI Hannes 14 LANGEDOCK Mathieu 15 CANNINGS Cory NZL 16 CASIER Arne  17 LAPIERE Ward 18 VANHOUTTEGHEM Cedric 19 HAERINCK Steven 20 DELAMEILLEURE Mathias 21 BOUTTÉ Jordy 22 VANLUCHENE Mats 23 DE MAREZ Ruben 24 LEWIS Adam GBR 25 COMMEYNE Steffen 26 DREDGE Christopher GBR 27 BURTON Jérémy 28 DE VRIESE Stijn 29 BRUYNEEL Giel 30 RUBBEN Sander 62 MARIN Glenn

     

    05/05/2016 DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 118,3 km - 44,23 km/h 

    Aantal deelnemers: 119 - Opgevers: 12

    1 LAURENS POELMAN uit Kalken DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    6 DE WILDE Arno INDIVIDUEEL

    7 BOSSAER Gatien ISOREX CYCLING TEAM

    8 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    9 DE WINTER Peter NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    10 VAN DE WIELE Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    11 LINTEN Tom 12 DE SMUL Guust 13 VERHOEVEN Nico 14 LIEVENS Niels 15 DE FAUW Ken Kiefer 16 DE VOS Gilles 17 DE GREVE Maxim 18 CLAES Gert 19 VANDENBOSSCHE Cedric 20 STROOSNIJDER Michel NED 21 CATELYN Gieljan 22 DE BOCK Yoni 23 VAN HYFTE Steven 24 PIETERS Bart 25 VAN ROOSBROECK Patrick 26 ADRIAENSEN Michael 27 VERHEYEN Jelle 28 DE ZUTTER Kristof 29 SAVELON Arne 30 DE BOECK James 46 VERCAUTEREN Tim 47 CALLEBAUT Kevin 48 CLAUS Dieter 63 WANTE Nick 64 VAN GOETHEM Kevin 70 DE BOCK Jelle 73 HEYNS Kristoff 74 VAN BUGGENHOUT Joeri 80 WAELKENS Dave 84 ILEGEMS Ken 97 OTT Stefan 99 MAES Vincent 100 DE OST Jarne 104 DEMETER Renaat

     

    05/05/2016 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 108 km - 42,31 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - Opgevers: 12

    1 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    2 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 SMET Guy CIBEL B CLUB

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    6 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    7 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    9 HUYSSER Jeroen DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 BEUSELINCK Briek VIND! CYCLING PROJECT

    11 DEGEZELLE Kevin 12 TOORTELBOOM Frederik 13 DEJONGHE Bram 14 VANDER MEIREN Ward 15 WYDOOGHE Jaron 16 SABBE Enzo 17 CADRON Julien 18 BOUTEN Migel 19 DE SCHUYTER Arne 20 LOWYCK Jesse 21 LANNOO Jaromir 22 VANDENBERGHE Nick 23 DE NAEGHEL Manuel 24 VYNCKE Marco 25 BOUTTÉ Kenzie 26 VERVERKEN Pieter 27 COURTENS Olivier 28 VANDAELE Philip 29 LEFEVER Nico 30 BEAUPREZ Benjamin

     

    05/05/2016 SINT-MARTENS-BODEGEM (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 41,07 km/h 

    Aantal deelnemers: 74 - Opgevers: 25

    1 MICHIEL DIELEMAN uit Hamme CIBEL-CEBON

    2 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 MOMBAERTS Johan FRA BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    8 HEYNS Nils PROFEL - UNITED C.T.

    9 REYNAERTS Wim HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    11 BOERSMA Willem CAN 12 SNYERS Jari 13 LELEU Antoine 14 DECOSTER Gert-jan 15 PEERSMAN Gerben 16 PHILIPS Jonas 17 VAN NUFFELEN Glen 18 MERCKX Niels 19 COOLS Alexander 20 ROGIER Stef 21 DE PAUW Stijn 22 VAN ROY Simon 23 VANDERHEYDEN Jens 24 SCHOEVAERS Ward 25 TIMMERMANS Tom 26 TOELEN Alex 27 MAESEN Dries 28 DE VILLE Jelle 29 PAASSCHENS Mathijs 30 ROELS Sam

    06-05-2016 om 19:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Rune Herregodts KOP 2016.jpg 

        Rune Herregodts

    Donderdag 05/05/2016 LEDE-WANZELE (O) - Dames Elite - 90 km - 38,03 km/h 

    Aantal deelnemers: 114 - Opgevers: 40
    1 DE JONG Thalita NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    2 KOPECKY Lotte LOTTO-SOUDAL LADIES

    3 LENNE Rikke DEN TEAM CRESCENT

    4 SANCHEZ Julia ARG XIRAYAS SAN LUIS

    5 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    6 DE BAAT Kim LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    7 KNUTSSON Frida SWE TEAM ORMSALVA ATHLETIC CLUB

    8 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 RIST Liisi EST KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 GASS Daniela GER WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11 MEYVISCH Molly 12 DEBBOUDT Sylvia 13 PILZ Estefania ARG 14 VAN DEN STEEN Kelly 15 ROTMAN Lotte 16 THELBERG Emmy SWE 17 AGUIRRE Talia ARG 18 WOTSCH Melanie GER 19 VAN GEYT Laura 20 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 21 VANDER SANDE Elise 22 LEVIN Tilina SWE 23 DUSART Elodie FRA 24 VAN DOORSLAER Annelies 25 PEETERS Jinse 26 BERTON Fatima 27 THILL Laurence LUX 28 PINTOS Valeria ARG 29 HAERS Carolien 30 DE QUINT Pia 42 ACCOE Joyce

     

    05/05/2016 WILSELE-PUTKAPEL (B) - Juniores - 85 km - 41,77 km/h 

    Aantal deelnemers: 93 - Opgevers: 32

    1 VAN ENDE Wouter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    3 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    5 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 BOUTS Jens SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 VENNER Quentin SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 SERRÉ Stef YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 VERBEECK Sven 12 BORGERS Gilles 13 BROOS Alain NED 14 RADOUX Robin 15 BERO Sean 16 GALICIA Seppe 17 STICKENS Robin 18 FONTIJNE Niels NED 19 MOESKOPS Jiry 20 MOONS Rik 21 PIRA Senna 22 PENSON Tim NED 23 VERBIST Alexander 24 MEYERS Vincent 25 DE VOS Lenn 26 HEINDERSON Maths 27 VAN DYCK Dries 28 VAN ESCH Jarno NED 29 MEENS Johan 30 DELANGHE Niels 51 DE ROP Michiel

     

    05/05/2016 HARELBEKE (W) - Juniores - 90 km - 41,19 km/h 

    Aantal deelnemers: 110 - Opgevers: 29

    1 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 BLOUWE Louis TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    4 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VANDERBEKEN Brent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VERBEECK Qwinten TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 BAILLIEVIER Kilian CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 BEYENS Matisse K.V.C. DEINZE VZW

    10 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 HELSMOORTEL Dwight 12 HAELTERMAN Glen 13 DEBEIR Arno 14 VERHULST Lothar 15 TREVE Giovanni 16 PLOVIE Tom 17 ANECA Seppe 18 FARVACQUE Axel 19 BONNE Bert 20 KELLER Jesper NED 21 IRVINE Declan AUS 22 VANDENDRIESSCHE Stef 23 BOUCKAERT Louis 24 LORIES Quinten 25 VOLKAERT Jonas 26 DESAL Cériel 27 LIEVENS Dayvin 28 VAN KEIRSBULCK Engelbert 29 DESCHUYTTER Casper 30 GOOSSENS Stijn

     

    05/05/2016 PEPINGEN-BOGAARDEN (B) - Juniores - 94 km - 39,7 km/h 

    Aantal deelnemers: 62 - Opgevers: 12

    1 VAN ELZAKKER Wout NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 BOK Willem NED TWC PIJNENBURG

    3 SWEENY Harrison AUS SPIE DOUTERLOIGNE

    4 VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 DEJONGHE Roeland YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 BRIJS Jasper VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 GOOSSENS Rob 12 BAUTERS Arne 13 VERBEKEN Dave 14 DE BEULE Jordi 15 BEKAERT Yentl 16 DE VOS Kwinten 17 BIERKENS Tim NED 18 NEVENS Tibo 19 VAGENENDE Liam 20 PAUWELS Tijl 21 VAN DEN HAUTE Bram 22 DE WILDE Gilles 23 VAN EECKHOUT Len 24 SERNEELS Dieter 25 VAN LIPPEVELDE Sander 26 VAN DE VELDE Guillaume 27 VAN ROY Arne 28 FRANÇOIS Casper 29 CONTER Ken LUX 30 DETIENNE Victor 38 GEERINCK Dries 40 DE GROODT Jordy 50 VERHEIJEN Geert NED

     

    05/05/2016 SLEIDINGE (O) - Juniores - 84 km - 41,83 km/h 

    Aantal deelnemers: 76 - Opgevers: 14

    1 RUNE HERREGODTS uit VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    3 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    4 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5  LOEYS Jarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    9 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 DE NEVE Joerik SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    11 MOREELS Louis 12 KETELAARS Xavier NED 13 DE TEMMERMAN Yonie 14 PEMEN Diederik 15 VAN MELLAERT Laurens 16 VAN DEN EEDE Lauri 17 KOOTSTRA Michael NED 18 VANOVERBERGHE Jens 19 HEYNDERICKX Hannes 20 DE CLERCQ Yente 21 LUYSSEN Greg 22 VAN RIJSBERGEN Polle NED 23 STEYNEN Reno 24 VERMEULEN Steven 25 BAERT Jordi 26 MILLIAU Vince 27 DE SCHRIJVER Dries 28 DUTOO Jérémy 29 DE VRIENDT Niels 30 COPPIETERS Jeroen 35 DECLEYRE Jens 38 VAN PETEGHEM Trifonius 42 HELSEMANS Quinten 51 BRUGGEMAN Lorenzo

     

    05/05/2016 HOBOKEN (A) - Dames Jeugd - 52 km - 33,53 km/h

    Dames nieuwelingen - deelnemers: 31 - Opgevers: 5

    1 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VAN BOKHOVEN Julia NED TWC PIJNENBURG

    3 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 DELESTRAIT Camille VELO CLUB OEUDEGHIEN

    6 RENDERS Luna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    7 FEYTENS Ellen INDIVIDUEEL

    8 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 MESU Daphne NED BREDA

    10 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    18 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

     

    Dames junioren - deelnemers: 24 - Opgevers: 4

    1 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 HELLEMONS Daimy NED DRC JAN VAN ARCKEL

    3 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    4 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    5 GOOSSENAERTS Chloe FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    6 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    7 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    8 THEUNIS Tatjana JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 SCHEPERS Yana ISOREX CYCLING TEAM

    10 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    06-05-2016 om 19:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 05/05/2016
    HERK-DE-STAD (LB) - Nieuwelingen - 65 km - 34,31 km/h 

    Aantal deelnemers: 32 - Opgevers: 0

    1 LINDELAUF Melvin NED MAASLANDSTER

    2 PIRNAIJ Râven NED SPORT EN MOEDIG GENK

    3 VAN AERT Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    7 JANSEN Nils NED WV SCHIJNDEL

    8 VAN OLMEN Siebe KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    9 DIRVEN Roy NED TWC DE KEMPEN

    10 VANBROEKHOVEN Finn ACROG - BALEN BC

     

    05/05/2016 KUMTICH (B) - Nieuwelingen - 63 km - 35,57 km/h 

    Aantal deelnemers: 26 - Opgevers: 8

    1 KOPECKY Tomas NED LRTV SWIFT

    2 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    3 LAROY Bjarne LARES-DOLTCINI CT

    4 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VAN DEN BORNE Willem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VERHOEVEN Jesse LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 GYS Tuur LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 VAN KERCKHOVE Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99

    10 ERAUW Thiemo LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    05/05/2016 LAARNE (O) - Nieuwelingen - Kampioenschap van Vlaanderen

    1° jaars: 63 km - Aantal deelnemers: 96 - Opgevers: 2 - 38,36 km/h

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BKCP

    2 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 PAULUS Milan LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 BEECKMAN Brent C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    7 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    38 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    45 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    56 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    67 PAUWELS Käi PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    89 DE PRAETERE Ben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    2° jaars: 70 km - Aantal deelnemers: 118 - Opgevers: 8 - 40,67 km/h

    1 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    5 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VERVLOESEM Xandres SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    8 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    10 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    55 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    57 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    71 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    96 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    97 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    99 HEERWEGH Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    05/05/2016 SLEIDINGE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 38,35 km/h 

    Aantal deelnemers: 57 - Opgevers: 9

    1 MAAS Edo NED RWC AHOY

    2 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    3 BUITENDIJK Ruben NED UWTC DE VOLHARDING

    4 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE NIJS Maarten NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    7 BARBÉ Davy C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    8 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 KERKHOFS Matthias WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 ATTANASIO Uernesto NED UWTC DE VOLHARDING

    11 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    32 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    47 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    05/05/2016 ZWEVEGEM KREUPEL (W) - Nieuwelingen - 62 km - 38,36 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - Opgevers: 2

    1 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 GOSSEYE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    5 KERCKHAERT Jochem NED MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DELAERE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 SUYS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 LECHANTRE Bastien FRA ROUBAIX LILLE METROPOLE

    9 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 BEERNAERT David TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    06-05-2016 om 19:43 geschreven door kenny


    05-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BEVEREN VAN WOENSDAG 04/05/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BEVEREN VAN WOENSDAG 04/05/2016     


    Woensdag 04/05/2016 BEVEREN-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km - 43,84 km/h 

    Aantal deelnemers: 67- Opgevers: 12

    1 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 SIMPSON Bayley CAN TRC

    3 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 EEFTING Roy NED WV DE JONGE RENNER

    7 CANT Jelle ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    8 CAVES Aiden CAN TRC

    9 BAKKER Bjorn NED WV DE JONGE RENNER

    10 MAZZONE Leon GBR ILLI BIKES

    11 SEGERS Joren 12 LIEVENS Niels 13 VANDENBUSSCHE Jari 14 VAN DEN BERGHE Jeroen 15 VERTESSEN Mathias 16 LOWIK Robin NED WV 17 AKKERMANS Lars NED 18 JEHIN Kevin 19 VAN GUYSE Jarno 20 ONGHENA Matthias 21 HEIRBAUT Tony 22 BEIRNAERT Wim 23 JOYCE Sean NZL 24 VAN DE PERRE Dimitri 25 VERBESTEL Robin 26 DE GREYT Willem 27 JANSSENS Jarrid 28 BONTINCK Karel 29 BOERSMA Willem 30 VAN DER BURG Joost NED 34 PEIRSMAN Davy 36 HEYNS Kristoff 38 PERSOON Wouter 39 WIELANDT Sven 40 DILLEN Ruben 41 PEETERS Danny 42 MAES Jef 43 GOUDKET Jeroen 46 MEUL Robby 50 NYS Mattias 51 MAES Bryan 52 VAN DE CASTEELE Michael 53 VAN DEN BRANDEN Mathias
    RITA7781.JPG
    Het podium te Beveren met winnaar Kristof Dhollander, Bayley Simpson en Steven De Landtsheer.
    RITA7774.JPG
                                   Winnaar Kristof Dhollander met de bloemen.
    RITA7793.JPG
                             Een woordje uitleg van winnaar Kristof Dhollander.
    RITA7790.JPG
    RITA7729.JPG
                             Aankomst van winnaar Kristof Dhollander te Beveren.
    RITA7734.JPG
    Steven De Landtsheer spurt naar plaats 3 voor Tim Vercauteren en Kurt Eeckhout.
    RITA7739.JPG
    RITA7543.JPG
    RITA7530.JPG
                                  Mattias Nys en Michael Van De Casteele.
    RITA7524.JPG
    RITA7454.JPG
    RITA7379.JPG
                           Vooraan Sven Wielandt en Matthias Onghena.
    RITA7340.JPG
    RITA7326.JPG
    RITA7320.JPG
                         Een poging om voorop te geraken van Matthias Nys.
    RITA7291.JPG
    RITA7270.JPG
    RITA7267.JPG
    RITA7251.JPG
    RITA7241.JPG
                                     Vooaraan Ruben Dillen uit Melsele.
    RITA7221.JPG
    RITA7217.JPG
    RITA7203.JPG
    RITA7199.JPG
    RITA7169.JPG
    RITA7158.JPG
    RITA7148.JPG
    RITA7138.JPG
    RITA7125.JPG
                    Start te Beveren van de Elite z.c. & U23 met 67 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-05-2016 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Kristof Dhollander.jpg 

        Kristof Dhollander


    Woensdag 04/05/2016 BEVEREN-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km - 43,84 km/h 

    Aantal deelnemers: 67- Opgevers: 12

    1 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 SIMPSON Bayley CAN TRC

    3 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 EEFTING Roy NED WV DE JONGE RENNER

    7 CANT Jelle ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    8 CAVES Aiden CAN TRC

    9 BAKKER Bjorn NED WV DE JONGE RENNER

    10 MAZZONE Leon GBR ILLI BIKES

    11 SEGERS Joren 12 LIEVENS Niels 13 VANDENBUSSCHE Jari 14 VAN DEN BERGHE Jeroen 15 VERTESSEN Mathias 16 LOWIK Robin NED WV 17 AKKERMANS Lars NED 18 JEHIN Kevin 19 VAN GUYSE Jarno 20 ONGHENA Matthias 21 HEIRBAUT Tony 22 BEIRNAERT Wim 23 JOYCE Sean NZL 24 VAN DE PERRE Dimitri 25 VERBESTEL Robin 26 DE GREYT Willem 27 JANSSENS Jarrid 28 BONTINCK Karel 29 BOERSMA Willem 30 VAN DER BURG Joost NED 34 PEIRSMAN Davy 36 HEYNS Kristoff 38 PERSOON Wouter 39 WIELANDT Sven 40 DILLEN Ruben 41 PEETERS Danny 42 MAES Jef 43 GOUDKET Jeroen 46 MEUL Robby 50 NYS Mattias 51 MAES Bryan 52 VAN DE CASTEELE Michael 53 VAN DEN BRANDEN Mathias

    05-05-2016 om 19:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 05/05/2016
    BETEKOM (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    05/05/2016 PETEGEM-DEINZE (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    05/05/2016 LEDEGEM (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    05/05/2016 HOBOKEN (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    05-05-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    04-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 04/05/2016

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Benny Vercauteren en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 22 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Mooi en zacht lenteweer en dus ideale omstandigheden voor de midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een strak tempo zodat iedereen goed kon volgen. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 114 km, het gemiddelde was goed voor 34,6 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Patrick Deyaert , Rudy Thysman , Jurgen Maes , William Despeels , Dirk Heyrman , Dr.Frank De Winter , Cedric Koppen , Ludwig De Bock , Eric Vermeulen , Franky De Witte , Walter Meseure , Eugéne Bosman , Benny Vercauteren , Pascal Brack , Dirk Cleys , Marc De Smedt , Cornelis Van Der Haeven , Davy Reyniers , Olaf Van Osselaer , Dirk De Pauw , Sander De Pestel en Kenny Janssens.

    04-05-2016 om 19:12 geschreven door kenny


    03-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 03/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 03/05/2016
    HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 39,82 km/h 

    Aantal deelnemers: 27 - Opgevers: 1

    1 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO

    4 EEFTING Roy NED WV DE JONGE RENNER

    5 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    7 CASIER Arne PCT TOMACC

    8 SVENSSON Marcus SWE MöLNDALS RODDKLUB

    9 KOOIJMAN Jaap NED WV DE JONGE RENNER

    10 BOUTTÉ Jordy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    11 JONCKHEERE Michael 12 BOUVRY Kenny 13 LOWIK Robin NED 14 CASIER Robbe 15 VAN DER BURG Joost NED 16 TOORTELBOOM Frederik 17 LOWYCK Jesse 18 VANDER MEIREN Ward 19 VANTHOURNOUT Brecht 20 CLAUW John-ross 21 DE DECKER Steven 22 VICTOOR Benito 23 HUYSSER Jeroen 24 DECEUNINCK Nico 25 D´HONDT Jari 26 SCHOL Steven

    03-05-2016 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 08/05/2016 - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP DAMES JEUGD TE ZWIJNDRECHT !!!
    PK Zwijndrecht.jpg

    Bron: Gilbert De Paepe

    03-05-2016 om 11:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 02/05/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 02/05/2016     


    Maandag 02/05/2016 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 109 km - 43,77 km/h 

    Aantal deelnemers: deelnemers: 99 - Opgevers: 13

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 DIEPENDAELE Timmy WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 VANMEENEN Jordy 12 LELEU Antoine 13 VERSICHEL Davy 14 GOOSSENS Kenny 15 VAN STEENBERGHEN Jori 16 COP Jurgen 17 ROTTY Glenn 18 DE PAEPE Johannes 19 VAN DER BURG Joost 20 VERMASSEN Jens 21 PIETERS Frederik 22 NOELS Sven 23 RASSCHAERT Kevin 24 LOWIK Robin 25 VANDYCK Niels 26 WYNANTS Nick 27 ROVERS Stijn NED 28 DHOLLANDER Kristof 29 MOENS Jens 30 VAN GUYSE Jarno 31 VERCAUTEREN Tim 34 PEIRSMAN Davy 35 MEUL Robby 37 POELMAN Laurens 38 FRANCKAERT Gregory 40 VERBEKE Stijn 43 VAN DAMME Bart 45 GIDÉ Stijn 48 TEN HARTOG Guy 64 MAES Bryan 68 SMET Jochem 71 PEETERS Danny 74 VERHOFSTADT Peter 75 DE GREYT Willem 76 OTT Stefan 78 WEEMAES Filip 80 VAN ROOSBROECK Patrick 85 HEIRBAUT Tony

    RITA7068.JPG
          Winnaar Joeri Stallaert en Gianni Marchand samen met de supporters.
    RITA7066.JPG
    Winnaar Joeri Stallaert krijgt de bloemen samen met ploegmaat Gianni Marchand
    uit de handen van Burgemeester Lieven Dehandschutter.
    RITA7074.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Joeri Stallaert.
    RITA7082.JPG
                                    Joeri Stallaert en Gaspard Van Peteghem.
    RITA7076.JPG
                 Gianni Marchand en burgemeester Lieven Dehandschutter.
    RITA7084.JPG
    RITA6983.JPG
           Aankomst van winnaar Joeri Stallaert met ploegmaat Gianni Marchand.
    RITA6950.JPG
                         De 2 koplopers Gianni Marchand en Joeri Stallaert.
    RITA6991.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Jo Maes voor Timmy Diependaele en Rienno Stofferis.
    RITA7021.JPG
    RITA6907.JPG
    RITA6855.JPG
    RITA6726.JPG
    RITA6689.JPG
    RITA6672.JPG
    RITA6541.JPG
    RITA6492.JPG
    RITA6490.JPG
    RITA6487.JPG
    RITA6454.JPG
    RITA6428.JPG
    RITA6417.JPG
    RITA6401.JPG
    RITA6369.JPG
    RITA6338.JPG
    RITA6337.JPG
    RITA6333.JPG
    RITA6304.JPG
    RITA6302.JPG
    RITA6293.JPG
    RITA6290.JPG
    RITA6257.JPG
    RITA6226.JPG
                      De start te Sinaai van de Elite z.c. & U23 met 99 deelnemers.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-05-2016 om 09:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 02/05/2016
    SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 109 km - 43,77 km/h 

    Aantal deelnemers: deelnemers: 99 - Opgevers: 13

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 DIEPENDAELE Timmy WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 VANMEENEN Jordy 12 LELEU Antoine 13 VERSICHEL Davy 14 GOOSSENS Kenny 15 VAN STEENBERGHEN Jori 16 COP Jurgen 17 ROTTY Glenn 18 DE PAEPE Johannes 19 VAN DER BURG Joost 20 VERMASSEN Jens 21 PIETERS Frederik 22 NOELS Sven 23 RASSCHAERT Kevin 24 LOWIK Robin 25 VANDYCK Niels 26 WYNANTS Nick 27 ROVERS Stijn NED 28 DHOLLANDER Kristof 29 MOENS Jens 30 VAN GUYSE Jarno 31 VERCAUTEREN Tim 34 PEIRSMAN Davy 35 MEUL Robby 37 POELMAN Laurens 38 FRANCKAERT Gregory 40 VERBEKE Stijn 43 VAN DAMME Bart 45 GIDÉ Stijn 48 TEN HARTOG Guy 64 MAES Bryan 68 SMET Jochem 71 PEETERS Danny 74 VERHOFSTADT Peter 75 DE GREYT Willem 76 OTT Stefan 78 WEEMAES Filip 80 VAN ROOSBROECK Patrick 85 HEIRBAUT Tony

    03-05-2016 om 09:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/05/2016

    VWV 2015.jpg

    Maandag 2/05 - Putte-Grasheide (2580)


    Cat.A - 88,2 km

    1.Nick De Weerdt

    2.Joris Verheyden

    3.Jef Van Olmen

    4.Filip De Wyngaert

    5.Peter Bocken

    6.Mattias Van Rooy

    7.Jochem Ramaekers

    8.Senne Steegmans

    9.Mathias Boon

    10.Mathias Van Der Sande,

    11.Pieter Wijckmans 12.Gert Dieltjes 13.Nico Indekeu 14.Kris Bunken 15.Tomas Leysen 16.Louis Eggers 17.Jean Pepinster 18.Kristan Steegmans 19.Lorenz Mirolo 20.Koen Vertommen 21.Kevin Van Looveren 22.Frederick Seynaeve 23.Jef De Batist 24.Sebastien Pepinster 25.Wannes Gallicia

     

    Cat.C - 63 km

    1.Kris Witvrouwen

    2.Koen Heremans

    3.Ivan Verschueren

    4.Gert Hermans

    5.Christophe Adams

    6.Wim Van Uffel

    7.Wim Van Avondt

    8.Hans Van Bael

    9.Marc Minnen

    10.Gert De Proost

    11.Stefaan Lintermans 12.Gunter Vogels 13.Tom De Beer 14.Serge Compere 15.Mario Verbinnen

     

    Cat.D - 63 km

    1.Luc Van Roy

    2.Philippe Wauters

    3.Daniel Van Der Mieren

    4.Bernard Hakir

    5.Ronny Goolaerts

    6.Eddy Vaes

    7.Bruno Brabants

    8.Harry Maes

    9.Wim Van Thielen

    10.Mario Pauwels

    11.Simon Yearsley 12.Tom De Backer 13.Joris Verdeyen 14.Jan Maegh 15.Jan Cortoos

     

    Cat.E - 63 km

    1.Sus Auwers

    2.Andre Volkaerts

    3.Roland De Geest

    4.Louis Van den Broeck

    5.Marcel Van Chéélen

    6.Daniél Abts

    03-05-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    02-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/05/2016

    KBWB Banner 2013.jpg
    Zondag 01/05/2016 BORLO (LB) - U23 - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – 29,4 km

    Aantal deelnemers: 32

    1 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 PALM Martin COLOR CODE ARDEN BEEF

    3 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    4 BIERMANS Jenthe SEG RACING ACADEMY

    5 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    6 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 GOOLAERTS Stijn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 BEULLENS Cedric EFC-ETIXX

    11 DEWULF Stan 12 VANACKER Bjarne 13 DEBUY Anthony 14 VAN TILBORGH Brent 15 VANDEWALLE Matthias 16 LOENDERS Glenn 17 STAS Brecht 18 PIETERS Laurent 19 PATTYN Jeroen 20 HAVERALS Lars 21 BOUSSAER Bryan 22 ROTTY Glenn 23 BRULEZ Miqele 24 DE HAES Jorden 25 CLAUW Yente 26 TOELEN Alex 27 ROGIER Stef 28 GEERTS Jesse 29 DE VYLDER Lindsay 30 SCHOTTE Lauwrence 31 ROSSEEUW Robin 32 BADA Florian

     

    01/05/2016 BORLO (LB) - Juniores - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – 29,4 km

    Aantal deelnemers: 34

    1 PHILIPSEN Jasper ACROG - BALEN BC

    2 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES

    3 DEMEYERE Torsten MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    5 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DEMOLDER Stijn ACROG - BALEN BC

    10 VANHOOF Ward ACROG - BALEN BC

    11 VANDERMOSTEN Tom 12 DE PESTEL Sander 13 MEEUS Jordi 14 COLMAN Alex 15 PEMEN Diederik 16 VANDROMME Alessandro 17 FRANCEN Joeri 18 MONDELAERS Jarno 19 DE BEULE Jordi 20 BLOUWE Louis 21 D ANGELO Ugo 22 HEYE Alan 23 DELEU Arnaud 24 VANDERBEKEN Brent 25 VAN TRICHT Stan 26 VAN ROOIJ Thijs 27 LOWIE Stan 28 MARIT Arne 29 VERCAMST Wesley 30 DETHIER Bastien 31 DE VRIENDT Niels 32 LAUWENS Feddrik 33 DE KEE Glenn 34 DESCAMPS Thomas

     

    01/05/2016 BORLO (LB) – Dames U23 - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – 29,4 km

    Aantal deelnemers: 6

    1 KOPECKY Lotte LOTTO-SOUDAL LADIES

    2 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D OR

    3 VANDENBULCKE Jesse LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 ALLAERT Ine KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 ZEGERS Kato ISOREX CYCLING TEAM

    6 LIESENS Karolien ISOREX CYCLING TEAM

     

    01/05/2016 BORLO (LB) – Dames Juniores - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – 14,7 km

    Aantal deelnemers: 15

    1 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    2 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    4 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    5 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    7 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 HEYNS Joyce ACROG - BALEN BC

    9 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 MARIEN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    11 LOUCHAERT Justine 12 MINET Cloé 13 CLAUS Marjon 14 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 15 GOOSSENAERTS Chloe


    01/05/2016 BORLO (LB) – Nieuwelingen 2°jaars - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – 14,7 km

    Aantal deelnemers: 37

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    4 WERNIMONT Nicolas ACROG - BALEN BC

    5 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    11 DANIELS Lars 12 VERCRUYSSE Gilles 13 MINET Antoine 14 VAN MULDERS Brent 15 ROOSE Matteo 16 LIEVENS Lars 17 WALRAED Jesper 18 DETHY Matthis 19 VINCENT Johan 20 SEGAERT Brent 21 VERVLOESEM Xandres 22 DESPONTIN Pierre 23 TORDEUR Niels 24 VAN ROY Yannnick 25 GOSSEYE Milan 26 WAUTERS Bram 27 BOMBOI Davide 28 GADENNE Kevin 29 COLLIE Lars 30 STERCKX Domien 31 DELCOMMUNE Martin 32 VAN CAMPENHOUT Sven 33 COVELIERS Seppe 34 DOGGEN Sander 35 TUSCANO Alessandro 36 SCHURMANN Jordan 37 GELDHOF Wannes

     

    01/05/2016 BORLO (LB) – Nieuwelingen 1°jaars - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – 14,7 km

    Aantal deelnemers: 27

    1 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    2 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 STIPPELMANS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

     4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    5 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    6 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 SCHARRE Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    10 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN RANSBEECK Josse 12 SQUIRE Ben 13 BUIJSSE Lukas 14 WAEYAERT Arno 15 DE CLEEN Wouter 16 PAULUS Milan 17 DHAEYE Enrico 18 VERCAUTEREN Thomas 19 WILLEMS Jago 20 BONNET Théo 21 CLAEYS Laurent 22 SAYOEN Lander 23 HERBOTS Inty 24 LELEU Audric 25 DEFEVER Perico 26 VANWALLEGHEM Casper 27 BROHIC Thomas

     

    01/05/2016 BORLO (LB) – Dames Nieuwelingen - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – 14,7 km

    Aantal deelnemers: 15

    1 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 RENDERS Luna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    7 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK

    8 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 DELESTRAIT Camille VELO CLUB OEUDEGHIEN

    10 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    11 UYTTENHOVE Aiko 12 LEFEBER Aline 13 CRABBE Kiona 14 MICHIELSEN-STEVENS Laura 15 SCAVONE Dina

     

    01/05/2016 BORLO (LB) – Aspiranten 14 jaar - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – 10 km

    Aantal deelnemers: 15

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    3 VAN HOUT Luca ACROG - BALEN BC

    4 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 VAN DE VELDE Senne KON. VC T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 VAN HAMME Wout LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 WIENEN Flore ACROG - BALEN BC

    10 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    02-05-2016 om 14:18 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!