.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WIEZE VAN ZONDAG 17/04/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WIEZE VAN ZONDAG 17/04/2016     


    Zondag 17/04/2016 - WIEZE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,32 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - Opgevers: 30

    1 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    4 BASTIAENS Ayco HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 MOTTE David 12 VERHEYEN Jelle 13 DEBRUYNE Glenn 14 TRIBOUT Bart 15 DE BOCK Stijn 16 TEUGELS Lennert 17 FABRI Hannes 18 CARDON Germer 19 VAN DE KEER Kevin 20 DE PAEPE Pieter 21 DHOLLANDER Kristof 22 HAEMELS Bavo 23 PERSOON Wouter 24 VAN HELVOIRT Nick 25 BOLLE Yenzo 26 BODCHOU Dylan 27 DE VILLE Jelle 28 DE GREYT Willem 29 HEIRBAUT Tony 30 VERTONGHEN Maxim
    RITA1884.JPG
     Podium met winnaar Kevin Van Impe, Jens Moens en Jori Van Steenberghen.
    RITA1878.JPG
                     Een woordje uitleg van de 3de Jori Van Steenberghen.
    RITA1824.JPG RITA1810.JPG
         Aankomst van winnaar Kevin Van Impe.
    RITA1827.JPG
                          Jens Moens werd 2de voor Jori Van Steenberghen.
    RITA1799.JPG
    RITA1677.JPG
    RITA1665.JPG
    RITA1612.JPG
    RITA1590.JPG
    RITA1553.JPG
    RITA1419.JPG
                            De 2 koplopers Kevin Van Impe en Jens Moens.
    RITA1413.JPG
    RITA1395.JPG
    RITA1387.JPG
    RITA1385.JPG
    RITA1377.JPG
    RITA1376.JPG
    RITA1352.JPG
    RITA1350.JPG

    RITA1327.JPG
                                              Rechts Danny Peeters.
    RITA1324.JPG
                   Start van de Elite z.c en U23 te Wieze met 72 deelnemers.



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-04-2016 om 21:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE WIEZE VAN ZONDAG 17/04/2016

    FOTO'S JUNIORES TE WIEZE VAN ZONDAG 17/04/2016     


    Zondag 17/04/2016 - WIEZE (O) - Juniores - 85,2 km - 41,89 km/h

    Aantal deelnemers: 141 - Opgevers: 46

    1 DEKKER David NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 PASTOOR Gerco NED W.V. EEMLAND

    4 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 VAN KOPPEN Wessel NED WETLAND WIL VOORUIT

    6 RUIJMGAARD Yentl NED WESTLAND WIL VOORUIT

    7 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 DHOOGE Niels TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    10 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 BOUTS Jens 12 MAAS Danny NED 13 VAUGHAN Jacob GBR 14 LORIES Quinten 15 VOLKAERT Jonas 16 MILLIAU Vince 17 DIELEMAN Stan 18 BIERKENS Tim NED 19 GODART Bo 20 VERBEKEN Dave 21 WEEMAES Sasha 22 NEVENS Tibo 23 DE NEVE Joerik 24 COMMISSARIS Lucas 25 HUYGEN Wout 26 VERMANG Daan 27 AMELINCKX Stef 28 VERHEIJEN Geert NED 29 HELSEMANS Quinten 30 BRYS Ben 35 MATTHYS Jonas 38 COPPIETERS Jeroen 47 DE CLERCQ Yente 53 VAN PETEGHEM Trifonius 55 VAN DIEREN Christophe 60 WANTE Jari 68 VAN GOETHEM Fabio 70 GEERINCK Dries 94 DE GROODT Jordy

    RITA1305.JPG
            Het podium met winnaar David Dekker, Lars Oreel en Gerco Pastoor.
    RITA1308.JPG RITA1239.JPG
                       Winnaar David Dekker.                                                 Aankomst van winnaar David Dekker.
    RITA1242.JPG
                De spurt voor de 2de plaats met Lars Oreel voor Gerco Pastoor.
    RITA1246.JPG
    RITA1222.JPG
    RITA1132.JPG
    RITA1119.JPG
    RITA1108.JPG
    RITA1090.JPG
    RITA1038.JPG
    RITA1032.JPG
    RITA1030.JPG
                                                        De kopgroep.
    RITA1024.JPG
    RITA0943.JPG
    RITA0936.JPG
    RITA0859.JPG
    RITA0855.JPG
    RITA0842.JPG
    RITA0831.JPG
                            Start van de Juniores te Wieze met 141 deelnemers.
    RITA1311.JPG
                                               Thibau en Peter Verhofstadt.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-04-2016 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan FABRICE MELS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Lawrence Naesen.jpg   Fabrice Mels.jpg

       Lawrence Naesen             Fabrice Mels


    Zondag 17/04/2016 - BESELARE - ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km - 41,33 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - Opgevers: 7

    1 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    2 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    4 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 PIRARD Maxim HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 LELEU Antoine VERANCLASSIC - AGO

    7 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 BOUTTÉ Jordy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    10 HUYSSER Jeroen DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    11 DEVRIESE Stijn 12 VEROUGSTRAETE Nicolas 13 CLAUW John-ross 14 VANCOMPERNOLLE Jan 15 VANMEENEN Jordy 16 VANDER MEIREN Ward 17 KLEVGARD Kristian NOR 18 VANDENBUSSCHE Tom 19 DEVOLDERE Niki 20 VERVERKEN Pieter 21 VANDAELE Thijs 22 TOUBEAU Alexandre 23 RUBBEN Sander 24 BARKALD Christian NOR 25 SABBE Enzo 26 KNUDSEN Odin NOR 27 GOEMAERE Ralf 28 DECEUNINCK Thomas 29 ELLINGSEN Jonas NOR 30 CAVEY Laurens

     

    17/04/2016 - MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 42,71 km/h

    Aantal deelnemers: 133 - Opgevers: 27

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL-CEBON

    2 FITTER Daniel AUS SUNSHINE COAST CC

    3 HINDLEY Jai AUS MIDLAND CC

    4 VAN DER HAEGHEN Ruben PROFEL - UNITED C.T.

    5 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    10 STORER Michael AUS SUNSHINE COAST CC

    11 DELBAERE Tijs 12 DENIJS Sven 13 LAVA Kevin 14 JANSSENS Jarrid 15 TEMMERMAN Jasper 16 BERTRAND Dorian 17 VEKEMAN Maxime 18 OLIEBOS Jordy 19 PARDON Ward 20 MUYS Ayton 21 VAN COUTER Stein 22 DONIE Birger 23 GOVAERT Kenny 24 VANHOUCKE Herman 25 BOSSAER Gatien 26 COLART Nicolas 27 ROGIER Stef 28 BYTEBIER Jay 29 DE VOS Gilles 30 LA ROSE Dimitri 33 VERSCHUEREN Robin 34 MARIN Glenn 49 SMAGGHE Wouter 68 HEYNS Kristoff 78 MARTENS Valentijn 80 MAES Vincent 81 VAN KERCHOVE Jonathan 86 OTT Stefan

     

    17/04/2016 - NIEL (A) - Elite z.c./U23 - 119 km - 43,39 km/h

    Aantal deelnemers: 80 - Opgevers: 16

    1 FABRICE MELS uit Sinaai ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 CANT Jelle ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    3 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    5 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 GEYSEN Kurt CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T

    9 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 MAZZONE Leon GBR 12 DANIELS Simon 13 VAN ROOSBROECK Patrick 14 JOYCE Sean NZL 15 VAN LAER Titte 16 GOUDKET Jeroen 17 DE KETELE Angelo 18 VAN GANSEN Sam 19 VAN BEETHOVEN Matthias 20 ILEGEMS Ken 21 DELVAUX Guillaume 22 VAN DEN BERGHE Jeroen 23 VERMEIREN Tom 24 VERHEYDEN Robin 25 DE VRIES Roel NED 26 KUYPERS Kris 27 MORTIER Lenny 28 VERBEKE Benny 29 TIMMERMANS Ward 30 DOCKX Kristof 38 WAELKENS Dave 59 VAN BUGGENHOUT Joeri 63 DE KEERSMAEKER Alexander 64 WIELANDT Sven

     

    17/04/2016 - VLISSEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,32 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - Opgevers: 6

    1 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 PLOVIE Wiebren VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAMCLUB

    8 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    9 DESMET Jani CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    10 VYNCK Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 THERAIN Quentin 12 D´HOORE Giorgio 13 VANDAELE Philip 14 VERMEIRE Jordy 15 DEVRIENDT Damon 16 DEJONCKHEERE Jonas 17 TOORTELBOOM Frederik 18 PATTYN Jamie 19 CASTELEYN Piet 20 CLAERHOUT Sven 21 DEBUYSERE Wannes 22 NEIRYNCK Jonas 23 DE GREVE Maxim 24 MINNE Stijn 25 CLARYSSE Diego 26 CORNELIS Nico 27 DEPREZ Bram 28 CLICTEUR Arne 29 VERMET Joran 30 PENNINCK Jens 46 VAN HECKE Elias

     

    17/04/2016 - WIEZE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,32 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - Opgevers: 30

    1 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    4 BASTIAENS Ayco HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 MOTTE David 12 VERHEYEN Jelle 13 DEBRUYNE Glenn 14 TRIBOUT Bart 15 DE BOCK Stijn 16 TEUGELS Lennert 17 FABRI Hannes 18 CARDON Germer 19 VAN DE KEER Kevin 20 DE PAEPE Pieter 21 DHOLLANDER Kristof 22 HAEMELS Bavo 23 PERSOON Wouter 24 VAN HELVOIRT Nick 25 BOLLE Yenzo 26 BODCHOU Dylan 27 DE VILLE Jelle 28 DE GREYT Willem 29 HEIRBAUT Tony 30 VERTONGHEN Maxim


    17/04/2016 - VORSELAAR (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 87,1 km - 41,94 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - Opgevers: 0

    1 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    2 MEYVIS Vincent EC WALSHOUTEM

    3 CREFFIER Laurent ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 HUYGEN Tijs K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 CANNINGS Cory NZL COUNTIES MANUKAU CYCLING INC

    6 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 BERCKMANS Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 VANSWEEVELT Esben DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    11 HOOYEN Sjors NED 12 GEERAERTS Joni 13 CLAES Gert 14 CRAENEN Rick NED 15 DE KNAEP Kevin 16 MERTENS Tom 17 LIEVENS Wim 18 DE PROOST Kyle 19 VANDEWEERDT Lars 20 CANNAERTS Ben 21 MARIEN Jim 22 VAN DEN EYNDE Lawrence 23 VAN ECHELPOEL Michiel 24 BOVY Jeremy 25 LEENDERS Daan 26 LEMMENS Jo 27 THYS Nico 28 SCHOUWAERTS Yves 29 CARTER Thomas NZL 30 VAN EYNDT Jozef 54 SMET Guy

    17-04-2016 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 17/04/2016 - NIEUWRODE (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 42,64 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - Opgevers: 20

    1 SMAIL Robert GBR ZANNATA CYCLING TEAM

    2 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 HEYMANS Jonas TEL & CO CYCLING TEAM

    4 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VANDERVEKEN Yoran ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 LEWIS Adam GBR WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    7 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    8 BELLEN Wesley SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    9 VAN AERT Jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    11 VAN AERT Tijs 12 VERLINDEN Jordy 13 MICHIELS Killian 14 MICHIELS Sander 15 VAN GORP Yves 16 PAASSCHENS Mathijs 17 CREMERS Paul NED 18 VAN CAUWENBERGH Yentl 19 VERMEULEN Stef 20 VERBIEST Senna 21 BODART Jérôme 22 GAUDAEN Tom 23 GOOSSENS Quentin 24 ZIMMERMANN Hardy GER 25 REULENS Yannick 26 MAESEN Dries 27 VERHEYDEN Joris 28 HENNEAU Martijn 29 RASERA Sven 30 CLÉ Brent


    17/04/2016 - HAALTERT (O) - Dames Elite - 96,2 km - 35,8 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - Opgevers: 37

    1 VAN VELZEN Bryony NED WV DE JONGE RENNER

    2 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    3 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    4 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 VAN GLABEKE Shana LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS

    7 PENTON Sara SWE LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 GASS Daniela GER WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 DE QUINT Pia LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 STIJNS Kyara NED WT LIV PLANTUR

    11 VAN DEN STEEN Kelly 12 VERSTICHELEN Femke 13 VAN GEYT Laura 14 WALKER Jessie GBR 15 DE BAAT Kim 16 VERSCHELDEN Nathalie 17 DELZENNE Elise FRA 18 BORREMANS Sarah 19 MEYVISCH Molly 20 JOHNSEN Cecilie Gotaas NOR 21 STERCKX Kathleen 22 CASETTA Ana Paula BRA 23 VAN DEN BORN Eva NED 24 THOMAS Claire 25 DEBBOUDT Lensy 26 LEENKNEGT Liliane 27 BASH Paz ISR 28 FRANCK Alicia 29 LUTTUSCHKA Larissa GER 30 DEFOUR Lara 34 BRITS Delphine 38 DRUYTS Demmy  55 VERBIEST Liesbeth

     

    17/04/2016 - DRIESLINTER (B) - Juniores - 86,7 km - 41,29 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - Opgevers: 40

    1 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DEBOEL Vincent WSC HAND IN HAND BAAL

    3 VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 CROMHEECKE Alexander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 VAN DER EYCKEN Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VERSTREPEN Arno WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 HEYE Alan LOTTO-VC ARDENNES

    9 HUIJBREGTS Jesse NED YOUNG CYCLING TEAM

    10 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    11 VAN DEN OETELAAR Steven 12 PIRA Senna 13 KUITEN Arjan NED 14 VERBIST Alexander 15 VAN DIJCK Jef 16 GALICIA Seppe 17 DALEMANS Geoffrey 18 FREHEN Jeremy 19 DELANGHE Niels 20 SCHELFHOUT Wies 21 STICKENS Robin 22 ARKESTEYN Aron 23 MEYERS Vincent 24 SLEGERS Dries 25 GAUSSIN Anthony 26 OUAHDANI Abdel Mounim ITA 27 VAN BUN Dries 28 DOPCHIE Felix 29 BRIJS Jasper 30 GOVAERTS Brent

     

    17/04/2016 - WIEZE (O) - Juniores - 85,2 km - 41,89 km/h

    Aantal deelnemers: 141 - Opgevers: 46

    1 DEKKER David NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 PASTOOR Gerco NED W.V. EEMLAND

    4 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 VAN KOPPEN Wessel NED WETLAND WIL VOORUIT

    6 RUIJMGAARD Yentl NED WESTLAND WIL VOORUIT

    7 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 DHOOGE Niels TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    10 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 BOUTS Jens 12 MAAS Danny NED 13 VAUGHAN Jacob GBR 14 LORIES Quinten 15 VOLKAERT Jonas 16 MILLIAU Vince 17 DIELEMAN Stan 18 BIERKENS Tim NED 19 GODART Bo 20 VERBEKEN Dave 21 WEEMAES Sasha 22 NEVENS Tibo 23 DE NEVE Joerik 24 COMMISSARIS Lucas 25 HUYGEN Wout 26 VERMANG Daan 27 AMELINCKX Stef 28 VERHEIJEN Geert NED 29 HELSEMANS Quinten 30 BRYS Ben 35 MATTHYS Jonas 38 COPPIETERS Jeroen 47 DE CLERCQ Yente 53 VAN PETEGHEM Trifonius 55 VAN DIEREN Christophe 60 WANTE Jari 68 VAN GOETHEM Fabio 70 GEERINCK Dries 94 DE GROODT Jordy


    17/04/2016 - VORSELAAR (A) – Topcompetitie Nieuwelingen - 80 km - 42,2 km/h

    Aantal deelnemers: 161 - Opgevers: 48

    1 SPAPEN Mauro ZUID-OOST NEDERLAND

    2 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 WESTHOFF-WTTTWER David NORDRHEIN-WESTFALEN

    6 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    8 HESSMANN Michel NORDRHEIN-WESTFALEN

    9 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 BAELE Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    55 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    90 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    17/04/2016 - MERELBEKE (O) - Nieuwelingen - 64,8 km - 39,03 km/h

    Aantal deelnemers: 109 - Opgevers: 38

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 BAUDEWIJNS Niels VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 KERCKHAERT Jochem NED MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    10 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    29 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    40 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    42 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    49 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    56 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    62 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    65 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    70 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17-04-2016 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SOPHIE TIEROLF met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Sophie Tierolf.jpg 

       Sophie Tierolf


    Zondag 17/04/2016 - WEMMEL (B) - Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 46 - 20 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 THOMAS Tibo W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 KONINCKX Bram KZLWC HEYLEN

    4 VAN DER HEYDEN Dario C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 DE MOYER Kenay CT PAJURIS

    32 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 44 - 25 km

    1 HARTEEL Jelle ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 VERSTAPPEN Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DIELS Noa ACROG - BALEN BC

    21 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 44 - 35 km

    1 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 GHEYSENS Laurens WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 D´HONDT Danté KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 BOELS Senne LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    12 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 TIEROLF Sophie PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 DE KEYSER Emke KVC NOORDZEEMEEUW

    2 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 SOPHIE TIEROLF PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    17-04-2016 om 20:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/04/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Stijn Verbeke Kop 2015.jpg  Patrick Bobelijn.jpg

         Stijn Verbeke            Patrick Bobelijn

     

    Zondag 17 april 2016 - ZOTTEGEM (9620)

     

    Catg.A – 59 deelnemers – 76,7 km

    1-STIJN VERBEKE (Belsele)

    2-Van Geyt Koen

    3-Bartels Jochem

    4-Vermassen Jens

    5-Goossens Sam

    6-Gryson Kristof

    7-Van Der Sickel Mario

    8-Bultynck Isaak

    9-Van Den Broecke Mario

    10-Mannens Steven

    11-Lammertyn Foeke-12-Trenson Jan-13-De Loor Kenneth-14-Maenhout Kenny-15-Schouppe David-16-Vanopdenbosch Tom-17-Nevejans Kenny-18-Cooman Mauro-19-Coppens Carrera-20-Bauters Pieter-21-De Vlieger Jonas-22-Van Waeyenbergh Grégory-23-Derycke Thibaut-24-Van Sante Tristan-25-Motte Jan-26-Wullems Richard-27-Vanopdenbosch Koen-28-Daems Jens-29-Bernagie Ruben-30-Vandriessche Kenneth-31-Baus Jordy-32-Van Damme Danny-33-Cossyns Nico-34-Nevejans Dennis-35-Rogge Simon-36-Rouan Tom-37-Scheerlinck Dries-38-Rottiers Cédric-39-Steenackers Sven-40-Van Wiele Yannick-41-Reid Gabriel-42-Baeyens Gert-43-Bauters Lieven-44-Baert Karel-45-Straetmans Anton-46-Primo Gino-47-Bleyaert Nicolas-48-Van Raemdonck Maarten-49-Van Driessche Ward-50-De Duytsche Luc-51-De Wit Wim-52-Diependaele Gerrit-53-Himpe Bern-54-Derdelinckx Kenneth-55-De Swert Dave-56-Maginet Mathew-57-Schouppe Steven-58-Gamble Donald-59-Cooman Gianni

     

    Catg.B – 45 deelnemers – 64,9 km

    1-Kestemont Pascal (Buizingen)

    2-De Bruycker Jan

    3-Goossens Alex

    4-Demaertelaere Dennis

    5-Rombaut Wim

    6-Verbeken Kurt

    7-De Kerpel Steven

    8-Van De Kerckhove Eddy

    9-Van De Perre Lieven

    10-Gyselinck Eddy

    11-Dhondt Willem-12-Stevens Nobby-13-Van Eesbeek Andy-14-Mortier Alain-15-Pauwels Kurt-16-Van Roeyen Dave-17-Rabout Rudi-18-De Koker Dirk-19-Wytinck Luc-20-Meulenijzer Steven-21-Bultinck Michel-22-De Wannemaeker Filip-23-Goolaerts Alain-24-Janssens Bert-25-Van Holderbeke Frank-26-Crul Sven-27-De Coninck Frank-28-De Paepe Jimmy-29-Vanderstraeten Jan-30-Heynssens Hans-31-Van Drom Giovanni-32-Quintelier Gunther-33-Evers Vincent-34-Van Haverbeek Frank-35-Kerremans Johan-36-De Block Kris-37-Van Honsté Kris-38-Van Loon Andy-39-Van Haverbeek Peter-40-De Troyer Patrick-41-Monie Patrick-42-Derille Michaël-43-Vangheluwe Linzi-44-Covents Pieter-45-Derille Kilian

     

    Catg.C – 24 deelnemers – 64,9 km

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2-Primo Gino

    3-Bruyere Bruno

    4-Mathys Dirk

    5-De Mulder Jan

    6-Hereijgers Piet

    7-Costermans Bert

    8-Dupont Benny

    9-Van Linden Hugo

    10-Harms Ko

    11-Meyvis Serge-12-Vermassen Gerrit-13-Raes Pascal-14-Coppens Ronny-15-Willems Noël-16-Vaneberg Mike-17-Braeckman Geert-18-Nevejans Idesbald-19-Van Obbergen Wim-20-Van de Veken Bruno-21-Erauw Luc-22-D'Hondt Erwin-23-De Ben Mark-24-Wille Geert

     

    Catg.D – 31 deelnemers – 47,2 km

    1-Decaestecker Patrick (Langemark)

    2-Van Den Brande Jan

    3-Stockman Ruddy

    4-Versluys Marc

    5-Watteny Patrick

    6-Vanopstal Eddy

    7-Coppers François

    8-Convents Patrick

    9-Wauters Denis

    10-Remory Pierre

    11-Van Cleemput Paul-12-De Vuyst Eddy-13-Verbestel Dirk-14-Claeys Jean-Pierre-15-Lacquet Philippe-16-Bolle Henk-17-Reubens Hendrick-18-Scheirlinckx Jozef-19-Maes Jos-20-van Rijsbergen John-21-Cauwelier Bruno -22-Peleman Peter-23-D'Hondt Freddy-24-Heye Hilair-25-Ribbens Luc-26-Deneef Jozef-27-Van Kerschaver Robin-28-Govaert William-29-Tummeleer Dirck-30-Maldrie Robert-31-De Gucht Etienne

     

    Catg.E +65 jaar – 11 deelnemers – 47,2 km

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Vervondel Marc

    3-Vandermeulen Jos

    4-Snels Luc

    5-Burggraeve Noël

    6-Thyssen Leo

    7-Luyten Felix

    8-Devadder Andre

    9-Scheirlinckx Hendrik

    10-Lockefeir Marinus

    11-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 4 deelnemers – 47,2 km

    1-Coudyzer Theo

    2-Vyvey Julien

    3-Robijns Robert

    4-D'Hont Joseph

     

    Niet Vergunninghouders – 38 deelnemers – 76,7 km

    1-Debboudt Kristof (Sint-Lievens-Houtem)

    2-Segers Jimmy

    3-Kevelaers David

    4-Naeyaert Louis

    5-Gille Thomas

    6-Van Canegem Bing

    7-Faveere Charles

    8-Devleeschouwer Robin

    9-Ghyselen Frederik

    10-Voet Jeroen

    11-Buyse Dieter-12-Van Reepingen Olivier-13-Van Reepingen Kevin-14-Jacquemijns Jeroen-15-Adam Florian-16-Gyselen Thijs-17-Leenaerts Stefaan-18-Verloo Stijn-19-Moerman Sam-20-Verbeiren Bart-21-Van Overmeiren Gerry-22-Tinel Pieter-23-Van Neck Bram-24-Bertier Kurt-25-Van Osselaer Tommy-26-Inghels David-27-De Leeuw Jelle-28-Beresole Dominic-29-Depraetere Roel-30-De Smet Olivier-31-De Baere Benjamin-32-Bogaert Mike-33-De Cock Joeri-34-Reynaerts Ignace-35-D'Hoe Davy-36-Janssen Thomas-37-Tytgadt Stephan-38-Viaene Jonathan

    17-04-2016 om 20:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/04/2016

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

           Frank Suys

     

    Zaterdag 16/04/2016 – LOTENHULLE – LWU

    Reeks A:

    1.Davy Barbier

    2.Pieterjan Roeygens

    3.Mattijs Holvoet

    4.Curd Buyck

    5.Kim Devroye

    6.Carrera Coppens

    7.Gregory Vandewiele (DV)

    8.Mirando Dumoulin (DV)

    9.Kobe Nachtergaele

    10. Nico Lefever

    Reeks B:

    1.Gino De Clercq

    2.Dominiek Meurisse

    3.Dennis Demaertelaere

    4.Nico Lefever

    5.Peter De Smet

    6.Jeffrey Vandendorpe

    7.Tom Saeys

    8.Youri Vandenbroucke (DV)

    9.Tom Desmet (DV)

    10.Willem Hooreweghe

     

    Reeks C:

    1.Eddy Gyselinck

    2.Geert Roose

    3.Wim Braet

    4.Filip Berquin

    5.Hans Christiaens

    6.Marnix Strubbe

    7.Rudy Bertier

    8.Lieven Demeyere (DV)

    9.Nico Hellebuyck (DV)

    10.Geert Bultynck

     

    Reeks D:

    1.Frank SUYS (Hingene)

    2.Mick Bath (Gbr) op 1'16”

    3.Patrick Watteny

    4.Tony Reniers op 1'51”

    5.Marc Versluys op 2'00”

    6.Luc Van de Veire

    7.Luc Vanbiervliet

    8.Bart Delagrange

    9.Ronny Roelandt (DV)

    10.Herman Van Den Borre

     

    Reeks E:

    1.Florent De Leersnyder

    2.José Demeyere

    3.Hedwig Debuysser

    4.Alain Messager

    5.Eric De Wilde

    6.Erik De Waele

     

    Reeks F:

    1.Matthias Leten

    2.Fabio Verberckmoes

    3.Thijs Christiaens

    4.Jente Bruning

    5.Frederik Minnaert

    6.Nigel Vandecasteele

    7.Ruben Crop

    8.Detlef Decordier

    9.Jarmo Logghe

    10.Thomas Lestienne

     

    Reeks G:

    1.Maarten Tack

    2.Steven Vandamme

    3.Brecht Defeyter

    4.Ben De Bruyne

    5.Dave Cottenier

    6.Davy Bultinck

    7.Bart Verhaeghe

    8.Ruben Lust

    9.Frederick Vandevivere

    10.Timmy Braekeveld

    Categorie Dames:

    1.Joyce Vanderbeken

    2.Soetkin Vertenten

    3.Ine Defeyter

    4.Floor Martens

    5.Jo Blanchaert

    6.Nicky Roelandt

    7.Annelies Lauwers

    8.Jana Dobbelaere

    9.Jarinka Vervacke

    10.Inge Joos

    17-04-2016 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/04/2016

    VWV 2015.jpg
    Zondag 17/04 – Deurne-Diest


    Cat.A – Liefhebbers – 91 km

    1.Bart Vanden Wyngaerd

    2.Nick De Weerdt

    3.Kristof Houden

    4.Tom Haest

    5.Edwin Thys

    6.Steven Nijs

    7.Stef Wijnants

    8.Christophe Haest

    9.Tristan Steegmans

    10.Michel Simms

    11.Vincent Chevalier 12.Wim De Vries 13.Kristof Wijckmans 14.Sven Mobaerts 15.Hans Van lindt 16.Pieter Wijckmans 17.Bert Schouteden 18.Dieter Jacobs 19.Jef Van Olmen 20.Maarten Van Der Sanden 21.Christophe Veulemans 22.Karel Docker 23.Sebastien Pepinster 24.Tom Pemmiheks 25.Hans Mertens

     

    Cat.C – 64 km

    1.Peter Aerts

    2.Danny Vandelaetsbeek

    3.Christophe Adams

    4.Dany Willems

    5.Patric Bogaerts

    6.Vital Pauwels

    7.Gert De Proost

    8.Ivan Verschueren

    9.Gert Hermans

    10.Kris Witvrouwen

    11.Ronny Briesen 12.Mario Wouters 13.Peter Dockx 14.Gunter Vogels 15.Luc Peeters

     

    Cat.D – 64 km

    1.Freddy Vangenechten

    2.Luc Van Roy

    3.Philippe Wauters

    4.Hans Wuyts

    5.Daniel Van der Mieren

    6.Bernard Hakir

    7.Joseph Delfosse

    8.Bruno Brabants

    9.Marc De Cock

    10.Peter Vos

    11.Eddy Van Loy 12.Luc Keim 13.Jan Cortoos 14.Kef Vanderhout

     

    Cat.E – 64 km

    1.Ludo De Bakker

    2.Rene Van Gils

    3.Jaack Langbeen

    4.Alois Broers

    17-04-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    16-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LAARNE-KALKEN VAN ZATERDAG 16/04/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LAARNE-KALKEN VAN ZATERDAG 16/04/2016     


    Zaterdag 16/04/2016 LAARNE-KALKEN (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 41,14 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - Opgevers: 50

    1 VERDOOLAEGHE Bryan TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 HINDLEY Jai AUS MIDLAND CC

    3 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 FORAY Maxim NOR TVK SYKELL

    7 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    9 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    10 VERSICHEL Davy W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 KLEVGARD Kristian NOR 12 DE MEYERE Jens 13 VANDENBERGHE Nick 14 BOSSUYT Gianni 15 BUYLE Pieter 16 CANT Jelle 17 DE LANDTSHEER Steven 18 GOEMAN Jasper 19 VAN HYFTE Steven 20 BARKALD Christian NOR 21 CARDON Germer 22 BUYSSE Jos 23 BEUSELINCK Briek 24 DELEU Robbe 25 USE Laurens 26 DE BAETS Kristof 27 TRIBOUT Bart 28 BOON Lauren 29 DIERICKX Anthony 30 MAGNUS AUSTLID Grov NOR 38 ONGENA Matthias 44 DEMETER Renaat

    RITA0801.JPG
    Winnaar te Laarne Bryan Verdoolaeghe en de 1ste renner uit Laarne Pieter Buyle.
    RITA0807.JPG
                       Een woordje uitleg van winnaar Bryan Verdoolaeghe.
    RITA0811.JPG
                          Winnaar Bryan Verdoolaeghe met de supporters.
    RITA0794.JPG
                                Pieter Buyle de 1ste renner uit Laarne.
    RITA0735.JPG
              Bryan Verdoolaeghe haalt het nipt van de Australiër Jai Hindley.
    RITA0734.JPG
                   De spurt tussen Verdoolaeghe en Hindley die zeer nipt was.
    RITA0733.JPG
                                    De spurt voor de 1ste plaats te Laarne.
    RITA0743.JPG
    RITA0750.JPG
    RITA0629.JPG
    RITA0594.JPG
    RITA0578.JPG
    RITA0568.JPG
    RITA0530.JPG
    RITA0521.JPG
    RITA0494.JPG
    RITA0460.JPG
    RITA0440.JPG
    RITA0427.JPG
    RITA0404.JPG
    RITA0401.JPG
    RITA0390.JPG
    RITA0309.JPG
    RITA0300.JPG
    RITA0210.JPG
    RITA0195.JPG
    RITA0189.JPG
    RITA0153.JPG
    RITA0137.JPG
    RITA0127.JPG
                  De start te Laarne van de Elite z.c. en U23 met 98 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-04-2016 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 16/04/2016 - HERFELINGEN (B) - Juniores - 91 km - 38,99 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - Opgevers: 8

    1 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    3 VAN LYSEBETH Mathias ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    5 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 HUYS Laurens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 BRINKMAN Herman NED YOUNG CYCLING TEAM

    8 KONIJN Alexander NED MONKEY TOWN CYCLING

    9 HEMELINGS Dries ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 GROOT Nick NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    11 VAN HAUWERMEIREN Michiel 12 VAN DER HAEGEN Jarne 13 COLMAN Alex 14 VESTENS Basile 15 BAEYENS Yorgo 16 VAN DER TUUK Danny NED 17 GAUSSIN Anthony 18 PLETINCKX Yarno 19 DIELEMAN Stan 20 VAN VUCHELEN Tom 21 DE GROODT Jordy 22 VANDENBOSCH Sybren 23 WUYTS Siebe 24 DE KEUKELAERE Robbe 25 FRANÇOIS Casper 26 RASSCHAERT Rob 27 VORSTER Emri NED 28 VAN DE VELDE Guillaume 29 LINTHOUDT Arne 30 DE SCHRIJVER Dries

     

    16/04/2016 - SINT-JORIS-WEERT (B) - Juniores – 85,8 km - 43,12 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - Opgevers: 18

    1 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 MONIQUET Sylvain VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 REUVERS Kevin NED WV BREDA

    5 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 KONINGS Frits W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 DE PEUTER Dylan WSC HAND IN HAND BAAL

    8 MERTENS Dennis NED WV BREDA

    9 BOS Michel NED UWTC DE VOLHARDING

    10 PENDERS Joppe SPORT EN MOEDIG GENK

    11 TIMMERS Lars NED 12 ZUIDEMA Joel NED 13 VAN DONINCK Alec 14 BROOS Alain NED 15 STOOPEN Manu 16 BIERKENS Tim NED 17 BOUTS Jens 18 RENARD Simon 19 VANDEBEEK Bjorn 20 VAN SCHAEYBROEK Jonas 21 VERBIST Alexander 22 VERBOOM Minne NED 23 VAN DEN BERGH Tuur 24 MEEUS Jordi 25 VERHEIJEN Geert NED 26 SERNEELS Dieter 27 ADAM Florian 28 HEINDERSON Maths 29 VANDENBROECK Yarno 30 GOVAERTS Bjarne

     

    16/04/2016 - GELUVELD (W) - Nieuwelingen - 60,3 km - 35,89 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - Opgevers: 3

    1 DEGRUYTERE Corentin FRA HAEZEBROUCK

    2 DERIBREUX Achille CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    3 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 SUYS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 DELAERE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    12 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    16/04/2016 - MERCHTEM-PEIZEGEM (B) - Nieuwelingen - 66,3 km - 37,96 km/h

    Aantal deelnemers: 106 - Opgevers: 28

    1 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 WILLEMS Jago DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 KERKHOFS Matthias WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 BRAEKEN Ibe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    34 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    47 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    55 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    70 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    16/04/2016 - ZOMERGEM (O) - Nieuwelingen - 58 km - 38,86 km/h 

    Aantal deelnemers: 49 - Opgevers: 5

    1 FERDINANDE Anton INDIVIDUEEL

    2 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 CLAEYS Robbe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 AASHEIM Ludvig NOR SK RYE SYKKEL

    5 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DE CLERCQ Geoffrey ISOREX CYCLING TEAM

    7 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 HAMAES Hugo NOR SK RYE SYKKEL

    9 DE SCHRIJVER Bjarne KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 PIETERS Bjarne SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    16 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    16/04/2016 - ZUTENDAAL (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 41,35 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - Opgevers: 29

    1 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VAN BELLE Bas NED LRTV SWIFT

    3 LINDELAUF Melvin NED MAASLANDSTER

    4 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENK

    6 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 VAN AERT Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 DE PAUW Len KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    16-04-2016 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/04/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Patrick Bobelijn.jpg 

       Patrick Bobelijn

     

    Zaterdag 16 april 2016 - ASSENEDE (9960)

     

    Catg.A – 51 deelnemers – 68 km

    1-Van De Winckel Tom (Baasrode)

    2-Cop Jurgen

    3-Stuer Benjamin

    4-Van Raemdonck Kevin

    5-Gryson Kristof

    6-Vernaet Olivier

    7-Le Blon Michel

    8-Vandekerckhove Enzo

    9-Lammertyn Foeke

    10-Van Oyen Franky

    11-De Knaep Kevin-12-Mertens Nick-13-Goossens Steven-14-Van Opstal Philippe-15-Rogge Simon-16-Nachtegael Danny-17-Buysse Patrick-18-Van Rijckeghem Steven-19-Moerman Jens-20-Van Driessche Ward-21-Middelkamp Tom-22-Stevens Juhani-23-De Jonghe Frederick-24-De Duytsche Luc-25-Van Damme Danny-26-De Wit Wim-27-Van Kerchove Jonathan-28-de Meijer Christian-29-Weemaes Robby-30-Maenhout Kenny-31-Verwee Nico-32-Snoeck Mathias-33-Gommers Sven-34-Vandenberghe Stijn-35-Pysson Shane-36-Maenhout Tommy-37-Van Vlierberghe Bart-38-Poppe Stef-39-Dhondt Gunter-40-Verbeke Stijn-41-Galle Stieven-42-De Backer Tom-43-Dhollander Jelle-44-Thienpont Ward-45-Trenson Jan-46-Buysse Lennert-47-Bleyaert Nicolas-48-Suykerbuyk Ben-49-Van de Sande Kenneth-50-Weemaes Filip-51-Van De Velde Florian

     

    Catg.B – 27 deelnemers – 56 km

    1-Baart Mark (Kloosterzande - NL)

    2-Pauwels Vital

    3-De Weirdt Gino

    4-Pauwels Kurt

    5-Van Roeyen Dave

    6-Verschelden Steven

    7-De Vlieger Sven

    8-Leyseele Franky

    9-Wytinck Luc

    10-Thomas Kris

    11-De Wannemaeker Filip-12-de Koning Michel-13-Diet Wim-14-Rabout Rudi-15-Lecluyse Denis-16-Van Goethem Benny-17-Van Esbroeck Sven-18-Heynssens Sven-19-Janssens Bert-20-Schaut Danny-21-Heyndrickx Wim-22-Verheyden Johan-23-Van Mol Bart-24-Op De Beeck Tom-25-Heynssens Hans-26-2Brijs Gert-27-Van Eyck Tom

     

    Catg.C – 18 deelnemers – 56 km

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2-Harms Ko

    3-Goossens Marc

    4-Fierens Paul

    5-Roobroeck Dirk

    6-Willems Noël

    7-Lugtenburg Wim

    8-Van Honsté Kris

    9-van Oosten Willem

    10-Meyvis Serge

    11-Couckuyt Marc-12-Janssens Jozef-13-Hellinckx Danny-14-Valckx Didier-15-Catteeuw Herwig-16-Stroosnijder Sjaak-17-Hebbrecht Geert-18-De Rycke Koen

     

    Catg.D – 28 deelnemers – 52 km

    1-Durant Martin (Wevelgem)

    2-Hoornaert Glenn

    3-Decaestecker Patrick

    4-Coupillie Roland

    5-Heye Hilair

    6-De Naeghel Jozef

    7-Baudonck Tony

    8-Wauters Denis

    9-Maldrie Robert

    10-Vanhaeverbeke Jean

    11-Geerts Christiaan-12-Buyens Patrick-13-De Baets Johan-14-Coppers François-15-Verzele Noël-16-Convents Patrick-17-Taelman Tony-18-Verbestel Dirk-19-Bolle Henk-20-Zegers Kato (DAME)-21-Van Lierde Hans-22-Van Den Broeck Alain-23-Verhelst Walter-24-De Sutter Willy-25-Polfliet Danny-26-Snoeck Jan-27-De Gucht Etienne-28-Cauwelier Bruno

     

    Catg.E +65 jaar – 15 deelnemers – 52 km

    1-de Waal Wim (Axel - NL)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Snels Luc

    4-Vanpoucke Rik

    5-Thyssen Leo

    6-Moens Louis

    7-Van Imschoot Roland

    8-Lockefeir Marinus

    9-Luyten Felix

    10-Brijs Willy

    11-Hermans Luc-12-De Leener François-13-Van Loon Adri-14-Vandermeulen Jos-15-Declercq Etienne

     

    Catg.E +70 jaar – 6 deelnemers - 52 km

    1-Vyvey Julien

    2-Vandenheuvel Gilbert

    3-Robijns Robert

    4-D'Hont Joseph

    5-De Roos Willy

    6-De Geynst Paul

     

    Niet Vergunninghouders - deelnemers – 68 km

    1-Haling Patrick (Kortessem)

    2-Van Bever Nico

    3-Kesteleyn Bram

    4-Panis Tom

    5-Cap Tim

    6-De Maertelaere Pieter

    7-Vandensande Sebastiaan

    8-Maes Dimitri

    9-Beauprez Gino

    10-Pijcke Jeroen

    11-De Decker Joey-12-Rosseels Joram-13-Van Ham -14-Beck Pieter-15-Poelman Tim-16-Van Laeken Gert-17-Ryckaert Miel-18-Victor Kurt-19-Coppenholle Kenny-20-De Kimpe Nick

    16-04-2016 om 18:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JARI CLAUWAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Jari Clauwaert.jpg 

          Jari Clauwaert


    Zaterdag 16/04/2016 - DRIEBERGENPRIJS STASEGEM (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 153,1 km - 42,3 km/h

    Aantal deelnemers: 185 - Opgevers: 97

    1 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 LEGLEY Matthias VERANCLASSIC-AGO

    3 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    4 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX

    6 HEMROULLE Johan COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    7 DEFREYNE Cédric EFC-ETIXX

    8 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 REYNVOET Niels 12 DE DECKER Alfdan 13 JHONSTONE Tayler GBR 14 VANDEWALLE Matthias 15 GOEMAN Jonas 16 MAES Jo 17 CLAUW John-ross 18 DEWEER Jochen 19 VERFAILLIE Arne 20 DONNAY Laurent 21 MAENE Kevin 22 OLIEBOS Jordy 23 VERSCHUERE Seppe 24 VERRAES Benjamin 25 GHYS Robbe 26 PLOVIE Wiebren 27 WYTINCK Gianni 28 PICOUX Maximilien 29 VANACKER Bjarne 30 TOUQUET Joren 60 ROTTY Glenn

     

    16/04/2016 - LAARNE-KLAKEN (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 41,14 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - Opgevers: 50

    1 VERDOOLAEGHE Bryan TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 HINDLEY Jai AUS MIDLAND CC

    3 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 FORAY Maxim NOR TVK SYKELL

    7 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    9 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    10 VERSICHEL Davy W.T.C. WALTER GODEFROOT

    11 KLEVGARD Kristian NOR 12 DE MEYERE Jens 13 VANDENBERGHE Nick 14 BOSSUYT Gianni 15 BUYLE Pieter 16 CANT Jelle 17 DE LANDTSHEER Steven 18 GOEMAN Jasper 19 VAN HYFTE Steven 20 BARKALD Christian NOR 21 CARDON Germer 22 BUYSSE Jos 23 BEUSELINCK Briek 24 DELEU Robbe 25 USE Laurens 26 DE BAETS Kristof 27 TRIBOUT Bart 28 BOON Lauren 29 DIERICKX Anthony 30 MAGNUS AUSTLID Grov NOR 38 ONGENA Matthias 44 DEMETER Renaat


    16/04/2016 - VILVOORDE (B) - Elite z.c./U23 - 117 km -  41,98 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - Opgevers: 17

    1 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    2 ROELANDTS Rutger INDIVIDUEEL

    3  DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    4 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    8  MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 VERBESTEL Robin PRORACE CYCLING TEAM

    11 VERHEYEN Jelle 12 DE KOKER Bram 13 DE BLOCK Nick 14 MICHIELS Sander 15 SMET Jochem 16 QUINTELIER Gianni 17 VAN ROOSBROECK Patrick 18 DE CAERLÉ Gino 19 VAN MOL Caine 20 VAN DE PERRE Dimitri 21 VAN DUREN Brent 22 POLSPOEL Jonas 23 VAN LIJSEBETH Nils 24 SCHOEVAERS Ward 25 LAFINEUR Quentin 26 VAN STEENWINKEL Han 27 VAN BOSSUYT Davy 28 FABRI Hannes 29 VAN ROIJ David 30 MINTEN Kevin 34 ONGHENA Matthias 36 DE OST Jarne


    16/04/2016 - ZUTENDAAL (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km - 45,24 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - Opgevers: 33

    1 SCHUERMANS Jens VERSLUYS TEAM

    2 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    3 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 SOLBERG Robert TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG

    7 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    8 VAN OIRSCHOT Pieter NED ARROW CYCLING TEAM

    9 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    10 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    11 RAMAEKERS Jochen 12 CREMERS Paul NED 13 ZIMMERMANN Hardy GER 14 PEELAERS Jeff 15 PAASSCHENS Mathijs 16 BERCKMANS Jens 17 HOFMANS Laurence 18 HENDRICKX Jorg 19 HAUSLER Heinz GER 20 ROELS Dominik GER 21 VOLMERG Frederik GER 22 GEORGOPALIS Dimitri 23 VAN MALDEGHEM Stijn 24 MEERTENS Mats 25 HEIJNEN Pekka 26 MERTENS Wim 27 ARENA Lorenzo 28 CRABBÉ Arno 29 HAOT Maxime 30 HILGERS Michael


    16/04/2016 - GELUVELD (W) - Juniores - 93,8 km - 38,87 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - Opgevers: 1

    1 JARI CLAUWAERT uit Wetteren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 JENKINS James GBR SOUTHEND WHEELERS

    3 DELOOF Senne ISOREX CYCLING TEAM

    4 DEMEYERE Torsten MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 TREVE Giovanni CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 ROSE-DAVIES Louis GBR CORLEY CYCLES

    7 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    9 PAGE Charles GBR CORLEY CYCLES

    10 CARL Jolly GBR CORLEY CYCLES

    11 DE KEE Glenn 12 DEWULF Bjarne 13 LIEVENS Dayvin 14 VAN CANEYT Joren 15 VERCAMST Wesley 16 BLOUWE Louis 17 JAQUES Arne 18 THORÉ Simon 19 CASSAERT Loran 20 VERBEECK Qwinten 21 VANDENDRIESSCHE Stef 22 BOUTTÉ Niels 23 DOCHY Thibaut 24 ALLART Brice 25 JACQUES Jarne 26 DUTOO Jérémy 27 GHEQUIERE Jens 28 FOAMES Ben GBR 29 DEBEIR Arno 30 MAES Ruben

     

    16/04/2016 - HARELBEKE-STASEGEM (W) - Juniores - 81,9 km

    Aantal deelnemers: 81 - Opgevers: 15

    1 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    2 KELLER Jesper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 VANOVERBERGHE Jens AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 VAN KEIRSBULCK Engelbert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 KERKHOFS Bob NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 DE TEMMERMAN Yonie MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 DELBAERE Kenny 12 HAEST Jasper NED 13 CALLENS Martijn 14 POOT Wouter NED 15 DE MUINCK Bodhi 16 MEERSCHAERT Leonardo 17 VERTELMAN Bram NED 18 MAHIEU Mathias 19 MATTHYS Louka 20 SEGAERT Victor 21 DHONT Arnoud 22 VAN EESBEEK Yelle 23 VANSTEENKISTE Mathieu 24 VANKEIRSBULCK Jorden 25 DOOM Jordi 26 KIEFT Lennart NED 27 DEKONING Fabrizio 28 DE BROEDER Maxwell 29 VANLANDEGHEM Elias 30 ROTTIERS Jens 54 FOCQUET Mathijs 66 BRUGGEMAN Lorenzo

    16-04-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    13-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 17/04/2016 - 53 X 11 CLASSIC TE HAMME !!!
    53 x 11 classic.jpg

    Bron: Tom De Beer

    13-04-2016 om 23:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 13/04/2016 - DE BRABANTSE PIJL (B)  - Men Elite - 205,3 km - 42,65 km/h

    Aantal deelnemers: 195 - Opgevers: 55

    1 VAKOC Petr CZE ETIXX - QUICK STEP

    2 GASPAROTTO Enrico ITA WANTY - GROUPE GOBERT

    3 GALLOPIN Tony FRA LOTTO SOUDAL

    4 COQUARD Bryan FRA DIRECT ENERGIE

    5 MATTHEWS Michael AUS ORICA GreenEDGE

    6 COLBRELLI Sonny ITA BARDIANI CSF

    7 LAMMERTINK Maurits NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON

    8 ALAPHILIPPE Julian FRA ETIXX - QUICK STEP

    9 SLAGTER Tom Jelte NED CANNONDALE PRO CYCLING TEAM

    10 VLIEGEN Loic BMC RACING TEAM

    11 TANNER David AUS 12 DE TIER Floris 13 DUYN Huub NED 14 REBELLIN Davide ITA 15 VANENDERT Jelle 16 BAGOT Yoann FRA 17 VOSS Paul GER 18 VACHON Florian FRA 19 PONZI Simone ITA 20 BUSATO Matteo ITA 21 DILLIER Silvan SUI 22 DUMOULIN Tom NED 23 MUHLBERGER Gregor AUT 24 PATERSKI Maciej POL 25 HERMANS Ben 26 ROSSETTO Stéphane FRA 27 SMITH Dion NZL 28 TEUNS Dylan 29 BAUGNIES Jérôme 30 HARDY Romain FRA 35 SERRY Pieter 36 MEERSMAN Gianni 38 WELLENS Tim 39 ARMEE Sander 45 VAN DER SANDE Tosh 46 CLAEYS Dimitri 47 DEVENYNS Dries 61 VERGAERDE Otto 73 VAN HECKE Preben 82 BILLE Gaetan 100 VERMOTE Julien 108 VEUCHELEN Frederik 109 VAN STAEYEN Michael 110 VAN GESTEL Dries 123 DE MESMAEKER Kevin

     

    13/04/2016 - LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 42,96 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - Opgevers: 38

    1 CULLAIGH Gabriel GBR UK TRACK

    2 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    6 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    8 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 CLAEYS Timothy HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    11 VERCAUTEREN Tim 12 STALLAERT Joeri 13 BOUTTÉ Kenzie 14 NAESEN Lawrence 15 CAETHOVEN Steven 16 LAROUX Samuel FRA 17 CASIER Robbe 18 TOUQUET Joren 19 VERWAEST Kevin 20 DEVRIESE Stijn 21 BARKALD Christian NOR 22 SMAIL Robert GBR 23 BORRY Kim 24 DESMET Jani 25 MAES Jo 26 SMET Guy 27 WOOD Cliver GBR 28 VAN COPPERNOLLE Francesco 29 OLIEBOS Jordy 30 DESTADSBADER Roy

    13-04-2016 om 18:58 geschreven door kenny


    12-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2016

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks D !!!

    Frank Suys.jpg 

           Frank Suys

     

    Zondag 10/04/2016 – LWU - MOERBRUGGE

     

    Reeks A:

    1. Davy DURY (DV)

    2. Davy Barbier (DV), 3. Filip Vermeersch, 4. Nicolas Grimonprez (DV), 5. Nicholas Braet, 6. Alexander Vervaeke, 7. Mattijs Holvoet, 8. Glenn Dobbels, 9. David Inghels, 10. Carrera Coppens (DV), 11. Giovanni Debaere, 12. Nico Van Bever (DV), 13. Florian Viaene, 14. Kevin Despiegelaere, 15. Matthias Moeyaert (DV), 16. Wannes Borms (DV), 17. Flor Nachtergaele, 18. Cedric Viaene, 19. Kristof Carrette, 20. Kobe Nachtergaele, 21. Tim Mattheeuws (DV), 22. Stein Vandaele (DV). 23. Kevin Semerano (DV), 24. Nick Vanrobaeys (DV), 25. Enrico Muylle, 26. Davy Van Der Linden, 27. Marijn Declerck, 28. Shane Schatteman, 29. Arno Verberckmoes, 30. Miguel Verhaeghe (DV), 31. Mathias Moenaert (DV), 32. Dieter Coussens, 33. Kevin Vandewiele, 34. Martijn Lambrecht, 35. Mauro Cooman, 36. Arno Deruyck (DV), 37. Kevin Truyaert. 38. Mike Dermaut, 39. Jordy Clarisse.

     

    Reeks B:

    1. Dennis DEMAERTELAERE

    2. Gino De Clercq, 3. Mike Van Ryssel, 4. Patrick Vaeyens, 5. Jeffrey Vandendorpe, 6. Pascal Tiers (DV), 7. Jan De Bruycker, 8. Youri Vandenbroucke (DV), 9. Gerdy Fosselle, 10. Steve Jans, 11. Philippe Devleeschauwer, 12. Willem Hooreweghe, 13. Tom Six (DV), 14. Christoph Dewitte, 15. Steven De Schoesitter.

     

    Reeks C:

    1. Thierry FOLENS

    2. Pedro Michels, 3. Marnix Strubbe, 4. Rudy Bertier, 5. Filip Berquin, 6. Ronny Degryse (DV), 7. Geert Roose, 8. Rudi Rabout (Ned) (DV), 9. Dirk Vermincksel, 10. Jerry Cooman (DV), 11. Geert Bultynck, 12. Robert De Clercq (DV).

     

    Reeks D:

    1. FRANK SUYS (Hingene)

    2. Roland Coupillie, 3. Marc Versluys, 4. Gino Knockaert, 5. Patrick Watteny, 6. Rudy Bloemmen, 7. Luc Verlinde, 8. Eddy Depreitere, 9. Bart Delagrange, 10. Luc Van de Veire, 11. Peter Peleman (DV), 12. Herman Van Den Borre.

     

    Reeks E:

    1. Florent DE LEERSNYDER

    2. Alain Messager, 3. Erik De Waele, 4. François De Leener (DV), 5. Eric De Wilde, 6. Guido Fauck.

     

    Reeks F:

    1. Tjorven VANPARYS (DV)

    2. Frederik Minnaert, 3. Jente Bruning, 4. Wouter Fornier (DV), 5. Nigel Vandecasteele, 6. Thomas Lestienne, 7. Jordi Roose.

     

    Reeks G:

    1. Guillaume LAUWERS

    2. Kenny Spileers (DV), 3. Ben De Bruyne, 4. Guy Bogaert, 5. Bart Verhaeghe, 6. Brecht Defeyter, 7. Dieter Vercaemer, 8. Jo Maes, 9. Ronny Lepoutre, 10. Paul Desmidt (DV), 11. Alexander Defoor, 12. Dave Cottenier, 13. Davy Bultinck, 14. Steven Vandamme, 15. Sven Nachtergaele, 16. Christophe Deseyne, 17. Timmy Braekeveld, 18. Kurt Vancoppenolle, 19. Jeroen Spriet, 20. Gregory Depaepe (DV), 21. Maarten Tack (DV), 22. Kenny Leyn, 23. Rudy Defeyter, 24. Patrick Declercq, 25. Pirmin Van Den Borre, 26. Jürgen Verhaeghe, 27. Bart Vercruysse, 28. Danny Bogaert.

     

    Reeks Dames:

    1. Joyce VANDERBEKEN

    2. Anja Nobus, 3. Soetkin Vertenten, 4. Melanie Cattrysse, 5. Tatiana Vanparys (DV), 6. Saryn Vermet, 7. Annelies Lauwers.

    12-04-2016 om 15:52 geschreven door kenny


    11-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KRUISHOUTEM VAN ZONDAG 10/04/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KRUISHOUTEM VAN ZONDAG 10/04/2016     


    Zondag 10/04/2016 - KRUISHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 137,2 km - 43,06 km/h

    Aantal deelnemers: 128 - Opgevers: 68

    1 DE BONDT Dries INDIVIDUEEL

    2 DIELEMAN Michiel INDIVIDUEEL

    3 STALLAERT Joeri INDIVIDUEEL

    4 DE TROYER Tim INDIVIDUEEL

    5 NAESEN Lawrence INDIVIDUEEL

    6 ONGENA Thomas INDIVIDUEEL

    7 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 VAN STEENBERGHEN Jori INDIVIDUEEL

    9 MELS Fabrice ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 DE ROOZE Niels INDIVIDUEEL

    11 DEKKERS Hans NED 12 DE BOCK Stijn 13  VAN COPPERNOLLE Francesco 14 VAN DER HAEGHEN Ruben 15 DESMECHT David 16 DE PAEPE Johannes 17 VERCAUTEREN Tim 18 DE BRUYN Jimmy NED 19 DIEPENDAELE Timmy 20 BALLET Mathias 21 GEERINCKX Ruben 22 REYNVOET Niels 23 TEMMERMAN Jasper 24 DE MERLIER Giovanni 25 SMET Guy 26 GOOSSENS Kenny 27 DE FAUW Ken Kiefer 28 PIETERS Frederik 29 TEN HARTOG Guy 30 VAN DE KEER Kevin 33 VAN GOETHEM Kevin 38 PERSOON Joeri 40 VAN DAMME Bart 46 WIELFAERT Kristof 47 ONGENA Matthias 49 FRANCKAERT Gregory 53 MEUL Robby 54 GEERINCK Jens 57 POELMAN Laurens
    RITA0057.JPG
                        Winnaar Dries De Bondt werd Provinciaal Kampioen.

    RITA0046.JPG
     Het podium met winnaar Dries De Bondt, Michiel Dieleman en Joeri Stallaert.

    RITA0049.JPG
                 Winnaar Dries De Bondt, Michiel Dieleman en Joeri Stallaert.
    RITA0059.JPG
                       Een woordje uitleg van Michiel Dieleman die 2de werd.
    RITA0060.JPG
    RITA9945.JPG
                                  Aankomst van winnaar Dries De Bondt.
    RITA9942.JPG
                      Dries De Bondt haalt het in de spurt van Michiel Dieleman.
    RITA9949.JPG
                               Aankomst van Michiel Dieleman die 2de werd.
    RITA9874.JPG
                        De 2 koplopers Dries De Bondt en Michiel Dieleman.
    RITA9692.JPG
    RITA9549.JPG
    RITA9522.JPG
    RITA9516.JPG
    RITA9499.JPG
    RITA9451.JPG
    RITA9447.JPG
    RITA9441.JPG
    RITA9402.JPG
    RITA9345.JPG
    RITA9342.JPG
    RITA9314.JPG
    RITA9275.JPG
    RITA9270.JPG
    RITA9253.JPG
    RITA9247.JPG
    RITA9243.JPG
    RITA9233.JPG
    RITA9229.JPG
    RITA9214.JPG
    RITA9204.JPG
            De start van het PK Elite z.c./U23 te Kruishoutem met 128 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-04-2016 om 19:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 10/04/2016 - HAASRODE (B) - Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 31 - 19.8 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN MECHELEN Vlad CYCLING TEAM PAJURIS LITHUANIA

    3 STOCKX Yorben LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 PRESTIANNI Sacha SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    5 KONINCKX Bram KZLWC HEYLEN


    13 jaar - deelnemers: 33 - 25.2 km

    1 VERSTAPPEN Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 DAXHELET Louis TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 UIJTDEBROEKS Cian TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5 GAYTANT Kenzo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    17 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 50 - 34.2 km

    1 SEGERS Ryan C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 STALMANS Jasper WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 BOELS Senne LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 D´HONDT Danté KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    11 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar meisjes - deelnemers: 1 - 19.8 km

    1 HALS Mirthe WK NOORD-WEST-BRABANT

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 2 - 34.2 km

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 MICHOTTE Maëlle SPRINTS.COM

     

    10/04/2016 - RAMSEL-HERSELT (A) - Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 26 - 20.7 km

    1 GEUDENS Robbe ACROG - BALEN BC

    2 VAN LAEKEN Nick ACROG - BALEN BC

    3 DOCKX Aaron W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 BROUWERS Victor ACROG - BALEN BC

    5 CEULEMANS Niels K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.


    13 jaar - deelnemers: 32 - 25.3 km

    1 HERMANS Senne ACROG - BALEN BC

    2 DALVING Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 HEREMANS Joppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG


    14 jaar - deelnemers: 45 - 34.5 km

    1 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN HOUT Luca ACROG - BALEN BC

    3 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    4 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DE KINDER Axel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    41 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN DE PAAR Ines ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    3 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11-04-2016 om 09:35 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!