.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    10-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 10/04/2016 - KRUISHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 137,2 km - 43,06 km/h

    Aantal deelnemers: 128 - Opgevers: 68

    1 DE BONDT Dries INDIVIDUEEL

    2 DIELEMAN Michiel INDIVIDUEEL

    3 STALLAERT Joeri INDIVIDUEEL

    4 DE TROYER Tim INDIVIDUEEL

    5 NAESEN Lawrence INDIVIDUEEL

    6 ONGENA Thomas INDIVIDUEEL

    7 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 VAN STEENBERGHEN Jori INDIVIDUEEL

    9 MELS Fabrice ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 DE ROOZE Niels INDIVIDUEEL

    11 DEKKERS Hans NED 12 DE BOCK Stijn 13  VAN COPPERNOLLE Francesco 14 VAN DER HAEGHEN Ruben 15 DESMECHT David 16 DE PAEPE Johannes 17 VERCAUTEREN Tim 18 DE BRUYN Jimmy NED 19 DIEPENDAELE Timmy 20 BALLET Mathias 21 GEERINCKX Ruben 22 REYNVOET Niels 23 TEMMERMAN Jasper 24 DE MERLIER Giovanni 25 SMET Guy 26 GOOSSENS Kenny 27 DE FAUW Ken Kiefer 28 PIETERS Frederik 29 TEN HARTOG Guy 30 VAN DE KEER Kevin 33 VAN GOETHEM Kevin 38 PERSOON Joeri 40 VAN DAMME Bart 46 WIELFAERT Kristof 47 ONGENA Matthias 49 FRANCKAERT Gregory 53 MEUL Robby 54 GEERINCK Jens 57 POELMAN Laurens


    10/04/2016 - GALMAARDEN (B) - Elite zc/U23 - Provinciaal Kampioenschap - 139,1 km - 40,07 km/h

    Aantal deelnemers: 118 - Opgevers: 31

    1 ANDRIES Jordi ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM

    3 VLASSELAER Maarten VAN EYCK SPORT

    4 DE HAES Jorden EFC-ETIXX

    5 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    6 RUYTERS Brecht VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    9 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    10 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 COMMEYNE Davy 12 MORIS Sven 13 HAVERALS Lars 14 VAN RENTERGHEM Boris 15 STAS Brecht 16 DE PAUW Stijn 17 DEBRUYNE Glenn 18 WILLEMS Thimo 19 PARDON Ward 20 VAN ROY Simon 21 VERHAEGEN Tom 22 BOUTS Jordy 23 PAASSCHENS Mathijs 24 TEUGELS Lennert 25 CLIJMANS Geert 26 CUMPS Ruben 27 ROELANDTS Rutger 28 VANDERVEKEN Yoran 29 DECOSTER Gert-jan 30 CORNELIS Jonas 74 DE BLOCK Nick

     

    10/04/2016 - DENTERGEM (W) - Elite zc/U23 - Provinciaal Kampioenschap - 138 km - 41,85 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - Opgevers: 29

    1 VANDENBOGAERDE Jens SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    5 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 VANDAELE Thijs TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    8 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 MAES Alexander HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 MAES Jo 12 VERDOOLAEGHE Bryan 13 DE WITTE Mathias 14 GODERIS Jelle 15 VANLUCHENE Mats 16 BOUTTÉ Kenzie 17 DEPREZ Bram 18 SOENENS Alessandro 19 VANBESIEN Thomas 20 VANCOMPERNOLLE Jan 21 GARDEYN Gorik 22 DELAMEILLEURE Mathias 23 DEWEER Jochen 24 CASIER Arne 25 DECLERCQ Thierry 26 CADRON Julien 27 TOUQUET Joren 28 VAN RAEPENBUSCH Ruben 29 VANDENBERGHE Nick 30 JONCKHEERE Michael 60 NYS Mattias

     

    10/04/2016 - MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 133 km - 44,42 km/h

    Aantal deelnemers: 154 - Opgevers: 98

    1 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    2 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 VAN HOOF Nick PROFEL - UNITED C.T.

    6 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    7 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 CREFFIER Laurent ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    9 VAN GENECHTEN Steff ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    11 BIERMANS Jenthe 12 PATTYN Jeroen 13 RELAES Jacob 14 BEULLENS Cedric 15 GOUDKET Jeroen 16 CANT Jelle 17 QUINTELIER Gianni 18 VAN HERCK Glen 19 CRABBÉ Arno 20 VAN DEN BERGHE Jeroen 21 GOOVAERTS Tom 22 VERSTRAETEN Jari 23 VAN DEN BRANDEN Viktor 24 VERWAEST Kevin 25 SEGERS Joren 26 GEERAERTS Joni 27 VAN GANSEN Sam 28 CRAS Steff 29 OERLEMANS Pieter 30 DEVALCKENEER Sieben 34 DE JONGHE Kevin 36 DAS Jeroen 37 VAN ROOSBROECK Patrick 40 SINOY Fabio


    10/04/2016 - DILSEN-STOKKEM (LB) - Elite z.c./U23 - 108,9 km - 43,57 km/h

    Aantal deelnemers: 108 - Opgevers: 78

    1 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 WALSH Edward CAN OAKLEY ATLANTIC

    3 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    4 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    5 LOENDERS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    6 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    7 HAVIK Piotr NED TEAM 3M

    8 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T.

    10 VANDERAERDEN Massimo VERANCLASSIC - AGO

    11 LEWIS Adam 12 SLEURS Christophe 13 RASERA Sven 14 SNYERS Jari 15 BROEKMANS Glenn 16 BYRNE Dillon GBR 17 JAMIESON Adam CAN 18 FORAY Maxim NOR 19 KRISTOFFERSEN Anders NOR 20 LEIGH Andy GBR 21 ODDLI Anders NOR 22 SYDLIK Robert GER 23 WOUTERS Ruben 24 SOLBERG Robert 25 VERHOEVEN Mike NED 26 DE JONG Michaël NED 27 VAN T WESTEINDE Gijs NED 28 ELLINGSEN Jonas NOR 29 CLAUW Yente 30 RINDEN Erlend NOR


    10/04/2016 - GIJZENZELE (O) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 146,3 km - 41,85 km/h

    Aantal deelnemers: 123 - Opgevers: 73

    1 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VEREECKEN Thomas LOTTO SOUDAL

    4 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    5 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    6 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 GOOSSENS Glenn MORGAN BLUE C.T. VZW

    8 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    9 VAN DE KERKHOVE Brent VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 PIRARD Maxim HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 SIMON Kenn 12 WYTINCK Gianni 13 VERBEKEN Cedric 14 DELBAERE Tijs 15 LAMBRECHT Bjorg 16 VAN DE WALLE Goran 17 VERKERKEN Miel 18 VAN DYCK Wesley 19 OLIEBOS Jordy 20 PIETERS Bart 21 COOLS Michael 22 DE VYLDER Lindsay 23 MUYS Ayton 24 VANDEVYVERE Stijn 25 RASSCHAERT Kevin 26 DE KETELE Angelo 27 CLAUS Dieter 28 DE VILLE Jelle 29 VAINIONPää Oskari FIN 30 VAN DEN BRANDE Julien 32 JANSSENS Jarrid

    10-04-2016 om 22:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan LUKAS VAN NUNEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

     

    Thibau Verhofstadt   Lukas Van Nunen


    Zondag 10/04/2016 - DIEPENBEEK (B) - Amateurs + Masters

    Amateurs/Masters A: 76 km

     

    Masters B: 76 km

     

    Masters C: 53,2 km


    10/04/2016 - BACHTE MARIA LEERNE (O) - Juniores - 88,4 km - 41,85 km/h

    Aantal deelnemers: 68 -Opgevers: 26

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 BULLEY Lewis GBR HMT WIHT JLT CONDER

    3 VERBOOM Minne NED UWTC DE VOLHARDING

    4 DE TEMMERMAN Yonie MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 OWENS Tomos GBR PRO VISION SJ ACADEMY

    6 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAN MEEUWEN Daan NED WILLEBORD WIL VOORUIT

    8 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    10 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 DELOOF Senne 12 DE WILDE Gilles 13 NEVENS Tibo 14 HAELTERMAN Glen 15 DE NEVE Joerik 16 LORIES Quinten 17 VAN DEN HAUTE Bram 18 VOLKAERT Jonas 19 WIRTGEN Luc LUX 20 MOLENAAR Alex NED 21 DE CLERCQ Aaron 22 VAN DER HAEGEN Jarne 23 DHONT Arnoud 24 BOS Michel NED 25 DEVENIJNS Sander 26 BEYENS Matisse 27 BAERT Jordi 28 DE KEE Glenn 29 PLETINCKX Yarno 30 DE BOEVERE Olaf

     

    10/04/2016 - SINT-GILLIS-WAAS (O) - Juniores - 91,2 km - 41,8 km/h

    Aantal deelnemers: 119 - Opgevers: 22

    1 LUKAS VAN NUNEN uit Beveren VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN DE WATER Pieter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VAN RIJSBERGEN Polle NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    11 JACOBS Levi 12 BROOS Alain NED 13 WEEMAES Sasha 14 VAN ENDE Wouter 15 REUVERS Kevin NED 16 BECK Cedric 17 VERHEIJEN Geert NED 18 PEMEN Diederik 19 VANSTEENSEL Mats 20 BOUTS Jens 21 DE VOS Lenn 22 GOVAERTS Bjarne 23 KETELAARS Xavier NED 24 MAAS Danny NED 25 MOESKOPS Jiry 26 HOGEWEG Tom NED 27 STICKENS Robin 28 MEEUSEN Freek 29 TEULINGS Teun NED 30 DALEMANS Geoffrey 35 COPPIETERS Jeroen 39 BARENDREGT Thijs NED 50 BRIJS Jasper 53 VAN GIJSEGEM Yarne 58 BIERKENS Tim NED 59VAN DAMME Vincent 71 DECLEYRE Jens 75 SYMOENS Ayrton 78 KREBBEKX Ryco NED 79 D´HOOGE Thomas 81 VAN GOETHEM Fabio 85 OREEL Lars NED 89 VAN HOOSTE Timon 96 FOCQUET Mathijs

     

    10/04/2016 - TIELT (W) - Juniores - 87 km - 39,61 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - Opgevers: 1

    1 WOLD Marius NOR GLAMDAL SK

    2 KULSET Sindre NOR RINGERIKE

    3 VANBORM Kenneth CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 HJEMSAETER Olav NOR GLAMDAL SK

    7 HVIDEBERG Filip NOR FREDERIKSTAD SK

    8 CAPPELLE Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 HVIDEBERG Jonas NOR FREDRIKSTAD

    10 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 DHOOGE Niels 12 FLOTTEN Oyvind Brekke NOR 13 TANGHE Lennert 14 LIYNGOY Kristiaan NOR 15 DE WEVER Merten 16 BRATEN Jonas NOR 17 TRIO Maxim 18 SORENSEN Petter NOR 19 KLEVJER Kristian NOR 20 MEYERS Vincent 21 VANDERBEKEN Brent 22 CAVEY Vincent 23 FJAERLI Erik NOR 24 EIDE Mikkel NOR  25 VAN SCHAEYBROEK Jonas 26 HAUGEN Audun NOR 27 VERMOTE Gianni 28 LEKNESSUND Andreas NOR 29 MAHIEU Mathias 30 BIRKELAND Frode NOR 
     

    10/04/2016 - VELDEGEM (W) - Nieuwelingen - 70 km - 42,24 km/h

    Aantal deelnemers: 113 - Opgevers: 43

    1 MODELL Theo GBR TEAM CORLEY CYCLES

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DESPONTIN Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 FONTAINE Emerson BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    5 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 VERHECKEN Gilan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 VAN ROY Yannnick 12 GROOTJANS Jente 13 BARBRY Giel 14 VERBEECK Calvin 15 HEYLEN Gilles 16 TULETT Ben GBR 17 MEERSSCHAERT Jordy 18 VAN OLMEN Yevgeny 19 VERVLOESEM Xandres 20 SCHEERS Lander 21 TORDEUR Niels 22 HOUTEKIER Justin 23 VANDENDRIESSCHE Kevin 24 SABBE Robbe 25 VAN WILDER Ilan 26 NUYTTEN Michiel 27 DELY Thibault 28 KERCKHAERT Jochem NED 29 VAN PRAET Robbe 30 TIMMERMANS Tristan NED 40 HOPMANS Wouter NED 45 WARRENS Anthony 60 VAN HASSEL Tristan NED 62 HUYS Branko 63 GOOSSENS Brecht 66 SCHELFHOUT Gregory

    10-04-2016 om 21:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan EDDY VAN DE KERCKHOVE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 4°Seizoenszege !!!

     

    Stijn Verbeke   Eddy Van De Kerckhove   Franky Van Oyen

     

    Zondag 10 april 2016 - DIKKELVENNE (9890)

     

    Catg.A – 35 deelnemers – 79,2 km

    1-STIJN VERBEKE (Belsele)

    2-Bultynck Isaak

    3-Schittecatte Niels

    4-Cop Jurgen

    5-Coomans Bjorn

    6-Vermassen Jens

    7-Van Wijmeersch Kristof

    8-De Vlieger Jonas

    9-Nevejans Dennis

    10-Vandekerckhove Enzo

    11-Van Rymenant Gillian-12-Snoeck Mathias-13-Van De Winckel Tom-14-Gryson Kristof-15-Trenson Jan-16-Le Blon Michel-17-Joy Craig-18-Reid Gabriel-19-Van De Vijver Jeroen-20-Moerman Jens-21-Goossens Sam-22-Dhondt Gunter-23-Bauters Pieter-24-Rottiers Cédric-25-Vandriessche Kenneth-26-Van Rijckeghem Steven-27-Van Damme Danny-28-Himpe Bern-29-Rouan Tom-30-Vandenberghe Stijn-31-Beeckman Dylan-32-Verschaeve Joren-33-Bauters Lieven-34-Heyde Wouter-35-Van Raemdonck Maarten

     

    Catg.B – 29 deelnemers – 66 km

    1-EDDY VAN DE KERCKHOVE (Zele)

    2-De Weirdt Gino

    3-Pauwels Vital

    4-Vermassen Peter

    5-Porte Dominiek

    6-Van De Perre Lieven

    7-Van Roeyen Dave

    8-Verbeken Kurt

    9-Rombaut Wim

    10-Lampaert Philip

    11-Goossens Alex-12-Gyselinck Eddy-13-De Vlieger Sven-14-Bultinck Michel-15-Verhaeghe Stefan-16-Van Eesbeek Andy-17-Verhofstadt Peter-18-Van Pachterbeke Patrick-19-De Swert Dave-20-Kestemont Pascal-21-Dhondt Willem-22-Heyndrickx Wim-23-Leyseele Franky-24-Pauwels Kurt-25-Van Mol Bart-26-Van Esbroeck Sven-27-Bertier Kurt-28-De Bock Jurgen-29-Brijs Gert

     

    Catg.C – 16 deelnemers – 66 km

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-De Backer Danny

    3-Primo Gino

    4-De Mulder Jan

    5-Bobelijn Patrick

    6-Bruyere Bruno

    7-Cossyns Marc

    8-De Coninck Wim

    9-Harms Ko

    10-Dupont Benny

    11-Vaneberg Mike-12-Van Nieuwenhuyse Gentil-13-Van Linden Hugo-14-van Oosten Willem-15-D'Hondt Erwin-16-De Ben Mark

     

    Catg.D – 33 deelnemers – 46,2 km

    1-Paridaens Ronny (Denderhoutem)

    2-Vanopstal Eddy

    3-Durant Martin

    4-Stockman Ruddy

    5-Hoornaert Glenn

    6-Deneef Jozef

    7-Hunninck Paul

    8-Maes Jos

    9-Van Den Broeke Patrick

    10-Snoeck Jan

    11-De Vuyst Eddy-12-Heye Hilair-13-De Baets Johan-14-Thomas Claire-15-Somers Chris-16-Remory Pierre-17-Wauters Denis-18-Van Lierde Hans-19-Smith Joanna-20-Rawlins Freya-21-Lewis Emma-22-Claeys Jean-Pierre-23-Maldrie Robert-24-Bolle Henk-25-Lacquet Philippe-26-Coppers François-27-Ribbens Luc-28-Verhelst Walter-29-Hughes Anna-Marie-30-De Gucht Etienne-31-Verzele Noël-32-D'Hondt Freddy-33-Brijs Willy

     

    Catg.E +65 jaar – 13 deelnemers – 46,2 km

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Burggraeve Noël

    4-Luyten Felix

    5-Vandermeulen Jos

    6-Vanpoucke Rik

    7-Devadder Andre

    8-Lockefeir Marinus

    9-Van Imschoot Roland

    10-Luypaert Danny

     

    Catg.E +70 jaar

    1-Coudyzer Theo

    2-Vyvey Julien

    3-Robijns Robert

     

    Niet Vergubbinghouders – 17 deelnemers – 79,2 km

    1-De Smet Olivier (Semmerzake)

    2-Van Reepingen Kevin

    3-Van Meirhaeghe Karel

    4-De Sutter Stijn

    5-Cathelyn Youri

    6-Verloo Stijn

    7-Bombeke Dries

    8-De Rouck Nils

    9-Van Reepingen Olivier

    10-Depraetere Roel

    11-Diependaele Jurgen-12-Moens Benny-13-Kevelaers David-14-Vanhaverbeke Stijn-15-Vanhaverbeke Pieter-16-De Maesschalck Johan-17-Wyndaele Jasper

    10-04-2016 om 21:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 09/04/2016 - HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 39,11 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - Opgevers: 25

    1 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    2 HOLVOET Louis TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 SAUGSTAD Lars NOR RINGERIKE

    5 KNUTSEN Odin NOR TVK SYKKEL

    6 SESSLER Nicolas BRA VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 DRANCOURT Pierre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 KULSET Kristian NOR RINGERIKE SK

    11 ELLINGSEN Jonas NOR 12 JARSTE Daniel NOR 13 KIEVGARD Kristian NOR 14 CLAERHOUT Sven 15 SPYSSCHAERT Anthony 16 MARKEN Petter NOR 17 AASHEIM Aksel NOR 18 VERSICHEL Davy 19 HEWETT David GBR 20 STOFFERIS Rieno 21 CASIER Arne 22 SITTERS Bas NED 23 KALLAND OLSEN Einar NOR 24 ÜZGÜN Canday TUR 25 HAMISCH Graham GBR 26 FOSTER Alexander GBR 27 DE VISSCHER Glenn 28 SOTBERG Andre 29 MOHR Johan NOR 30 TOORTELBOOM Frederik


    09/04/2016 - RONDE VAN VLAANDEREN (O) – Beloften UCI - 166 km - 39,79 km/h

    Aantal deelnemers: 160 - Opgevers: 44

    1 PER David SLO

    2 DIBBEN Jonathan GBR

    3 ERMENAULT Corentin FRA

    4 JANSEN Amund Grondahl NOR

    5 NEILANDS Krists LAT

    6 NYCH Artem RUS

    7 COSTA Adrian 

    8 GARCIA CORTINA Ivan ESP

    9 BALLERINI Davide ITA

    10 BOL Cees NED

    11 OWEN Logan USA 12 NOPPE Christophe 13 TOUZE Damien FRA 14 SKAARSETH Anders NOR 15 PLANCKAERT Edward 16 HINDLEY Jai AUS 17 FRIESECKE Gian SUI 18 MONTGOMERY David IRL 19 CULLAIGH Gabriel GBR 20 DUNBAR Eddie IRL 21 FAGLUM KARLSSON Marcus SWE 22 GEOGHEGAN HART Tao GBR 23 WIRTGEN Tom LUX 24 ERIKSSON Lucas SWE 25 WOOD Oliver GBR 26 WELTEN Bram NED 27 LENDERINK Peter NED 28 STOSZ Patryk POL 29 SELLIER Simon FRA 30 BOSMAN Patrick AUT 82 BIERMANS Jenthe 84 DELTOMBE Kevin


    09/04/2016 - ROLLEGEM (W) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 150 km - 40,36 km/h

    Aantal deelnemers: 114 - Opgevers: 55

    1 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    2 VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX

    3 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    6 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    7 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    8 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    9 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX

    10 LIVYNS Arjen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 DEPYPERE Mathias 12 CLAUW John-ross 13 VERSCHUERE Seppe 14 SCHOTTE Lauwrence 15 BOUTTÉ Jordy 16 DESTADSBADER Roy 17 VANMEENEN Jordy 18 BLOMME Lorenzo 19 BOUVRY Kenny 20 PLOVIE Wiebren 21 DEBOOT Bruce 22 VERFAILLIE Arne 23 DE POORTER Maxime 24 VANHOUTTEGHEM Cedric 25 STOCKMAN Michiel 26 VANACKER Bjarne 27 MUYLLE Jeroen 28 VEROUGSTRAETE Nicolas 29 PATTYN Jamie 30 LOWYCK Jesse

    09/04/2016 - BEERST (W) - Juniores - 84,5 km - 38,63 km/h

    Aantal deelnemers: 103 - Opgevers: 8

    1 LEKNESSUND Andreas Nor TINERRIKE SK

    2 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 HVIDEBERG Filip NOR FREDERIKSTAD SK

    4 VAN ENDE Wouter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 BULLEY Lewis GBR HMT WIHT JLT CONDER

    6 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 ADNE Ihle NOR FREDRIKSTAD SK

    10 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 HJEMSAETER Olav NOR 12 KULSET Sindre NOR 13 HELSMOORTEL Dwight 14 VEBJORN Ronning NOR 15 VANOVERBERGHE Jens 16 LUYSSEN Greg 17 VANSTEELANDT Thomas 18 VAN EECKHOUT Len 19 VABO Tore Andre NOR 20 KLEVJER Kristian 21 VANDENDRIESSCHE Stef 22 CAPPELLE Maxim 23 VAN STAEYEN Maarten 24 DELEU Arnaud 25 DEKONING Fabrizio 26 VERCRUYSSE Bryan 27 BRATEN Jonas NOR 28 VAN DORPE Guus 29 MAHIEU Mathias 30 HVIDEBERG Jonas NOR 35 BARENDREGT Thijs NED 57 VAN PETEGHEM Trifonius 68 BRUGGEMAN Lorenzo

     

    09/04/2016 - BACHTE MARIA LEERNE (O) - Nieuwelingen - 61,2 km - 39,58 km/h

    Aantal deelnemers: 166 - Opgevers: 104

    1 FORRET Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    5 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 STIPPELMANS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    10 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 DE WEIRDT Jens 12 SQUIRE Ben 13 VAN POPPEL Sebastien 14 COVELIERS Seppe 15 VAN OLMEN Yevgeny 16 BRUSSELEERS Kiano 17 MARCHAND Bastian 18 RYPENS Cédric 19 LAMMENS Jonas 20 PAUWELS Maxim 21 MANS Matjas 22 DE PAUW Len 23 DE JONG Remco NED 24 HEYLEN Gilles 25 NAUDTS Thomas 26 WACHTERS Jef 27 BEECKMAN Brent 28 TORDEUR Niels 29 DE GRAEVE Simon 30 BONNET Théo 32 SMET Marco 50 SLOCK Liam 55 VAN HOUTE Sybren 56 VERCAUTEREN Thomas


    09/04/2016 - ZANDVOORDE (ZONNEBEKE) (W) - Nieuwelingen - 64,8 km - 38,21 km/h

    Aantal deelnemers: 111 - Opgevers: 11

    1 MODELL Theo GBR TEAM CORLEY CYCLES

    2 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 MARTENS Gilles 12 DERIBREUX Achille 13 BOMBOI Davide 14 SENRAME Arthur 15 DESTATSBADER Thibo 16 HUGO Pouillard FRA 17 SAVER Kasper 18 SUYS Thomas 19 GROSEMANS Daan 20 FIEUW Staf 21 TULETT Ben GBR 22 HANNE Milan 23 RAECKE Jari 24 DELOBEL Florian FRA 25 BARBRY Giel 26 MATTON Gianni 27 VANDENABEELE Henri 28 MICHOTTE Cyril 29 VERBEECK Calvin 30 BAETENS Branko 32 SMET Jorre 39 DE CLEEN Wouter 53 POLEIJ Arjan NED  65 NOENS Yarne 72 COSYNS Milan

    10-04-2016 om 10:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/04/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 5°Seizoenszege !!!

     

    Stijn Verbeke   Koen De Bosscher    Patrick Cocquyt

    Zaterdag 9 april 2016 - BEVEREN-WAAS (9120)


    Catg.A – 54 deelnemers – 67,2 km

    1-STIJN VERBEKE (Belsele)

    2-Maenhout Kenny

    3-Buysse Lennert

    4-Van Raemdonck Kevin

    5-Le Blon Michel

    6-Vermassen Jens

    7-Van De Winckel Tom

    8-Mertens Nick

    9-Van Rijckeghem Steven

    10-Goossens Steven

    11-Pauwels Kurt-12-Stuer Benjamin-13-Bayton Grant-14-Nachtegael Danny-15-Van de Casteele Michaël-16-Burm Maarten-17-Van Waeyenbergh Grégory-18-Vernaet Olivier-19-Maes Bram-20-Peirsman Jan-21-Middelkamp Tom-22-Weemaes Filip-23-Thibaut Lennert-24-Stevens Juhani-25-De Cock Bart-26-Van Driessche Ward-27-Cooman Gianni-28-Lammertyn Foeke-29-Maenhout Tommy-30-Cooman Mauro-31-Van Rooy Matthias-32-Bogaert Sammy-33-Haest Christophe-34-Vancolen Kevin-35-Van Damme Danny-36-Cap Bryan-37-De Wit Wim-38-Rogge Simon-39-Van Laere Jan-40-Rood Robert-41-Focke Ivo-42-Mannens Steven-43-Whyte Arnie-44-Vossaert Matthias-45-Perriëns Philippe-46-Van Sante Tristan-47-Bleyaert Nicolas-48-Suykerbuyk Ben-49-Van Opstal Philippe-50-Baert Karel-51-Daems Jens

     

    Catg.B – 33 deelnemers – 61,6 km

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Aerts Peter

    3-Neels Peter

    4-Verschelden Steven

    5-Vermote Patrick

    6-Rombaut Wim

    7-Goossens Alex

    8-Goolaerts Alain

    9-Van Roeyen Dave

    10-Evers Vincent

    11-Van Raemdonck Kurt-12-De Bruycker Jan-13-Segers Daniel-14-Wytinck Luc-15-Van Drom Giovanni-16-Vanderstraeten Jan-17-Heyndrickx Wim-18-Heynssens Hans-19-Van Guyse Danny-20-Gussé Wim-21-Janssens Bert-22-De Roeck Stefan-23-Diet Wim-24-Van Raemdonck Robby-25-Van Bosbeke Peter-26-Pauwels Kurt-27-Hanssen Gunther-28-Spileers Kenny-29-Baert Giovanni-30-Bogaert Guy-31-Brijs Gert-32-Pauwels Vital-33-Brijs Philip

     

    Catg.C – 22 deelnemers – 61,6 km

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Vangenechten Freddy

    3-Hereijgers Piet

    4-Primo Gino

    5-Van Camp Freddy

    6-Weemaes Franky

    7-Harms Ko

    8-Kerckaert Peter

    9-Cosijn Ronny

    10-Fierens Paul

    11-Roobroeck Dirk-12-Lugtenburg Wim-13-Claus Etienne-14-Mathys Dirk-15-Van Honsté Kris-16-Meyvis Serge-17-Van Hoof Danny-18-Hellinckx Danny-19-Hebbrecht Geert-20-Braeckman Geert-21-Geeraert Rudi-22-D'Hondt Erwin

     

    Catg.D – 27 deelnemers – 50,4 km

    1-Hoornaert Glenn (Bredene)

    2-Coupillie Roland

    3-De Vos Rony

    4-De Naeghel Jozef

    5-Decaestecker Patrick

    6-Van Eyndt Jozef

    7-Maes Jos

    8-Heye Hilair

    9-Watteny Patrick

    10-Wauters Denis

    11-Van Cleemput Paul-12-De Baets Johan-13-Coppers François-14-Baudonck Tony-15-Polfliet Danny-16-Dom André-17-Bolle Henk-18-Ribbens Luc-19-Peleman Peter-20-De Sutter Willy-21-Lacquet Philippe-22-De Praetere Fritz-23-Van Den Broeck Alain-24-Govaert William-25-Cauwelier Bruno -26-Maldrie Robert-27-Brys Willy

     

    Catg.E +65 jaar – 19 deelnemers – 50,4 km

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-De Leersnyder Florent

    3-Thyssen Leo

    4-Burggraeve Noël

    5-Moens Louis

    6-Mous Willy

    7-Lockefeir Marinus

    8-Hoof Roger

    9-Vandersteen Erik

    10-Cromheecke Riny

    11-Van Loon Adri-12-Hermans Luc-13-Vergult Jos-14-Pouwels Ben

     

    +70 jaar

    1-Vyvey Julien

    2-D'Hont Joseph

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-Brouwers François

    5-De Geynst Paul

     

    Niet Vergunninghouders – 28 deelnemers – 67,2 km

    1-Dumortier David (Gijzenzele)

    2-Kesteleyn Bram

    3-Van Hille Glenn

    4-Maes Dimitri

    5-Segers Jimmy

    6-Mariën Jim

    7-Panis Tom

    8-Cap Tim

    9-Wollaert Jan

    10-De Grom Christophe

    11-Huybrechts Michiel-12-Koppen Cedric-13-Poeck Christophe-14-Van Der Aa Sam-15-Bouquet Kenneth-16-Van Osselaer Tommy-17-Claeys Kevin-18-Opsomer Enzo-19-Castermans Jarne-20-Van Osselaer Tom-21-Jacobs Lander-22-Galicia Wannes-23-Mertens Dave-24-Van Laeken Gert-25-De Baere Benjamin-26-Van Dijck Lander-27-Baert Domien-28-De Beule Sam

    10-04-2016 om 09:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/04/2016
    banner VWF.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks B !!!
    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks D !!!

     

    Renaat Demeter   Geert Van Speybroeck

     

    Zaterdag 9 April – BUGGENHOUT (9255)

     

    A-reeks – 77 km - 1h44 
    1.Bert VAN DER TRAPPEN 
    2.Stijn Goolaerts 
    3.Gregory Camerlinckx 
    4.Tommy Baeyens 
    5.Bjorn Coomans 
    6.Carrerra Coppens 
    7.Gillian Van Rijmenant 
    8.Timmy Weeckers 
    9.Hannes Bergström Frisk 
    10.Ruben Broeckaert 

    B-reeks – 77 km - 1h44 
    1.RENAAT DEMETER (Lochristi)
    2.Kevin Van De Keer 
    3.Bart Van Den Wijngaerd 
    4.Jarno Verhofstadt 
    5.Nico Verwee 
    6.Stijn Van Maldeghem 
    7.Philippe Dela Montagne 
    8.Stijn Gidé 
    9.David Beulens 
    10.David Haegeman 

    C-reeks – 77 km - 1h47 
    1.Robert KOPPERS 
    2.Raf Van Den Bossche 
    3.Kris De Block 
    4.Peter Dockx 
    5.Tom De Beer 
    6.Jan Van Der Auwera 
    7.Andy De Backer 
    8.Bart Heyvaert 
    9.Mario Van Der Sickel 
    10.Stefan Verhaeghe 

    D-reeks – 56 km - 1h18 
    1.GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2.Ronald Rents 
    3.Rudy Lahou 
    4.Patrick Bobelijn 
    5.Eddy Van De Kerckhove 
    6.Arie De Moor 
    7.Bruno Bruyere 
    8.Frank Geets 
    9.Dominique Van Den Eede 
    10.Peter Vos 

    E-reeks – 56 km - 1h22
    1.LUC VAN ROY 
    2.Dirk Van Hove 
    3.Daniel Villers 
    4.Dominique Turcksin 
    5.Luc Perdaens 
    6.Robert Vande Kerkhof 
    7.Luc Witman 
    8.Rene De Brucker 
    9.Danny De Backer 
    10.Dirk Peigneur 

    F-reeks – 49 km - 1h13 
    1.Patrick VAN RENTERGHEM 
    2.Martin Durant 
    3.Eddy Vanopstal 
    4.Jean Blommaert 
    5.Jos Claessens 
    6.Hugo Lismont 
    7.Ludo De Bakker 
    8.Andre Bultinck 
    9.Jozef Deneef 
    10.Eddy Cobbaut

    F+ -reeks – 49 km - 1h13
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Jose Demeyere 
    3.Jos Vandermeulen 
    4.Luc Snels 
    5.Theo Coudyzer 
    6.Freddy Vandenberghen 
    7.Willy Corthier 
    8.William De Cremer 
    9.Jozef Saerens 
    10.Marcel Pauwels 

    10-04-2016 om 09:56 geschreven door kenny


    09-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

     

    Sasha Weemaes

     

    06/04/2016 - URSEL (O) - Tijdrit – Provinciaal Kampioenschap - Alle categorieën

    Aantal deelnemers: 44 - Juniores - 19’32”622 – 43 km/h

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM

    2 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    3 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM

    4 COLMAN Alex LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    5 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT - GLASCENTRA CT

    7 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM

    8 DE VRIENDT Niels TIELTSE RENNERS

    9 D'HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    10 VAN HOUTE Gerben PAPILLON RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM

    11 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW 12 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM 13 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM 14 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX 15 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM 16 GUYONNAUD Jonathan SPIE DOUTERLOIGNE CT 17 VAN HAMME Kevin CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM 18 WUYTS Sooi ZANNATA GALLOO CT MENEN VZW 19 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM 20 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" 21 MILBOU Steff  MEUBELEN GAVERZICHT - GLASCENTRA CT 22 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM 23 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS 24 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM 25 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" 26 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM 27 DE NEVE Joerik SPIE DOUTERLOIGNE CT 28 DE PELSMAEKER Sam WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" 29 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM 30 D'HOOGE Thomas MEUBELEN GAVERZICHT - GLASCENTRA CT 31 STEYAERT Michael KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 32 WILLAERTS Niels YOUNG CYCLING TALENT D&D 33 PAUWELS Matthias KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 34 NIMMEGEERS Bernard K.V.C DEINZE VZW 35 LINTHOUDT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS 36 VERDONCK Gauthier KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 37 BASTIAEN Jonas SPIE DOUTERLOIGNE CT 38 VAN MELLAERT Laurens KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 39 LAMBERTS Alec INDIVIDUEEL 40 HELSEMANS Quinten PAPILLON RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM 41 VANMEERHAEGHE Dante SPIE DOUTERLOIGNE CT 42 BAETE Manu KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 43 VAN DE VELDE Dylan KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 44 DE COCK Quinten C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELAre

     

    Aantal deelnemers: 10 - Elite z.c. - 41’45”364 - 45,99 km/h

    1 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CONTINENTAL CYCLING TEAM

    2 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CONTINENTAL CYCLING TEAM

    3 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    5 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 PIETERS Frederik ROYAL CUREGEHEM

    7 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CT

    8 BOSSAER Gatien ISOREX CYCLING TEAM

    9 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK-ATOM 6 CT

    10 GEERINCKX Ruben SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO 

     

    Aantal deelnemers: 24 - Beloften U23 - 42’25”012 - 45,27 km/h

    1 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    2 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CT

    3 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION-ANMAPA-SOENENS CUCLING TEAM

    4 VEREECKEN Thomas LOTTO SOUDAL

    5 BOUSSAER Bryan ILLI BIKES HEMIKSEN

    6 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    7 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    8 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    9 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    11 DE SMUL Guust GOMA DAKWERKEN-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM 12 WYTINCK Gianni HOME SOLUTION-ANMAPA-SOENENS CYCLING TEAM 13 MEHEUS Gill EFC-ETIXX 14 BOTHUYNE Jorden HOME SOLUTION-ANMAPA-SOENENS CUCLING TEAM 15 BASTIAENS Ayco HOME SOLUTION-ANMAPA-SOENENS CYCLING TEAM 16 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC AGO 17 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA – ABUTRIEK 18 SLAGMULDERS Yorick HOME SOLUTION-ANMAPA-SOENENS CUCLING TEAM 19 FABRI Hannes K.V.C DEINZE VZW 20 VAN DE KERKHOVE Brent VL TECHNICS - EXPERZA – ABUTRIEK 21 GOOSSENS Glenn MORGAN BLUE CT 22 GOESSENS Cédric MEUBELEN GAVERZICHT - GLASCENTRA CT 23 TAS Robbert GOMA DAKWERKEN-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM 24 VAN HOOREBEKE Michiel CT KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    09-04-2016 om 14:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 05/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

     

    Thomas De Pestel


    Dinsdag 05/04/2016 - URSEL (O) - Tijdrit – Provinciaal Kampioenschap - Nieuwelingen 1°jaars - 15'26"015 - 39,65 km/h

    Aantal deelnemers: 18

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM

    2 HUYS Branko PAPILLON RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA GALLOO CT MENEN VZW

    5 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM

    8 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

    9 BEECKMAN Brent C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    10 DE NEVE Tomas SPIE DOUTERLOIGNE CT

    11 PIETERS Bjarnen SPIE DOUTERLOIGNE CT 12 SMET Marco VAN MOER LOGISTIC CYCLING TEAM 13 DE BEER Wannes PAPILLON RUDYCO JANATRANS CYCLING TEAM 14 MALFAIT Willem VD HAUWE CT - GENTSE VS 15 VAN LANDSCHOOT Ruben KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 16 STEVENS Igor SPIE DOUTERLOIGNE CT 17 DE MEY Remi KON. VC 'T MEETJESLAND – KNESSELARE 18 TORNEY Casper VD HAUWE CT - GENTSE VS

    09-04-2016 om 14:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 09/04/2016 - LEOPOLDSBURG (LB) - Tijdrit Provinciaal Kampioenschap - Alle categorieën

    Aantal deelnemers:

    09-04-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    08-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 08/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 08/04/2016 - HEIST O/D BERG (ZONDERSCHOT) (A) - Elite z.c./U23 - 110 km - 45,14 km/h

    Aantal deelnemers: 127- Opgevers: 15

    1 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    2 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    3 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    6 SUAREZ MARTINEZ Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    7 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 LETEN Wouter T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 BOSCH Thomas NED WV DE JONGE RENNER

    11 HEMROULLE Johan 12 BOERSMA Willem CAN 13 VAN AERT Jan 14 VAN GENECHTEN Steff 15 HAVIK Piotr NED 16 QUINTELIER Gianni 17 LINTEN Tom 18 PANIS Maxim 19 CLARK Matthew GBR 20 RAEYMAEKERS Mattias 21 VOSS Arnaud 22

    STEEGMANS Tristan 23 VAN HOOF Nick 24 BYRNE Dillon GBR 25 JAANUS Tasane EST 26 BEULLENS Cedric 27 HUYGEN Tijs 28 BADA Florian 29 KUYPERS Kris 30 KRISTOFFERSEN Anders NOR 60 VAN DAMME Bart 68 BOLSENS Kris 71 WAELKENS Dave 97 VAN LENT Kenny

    08-04-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    07-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 07/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 07/04/2016 - EVERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 41,07 km/h

    Aantal deelnemers: 137 - Opgevers: 83

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    5 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7  VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    9 DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    10 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VANDYCK Niels 12 VAN STEENBERGHEN Jori 13 OLIEBOS Jordy 14 ROBERT Frederique 15 DE ZUTTER Kristof 16 MEUL Robby 17 SAUGSTAD Lars NOR 18 VERCAUTEREN Tim 19 KOOP Jos NED 20 WYTINCK Gianni 21 JARSTE Daniel NOR  22 RASSCHAERT Kevin 23 GERRITSEN Danos NED 24 PERSOON Joeri 25 CATELYN Gieljan 26 CAETHOVEN Steven 27 SABBE Enzo 28 MORTIER Lenny 29 TEN KATE Herman NED 30 VENDELIN Karl EST 31 RINDEN Erlend NOR 32 DE MAREZ Ruben 33 DE MERLIER Giovanni 34 BARKALD Cristian NOR 35 DESMECHT David 36 VANCOMPERNOLLE Jan 37 BYRNE Dillon GBR 38 PIETERS Bart 39 MOHR Johan NOR 40 BERGSTROM Hannes SWE 41 VAN DE KEER Kevin 42 CORNELIS Nico 43 BOLSENS Kris 44 KARANDASHEV Petr RUS 45 VAN HYFTE Steven 46 DE WILDE Kenny 47 DE KETELE Angelo 48 VAN RAEPENBUSCH Ruben 49 VANLUCHENE Mats 50 VAN GUYSE Jarno 51 SIMON Kenn 52 EECKHOUT Kurt 53 DEMETER Renaat 54 DE SMUL Guust

     

    07/04/2016 - MALLE (A) - Tijdrit Provinciaal Kampioenschap - Alle categorieën

    Aantal deelnemers:

     

    07/04/2016 - RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Tijdrit – Provinciaal Kampioenschap Alle categorieën

    Aspiranten-Nieuwelingen-Dames Jeugd: 8 km

     

    Juniors-Dames Elite: 16 km

     

    Beloften-Elite z.c.: 24 km

    Zaterdag 02/04/2016 - MONTROEUL – ECW - Elite z.c./Amateurs/Masters A – 01h47’25”

    Aantal deelnemers: 58

    1-MONCOMBLE Nicolas -VC ROUBAIX METROP-FRA

    2-WIELFAERT Kristof -CUREGHEM

    3-LANGEDOCK Mathieu -DECOCK

    4-FRANCOIS Jonathan -E.C. VIEUX CONDE

    5-ROSZKIEWICZ Raphaël -ECW-53x11 CC Marchin-TEW op  3''

    6-COMMEYNE Steffen -BRUGSE VELO

    7-VANHOUTTEGHEM Cedric -ANTIEK

    8-TOUBEAU Alexandre -V.C. VIRGINAL

    9-DE NAUW Sigfried -CUREGHEM  

    10-VERMOTE Grégoire -ECW (Hainaut)  

    53-SMET Guy -CIBEL

    07-04-2016 om 20:07 geschreven door kenny


    06-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 06/04/2016 - SCHELDEPRIJS SCHOTEN (A) - Men Elite - 207,7 km - 42,44 km/h

    Aantal deelnemers: 162 - Opgevers: 12

    1 KITTEL Marcel GER ETIXX - QUICK STEP

    2 CAVENDISH Mark GBR DIMENSION DATA

    3 GREIPEL André GER LOTTO SOUDAL

    4 THEUNS Edward TREK - SEGAFREDO

    5 BONIFAZIO Niccolo ITA TREK - SEGAFREDO

    6 VAN POPPEL Danny NED TEAM SKY

    7 ARNDT Nikias GER TEAM GIANT - ALPECIN

    8 WIPPERT Wouter NED CANNONDALE PRO CYCLING TEAM

    9 GROENEWEGEN Dylan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    10 MCLAY Daniel GBR FORTUNEO - VITAL CONCEPT

    11 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 12 BENNETT Sam IRL BORA-ARGON 18 13 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT 14 VAN STAEYEN Michael COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 15 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA 16 VALLEE Boris FORTUNEO - VITAL CONCEPT 17 SARREAU Marc FRA FDJ 18 LOOIJ André NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON 19 BAGDONAS Gediminas LTU AG2R LA MONDIALE 20 BASKA Erik SVK TINKOFF 21 MARECZKO Jakub ITA SOUTHEAST – VENEZUELA 22 SABATINI Fabio ITA ETIXX - QUICK STEP 23 DELAGE Mickael FRA FDJ 24 LATON Eryk POL CCC SPRANDI POLKOWICE 25 MARYCZ Jaroslaw POL CCC SPRANDI POLKOWICE 26 GUARNIERI Jacopo ITA TEAM KATUSHA 27 RICKAERT Jonas TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 28 RICHEZE Maximiliano Ariel ARG ETIXX - QUICK STEP 29 SINKELDAM Ramon NED TEAM GIANT – ALPECIN 30 KREDER Wesley NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON 88 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 107 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

     

    06/04/2016 - SCHOTEN (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 143,8 km - 44,09 km/h

    Aantal deelnemers: 148 - Opgevers: 42

    1 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    3 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 VANREYTEN Joachim LOTTO SOUDAL

    5 PANIS Maxim SPORT EN MOEDIG GENK

    6 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING

    7 CRABBÉ Arno ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    9 ANTHONISE Lieven NED DRC DE MOLELITE

    10 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 BERTELS Jef 12 WALSH Edward CAN 13 PIETERS Roy NED 14 BINATENA Diego USA 15 CASTRIQUE Jonas 16 GOOVAERTS Tom 17 LINTEN Tom 18 BOERSMA Willem CAN 19 MERTENS Joran 20 MASURE Brent 21 MUYS Ayton 22 JOHNSTONS Taylor GBR 23 VERHEYEN Jelle 24 MICHIELS Killian 25 POLIAK Yam ISR 26 LEWIS Adam GBR 27 SEGERS Joren 28 SCHOEVAERS Ward 29 VAN WIJNGAARDEN Joost NED 30 VAINIONPAA Oskari FIN 35 CLAUS Dieter 43 PERSOON Wouter 55 MAES Jef 60 MELS Fabrice 66 VAN ROOSBROECK Patrick 75 DAS Jeroen 78 ILEGEMS Ken 81 MARIN Glenn 82 PEETERS Danny 101 HEYNS Kristoff 

     

    06/04/2016 - BREDENE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 44,85 km/h

    Aantal deelnemers: 116 - Opgevers: 34

    1 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    2 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 ODDLI Anders NOR OTTESTAD IL

    4 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    6 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 SAUGSTAD Lars NOR RINGERIKE

    8 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    9 ORBIE Stephen TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 HAMISCH Graham GBR 12 KULSET Kristian NOR 13 ANECA Ciske 14 MAENE Kevin 15 BOWERING Thomas GBR 16 FREDERIKSEN Sondre NOR 17 STOFFERIS Rieno 18 SMET Guy 19 VERCAUTEREN Tim 20 LANGEDOCK Mathieu 21 DE LANDTSHEER Steven 22 VERWEE Nico 23 DELMOTTE Dennis 24 POLLET Dries 25 ROSSEEL Ricky 26 VANDENBERGHE Nick 27 BALCAEN Manolito 28 CLAEYS Timothy 29 DE VEIRMAN Aaron 30 DE VISSCHER Glenn 39 VERSCHUEREN Robin 42 SMAGGHE Wouter 45 VAN HECKE Elias

    06-04-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    04-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 03/04/2016 - RONDE VAN VLAANDEREN (O) – Men Elite World Tour - 255 km - 41,28 km/h

    Aantal deelnemers: 199 - Opgevers: 81

    1 SAGAN Peter SVK TINKOFF

    2 CANCELLARA Fabian SUI TREK - SEGAFREDO

    3 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL - JUMBO

    4 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA

    5 ROWE Luke GBR TEAM SKY

    6 VAN BAARLE Dylan NED CANNONDALE PRO CYCLING TEAM

    7 ERVITI Imanol ESP MOVISTAR TEAM

    8 STYBAR Zdenek CZE ETIXX - QUICK STEP

    9 CLAEYS Dimitri WANTY - GROUPE GOBERT

    10 TERPSTRA Niki NED ETIXX - QUICK STEP

    22 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    30 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    51 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    74 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE


    03/04/2016 - RONDE VAN VLAANDEREN (O) – Women Elite World Tour - 141 km - 37,86 km/h

    Aantal deelnemers: 175 - Opgevers: 65

    1 ARMITSTEAD Elizabeth GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    2 JOHANSSON Emma SWE WIGGLE HIGH5

    3 BLAAK Chantal NED BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    4 GUARNIER Megan USA BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    5 LONGO BORGHINI Elisa ITA WIGGLE HIGH5

    6 VAN DIJK Eleonora NED BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    7 VAN VLEUTEN Annemiek NED ORICA - AIS

    8 FERRAND PREVOT Pauline FRA RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    9 LICHTENBERG Claudia GER LOTTO SOUDAL LADIES

    10 NIEWIADOMA Katarzyna POL RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    52 HANNES Kaat LENSWORLD-ZANNATA


    03/04/2016 - TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN (LB) – Interclub Juniores – 120 km - 42,57 km/h

    Aantal deelnemers: 173 - Opgevers: 40

    1 VANDERMOSTEN Tom AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 VAN POUCKE Aaron ISOREX CYCLING TEAM

    3 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DEMOLDER Stijn ACROG - BALEN BC

    5 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 HUYS Laurens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    7 MEIJER Gijs NED MONKEYTOWN CYCLINGTEAM

    8 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    44 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    50 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    53 CLAUWAERT Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    64 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    76 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    109 VERHEIJEN Geert NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    119 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    03/04/2016 - DILSEN (ROTEM) (LB) - Juniores - 72 km - 37,5 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - Opgevers: 2

    1 MC ELROY Sean USA TEAM SPECIALIZED

    2 BROOKSHIRE Colten USA TEAM SPECIALEZED RACING

    3 NSEK Imen USA LUX CYCLING

    4 GARRISON Ian USA MASTERS CYCLING SYSTEMS

    5 DELGADO Sandor USA UNATTACHED

    6 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 KNICKMAN Bo USA LUX CYCLING

    9 VAN DEN OETELAAR Steven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 LOWIE Sebastiaan BMX VLIJTINGEN

    11 DONDERS Joost 12 STICKENS Robin 13 SCHERPENBERGH Tristan 14 MILBOU Steff 15 ERNST Robin 16 DEBOEL Vincent 17 MICHIELS Thomas 18 MILOJKOWIC Sid 19 DE RIDDER Dimas 20 PETERS Niels NED 21 STEVENS NED 22 JAMAR Yann 23 SCHULZ Sven NED 24 PEETERS Jorre 25 FUCHS Thimo 26 ZEVUS Janssen NED 27 HENDRIX Lucas

     

    03/04/2016 - ZOUTLEEUW-OSSENWEG (B) - Juniores - 72,8 km - 42,76 km/h

    Aantal deelnemers: 95 - Opgevers: 23

    1 LEKNESSUND Andreas NOR TINERRIKE SK

    2 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 PELCERS Kristaps LAT TANDEMS

    4 KORBERGS Ulvis Horens LAT NN SPORTA RRS

    5 AALRUST Hakon Lunder NOR RINGERIKE

    6 THIJSSEN Gerben ACROG - BALEN BC

    7 HULSTAD Ludvik Aspelund NOR APT SPIEDOUTERLOIGNE

    8 BRYNAERT Andreas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 GERINCKX Joni DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    15 BRIJS Jasper VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    04-04-2016 om 16:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 03/04/2016 - TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN (LB) – Topcompetitie
    Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    3 BAELE Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    5 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    9 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    57 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    66 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    87 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    03/04/2016 - REET (A) - Nieuwelingen - 67,2 km - 35,08 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - Opgevers: 9

    1 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 RYPENS Cédric WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 DE PAUW Len KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    8 DE WAELE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 STEVENS Igor SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 SLIEPERS Bjarni K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    11 GYS Tuur 12 VAN DEN BORNE Willem 13 LAUWERS Ruben 14 GORTS Jochen 15

    VAN GAELEN Louis 16 FUSILLIER François 17 WACHTERS Jul 18 VAN ROOSBROECK Jan 19 PRINSEN Lennert 20 SCHAEKERS Janik 21 DE FEYTER Jonas 22 VAN BOUWEL Hannes 23 VAN BELLINGHEN Keano 24 CEURENS Robbe 25 VANHEEL Elias 26 DE MEUTER Santiago 27 PAUWELS Käi 28 BLIJKERS Tibo 31 VAN DER SYPT Gianni

     

    03/04/2016 - ZOUTLEEUW-OSSENWEG (B) - Nieuwelingen - 54,6 km - 38,39 km/h

    Aantal deelnemers: 51- Opgevers: 2

    1 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 DEBOUVER Ruben CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    8 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    9 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    04-04-2016 om 16:26 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!