.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 03/04/2016 - BOORTMEERBEEK (B) - Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 38 - 20 km

    1 VAN MECHELEN Vlad CYCLING TEAM PAJURIS LITHUANIA

    2 KOCKELMANN Mathieu LUX CCI DIFFARDANGE

    3 FRETIN Kaj SPORT EN MOEDIG GENK

    4 DE MOYER Kenay CT PAJURIS

    5 DE BUYSSER Quinten INDIVIDUEEL


    13 jaar - deelnemers: 26 - 25 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 KEMPINAIRE Théo TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3 VERCAMMEN Milan ACROG - BALEN BC

    4 UIJTDEBROEKS Cian TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5 VERREYDT Kobe ACROG - BALEN BC


    14 jaar - deelnemers: 50 - 30,0 km

    1 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN HOUT Luca ACROG - BALEN BC

    3 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    4 BOELS Senne LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 GHEYSENS Laurens WK NOORD-WEST-BRABANT


    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 2

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 4

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 HENDRICKX Julie KVC NOORDZEEMEEUW

    4 DELRE Clara TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 5

    1 VAN MECHELEN Gloria KLAIPEDA

    2 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    3 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 AERTS Kato ACROG - BALEN BC

    03-04-2016 om 19:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/04/2016

    banner VWF.jpg


    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan KENNY VAN LENT met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks B !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 4°Seizoenszege !!!

     

    Bjorn Coomans   Kenny Van Lent   Patrick Cocquyt

     

    Zaterdag 2 April - Appels (9200)

    A-reeks - 81,6 km - 1h51 
    1.BJORN COOMANS (Ruisbroek)
     
    2.Jeroen Goeleven 
    3.Bjorn Lison 
    4.Pascal Heyvaert 
    5.Jacob Wijnstra 
    6.Bryan Maes 
    7.Niels Platteau 
    8.Stef Verhaeren 
    9.Gregory Camerlinckx 
    10.Gillian Van Rijmenant 

    B-reeks - 81,6 km - 1h51 
    1.KENNY VAN LENT (Bornem) 
    2.Jarno Verhofstadt 
    3.Kevin Van Raemdonck 
    4.Tony Heirbaut 
    5.Bart Vanden Wijngaerd 
    6.Danny Nachtegael 
    7.Niels Van Deursen 
    8.Kristof de Backer 
    9.Kevin Van De Keer 
    10.Jean Paul De Bolle 

    C-reeks – 68 km - 1h37 
    1.Frank VAGENEDE 
    2.Kurt Verbeken 
    3.Andy De Backer 
    4.Vital Pauwels 
    5.Kris Witvrouwen 
    6.Peter Aerts 
    7.Peter Vermassen 
    8.Peter Moortgat 
    9.Andy Roskam 
    10.Tom Penninckx 

    D-reeks - 61,5 km - 1h28 
    1.Freddy VANGENECHTEN 
    2.Patrick Bobbelijn 
    3.Bruno Bruyere 
    4.Marc Tabourdon 
    5.Frank Van Der Perre 
    6.Franky Weemaes 
    7.Gino Primo 
    8.Thierry Christis 
    9.Guy De Coster 
    10.Paul Thursfield 

    E-reeks - 61,5 km - 1h30
    1.PATRICK COCKUYT ( Wachtebeke)
    2.Dirk Van Hove 
    3.Danny De Backer 
    4.Daniel Villers 
    5.Dominique Turcksin 
    6.Rene De Brucker 
    7.Mick Bath 
    8.Rudy Van De Velde 
    9.Jos Verheyen 
    10.Marc Couckuyt 

    F-reeks - 54,7 km - 1h23 
    1.Wim DE WAAL 
    2.Eddy Vanopstal 
    3.Chris Geerts 
    4.Patrick Van Renterghem 
    5.Jos Claessens 
    6.Andre Bultinck 
    7.Rene Van Gils 
    8.Jean Blommaert 
    9.Hugo Lismont 
    10.Marc Colpaert 

    F+ -reeks - 54,7 km - 1h27
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Theo Coudyzer 
    3.Florent De Leersnyder 
    4.Jos Vandermeulen 
    5.José Demeyere 
    6.Julien Vyvey 
    7.Leo Thyssen 
    8.Luc Snels 
    9.Freddy Vandenberghen 
    10.Jef Everaerts 

    03-04-2016 om 19:49 geschreven door kenny


    02-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 02/04/2016 - ANZEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,7 km - 42,17 km/h

    Aantal deelnemers: 216 - Opgevers: 94

    1 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    2 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    3 LALOUETTE Kevin FRA EC RAISMES

    4 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 VANDENBOGAERDE Jens SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    8 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    9 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    10 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    11 LAROUX Samuel FRA 12 DEPREZ Tuur 13 PIETERS Laurent 14 VAN BROEKHOVEN Bram 15 GARDEYN Gorik 16 DELMOTTE Dennis 17 BLOMME Lorenzo 18 DELAMEILLEURE Mathias 19 VAN OUDENHOVE Jovany 20 LAPIERE Ward 21 GOEMAN Jonas 22 TIMMERMANS Tom 23 VAN DE KERKHOVE Brent 24 CAMESMEL Alexis FRA 25 VAN RENTERGHEM Bram 26 VAN COPPERNOLLE Francesco 27 VANMEENEN Jordy 28 PIRARD Maxim 29 DECLERCQ Thierry 30 CASTRIQUE Jonas 31 GUILLAUME Loic FRA  32 SAGNIER Theo FRA 33 SCHITTECATTE Niels 34 VERWAEST Kevin 35 SESSLER Nicolas BRA 36 WYTINCK Gianni 37 DE VYLDER Lindsay 38 VEROUGSTRAETE Nicolas 39 COUVEZ Clement FRA 40 VANHOVE Jonas 41 BIEBUYCK Aurélien 42 JONCKHEERE Michael 43 RICARD Alexandre FRA 44 CLAUW John-ross 45 VERVAEKE Aäron 46 BOUTEN Migel 47 LEYMAN Celestin 48 TANIS Quentin FRA 49 TEIRLINCK Jens 50 DE SY Vincent 51 DE KETELE Angelo 52 BECRET Geoffrey FRA 53 YSERBIJT Jesper 54 BALCAEN Manolito 55 DE CORTE Axel 56 CLAEYS Timothy 57 VERSCHAEVE Lounes 58 DEBOOT Bruce 59 VAN CAUWENBERGHE Christophe 60 QUENTIN Bernard FRA 61 KOBAYASHI Marino JPN 62 VANDERBEKEN Bjarne 63 VANDEVYVERE Stijn 64 DEVROYE Kim 65 VAN HERPE Florent 66 VANDAELE Thijs 67 HUYSSER Jeroen 68 LAVA Kevin 69 MAGOSAKI Daiki JPN 70 MUYS Ayton 71 VERBEKEN Cedric 72 AMEZAWA Takeaki JPN 73 VANCOMPERNOLLE Jan 74 PERSOON Joeri 75 DE GREVE Maxim 76 WILLEMS Mario 77 VANLUCHENE Mats 78 DRANCOURT Pierre FRA 79 NEIRYNCK Kevin 80 DE SY Gertjan 81 PLANCKAERT Emiel 82 GELDHOF David 83 HOLVOET Louis 84 DEVRIESE Stijn 85 BORRY Kim 86 GOETHALS Brent 87 VERMEIRE Jordy 88 SAUGSTAD Lars NOR 89 MINNE Stijn 90 BRUYNEEL Giel 91 CATELYN Gieljan 92 VAN BETSBRUGGE Jonathan 93 ROBEET Ludovic 94 EKLOF Daniel NOR 95 DHOLLANDER Kristof 96 CASIER Robbe 97 DEMOLDER Thomas 98 PAQUE Johan FRA 99 DEVENIJNS Jasper 100 HOGG Robert GBR 101 VANGHELUWE Seppe 102 RUBBEN Sander 103 VERFAILLIE Arne 104 DESMET Mathias 105 DEHEM Arno 106 PATTYN Jamie 107 SOETENS Arno 108 ROSSEEUW Robin 109 CORNELIS Nico 110 KULSET Kristian NOR 111 VAN DAMME Bart 112 DE VISSCHER Glenn 113 LEBON Cyril FRA 114 THERY Thomas FRA 115 VERSICHEL Davy 116 MORTIER Lenny 117 PELLERIAUX Nicolas FRA 118 JENNER Samuel AUS 119  DE NAEGHEL Manuel 120 DEVOS Romain FRA 121 TIELEMANS Pierre FRA 122 GOEMAERE Ralf

     

    02/04/2016 - OTTERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,94 km/h

    Aantal deelnemers: 183 - Opgevers: 67

    1 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    2 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    3 TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 PARIDAENS Jasper GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    6 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    8 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 VAN DYCK Wesley 12 VAN DER SCHUEREN Nicky 13 OERLEMANS Tom 14 VANDYCK Niels 15 CANT Jelle 16 LINTEN Tom 17 DE BRUYN Jimmy NED 18 DE JAEGER Nick 19 DUFFELEER Joachim 20 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 21 BUNTINX Auxence 22 CONSTANT Kenny 23 MIDDELBURG Twan NED 24 VAN DE WALLE Goran 25 COBBAERT Florian 26 LEIGH Andy GBR 27 MASURE Brent 28 VAINIONPää Oskari FIN 29 VERKERKEN Miel 30 VAN DER MEER Noah NED 31 MICHIELS Killian 32 VAN DAMME Robbe 33 VERHEYEN Jelle 34 KUYPERS Kris 35 JOHNSTONE Tayler GBR 36 CREFFIER Laurent 37 MOENS Jens 38 GOOSSENS Kenny 39 OERLEMANS Pieter 40 VAN ENGELAND Wouter 41 VAN DUREN Brent 42 BRACEGIRDLE Tom GBR 43 TRIBOUT Bart 44 BYRNE Dillon GBR 45 DOCKX Kristof 46 VAN BOVEN Frederik 47 MEIJER Erwin NED 48 KLEINJAN Arno NED 49 VAN DAMME Indy 50 FABRI Hannes 51 STRøMSETH Per NOR 52 FOSS Tobias NOR 53 BERGSTROM Hannes SWE 54 VAN GOETHEM Kevin 55 RINGOOT Gilles 56 STRAVERS Jarri NED 57 VAN GANSEN Sam 58 HENDRICKX Maarten NED 59 DE PLUS Jasper 60 STASSIJNS Ben 61 PERSOON Wouter 62 LAMBERTIN Kevin 63 PEERSMAN Gerben 64 VAN SCHELVERGEM Mattias 65 DE TROCH Thomas 66 JACOBS Robin 67 PHILIPS Jonas 68 ROELANDTS Rutger 69 DE MEYERE Jens 70 VAN IMPE Kevin 71 ONGENA Thomas 72 BEECKMAN Arnaud 73 MERCKX Niels 74 GOOSSENS Glenn 75 EECKHOUT Kurt 76 BERTELS Jef 77 OSTYN Arthur 78 HARBONNIER Sebastien 79 TEN KATE Herman NED 80 VAN NOBELEN Jordi NED 81 VERHAEGEN Jens 82 DEBUYSERE Wannes 83 POLSPOEL Jonas 84 PINAUD Anthony FRA 85 ANDRIEU Maxim 86 HUYGENS Maxime 87 CLAUS Dieter 88 DUIJVESTEIJN Jim NED 89 MOONS Steven 90 PIETERS Bart 91 GOEMAN Jasper 92 JAANUS Tasane EST 93 ONGENA Matthias 94 VANHOUCKE Herman 95 DE MERLIER Giovanni 96 DE SMUL Guust 97 VAN IMPE Stef 98 BASTIAENS Ayco 99 VAN DAMME Davy 100 BUYLE Pieter 101 WAELKENS Dave 102 DE WILDE Arno 103 DE BOECK James 104 VAN IMPE Lode 105 VAN HOOREBEKE Michiel 106 MERITT Peter GBR 107 DIEPENDAELE Timmy 108 DESMECHT David 109 DE VOS Gilles 110 REISENBUK Erik EST 111 DIERICKX Anthony 112 MOLENSCHOT Emiel NED 113 THOMAS Joly FRA 114 GOUEL Valentin FRA 115 SOBERON Zowé 116 WALDERS Kevin

     

    02/04/2016 - HAKENDOVER (B) - Juniores - 90,2 km - 39,33 km/h

    Aantal deelnemers: 120 - Opgevers: 61

    1 RIES Michel LUX UC DIPPACH

    2 KJEMHUS Joakim NOR SANDNESS SYKLEKLUBB

    3 THIJSSEN Gerben ACROG - BALEN BC

    4 HEIDERSCHEID Colin LUX UC DIPPACH

    5 KVIST Linus SWE MOTALA

    6 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 WIRTGEN Luc LUX UC DIPPACH

    8 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 ULLEBO Sedrik Engebo NOR SOGN CK

    10 QUARTEMAN Charlie GBR ZAPPI´S RACING TEAM

    11 RENARD Simon 12 GRIGNARD Sébastien 13 AALRUST Hakon Lunder NOR 14 LIEVENS Dayvin 15 VANHOOF Ward 16 BLOMMEN Dennis 17 PARROTTA Tristan LUX 18 VERMANG Daan 19 VABO Tore Andre NOR 20 VAN DE WATER Pieter 21 VAN ROY Arne 22 VANDEBEEK Bjorn 23 DE WILDE Gilles 24 DEKONING Fabrizio 25 MONDELAERS Jarno 26 GRUITHUIJZEN Paul NED 27 HVIDEBERG Filip NOR 28 JNISELL Felix SWE 29 CAPPELLE Maxim 30 MERTENS Neel 31 KEISER Felix LUX 32 COLMAN Alex 33 BERGSTROM FRISK Erik SWE 34 VAN CANEYT Joren 35 MERTENS Dennis NED 36 KORBERGS Ulvis 37 PRIEELS Robbe 38 HALLGREN Gabriel SWE 39 HVIDEBERG Jonas NOR 40 HEMELINGS Dries 41 ROBERTS Joshua GBR 42 GEIJS Vince NED 43 DE JONG Timo NED 44 VAN DER EYCKEN Brent 45 GEERINCK Dries 46 SORENSEN Petter NOR 47 VERSTREPEN Arno 48 BIRKELAND Frode Svortevik NOR 49 GALICIA Seppe 50 KULSET Sindre NOR 51 WOUTERS Rick 52 LEKNESSUND Andreas NOR 53 BOUCKAERT Louis 54 CREYGELMAN Jens 55 DE MOL Lennerd 56 THORÉ Simon 57 PENSON Tim NED 58 PAQUOT Tom 59 BRAATEN Jonas NOR

     

    02/04/2016 - BEVEREN-WAAS (O) - Nieuwelingen - 59,4 km - 39,5 km/h

    Aantal deelnemers: 122 - Opgevers: 43

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 GROOTJANS Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VANBROEKHOVEN Finn ACROG - BALEN BC

    7 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 KERKHOFS Matthias WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VERSTRAETE Aaron CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    11 DELAERE Jonas 12 VAN BOVEN Luca 13 VERZIJL Sten NED 14 BEERNAERT David 15 STEVENS Igor 16 DE BRAEKELEER Jef 17 BAUDEWIJNS Niels 18 SLOCK Liam 19 BAETENS Branko 20 SMET Jorre 21 PEETERS Sven NED 22 SMET Marco 23 DE SCHEPPER Ward NED 24 LOMBAERT Guillaume 25 VANDENDRIESSCHE Kevin 26 BRUYNS Lennerd 27 DECAESTECKER Korneel 28 LEFEVRE Ruben 29 DEJAEGHER Jasper 30 CLEENEWERCK Tjorven 31 MESKENS Brecht 32 DE SMET Loewie 33 DE CLERCQ Geoffrey 34 SABBE Robbe 35 VAN DEN SCHOOR Mats 36 DE MEUTER Santiago 37 SENRAME Arthur 38 VANDEVELDE Yentl 39 VAN KERCKHOVE Brent 40 MINJAUW Lucas 41 JANSEN Cornee NED 42 VAN BIESEN Stijn 43 GEYSELS Xander 44 VANGHELUWE Warre 45 JAKUBONYTE Ieva LTU 46 VANDAELE Laurens 47 DE SMEDT Lennert 48 WACHTERS Jul 49 VAN NESTE Gilles 50 CLAUS Marjon 51 CANDRIES Ruben 52 LEEMANS Quinten 53 VAN BELLINGEN Gerrit 54 VERDOODT Kwint 55 APERS Indy NED 56 DE LOBEL Sander 57 JORIS Stef 58 VAN DAELE Ernest 59 MARTENS Thomas 60 VAN DEN ABEELE Yentl 61 VAN DEN BORRE Arnout 62 DE CLEEN Wouter 63 VAN RANSBEECK Josse 64 DE VYLDER Robbe 65 HEERWEGH Kjell 66 STROOBANDT Sam 67 DE MANGELAERE Lucas 68 MALFAIT Willem 69 VAN HEVEL Lennert 70 DE MEY Remi 71 DE PAUW Len 72 NOENS Yarne 73 VAN DORSSELAER Klaas 74 DE DECKER Clyde 75 MARIT Senne 76 WOUTERS Sven NED 77 VAN HOOFF Johannes 78 GARDIN Michael 79 BRACKE Tijs

    02-04-2016 om 23:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 02/04/2016 - HAMME (O) - Aspiranten


    U13(A) - deelnemers: 21 - 19,95 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE SCHRIJVER Runar KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 VERSTICHELE Noah ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 BROUWERS Victor ACROG - BALEN BC

    5 AELVOET Senne WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 VAN POUCKE Robbe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    15 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    U13(B) - deelnemers: 24

    1 ARDEEL Lennert SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 DEWEERD Ugo ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 VAN HOLLEBEKE Milan TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VAN SPEYBROEK Matti INDIVIDUEEL

    5 LEMMENS Jarne WK NOORD-WEST-BRABANT

    14 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 DE ROECK Xiano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    U14(A) - deelnemers: 37 - 25,65 km

    1 VANCAUWENBERGHE Jens MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 LAMBRECHT Michiel TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN DE PAAR Ines ACROG - BALEN BC

    5 WANDELS Thieben ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 D´HULST Yoran VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 CAP Gilles SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    33 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    U14(B) - deelnemers: 37

    1 VINCKIER Maxime CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 RAES Renzo W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 COECKELBERGHS Robbe ACROG - BALEN BC

    5 SCHEERLINCK Kiero C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    12 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    15 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 BROSENS Kyano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    25 MAES Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 DALVING Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    U15(A) - deelnemers: 49 - 31,35 km

    1 TEERLINCK Alexander WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VAN DE VELDE Senne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 TIEROLF Sophie PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    39 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    40 CORNELIS Cody PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    42 TROCH Damy PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    44 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    U15(B) - deelnemers: 35

    1 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 D´HONDT Danté KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 CASTELAIN Nathan WIELERTEAM IEPER

    4 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    5 SEGERS Ryan C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    13 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 REUNIS NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 FOUQUAERT Jona VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 CORNELIS Door PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 LEFEBRE Jonas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    02-04-2016 om 23:28 geschreven door kenny


    31-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 31/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 31/03/2016 - DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite - 111,5 km
    Aantal deelnemers: 128

    1 KITTEL Marcel GER ETIXX - QUICK STEP

    2 BAUHAUS Phil GER BORA-ARGON 18

    3 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA

    4 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 MEZGEC Luka SLO ORICA GreenEDGE

    6 SARREAU Marc FRA FDJ

    7 VAN STAEYEN Michael COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    8 BASKA Erik SVK TINKOFF

    9 KREDER Raymond NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON

    10 KUMP Marko SLO LAMPRE - MERIDA

    41 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    94 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

     

    31/03/2016 - DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite – Tijdrit 14,2 km - 17'39"

    Aantal deelnemers: 128

    1 BODNAR Maciej POL TINKOFF

    2 MARTIN Tony GER ETIXX - QUICK STEP

    3 BOHLI Tom SUI BMC RACING TEAM

    4 WESTRA Lieuwe NED ASTANA PRO TEAM (EINDWINNAAR)

    5 LE BON Johan FRA FDJ

    6 CHAVANEL Sylvain FRA DIRECT ENERGIE

    7 LUTSENKO Alexey KAZ ASTANA PRO TEAM

    8 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA

    9 KUENG Stefan SUI BMC RACING TEAM

    10 DURBRIDGE Luke AUS ORICA GreenEDGE

    26 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    65 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    105 VAN STAEYEN Michael COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    31-03-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    30-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 30/03/2016 - DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite - 198 km - 39,46 km/h

    Aantal deelnemers: 136

    1 VIVIANI Elia ITA TEAM SKY

    2 KITTEL Marcel GER ETIXX - QUICK STEP

    3 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA

    4 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 PETIT Adrien FRA DIRECT ENERGIE

    6 KREDER Raymond NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON

    7 SIMION Paolo ITA BARDIANI CSF

    8 SARREAU Marc FRA FDJ

    9 BASKA Erik SVK TINKOFF

    10 SAVITSKIY Ivan RUS GAZPROM-RUSVELO

    18 VAN STAEYEN Michael COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    24 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    44 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

     

    30/03/2016 - BRUGGE SINT-KRUIS (W) - Elite z.c./U23 - 109,8 km - 44,21 km/h

    Aantal deelnemers: 165 - Opgevers: 49

    1 DELTOMBE Kevin LOTTO SOUDAL

    2 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    3 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 LAROUX Samuel FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    5 VAN DER MEER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 RASMUS Tiller NOR LILLEHAMMER CK

    7 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    8 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    9 TOUQUET Joren SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    10 VERDOOLAEGHE Bryan TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 VERCAUTEREN Tim 12 GOETHALS Brent 13 SLEEN Torjus NOR 14 FOSS Tobias NOR 15 HOGG Robert GBR 16 WUBBEN Bob NED 17 COOLS Alexander 18 VANDENBERGHE Nick 19 DELMOTTE Dennis 20 DHOLLANDER Kristof 21 BOUTTÉ Kenzie 22 MAES Alexander 23 JANSSENS Jarrid 24 VIK Sverre Dyngeland NOR 25 JONCKHEERE Michael 26 PIRARD Maxim 27 MC CANN Jez GBR 28 BOUTTÉ Jordy 29 PJAKA Christian NOR 30 STRøMSETH Per NOR 31 VANDEVYVERE Stijn 32 VERTESSEN Mathias 33 COMMEYNE Steffen 34 HAYATO Okamoto JPN 35 DE MERLIER Giovanni 36 POLLET Dries 37 VAN COPPERNOLLE Francesco 38 MASURE Brent 39 VERFAILLIE Arne 40 TEMMERMAN Jasper 41 DEHEM Arno 42 WYTINCK Gianni 43 DEPYPERE Mathias 44 OSTYN Arthur 45 GOVAERT Kenny 46 DE GREVE Maxim 47 CADRON Julien 48 VANTHOURNOUT Brecht 49 TYTECA Koen 50 KROEZE Danny NED 51 VAN HYFTE Tom 52 ROLET Sylvain 53 FREDERIKSEN Sondre NOR 54 DE FAUW Ken Kiefer 55 ACKET Jonas 56 VERHAEGEN Jens 57 VAN BOST Victor 58 SUTTON Joseph GBR 59 ROSSEEL Ricky 60 DE PLUS Jasper 61 VAN DER MEIJS Josry NED 62 EKLOF Daniel NOR  63 SLABINCK Indiana 64 GOUEL Valentin FRA 65 ANTHONISE Lieven NED 66 RICART Alexandre FRA 67 CLARYSSE Diego 68 VEGARD ROBINSON Bugge NOR 69 SYLTA Marius NOR 70 DE BAETS Kristof 71 SERLET Tom 72 VERMEIRE Jordy 73 DEVOLDER Pieter 74 RUDLAND Hans Kristian NOR 75 VELLE Glenn 76 VANGEN Martin NOR 77 DE SMUL Guust 78 KULSET Kristian NOR 79 PLOVIE Wiebren 80 VANGHELUWE Seppe 81 DEVRIENDT Damon 82 VANHOUCKE Herman 83 NEIRYNCK Kevin 84 CATELYN Gieljan 85 SMET Guy 86 LANGEDOCK Mathieu 87 SOENENS Alessandro 88 STOFFERIS Rieno 89 DAUW Jasper 90 SESSLER Nicolas BRA  91 DE NAEGHEL Manuel 92 DE LANDTSHEER Steven 93 AMEZAWA Takeaki JPN 94 VERVERKEN Pieter 95 DESMET Jani 96 COUDENYS Wesley 97 VERZEELE Brecht 98 GELDHOF David 99 NEIRYNCK Jonas 100 DEKKERS Hans NED 101 TAMSIN Kenny 102 DEMUYNCK Koen 103 TALEUX Jean Baptiste FRA 104 SMET Jochem 105 ALEXANDER Simon GBR 106 DE VOS Gilles 107 DE MOOR Arie 108 GHEYSENS Alex 109 VANHOLME Henri 110 BEUSELINCK Briek 111 VAN DURME Jens 112 BRULEZ Miqele 113 RONSSE Gauthier 114 SONNEVILLE Jarno 115 DEGRANDE Arne 116 ONODERA Nozomu JPN

     

    30/03/2016 - PAJOT HILLS CLASSIC (B) - Women Elite UCI - 122 km - 38,89 km/h

    Aantal deelnemers: 187 - Opgevers: 72

    1 VOS Marianne NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    2 GUARNIER Megan USA BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 LEPISTÖ Lotta FIN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM

    4 FERRAND PREVOT Pauline FRA RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    5 D´HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    6 KITCHEN Lauren AUS AUSTRALIAN NATIONAL TEAM

    7 CONFALONIERI Maria Giulia ITA LENSWORLD-ZANNATA

    8 MOOLMAN-PASIO Ashleigh RSA CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM

    9 DE VUYST Sofie LOTTO SOUDAL LADIES

    10 MØLLEBRO PEDERSEN Camilla DEN TEAM BMS BIRN

    11 ROY Sarah AUS 12 KING Danielle GBR 13 RIVERA Coryn USA 14 VAN DIJK Eleonora NED 15 LONGO BORGHINI Elisa ITA 16 DAAMS Jessie 17 VAN DER BREGGEN Anna NED 18 KIESANOWSKI Joanne NZL 19 PIETERS Amy NED 20 ZORZI Susanna ITA 21 JACKSON Alison CAN 22 SMALL Carmen USA 23 NEYLAN Rachel AUS 24 WILES Tayler USA 25 SPRATT Amanda AUS 26 CORDON Audrey FRA 27 NIEWIADOMA Katarzyna POL 28 VAN VLEUTEN Annemiek NED 29 PAWLOWSKA Katarzyna POL 30 HARRIS Nikki GBR 31 STEVENS Evelyn USA 32 GILLOW Shara AUS 33 DUYCK Ann-Sofie 34 FOURNIER Roxane FRA 35 KOPECKY Lotte 36 RUFF Anouk NED 37 PERCHTOLD Christina AUT 38 MOBERG Emilie NOR 39 HOEKSMA Ilona NED 40 STOUGJE Chanella NED 41 PEÑUELA Diana COL 42 SANGUINETI Ilaria ITA 43 PIPES Lenore GUM 44 BUURMAN Eva NED 45 ROBERTS Amy GBR 46 BATAGELJ Polona SLO 47 RATTO Rossella ITA 48 BUJAK Eugenia POL 49 ARREOLA Sofia MEX 50 GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP 51 PINTAR Ursa SLO 52 VAN DEN STEEN Kelly 53 VAN HOEK Lotte NED 54 VILMANN Schousboe Marie DEN 55 ROSE Claire GBR 56 ROE Eileen GBR 57 HEADLEY Sara USA 58 ALBRECHT Lex CAN 59 VAN SEVEREN Celine 60 WALLE Brianna USA 61 THOMAS Leah USA 62 KERN Špela SLO 63 GEORGE Jennifer GBR 64 DEMEY Valerie 65 PLICHTA Anna POL 66 MASSEY Laura GBR 67 VILLUMSEN Linda Melanie NZL 68 MAES Elise LUX 69 GAFINOVITZ Rotem ISR 70 KLOPPENBURG Clara GER 71 ARZUFFI Alice Maria ITA 72 CERRA Jessica USA 73 ANTONNEAU Kaitlin USA 74 OLIVEIRA Flavia BRA 75 DE JONG Demi NED 76 THOMAS Claire 77 LAWS Sharon GBR 78 BECKERS Isabelle 79 SIMMONDS Hayley GBR 80 HANSELMANN Nicole SUI 81 HALL Katie USA 82 TETRICK Alison USA 83 CROOKS Jenelle AUS 84 KOMANSKI Lauren USA 85 COLLINS Emily NZL 86 BOERMANS Sylvie NED 87 HANNES Kaat 88 BIANNIC Aude FRA 89 STEPHENS Lauren USA 90 DRUYTS Kelly 91 TROMP Esra NED 92 NUMAINVILLE Joelle CAN 93 DE JONG Thalita NED 94 RADOTIC Mia CRO 95 KOEDOODER Vera NED 96 DURRELL Rebecca GBR 97 CROKET Gilke 98 DENTUS Abigail GBR 99 VERSCHELDEN Nathalie 100 WATERREUS Kylie NED 101 VAN T GELOOF Marjolein NED 102 DEBBOUDT Lensy 103 VAN DONGEN Minke NED 104 SHAW Gabriella GBR 105 MALSEED Shannon AUS 106 MARKUS Kelly NED 107 VAN VEEN Esther NED 108 VAINIONPAA Laura FIN 109 VANDENBROUCKE Saartje 110 HOWARD Kirsten AUS 111 ENSING Janneke NED 112 NESSMAR Alexandra SWE 113 KINNEALY Erin AUS 114 RASCH HANSEN Tine DEN 115 TEMPERT Ingrid NED

     

    30/03/2016 - HERZELE (O) - Juniores - 84 km - 41,55 km/h

    Aantal deelnemers: 126 - Opgevers: 41

    1 NALLY Joseph GBR UK TRACK ACCREDITATION

    2 WOOD Reece GBR UK TRACK ACCREDITATION

    3 VAN DEN BERG Lars NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 PIDCOCK Thomas GBR UK TRACK ACCREDITATION

    5 KJEMHUS Joakim NOR SANDNESS SYKLEKLUBB

    6 AALRUST Hakon Lunder NOR GLAMDAL SK

    7 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 HULSTAD Ludvik Aspelund NOR APT SPIEDOUTERLOIGNE

    10 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 DEVENIJNS Sander 12 GEORGI Etienne GBR 13 ANSONS Kristers LAT 14 WRIGHT Fred GBR 15 UALGASI Bram 16 WAEYTENS Robin 17 DE KEE Glenn 18 VAN DEN BERG Marijn NED 19 MOREELS Louis 20 JNISELL Felix SWE 21 GOOSSENS Rob 22 STEYNEN Reno 23 DE VRIES Jan 24 VAN DEN HAUTE Tom 25 SANCHEZ Mateo USA 26 VABO Tore Andre NOR 26 BINDEMANIS Kristofers LAT 28 LAUWENS Feddrik 29 DESMEDT Gary 30 VAN CANEYT Joren 31 MOL Wesley NED 32 STEWART Jake GBR 33 VANEECKHOUTTE Ibe 34 HEMELINGS Dries 35 REMY Simon 36 DU FOUR Jens 37 CARPENTIER Jari 38 KESTUTIS Vaitatis LTU 39 ULLEBO Sedrik Engebo NOR 40 VAN LIPPEVELDE Sander 41 KULSET Sindre NOR 42 VAGENENDE Liam 43 JANSSENS Jens 44 MOONS Rik 45 TRONSTAD Karl NOR 46 BAERT Jordi 47 VAN DE VELDE Guillaume 48 ISAJEVS Julians LAT 49 ROGGEMAN Wout 50 GREGOIRE Simon 51 BUDAL Thomas NOR 52 DE BOEVERE Olaf 53 BAEYENS Yorgo 54 BRUTSAERT Bavo 55 MATTHYS Louka 56 AKDENIZ Dylan 57 DE SCHRIJVER Dries 58 DHONT Arnoud 59 HVIDEBERG Jonas NOR 60 DE WILDE Gilles 61 VERLEYEN Mauro 62 DOISON Rodolphe 63 DE MUINCK Bodhi 64 HVIDEBERG Filip NOR 65 BERGSTROM FRISK Erik SWE 66 VAN DORSSELAER Dries 67 VANDENBOSCH Sybren 68 RHYS Britton GBR 69 SIDEIKIS Povilas LTU 70 PAUWELS Matthias 71 DESCAMPS Thomas 72 VERLINDEN Robbert 73 CAPPELLE Mauro 74 VERPAELE Thibault 75 CAKSS Niklavs LAT 76 VERBEKEN Dave 77 VAN DE VELDE Nico 78 PIRA Senna 79 FRIX Jorn 80 ANDERSSON Vincent SWE 81 KVIST Linus SWE 82 BRYNAERT Andreas 83 LIPPENS Glenn 84 DE KEUKELAERE Robbe 85 STOYANOV Petar

    30-03-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    29-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 29/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 29/03/2016 - DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite - 198 km - 45,25 km/h

    Aantal deelnemers: 166

    1 KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA

    2 LUTSENKO Alexey KAZ ASTANA PRO TEAM

    3 WESTRA Lieuwe NED ASTANA PRO TEAM

    4 PEDERSEN Mads DEN STÖLTING SERVICE GROUP

    5 ROWE Luke GBR TEAM SKY

    6 LIGTHART Pim NED LOTTO SOUDAL

    7 BELLETTI Manuel ITA SOUTHEAST - VENEZUELA

    8 SAGAN Juraj SVK TINKOFF

    9 DE BIE Sean LOTTO SOUDAL

    10 HALLER Marco AUT TEAM KATUSHA

    22 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    49 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    117 VAN STAEYEN Michael COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

     

    29/03/2016 - HAKENDOVER (B) - Elite z.c./U23 - 118 km - 40,33 km/h

    Aantal deelnemers: 66

    1 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 JACOBS Pieter CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 CRABBÉ Arno ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM

    9 WILLEMS Kenny TEAM 3M

    10 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    11 LEIGH Andy GBR 12 HEYMANS Jonas 13 SCHOEVAERS Ward 14 DE PAUW Stijn 15 VAN DER SANDEN Mathias 16 OSSYRA Gabriel GER 17 PAASSCHENS Mathijs 18 VAN GOIDSENHOVEN Kurt 19 VANDERHEYDEN Jens 20 BERTELS Jef 21 STAS Brecht 22 KRISTOFFERSEN Anders NOR 23 SOENENS Alessandro 24 LETEN Wouter 25 RINGOOT Gilles

     

    29/03/2016 - NEERPELT (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 100 km - 42,74 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 LOENDERS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    2 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    3 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 ZIMMERMANN Hardy GER SQUADRA COLONIA

    5 THEUNISSEN Jordi SPORT EN MOEDIG GENK

    6 CREMERS Paul NED WV DE JONGE RENNER

    7 BERCKMANS Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 PANIS Maxim SPORT EN MOEDIG GENK

    9 GOELEVEN Jeroen EC WALSHOUTEM

    10 VANDERAERDEN Niels VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 VOGHT Patrick GER 12 SYDLIK Benjamin GER 13 HEIJNEN Pekka 14 SEGERS Joren 15 STEUTEN Roy NED 16 VAN LAER Titte 17 VAN HELDEN Luuk NED 18 GOEMAN Jasper 19 KRUSCHEWSKI Fabian GER 20 WILLEMS Danny 21 HEYLEN Kevin 22 DE DONCKER Balder 23 SCHOUTEDEN Bert 24 GALINSKI Anthony 25 GEUENS Joris 26 BULLENS Michael 27 WILMET Frédéric 28 RAMAEKERS Jochen 29 SYDLIK Robert GER 30 CRAENEN Rick NED 31 RASERA Sven 32 VAN DER SLOOT Roland NED 33 KOOIJMAN Jaap NED 34 HELLMUND Philip GER 35 DITTRICH Christophe GER 36 GOEMAN Jonas 37 VERDIJCK Niels 38 PRINCEN Tom 39 DE SCHUTTER John 40 VAN AERT Jan 41 BLANCHY Michael 42 MERTENS Tom 43 VAN BROEKHOVEN Guy 44 NOELS Sven

    29-03-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    28-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN-WAAS VAN MAANDAG 28/03/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN-WAAS VAN MAANDAG 28/03/2016     


    Maandag 28/03/2016 - NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - km - 02h41'01"

    Aantal deelnemers: 54 - Opgevers: 24

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    3 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    4 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    5 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    6 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    7 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    8 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    9 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    10 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim-12 BERTELS Jef -13 TEN HARTOG Guy-14 SMET Guy-15 VERBEKE Stijn-16 MAES Jef -17 STROOSNIJDER Michel-18 BOLSENS Kris-19 PEIRSMAN Davy -20 HEIRBAUT Tony-21 BODCHOU Dylan-22 VAN BEETHOVEN Matthias-23 DHOLLANDER Kristof-24 GOUDKET Jeroen-25 DILLEN Ruben-26 PERSOON Wouter-27 DE BRUYN Jimmy NED-28 TIMMERMANS Ward-29 MAES Bryan-30 GEBRU Daniel Abraham NED
    RITA4092.JPG
    Podium te Nieuwkerken met winnaar Joeri Stallaert, Michiel Dieleman en Glenn Rotty.
    RITA4096.JPG
    Podium te Nieuwkerken met winnaar Joeri Stallaert, Michiel Dieleman en Glenn Rotty.
    RITA4103.JPG
    RITA4101.JPG
                        Winnaar Joeri Stallaert met Gaspard Van Peteghem.
    RITA4107.JPG
               Winnaar Joeri Stallaert met Burgemeester Lieven Dehandschutter.
    RITA4049.JPG
                                       Aankomst van winnaar Joeri Stallaert.
    RITA4045.JPG
                                 Aankomst van winnaar Joeri Stallaert.
    RITA4033.JPG
    RITA4024.JPG
    RITA3962.JPG
                   Michiel Dieleman en Joeri Stallaert op weg naar de finisch.
    RITA3941.JPG
    RITA3940.JPG
                                 Robby Meul en Glenn Rotty in de kopgroep.
    RITA3906.JPG
    RITA3899.JPG
    De 6 werden herleid tot de ultieme kopgroep van 4 renners met Robby Meul,
    Michiel Dieleman, Glenn Rotty en Joeri Stallaert.
    RITA3866.JPG
    RITA3853.JPG
    RITA3850.JPG
    RITA3846.JPG
    RITA3788.JPG
    RITA3776.JPG
    RITA3767.JPG
                           De 6 leiders met maar liefst 5 renners van Cibel.
    RITA3707.JPG
    RITA3692.JPG
    RITA3682.JPG
    RITA3677.JPG
    RITA3672.JPG
    RITA3634.JPG
    RITA3631.JPG
    RITA3630.JPG
    RITA3626.JPG
    RITA3621.JPG
                            De start te Nieuwkerken met 54 deelnemers.
    RITA3608.JPG
    RITA3601.JPG
                        Joeri Stallaert gehuldigd voor de wedstrijd te Nieuwkerken.






     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-03-2016 om 20:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 28/03/2016 - NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - km - 02h41'01"

    Aantal deelnemers: 54 - Opgevers: 24

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    3 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    4 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    5 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    6 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    7 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    8 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    9 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    10 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim-12 BERTELS Jef -13 TEN HARTOG Guy-14 SMET Guy-15 VERBEKE Stijn-16 MAES Jef -17 STROOSNIJDER Michel-18 BOLSENS Kris-19 PEIRSMAN Davy -20 HEIRBAUT Tony-21 BODCHOU Dylan-22 VAN BEETHOVEN Matthias-23 DHOLLANDER Kristof-24 GOUDKET Jeroen-25 DILLEN Ruben-26 PERSOON Wouter-27 DE BRUYN Jimmy NED-28 TIMMERMANS Ward-29 MAES Bryan-30 GEBRU Daniel Abraham NED

     

    28/03/2016 - RETIE (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,41 km/h

    Aantal deelnemers: 84 - Opgevers: 43

    1 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 CANT Jelle ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    3 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    4 GEYSEN Kurt CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    6 BROGE Nils Lau DEN TEAM WEBIKE - CK AARHUS

    7 FRANDSEN Jakob DEN WEBIKE-CK AAFHUS

    8 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    9 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 MERTENS Julian PRORACE CYCLING TEAM

    11 GOOVAERTS Tom-12 VAN DINGENEN Jordi-13 JANSSEN Dick NED-14 LINTEN Tom-15 MUFF Frederik DEN-16 SEGERS Joren-17 VAN DINGENEN Sander-18 NOELS Sven-19 PEETERS Kjell-20 STEENGAAD Jes DEN-21 JACOBS Robin-22 THYS Nico-23 HOOGENBOOM Niels NED-24 OLIEMAN Mark NED-25 HENDRICKX Jorg-26 DE PROOST Kyle-27 JEHIN Kevin-28 VANDEWEERDT Lars-29 GEERAERTS Joni-30 RAAS Eloy NED-31 VAN ROOSBROECK Patrick-32 HELMUND Philip-33 WARMER Robert NED-34 DENIER Ronny-35 SCHRIJVER Jorgos NED-36 DREDGE Christopher GBR-37 HOFMANS Laurence-39 PERSOON Joeri-40 VAN DE MIEROOP Sam-41 WOUTERS Ruben

     

    28/03/2016 - WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

     

    28/03/2016 - ZWEVEZELE (ZESWEGE) (W) - Elite z.c./U23 - 119 km - 40,74 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - Opgevers: 15

    1 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    2 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    3 HOLVOET Louis TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO

    5 WESTGAARD Kristoffer NOR ASKER CK

    6 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    8 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 RASMUS Tiller NOR LILLEHAMMER CK

    11 WILLEMS Mario 12 CLAEYS Timothy 13 DECLERCQ Thierry 14 DE CORTE Axel 15

    VERMEULEN Emiel 16 VERSICHEL Davy 17 CLAERHOUT Sven 18 VERDOOLAEGHE Bryan 19 RUDLAND Hans Kristian NOR 20 DESMET Jani 21 CATELYN Gieljan 22 CLICTEUR Arne 23 SABBE Enzo 24 BOUTTÉ Jordy 25 VANDAELE Philip 26 BRUYNEEL Giel 27 HAENEBALCKE Svenerick 28 TYTECA Koen 29 VOLPOET Nicola FRA 30 VERHIEST Olivier 31 EIRIK Langerud NOR 32 CANNOOT Yordi 33 TOORTELBOOM Frederik 34 DEVOLDER Pieter 35 GEVAERT Aloïs

     

    28/03/2016 - MOORSLEDE-VIERKAVEN (W) - U23 - 114 km - 38,95 km/h

    Aantal deelnemers: 47

    1 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DE POORTER Maxime EFC-ETIXX

    3 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    4 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 DESTADSBADER Roy TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 PETIT Maxence FRA BOLLONNAIS

    7 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DECOSTER Merlijn VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VANACKER Bjarne EFC-ETIXX

    10 MEHEUS Gill EFC-ETIXX

    11 VANHOUTTEGHEM Cedric 12 ÜZGÜN Canday TUR 13 DEPREZ Tuur 14 VIK Sverre Dyngeland 15 DEJONGHE Jules 16 KULSET Kristian NOR 17 OLIEBOS Jordy 18 RASSCHAERT Kevin 19 DEBUY Anthony 20 VERKERKEN Miel 21 EKLOF Daniel NOR 22 DELMOTTE Dennis 23 CASIER Robbe 24 VANMEENEN Jordy 25 BOSMANS Arne 26 VOSMAN Ekke EST 27 PJAKA Christian NOR 28 SAUGSTAD Lars NOR 29 VANDERBEKEN Bjarne 30 BLOMME Lorenzo 31 FREDERIKSEN Sondre NOR 32 PATTYN Jamie 33 WYDOOGHE Jaron 34 TARASSOV Kirill EST 35 BIEBAU Aaron 36 D´HONDT Jari 37 VERFAILLIE Arne 38 ADRIAENS Bert 39 AMPE Sven 40 COURTENS Igor 41 BEUSELINCK Briek 42 YAMAMOTO Masaki JPN 43 VANGEN Martin NOR 44 VERMEULEN Niels 45 MOERMAN Thomas 46 CORENTIN Mathias FRA 47 NARUMI Soh JPN

     

    28/03/2016 - STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) – Interclub Juniores - 127 km - 38,41 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 DEMOLDER Stijn ACROG - BALEN BC

    2 PHILIPSEN Jasper ACROG - BALEN BC

    3 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    4 CHARMIG Anthon DEN TEAM BORKOP ROSKILDE

    5 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 OTTEVANGER Bas NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 MEIJER Gijs NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    9 HOPPEZAK Vincent NED RWC AHOY ROTTERDAM

    10 DEMEYERE Torsten MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 BLUMMEL Robin NED 12 MEEUS Jordi 13 PETERS Tom FRA 14 JOHANSEN Julius DEN 15 BORRA Gilles 16 LE NY Jean Louis FRA 17 APERS Ruben 18 PESTIAUX Yann 19 DE PESTEL Sander 20 COLANGES Théo FRA 21 BOUWMANS Bryan NED 22 BAUDE Arthur 23 VANOVERBERGHE Jens 24 GARRISON Ian USA 25 BERO Sean 26 REDFERN Elliot GBR 27 VAN DER VEEKENS Mel NED 28 HOOLE Daan NED 29 VANDERBEKEN Brent 30 VENNER Quentin 31 PLUTO Martin LAT 32 LARSEN Mathias DEN 33 VAN TRICHT Stan 34 DETHIER Bastien 35 GOOVAERTS Brent 36 CASSAERT Loran 37 VAN DE WATER Pieter 38 LEFEBER Mathias 39 DE VRIENDT Niels 40 VANDEBEEK Bjorn 41 HERSHLER Saar ISR 42 MARIAULT Axel FRA 43 McELROY Sean USA 44 HUYS Laurens 45 DOUHARD Tom 46 KERHOFS Bob 47 DE GREEF Tim 48 SINSCHEK Nils NED 49 VANDROMME Alessandro 50 NYGAARD August 51 DE PEUTER Dylan 52 HUYGEN Wout 53 ROQUAIN Louis FRA 54 GARNIER Renan FRA 55 DE VRIES Rick NED 56 VAN ROOIJ Thijs 57 D´ANGELO Ugo 58 VAN DER TUUK Danny NED 59 POELS Xavier NED 60 BULLEY Lewis GBR 61 LOWIE Stan 62 VERSTREPEN Arno 63 TACK Jan-emiel 64 VERHOFSTADT Thibau 65 PLOVIE Tom 66 VANSTEELANDT Thomas 67 LORIES Quinten 68 ALLARD François 69 KONINGS Frits 70 BROOKSHIRE Colton USA

    Zondag 27/03/2016 – FLORENNES – Elite z.c. & U23 – 114,6 km – 02h53’10”
    Aantal deelnemers:
    1 PEYSKENS Dimitri
    Verandaclassic-AGO
    2 KAISE Julien Color Code op 10”
    3 VERSTREPEN Dries
    Veranda Willems Crabbe Toiture op 15”
    4 DE JONGHE Kévin
    CIBEL-CEBON
    5 VEKEMAN Maxime
    PCW
    6 TOOTH Niels Prorace Cycling Team
    7 GREMELPONT Axel Blancs Gilets Brabant Wallon op 22”
    8 VAN GOETHEM Kevin
    Papillon Rudyco op 55”
    9 BRACEGIRDLE Tom
    Goma Dakwerken Vdb Steehouwerij
    10 ROELS Laurens Royal Cureghem Sportief VZW

    28-03-2016 om 20:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 28/03/2016 - WAARSCHOOT (O) - Juniores - 81,25 km - 41,87 km/h

    Aantal deelnemers: 88 - Opgevers: 40

    1 WRIGHT Fred GBR UK TRACK ACCREDITATION

    2 PIDCOCK Thomas GBR UK TRACK ACCREDITATION

    3 STOOPEN Manu DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 WOOD Reece GBR UK TRACK ACCREDITATION

    5 GEORGI Etienne GBR UK TRACK ACCREDITATION

    6 NALLY Joseph GBR UK TRACK ACCREDITATION

    7 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 SIDEIKIS Povilas LTU PKKSC

    9 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    10 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    15 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    36 BRIJS Jasper VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    48 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

     

    28/03/2016 - BORLO (LB) – Interclub Nieuwelingen - 57,6 km - 36,77 km/h

    Aantal deelnemers: 139 - Opgevers: 80

    1 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    2 BRABANDER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 FRETIN Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    6 MANS Matjas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    8 SCHEERS Lander WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    9 VAN DER TUUK Alex NED MIX YOUNG CT/NWVG

    10 VAN GESTEL Luuk NED TWC HET SNELLE WIEL

    18 MEERSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 DE WAELE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    47 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    28/03/2016 - ATTENRODE (B) - Nieuwelingen - 65 km - 37,04 km/h

    Aantal deelnemers: 37- Opgevers: 18

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    5 DESPONTIN Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 CANDRIES Ruben DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 DOGGEN Sander LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    28/03/2016 - LEDEGEM (W) - Nieuwelingen - 61,2 km - 34,19 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - Opgevers: 0

    1 MOODY Benjamin GBR BACKSTEDT CYCLING

    2 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    7 CODD James GBR BACKSTEDT CYCLING

    8 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 MATTON Gianni SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 SABBE Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

     

    28/03/2016 - RETIE (A) - Nieuwelingen - 60 km - 36,09 km/h

    Aantal deelnemers: 16 - Opgevers: 0

    1 HEYLEN Gilles WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HEYLEN Wout ACROG - BALEN BC

    3 VERVECKEN Brent K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    5 VAN DEN BORNE Willem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN MEER Erben NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    7 BEKS Bart NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    8 DE PROOST Mats BMX VLIJTINGEN

    9 BLIJKERS Tibo ISOREX CYCLING TEAM

    10 FRANCK Steven DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    28/03/2016 - WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 56,25 km - 37 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - Opgevers: 2

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 PEDERSEN Einar NOR ASANE CK

    3 VAN RIJSBERGEN Ties NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 SENRAME Arthur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    7 DE SMEDT Lennert C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    8 VISSER Jarno NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    9 PIETERS Bjarne SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 DE LOOF Dario KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    27 SELS Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28-03-2016 om 20:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/03/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Kevin Van Raemdonck.jpg   Koen De Bosscher 2015.jpg  Franky Van Oyen KOP 2013.png

    Kevin Van Raemdonck        Koen De Bosscher           Franky Van Oyen

     

    Maandag 28 Maart 2016 - OOSTAKKER (9041)

     

    Catg.A – 47 deelnemers – 73 km

    1-KEVIN VAN RAEMDOCNK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Wijnstra Jacob

    3-Vermassen Jens

    4-Holvoet Mattijs

    5-Verwee Nico

    6-Lammertyn Foeke

    7-Snoeck Mathias

    8-Coppens Carrera

    9-Vandekerckhove Enzo

    10-Rogiers Joris

    11-De Smet Dries-12-Dhondt Gunter-13-Van Damme Peter-14-Van Den Broecke Mario-15-Coomans Bjorn-16-Moerman Jens-17-Goossens Sam-18-Van De Winckel Tom-19-Vandenbussche Ron-20-Van Waeyenbergh Grégory-21-Rogge Simon-22-Maenhout Tommy-23-Bauters Pieter-24-Nevejans Dennis-25-Wullems Richard-26-de Kraker Rinco-27-Van Sante Tristan-28-Van Gool Dennis-29-Van Driessche Ward-30-Vandriessche Kenneth-31-Reid Gabriel-32-Van Rijckeghem Steven-33-Baert Karel-34-Cossyns Nico-35-Van Rymenant Gillian-36-Bulckaen Bart-37-Derdelinckx Kenneth-38-Van Laere Jan-39-Maenhout Kenny-40-Trenson Jan-41-Van Damme Danny-42-Volbrecht Dennie-43-Brijs Gert-44-De Wit Wim-45-Sterckx Enzo-46-Bauters Lieven-47-Daems Jens

     

    Catg.B – 27 deelnemers - 65,7 km

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Van De Kerckhove Eddy

    3-Van Holderbeke Frank

    4-Van Roeyen Dave

    5-Cael Wouter

    6-Pauwels Kurt

    7-Vagenende Frank

    8-Vermassen Peter

    9-Verbeken Kurt

    10-Wytinck Luc

    11-Mortier Alain-12-Landuyt Steven-13-Schollaert Carlo-14-de Koning Michel-15-Baert Giovanni-16-Lecluyse Denis-17-Rabout Rudi-18-Heyse Tommy-19-Everaerts Wim-20-Bultynck Geert-21-Dhondt Willem-22-Van Loon Andy-23-De Wannemaeker Filip-24-Thursfield Paul-25-Crul Sven-26-Demaertelaere Dennis-27-De Jaeger Kevin

     

    Catg.C – 15 deelnemers - 65,7 km

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Primo Gino

    3-Cossyns Marc

    4-De Bruyne Danny

    5-Braet Wim

    6-Middernacht Patrick

    7-Couckuyt Marc

    8-Harms Ko

    9-Vermassen Gerrit

    10-Erauw Luc

    11-Bath Mick-12-Hebbrecht Geert-13-Vermincksel Dirk-14-Haers Carolien (DAME)-15-De Ben Mark

     

    Catg.D – 20 deelnemers - 43,8 km

    1-Coupillie Roland (Adinkerke)

    2-Hoornaert Glenn

    3-Somers Chris

    4-Tas Helmuth

    5-Watteny Patrick

    6-Geerts Christiaan

    7-Versluys Marc

    8-De Naeghel Jozef

    9-De Baets Johan

    10-Van Lierde Hans

    11-Haers Carolien (DAME)-12-Lacquet Philippe-13-Reubens Hendrick-14-Coppers François-15-Vyncke William-16-Ribbens Luc-17-Edwards Crhis-18-Wauters Denis-19-Hemelsoet Mark-20-Bolle Henk

     

    Catg.E +65 jaar – 8 deelnemers - 43,8 km

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Scheirlinckx Hendrik

    3-Van Loon Adri

    4-Lockefeir Marinus

    5-Van Imschoot Roland

    6-Hermans Luc

     

    +70 jaar

    1-Vyvey Julien

    2-Woodcock Tony

     

    Niet Vergunninghouders – 20 deelnemers - 73 km

    1-Diependaele Jurgen (Zottegem)

    2-Ghyselen Frederick-

    3-Devleeschouwer Robin-

    4-De Grom Christophe-

    5-Dumortier David-

    6-Bullens Michaël-

    7-De Neve Bart-

    8-De Sutter Stijn-

    9-Van De Steene Thibau-

    10-De Backer Frédéric-

    11-Smetryns Daan-12-De Leeuw Jelle-13-Inghels David-14-Bouquet Kenneth-15-Panis Tom-16-Van Canegem Bing-17-Claeys Kevin-18-De Bock Jurgen-19-De Leenheer Tom-20-Van Steendam Jeroen

    28-03-2016 om 19:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF WOENSDAG 30/03/2016 START DE ZOMERGROEPSTRAINING !!!
    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    VANAF WOENSDAG 30 MAART START HET ZOMERSEIZOEN OP WOENSDAGNAMIDDAG !!!


    VERTREK OM 14H00 PARKING 'T SCHUURKE TE BEVEREN, AFSTAND 95 KM EN TOT DEN ES 110 KM !!!

    Woensdag Rit 01

    28-03-2016 om 11:13 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!