.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ERPE MERE VAN ZONDAG 27/03/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ERPE MERE VAN ZONDAG 27/03/2016     


    Zondag 27/03/2016 - ERPE (O) - Elite z.c./U23 - 91,6 km - 40,98 km/h

    Aantal deelnemers: 126

    1 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 VERSTRAETEN Jari VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 BROGE Nils Lau DEN TEAM WEBIKE - CK AARHUS

    5 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    6 DIEPENDAELE Timmy WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 FRANDSEN Jakob DEN WEBIKE-CK AAFHUS

    8 HARRISON Jones GBR PEDAL HEAVEN

    9 PEERSMAN Gerben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 SLEEN Torjus NOR LILLEHAMMER CYKLEKLUBB

    18 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON
    RITA3569.JPG
                                    Winnaar te Erpe Mere Robby Cobbaert.
    RITA3573.JPG
                                  Winnaar Robby Cobbaert met vriendin.
    RITA3576.JPG
                               Een woordje uitleg van winnaar Robby Cobbaert.
    RITA3513.JPG
                 Aankomst van winnaar Robby Cobbaert voor Kevin Van Impe.
    RITA3519.JPG
                                 Aankomst van Lawrence Naesen die 5de werd.
    RITA3526.JPG
                                               De spurt van het peloton.
    RITA3510.JPG
    RITA3446.JPG
    RITA3423.JPG
    RITA3398.JPG
    RITA3368.JPG
    RITA3303.JPG
    RITA3274.JPG
    RITA3240.JPG
    RITA3209.JPG
    RITA3165.JPG
    RITA3128.JPG
    RITA3363.JPG
    RITA3343.JPG
    RITA3090.JPG
    RITA3058.JPG
    RITA3053.JPG
    RITA3039.JPG
    RITA3009.JPG
    RITA2938.JPG
    RITA2932.JPG
    RITA2922.JPG
                                    De start te Erpe Mere met 126 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-03-2016 om 20:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 27/03/2016 - GENT-WEVELGEM (W) – Men Elite World Tour - 242 km

    Aantal deelnemers:

    1 SAGAN Peter SVK TINKOFF

    2 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL - JUMBO

    3 KUZNETSOV Viacheslav RUS TEAM KATUSHA

    4 CANCELLARA Fabian SUI TREK - SEGAFREDO

    5 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    6 GAVIRIA RENDON Fernando COL ETIXX - QUICK STEP

    7 ROELANDTS Jurgen LOTTO SOUDAL

    8 GUARNIERI Jacopo ITA TEAM KATUSHA

    9 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    10 MORKOV Michael DEN TEAM KATUSHA

    64 VAN STAEYEN Michael COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

     

    27/03/2016 - GENT-WEVELGEM (W) - Beloften UCI - 186 km - 41,21 km/h

    Aantal deelnemers: 158

    1 PEDERSEN Mads DEN DENMARK

    2 SKAARSETH Anders NOR NORWAY

    3 CULLAIGH Gabriel GBR GREAT BRITAIN

    4 PER David SLO SLOVENIA

    5 GESBERT Elie FRA FRANCE

     6 ACKERMANN Pascal GER GERMANY

    7 WOOD Oliver GBR GREAT BRITAIN

    8 SVENDGAARD Michael DEN DENMARK

    9 HALVORSEN Kristoffer NOR NORWAY

    10 BAUHAUS Phil GER GERMANY

     

    27/03/2016 - SINT-TRUIDEN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 41,27 km/h

    Aantal deelnemers: 137

    1 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    4 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 LENNERTZ Sam VERANCLASSIC - AGO

    6 VAN HOOF Nick PROFEL - UNITED C.T.

    7 RAYMACKERS Cedric TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    8 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    9 JACOBS Pieter CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 GEYSEN Kurt CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

     

    27/03/2016 - ERPE (O) - Elite z.c./U23 - 91,6 km - 40,98 km/h

    Aantal deelnemers: 126

    1 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 VERSTRAETEN Jari VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 BROGE Nils Lau DEN TEAM WEBIKE - CK AARHUS

    5 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    6 DIEPENDAELE Timmy WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 FRANDSEN Jakob DEN WEBIKE-CK AAFHUS

    8 HARRISON Jones GBR PEDAL HEAVEN

    9 PEERSMAN Gerben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 SLEEN Torjus NOR LILLEHAMMER CYKLEKLUBB

    18 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

     

    27/03/2016 - GENT-WEVELGEM (W) - Men Juniors UCI - 120 km - 39,23 km/h

    Aantal deelnemers: 129

    1 BRUNEL Alexys FRA FRANCE

    2 HAYTER Ethan GBR GREAT BRITAIN

    3 HIRSCHI Marc SUI SUISSE

    4 PRIMOZIC Jaka SLO SLOVENIA

    5 RIES Michel LUX LUXEMBOURG

    6 VERCAMST Wesley BELGIE

    7 VAN BOKHOVEN Ramon NED NEDERLAND

    8 MARCHETTI Moreno ITA ITALY

    9 GAZZOLI Michele ITA ITALY

    10 JEANNIERE Emilien FRA FRANCE

    33 VERSCHAEVE Viktor ANTWERPEN

     

    27/03/2016 - GENT-WEVELGEM (W) - Women World Tour - 115 km - 39,2 km/h

    Aantal deelnemers: 141

    1 BLAAK Chantal NED BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    2 BRENNAUER Lisa GER CANYON SRAM RACING

    3 BRAND Lucinda NED RABOLIV WOMENCYCLINGTEAM

    4 PIETERS Amy NED WIGGLE HIGH5

    5 SMALL Carmen USA CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM

    6 VAN VLEUTEN Annemiek NED ORICA - AIS

    7 KIRCHMANN Leah CAN TEAM LIV-PLANTUR

    8 VAN DIJK Eleonora NED BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    9 JOHANSSON Emma SWE WIGGLE HIGH5

    10 KASPER Romy GER BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    42 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

    81 HANNES Kaat LENSWORLD-ZANNATA

     

    27/03/2016 - GENT-WEVELGEM (W) - Women Juniors UCI - 70,8 km

    Aantal deelnemers:

    1 BEX Nathalie BELGIE

    2 BALSAMO Elisa ITA TEAM VALCAR PBM

    3 ANDERSEN Susanne NOR NORWAY

    4 COPPONI Clara FRA FRANCE

    5 BOOGAARD Maaike NED WCL BERGKLIMMERS

    6 CAVALLLI Marta ITA TEAM VALCAR PBM

    7 DE RUITER Anne NED KUOTA GO-TREX SELECT LADIES TEAM

    8 WATERREUS Kylie NED MIX3 WV DRACHTEN-EMMEN-DE PEDDELAAR

    9 VAN DER HULST Amber NED RESTORE CYCLING TEAM

    10 SWINKELS Karlijn NED WCL BERGKLIMMERS

    28 CLAUS Marjon MIX2 RUDYCO - AUTOGLAS WETTEREN

    33 STRUYF Lize MIX2 RUDYCO - AUTOGLAS WETTEREN

    27-03-2016 om 20:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 27/03/2016 - STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) – Interclub Juniores - 129 km - 41,09 km/h

    Aantal deelnemers: 141

    1 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    2 OTTEVANGER Bas NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 HUYS Laurens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    4 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 PHILIPSEN Jasper ACROG - BALEN BC

    6 HOPPEZAK Vincent NED RWC AHOY ROTTERDAM

    7 BULLEY Lewis GBR HMT JLT CONDOR BIORACER

    8 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    9 VANOVERBERGHE Jens AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 CHARMIG Anthon DEN TEAM BORKOP ROSKILDE

    33 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    38 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    43 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    44 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    59 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    81 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    88 CLAUWAERT Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    102 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    107 WANTE Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    109 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    124 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    126 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    27/03/2016 - ESSEN (A) - Juniores - 68,2 km - 41,1 km/h

    Aantal deelnemers: 111

    1 HESSEL Kristian Siig DEN TEAM CYCLING ELITE KOPENHAGEN

    2 RUIJMGAARD Yentl NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 KJEMHUS Joakim NOR SANDNESS SYKLEKLUBB

    4 BOUTS Jens SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE PEIJPER Cliff NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    7 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED RWC AHOY

    8 MOURIS Teun NED WTC DE AMSTEL

    9 FROYLAND Jonatan NOR SANDNES SYKLEKLUBB

    10 BOGAERT Mathieu CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    26 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

     

    27/03/2016 - GENT-WEVELGEM (W) – Interclub Nieuwelingen - Beker van België - 70 km - 36,83 km/h

    Aantal deelnemers: 134

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 GROOTAERT Mathisse ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    9 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    10 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    17 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    59 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    27/03/2016 - ESSEN (A) - Nieuwelingen - 49,6 km - 38,58 km/h

    Aantal deelnemers: 39

    1 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    2 VAN RIJSBERGEN Ties NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 SKJELMOSE JENSEN Mattias DEN AMAGER CYKLE RING

    4 VISSER Jarno NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    5 DE NIJS Maarten NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    6 RASENBERG Robbert NED WV BREDA

    7 HERBOTS Inty ACROG - BALEN BC

    8 BEEREPOOT Stanley NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    9 HALVORSEN Aleksander NOR KRISTIANSANDS CK

    10 KROON Joris NED WV HET STADION

    25 KREBBEKX Melroy NED RUDYCO CYCLING TEAM

     

    27/03/2016 - WERKEN (KORTEMARK) (W) - Nieuwelingen - 57,6 km - 37,4 km/h

    Aantal deelnemers: 58

    1 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    3 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    6 ROOSE Matteo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 CODD James GBR BACKSTEDT CYCLING

    8 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 RAECKE Jari TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    11 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

     

    27/03/2016 - GENT-WEVELGEM (W) - Dames Nieuwelingen - 44 km - 32,6 km/h

    Aantal deelnemers: 55

    1 VAN DER HORST Tamara NED WV NOORDWESTHOEK

    2 JANSEN Noa NED VW BREDA

    3 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 KNAVEN Britt NED WV BREDA

    5 VAN DER DUIN Maike NED W.V. METEOOR ASSEN-RODEN

    6 GIEDRAITE Akvilé LTU DSK"FORTUNA

    7 BACKSTEDT Elynor GBR BACKSTEDT CYCLING

    8 BREDEWOLD Mischa NED W.V. EEMLAND

    9 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 GIESKENS Gaby NED RESTORE CYCLING

    37 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27-03-2016 om 20:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/03/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan ANGELO VANDECASTEELE met zijn 1°Seizoenszege bij de Niet Vergunninghouders !!!

    franky.jpg   Angelo Vandecasteele 1.jpg

        Franky Weemaes       Angelo Vandecasteele

    Zondag 27 Maart 2016 - KALLO (9120)

     

    Catg.A – 29 deelnemers – 66,5 km

    1-Trenson Jan (Evergem)

    2-Nachtegael Danny

    3-White Jason

    4-Ben Foames

    5-Bowering Tom

    6-Parry Colin

    7-Bruyndonckx Stijn

    8-Van Rooy Matthias

    9-Weemaes Robby

    10-Van Driessche Ward

    11-Van Rijckeghem Steven-12-Le Blon Michel-13-Rogge Simon-14-Goossens Steven-15-Leenknecht Jordy-16-De Wit Wim-17-Weemaes Filip-18-Vancolen Kevin-19-Baus Jordy-20-Lemmon Tyler-21-Chariton Jake-22-Van Den Eynde Nick-23-Mannens Steven-24-Covents Pieter-25-Suykerbuyk Ben-26-Bergmans Wim-27-Smith Gary-28-Hughes Anna-Marie (DAME)-29-Reddy Natasha (DAME)

     

    Catg.B – 13 deelnemers - 56 km

    1-Pauwels Vital (Lommel)

    2-Demaertelaere Dennis

    3-Verbeken Kurt

    4-Aerts Peter

    5-Baart Mark

    6-de Koning Michel

    7-Rombaut Wim

    8-Heyndrickx Wim

    9-Masseurs Alex

    10-Van Guyse Danny

    11-Everaerts Wim-12-Van Raemdonck Kurt-13-Goossens Alex

     

    Catg.C – 12 deelnemers - 56 km

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2-Harms Ko

    3-Suys Frank

    4-Janssens Kenny uit Melsele

    5-Claus Etienne

    6-de Baat Matti

    7-Van Honsté Kris

    8-Lugtenburg Wim

    9-De Ben Mark

    10-van Oosten Willem

    11-Reniers Tony-12-D'Hondt Erwin

     

    Catg.D – 23 deelnemers - 45,5 km

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-Lap Hans

    3-Hus Willem

    4-Heye Hilair

    5-Snoeck Jan

    6-Watteny Patrick

    7-Convents Patrick

    8-Vanhaeverbeke Jean

    9-Maes Jos

    10-Reubens Hendrick

    11-Wauters Denis-12-Coppers François-13-Tummeleer Dirck-14-Vyncke William-15-Bolle Henk-16-Ribbens Luc-17-Reddy Natasha (DAME)-18-Mertens Eddy-19-Van Den Broeck Alain-20-Hughes Anna-Marie (DAME)-21-Edwards Crhis-22-Dierks Jos-23-Dom André

     

    Catg.E +65 jaar – 13 deelnemers - 45,5 km

    1-de Waal Wim (Axel - NL)

    2-De Leersnyder Florent

    3-Thyssen Leo

    5-Van Loon Adri

    6-Van Imschoot Roland

    7-Lockefeir Marinus

    8-Wijnen Nico

    9-Vergult Jos

    10-Hermans Luc

     

    +70 jaar – 4 deelnemers

    1-Vyvey Julien

    2-Robijns Robert

    3-Woodcock Tony

    4-Brouwers François

     

    Niet Vergunninghouders – 8 deelnemers - 66,5 km

    1-ANGELO VANDECASTEELE (Zele)

    2-De Bock Stef

    3-Kesteleyn Bram

    4-Kevelaers David

    5-Maes Dimitri

    6-Van Der Vloet Gert

    7-Cap Tim

    8-Moens Benny

    27-03-2016 om 19:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/03/2016

    banner VWF.jpg
    Zondag 27 Maart - Malderen (1840) - 1ste rit Capricorne Trophy

    A-reeks – 78 km - 1h53 
    1.Timmy WEECKERS 
    2.Bjorn Coomans 
    3.Bert Van Der Trappen 
    4.Sam Goossens 
    5.Maarten De Backker 
    6.Bram De Koker 
    7.Davy De Smet 
    8.Kristof Van Wijmeersch 
    9.Jelle Moyson 
    10.Anne Willem Van Der Meulen 

    B-reeks – 78 km - 1h53 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.David Schouppe 
    3.Jurgen Diependaele 
    4.Filip De Wijngaert 
    5.Kenny Van Lent 
    6.Steven Schouppe 
    7.Stijn Gidé 
    8.Ken Van Reeth 
    9.Steven Wargeen 
    10.Kim Herremans 

    C-reeks – 78 km - 1h52 
    1.Bart HEYVAERT 
    2.Koen Heremans 
    3.Raf Van Den Bossche 
    4.Kurt Stevens 
    5.Peter Maes 
    6.Tom De Smet 
    7.Gunther Vogels 
    8.Michel Cargnello 
    9.Pascal De Wolf 
    10.Gert Fauck 

    D-reeks – 60 km - 1h29 
    1.Paul THURSFIELD 
    2.Ronald Rents 
    3.Philip Lampaert 
    4.Bruno Bruyere 
    5.Rudy Rey 
    6.Frank Geets 
    7.Marc Tabourdon 
    8.Danny Poelmans 
    9.Dirk Goolaerts 
    10.Guy De Coster 

    E-reeks – 60 km - 1h31
    1.Dirk VAN HOVE 
    2.Jan Van Den Brande 
    3.Dominique Turcksin 
    4.Bert Costermans 
    5.Rene De Brucker 
    6.Mike Vaneberg 
    7.Luc Witman 
    8.Paul Casteleyn 
    9.Dirk Peigneur 
    10.Mick Bath 

    F-reeks – 54 km - 1h24 
    1.Eddy VANOPSTAL 
    2.Jozef Deneef 
    3.Jean Blommaert 
    4.Rene Mertens 
    5.Marc Docx 
    6.Hendrik Caethoven 
    7.Gilbert De Baedermaeker 
    8.Andre Devadder 
    9.Dirk Verbestel 
    10.Roger Wauters

    F+ -reeks – 54 km - 1h24
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Luc Snels 
    3.José Demeyere 
    4.Theo Coudyzer 
    5.Jozef Saerens 
    6.William De Cremer 
    7.Marcel Pauwels 
    8.Freddy Vandenberghen 
    9.Jos Vandermeulen 

    27-03-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    26-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ERPE MERE VAN ZATERDAG 26/03/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ERPE MERE VAN ZATERDAG 26/03/2016     


    Zaterdag 26/03/2016 - ERPE MERE (O) - Elite z.c./U23 - 109,2 km - 41,29 km/h

    Aantal deelnemers: 189

    1 GERRY DRUYTS uit Wilrijk CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    3 VINGEGAARD Jonas DEN ODDER CYKEL KLUB

    4 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    5 EDEMANN JENSEN Thomas DEN ODDER CYKEL KLUB

    6 MELS Fabrice ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    8 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    9 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    11 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    12 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    19 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    46 JANSSENS Jarrid BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    63 CALLEBAUT Kevin CIBEL-CEBON

    71 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    73 PERSOON Wouter ARROW CYCLING TEAM

    81 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    87 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    RITA2881.JPG
                                Winnaar te Erpe Mere Gerry Druyts uit Wilrijk.
    RITA2891.JPG
                              Winnaar Gerry Druyts met vriendin en de bloemen.
    RITA2771.JPG
                                  Aankomst van winnaar Gerry Druyts.
    RITA2768.JPG
    De spurt met Gerry Druyts die het haalt van Lawrence Naesen en Jonas Vingegaard.
    RITA2781.JPG
                                Belgisch kampioen Joeri Stallaert werd 4de.
    RITA2784.JPG
                        Fabrice Mels werd 7de voor Jori Van Steenberghen.
    RITA2817.JPG
    RITA2558.JPG
    RITA2529.JPG
    RITA2525.JPG
    RITA2412.JPG
    RITA2394.JPG
    RITA2373.JPG
    RITA2326.JPG
    RITA2252.JPG
    RITA2179.JPG
    RITA2175.JPG
    RITA2165.JPG
                                           De kopgroep met 18 renners.
    RITA2128.JPG
    RITA2120.JPG
    RITA2063.JPG
    RITA2059.JPG
    RITA2022.JPG
    RITA2014.JPG
    RITA2006.JPG
    RITA2002.JPG
                                                   Fabrice Mels
    RITA1967.JPG
    RITA1919.JPG
    RITA1916.JPG
                                Start te Erpe Mere met 189 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-03-2016 om 22:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MICHIEL DIELEMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan GERRY DRUYTS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Michiel Dieleman.jpg  Gerry Druyts.jpg 

         Michiel Dieleman              Gerry Druyts


    Zaterdag 26/03/2016 - BEERZEL (PUTTE) (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,43 km/h

    Aantal deelnemers: 194

    1 JACOBS Pieter CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 VAN HOOF Nick PROFEL - UNITED C.T.

    3 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    4 KELDERMAN Martin NED WV DE JONGE RENNER

    5 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    7 MOMBAERTS Johan FRA LES BLANCS GILETS

    8 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 BANKRAS Stijn NED WIELERVERENIGING NOORD-HOLLAND

    10 HUYGEN Tijs K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    79 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    80 MARIN Glenn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    94 WAELKENS Dave HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    95 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    125 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    126 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    127 VAN ROOSBROECK Patrick BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

     

    26/03/2016 - ERPE MERE (O) - Elite z.c./U23 - 109,2 km - 41,29 km/h

    Aantal deelnemers: 189

    1 GERRY DRUYTS uit Wilrijk CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    3 VINGEGAARD Jonas DEN ODDER CYKEL KLUB

    4 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    5 EDEMANN JENSEN Thomas DEN ODDER CYKEL KLUB

    6 MELS Fabrice ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    8 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    9 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    11 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    12 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    19 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    46 JANSSENS Jarrid BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    63 CALLEBAUT Kevin CIBEL-CEBON

    71 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    73 PERSOON Wouter ARROW CYCLING TEAM

    81 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    87 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

     

    26/03/2016 - MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 42,83 km/h

    Aantal deelnemers: 130

    1 MICHIEL DIELEMAN uit Hamme CIBEL-CEBON

    2 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    3 VANDENBOGAERDE Jens SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    4 TOUQUET Joren SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    5 DRANCOURT Pierre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    6 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 OVERGAARD AMDI PEDERSEN Nicklas DEN WEBIKE CK AARHUS

    8 WESTGAARD Marius NOR ASKER CK

    9 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

     

    26/03/2016 - TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 41,05 km/h

    Aantal deelnemers: 85

    1 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    2 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    3 COOLS Michael EFC-ETIXX

    4 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    5 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 GODERIS Jelle TEAM 3M

    7 VERDOOLAEGHE Bryan TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 VANACKER Bjarne EFC-ETIXX

    9 GOOSSENS Kenny CIBEL-CEBON

    10 SCHOTTE Lauwrence MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    28 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

     

    26/03/2016 - DIEGEM (B) - Dames Elite - 80 km - 37,79 km/h

    Aantal deelnemers: 106

    1 LUDWIG Cecilie DEN TEAM BMS BIRN

    2 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    3 SIGGAARD Christina DEN TEAM BMS BIRN

    4 VEKEMANS Anisha LOTTO-SOUDAL LADIES

    5 VANDENBROUCKE Saartje TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    6 SLINGERLAND Minke NED WV DE JONGE RENNERDE

    7 MOLLEBRO PEDERSEN Camilla DEN TEAM BMS BIRN

    8 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 VILMANN Marie Schousboe DEN TEAM BMS BIRN

    10 GASS Daniela GER AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    19 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW

    23 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    24 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    26-03-2016 om 22:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 26/03/2016 - STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) – Interclub Juniores - Proloog 5 km - 46,88 km/h

    Aantal deelnemers: 192

    1 PHILIPSEN Jasper ACROG - BALEN BC

    2 DEMEYERE Torsten MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 JOHANSEN Julius TEAM BORKOP ROSKILDE

    4 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNESR

    5 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    6 EGHOLM Jakob TEAM BORKOP ROSKILDE

    7 LARSEN Mathias TEAM BORKOP ROSKILDE

    8 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    9 DAEMEN Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY ROTTERDAM

    16 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    33 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    64 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    72 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    74 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    82 ILLCH Mark PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    88 BIERKENS Tim PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    96 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    105 CLAUWAERT Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    106 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    108 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    132 WANTE Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    142 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    182 VERHEIJEN Geert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    26/03/2016 - WERKEN (KORTEMARK) (W) - Juniores - 76,8 km - 36,74 km/h

    Aantal deelnemers: 184

    1 SVENDSBO Emil NOR SALDNESS CC

    2 DELEU Arnaud ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 KULSET Sindre NOR RINGERIKE

    4 JAQUES Arne TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    6 HANSSING Jeppe DEN AMAGER

    7 ALEKSANDER Lucas DEN KOPENHAGEN

    8 FROYLAND Jonatan NOR SANDNES SYKLEKLUBB

    9 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 BRIJS Jasper VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    48 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    101 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    26/03/2016 - TESSENDERLO (LB) - Nieuwelingen - 55 km

    Aantal deelnemers:

     

    26/03/2016 - ROTSELAAR (B) - Nieuwelingen - 64 km - 37,42 km/h

    Aantal deelnemers: 79

    1 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 MAAS Edo NED RWC AHOY

    4 SKJELMOSE JENSEN Mattias DEN AMAGER CYKLE RING

    5 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    6 PEDERSEN Einar NOR ASANE CK

    7 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 SLEMDAHL Sonder NOR KRISTIANSANDS CK

    9 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 PAUWELS Käi PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26/03/2016 – NIEUWKERKEN-WAAS (O) – Gentlemen – 50 km – 34,44 km/h

    Aantal deelnemers: 22

    1 BERTIER Kurt

    2 DE BREUCKER Lieven

    3 VAN DE WALLE Patrick

    4 ROOMS Bart

    5 HANSSEN Gunther

    6 HOSKENS Peter

    7 DE BEULE Sam

    8 PAUWELS Thomas

    9 SMET Geert

    10 VAN BASTELAERE Kurt

    11 DE KERF Tom 12 VAN RAEMDONCK Filip 13 DE WILDE Philippe 14 FELIX Nick 15

    D´HOOGHE Mathias 16 VAN GOETHEM Peter 17 HEIRBAUT Evert 18 MAES Dirk 19

    VAN RAEMDONCK Niels 20 SMET Philip 21 VERHULST Jurgen 22 VAN ACKER Davy

    26-03-2016 om 19:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/03/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Kevin Van Raemdonck.jpg   Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

    Kevin Van Raemdonck       Patrick Cocquyt

    Zaterdag 26 Maart 2016 - BAZEL (9150)

     

    Catg.A – 79 deelnemers – 71,5 km

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Wijnstra Jacob

    3-Weeckers Timmy

    4-Cop Jurgen

    5-White Jason

    6-Vermassen Jens

    7-Lammertyn Foeke

    8-Verbeke Stijn

    9-Buysse Lennert

    10-Dhondt Gunter

    11-Rogge Simon-12-Van De Winckel Tom-13-Dela Montagne Philippe-14-Coppens Carrera-15-Nachtegael Danny-16-Le Blon Michel-17-De Vlieger Jonas-18-Behiels Peter-19-Chevalier Vincent-20-Bowering Tom-21-Bauters Pieter-22-Vandekerckhove Enzo-23-Guequierre Roy-24-Verwee Nico-25-Burm Maarten-26-Maenhout Kenny-27-Stuer Benjamin-28-Nevejans Dennis-29-Lindhout Onno-30-Van de Casteele Michaël-31-Cooman Gianni-32-de Rijcke Nick-33-De Busser Jean-Paul-34-Goossens Steven-35-Peirsman Jan-36-Van Damme Danny-37-Tolman Roelof-38-Maes Vincent-39-Peeters Nico-40-Van Kerchove Jonathan-41-De Knaep Kevin-42-Wullems Richard-43-Maenhout Tommy-44-Moerman Jens-45-Vancolen Kevin-46-Colin Parry

     

    Catg.B – 51 deelnemers – 65 km

    1-Bogaerts Patric (Overpelt)

    2-Pauwels Vital

    3-De Bosscher Koen

    4-Neels Peter

    5-Aerts Peter

    6-Wytinck Luc

    7-Van Eesbeek Andy

    8-Van De Kerckhove Eddy

    9-Baart Mark

    10-Pauwels Kurt

    11-Goolaerts Alain-12-De Backer Andy-13-Geets Frank-14-Vermassen Peter-15-Rombaut Wim-16-De Beer Tom-17-Schaut Danny-18-Vandendorpe Jeffrey-19-Follon Ronny-20-Minnen Marc-21-Verschelden Steven-22-Vagenende Frank-23-Van Meer Carl-24-Blockx David-25-Van Hautekerke Glenn-26-De Bruycker Jan-27-Thursfield Paul-28-Op De Beeck Tom-29-Kestemont Pascal-30-Peeters Luc-31-Van De Perre Lieven-32-Van Roeyen Dave-33-Diet Wim-34-Thomas Kris-35-Van Drom Giovanni-36-Bultynck Geert-37-Goossens Alex-38-De Kerpel Steven-39-Verheyden Johan-40-Brijs Gert-41-Schollaert Carlo-42-Kerremans Johan-43-Peelman Norbert-44-De Waele Kris-45-Van Guyse Danny-46-Vermote Patrick-47-Leyseele Franky-48-De Coninck Frank-49-Baert Giovanni-50-Bertier Kurt-51-De Jaeger Kevin

     

    Catg.C – 39 deelnemers – 65 km

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Hereijgers Piet

    3-Keim Luc

    4-Primo Gino

    5-Vangenechten Freddy

    6-Van der Mieren Daniel

    7-Vrancken Luc

    8-Van Speybroeck Geert

    9-Weemaes Franky

    10-Geeraert Rudi

    11-Janssens Kenny uit Melsele
    12-Cossyns Marc-13-Vermassen Gerrit-14-Dupont Benny-15-Mathys Dirk-16-Meyvis Serge-17-Couckuyt Marc-18-Kerckaert Peter-19-Braet Wim-20-Goossens Marc-21-Veltjen Daniel-22-Cosijn Ronny-23-Van Honsté Kris-24-De Bondt Rudi-25-Driesen Johan-26-van Oosten Willem-27-Vandekerkhof Robert-28-Yearsley Simon-29-de Baat Matti-30-Hellinckx Danny-31-Cooman Jerry-32-Meuleman Marc-33-Van Hoof Danny-34-D'Hondt Erwin-35-Bath Mick-36-Macharis William-37-De Pelsmaker Frank-38-Erauw Luc-39-Bryssinckx Dirk

     

    Catg.D – 38 deelnemers – 45,5 km

    1-Van Den Brande Jan (Beerzel)

    2-Hoornaert Glenn

    3-Vanopstal Eddy

    4-Watteny Patrick

    5-Heye Hilair

    6-Geerts Christiaan

    7-Bultinck Andre

    8-Snoeck Jan

    9-Remory Pierre

    10-Tas Helmuth

    11-De Naeghel Jozef-12-Claessens Joseph-13-Baudonck Tony-14-Maes Jos-15-Polfliet Danny-16-De Bakker Ludo-17-Dom André-18-De Vuyst Eddy-19-Vyncke William-20-Convents Patrick-21-Verbestel Dirk-22-Ver Eecke Johan-23-De Praetere Fritz-24-Reubens Hendrick-25-Wauters Denis-26-Van Den Broeck Alain-27-Bolle Henk-28-Verzele Noël-29-Govaert William-30-Verhelst Walter-31-Tummeleer Dirck-32-Edwards Crhis-33-Vanhaeverbeke Jean-34-Van den Broeck Louis-35-Maldrie Robert-36-Coppers François-37-Van Oudenhove Jean-Paul-38-Deneef Jozef

     

    Catg.E +65 jaar – 26 deelnemers – 45,5 km

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-De Leersnyder Florent

    4-Luyten Felix

    5-de Waal Wim

    6-Thyssen Leo

    7-Burggraeve Noël

    8-Devadder Andre

    9-Vandersteen Erik

    10-Lockefeir Marinus

    11-De Sutter Willy-12-Hermans Luc-13-Van Loon Adri-14-Vandermeulen Jos-15-Van Imschoot Roland-16-Pouwels Ben-17-Cromheecke Riny-18-Jaspers Theo-19-Snels Luc

     

    +70 jaar

    1-Coudyzer Theo

    2-Vyvey Julien

    3-Woodcock Tony

    4-Robijns Robert

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-Hensen Herman

    7-Brouwers François

     

    Niet Vergunninghouders – 39 deelnemers – 71,5 km

    1-Arena Lorenzo (Schoten)

    2-De Grom Christophe

    3-Van Ryssel Mike

    4-Dumortier David

    5-De Leeuw Jelle

    6-Ledegen Dietmar

    7-De Smet Olivier

    8-Cannaerts Ben

    9-Maes Dimitri

    10-Van Osselaer Tommy

    11-Diependaele Jurgen-12-Vermeiren Bart-13-Vermeulen Joris-14-De Bruyn Stef-15-Van Ham Willem-16-Van Den Berg Nico-17-Van De Peer Tom-18-Schits Steven-19-Van Gaeveren Gunter-20-Opsomer Enzo-21-Depraetere Roel-22-Vanderveken Wim-23-Bouquet Kenneth-24-D'Hauwe Andy-25-Van Elsacker Olivier-26-Van Bever Nico-27-Voet Wim-28-De Cock Joeri-29-Hortemans Fred-30-Verstraeten Tor-31-Spileers Kenny-32-De Kimpe Nick-33-Van Laeken Gert-34-Camps Yves-35-Geerts Samuel-36-Segers Jimmy-37-Cathelyn Youri-38-Wyndaele Jasper-39-Papics Peter

    26-03-2016 om 19:09 geschreven door kenny


    25-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 25/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 25/03/2016 - E3 HARELBEKE (W) – Men Elite World Tour - 206 km - 42,68 km/h

    Aantal deelnemers: 197

    1 KWIATKOWSKI Michal POL TEAM SKY

    2 SAGAN Peter SVK TINKOFF

    3 STANNARD Ian GBR TEAM SKY op 10"

    4 CANCELLARA Fabian SUI TREK - SEGAFREDO

    5 STUYVEN Jasper TREK - SEGAFREDO

    6 BOOM Lars NED ASTANA PRO TEAM

    7 BENOOT Tiesj LOTTO SOUDAL

    8 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL - JUMBO

    9 DRUCKER Jean-Pierre LUX BMC RACING TEAM

    10 OSS Daniel ITA BMC RACING TEAM

    86 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE op 11’35”

    25-03-2016 om 18:19 geschreven door kenny


    24-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 24/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 24/03/2016 - BELLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,87 km/h

    Aantal deelnemers: 170

    1 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    2 VANDENBOGAERDE Jens SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    3 EVENSEN Henrik NOR IK HERO

    4 FRANDSEN Jakob DEN WEBIKE-CK AAFHUS

    5 MEURISSE Xandro CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 LAU NYBORG BROGE Nils DEN WEBIKE-CK AAFHUS

    7 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    8 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 LELEU Antoine VERANCLASSIC - AGO

    10 BOSSUYT Gianni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    18 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    59 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    62 JANSSENS Jarrid BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    63 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    105 SMET Guy CIBEL B CLUB

    108 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    24-03-2016 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THOMAS DE GENDT WINT KONINGINNENRIT IN RONDE VAN CATALONIË !!!

    Banner Ronde van Catalonië 2016.jpg
    Thomas De Gendt voert nummertje op in koninginnenrit Catalonië !!!

    Thomas De Gendt zege 1 2016.jpg
    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Thomas De Gendt kop 2016.jpg 

          Thomas De Gendt

     

    Donderdag 24/03/2016 – BAGÀ – PORT AINÉ - Rit 4 – RONDE VAN CATALONIË

    Aantal deelnemers:

    1-THOMAS DE GENDT uit Semmerzake-LTS-4u52'04"

    2-Nairo Quintana (Col)-MOV  +1'08"

    3-Richie Porte (Aus)-BMC  +1'23"

    4-Alberto Contador (Spa)-TNK  +1'23"

    5-Tejay van Garderen (VS)-BMC  +1'36"

    6-Pieter Weening (Ned)-ROP  +1'36"

    7-Ilnur Zakarin (Rus)-KAT  +1'41"

    8-Chris Froome (Gbr)-SKY  +1'45"

    9-Romain Bardet (Fra)-ALM  +1'45"

    10-Daniel Martin (Ier)-EQS  +1'45"

    24-03-2016 om 18:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/03/2016

    edh.jpg


    Zondag 20/03/2016 – HENSIES – ECHAPPEE DU HAINAUT


    Catg.A – 87 deelnemers

    1.Meurisse Dominiek

    2.Wins Stephane

    3.Vermote Gregoire

    4.Moncomble Nicolas

    5.De Decker Eric

    6.Hustin Pierre

    7.Vandertrappen Bert

    8.Van Wymeersch Christopher

    9.Desmet Sebastien

    10.Lefevre Sebastien

     

    Catg.B – 54 deelnemers

    1.Wattiez Gregory

    2.Verhaeghe Stefan

    3.Rousseau Didier

    4.Roelandt Philippe

    5.Meulemans Laurent

    6.Wilmet Frederic

    7Stefaan David

    8.Ferat Fabrice

    9.Reniers Kristof

    10.Bourgeois Sylvain

     

    Catg.C – 34 deelnemers

    1.Hoornaert Glenn

    2.Frank Suys

    3.Vanholsbeke Benny

    4.Hustin Jean-Pierre

    5.Defontaine Gilles

    6.Nicodeme Joel

    7.Brieau Christophe

    8.Stockman Rudy

    9.Persyn Marc

    10.Decaestecker Patrick

     

    Catg.D – 13 deelnemers

    1.Durant Martin

    2.Ponthier Claude

    3.Demeyere Jose

    4.Broothaerts Jean-Pierre

    5.Hublau Daniel

    6.Lugowski Leon

    7.Vandenberghe Dirk

    8.Huon Michel

    9.Postiau Pierre

    10.Renson Freddy

    24-03-2016 om 10:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE DWARS DOOR VLAANDEREN VAN WOENSDAG 23/03/2016

    FOTO'S MEN ELITE DWARS DOOR VLAANDEREN VAN WOENSDAG 23/03/2016     


    Woensdag 23/03/2016 - DWARS DOOR VLAANDEREN WAREGEM (W) - Men Elite - 199,7 km - 41,6 km/h

    Aantal deelnemers: 161

    1 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    2 COQUARD Bryan FRA DIRECT ENERGIE

    3 THEUNS Edward TREK - SEGAFREDO

    4 POZZATO Filippo ITA SOUTHEAST - VENEZUELA

    5 KEUKELEIRE Jens ORICA GreenEDGE

    6 NIZZOLO Giacomo ITA TREK - SEGAFREDO

    7 GATTO Oscar ITA TINKOFF

    8 THWAITES Scott GBR BORA-ARGON 18

    9 TEUNISSEN Mike NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    10 GAVIRIA RENDON Fernando COL ETIXX - QUICK STEP

    32 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    54 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    63 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    112 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    RITA1865.JPG
    RITA1852.JPG
    RITA1850.JPG
    RITA1837.JPG
    RITA1833.JPG
    RITA1760.JPG
    RITA1747.JPG
    RITA1742.JPG
    RITA1730.JPG
    RITA1720.JPG
    RITA1706.JPG 





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-03-2016 om 10:08 geschreven door kenny


    23-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 23/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 23/03/2016 - DWARS DOOR VLAANDEREN WAREGEM (W) - Men Elite - 199,7 km - 41,6 km/h

    Aantal deelnemers: 161

    1 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    2 COQUARD Bryan FRA DIRECT ENERGIE

    3 THEUNS Edward TREK - SEGAFREDO

    4 POZZATO Filippo ITA SOUTHEAST - VENEZUELA

    5 KEUKELEIRE Jens ORICA GreenEDGE

    6 NIZZOLO Giacomo ITA TREK - SEGAFREDO

    7 GATTO Oscar ITA TINKOFF

    8 THWAITES Scott GBR BORA-ARGON 18

    9 TEUNISSEN Mike NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    10 GAVIRIA RENDON Fernando COL ETIXX - QUICK STEP

    32 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

    54 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    63 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    112 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

     

    23/03/2016 - DWARS DOOR VLAANDEREN WAREGEM (W) - Interclub Dames Elite - 101,4 km - 37,97 km/h

    Aantal deelnemers: 123

    1 PIETERS Amy NED WIGGLE HIGH5

    2 D´HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    3 ROE Eileen GBR LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 MACKAIJ Floortje NED MIX1 DE JONGE RENNER/LIV PLANTUR

    5 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    6 DOM Annelies LENSWORLD-ZANNATA

    7 WELLS Kimberley AUS AUSTRALIAN NATIONAL TEAM

    8 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    9 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX

    10 MØLLEBRO Camilla DEN TEAM BMS BIRN

    44 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    56 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN – ETIXX

    23-03-2016 om 21:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 23/03/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssens en Danny Peeters vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Voor de midweek duurtraining kregen we zowel wind als regelmatig een regenbui te verwerken, toch kunnen we weeral spreken van een zeer geslaagde training aan een hoog tempo. Kopman van de dag was 'Danny Peeters' die gans de duurtraining al het kopwerk voor zijn rekening nam bijgestaan door diverse andere kopmannen. De afstand bedroeg 90 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 Km, het gemiddelde was goed voor 33,6 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Danny Peeters , Kevin Wullaert , Serge Meyvis , Jan Bogaert , Patrick Deyaert , Dirk Heyrman , Franky De Witte , Annemie Van Nespen , Adrien Maes , Yves Delhasse , Walter Meseure , Marc De Smet , Walter Verhelst , Maarten Van Raemdonck , William Despeels , Hank Mees , Dirk Bryssinckx , Alex Goossens , Michael Van De Casteele , Glenn Van Hautekerke , Kristoff Heyns , Jonas De Boey , Fons Van Raemdonck , Geert Bultynck , Jan , Kenny , ??? en Kenny Janssens.

    23-03-2016 om 21:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/03/2016

    banner VWF.jpg
    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks D !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Patrick Bobelijn.jpg  Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

       Patrick Bobelijn         Patrick Cocquyt

     

    Proficiat aan KEN VAN REETH met de Titel van Kampioen Van Antwerpen in de Reeks B !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met de Titel van Kampioen Van Antwerpen in de Reeks D !!!

    Ken Van reeth.jpg   Frank Suys.jpg

          Ken Van Reeth                 Frank Suys

    Zaterdag 19 Maart - St-Amands (2890) - Kampioenschap van Antwerpen voor de B, D en F reeks

     

    A-reeks - 75,9 km - 1h44
    1.Timmy WEECKERS
    2.Gillian Van Rijmenant
    3.Bert Schouteden
    4.Jeroen Goeleven
    5.Koen Vanopdenbosch
    6.Bert Van Der Trappen
    7.Bjorn Coomans
    8.Jorg Claes
    9.Bjorn Lison
    10.Ruben Broeckaert

    B-reeks - 75,9 km - 1h44
    1.Filip DE WIJNGAERT
    2.Jarno Verhofstadt
    3.Nico Verwee
    4.Joris Van De Walle
    5.Ken Van Reeth (Kampioen van Antwerpen)
    6.Kevin Perceval
    7.Sven Van Roy
    8.Kristof Binst
    9.Stijn Gidé
    10.Alexander Freese

    C-reeks - 75,9 km - 1h48
    1.Bart HEYVAERT
    2.Mario Van Der Sickel
    3.Gert Fauck
    4.Peter Dockx
    5.Andy Van Eesbeek
    6.Tom De Beer
    7.Andy De Backer
    8.Tom De Smet
    9.Mario Van Den Broecke
    10.Gert De Proost

     

    D-reeks - 55,2 km - 1h19

    1.PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2.Geert Van Speybroeck
    3.Marc Tabourdon
    4.Frank Suys (Kampioen van Antwerpen) 
    5.Gino Primo
    6.Bruno Bruyere
    7.Johan Driesen
    8.Luc Keim
    9.Frank Van Der Perre
    10.Daniel Van Der Mieren

    E-reeks - 55,2 km - 1h18
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2.Rene De Brucker
    3.Dirk Van Hove
    4.Jan Van Den Brande
    5.Luc Vranken
    6.Christophe Davies
    7.Luc Witman
    8.Paul Casteleyn
    9.Walter Marijnissen
    10.Dirk Peigneur

    F-reeks - 48,3 km - 1h15
    1.Martin DURANT
    2.Jean Blommaert
    3.Eddy Van Puyenbroeck
    4.Jozef Deneef
    5.Ludo De Bakker (Kampioen van Antwerpen) 
    6.Hendrik Caethoven
    7.Rene Van Gils
    8.Piet Van Vaerenbergh
    9.Marc Docx
    10.Hugo Lismont

    F+ -reeks - 48,3 km - 1h15
    1.Theo COUDYZER
    2.Jose Demeyere
    3.William De Cremer
    4.Freddy Vandenberghen
    5.Jozef Saerens
    6.Luc Snels
    7.Willy Corthier
    8.Marcel Pauwels
    9.Luc Hermans
    10.Roger Beelaert

    23-03-2016 om 21:58 geschreven door kenny


    22-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HINGENE VAN ZONDAG 20/03/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HINGENE VAN ZONDAG 20/03/2016     


    Zondag 20/03/2016 - BORNEM (HINGENE) (A) - Elite z.c./U23 - 112,2 km

    Aantal deelnemers: 93

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    3 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    4 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    5 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    8 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    13 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    16 COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    20 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    26 GOOSSENS Kenny CIBEL-CEBON

    28 GOUDKET Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    34 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    37 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    40 WAELKENS Dave HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    41 DILLEN Ruben VAN EYCK SPORT

    44 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    45 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    48 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON
    RITA1672.JPG
    Winnaar te Hingene Dries De Bondt met de bloemen en Fabio Sinoy die 3de werd.
    RITA1678.JPG
                                             Winnaar Dries De Bondt.
    RITA1611.JPG
       Aankomst van winnaar Dries De Bondt voor Tom Vermeiren en Fabio Sinoy.
    RITA1642.JPG
    RITA1599.JPG
    RITA1543.JPG
    RITA1539.JPG
    RITA1432.JPG
    RITA1301.JPG
    RITA1212.JPG
    RITA1194.JPG
    RITA1177.JPG
    RITA1109.JPG
    RITA1043.JPG
    RITA1019.JPG
    RITA1016.JPG
    RITA0983.JPG
    RITA0954.JPG
    RITA0944.JPG
    RITA0941.JPG
    RITA0932.JPG
    RITA0921.JPG
    RITA0916.JPG
    RITA0889.JPG
    RITA0883.JPG 
                           De start te Hingene (Bornem) met 93 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-03-2016 om 19:54 geschreven door kenny


    21-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 20/03/2016 - ZUID-KEMPENSE PIJL MOL (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 160 km - 47,76 km/h

    Aantal deelnemers: 192

    1 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    3 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX

    4 ALLEGAERT Piet EFC-ETIXX

    5 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    7 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    8 REYNAERTS Wim HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 SPENGLER Lukas SUI BMC DEVELOPMENT TEAM

    10 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    11 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    14 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    16 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    19 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    41 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    53 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    94 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    97 VAN ROOSBROECK Patrick BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    98 CALLEBAUT Kevin CIBEL-CEBON

    112 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

     

    20/03/2016 - ICHTEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 40,51 km/h

    Aantal deelnemers: 175

    1 LAROUX Samuel FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    2 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    3 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    7 DE POORTER Maxime EFC-ETIXX

    8 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    9 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    10 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

     

    20/03/2016 - BORNEM (HINGENE) (A) - Elite z.c./U23 - 112,2 km

    Aantal deelnemers: 93

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    3 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    4 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    5 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    8 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    13 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    16 COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    20 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    26 GOOSSENS Kenny CIBEL-CEBON

    28 GOUDKET Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    34 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    37 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    40 WAELKENS Dave HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    41 DILLEN Ruben VAN EYCK SPORT

    44 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    45 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    48 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

     

    20/03/2016 - BUDINGEN ZOUTLEEUW (B) - Elite z.c./U23 - 102 km - 39,62 km/h

    Aantal deelnemers: 131

    1 LENNERTZ Sam VERANCLASSIC - AGO

    2 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    3 VAN DER SCHUEREN Nicky ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 ROELS Laurens ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    7 EVENSEN Henrik NOR IK Hero

    8 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 COENEN Dennis INDIVIDUEEL

    10 MICHIELSEN Joran ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    16 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    34 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    43 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    45 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    62 MARIN Glenn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    20/03/2016 - GUIDO REYBROUCK CLASSIC MOERKERKE (W) - Men Juniors UCI - 127,1 km - 43,08 km/h

    Aantal deelnemers: 192

    1 PHILIPSEN Jasper ACROG - BALEN BC

    2 HAYTER Ethan GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    3 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    4 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    5 NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    6 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    7 DUPON Arthur SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 JERMAN Ziga SLO SLOVENIA NATIONAL JUNIOR TEAM

    9 KJEMHUS Joakim NOR NCF REGION SOR

    10 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    18 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    37 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    45 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    46 VAN MOER Brent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    49 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    66 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    20/03/2016 - BEERNEM (W) - Juniores - 79 km - 40,65 km/h

    Aantal deelnemers: 70

    1 ULLEBO Sedrik Engebo NOR SOGN CK

    2 VAN POUCKE Aaron ISOREX CYCLING TEAM

    3 OSALAND Kristjan NOR SANDNES SYKLEKLUBB

    4 WOLD Marius NOR GLAMDAL SK

    5 VAN LAER Laurens YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 GEERTS Bjorn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 TOFTE Magnus NOR KRISTIANSANDS

    10 COUHYSDER Neil MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    16 BARENDREGT Thijs NED WIELERTEAM WAASLAND

    17 BRIJS Jasper VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    30 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 HELSEMANS Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21-03-2016 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!