.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    20-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 20/03/2016 - KACHTEM (W) - Juniores - 78,3 km - 38,44 km/h

    Aantal deelnemers: 32

    1 WOLFF Luc FRA SC BOULONNAIS

    2 YSLAND Erik NOR GAULDAL SK

    3 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 RAMONAS Kazimieras LTU KLAIPEDA

    5 BONNE Bert ACROG - BALEN BC

    6 DELBAERE Kenny YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 VANNESTE Wout SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 STOYANOV Petar ISOREX CYCLING TEAM

    9 SVENSLI Sondre NOR GAULDAL SK

    10 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    20/03/2016 - DAMME (W) - Nieuwelingen - 54 km - 39,02 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 GROOTAERT Mathisse ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 SLEMDAHL Sonder NOR KRISTIANSANDS CK

    4 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    5 TORDEUR Niels TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VAN ROY Yannnick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VAN DER BEKEN Aaron WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    20/03/2016 - DILSEN (ROTEM) (LB) - Nieuwelingen - 50,4 km - 35,72 km/h

    Aantal deelnemers: 37

    1 VANDERHEYDEN Stef SPORT EN MOEDIG GENK

    2 FOLLON Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    4 HAEX Joris SPORT EN MOEDIG GENK

    5 VAN CAMPENHOUT Sven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 OOST Jesper NED KWC KAMPEN

    9 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 PIRNAIJ Râven NED SPORT EN MOEDIG GENK

    29 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    20/03/2016 - LINDEN-LUBBEEK (B) - Nieuwelingen - 60 km - 36,6 km/h

    Aantal deelnemers: 79

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    3 BRUSSELEERS Kiano CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 MARCHAND Bastian BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    7 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

     

    20/03/2016 - TEMSE WIJK VELLE (O) - Nieuwelingen - 55 km - 40,16 km/h

    Aantal deelnemers: 82

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 LANSBERGEN Lucas YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    6 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 STEVENS Igor SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 BEECKMAN Brent C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    9 PIETERS Bjarne SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 KERREMANS Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    12 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    32 DE WAELE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    36 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    39 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    52 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    53 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    54 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    55 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    60 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    62 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    63 HEERWEGH Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    20/03/2016 - MOL SLUIS (A) - Dames Jeugd - 55 km

    Aantal deelnemers:

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 36 - 35,14 km/h

    1 VERHOEFF Ingrit NED GRC JAN VAN ARCKEL

    2 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 MIDTSVEEN Natalie NOR RINGERIKE

    4 KOREVAAR Thirza NED GRC JAN VAN ARCKEL

    5 GIESKENS Gaby NED RESTORE CYCLING

    6 VAN DER ZWAAN Laura NED DRC DE MOL

    7 VAN BOKHOVEN Julia NED TWC PIJNENBURG

    8 SCAVONE Dina ACROG - BALEN BC

    9 PAUMEN Jewel NED ACROG - BALEN BC

    10 AMMERLAAN Rozemarijn NED WESTLAND WIL VOORUIT


    Dames Juniors - deelnemers: 37 - 35,03 km/h

    1 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    2 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 MEISTROK Maaike NED TEAM BRABANT 2000

    4 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    5 MEISTROK Susanne NED TEAM BRABANT 2000

    6 HELLEMONS Daimy NED DRC JAN VAN ARCKEL

    7 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CT

    9 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    10 HEYNS Joyce ACROG - BALEN BC

    30 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20-03-2016 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 20/03/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Mario Ysewyn en Jonathan Van Kerckhove vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 4 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Vandaag hebben we er een herstel-en duurtraining van gemaakt daar er gisteren gekoerst werd te Bazel. De afstand bedroeg 90 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 Km, het gemiddelde was goed voor 30,2 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Mario Ysewyn , Jonathan Van Kerckhove , Wim Heyndrickx en Kenny Janssens.

    20-03-2016 om 13:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING KLEI - SNOA CYCLING TEAM 2016
                           PLOEGVOORSTELLING

     

                   KLEI - SNOA CYCLING TEAM 2016   
    RITA9905.JPG
    RITA9915.JPG RITA9917.JPG RITA9920.JPG RITA9921.JPG RITA9923.JPG
              Ymke Bruins             Elena Van Der Veken           Mauro Sawiran          Luca Van Der Veken          Lore Van Goethem
    RITA9925.JPG RITA9927.JPG RITA9929.JPG RITA9931.JPG RITA9933.JPG
             Estee Goossens                    Briek Maes                    Jaan Sterck               Joran Temmerman           Quinten Provost
    RITA9935.JPG RITA9937.JPG RITA9939.JPG RITA9941.JPG RITA9943.JPG
         Dewy Van Gysel             Tycko Van Gysel         Robbe Van Poucke        Matthias Vermeulen                  Gilles Cap
    RITA9945.JPG RITA9947.JPG RITA9949.JPG RITA9951.JPG RITA9953.JPG
        Marius Goossens             Dario Heymans                  Wout Poppe                 Joppe Sterck               Wannes Van Poucke
    RITA9955.JPG RITA9957.JPG RITA9899-001.JPG RITA9959.JPG RITA9962.JPG
           Jefke Daniel                     Inge Joos                Paul Van Cleemput         Geert Bultynckx                     Luc Joos       
    RITA9911.JPG
    RITA9867.JPG RITA9868.JPG
    RITA9876.JPG RITA9883.JPG
    RITA9914.JPG RITA9888.JPG

     



    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-03-2016 om 13:23 geschreven door kenny


    19-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN ZATERDAG 19/03/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN ZATERDAG 19/03/2016     


    Zaterdag 19/03/2016 ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 42,96 km/h

    Aantal deelnemers: 181

    1 JOHANNES DE PAEPE uit Zele CIBEL-CEBON

    2 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    2 GHYSELINCK Jan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 EVENSEN Henrik NOR IK HeroE

    6 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 BYRNE Dillon GBR Superano Ham - Isorex - Tarteletto

    8 PIRIUS Hans GER RSG 1919 Hürth

    9 OTTENBROS Joury NED WV West-Frisia

    10 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    27 PERSOON Wouter ARROW CYCLING TEAM

    31 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    32 DE BOCK Yoni De Bosbikers

    43 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    60 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    69 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    72 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    73 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    75 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    84 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    89 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    96 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    98 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    RITA0835.JPG
                                       Winnaar te Zele Johannes De Paepe.
    RITA0840.JPG
                         Een woordje uitleg van winnaar Johannes De Paepe.
    RITA0853.JPG
    RITA0823.JPG
    RITA0748.JPG
                                    Aankomst van winnaar Johannes De Paepe.
    RITA0745.JPG
                                 Aankomst van winnaar Johannes De Paepe.
    RITA0756.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Emiel Vermeulen voor Jan Ghyselinck en Stijn De Bock.
    RITA0701.JPG
    RITA0610.JPG
    RITA0571.JPG
    RITA0415.JPG
    RITA0369.JPG
    RITA0362.JPG
    RITA0340.JPG
    RITA0327.JPG
    RITA0314.JPG
    RITA0304.JPG
    RITA0221.JPG
    RITA0217.JPG
    RITA0173.JPG
    RITA0158.JPG
    RITA0105.JPG
    RITA0093.JPG
    RITA0073.JPG
    RITA0064.JPG
    RITA9987.JPG
    RITA9980.JPG                                   
                                    De start te Zele met 181 deelnemers.


     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-03-2016 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JOHANNES DE PAEPE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan RUBEN APERS met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Johannes De Paepe.jpg  Ruben Apers 2016.jpg  Lotte Rotman KOp.jpg

     Johannes De Paepe           Ruben Apers               Lotte Rotman
                  

    Zaterdag 19/03/2016 - ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 42,96 km/h

    Aantal deelnemers: 181

    1 JOHANNES DE PAEPE uit Zele CIBEL-CEBON

    2 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    2 GHYSELINCK Jan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 EVENSEN Henrik NOR IK HeroE

    6 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 BYRNE Dillon GBR Superano Ham - Isorex - Tarteletto

    8 PIRIUS Hans GER RSG 1919 Hürth

    9 OTTENBROS Joury NED WV West-Frisia

    10 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    27 PERSOON Wouter ARROW CYCLING TEAM

    31 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    32 DE BOCK Yoni De Bosbikers

    43 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    60 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    69 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    72 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    73 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    75 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    84 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    89 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    96 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    98 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM


    19/03/2016 - ZESWEGE LADIES CLASSIC ZWEVEZELE (W) - Dames Elite - 97,5 km - 43,66 km/h

    Aantal deelnemers: 99

    1 KOPECKY Lotte LOTTO-SOUDAL LADIES

    2 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 VIANIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    4 DICKINSON Eleanor GBR DROPS CYCLING DEVELOPMENT TEAM

    5 KIESANOWSKI Joanne NZL TEAM TIBCO - SVB

    6 RASCH HANSEN Tine DEN TEAM BMS BIRN

    7 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    8 VAN HOEK Lotte NED GRC JAN VAN ARCKEL

    9 PENTON Sara SWE LARES-DOLTCINI CT

    10 BROSSARD Emmanuelle FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    31 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    41 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    42 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW

    48 ACCOE Joyce WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    59 VERBIEST Liesbeth WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    82 BRITS Delphine WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    85 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    94 VAN DORSSELAERE Chris WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

     

    19/03/2016 - BUDINGEN ZOUTLEEUW (B) - Juniores - 76,5 km - 37,66 km/h

    Aantal deelnemers: 102

    1 RASMUSSEN Asbjorn DEN HAMMEL CYCLING CLUB

    2 HELLEMOSE Asbjorn DEN HAMMEL CYCLING CLUB

    3 GOVAERTS Brent MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 CLAES Stef DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 VAN LAER Laurens YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 ANSELME Renaud RED BIKERS

    8 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 FREHEN Jeremy VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    23 DE GROODT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    19/03/2016 - OUTRIJVE (W) - Juniores - 78,1 km - 41,04 km/h

    Aantal deelnemers: 82

    1 RUBEN APERS uit Vrasene ISOREX CYCLING TEAM

    2 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    3 ROMULD Odin NOR GAULDAL SK

    4 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN POUCKE Aaron ISOREX CYCLING TEAM

    6 ULLEBO Sedrik Engebo NOR SOGN CK

    7 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 BAILLIEVIER Kilian CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 OSALAND Kristjan NOR SANDNES SYKLEKLUBB

    25 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    26 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    53 HUYGE Midas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    54 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    55 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    56 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    19/03/2016 - DAMME (W) - Nieuwelingen - 55 km - 36,58 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 HEIJNEN Philip NED UWTC DE VOLHARDING

    2 DORENBOS Yanne NED UWTC DE VOLHARDING

    3 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    4 UPTEGROVE Carl NED WV SCHIJNDEL

    5 TORDEUR Niels TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 MARKUS Bob NED UWTC DE VOLHARDING

    7 HARTLEY Lewis GBR INSPIRE VCUK

    8 WILS Lance TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 BRACKE Tijs K.V.C. DEINZE VZW

    10 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

     

    19/03/2016 - ICHTEGEM (W) - Nieuwelingen - 49 km - 39,54 km/h

    Aantal deelnemers: 58

    1 WALRAED Jesper ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 TULETT Ben GBR BEALINE

    3 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 MARCHAND Bastian BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    5 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DELAERE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

     

    19/03/2016 - ZWEVEZELE (W) - Dames Jeugd - 58,5 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 28 – 35,33 km/h

    1 JANSEN Noa NED VW BREDA

    2 KNAVEN Britt NED WV BREDA

    3 LENAERS Jade VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 MESU Daphne NED BREDA

    6 RENDERS Luna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    7 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    8 UYTTENHOVE Aiko INDIVIDUEEL

    9 CRABBE Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 DELESTRAIT Camille VELO CLUB OEUDEGHIEN

    24 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

     

    Dames Juniores - deelnemers: 32 - 35,65 km/h

    1 LOTTE ROTMAN uit PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    3 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 MICHIELSEN-STEVENS Sarah ACROG - BALEN BC

    5 CENT Marit NED WV BEET

    6 JONGERIUS Claudia NED BALEN BC

    7 HELLEMONS Daimy NED DRC JAN VAN ARCKEL

    8 SCHUITEMAKER Lily NED WV BEET

    9 BAX Jennifer NED AR EN TV DE ADELAAR

    10 HEIJ Sabine NED WV DE JONGE RENNER

    17 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19-03-2016 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/03/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PIET HEREIJGERS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Piet Hereijgers.jpg 

          Piet Hereijgers

    Zaterdag 19 Maart 2016 - BAZEL (9150)


    Catg.A – 62 deelnemers – 71,5 km

    1-Goossens Sam (Serskamp)

    2-Van Raemdonck Kevin

    3-Gryson Kristof

    4-Lammertyn Foeke

    5-Le Blon Michel

    6-Holvoet Mattijs

    7-Coppens Carrera

    8-Van de Casteele Michaël

    9-Van De Winckel Tom

    10-De Vlieger Jonas

    11-Vermassen Jens-12-de Rijcke Nick-13-Vandekerckhove Enzo-14-Goossens Steven-15-Van Rijckeghem Steven-16-Van Driessche Ward-17-Daems Jens-18-Rogge Simon-19-Wullems Richard-20-De Cock Bart-21-Van Damme Danny-22-Stuer Benjamin-23-Vermeulen Daan-24-Nevejans Dennis-25-Dhondt Gunter-26-Maenhout Kenny-27-Van Daele Nils-28-Van Vlierberghe Bart-29-Van Kerchove Jonathan-30-Schoonbaert Kristof-31-Weemaes Robby-32-Van Der Jeught Stijn-33-Declercq Wouter-34-Bruyndonckx Stijn-35-Bauters Pieter-36-Semerano Kevin-37-Maenhout Tommy-38-Cap Bryan-39-Cant Bart-40-Van Laere Jan-41-Reid Gabriel-42-Van de Vijver Jeroen-43-Van Gool Dennis-44-Wijnants Stef-45-Verhulst Tom-46-Maes Vincent

     

    Catg.B – 45 deelnemers – 65 km – 41,3 km/h

    1-Pauwels Vital (Lommel)

    2-Bogaerts Patric

    3-Stans Tom

    4-De Bosscher Koen

    5-De Weirdt Gino

    6-Savat Nico

    7-Wuytinck Luc

    8-De Bruycker Jan

    9-Vermassen Peter

    10-Vermote Patrick

    11-Rombaut Wim-12-Aerts Peter-13-Demaertelaere Dennis-14-Goossens Marc-15-Baart Mark-16-Rabout Rudi-17-Baert Giovanni-18-Schollaert Carlo-19-Van Raemdonck Kurt-20-Bultinck Michel-21-De Waele Kris-22-Van Hautekerke Glenn-23-Van Meer Carl-24-Hanssen Gunther-25-Segers Daniel-26-Van Guyse Danny-27-De Kerpel Steven-28-Denier Ronny-29-Heyndrickx Wim-30-Van Drom Giovanni-31-Van Goethem Benny-32-De Tremerie Franky-33-Van Raemdonck Robby-34-Pauwels Kurt-35-Van Roeyen Dave-36-de Koning Michel-37-Vandendorpe Jeffrey-38-De Vlieger Sven-39-Dhooge Freddy-40-Saeys Tom-41-Lecluyse Denis-42-De Reuse Jerry-43-Verheyden Johan-44-Van Bosbeke Peter-45-De Jaeger Kevin

     

    Catg.C – 20 deelnemers – 65 km – 41,3 km/h

    1-PIET HEREIJGERS (Wortel)

    2-Braet Wim

    3-Bertier Rudy

    4-Verdonck Patrick

    5-Janssens Kenny uit Melsele

    6-Couckuyt Marc

    7-Geeraert Rudi

    8-Meyvis Serge

    9-Harms Ko

    10-De Bruyne Danny

    11-De Roos Marnix-12-De Moor Arie-13-Vangenechten Freddy-14-Cosijn Ronny-15-Van Honsté Kris-16-Vandebuerie Mario-17-Berquin Filip-18-van Oosten Willem-19-De Rycke Koen-20-D'Hondt Erwin

     

    Catg.D – 35 deelnemers – 45,5 km

    1-Coupillie Roland (Adinkerke)

    2-De Vos Rony

    3-Tas Helmuth

    4-Decaestecker Patrick

    5-Watteny Patrick

    6-De Naeghel Jozef

    7-Snoeck Jan

    8-Baudonck Tony

    9-Heye Hilair

    10-Cauwelier Bruno

    11-Mares Leo-12-Maes Jos-13-Maldrie Robert-14-Wauters Denis-15-Van Oudenhove Jean-Paul-16-Claeys Jean-Pierre-17-Lacquet Philippe-18-Polfliet Danny-19-Verbestel Dirk-20-Reubens Hendrick-21-Coppers François-22-Tummeleer Dirck-23-De Baets Johan-24-Vanhaeverbeke Jean-25-Ribbens Luc-26-Dom André-27-Van Kerschaver Robin-28-Bolle Henk-29-Vanbiervliet Luc-30-Van Cleemput Paul-31-Govaert William-32-Verhelst Walter-33-Van Den Broeck Alain-34-Hoornaert Glenn-35-Cooremans John

     

    Catg.E +65 jaar – 18 deelnemers - 45,5 km

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-De Leersnyder Florent

    3-Luyten Felix

    4-Thyssen Leo

    5-Burggraeve Noël

    6-Vandermeulen Jos

    7-Wijnen Nico

    8-Moens Louis

    9-Lockefeir Marinus

    10-Vergult Jos

    11-Cromheecke Riny-12-De Wilde Eric-13-Jaspers Theo

     

    +70 jaar

    1-Vyvey Julien

    2-Robijns Robert

    3-Brouwers François

    4-Vandenheuvel Gilbert

    5-Devreese José

     

    Niet Vergunninghouders – 47 deelnemers - 71,5 km

    1-Willems Filip (Herselt)

    2-Andries Jelle

    3-De Clercq Gino

    4-Michels Kenny

    5-De Grom Christophe

    6-Rombaut Maarten

    7-Van Aelst Jelle

    8-Segers Jimmy

    9-Cathelyn Youri

    10-Dumortier David

    11-Camps Yves-12-Willems Dany-13-Dupont Wouter-14-Wullaert Kenny -15-Maes Dimitri-16-Vandensande Sebastiaan-17-De Smet Olivier-18-Costermans Jarne-19-Schoeters Bjorn-20-Willems Stefaan-21-De Backker Maarten-22-Cap Tim-23-Van Osselaer Tommy-24-Bouquet Kenneth-25-Wouters Ive-26-Van Bever Nico-27-Wouters Tim-28-Tiers Pascal-29-Van Canegem Bing-30-De Leenheer Tom-31-Van Sterteghem Filip-32-Dierks Peter-33-Van Lancker Wim-34-Van Goethem Filip-35-Renard Pieterjan-36-Guldentops Sonny-37-Somers David-38-Spileers Kenny-39-Despriet Peter-40-Dekimpe Nick-41-Van Steendam Jeroen-42-Van Driessche Dieter-43-Cooreman Dries-44-Bullens Michaël-45-Verstraeten Tor-46-Van Gaeveren Gunter-47-Van Laeken Gert

    19-03-2016 om 20:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAININGEN BEVEREN OP ZONDAG BLIJVEN DOORGAAN !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE GROEPSTRAININGEN OP ZONDAG BLIJVEN DOORGAAN TOT NADER ORDER, TELKENS OM 09H00 MET VERTREKPLAATS HET RONDPUNT KASTEELDREEF TE BEVEREN !!!


    Zondag maken we een extra lus na het viaduct te Moerbeke naar Overslag om zo terug via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34 goed voor 90 km.

    19-03-2016 om 17:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/03/2016

    banner VWF.jpg
    Zaterdag 19 Maart - St-Amands (2890) - Sportlaan 7 - Sporthal
    Kampioenschap van Antwerpen voor de B, D en F reeks

    F-cat - 12h00 - 7 ronden - 48,3 km
    F+ cat - 12h00 - 7 ronden - 48,3 km
    D-cat - 13h30 - 8 ronden - 55,2 km
    E-cat -13h31 - 8 ronden - 55,2 km
    A/B-cat - 15h15 - 11 ronden - 75,9 km
    C-cat - 15h16 - 11 ronden - 75,9 km

    19-03-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    18-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 18/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 18/03/2016 - HANDZAME CLASSIC (W) - Men Elite UCI – 199 km - 42,61 km/h

    Aantal deelnemers: 189

    1 BASKA Erik SVK TINKOFF

    2 GROENEWEGEN Dylan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    3 MEERSMAN Gianni ETIXX - QUICK STEP

    4 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 LOOIJ André NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON

    6 SAVITSKIY Ivan RUS GAZPROM-RUSVELO

    7 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    8 STASH Mamyr RUS GAZPROM-RUSVELO

    9 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX

    10 BAUHAUS Phil GER BORA-ARGON 18

    12 DRUYTS Gerry CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    22 VEREECKEN Nicolas AN POST - CHAIN REACTION

    29 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    32 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    37 VAN STEENBERGEN Jori CIBEL-CEBON

    45 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    55 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    69 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    98 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    102 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    116 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    135 CORDEEL Sander VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    142 GEERINCKX Ruben SUPERANO HAM - ISOREX

    168 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    174 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

     

    18/03/2016 - HANDZAME CHALLENGE (W) - Intercl. El.z.c./U23 - 154 km - 44,79 km/h

    Aantal deelnemers: 163

    1 WELTEN Bram NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    3 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    4 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 ACKERMANN Pascal GER GERMANY NATIONAL TEAM

    6 DE POORTER Maxime EFC-ETIXX

    7 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    8 VANDENBUSSCHE Jari TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 PLANCKAERT Edward LOTTO SOUDAL

    10 KOCH Michel GER GERMANY NATIONAL TEAM

    33 MELS Fabrice ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    69 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    84 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    95 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    106 MAES Jef PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    133 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    134 VERSCHUEREN Robin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18-03-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    16-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 19/03/2016 START DE VERKORTE ZOMERTOER VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    VANAF ZATERDAG 19/03/2016 START DE VERKORTE ZOMERTOER 75 KM VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT !!!

    VERTREK OM 09H00 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    16-03-2016 om 18:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 16/03/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Danny Peeters en Filip Van Royen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 35 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zacht lenteweer maar nog net iets te fris en de wind die bij momenten stevig te keer ging als spelbreker voor de midweek duurtraining. Kopman van de dag was 'Danny Peeters' die bijna gans de duurtraining al het kopwerk voor zijn rekening nam bijgestaan door diverse andere kopmannen. De afstand bedroeg 90 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 Km, het gemiddelde was goed voor 33,5 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Danny Peeters , Filip Van Royen , Serge Meyvis , Leo Mares , Patrick Deyaert , Ruben Dillen , Erik Vermeulen , Annemie Van Nespen , Adrien Maes , Yves Delhasse , Rudy Thysman (lek) , Walter Meseure , Dirk Cleys , Walter Verhelst , Luc Goosens , Luc Vermeulen , Pascal Brack , William Despeels , Hank Mees , Dirk Bryssinckx , Alex Goossens , Hugo Martens , Glenn Van Hautekerke , Kristoff Heyns , Jonas De Boey , Fons Van Raemdonck , Ludwig De Bock , Jurgen Maes , Kenny De Permentier , Johnny Coudyzer , ???? en Kenny Janssens.

    16-03-2016 om 18:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 16/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 16/03/2016 - NOKERE KOERSE - DANILITH CLASSIC (O) - Men Elite - 199 km  - 43,47 km/h

    Aantal deelnemers: 181

    1 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    2 HALVORSEN Kristoffer NOR TEAM JOKER

    3 GROENEWEGEN Dylan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    4 PLACKAERT Baptiste WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    5 HUTAROVICH Yauheni BLR FORTUNEO - VITAL CONCEPT

    6 KREDER Michel NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON

    7 DRUYTS Gerry CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 MOSCON Gianni ITA TEAM SKY

    9 GROSU Eduard Michael ROU NIPPO - VINI FANTINI

    10 DE HAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    18 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    22 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    32 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    56 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    72 VAN STAEYEN Michael COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    16-03-2016 om 18:34 geschreven door kenny


    15-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GREG VAN AVERMAET WINT TIRRENO-ADRIATICO 2016 !!!

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met de EINDWINST in TIRRENO-ADRIATICO 2016 !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2016.jpg 

       Greg Van Avermaet

     

    Dinsdag 15/03/2016 – SAN BENEDETTO DEL TRONTO – SAN BENEDETTO DEL TRONTO – 10,1 km

    Etappe 6 – TIRRENO-ADRIATICO - Aantal deelnemers:

    1-ZWI-Fabian Cancellara-TFS in 11'08"

    2-FRA-Johan Le Bon-FDJ  +13"

    3-DUI-Tony Martin-EQS  +15"

    4-GBR-Alex Dowsett-MOV  +15"

    5-NED-Tom Leezer-TLJ  +16"

    6-POL-Maciej Bodnar-TNK  +17"

    7-FRA-Alexandre Geniez-FDJ  +18"

    8-NOO-Edvald Boasson Hagen-DDD  +19"

    9-WRU-Vasil Kirijenka-SKY  +20"

    10-ITA-Damiano Caruso-BMC  +22"

    11-GBR-Steve Cummings-DDD  +24"

    12-POR-Nélson Oliveira-MOV  +24"

    13-ZWI-Reto Hollenstein-IAM  +24"

    14-SLW-Peter Sagan-TNK  +24"

    15-BEL-Yves Lampaert-EQS  +25"

    16-VS-Taylor Phinney-BMC  +25"

    17-ITA-Vincenzo Nibali-AST  +26"

    18-NED-Stef Clement-IAM  +27"

    19-ZWI-Sébastien Reichenbach-FDJ  +27"

    25-BEL-Greg Van Avermaet-BMC  +31"

    42-BEL-Jürgen Roelandts-LTS  +44"

    58-BEL-Tom Van Asbroeck-TLJ  +53"

    69-BEL-Jens Keukeleire-OGE  +1'02"

    gREG 2.jpg

     

    EINDKLASSEMENT

    1-GREG VAN AVERMAET uit Hamme -BMC Racing Team

    2-Slovakije Peter SAGAN-Tinkoff  + 1"

    3-Luxemburg Bob JUNGELS-Etixx - Quick Step  + 23"

    4-Zwitserland Sébastien REICHENBACH-FDJ  + 24"

    5-Frankrijk Thibaut PINOT-FDJ

    6-Italië Vincenzo NIBALI-Astana Pro Team  + 29"

    7-Tsjechië Zdenek STYBAR-Etixx - Quick Step  + 33"

    8-Polen Michal KWIATKOWSKI-Team Sky  + 39"

    9-Nederland Bauke MOLLEMA-Trek-Segafredo  + 45"

    10-Tsjechië Roman KREUZIGER-Tinkoff  + 48"


    Tirreno 2016.jpg

    15-03-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    14-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GREG VAN AVERMAET WINT 6° RIT IN TIRRENO-ADRIATICO 2016

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 3°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2016.jpg 

       Greg Van Avermaet

     

    Maandag 14/03/2016 – CASTELRAIMONDO – CEPAGATTI – 210 km – 04h34’14”

    Etappe 6 – TIRRENO-ADRIATICO - Aantal deelnemers:

    1.GREG VAN AVERMAET uit Hamme
    2.Peter Sagan (Slv)
    3.Michal Kwiatkowski (Pol) + 02”
    4.Zdenek Stybar (Tsj) + 04”
    5.Caleb Ewan (Aus) + 07”
    6.Alejandro Valverde (Spa)
    7.Sacha Modolo (Ita)
    8.Jurgen Roelandts
    9.Sonny Colbrelli (Ita)
    10.Moreno Hofland (Ned)

    Greg.jpg 

    Klassement na de 6e etappe
    1.GREG VAN AVERMAET uit Hamme
    2.Zdenek Stybar (Tsj) + 07”
    3.Peter Sagan (Slv) + 08”
    4.Bob Jungels (Lux) + 21”
    5.Gianluca Brambilla (Ita)
    6.Thibaut Pinot (Fra) + 28”
    7.Sebastien Reichenbach (Zwi)
    8.Roman Kreuziger (Tsj) + 30”
    9.Michal Kwiatkowski (Pol) + 31”
    10.Vincenzo Nibali (Ita) + 34”
    Tirreno 2016.jpg

    14-03-2016 om 17:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 OMLOOP VAN HET WAASLAND VAN ZONDAG 13/03/2016

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 OMLOOP VAN HET WAASLAND VAN ZONDAG 13/03/2016     


    Zondag 13/03/2016 - OMLOOP VAN HET WAASLAND KEMZEKE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km - 44,52 km/h

    Aantal deelnemers: 116

    1 PREBEN VAN HECKE uit Berlare TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 DELTOMBE Kevin LOTTO SOUDAL

    4 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    5 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE

    8 VAN GOETHEM Brian NED TEAM ROOMPOT

    9 LIETAER Eliot TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 LENNERTZ Sam VERANCLASSIC - AGO

    11 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    14 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    15 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    17 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    18 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    29 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    38 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    39 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    42 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    44 GOOSSENS Kenny CIBEL-CEBON

    57 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    63 VEREECKEN Thomas LOTTO SOUDAL

    68 CALLEBAUT Kevin CIBEL-CEBON

    74 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    78 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    91 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    92 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    94 GEERINCK Jens CIBEL-CEBON

    100 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    101 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
    RITA9851.JPG
    Podium met winnaar Preben Van Hecke, Bert Van Lerberghe en Kevin Deltombe.
    RITA9844.JPG
    Podium met winnaar Preben Van Hecke, Bert Van Lerberghe en Kevin Deltombe.
    RITA9788.JPG
    RITA9710.JPG
                                Aankomst van winnaar Preben Van Hecke.
    RITA9709.JPG
                                    Aankomst van winnaar Preben Van Hecke.
    RITA9719.JPG
                            Aankomst van Joeri Stallaert en Glenn Rotty.
    RITA9674.JPG
    RITA9670.JPG
    RITA9580.JPG
    RITA9506.JPG
    RITA9460.JPG
    RITA9377.JPG
    RITA9369.JPG
    RITA9344.JPG
    RITA9341.JPG
    RITA9335.JPG
    RITA9321.JPG
    RITA9316.JPG
    RITA9313.JPG
    RITA9296.JPG
    RITA9247.JPG
    RITA9237.JPG
    RITA9230.JPG
    RITA9212.JPG
    RITA9207.JPG
    RITA9188.JPG
    RITA9172.JPG
    RITA9163.JPG
    RITA9161.JPG
    RITA9144.JPG
    RITA9138.JPG
    RITA9086.JPG 





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-03-2016 om 14:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan PREBEN VAN HECKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Preben Van Hecke KOP 2016.jpg
     Preben Van Hecke
     

    Zondag 13/03/2016 - OMLOOP VAN HET WAASLAND KEMZEKE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km - 44,52 km/h

    Aantal deelnemers: 116

    1 PREBEN VAN HECKE uit Berlare TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 DELTOMBE Kevin LOTTO SOUDAL

    4 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    5 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE

    8 VAN GOETHEM Brian NED TEAM ROOMPOT

    9 LIETAER Eliot TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 LENNERTZ Sam VERANCLASSIC - AGO

    11 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    14 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    15 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    17 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    18 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    29 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    38 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    39 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    42 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    44 GOOSSENS Kenny CIBEL-CEBON

    57 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    63 VEREECKEN Thomas LOTTO SOUDAL

    68 CALLEBAUT Kevin CIBEL-CEBON

    74 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    78 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    91 DE PAEPE Johannes CIBEL-CEBON

    92 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    94 GEERINCK Jens CIBEL-CEBON

    100 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    101 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

     

    13/03/2016 - HARINGE (W) - Elite z.c./U23 - 111 km - 41,89 km/h

    Aantal deelnemers: 90

    1 EVENSEN Henrik NOR IK HERO

    2 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    3 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    6 BOSSUYT Gianni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 BOUTTÉ Jordy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 CASIER Robbe PCT TOMACC

     

    13/03/2016 - MERELBEKE KWENENBOS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,9 km/h

    Aantal deelnemers: 199

    1 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    2 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    4 VAN DYCK Wesley ESEG DOUAI

    5 VANDENBUSSCHE Jari TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 BEIRNAERT Wim TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 HEMROULLE Johan COLOR CODE ARDEN´BEEF

    9 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    18 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    76 VAN ROOSBROECK Patrick BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    79 VERSCHUEREN Robin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    108 WANTE Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    128 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    135 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    137 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    156 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    177 VAN DE VYVER Greg DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    178 DE WITTE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    179 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    181 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

    182 COOLS Jeffrey PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14-03-2016 om 13:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan VIKTOR VERSCHAEVE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Viktor Verschaeve KOP 2016.jpg 

     Viktor Verschaeve

    Zondag 13/03/2016 – OOIKE (O) – Dames Elite – 81,6 km – 35,3 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 LUDWIG Cecilie DEN TEAM BMS BIRN

    2 SIGGAARD Christina DEN TEAM BMS BIRN

    3 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    5 VEKEMANS Anisha LOTTO-SOUDAL LADIES

    6 VANDENBROUCKE Saartje TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    7 VAN SEVEREN Celine WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 MOLLEBRO Pedersen DEN TEAM BMS BIRN

    9 VILMANN Marie DEN TEAM BMS BIRN

    10 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    19 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW

     

    13/03/2016 – BOOISCHOT PIJPELHEIDE (A) – Juniores – 80 km – 43,38 km/h

    Aantal deelnemers: 135

    1 ZIJLAARD Maikel NED RWC AHOY

    2 DEKKER David NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 DE LENG Mathijs NED WV AVANTI

    4 MAAS Danny NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 WATTEZ Danilo NED WSV EMMEN

    6 HOPPEZAK Vincent NED RWC AHOY

    7 KERKHOFS Bob NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 DE LIE Axel VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 MEIJER Gijs NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    10 DEMOLDER Stijn ACROG - BALEN BC

     

    13/03/2016 – ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) – Juniores – 86 km – 37,55 km/h

    Aantal deelnemers: 100

    1 VIKTOR VERSCHAEVE uit Burcht VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 JENSEN Georg GBR VC LONDERS

    6 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CTJUNIOR

    7 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZWJUNIOR

    8 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAMJUNIOR

    9 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    12 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 BRIJS Jasper VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 CLAUWAERT Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    25 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    27 VERHEIJEN Geert NED RUDYCO CYCLING TEAM

    37 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    40 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    43 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    45 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

     

    13/03/2016 – DRIESLINTER (B) – Juniores – 77 km – 42,34 km/h

    Aantal deelnemers: 101

    1 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 VAN DER HORST Dennis NED WV NOORD-WESTHOEK

    4 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM

    6 VARWEG Christian NED WV NOORD WESTHOEK

    7 FREHEN Jeremy VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 GERITS Senne ACROG - BALEN BC

    77 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14-03-2016 om 13:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan BRANKO HUYS met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Branko Huys KOP 2016.jpg 

          Branko Huys


    Zondag 13/03/2016 - BOOISCHOT PIJPELHEIDE (A) - Nieuwelingen - 55 km - 41,34 km/h

    Aantal deelnemers: 103

    1 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 BUITENDIJK Ruben NED UWTC DE VOLHARDING

    5 JANSEN Nils NED WV SCHIJNDEL

    6 STIPPELMANS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 HEYLEN Gilles WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 CANDRIES Ruben DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

     

    13/03/2016 - DRIESLINTER (B) - Nieuwelingen - 56 km - 39,38 km/h

    Aantal deelnemers: 73

    1 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    2 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    3 PAULUS Milan LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    5 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 MICHOTTE Cyril SPRINTS.COM

    10 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    13/03/2016 - HERK-DE-STAD (LB) - Nieuwelingen - 59 km - 39,22 km/h

    Aantal deelnemers: 60

    1 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 LINDELAUF Melvin NED W.C.L BERGBEKLIMMERS

    3 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    5 KRUL Wessel NED KWC KAMPEN

    6 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    9 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    10 HERBEN Luuk NED SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    13/03/2016 - KORTEMARK-EDEWALLE (W) - Nieuwelingen - 60 km - 33,45 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 GROOTAERT Mathisse ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    3 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 DEGRUYTERE Corentin FRA HAEZEBROUCK

    5 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 FOLENS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 HEMELAERE William CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    13/03/2016 - OORDEGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km - 39,66 km/h

    Aantal deelnemers: 64

    1 BRANKO HUYS uit Waasmunster PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VANDER POORTEN Matiz TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 GOSSEYE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DE PAUW Len KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    12 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13/03/2016 - STEKENE (O) - Nieuwelingen - 45,9 km - 40,06 km/h

    Aantal deelnemers: 64

    1 MAAS Edo NED RWC AHOY

    2 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    3 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 PATTYN Steven ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VOLLEBREGT Luuk NED WESTLAND WIL VOORUIT

    8 VAN RIJSBERGEN Ties NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    10 STRUIJS Niek NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    13 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    18 HILLEMANS Pepijn NED RUDYCO CYCLING TEAM

    19 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 VAN HASSEL Tristan NED RUDYCO CYCLING TEAM

    22 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    36 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    37 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    38 NOENS Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    39 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    40 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    44 HEERWEGH Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14-03-2016 om 13:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 13/03/2016 – HEULE (W) – Dames Jeugd – 60 km – 35,87 km/h

    Aantal deelnemers: 34 Nieuwelingen

    1 JANSEN Noa NED VW BREDA

    2 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 MESU Daphne NED BREDA

    4 BOOGAARD Emma NED HOORNSE REN EN TOERCLUB

    5 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VAN ROOIJEN Eline NED VW HET STADION

    7 DELESTRAIT Camille VELO CLUB OEUDEGHIEN

    8 RENDERS Luna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    9 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

    18 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

     

    Aantal deelnemers: 44 Juniores

    1 ROBERTS Jessica GBR LIV CYCLING CLUB

    2 DICKINSON Eleanor GBR DROPS CYCLING DEVELOPMENT TEAM

    3 COLBORNE Henriette GBR ISOREX CYCLING TEAM

    4 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    5 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 BOOGAARD Maaike NED WCL BERGKLIMMERS

    7 BRANDWAGT Maaike NED WCL BERGKLIMMERS

    8 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 GOOSSENAERTS Chloe FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    10 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    14-03-2016 om 13:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/03/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks D !!!

    Bjorn Coomans 2015.jpg  Geert Van Speybroeck 2015.jpg

        Bjorn Coomans      Geert Van Speybroeck

    Zondag 13 Maart - Puurs (2870)

    A-reeks - 76,8km - 1h50
    1.BJORN COOMANS (Ruisbroek)
    2.Kenneth Verhoeven
    3.Bert Van Der Trappen
    4.Gillian Van Rijmenant
    5.Gregory Camerlinckx
    6.Bram De Koker
    7.Kevin Van Den Cruijce
    8.Bjorn Lison
    9.Jeroen Goeleven
    10.Edwin Thijs

    B-reeks
    - 76,8km - 1h50
    1.Jarno VERHOFSTADT
    2.Filip De Wyngaert
    3.Vincent Chevalier
    4.David Schouppe
    5.Raf Baens
    6.Kristof De Backer
    7.Stijn Gidé
    8.Joris Van De Walle
    9.Nico Buds
    10.Steven Schoupe

    C-reeks
    - 64km - 1h34
    1.Kurt VERBEKEN
    2.Koen De Bosscher
    3.Raf Van Den Bossche
    4.Peter Aerts
    5.Philip Lampaert
    6.Andy Van Eesbeek
    7.Kris De Block
    8.Robby Tuyls
    9.Steven Verschelden
    10.Kristof Reniers

    D-reeks - 57,6km - 1h26
    1.GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)
    2.Peter Huyghe
    3.Gino Primo
    4.Luc Kerm
    5.Patrick Bobbelijn
    6.Ronald Rents
    7.Rudy Rey en Hans Wuyts
    9.Jan De Mulder
    10.Thierry Christis

    E-reeks
    - 57,6km - 1h29
    1.Rene DE BRUCKER
    2.Dirk Van Hove
    3.Rudy Thomas
    4.Christophe Davies
    5.Daniel Villers
    6.Dominique Turcksin
    7.Dirk Peigneur
    8.Luc Vranken
    9.Eddy Van Der Steen
    10.Jan Van Den Brande

    F-reeks
    - 51,2km - 1h20
    1.Patrick VAN RENTERGHEM
    2.Helmuth Tas
    3.Martin Durant
    4.Ludo De Bakker
    5.Felix Luyten
    6.Jozef Deneef
    7.Pierre Remory
    8.Ronny De Vos
    9.Sus Auwers
    10.Eddy Vanopstal

    F+ -reeks - 51,2km - 1h21
    1.Marc VERVONDEL
    2.Florent De Leersnyder
    3.Josè Demeyere
    4.Jos Vandermeulen
    5.Luc Snels
    6.Freddy Vandenberghen
    7.Theo Coudyzer
    8.William De Cremer
    9.Jozef Saerens
    10.Robert Robijns

    14-03-2016 om 13:43 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!