.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WETTEREN VAN ZATERDAG 12/03/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WETTEREN VAN ZATERDAG 12/03/2016     


    Zaterdag 12/03/2016 - WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 109 km - 44,69 km/h

    Aantal deelnemers: 183

    1 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 VERHOEVEN Nico SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 HEMROULLE Johan COLOR CODE ARDEN´BEEF

    4 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    5 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 PETIT Tomas T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 PARIDAENS Jasper GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    22 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    35 COOMAN Gianni INDIVIDUEEL

    48 HOFMAN Stijn CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    53 DILLEN Ruben VAN EYCK SPORT

    79 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    89 HEYNS Kristoff AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    92 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    94 VAN ROOSBROECK Patrick BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    95 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    104 PERSOON Wouter ARROW CYCLING TEAM

    108 MARIN Glenn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    110 GEERINCK Jens CIBEL-CEBON

    111 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    116 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    117 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    118 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    132 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    143 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    152 DE WITTE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    RITA9028.JPG
                                            Winnaar Niels Reynvoet.
    RITA9025.JPG
                                                        Niels Reynvoet
    RITA9044.JPG
                          Winnaar Niels Reynvoet en de 2de Nico Verhoeven.
    RITA9036.JPG
                             Een woordje uitleg van winnaar Niels Reynvoet.
    RITA9041.JPG
                        Een woordje uitleg van de 2de Nico Verhoeven.
    RITA8915.JPG
                          Aankomst van winnaar Niels Reynvoet te Wetteren.
    RITA8919.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Nico Verhoeven voor Johan Hemroulle en Thomas Ongena.
    RITA8929.JPG
                                          De spurt van het peloton.
    RITA8891.JPG
    RITA8816.JPG
    RITA8728.JPG
    RITA8699.JPG
    RITA8691.JPG
    RITA8598.JPG
                                        Thomas en Matthias Ongena.
    RITA8579.JPG
    RITA8523.JPG
    RITA8442.JPG
    RITA8422.JPG
    RITA8418.JPG
    RITA8339.JPG
    RITA8310.JPG
    RITA8300.JPG
    RITA8296.JPG
    RITA8291.JPG
    RITA8284.JPG
                           De start te Wetteren met 183 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-03-2016 om 19:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 12/03/2016 - MEULEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 42,64 km/h

    Aantal deelnemers: 130

    1 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    2 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 LIVYNS Arjen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 GODERIS Jelle TEAM 3M

    6 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    7 PYFFEROEN Miel TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    9 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    29 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

     

    12/03/2016 - WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 109 km - 44,69 km/h

    Aantal deelnemers: 183

    1 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 VERHOEVEN Nico SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 HEMROULLE Johan COLOR CODE ARDEN´BEEF

    4 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    5 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 PETIT Tomas T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    9 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 PARIDAENS Jasper GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    22 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    35 COOMAN Gianni INDIVIDUEEL

    48 HOFMAN Stijn CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    53 DILLEN Ruben VAN EYCK SPORT

    79 PERSOON Joeri ARROW CYCLING TEAM

    89 HEYNS Kristoff AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    92 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    94 VAN ROOSBROECK Patrick BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    95 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    104 PERSOON Wouter ARROW CYCLING TEAM

    108 MARIN Glenn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    110 GEERINCK Jens CIBEL-CEBON

    111 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    116 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    117 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    118 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    132 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    143 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    152 DE WITTE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    12/03/2016 - OOSTDUINKERKE (KOKSIJDE) (W) - Dames Elite - 96 km - 38,02 km/h

    Aantal deelnemers: 66

    1 VEKEMANS Anisha LOTTO-SOUDAL LADIES

    2 PENTON Sara SWE LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING

    3 SIGGAARD Christina DEN TEAM BMS BIRN

    4 DE VUYST Sofie LOTTO-SOUDAL LADIES

    5 WOTSCH Melanie GER AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 VANHOUTTE Fenna LOTTO-SOUDAL LADIES

    7 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 PENSAARI Pia FIN TEAM VELO CYCLING

    10 OWEN Harriet GBR MATRIX FITNESS

    13 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    24 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    26 ACCOE Joyce WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    47 BRITS Delphine WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    57 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

     

    12/03/2016 - NOKERE KOERSE - DANILITH CLASSIC (O) – Interclub Juniores - 89,6 km - 42,89 km/h

    Aantal deelnemers: 189

    1 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 PHILIPSEN Jasper ACROG - BALEN BC

    3 EEKHOFF Nils NED VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM

    4 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    5 PETERS Tom Ned AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    7 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 VAN POUCKE Aaron ISOREX CYCLING TEAM

    9 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWC PIJNENBURG

    10 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED RWC AHOY ROTTERDAM

    15 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    16 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    55 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    62 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    64 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    76 CLAUWAERT Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    82 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    89 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    95 MOREELS Louis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    98 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

     

    12/03/2016 - VOLLEZELE (B) - Juniores - 74,8 km - 38,35 km/h

    Aantal deelnemers: 106

    1 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    2 HUYS Laurens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    4 ADOMAITIS Rojus LTU KLAIPDOS

    5 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 HEYE Alan LOTTO-VC ARDENNES

    9 VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 HOUBBEN Adrien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    15 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    22 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAJUNIOR

    60 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12-03-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/03/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Franky Van Oyen KOP 2013.png 

       Franky Van Oyen

    Zaterdag 12 Maart 2016 - BEVEREN-WAAS (9120)

     

    Catg.A – 73 deelnemers – 67,2 km

    1-Gryson Kristof (Landegem)

    2-Van Raemdonck Kevin

    3-Haegeman David

    4-Lammertyn Foeke

    5-Van Der Sickel Mario

    6-Verwee Nico

    7-Trenson Jan

    8-Brum Maarten

    9-Bogaert Sammy

    10-Vermassen Jens

    11-Van Driessche Ward-12-Snoeck Mathias-13-Vandekerckhove Enzo-14-Van Mierop Glenn-15-Nevejans Dennis-16-Van Rooy Matthias-17-de Rijcke Nick-18-Cossyns Nico-19-Le Blon Michel-20-Nachtegael Danny-21-Stuer Benjamin-22-Van Rijckeghem Steven-23-Goossens Steven-24-de Kraker Rinco-25-Cant Bart-26-Daems Jens-27-Rombouts Erik-28-Cap Bryan-29-Van Vlierberghe Bart-30-Suykerbuyk Ben-31-Moerman Jens-32-Thibaut Lennert-33-Vervaeke Alexander-34-Wullems Richard-35-Van Waeyenbergh Grégory-36-Nevejans Kenny-37-Viaene Florian-38-Van Laere Jan-39-Princen Tom-40-Van Kerchove Jonathan-41-Mannens Steven-42-Maris Koen-43-Verhulst Tom-44-Vader Jarno-45-Rouan Tom-46-Weemaes Robby-47-Vandriessche Kenneth-48-Peirsman Jan-49-Weemaes Filip-50-Van de Casteele Michaël

     

    Catg.B – 50 deelnemers – 61,6 km - 42,9 km/h

    1-Aerts Peter (Geel)  (Spurt peloton B & C)

    2-De Weirdt Gino

    3-Vermote Patrick

    4-Savat Nico

    5-Van Roeyen Dave

    6-Vermassen Peter

    7-De Bruycker Jan

    8-Van Holderbeke Frank

    9-Wuytinck Luc

    10-Baert Giovanni

    11-Reniers Kristof-12-Adams Christophe -13-Diet Wim-14-De Kerpel Sven-15-Rombaut Wim-16-Marinissen Richard-17-Baart Mark-18-Rabout Rudi-19-Van De Perre Lieven-20-De Vlieger Sven-21-Leyseele Franky-22-Bultinck Michel-23-Pauwels Kurt-24-Van Drom Giovanni-25-Peeters Luc-26-De Waele Kris-27-Stevens Benny-28-Bislip Raoul-29-Vandendorpe Jeffrey-30-Janssens Bert-31-Hanssen Gunther-32-Minnen Marc-33-Heyndrickx Wim-34-Schaut Danny-35-Goossens Alex-36-Stans Tom-37-Neels Peter-38-Verheyden Johan-39-Pauwels Vital-40-Van Goethem Benny-41-Schollaert Carlo-42-Kerkhof Alwin-43-Quintelier Gunther-44-Van Guyse Danny-45-Bogaert Guy-46-Van Bosbeke Peter-47-Pruimboom Guido-48-Verschelden Steven-49-Van Eesbeek Andy-50-De Reuse Jerry

     

    Catg.C – 37 deelnemers – 61,6 km - 42,9 km/h

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Bobelijn Patrick

    3-Vangenechten Freddy op 52"

    4-Kerckaert Peter

    5-Cocquyt Patrick op 1'00"

    6-Keim Luc

    7-Janssens Kenny uit Melsele

    8-Primo Gino

    9-Van der Mieren Daniel

    10-Hereijgers Piet

    11-Geeraert Rudi-12-Couckuyt Marc-13-De Bruyne Danny-14-Roobroeck Dirk-15-Suys Frank-16-Harms Ko-17-Driesen Johan-18-Meyvis Serge-19-Cossyns Marc-20-Goolaerts Dirk-21-De Muynck Luc-22-Mathys Dirk-23-Braeckman Geert-24-De Roos Marnix-25-De Moor Arie-26-Cosijn Ronny-27-Van Honsté Kris-28-Hebbrecht Geert-29-D'Hondt Erwin-30-Van Hoof Danny-

    31-Smet Geert-32-Van Nieuwenhuyse Gentil-33-Verbestel Dirk-34-Degroote Bjorn-35-De Rycke Koen-36-Bath Mick-37-Van Speybroeck Geert

     

    Catg.D – 43 deelnemers – 50,4 km

    1-Decaestecker Patrick (Langemark)

    2-Van Den Brande Jan

    3-Hoornaert Glenn

    4-Deneef Jozef

    5-Maes Jos

    6-Vanopstal Eddy

    7-Lap Hans

    8-Tas Helmuth

    9-Heye Hilair

    10-Claessens Joseph

    11-De Naeghel Jozef-12-Maldrie Robert-13-Watteny Patrick-14-Van Eyndt Jozef-15-Wauters Denis-16-Baudonck Tony-17-Convents Patrick-18-Claeys Jean-Pierre-19-Cauwelier Bruno -20-Remory Pierre-21-De Vuyst Eddy-22-Docx Marc-23-Snoeck Jan-24-De Baets Johan-25-Dom André-26-Lacquet Philippe-27-Reubens Hendrick-28-Bolle Henk-29-Coppers François-30-Buyens Patrick-31-Govaert William-32-Vyncke William-33-Vanbiervliet Luc-34-Van Kerschaver Robin-35-Durant Martin-36-Van Cleemput Paul-37-Polfliet Danny-38-Van den Broeck Louis-39-Tummeleer Dirck-40-Verhelst Walter-41-D'Hondt Freddy-42-Cooremans John-43-Mertens Eddy

     

    Catg.E +65 jaar – 20 deelnemers – 50,4 km

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Burggraeve Noël

    4-De Leersnyder Florent

    5-Luyten Felix

    6-Thyssen Leo

    7-Vandermeulen Jos

    8-Lockefeir Marinus

    9-Snels Luc

    10-Moens Louis

    11-Pouwels Ben

    12-Vergult Jos

    13-De Wilde Eric

    14-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar

    1-Vyvey Julien

    2-Sebrechts Kees

    3--Robijns Robert

    4-Brouwers François

    5-Devreese José

    6-De Geynst Paul

     

    Niet Vergunninghouders – 41 deelnemers – 67,2 km

    1-Willems Stefaan (Westerlo)

    2-Van Aelst Jelle

    3-Wouters Tim

    4-Dumortier David

    5-De Grom Christophe

    6-De Baere Benjamin

    7-Segers Jimmy

    8-Wullaert Kenny

    9-Langens Tom

    10-D'Hauwe Andy

    11-Camps Yves-12-Poeck Christophe-13-Vermeiren Bart-14-Royer Jochem-15-Grosemans Franky-16-De Leenheer Tom-17-Van Osselaer Tom-18-De Backker Maarten-19-Reynaerts Ignace-20-De Spiegeleire Mattias-21-Royer Dietert-22-Van Osselaer Tommy-23-De Smet Olivier-

    24-Vermeulen Joris-25-Maes Dimitri-26-De Bock Stef-27-Bouquet Kenneth-28-Wouters Ive-29-Wouters Anton-30-Schits Steven-31-Janssens Matthias-32-Tack Maarten-33-De Doncker Tim-34-Severyns Stijn-35-De Kimpe Nick-36-Spileers Kenny-37-Janssen Thomas-38-Van Laeken Gert-39-Lepoutre Bjorn-40-Wullaert Kenny-41-Van Goethem Daniel

    12-03-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    10-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING ILLI-BIKES CYCLING TEAM 2016

                             PLOEGVOORSTELLING

     

                     ILLI-BIKES CYCLING TEAM 2016
    RITA8195.JPG   
    RITA8148.JPG RITA8150.JPG RITA8153.JPG RITA8162.JPG
                  Gilles Belis                               Bryan Boussaer                        Angelo De Ketele                             Ken Ilegems
    RITA8166.JPG RITA8171.JPG RITA8174.JPG RITA8159.JPG
                  Sean Joyce                                Leon Mazzone                         Fabrice Mels                              Stijn Goolaerts
    RITA8177.JPG RITA8180.JPG RITA8183.JPG RITA8186.JPG
               Joran Mertens                              Lenny Mortier                   Joeri Van Buggenhout               Jeroen Van Den Berghe
    RITA8189.JPG  RITA8156.JPG  RITA8168.JPG
                   Tom Van Hyfte                                          Guido Dreesen                                    Oliver Martin               
    RITA8199.JPG    
                  
    RITA8193.JPG RITA8210-001.JPG
    RITA8214-001.JPG
     
     




    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-03-2016 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE WANZELE VAN WOENSDAG 09/03/2016

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE WANZELE VAN WOENSDAG 09/03/2016     


    Woensdag 09/03/2016 - WANZEEL KOERSE LEDE-WANZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 44,24 km/h

    Aantal deelnemers: 149

    1 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 GROENDAHL JANSEN Amund NOR TEAM JOKER

    3 DEVRIENDT Tom WANTY-GROUPE GOBERT

    4 VAN ZUMMEREN Stef VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 BIBBY Ian GBR NFTO

    6 WILSON Edwin SWE TEAM JOKER

    7 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    8 TALEN Jordi NED CT JOINS DE RIJKE

    9 VEREECKEN Nicolas ANPOST CHAIN REACTION CYCLING TEAM

    10 DEHAES Kenny WANTY-GROUPE GOBERT

    14 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    15 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    71 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    84 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    RITA8106.JPG
    Podium met winnaar Elias Van Breussegem, Jansen Groendahl en Tom Devriendt.
    RITA8117.JPG
                             Winnaar Elias Van Breussegem met de bloemen.
    RITA8110.JPG
                     Een woordje uitleg van winnaar Elias Van Breussegem.
    RITA8096.JPG
                                   Winnaar te Wanzele Elias Van Breussegem.
    RITA8093.JPG
                                  De Noor Jansen Groendahl werd 2de.
    RITA8089.JPG
                                               Tom Devriendt werd 3de.
    RITA8002.JPG
    De spurt gewonnen door Elias Van Breussegem voor Jansen Groendahl en Tom Devriendt.
    RITA8019.JPG
                                Aankomst van Glenn Rotty op de 15de plaats.
    RITA8000.JPG
    RITA7965.JPG
    RITA7925.JPG
    RITA7879.JPG
    RITA7845.JPG
    RITA7799.JPG
    RITA7731.JPG
    RITA7675.JPG
    RITA7584.JPG
    RITA7519.JPG
    RITA7474.JPG
    RITA7454.JPG
    RITA7435.JPG
    RITA7433.JPG
    RITA7404.JPG
    RITA7387.JPG
    RITA7329.JPG 





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-03-2016 om 19:50 geschreven door kenny


    09-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TIRRENO - ADRIATICO 2016 - RIT 1 - 09/03/2016

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 2°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2016.jpg 

     Greg Van Avermaet

     

    Woensdag 09/03/2016 – Tirreno - Adriatico – Ploegentijdrit 22,7 km

    Rit 1: Lido di Camaiore - Lido di Camaiore

    1-VS - Bicycle Manufacturing Company (BMC) in 23'55"
    2-BEL- Etixx-Quick-Step (EQS)  +2"

    3-FRA - La Française des Jeux (FDJ)  +9"

    4-RUS - Tinkoff (TNK)  +11"

    5-ZWI - Independent Asset Management SA (IAM)  +12"

    6-KAZ – Astana (AST)  +15"

    7-VS - Trek-Segafredo (TFS)  +17"

    8-GBR – Team Sk(SKY)  +21"

    9-AUS - Orica-GreenEDGE (OGE)  +25"

    10-SPA – Movistar (MOV)  +29"

    Tirreno 2016.jpg

    09-03-2016 om 20:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 09/03/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 09/03/2016 - WANZEEL KOERSE LEDE-WANZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 44,24 km/h

    Aantal deelnemers: 149

    1 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 GROENDAHL JANSEN Amund NOR TEAM JOKER

    3 DEVRIENDT Tom WANTY-GROUPE GOBERT

    4 VAN ZUMMEREN Stef VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 BIBBY Ian GBR NFTO

    6 WILSON Edwin SWE TEAM JOKER

    7 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    8 TALEN Jordi NED CT JOINS DE RIJKE

    9 VEREECKEN Nicolas ANPOST CHAIN REACTION CYCLING TEAM

    10 DEHAES Kenny WANTY-GROUPE GOBERT

    14 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    15 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    71 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    84 ONGENA Thomas CIBEL-CEBON

    09-03-2016 om 19:31 geschreven door kenny


    08-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/03/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks B !!!

    Tim Vercauteren KOP 2016.jpg 

       Tim Vercauteren

    Zaterdag 5 Maart - Appels - Dendermonde (9200)

    A/B-reeks – 82 km - 1h54
    1.TIM VERCAUTEREN (1B - Belsele)
    2.Timmy WEECKERS (1A)
    3.Michael Bullens
    4.Kurt Eeckhout
    5.David Haegeman (2B)
    6.Kevin Van De Keer (3B)
    7.Gregory Camerlinckx
    8.Heirbaut Tony (4B)
    9.Matthias Nijs (5B)
    10.Bert Van der Trappen
    11.Ruben Broeckaert 12.Bjorn Coomans 13.Bjorn Lison 14.Bert Schautenden 15.Sam Goossens 16.Joris Van De Walle (6B) 17.Dieter Van Der Stockt 18.Jorg Claes 19.Yorick Lison 20.Robin Verschueren

    C-reeks – 82 km - 1h57
    1.Danny WILLEMS
    2.Mario Van Den Broecke
    3.Andy De Backer
    4.Nico Savat
    5.Pascal De Wolf
    6.Wim Beirnaert
    7.Vital Pauwels
    8.Jerry Cooman
    9.Kristof Reniers
    10.Patrick Vermote

    D-reeks - 61,5 km - 1h29
    1.Arie DE MOOR
    2.Piet Hereijgers
    3.Franky Weemaes
    4.Peter Huyghe
    5.Wim Heyndrickx
    6.Freddy Vangenechten
    7.Rudy Rey
    8.Paul Fierens
    9.Marc Tabourdon
    10.Frank Geets

    E-reeks - 61,5 km - 1h31
    1.Luc VAN ROY
    2.Patrick Cocquyt
    3.Dirk Van Hove
    4.Rudy Thomas
    5.Robert Vande Kerkhof
    6.Christophe Davies
    7.Luc Vranken
    8.Dirk Peigneur
    9.Marc Couckuyt
    10.Chris Somers

    F-reeks - 54,7 km - 1h24
    1.Sus AUWERS
    2.Martin Durant
    3.Patrick Van Renterghem
    4.Helmuth Tas
    5.Chris Geerts
    6.Jean Blommaert
    7.Jozef Deneef
    8.Ludo De Bakker
    9.Jos Claessens
    10.Noël Burggraeve

    F+ -reeks - 54,7 km - 1h24
    1.Marc VERVONDEL
    2.Theo Coudyzer
    3.Jose Demeyere
    4.William De Cremer
    5.Freddy Vandenberghen
    6.Jozef Saerens
    7.Willy Corthier
    8.Adri Van Loon
    9.Gilbert Vandenheuvel

    08-03-2016 om 13:03 geschreven door kenny


    07-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LIERDE VAN ZONDAG 06/03/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LIERDE VAN ZONDAG 06/03/2016     


    Zondag 06/03/2016 - LIERDE (SINT-MARIA-LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 38,21 km/h

    Aantal deelnemers: 83

    1 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 WYTINCK Gianni HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DIERICKX Matthias DMC- CYCLING TEAM VZW

    7 CALLEBAUT Kevin CIBEL-CEBON

    8 COURTENS Igor CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 VAN DAMME Davy GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    27 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    30 MAES Jef PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    RITA7292.JPG
       Podium met winnaar Alfdan De Decker, Gianni Wytinck en Gertjan De Sy.
    RITA7306.JPG
                                    Winnaar te Lierde Alfdan De Decker.
    RITA7243.JPG
                                   Aankomst van winnaar Alfdan De Decker.
    RITA7240.JPG
                    Alfdan De Decker haalt het voor ploegmaat Gianni Wytinck.
    RITA7139.JPG
    RITA7069.JPG
    RITA7011.JPG
    RITA7008.JPG
    RITA6941.JPG
    RITA6898.JPG
    RITA6877.JPG
    RITA6871.JPG
    RITA6862.JPG
    RITA6857.JPG
    RITA6856.JPG
    RITA6853.JPG
    RITA6832.JPG
    RITA6826.JPG
    RITA6779.JPG
    RITA6774.JPG
    RITA6745.JPG
    RITA6719.JPG
    RITA6691.JPG
    RITA6681.JPG
    RITA6676.JPG
    RITA6662.JPG
    RITA6653.JPG 





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-03-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/03/2016
    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 06/03/2016 - DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN (W) - Men Elite UCI - 182,4 km - 41,69 km/h

    Aantal deelnemers: 164

    1 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    2 DE BIE Sean LOTTO SOUDAL

    3 POLITT Nils GER TEAM KATUSHA

    4 MEURISSE Xandro CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 WISNIOWSKI Lukasz POL ETIXX - QUICK STEP

    6 PARDINI Olivier WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    7 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    8 WALLAYS Jelle LOTTO SOUDAL

    9 SENECHAL Florian FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    10 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    16 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    39 CORDEEL Sander VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    42 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    59 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    62 VAN STAEYEN Michael COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    64 DRUYTS Gerry CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    82 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    83 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

     

    06/03/2016 - BRUSSEL-ZEPPEREN (LB) - Interclub Elite z.c./U23 - 158,5 km - 43,89 km/h

    Aantal deelnemers: 175

    1 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    2 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL

    3 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    4 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX

    5 SPENGLER Lukas SUI BMC DEVELOPMENT TEAM

    6 TAMINIAUX Lionel COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    7 SPENGLER Mario SUI BMC DEVELOPMENT TEAM

    8 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    9 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 MERTZ Remy COLOR CODE - ARDEN´BEEF

    21 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

     

    06/03/2016 - LIERDE (SINT-MARIA-LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 38,21 km/h

    Aantal deelnemers: 83

    1 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 WYTINCK Gianni HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DIERICKX Matthias DMC- CYCLING TEAM VZW

    7 CALLEBAUT Kevin CIBEL-CEBON

    8 COURTENS Igor CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 VAN DAMME Davy GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    27 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    30 MAES Jef PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    06/03/2016 - NEERLINTER-HEIDE (B) - Elite z.c./U23 - 104 km - 42,38 km/h

    Aantal deelnemers: 103

    1 RUYTERS Brecht VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    3 EVENSEN Henrik NOR IK HERO

    4 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    5 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 LOENDERS Glenn PROFEL - UNITED C.T.

    7 BERCKMANS Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    8 BRACEGIRDLE Tom GBR GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    10 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    52 WAELKENS Dave HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

     

    06/03/2016 - ICHTEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 127,7 km - 38,6 km/h

    Aantal deelnemers: 107

    1 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    2 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    3 LIVYNS Arjen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    5 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    8 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 DE POORTER Maxime EFC-ETIXX

    10 VERSCHUERE Seppe VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

     

    06/03/2016 - VOLLEZELE (B) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 38,64 km/h

    Aantal deelnemers: 82

    1 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    2 DEWORTELAER Serge TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    3 VAN DE MAELE Glenn ASFRA RACING TEAM

    4 VAN GUCHT Sten PROFEL - UNITED C.T.

    5 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 VLASSELAER Maarten VAN EYCK SPORT

    8 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    9 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    10 BASTIAENS Ayco HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    20 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

     

    06/03/2016 - ZEPPEREN-ZEPPEREN (LB) - Interclub – Juniores -  116 km - 40,97 km/h

    Aantal deelnemers: 195

    1 MOBACH Jarno NED SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 QUATERMAN Charlie GBR ZAPPY JUNIOR RT

    3 BRUNEL Alexys FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME - COFIDIS TEAM U19

    4 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    5 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE NEVE Joerik SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 PETERS Tom Ned AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    14 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 VAN DE VOORDE LENNERT CT-SPIDERKING EFC-ETIXX
    36 VAN MOER Brent
    VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    45 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    63 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    75 HANNES Kaat BELGIUM NAT. DAMES TEAM

    07-03-2016 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!