Zondag 21/02/2016 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´
Aantal deelnemers: 41
1 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP-CORENDON
5 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN
6 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM
7 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
8 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM
9 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
10 BAESTAENS Vincent BKCP-CORENDON
36 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM
21/02/2016 OOSTMALLE (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´
Aantal deelnemers: 43
1 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM
2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3 TOUPALIK Adam CZE BKCP-CORENDON
4 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON
5 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
6 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
7 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM
8 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
9 ISERBYT Eli TELENET FIDEA CYCLING TEAM
10 VAN DER HEIJDEN Maik NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
35 VERMEIREN Gianny ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW
21/02/2016 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´
Aantal deelnemers: 43
1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP
2 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK-KALAS TEAM
4 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG
5 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
6 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
7 VAN PAASSEN Sanne NED TEAM BIOTEAFUL
8 ANDERSON Elle USA SRAM SHERWOOD PINES RT
9 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM
10 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM
26 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
32 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS
21/02/2016 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
Aantal deelnemers: 50
1 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP
2 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT
3 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP
4 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP
5 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC
6 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP
7 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC
8 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER
9 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC
10 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT
23 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
24 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP
25 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
21/02/2016 OOSTMALLE (A) - Veldrijden form. C Nieuwelingen - 30´
Aantal deelnemers: 55
1 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC
2 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP
3 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT
4 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER
5 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT
6 VAN DEN BROECK Arno ENERTHERM-BKCP
7 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
8 DEJONGHE Len ENERTHERM-BKCP
9 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
10 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
|