.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C.-U23-MASTERS & DAMES ELITE-JUNIORES-NIEUWELINGEN TE BOTTELARE VAN ZONDAG 21/02/2016

    FOTO'S ELITE Z.C.-U23-MASTERS & DAMES ELITE-JUNIORES-NIEUWELINGEN TE BOTTELARE VAN ZONDAG 21/02/2016     


    Zondag 21/02/2016 BOTTELARE (O) Clubkampioenschap - Elite z.c./U23/Masters - 94,5 km - 37,42 km

     Aantal deelnemers: 72

    1 THOMAS ONGENA uit Berlare Thomas CIBEL-CEBON

    2 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    5 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    6 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    7 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    11 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    12 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    13 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    26 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    30 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    32 MAES Jef PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
    RITA4831.JPG
                             Winnaar Elite z.c. Thomas Ongena te Bottelare.
    RITA4787.JPG
                Aankomst van winnaar Elite z.c. Thomas Ongena uit Berlare.
    RITA4672.JPG
    RITA4434.JPG
                              Start van de Elite z.c./U23 en Masters te Bottelare.
    RITA4428.JPG
    RITA4421.JPG
                                                   Kristof Dhollander


    Zondag 21/02/2016 BOTTELARE (O) Clubkampioenschap - 63 km
    Dames Elite - deelnemers: 4

    1 THOMAS Claire ISOREX CYCLING TEAM

    2 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 VAN KERCKVOORDE Vanessa ISOREX CYCLING TEAM

    4 DOCX Mieke WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN
    RITA4393.JPG
    Winnares Dames Juniores Brenda Goessens, winnares Dames Elite Claire Thomas
    en winnares Dames Nieuwelingen Luca De Langhe.

    RITA4386.JPG
                                     Winnares Dames Elite Claire Thomas.
    RITA4371.JPG
                          Aankomst winnares Dames Elite Claire Thomas.
    RITA4327.JPG

    RITA4320.JPG 

    Dames Juniores - deelnemers: 3

    1 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    3 VAN GINNEKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM
    RITA4387.JPG
                              Winnares Dames Juniores Brenda Goessens.
    RITA4374.JPG
                          Aankomst winnares Dames Juniores Brenda Goessens.

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 9

    1 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VAN LANCKER Céline K.V.C. DEINZE VZW

    4 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    5 VAN WIN Sine ISOREX CYCLING TEAM

    6 CALLEBAUT Chadia K.V.C. DEINZE VZW

    7 HENDRIKX Laura VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 GOVAERT Jana K.V.C. DEINZE VZWU17V

    9 MONIE Chabeli ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM
    RITA4389.JPG
                         Winnares Dames Nieuwelingen Luca De Langhe.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-02-2016 om 18:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/02/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Thomas Ongena KOP 2016.jpg 

       Thomas Ongena

    Zondag 21/02/2016 BOTTELARE (O) Clubkampioenschap - 63 km

    Dames Elite - deelnemers: 4

    1 THOMAS Claire ISOREX CYCLING TEAM

    2 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 VAN KERCKVOORDE Vanessa ISOREX CYCLING TEAM

    4 DOCX Mieke WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

     

    Dames Juniores - deelnemers: 3

    1 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    3 VAN GINNEKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 9

    1 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VAN LANCKER Céline K.V.C. DEINZE VZW

    4 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    5 VAN WIN Sine ISOREX CYCLING TEAM

    6 CALLEBAUT Chadia K.V.C. DEINZE VZW

    7 HENDRIKX Laura VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 GOVAERT Jana K.V.C. DEINZE VZWU17V

    9 MONIE Chabeli ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

     

    Elite/U23/Masters - deelnemers: 72 – 94,5 km - 37,42 km/h

    1 THOMAS ONGENA uit Berlare Thomas CIBEL-CEBON

    2 VANDYCK Niels CIBEL-CEBON

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    5 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    6 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    7 DE PAEPE Pieter SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL-CEBON

    11 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    12 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    13 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    26 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    30 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    32 MAES Jef PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    21-02-2016 om 18:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/02/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 21/02/2016
    OOSTMALLE (A) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 41

    1 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP-CORENDON

    5 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    6 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 BAESTAENS Vincent BKCP-CORENDON

    36 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

     

    21/02/2016 OOSTMALLE (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 43

    1 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 TOUPALIK Adam CZE BKCP-CORENDON

    4 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON

    5 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    6 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    7 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 ISERBYT Eli TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VAN DER HEIJDEN Maik NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    35 VERMEIREN Gianny ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    21/02/2016 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 43

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK-KALAS TEAM

    4 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG

    5 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 VAN PAASSEN Sanne NED TEAM BIOTEAFUL

    8 ANDERSON Elle USA SRAM SHERWOOD PINES RT

    9 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    10 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    26 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    32 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    21/02/2016 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 50

    1 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    2 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT

    3 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    4 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    5 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    6 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

    7 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    8 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER

    9 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    10 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    23 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    24 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    25 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    21/02/2016 OOSTMALLE (A) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 55

    1 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    2 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    3 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    4 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    5 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    6 VAN DEN BROECK Arno ENERTHERM-BKCP

    7 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 DEJONGHE Len ENERTHERM-BKCP

    9 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    21-02-2016 om 16:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.‘MEAT@GREET VAN DE MARLUXPLOEG TE HAMME ZOGGE’

    ‘meat @ greet van de Marluxploeg te Hamme Zogge’


    DSC01178.JPG
    DSC01189.JPG

    DSC01177.JPG
    DSC01185.JPG 

    DSC01187.JPG
    DSC01191.JPG
    DSC01195.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-02-2016 om 14:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 21/02/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssens en Jochem Smet vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 11 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Vanaf het vertrek meteen de wind op kop 4 à 5 beaufort met miezerige regen en dus waren er sterke kopmannen nodig. Kopman van de dag was 'Jochem Smet' die de tegenwind voor zijn rekening nam tot Overslag. Naast Jochem Smet kreeg iedereen de kans om een kopbeurt voor zijn rekening te nemen zodat we alweer van een zeer geslaagde duurtraining kunnen spreken. De afstand bedroeg 90 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 Km, het gemiddelde was goed voor 32,1 Km/h.


    Reden mee vandaag :
     Jochem Smet , Jan Vlegels , Patrick Deyaert , Jurgen Goossens , Gerben Van Houte , Cedric Beck , Annemie Van Nespen , Tommy Van Osselaer , ?? en Kenny Janssens.

    21-02-2016 om 13:16 geschreven door kenny


    20-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE LEBBEKE VAN ZATERDAG 20/02/2016

    FOTO'S VELDRIJDEN TE LEBBEKE VAN ZATERDAG 20/02/2016     


    Zaterdag 20/02/2016 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers: 34

    1 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 ADAMS Joeri CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 VERMEERSCH Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    10 PEETERS Rob CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    17 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    25 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    27 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM
    RITA4264.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Tom Meeusen, Michael Vanthourenhout en Diether Sweeck.
    RITA4208.JPG
                                 Aankomst van winnaar Tom Meeusen.
    RITA4282.JPG
                                     Sven Nys en Sven Vanthourenhout
    RITA4292.JPG
    RITA4073.JPG
                                                        Wout Van Aert
    RITA3847.JPG
                                             Michael Vanthourenhout
    RITA3841.JPG
                                                   Tom Meeusen
    RITA3837.JPG
    RITA3805.JPG
                                                    Bart Hofman
    RITA3742.JPG
    RITA3733.JPG


    20/02/2016 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores 40´ - Aantal deelnemers: 18

    1 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    2 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    4 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 MAERTENS Sven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VERMEERSCH Arne ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    15 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    RITA3706.JPG
    Podium Juniores met winnaar Seppe Rombouts, Jari De Clercq en Jelle Camps.
    RITA3674.JPG
                          Aankomst van winnaar Juniores Seppe Rombouts.
    RITA3446.JPG
    RITA3725.JPG
    Podium Dames met winnares Jolien Verschueren, Lindy Van Anrooij en Anja Geldhof.
    RITA3698.JPG
                       Aankomst van winnares Dames Jolien Verschueren.
    RITA3499.JPG

     

    Nieuwelingen 30´ - Aantal deelnemers: 13

    1 JOREN THYS uit Itegem K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    3 JORDENS Jarno KALAS CYCLING TEAM 99

    4 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    5 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 COCKX Maxime YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 BUYZE Wannes ISOREX CYCLING TEAM

    11 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    RITA3435.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Joren Thys, Jason Van Compernolle en
    Jarno Jordens.

    RITA3408.JPG
                              Aankomst winnaar Nieuwelingen Joren Thys.
    RITA3349.JPG 


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-02-2016 om 19:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE LEBBEKE VAN ZATERDAG 20/02/2016

    FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE LEBBEKE VAN ZATERDAG 20/02/2016     


    Zaterdag 20/02/2016 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 19

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MAST

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MAST

    3 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMA

    4 VEYT Bart DAGPAS

    5 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMA

    6 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMA

    7 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEEL MAST

    8 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MAST

    9 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLEN AMA

    10 SCHEPENS Nils K.V.C. DEINZE VZW AMA
    RITA3340.JPG
          Podium Masters A met winnaar Nick David, Patrick Bassez en Bart Veyt.
    RITA3347.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Korneel De Viaene, Arno Verberckmoes en Jens Delaere.
    RITA3312.JPG
                             Aankomst van winnaar Masters A Nick David.
    RITA3132.JPG
    RITA3129.JPG

     

    Masters B - deelnemers: 9

    1 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    2 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    3 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    4 COLOMBO Isecco ITA DAGPAS

    5 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DE SCHOESITTER Steven DAGPAS

    7 DUMONT Jurgen ITAF

    8 BAECKX David DAGPAS

    9 DE GROOTE Rik ASFRA RACING TEAM
    RITA3146.JPG
    Podium Masters B met winnaar Kris Verhooghe, Andy De Smet en Erik Myngheer.
    RITA3090.JPG
                           Aankomst van winnaar Masters B Kris Verhooghe.

    Masters C - deelnemers: 20

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    6 VERSCHUEREN Francky INDIVIDUEEL

    7 VERDEYEN Jos INDIVIDUEEL

    8 STANDAERT David DAGPAS

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 STORMS Marc INDIVIDUEEL
    RITA3115.JPG
    Podium Masters C met winnaar Guido Verhaegen, Ludwig Gladines en Rudi Wille.
    RITA3099.JPG
                                                Ludwig Gladines

    RITA2915.JPG
     

    Masters D - deelnemers: 3

    1 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    2 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    3 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-02-2016 om 18:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/02/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan JOREN THYS met zijn 1°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 13°Veldritzege bij de Masters A !!!
    Joren Thys.jpg   Nick David KOP 2015-2016.jpg
          
    Joren Thys               Nicky David

    Zaterdag 20/02/2016 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers: 34

    1 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 ADAMS Joeri CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 VERMEERSCH Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    10 PEETERS Rob CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    17 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    25 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    27 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM


    20/02/2016 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores 40´ - Aantal deelnemers: 18

    1 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    2 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    4 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 MAERTENS Sven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VERMEERSCH Arne ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    15 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    Nieuwelingen 30´ - Aantal deelnemers: 13

    1 JOREN THYS uit Itegem K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    3 JORDENS Jarno KALAS CYCLING TEAM 99

    4 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    5 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 COCKX Maxime YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 BUYZE Wannes ISOREX CYCLING TEAM

    11 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    20/02/2016 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 19

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MAST

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MAST

    3 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMA

    4 VEYT Bart DAGPAS

    5 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMA

    6 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMA

    7 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEEL MAST

    8 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MAST

    9 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLEN AMA

    10 SCHEPENS Nils K.V.C. DEINZE VZW AMA

     

    Masters B - deelnemers: 9

    1 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    2 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    3 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    4 COLOMBO Isecco ITA DAGPAS

    5 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DE SCHOESITTER Steven DAGPAS

    7 DUMONT Jurgen ITAF

    8 BAECKX David DAGPAS

    9 DE GROOTE Rik ASFRA RACING TEAM

     

    Masters C - deelnemers: 20

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    6 VERSCHUEREN Francky INDIVIDUEEL

    7 VERDEYEN Jos INDIVIDUEEL

    8 STANDAERT David DAGPAS

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 STORMS Marc INDIVIDUEEL

     

    Masters D - deelnemers: 3

    1 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    2 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    3 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    20-02-2016 om 17:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/02/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thibau Verhofstadt 2015.jpg 

    Thibau Verhofstadt


    Zaterdag 20/02/2016 BOTTELARE (O) - Clubkampioenschap

    Juniores 63 km - Aantal deelnemers: 34

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 CLAUWAERT Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 HEYNDERIKCX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    5 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VAGENENDE Liam KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 WAEYTENS Robin VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VERHEIJEN Geert NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 KREBBEKX Ryco NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen 44,1 km - Aantal deelnemers: 26

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN ROY Yannnick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 BEECKMAN Brent C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 VANDER BEKEN Quinten SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    7 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 BAUDEWIJNS Niels VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    23 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 DE PRAETERE Ben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20-02-2016 om 16:39 geschreven door kenny


    18-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 28/02/2016 - DAMES JEUGD TE KLEIN SINAAI !!!

    OPENER BELGISCH WIELERSEIZOEN DAMES JEUGD TE KLEIN SINAAI !!!

     

    Wielerorganisator sportcomité Het Vliegend Wiel uit Klein Sinaai zal op 27 februari 2016 mee instaan voor de logistieke begeleiding van de opener voor de Dames Elite in de Omloop het Nieuwblad en zal zo met eigen ogen de debatten kunnen volgen tussen de aan de start verschijnende wereldkampioenen Lizzie Armitstead (weg), Thalita de Jong (Veldrijden Elite) en Evie Richards (veldrijden U23) en de overige wereldtoppers.

    Omdat wij ervan overtuigd zijn dat ook hogergenoemde dames er enkel gekomen zijn doordat ze bij de jeugd de nodige kansen hebben gekregen om zich te meten met leeftijdsgenoten, blijven ook wij verder inzetten op onze dames jeugd om ook hen de kans te bieden om later misschien wel wereldkampioen te worden.

    De organisatie op 28 februari 2016 – 11e GP Willy Martens, geldt dan ook als opener van het Belgische Wielerseizoen voor onze youngsters. Gezien de opener dit jaar ook gelijk valt met de karnavalstoet in onze buurgemeente Moerbeke kregen wij geen toestemming om over het gebruikelijke parcours te rijden. Doch dit bleek ons een andere opportuniteit te verschaffen en hierdoor kunnen wij onze dames een totaal nieuw parcours aanbieden, over licht lopende wegen in een groene lus rond Klein Sinaai. Zowel onze dames nieuwelingen als juniores zullen het rondje van goed 5 Km telkens 11 maal afronden. Start en aankomstlijn liggen zoals vanouds aan de kerk te Klein Sinaai.

    Traditiegetrouw zullen wij wellicht opnieuw kunnen spreken van een België – Nederland, waarbij we hopen dat onze vertegenwoordigers deze winter hard trainden om onze Noorderburen er dit keer van langs te geven. Daarom alle supporters op post om hen de nodige steun te verlenen om in deze opdracht te slagen.

    Klei IMG_8782.JPG Klei IMG_8884.JPG

    Winnares 2015 Dames Nieuwelingen Amber Van der Hulst (Ned)          Winnares 2015 Dames Juniores Kelly Waterreus (Ned)


    Praktische info :

    Inschrijvingen : Café Van Bocxlaer, Kasteelstraat, Klein Sinaai

    Start Dames Nieuwelingen : 13u30

    Dames Junioren : 15u30

    Afstand : 55,6 Km over 11 ronden

    Verder info : www.hetvliegendwielklein-sinaai.be
    KLei 2016 Affiche maart.jpg

    18-02-2016 om 09:23 geschreven door kenny


    17-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. PLOEGVOORSTELLING WEBCHAIN CTT 2016

                                                                            PLOEGVOORSTELLING

                              WEBCHAIN CTT 2016
    Webchain CTT Ploeg 2016.JPG

    Van links naar rechts: Alex Goossens , Michiel Jonker , Eric Depouille , Maarten Van Raemdonck , Hank Mees , Juan Steeman , Peter Peleman , Dirk Vermincksel , Koen Maris , Hugo Van Linden , William Macharis , Frank Suys.
    Webchain CTT Alex.png    Webchain CTT Dirk.png    Webchain CTT Eric.png    Webchain CTT Frank.png
              Alex Goossens                    Dirk Vermincksel                      Eric Depouille                           Frank Suys
    Webchain CTT Hank.png    Webchain CTT Hugo.png    Webchain CTT Juan.png    Webchain CTT Koen.png
                 Hank Mees                        Hugo Van Linden                   Juan Steeman                           Koen Maris
    Webchain CTT Maarten.png    Webchain CTT Peter.png    Webchain CTT William.png    Webchain CTT Michiel.jpg
     Maarten Van Raemdonck        
          Peter Peleman                     William Macharis                    Michiel Jonker


    Het Webchain Cycling & Triathlon Team zal in 2016 uit 12 leden bestaan. Tien hiervan waren ook vorig jaar reeds lid. Het gaat om Alex Goossens (Vrasene), Maarten Van Raemdonck (Beveren), William Macharis (Kruibeke), Dirk Vermincksel (Kruibeke), Eric Depouille (Lebbeke), Juan Steeman (Aalst), Hank Mees (Beveren), Peter Peleman (Oppuurs), Hugo Van Linden (Mariekerke) en Frank Suys (Hingene). De ploeg heeft zich versterkt met twee nieuwe leden. De eerste is oud-wereldkampioen duathlon Koen Maris uit Kruibeke die, naast enkele wielerwedstrijden, vooral actief zal zijn in duathlon en loopwedstrijden. En de tweede is triatleet Michiel Jonker. Een in Zwitserland wonende landgenoot, die er in 2014 in slaagde de Ironman van Mexico te winnen.

     

    De verwachtingen van het Team voor 2016 zijn hooggespannen. De afgelopen twee jaar werden immers al 49 overwinningen behaald en 99 ereplaatsen. Vooral van Alex Goossens, Frank Suys en Koen Maris worden weer meerdere overwinningen verwacht, maar ook de anderen zullen niet willen onderdoen. 30 zeges in 2016 lijkt dan ook een ambitieus maar haalbaar doel.

     

    De ploeg mag in 2016 de steun verwachten van een hele reeks sponsors: Webchain.be (Webdesign-St.Amands), Exabyte (IT-solutions-Puurs), 't Benneke (Beenhouwerij-Temse), BNP Paribas Fortis (Bank-Hingene), Hof Van Coolhem (Brasserie-Kalfort), Coverwheels (Wielenbouwer-Bazel), XSS (Software Solutions-St. Amands), Ross Coffee (Koffiebrander-Kruibeke), Lowepro (Camerabags-Aartselaar) en Bel Mondo (Wereldkeuken-Temse)

     


    Foto's: Myriam Alioua

          

    17-02-2016 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 17/02/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Danny Peeters en Timmy De Boes vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 41 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Een koude trainingsdag zuidoostenwind met een gevoeltemperatuur rond het vriespunt maar wel gans de rit de zon aanwezig. Dus konden we onder zeer gunstige omstandigheden de midweek duurtraining afwerken. De kopmannen hadden er zin in en hielden het tempo zeer hoog maar iedereen kon de training naar behoren afwerken !!! De afstand bedroeg 90 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 Km, het gemiddelde was goed voor 35 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Timmy De Boes , Koen Maris , Glenn Rotty , Guy Smet , Kristoff Heyns , Patrick Deyaert , Danny Peeters , Sam Van Der AA , Leo Mares , Franky De Witte , Annemie Van Nespen , Wouter Dupont , Gerben Van Houte , Steven Van Houte , Lieven Van De Perre , Modest Smet , Hugo Martens , Eugéne Bosman , Rudy Thysman , Marc De Smedt , Dirk Cleys , Rudy Serverius , Chris Van De Vijver , Filip Van Royen , Walter Verhelst , Luc Goosens , Luc Vermeulen , Jan Vlegels , Pascal Brack , William Despeels , Dirk Heyrman , Walter Meseure , Pieter Covents , Patrick Van Der Vekens , Glenn Van Hautekerke , Ward Vermeiren , Kenny Wullaert , ??? en Kenny Janssens.

    17-02-2016 om 19:06 geschreven door kenny


    15-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE EEKLO VAN ZONDAG 14/02/2016

    FOTO'S VELDRIJDEN TE EEKLO VAN ZONDAG 14/02/2016     


    Zondag 14/02/2016 EEKLO (O) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 38

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 SIMUNEK Radomir CZE CORENDON-KWADRO

    5 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    23 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    27 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    RITA2882.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Wout Van Aert, Toon Aerts en Michael Vanthourenhout.
    RITA2896.JPG
    RITA2860.JPG
                                 Aankomst van winnaar Wout Van Aert.
    RITA2452.JPG
    RITA2466.JPG
    RITA2872.JPG
                                                 Bart Hofman
    RITA2448.JPG

    14/02/2016 EEKLO (O) - Veldrijden Dames - UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 21

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 ANDERSON Elle USA SRAM/Strava

    5 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 FRANCK Alicia ECW

    9 VERHOEVEN Suzanne NED ZZPR.NL-ORANGE BABIES

    10 BOWMAN Brittlee USA HOUSE IND/WITHINGS/SIMPLEHUMAN/RICHARD SACHS

    16 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    RITA2392.JPG
      Podium Dames met winnares Sanne Cant, Jolien Verschueren en Loes Sels.
    RITA2396.JPG
    RITA2379.JPG
                               Aankomst van winnares Sanne Cant.
    RITA2213.JPG
    RITA2234.JPG
    RITA2230.JPG
     

    14/02/2016 EEKLO (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 21

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT

    2 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    3 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    5 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    6 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99

    8 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    9 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    RITA2182.JPG
    Podium met winnaar Florian Vermeersch, Seppe Rombouts en Jari De Clercq.
    RITA2165.JPG
                              Aankomst van winnaar Florian Vermeersch.
    RITA2042.JPG
                                             Fabio Verberckmoes
    RITA1988.JPG
                                                        Jonas Smet
    RITA1939.JPG


    14/02/2016
    EEKLO (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 16

    1 FERDINANDE Anton INDIVIDUEEL

    2 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 TER LAAK Stef NED AXA VALLEIRENNERS

    7 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 OBERTEICHER Matteo GER RC ENDSPURT HERFORD

    9 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    11 LAVERGE Maxim TOP GEAR BMX VZW

    RITA1910.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Anton Ferdinande, Wannes Vandenbussche
    en Joren Thys.
    RITA1894.JPG
                                   Aankomst van winnaar Anton Ferdinande.
    RITA1749.JPG 





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-02-2016 om 17:24 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!