.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/02/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 3°Velritzege bij de Juniores !!!

    Florian Vermeersch.jpg 

    Florian Vermeersch

    Zondag 14/02/2016 EEKLO (O) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 38

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 SIMUNEK Radomir CZE CORENDON-KWADRO

    5 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    23 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    27 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

     

    14/02/2016 EEKLO (O) - Veldrijden Dames - UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 21

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 ANDERSON Elle USA SRAM/Strava

    5 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 FRANCK Alicia ECW

    9 VERHOEVEN Suzanne NED ZZPR.NL-ORANGE BABIES

    10 BOWMAN Brittlee USA HOUSE IND/WITHINGS/SIMPLEHUMAN/RICHARD SACHS

    16 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    14/02/2016 EEKLO (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 21

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT

    2 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    3 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    5 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    6 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99

    8 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    9 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.


    14/02/2016
    HECHTEL-EKSEL (LB) - Veldrijden Dames

    Dames Elite & Juniores - deelnemers: 16

    1 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    2 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    3 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    4 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    5 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    6 KRANS Laura NED DE NOORDELIJKE ATB_CLUB

    7 VERBERNE Lana NED TWC DE KEMPEN

    8 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    9 HEIJ Sabine NED WV BREDA

    10 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 8

    1 VAN DER ZWAAN Laura NED DRC DE MOL

    2 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    4 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    5 ANTHONISSEN Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    7 KUIJPERS Femke NED TWC PIJNENBURG

    8 LENAERS Jade VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE


    14/02/2016
    EEKLO (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 16

    1 FERDINANDE Anton INDIVIDUEEL

    2 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 TER LAAK Stef NED AXA VALLEIRENNERS

    7 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 OBERTEICHER Matteo GER RC ENDSPURT HERFORD

    9 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    11 LAVERGE Maxim TOP GEAR BMX VZW

     

    14/02/2016 HECHTEL-EKSEL (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 27

    1 DEKKER Jens NED IKO ENERTHERM-BKCP

    2 GROOT Mitch NED VISTAMEDIA HAMME

    3 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BKCP

    4 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA

    5 LIESSENS Jarno IKO ENERTHERM-BKCP

    6 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BKCP

    7 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BKCP

    9 VAN HELVOIRT Koen NED ZZP´R-ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    10 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.


    Nieuwelingen - deelnemers: 33

    1 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    2 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    4 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BKCP

    5 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BKCP

    6 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    7 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    8 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BKCP

    9 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BKCP

    14-02-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/02/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 14/02/2016
    HECHTEL-EKSEL (LB) - Veldrijden Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 26

    1 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    2 CEULEMANS Niels K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 CEULEMANS Jarne K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 LAENEN Seppe CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    5 DE NYS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

     

    13 jaar - deelnemers: 26

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    3 KOPECKY Matyas NED LRTV SWIFT

    4 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 DHOOGE Thibau TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK


    14 jaar - deelnemers: 39

    1 BELMANS Lennert W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    3 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VAN DER DRIFT Twan NED WESTLAND

    5 WILLEMSEN Steyn NED WESTLAND

    14-02-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    13-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/02/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 13/02/2016 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Men Elite UCI
    Aantal deelnemers: 46

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP-CORENDON

    2 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    7 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    36 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

     

    13/02/2016 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden U23 UCI
    Aantal deelnemers: 54

    1 ISERBYT Eli TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 VAN DER MEER Gosse NED HABITAT MOUNTAINBIKE TEAM

    7 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    8 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    9 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 BAKX Kelvin NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

     

    13/02/2016 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Dames UCI
    Aantal deelnemers: 36

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG

    3 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK-KALAS TEAM

    8 ANDERSON Elle USA SRAM SHERWOOD PINES RT

    9 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VAN PAASSEN Sanne NED TEAM BIOTEAFUL

    28 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    13/02/2016 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Juniores UCI
    Aantal deelnemers: 39

    1 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    2 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    3 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    4 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    5 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    6 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    7 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    9 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT

    23 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13-02-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    12-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING TEAM CIBEL-CEBON 2016
     

                             PLOEGVOORSTELLING

     

                                 TEAM CIBEL 2016
    11-2-2016-cibelploeg 018.JPG      
    11-2-2016-cibelploeg 027.JPG  11-2-2016-cibelploeg 029.JPG 11-2-2016-cibelploeg 031.JPG 11-2-2016-cibelploeg 034.JPG
                    Kevin Callebaut                            Bjorn De Decker                      Kevin De Jonghe                 Johannes De Paepe

    11-2-2016-cibelploeg 035.JPG  11-2-2016-cibelploeg 038.JPG 11-2-2016-cibelploeg 041.JPG 11-2-2016-cibelploeg 044.JPG
              Kenny Goossens                        Lawrence Naesen                      Michiel Dieleman                       Thomas Ongena
    11-2-2016-cibelploeg 047.JPG 11-2-2016-cibelploeg 050.JPG 11-2-2016-cibelploeg 053.JPG 11-2-2016-cibelploeg 056.JPG
                     Glenn Rotty                          Gregory Franckaert                       Joeri Stallaert                       Gianni Marchand
    11-2-2016-cibelploeg 060.JPG 11-2-2016-cibelploeg 062.JPG 11-2-2016-cibelploeg 069.JPG 11-2-2016-cibelploeg 078.JPG
                 Niels Vandyck                    Jori Van Steenberghen                        Guy Smet                                Joeri Stallaert                
    11-2-2016-cibelploeg 073.JPG 11-2-2016-cibelploeg 066.JPG 11-2-2016-cibelploeg 076.JPG 11-2-2016-cibelploeg 084.JPG
                 Matthias Ongena                           Benjamin Verraes                    Gianni Van Der Sijpt             Gaspard Van Peteghem
    11-2-2016-cibelploeg 081.JPG 11-2-2016-cibelploeg 127.JPG
                  Achiel De Witte
    11-2-2016-cibelploeg 019.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-02-2016 om 20:07 geschreven door kenny


    08-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE SINT-NIKLAAS VAN ZATERDAG 06/02/2016

    FOTO'S VELDRIJDEN TE SINT-NIKLAAS VAN ZATERDAG 06/02/2016     


    Zaterdag 06/02/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 37

    1 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    4 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 PEETERS Rob CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    9 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    10 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
    1574.JPG
                                        Winnaar Men Elite Laurens Sweeck.
    1578.JPG
                                              Wout Van Aert werd 2de.
    1635.JPG
                                                      Wout Van Aert
    1638.JPG
                                                 Sven Nys werd 3de.
    1643.JPG
                                              Tom Meeusen werd 4de.
    1656.JPG
                                               Lars Van Der Haar werd 8ste.


    06/02/2016
    SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 44

    1 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VANKEIRSBILCK Berne TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 ISERBYT Eli TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN TICHELT Yorben MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 CALUWE Stijn BKCP-CORENDON

    10 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    30 VAN HECKE Elias MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    35 VERMEIREN Gianni ITA YOUNG CYCLING TALENT D&D
    880.JPG
                                        Berne Vankeirsbilck werd 2de.
    492.JPG
                                                  Elias Van Hecke
    448.JPG
                                                Start van de Beloften.

     

    06/02/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 33

    1 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY RACING TEAM

    6 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK-KALAS TEAM

    8 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM AVALON PRO CYCLING

    9 VAN DEN HOEK Bianca NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    10 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    28 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    30 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    33 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    966.JPG
                                  Winnares Dames Thalita De Jong.
    973.JPG
                                                 Nikki Haris werd 2de.
    971.JPG

     

    06/02/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 38

    1 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    2 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    3 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    4 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    6 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    7 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    9 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    10 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    19 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    24 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 DE ROP Michiel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    34 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    435.JPG
    Podium Juniores met winnaar Jens Dekker, Florian Vermeersch en Reno Bauters.
    445.JPG
                                     Winnaar Juniores Jens Dekker.
    417.JPG
                              Aankomst van winnaar Juniores Jens Dekker.
    191.JPG
                                            Start van de Juniores.

    06/02/2016
    SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden form. C - 30´

    Aantal deelnemers: 38

    1 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIEL

    2 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    3 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    4 CORTJENS Ryan ENERTHERM-BKCP

    5 VAN DEN BROECK Arno ENERTHERM-BKCP

    14 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    30 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    175.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Bart Artz, Vince Van Den Eynde en Mees Hendrikx.

    128.JPG
                              Aankomst van winnaar Nieuwelingen Bart Artz.
    134.JPG


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-02-2016 om 13:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE ASSENEDE VAN ZONDAG 07/02/2016

    FOTO'S VELDRIJDEN TE ASSENEDE VAN ZONDAG 07/02/2016     


    Zondag 07/02/2016 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. B

    Aantal deelnemers: 37

    1 VANKEIRSBILCK Berne TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

    3 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    4 MARECAILLE Antonin FRA AVC AIX EN PROVENCE ELITE

    5 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST ELITE

    7 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX – TARTELETTO ELITE

    8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT ELITE

    9 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

    10 PAUWELS Dries HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

    13 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - VERTRONICS CT ELITE

    16 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

    19 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE
    RITA1297.JPG
                               Winnaar Beloften Berne Vankeirsbilck.
    RITA1036.JPG

    07/02/2016 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 20

    1 JONAS SMET uit Hamme ENERTHERM-BKCP

    2 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 TIBACKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN DIEREN Christophe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 COUCKUYT Laurens ASFRA RACING TEAM

    9 CHRISTIAENS Thijs MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 BRUNING Jente CYCLING TEAM OOSTKUST

    15 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    20 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    RITA1024.JPG
            Winnaar Juniores Jonas Smet en winnares Dames Axelle Bellaert.
    RITA1009.JPG
                          Aankomst van winnaar Juniores Jonas Smet.
    RITA1031.JPG
    RITA0853.JPG

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 17

    1 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    3 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    4 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    6 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 DEMEYER Guillian CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 GUNST Ruben CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
    RITA0832.JPG
    Winnaar Nieuwelingen Wannes Vandenbussche, winnaar Dames Jeugd Noël Jara
    en winnaar 1°jaars Nieuwelingen.

    RITA0841.JPG
    RITA0836.JPG
    RITA0812.JPG
               Aankomst van winnaar Nieuwelingen Wannes Vandenbussche.
    RITA0815.JPG
                            Aankomst van winnaar 2°jaars Nieuwelingen.

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST
    RITA0826.JPG
                       Aankomst Dames Jeugd met winnares Noël Jara.
    RITA0848.JPG


    Dames Elite - deelnemers: 6

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    5 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    RITA1018.JPG
                               Aankomst winnares Dames met Axelle Bellaert.
    RITA1026.JPG







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-02-2016 om 13:42 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!