.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    07-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE ASSENEDE VAN ZONDAG 07/02/2016

    FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE ASSENEDE VAN ZONDAG 07/02/2016     


    Zondag 07/02/2016 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 20

    1 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMA

    2 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MAST

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MAST

    4 VEYT Bart DAGPAS

    5 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CT AMA

    6 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMA

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEEL AMA

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMA

    9 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMA

    10 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEEL MAST

    11 DE BOCK Jelle  DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMA

    13 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMA
    7-2-2016-assenede 482.JPG
          Winnaar Amateurs Korneel De Viaene en winnaar Masters A Nick David
    7-2-2016-assenede 454.JPG
                                       Winnaar Amateurs Korneel De Viaene
    7-2-2016-assenede 457.JPG
                                 Aankomst van winnaar Masters A Nick David.
    7-2-2016-assenede 244.JPG


    Masters B - deelnemers: 18

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    6 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 GYSELINCK Eddy INDIVIDUEEL

    10 SABO Pedro DAGPAS
    7-2-2016-assenede 220.JPG
    Winnaar Masters D Dave MCMullen, winnaar Masters C Guido Verhaegen en
    winnaar Masters B Benny De Bock.

    7-2-2016-assenede 225.JPG
    7-2-2016-assenede 197.JPG
                            Aankomst van winnaar Masters B Benny De Bock
    7-2-2016-assenede 004.JPG


    Masters C - deelnemers: 26

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    6 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    7 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    8 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    9 MCMULLEN Dave GBR COTSWOLD

    10 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW
    7-2-2016-assenede 230.JPG
    7-2-2016-assenede 194.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters C Guido Verhaegen.

     

    Masters D - deelnemers: 7

    1 MCMULLEN Dave GBR COTSWOLD

    2 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    7-2-2016-assenede 234.JPG



     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-02-2016 om 19:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/02/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 07/02/2016
    HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    6 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    8 VAN DER POEL David NED BKCP-CORENDON

    9 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    28 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

     

    07/02/2016 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 33

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 JOSEPH Thomas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 TOUPALIK Adam CZE BKCP-CORENDON

    6 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    7 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    8 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    10 VAN DER MEER Gosse NED HABITAT MOUNTAINBIKE TEAM

     

    07/02/2016 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. B

    Aantal deelnemers: 37

    1 VANKEIRSBILCK Berne TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

    3 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    4 MARECAILLE Antonin FRA AVC AIX EN PROVENCE ELITE

    5 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST ELITE

    7 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX – TARTELETTO ELITE

    8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT ELITE

    9 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

    10 PAUWELS Dries HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

    13 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - VERTRONICS CT ELITE

    16 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

    19 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

     

    07/02/2016 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 40

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG

    3 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VAN PAASSEN Sanne NED TEAM BIOTEAFUL

    6 HAVLIKOVA Pavla CZE

    7 WYMAN Helen GBR MATRIX FITNESS VULPINE

    8 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VERDONSCHOT Laura AA-DRINK-KALAS TEAM

    10 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK-KALAS TEAM

     

    07/02/2016 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 30

    1 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    2 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    3 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    4 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    5 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER

    6 JASPERS Jappe LARES-DOLTCINI CT

    7 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    9 WOLSINK Thijs NED LARES-DOLTCINI CT

    10 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT

     

    07/02/2016 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 28

    1 CORTJENS Ryan ENERTHERM-BKCP

    2 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CTN

    3 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    4 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    5 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIELN

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    9 VALOGNES Thibault UC BRICQUEBEC

    10 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    16 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    07-02-2016 om 16:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/02/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan JONAS SMET met zijn 5°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 12°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 8°Veldritzege bij de Masters B !!!

    Smet Jonas.jpg  Nick David KOP 2015-2016.jpg  Benny De Bock.jpg

           Jonas Smet              Nicky David           Benny De Bock

    Zondag 07/02/2016 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 20

    1 JONAS SMET uit Hamme ENERTHERM-BKCP

    2 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 TIBACKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN DIEREN Christophe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 COUCKUYT Laurens ASFRA RACING TEAM

    9 CHRISTIAENS Thijs MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 BRUNING Jente CYCLING TEAM OOSTKUST

    15 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    20 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 17

    1 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    3 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    4 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    6 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 DEMEYER Guillian CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 GUNST Ruben CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST


    Dames Elite - deelnemers: 6

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    5 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    07/02/2016 DIEST (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 17

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 DE MEYER Jarne ENERTHERM-BKCP

    3 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99J

    4 SERRÉ Stef YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    6 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 STEURS Ward LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 BRUYNINCKX Jonas LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 ARNOETS Yoran YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 24

    1 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    2 DEJONGHE Len ENERTHERM-BKCP

    3 BERVOETS Michael LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    5 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 JORDENS Jarno KALAS CYCLING TEAM 99

    7 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99

    8 MEULEMANS Lennert ACROG - BALEN BC

    9 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    Nieuweling meisjes - deelnemers: 1

    1 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

     

    07/02/2016 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 20

    1 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMA

    2 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MAST

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MAST

    4 VEYT Bart DAGPAS

    5 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CT AMA

    6 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMA

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEEL AMA

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMA

    9 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMA

    10 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEEL MAST

    11 DE BOCK Jelle  DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMA

    13 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMA


    Masters B - deelnemers: 18

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    6 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 GYSELINCK Eddy INDIVIDUEEL

    10 SABO Pedro DAGPAS


    Masters C - deelnemers: 26

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    6 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    7 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    8 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    9 MCMULLEN Dave GBR COTSWOLD

    10 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW

     

    Masters D - deelnemers: 7

    1 MCMULLEN Dave GBR COTSWOLD

    2 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    07-02-2016 om 16:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/02/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 07/02/2016
    DIEST (B) - Veldrijden Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 23

    1 DE NYS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 CEULEMANS Niels DCM CYCLING TEAM

    3 CEULEMANS Jarne DCM CYCLING TEAM

    4 ERPELS Joppe OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    5 DOCKX Aaron W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.


    13 jaar - deelnemers: 17

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 KOPECKY Matyas NED LRTV SWIFFT

    3 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 BLOMMEN Brent ACROG - BALEN BC

    5 VANDERLINDEN Lukas LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    14 jaar - deelnemers: 37

    1 BELMANS Lennert DCM CYCLING TEAM

    2 VAN DER DRIFT Twan NED WESTLAND

    3 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    4 BAERS Arne LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 JANSSEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    13 Jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 HERBOTS Quilla ACROG - BALEN BC

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 VAN ANROOIJ Schinn NED KIDS SPORT PROM/ALPHA MOTORHOMES CT

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    07-02-2016 om 16:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 07/02/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Walter Meseure vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Veel wind maar gans de duurtraining geen spatje regen en zo konden onze kopmannen zich weer uitleven. Er werd aan een mooi winters tempo gereden zodat iedereen de training kon afwerken. De afstand bedroeg 90 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 Km, het gemiddelde was goed voor +/- 32 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman , Walter Meseure , Dirk Trogh , Franky Weemaes , Jan Vlegels , Pieter Covents , Mario Ysewyn , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Hugo Martens , Jonathan Van Kerckhove , Luc Goossens , Franky Wielandt , Bart Cant , Yves Delhasse , Etienne Claus , ???? en Kenny Janssens.

    07-02-2016 om 13:20 geschreven door kenny


    06-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/02/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 06/02/2016
    SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 37

    1 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    4 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 PEETERS Rob CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    9 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    10 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM


    06/02/2016
    SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 44

    1 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VANKEIRSBILCK Berne TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 ISERBYT Eli TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN TICHELT Yorben MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 CALUWE Stijn BKCP-CORENDON

    10 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    30 VAN HECKE Elias MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    35 VERMEIREN Gianni ITA YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    06/02/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 33

    1 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY RACING TEAM

    6 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK-KALAS TEAM

    8 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM AVALON PRO CYCLING

    9 VAN DEN HOEK Bianca NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    10 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    28 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    30 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    33 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    06/02/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 38

    1 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    2 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    3 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    4 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    6 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    7 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    9 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    10 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    19 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    24 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 DE ROP Michiel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    34 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    06/02/2016
    SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden form. C - 30´

    Aantal deelnemers: 38

    1 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIEL

    2 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    3 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    4 CORTJENS Ryan ENERTHERM-BKCP

    5 VAN DEN BROECK Arno ENERTHERM-BKCP

    14 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    30 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    06-02-2016 om 17:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/02/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 06/02/2016
    ASSENEDE (O) - Veldrijden Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 12

    1 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    2 DE SMET Matteo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VAN CLEEMPUTTE Kenji C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 VAN DEN MEERSSCHE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 D´HOUST Yani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 15

    1 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    2 DELAERE Brent KVC NOORDZEEMEEUW

    3 DHOOGE Thibau TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VAN DEN BROECK Lars W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 DIAS Niels KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    14 jaar - deelnemers: 15

    1 CLARYSSE Elio KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DECLERCK Jelle VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 DELBAERE Ibe VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    4 MEEUSEN Ruben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 DECKMIJN Matisse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    14 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW

    2 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 FEYS Malaika SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    13 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

    14 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    2 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM

    4 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    06-02-2016 om 16:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 06/02/2016

    Polderrenners.jpg


















    Onder leiding van Hedwig Van Landeghem en Daniel De Kerk vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 aan Het Wijnhuis thv 't Ster te St.Niklaas 43 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.
    Zeer zacht droog winterweer en dus kon de duurtraining in gunstige omstandigheden afgewerkt worden. De kopmannen hadden er zin in en legden er meteen de pees op zodat het eindresultaat er mocht wezen. Af en toe moest het tempo wat geremd worden maar we konden alweer van een zeer geslaagde duurtraining spreken. De afstand bedroeg 92,5 Km en het gemiddelde kwam uit op 34 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 120 Km.

    Reden mee vandaag : Hedwig Van Landeghem , Daniel De Kerf , Jonathan Van Kerckhove , Dirk Trogh , Alain Verbeke , Daniel Noens , Robin Verschueren , Filip Van Royen , Ruben Dillen , Kevin Van Goethem , Steven Heirman , Jurgen Goossens , Ludwig De Bock , Franky De Vrieze , Erik Verleyen , Franky De Witte , Dirk Heyrman , Walter Meseure , Annemie Van Nespen , Guy Smet , Mattias Nys , Dirk De Pauw , Tommy Van Osselaer , Frans Sulmon , Rudy Thysman , Eric Vermeulen , Tom Heirbaut , Gerrit Speelman , Kenny Wullaert , Luc Goossens , Pieter Covents , Yves Delhasse , Dirk Cleys , Marc De Smet , Hank Mees , ??????? en Kenny Janssens.

    06-02-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    04-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 03/02/2016

    FOTO'S VELDRIJDEN TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 03/02/2016     


    Woensdag 03/02/2016 MALDEGEM (O) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 32

    1 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SIMUNEK Radomir CZE CORENDON-KWADRO

    4 VERMEERSCH Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    6 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    9 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    27 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM
    1-RITA8496.JPG
    1-RITA8472.JPG
    1-RITA8455.JPG
    1-RITA8398.JPG
    1-RITA8405.JPG
    1-RITA8280.JPG
    1-RITA8166.JPG
    1-RITA8136.JPG
    1-RITA8124.JPG
    1-RITA8063 - kopie.JPG
    1-RITA8057.JPG
    1-RITA8048.JPG

     

    03/02/2016 MALDEGEM (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 25

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 KAPTHEIJNS Maud NED VORSELAAR-AA DRINK KALAS TEAM

    6 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    7 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

    8 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 VAN DEN HOEK Bianca NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    10 BAKKER Manon NED WV GIANT DT BENELUX

    13 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW

    20 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    1-RITA8006 - kopie.JPG
    1-RITA7974 - kopie.JPG
    1-RITA7977 - kopie.JPG
    1-RITA7918 - kopie.JPG
    1-RITA7896 - kopie.JPG
    1-RITA7833.JPG
    1-RITA8027.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-02-2016 om 15:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 03/02/2016

    FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 03/02/2016     


    Woensdag 03/02/2016 MALDEGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 41

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MAST

    2 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMA

    3 COP Kristof INDIVIDUEEL AMA

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMA

    5 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MAST

    6 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MAST

    7 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MAST

    8 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMA

    9 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMA

    10 KINT Wesly INDIVIDUEEL MAST

    13 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMA

    22 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMA
    1-RITA7823.JPG
    1-RITA7777.JPG
    1-RITA7667.JPG
    1-RITA7503.JPG
    1-RITA7474.JPG
    1-RITA7422 - kopie.JPG

     

    Masters B - deelnemers: 31

    1 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    9 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    10 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    19 DE SCHOESITTER Steven – DAGPAS
    1-RITA7417.JPG
    1-RITA7368.JPG
    1-RITA7238.JPG
    1-RITA7075 - kopie.JPG
    1-RITA7021.JPG

     

    Masters C - deelnemers: 35

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 BOONSTRA Johan NED CYCLE SPORT GRONINGEN

    3 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    6 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    9 MCMULLEN Dave GBR COTSWOLD

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
    1-RITA7412.JPG
    1-RITA7376.JPG
    1-RITA7230.JPG

    1-RITA7035 - kopie.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-02-2016 om 15:44 geschreven door kenny


    03-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 03/02/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 11°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David KOP 2015-2016.jpg 

          Nicky David

    03/02/2016 MALDEGEM (O) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 32

    1 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SIMUNEK Radomir CZE CORENDON-KWADRO

    4 VERMEERSCH Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    6 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    9 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    27 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

     

    03/02/2016 MALDEGEM (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 25

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 KAPTHEIJNS Maud NED VORSELAAR-AA DRINK KALAS TEAM

    6 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    7 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

    8 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 VAN DEN HOEK Bianca NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    10 BAKKER Manon NED WV GIANT DT BENELUX

    13 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW

    20 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    03/02/2016 MALDEGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 41

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MAST

    2 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMA

    3 COP Kristof INDIVIDUEEL AMA

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMA

    5 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MAST

    6 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MAST

    7 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MAST

    8 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMA

    9 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMA

    10 KINT Wesly INDIVIDUEEL MAST

    13 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMA

    22 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMA

     

    Masters B - deelnemers: 31

    1 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    9 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    10 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    19 DE SCHOESITTER Steven – DAGPAS

     

    Masters C - deelnemers: 35

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 BOONSTRA Johan NED CYCLE SPORT GRONINGEN

    3 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    6 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    9 MCMULLEN Dave GBR COTSWOLD

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    03-02-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    02-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOORSTELLING OPTIE WIELRENNEN – KA BEVEREN

    KA Beveren.jpg
    VOORSTELLING OPTIE WIELRENNEN – KA BEVEREN

     

    Een combinatie van middelbaar onderwijs en een opleiding wielrennen. Zo heb je de mogelijkheid om naast je gewone lessenpakket de optie wielrennen te kiezen: 

    · 1e graad (ASO, BSO): 4u wielrennen 

    · 2e/3e graad (ASO): 4u wielrennen 

    · 2e/3e graad (TSO): 6u wielrennen 

     

    Graag ontvangen wij u op onze infodag met proeflesjes op zaterdag 27 februari van 14u-16u (inschrijven op http://www.kabeveren.net/?p=2341) of op onze opendeurdag op 16 april.

     

    Tijdens de lessen wordt er rekening gehouden met elk type renner, zowel de wegrenner, de pisterenner als de veldrijder. Er wordt gebruik gemaakt  van allerhande accommodaties om de lessen optimaal te benutten zoals de wielerpiste van Beveren, ons eigen cyclo-crossparcours en de openbare weg in de omgeving van de school, steeds onder begeleiding. 

     

    De optie wielrennen heeft als doelstellingen: 

    · een individuele begeleiding en training van jonge renners. 

    · preventie van blessures en het verbeteren van de functionele kracht door ‘Core-Stability’-training. 

    · een beter inzicht verkrijgen in de verkeersveiligheid. 

    · het zelf leren onderhouden van de fiets. 

     

    De leerlingen krijgen les van twee leerkrachten, elk met een achtergrond in het wielrennen.  

    Dieter De Clercq:  

    · Bachelor LO – Uitdieping Bewegingsrecreatie  

    · Assistent manager Marlux-Napoleon Games Cycling Team 

    · Verantwoordelijke training- en hoogtestages i.s.m. Mario de Clercq  

     

    Cédric Koppen:  

    · Master Lichamelijke Opvoeding en Bewegingswetenschappen Optie Sporttraining (Trainer B)

    · Attest begeleiden van mountainbiketochten en -spelen  

    · Bijscholing Begeleiding Jeugdwielrennen 

    · Ex-renner Avia Wielerteam Waasland, KSV Deerlijk Gaverzicht 

     

    Voor extra info mailt u naar dieterdeclercq@kabeveren.net of cedrickoppen@kabeveren.net 

    Indien u steeds op de hoogte wenst te blijven van alle gebeurtenissen en ontwikkelingen binnen onze optie wielrennen kan u ook onze Facebookpagina volgen via de volgende link: www.facebook.com/wielrennenkabeveren?fref=ts.  

     

     

    Bron: Het KA Beveren wielerteam

    02-02-2016 om 11:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELEROPLEIDING

    WIELEROPLEIDING

    Van Moer Logistics Cycling team organiseert in samenwerking met de Vlaamse Wielerschool en Wielerbond Vlaanderen dit jaar voor de 28ste keer een miniemen- en aspirantenopleiding, die open staat voor alle renners, ook beginnende renners en renners uit andere clubs.

    Waar: Atletiekterrein Klapperstraat 103 in Beveren

    Wat:
    • Een opleiding die je kennis laat maken met fietsen. Zo leer je je fiets beheersen, je maakt kennis met de verschillende wielerdisciplines. Na deze opleiding mag je aan wedstrijden deelnemen.
    • De opleiding bestaat telkens uit 1uur algemene vorming en theorie: stabilisatie, verkeer, training, reglementen, onderhoud fiets,…
    • 2 uur fietsspecifiek (fietskledij, fiets, helm verplicht).

    Aspiranten (geboren 2002 – 2003 – 2004)
    Data:

    • zaterdag: 05 – 12 – 26  maart:  Beveren Atletiekterrein
    • zaterdag 19 Maart:  aspirantendag te Gent (Piste VWEM)
    • Vrijdag, zaterdag en zondag : Stage in Ronse in jeugdverblijf De Fiertel

    Miniemen (geboren 2005 – 2006 – 2007 – 2008)
    Data :
    • 28 februari
    • 05 – 06 – 12 – 13 – 19 – 20 – maart
    • 16 – 17 – 23 – 24 – 30 april
    Telkens van 10 00 tot 12 00 uur

    Kostprijs:
    • Gratis voor wie wedstrijdvergunning WBV heeft
    • Deelname zonder vergunning WBV = €40
    Inschrijving  /  Inlichtingen
    • Willy De Wael  0476 200 831

     

     

    Bron: Willy De Wael

    02-02-2016 om 11:09 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!