Zaterdag 06/02/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´
Aantal deelnemers: 37
1 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC
2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
3 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM
4 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM
5 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM
6 PEETERS Rob CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
7 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
8 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN
9 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE-MURPROTEC
10 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
06/02/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´
Aantal deelnemers: 44
1 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM
2 VANKEIRSBILCK Berne TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
3 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM
5 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
6 ISERBYT Eli TELENET FIDEA CYCLING TEAM
7 VAN TICHELT Yorben MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
8 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM
9 CALUWE Stijn BKCP-CORENDON
10 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
30 VAN HECKE Elias MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
35 VERMEIREN Gianni ITA YOUNG CYCLING TALENT D&D
06/02/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´
Aantal deelnemers: 33
1 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM
2 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP
4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
5 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY RACING TEAM
6 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
7 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK-KALAS TEAM
8 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM AVALON PRO CYCLING
9 VAN DEN HOEK Bianca NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM
10 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM
28 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
30 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS
33 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
06/02/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
Aantal deelnemers: 38
1 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP
2 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT
3 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC
4 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
5 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99
6 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC
7 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
8 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP
9 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP
10 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP
19 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
24 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
31 DE ROP Michiel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
34 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
06/02/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden form. C - 30´
Aantal deelnemers: 38
1 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIEL
2 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC
3 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT
4 CORTJENS Ryan ENERTHERM-BKCP
5 VAN DEN BROECK Arno ENERTHERM-BKCP
14 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
30 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
32 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
|