.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE WAREGEM VAN ZONDAG 24/01/2016

    FOTO'S VELDRIJDEN TE WAREGEM VAN ZONDAG 24/01/2016     


    Zondag 24/01/2016 WAREGEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 32

    1 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX – TARTELETTO U23

    2 VANKEIRSBILCK Berne TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

    3 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX – TARTELETTO ELITE

    4 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    5 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

    6 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

    7 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    8 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    9 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM VZW ELITE

    10 HENNAUX Loïc COMITE REGIONAL NAMUR U23

    18 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - VERTRONICS CT ELITE

    1-RITA6921.JPG
            Winnaar Elite z.c. Vinnie Braet en winnaar Beloften Jonas Degroote.
    1-RITA6901.JPG
                                   Winnaar Beloften Jonas Degroote.
    1-RITA6882.JPG
                                   Aankomst van winnaar Jonas Degroote.
    1-RITA6575.JPG
                                   Start van de Elite z.c. en de Beloften.
     

    24/01/2016 WAREGEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 37

    1 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    3 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    6 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    7 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    9 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    19 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    23 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 VAN DIEREN Christophe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    1-RITA6548.JPG
        Winnaar Juniores Andreas Goeman en winnares Dames Cindy Bauwens.
    1-RITA6501.JPG
                          Aankomst van winnaar Juniores Andreas Goeman.
    1-RITA6237.JPG
                                                  Start van de Juniores.
     

    Dames Elite - deelnemers: 9

    1 BAUWENS Cindy MORGAN BLUE C.T. VZW

    2 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    4 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    5 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    6 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 DOCX Mieke DAMES WIELERTEAM - DWT

    8 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA6553.JPG
    Podium Dames met winnares Cindy Bauwens, Axelle Bellaert en Mieke Deroo.
    1-RITA6425.JPG
                                    Winnares Dames Cindy Bauwens.
    1-RITA6261.JPG
                                               Start van de Dames Elite.

    Nieuwelingen - deelnemers: 53

    1 VAN DEN BROECK Arno ENERTHERM-BKCP

    2 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    3 KOPECKY Tomas NED LRTV SWIFT

    4 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 DEJONGHE Len ENERTHERM-BKCP

    10 FERDINANDE Anton INDIVIDUEEL

    31 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    1-RITA6213.JPG
    Winnaar Nieuwelingen Arno Van Den Broeck en winnares Dames jeugd Shari Bossuyt.
    1-RITA6228.JPG
    1-RITA6176.JPG
                        Aankomst winnaar Nieuwelingen Arno Van Den Broeck.
    1-RITA5894.JPG
                                       Start van de Nieuwelingen.
     

    Dames jeugd - deelnemers: 6

    1 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VANDERMEULEN Bo VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-01-2016 om 19:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE WAREGEM VAN ZONDAG 24/01/2016

    FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE WAREGEM VAN ZONDAG 24/01/2016     


    Zondag 24/01/2016 WAREGEM (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 15

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MAST

    2 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMA

    3 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMA

    4 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMA

    5 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL AMA

    6 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMA

    7 SCHEPENS Nils K.V.C. DEINZE VZW AMA

    8 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEEL MAST

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEEL AMA

    10 TACK Spencer INDIVIDUEEL AMA

    13 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMA
    1-RITA5887.JPG
     Winnaar Masters A Patrick Bassez en winnaar Amateurs Arno Verberckmoes.
    1-RITA5859.JPG
                            Aankomst van winnaar Masters A Patrick Bassez.
    1-RITA5865.JPG
                        Aankomst van winnaar Amateurs Arno Verberckmoes.
    1-RITA5696.JPG
                                      Start van de Amateurs en Masters A.

     

    Masters B - deelnemers: 11

    1 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    3 VANDECAUTER Nick BIKE ADVICE CT

    4 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    5 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    6 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    7 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    8 BULTYNCK Geert SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    9 DUMONT Jurgen ITAF

    10 DE GROOTE Rik ASFRA RACING TEAM
    1-RITA5679.JPG
    Winnaar Masters D Daniel Van Oosterwyck, winnaar Masters B Benny De Bock
    en winnaar Masters C Guido Verhaegen.

    1-RITA5646.JPG
                        Aankomst van winnaar Masters B Benny De Bock.
    1-RITA5527.JPG
                                           Start van de Masters B/C/D


    Masters C - deelnemers: 19

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 BOONSTRA Johan NED CYCLE SPORT GRONINGEN

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    6 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    7 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    8 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    9 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW

    10 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL
    1-RITA5658.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters C Guido Verhaegen.

     

    Masters D - deelnemers: 6

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-01-2016 om 19:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/01/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 24/01/2016
    HOOGERHEIDE (Ned) - Men Elite – Wereldbeker UCI

    Aantal deelnemers: 71

    1-Mathieu VAN DER POEL (Ned) -BKCP-Corendon  71

    2-Wout VAN AERT-Vastgoedservice-Golden Palace  + 48"

    3-Kevin PAUWELS-Sunweb-Napoleon Games  + 59"

    4-Laurens SWEECK-Cibel  + 1'30"

    5-Tom MEEUSEN-Telenet-Fidea  + 1'49"

    6-Toon AERTS-Telenet-Fidea  + 2'00"

    7-Lars VAN DER HAAR (Ned)-Team Giant-Alpecin  + 2'16"

    8-Gianni VERMEERSCH-Sunweb-Napoleon Games  + 2'41"

    9-Marcel MEISEN (Dui)-Cibel  + 2'55"

    10-Tim MERLIER-Vastgoedservice-Golden Palace  + 3'02"

    11-Michael VANTHOURENHOUT-Sunweb-Napoleon Games  + 3'08"

    12-Klaas VANTORNOUT-Sunweb-Napoleon Games  + 3'11"

    13-Sven NYS-Crelan - AA-Drink  + 3'20"

    14-Diether SWEECK-Cibel  + 3'52"

    15-Rob PEETERS-Vastgoedservice-Golden Palace  + 4'00"

    16-Dieter VANTHOURENHOUT-Sunweb-Napoleon Games  + 4'04"

    21-Vincent BAESTAENS-BKCP-Corendon  + 4'40"

    22-Jim AERNOUTS-Sunweb-Napoleon Games  + 4'46"

    29-Jens VANDEKINDEREN-Telenet-Fidea  + 5'49"

     

    24/01/2016 HOOGERHEIDE (Ned)Beloften U23 – Wereldbeker UCI

    Aantal deelnemers: 50

    1-Quinten HERMANS-Telenet-Fidea

    2-Eli ISERBYT-Young Telenet Fidea + 1'03"

    3-Clement RUSSO (Fra)-Selectie – Frankrijk  + 1'15"

    4-Daan SOETE-Telenet-Fidea  + 1'27"

    5-Yan GRAS (Fra)-Selectie – Frankrijk  + 1'32"

    6-Daan HOEYBERGHS-BKCP-Corendon  + 1'41"

    7-Thijs AERTS-Telenet-Fidea  + 1'52"

    8-Logan OWEN (VS)-Axeon Cycling Team  + 1'55"

    9-Nadir COLLEDANI (Ita)-Selectie – Italië  + 2'04"

    10-Felipe ORTS LLORET (Spa)-Selectie – Spanje  + 2'07"

    13-Yannick PEETERS-Vastgoedservice-Golden Palace  + 2'43"

    14-Yorben VAN TICHELT-Sunweb-Napoleon Games  + 2'57"


    24/01/2016
    HOOGERHEIDE (Ned) – Dames Elite – Wereldbeker UCI

    Aantal deelnemers: 65

    1-Sophie DE BOER (Ned)-Parkhotel Valkenburg CT  65

    2-Thalita DE JONG (Ned)-Rabo Liv Women CT  + 35"

    3-Nikki HARRIS (Gbr)-Selectie - Groot-Brittanië  + 38"

    4-Caroline MANI (Fra)-Selectie – Frankrijk  + 1'01"

    5-Sanne CANT-Enertherm-BCKP  + 1'06"

    6-Jolien VERSCHUEREN-Young Telenet Fidea  + 1'09"

    7-Helen WYMAN (Gbr)-Selectie - Groot-Brittanië  + 1'11"

    8-Eva LECHNER (Ita)-Selectie – Italië  + 1'33"

    9-Christine MAJERUS (Lux)-Boels Dolmans CT  + 1'49"

    10-Sabrina STULTIENS (Ned)-Team Liv-Plantur  + 2'01"

    11-Ellen VAN LOY-Young Telenet Fidea + 2'21"

    13-Loes SELS-Young Telenet Fidea  + 2'39"

    15-Femke VAN DEN DRIESSCHE-Kempens Cyclingteam vzw  + 2'58"

    27-Joyce VANDERBEKEN-WT Decock-Vandekerckhove  + 4'15"

    29-Laura VERDONSCHOT-Cyclocross Vorselaar  + 4'20"

    42-Karen VERHESTRAETEN-Kempens Cyclingteam vzw  + 6'03"

     

    24/01/2016 HOOGERHEIDE (Ned)Juniores – Wereldbeker UCI

    Aantal deelnemers: 68

    1-Jens DEKKER (Ned)-Selectie - Nederland

    2-Thomas PIDCOCK (Gbr)-Selectie - Groot-Brittanië  + 27"

    3-Thijs WOLSINK (Ned)-Vistamedia Hamme  + 32"

    4-Hecht GAGE (VS)-Selectie - Verenigde Staten  + 34"

    5-Mickael CRISPIN (Fra)-Selectie - Frankrijk

    6-Florian VERMEERSCH-Vistamedia Hamme  + 39"

    7-Tanguy TURGIS (Fra)-Selectie – Frankrijk  + 49"

    8-Toon VANDEBOSCH-Enertherm-BCKP  + 52"

    9-Mitch GROOT (Ned)-Vistamedia Hamme  + 55"

    10-Jari DE CLERCQ-Van Assche - Alpha Motorhome  + 1'02"

    14-Jappe JASPERS-Vistamedia Hamme  + 1'20"

    17-Victor VANDEBOSCH-Enertherm-BCKP  + 1'40"

    18-Seppe ROMBOUTS-Kon. Balen BC vzw  + 1'56"

    30-Alessio DHOORE-Young Telenet Fidea  + 2'43"

    24-01-2016 om 19:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/01/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ARNO VERBERCKMOES met zijn 2°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 7°Veldritzege bij de Masters B !!!

    Arno Verberckmoes.jpg  Benny De Bock.jpg 

       Arno Verberckmoes          Benny De Bock


    Zondag 24/01/2016 WAREGEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 32

    1 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX – TARTELETTO U23

    2 VANKEIRSBILCK Berne TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

    3 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX – TARTELETTO ELITE

    4 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    5 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

    6 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

    7 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    8 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    9 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM VZW ELITE

    10 HENNAUX Loïc COMITE REGIONAL NAMUR U23

    18 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - VERTRONICS CT ELITE

     

    24/01/2016 WAREGEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 37

    1 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    3 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    6 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    7 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    9 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    19 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    23 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 VAN DIEREN Christophe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    Dames Elite - deelnemers: 9

    1 BAUWENS Cindy MORGAN BLUE C.T. VZW

    2 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    4 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    5 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    6 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 DOCX Mieke DAMES WIELERTEAM - DWT

    8 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    Nieuwelingen - deelnemers: 53

    1 VAN DEN BROECK Arno ENERTHERM-BKCP

    2 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    3 KOPECKY Tomas NED LRTV SWIFT

    4 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 DEJONGHE Len ENERTHERM-BKCP

    10 FERDINANDE Anton INDIVIDUEEL

    31 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    Dames jeugd - deelnemers: 6

    1 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VANDERMEULEN Bo VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST

     

    24/01/2016 WAREGEM (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 15

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MAST

    2 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMA

    3 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMA

    4 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMA

    5 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL AMA

    6 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMA

    7 SCHEPENS Nils K.V.C. DEINZE VZW AMA

    8 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEEL MAST

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEEL AMA

    10 TACK Spencer INDIVIDUEEL AMA

    13 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMA

     

    Masters B - deelnemers: 11

    1 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    3 VANDECAUTER Nick BIKE ADVICE CT

    4 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    5 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    6 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    7 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    8 BULTYNCK Geert SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    9 DUMONT Jurgen ITAF

    10 DE GROOTE Rik ASFRA RACING TEAM


    Masters C - deelnemers: 19

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 BOONSTRA Johan NED CYCLE SPORT GRONINGEN

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    6 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    7 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    8 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    9 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW

    10 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

     

    Masters D - deelnemers: 6

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    24-01-2016 om 19:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 24/01/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssens en Mario Ysewyn vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 10 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Na de buien in de vroege ochtend konden we starten bij droog weer en dat bleef zo tot tegen de middag. Toch vermelden we dat de renners die hun duurtraining kwamen afwerken het kopwerk goed onder elkaar verdeeld hebben zodat we toch nog een mooi egaal tempo hadden. De afstand bedroeg 90 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 Km, het gemiddelde was goed voor 32,3 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Tommy Van Osselaer , Pieter Covents , Patrick Deyaert , Dirk Trogh , Mario Ysewyn , Jonathan Verkerckhove , Ruben Dillen , Sam Van Der AA , Van Vlierberghe en Kenny Janssens.

    24-01-2016 om 15:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE MEER-HOOGSTRATEN VAN ZATERDAG 23/01/2016

    FOTO'S VELDRIJDEN TE MEER-HOOGSTRATEN VAN ZATERDAG 23/01/2016     


    Zaterdag 23/01/2016 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 40

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

    2 CANT Kevin ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    3 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

    4 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

    5 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    6 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    7 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM U23

    8 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99 U23

    9 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE

    10 TIELEN Dario INDIVIDUEEL U23

    14 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE
    1-RITA5491.JPG
       Podium Elite z.c. met winnaar Stijn Huys, Kevin Cant en Angelo De Clercq.
    1-RITA5496.JPG
    1-RITA5485.JPG
    1-RITA5453.JPG
                                      Aankomst van winnaar Stijn Huys.
    1-RITA5082.JPG
                                  Start van de Elite z.c. en de Beloften.

     

    23/01/2016 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 58

    1 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    2 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    4 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    7 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 DEWULF Maxim MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    54 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    1-RITA4769.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Lloyd Sprangers, Andres Verdonck en Witse Meeussen.
    1-RITA4764.JPG
    1-RITA4717.JPG
                                   Aankomst van winnaar Lloyd Sprangers.
    1-RITA4487.JPG
                                            Start van de Nieuwelingen.


    Juniores - deelnemers: 43

    1 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    2 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    3 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    4 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 SERRÉ Stef YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    8 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 TIBACKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    23 DE ROP Michiel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    1-RITA5067.JPG
    Podium Juniores met winnaar Mathijs Wuyts, Jelle Camps en Jente Tielemans.
    1-RITA5064.JPG
    1-RITA5021.JPG
                                 Aankomst van winnaar Mathijs Wuyts.
    1-RITA4826.JPG
                                                       Michiel De Rop
    1-RITA4786.JPG
                                              Start van de Juniores.


    Dames Jeugd - deelnemers: 13

    1 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    3 ANTHONISSEN Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    5 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    6 BEECKMANS Sara KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    7 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    8 VANWUNSEL Lara LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    10 CRABBE Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

    12 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    1-RITA4780.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Jara Noël, Marthe Truyen en Elise Anthonissen.
    1-RITA4777.JPG
    1-RITA4755.JPG
                                       Aankomst van winnares Jara Noël.
    1-RITA4497.JPG
                                                      Farah Duym


    Dames - deelnemers: 9

    1 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 MASSAGÉ Birgit KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    3 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    5 GREEFS Kelly NODRUGS HEROES FLANDERS

    6 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 DE KEULENAER Karen INDIVIDUEEL

    8 WERNERS Britta GER RSC WESTFALIA STROKHOVEL

    9 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    1-RITA5078.JPG
     Podium Dames met winnares Shana Maes, Birgit Massagé en Yenthe Boons.
    1-RITA5073.JPG
    1-RITA5056.JPG
                                 Aankomst van winnares Shana Maes.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-01-2016 om 15:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE MEER-HOOGSTRATEN VAN ZATERDAG 23/01/2016

    FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE MEER-HOOGSTRATEN VAN ZATERDAG 23/01/2016     


    Zaterdag 23/01/2016 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/ Masters A - deelnemers: 23

    1 COP Kristof DAGPAS

    2 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMA

    3 VEYT Bart DAGPAS

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MAST

    5 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL AMA

    6 WELLENS Geert DAGPAS

    7 KINT Wesly INDIVIDUEEL MAST

    8 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MAST

    9 ARNOUTS Tom INDIVIDUEEL MAST

    10 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL MAST

    16 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE MAST
    1-RITA4483.JPG
                                          Podium Amateurs en Masters A.
    1-RITA4480.JPG
    1-RITA4461.JPG
                          Aankomst van winnaar Amateurs met Kristof Cop.
    1-RITA4473.JPG
    1-RITA4467.JPG
    1-RITA4263.JPG
                        Start van de Amateurs en Masters te Meer-Hoogstraten.
    1-RITA4396.JPG


    Masters B - deelnemers: 9

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    3 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    6 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    7 VERVOORT Hans DAGPAS

    8 LEAERTS Hans DAGPAS

    9 HERRYGERS Patrik DAGPAS
    1-RITA4252.JPG
    Podium Masters B met winnaar Arne Daelmans, Wim Jansen en Benny Van Staeyen.
    1-RITA4250.JPG
    1-RITA4221.JPG
                                  Aankomst van winnaar Arne Daelmans.

     

    Masters C - deelnemers: 26

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 BOONSTRA Johan NED CYCLE SPORT GRONINGEN

    4 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 VERELST Rudolf INDIVIDUEEL

    6 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    7 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    10 BOSMANS Chris INDIVIDUEEL
    1-RITA4259.JPG
    Podium Masters C met winnaar Guido Verhaegen, Dirk Mertens en Johan Boonstra.
    1-RITA4254.JPG
    1-RITA4224.JPG
                                   Aankomst van winnaar Guido Verhaegen.
    1-RITA4212.JPG

     

    Masters D - deelnemers: 4

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 LIEVENS Eduard EC WALSHOUTEM

    3 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    4 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-01-2016 om 15:06 geschreven door kenny


    23-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/01/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 23/01/2016
    MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 40

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

    2 CANT Kevin ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    3 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

    4 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

    5 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    6 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    7 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM U23

    8 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99 U23

    9 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE

    10 TIELEN Dario INDIVIDUEEL U23

    14 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

     

    23/01/2016 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 58

    1 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    2 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    4 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    7 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 DEWULF Maxim MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    54 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    Juniores - deelnemers: 43

    1 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    2 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    3 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    4 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 SERRÉ Stef YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    8 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 TIBACKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    23 DE ROP Michiel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.


    Dames Jeugd - deelnemers: 13

    1 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    3 ANTHONISSEN Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    5 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    6 BEECKMANS Sara KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    7 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    8 VANWUNSEL Lara LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    10 CRABBE Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

    12 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    Dames - deelnemers: 9

    1 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 MASSAGÉ Birgit KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    3 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    5 GREEFS Kelly NODRUGS HEROES FLANDERS

    6 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 DE KEULENAER Karen INDIVIDUEEL

    8 WERNERS Britta GER RSC WESTFALIA STROKHOVEL

    9 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    23/01/2016 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/ Masters A - deelnemers: 23

    1 COP Kristof DAGPAS

    2 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMA

    3 VEYT Bart DAGPAS

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MAST

    5 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL AMA

    6 WELLENS Geert DAGPAS

    7 KINT Wesly INDIVIDUEEL MAST

    8 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MAST

    9 ARNOUTS Tom INDIVIDUEEL MAST

    10 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL MAST

    16 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE MAST


    Masters B - deelnemers: 9

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    3 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    6 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    7 VERVOORT Hans DAGPAS

    8 LEAERTS Hans DAGPAS

    9 HERRYGERS Patrik DAGPAS

     

    Masters C - deelnemers: 26

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 BOONSTRA Johan NED CYCLE SPORT GRONINGEN

    4 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 VERELST Rudolf INDIVIDUEEL

    6 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    7 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    10 BOSMANS Chris INDIVIDUEEL

     

    Masters D - deelnemers: 4

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 LIEVENS Eduard EC WALSHOUTEM

    3 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    4 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER

    23-01-2016 om 17:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/01/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 23/01/2016
    WAREGEM (W) - Veldrijden Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 28

    1 CEULEMANS Niels K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 DE SMET Matteo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 BELLON Damon CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VAN DER HEYDEN Dario C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 VAN DEN MEERSSCHE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    13 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 28

    1 KUYPERS Milan KVC NOORDZEEMEEUW

    2 VAN NIEUWENHUYSE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    3 DHOOGE Thibau TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    5 VANDERLINDEN Lukas LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    14 jaar - deelnemers: 34

    1 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99

    2 DECLERCK Jelle VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 CEULEMANS Michiel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VANDERSTEEN Jarne TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM

    23 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 3

    1  DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW

    3 FEYS Malaika SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 3

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 3

    1 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM

    23-01-2016 om 17:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/01/2016

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 23/01/2016
    AVS ASP-NIEUW-JUN (+ BVB NIEUW-JUN) (O) - Piste - Omnium

    Aantal deelnemers:

    23-01-2016 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!