.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/01/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 17/01/2016
    LIGNIERES-EN-BERRY (Fra) - Men Elite – Wereldbeker UCI

    Aantal deelnemers: 59

    1-Mathieu Van der Poel (Ned)

    2-Wout Van Aert  +13”

    3-Lars Van der Haar (Ned)  +17”

    4-Kevin Pauwels  +45”

    5-Tom Meeusen  +56”

    6-Laurens Sweeck  +01’01”

    7-Sven Nys  +01’03”

    8-Gianni Vermeersch  +01’10”

    9-Clément Venturini (Fra)  +01’10”

    10-Michaël Vanthourenhout  +01’26”

    11-Toon Aerts  +01’42”

    12-Tim Merlier  +01’57”

    15-Jim Aernouts  +02’20”

    16-Klaas Vantornout  +02’31”

    17-Diether Sweeck  +02’36”

    19-Dieter Vanthourenhout  +02’45”

    24-Vincent Baestaens  +03’13”


    17/01/2016 LIGNIERES-EN-BERRY (Fra)Beloften U23 – Wereldbeker UCI

    Aantal deelnemers: 34

    1-Eli ISERBYT-Young Telenet Fidea

    2-Quinten HERMANS-Telenet-Fidea  + 8"

    3-Joris NIEUWENHUIS (Ned)-Rabobank Development Team  + 19"

    4-Daan HOEYBERGHS-BKCP-Corendon  + 25"

    5-Adam TOUPALIK (Tsj)-BKCP-Corendon  + 27"

    6-Daan SOETE-Telenet-Fidea  + 49"

    7-Clement RUSSO (Fra)-Selectie – Frankrijk  + 57"

    8-Yannick PEETERS-Vastgoedservice-Golden Palace  + 1'04"

    9-Gioele BERTOLINI (Ita)-Selectie – Italië  + 1'09"

    10-Martijn BUDDING (Ned)-Rabobank Development Team + 1'22"

    16-Nicolas CLEPPE-Telenet-Fidea  + 1'40"

    19-Thijs AERTS-Telenet-Fidea  + 1'56"

    17/01/2016
    LIGNIERES-EN-BERRY (Fra) – Dames Elite – Wereldbeker UCI

    Aantal deelnemers: 47

    1-Sanne CANT-Enertherm-BCKP

    2-Ellen VAN LOY-Young Telenet Fidea  + 21"

    3-Eva LECHNER (Ita)-Selectie – Italië  + 24"

    4-Caroline MANI (Fra)-Selectie – Frankrijk  + 43"

    5-Kaitlin ANTONNEAU (VS)-Twenty 16 p/b Sho-Air  + 49"

    6-Sophie DE BOER (Ned)-Parkhotel Valkenburg CT  + 55"

    7-Helen WYMAN (GBr)-Selectie - Groot-Brittanië  + 1'07"

    8-Pavla HAVLIKOVA (Tsj)-Selectie – Tsjechië  + 1'15"

    9-Joyce VANDERBEKEN-WT Decock-Vandekerckhove  + 1'20"

    10-Nikki HARRIS (GBr)-Selectie - Groot-Brittanië  + 1'23"

    13-Femke VAN DEN DRIESSCHE-Kempens Cyclingteam vzw  + 1'44"

    20-Laura VERDONSCHOT-Cyclocross Vorselaar  + 2'50"

    21-Karen VERHESTRAETEN-Kempens Cyclingteam vzw  + 2'57"

    22-Loes SELS-Young Telenet Fidea  + 3'01"

     

    17/01/2016 LIGNIERES-EN-BERRY (Fra)Juniores – Wereldbeker UCI

    Aantal deelnemers: 39

    1-Mitch GROOT (Ned)-Vistamedia Hamme

    2-Jakob DORIGONI (Ita)-Selectie – Italië  + 10"

    3-Mickael CRISPIN (Fra)-Selectie - Frankrijk

    4-Tanguy TURGIS (Fra)-Selectie – Frankrijk  + 17"

    5-Thijs WOLSINK (Ned)-Vistamedia Hamme  + 37"

    6-Matthieu LEGRAND (Fra)-Selectie – Frankrijk  + 38"

    7-Kevin KUHN (Zwi)-Selectie - Zwitserland

    8-Simon LEPOITTEVIN (Fra)-DUBOST-Selectie – Frankrijk  + 41"

    9-Antoine BENOIST (Fra)-Selectie – Frankrijk  + 42"

    10-Alessio DHOORE-Young Telenet Fidea  + 43"

    13-Seppe ROMBOUTS-Kon. Balen BC vzw  + 50"

    14-Florian VERMEERSCH-Vistamedia Hamme  + 51"

    15-Toon VANDEBOSCH-Enertherm-BCKP  + 52"

    16-Jappe JASPERS-Vistamedia Hamme  + 1'02"

    19-Jari DE CLERCQ-Van Assche - Alpha Motorhomes  + 1'22"

    26-Victor VANDEBOSCH-Enertherm-BCKP  + 2'19"

    17-01-2016 om 18:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 2016

                               PLOEGVOORSTELLING

       PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    1-DSC01118.JPG 
                                           ASPIRANTEN

    1-RITA3839.JPG 1-RITA3843.JPG 1-RITA3845.JPG 1-RITA3847.JPG 1-RITA3849.JPG
            Quinten Dalving                 Sophie Tierolf             Fleur De Veirman         Fabrice De Veirman             Milan Keymolen
    1-RITA3855.JPG 1-RITA3859.JPG 1-RITA3865.JPG 1-RITA3873.JPG 1-RITA3885.JPG
          Nick Van Royen                 Jeff Van Pelt                    Jarno Redant                Brady Symoens                Manu Van Hove
    1-RITA3887.JPG 1-RITA3891.JPG 1-RITA3893.JPG 1-RITA3895.JPG 1-RITA3897.JPG
         Jado Bleyenberg           Senne D'Hollander            Thibau Colman              Reinoud Rottiers               Rune De Baere
    1-RITA3901.JPG
              Iljo Blansaer
    1-RITA3983.JPG

                                        MINIEMEN
    1-RITA3851.JPG 1-RITA3853.JPG 1-RITA3857.JPG 1-RITA3861.JPG 1-RITA3863.JPG
      Arne Mettepenningen        Edgard Clemminck       Torres Van Landeghem            Lentl Dalving                Emma Van Pelt
    1-RITA3867.JPG 1-RITA3875.JPG 1-RITA3879.JPG 1-RITA3881.JPG
       Senne Waterschoot            Senne De Wilde                Rune Bombeke                  Fons Laureys
    1-RITA3978.JPG

                                    NIEUWELINGEN
    1-RITA3841.JPG 1-RITA3877.JPG 1-RITA3903.JPG 1-RITA3923.JPG 1-RITA3925.JPG
            Ward Martens                   Kai Pauwels             Tristan Timmermans       Thomas Vercauteren             Branko Huys

    1-RITA3927.JPG 1-RITA3930.JPG 1-RITA3932.JPG 1-RITA3934.JPG 1-RITA3940.JPG
         Wannes De Beer            Sybren Van Houte                Arjan Poleij                Ben De Praetere          Sven Van Bastelaere
    1-RITA3954.JPG 1-RITA3956.JPG 1-RITA3967.JPG 1-RITA3969.JPG
         Wouter Hopmans          Gregory Schelfhout           Brecht Goossens              Luka De Wilde 
    1-RITA3991.JPG

                                         DAMES
    1-RITA3936.JPG 1-RITA3942.JPG 1-RITA3944.JPG 1-RITA3946.JPG 1-RITA3948.JPG
            Marjon Claus           Brenda Van Goethem   Luca Van Den Bossche          Lotte Rotman                    Lize Struyf
    1-RITA4005.JPG

                                      JUNIORES
    1-RITA3905.JPG 1-RITA3907.JPG 1-RITA3909.JPG 1-RITA3915.JPG 1-RITA3938.JPG
        Timon Van Hooste        Vincent Van Damme           Carl Bosman                  Jarno Zuidweg           Gerben Van Houte
    1-RITA3952.JPG 1-RITA3959.JPG 1-RITA3961.JPG 1-RITA3963.JPG 1-RITA3965.JPG
       Quinten Helsemans            Jonas Matthys                    Jari Wante                 Jari Clauwaert                Stijn De Bock
    1-RITA3997.JPG

                                     BELOFTEN
    1-RITA3869.JPG 1-RITA3871.JPG 1-RITA3883.JPG 1-RITA3889.JPG 1-RITA3899.JPG
       Robin Verschueren              Glenn Marin       Mathias Van Den Branden          Joran Meys                  Jeffrey Cools
    1-RITA3911.JPG 1-RITA3913.JPG 1-RITA3917.JPG 1-RITA3919.JPG 1-RITA3921.JPG
         Wouter Smagghe           Rein De Beelde                  Jef Maes                   Jordy De Raeve            Bradley Symoens
    1-RITA4012.JPG


    1-RITA3973.JPG


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-01-2016 om 11:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/01/2016

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zondag 17/01/2016
    GENT (O) - Piste - Omnium

    Aantal deelnemers:

    17-01-2016 om 11:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/01/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 16/01/2016
    ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Mathieu van der Poel (Ned)

    2.Rob Peeters op 1'12"

    3.Diether Sweeck  1'15"

    4.Jan Denuwelaere  1'16"

    5.Klaas Vantornout  2'09"

    6.Joeri Adams  2'15"

    7.Sven Nys  2'35"

    8.Berne Vankeirsbilck  2'46"

    9.Thijs van Amerongen (Ned)  2'50"

    10.Vinnie Braet  3'36"
     

    16/01/2016 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Dames - UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 29

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 KAPTHEIJNS Maud NED VORSELAAR-AA DRINK KALAS TEAM

    4 VERHESTRAETEN Karen INDIVIDUEEL

    5 BOSCHKER Julia NED Merida Bassa biking team

    6 BAUWENS Cindy MORGAN BLUE C.T. VZW

    7 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    8 DELHAYE Pauline FRA QUICK MTB RACING TEAM

    9 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    10 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW

    18 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    16/01/2016 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 36

    1 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    3 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    6 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    7 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 AGTERBERG Kyle NED G.W.C. DE ADELAAR

    10 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    14 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    16 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    22 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    16/01/2016 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 42

    1 ROUILLER Loris SUI VC Echallens

    2 KOPECKY Tomas NED LRTV Swift

    3 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    4 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    5 TULETT Ben GBR BEELINE GENERATE

    6 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    7 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VAN DEN BROECK Arno ENERTHERM-BKCP

    9 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 FERDINANDE Anton INDIVIDUEEL


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 6

    1 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 ALLART Oceane FRA CV LIEVINOIS

    6 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    17-01-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    16-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/01/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 10°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David KOP 2015-2016.jpg 

         Nicky David


    Zaterdag 16/01/2016 NIEUWRODE (B) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores - deelnemers: 24

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 TIBACKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99

    5 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    6 SERRÉ Stef YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 MORTIER Diede SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 37

    1 CORTJENS Ryan ENERTHERM-BKCP

    2 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    3 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    5 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    6 DEJONGHE Len ENERTHERM-BKCP

    7 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT


    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    2 CRABBE Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 ANTHONISSEN Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BROECK Yellise BMX DENNENTEAM

     

    16/01/2016 NIEUWRODE (B) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap

    Amateurs/Masters A - PK - deelnemers: 15

    1 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMA

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MAST

    3 BAJOREK Michel TRAINING PLUS RACING TEAM MAST

    4 WILLEMS Jurgen INDIVIDUEEL MAST

    5 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEEL AMA

    6 ARNOUTS Tom INDIVIDUEEL MAST

    7 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL AMA

    8 VAN KERCKHOVEN Koen DAGPAS MAST

    9 ALLEN Tim GBR INDIVIDUEEL AMA

    10 SCHEPENS Nils K.V.C. DEINZE VZW AMA

     

    Masters B - PK - deelnemers: 7

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    3 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    4 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    6 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 SPIRITUS Mario DAGPAS

     

    Masters C - PK - deelnemers: 16

    1 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    2 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    3 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 VERELST Rudolf INDIVIDUEEL

    6 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    7 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    8 KOCKAERTS Hubert CYCLING TEAM ZEMST VZW

    9 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    10 VERDEYEN Jos INDIVIDUEEL

     

    Masters D - PK - deelnemers: 1

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    16-01-2016 om 17:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/01/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 16/01/2016
    NIEUWRODE (B) - Veldrijden Aspiranten - Prov. kampioenschap


    12 jaar - deelnemers: 22

    1 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    2 HEULENS Sem W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 VAN DER HEYDEN Dario C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 THOMAS Tibo W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 CEULEMANS Niels K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    13 jaar - deelnemers: 29

    1 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    2 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 DHOOGE Thibau TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 LEYMAN Tibo ASFRA RACING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 38

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    3 BELMANS Lennert W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99

    5 DE BOCK Rune C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    28 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 1

    1 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 3

    1 HERBOTS Quilla ACROG - BALEN BC

    2 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 1

    1 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    16-01-2016 om 17:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 16/01/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Jonathan Van Kerckhove vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 aan Het Wijnhuis thv 't Ster te St.Niklaas 11 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.
    Bij het vertrek 4°C en nergens geen wateroverlast op de wegen en dus konden we in zeer gunstige en droge omstandigheden de duurtraining afwerken.
    Onze kopmannen van de dag waren 'Hedwig Van Landeghem' en 'Kenny Goossens' die 3/4 van de duurtraining voor hun rekening namen aan egaal tempo met af en toe wat opdrijven van de snelheid. De afstand bedroeg 92,5 Km en het gemiddelde kwam uit op 33,5 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 120 Km.

    Reden mee vandaag : Hedwig Van Landeghem , Kristof Wielfaert , Thomas D'Hooge , Jonathan Van Kerckhove , Jimmy Segers , Tommy Van Osselaer , Kenny Goossens , William Despeels , Pascal Brack , renner Rudyco en Kenny Janssens.

    16-01-2016 om 17:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 2016 !!!
    Ploegvoorstelling Rudyco 2016 1.jpg

    Bron: Luc Rooms
    Namens het Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    16-01-2016 om 15:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WTC VRASENE 2016
    WTC Vrasene 2016.jpg
    Bron: Johan Apers

    16-01-2016 om 15:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/01/2016

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 16/01/2016
    GENT (BVB NIEUW.-JUNIOR) (O) - Piste - BVB-meeting - zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    16-01-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    13-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 13/01/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en William Despeels vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 19 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Juist voor het vertrek een stevige regenbui en dus konden we droog vertrekken maar ter hoogte van St.Gillis-Waas kregen we dan toch nog een bui over ons. De wind nog steeds alert aanwezig zorgde dat er vooraan regelmatig werd gewisseld maar toch werd de midweek duurtraining aan een mooi winters tempo afgewerkt. De afstand bedroeg 75 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 km, het gemiddelde was goed voor 32 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Sander De Pestel , Kristoff Heyns , Alexander De Keersmaeker , Rudy Serverius , Adrien Maes , Patrick Deyaert , Hugo Martens , William Despeels , Ludwig De Bock , Tommy Van Osselaer , Glenn Van Hautekerke , Michael Van De Casteele , Dirk Bryssinckx , Walter Meseure , Dirk Heyrman , Pascal Brack , Patrick Van Der Vekens , Dr.Frank De Winter en Kenny Janssens.

    13-01-2016 om 18:54 geschreven door kenny


    12-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE OTEGEM VAN MAANDAG 11/01/2016

    FOTO'S VELDRIJDEN TE OTEGEM VAN MAANDAG 11/01/2016     


    Maandag 11/01/2016 OTEGEM (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 53

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP-CORENDON

    2 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    5 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 VAN DER POEL David NED BKCP-CORENDON

    8 PEETERS Rob CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    15 ADAMS Joeri CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ELITE

    35 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    39 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    44 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE
    1-RITA3711.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Mathieu Van Der Poel, Michael Vanthourenhout
    en Kevin Pauwels.
    1-RITA3706.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Mathieu Van Der Poel, Michael Vanthourenhout
    en Kevin Pauwels.
    1-RITA3690.JPG
    Podium Kampioenschap van West Vlaanderen met winnaar Michael Vanthourenhout,
    Klaas Vantornout en Dieter Vanthourenhout.
    1-RITA3671.JPG
                               Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    1-RITA3447.JPG
                                                          Laurens Sweeck
    1-RITA3384.JPG
    1-RITA3316.JPG
                                                            Sven Nys
    1-RITA3309.JPG
    1-RITA3230.JPG
                                                Mathieu Van Der Poel
    1-RITA3232.JPG
                                                   Michael Vanthourenhout
    1-RITA3592.JPG
                                                          Bart Hofman
    1-RITA3561.JPG
    1-RITA3411.JPG
    1-RITA3197.JPG
    1-RITA3189.JPG
                                       Start van de Men Elite te Otegem.
    1-RITA3147.JPG

     

    11/01/2016 OTEGEM (W) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 22

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    5 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED VORSELAAR-AA DRINK KALAS TEAM

    7 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VAN DEN HOEK Bianca NED RIJWIELPALEIS BILTHOVEN

    9 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 BAUWENS Cindy MORGAN BLUE C.T. VZW

    19 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    1-RITA3129.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Jolien Verschueren, Christine Majerus en
    Ellen Van Loy.
    1-RITA3125.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Jolien Verschueren, Christine Majerus en
    Ellen Van Loy.
    1-RITA3138.JPG
    1-RITA3097.JPG
                                      Aankomst van winnares Jolien Verschueren.
    1-RITA3095.JPG
                                Aankomst van winnares Jolien Verschueren.
    1-RITA3112.JPG
    1-RITA2910.JPG
                                                        Jolien Verschueren
    1-RITA2898.JPG
                                     Start van de Dames Elite te Otegem.
    1-RITA2884.JPG





    1-RITA2868.JPG
    Podium Gentlemen met winnaar Kendric Van Grembergen, Mario Lammens en Bryan Vispoel

    1-RITA2857.JPG
              Aankomst van winnaar Gentlemen Kendric Van Grembergen.

    1-RITA2739.JPG

    1-RITA2718.JPG
                               Start van de Gentlemenreeks te Otegem.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-01-2016 om 13:24 geschreven door kenny


    11-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/01/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Maandag 11/01/2016
    OTEGEM (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 53

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP-CORENDON

    2 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    5 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 VAN DER POEL David NED BKCP-CORENDON

    8 PEETERS Rob CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    15 ADAMS Joeri CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ELITE

    35 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    39 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    44 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE

     

    11/01/2016 OTEGEM (W) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 22

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    5 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED VORSELAAR-AA DRINK KALAS TEAM

    7 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VAN DEN HOEK Bianca NED RIJWIELPALEIS BILTHOVEN

    9 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 BAUWENS Cindy MORGAN BLUE C.T. VZW

    19 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    11-01-2016 om 16:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BK VELDRIJDEN TE LILLE VAN ZONDAG 10/01/2016

    FOTO'S BK VELDRIJDEN TE LILLE VAN ZONDAG 10/01/2016     


    Zondag 10/01/2016 BK LILLE (A) - Veldrijden Men Elite - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 46

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    3 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    4 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 BAESTAENS Vincent BKCP-CORENDON

    7 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    13 ADAMS Joeri CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ELITE

    16 DENUWELAERE Jan CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ELITE

    17 CANT Kevin ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    23 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    32 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE

    38 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    39 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - VERTRONICS CT ELITE
    1-RITA2696.JPG
    Podium BK Men Elite met winnaar Wout Van Aert, Laurens Sweeck en Sven Nys.
    1-RITA2633.JPG
                        Aankomst van nieuw Belgisch Kampioen Wout Van Aert.
    1-RITA2629.JPG
                                     Aankomst van winnaar Wout Van Aert.
    1-RITA2685.JPG
    Podium BK Elite z.c. met winnaar Joeri Adams, Jan Denuwelaere en Kevin Cant.
    1-RITA2661.JPG
                                  Aankomst van winnaar Elite z.c. Joeri Adams.
    1-RITA2551.JPG
                                                     Bart Hofman
    1-RITA2298.JPG
    1-RITA2151.JPG
    1-RITA2147.JPG
    1-RITA2105.JPG
    1-RITA2077.JPG
    1-RITA2071.JPG
    1-RITA2062.JPG
    1-RITA2056.JPG 
                            De Men Elite meteen na het vertrek te Lille.
    1-RITA2438.JPG

     

    10/01/2016 BK LILLE (A) - Veldrijden U23 - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 48

    1 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON

    5 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 VAN TICHELT Yorben MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 CALUWE Stijn BKCP-CORENDON

    9 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 MERLIER Braam TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
    1-RITA1220.JPG
    Podium BK Beloften met winnaar Thijs Aerts, Daan Soete en Quinten Hermans.
    1-RITA1209.JPG
    Podium BK Beloften met winnaar Thijs Aerts, Daan Soete en Quinten Hermans.
    1-RITA1131.JPG
              Aankomst van de Belgische Kampioen bij de Beloften Thijs Aerts.
    1-RITA1117.JPG
    1-RITA1072.JPG
    1-RITA1027.JPG
    1-RITA0980.JPG
    1-RITA0962.JPG
    1-RITA0901.JPG
    1-RITA0897.JPG
                                        Start van het BK Beloften te Lille



     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-01-2016 om 16:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BK VELDRIJDEN TE LILLE VAN ZONDAG 10/01/2016

    FOTO'S BK VELDRIJDEN TE LILLE VAN ZONDAG 10/01/2016     


    Zondag 10/01/2016 BK LILLE (A) - Veldrijden Dames - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 27

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 MICHIELS Githa VERSLUYS TEAMUMTB

    8 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 NOBUS Anja TRUST MTB TEAM VZW

    10 BAUWENS Cindy MORGAN BLUE C.T. VZW

    12 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    26 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
    1-RITA2013.JPG
    Podium BK Dames Elite met winnaar Sanne Cant, Ellen Van Loy en Loes Sels.
    1-RITA1982.JPG
    Podium BK Dames Elite met winnares Sanne Cant, Ellen Van Loy en Loes Sels.
    1-RITA1523.JPG
    1-RITA1402.JPG
    1-RITA1309.JPG
                                          Meg De Bruyne uit Hamme.
    1-RITA1292.JPG
    1-RITA1270.JPG
    1-RITA1263.JPG
    1-RITA1253.JPG

     

    10/01/2016 BK LILLE (A) - Veldrijden Dames Jeugd - Belgisch Kampioenschap

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 13

    1 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 ANTHONISSEN Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    7 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    10 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
    1-RITA1700.JPG
    Podium BK Dames Nieuwelingen met winnares Tess Van Loy, Shari Bossuyt en
    Tessa Zwaenepoel.


    Dames Juniores deelnemers: 11

    1 HEYNS Joyce ACROG - BALEN BC

    2 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    4 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    5 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    6 VAN WUNSEL Lara LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    8 BEECKMANS Sara KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    9 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST
    1-RITA1780.JPG
    Podium BK Dames Juniores met winnares Joyce Heyns, Jara Noël en Marthe Truyen.

     

    Dames U23 - deelnemers: 8

    1 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    2 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    3 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    4 FRANCK Alicia ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    6 PALM Eva Maria TEAM KOGA LADIES PROTECTIVE FACHKLINIK DR HERZOG

    7 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS
    1-RITA1850.JPG
    Podium BK Dames Beloften met winnares Femke Van Den Driessche, Laura Verdonschot
    en Shana Maes.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-01-2016 om 16:34 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!