Zondag 03/01/2016 LEUVEN (B) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´
Aantal deelnemers: 35
1 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM
2 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3 BAESTAENS Vincent BKCP-POWERPLUS
4 TARAMARCAZ Julien SUI ERA REAL ESTATE - MURPROTEC
5 ISERBYT Eli TELENET FIDEA CYCLING TEAM
6 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM
7 SIMUNEK Radomir CZE ERA REAL ESTATE-MURPROTEC
8 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
9 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM
10 DENUWELAERE Jan CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
25 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM
03/01/2016 LOKEREN (O) - Veldrijden form. B - 60´
Aantal deelnemers: 47
1 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX TARTELETTO U23
2 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE
3 CALUWE Stijn BKCP-CORENDON U23
4 VANKEIRSBILCK Berne TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23
5 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE
6 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE
7 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX TARTELETTO ELITE
8 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23
9 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE
10 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMU23
16 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - VERTRONICS CT ELITE
19 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE
32 GOOSSENS Kenny CIBEL-CEBON ELITE
03/01/2016 LEUVEN (B) - Veldrijden Dames UCI - 40´
Aantal deelnemers: 33
1 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM
2 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP
3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - NODRUGS
5 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
6 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
7 STULTIENS Sabrina NED TEAM LIV-PLANTUR
8 MAJERUS Christine LUX Boels Dolmans Cycling Team
9 DYCK Mical CAN NAKED FACTORY RACING
10 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
25 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS
03/01/2016 LEUVEN (B) - Veldrijden Juniors UCI - 40´
Aantal deelnemers: 34
1 DHOORE Alessio ACROG - BALEN BC
2 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP
3 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP
4 JASPERS Jappe ENERTHERM-BKCP
5 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
6 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA
7 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT
8 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
9 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT
10 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC
12 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT
20 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
03/01/2016 LEUVEN (B) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´
Nieuwelingen - deelnemers: 35
1 VAN DEN BROECK Arno ENERTHERM-BKCP
2 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP
3 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT
4 VALOGNES Thibault FRA UC BRICQUEBEC
5 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT
6 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT
7 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
8 DEJONGHE Len ENERTHERM-BKCP
9 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D
10 HYON Francois FRA ETOILE CYCLISTE FUMACIENNE
Dames Nieuwelingen - deelnemers: 3
1 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
2 CRABBE Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN
3 ALLART Oceane FRA LIEVIN
|