.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE BALEGEM VAN ZONDAG 27/12/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN TE BALEGEM VAN ZONDAG 27/12/2015     


    Zondag 27/12/2015 BALEGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 40

    1 VANKEIRSBILCK Berne TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

    2 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

    3 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM ELITE

    4 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    5 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    6 VAN COMPERNOLLE Kenneth COLBA SUPERANO HAM ELITE

    7 GYS Jens AA-DRINK-KALAS TEAM ELITE

    8 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW ELITE

    9 BRAET Vinnie COLBA SUPERANO HAM ELITE

    10 VANDENHEEDE Brecht VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

    16 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT ELITE

    18 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - VERTRONICS CT ELITE

    20 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE
    1-RITA9461.JPG
     Winnaar Beloften Berne Vankeirsbilck en winnaar Elite z.c. Angelo De Clercq.
    1-RITA9476.JPG
                       Winnaar Beloften Berne Vankeirsbilck met de supporters.
    1-RITA9443.JPG
                          Aankomst van winnaar Beloften Berne Vankeirsbilck.
    1-RITA9447.JPG
                          Aankomst van winnaar Elite z.c. Angelo De Clercq.
    1-RITA9099.JPG
    1-RITA9097.JPG
    1-RITA9094.JPG
    1-RITA9082.JPG
    1-RITA9070.JPG

     

    Zondag 27/12/2015 BALEGEM (O) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 29

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    4 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    5 LAROY Bjarne LARES-DOLTCINI CT

    6 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 MEULEMANS Lennert DCM CYCLING TEAM

    10 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST
    1-RITA8885.JPG
    Winnaar 1°jaars Nieuwelingen, winnares Meisjes Tine Vandenheede en winnaar
    Nieuwelingen Vito Braet.

    1-RITA8868.JPG
                                 Aankomst winnaar Nieuwelingen Vito Braet.
    1-RITA8874.JPG
                              Aankomst winnaar 1°jaars Nieuwelingen.
    1-RITA8747.JPG
    1-RITA8736.JPG

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 3

    1 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VANDERMEULEN Bo VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST
    1-RITA8870.JPG
                                       Winnaar Meisjes Tine Vandenheede.

     

    Juniores - deelnemers: 14

    1 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VAN DE MEULEBROECKE Glenn ASFRA RACING TEAM

    8 DE VEIRMAN Jesse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 CHRISTIAENS Thijs MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
    1-RITA9056.JPG
          Winnaar Juniores Diederik Pemen en winnares Dames Aurelie Vermeir.
    1-RITA9041.JPG
                             Aankomst van winnaar Juniores Diederik Pemen.
    1-RITA8894.JPG

     

    Dames Elite - deelnemers: 6

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 VAN TICHELT Ynske DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA9048.JPG
                                Aankomst van winnares Dames Aurelie Vermeir






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-12-2015 om 19:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE BALEGEM VAN ZONDAG 27/12/2015

    FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE BALEGEM VAN ZONDAG 27/12/2015     


    Zondag 27/12/2015 BALEGEM (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs en Masters A - deelnemers: 27

    1 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMAT

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    3 VEYT Bart DAGPAS MASTA

    4 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    5 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    6 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL AMAT

    7 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    8 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM AMAT

    9 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    10 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    16 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT
    1-RITA8729.JPG
     Winnaar Amateurs Korneel De Viaene en winnaar Masters A Patrick Bassez.
    1-RITA8707.JPG
                             Aankomst van winnaar Amateurs Korneel De Viaene.
    1-RITA8710.JPG
                           Aankomst van winnaar Masters A Patrick Bassez.
    1-RITA8582.JPG
                                                      Korneel De Viaene
    1-RITA8524.JPG
    1-RITA8502.JPG


    Masters B - deelnemers: 19

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 ALEXANDER Daniel GBR ZAPNAT.COM

    4 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    7 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    8 DE SMET Andy INDIVIDUEEL

    9 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    10 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
    1-RITA8494.JPG
    Winnaar Masters C Guido Verhaegen, winnaar Masters D Daniel Van Oosterwyck
    en winnaar Masters B Stefan Nerinckx.

    1-RITA8451.JPG
                             Aankomst van winnaar Masters B Stefan Nerinckx.
    1-RITA8257.JPG
                                         Benny De Bock uit Eksaarde.

     

    Masters C - deelnemers: 21

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    7 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM
    1-RITA8454.JPG
                        Aankomst van winnaar Masters C Guido Verhaegen.


    Masters D - deelnemers: 7

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    7 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL
    1-RITA8489.JPG
                    Aankomst van winnaar Masters D Daniel Van Oosterwyck.


     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-12-2015 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 
    27/12/2015 DIEGEM (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 58

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP-CORENDON

    2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    4 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    6 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    7 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 WALSLEBEN Philipp GER BKCP-CORENDON

    10 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    44 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    27/12/2015 DIEGEM (B) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 65

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON

    3 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    4 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 OWEN Logan USA

    8 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    9 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    21 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    44 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL


    27/12/2015 BALEGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 40

    1 VANKEIRSBILCK Berne TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT U23

    2 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

    3 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM ELITE

    4 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    5 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    6 VAN COMPERNOLLE Kenneth COLBA SUPERANO HAM ELITE

    7 GYS Jens AA-DRINK-KALAS TEAM ELITE

    8 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW ELITE

    9 BRAET Vinnie COLBA SUPERANO HAM ELITE

    10 VANDENHEEDE Brecht VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

    16 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT ELITE

    18 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - VERTRONICS CT ELITE

    20 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE


    27/12/2015
    DIEGEM (B) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 63

    1 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    3 LECHNER Eva ITA TEAM COLNAGO SUDTIROL

    4 WYMAN Helen GBR MATRIX FITNESS VULPINE

    5 STULTIENS Sabrina NED UCI

    6 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    7 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    50 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    27/12/2015 DIEGEM (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 68

    1 JASPERS Jappe ENERTHERM-BKCP

    2 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    3 PETROV Spencer USA CXNETRACING

    4 HECHT Gage USA ALPHA BICYCLES CO./SUBARU

    5 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    6 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    7 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER

    8 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 WOLSINK Thijs NED LARES-DOLTCINI CT

    29 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    40 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    27-12-2015 om 19:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 27/12/2015
    JABBEKE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 20

    1 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    2 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    3 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN ASSCHE Bert VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    9 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 27

    1 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    2 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    3 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    5 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    6 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 DEJAEGHER Jasper PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    8 WYSEURE Joran KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9 SANTY Arne WIELERTEAM IEPER

    10 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM


    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

     

    Dames Elite - deelnemers: 2

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VAN DEN STEEN Kim AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM


    27/12/2015
    SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 12

    1 VLIEGEN Pieter-jan OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    2 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 MORTIER Diede SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 GABRIËLS Senne DCM CYCLING TEAM

    7 ARNOETS Yoran VZW DE DEMERSPURTERS

    8 GIELEN Jasper ACROG - BALEN BC

    9 THONNON Bas SPORT EN MOEDIG GENK

    10 BELLENS Lennert CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 26

    1 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    2 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99

    3 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    4 CORTJENS Ryan ENERTHERM-BKCP ASP

    5 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99

    7 BERVOETS Michael LENSWORLD CYCLING TEAM ASP

    8 JORDENS Jarno KALAS CYCLING TEAM 99

    9 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. ASP

    10 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99 ASP

    27-12-2015 om 19:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 27/12/2015
    BALEGEM (O) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 29

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    4 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    5 LAROY Bjarne LARES-DOLTCINI CT

    6 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 MEULEMANS Lennert DCM CYCLING TEAM

    10 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 3

    1 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VANDERMEULEN Bo VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST

     

    Juniores - deelnemers: 14

    1 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VAN DE MEULEBROECKE Glenn ASFRA RACING TEAM

    8 DE VEIRMAN Jesse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 CHRISTIAENS Thijs MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    Dames Elite - deelnemers: 6

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 VAN TICHELT Ynske DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    27/12/2015
    BALEGEM (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs en Masters A - deelnemers: 27

    1 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMAT

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    3 VEYT Bart DAGPAS MASTA

    4 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    5 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    6 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL AMAT

    7 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    8 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM AMAT

    9 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    10 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    16 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT


    Masters B - deelnemers: 19

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 ALEXANDER Daniel GBR ZAPNAT.COM

    4 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    7 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    8 DE SMET Andy INDIVIDUEEL

    9 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    10 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

     

    Masters C - deelnemers: 21

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    7 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM


    Masters D - deelnemers: 7

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    7 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    27-12-2015 om 19:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 27/12/2015 LIPPELO-ST. AMANDS (A) - Veldrijden Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 18

    1 DE MOYER Kenay JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 HEULENS Sem DCM CYCLING TEAM

    3 DOCKX Aaron W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 VANSCHOONBEEK Ferre LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 STOELS Rinte WK NOORD-WEST-BRABANT


    13 jaar - deelnemers: 18

    1 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 DIELS Noa ACROG - BALEN BC

    3 LEYMAN Tibo ASFRA RACING TEAM

    4 VAN DER WILT Jorben WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 VANDERLINDEN Lukas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 18

    1 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    2 LAERMANS Tommy DCM CYCLING TEAM

    3 DE RIJCK Nando KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VAN DE PUTTE Victor KALAS CYCLING TEAM 99

    5 DELBAERE Ibe VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    7 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    27/12/2015 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Veldrijden Aspiranten - Prov. kampioenschap

     

    12 jaar - deelnemers: 19

    1 PETITHORY Vincent FRA DAGPAS

    2 GEUDENS Robbe ACROG - BALEN BC

    3 GROSEMANS Dries ACROG - BALEN BC

    4 VAN LAEKEN Nick ACROG - BALEN BC

    5 KONINCKX Bram KZLWC HEYLEN


    13 jaar - deelnemers: 20

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 BLOMMEN Brent ACROG - BALEN BC

    3 DEPUYDT Daan TREK-BIORACER MTB TEAM

    4 JAENEN Jelle OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    5 WUYTS Yannick VZW DE DEMERSPURTERS


    14 jaar - deelnemers: 18

    1 BAERS Arne LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 WIENEN Flore ACROG - BALEN BC

    3 LECERF William Junior VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VANDERAERDEN Wout GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN

    5 CLAES Jary ACROG - BALEN BC


    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 2

    1 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    2 GREENWOOD Chloe PEER BMX VZW

     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 3

    1 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 5

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 BELMANS Fien KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    5 SLEGERS Amber OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    27-12-2015 om 19:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 27/12/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Franky De Witte vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 31 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Opnieuw zeer zacht winterweer voor de tijd van het jaar en dus ideale omstandigheden voor de duurtraining op Zondag. Aan kopmannen geen gebrek zodat iedereen zijn steentje kon bijbrengen om het tempo egaal te houden. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 32,9 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Franky Wielandt , Modest Smet , Dirk Trogh , Eric Vermeulen , Alain Verbeke , Tommy Van Osselaer , Jori Van Steenberghen , Nicolas Vereecken , Glenn De Ridder , Steven Van Houte , Gerben Van Houte , Sybren Van Houte , Tom Verhulst , Lieven Van De Perre , Dirk Cleys , Luc Goossens , Adrien Maes , Franky De Witte , Rudy Thysman , Walter Meseure , Dirk Heyrman , Giovanni Van Drom , Kurt Van Raemdonck , Steven Verschelden , Patrick Deyaert , ????? en Kenny Janssens.

    27-12-2015 om 14:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/12/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zondag 27/12/2015
    BK IND.DISCIPLINES + BK PLOEGKOERS JUN & ELITE (O) - Piste - Belg. Kampioensch. - zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    27-12-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    26-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE BEERNEM VAN ZATERDAG 26/12/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN TE BEERNEM VAN ZATERDAG 26/12/2015     


    Zaterdag 26/12/2015 BEERNEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 31

    1 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    2 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    3 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW ELITE

    4 VAN COMPERNOLLE Kenneth COLBA SUPERANO HAM ELITE

    5 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

    6 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS – FCC ELITE

    7 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP U23

    8 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - VERTRONICS CT ELITE

    9 ALDERWEIRELD Robin CYCLING TEAM OOSTKUST U23

    10 VANDENHEEDE Brecht VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

    12 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE
    1-RITA8238.JPG  1-RITA8234.JPG
                            Hendrik Sweeck                          Podium Elite z.c. met winnaar Hendrik Sweeck, Steven De Decker en Kenneth
                                                                                Van Compernolle.

    1-RITA8197.JPG
                            Aankomst van winnaar Elite z.c. Hendrik Sweeck.
    1-RITA8244.JPG
    Podium Beloften met winnaar Nick Van De Kerckhove, Stefano Museeuw en
    Robin Alderweireld.

    1-RITA8205.JPG
                      Aankomst van winnaar Beloften Nick Van De Kerckhove.
    1-RITA8042.JPG
    1-RITA8022.JPG
    1-RITA7889.JPG


    Zaterdag 26/12/2015
    BEERNEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 27

    1 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    5 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 VAN DE MEULEBROECKE Glenn ASFRA RACING TEAM

    9 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    10 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    18 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    24 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    27 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA7875.JPG
    Podium Juniores met winnaar Arno Debeir, Fabio Verberckmoes en Kwinten Stuer.
    1-RITA7848.JPG
                               Aankomst van winnaar Juniores Arno Debeir.
    1-RITA7672.JPG


    Nieuwelingen - deelnemers: 38

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    3 VANDEPITTE Nathan FRA ALBI VELOSPORT

    4 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST ASP

    5 DEJAEGHER Jasper PATRICK DEVELOPMENT TEAM ASP

    6 MALEZSEWSKI Lukas KALAS CYCLING TEAM 99 ASP

    7 WYSEURE Joran KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW ASP

    8 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. ASP

    10 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS
    1-RITA7658.JPG
      Podium Nieuwelingen met winnaar Gerben Kuypers en Nathan Vandepitte.
    1-RITA7664.JPG
    Podium 1°jaars Nieuwelingen met winnaar Tjorven Vanparys, Jasper Dejaegher
    en Lukas Malezsewski.

    1-RITA7614.JPG
                       Aankomst van winnaar Nieuwelingen Gerben Kuypers.
    1-RITA7464.JPG


    Dames jeugd - deelnemers: 9

    1 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    3 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST

    8 VANDERMEULEN Bo VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 BOYES Ruby GBR DAGPAS
    1-RITA7669.JPG
    Podium Dames jeugd met winnares Jara Noël, Marthe Truyen en Laure Michels.
    1-RITA7646.JPG
                              Aankomst van winnares Dames jeugd Jara Noël.

     

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    4 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    8 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA7880.JPG
     Podium Dames met winnares Axelle Bellaert, Anja Geldhof en Mieke Deroo.
    1-RITA7866.JPG

                           Aankomst van winnares Dames Axelle Bellaert. 





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-12-2015 om 18:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE BEERNEM VAN ZATERDAG 26/12/2015

    FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE BEERNEM VAN
    ZATER
    DAG 26/12/2015
         


    Zaterdag 26/12/2015 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 27

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    2 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    4 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    5 VANDEKERCKHOVE Tim DAGPAS AMAT

    6 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMAT

    7 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    8 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    9 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    10 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL AMAT

    17 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    20 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT
    1-RITA7452.JPG
    Podium Masters A met winnaar Patrick Bassez, Steve Gruwier en Wesly Kint.
    1-RITA7457.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Laudelino Lammens, Bryan Vispoel en Tim Vandekerckhove.
    1-RITA7413.JPG
                              Aankomst van winnaar Masters A Patrick Bassez.
    1-RITA7418.JPG
                      Aankomst van winnaar Amateurs Gaudelino Lammens.
    1-RITA7368.JPG
    1-RITA7212.JPG
    1-RITA7211.JPG

     

    Masters B - deelnemers: 19

    1 RONDELEZ Björn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 ALEXANDER Daniel GBR DAGPAS

    6 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    9 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    10 DE NEVE Kristof DAGPAS
    1-RITA7195.JPG
            Podium Masters B met winnaar Björn Rondelez en Kris Verhooghe.
    1-RITA7160.JPG
                            Aankomst van winnaar Masters B Björn Rondelez.
    1-RITA7146.JPG

    1-RITA6924.JPG

    Masters C - deelnemers: 26

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    4 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    5 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VAN WAMBEKE Lucien BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    10 DE VOS Rony DAGPAS
    1-RITA7198.JPG
    Podium Masters C met winnaar Guido Verhaegen, Mario Lammens en Patrick Sluyts.
    1-RITA7169.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters C Guido Verhaegen.

     

    MASTERS D - deelnemers: 8

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE VOS Rony DAGPAS

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    7 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL
    1-RITA7202.JPG
    Podium Masters D met winnaar Daniel Van Oosterwyck, Ronny De Vos en Eddy Cobbaut.
    1-RITA7187.JPG
                       Aankomst van winnaar Masters D Daniel Van Oosterwyck.



     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-12-2015 om 18:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 26/12/2015
    HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´

    Aantal deelnemers: 61

    1-Mathieu VAN DER POEL (Ned)-BKCP-Corendon

    2-Kevin PAUWELS-Sunweb-Napoleon Games + 2"

    3-Lars VAN DER HAAR (Ned)-Team Giant-Alpecin + 46"

    4-Tom MEEUSEN-Telenet-Fidea + 1'10"

    5-Klaas VANTORNOUT-Sunweb-Napoleon Games + 1'11"

    6-Clement VENTURINI (Fra)-Cofidis + 1'17"

    7-Tim MERLIER-Vastgoedservice-Golden Palace + 1'20"

    8-Wout VAN AERT-Vastgoedservice-Golden Palace

    9-Corne VAN KESSEL (Ned)-Telenet-Fidea

    10-Sven NYS-Crelan - AA-Drink + 1'21"

     

    26/12/2015 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden U23 - UCI World Cup - 50´

    Aantal deelnemers: 55

    1-Joris NIEUWENHUIS (Ned)-Rabobank Development Team

    2-Daan HOEYBERGHS-BKCP-Corendon + 2"

    3-Adam TOUPALIK (Tsj)-BKCP-Corendon + 4"

    4-Quinten HERMANS-Telenet-Fidea + 7"

    5-Clement RUSSO (Fra)-Selectie + 10"

    6-Felipe ORTS LLORET (Spa)-Selectie + 12"

    7-Gioele BERTOLINI (Ita)-Selectie + 19"

    8-Martijn BUDDING (Ned)-Rabobank Development Team + 21"

    9-Simon Lien ANDREASSEN (Den)-Selectie + 22"

    10-Sieben WOUTERS Ned)-Rabobank Development Team


    26/12/2015
    BEERNEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 31

    1 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    2 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    3 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW ELITE

    4 VAN COMPERNOLLE Kenneth COLBA SUPERANO HAM ELITE

    5 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

    6 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS – FCC ELITE

    7 MUSEEUW Stefano ENERTHERM-BKCP U23

    8 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - VERTRONICS CT ELITE

    9 ALDERWEIRELD Robin CYCLING TEAM OOSTKUST U23

    10 VANDENHEEDE Brecht VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

    12 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE


    26/12/2015
    HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Dames - UCI World Cup - 40´

    Aantal deelnemers: 63

    1-Sanne CANT-Enertherm-BCKP

    2-Katherine COMPTON (USA)-Selectie + 7"

    3-Ellen VAN LOY-Young Telenet Fidea + 24"

    4-Thalita DE JONG (Ned)-Rabo Liv Women CT + 27"

    5-Caroline MANI (Fra)-Selectie + 48"

    6-Pavla HAVLIKOVA (Tjs)-Selectie + 50"

    7-Sabrina STULTIENS (Ned)-Team Liv-Plantur + 52"

    8-Eva LECHNER (Ita)-Selectie + 53"

    9-Sophie DE BOER (Ned)-Parkhotel Valkenburg CT + 55"

    10-Nikki HARRIS (Gbr)-Selectie + 1'04"

     

    26/12/2015 HEUSDEN-ZOLDER (LB)  Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 63

    1-Thomas BONNET (Fra)-Selectie

    2-Jappe JASPERS-Vistamedia Hamme + 2"

    3-Tanguy TURGIS (Fra)-Selectie + 3"

    4-Mickael CRISPIN (Fra)-Selectie + 29"

    5-Hecht GAGE (USA)-Selectie + 39"

    6-Seppe ROMBOUTS-Kon. Balen BC vzw

    7-Florian VERMEERSCH-Vistamedia Hamme + 40"

    8-Toon VANDEBOSCH-Enertherm-BCKP + 44"

    9-Thymen ARENSMAN (Ned)-JvR De Batauwers + 45"

    10-Kevin KUHN (Zwi)-Selectie + 48"

    23-Jarno LIESSENS-Enertherm-BCKP + 1'56"

    29-Alex COLMAN-Vistamedia Hamme + 2'10"

    26-12-2015 om 18:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 26/12/2015
    BEERNEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 27

    1 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    5 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 VAN DE MEULEBROECKE Glenn ASFRA RACING TEAM

    9 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    10 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    18 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    24 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    27 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    Nieuwelingen - deelnemers: 38

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    3 VANDEPITTE Nathan FRA ALBI VELOSPORT

    4 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST ASP

    5 DEJAEGHER Jasper PATRICK DEVELOPMENT TEAM ASP

    6 MALEZSEWSKI Lukas KALAS CYCLING TEAM 99 ASP

    7 WYSEURE Joran KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW ASP

    8 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. ASP

    10 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS


    Dames jeugd - deelnemers: 9

    1 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    3 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST

    8 VANDERMEULEN Bo VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 BOYES Ruby GBR DAGPAS

     

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    4 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    8 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    26/12/2015 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 27

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    2 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    4 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    5 VANDEKERCKHOVE Tim DAGPAS AMAT

    6 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMAT

    7 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    8 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    9 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    10 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL AMAT

    17 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    20 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

     

    Masters B - deelnemers: 19

    1 RONDELEZ Björn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 ALEXANDER Daniel GBR DAGPAS

    6 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    9 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    10 DE NEVE Kristof DAGPAS


    Masters C - deelnemers: 26

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    4 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    5 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VAN WAMBEKE Lucien BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    10 DE VOS Rony DAGPAS

     

    MASTERS D - deelnemers: 8

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE VOS Rony DAGPAS

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    7 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    26-12-2015 om 16:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 26/12/2015
    JABBEKE (W) - Veldrijden Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 23

    1 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    2 VAN DER HEYDEN Dario C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 DE NYS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VAN DEN MEERSSCHE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 DE SMET Matteo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    12 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 jaar - deelnemers: 26

    1 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    2 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    3 DELAERE Brent WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 DHOOGE Thibau TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VAN GILS Yannick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    14 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 26

    1 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99

    2 DECLERCK Jelle VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 CASTELAIN Nathan CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    4 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 DE BOCK Rune C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    24 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 SEYNAVE Yentl VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    2 COUTTEAU Axana WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    3 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM
    4 FEYS Malaika
    VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    13 jaar meisjes - deelnemers: 2

    1 HERBOTS Quilla ACROG - BALEN BC

    2 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM


    14 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM

    26-12-2015 om 16:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 26/12/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Wim Heyndrickx vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv Het Wijnhuis - 't Ster te St.Niklaas 62 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Prachtig trainingsweer bij +/-13°C en meteen de zon van de partij. De renners van het Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team waren zeer talrijk aanwezig wat meteen de groep boven de 60 renners bracht. Onze kopmannen zorgden vanaf het vertrek voor een strak en egaal tempo met regelmatige aflossingsbeurten. De afstand bedroeg 82 km en het gemiddelde kwam uit op 33,6 km/h, met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee vandaag : Hedwig Van Landeghem , Daniel Noens , Dirk Trogh , Wim Heyndrickx , Jan Peirsman , Kris Smet , Sam Van Der AA , Yves Delhasse , M attias Nys , Brian Maes , Philippe Perriens , Frank Suys , Alain Verbeke , Kristoff Heyns , Jori Van Steenberghen , Glenn De Ridder , Carl Leeman , Tommy Van Osselaer , Jonathan Van Kerckhove , Steven Heirman , Wilfried Van Gijsel , Jan Vlegels , Adrien Maes , Michel Thierens , Tom Verhulst , Nico De Roeck , Steven Verschelden , Jurgen Verschelden , Dimitri Maes , William Govaert , Steven Mannens , Ludwig De Bock , Frank Dhooge , Marc Vijt , Nicolas Vereecken , ??????????????? en Kenny Janssens.

    26-12-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/12/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 26/12/2015
    BK PISTE INDIVIDUELE DISCIPLINES (O) - Piste - Belg. Kampioensch. - zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    26-12-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    25-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN KERSTDAG 25/12/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Jan Vlegels vertrokken Vrijdagmorgend (Kerstdag) om 09h30 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 24 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Vanaf de start begon het te miezeren en dat tot bijna het einde van de rit om dan over te gaan in lichte regen. Maar we mogen weeral van een geslaagde duurtraining spreken met aan kopmannen geen gebrek, de rit werd afgewerkt aan een mooi winterstempo. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 32,1 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Franky Wielandt , Franky De Witte , Alexander De Keersmaeker , Eric Vermeulen , Hugo Martens , Tommy Van Osselaer , Benny Vercauteren , Joris De Jonghe , Jan Vlegels , Stijn Verbeke , Glenn Van Hautekerke , Michel Van Osselaer , Maarten Van Raemdonck , William Despeels , Alain Verbeke , Jonathan Van Kerckhove , Nico De Roeck , Dirk Heyrman , Pieter Covents , ???? en Kenny Janssens.

    25-12-2015 om 14:11 geschreven door kenny


    23-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 25/12 WINTERGROEPSTRAINING TE BEVEREN !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    NU VRIJDAG 25/12 WINTERGROEPSTRAINING 
    MET VERTREKPUNT TE BEVEREN,
    SAMENKOMST RONDPUNT KASTEELDREEF EN VERTREK OM 09H30 !!!

     

    Het parcours is hetzelfde als Woensdag en Zondag met als keerpunt het nieuwe viaduct te Moerbeke om zo via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 75 km)

    23-12-2015 om 17:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 23/12/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Wim Heyndrickx en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 23 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zacht en droog winterweer met behoorlijk wat wind en dus ideale omstandigheden voor de midweek duurtraining. Vooraan losten de kopmannen elkaar goed af zodat het tempo mooi egaal werd onderhouden. De afstand bedroeg 75 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 km, het gemiddelde was goed voor 33 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman , Walter Meseure , Modest Smet , Dr.Frank De Winter , Kristoff Heyns , Eric Vermeulen , Wim Heyndrickx , Benny Vercauteren , Rudy Thysman , Adrien Maes , Patrick Deyaert , Pascal Brack , Hugo Martens , Franky De Witte , William Despeels , Ludwig De Bock , Glenn Van Hautekerke , Peter Van Havere , Luc Vermeulen , Jan Vlegels , ?? en Kenny Janssens.

    23-12-2015 om 17:31 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!