.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    13-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE BELSELE VAN ZONDAG 13/12/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN TE BELSELE VAN ZONDAG 13/12/2015     


    Zondag 13/12/2015 BELSELE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36

    1 BART HOFMAN uit Elversele NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    2 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    3 VAN COMPERNOLLE Kenneth COLBA SUPERANO HAM ELITE

    4 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

    5 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT U23

    6 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE

    7 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    8 BAEYENS Dennis VA-CYCLING TEAM ZELE VZW ELITE

    9 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    10 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM VZW ELITE

    11 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

    13 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZW U23

    19 MELS Fabrice TEAM 3M ELITE

    24 GOOSSENS Kenny CIBEL ELITE
    1-RITA5301.JPG
         Winnaar Beloften Berne Vankeirsbilck en winnaar Elite z.c. Bart Hofman.
    1-RITA5294.JPG
                                   Winnaar Elite z.c. Bart Hofman uit Elversele.
    1-RITA5271.JPG
                                Aankomst van winnaar Elite z.c. Bart Hofman.
    1-RITA5284.JPG
    1-RITA5153.JPG
                                                  Bart Hofman uit Elversele.
    1-RITA5157.JPG
                                                      Berne Vankeirsbilck
    1-RITA5207.JPG
    1-RITA4956.JPG
                              Start van de Elite z.c. en de Beloften te Belsele.
    1-RITA5313.JPG

    Zondag 13/12/2015 BELSELE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 28

    1 FABIO VAN GOETHEM uit Sinaai CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VALCKE Owen TREK-BIORACER MTB TEAM

    6 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 DE VEIRMAN Jesse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    19 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    26 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA4919.JPG
       Winnares Dames Axelle Bellaert en winnaar Juniores Fabio Van Goethem.
    1-RITA4921.JPG
                         Winnaar Juniores Fabio Van Goethem uit Sinaai.
    1-RITA4887.JPG
                       Aankomst van winnaar Juniores Fabio Van Goethem.
    1-RITA4841.JPG
                                      Fabio Verberckmoes uit Zele werd 2de.
    1-RITA4862.JPG
                                                          Kwinten Stuer
    1-RITA4704.JPG
    1-RITA4692.JPG
                             Start van de Juniores en de Dames te Belsele.


    Nieuwelingen - deelnemers: 33

    1 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99 ASP

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 WYSEURE Joran KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW ASP

    5 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT ASP

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 VULLERS Brain VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 HASPESLAGH Junior VZW DE DEMERSPURTERS
    1-RITA4688.JPG
    Winnaar 1°jaar Nieuwelingen Senne Van Der Veken, winnares Dames jeugd Laure Michels
    en winnaar 2°jaars Nieuwelingen Wannes Vanden Bussche.
    1-RITA4650.JPG
                Aankomst winnaar 2°jaars Nieuwelingen Wannes Vanden Bussche.
    1-RITA4652.JPG
               Aankomst winnaar 1°jaars Nieuwelingen Senne Van Der Veken.
    1-RITA4515.JPG
    1-RITA4510.JPG
    1-RITA4437.JPG
                       Start van de Nieuwelingen en Dames Jeugd te Belsele.

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
    1-RITA4680.JPG
                           Aankomst van winnares Dames jeugd Laure Michels.


    Dames Elite - deelnemers: 9

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 VAN TICHELT Ynske DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    7 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    8 VAN DEN STEEN Kim AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA4908.JPG
                               Aankomst van winnares Dames Axelle Bellaert.
    1-RITA4910.JPG
    1-RITA4722.JPG
    1-RITA4715.JPG
    1-RITA4712.JPG


     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-12-2015 om 18:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE BELSELE VAN ZONDAG 13/12/2015

    FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE BELSELE VAN ZONDAG 13/12/2015     


    Zondag 13/12/2015 BELSELE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs & Masters A - deelnemers: 25

    1 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    3 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    4 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    5 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    6 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MASTA

    7 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    8 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    9 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM AMAT

    10 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    11 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    14 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    18 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT
    1-RITA4428.JPG
           Winnaar Masters A Nicky David en winnaar Amateurs Pieter Dewitte.
    1-RITA4433.JPG
                                    Winnaar Masters A Nicky David.
    1-RITA4419.JPG
                                 Aankomst van winnaar Amateurs Pieter Dewitte.
    1-RITA4423.JPG
                               Aankomst van winnaar Masters A Nicky David.
    1-RITA4214.JPG
    1-RITA4209.JPG
                             Start van de Amateurs en Masters A te Belsele.

     

    Masters B - deelnemers: 15

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 DE SMET Andy INDIVIDUEEL

    5 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    7 CARPENTIER Dirk BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    8 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    9 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    10 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM
    1-RITA4197.JPG
    Winnaar Masters D Daniel Van Oosterwyck, winnaar Masters C Guido Verhaegen
    en winnaar Masters B Stefan Nerinckx.
    1-RITA4176.JPG
                              Aankomst van winnaar Masters B Stefan Nerinckx.
    1-RITA3929.JPG
                                       Start van de Masters B/C/D te Belsele.

    Masters C - deelnemers: 25

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 MARYNISSEN Walter ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD
    1-RITA4183.JPG
                           Aankomst van winnaar Masters C Guido Verhaegen.

    Masters D - deelnemers: 9

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    3 DE CLERCQ José BIKE ADVICE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    7 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    9 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL
    1-RITA4193.JPG
                   Aankomst van winnaar Masters D Daniel Van Oosterwyck.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-12-2015 om 18:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan BART HOFMAN met zijn 3°Veldritzege bij de Elite z.c. !!!

    bart hofman.jpg 

          Bart Hofman

    Zondag 13/12/2015 SPA-FRANCORCHAMPS (LG) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 27

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    3 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN AMERONGEN Thijs NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    9 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT


    13/12/2015
    SPA-FRANCORCHAMPS (LG) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 36

    1 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 PEETERS Yannick VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON

    6 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    8 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    9 VAN DER MEER Gosse NED HABITAT MOUNTAINBIKE TEAM

    10 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    23 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM


    13/12/2015
    BELSELE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36

    1 BART HOFMAN uit Elversele NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    2 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    3 VAN COMPERNOLLE Kenneth COLBA SUPERANO HAM ELITE

    4 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

    5 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT U23

    6 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE

    7 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    8 BAEYENS Dennis VA-CYCLING TEAM ZELE VZW ELITE

    9 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    10 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM VZW ELITE

    11 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

    13 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZW U23

    19 MELS Fabrice TEAM 3M ELITE

    24 GOOSSENS Kenny CIBEL ELITE

     

    13/12/2015 SPA-FRANCORCHAMPS (LG) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 23

    1 WYMAN Helen GBR MATRIX FITNESS VULPINE

    2 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VAN PAASSEN Sanne NED INDIVIDUEEL

    4 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    5 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 ANDERSON Elle USA

    7 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT – NODRUGS

    9 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK-KALAS TEAM

     

    13/12/2015 SPA-FRANCORCHAMPS (LG) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 31

    1 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    2 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER

    4 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    5 JASPERS Jappe ENERTHERM-BKCP

    6 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT

    7 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    8 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    9 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    10 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM


    13/12/2015
    SPA-FRANCORCHAMPS (LG) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 23

    1 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    2 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 LAROY Bjarne LARES-DOLTCINI CT

    4 HYON Francois FRA Etoile Cycliste Fumacienne

    5 MALEZSEWSKI Lukas KALAS CYCLING TEAM 99

    6 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 HERMANS Berre DCM CYCLING TEAM

    8 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 DE VET Sander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VANDENHEEDE Thibo CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    13-12-2015 om 18:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan FABIO VAN GOETHEM met zijn 1°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 7°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Fabio Van Goethem 2015-2016.jpg    Nick David KOP 2015-2016.jpg 

    Fabio Van Goethem          Nicky David

    Zondag 13/12/2015 BELSELE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 28

    1 FABIO VAN GOETHEM uit Sinaai CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VALCKE Owen TREK-BIORACER MTB TEAM

    6 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 DE VEIRMAN Jesse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    19 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    26 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    Nieuwelingen - deelnemers: 33

    1 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99 ASP

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 WYSEURE Joran KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW ASP

    5 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT ASP

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 VULLERS Brain VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 HASPESLAGH Junior VZW DE DEMERSPURTERS

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK


    Dames Elite - deelnemers: 9

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 VAN TICHELT Ynske DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    7 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    8 VAN DEN STEEN Kim AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13/12/2015 BELSELE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs & Masters A - deelnemers: 25

    1 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    3 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    4 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    5 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    6 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MASTA

    7 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    8 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    9 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM AMAT

    10 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    11 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    14 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    18 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

     

    Masters B - deelnemers: 15

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 DE SMET Andy INDIVIDUEEL

    5 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    7 CARPENTIER Dirk BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    8 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    9 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    10 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM


    Masters C - deelnemers: 25

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 MARYNISSEN Walter ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD


    Masters D - deelnemers: 9

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    3 DE CLERCQ José BIKE ADVICE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    6 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    7 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    9 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL

    13-12-2015 om 18:39 geschreven door kenny


    12-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 12/12/2015
    MOL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 42

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP-CORENDON

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    4 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    5 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    6 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    8 VAN DER POEL David NED BKCP-CORENDON

    9 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON

    10 WALSLEBEN Philipp GER BKCP-POWERPLUS

     

    12/12/2015 VARSENARE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT U23

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM U23

    3 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    4 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST ELITE

    6 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    7 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM VZW ELITE

    8 BAEYENS Dennis VA-CYCLING TEAM ZELE VZW ELITE

    9 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZW U23

    10 VANDENHEEDE Brecht VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

    14 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

    27 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW U23


    12/12/2015
    MOL (A) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 38

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 STULTIENS Sabrina NED TEAM LIV-PLANTUR

    3 VAN PAASSEN Sanne NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    4 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    5 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

    7 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK

    9 VAN DEN HOEK Bianca NED UCI WT PARKHOTEL VALKENBURG CT

    10 MAES Shana AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    25 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    30 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    12/12/2015 MOL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 39

    1 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    3 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    5 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    6 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    8 NOORDAM Marino NED Westland Wil Vooruit

    9 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    10 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    20 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    12-12-2015 om 17:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan FABIO VERBERCKMOES met zijn 1°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Fabio Verberckmoes.jpg 

     Fabio Verberckmoes


    Zaterdag 12/12/2015 VARSENARE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 26

    1 FABIO VERBERCKMOES uit CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    4 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 DE VEIRMAN Jesse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9 BRUNING Jente CYCLING TEAM OOSTKUST

    10 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    25 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    Nieuwelingen - deelnemers: 32

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 FERDINANDE Anton CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    9 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    10 WYSEURE Joran KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST

     

    Dames elite - deelnemers: 6

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    6 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    12/12/2015 VARSENARE (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 25

    1 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    3 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    4 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    5 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMAT

    6 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    7 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    8 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    9 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    10 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    17 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT


    Masters B - deelnemers: 21

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6 DE SMET Andy INDIVIDUEEL

    7 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    8 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    9 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    10 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL


    Masters C - deelnemers: 25

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    5 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    9 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VAN WAMBEKE Lucien BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

     

    Masters D - deelnemers: 10

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    3 DE CLERCQ José BIKE ADVICE CT

    4 BENNY Andersson SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    5 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    6 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    7 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    8 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    12-12-2015 om 17:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    12/12/2015
    BAVEGEM (O) - Veldrijden Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 28

    1 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    2 DE MOYER Kenay JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 VAN DE SOMPEL Jori INDIVIDUEEL

    4 DE NYS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 DE SMET Matteo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    14 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 21

    1 DELAERE Brent WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    2 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    3 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 DHOOGE Thibau TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 LEYMAN Tibo ASFRA RACING TEAM

    10 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 30

    1 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99

    2 DECLERCK Jelle VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    4 BEECKMAN Gauthier INDIVIDUEEL

    5 VIDTS Obie C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    12 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 TIEROLF Sophie PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    2 COUTTEAU Axana WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    3 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 FEYS Malaika VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE


    13 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 TIEROLF Sophie PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM

    12-12-2015 om 17:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 12/12/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Wim Heyndrickx en Frank Suys vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 't Ster te St.Niklaas 51 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Na de regen van Vrijdag terug droog voor de duurtraining op Zaterdag en tevens zeer zacht winterweer voor de tijd van het jaar. Aan kopmannen geen gebrek zodat er vooraan zeer goed werd afgelost wat het tempo ten goede kwam. De volgwagen van het Papillon-Rudyco-Janatrans Team was weer present met een hele delegatie renners. Spijtig vandaag op de terugweg thv de Kiekenhaag te Stekene een serieuze valpartij met enkele renners. Het gevolg twee gebroken kaders van zowel Kristof Wielfaert als van Danny Van Damme, hopelijk valt de lichamelijke schade goed mee !!! De afstand bedroeg 82 km en het gemiddelde kwam uit op 32,1 km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee vandaag : Hedwig Van Landeghem , Eddy Merckx , Dirk Trogh , Wim Heyndrickx , Danny Van Damme , Kris Smet , Danny Peeters , Kristof Wielfaert , M attias Nys , Stijn Verbeke , Rudy Thysman , Frank Suys , Alain Verbeke , Frans Sulmon , Paul Van Vlierberghe , Tom Heirbaut , Carl Leeman , Tommy Van Osselaer , Jonathan Van Kerckhove , Etienne Claus , Wilfried Van Gijsel , Jan Vlegels , Adrien Maes , Erik Verleyen , Tom Verhulst , Thieu Heirbaut , André Stuer , Steven Verschelden , Jurgen Verschelden , Eric Vermeulen , Glenn Marin , ????? en Kenny Janssens.

    12-12-2015 om 14:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN GENTLEMEN TE BELSELE VAN ZATERDAG 12/12/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN GENTLEMEN TE BELSELE VAN ZATERDAG 12/12/2015     


    Zaterdag 12/12/2015 BELSELE (O) - Veldrijden Gentlemen

    Cyclo Cross Gentlemen(Crossfiets) - deelnemers: 11

    1 JANSSENS Jurgen

    2 MICHIELS Thomas TEAM VAN DER VURST - HIKOU

    3 STANDAERT Daniel

    4 LOEMAN Steven

    5 VERMEULEN Gerry

    6 GOOSSENS Matthias

    7 TEIRLINCK Steven

    8 WAUTERS Denis

    9 VOLCKERYCK Gerrit

    10 DE ROOS Willy

    11 MAES Dimitri
    1-RITA3703.JPG
    1-RITA3685.JPG
    1-RITA3625.JPG
    1-RITA3601.JPG
    1-RITA3592.JPG
    1-RITA3585.JPG
    1-RITA3565.JPG

     

    Cyclo Coss Gentlemen (MTB fiets) - deelnemers: 12

    1 VAN GOETHEM Chris

    2 MAES Jo Gerard

    3 COLMAN Gunter

    4 VAN GOETHEM Danny

    5 DE WISPELAERE Filip

    6 DE LOOS Alexander

    7 ANNAERT Danny

    8 VAN HOOREBEKE Steven

    9 MOENS Patrick

    10 DE KIMPE Nick

    11 VAN LIERDE Kristof

    12 ANNAERT Davy
    1-RITA3827.JPG
    1-RITA3813.JPG
    1-RITA3714.JPG
    1-RITA3709.JPG

    1-RITA3707.JPG

    RITA3919.JPG


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-12-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/12/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 12/12/2015
    GENT (O) - Piste - Omnium

    Aantal deelnemers:

    12-12-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    09-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 09/12/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Wim Heyndrickx en Rudy Thysman vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Net zoals de voorbije weken terug bij het vertrek de wind op kop zodat onze kopmannen meteen aan het werk konden. Kopman van de dag was ongetwijfeld 'Wim Heyndrickx' die tot voorbij het keerpunt te Moerbeke het kopwerk voor zijn rekening nam en dat afwisselend met andere kopmannen. De afstand bedroeg 75 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 km, het gemiddelde was goed voor 33 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman , Dirk Trogh , Modest Smet , Guy Smet , Michael Van De Casteele , Dr.Frank De Winter , Kristoff Heyns , Leo Mares , Wim Heyndrickx , Joris De Jonghe , Kris Bolsens , Cornelis Van Der Haeven , Rudy Thysman , Adrien Maes , Steven Van Houte , Patrick Van Der Vekens , Jurgen Maes , Hugo Martens , Franky De Witte , William Despeels , Ludwig De Bock , Luc Goossens , Danny Peeters , Fons Van Raemdonck , Chris Van De Vijver , Frank Van Geystelen , Kris Smet , ?? en Kenny Janssens.

    09-12-2015 om 17:05 geschreven door kenny


    07-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP AMATEURS & MASTERS TE LANDSKOUTER VAN ZONDAG 06/12/2015

    FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP AMATEURS & MASTERS TE LANDSKOUTER VAN ZONDAG 06/12/2015     


    Zondag 06/12/2015 LANDSKOUTER (O) - Veldrijden form. D - Belgisch Kampioenschap

    Amateurs - deelnemers:22        

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL

    3 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL

    5 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL

    6 COP Kristof CYCLING TEAM KESSEL

    7 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 OOMS Niels INDIVIDUEEL

    10 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
    1-RITA3268.JPG
    Podium BK Amateurs met winnaar Pieter Dewitte, Laudelino Lammens en Simon Hoste.
    1-RITA3259.JPG
    1-RITA3276.JPG
    1-RITA3252.JPG
    1-RITA3249.JPG
              Aankomst van Belgisch Kampioen bij de Amateurs Pieter Dewitte.
    1-RITA3092.JPG
    1-RITA3098.JPG

     

    Masters A - deelnemers:22

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    2 VAN GREMBERGEN Kendric INDIVIDUEEL

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL

    5 DIELS Koen INDIVIDUEEL

    6 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    7 BAJOREK Michel THE BARRACUDA COMPANY

    8 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    9 MEULDERS Filip INDIVIDUEEL

    10 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB
    1-RITA3003.JPG
    Podium BK Masters A met winnaar Nicky David, Kendric Van Grembergen en Patrick Bassez.
    1-RITA2992.JPG
    1-RITA3011.JPG
          Kersvers Belgisch Kampioen bij de Masters A Nicky David uit Beveren.
    1-RITA2984.JPG
                 Aankomst van Belgisch Kampioen bij de Masters A Nicky David.
    1-RITA2951.JPG
    1-RITA2875.JPG

     

    Masters B - deelnemers:21

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    6 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    8 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    9 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    10 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
    1-RITA2855.JPG
    Podium BK Masters B met winnaar Arne Daelmans, Bjorn Rondelez en Kris Lapere.
    1-RITA2845.JPG
    1-RITA2818.JPG
              Aankomst van Belgisch Kampioen bij de Masters B Arne Daelmans.
    1-RITA2635.JPG
    1-RITA2703.JPG


    Masters C - deelnemers:39

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 TECK Erik INDIVIDUEEL

    7 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    17 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA2867.JPG
    Podium BK Masters C met winnaar Guido Verhaegen, Mario Lammens en Ludwig Gladines.
    1-RITA2858.JPG
    1-RITA2828.JPG
                 Aankomst van Belgisch Kampioen Masters C Guido Verhaegen.

    1-RITA2806.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-12-2015 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP ASPIRANTEN TE LANDSKOUTER VAN ZONDAG 06/12/2015

    FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP ASPIRANTEN 
    TE LANDSKOUTER VAN ZON
    DAG 06/12/2015
         


    Zondag 06/12/2015 LANDSKOUTER (O) - Veldrijden Aspiranten - Belgisch Kampioenschap

     

    Meisjes 12 jaar - deelnemers:5

    1 GREENWOOD Chloe PEER BMX VZW

    2 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    4 COPPENS Nette DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW

    5 COUTTEAU Axana WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER
    1-RITA2261.JPG
    Podium BK Meisjes 12 jaar met winnares Chloe Greenwood, Febe De Smedt en
    Emma Duchateau.

    1-RITA2256.JPG


    Meisjes 13 jaar - deelnemers:7

    1 HERBOTS Quilla ACROG - BALEN BC

    2 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 MASURE Fien WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    1-RITA2272.JPG
    Podium BK Meisjes 13 jaar met winnares Quilla Herbots, Julie Roelandts en Fien Masure.


    Meisjes 14 jaar - deelnemers:10

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC
    1-RITA2278.JPG
    Podium BK Meisjes 14 jaar met winnares Julie Brouwers, Lina Beirinckx en Femke Van Goethem.
    1-RITA2273.JPG
    1-RITA2281.JPG

     

    Jongens 12 jaar - deelnemers: 45

    1 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    2 CEULEMANS Niels DCM CYCLING TEAM

    3 VAN DE SOMPEL Jori INDIVIDUEEL

    4 DE SMET Matteo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 DE MOYER Kenay JONGE RAKKERS VOLLEZELE
    1-RITA2350.JPG
    Podium BK Jongens 12 jaar met winnaar Iben Rommelaere, Niels Ceulemans
    en Jori Van De Sompel.

    1-RITA2346.JPG
    1-RITA2360.JPG
    1-RITA2355.JPG
    1-RITA2332.JPG

     

    Jongens 13 jaar - deelnemers: 41

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 BLOMMEN Brent ACROG - BALEN BC

    5 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    29 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
    1-RITA2563.JPG
    Podium BK Jongens 13 jaar met winnaar Mathis Avondts, Pieter Pauwels en
    Iben Van Staay.

    1-RITA2553.JPG
    1-RITA2537.JPG
    1-RITA2539.JPG
    1-RITA2364.JPG


    Jongens 14 jaar - deelnemers: 49

    1 COREMANS Dante KALAS CYCLING TEAM 99

    2 BELMANS Lennert DCM CYCLING TEAM

    3 DECLERCK Jelle WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    5 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99

    27 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    1-RITA3527.JPG
    Podium BK Jongens 14 jaar met winnaar Dante Coremans, Lennert Belmans en
    Jelle Declerck.

    1-RITA3539.JPG
    1-RITA3507.JPG
    1-RITA3501.JPG
                                        Thibau Nys werd 4de op het BK.
    1-RITA3485.JPG
    1-RITA3481.JPG

    1-RITA3278.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-12-2015 om 20:03 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!