Zondag 06/12/2015 OVERIJSE (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´
Aantal deelnemers: 32
1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP-CORENDON
2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT
5 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
6 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
7 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
8 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM
9 MEISEN Marcel GER CORENDON-KWADRO
10 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM
20 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS
06/12/2015 OVERIJSE (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´
Aantal deelnemers: 26
1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
2 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
4 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
5 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
6 TURELUREN Arne CLUB CICLISTA CAMPO CLARO
7 HENNAUX Loïc COLOR CODE- AQUALITY PROTECT
8 DE PROOST Kyle INDIVIDUEEL
9 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
10 VERHEYEN Onno CYCLING TEAM ZEMST VZW
11 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL
23 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW
06/12/2015 OVERIJSE (B) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´
Aantal deelnemers: 25
1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
2 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY RACING TEAM
3 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL
5 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
6 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM
7 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
8 VERHESTRAETEN Karen KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO
9 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
10 NOSKOVA Nikola CZE AA-DRINK-KALAS TEAM
06/12/2015 OVERIJSE (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
Aantal deelnemers: 27
1 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC
2 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99
3 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT
5 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
6 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP
7 CULLELL ESTAPE Jofre ESP megamo cycling team
8 ARENSMAN Thymen NED Craft Ten Tusscher Off road Team
9 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC
10 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
16 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
06/12/2015 OVERIJSE (B) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´
Nieuwelingen - deelnemers: 31
1 SCHATTI Luca SUI MG Cycling
2 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT
3 KOPECKY Tomas NED LRTV Swift
4 HENDRIKX Mees NED TWC HET SNELLE WIEL
5 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT
6 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99
7 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIEL
8 ZIEMERINK Milan NED Craft- Ten Tusscher Off Road Team
9 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK
10 LAROY Bjarne LARES-DOLTCINI CT
Dames Jeugd - deelnemers: 1
1 JAMES Megan GBR ABERGAVENNY
|