.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    06-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 06/12/2015
    OVERIJSE (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 32

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP-CORENDON

    2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 MEISEN Marcel GER CORENDON-KWADRO

    10 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    20 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

     

    06/12/2015 OVERIJSE (B) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 26

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 TURELUREN Arne CLUB CICLISTA CAMPO CLARO

    7 HENNAUX Loïc COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    8 DE PROOST Kyle INDIVIDUEEL

    9 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 VERHEYEN Onno CYCLING TEAM ZEMST VZW

    11 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL

    23 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    06/12/2015 OVERIJSE (B) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 25

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY RACING TEAM

    3 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    5 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    7 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    8 VERHESTRAETEN Karen KLEUR OP MAAT - CORPELLETS - SORTIMO

    9 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 NOSKOVA Nikola CZE AA-DRINK-KALAS TEAM

     

    06/12/2015 OVERIJSE (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 27

    1 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    2 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    3 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT

    5 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    7 CULLELL ESTAPE Jofre ESP megamo cycling team

    8 ARENSMAN Thymen NED Craft Ten Tusscher Off road Team

    9 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    10 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    16 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

     

    06/12/2015 OVERIJSE (B) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 31

    1 SCHATTI Luca SUI MG Cycling

    2 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    3 KOPECKY Tomas NED LRTV Swift

    4 HENDRIKX Mees NED TWC HET SNELLE WIEL

    5 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    6 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99

    7 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 ZIEMERINK Milan NED Craft- Ten Tusscher Off Road Team

    9 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 LAROY Bjarne LARES-DOLTCINI CT

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 1

    1 JAMES Megan GBR ABERGAVENNY

    06-12-2015 om 22:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 06/12/2015
    LANDSKOUTER (O) - Veldrijden Aspiranten - Belgisch Kampioenschap

     

    Meisjes 12 jaar - deelnemers:5

    1 GREENWOOD Chloe PEER BMX VZW

    2 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    4 COPPENS Nette DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW

    5 COUTTEAU Axana WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER


    Meisjes 13 jaar - deelnemers:7

    1 HERBOTS Quilla ACROG - BALEN BC

    2 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 MASURE Fien WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers:10

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

     

    Jongens 12 jaar - deelnemers: 45

    1 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    2 CEULEMANS Niels DCM CYCLING TEAM

    3 VAN DE SOMPEL Jori INDIVIDUEEL

    4 DE SMET Matteo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 DE MOYER Kenay JONGE RAKKERS VOLLEZELE

     

    Jongens 13 jaar - deelnemers: 41

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 BLOMMEN Brent ACROG - BALEN BC

    5 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    29 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Jongens 14 jaar - deelnemers: 49

    1 COREMANS Dante KALAS CYCLING TEAM 99

    2 BELMANS Lennert DCM CYCLING TEAM

    3 DECLERCK Jelle WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    5 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99

    27 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    06-12-2015 om 22:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 06/12/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Walter Meseure vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 27 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Van bij de start meteen de wind op kop zodat de renners vooraan meteen konden gaan beuken. Vandaag zeer goede aflossingen vooraan zodat het een zeer aangename duurtraining was voor iedereen. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 33,3 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Franky Wielandt , Modest Smet , Dirk Trogh , Eric Vermeulen , Tom Middelkamp , Tommy Van Osselaer , Benny Vercauteren , Ludwig De Bock , Jan Vlegels , Eric Verleyen , Sam Van Der AA , Tom Verhulst , Jochem Smet , Kristof Wielfaert , Luc Goossens , Adrien Maes , Jan Peirsman , Rudy Thysman , Walter Meseure , Dirk Heyrman , Pieter Covents , Danny Peeters , ???? en Kenny Janssens.

    06-12-2015 om 13:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 6°Veldritzege en het behalen van de Belgische Titel bij de Masters A !!!

    Nick David 15-11-2015 1.jpg 

            Nicky David

    Zondag 06/12/2015 LANDSKOUTER (O) - Veldrijden form. D - Belgisch Kampioenschap

    Amateurs - deelnemers:22        

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL

    3 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL

    5 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL

    6 COP Kristof CYCLING TEAM KESSEL

    7 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 OOMS Niels INDIVIDUEEL

    10 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    Masters A - deelnemers:22

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    2 VAN GREMBERGEN Kendric INDIVIDUEEL

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL

    5 DIELS Koen INDIVIDUEEL

    6 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    7 BAJOREK Michel THE BARRACUDA COMPANY

    8 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    9 MEULDERS Filip INDIVIDUEEL

    10 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB

     

    Masters B - deelnemers:21

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    6 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    8 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    9 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    10 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM


    Masters C - deelnemers:39

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 TECK Erik INDIVIDUEEL

    7 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    17 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    06-12-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/12/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zondag 06/12/2015
    GENT (O) - Piste - Omnium

    Aantal deelnemers:

    06-12-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    05-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE WETTEREN VAN ZATERDAG 05/12/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN TE WETTEREN VAN ZATERDAG 05/12/2015     


    Zaterdag 05/12/2015 WETTEREN (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM ELITE

    2 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    3 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT U23

    4 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM JUNIOR

    5 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    6 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    7 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM ELITE

    8 DERUYTER Stijn CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23

    9 BAEYENS Dennis VA-CYCLING TEAM ZELE VZW ELITE

    10 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM VZW ELITE

    11 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    16 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    34 GOOSSENS Kenny CIBEL
    1-RITA2226.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Vens Quincy, Steven De Decker en Mathieu Willemyns.
    1-RITA2238.JPG
    1-RITA2208.JPG
    Podium Beloften met winnaar Berne Vankeirsbilck, Jenko Bonne en Nick Van De Kerckhove.
    1-RITA2240.JPG
                              Winnaar Beloften met Berne Vankeirsbilck.
    1-RITA2195.JPG
                                       Winnaar Elite z.c. met Vens Quincy.
    1-RITA2172.JPG
                                 Aankomst winnaar Elite z.c. met Vens Quincy.
    1-RITA2181.JPG
    1-RITA2192.JPG
    1-RITA2101.JPG
                                                    Kenny Goossens
    1-RITA1872.JPG
                                       Start van de Elite z.c. en de Beloften.

     

    Zaterdag 05/12/2015 WETTEREN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 29

    1 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    6 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99

    7 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 GABRIELS Senne DCM CYCLING TEAM

    9 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    10 BRUNING Jente CYCLING TEAM OOSTKUST

    14 CLAUWAERT Jari VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    28 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA1861.JPG
    Podium Juniores met winnaar Thibaut De Smet, Fabio Verberckmoes en Jordi De Beule.
    1-RITA1816.JPG
                        Aankomst van winnaar Juniores met Thibaut De Smet.
    1-RITA1826.JPG

    1-RITA1608.JPG
                                    Start van de Juniores te Wetteren.

    Nieuwelingen - deelnemers: 37

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT ASP

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 WYSEURE Joran KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW ASP

    7 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    8 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW ASP

    9 MALEZSEWSKI Lukas KALAS CYCLING TEAM 99 ASP

    10 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST ASP
    1-RITA1603.JPG
    Podium 2°jaars Nieuwelingen met winnaar Vito Braet, Wannes Vanden Bussche
    en Maarten Clauwaert.

    1-RITA1596.JPG
    Podium 1°jaars Nieuwelingen met winnaar Yente Peirens, Joran Wyseure en
    Jelle Vermoote.

    1-RITA1557.JPG
                           Aankomst winnaar Nieuwelingen met Vito Braet.
    1-RITA1561.JPG
                            Aankomst winnaar 1°Jaars met Yente Peirens.
    1-RITA1356.JPG
                                   Start van de Nieuwelingen te Wetteren.


    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 ANTHONISSEN Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VAN GINNEKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VAN WAEYENBERGHE Brenda AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST
    1-RITA1592.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Elise Anthonissen, Ilona Van Ginneken en
    Tine Vandenheede.

    1-RITA1579.JPG
                  Aankomst van winnares Dames Jeugd met Elise Anthonissen.


    Dames Elite - deelnemers: 10

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 VAN TICHELT Ynske DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN WIJK Eltina NED SINT MARTINUS KERKSKEN NAPOLEON GAMES

    7 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    8 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    9 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    10 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA1847.JPG
    Podium Dames met winnares Aurelie Vermeir, Axelle Bellaert en Anja Geldhof.
    1-RITA1839.JPG
                          Aankomst van winnares Dames met Aurelie Vermeir.
    1-RITA1611.JPG
                                        Start van de Dames te Wetteren.


     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-12-2015 om 19:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE WETTEREN VAN ZATERDAG 05/12/2015

    FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE WETTEREN VAN
    ZATER
    DAG 05/12/2015
         


    Zaterdag 05/12/2015 WETTEREN (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs & Master A - deelnemers: 25

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    2 WILLEMS Jurgen INDIVIDUEEL MASTA

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    5 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    6 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    7 VEYT Bart DAGPAS AMAT

    8 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    9 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEEL AMAT

    14 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT
    1-RITA1343.JPG
    Podium Masters A met winnaar Patrick Bassez, Jurgen Willems en Birger Donie.
    1-RITA1353.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Jorn Montaigne, Arno Verberckmoes en Bryan Vispoel.
    1-RITA1307.JPG
                      Aankomst van winnaar Masters A met Patrick Bassez.
    1-RITA1130.JPG
                            Start van de Amateurs en Masters A te Wetteren.


    Master B - deelnemers: 16

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE SMET Andy INDIVIDUEEL

    3 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    5 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    7 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    10 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL
    1-RITA1103.JPG
    Podium Masters B met winnaar Benny De Bock, Andy De Smet en Timmy Maes.
    1-RITA1086.JPG
                       Aankomst van winnaar Masters B met Benny De Bock.
    1-RITA0935.JPG
                                   Start van de Masters B-C-D te Wetteren.


    Master C - deelnemers: 24

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    3 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    4 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    10 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    12 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA1116.JPG
    Podium Masters C met winnaar Mario Lammens, Patrick Sluyts en Jan Houwen.

    1-RITA1090.JPG
                      Aankomst van winnaar Masters C met Mario Lammens.

    Masters D - deelnemers: 8

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    3 DE CLERCQ José BIKE ADVICE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    8 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL
    1-RITA1121.JPG
    Podium Masters D met winnaar Daniel Van Oosterwyck, Andrew Roberts en José De Clercq.
    1-RITA1101.JPG
                      Aankomst winnaar Masters D met Daniel Van Oosterwyck.


     




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-12-2015 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 05/12/2015
    ESSEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Wout van Aert

    2.Sven Nys op 7"

    3.Michael Vanthourenhout 29"

    4.Kevin Pauwels 35"

    5.Gianni Vermeersch 46"

    6.Tom Meeusen 48"

    7.Laurens Sweeck 58"

    8.Mathieu van der Poel (Ned) 1'11"

    9.Tim Merlier 1'15"

    10.Corné van Kessel (Ned) 1'32"

     

    05/12/2015 ESSEN (A) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 33

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON

    5 TOUPALIK Adam CZE BKCP-COREDON

    6 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM -ISOREX

    7 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 TURELUREN Arne CLUB CICLISTA CAMPO CLARO

     

    05/12/2015 WETTEREN (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM ELITE

    2 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    3 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT U23

    4 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM JUNIOR

    5 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    6 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    7 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM ELITE

    8 DERUYTER Stijn CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF U23

    9 BAEYENS Dennis VA-CYCLING TEAM ZELE VZW ELITE

    10 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM VZW ELITE

    11 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    16 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    34 GOOSSENS Kenny CIBEL

     

    05/12/2015 ESSEN (A) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 36

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 DE JONG Thalita NED Rabo Liv

    3 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    5 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM AVALON PRO CYCLING

    6 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY RACING TEAM

    8 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    10 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    30 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    05/12/2015 ESSEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 29

    1 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA

    2 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    4 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 CULLELL ESTAPE Jofre ESP megamo cycling team

    6 LEPOITTEVIN DUBOST Simon FRA VC SAINT LO PONT HEBERT

    7 KIELICH Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    9 POLDERVAART Mario NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 VAN HELVOIRT Koen NED ZZP´R-Orange Babies Cycling Team

    12 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    05/12/2015 ESSEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 46

    1 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    2 HAZEKAMP Bart NED westland wil vooruit

    3 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    4 KAMP Ryan NED De jonge renner

    5 SCHATTI Luca SUI MG Cycling

    6 CORTJENS Ryan ENERTHERM-BKCP

    7 DEL GROSSO Bodi NED WV Meteoor Assen Roden

    8 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    10 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99

     

    Niewelingen Dames - deelnemers: 4

    1 JAMES Megan GBR ABERGAVENNY ROAD CLUB

    2 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    3 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    4 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    05-12-2015 om 17:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/12/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 6°Veldritzege bij de Masters B !!!

    Benny De Bock.jpg 

         Benny De Bock


    Zaterdag 05/12/2015 WETTEREN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 29

    1 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    6 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99

    7 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 GABRIELS Senne DCM CYCLING TEAM

    9 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    10 BRUNING Jente CYCLING TEAM OOSTKUST

    14 CLAUWAERT Jari VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    28 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    Nieuwelingen - deelnemers: 37

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT ASP

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 WYSEURE Joran KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW ASP

    7 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    8 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW ASP

    9 MALEZSEWSKI Lukas KALAS CYCLING TEAM 99 ASP

    10 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST ASP


    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 ANTHONISSEN Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VAN GINNEKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VAN WAEYENBERGHE Brenda AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST


    Dames Elite - deelnemers: 10

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 VAN TICHELT Ynske DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN WIJK Eltina NED SINT MARTINUS KERKSKEN NAPOLEON GAMES

    7 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    8 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    9 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    10 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    05/12/2015 WETTEREN (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs & Master A - deelnemers: 25

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    2 WILLEMS Jurgen INDIVIDUEEL MASTA

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    5 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    6 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    7 VEYT Bart DAGPAS AMAT

    8 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    9 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEEL AMAT

    14 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT


    Master B - deelnemers: 16

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 DE SMET Andy INDIVIDUEEL

    3 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    5 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    7 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    10 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL


    Master C - deelnemers: 24

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    3 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    4 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    10 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    12 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    Masters D - deelnemers: 8

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    3 DE CLERCQ José BIKE ADVICE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    8 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL

    05-12-2015 om 16:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 05/12/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Danny Peeters en Danny Van Damme vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 54 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Droog zacht winterweer met een stevige tegenwind als tegenstander, dus ideale omstandigheden voor de duurtraining op Zaterdag. Kopman van de dag was ongetwijfeld 'Danny Peeters' die 3/4 van de trainingsrit voor zijn rekening nam en dat afwisselend met andere kopmannen. Vandaag was er tevens ook een volgwagen aanwezig van het Papillon-Rudyco-Janatrans Team, zij waren vertegenwoordigd met heel wat jonge Beloftevolle renners (goed voor totaal +/-15 renners) !!! De afstand bedroeg 82 km en het gemiddelde kwam uit op 33,3 km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee vandaag : Hedwig Van Landeghem , Eddy Merckx , Dirk Trogh , Walter Meseure , Danny Van Damme , Kris Smet , Danny Peeters , Stefaan Van Hul , Mattias Nys , Franky De Witte , Rudy Thysman , Frank Suys , Alain Verbeke , Frans Sulman , Michel Thierens , Vincent Cantens , Carl Leeman , Tommy Van Osselaer , Daniel Noens , Jonathan Van Kerckhove , Pieter Covents , Ludwig De Bock , Steven Van Houte , Gerben Van Houte , Siebren Van Houte , Danny Smet , Gino Smet , Ruben Dillen , André Stuer , Luc Goossens , Steven Verschelden , Jurgen Verschelden , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Lieven Van De Perre , Jochem Smet , William Govaert , Alexander De Keersmaeker , Glenn Marin , ?????????????? en Kenny Janssens.

    05-12-2015 om 14:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/12/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 05/12/2015
    GENT (O) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    05-12-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    04-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MALLORCA 2016
    Mallorca 2016.jpg

    Bron: Walter Rotthier

    04-12-2015 om 10:28 geschreven door kenny


    02-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 02/12/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Franky De Witte vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 27 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Uiteindelijk terug mooi en droog weer voor de midweek duurtraining en dus renners genoeg om wat kopwerk te doen. Meteen de wind op kop en dat tot het keerpunt te Moerbeke, vooraan werd zeer goed afgewisseld zodat we een mooi egaal tempo kregen. De afstand bedroeg 75 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 km, het gemiddelde was goed voor 31,8 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman , Dirk Trogh , Modest Smet , Guy Smet , Eric Vermeulen , Dr.Frank De Winter , Kristoff Heyns , Frank Suys , Wim Heyndrickx , Jochem Smet , Kris Bolsens , Cornelis Van Der Haeven , Glenn Van Hautekerke , Michiel De Rycke , Steven Van Houte , Patrick Van Der Vekens , Benny Vercauteren , Hugo Martens , Franky De Witte , William Despeels , Ludwig De Bock , Luc Goossens , Jan Vlegels , Fons Van Raemdonck , Olaf Van Osselaer , ? en Kenny Janssens.

    02-12-2015 om 18:21 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!