Zondag 22/11/2015 KOKSIJDE (W) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´
Aantal deelnemers: 56
1 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM
2 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT
3 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP-CORENDON
4 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN
5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC
6 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM
7 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM
8 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
9 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM
10 TARAMARCAZ Julien SUI ERA REAL ESTATE-MURPROTEC
22/11/2015 KOKSIJDE (W) - Veldrijden U23 - UCI World Cup - 50´
Aantal deelnemers: 41
1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
2 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON
3 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4 RUSSO Clement FRA FRANCE
5 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
6 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
7 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM
8 JACOBS Johan SUI SUNWEB-NAPOLEON GAMES
9 OWEN Logan USA AXEON CYCLING TEAM
10 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
22/11/2015 HOEGAARDEN (B) - Veldrijden form. B - 60´
Aantal deelnemers: 29
1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE
2 CANT Kevin ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE
3 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE
4 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE
5 GYS Jens AA-DRINK-KALAS TEAM ELITE
6 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99 JUNIOR
7 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW U23
8 DEVOS Han ACROG - BALEN BC JUNIOR
9 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99 JUNIOR
10 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE
22/11/2015 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Dames - UCI World Cup - 40´
Aantal deelnemers: 42
1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL
2 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
3 COMPTON Katherine USA USA
4 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM AVALON
5 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM
6 WYMAN Helen GBR GREAT-BRITAIN
7 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
8 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
9 LECHNER Eva ITA ITALY
10 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
22/11/2015 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
Aantal deelnemers: 48
1 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP
2 JASPERS Jappe ENERTHERM-BKCP
3 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT
4 TURGIS Tanguy FRA FRANCE
5 KUHN Kevin SUI SUISSE
6 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP
7 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT
8 ARENSMAN Thymen NED NEDERLAND
9 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
10 CRISPIN Mickael FRA FRANCE
15 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP
22/11/2015 KOKSIJDE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´
Nieuwelingen - deelnemers: 41
1 KOPECKY Tomas NED LRTV SWIFT
2 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT
3 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99
4 HENDRIKX Mees NED HET SNELLE WIEL
5 VERBURG Luke NED VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS
6 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIEL
7 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT
8 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN
9 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER
10 DEWULF Maxim VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
14 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
Dames Jeugd - deelnemers: 1
1 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
|