.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 22/11/2015
    KOKSIJDE (W) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´

    Aantal deelnemers: 56

    1 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    2 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    3 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP-CORENDON

    4 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    6 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 TARAMARCAZ Julien SUI ERA REAL ESTATE-MURPROTEC


    22/11/2015
    KOKSIJDE (W) - Veldrijden U23 - UCI World Cup - 50´

    Aantal deelnemers: 41

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON

    3 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 RUSSO Clement FRA FRANCE

    5 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    6 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 JACOBS Johan SUI SUNWEB-NAPOLEON GAMES

    9 OWEN Logan USA AXEON CYCLING TEAM

    10 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM


    22/11/2015
    HOEGAARDEN (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 29

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

    2 CANT Kevin ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    3 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    4 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    5 GYS Jens AA-DRINK-KALAS TEAM ELITE

    6 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99 JUNIOR

    7 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW U23

    8 DEVOS Han ACROG - BALEN BC JUNIOR

    9 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99 JUNIOR

    10 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

     

    22/11/2015 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Dames - UCI World Cup - 40´

    Aantal deelnemers: 42

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 COMPTON Katherine USA USA

    4 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM AVALON

    5 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    6 WYMAN Helen GBR GREAT-BRITAIN

    7 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 LECHNER Eva ITA ITALY

    10 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

     

    22/11/2015 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 48

    1 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    2 JASPERS Jappe ENERTHERM-BKCP

    3 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT

    4 TURGIS Tanguy FRA FRANCE

    5 KUHN Kevin SUI SUISSE

    6 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    7 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    8 ARENSMAN Thymen NED NEDERLAND

    9 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 CRISPIN Mickael FRA FRANCE

    15 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    22/11/2015 KOKSIJDE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 41

    1 KOPECKY Tomas NED LRTV SWIFT

    2 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99

    4 HENDRIKX Mees NED HET SNELLE WIEL

    5 VERBURG Luke NED VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS

    6 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIEL

    7 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    8 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN

    9 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    10 DEWULF Maxim VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    14 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 1

    1 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    22-11-2015 om 16:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan JONAS SMET met zijn 3°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Smet Jonas.jpg 

           Jonas Smet

    Zondag 22/11/2015 HOEGAARDEN (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 32

    1 JONAS SMET uit Hamme ENERTHERM-BKCP

    2 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    4 ARKESTEYN Aron LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 DE MEYER Jarne ENERTHERM-BKCP

    6 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    7 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99

    9 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    10 BRAES Brent ACROG - BALEN BC

    15 DE ROP Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 27

    1 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    2 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    4 JORDENS Jarno KALAS CYCLING TEAM 99

    5 HERMANS Berre DCM CYCLING TEAM ASP

    6 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99 ASP

    7 HASPESLAGH Junior VZW DE DEMERSPURTERS

    8 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.ASP

    9 COCKX Maxime LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. ASP

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 BOSCHKER Julia NED WV HET STADION

    2 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC

    3 CRABBÉ Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    6 SCHOON Mariska NED SNELLE WIEL

     

    Dames Elite - deelnemers: 4

    1 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    2 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 WERNERS Britta GER RSC WESTFALIA STROKHOVEL

     

    22/11/2015 HOEGAARDEN (B) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 17

    1 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    2 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL AMAT

    3 PEETERS Karl DUFFELSE WIELERVRIENDEN V.Z.W. AMAT

    4 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEEL MASTA

    5 CHALMERS Scott GBR FELT RACING AMAT

    6 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    7 MEULDERS Filip INDIVIDUEEL MASTA

    8 CLAES Joachim DAGPAS

    9 THIJS Dennis INDIVIDUEEL AMAT

    10 WAMPERS Yannick INDIVIDUEEL MASTA

     

    Masters B - deelnemers: 11

    1 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    4 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    5 CARPENTIER Dirk BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 BOSCHKER Marcel NED WTC WOERDEN

    7 VAN MEER Edgar NED DAGPAS

    8 LEAERTS Hans DAGPAS

    9 ABÉ Peter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 SPIRITUS Mario DAGPAS


    Masters C - deelnemers: 21

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    4 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    5 VERDEYEN Jos INDIVIDUEEL

    6 KOCKAERTS Hubert CYCLING TEAM ZEMST VZW

    7 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 BOSMANS Chris INDIVIDUEEL

    9 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

     

    Masters D - deelnemers: 6

    1 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    3 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 DEVADDER André INDIVIDUEEL

    5 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER

    22-11-2015 om 16:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 22/11/2015
    WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Aspiranten - Prov. kampioenschap

    12 jaar - deelnemers: 26

    1 CEULEMANS Niels DCM CYCLING TEAM

    2 CEULEMANS Jarne DCM CYCLING TEAM

    3 THOMAS Tibo WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 GEUDENS Robbe ACROG - BALEN BC

    5 HANNES Victor ACROG - BALEN BC


    13 jaar - deelnemers: 26

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN DEN BROECK Lars DCM CYCLING TEAM

    14 jaar - deelnemers: 41

    1 BELMANS Lennert DCM CYCLING TEAM

    2 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    3 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 DE RIJCK Nando KALAS CYCLING TEAM 99

    5 VAN LAER Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99


    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 1

    1 COPPENS Nette DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW


    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 3

    1 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 VAN DE PAAR Ines ACROG - BALEN BC

    3 JANSSENS Rosalie KALAS CYCLING TEAM 99

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 5

    1 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    3 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 COPPENS Nieke DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW


    22/11/2015 BERLARE (UITBERGEN) (O) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 25

    1 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    2 DE SMET Matteo TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VAN DER HEYDEN Dario C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 D´HOUST Yani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 VAN DEN MEERSSCHE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 20

    1 BLOMMEN Brent ACROG - BALEN BC

    2 DELAERE Brent WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    3 DEWINTER Gerben MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DHOOGE Thibau TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 26

    1 ALVARADO Salvador NED RWC AHOY

    2 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99

    3 DE BOCK Rune C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 DECLERCK Jelle VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VAN PRAET Ruben VA-CYCLING TEAM ZELE VZW

    14 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    2 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 COUTTEAU Axana WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 FEYS Malaika VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    13 jaar meisjes  - deelnemers: 1

    1 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VAN GOETHEM Femke C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM

    22-11-2015 om 16:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 21/11/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 21/11/2015     


    Zaterdag 21/11/2015 UITBERGEN (O) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers: 42

    1 BRAET Vinnie COLBA SUPERANO HAM ELITE

    2 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

    3 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    4 ELIAS VAN HECKE uit Hamme SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23

    5 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM ELITE

    6 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM JUNIOR

    7 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    8 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    9 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    10 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    15 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM U23

    16 BAEYENS Dennis VA-CYCLING TEAM ZELE VZW ELITE
    1-RITA0831.JPG
    1-RITA0836.JPG

    1-RITA0851.JPG
    1-RITA0828.JPG
    1-RITA0782.JPG
    1-RITA0499.JPG
    1-RITA0567.JPG

    21/11/2015 UITBERGEN (O) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores - deelnemers: 30

    1 JONAS SMET uit Hamme ENERTHERM-BKCP

    2 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN ASSCHE Bert VA-CYCLING TEAM ZELE VZW

    7 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB – PATRICK

    8 DE VEIRMAN Jesse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB – PATRICK

    10 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    20 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    25 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    30 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA0476.JPG
    1-RITA0489.JPG
    1-RITA0446.JPG

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 33

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST NIEUW

    2 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM NIEUW

    3 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT NIEUW

    4 FERDINANDE Anton CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE NIEUW

    5 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW ASP

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM NIEUW

    7 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST ASP

    8 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW ASP

    9 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW ASP

    10 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS NIEUW
    1-DSC00158.JPG
    1-DSC00167.JPG
    1-DSC00182.JPG
    1-DSC00100.JPG

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VAN GINNEKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM

    5 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST

    7 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
    1-DSC00161.JPG
    1-DSC00137.JPG

     

    Dames - deelnemers: 12

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    6 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    9 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    10 DIERICX Cindy INDIVIDUEEL

    12 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    1-RITA0482.JPG

    1-RITA0472.JPG


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-11-2015 om 13:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 21/11/2015

    FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE UITBERGEN VAN
    ZATER
    DAG 21/11/2015
         


    Zaterdag 21/11/2015 UITBERGEN (O) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 26

    1 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    3 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    4 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    5 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    6 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    8 VAN ASSCHE Nico CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE MASTA

    9 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    10 VAN GREMBERGEN Kendric INDIVIDUEEL MASTA

    12 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    22 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT
    1-DSC09902.JPG
    1-DSC09908.JPG
    1-DSC09896.JPG
    1-DSC09900.JPG
    1-DSC09838.JPG
    1-DSC09846.JPG
    1-DSC09873.JPG
    1-DSC09890.JPG

     

    Masters B - deelnemers: 16

    1 BENNY DE BOCK uit Ekssarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    4 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    5 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    6 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    10 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL
    1-RITA0231.JPG
    1-RITA0211.JPG
    1-RITA0183.JPG
    1-RITA0066.JPG
    1-RITA0034.JPG

     

    Masters C - deelnemers: 26

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    3 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    6 GROENÉ Yvan INDIVIDUEEL

    7 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    8 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW

    10 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    12 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA0228.JPG
    1-RITA0193.JPG
    1-RITA0156.JPG

     

    Masters D - deelnemers: 9

    1 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    2 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    3 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    8 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
    1-RITA0222.JPG

    1-RITA0207.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-11-2015 om 13:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/11/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zondag 22/11/2015
    LOTTO 6-DAAGSE VLAANDEREN - GENT (O) - Piste - Zesdaagse - met motoren/derny´s

    Aantal deelnemers:

    22-11-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    21-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ELIAS VAN HECKE met zijn 3°Veldritzege bij de Beloften en met de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Elias Van Hecke.jpg 

         Elias Van Hecke


    Zaterdag 21/11/2015 HASSELT (LB) Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 33

    1 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    2 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    6 VAN AMERONGEN Thijs NED TELENET - FIDEA CYCLING TEAM

    7 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    8 TARAMARCAZ Julien SUI CORENDON-KWADRO

    9 VAN DER POEL David NED BKCP-CORENDON

    10 SIMUNEK Radomir CZE CORENDON-KWADRO

    22 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

     

    21/11/2015 UITBERGEN (O) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers: 42

    1 BRAET Vinnie COLBA SUPERANO HAM ELITE

    2 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

    3 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    4 ELIAS VAN HECKE uit Hamme SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23

    5 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM ELITE

    6 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM JUNIOR

    7 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    8 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    9 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    10 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    15 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM U23

    16 BAEYENS Dennis VA-CYCLING TEAM ZELE VZW ELITE

     

    21/11/2015 WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 30

    1 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

    3 CANT Kevin ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    4 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    5 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

    6 TURELUREN Arne CLUB CICLISTA CAMPO CLARO U23

    7 BAKX Kelvin NED RSC DE ZUIDWESTHOEK U23

    8 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    9 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

    10 FLOREN Wesley NED WV BARHHOPOORT JUNIOR


    21/11/2015
    HASSELT (LB) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 25

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 WYMAN Helen GBR KONA

    5 VAN DEN HOEK Bianca NED UCI WT PARKHOTEL VALKENBURG CT

    6 BAKKER Manon NED wv Giant dt Benelux

    7 WEERINK Floor NED WSV EMMEN

    8 VAN ANROOIJ Linda NED ZUID-WEST/ZUID

    9 TER BEEK Linda NED MTB het Twentse Ros/Tjellens

    10 DELHAYE Pauline FRA QUICK MTB RACING TEAM

     

    21/11/2015 HASSELT (LB) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 27

    1 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 KIELICH Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VLIEGEN Pieter-jan OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    5 TIELEMANS Jente ACROG - BALEN BC

    6 PARROTTA Tristan LUX UC Dippach

    7 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    8 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 BLOMMEN Dennis ACROG - BALEN BC

    10 AALRUST Håkon Lunder NOR Norwegian Cycling Federation

     

    21/11/2015 HASSELT (LB) - Veldrijden form. C 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 28

    1 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    2 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    3 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99

    4 CORTJENS Ryan ENERTHERM-BKCP

    5 ARTZ Bart NED TWC het snelle wiel

    6 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 BERVOETS Michael HAGELAND CYCLING TEAM

    9 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 MISONOVA Magdalena CZE Sokol Veltez

    21-11-2015 om 16:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan JONAS SMET met zijn 2°Veldritzege bij de Juniores en met de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 5°Veldritzege bij de Masters B en met de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Smet Jonas.jpg  Benny De Bock.jpg 

           Jonas Smet              Benny De Bock

    Zaterdag 21/11/2015 UITBERGEN (O) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores - deelnemers: 30

    1 JONAS SMET uit Hamme ENERTHERM-BKCP

    2 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN ASSCHE Bert VA-CYCLING TEAM ZELE VZW

    7 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB – PATRICK

    8 DE VEIRMAN Jesse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB – PATRICK

    10 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    20 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    25 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    30 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 33

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST NIEUW

    2 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM NIEUW

    3 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT NIEUW

    4 FERDINANDE Anton CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE NIEUW

    5 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW ASP

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM NIEUW

    7 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST ASP

    8 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW ASP

    9 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW ASP

    10 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS NIEUW

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 VAN GINNEKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM

    5 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST

    7 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

     

    Dames - deelnemers: 12

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    6 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    9 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    10 DIERICX Cindy INDIVIDUEEL

    12 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    21/11/2015 WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 32

    1 BODEN Jarne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    4 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    5 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    6 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 GABRIELS Senne DCM CYCLING TEAM

    10 BRUYNINCKX Jonas LENSWORLD CYCLING TEAM

    19 DE ROP Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    Dames Elite - deelnemers: 11

    1 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 COMMISSARIS Caren KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    3 VAN DE PERRE Lore NODRUGS HEROES FLANDERS

    4 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    5 GREEFS Kelly NODRUGS HEROES FLANDERS

    6 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 WERNERS Britta GER RSC WESTFALIA STROKHOVEL

    9 MOONEN Puck NED TWC HET SNELLE WIEL

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 45

    1 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    3 DE VET Sander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 HERMANS Berre DCM CYCLING TEAM

    6 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    7 JORDENS Jarno KALAS CYCLING TEAM 99

    8 WYSEURE Joran KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9 COOLS Wannes W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 5

    1 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    2 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    3 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VANDERMEULEN Bo VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW


    21/11/2015
    UITBERGEN (O) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 26

    1 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    3 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    4 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    5 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    6 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    8 VAN ASSCHE Nico CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE MASTA

    9 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    10 VAN GREMBERGEN Kendric INDIVIDUEEL MASTA

    12 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    22 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

     

    Masters B - deelnemers: 16

    1 BENNY DE BOCK uit Ekssarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    4 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    5 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    6 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    10 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

     

    Masters C - deelnemers: 26

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    3 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    6 GROENÉ Yvan INDIVIDUEEL

    7 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    8 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW

    10 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    12 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    Masters D - deelnemers: 9

    1 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    2 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    3 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    8 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    21-11-2015 om 16:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag
    21/11/2015 WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 17

    1 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    3 OOMS Niels INDIVIDUEEL AMAT

    4 DIELS Koen INDIVIDUEEL MASTA

    5 PAUWELS Dries DAGPAS

    6 BAJOREK Michel THE BARRACUDA COMPANY MASTA

    7 MEULDERS Filip INDIVIDUEEL MASTA

    8 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    9 PEETERS Karl DUFFELSE WIELERVRIENDEN V.Z.W. AMAT

    10 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL AMAT

     

    Masters B - deelnemers: 9

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 SMITS Kris DAGPAS

    6 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VAN MEER Edgar NED DAGPAS

    8 NAESSENS Michael ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9 ABÉ Peter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    Masters C - deelnemers: 18

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    4 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    5 BOSMANS Chris INDIVIDUEEL

    6 SCHUTTERS Alfons DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN

    7 KOCKAERTS Hubert CYCLING TEAM ZEMST VZW

    8 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 MEYS Mark K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 THIJS Carl INDIVIDUEEL

     

    Masters D - deelnemers: 3

    1 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    3 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER


    21/11/2015 HOEGAARDEN (B) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 8

    1 DE MOYER Kenay JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 VAN DE SOMPEL Jori INDIVIDUEEL

    3 VAN LULING Daan NED LRTV SWIFT

    4 SCHRODER Arthur BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    5 JANSSENS Brent VZW DE DEMERSPURTERS


    13 jaar - deelnemers: 15

    1 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    2 LEYMAN Tibo ASFRA RACING TEAM

    3 VANDERLINDEN Lukas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 JAENEN Jelle OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    5 WUYTS Yannick VZW DE DEMERSPURTERS

    13 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 16

    1 COREMANS Dante KALAS CYCLING TEAM 99

    2 WIENEN Flore ACROG - BALEN BC

    3 WILLEMSEN Steyn NED WESTLAND

    4 VAN DER DRIFT Twan NED WESTLAND

    5 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 1

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 1

    1 SLEGERS Amber OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    21-11-2015 om 16:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/11/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 21/11/2015
    LOTTO 6-DAAGSE VLAANDEREN - GENT (O) - Piste - Zesdaagse - met motoren/derny´s

    Aantal deelnemers:

    21-11-2015 om 15:46 geschreven door kenny


    20-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 20/11/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Vrijdag 20/11/2015
    LOTTO 6-DAAGSE VLAANDEREN - GENT (O) - Piste - Zesdaagse - met motoren/derny´s

    Aantal deelnemers:

    20-11-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    19-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 19/11/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Donderdag 19/11/2015
    LOTTO 6-DAAGSE VLAANDEREN - GENT (O) - Piste - Zesdaagse - met motoren/derny´s

    Aantal deelnemers:

    19-11-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    18-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 18/11/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 22 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    De wind zat net als Zondag bij het vertrek op de kop zodat onze kopmannen meteen aan het werk konden. De kopmannen van de dag waren 'Dirk Heyrman en Guy Smet' die 3/4 van de rit voor hun rekening namen. Voor de rest was het een zeer geslaagde duurtraining aan een mooi winters tempo. De afstand bedroeg 75 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 km, het gemiddelde was goed voor 32,1 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman , Modest Smet , Guy Smet , Luc Vermeulen , Dr.Frank De Winter , Kristoff Heyns , Frank Suys , Wim Heyndrickx , Jochem Smet , Walter Meseure , Davy Marin , Glenn Van Hautekerke, Marc De Smedt , Steven Van Houte , Hank Mees , Benny Vercauteren , Rudy Thysman , Franky De Witte , William Despeels , Pascal Brack , ? en Kenny Janssens.

    18-11-2015 om 17:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/11/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Woensdag 18/11/2015
    LOTTO 6-DAAGSE VLAANDEREN - GENT (O) - Piste - Zesdaagse - met motoren/derny´s

    Aantal deelnemers:

    18-11-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    17-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATEDAG 12/12 & ZONDAG 13/12/2015 - CYCLOCROSS EN MTB WEEKEND TE BELSELE
    affiche 2015.jpg

    Bron: Danny Van Goethem

    17-11-2015 om 08:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 17/11/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Dinsdag 17/11/2015
    LOTTO 6-DAAGSE VLAANDEREN - GENT (O) - Piste - Zesdaagse - met motoren/derny´s

    Aantal deelnemers:

    17-11-2015 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!