.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    08-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 08/11/2015
    RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 49

    1 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    3 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    4 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 SWEECK Diether CORENDON-KWADRO

    9 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    10 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT


    08/11/2015
    RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 67

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 BERTOLINI Gioele ITA TEAM SELLE ITALIA GUERCIOTTI

    4 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON

    5 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    7 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    8 SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    9 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    25 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    58 VERMEIREN Gianni CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    08/11/2015 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 44

    1 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 WYMAN Helen GBR MATRIX FITNESS VULPINE

    5 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK-KALAS TEAM

    6 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK

    7 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    8 VERHESTRAETEN Karen KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    9 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    10 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

     

    08/11/2015 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 71

    1 JASPERS Jappe ENERTHERM-BKCP

    2 WOLSINK Thijs NED LARES-DOLTCINI CT

    3 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    4 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    5 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    6 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    7 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    8 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

    10 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    23 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    34 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    08/11/2015 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 61

    1 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    2 KOPECKY Tomas NEDERLAND

    3 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    4 HENDRIKX Mees NED TWC HET SNELLE WIEL

    5 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    6 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    7 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    10 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    13 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    08-11-2015 om 18:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 08/11/2015
    LOKEREN (O) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    08-11-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    07-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE ZELZATE VAN ZATERDAG 07/11/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN TE ZELZATE VAN ZATERDAG 07/11/2015     


    Zaterdag 07/11/2015 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 49

    1 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

    2 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    3 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    4 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZW U23

    5 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    6 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM ELITE

    7 GYS Jens AA-DRINK-KALAS TEAM ELITE

    8 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM JUNIOR

    9 BAEYENS Dennis VA-CYCLING TEAM ZELE VZW ELITE

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    11 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    14 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

    27 MELS Fabrice TEAM 3M ELITE

    28 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL U23

    38 GOOSSENS Kenny CIBEL ELITE

    46 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM ELITE
    1-RITA7417.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Angelo De Clercq, Mathieu Willemyns en Bart Hofman.
    1-RITA7410.JPG
                                                Podium Beloften.
    1-RITA7423.JPG
                                            Winnaar Angelo De Clercq.
    1-RITA7381.JPG
                               Aankomst van winnaar Angelo De Clercq.
    1-RITA6982.JPG
                                                  Bart Hofman
    1-RITA7262.JPG
                                                     Fabrice Mels
    1-RITA7030.JPG
                                                       Kenny Goossens
    1-RITA7196.JPG
                                                      Stefan Ott
    1-RITA7050.JPG
                                                Edwin De Wit
    1-RITA6952.JPG
    1-RITA6951.JPG

    07/11/2015 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 33

    1 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    2 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    3 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    8 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    9 VAN ASSCHE Bert VA-CYCLING TEAM ZELE VZW

    10 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    11 VAN DIEREN Christophe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    28 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    32 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA6942.JPG
     Podium Juniores met winnaar Reno Bauters, Stef Serre en Louis Overmeire.
    1-RITA6939.JPG
    1-RITA6739.JPG
                                    Reno Bauters op weg naar de zege.
    1-RITA6716.JPG
    1-RITA6691.JPG

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 24

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    4 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    5 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DEMEYER Guillian CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VANDER BEKEN Quinten ASFRA RACING TEAM

    9 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DE WEERT Robbe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    1-RITA6683.JPG
                    Podium 1°jaars Nieuwelingen met winnaar Jenno Berckmoes.
    1-RITA6686.JPG
             Podium 2°jaars Nieuwelingen met winnaar Maarten Clauwaert.
    1-RITA6646.JPG
                       Aankomst winnaar Nieuwelingen met Jenno Berckmoes.
    1-RITA6515.JPG

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST
    1-RITA6677.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Febe Schokkaert, Kyenta Vanwalleghem en
    Tine Vandenheede.

    1-RITA6668.JPG
    1-RITA6586.JPG

     

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    4 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    6 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    7 VAN DORSSELAERE Chris AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW
    1-RITA6935.JPG
    Podium Dames met winnares Aurelie Vermeir, Meg De Bruyne en Katleen Fraeye.
    1-RITA6922.JPG
                                    Aankomst van winnares Aurelie Vermeir.
    1-RITA6721.JPG
                                           Meg De Bruyne uit Hamme.
    1-RITA6736.JPG
                                    Chris Van Dorsselaere uit St.Gillis.
    1-RITA6738.JPG
                                                  Inge Joos uit Stekene.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-11-2015 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE ZELZATE VAN ZATERDAG 07/11/2015

    FOTO'S AMATEURS & MASTERS TE ZELZATE VAN ZATERDAG 07/11/2015     


    Zaterdag 07/11/2015 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 28

    1 VAN GREMBERGEN Kendric INDIVIDUEEL MASTA

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    4 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    5 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    6 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    7 TACK Spencer VZW WIELERTEAM WAREGEM AMAT

    8 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    9 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    10 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    15 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    20 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    22 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT
    1-RITA6484.JPG
    Podium Masters A met winnaar Kendric Van Grembergen, Patrick Bassez en Steve Gruwier.
    1-RITA6486.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Laudelino Lammens, Pieter Dewitte en Simon Hoste.
    1-RITA6460.JPG
               Aankomst van winnaar Masters A met Kendric Van Grembergen.
    1-RITA6434.JPG
    1-RITA6373.JPG
    1-RITA6333.JPG
    1-RITA6293.JPG
    1-RITA6277.JPG
    1-RITA6244.JPG
    1-RITA6210.JPG
    1-RITA6207.JPG
    1-RITA6203.JPG

     

    Masters B - deelnemers: 20

    1 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    5 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    10 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL
    1-RITA6200.JPG
                            Podium Masters B met winnaar Timmy Maes.
    1-RITA6161.JPG
                                     Aankomst van winnaar Timmy Maes.
    1-RITA6125.JPG
    1-RITA6101.JPG
    1-RITA5969.JPG
    1-RITA5954.JPG
    1-RITA5928.JPG
                                       Geert Bultinck uit Beveren.
    1-RITA5886.JPG

     

    Masters C - deelnemers: 28

    1 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    5 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    7 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 DE SCHEEMAEKER Ronald DAGPAS

    13 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    20 GOVAERT William ISOREX CYCLING TEAM
    1-RITA6196.JPG
                                    Podium Masters C met winnaar Mark Verloo.
    1-RITA6175.JPG
                                       Aankomst van winnaar Mark Verloo.
    1-RITA6029.JPG
    1-RITA5937.JPG
    1-RITA5934.JPG
                                                 Luc Joos uit Stekene.
    1-RITA5927.JPG
    1-RITA5889.JPG

     

    Masters D - deelnemers: 9

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    3 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    4 GOVAERT William ISOREX CYCLING TEAM

    5 HOLVOET Franki  INDIVIDUEEL

    6 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    9 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL
    1-RITA6193.JPG
    Podium Masters D met winnaar Daniel Van Oosterwyck, Eddy Cobbaut en Jose De Clercq.
    1-RITA5947.JPG
                                        William Govaert uit Waasmunster.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-11-2015 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 07/11/2015
    RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 30

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

    2 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    3 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    4 CANT Kevin ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    5 VERSCHUEREN Bart KDL CYCLING TEAM ELITE

    6 DE CLEYN Dave CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    7 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

    8 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

    9 DE PROOST Kyle INDIVIDUEEL U23

    10 KLOECK Dario KALAS CYCLING TEAM 99 U23

     

    07/11/2015 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 49

    1 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE

    2 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    3 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    4 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZW U23

    5 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    6 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM ELITE

    7 GYS Jens AA-DRINK-KALAS TEAM ELITE

    8 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM JUNIOR

    9 BAEYENS Dennis VA-CYCLING TEAM ZELE VZW ELITE

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    11 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    14 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

    27 MELS Fabrice TEAM 3M ELITE

    28 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL U23

    38 GOOSSENS Kenny CIBEL ELITE

    46 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM ELITE


    07/11/2015
    RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 37

    1 BODEN Jarne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 VLIEGEN Pieter-jan OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    3 CAMPS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99

    4 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    7 VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 DE MEYER Jarne ENERTHERM-BKCP

    9 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99

    10 GABRIELS Senne DCM CYCLING TEAM

    17 DE ROP Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 54

    1 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    2 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    3 VERBURG Luke NED VISTAMEDIA SINT-NIKLAAS

    4 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99

    5 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    6 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    7 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN

    9 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    10 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT


    Dames jeugd - deelnemers: 9

    1 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99

    2 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    4 VAN WUNSEL Lara LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    6 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 SCHOON Mariska NED SNELLE WIEL

     

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 VALENTINI Elena ITA TEAM SUD TIROL

    2 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 COMMISSARIS Caren KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    4 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    5 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN DE PERRE Lore NODRUGS HEROES FLANDERS

    7 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    07/11/2015 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 33

    1 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    2 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    3 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    8 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    9 VAN ASSCHE Bert VA-CYCLING TEAM ZELE VZW

    10 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    11 VAN DIEREN Christophe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    28 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    32 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 24

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    4 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    5 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DEMEYER Guillian CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VANDER BEKEN Quinten ASFRA RACING TEAM

    9 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DE WEERT Robbe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST

     

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    4 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    6 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    7 VAN DORSSELAERE Chris AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    07-11-2015 om 20:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 07/11/2015
    RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 25

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    2 OOMS Niels INDIVIDUEEL AMAT

    3 SLUYTS Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    4 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    5 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MASTA

    6 PEETERS Karl DUFFELSE WIELERVRIENDEN V.Z.W. AMAT

    7 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEEL AMAT

    8 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    9 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL MASTA

    10 BAJOREK Michel THE BARRACUDA COMPANY MASTA

     

    Masters B - deelnemers: 13

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 WILLEMS Mario DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 ABÉ Peter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 NAESSENS Michael ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    10 VERVOORT Hans DAGPAS

    11 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

     

    Masters C - deelnemers: 27

    1 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 TECK Erik INDIVIDUEEL

    4 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    5 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    6 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    7 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    8 BENNY Andersson SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    9 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 SCHUTTERS Alfons DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN

     

    Masters D - deelnemers: 5

    1 BENNY Andersson SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    2 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 SCHEYNEN Freddy INDIVIDUEEL

    4 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    5 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER


    07/11/2015
    ZELZATE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 28

    1 VAN GREMBERGEN Kendric INDIVIDUEEL MASTA

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    4 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    5 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    6 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    7 TACK Spencer VZW WIELERTEAM WAREGEM AMAT

    8 VISPOEL Bryan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM AMAT

    9 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    10 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    15 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    20 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    22 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

     

    Masters B - deelnemers: 20

    1 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    5 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 TYTGAT Joeri TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    10 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

     

    Masters C - deelnemers: 28

    1 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    5 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    7 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 DE SCHEEMAEKER Ronald DAGPAS

    13 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    20 GOVAERT William ISOREX CYCLING TEAM

     

    Masters D - deelnemers: 9

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    3 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    4 GOVAERT William ISOREX CYCLING TEAM

    5 HOLVOET Franki  INDIVIDUEEL

    6 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    9 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL

    07-11-2015 om 20:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 07/11/2015
    ARENDONK (A) - Veldrijden Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 16

    1 CEULEMANS Niels DCM CYCLING TEAM

    2 CEULEMANS Jarne DCM CYCLING TEAM

    3 GROSEMANS Dries ACROG - BALEN BC

    4 ERPELS Joppe OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    5 KNAEPS Lowie ACROG - BALEN BC

     

    13 jaar - deelnemers: 24

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 BLOMMEN Brent ACROG - BALEN BC

    4 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VANHOOYDONCK Stef W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    14 jaar - deelnemers: 38

    1 COREMANS Dante KALAS CYCLING TEAM 99

    2 WIENEN Flore ACROG - BALEN BC

    3 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    4 JANSSEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN DE PUTTE Victor KALAS CYCLING TEAM 99

     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 4

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 VAN DE PAAR Ines ACROG - BALEN BC

    4 JANSSENS Rosalie KALAS CYCLING TEAM 99

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 5

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    3 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99

    4 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 SLEGERS Amber OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    07-11-2015 om 18:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/11/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 07/11/2015
    GENT (O) - Piste - Omnium

    Aantal deelnemers:

    07-11-2015 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!