.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    01-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN KOPPENBERG VAN ZONDAG 01/11/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN KOPPENBERG VAN ZONDAG 01/11/2015     


    Zondag 01/11/2015 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 34

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    4 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VAN AMERONGEN Thijs NED TELENET - FIDEA CYCLING TEAM

    6 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    7 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 TARAMARCAZ Julien SUI BKCP-CORENDON

    9 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    26 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    1-RITA5849.JPG
                                    Aankomst van winnaar Wout Van Aert.
    1-RITA5847.JPG
    1-RITA5772.JPG
    1-RITA5851.JPG
                                        Aankomst van de 2de Kevin Pauwels.
    1-RITA5853.JPG
                                 Aankomst van de 3de Lars Van Der Haar.
    1-RITA5658.JPG
    1-RITA5609.JPG
    1-RITA5778.JPG
    1-RITA5815.JPG
    1-RITA5711.JPG
    1-RITA5677.JPG
    1-RITA5703.JPG
    1-RITA5582.JPG

    01/11/2015 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DEGROOTE Jonas FCP - GLASCENTRA CT

    3 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    4 PEETERS Yannick VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 JACOBS Johan SUI SUNWEB - NAPOLEON GAMES CT

    6 SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    8 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 TOUPALIK Adam CZE BKCP-CORENDON

    10 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON

    19 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    20 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    28 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL

    41 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW
    1-RITA5149.JPG
                        Aankomst van winnaar Beloften Quinten Hermans.
    1-RITA5150.JPG
                                     Aankomst van de 2de Jonas Degroote.
    1-RITA5151.JPG
                                    Aankomst van de 3de Joris Nieuwenhuis.
    1-RITA5201.JPG

    1-RITA5244.JPG
    1-RITA5188.JPG
    1-RITA5186.JPG
    1-RITA5167.JPG
    1-RITA5164.JPG
    1-RITA5077.JPG
    1-RITA5068.JPG
    1-RITA5054.JPG
    1-RITA5046.JPG
    1-RITA5036.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-11-2015 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN KOPPENBERG VAN ZONDAG 01/11/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN KOPPENBERG VAN ZONDAG 01/11/2015     


    Zondag 01/11/2015 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 44

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    3 HARRIS Nikki GBR QUICK MTB RACING TEAM

    4 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    5 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    6 WYMAN Helen GBR KONA FSA FACTORY TEAM

    7 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN PAASSEN Sanne NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    9 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    10 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    35 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    1-RITA5505.JPG
                          Winnares bij de Dames Elite Jolien Verschueren.
    1-RITA5402.JPG
                        De 2de bij de Dames Elite Femke Van Den Driessche.
    1-RITA5371.JPG
    1-RITA5351.JPG
    1-RITA5348.JPG
    1-RITA5374.JPG
    1-RITA5453.JPG

    01/11/2015 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 64

    1 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA

    3 LEVALLOIS Clement FRA POLE ESPOIR DE CAEN

    4 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT

    5 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 ARENSMAN Thymen NED JVR DE BATAUWERS

    7 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    11 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    33 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    1-RITA5032.JPG
    Podium Juniores met winnaar Seppe Rombouts, Thijs Wolsink en Clement Levallois.
    1-RITA4996.JPG
                                 Aankomst van winnaar Seppe Rombouts.
    1-RITA4999.JPG
                                            Aankomst van de 2de Thijs Wolsink.
    1-RITA4911.JPG
    1-RITA4909.JPG
    1-RITA4834.JPG
    1-RITA4825.JPG
    1-RITA4815.JPG
    1-RITA4792.JPG

    01/11/2015 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 80

    1 KOPECKY Tomas NED LRTV SWIFT

    2 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 VERBURG Luke NED VISTAMEDIA HAMME

    4 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    5 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    7 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 VALOGNES Thibault FRA LOUVET

    9 HAZEKAMP Bart NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    1-RITA4711.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Tomas Kopecky, Vince Van Den Eynde en
    Luke Verburg.

    1-RITA4714.JPG
    1-RITA4673.JPG
    1-RITA4720.JPG

    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-11-2015 om 20:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 01/11/2015 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 34

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    4 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VAN AMERONGEN Thijs NED TELENET - FIDEA CYCLING TEAM

    6 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    7 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 TARAMARCAZ Julien SUI BKCP-CORENDON

    9 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    26 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    01/11/2015 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DEGROOTE Jonas FCP - GLASCENTRA CT

    3 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    4 PEETERS Yannick VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 JACOBS Johan SUI SUNWEB - NAPOLEON GAMES CT

    6 SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    8 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 TOUPALIK Adam CZE BKCP-CORENDON

    10 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON

    19 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    20 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    28 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL

    41 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    01/11/2015 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 44

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    3 HARRIS Nikki GBR QUICK MTB RACING TEAM

    4 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    5 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    6 WYMAN Helen GBR KONA FSA FACTORY TEAM

    7 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN PAASSEN Sanne NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    9 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    10 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    35 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    01/11/2015 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 64

    1 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA

    3 LEVALLOIS Clement FRA POLE ESPOIR DE CAEN

    4 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT

    5 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 ARENSMAN Thymen NED JVR DE BATAUWERS

    7 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    11 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    33 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

     

    01/11/2015 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 80

    1 KOPECKY Tomas NED LRTV SWIFT

    2 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 VERBURG Luke NED VISTAMEDIA HAMME

    4 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    5 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    7 ARTZ Bart NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 VALOGNES Thibault FRA LOUVET

    9 HAZEKAMP Bart NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    01-11-2015 om 18:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/11/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 01/11/2015
    ALSEMBERG (B) - Veldrijden Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 15

    1 CEULEMANS Niels DCM CYCLING TEAM

    2 DE MOYER Kenay JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 POUCET Tristan FRA UV FOURMISIENNE

    4 CEULEMANS Jarne DCM CYCLING TEAM

    5 DE NYS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT


    13 jaar - deelnemers: 21

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 STERCKX Raven VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    4 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 VAN DER WILT Jorben WK NOORD-WEST-BRABANT

    15 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 27

    1 WIENEN Flore ACROG - BALEN BC

    2 BELMANS Lennert DCM CYCLING TEAM

    3 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 VAN PRAET Ruben VA-CYCLING TEAM ZELE VZW

    5 VANDERSTEEN Jarne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 JANSSENS Rosalie KALAS CYCLING TEAM 99


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99

    2 QUINTENS Maite LOTTO OLYMPIA TIENEN

    01-11-2015 om 18:24 geschreven door kenny


    31-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE BOOM VAN ZATERDAG 31/10/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN TE BOOM VAN ZATERDAG 31/10/2015     


    Zaterdag 31/10/2015 BOOM - NIELS ALBERTLAND CYCLOCROSS (A) - Veldrijden Klasse UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 27

    1 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    2 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    3 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    4 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 ADAMS Joeri VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 MEISEN Marcel GER CORENDON-KWADRO

    8 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    9 WALSLEBEN Philipp GER BKCP-POWERPLUS

    10 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    15 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM
    1-RITA4647.JPG
    Podium Heren Elite met winnaar Lars Van Der Haar, Wout Van Aert en Sven Nys.
    1-RITA4650.JPG
    1-RITA4621.JPG
    1-RITA4614.JPG
    1-RITA4545.JPG
    1-RITA4419.JPG
    1-RITA4514.JPG
    1-RITA4577.JPG
    1-RITA4488.JPG
    1-RITA4396.JPG
    1-RITA4389.JPG
    1-RITA4387.JPG
    1-RITA4358.JPG
    1-RITA4332.JPG
    1-RITA4591.JPG
    1-RITA4326.JPG


    31/10/2015 BOOM - NIELS ALBERTLAND CYCLOCROSS (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 33

    1 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK

    5 PAYTON Hannah GBR TEAM KINESIS

    6 MELLOR Amira GBR Paul Milnes Cycles Yorkshire

    7 VAN DEN HOEK Bianca NED UCI WT Parkhotel Valkenburg CT

    8 WASIUK Olga POL PAULA TRANS

    9 SIMPSON Annie GBR Hope Factory Racing Yorkshire

    10 ERLANDSSON Åsa SWE Varbegs MTB/Haibike

    25 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    29 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS
    1-RITA4236.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Ellen Van Loy, Maud Kaptheijns en Loes Sels.
    1-RITA4242.JPG
    1-RITA4212.JPG
    1-RITA4069.JPG
    1-RITA4073.JPG
    1-RITA4135.JPG
    1-RITA4127.JPG
    1-RITA4102.JPG
    1-RITA4078.JPG
    1-RITA4057.JPG
    1-RITA4046.JPG
    1-RITA4284.JPG
    1-RITA4288.JPG
    1-RITA4289.JPG
     

    31/10/2015 BOOM - NIELS ALBERTLAND CYCLOCROSS (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 33

    1 JASPERS Jappe ENERTHERM-BKCP

    2 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

    3 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    4 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 KIELICH Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    7 TURNER Ben GBR Paul Milnes Cycles Yorkshire

    8 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    9 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    10 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    15 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    23 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
    1-RITA3972.JPG
    Podium Juniores met winnaar Jappe Jaspers, Victor Vandebosch en Toon Vandebosch.
    1-RITA3978.JPG
                               Een woordje uitleg van winnaar Jappe Jaspers.
    1-RITA3979.JPG
    1-RITA3960.JPG
    1-RITA3916.JPG
    1-RITA3844.JPG
    1-RITA3841.JPG
    1-RITA3809.JPG
    1-RITA3798.JPG
    1-RITA3755.JPG
    1-RITA3754.JPG

    1-RITA3735.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    31-10-2015 om 20:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 31/10/2015
    BOOM - NIELS ALBERTLAND CYCLOCROSS (A) - Veldrijden Klasse UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 27

    1 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    2 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    3 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    4 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 ADAMS Joeri VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 MEISEN Marcel GER CORENDON-KWADRO

    8 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    9 WALSLEBEN Philipp GER BKCP-POWERPLUS

    10 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    15 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

      

    31/10/2015 ALSEMBERG (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 44

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

    2 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    3 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    4 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM U23

    5 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM VZW ELITE

    6 GYS Jens AA-DRINK-KALAS TEAM ELITE

    7 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    8 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZW U23

    9 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    10 HENNAUX Loïc COLOR CODE- AQUALITY PROTECT U23

     

    31/10/2015 BOOM - NIELS ALBERTLAND CYCLOCROSS (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 33

    1 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK

    5 PAYTON Hannah GBR TEAM KINESIS

    6 MELLOR Amira GBR Paul Milnes Cycles Yorkshire

    7 VAN DEN HOEK Bianca NED UCI WT Parkhotel Valkenburg CT

    8 WASIUK Olga POL PAULA TRANS

    9 SIMPSON Annie GBR Hope Factory Racing Yorkshire

    10 ERLANDSSON Åsa SWE Varbegs MTB/Haibike

    25 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    29 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    31/10/2015 BOOM - NIELS ALBERTLAND CYCLOCROSS (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 33

    1 JASPERS Jappe ENERTHERM-BKCP

    2 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

    3 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    4 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 KIELICH Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99

    7 TURNER Ben GBR Paul Milnes Cycles Yorkshire

    8 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    9 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    10 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    15 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    23 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    31-10-2015 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 4°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nicky David.jpg 

                       Nicky David

    Zaterdag 31/10/2015 ALSEMBERG (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 31

    1 BLOMMEN Dennis ACROG - BALEN BC

    2 CAMPS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99

    3 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    4 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 STEEGMANS Einar SPORT EN MOEDIG GENK

    9 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    12 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN


    Nieuwelingen - deelnemers: 42

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 TAYLOR Matthew GBR PEDALSPORT CYCLING CLUB

    4 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 CAMERON Euan GBR EAST BRADFORD CC

    6 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 HERMANS Berre DCM CYCLING TEAM

    8 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    9 JORIS Senne ACROG - BALEN BC

    10 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.


    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    2 ALLART Oceane FRA SEV

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 CRABBÉ Kiona LOTTO OLYMPIA TIENE

    5 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 VAN TICHELT Ynske DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    31/10/2015 ALSEMBERG (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 30

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    2 GELUYKENS Kenny INDIVIDUEEL AMAT

    3 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    4 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    5 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    6 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    7 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    8 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    9 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    10 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    21 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMAT


    Masters B - deelnemers: 15

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 HENDERICKX Nico INDIVIDUEEL

    5 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    7 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 ABÉ Peter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 DELLISSE Philippe ALLEZ DENAIN

    13 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS


    Masters C - deelnemers: 30

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 YOUNG Chris GBR YORKSHIRE REGION

    5 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    7 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    9 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.


    Masters D - deelnemers: 5

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    4 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    5 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    31-10-2015 om 17:06 geschreven door kenny


    30-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZONDAG 01/11/2015 - WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZONDAG MET VERTREKPUNT TE BEVEREN START VANAF ZONDAG 01 NOVEMBER !!!


    OOK OP FEESTDAGEN WORDT ER GEREDEN !!
    SAMENKOMST RONDPUNT KASTEELDREEF EN VERTREK OM 09H30 !!!

     

    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt het nieuwe viaduct te Moerbeke om zo via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 75 km)
    Vanaf Zondag 03 Januari de grote wintertour vanaf 09H00. (+/- 90 km
    )

    30-10-2015 om 13:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 31/10/2015 - WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZATERDAG MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START VANAF ZATERDAG 31 OKTOBER.

    SAMENKOMST PARKING HET WIJNHUIS EN VERTREK OM 09H30 !!!

     


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt het nieuwe viaduct te Moerbeke om zo terug via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 83 km)
    Vanaf 02 Januari de grote wintertour vanaf 09H00. (+/- 95 km)

    30-10-2015 om 13:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF WOENSDAG 28/10/2015 - WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN


    WINTERGROEPSTRAINING WOENSDAG OM 14H00 MET VERTREKPUNT 'T SCHUURKE TE BEVEREN !!!
     
    Sinaai.jpg Rondpunt Moerbeke.jpg
    NET ALS VORIG SEIZOEN STARTEN WE WOENSDAG
    28/10/2015 MET DE WINTERTRAININGSRIT DOORHEEN
    'T SOETE WAESLAND, AFSTAND +/- 75 KM !!!

    30-10-2015 om 13:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF 31/10/2015 WINTERTRAINING MACHUIT MET START TE ZWIJNDRECHT

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    VANAF 31/10/2015 START DE WINTERTOER VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT EN RIJDEN ZIJ TERUG NAAR WAASMUNSTER (+/- 60 KM) EN DAT TOT EIND FEBRUARI !!!

    VERTREK OM 09H30 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    DE TRAININGEN GAAN DOOR OP ZATERDAG, ZONDAG, DINSDAG EN DONDERDAG !!!

    30-10-2015 om 13:04 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!