.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    18-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE ZINGEM VAN ZONDAG 18/10/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN TE ZINGEM VAN ZONDAG 18/10/2015     


    Zondag 18/10/2015 ZINGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 41

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    2 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    3 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM ELITE

    4 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    5 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    6 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM U23

    7 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    8 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL U23

    9 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

    10 VANDENHEEDE Brecht WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

    12 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT ELITE

    15 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM U23

    1-RITA1899.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Mathieu Willemyns, Bart Hofman en Quincy Vens.
    1-RITA1912.JPG
    Podium Beloften met winnaar Nick Van De Kerckhove, Tim De Schuyter en Thomas Van de Velde.
    1-RITA1871.JPG
    1-RITA1713.JPG
    1-RITA1642.JPG
    1-RITA1598.JPG
    1-RITA1595.JPG
    1-RITA1589.JPG

    18/10/2015 ZINGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 45

    1 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    2 BAUTERS Reno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    4 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 TIELEMANS Jente KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    10 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    13 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    22 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    35 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    44 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
    1-RITA1564.JPG
     Podium Juniores met winnaar Tijl Pauwels, Reno Bauters en Jonas Smet.
    1-RITA1538.JPG
    1-RITA1324.JPG
    1-RITA1326.JPG

    1-RITA1299.JPG

    Nieuwelingen - deelnemers: 40

    1 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    2 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 FERDINANDE Anton CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM

    10 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
    1-RITA1267.JPG
    1-RITA1290.JPG

    1-RITA1292.JPG
    1-RITA1272.JPG

    Dames Jeugd - deelnemers: 6

    1 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VANDERMEULEN Bo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST

    1-RITA1284.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnaar Shari Bossuyt, Tine Vandenheede en Eva Vermeersch.

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    5 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    7 VAN DORSSELAERE Chris AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
    1-RITA1566.JPG
    Podium Dames met winnaar Aurelie Vermeir, Meg De Bruyne en Anja Geldhof.
    1-RITA1546.JPG
    1-RITA1295.JPG

    1-RITA1309.JPG
                                
                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-10-2015 om 19:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN MASTERS TE ZINGEM VAN ZONDAG 18/10/2015
    xml:namespace prefix = o />

    FOTO'S VELDRIJDENMASTERS TE ZINGEM VAN
    ZONDAG 18/10/2015

    Zondag 18/10/2015 ZINGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A - deelnemers: 33

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    4 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    5 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMAT

    6 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    7 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    8 KINT Wesly INDIVIDUEEL MASTA

    9 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    10 TACK Spencer VZW WIELERTEAM WAREGEM AMAT

    11 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT
    1-RITA1104.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Pieter Dewitte, Laudelino Lammens en Jens Delaere.
    1-RITA1108.JPG
    Podium Masters A met winnaar Patrick Bassez, Wesly Kint en Nico Van Assche.
    1-RITA1079.JPG
    1-RITA1053.JPG
    1-RITA0984.JPG

    1-RITA0945.JPG

    Masters B - deelnemers: 18

    1 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    5 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    6 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    7 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    10 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM
    1-RITA0933.JPG
    Podium Masters B met winnaar Kris Lapere, Benny De Bock en Kris Verhooghe.
    1-RITA0915.JPG

    1-RITA0920.JPG

    Masters C - deelnemers: 25

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    4 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    5 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    6 SHERIDAN Keith GBR COTSWORD

    7 MCMULLEN Dave COTSWOLD

    8 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM

    10 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    14 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
    1-RITA0935.JPG
       Podium Masters C met winnaar Mario Lammens en de 3de Dirk Dekeerle.

    1-RITA0926.JPG

    Masters D - deelnemers: 8

    1 MCMULLEN Dave COTSWOLD

    2 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    3 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL
    1-RITA0941.JPG
    Podium Masters D met winnaar Dave McMullen, Andrew Roberts en Jose De Clercq.

    1-RITA0914.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-10-2015 om 19:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 18/10/2015
    HEUSDEN-ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 40

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

    2 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM U23

    3 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    4 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM U23

    5 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    6 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM U23

    7 CANT Kevin ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    8 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

    9 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM ELITE

    10 DE PROOST Kyle INDIVIDUEEL U23

     

    18/10/2015 ZINGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 41

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    2 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    3 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM ELITE

    4 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    5 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    6 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM U23

    7 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    8 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL U23

    9 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

    10 VANDENHEEDE Brecht WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

    12 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT ELITE

    15 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM U23

     

    18/10/2015 HEUSDEN-ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 65

    1 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

    2 KIELICH Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    5 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    7 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 BLOMMEN Dennis ACROG - BALEN BC

    9 BODEN Jarne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    31 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    57 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 61

    1 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    2 VERBURG Luke NED VISTA MEDIA

    3 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    4 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 CORTJENS Ryan ENERTHERM-BKCP

    7 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 BERVOETS Michael LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    10 HERMANS Berre DCM CYCLING TEAM

     

    18/10/2015 ZINGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 45

    1 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    2 BAUTERS Reno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    4 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 TIELEMANS Jente KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    10 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    13 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    22 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    35 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    44 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    Nieuwelingen - deelnemers: 40

    1 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    2 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 FERDINANDE Anton CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM

    10 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW


    Dames Jeugd - deelnemers: 6

    1 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VANDERMEULEN Bo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST


    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    5 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    7 VAN DORSSELAERE Chris AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    18-10-2015 om 18:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 18/10/2015
    ZINGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 33

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    4 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    5 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMAT

    6 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    7 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    8 KINT Wesly INDIVIDUEEL MASTA

    9 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    10 TACK Spencer VZW WIELERTEAM WAREGEM AMAT

    11 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT


    Masters B - deelnemers: 18

    1 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    5 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    6 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    7 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    10 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM


    Masters C - deelnemers: 25

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    4 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    5 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    6 SHERIDAN Keith GBR COTSWORD

    7 MCMULLEN Dave COTSWOLD

    8 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM

    10 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    14 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    Masters D - deelnemers: 8

    1 MCMULLEN Dave COTSWOLD

    2 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    3 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL

     

    18/10/2015 HEUSDEN-ZOLDER (EVERSEL) (LB) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 29

    1 SLUYTS Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    3 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    4 PEETERS Karl DUFFELSE WIELERVRIENDEN V.Z.W. AMAT

    5 MEULDERS Filip INDIVIDUEEL MASTA

    6 BOECKX Thomas INDIVIDUEEL AMAT

    7 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    8 SCHOUTEDEN Bert INDIVIDUEEL AMAT

    9 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL AMAT

    10 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE MASTA

     

    Masters B - deelnemers: 16

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    6 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 COLOMBO Lino ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 WILLEMS Mario DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 ABÉ Peter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS


    Masters C - deelnemers: 22

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    4 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    5 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 KOCKAERTS Hubert CYCLING TEAM ZEMST VZW

    9 BOSMANS Chris INDIVIDUEEL

    10 SCHUTTERS Alfons DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN

    18-10-2015 om 18:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 18/10/2015
    KONTICH (A) - Veldrijden Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 25

    1 GEUDENS Robbe ACROG - BALEN BC

    2 DE NYS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 KNAEPS Lowie ACROG - BALEN BC

    4 HEULENS Sem DCM CYCLING TEAM

    5 BELLON Damon CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT


    12 jaar meisjes - deelnemers: 1

    1 DE SMEDT Febe KTC-CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 26

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 DELMÉ Mauro KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 WUYTS Yannick VZW DE DEMERSPURTERS

    4 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    5 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    13 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 DE KEERSMAEKER Ruben WAASLANDMTBSCHOOL


    13 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 HERBOTS Quilla ACROG - BALEN BC

    5 JANSSENS Rosalie KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

     

    14 jaar - deelnemers: 47

    1 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN HAMME Wout LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    38 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    4 LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    18-10-2015 om 18:53 geschreven door kenny


    17-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ARNO VERBERCKMOES met zijn 1°Veldzege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 3°Veldritzege bij de Masters B !!!

    Arno Verberckmoes.jpg   Benny De Bock.jpg

       Arno Verberckmoes           Benny De Bock


    Zaterdag 17/10/2015
    BREDENE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 32

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    2 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    3 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    4 VANDENHEEDE Brecht WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE U23

    5 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM ELITE

    6 VAN COMPERNOLLE Kenneth COLBA SUPERANO HAM ELITE

    7 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

    8 DECLERCK Mathias MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    9 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM U23

    10 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS – FCC ELITE

    13 BAEYENS Dennis VA-CYCLING TEAM ZELE VZW ELITE

    23 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

    27 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW U23

     

    17/10/2015 BREDENE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 37

    1 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    4 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    5 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    6 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    7 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VAN ASSCHE Bert VA-CYCLING TEAM ZELE VZW

    9 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT


    Nieuwelingen - deelnemers: 38

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    4 FERDINANDE Anton CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 DEJAEHER Jasper PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    7 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 LAROY Bjarne LARES-DOLTCINI CT

    10 WYSEURE Joran KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW


    Dames Jeugd - deelnemers: 6

    1 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 ROMBOUTS Tine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

     

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    2 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    5 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    6 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    7 VAN DORSSELAERE Chris AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 VANDEMOORTELE Carolien ASFRA RACING TEAM

     

    17/10/2015 BREDENE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 21

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    2 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    3 ARNO VERBERCKMOES uit Zele CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    4 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    5 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    6 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEEL AMAT

    8 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    9 DE MEYER Michaël CYCLING TEAM PAJOT AMAT

    10 MEELBERGHS PieterI INDIVIDUEEL AMAT

    16 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT


    Masters B - deelnemers: 18

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 HENDERICKX Nico INDIVIDUEEL

    6 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    7 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    9 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    10 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM


    Masters C - deelnemers: 25

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 TECK Erik INDIVIDUEEL

    5 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    6 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    7 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    12 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    Masters D - deelnemers: 7

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL

    17-10-2015 om 18:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/10/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Stijn Verbeke Kop 2015.jpg 

          Stijn Verbeke

    Zaterdag 17 Oktober 2015 - BEVEREN (9120) 

     

    Catg.A – 69,6 km – 26 deelnemers

    1-STIJN VERBEKE (Belsele)

    2-Trenson Jan

    3-Van Der Trappen Bert

    4-Vercauteren Tim

    5-Commeyne Steffen

    6-Van De Winckel Tom

    7-Maes Jef

    8-Van Gansen Sam

    9-Van Rooy Matthias

    10-De Meydts Sven

    11-Vancolen Kevin 12-Cop Jurgen 13-Maes Bryan 14-Van Sante Tristan 15-Van Rijckeghem Steven 16-Le Blon Michel 17-Verdijck Niels 18-Vermassen Jens 19-Van Raemdonck Maarten 20-De Batist Jef 21-Delheye Henri 22-Van Kerchove Jonathan 23-Roels Kurt 24-De Wit Wim 25-Maes Vincent
    1-DSC09640.JPG
                                       Winnaar Catg.A Stijn Verbeken.
    1-DSC09588.JPG
    1-DSC09327.JPG
    1-DSC09312.JPG

     

    Catg.B – 63,8 km - 34 deelnemers

    1-Wilmet Frederic (Engis)

    2-Goossens Alex

    3-Weemaes Franky

    4-Pauwels Kurt

    5-Wytinck Luc

    6-Van Roeyen Dave

    7-Heyman Kurt

    8-Primo Gino

    9-Reniers Kristof

    10-De Waele Kris

    11-Michels Pedro 12-Baert Giovanni 13-Diet Wim 14-Vandendorpe Jeffrey 15-Rabout Rudi 16-Lecluyse Denis 17-D'Annibale Mirko 18-De Brauwer Lesley 19-Bultinck Michel 20-Kestemont Pascal 21-Cael Wouter 22-Pauwels Vital 23-Seynave Vincent 24-Jannes Michel 25-Janssens Bert 26-Morelli Andrea 27-Verschelden Steven 28-Goolaerts Alain 29-Heyndrickx Wim 30-Van Loon Andy 31-Oliebos Koen 32-Havermans Ruud 33-Rizzo Claudio 34-van Oosten Willem
    1-DSC09308.JPG
                                   Winnaar Catg.B Frederic Wilmet.
    1-DSC09286.JPG
    1-DSC09136.JPG

    1-DSC09083.JPG 

    Catg.C – 63,8 m – 27 deelnemers

    1-Bobelijn Patrick (Assenede)

    2-Rents Ronald

    3-Watteny Patrick

    4-Hereijgers Piet

    5-Mathys Dirk

    6-Van Der Perre Frank op >1min

    7-Bertier Rudy

    8-Braeckman Geert

    9-Berquin Filip

    10-Decaestecker Patrick

    11-Vermassen Gerrit 12-de Baat Matti 13-Erauw Luc 14-Janssens Kenny 15-Staels Guido 16-Willems Noël 17-Raats Kees 18-Meyvis Serge 19-Geldhof Domi 20-Goolaerts Dirk 21-De Muynck Luc 22-Vandebuerie Mario 23-Reniers Tony 24-Smet Geert 25-Fierens Paul 26-D'Hondt Erwin 27-Cauwelier Bruno
    1-DSC09276.JPG
                                    Winnaar Catg.C Patrick Bobelijn.
    1-DSC09271.JPG

    1-DSC09110.JPG 

    Catg.D – 46,4 km – 26 deelnemers

    1-Vervondel Marc (Letterhooutem)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Heye Hilair

    4-Van Holen Johny

    5-Burggraeve Noël

    6-Vandermosten Charles

    7-Tas Helmuth

    8-De Naeghel Jozef

    9-Coppers François

    10-Wauters Denis

    11-Lacquet Philippe 12-De Praetere Fritz 13-Vanopstal Eddy 14-Coppens Rudi 15-Maes Jos 16-Vanpoucke Rik 17-Bolle Henk 18-De Vuyst Eddy 19-Govaert William 20-Vanbiervliet Luc 21-Baudonck Tony 22-Tummeleer Dirck 23-Van Overmeir Marc 24-Herremans Eddy 25-Van den Broeck Louis 26-Dierks Jos
    1-DSC09004.JPG
    Winnaars:  +70 jaar Etienne Vandenhouwe, Catg.D Marc Vervondel, +65jaar
    Florent Deleersnyder en Dames Shauni Corthout.

    1-DSC08964.JPG 

    Dames – 46,4 km – 1 deelnemer

    1-Corthout Shauni (Ruiselede)
     

    Catg.E – 46,4 km – 29 deelnemers

    +65 jaar

    1-Deleersnyder Florent (Oostrozebeke)

    2-Vandermeulen Jos

    3-Demeyere José

    4-Hoof Roger

    5-Vyvey Julien

    6-Thyssen Leo

    7-Hermans Luc

    8-Cromheecke Riny

    9-Lockefeir Marinus

    10-De Roos Willy

    11-Van Malderen Tony 12-Wijnen Nico 13-Luyten Felix 14-Pouwels Ben 15-Kellenaers Harry 16-Vergult Jos 17-Pieters Roland 18-Bal Andre

    1-DSC08856.JPG 

    +70 jaar

    1-Vandenhouwe Etienne (Roosdaal)

    2-D'Hont Joseph

    3-Lauwers Marnix

    4-Robijns Robert

    5-Cornu Daniel

    6-Hensen Herman

    7-Heyens Alfons

    8-Tolhoek Ko

    9-Van Boxtel Jan

     

    Toeristen – 69,6 km - 21 deelnemers

    1-Haling Patrick (Kortessem)

    2-Heymans Tim

    3-Rosseel Joram

    4-Vermeiren Bart

    5-Kevelaers David

    6-Van Neck Bram

    7-Spileers Kenny

    8-Meerschaert Kris

    9-De Smet Olivier

    10-Haegeman Wannes

    11-De Grom Christophe 12-Van Osselaer Tommy 13-Beauprez Gino 14-Van Bever Nico 15-Van Osselaer Tom 16-Van Overmeiren Gerry 17-Van De Peer Tom 18-De Backker Maarten 19-De Maesschalck Koen 20-Voet Jeroen 21-Eeckhout Jurgen
    1-DSC09497.JPG
                                      Winnaar Toeristen Patrick Haling.
    1-DSC09467.JPG

    1-DSC09320.JPG


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-10-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    16-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM OKTOBER 2015
    Rudyco 15-10  1.jpg
    Rudyco 15-10  2.jpg
    Rudyco 15-10  3.jpg
    Rudyco 15-10  4.jpg


    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    16-10-2015 om 13:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN MOER CYCLING TEAM !!!

    Wielrenner worden ?

    Ondanks dat ze reeds een behoorlijk aantal renners in hun club hebben kunnen er nog altijd bij.

    Wil je wielrenner worden en ben je tussen 8 en 16 jaar ?
    Je kan terecht bij Van Moer Group cycling team (gevestigd in Haasdonk)

    Of kom even naar de info dagen op 24 en 25 oktober van 10 tot 12 uur in het oude gemeentehuis van Haasdonk op het dorpsplein. (trapkens op)

     

     

    Neem kontact op met de clubsecretaris :
    Willy De Wael
    willy.de.wael@telenet.be
    0476 200 831


    Van Moer Group cycling team  groeit en zoekt nog enkele medewerkers !!!

    Van Moer Group cycling team heeft sinds enige tijd de wind in de zeilen.
    Niet enkel op sportief vlak waren de voorbije jaren succesjaren, maar ook meer en meer renners vinden de weg naar de club

    Naast de mooie resultaten in het voorbije wielerseizoenen, is uiteraard de begeleiding, omkadering, het programma dat door de clubleiding wordt aangeboden aan de renners hieraan zeker niet vreemd.

    Door de toevloed aan renners en de wil van het bestuur om als Van Moer Group cycling team de ingeslagen weg van een kwaliteitsvolle (jeugd)wielerploeg met enig professionalisme verder vorm te geven is er nood aan bijkomende begeleiding.

    Men zoekt geen bestuursleden, maar mensen die feeling hebben voor de wielersport, inzonderheid het jeugdwielrennen en bereid zijn om een deeltje van hun vrije tijd op te offeren om te investeren in begeleiding van jonge wielerrenners in clubverband. Van sporttechnische vaardigheid, tot ploegbegeleiding, tot mecaniciens, verzorgers (M/V).

    Elkeen die zich geroepen voelt is welkom.


    Kandidaten nemen contact op met   Van Moer Group cycling team bij  :

    Bron: De Wael Willy – clubsecretaris 
    Willy.de.wael@telenet.be
    (GSM 0476/200.831)

    16-10-2015 om 12:58 geschreven door kenny


    15-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S + UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    FOTO'S VELDRIJDEN TE ARDOOIE VAN DONDERDAG 15/10/2015

    Donderdag 15/10/2015
    ARDOOIE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers: 45

    1 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    3 TARAMARCAZ Julien SUI ERA-MURPROTEC

    4 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 ISERBYT Eli TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 BOSMANS Wietse BKCP-CORENDON

    8 BAESTAENS Vincent BKCP-CORENDON

    9 ADAMS Joeri VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    10 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
    1-RITA0751.JPG
    Podium met winnaar Tom Meeusen, Sven Nys en Julien Taramarcaz.
    Winnaar bij de Beloften Eli Iserbyt stond eveneens op het podium.

    1-RITA0746.JPG
    1-RITA0700.JPG
                                                   Tom Meeusen
    1-RITA0634.JPG
    1-RITA0408.JPG
                                                         Klaas Vantornout
    1-RITA0395.JPG
    1-RITA0339.JPG
    1-RITA0335.JPG
                                                        Sven Nys
    1-RITA0307.JPG
    1-RITA0305.JPG
                                    Start van de Men Elite te Ardooie.

     

    15/10/2015 ARDOOIE (W) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 25

    1 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 MILLER Amanda USA BOULDER CYCLE SPORT/YOGAGLO

    5 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 TER BEEK Linda NED TEAM TJELLENS / MTB HET TWENTSE ROS

    7 NUNO PALACIO Aida ESP LOINTEK TEAM

    8 GONZALEZ BLANCO Lucia ESP LOINTEK TEAM

    9 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK

    10 ANTONNEAU Kaitlin USA CANNONDALE CYCLOCROSSWORLD

    14 NOBUS Anja VZW WIELERTEAM WAREGEM

    16 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    17 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    1-RITA0258.JPG
    Podium Dames met winnaar Thalita De Jong, Ellen Van Loy en Jolien Verschueren.
    1-RITA0256.JPG
    1-RITA0233.JPG
                                       Aankomst van Thalita De Jong.
    1-RITA0207.JPG
    1-RITA0168.JPG
    1-RITA0150.JPG
    1-RITA0148.JPG

    1-RITA0146.JPG 

    15/10/2015 ARDOOIE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 33

    1 COP Kristof CYCLING TEAM KESSEL AMAT

    2 VAN GREMBERGEN Kendric DAGPAS MASTA

    3 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    4 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    5 DIELS Koen INDIVIDUEEL MASTA

    6 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    7 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    8 TACK Spencer VZW WIELERTEAM WAREGEM AMAT

    9 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    10 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA
    1-RITA0019.JPG
    Winnaar Amateurs Kristof Cop en winnaar Masters A Kendric Van Grembergen.

    1-RITA9981.JPG
    1-RITA9984.JPG

     

    Masters B - deelnemers: 29

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    3 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    7 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    8 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    9 DEWITTE Wim CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

     

    Masters C - deelnemers: 34

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 RAES Patrick INDIVIDUEEL

    4 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    6 WILLE Rudi DAGPAS

    7 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    8 SHERIDAN Keith GBR INDIVIDUEEL

    9 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

     

    Masters D - deelnemers: 9

    1 MC MULLEN Dave GBR INDIVIDUEEL

    2 ROBERTS Andrew GBR INDIVIDUEEL

    3 DEHEEGHER Philippe DAGPAS

    4 VERZELE Noel DAGPAS

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 DE SMET Johan INDIVIDUEEL

    8 DE CNUYDT Adrien DAGPAS

    9 MARTENS Herman INDIVIDUEEL


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-10-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    13-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE PUTTE-KAPELLEN VAN DINSDAG 13/10/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE PUTTE-KAPELLEN VAN DINSDAG 13/10/2015     


    Dinsdag 13/10/2015 SLUITINGSPRIJS PUTTE-KAPELLEN (A) - Men Elite UCI - 196 km

    Aantal deelnemers: 152

    1 BOUHANNI Nacer FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    2 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL - JUMBO

    3 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    4 THEUNS Edward TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 TE BRAKE Remco NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    6 MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM

    7 BRUSSELMAN Twan NED CYCLINGTEAM JO PIELS

    8 COENEN Dennis VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    9 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    10 SUAREZ MARTINEZ Kevin COLBA - SUPERANO HAM

    12 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    15 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    16 NAESEN Lawrence CIBEL

    36 VERRAES Benjamin CIBEL

    38 ROTTY Glenn CIBEL

    50 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL

    51 GOOSSENS Kenny CIBEL

    64 DE JONGHE Kevin CIBEL

    82 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    84 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    87 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    109 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    112 CALLEBAUT Kevin WANTY - GROUPE GOBERT

    118 SMET Guy CIBEL

    1-RITA9587.JPG
    Podium te Putte-Kapellen met winnaar Nacer Bouhanni, Tom Van Asbroeck en
    Jens Debusschere.
    1-RITA9591.JPG
    Podium met winnaar Nacer Bouhanni, Tom Van Asbroeck en Jens Debusschere.
    1-RITA9451.JPG
    Aankomst van winnaar Nacer Bouhanni voor Tom Van Asbroeck en Jens Debusschere.
    1-RITA9449.JPG
                                      De massaspurt te Putte-Kapellen.
    1-RITA9445.JPG
                  Aankomst van de massapsurt met winnaar Nacer Bouhanni.
    1-RITA9463.JPG
                                               Aankomst van het peloton.
    1-RITA9339.JPG

    1-RITA9217.JPG
    1-RITA9223.JPG
    1-RITA9306.JPG
                                       Op kop Guy Smet uit Kruibeke.
    1-RITA9324.JPG
                                     Nicolas Vereecken uit Kieldrecht.
    1-RITA9361.JPG
    1-RITA9409.JPG
    1-RITA9418.JPG
    1-RITA9229.JPG
                                              Glenn Rotty uit Verrebroek.
    1-RITA9244.JPG
    1-RITA9282.JPG
    1-RITA9395.JPG
    1-RITA9272.JPG
    Start van de Elite m.c. & Elite z.c. & Beloften te Putte-Kapellen met 152 deelnemers.



                                        
    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-10-2015 om 19:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/10/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 13/10/2015
    SLUITINGSPRIJS PUTTE-KAPELLEN (A) - Men Elite UCI - 196 km

    Aantal deelnemers: 152

    1 BOUHANNI Nacer FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    2 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL - JUMBO

    3 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    4 THEUNS Edward TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 TE BRAKE Remco NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    6 MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM

    7 BRUSSELMAN Twan NED CYCLINGTEAM JO PIELS

    8 COENEN Dennis VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    9 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    10 SUAREZ MARTINEZ Kevin COLBA - SUPERANO HAM

    12 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    15 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    16 NAESEN Lawrence CIBEL

    36 VERRAES Benjamin CIBEL

    38 ROTTY Glenn CIBEL

    50 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL

    51 GOOSSENS Kenny CIBEL

    64 DE JONGHE Kevin CIBEL

    82 NAESEN Oliver TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    84 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    87 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    109 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    112 CALLEBAUT Kevin WANTY - GROUPE GOBERT

    118 SMET Guy CIBEL

     

    13/10/2015 HEIST OP DEN BERG (A) - Elite z.c./U23 - 101 km – 41,72 km/h

    Aantal deelnemers: 73

    1 WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL

    2 AANDEWIEL Pascal NED WV DE KANNIBAAL

    3 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    4 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    5 POLAK Thomas NED THEO MIDDELKAMP

    6 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    7 HUENDERS Michell NED NOORD_HOLLAND

    8 VAN MOL Caine TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 BELLEN Wesley SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 COMMEYNE Steffen KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    25 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    26 DE GREYT Willem WIELERSPORTVERENIGING ARTEVELDE VZW

    41 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    53 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    57 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    13/10/2015 HEIST OP DEN BERG (A) - Amateurs/Masters ABC - 62 km – 37,67 km/h

    Aantal deelnemers:

    Amateurs + Masters A - deelnemers: 12

    1 VERBRUGGEN Pepijn DAGPAS

    2 VAN RAEMDONCK Kevin DAGPAS

    3 BRUYLANDTS Dave IND.

    4 PEPINSTER Sébastien ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE AMAT

    5 PENNINGS Floris NED TML DOMMELSTREEK

    6 VAN OPSTAL Philippe INDIVIDUEEL MASTA

    7 NIJS Dimitri DAGPAS

    8  HENDRIKS Jeroen NED ZUID-OOST

    9 DE VRIES Wim DAGPAS

    10 HISASHI Ito JPN DAGPAS

     

    Masters B - deelnemers: 21

    1 PAUWELS Vital INDIVIDUEEL

    2 WILMET Frédéric ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VAN DEN PLAS Kurt DAGPAS

    4 KEIM Luc ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 HEREMANS Koen VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM

    6  IVAN Verschueren DAGPAS

    7 VERHAEGHE Stefan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 DE PROOST Gert INDIVIDUEEL

    9 LAHOU Rudy ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 LINTERMANS Stefaan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    12 MEIR Wim DAGPAS

     

    Masters C - deelnemers: 18

    1 WUYTS Hans ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BROECK Luc DAGPAS CONCAP

    3 WEEMAES Franky DAGPAS

    4 VAN ROY Luc ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 PHILIPPE Wauters DAGPAS

    6 VERDONCK Patrick ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 FIERENS Paul DAGPAS

    9 BIRKETT Ian GBR DAGPAS

    10 VAN LOY Eddy ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    13-10-2015 om 18:55 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!