.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/10/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 18°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg   Geert Van Speybroeck 2015.jpg

       Koen De Bosscher       Geert Van Speybroeck

    Zondag 11 Oktober 2015 - LOCHRISTI (9080)

     

    Catg.A – 68 km – 56 deelnemers

    1-De Fauw Ken (Ertvelde)

    2-Trenson Jan

    3-Verbeke Stijn

    4-Demeter Renaat

    5-Van Der Trappen Bert

    6-Lampaert Philip

    7-Van Der Sickel Mario

    8-Verdonck Simon

    9-Van Laere Jan

    10-Van Goethem Robin

    11-Van Gansen Sam 12-Van Vlierberghe Bart 13-Cooman Gianni 14-Van Opstal Philippe 15-Van Den Broecke Mario 16-Van De Winckel Tom 17-Lannoo Denny 18-Le Blon Michel 19-Van Rijckeghem Steven 20-Van Doren Ward 21-Mestdagh Jurgen 22-Ameye Stijn 23-De Brauwer Lesley  24-De Wit Wim 25-Nevejans Dennis 26-Van Kerchove Jonathan 27-Verwee Nico 28-Heirman Steven 29-Verhaeghe Stephan 30-Reid Gabriel 31-Thienpont Ward 32-Vancolen Kevin 33-Van Damme Peter 34-Kramer Guido 35-Van de Sande Kenneth 36-Baert Karel 37-Cossyns Nico 38-Van Rijssel Mike 39-Bleijenbergh Sander 40-Van Geyt Koen 41-Stevens Juhani 42-Buyle Pieter 43-Van Raemdonck Maarten 44-Maes Bryan 45-Dhondt Gunter 46-De Fauw Kieran 47-Van Sante Tristan 48-De Vlieger Rob
    1-DSC08837.JPG
                                   Winnaar Catg.A Ken De Fauw.
    1-DSC08402.JPG
    1-DSC08207.JPG
    1-DSC08412.JPG
    1-DSC08204.JPG

     

    Catg.B – 62 km – 54 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Van Eesbeek Andy

    3-Rey Rudy

    4-Weemaes Franky

    5-Roose Geert

    6-Wilmet Frédéric

    7-De Weirdt Gino

    8-Pauwels Kurt

    9-Van Roeyen Dave

    10-Maes Peter

    11-Verschelden Steven 12-Biesemans Gunther 13-Goolaerts Alain 14-David Stefaan 15-Rogiers Joris 16-Lintermans Stefaan 17-Moortgat Peter 18-Bauwens Aron 19-Goossens Alex 20-Wytinck Luc 21-Dhondt Willem 22-Vandendorpe Jeffrey 23-Rombaut Wim 24-Cael Wouter 25-Folens Thierry 26-De Vlieger Sven 27-Bultinck Michel 28-Janssens Bert 29-Doens Johny 30-Van Guyse Danny 31-Jannes Michel 32-Baert Giovanni 33-? 34-De Waele Kris 35-Primo Gino 36-De Tremerie Franky 37-D'Annibale Mirko 38-Meulenijzer Steven 39-Braet Wim 40-De Guchtenaere Luk 41-Heyndrickx Wim 42-van Oosten Willem 43-Verbeken Kurt 44-De Beule Patrick 45-Kerremans Johan 46-De Swert Dave 47-Cossyns Marc 48-Rabout Rudi 49-Reniers Kristof 50-Cooman Jerry 51-Hoes Andy 52-Schockaert Kris
    1-DSC08169.JPG
    Winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck en winnaar Catg.B Koen De Bosscher.
    1-DSC08125.JPG
              Aankomst van Geert Van Speybroeck en Koen De Bosscher.
    1-DSC08174.JPG
                                    Winnaar Catg.B Koen De Bosscher.
    1-DSC07536.JPG

     

    Catg.C – 62 km – 44 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Franky Van Oyen

    3-Vanholsbeke Benny op >2min

    4-Bruyere Bruno

    5-Hereijgers Piet

    6-Mathys Dirk

    7-Goolaerts Dirk

    8-Rents Ronald op > 2’30”

    9-Havermans Ruud

    10-Bertier Rudy

    11-Bath Mick

    12-Berquin Filip (Pelotonspurt >3min)

    13-Costermans Bert 14-Van Damme Filip 15-Claus Etienne 16-Erauw Luc 17-Cosijn Ronny 18-Geldolf Domi 19-Vermassen Gerrit 20-Raats Kees 21-de Baat Matti 22-Driesen Johan 23-Watteny Patrick 24-Meyvis Serge 25-Van Linden Hugo 26-Janssens Kenny 27-Cneut Marino 28-Braeckman Geert 29-Roobroeck Dirk 30-Nevejans Idesbald 31-Vandebuerie Mario 32-Smet Benny 33-Dierks Peter 34-De Lannoy Didier 35-D'Hondt Erwin 36-Willems Noël 37-De Coninck Wim 38-? 39-Masschelin José 40-Van Der Perre Frank 41-Vanholsbeke Benny 42-Rents Ronald 43-Berquin Filip 44-Van Der Perre Frank
    1-DSC08177.JPG
                            Winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck.
    1-DSC07619.JPG
                  De 2 koplopers Geert Van Speybroeck en Franky Van Oyen.
    1-DSC08068.JPG
    1-DSC07517.JPG
                                                             Start Catg.C

     

    Catg.D – 62 km – 31 deelnemers

    1-Lap Hans (Hendrik Ido Ambacht-Nl)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Hus Willem

    4-Durant Martin

    5-Buyens Patrick

    6-Vanpoucke Rik

    7-Van Holen Johny

    8-Tas Helmuth

    9-Vandermosten Charles

    10-Wauters Denis

    11-De Bakker Ludo 12-Van Puyenbroek Eddy 13-Steeman Juan 14-Heye Hilair 15-Vanopstal Eddy 16-Hunninck Paul 17-De Praetere Fritz 18-Maes Jos 19-Vaneberg Mike 20-Burggraeve Noël 21-Ribbens Luc 22-Coppers François 23-De Baets Johan 24-Bolle Henk 25-Lacquet Philippe 26-Verhelst Walter 27-Govaert William 28-Deboelpaep Andre 29-Van den Broeck Louis
    1-DSC07503.JPG 1-DSC07471.JPG
                Winnaar Catg.D Hans Lap.
    1-DSC07372.JPG

     

    Dames –52 km – 1 deelnemer

    1-Corthout Shauni (Ruiselede)

    1-DSC07501.JPG 

    Catg.E – 52 km – 31 deelnemers

    +65 jaar

    1-Luyten Felix (Zolder)

    2-Thyssen Leo

    3-Deleersnyder Florent

    4-Vanhove Hilaire

    5-Hoof Roger

    6-Demeyere José

    7-Depreitere Eddy

    8-Vandermeulen Jos

    9-Vyvey Julien

    10-Kellenaers Harry

    11-Van Imschoot Roland 12-Vandenheuvel Gilbert 13-Wijnen Nico 14-Pouwels Ben 15-Van Den Borre Herman 16-Hermans Luc 17-Lockefeir Marinus 18-Pieters Roland 19-De Roos Willy 20-Jaspers Theo
    1-DSC07499.JPG
                                       Winnaar +65 jaar Felix Luyten.

     

    +70 jaar

    1-Vandenhouwe Etienne (Roosdaal)

    2-Lauwers Marnix

    3-D'Hont Joseph

    4-Heyens Alfons

    5-Robijns Robert

    6-Hensen Herman

    7-Cornu Daniel

    8-Van Boxtel Jan

    9-Brouwers François
    1-DSC07516.JPG
        Winnaar +70 jaar Etienne Vandenhouwe.

     

    Toeristen – 68 km – 39 deelnemers

    1-Willems Stefaan (Tongerlo)

    2-Willems Filip

    3-D'Hauwe Andy

    4-Bas Wim

    5-Tytgadt Stephan

    6-Van Osselaer Tom

    7-D'hoe Kevin

    8-Verloo Stijn

    9-Van Camp Freddy

    10-D'Hoore Maarten

    11-Schoeters Bjorn 12-Voet Jurgen 13-De Beule Sam 14-Van Bever Nico 15-Spanoghe Guido 16-Buyse Dieter 17-Van den Berg Nico 18-Van Den Abeele Jacques 19-Vermeiren Bart 20-De Baets Lowie 21-Samson Jente 22-Spileers Kenny 23-Marien Jim 24-De Vriendt Xavier 25-Jacobs Lander 26-Heymans Tim 27-De Schryver Sven 28-Van Overmeiren Gerry 29-Kevelaers David 30-De Smet Olivier 31-De Croock Maarten 32-De Ben Mark
    1-DSC08841.JPG
                                   Winnaar Toeristen Stefaan Willems.
    1-DSC08733.JPG
    1-DSC08192.JPG
                                                   Start Toeristen.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-10-2015 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 11/10/2015
    RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 36

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    4 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    5 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    6 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 VAN AMERONGEN Thijs NED TELENET - FIDEA CYCLING TEAM

    9 BOROS Michael CZE BKCP-POWERPLUS

    10 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

     

    11/10/2015 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 34

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    2 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW

    3 DE CLERCQ Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 GYS Jens AA-DRINK-KALAS TEAM

    5 VERSCHUEREN Bart KDL CYCLING TEAM

    6 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8 PEPERMANS Lorenzo CYCLING TEAM ZEMST VZW

    9 HENNAUX Loïc COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    10 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

     

    11/10/2015 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 51

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DEGROOTE Jonas FCP - GLASCENTRA CT

    3 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON

    4 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    6 PEETERS Yannick VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    8 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    9 SUAREZ FERNANDEZ Kevin ESP GOMUR

    10 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    16 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

     

    11/10/2015 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 34

    1 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM AVALON

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 HARRIS Nikki GBR YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    5 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    7 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    8 VAN DEN DRIESSCHE Femke KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    9 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VAN DEN HOEK Bianca NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

     

    11/10/2015 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 50

    1 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    2 JASPERS Jappe ENERTHERM-BKCP

    3 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT

    5 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    6 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA

    7 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    10 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    17 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    11-10-2015 om 19:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 11/10/2015
    RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 44

    1 KOPECKY Tomas NED LRTV SWIFT

    2 HAZEKAMP Bart NED Westland Wil Vooruit

    3 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    4 ARTZ Bart NED TWC Het Snelle Wiel

    5 FRIJTERS Perry NED Enertherm-BKCP

    6 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    7 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    8 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    9 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 KAMP Ryan NED De jonge renner

    11 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    11/10/2015 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 37

    1 CAMPS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    3 BODEN Jarne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 STEEGMANS Einar SPORT EN MOEDIG GENK

    6 DEKKER David NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    18 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN


    Nieuwelingen - deelnemers: 50

    1 CORTJENS Ryan ENERTHERM-BKCP

    2 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    4 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 MALEZSEWSKI Lukas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 BROUWERS Arno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VAN AERT Senne DCM CYCLING TEAM

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    4 VERBEEK Brit LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    6 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    7 SCHOON Mariska NED SNELLE WIEL

     

    Dames Elite - deelnemers: 5

    1 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN MALDEGHEM Nele FUJI MEDISTA MTB TEAM - NEEROETEREN

    3 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    5 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    11/10/2015 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 30

    1 GELUYKENS Kenny INDIVIDUEEL AMAT

    2 SLUYTS Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    3 OOMS Niels INDIVIDUEEL AMAT

    4 WILLEMS Jurgen INDIVIDUEEL MASTA

    5 PEETERS Karl DUFFELSE WIELERVRIENDEN V.Z.W. AMAT

    6 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    7 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    8 SCHOUTEDEN Bert INDIVIDUEEL AMAT

    9 CANNAERTS Ben INDIVIDUEEL AMAT

    10 MEULDERS Filip INDIVIDUEEL MASTA

     

    Masters B - deelnemers: 18

    1 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    5 HENDERICKX Nico INDIVIDUEEL

    6 DEKKER Erik NED WRV DE PEDDELAARS

    7 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 ABÉ Peter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 VAN MEER Edgar NED DAGPAS

    10 NAESSENS Michael ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    13 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS


    Masters C - deelnemers: 27

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    6 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    7 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    8 BOSMANS Chris INDIVIDUEEL

    9 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    10 KOCKAERTS Hubert CYCLING TEAM ZEMST VZW

    14 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE


    Masters D - deelnemers: 6

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    5 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER

    11-10-2015 om 19:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/10/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 11/10/2015
    BOOM (A) - Elite z.c./U23 - 112,2 km – 42,82 km/h

    Aantal deelnemers: 79

    1 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    2 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    6 NAESEN Lawrence CIBEL

    7 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    8 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 PEYSKENS Dimitri TEAM 3M

    10 GHEBREIGZABHIER Amanuel ERI CT2020

    11 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    12 DE JONGHE Kevin CIBEL

    19 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    32 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    37 STALLAERT Joeri CIBEL

     

    11/10/2015 DEERLIJK- BELGIEK (W) - Elite z.c./U23 - 108 km – 44,34 km/h

    Aantal deelnemers: 75

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 ANECA Ciske FCP - GLASCENTRA CT

    3 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC-EKOI

    4 MEHEUS Gill EFC-ETIXX

    5 STOCKMAN Abram KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK

    8 MAES Alexander AN POST - CHAINREACTION

    9 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    10 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    14 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

     

    11/10/2015 ALKEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km – 42,19 km/h

    Aantal deelnemers: 76

    1 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 BRUYLANTS Dave DAGPAS

    3 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    5 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    6 CREMERS Paul NED WV DE JONGE RENNER

    7 VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    8 VERSTREPEN Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 SYDLIK Benjamin GER TWC TEMPO VELDHOVEN

    10 SEGERS Gert SPORT EN MOEDIG GENK

     

    11/10/2015 APPELTERRE (O) - Juniores - 60 km – 39 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 DE CLERCQ Yente NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 HAELTERMAN Glen BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    5 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 DEHERDER Stijn CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 VAN DEN NEST Jeffrey KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    11/10/2015 ZWEVEGEM-KNOKKE (W) - Juniores - 84 km – 39,52 km/h

    Aantal deelnemers: 64

    1 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    4 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 SEGAERT Loïc AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    9 WYDOOGHE Jaron AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 CAVEY Vincent KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    28 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    41 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    58 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11-10-2015 om 19:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/10/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 11/10/2015
    26 STE AFFLIGEM CLASSIC (B)Nieuwelingen – Topcompetitie – 80 km

    Aantal deelnemers: 120

    1 SNELS Robbe WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    2 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 BOMBOI Davide KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    11/10/2015 APPELTERRE (O) - Nieuwelingen - 40 km – 36,9 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 DE PELSMAEKER Sam ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 KUS Adam POL MLKS WIELUN

    3 KONIECZNY Mikolaj POL KKS GOSTYN

    4 VAGENENDE Liam KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 GIERACKI Patryk POL SOBOTKA

    6 PRIEELS Robbe KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 TORDEUR Niels WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 BASTIAEN Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

     

    11/10/2015 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 52 km – 39,44 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 VAN CAMPENHOUT Sven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 ECHELPOELS Stijn DCM CYCLING TEAM

    5 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 GYS Tuur KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 WARNIER Timo NED WCL BERGKLIMMERS

    8 CLOOTS Kilian DCM CYCLING TEAM

    9 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 DEBOEL Vincent WSC HAND IN HAND BAAL

     

    11/10/2015 LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 63,7 km – 40 km/h

    Aantal deelnemers: 55

    1 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 LOMBAERT Guillaume WIELERTEAM IEPER

    5 VANDENDRIESSCHE Stef TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 TACK Jan-emiel VZW WIELERTEAM WAREGEM

    7 VANNESTE Wout APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 DE CLERCQ Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 BEYENS Matisse K.V.C. DEINZE VZW

    10 BARENDREGT Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    11-10-2015 om 19:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 11/10/2015
    SCHOLENTROFEE MOL-ZILVERMEER (A) - Veldrijden Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 35

    1 KNAEPS Lowie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 GEUDENS Robbe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 DE MOYER Kenay JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 CEULEMANS Niels DCM CYCLING TEAM

    5 CEULEMANS Jarne DCM CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 17

    1 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 DIELS Noa KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VERREYDT Kobe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 BELMANS Dries KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    14 jaar - deelnemers: 42

    1 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 WIENEN Flore KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 ARTZ Huub NED TWC HET SNELLE WIEL

    5 DE KINDER Axel DCM CYCLING TEAM

    9 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 VAN OS Indy NED WV DE VALLEIRENNERS AXA

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 JANSSENS Rosalie KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK


    14 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    3 KEMPS Stephanie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 PEETERS Fleur SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11-10-2015 om 19:14 geschreven door kenny


    10-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KIELDRECHT VAN ZATERDAG 10/10/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KIELDRECHT VAN ZATERDAG 10/10/2015     


    Zaterdag 10/10/2015 KIELDRECHT (O) - Elite z.c./U23 - 114 km – 44,82 km/h

    Aantal deelnemers: 70

    1 FABIO SINOY uit Bornem VAN EYCK SPORT

    2 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 VETTE Pieter NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    4 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    8 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 SMET Guy CIBEL

    10 RAAS Eloy NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    11 ROTTY Glenn CIBEL

    12 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    14 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    15 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    16 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    18 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    20 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    22 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    23 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    31 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    32 GOOSSENS Kenny CIBEL

    33 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    35 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    38 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    40 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    42 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    1-DSC07280.JPG
                           Winnaar te Kieldrecht Fabio Sinoy met de bloemen.
    1-DSC07300.JPG                 
                           Winnaar te Kieldrecht Fabio Sinoy met de bloemen.
    1-DSC07281.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Fabio Sinoy.
    1-DSC07267.JPG
                          Winnaar Fabio Sinoy met de 2de Dries De Bondt.
    1-DSC07263.JPG
                                            Winnaar Fabio Sinoy.
    1-DSC07180.JPG
              Aankomst van winnaar Fabio Sinoy die solo naar de finish reed.
    1-DSC07186.JPG
              De spurt voor de 2de plaats met Dries De Bondt voor Pieter Vette.
    1-DSC07138.JPG
               De 3 koplopers met Dries De Bondt, Fabio Sinoy en Pieter Vette.
    1-DSC07003.JPG
                                         Sander Cordeel werd knap 4de.
    1-DSC06986.JPG
                              Gregory Franckaert en Peter Verhofstadt.
    1-DSC06974.JPG
                               Links vooraan Glenn Rotty uit Verrebroek.
    1-DSC06971.JPG
                             Achteraan Nicolas Vereecken uit Kieldrecht.
    1-DSC06938.JPG
                           Rechts vooraan de latere winnaar Fabio Sinoy.
    1-DSC06899.JPG
                                  Kristof Dhollander en Nicolas Vereecken.
    1-DSC06880.JPG
                                  Jarno Van Guyse en Willem De Greyt.
    1-DSC06856.JPG
    1-DSC06853.JPG
    1-DSC06832.JPG
                               Vooraan Matthias Onghena uit Kieldrecht.
    1-DSC06809.JPG
    1-DSC06801.JPG
                                   Kenny Goossens trekt het tempo omhoog.
    1-DSC06767.JPG
                     Vooraan Stijn Verbeke en in 3de positie Vincent Maes.
    1-DSC06719.JPG
                                 Vooraan Kristof Dhollander uit Stekene.
    1-DSC06684.JPG
    1-DSC06637.JPG
                                          Stijn Verbeke en Jarno Van Guyse.
    1-DSC06632.JPG
            Guy Smet uit Kruibeke en iets verder Sander Cordeel uit Stekene.
    1-DSC06615.JPG
                                           Kristoff Heyns uit Temse.
    1-DSC06612.JPG
                                   Vooraan Kenny Goossens uit Sinaai.
    1-DSC06603.JPG
    1-DSC06601.JPG
                                              Guy Smet uit Kruibeke.
    1-DSC06594.JPG
    1-DSC06589.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Kieldrecht met 70 deelnemers.
    1-DSC07293.JPG
                                       Gregory Franckaert uit Kallo.

    1-DSC07255.JPG
                                        Matthias Onghena met vader Dirk.

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-10-2015 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/10/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan FABIO SINOY met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Fabio Sinoy.jpg 

            Fabio Sinoy

    Zaterdag 10/10/2015 KIELDRECHT (O) - Elite z.c./U23 - 114 km – 44,82 km/h

    Aantal deelnemers: 70

    1 FABIO SINOY uit Bornem VAN EYCK SPORT

    2 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 VETTE Pieter NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    4 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    8 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 SMET Guy CIBEL

    10 RAAS Eloy NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    11 ROTTY Glenn CIBEL

    12 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    14 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    15 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    16 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    18 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    20 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    22 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    23 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    31 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    32 GOOSSENS Kenny CIBEL

    33 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    35 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    38 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    40 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    42 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

     

    10/10/2015 LOMMEL - KOLONIE (LB) - Elite z.c./U23 - 104 km – 44,03 km/h

    Aantal deelnemers: 66

    1 CRAEGHS Maarten LOTTO SOUDAL

    2 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    3 COENEN Dennis VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    5 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 PYFFEROEN Miel EFC-ETIXX

    7 CREMERS Paul NED WV DE JONGE RENNER

    8 CATANIA Claudio ITA T-PALM PôLE CONTINENTAL WALLON

    9 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

     

    10/10/2015 REKKEM (W) - Elite z.c./U23 – 113 km – 43,27 km/h

    Aantal deelnemers: 77

    1 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK

    2 LEROUX Samuel FRA ESEG DOUAI

    3 RIART Alexandre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    4 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 POLS Ruben LOTTO SOUDAL

    6 BRUYNEEL Giel CT IVT - RUWOMAT – ALNOWAKKEN

    7 HOLVOET Louis ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 KULSET Kristian NOR RINGERIKE SK

    9 DERIAUX Florian FRA RAIMES PETIT FOREST

    10 VERVERKEN Pieter CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

     

    10/10/2015 ALKEN (LB) - Juniores – 88,4 km – 41,05 km/h

    Aantal deelnemers: 68

    1 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    3 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 TASSET Marvin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 POLSPOEL Jonas WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 LASINIS Venantas LTU PKKC DSK FORTUNA

    7 GERINCKX Joni DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 SINSCHEK Nils NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    9 REYNDERS Jens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 ZHUMAKAN Alisher KAZ TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    12 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    36 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    10/10/2015 LOMMEL - KOLONIE (LB) - Nieuwelingen - 55 km – 40,81 km/h

    Aantal deelnemers: 75

    1 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    4 LUUK Van Gestel NED TWC HET SNELLE WIEL

    5 WUYTS Siebe DCM CYCLING TEAM

    6 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 ECHELPOELS Stijn DCM CYCLING TEAM

    8 VRANCKX Mark WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 DALEMANS Geoffrey WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    10/10/2015 SINT-DENIJS (W) - Nieuwelingen - 62,4 km – 41,27 km/h

    Aantal deelnemers: 61

    1 KONIECZNY Mikolai POL SMS SWIDNICA

    2 HOPPEZAK Vincent NED RWC AHOY

    3 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    5 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 TACK Jan-emiel VZW WIELERTEAM WAREGEM

    8 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 BURCZAK Dawid POL SMS SWIDNICA

    54 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10-10-2015 om 19:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/10/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 19°Seizoenszege !!!

    Franky Van Oyen KOP 2013.png 

         Franky Van Oyen

    Zaterdag 10 Oktober 2015 - LOTENHULLE (9880)

     

    Catg.A – 60 km - 31 deelnemers

    1-Le Blon Michel (Brasschaat)

    2-Bultynck Isaak

    3-Behiels Peter

    4-Van Gansen Sam

    5-Vermeeren Xavier

    6-Vermassen Jens

    7-Van Rijckeghem Steven

    8-Diependaele Jurgen

    9-Holvoet Mattijs

    10-D'Haese Yannick

    11-Lannoo Denny 12-Van Der Sickel Mario 13-Semerano Kevin 14-Boone Diego 15-Vancolen Kevin 16-Van Kerchove Jonathan 17-Wante Nick 18-Gryson Kristof 19-De Swert Dave 20-Vermeersch Filip 21-Cooman Gianni 22-Baeckelandt Dominique 23-Staelens Dieter 24-Snoeck Mathias 25-Dhondt Gunter 26-Bonamie Davey 27-Spriet Jeroen 28-Versaevel Sebastien 29-Heirman Steven

     

    Catg.B – 55 km - 39 deelnemers

    1-Cooman Jerry (Oordegem) & Gino De Weirdt (Deinze)

    3-Wytinck Luc

    4-Lampaert Philip

    5-Van Eyck Tom

    6-Van Eesbeek Andy

    7-Primo Gino

    8-Landuyt Steven

    9-Vermassen Peter

    10-Roose Geert

    11-De Paepe Jimmy 12-Grymonpré Steven 13-Pauwels Kurt 14-Dewinter Dimitri 15-Diet Wim 16-Reniers Kristof 17-Heyerick Koen 18-Kestemont Pascal 19-Bultinck Michel 20-David Stefaan 21-Luyseele Franky 22-Lecluyse Denis 23-Janssens Bert 24-Verhoeven Tom 25-Claeys Bart 26-Goossens Alex 27-De Waele Kris 28-Cael Wouter 29-Dierickx Luc 30-Demaertelaere Dennis 31-Van Guyse Danny 32-De Bosscher Koen 33-Heyman Kurt 34-Mortier Alain

     

    Catg.C – 55 km - 23 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Van Speybroeck Geert

    3-De Lannoy Didier

    4-Ampoorter Dirk

    5-Bertier Rudy

    6-De Coster Guy

    7-Berquin Filip

    8-Mathys Dirk

    9-Decaestecker Patrick

    10-Braeckman Geert

    11-Watteny Patrick 12-Cneut Marino 13-Willems Noël 14-Vanoverberghe Siegfried 15-De Coninck Wim 16-Vanholsbeke Benny 17-Van Damme Filip 18-Cauwelier Bruno 19-Hoornaert Glenn 20-D'Hondt Erwin 21-Bath Mick 22-De Rycke Koen

     

    Catg.D – 50 km - 35 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Tas Helmuth

    3-Vervondel Marc

    4-Hus Willem

    5-Heye Hilair

    6-Durant Martin

    7-Lap Hans

    8-Van Holen Johny

    9-Maes Jos

    10-Wauters Denis

    11-Vandromme Rudi 12-Bultinck Andre 13-De Vuyst Eddy 14-Va Vaerenbergh Piet 15-Snoeck Jan 16-Hunninck Paul 17-Burggraeve Noël 18-Coppers François 19-Vanpoucke Rik 20-De Praetere Fritz 21-De Baets Johan 22-De Naeghel Jozef 23-Van Puyenbroek Eddy 24-Vaneberg Mike 25-Bolle Henk 26-Lacquet Philippe 27-Vanbiervliet Luc 28-Cockuyt Luc 29-Herremans Eddy 30-De Sutter Willy 31-Verhelst Walter

     

    Dames – 50 km - 1 deelnemer

    1-Corthout Shauni (Ruiselede)

     

    Catg.E – 50 km - 19 deelnemers

    +65 jaar

    1-Deleersnyder Florent (Oostrozebeke)

    2-Vandermeulen Jos

    3-Thyssen Leo

    4-Hoof Roger

    5-Vanhove Hilaire

    6-Depreitere Eddy

    7-Vyvey Julien

    8-Corthier Willy

    9-Pieters Roland

    10-Hermans Luc

    11-Vandenheuvel Gilbert 12-Lockefeir Marinus 13-Orford David

    +70 jaar

    1-Vandenhouwe Etienne

    2-Lauwers Marnix

    3-Cornu Daniel

    4-Robijns Robert

    5-Devreese José

     

    Toeristen – 60 km - 15 deelnemers

    1-De Grom Christophe (Denderhoutem)

    2-Maes Dimitri

    3-Cooman Mauro

    4-Hooreweghe Peter

    5-Van De Peer Tom

    6-De Smet Olivier

    7-Hooreweghe Willem

    8-Dedeyne Frederik

    9-Mertens Toon

    10-Tinel Pieter

    11-Van Hauwaert Steven 12-D'hoe Kevin 13-Michels Jurgen 14-Dedeyne Frederik 15-Dumortier David

    10-10-2015 om 18:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 10/10/2015
    MEULEBEKE (W) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers: 30

    1 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VANTHOURENHOUT Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    8 VANTHOURENHOUT Dieter SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 ADAMS Joeri VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    10 BRAET Vinnie COLBA SUPERANO HAM

    13 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    20 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    27 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    10/10/2015 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 26

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS - FCC

    5 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM

    6 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM

    8 HENNAUX Loïc COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    9 DECLERCK Mathias MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 DERUYTER Stijn CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    11 BAEYENS Dennis VA-CYCLING TEAM ZELE VZW

    12 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    15 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL

    20 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

     

    10/10/2015 MEULEBEKE (W) - Veldrijden Dames - 50´

    Dames Jeugd - deelnemers: 14

    1 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 HEIJ Sabine NED WV breda

    4 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    5 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 ROMBOUTS Tine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VANWALLEGHEM Kyenta VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    Dames Elite - deelnemers: 20

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    5 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK

    6 KASTELIJN Yara NED A.D.S. SELLE ITALIA GUERCIOTTI

    7 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    8 DELHAYE Pauline FRA QUICK MTB RACING TEAM

    9 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    10 KLOPPENBURG Margriet DEN WV ZEEUWS VLAANDEREN

    15 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    10/10/2015 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 22

    1 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VAN ASSCHE Bert VA-CYCLING TEAM ZELE VZW

    3 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 QUINTYN Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 VLIEGEN Pieter-jan OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 NICAISE Orélien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 CHRISTIAENS Thijs KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 17

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    6 VANDERMEER Quinten KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 VANDER BEKEN Quinten ASFRA RACING TEAM

    8 DEMEYER Guillian CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10 BERT Jasper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

     

    Dames Elite - deelnemers: 6

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    3 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    4 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    5 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    10-10-2015 om 17:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 3°Veldritzege bij de Masters A !!!
    Proficiat aan JONAS SMET met zijn 1°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Nicky David.jpg   Smet Jonas.jpg

                   Nicky David                            Jonas Smet

    Zaterdag 10/10/2015 MEULEBEKE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 21

    1 JONAS SMET uit Hamme ENERTHERM-BKCP

    2 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 DE MEYER Jarne ENERTHERM-BKCP

    5 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    7 ARKESTEYN Aron LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 TIBACKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 MAERTENS Sven WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    Nieuwelingen - 30' - deelnemers: 23

    1 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 KOPECKY Tomas NED LRTV Swift

    5 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 DECOSTER Louis cyclingBe-Alpphamotothomes ct

    8 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VAN DER SMISSEN Lennick DCM CYCLING TEAM

    10 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

     

    10/10/2015 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 27

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    4 COP Kristof CYCLING TEAM KESSEL AMAT

    5 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMAT

    6 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    7 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    9 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    10 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    19 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    22 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

     

    Masters B - deelnemers: 20

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 HENDERICKX Nico INDIVIDUEEL

    6 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    7 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    9 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    10 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL


    Masters C - deelnemers: 26

    1 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    2 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    4 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    5 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    7 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    8 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    9 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    10 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    14 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    Masters D - deelnemers: 6

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE CLERCQ Jose BIKE ADVICE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    5 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    10-10-2015 om 17:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 10/10/2015
    NOSSEGEM (ZAVENTEM) (B) - Veldrijden Aspiranten

     

    10/10/2015 ARDOOIE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    10-10-2015 om 09:46 geschreven door kenny


    09-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 18/10/2015 - EETFESTIJN WIELERCLUB HOOP OP ZEGEN BEVEREN !!!
    HOZ.jpg

    Bron: Gaston Pieters

    09-10-2015 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/10/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 09/10/2015
    ZWEVEZELE KOERS (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 153,5 km – 45,97 km/h

    Aantal deelnemers: 100

    1 MOL Wouter NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    2 VAN DER SANDE Tosh LOTTO - SOUDAL

    3 COENEN Dennis VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 LEUKEMANS Bjorn WANTY-GROUPE GOBERT

    5 OTTEMA Rick NED COLBA SUPERANO HAM

    6 HAVIK Yoeri NED SEG RACING

    7 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 DEHAES Kenny LOTTO - SOUDAL

    9 STALLAERT Joeri CIBEL

    10 GARDEYN Gorik VERANCLASSIC-EKOI

    12 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    15 VERRAES Benjamin CIBEL

    18 NAESEN Lawrence CIBEL

    24 ROTTY Glenn CIBEL

    41 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    64 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    66 DE GREEF Francis WANTY-GROUPE GOBERT

    67 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    71 CALLEBAUT Kevin WANTY GROUP

    82 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

    84 GOOSSENS Kenny CIBEL

    09-10-2015 om 19:58 geschreven door kenny


    07-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ZELE VAN WOENSDAG 07/10/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE 
    ZELE VAN WOENS
    DAG 07/10/2015
         


    Woensdag 07/10/2015 ZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 – 152 km – 43,23 km/h

    Aantal deelnemers: 64

    1 NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht TEAM 3M

    2 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    3 BOUCHER David FDJ

    4 SWEERING Harry NED BABYDUMP CYCLING TEAM

    5 PEELAERS Jeff T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    6 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

    7 TE BRAKE Remco NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    8 SUAREZ MARTINEZ Kevin COLBA SUPERANO HAM

    9 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 RIESEBEEK Oscar NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    11 NAESEN Lawrence CIBEL

    15 VERRAES Benjamin CIBEL

    19 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    20 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    24 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    25 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    27 ROTTY Glenn CIBEL

    30 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    32 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    33 GOOSSENS Kenny CIBEL

    34 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    35 DE JONGHE Kevin CIBEL

    38 CALLEBAUT Kevin WANTY

    39 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    43 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    46 ONGENA Matthias CIBEL

    1-DSC06537.JPG
    Podium te Zele met winnaar Nicolas Vereecken, Dries Hollanders en David Boucher.
    1-DSC06544.JPG
                       Een woordje uitleg van winnaar Nicolas Vereecken.
    1-DSC06490.JPG
                       Winnaar Nicolas Vereecken met Greg Van Avermaet.
    1-DSC06483.JPG         
                                           Dries Hollanders werd 2de.
    1-DSC06473.JPG              
                        David Boucher die 3de werd met Greg Van Avermaet.
    1-DSC06522.JPG           
                     Stijn De Bock was de 1ste renner van Zele in de uitslag.
    1-DSC06554.JPG      
    1-DSC06397.JPG  1-DSC06382.JPG
                                    Aankomst van winnaar Nicolas Vereecken die solo naar de aankomst rijdt.
    1-DSC06401.JPG
                                Aankomst van Dries Hollanders voor plaats 2.
    1-DSC06405.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met David Boucher voor Harry Sweering en Jeff Peelaers.
    1-DSC06416.JPG
    Spurt van het peloton voor plaats 6 met Frederique Robert voor Remco Te Brake
    en Kevin Martinez Suarez.
    1-DSC06338.JPG
                              De 5 koplopers waar de winnaar tussen zit.
    1-DSC06345.JPG
    1-DSC06364.JPG
    1-DSC06327.JPG
    1-DSC06291.JPG
                                                Fabio Sinoy uit Bornem.
    1-DSC06284.JPG
    1-DSC06250.JPG
    1-DSC06195.JPG
                                          Michiel Dieleman uit Hamme.
    1-DSC06181.JPG
    1-DSC06179.JPG
    1-DSC06176.JPG
    1-DSC06163.JPG
    1-DSC06161.JPG
    1-DSC06143.JPG
                                                       De 5 koplopers.
    1-DSC06119.JPG
    1-DSC06108.JPG
    1-DSC06106.JPG
    1-DSC06092.JPG
    1-DSC06079.JPG
    1-DSC06016.JPG
    1-DSC06009.JPG
    1-DSC06004.JPG
    1-DSC06001.JPG
    1-DSC05992.JPG
    1-DSC05987.JPG
    1-DSC05964.JPG
    1-DSC05960.JPG
    1-DSC05929.JPG
    1-DSC05914.JPG
    1-DSC05899.JPG
         Start van de Elite m.c. & Elite z.c. & Beloften te Zele met 64 deelnemers.



                                        



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-10-2015 om 20:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 07/10/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Nicolas Vereecken.jpg 

     Nicolas Vereecken

    Woensdag 07/10/2015 ZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 – 152 km – 43,23 km/h

    Aantal deelnemers: 64

    1 NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht TEAM 3M

    2 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    3 BOUCHER David FDJ

    4 SWEERING Harry NED BABYDUMP CYCLING TEAM

    5 PEELAERS Jeff T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    6 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

    7 TE BRAKE Remco NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    8 SUAREZ MARTINEZ Kevin COLBA SUPERANO HAM

    9 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 RIESEBEEK Oscar NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    11 NAESEN Lawrence CIBEL

    15 VERRAES Benjamin CIBEL

    19 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    20 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    24 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    25 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    27 ROTTY Glenn CIBEL

    30 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    32 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    33 GOOSSENS Kenny CIBEL

    34 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    35 DE JONGHE Kevin CIBEL

    38 CALLEBAUT Kevin WANTY

    39 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    43 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    46 ONGENA Matthias CIBEL

     

    07/10/2015 ICHTEGEM (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 128 km – 44,13 km/h

    Aantal deelnemers: 88

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    3 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 BOSMANS Tom VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 HOLVOET Louis ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 VOSS Arnaud MIX3 VELO-CLUB OTTIGNIES - VERANDAS WILLEMS

    8 MARCHAND Gianni MIX1 KSV DEERLIJK - FCP

    9 GHEBREIGZABHIER Amanuel ERI MIX4 CT 2020 - RINGERIKE SKBEL

    10 LEGLEY Matthias ESEG DOUAI

    30 ONGHENA Matthias Samengestelde Ploeg 1

    31 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    42 DE KEERSMAEKER Alexander Samengestelde Ploeg 1

     

    07/10/2015 AALTER-LOTENHULLE (O) - Elite z.c./U23 - 109 km – 42,69 km/h

    Aantal deelnemers: 55

    1 MAES Alexander AN POST - CHAINREACTION

    2 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    3 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    4 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    5 PYFFEROEN Miel EFC-ETIXX

    6 WYTINCK Gianni CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 VETTE Pieter NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC - EKOI

    9 OLIEBOS Jordy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    10 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    12 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    17 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    24 SMET Guy CIBEL

    25 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    07-10-2015 om 18:35 geschreven door kenny


    06-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 06/10/2015

    FCWB Banner 2013.png
    Dinsdag 06/10 – BINCHE-CHIMAY-BINCHE – MEN ELITE - 194,5 km – 04h24'24" - 44,14 km/h

    Aantal deelnemers: 135

    1 SINKELDAM Ramon NED TEAM GIANT - ALPECIN

    2 LIGTHART Pim NED LOTTO SOUDAL

    3 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL - JUMBO

    4 VAN GENECHTEN Jonas IAM CYCLING

    5 BROECKX Stig LOTTO SOUDAL

    6 BILLE Gaetan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    7 BAUGNIES Jérôme WANTY - GROUPE GOBERT

    8 PARDINI Olivier VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    9 DE WINTER Ludwig WALLONIE - BRUXELLES

    10 CURVERS Roy NED TEAM GIANT - ALPECIN

    33 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    06-10-2015 om 20:17 geschreven door kenny


    05-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/10/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 05/10/2015
    OOSTROZEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium – 98 km – 42,96 km/h

    Aantal deelnemers: 32

    1 VANLANDSCHOOT James WANTY-GROUPE GOBERT

    2 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 LAMPAERT Yves ETIXX - QUICKSTEP

    4 PLANCKAERT Baptiste ROUBAIX LILLE METROPOLE

    5 MEERSMAN Gianni ETIXX - QUICKSTEP

    6 BOUCHER David FDJ

    7 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    8 GHYSELINCK Jan WANTY-GROUPE GOBERT

    9 VANOVERBERGHE Arthur TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    13 VERRAES Benjamin CIBEL

    23 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

     

    05/10/2015 KUURNE (W) - Elite z.c./U23 – 67 km – 43,35 km/h

    Aantal deelnemers: 33

    1 ANECA Ciske FCP - GLASCENTRA CT

    2 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 DESMET Jani CT RUWOMAT - VERMEEREN

    4 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 SCHILS Dominic GBR ZANNATA CYCLING TEAM

    6 STALLAERT Joeri CIBEL

    7 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    9 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    10 VANDENBUSSCHE Tom ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

     

    05/10/2015 PETEGEM (DEINZE) (O) - Elite z.c./U23 – 111 km – 43,2 km/h

    Aantal deelnemers: 35

    1 VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC-EKOI

    2 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    3 ARIMONT Charlie COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    4 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    5 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    6 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    7 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 OLIEBOS Jordy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    9 VAN RENTERGHEM Boris VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    13 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    14 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    15 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    24 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    28 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    Zondag 04/10 – PORCHERESSE – Elite z.c./U23/Amateurs/Masters A – 82,5 km – 02h02’15” – 40,24 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1-WOUTER Rutgher (Beringen) -PROFEL

    2-DE DECKER Eric -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3-RINGOOT Gilles -CUREGHEM SPORTIF

    4-DE SCHUTTER John -SPORT & MOEDIG GENK

    5-DE VALCKENEER Sieben -ANTWERP B.C.

    6-DESCAMPS Florian -CUREGHEM SPORTIF

    7-SEGERS Gert -SPORT & MOEDEIG GENK

    8-ROELS Laurens -CUREGHEM SPORTIF

    9-HOUBEN Kristof -Individuel

    10-DEFOSSA François -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    12-WIELFAERT Kristof uit Lokeren -CUREGHEM SPORTIF op 50”

    05-10-2015 om 19:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/10/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 04/10/2015
    LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km – 44 km/h

    Aantal deelnemers: 66

    1 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK

    2 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    6 MEHEUS Gill EFC-ETIXX

    7 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    8 SEYE Guillaume VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    10 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

     

    04/10/2015 RUMST (A) - Elite z.c./U23 - 118,3 km – 44,01 km/h

    Aantal deelnemers: 139

    1 MANNAERTS Jelle COLBA SUPERANO HAM

    2 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 VOSS Arnaud ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    4 DE JONGHE Kevin CIBEL

    5 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    6 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    7 VETTE Pieter NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8 VAN DYCK Wesley ARROW CYCLING TEAM

    9 HELMINEN Matti FIN ZANNATA CYCLING TEAM

    10 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    12 ROTTY Glenn CIBEL

    15 NAESEN Lawrence CIBEL

    29 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    35 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    67 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    76 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    77 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    79 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    80 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

     

    04/10/2015 BORLO-GINGELOM (LB) - Juniores – 84 km – 40,33 km/h

    Aantal deelnemers: 60

    1 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    2 REYNDERS Jens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 DRENT Dylan NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    4 LASINIS Venantas LTU PKKC DSK FORTUNA

    5 VAN DER MEER Noah NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 KNOPPERT Martijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    7 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 OFFERMANS Michiel APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 BOUTS Jens APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    04/10/2015 INGOOIGEM (W) - Juniores - 88 km – 42,62 km/h

    Aantal deelnemers: 62

    1 LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 WYDOOGHE Jaron AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VEROUGSTRAETE Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB – PATRICK

    6 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 CASTRIQUE Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 D´HEYGERE Gil APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    17 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    25 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    04/10/2015 KNESSELARE (O) - Juniores - 84 km – km/h

    Aantal deelnemers:

     

    04/10/2015 KEIZER DER NIEUWELINGEN TIELT (W) - Interclub Beker van België - 80 km – 40,74 km/h

    Aantal deelnemers: 139

    1 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    7 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    9 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    10 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    59 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    70 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    78 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    110 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    04/10/2015 AALTER-LOTENHULLE (O) - Nieuwelingen - 58 km – 40,56 km/h

    Aantal deelnemers: 120

    1 BRINKMAN Herman NED AHOY

    2 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    4 VAN WILDER Ilan WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VERVLOESEM Xandres DCM CYCLING TEAM

    7 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 REYSERHOVE Seppe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    69 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    70 NOENS Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    05-10-2015 om 19:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE MOERBEKE VAN ZONDAG 04/10/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN TE MOERBEKE VAN ZONDAG 04/10/2015     


    Zondag 04/10/2015 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 32

    1 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    2 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    3 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    4 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

    5 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM U23

    6 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    7 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM ELITE

    8 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM U23

    9 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS – FCC ELITE

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    11 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT ELITE

    12 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

    20 MELS Fabrice TEAM 3M ELITE

    22 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE- ALPHAMOTORHOMES CT JUNIOR

    23 GOOSSENS Kenny CIBEL  ELITE

    1-RITA9212.JPG
        Winnaar Elite z.c. Steven De Decker en winnaar Beloften Jens Teirlinck.
    1-RITA9191.JPG
             Aankomst van winnaar Steven De Decker voor Mathieu Willemyns.
    1-RITA9195.JPG
    1-RITA9072.JPG
    1-RITA9067.JPG
    1-RITA9014.JPG
    1-RITA8986.JPG
    1-RITA8971.JPG
                                             Kenny Goossens uit Sinaai.                            
    1-RITA8944.JPG
                                         Start van de Elite z.c. & Beloften.
    1-RITA9206.JPG
                                                       Fabrice Mels


    04/10/2015
    MOERBEKE-WAAS (O)  -Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 36

    1 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    3 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    5 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    8 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VAN ASSCHE Bert VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    10 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    17 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
    1-RITA8939.JPG
         Winnaar Dames Aurelie Vermeir en winnaar Juniores Diederik Pemen.
    1-RITA8934.JPG
                             Een woordje uitleg van winnaar Diederik Pemen.
    1-RITA8896.JPG
                            Aankomst Juniores met winnaar Diederik Pemen.
    1-RITA8750.JPG
                                    Start van de Juniores & Dames Elite.

    Dames Elite - deelnemers: 7

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    3 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    4 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    5 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    6 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    7 DIERICX Cindy INDIVIDUEEL
    1-RITA8924.JPG
                           Aankomst Dames met winnares Aurelie Vermeir.
    1-RITA8779.JPG
                                                  Aurelie Vermeir

    Nieuwelingen - deelnemers: 26

    1 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM

    7 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 MALEZSEWSKI Lukas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 VANDENHEEDE Thibo CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
    1-RITA8746.JPG
    Winnares Dames Jeugd Tine Vandenheede en winnaar Nieuwelingen Dolf Pemen
    en winnaar 1ste jaars Nieuwelingen Joachim Van Looveren.
    1-RITA8714.JPG
                           Aankomst Nieuwelingen met winnaar Dolf Pemen.
    1-RITA8796.JPG
    1-RITA8795.JPG
    1-RITA8686.JPG
    1-RITA8672.JPG
    1-RITA8651.JPG
    1-RITA8611.JPG
                                  Start van de Nieuwelingen en Dames Jeugd.

    Dames Jeugd - deelnemers: 1

    1 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
    1-RITA8738.JPG
                        Aankomst van Dames Jeugd met Tine Vandenheede.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-10-2015 om 13:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN MASTERS TE MOERBEKE VAN ZONDAG 04/10/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN MASTERS TE MOERBEKE VAN ZONDAG 04/10/2015     


    Zondag 04/10/2015 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 26

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    5 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    6 BAJOREK Michel THE BARRACUDA COMPANY MASTA

    7 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    8 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    9 KINT Wesly INDIVIDUEEL MASTA

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEEL AMAT

    12 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    16 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT
    1-RITA8607.JPG
         Winnaar Masters A Patrick Bassez en winnaar Amateurs Pieter De Witte.
    1-RITA8582.JPG
                        Aankomst van winnaar Amateurs Pieter De Witte.
    1-RITA8562.JPG
    1-RITA8520.JPG 
    1-RITA8489.JPG
                                  Start van de Amateurs en de Masters A.
    1-RITA8488.JPG


    Masters B - deelnemers: 15

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    4 HENDERICKX Nico INDIVIDUEEL

    5 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    8 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    9 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    10 VANHONSEBROUCK Franky YOUNG SCHELDE CT
    1-RITA8484.JPG
    Winnaar Masters C Mario Lammens, winnaar Masters B Benny De Bock en
    winnaar Masters D Daniel Van Oosterwyck.
    1-RITA8468.JPG
                         Aankomst Masters B met winnaar Benny De Bock.
    1-RITA8423.JPG
                                         Benny De Bock uit Eksaarde.
    1-RITA8391.JPG
                                               Start van de Masters B.

    Masters C - deelnemers: 23

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    4 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI                                    
    1-RITA8475.JPG
                         Aankomst Masters C met winnaar Mario Lammens.

    Masters D - deelnemers: 8

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    5 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    8 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL
    1-RITA8478.JPG
                    Aankomst Masters D met winnaar Daniel Van Oosterwyck.
    1-RITA8464.JPG
    1-RITA8395.JPG
                                                   Start Masters C & D.

                                       


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-10-2015 om 13:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 04/10/2015
    KASTERLEE (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 29

    1 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

    3 VAN LAER Ward BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM U23

    4 VAN ROOSBROECK Pieter CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

    5 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

    6 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT JUNIOR

    7 VERHEYEN Onno CYCLING TEAM ZEMST VZW U23

    8 VERSCHUEREN Bart KDL CYCLING TEAM ELITE

    9 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM ELITE

    10 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK JUNIOR

     

    04/10/2015 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 32

    1 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    2 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    3 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    4 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

    5 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM U23

    6 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    7 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM ELITE

    8 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM U23

    9 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS – FCC ELITE

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM U23

    11 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT ELITE

    12 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE

    20 MELS Fabrice TEAM 3M ELITE

    22 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE- ALPHAMOTORHOMES CT JUNIOR

    23 GOOSSENS Kenny CIBEL  ELITE

     

    04/10/2015 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 29

    1 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 BODEN Jarne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 CAMPS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6 TIBACKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 GIART Pieter KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    13 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN


    Nieuwelingen - deelnemers: 38

    1 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    4 BERVOETS Michael LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    6 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 JORDENS Jarno KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 GROSEMANS Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.


    Dames jeugd - deelnemers: 6

    1 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VAN ALPHEN Aniek NED TWC HET SNELLE WIEL

    3 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    4 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VRANKEN Chayenne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VAN GINNEKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM


    Dames Elite - deelnemers: 9

    1 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    3 COMMISSARIS Caren KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    4 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN GRIMBERGEN Karin NED INDIVIDUEEL

    7 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    8 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 WERNERS Britta GER RSC WESTFALIA

     

    04/10/2015 MOERBEKE-WAAS (O)  -Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 36

    1 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    3 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    5 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    8 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VAN ASSCHE Bert VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    10 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    17 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    Nieuwelingen - deelnemers: 26

    1 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM

    7 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 MALEZSEWSKI Lukas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 VANDENHEEDE Thibo CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 1

    1 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE


    Dames Elite - deelnemers: 7

    1 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    3 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    4 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    5 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    6 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    7 DIERICX Cindy INDIVIDUEEL

    05-10-2015 om 12:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 2°Veldritzege bij de Masters B !!!

    Benny De Bock.jpg 

        Benny De Bock

    Zondag 04/10/2015 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 24

    1 SLUYTS Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    2 GELUYKENS Kenny INDIVIDUEEL AMAT

    3 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    4 ROELANTS Axel INDIVIDUEEL AMAT

    5 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    6 PEETERS Karl DUFFELSE WIELERVRIENDEN V.Z.W. AMAT

    7 MEULDERS Filip INDIVIDUEEL MASTA

    8 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEEL AMAT

    9 BOECKX Thomas INDIVIDUEEL AMAT

    10 THIJS Dennis INDIVIDUEEL AMAT

     

    Masters B - deelnemers: 18

    1 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    6 COLOMBO Lino ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 NAESSENS Michael ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    8 WILLEMS Mario DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 VERHEYEN Stefan NED RTC BUITENLUST

    10 VAN MEER Edgar NED DAGPAS

    13 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS


    Masters C - deelnemers: 22

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    4 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    5 STORMS Marc INDIVIDUEEL

    6 SCHUTTERS Alfons DAGPAS

    7 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 KOCKAERTS Hubert CYCLING TEAM ZEMST VZW

    9 BOSMANS Chris INDIVIDUEEL

    10 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE


    Masters D - deelnemers: 3

    1 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    3 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER

     

    04/10/2015 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 26

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    5 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    6 BAJOREK Michel THE BARRACUDA COMPANY MASTA

    7 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    8 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    9 KINT Wesly INDIVIDUEEL MASTA

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEEL AMAT

    12 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    16 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

     

    Masters B - deelnemers: 15

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    3 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    4 HENDERICKX Nico INDIVIDUEEL

    5 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    8 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    9 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    10 VANHONSEBROUCK Franky YOUNG SCHELDE CT

     

    Masters C - deelnemers: 23

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    4 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    Masters D - deelnemers: 8

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    5 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    7 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    8 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL

    05-10-2015 om 12:57 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!