.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/10/2015

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan BJORN COOMANS met de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Bjorn Coomans 2015.jpg 

       Bjorn Coomans

     

    Zondag 4 Oktober – MALDEREN-STEENHUFFEL (1840)
     

    A-reeks - 75,4 km - 1h50 
    1.David MOTTE 
    2.Gillian Van Rijmenant 
    3.Robbert Schaap 
    4.Steven Tuytschaever 
    5.Bjorn Coomans (Ruisbroek – Provinciaal Kampioen)
    6.Bjorn Lison 
    7.Kevin Van De Keer 
    8.Ruben Broeckaert 
    9.Gunther Piron 
    10.Jarne De Ost 

    B-reeks - 75,4 km - 1h50 
    1.Peter VAN DAMME 
    2.Bart Deurbroeck 
    3.Filip De Wijngaert 
    4.Peter Behiels 
    5.Tim De Bouw 
    6.Davy De Smet 
    7.Michel Vereecken 
    8.Stijn Gidé (Waasmunster)
    9.Niels Van Deursen 
    10.Tom Penninckx 

    C-reeks - 69,6 km - 1h44 
    1.Koen HEREMANS 
    2.Kurt Stevens (Provinciaal Kampioen)
    3.Luc van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4.Rudy Rey 
    5.Peter Maes (Bornem)
    6.Stefan Verhaeghe 
    7.Franky Weemaes (Melsele)
    8.Kurt Van Der Plas 
    9.Bruno Bruyere 
    10.Steven Verschelden (Hamme)

    D-reeks – 58 km - 1h29 
    1.Philippe WAUTERS 
    2.Frank Van Der Perre 
    3.Benny Van Buynder (Bornem)
    4.Daniel Van Der Mieren 
    5.Gino Primo (Gent)
    6.Richard De Ridder 
    7.Guy De Coster 
    8.Ronald Rents 
    9.Lucien Van Den Brande 
    10.Rudy Lahou 

    E-reeks – 58 km - 1h28
    1.Danny DE BACKER 
    2.Jan Van Den Branden (Provinciaal Kampioen)
    3.Christophe Davies 
    4.Francis De Ridder 
    5.Joost Pieters 
    6.Dirk Van Hove 
    7.Luc Witman 
    8.Rudy Berwart 
    9.Jos Staes 
    10.Raf Vercammen 

    F-reeks - 52,2 km - 1h23 
    1.Jan VAN HOVE 
    2.Eddy Vanopstal 
    3.Patrick Van Renterghem 
    4.Willem Hus 
    5.Helmuth Tas 
    6.Johny Van Holen 
    7.Hugo Lismont 
    8.Geert Oosterbosch 
    9.Jean Blommaert (Hamme) 
    10.Johan Brouwers 

    F+ -reeks - 52,2 km - 1h23
    1.Etienne VANDENHOUWE 
    2.Luc Snels 
    3.Jef Everaerts 
    4.Freddy Vandenberghen 
    5.Theo Coudyzer 
    6.Gaston Sannen 
    7.Jozef Saerens 
    8.Alfons Heijens 
    9.Willy Mous 
    10.Roger Hoof (St.Niklaas)

    04-10-2015 om 21:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EUROMETROPOOL TOUR 2015

    EUROMETROPOOL TOUR 2015

    Euro.jpg 

    Woensdag 30/09 – OBIGIES - MONT-SAINT-AUBERT – MEN ELITE - Proloog 7,7 km

    Aantal deelnemers: 162

    1 GOUGEARD Alexis (Fra) ALM in 11'23" - 40,586 km/h

    2 KEIZER Martijn (Ned) TLJ  op 3”

    3 BRANDLE Matthias (Aut)  IAM op 12”

    4 DEVENYNS Dries IAM op 15”

    5 HOLLENSTEIN Reto IAM op 17”

    6 PARDINI Olivier WIL op 17”

    7 LE BON Johan  FDJ op 18”

    8 BOHLI Tom  BMC op 19”

    9 ROELANDTS Jurgen LTS op 20”

    10 VOROBYEV Anton * KAT op 21”

    20 DE GENDT Thomas LTS op 36”

    70 VAN DER SANDE Tosh  LTS  - 01’03”

    90 CORDEEL Sander VGS  - 01’14”

    106 DRUYTS Gerry  VGS  - 01’20”

    154 VAN STAEYEN Michael COF - 02’14”

     

    Donderdag 01/10 – LA LOUVIÈRE – CHIÈVRES – MEN ELITE - 167,1 km - 03h46'22" - 44,291 km/h

    Aantal deelnemers: 162

    1 DEBUSSCHERE Jens  LTS

    2 KREDER Raymond  ROP

    3 DUPONT Timothy RLM

    4 TRUSOV Nikolay TCS

    5 ROELANDTS Jurgen LTS

    6 MC LAY Daniel  BSE

    7 VERHELST Louis  COF

    8 VAN GENECHTEN Jonas IAM

    9 SELIG Rudiger  KAT

    10 CURVERS Roy TGA

    16 VAN STAEYEN Michael COF

    22 DRUYTS Gerry  VGS

    60 VAN DER SANDE Tosh  LTS

    119 DE GENDT Thomas LTS

    134 CORDEEL Sander VGS

     

    Vrijdag 02/10 – ROUBAIX ‘VÉLODROME’ – POPERINGE – MEN ELITE - 192 km - 04h26'51"

    Aantal deelnemers:

    1-Jonas VAN GENECHTEN-IAM Cycling

    2-Jürgen ROELANDTS-Lotto Soudal

    3-Louis VERHELST-Cofidis

    4-Edward THEUNS-Topsport Vlaanderen-Baloise

    5-Marc SARREAU (Fra) - FDJ

    6-Tom VAN ASBROECK-Team Lotto NL-Jumbo

    7-Justin JULES (Fra)-Veranclassic-Ekoi

    8-Danilo NAPOLITANO (Ita)-Wanty-Groupe Gobert

    9-Floris GERTS (Ned)-BMC Development Team

    10-Dennis COENEN-Vastgoedservice-Golden Palace

    18-Michael VAN STAEYEN-Cofidis

    42-Gerry DRUYTS-Vastgoedservice-Golden Palace

    57-Tosh VAN DER SANDE-Lotto Soudal

    119-Sander CORDEEL-Vastgoedservice-Golden Palace op 2'07"

    146-Thomas DE GENDT-Lotto Soudal op 10'28"

     

    Zaterdag 03/10 – BLANKENBERGE – NIEUWPOORT – MEN ELITE - 174 km - 03h44'28" - 47,58 km/h

    Aantal deelnemers: 153

    1 THEUNS Edward  TSV

    2 VAN STAEYEN Michael COF

    3 VERHELST Louis  COF

    4 VAN ASBROECK Tom  TLJ

    5 KREDER Raymond  ROP

    6 ENGER Sondre Holst  IAM

    7 ROELANDTS Jurgen LTS

    8 SELIG Rudiger KAT

    9 DEBUSSCHERE Jens LTS

    10 CURVERS Roy TGA

    13 DRUYTS Gerry VGS

    40 VAN DER SANDE Tosh LTS

    121 CORDEEL Sander VGS 01’10”

    140 DE GENDT Thomas LTS 03’20”

     

    Zondag 04/10 – MONS – TOURNAI – MEN ELITE - 153,8 km - 03h22'19" - 45,61 km/h

    Aantal deelnemers: 149

    1 AHLSTRAND Jonas COF

    2 ENGER Sondre Holst IAM

    3 KREDER Raymond ROP

    4 ROELANDTS Jurgen LTS

    5 DEVRIENDT Tom WGG

    6 DUPONT Timothy RLM

    7 DEBUSSCHERE Jens LTS

    8 BOS Theo MTN

    9 THEUNS Edward TSV

    10 SELIG Rudiger KAT

    13 DRUYTS Gerry VGS

    46 VAN STAEYEN Michael COF

    89 VAN DER SANDE Tosh LTS

    106 CORDEEL Sander VGS 00’47”

     

    EINDKLASSEMENT

    1 GOUGEARD Alexis  ALM

    2 KEIZER Martijn TLJ 00’07”

    3 ROELANDTS Jurgen LTS 00’11”

    4 BRANDLE Matthias  IAM 00’16”

    5 PARDINI Olivier WIL 00’18”

    6 DEVENYNS Dries IAM 00’19”

    7 HOLLENSTEIN Reto IAM 00’21”

    8 LE BON Johan  FDJ 00’22”

    9 BOHLI Tom  BMC 00’22”

    10 VOROBYEV Anton  KAT 00’25”

    04-10-2015 om 17:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/10/2015

    waod_3.jpg
    Zondag 25 Oktober 2015 - GAVERE (9890) - BAAIGEMSTRAAT 183 - Café Rooigem



    WEDSTRIJD AFGELAST GEEN TOESTEMMING POLITIE !!!

    04-10-2015 om 12:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 04/10/2015
    DIKSMUIDE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    04/10/2015 MOL RAUW (A) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    04-10-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    03-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE STEKENE VAN ZATERDAG 03/10/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE STEKENE VAN ZATERDAG 03/10/2015     


    Zaterdag 03/10/2015 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km – 47,01 km/h

    Aantal deelnemers: 123

    1 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    3 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 LETEN Wouter METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    5 NAESEN Lawrence CIBEL

    6 PERRY Ryan GBR KUOTA CYCLING TEAM

    7 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    8 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    14 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    18 STALLAERT Joeri CIBEL

    19 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    25 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    28 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    34 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    37 GOOSSENS Kenny CIBEL

    38 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    40 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

    44 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    55 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    65 DE JONGHE Kevin CIBEL

    69 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    71 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    76 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    86 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    89 ROMBAUT Wim ARROW CYCLING TEAM

    90 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    91 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    95 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    97 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    99 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    100 BOGAERT Sammy INDIVIDUEEL

    101 MAES Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    102 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
    1-DSC05875.JPG
                      Winnaar te Stekene Robby Cobbaert met de bloemen.
    1-DSC05857.JPG     
         Winnaar te Stekene Robby Cobbaert met de bloemen en de supporters.
    1-DSC05838.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Robby Cobbaert.
    1-DSC05868.JPG
                                            Winnaar Robby Cobbaert.
    1-DSC05730.JPG
                                Aankomst van winnaar Robby Cobbaert.
    1-DSC05735.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Rieno Stofferis voor Kevin Lava, Wouter Leten
    en Lawrence Naesen.
    1-DSC05761.JPG
    De spurt van het peloton met Belgisch Kampioen Joeri Stallaert voor Nicolas Vereecken.
    1-DSC05208.JPG
    1-DSC05205.JPG
    1-DSC05183.JPG
                                       Links Michiel Dieleman uit Hamme.
    1-DSC05165.JPG
                             Jef De Batist, Sammy Bogaert en Jochem Smet.
    1-DSC05149.JPG
    1-DSC05139.JPG
                                         Robby Meul en Tony Heirbaut.
    1-DSC05043.JPG
                               Links Gregory Franckaert en Guy Ten Hartog.
    1-DSC05038.JPG
    1-DSC05019.JPG
    1-DSC04985.JPG
    1-DSC04975.JPG
    1-DSC04970.JPG
    1-DSC04846.JPG
    1-DSC04841.JPG
    1-DSC04840.JPG
    1-DSC04824.JPG
                                           Kristof Dhollander uit Stekene.
    1-DSC04819.JPG
    1-DSC04808.JPG
    1-DSC04767.JPG
    1-DSC04678.JPG
    1-DSC04617.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Stekene met 123 deelnemers.

    1-DSC04596.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-10-2015 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/10/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 10°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Sander De Pestel.jpg 

      Sander De Pestel

    Zaterdag 03/10/2015 HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km – 41,72 km/h

    Aantal deelnemers: 100

    1 DEFREYNE Cédric CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 VAN BREUSSEGEM Elias VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM

    5 NACHTERGAELE Niels ESEG DOUAI

    6 CLAUW John-ross CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 AFEWERKI Elyas ERI CT 2020

    8 SCHOTTE Lauwrence ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 VIK Sverre NOR RINGERIKE SK

    10 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

     

    03/10/2015 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km – 47,01 km/h

    Aantal deelnemers: 123

    1 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    3 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 LETEN Wouter METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    5 NAESEN Lawrence CIBEL

    6 PERRY Ryan GBR KUOTA CYCLING TEAM

    7 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    8 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    14 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    18 STALLAERT Joeri CIBEL

    19 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    25 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    28 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    34 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    37 GOOSSENS Kenny CIBEL

    38 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    40 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

    44 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    55 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    65 DE JONGHE Kevin CIBEL

    69 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    71 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    76 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    86 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    89 ROMBAUT Wim ARROW CYCLING TEAM

    90 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    91 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    95 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    97 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    99 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    100 BOGAERT Sammy INDIVIDUEEL

    101 MAES Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    102 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

     

    03/10/2015 DONK / HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 94 km – 41,17 km/h

    Aantal deelnemers: 68

    1 ZHUMAKAN Alisher KAZ TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    2 TASSET Marvin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    4 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 AKKERMANS Lars NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 DUIJVESTEIJN Jim NED WESTLAND WIL VOORUIT

    7 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 SNYERS Jari AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 CLAES Stef KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 BERO Wallace VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

     

    03/10/2015 HEESTERT (W) - Juniores - 84 km – 41,82 km/h

    Aantal deelnemers: 89

    1 VEROUGSTRAETE Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 DEBUYSERE Wannes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 DE GROOTE Arne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    11 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    22 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    40 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    03/10/2015 SINT GILLIS WAAS (O) - Juniores - 95,2 km  – 43,31 km/h

    Aantal deelnemers: 48

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    3 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    5 MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 DE CLERCQ Yente NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7 BRAYAN-LUND Thomas DEN YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    10 VERDONCK Tibo ISOREX CYCLING TEAM

    14 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    19 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    29 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    31 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    39 DE BEELDE Rein PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    03-10-2015 om 19:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/10/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 17°Seizoenszege !!!

    Alex Goossens KOP 2014.jpg   Geert Van Speybroeck 2015.jpg

           Alex Goossens        Geert Van Speybroeck

    Zaterdag 3 Oktober 2015 - ERTVELDE-TERVENEN (9940) - Kampioenschap van België Catg.E

     

    Catg.A – 72 km – 51 deelnemers

    1-Van Der Trappen Bert (Meise)

    2-Bultynck Isaak

    3-Gryson Kristof

    4-Van Oyen Franky

    5-De Wispelaere Arno

    6-Maenhout Kenny

    7-Van Raemdonck Maarten

    8-Lannoo Denny

    9-Catelyn Gieljan

    10-Le Blon Michel

    11-Verwee Nico 12-Van Geyt Koen 13-Van De Winckel Tom 14-Vancolen Kevin 15-D'Haese Yannick 16-Beens Sebastiaan 17-De Wilde Kenny 18-Van Rijckeghem Steven 19-Van Gansen Sam 20-Lindhout Onno 21-Braet Nicholas 22-Van Waeyenbergh Grégory 23-Van Sante Tristan 24-Van Laere Jan 25-Heirman Steven 26-Guequierre Roy 27-Wante Nick 28-Thienpont Ward 29-Wullems Richard 30-Bauwens Dieter 31-Snoeck Mathias 32-Verdonck Simon 33-Baert Karel 34-Staelens Dieter 35-Dhondt Gunter 36-Kramer Guido 37-Deboever Nick

     

    Catg.B – 64,8 km – 58 deelnemers

    1-ALEX GOOSSENS (Vrasene)

    2-Pauwels Kurt

    3-Roose Geert

    4-Verbeken Kurt

    5-Van Eesbeek Andy

    6-Heyndrickx Wim

    7-Mortier Alain

    8-Bauwens Aron

    9-David Stefaan

    10-Vermassen Peter

    11-De Bruycker Jan 12-De Weirdt Gino 13-Primo Gino 14-Landuyt Steven 15-Van Clapdorp Luc 16-? 17-Wytinck Luc 18-Van Speybroeck Geert 19-Demaertelaere Dennis 20-Savat Nico 21-Van Roeyen Dave 22-De Ridder Richard 23-Baert Giovanni 24-Rabout Rudi 25-Quintelier Gunther 26-Reniers Kristof 27-Lecluyse Denis 28-Gussé Wim 29-Dhooge Freddy 30-? 31-De Brauwer Lesley 32-Diet Wim 33-Blancke Johan 34-De Waele Kris 35-De Guchtenaere Luk 36-Porte Dominiek 37-Bultinck Michel 38-Volcke Dominiek 39-Doens Johnij 40-Heyerick Koen 41-Vanparys Geert 42-Claeys Bart 43-De Cuyper Kris 44-Cossyns Marc 45-Van Guyse Danny 46-Luyseele Franky 47-Schaut Danny 48-van Oosten Willem 49-Saeys Tom 50-De Bosscher Koen 51-Seynaeve Vincent 52-Dedeckel Olivier- 53-Vanhaverbeek Frank 54-Vandendorpe Jeffrey 55-Van Goethem Filip 56-Hoes Andy

     

    Catg.C – 64,8 km – 45 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Bobelijn Patrick

    3-De Lannoy Didier

    4-Havermans Ruud

    5-Mathys Dirk

    6-Goossens Marc op 15”

    7-Janssens Kenny uit Melsele

    8-Bruyere Bruno

    9-Hoornaert Glenn

    10-De Moor Arie

    11-Vermassen Gerrit

    12-Goolaerts Dirk (Peloton op 45”)

    13-Cosijn Ronny 14-Gommers Frank 15-Berquin Filip 16-Lugtenburg Wim 17-Claus Etienne 18-Bertier Rudy 19-Hereijgers Piet 20-De Veylder Johan 21-Raats Kees 22-D'Hondt Erwin 23-Van Nieuwenhuyse Gentil 24-Cneut Marino 25-Van Damme Filip 26-Smet Benny 27-De Coninck Wim 28-Watteny Patrick 29-Cools Jimmy 30-Willems Noël 31-Roobroeck Dirk 32-Meyvis Serge 33-Vanoverberghe Siegfried 34-Nevejans Idesbald 35-Braeckman Geert 36-Bauters Ronny 37-Smet Geert 38-Winters Jos 39-Staels Guido 40-Vansevenant Rudi 41-Fierens Paul 42-Catteeuw Hedwig 43-Vandebuerie Mario 44-Claeys Nico

     

    Catg.D – 50,4 km – 37 deelnemers

    1-Durant Martin (Wevelgem)

    2-Lap Hans

    3-Heye Hilair

    4-Van Holen Johny

    5-Brouwers Johan

    6-Steeman Juan

    7-Van Puyenbroek Eddy

    8-Standaert Robert

    9-Tas Helmuth

    10-De Naeghel Jozef

    11-Wauters Denis 12-Maldrie Robert 13-Vanpoucke Rik 14-Tummeleer Dirck 15-Coppers François 16-Van Vaerenbergh Piet 17-Bultinck Andre 18-Herremans Eddy 19-Snoeck Jan 20-Oostdijk Adri 21-De Vuyst Eddy 22-De Praetere Fritz 23-De Baets Johan 24-Coppens Rudi 25-Bolle Henk 26-Verhelst Walter 27-Govaert William 28-Reubens Hendrick 29-Vanbiervliet Luc 30-Lacquet Philippe 31-Scheirlinckx Jozef 32-Vyncke William 33-van Beekum Ronals 34-Cockuyt Luc 35-Ribbens Luc

     

    Dames – 50,4 km – 1 deelnemer

    1-Corthout Shauni (Ruiselede)

     

    Catg.E – 50,4 km – 38 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Vervondel Marc

    3-Snels Luc

    4-Deleersnyder Florent

    5-Hoof Roger

    6-Demeyere José

    7-Kellenaers Harry

    8-Montforts Ad

    9-Vyvey Julien

    10-Thyssen Leo

    11-Van Imschoot Roland 12-Mous Willy 13-Van Malderen Tony 14-Van Hecke Etienne 15-De Roos Willy 16-Wijnen Nico 17-Pouwels Ben 18-Hermans Luc 19-Cromheecke Riny 20-Corthier Willy 21-Vergult Jos 22-Pieters Roland 23-Van Hove Jan

     

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston

    2-Vandenhouwe Etienne

    3-Lauwers Marnix

    4-Cornu Daniel

    5-Heyens Alfons

    6-Robijns Robert

    7-Hensen Herman

    8-Van Boxtel Jan

    9-Klip Huib

     

    Toeristen – 72 m – 38 deelnemers

    1-De Grom Christophe (Denderhoutem)

    2-Beauprez Gino

    3-Hooreweghe Peter

    4-Schelfhout Gregory

    5-Meerschaert Kris

    6-Noterman Bill

    7-Van Steirteghem Filip

    8-Van Osselaer Tom

    9-De Rubbel Yves

    10-Buyse Dieter

    11-D'Hoore Maarten 12-Van Gaeveren Gunter 13-Maarten Tack 14-Spileers Kenny 15-? 16-D'Hauwe Andy 17-Panis Tom 18-Van Osselaer Tommy 19-Decleyne Frederik 20-De Cock Dirk 21-Labio Nick 22-De Craene Dieter 23-Roegiest Mario 24-Van Den Abeele Jacques 25-Van Overmeiren Gerry 26-Van Doren Ward 27-Renard Pieterjan 28-Severyns Stijn 29-Samson Jente 30-Bonte Dimitri 31-Hooreweghe Willem 32-De Meester Koen 33-Rizzo Claudio 34-Heynssens Hans 35-Heymans Tim 36-Audenaert Francis

    03-10-2015 om 19:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan JORDI DE BEULE met zijn 2°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Jordi De Beule.jpg 

          Jordi De Beule

    Zaterdag 03/10/2015 LOZER (KRUISHOUTEM) (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 38

    1 MERLIER Braam BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM U23

    2 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    3 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. U23

    4 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    5 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM ELITE

    6 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM U23

    7 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    8 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM ELITE

    9 DENOLF Gianni BABOCO CYCLINGTEAM ELITE

    10 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS – FCC ELITE

    12 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT ELITE

    25 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL U23

    28 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT U23

     

    03/10/2015 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. B - 60´ - Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 48

    1 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23

    2 HOEYBERGHS Daan BKCP-CORENDON U23

    3 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

    4 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM U23

    5 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    6 VERHEYEN Onno CYCLING TEAM ZEMST VZW U23

    7 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM ELITE

    8 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM U23

    9 DE CLEYN Dave CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    10 CANT Kevin ERA REAL ESTATE-MURPROTEC ELITE

    25 VERMEIREN Gianni ITA CYCLING TEAM ZEMST VZW U23

     

    03/10/2015 VORSELAAR (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Provinciaal kampioenschap – Dames Elite - deelnemers: 28

    1 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERHESTRAETEN Karen KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    5 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    6 THIJS Katrien KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    7 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    9 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 VAN MALDEGHEM Nele FUJI MEDISTA MTB TEAM - NEEROETEREN

    15 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    22 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    26 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    Provinciaal kampioenschap - Dames Juniores - deelnemers: 22

    1 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    4 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 TRUYEN Marthe KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    8 KNAVEN Britt NED WV BREDA

    9 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 ROMBOUTS Tine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    03/10/2015 LOZER (KRUISHOUTEM) (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 36

    1 JORDI DE BEULE uit Zele CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    3 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    6 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    8 COUCKUYT Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 DE VEIRMAN Jesse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    12 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Nieuwelingen - deelnemers: 37

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 FERDINANDE Anton CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    4 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    5 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM

    9 DEJAEHER Jasper PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    10 WYSEURE Joran KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 BOIDEQUIN Laurine TEAM 123VTT / BICYCLIC

    5 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST

     

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    4 FRAEYE Katleen VZW WIELERTEAM WAREGEM

    5 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    6 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    7 VANDEMOORTELE Carolien ASFRA RACING TEAM

    8 PEERS Melisa NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN


    03/10/2015 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 55

    1 JASPERS Jappe ENERTHERM-BKCP

    2 SIEBENS Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 BODEN Jarne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    5 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    6 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    8 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 SERRE Stef VZW DE DEMERSPURTERS

    16 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    43 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Nieuwelingen - deelnemers: 42

    1 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    2 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    3 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    5 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 HERMANS Berre DCM CYCLING TEAM

    9 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    03-10-2015 om 19:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/10/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 03/10/2015
    LOZER (KRUISHOUTEM) (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 30

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    2 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMAT

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    4 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    5 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    6 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    7 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    9 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    10 DELAERE Jens WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    20 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT


    Masters B - deelnemers: 18

    1 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    6 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    9 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    10 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW


    Masters C - deelnemers: 22

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    3 DEKEERLE Dirk VZW WIELERTEAM WAREGEM

    4 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5 VERSCHUEREN Francky INDIVIDUEEL

    6 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    7 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 BENNY Andersson SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    9 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM

    10 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM


    Masters D - deelnemers: 9

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 BENNY Andersson SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    3 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    4 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    5 VERZELE Noel CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    6 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    7 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    8 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    9 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL

     

    03/10/2015 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 34

    1 COP Kristof CYCLING TEAM KESSEL AMAT

    2 SLUYTS Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    3 GELUYKENS Kenny INDIVIDUEEL AMAT

    4 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    5 ROELANTS Axel INDIVIDUEEL AMAT

    6 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MASTA

    7 OOMS Niels INDIVIDUEEL AMAT

    8 DIELS Koen INDIVIDUEEL MASTA

    9 BOECKX Thomas INDIVIDUEEL AMAT

    10 SCHOUTEDEN Bert INDIVIDUEEL AMAT


    Masters B - deelnemers: 16

    1 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    2 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    3 SMITS Kris DAGPAS

    4 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9 WILLEMS Mario DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS


    Masters C - deelnemers: 34

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 TECK Erik INDIVIDUEEL

    4 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    6 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    7 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    9 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    10 KOCKAERTS Hubert CYCLING TEAM ZEMST VZW

    25 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    Masters D - deelnemers: 6

    1 GEERTS Christiaan VWF

    2 MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    4 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    03-10-2015 om 19:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/10/2015

    VWV 2015.jpg
    Zaterdag 03/10 – NOORDERWIJK (2200) - SLUITINGSPRIJS

     

    Cat.A – 95,2 km

    1.Mathias Van Der Sanden

    2.Vincent Chevalier

    3.Dave Bruylandts

    4.Sebastien Pepinster

    5.Wesley Bellen

    6.Mattias Van Rooy

    7.Maarten Van Der Sanden

    8.Frederic De Bie

    9.Ken De Feyter

    10.Tom De Feyter

     

    Cat.B – 95,2 km

    1.Hervé Van Rompay

    2.Pieter Wijckmans

    3.Philippe Dela Montagne

    4.Philippe Van Opstal

    5.Peter Behiels

    6.Raf Baens

    7.Wim De Vries

    8.Nico Indekeu

    9.Davy Smet

    10.Peter Bocken

     

    Cat.C – 74,8 km

    1.Koen Heremans

    2.Vital Pauwels

    3.Patrick Bogaerts

    4.Kris Witvrouwen

    5.Wim Meir

    6.Kurt Van Den Plas

    7.Ivan Verschueren

    8.Tom Van Eyck

    9.Eddy Buts

    10.Gert Heremans

     

    Cat.D – 74,8 km

    1.Daniel Van Der Mieren

    2.Eddy Van Loy

    3.Marc De Cock

    4.Freddy Vangenechten

    5.Luc Van Roy

    6.Bruno Brabants

    7.Patrick Verdonck

    8.Ovi Mitran

    9.Eddy Vaes

    10.Jan Maegh

     

    Cat.E – 74,8 km

    1.Eddy Van Opstal

    2.André Volkaerts

    3.Louis Van Den Broeck

    03-10-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    02-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 02/10/2015

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 7°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 30°Seizoenszege !!!

    Bjorn Coomans 2015.jpg   Franky Weemaes 2015 2.jpg   Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

         Bjorn Coomans              Franky Weemaes            Patrick Cocquyt


    Vrijdag 2 Oktober – HAMME ST.ANNA (9220)


    A/B-reeks - 60km -1h23 
    1.Peter VAN DAMME (1B) 
    2.BJORN COOMANS (1A)
    3.Bjorn Lison 
    4.Gillian Van Rijmenant 
    5.Kevin van De Keer 
    6.Stijn Gidé (2B - Waasmunster)
    7.Timmy Weeckers 
    8.Yorick Lison 
    9.Michel Vereecken (3B)
    10.Bart De Bondt 
    11.Dave De Swert (4B)
    12.Gert Smet (5B - Bazel)
    13.Kristof De Backer (6B)
    14.Pieter Rottiers (7B)
    15.Cedric Rottiers 
    16.Tom Vanopdenbosch 
    17.Thomas Dhooge 
    18.Joeri Varewijck (8B)
    19.Maarten Van Raemdonck (Vrasene)
    20.Daniel Hertogh 

    C/D -reeks - 60km - 1h23 
    1.FRANKY WEEMAES (1C - Melsele) 
    2.PATRICK COCQUYT (1D - Wachtebeke)
     
    3.Gino Primo (2D - Gent)
    4.Kris De Block (Mariekerke)
    5.Willem Van Der Heyden 
    6.Jerry Cooman (3D - Oordegem)
    7.Nico Savat 
    8.Mario Van Den Broecke 
    9.Rudy Rey 
    10.Andy Roskam (Ruisbroek)
    11.Marc Tabourdon 
    12.Guy De Coster (4D)
    13.Etienne Claus (5D - Waasmunster)
    14.Koen De Bosscher (Kalken)
    15.Ronald Rents (6D) 
    16.Gert Muyshondt 
    17.Peter Maes (Bornem)
    18.Jimmy De Paepe 
    19.Ludo Goossens 
    20.Danny Borremans 

    02-10-2015 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TOUR DE CÔTE D’IVOIRE 2015

    TOUR DE CÔTE D’IVOIRE 2015

    Tour_Cyclisme_Cote_dIvoire.jpg 

    Zondag 27/09 - DABAKALA – KATIOLA – Men Elite - 75 km - 01h48'41"

    Aantal deelnemers:

    1.NZEKE Jérémie - CMR

    2.ORCEAU Clément - FRA

    3.BIZIYAREMYE Joseph - RWA

    4.LONTSI Yannick - CMR

    5.BEN YOUCEF Abdallah - Groupement Sportif des Petrolier Algerie - ALG

    6.BURTON Jeremy - BEL

    7.BAMOGO Saidou - BUR

    8.ALELUYA Joseph - RWA

    9-Cees Aanraad- NED
    10.MORIN Emmanuel - FRA

    11.SAADOUNE Abdelati - Al Marakeb Cycling Team - MAR

    12.BYUKUSENGE Patrick - RWA

    13.MBA Hervé Raoul - CMR

    14.HAKUZIMANA Camera - RWA

    15.OUATTARA Bolodigui - CIV

    16.YEMELI PICHELLE Herman - CMR

    17.SANOGO Abou - CIV

    18.SANGARE Diakaridia - MLI

    19.BELMOUKHTAR Boualem - ALG

    20.SMET Guy uit Kruibeke - Cibel - BEL

     

    Maandag 28/09 – BOUAKÉ - SAKASSOU - Men Elite - 37 km - Individuele Tijdrit

    Aantal deelnemers:

    1-Mouhcine Lahsaini- MAR-44’36”

    2-Janvier Hadi- RWA-0’15”

    3-Camera Hakuzimana- RWA-0’38”

    4-Guy Smet uit Kruibeke (Cibel)- BEL-0’39”

    5-Joseph Areruya- RWA-1'00”

    6-Patrick Byukusenge- RWA-1'11”

    7-Issiaka Cisse- CIV-1'12”

    8-Abdelatif Saadoune- MAR-1’13”

    9-Azzedine Lagab – ALG – 1’19”

    10-Yannick Lontsi- CMR-1’25”

    11-Kevin Kervran- FRA-1’40”

    12-Clément Orceau- FRA-1’46”

    13-Jérémie Karegeya- RWA-1’48”

    14-Mohamed Er-Rafai- MAR-2’01”

    15-Joseph Biziyaremye- RWA-2’06”

    16-Abessolo Clovis Kamzong- CMR-2’09”

    17-Cees Aanraad- NED-2’13”

    18-Salifou Yarbanga- BUR-2’14”

    19-Abdelkader Belmoktar –ALG 2’18”

    20-Maxence Tessier- FRA

    21-Mattias Nys uit Nieuwkerken- BEL-2’22”

    23-Stijn Verbeke uit Belsele- BEL

    29-Lahcen Saber- MAR-3’14”

    30-Koen Demuynck- BEL-3’15”

    41-Jérémy Burton- BEL-4’49”

    49-Niels Verdijck- BEL-6’30”

     

    Dinsdag 29/09 – BOUAKÉ - DAOUKRO - Men Elite - 164 km - 03h57'42"

    Aantal deelnemers:

    1-Koen Demuynck- BEL

    2-Clément Orceau- FRA-0’08”

    3-Malween Bodin- FRA-0’12”

    4-Mouhcine Lahsaini- MAR

    5-Guy Smet (Cibel)- BEL

    6-Janvier Hadi- RWA

    7-Emmanuel Morin- FRA

    8-Jérémi Nzeke- CMR

    9-Emmanuel Hutin- FRA

    10-Joseph Biziyaremye- RWA

    22-Stijn Verbeke- BEL-0’23”

    29-Jérémy Burton- BEL-18’23”

    31-Mattias Nys- BEL

    35-Niels Verdijck- BEL-19’48”

     

    Woensdag 30/09 – M’BAHIAKRO - BOUAKÉ - Men Elite - 90 km - 03h00'08"

    Aantal deelnemers:

    1-Koen Demuynck- BEL

    2-Mouhcine Lahsaini- MAR op 1”

    3-Kévin Kervran- FRA

    4-Clément Orceau- FRA op 5”

    5-Azzedine Lagab- ALG op 6”

    6-Emmanuel Morin- FRA

    7-Essaïd Abelouache- MAR

    8-Abdalla Ben Youcef- ALG

    9-Emmanuel Hutin- FRA

    10-Malween Bodin- FRA

    16-Guy Smet (Cibel)- BEL

    23-Stijn Verbeke- BEL op 11”

     

    Donderdag 1/10 – YAMOUSSOUKRO - BOUAFLÉ - Men Elite - 60 km - 02h08'32"

    Aantal deelnemers:

    1-Clément Orceau- FRA

    2-Azzedine Lagab  ALG

    3-Bassirou Konté- CIV

    4-Koen Demuynck- BEL

    5-Abdelatif Saadoune- MAR

    6-Abessolo Clovis Kamzong- CMR

    7-Jérémy Burton- BEL

    8-Bolodigui Ouattara- CIV

    9-Mouhcine Lahsaini- MAR

    10-Joseph Areruya- RWA

    14-Guy Smet (Cibel)- BEL


    Vrijdag 2/10 – YAMOUSSOUKRO - YAMOUSSOUKRO - Men Elite - 100 km - 02h03'48"

    Aantal deelnemers:

    1-Clément Orceau- FRA

    2-Yannick Lontsi- CMR

    3-Essaïd Abelouache- MAR

    4-Joseph Areruya- RWA

    5-Mouhcine Lahsaini- MAR

    6-Emmanuel Morin- FRA

    7-Azzedine Lagab- ALG

    8-Bassirou Konté- CIV

    9-Abdelkader Belmokhtar- ALG

    10-Joseph Biziyaremye- RWA

    25-Niels Verdijck- BEL

    EINDKLASSEMENT

    1-Mouhcine Lahsaini- MAR-13h43’40”

    2-Janvier Hadi- RWA-0’20”

    3-Guy Smet uit Kruibeke (Cibel)- BEL-0’44”

    4-Abdelatif Saadoune- MAR-1’18”

    5-Joseph Areruya- RWA-1’26”

    6-Yannick Lontsi- CMR-1’30”

    7-Kévin Kervran- FRA-1’40”

    8-Clément Orceau- FRA-1’46”

    9-Mohamed Er-Rafai- MAR-2’11”

    10-Joseph Biziyaremye- RWA-2’11”

    18-Koen Demuynck- BEL-3’14”

    20-Stijn Verbeke- BEL-3’24”

    36-Mattias Nys- BEL-10’51”

    38-Jérémy Burton- BEL-13’35”

    45-Niels Verdijck- BEL-28’43”

    02-10-2015 om 18:35 geschreven door kenny


    01-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/10/2015

    Donderdag 01/10/2015 TIELT (W) - Elite z.c./U23 - 117 km – 42,41 km/h

    Aantal deelnemers: 118

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 LEGLEY Matthias ESEG DOUAI

    3 RIART Alexandre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    4 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    5 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 YSERBIJT Jesper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    8 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    10 MAES Alexander AN POST - CHAINREACTION

    12 STALLAERT Joeri CIBEL

    23 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    47 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    01-10-2015 om 19:26 geschreven door kenny


    30-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BERLARE VAN WOENSDAG 30/09/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE 
    BERLARE VAN WOENS
    DAG 30/09/2015
         


    Woensdag 30/09/2015 BERLARE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162,4 km – 45,87 km/h

    Aantal deelnemers: 117

    1 OLIVER NAESEN uit Berlare TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 DEGREVE Martijn TEAM 3M

    3 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 VAN LUIJK Sven NED CYCLINGTEAM JO PIELS

    5 PATTEN Daniel GBR TEAM WIGGINS

    6 OCKELOEN Jasper NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    7 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    8 DZERVUS Darijus LTU CCT p/b CHAMPION SYSTEM

    9 RIESEBEEK Oscar NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    10 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    16 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    27 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

    28 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    32 STALLAERT Joeri CIBEL

    37 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    41 GOOSSENS Kenny CIBEL

    45 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    46 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    47 ONGENA Thomas CIBEL

    1-DSC04547.JPG
    Podium te Berlare met winnaar Oliver Naesen, Martijn Degreve en Michaël Cools.
    1-DSC04562.JPG
                                            Het podium met de notabelen.
    1-DSC04581.JPG
                                            Winnaar Oliver Naesen uit Berlare.
    1-DSC04589.JPG                                        
    1-DSC04427.JPG
    Aankomst van winnaar Oliver Naesen voor Martijn Degreve en Michaël Cools.
    1-DSC04422.JPG
    Aankomst van winnaar Oliver Naesen voor Martijn Degreve en Michaël Cools.
    1-DSC04439.JPG
                         Aankomst van de 3de Michaël Cools voor Daniel Patten.
    1-DSC04380.JPG
    1-DSC04258.JPG
    1-DSC04047.JPG
    1-DSC03995.JPG
    1-DSC03984.JPG
    1-DSC03957.JPG
    1-DSC03955.JPG
    1-DSC03949.JPG
    1-DSC03941.JPG
    1-DSC03930.JPG
    1-DSC03922.JPG
    1-DSC03767.JPG
    1-DSC03689.JPG
    1-DSC03626.JPG
    1-DSC03611.JPG
    1-DSC03609.JPG
    1-DSC03606.JPG
    1-DSC03546.JPG
    1-DSC03544.JPG
    1-DSC03537.JPG
                                  Meteen in de aanval met Renaat Demeter.
    1-DSC03508.JPG
      Start van de Elite m.c. & Elite z.c. & Beloften te Berlare met 117 deelnemers.
    1-DSC03461.JPG
                                        Oliver Naesen en Stijn Steels.

    1-DSC03446.JPG
               De gebroeders Lawrence en Oliver Naesen voor de wedstrijd.

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-09-2015 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Oliver Naesen 1.jpg 

           Oliver Naesen

    Woensdag 30/09/2015 BERLARE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162,4 km – 45,87 km/h

    Aantal deelnemers: 117

    1 OLIVER NAESEN uit Berlare TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 DEGREVE Martijn TEAM 3M

    3 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 VAN LUIJK Sven NED CYCLINGTEAM JO PIELS

    5 PATTEN Daniel GBR TEAM WIGGINS

    6 OCKELOEN Jasper NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    7 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    8 DZERVUS Darijus LTU CCT p/b CHAMPION SYSTEM

    9 RIESEBEEK Oscar NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    10 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    16 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    27 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

    28 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    32 STALLAERT Joeri CIBEL

    37 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    41 GOOSSENS Kenny CIBEL

    45 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    46 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    47 ONGENA Thomas CIBEL

     

    30/09/2015 KEMZEKE/STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 112,5 km – 42,98 km/h

    Aantal deelnemers: 59

    1 COBBAERT Robby CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    3 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    5 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    6 GEYSEN Kurt VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    8 VANMEENEN Jordy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 MOL Robbert Jan NED WEST FRISIA

    27 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    38 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    40 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    42 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    49 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    50 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

     

    30/09/2015 LANGEMARK (W) - Elite z.c./U23 – 70,4 km - 38,3 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 VERVERKEN Pieter CT RUWOMAT - VERMEEREN

    3 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 ANECA Ciske FCP - GLASCENTRA CT

    5 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    6 COMMEYNE Steffen KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    8 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 LEROUX Samuel FRA VERANDA WILLEMS

    10 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    30-09-2015 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 30/09/2015

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Patrick Deyaert en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 18 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Mooi trainingsweer met een strakke tegenwind om U tegen te zeggen. Op de felle tegenwind werd er met zo'n 8 renners rondgedraaid om zo economisch mogelijk de rit af te werken maar toch was het achteraan nog vechten op het kantje. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 km, het gemiddelde was goed voor 34,5 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Rudy Thysman , Marc De Smedt , Dirk Cleys , William Despeels , Joris De Jonghe , Leo Mares , Dr.Frank De Winter , Serge Meyvis , Gerben Van Houte , Walter Verhelst , Michiel De Rop , Christophe Van Dieren , Sander De Pestel , Viktor Verschaeve , Patrick Deyaert , Walter Meseure , renner Rudyco en Kenny Janssens.

    30-09-2015 om 18:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 04/10/2015 - RALLY VAN DE VALLENDE BLADEREN TE STEKENE

    Fietstocht Stekene: 18e Rally Van De Vallende Bladeren

     

    WTC De Vrienden Stekene organiseert 'Rally Van De Vallende Bladeren'.

    Waar: Feesttent in de Nachtegaalstraat in Stekene.

    Een fietstocht langs rustige Nederlandse wegen, de Rally gaat door nu Zondag 4 Oktober 2015.

    Afstanden: 30 & 60 km.

    Bevoorrading aanwezig.

    Vertrek: 08u00 - 10u00.

    Inschrijving: VWB-leden: €2 , Niet-leden: €2.5

    Bij aankomst is er voor iedereen een boterham voorzien.




    Bron: Luc Thieleman

    30-09-2015 om 13:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINT-LAUREINS VAN DINSDAG 29/09/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINT-LAUREINS 
    VAN DINS
    DAG 29/09/2015
         


    Dinsdag 29/09/2015 SINT-LAUREINS (O) - Elite z.c./U23 - 113 km – 42,91 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 MAES Alexander AN POST - CHAINREACTION

    2 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 BYRNE Dillon GBR CHAMPION SYSTEM VCUK RACING TEAM

    4 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    9 RAAS Eloy NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    10 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    1-DSC03420.JPG
                  Winnaar te Sint-Laureins Alexander Maes met de bloemen.
    1-DSC03424.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Alexander Maes.
    1-DSC03417.JPG
                                            Winnaar Alexander Maes.
    1-DSC03399.JPG
    Aankomst van winnaar Alexander Maes voor Mathias De Witte en Dillon Byrne.
    1-DSC03400.JPG
     Aankomst van de 2de Mathias De Witte voor Dillon Byrne en Floris Smeyers.
    1-DSC03378.JPG
                       Alexander Maes zet de spurt in voor de overwinning.
    1-DSC03363.JPG
    1-DSC03355.JPG
    1-DSC03341.JPG
    1-DSC03314.JPG
    1-DSC03312.JPG
    1-DSC03288.JPG
                                       Kristof Dhollander uit Stekene.
    1-DSC03263.JPG
    1-DSC03258.JPG
    1-DSC03256.JPG
    1-DSC03167.JPG
    1-DSC03152.JPG
    1-DSC03084.JPG
    1-DSC03060.JPG
    1-DSC03046.JPG
    1-DSC03045.JPG
    1-DSC03044.JPG
    1-DSC03027.JPG
    1-DSC03009.JPG
    1-DSC03007.JPG
    1-DSC02984.JPG
           Start van de Elite z.c. & Beloften te Sint-Laureins met 42 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-09-2015 om 13:38 geschreven door kenny


    29-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 29/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 29/09/2015
    SINT-LAUREINS (O) - Elite z.c./U23 - 113 km – 42,91 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 MAES Alexander AN POST - CHAINREACTION

    2 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 BYRNE Dillon GBR CHAMPION SYSTEM VCUK RACING TEAM

    4 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    9 RAAS Eloy NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    10 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

     

    29/09/2015 SINT-LIEVENS-HOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 41,29km/h

    Aantal deelnemers: 93

    1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 PEYSKENS Dimitri TEAM 3M

    4 STALLAERT Joeri CIBEL

    5 YSERBIJT Jesper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    7 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 VAN BROEKHOVEN Bram VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    12 DE JONGHE Kevin CIBEL

    14 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    25 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    32 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    41 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    53 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    29-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    28-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD & FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/09/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BRYAN MAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 29°Seizoenszege !!!

    Bryan Maes.jpg   Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

          Bryan Maes               Patrick Cocquyt

    Maandag 28 September - KIELDRECHT (9130)

     

    Catg.A – 69,3 km – 51 deelnemers

    1-BRYAN MAES (Stekene)

    2-Gryson Kristof

    3-Vermassen Jens

    4-Weeckers Timmy

    5-Van Raemdonck Kevin

    6-Maes Jef

    7-Cop Jurgen

    8-Van Der Sickel Mario

    9-Laureys Simon

    10-Bogaert Sammy

    11-Trenson Jan 12-Van Gansen Sam 13-Van Damme Bart 14-Demeter Renaat 15-Lamberechts Lukas 16-Le Blon Michel 17-Van Rijckeghem Steven 18-Verwee Nico 19-Nachtegael Danny 20-Beens Sebastiaan 21-Smet Jochem 22-D'Haese Yannick 23-Van Laere Jan 24-Nevejans Dennis 25-Thienpont Ward 26-Van de Casteele Michaël 27-De Wit Wim 28-Scholliers Filip 29-Vancolen Kevin 30-Van Kerchove Jonathan 31-Peirsman Jan 32-Dhondt Gunter 33-Rombouts Erik 34-Maes Vincent 35-Weemaes Filip 36-Bauwens Dieter 37-Rogge Simon 38-Rouan Tom 39-Van Raemdonck Maarten 40-Nijs Dimitri 41-Van Wiele Yannick
    1-DSC02952.JPG
                                   Winnaar Catg.A Bryan Maes uit Stekene.
    1-DSC02892.JPG
                                   Aankomst van winnaar Catg.A Bryan Maes.
    1-DSC02943.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Bryan Maes.
    1-DSC02459.JPG
                                                 Start van de Catg.A

     

    Catg.B – 56,7 km – 36 deelnemers

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-Savat Nico

    3-Pauwels Vital

    4-Goossens Alex

    5-Weemaes Franky

    6-Deblock Kris

    7-Rey Rudy

    8-Havermans Ruud

    9-Verhofstadt Peter

    10-Cael Wouter

    11-Heremans Gino 12-Stevens Kurt 13-Primo Gino 14-De Swert Dave 15-Verschelden Steven 16-Van Roeyen Dave 17-Baart Mark 18-De Bruycker Jan 19-Baert Giovanni 20-Bultinck Michel 21-Vandendorpe Jeffrey 22-Goole Reggie 23-Wytinck Luc 24-Heyndrickx Wim 25-Van Guyse Danny 26-Van De Perre Lieven 27-Rabout Rudi 28-Rombaut Wim 29-Kramer Guido 30-Schollaert Carlo 31-Quintelier Gunther 32-van Oosten Willem
    1-DSC02446.JPG
             Winnaar Catg.C Patrick Cocquyt en winnaar Catg.B Gino De Weirdt.
    1-DSC02451.JPG
                           Een woordje uitleg van winnaar Gino De Weirdt.
    1-DSC02414.JPG
                                       De spurt voor de zege in de Catg.B
    1-DSC02196.JPG

     

    Catg.C – 56,7 km – 30 deelnemers

    1-PARTRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Patrick Jacobs

    3-Bobelijn Patrick

    4-De Coster Guy

    5-De Lannoy Didier

    6-Hoornaert Glenn

    7-Verdonck Patrick

    8-Vermeiren Eddy op >1min

    9-Leuntjens Kurt

    10-Van Buggenhout Patrick

    11-Bruyere Bruno

    12-Janssens Kenny uit Melsele op 1’20”

    13-Mathys Dirk 14-Vermassen Gerrit 15-Lugtenburg Wim 16-Harms Ko 17-Raats Kees 18-Goolaerts Dirk 19-Driesen Johan 20-Braeckman Geert 21-Meyvis Serge 22-Bath Mick 23-Nevejans Idesbald 24-D'Hondt Erwin 25-Van De Veken Brian 26-De Moor Arie
    1-DSC02389.JPG
         Aankomst van winnaar Catg.C met Patrick Cocquyt voor Patrick Jacobs.
    1-DSC02365.JPG
    1-DSC02278.JPG
    1-DSC02174.JPG

     

    Catg.D – 44,1 km – 32 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick-Bellem

    2-Heye Hilair

    3-Vervondel Marc

    4-De Vos Rony

    5-Hus Willem

    6-Tas Helmuth

    7-Brouwers Johan

    8-Oosterbosch Geert

    9-Vanopstal Eddy

    10-Lap Hans

    11-Snoeck Jan 12-Wauters Denis 13-De Naeghel Jozef 14-Convents Patrick 15-Coppers François 16-Steeman Juan 17-Oostdijk Adri 18-Tummeleer Dirck 19-Van den Broeck Louis 20-De Vuyst Eddy 21-Dom André 22-Cockuyt Luc 23-Baudonck Tony 24-Verhelst Walter 25-De Sutter Willy 26-Scheirlinckx Jozef 27-Reubens Hendrick 28-Herremans Eddy 29-Vyncke William 30-Dierks Jos 31-Bal Andre 32-Maldrie Robert 33-Dierks Jos 34-De Vuyst Eddy
    1-DSC02114.JPG
    Winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem, winnaar Catg.E Jan Van Hove en
    winnaar bij de Dames met Shauni Corthout.
    1-DSC02051.JPG
                    Aankomst van winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem.

     

    Dames – 44,1 km - 1 deelnemer

    1-Corthout Shauni (Ruiselede)

    1-DSC01887.JPG 

    Catg.E – 44,1 km – 28 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Hove Jan (Berlaar)

    2-Beelaert Roger

    3-Deleersnyder Florent

    4-Van Raemdonck Alfons

    5-Snels Luc

    6-Vyvey Julien

    7-Vandermeulen Jos

    8-Montforts Ad

    9-Luyten Felix

    10-Hoof Roger

    11-Van den Eeden Jef 12-Van Loon Adri 13-Pieters Roland 14-Pauwels Marcel 12-Lockefeir Marinus 13-Cromheecke Riny 14-Pouwels Ben 15-Hermans Luc 16-De Roos Willy 17-Vergult Jos
    1-DSC01882.JPG  1-DSC02055.JPG
                                                                                                       Aankomst van winnaar Catg.E Jan Van Hove.

    1-DSC01876.JPG
                                                   Start van de Catg.E

    +70 jaar

    1-Hensen Herman

    2-Tolhoek Ko

    3-Robijns Robert

    4-Cornu Daniel

    5-Brouwers François

    6-Vandenhouwe Etienne

    7-Knoops Frits
    1-DSC02124.JPG
                                        Winnaar +70 jaar Herman Hensen.

     

    Toeristen – 56,7 km – 53 deelnemers

    1-Cooman Mauro (Oordegem)

    2-Bas Wim

    3-D'Hauwe Andy

    4-Suykerbuyk Ben

    5-Haling Patrick

    6-De Grom Christophe

    7-Van de Peer Tom

    8-D'Hauwe Andy

    9-Vermeiren Bart

    10-D'hoe Kevin

    11-Bertier Kurt 12-Van Neck Bram 13-Heymans Kurt 14-Beauprez Gino 15-Hanssens Gunther 16-D'Hoore Maarten 17-Van Steirteghem Filip 18-De Rubbel Yves 19-Dupont Wouter 20-Vanderveken Wim 21-Van Camp Freddy 22-Vermeulen Daan 23-De Beule Sam 24-Rombaut Maarten 25-Van Craenenbroeck Wim 26-Pieters Hosea 27-Van Duyse Jasper 28-Van Raemdonck Robby 29-Haegeman Wannes 30-De Saedeleer Vincent 31-Roels Jochem 32-Van De Walle Patrick 33-Van Raemdonck Kurt 34-Van Mieghem Maarten 35-Van Gaeveren Gunter 36-? 37-Somers David 38-Van Osselaer Tommy 39-Verbraeke Wim 40-Van Laethem Philippe 41-Spileers Kenny 42-Guldentops Sonny 43-Bryssinckx Dirk 44-Van Goethem Filip 45-Samson Jente 46-Heymans Tim 47-Van Goethem Peter 48-De Beule Patrick 49-Meuleman Marc
    1-DSC02861.JPG
                                    Winnaar Toeristen Mauro Cooman.
    1-DSC02864.JPG
                             Een woordje uitleg van winnaar Mauro Cooman.
    1-DSC02470.JPG
                                                   Start van de Toeristen.



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-09-2015 om 21:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 28/09/2015
    BERLARE (O) - Dames Elite - 97,5 km - 39,11 km/h

    Aantal deelnemers: 32

    1 NEEFJES Tessa NED WEST FRISIA

    2 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    3 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 STIJNS Kyara NED WT LV PLANTUR

    5 POST Jermaine NED LRTV SWIFT

    6 VAN DEN STEEN Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    7 BECKERS Isabelle LOTTO-SOUDAL LADIES

    8 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    9 VAN GLABEKE Shana TEAM HITEC PRODUCTS

    10 VAN DEN BORN Eva NED ST MARTINUS KERKSKEN

    19 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    22 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    28-09-2015 om 19:54 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!