.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE IN DE GOOIKSE PIJL VAN ZONDAG 27/09/2015

    FOTO'S MEN ELITE IN DE GOOIKSE PIJL VAN ZONDAG 27/09/2015     


    Zondag 27/09/2015 GOOIKSE PIJL (B) - Men Elite UCI - 198 km - 45,3 km/h

    Aantal deelnemers: 179

    1 OLIVER NAESEN uit Berlare TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 VAN GESTEL Dries LOTTO SOUDAL

    3 HAGEN Krister NOR TEAM COOP-OSTER HUS

    4 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 SCHLECHTER Pit LUX LEOPARD DEVELOPMENT TEAM

    6 PEYSKENS Dimitri TEAM 3M

    7 GMELICH MEIJLING Jarno NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    8 BLIKRA Haavard Jordbrekk NOR TEAM COOP-OSTER HUS

    9 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE

    10 BORGERSEN Reidar Bohlin NOR TEAM JOKER

    20 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    30 ROTTY Glenn CIBEL

    37 CALLEBAUT Kevin WANTY - GROUPE GOBERT

    38 NAESEN Lawrence CIBEL

    39 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    57 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    73 DE DECKER Bjorn CIBEL

    76 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL

    81 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    88 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    125 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    129 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    136 VERRAES Benjamin CIBEL

    141 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    157 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    160 GOOSSENS Kenny CIBEL

    1-DSC01823.JPG
    Podium Gooikse Pijl met winnaar Oliver Naesen, Dries Van Gestel en Krister Hagen.
    1-DSC01828.JPG
    Podium Gooikse Pijl met winnaar Oliver Naesen, Dries Van Gestel en Krister Hagen.
    1-DSC01844.JPG
                               Een woordje uitleg van winnaar Oliver Naesen.
    1-DSC01780.JPG
    1-DSC01860.JPG 1-DSC01865.JPG
    1-DSC01873.JPG
    1-DSC01851.JPG  1-DSC01857.JPG
                       Krister Hagen werd 3de.                                                             Dries Van Gestel werd 2de.                    
    1-DSC01645.JPG
    Aankomst van winnaar Oliver Naesen voor Dries Van Gestel en Krister Hagen.
    1-DSC01644.JPG
                                 Aankomst van winnaar Oliver Naesen.
    1-DSC01690.JPG
    1-DSC01720.JPG
    1-DSC01755.JPG                                       
    1-DSC01615.JPG
    1-DSC01613.JPG
    1-DSC01598.JPG
    1-DSC01577.JPG
    1-DSC01550.JPG
    1-DSC01544.JPG
    1-DSC01533.JPG
    1-DSC01508.JPG
    1-DSC01499.JPG
    1-DSC01480.JPG
    1-DSC01444.JPG
    1-DSC01410.JPG
    1-DSC01405.JPG
    1-DSC01214.JPG
    1-DSC01200.JPG
    1-DSC01193.JPG
    1-DSC01139.JPG
    1-DSC01137.JPG
    1-DSC01109.JPG
    1-DSC01105.JPG
    1-DSC01025.JPG
    1-DSC01009.JPG
    1-DSC00975.JPG
    1-DSC00947.JPG
    1-DSC00900.JPG
               Start van de Men Elite in de Gooikse Pijl met 179 deelnemers

    1-DSC00876.JPG
                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-09-2015 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 7°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Oliver Naesen 1.jpg  Sasha Weemaes.jpg

           Oliver Naesen             Sasha Weemaes

    Zondag 27/09/2015 GOOIKSE PIJL (B) - Men Elite UCI - 198 km - 45,3 km/h

    Aantal deelnemers: 179

    1 OLIVER NAESEN uit Berlare TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 VAN GESTEL Dries LOTTO SOUDAL

    3 HAGEN Krister NOR TEAM COOP-OSTER HUS

    4 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 SCHLECHTER Pit LUX LEOPARD DEVELOPMENT TEAM

    6 PEYSKENS Dimitri TEAM 3M

    7 GMELICH MEIJLING Jarno NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    8 BLIKRA Haavard Jordbrekk NOR TEAM COOP-OSTER HUS

    9 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE

    10 BORGERSEN Reidar Bohlin NOR TEAM JOKER

    20 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    30 ROTTY Glenn CIBEL

    37 CALLEBAUT Kevin WANTY - GROUPE GOBERT

    38 NAESEN Lawrence CIBEL

    39 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    57 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    73 DE DECKER Bjorn CIBEL

    76 GIBBONS Thomas Edward USA CIBEL

    81 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    88 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    125 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    129 DE PAUW Moreno TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    136 VERRAES Benjamin CIBEL

    141 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    157 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    160 GOOSSENS Kenny CIBEL

     

    27/09/2015 HOOGSTRATEN (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s – 90 km

    Aantal deelnemers: 12

    1 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    3 VAN TICHELT Yorben SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 CALUWE Stijn BKCP-CORENDON

    6 MINTJENS Frederic RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    7 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    8 SEGERS Joren PROFEL - UNITED C.T.

    9 LEEMANS Rob SEG RACING

    10 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

     

    27/09/2015 HOOGSTRATEN (A) - Juniores - 80,3 km - 39,22 km/h

    Aantal deelnemers: 40

    1 DUIJVESTEIJN Jim NED WESTLAND WIL VOORUIT

    2 NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VANSTEENSEL Mats W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VAN NIEROP Dion NED RRC DE PEDAALRIDDERS

    6 VAN DEN BROEK Floris NED WV BREDA

    7 VAN DONINCK Alec W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 BOVY Jeremy LOTTO-VC ARDENNES

    9 MEULEMEESTER Ruben C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10 VAN DEN BORNE Karl DCM CYCLING TEAM

    25 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    27/09/2015
    BUDINGEN (B) - Juniores - 94,6 km - 39 km/h

    Aantal deelnemers: 40

    1 BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 ZHUMAKAN Alisher KAZ TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    3 LASINIS Venantas LTU PKKC DSK FORTUNA

    4 ANDRIEU Maxim VZW DE DEMERSPURTERS

    5 DE WINTER Gordon VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 HOUBBEN Adrien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 LEFEBER Mathias SPORT EN MOEDIG GENK

    8 BOUTS Jens APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 VERLINDEN Jordy VZW DE DEMERSPURTERS

     

    27/09/2015 MALDEGEM (O) - Juniores - 84 km - 40,63 km/h

    Aantal deelnemers: 62

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 COUDEVILLE Laurens CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 D´HEYGERE Gil APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 DE CLERCQ Yente NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9 LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    10 BIEBUYCK Aurélien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    29 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    38 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    27-09-2015 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag
    27/09/2015 JEMEPPE – Topcompetitie - Juniores – 123 km – 42,06 km/h

    Aantal deelnemers: 171

    1 LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 SNYERS Jari AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 DANIELS Simon AVIA WCUP CYCLING TEAM

    5 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 CORNET Olivier UC SERAING - VOO

    8 VANHOUCKE Harm YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 SEGAERT Loïc AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    12 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    13 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    27 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    42 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    52 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    67 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    75 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    79 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27/09/2015 JEMEPPE – Topcompetitie - Nieuwelingen – 71 km – 40,75 km/h

    Aantal deelnemers: 115

    1 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BAELE Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    3 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    8 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    10 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    32 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    27/09/2015 HOOGSTRATEN (A) - Nieuwelingen - 58,4 km - 40,29 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 BURGMANS Rick NED TWC DE KEMPEN

    3 CROMHEECKE Alexander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 MAAS Danny NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    7 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    8 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    10 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.


    27/09/2015 LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen - 64,35 km -  40 km/h

    Aantal deelnemers: 81

    1 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 VANNESTE Wout APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DERYCKERE Ruben ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    26 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    77 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    27/09/2015 OKSELAAR (B) - Nieuwelingen - 70 km - 37,72 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 FROONINCKX Brent LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VAN WILDER Ilan WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    27-09-2015 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/09/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan JORDI DE BEULE met zijn 1°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Jordi De Beule.jpg 

           Jordi De Beule


    Zondag 27/09/2015 ERPE-MERE (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI – 60’

    Aantal deelnemers: 33

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 VANTHOURENHOUT Michael SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    4 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 WALSLEBEN Philipp GER BKCP-POWERPLUS

    7 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    8 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    10 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    22 VAN HECKE Elias SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM


    27/09/2015
    HOBOKEN (A) - Veldrijden form. B – 60’

    Aantal deelnemers: 32

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    2 CANT Kevin ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    3 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW

    4 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    5 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 DE PROOST Kyle INDIVIDUEEL

    8 GOOSEN Wouter ZANNATA CYCLING TEAM

    9 HERMANS Briek DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 THIELEMANS Mike WK NOORD-WEST-BRABANT

    13 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM


    27/09/2015
    EMELGEM-IZEGEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 35

    1 DEGROOTE Jonas FCP - GLASCENTRA CT

    2 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    4 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    5 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM

    7 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    10 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    27 VERBERCKMOES Timo CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

     

    27/09/2015 ERPE-MERE (O) - Veldrijden Juniors UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 31

    1 DEKKER Jens NED ENERTHERM-BKCP

    2 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    4 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    5 BAUTERS Reno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA

    9 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    10 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    12 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    18 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    19 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27/09/2015 ERPE-MERE (O) - Veldrijden form.C – 30’

    Nieuwelingen - deelnemers: 30

    1 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    3 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 FERDINANDE Anton CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM

    7 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    3 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 ROMBOUTS Tine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VANDERMEULEN Bo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE


    27/09/2015
    EMELGEM-IZEGEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 29

    1 JORDI DE BEULE uit Zele CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VAN ASSCHE Bert VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    5 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 COUCKUYT Laurens VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 MORTIER Diede SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 NICAISE Orélien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 BRUNING Jente CYCLING TEAM OOSTKUST

    25 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN


    Nieuwelingen - deelnemers: 21

    1 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    2 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VERMOOTE Jelle KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    5 SANTRAINE Louis CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    6 DEMEYER Guillian CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 MALEZSEWSKI Lukas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 VANDER BEKEN Quinten ASFRA RACING TEAM

    9 VANSTEENKISTE Joshua WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE


    Juniores Dames - deelnemers: 8

    1 VANDERBEKEN Joyce WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    4 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    5 LEWYLLIE Jolien INDIVIDUEEL

    6 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7 FRAEYE Katleen FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    8 VAN DORSSELAERE Chris AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen dames - deelnemers: 4

    1 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VANWALLEGHEM Kyenta VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    27-09-2015 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/09/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 27/09/2015
    HOBOKEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 32

    1 DE MEYER Jarne ENERTHERM-BKCP

    2 BODEN Jarne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 CAMPS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 GIART Pieter KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 VAN STAEYEN Maarten W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    19 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    30 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN


    Nieuwelingen - deelnemers: 30

    1 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    2 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    3 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    4 DE VET Sander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    7 HERMANS Berre DCM CYCLING TEAM

    8 VAN AERT Senne DCM CYCLING TEAM

    9 COOLS Wannes W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Dames jeugd - deelnemers: 6

    1 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    3 BEECKMANS Sara W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 SCHOON Lisette NED TWC HET SNELLE WIEL

    5 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 SCHOON Mariska NED TWC HET SNELLE WIEL

     

    Dames Elite - deelnemers: 9

    1 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VAN MALDEGHEM Nele NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 BECKERS Marlies B-CYCLE TEAM

    4 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 COMMISSARIS Caren KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    7 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 DE PAUW Marijke WK NOORD-WEST-BRABANT


    27/09/2015 EMELGEM-IZEGEM (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 34

    1 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE AMAT

    2 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    3 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMAT

    4 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    5 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    6 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEEL AMAT

    7 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT

    8 HOSTE Simon CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST AMAT

    9 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT AMAT

    10 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM MASTA

    18 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS AMAT


    Masters B - deelnemers: 22

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DESMET Andy INDIVIDUEEL

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 VANDECAUTER Nick BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    6 HENDERICKX Nico INDIVIDUEEL

    7 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    8 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    9 TYTGAT Joeri TOMABEL CYCLING TEAM

    10 MONSERE Kristoff DAGPAS

     

    Masters C - deelnemers: 29

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 RAES Patrick INDIVIDUEEL

    4 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 DEKEERLE Dirk FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    6 HOUWEN Jan BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    7 WILLE Rudi DAGPAS

    8 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    9 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 ROELSTRAETE Philip BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    13 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    22 DAVID Theo DAGPAS


    Masters D - deelnemers: 6

    1 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    2 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    3 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    4 DESSEIN Pol INDIVIDUEEL

    5 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    6 MAES Wilfried Frans INDIVIDUEEL

     

    27/09/2015 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 22

    1 GELUYKENS Kenny INDIVIDUEEL AMAT

    2 SLUYTS Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    3 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    4 OOMS Niels INDIVIDUEEL AMAT

    5 PEETERS Karl DUFFELSE WIELERVRIENDEN V.Z.W. AMAT

    6 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    7 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    8 MEULDERS Filip INDIVIDUEEL MASTA

    9 BAJOREK Michel THE BARRACUDA COMPANY MASTA

    10 VAN CAMPENHOUT Kenny KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

     

    Masters B - deelnemers: 12

    1 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    5 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 COLOMBO Lino ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 WILLEMS Mario DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 NAESSENS Michael ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    10 ABÉ Peter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.


    Masters C - deelnemers: 25

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 TECK Erik INDIVIDUEEL

    5 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    6 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    7 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 KOCKAERTS Hubert CYCLING TEAM ZEMST VZW

    10 STORMS Marc INDIVIDUEEL

     

    Masters D - deelnemers: 3

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    3 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER

    27-09-2015 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan FARAH DUYM met haar Zege bij de 14 jarigen !!!

    farah Duym.jpg 

           Farah Duym

    Zondag 27/09/2015 27/09/2015 WIELSBEKE (W) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 27 - 19 km

    1 LAMBRECHT Michiel VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 VANHOVE Marith DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANCAUWENBERGHE Jens KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 BLIECK Fenne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

     

    13 jaar - deelnemers: 24 - 26 km

    1 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VERGOTE Diel VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 CORNETTE Steve ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 DEBOSSCHERE Seppe KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    5 VANDICKE Seppe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    14 jaar - deelnemers: 32 - 46 km

    1 VERDOODT Kwint VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    2 CLAEYS Laurent VZW DE DEMERSPURTERS

    3 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 VANGHELUWE Warre VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    27 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 ROELENS Emiel KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 2 - 19 km

    1 VANHOVE Marith WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE KEYSER Emke WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 1 - 26 km

    1 VANDAELE Eline CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 1 - 46 km

    1 FARAH DUYM VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27-09-2015 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/09/2015

    FOTO’S CATG.A WAOD TE KIELDRECHT VAN
    ZATERDAG 26/09/2015 !!!

    waod_3.jpg
    Zaterdag 26 September - KIELDRECHT (9130)
    Cat. A - 69,3 km - 64 deelnemers
    1-Vermassen Jens (Gavere)

    2-Behiels Peter

    3-Maes Bryan

    4-Bultynck Isaak

    5-Weemaes Franky

    6-Van Rooy Matthias

    7-Van De Perre Lieven

    8-Trenson Jan

    9-de Bruyn Jimmy

    10-Goossens Alex

    11-Le Blon Michel 12-Smet Davy 13-Van Roeyen Dave 14-Van Winckel Tom 15-Van de Casteele Michaël 16-Nachtegael Danny 17-Peirsman Jan 18-Van Doren Ward 19-Van Laere Jan 20-Van Rijckeghem Steven 21-Van Gansen Sam 22-De Sutter Maxime 23-Van Opstal Philippe 24-Verwee Nico 25-Weemaes Filip 26-Meerschaert Kris 27-Rombaut Wim 28-De Wit Wim 29-Herijgers Piet 30-Heirman Steven 31-Van Meer Carl 32-Van Vlierberghe Bart 33-Vancolen Kevin 34-Van San Tom 35-Van Kerchove Jonathan 36-Van de Sande Kenneth 37-Baart Mark 38-Bolsens Kris 39-Rombouts Erik 40-Van Damme Danny 41-Guequierre Roy 42-Schaut Danny 43-Bauwens Dieter 44-Van De Peer Tom 45-Van Guyse Danny
    1-DSC00791.JPG 1-DSC00785.JPG
                   Winnaar Jens Vermassen.
    1-DSC00718.JPG
              Aankomst van Jens Vermassen voor Peter Behiels en Bryan Maes.
    1-DSC00715.JPG
                               De spurt voor de 1ste plaats te Kieldrecht.
    1-DSC00645.JPG
    1-DSC00639.JPG
    1-DSC00618.JPG
                                             Vooraan Piet Herijgers.
    1-DSC00607.JPG
    1-DSC00551.JPG
                                           Vooraan Giovanni Baert.
    1-DSC00547.JPG
                                  Jonathan Van Kerckhove uit St.Pauwels.
    1-DSC00542.JPG
    1-DSC00429.JPG
                                    Filip Weemaes en Piet Herijgers.
    1-DSC00407.JPG
                                 Robby Van Raemdonck en Franky Weemaes.
    1-DSC00390.JPG
    1-DSC00385.JPG
    1-DSC00354.JPG
                                    Kevin Van Raemdonck uit Nieuwkerken.
    1-DSC00338.JPG
                                  In 2de positie Franky Weemaes uit Melsele.
    1-DSC00336.JPG
                                 Vooraan Lieven Van De Perre uit de Klinge.
    1-DSC00333.JPG
    1-DSC00331.JPG
    1-DSC00325.JPG
    1-DSC00323.JPG
                        Start van de Catg.A te Kieldrecht met 64 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-09-2015 om 13:58 geschreven door kenny


    26-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Timmy De Boes.jpg
         Timmy De Boes

     

    26/09/2015 WETTEREN (TEN-EDE) (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 106,2 km - 43,74 km/h

    Aantal deelnemers: 104

    1 TIMMY DE BOES uit Steendorp RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    2 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    5 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    6 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 COPPENS Carrera CECEMELCYCLINGTEAM

    13 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    14 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    17 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    18 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    25 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    31 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    34 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    52 COOMAN Jerry INDIVIDUEEL

    62 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    66 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    76 SCHEIRE Ruben HABITAT MOUNTAINBIKE TEAMUMT

    83 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    86 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    87 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    88 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    26-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan BRANKO HUYS met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!
    Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!
    Branko Huys.jpg  Gemke De Rocker.jpg
             Branko Huys             Gemke De Rocker

     

    Zaterdag 26/09/2015 WETTEREN (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 30

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 TORNEY Artuur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN DE PAAR Ines KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 VAN POUCKE Wannes SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    20 BROSENS Kyano VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    24 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 33

    1 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAMA

    2 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    5 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    8 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    31 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 47

    1 BRANKO HUYS uit Waasmunster PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 GROOTJANS Jente W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 PAUWELS Käi PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    42 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 VAN DE PAAR Ines KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 DE VEIRMAN Fleur VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 5

    1 GEMKE DE ROCKER VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    3 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 VERBESTEL Jitse KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 6

    1 PAUMEN Jewel NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    3 VAN LANCKER Céline K.V.C. DEINZE VZW

    4 MICHIELSEN-STEVENS Laura KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 SIEMONS Maud W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 CALLEBAUT Chadia K.V.C. DEINZE VZW

    26-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/09/2015

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 28°Seizoenszege !!!
    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

           Patrick Cocquyt


    Zaterdag 26 September - LEBBEKE (9280) - 15de rit VWF Geditrofee
     

    A-reeks – 73 km - 1h43
    1.Bert VAN DER TRAPPEN
    2.Timmy Weeckers
    3.Steven Tuytschaever
    4.Pascal Heyvaert en Bryan Cap (Rupelmonde)
    6.Gillian Van Rijmenant
    7.Geert Clymans
    8.Maxim Vertonghen
    9.Kenny Van Lent (Bornem)
    10.Bjorn Coomans (Ruisbroek)

    B-reeks
    – 73 km - 1h43
    1.Vincent CHEVALIER
    2.Andy Van Eesbeek
    3.Peter Van Damme
    4.Stijn Gidé (Waasmunster)
    5.Gunter De Coen
    6.Mario van Der Stichel
    7.Pieter Vande Kerckhoven
    8.David Haegeman
    9.Mirko D'Annibale
    10.Albertus Van Dyck


    C-reeks
    – 73 km - 1h47

    1.Mario VAN DEN BROECKE
    2.Rudy Rey
    3.Willem Van Der Heyden
    4.Patrick Vermote
    5.Bruno Bruyere
    6.Stefaan Verhaeghe
    7.Steven Verschelden (Hamme)
    8.Raf Van Den Bossche
    9.Gert Muyshondt
    10.Frank van Haverbeek

    D-reeks - 58,4 km - 1h26

    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2.Frank Van Der Perre
    3.Patrick Verdonck
    4.Guy De Coster
    5.Richard De Ridder
    6.Benny Van Buynder (Bornem)
    7.Jan De Mulder
    8.Gino Primo (Gent)
    9.Hugo Van Linden
    10.Marc Schellemans

    E-reeks
    - 58,4 km - 1h27
    1.Dirk VAN HOVE

    2.Danny De Backer
    3.Jan Van Den Brande
    4.Francis De Ridder
    5.Johan De Veylder
    6.Piet Van Vaerenbergh
    7.Benny D'Haese
    8.Noël Willems
    9.Luc Witman
    10.Rudy Thomas

    F-reeks
    - 51,1 km - 1h17
    1.Sus AUWERS
    2.Eddy Vanopstal
    3.Hugo Lismont
    4.Felix Luyten
    5.Johny Van Holen
    6.Jozef Deneef
    7.Andre Volckaerts
    8.Andre Bultinck
    9.Gilbert de Baerdemaeker
    10.Serge De Feyter

    F+ -reeks - 51,1 km - 1h17
    1.Luc SNELS

    2.Jozef Everaerts
    3.Gaston Sannen
    4.Roger Beelaert (Rupelmonde)
    5.Ad Montforts
    6.Etienne Vandenhouwe
    7.William De Cremer
    8.Willy Corthier
    9.Albert Van Den Eede
    10.Alfons Heijens

    26-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/09/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 26/09/2015 NEERPELT (LB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 40

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 VANDEPUTTE Niels ENERTHERM-BKCP

    3 HAZEKAMP Bart NED Westland wil vooruit

    4 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    5 HENDRIKX Mees NED Het Snelle Wiel

    6 ARTZ Bart NED TWC Het Snelle Wiel

    7 KOPECKY Tomas NED LRTV Swift

    8 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

    9 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

     

    26/09/2015 STABROEK-PUTTE (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 26

    1 DE MEYER Jarne ENERTHERM-BKCP

    2 EESTERMANS Glenn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 TIELEMANS Jente KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 GABRIELS Senne DCM CYCLING TEAM

    6 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 VAN ASSCHE Bert VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    8 BRUYNINCKX Jonas HAGELAND CYCLING TEAM

    9 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VERMEERSCH Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    25 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    26 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 13

    1 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    2 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 VAN DEN PLAS Jasper W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 HERMANS Berre DCM CYCLING TEAM

    6 DE NIJS Maarten NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    7 GROSEMANS Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 BRAEKEN Ibe THE BARRACUDA COMPANY

    9 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 BOGAERTS Ruben NODRUGS HEROES FLANDERS


    Dames jeugd - deelnemers: 1

    1 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 JOOS Inge SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    26/09/2015 STABROEK-PUTTE (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Mastes A - deelnemers: 21

    1 GELUYKENS Kenny INDIVIDUEE L AMAT

    2 SLUYTS Glenn INDIVIDUEEL AMAT

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW MASTA

    4 RAEYMAKERS Sten INDIVIDUEEL MASTA

    5 DE VIAENE Korneel INDIVIDUEEL AMAT

    6 OOMS Niels INDIVIDUEEL AMAT

    7 SCHOUTEDEN Bert INDIVIDUEEL AMAT

    8 PEETERS Karl DUFFELSE WIELERVRIENDEN V.Z.W. AMAT

    9 ARNOUTS Tom LIERSE BICYCLE CLUB MASTA

    10 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL MASTA

     

    Masters B - deelnemers: 6

    1 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    2 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VETS Jelle ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 PHILIPPE Danny INDIVIDUEEL

    6 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

     

    Masters C - deelnemers: 21

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    5 TECK Erik INDIVIDUEEL

    6 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    7 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    10 KOCKAERTS Hubert CYCLING TEAM ZEMST VZW

    13 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI


    Masters D - deelnemers: 3

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 GEERTS Christiaan VWF

    3 TUTELEERS Romain DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    26-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

     

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Kristof DHollander.jpg 

       Kristof Dhollander

    Zaterdag 26/09/2015 TIENEN (B) – Men Elite - 156 km - 45,26 km/h

    Aantal deelnemers: 162
    1 DUIJN Huub NED TEAM ROOMPOT

    2 BROECKX Stig LOTTO - SOUDAL

    3 STUYVEN Jasper TREK FACTORY RACING TEAM

    4 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    6 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 DRANCOURT Pierre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    8 OTTENBROS Joury NED PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM

    9 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    10 BYRNE Dillon GBR CHAMPION SYSTEM VCUK RACING TEAM

    12 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    44 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS PROCYCLINGTEAM

     

    26/09/2015 VARSENARE (W) - Elite z.c./U23 - 111 km - 43,07 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    4 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    5 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    9 DEFREYNE Cédric CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

     

    26/09/2015 BISSEGEM (KORTRIJK) (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 41,97 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 BRUYNEEL Giel CT RUWOMAT - VERMEEREN

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    6 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    7 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 CADRON Julien S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

     

    26/09/2015 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,64 km/h

    Aantal deelnemers: 74

    1 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene ARROW CYCLING TEAM

    2 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 VAN SCHOORS Matti XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 VAN DYCK Wesley ARROW CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 DE SMUL Guust XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 VAN HYFTE Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    21 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    27 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM


    26/09/2015
    HARELBEKE (W) - U23 - 107,6 km - 44 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 YSERBIJT Jesper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    3 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    4 VANHOUTTEGHEM Cedric ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    5 OLIEBOS Jordy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    6 CLAUW John-ross CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    7 MOLLY Kenny SPECIALIZED FUNDACION ALBERTO CONTADOR

    8 ANECA Ciske FCP - GLASCENTRA CT

    9 VAN DOORN Carlo NED CT TOMACC

    10 VANDENBUSSCHE Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    26-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUBEN DILLEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Ruben Dillen.jpg 

        Ruben Dillen


    Zaterdag 26/09/2015 WETTEREN (TEN-EDE) (O) - Juniores - 88 km - 40,74 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 RUBEN DILLEN uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 PIRARD Maxim APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 LASINIS Venantas LTU PKKC DSK FORTUNA

    4 LAGNEAUX Yoni BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    5 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 BRAYAN-LUND Thomas DEN YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 BIRENIS Arvydas LTU KLAIPEIDOS

    15 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    17 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    28 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    39 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    26/09/2015
    HERNE (B) - Juniores - 80 km - 36,88 km/h

    Aantal deelnemers: 22

    1 ZHUMAKAN Alisher KAZ TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    2 DE WINTER Gordon VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 TAS Robbert WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 AKKERMANS Lars NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 VAN SCHELVERGEM Mattias ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 POLSPOEL Jonas WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 USMANOV Islam KAZ TEAM NATACHE

    9 ROOSENS Robin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 LOWIE Stan ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

     

    26/09/2015 LICHTERVELDE (W) - Juniores - 85,8 km - 40,61 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 WYDOOGHE Jaron AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 VANDEVYVERE Gauthier CT SPIDER KING IEPERJ

    3 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 HELSMOORTEL Dwight ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 D´HONDT Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 VERHULST Wouter TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 DECLERCQ Jan-willem CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 BEUSELINCK Briek CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 VERMEULEN Niels TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK


    26/09/2015
    OUTRIJVE (W) - Juniores - 85,2 km - 40,14 km/h

    Aantal deelnemers: 28

    1 BRULEZ Miqele APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 D´HEYGERE Gil APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 BIEBUYCK Aurélien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 DE GROOTE Arne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 DE RHO Nicolay ISOREX CYCLING TEAM

    6 DEBUYCK Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VESTENS Basile APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 BOUTEN Migel KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 VAN HERPE Florent U19 CYCLING ACADEMY

    10 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    11 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    15 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 26/09/2015
    ROTSELAAR (B) - Nieuwelingen - 64 km - 39,84 km/h
    Aantal deelnemers: 62

    1 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    2 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 FROONINCKX Brent LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 CROMHEECKE Alexander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL


    26/09/2015
    MAARKEDAL (O) - Nieuwelingen - 66 km - 34,75 km/h

    Aantal deelnemers: 47

    1 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    5 FIEUW Staf CT SPIDER KING IEPER

    6 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 TORDEUR Niels WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 DE PELSMAEKER Sam ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    24 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26/09/2015 BERLARE (O) - Nieuwelingen – 67,5 km – 39,1 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    4 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    6 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 VAGENENDE Liam KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 DESCHUYTTER Casper WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    15 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    30 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/09/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 26/09/2015
    NEERPELT (LB) - Veldrijden Klasse 2 UCI
    Aantal deelnemers: 28

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 PAUWELS Kevin SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    4 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    6 TARAMARCAZ Julien SUI ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    7 VAN DER POEL David NED BKCP-POWERPLUS

    8 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    9 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE-MURPROTEC

    10 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

     

    26/09/2015 STABROEK-PUTTE (A) - Veldrijden form. B – 60’

    Aantal deelnemers: 29

    1 TOUPALIK Adam CZE BKCP-POWERPLUS ELITE

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM ELITE

    3 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM U23

    4 SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT U23

    5 CALUWE Stijn ENERTHERM-BKCP U23

    6 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZW ELITE

    7 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE ELITE

    8 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM ELITE

    9 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS ELITE

    10 PEETERS Yannick VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT U23

    12 VAN DE VELDE Thomas INDIVIDUEEL U23

    15 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT ELITE


    26/09/2015
    NEERPELT (LB) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2

    Aantal deelnemers: 32

    1 VAN PAASSEN Sanne NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 HARRIS Nikki GBR QUICK MTB RACING TEAM

    6 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    7 SELS Loes VV GIANT DT BENELUX

    8 VAN DEN HOEK Bianca NED UCI WT PARKHOTEL VALJENBURG CT

    9 VERHESTRAETEN Karen KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    10 OOSTERMAN Esmée NED GUERCIOTTI NL

    28 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

     

    26/09/2015 NEERPELT (LB) - Veldrijden Juniors UCI - 40'

    Aantal deelnemers: 34

    1 JASPERS Jappe ENERTHERM-BKCP

    2 WOLSINK Thijs NED VISTAMEDIA

    3 VANDEBOSCH Toon ENERTHERM-BKCP

    4 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    5 BAUTERS Reno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VANDEBOSCH Victor ENERTHERM-BKCP

    7 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    8 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    9 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT

    16 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    26-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/09/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 18°Seizoenszege !!!
    Proficiat aan JEF D’HONT met zijn 10°Seizoenszege bij de +70 jaar !!!
    Franky Van Oyen 2015.jpg   D'Hondt Jef kop 2013.png

        Franky Van Oyen                Jef D’Hont

    Zaterdag 26 September - SIJSELE (8340)

     

    Catg.B – 62,4 km – 26 deelnemers

    1-Vermassen Peter (Herzele)

    2-Demaertelaere Dennis

    3-Savat Nico

    4-Grymonpré Steven

    5-Ryckaert Johan

    6-Vandendorpe Jeffrey

    7-Janssens Bert

    8-Heyndrickx Wim

    9-Pauwels Kurt

    10-Wytinck Luc

    11-Luyseele Franky 12-De Bruycker Jan 13-Pattyn Filip 14-Schollaert Carlo 15-Gaudesanboos Wim 16-Bultinck Michel 17-Willem Wouter 18-Lecluyse Denis 19-De Wannemaeker Filip 20-Van Driessche Kurt 21-Doens Johny 22-Strubbe Marnix 23-D'Hooghe Philippe 24-Dedeckel Olivier 25-De Vlieger Sven

     

    Catg.C – 62,4 km – 19 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Goossens Marc

    3-De Lannoy Didier

    4-Harms Ko

    5-Cosijn Ronny

    6-Van Damme Filip

    7-Dalle Dany

    8-Watteny Patrick

    9-Bath Mick

    10-Braeckman Geert

    11-Roobroeck Dirk 12-Lugtenburg Wi 13-? 14-D'Hondt Erwin 15-Meyvis Serge 16-Vanoverberghe Siegfried 17-Van Nieuwenhuyse Gentil 18-Staels Guido 19-Bulcke Mario

     

    Catg.D – 46,8 km – 17 deelnemers

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-Vervondel Marc

    3-Van Renterghem Patrick

    4-Standaert Robert

    5-Snoeck Jan

    6-Heye Hilair

    7-Herremans Eddy

    8-Ribbens Luc

    9-Bolle Henk

    10-Reubens Hendrick

    11-Maldrie Robert 12-Baudonck Tony 13-De Meyer Eric 14-De Vuyst Eddy 15-De Sutter Willy 16-Coppers François 17-Verhelst Walter

     

    Catg.E – 46,8 km – 14 deelnemers

    +65 jaar

    1-Deleersnyder Florent (Oostrozebeke)

    2-Van Raemdonck Alfons

    3-Hoof Roger

    4-Vergult Jos

    5-Vyvey Julien

    6-Pieters Roland

    7-Lockefeir Marinus

    8-Van Loon Adri

    9-Thyssen Leo

    10-De Roos Willy

     

    +70 jaar

    1-JEF D’HONT (St.Amandsberg)

    2-Tolhoek Ko

    3-Cornu Daniel

    4-Devreese José

    26-09-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    24-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 25/09/2015 - 1°TOERTOCHT POLITIEZONE WAASLAND-NOORD
    Toertocht.jpg

    Bron: HCP Leo Mares
    Korpschef (a.i.)
    Lokale Politie Waasland-Noord
    Beveren - Sint-Gillis-Waas - Stekene

    24-09-2015 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE STEKENE VAN DONDERDAG 24/09/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE STEKENE VAN DONDERDAG 24/09/2015     


    Donderdag 24/09/2015 STEKENE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 157 km - 44,53 km/h

    Aantal deelnemers: 104

    1 DAHL Herman NOR TEAM SPAREBANKEN SOR

    2 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    3 VANBILSEN Kenneth COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    4 WAERSTED Syver NOR RINGERIKS

    5 BROECKX Stig LOTTO - SOUDAL

    6 BLIKRA Haavard NOR TEAM COOP-OSTER HUS

    7 LANDA Oscar NOR TEAM COOP-OSTER HUS

    8 DZERVUS Darijus LTU CCT p/b CHAMPION SYSTEM

    9 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC-EKOI

    10 OLSEN Andreas NOR COOP OSTERHUS

    20 ROTTY Glenn CIBEL

    25 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    27 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS PROCYCLINGTEAM

    28 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    33 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    38 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    39 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    41 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    46 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    50 DE JONGHE Kevin CIBEL

    57 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    60 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    63 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    65 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    77 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    82 GOOSSENS Kenny CIBEL

    87 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM
    1-DSC00258.JPG
              Het podium te Stekene met winnaar Herman Dahl uit Noorwegen.
    1-DSC00259.JPG
                              Winnaar Herman Dahl met Johan Museeuw.
    1-DSC00277.JPG
                       Winnaar te Stekene Herman Dahl met de bloemen.
    1-DSC00281-001.JPG
     
    1-DSC00167.JPG
    Aankomst van winnaar Herman Dahl voor Timothy Dupont en Kenneth Vanbilsen.
    1-DSC00137.JPG
    1-DSC00124.JPG
                                              Rechts Kristof Dhollander.
    1-DSC00104.JPG
                                  In het midden Michiel Dieleman uit Hamme.
    1-DSC09998.JPG
    1-DSC09996.JPG
    1-DSC09986.JPG
    1-DSC09959.JPG
    1-DSC09944.JPG
    1-DSC09853.JPG
    1-DSC09848.JPG
    1-DSC09833.JPG
    1-DSC09816.JPG
    1-DSC09810.JPG
    1-DSC09808.JPG
    1-DSC09774.JPG
    1-DSC09768.JPG
    1-DSC09747.JPG
    1-DSC09743.JPG
    1-DSC09739.JPG
    1-DSC09737.JPG
    1-DSC09716.JPG
                      Links Tim Vercauteren uit Belsele en Willem De Greyt.
    1-DSC09710.JPG
                                                 Rechts Gerry Druyts uit Wilrijk.
    1-DSC09701.JPG
    1-DSC09693.JPG
                                         Vooraan Kenny Goossens.
    1-DSC09684.JPG
    1-DSC09671.JPG
     Start van de Elite m.c. & Elite z.c. & Beloften te Stekene met 104 deelnemers.
    1-DSC09678.JPG
                                        Jan Bogaert en Johan Musseeuw.
    1-DSC09645.JPG
    1-DSC09644.JPG
    1-DSC09642.JPG
    1-DSC09631.JPG

    1-DSC09630.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-09-2015 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 24/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 
    24/09/2015 STEKENE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 157 km - 44,53 km/h

    Aantal deelnemers: 104

    1 DAHL Herman NOR TEAM SPAREBANKEN SOR

    2 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    3 VANBILSEN Kenneth COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    4 WAERSTED Syver NOR RINGERIKS

    5 BROECKX Stig LOTTO - SOUDAL

    6 BLIKRA Haavard NOR TEAM COOP-OSTER HUS

    7 LANDA Oscar NOR TEAM COOP-OSTER HUS

    8 DZERVUS Darijus LTU CCT p/b CHAMPION SYSTEM

    9 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC-EKOI

    10 OLSEN Andreas NOR COOP OSTERHUS

    20 ROTTY Glenn CIBEL

    25 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    27 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS PROCYCLINGTEAM

    28 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    33 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    38 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    39 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    41 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    46 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    50 DE JONGHE Kevin CIBEL

    57 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    60 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    63 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    65 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    77 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    82 GOOSSENS Kenny CIBEL

    87 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    24/09/2015 EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 – 70 km - 38,05 km/h

    Aantal deelnemers: 21

    1 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 DESMET Jani CT RUWOMAT - VERMEEREN

    5 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    6 ANECA Ciske FCP - GLASCENTRA CT

    7 COMMEYNE Steffen KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    8 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    9 BLOMME Lorenzo CT 2020

    10 SABBE Enzo WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

     

    24/09/2015 HOUTHULST (W) - Elite z.c./U23 - 116,8 km - 41,44 km/h

    Aantal deelnemers: 50

    1 LEROUX Samuel FRA ESEG DOUAI

    2 DEFREYNE Cédric CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    5 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    6 SMAIL Robert GBR CT TOMACC

    7 TOUQUET Joren VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 DUQUENNOY Jimmy COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    9 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    10 CLAUW John-ross CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    24-09-2015 om 20:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 23/09/2015

    Banner LWU.jpg

    Woensdag 23/09/2015 AALTER - LWU


    Reeks A
    1.Mauro COOMAN

    2.Timmy Weeckers

    3.Ward Leyn

    4.Dieter Desmet

    5.Kim Devroye

    6.Enzo Vandekerckhove (DV)

    7.Bart Vindevoghel (DV)

    8.Mattijs Holvoet

    9.Kristof Declerck (DV)

    10.Steven De Groote (DV)

    11.Pieterjan Roeygens (DV) 12.Nicholas Braet 13.Giovanni Debaere 14.Wesley De Rocker 15.Kevin Neirynck (DV) 16.Florian Viaene 17.Mike Dermaut 18.Kobe Nachtergaele 19.Wouter De Fau 20.Alexander Vervaeke 21.Enrico Muylle 22.Dieter Staelens (DV) 23.Arne Chevrolet (DV) 24.Frederiek De Ruwe (DV) 25.Flor Nachtergaele 26.Kenneth Vandaele (DV) 27.Paul Desmidt (DV) 28.Nicolas Grimonprez 29.Yannick D'Haese (DV) 30.Siel De Baere (DV) 31.Wim Verbraeken (DV) 32.Willem Van der Jeught 33.Jentel Bogaert (DV) 34.Marijn Declerck 35.Ben De Bruyne

    Reeks B
    1.Dennis DEMAERTELAERE

    2.Peter De Smet

    3.Pedro Michels

    4.Kristof Schoonbaert

    5.Kurt Bertier

    6.Tom Saeys

    7.Filip De Wannemaeker

    8.David Haegeman (DV)

    9.Olivier Dedeckel (DV)

    10.Philippe Devleeschauwer

    11.Jeffrey Vandendorpe 12.Wouter Cael (DV) 13.Kurt Heyman 14.Koen Van Renterghem (DV)

    15.Aron Bauwens (DV) 16.Kristof Himpens 17.Lesley De Brauwer 18.Wim D'Hooghe 19.Steven Grymonpré 20.Filip Swinnen 21.Sven De Schryver (DV) 22.Frederik Dedeyne 23.Steven Rigolle

    24.Kris De Cuyper 25.Filip Vermeersch (DV)

    Reeks C
    1.Jerry COOMAN

    2.Philip Lampaert

    3.Luc Van Clapdorp

    4.Rudy Bertier

    5.Marc Goossens

    6.Franky Leyseele (DV)

    7.Dany Dalle (DV)

    8.Benny Vanholsbeke (DV)

    9.Marnix Strubbe

    10.Kurt Van Driessche (DV)

    11.Wim Braet (DV) 12.Patrick Watteny 13.Marnic De Waele 14.Filip Pattyn(DV) 15.Didier De Lannoy (DV) 16.Xavier Vansevenant 17.Koen Oliebos (DV) 18.Wim De Coninck (DV) 19.Filip Berquin (DV) 20.Hans Christiaens 21.Kurt Goossens (DV) 22.Ronny Bauters (DV) 23.Tom Persyn

    24-09-2015 om 19:45 geschreven door kenny


    23-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE TE LICHTERVELDE VAN WOENSDAG 23/09/2015

    FOTO'S MEN ELITE TE LICHTERVELDE VAN WOENSDAG 23/09/2015     


    Woensdag 23/09/2015 OMLOOP VAN HET HOUTLAND LICHTERVELDE (W) - Men Elite UCI - 198 km - 45,25 km/h

    Aantal deelnemers: 157

    1 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    2 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    3 VERMELTFOORT Coen NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    4 KREDER Raymond NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    5 ARCHBOLD Shane NZL BORA-ARGON 18

    6 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL - JUMBO

    7 FEILLU Romain FRA BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT

    8 WALSCHEID Max GER TEAM GIANT - ALPECIN

    9 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    21 NAESEN Lawrence CIBEL

    22 VERRAES Benjamin CIBEL

    44 ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT

    61 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    77 GOOSSENS Kenny CIBEL

    1-DSC09584.JPG
    Podium te Lichtervelde met winnaar Jens Debusschere, Timothy Dupont en Coen Vermeltfoort.
    1-DSC09480.JPG
    1-DSC09475.JPG
    1-DSC09412.JPG
    1-DSC09391.JPG
    1-DSC09320.JPG
    1-DSC09298.JPG
    1-DSC09293.JPG
    1-DSC09280.JPG
    1-DSC09272.JPG
    1-DSC09180.JPG
    1-DSC09169.JPG
    1-DSC09132.JPG
    1-DSC09131.JPG
    1-DSC09114.JPG
    1-DSC09111.JPG
    1-DSC09099.JPG
    1-DSC09089.JPG
    1-DSC09087.JPG
    1-DSC09083.JPG
    1-DSC09075.JPG


                                        


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-09-2015 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LICHTERVELDE VAN WOENSDAG 23/09/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LICHTERVELDE 
    VAN WOENS
    DAG 23/09/2015
         


    Woensdag 23/09/2015 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 42,29 km/h

    Aantal deelnemers: 27

    1 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    2 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    3 DIEPENDAELE Jürgen TLD EXPRESS - WILLEMS.CO

    4 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    5 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    6 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    7 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 VERVERKEN Pieter CT RUWOMAT - VERMEEREN

    9 DRANCOURT Pierre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    10 VANTHOURNOUT Brecht DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    24 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    1-DSC09066.JPG
    Podium te Lichtervelde met winnaar Fredrik Toortelboom, Angelo Vandaele en
    Jürgen Diependaele.
    1-DSC09048.JPG
            Aankomst van winnaar Frederik Toortelboom voor Angelo Vandaele.
    1-DSC09050.JPG
                              Aankomst van Angelo Vandaele die 2de werd.
    1-DSC09052.JPG
                         Aankomst van Jürgen Diependaele voor de 3de plaats.
    1-DSC09055.JPG
     1-DSC09041.JPG
    1-DSC09046.JPG
    1-DSC09044.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-09-2015 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 23/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 23/09/2015
    OMLOOP VAN HET HOUTLAND LICHTERVELDE (W) - Men Elite UCI - 198 km - 45,25 km/h

    Aantal deelnemers: 157

    1 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    2 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    3 VERMELTFOORT Coen NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    4 KREDER Raymond NED ROOMPOT ORANJE PELOTON

    5 ARCHBOLD Shane NZL BORA-ARGON 18

    6 VAN ASBROECK Tom TEAM LOTTO NL - JUMBO

    7 FEILLU Romain FRA BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT

    8 WALSCHEID Max GER TEAM GIANT - ALPECIN

    9 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    21 NAESEN Lawrence CIBEL

    22 VERRAES Benjamin CIBEL

    44 ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT

    61 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    77 GOOSSENS Kenny CIBEL

     

    23/09/2015 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 42,29 km/h

    Aantal deelnemers: 27

    1 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    2 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    3 DIEPENDAELE Jürgen TLD EXPRESS - WILLEMS.CO

    4 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    5 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    6 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    7 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 VERVERKEN Pieter CT RUWOMAT - VERMEEREN

    9 DRANCOURT Pierre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    10 VANTHOURNOUT Brecht DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    24 GIDÉ Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    23/09/2015 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 41,79 km/h

    Aantal deelnemers: 74

    1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    7 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    8 CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 DREDGE Christopher GBR CT2020

    10 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    12 DE DECKER Bjorn CIBEL

    28 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    39 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    58 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    23-09-2015 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWERKERKEN-AALST VAN DINSDAG 22/09/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWERKERKEN
    -AALST VAN DINS
    DAG 22/09/2015
         


    Dinsdag
    22/09/2015 NIEUWERKERKEN-AALST (O) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 40,1 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    3 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    6 PERRY Ryan GBR ARMY CYC UNION

    7 BYRNE Dillon GBR CHAMPION SYSTEM VCUK RACING TEAM

    8 GOEMAN Jonas MORGAN BLUE C.T. VZW

    9 DE PAEPE Pieter HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    10 BASTIAENS Ayco BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    1-DSC08991.JPG
                 Winnaar te Nieuwerkerken Kevin Van Impe met de bloemen.
    1-DSC08977.JPG
                          Een woordje uitleg van winnaar Kevin Van Impe.
    1-DSC09000.JPG
                        Winnaar Kevin Van Impe en de 2de David Desmecht.
    1-DSC08936.JPG
                 Aankomst van winnaar Kevin Van Impe voor David Desmecht.
    1-DSC08947.JPG
                                     Aankomst van de 2de David Desmecht.
    1-DSC08950.JPG
                                   Aankomst van de 3de Bart Tribout.
    1-DSC08955.JPG
                    Aankomst van Michiel Dieleman uit Hamme die 4de werd.
    1-DSC08919.JPG
    1-DSC08873.JPG
    1-DSC08799.JPG
    1-DSC08698.JPG
    1-DSC08674.JPG
    1-DSC08666.JPG
    1-DSC08665.JPG
    1-DSC08661.JPG
    1-DSC08652.JPG
    1-DSC08616.JPG
    1-DSC08607.JPG
    1-DSC08594.JPG
    1-DSC08590.JPG
    1-DSC08586.JPG
    1-DSC08584.JPG
    1-DSC08582.JPG
    1-DSC08581.JPG
    1-DSC08576.JPG
    1-DSC08567.JPG
    1-DSC08529.JPG
    1-DSC08509.JPG
    1-DSC08481.JPG
                                  Vooraan Tim Vercauteren die 11de werd.
    1-DSC08476.JPG
    1-DSC08472.JPG
    1-DSC08471.JPG
    1-DSC08464.JPG
                                Rechts vooraan Michiel Dieleman uit Hamme.
    1-DSC08455.JPG
    1-DSC08439.JPG
      Start van de Elite z.c. & Beloften te Nieuwerkerken-Aalst met 41 deelnemers.

    1-DSC08429.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-09-2015 om 09:34 geschreven door kenny


    22-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 22/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan TOSH VAN DER SANDE met zijn 1°Seizoenzege bij de Profs !!!

    Tosh Van Der Sande.jpg 

     Tosh Van Der Sande

    Dinsdag 22/09/2015 VICHTE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – 175 km - 44,89 km/h

    Aantal deelnemers: 155

    1 TOSH VAN DER SANDE uit Wijnegem LOTTO - SOUDAL

    2 DUIJN Huub NED TEAM ROOMPOT

    3 BOUET Maxime FRA ETIXX - QUICK STEP

    4 DE BIE Sean LOTTO - SOUDAL

    5 ARIESEN Johim NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    6 DEBUSSCHERE Jens LOTTO - SOUDAL

    7 LANDA Oscar NOR TEAM COOP-OSTER HUS

    8 VANLANDSCHOOT James WANTY-GROUPE GOBERT

    9 VALLEE Boris LOTTO - SOUDAL

    10 BACKAERT Frederik WANTY-GROUPE GOBERT

     

    22/09/2015 GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,47 km/h

    Aantal deelnemers: 27

    1 SMAIL Robert GBR CT TOMACC

    2 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    3 VANDAELE Thijs ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    4 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    5 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    6 CADRON Julien S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    7 TOUBEAU Alexandre VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE

    8 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    9 DESMET Jani CT RUWOMAT - VERMEEREN

    10 DEVOLDERE Niki TEAM BIKESENSATION

    17 NYS Mattias DCR CYCLING TEAM

    25 SMET Guy CIBEL

     

    22/09/2015 NIEUWERKERKEN-AALST (O) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 40,1 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    3 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    6 PERRY Ryan GBR ARMY CYC UNION

    7 BYRNE Dillon GBR CHAMPION SYSTEM VCUK RACING TEAM

    8 GOEMAN Jonas MORGAN BLUE C.T. VZW

    9 DE PAEPE Pieter HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    10 BASTIAENS Ayco BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    11 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    22-09-2015 om 19:28 geschreven door kenny


    21-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/09/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 21/09/2015
    VIANE-GEERAARDSBERGEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 161 km - 42,71 km/h

    Aantal deelnemers: 83

    1 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    2 DE GENDT Aime EFC-ETIXX

    3 KLEIVEN Njal Eivind NOR TEAM RINGERIKS - KRAFT

    4 HAGEN Krister NOR TEAM COOP-OSTER HUS

    5 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS PROCYCLINGTEAM

    6 JAKOBSEN Fabio NED SEG RACING

    7 HAVIK Yoeri NED SEG RACING

    8 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    9 VERHELST Louis COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    10 VANLANDSCHOOT James WANTY-GROUPE GOBERT

    13 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

    20 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    32 CALLEBAUT Kevin WANTY-GROUPE GOBERT

     

    21/09/2015 PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 41,04 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1 LEROUX Samuel FRA ESEG DOUAI

    2 DEFREYNE Cédric CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    4 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    5 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    6 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    7 SMAIL Robert GBR CT TOMACC

    8 VANLUCHENE Mats S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    10 DRANCOURT Pierre FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    12 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    13 SMET Guy CIBEL

    17 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21-09-2015 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/09/2015

    waod_3.jpg

     

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 17°Seizoenszege !!!

    Franky Van Oyen 2015.jpg 

        Franky Van Oyen


    Maandag 21 September - LEMBEKE (9971)

    Catg.A – 72,8 km – 37 deelnemers

    1-Caethoven Steven (Oosteeklo)

    2-Buysse Lennert

    3-Slabinck Anthony

    4-Vandekerckhove Enzo

    5-Cooman Gianni

    6-Coomans Bjorn

    7-De Baets Kristof

    8-Slabinck Indiana

    9-Weeckers Timmy

    10-De Vlieger Jonas

    11-de Meijer Christian 12-Cop Jurgen 13-Van Gansen Sam 14-Vermassen Jens 15-Weemaes Filip 16-Vancolen Kevin 17-Le Blon Michel 18-Van Den Broecke Mario 19-Van Rijckeghem Steven 20-Peelman Stijn 21-Van Raemdonck Maarten 22-Heirman Steven 23-Van Kerchove Jonathan 24-Thienpont Ward 25-Verwee Nico 26-Viaene Cedric 27-De Wilde Kenny 28-Heijens Jeroen 29-Cooman Jerry 30-Declerck Kristof

    Catg.A & Toeristen reden samen !!!

     

    Catg.B – 62,4 km – 46 deelnemers

    1-Bogaerts Patric (Overpelt)

    2-Van Eesbeek Andy op 1’30”

    3-De Weirdt Gino

    4-Savat Nico

    5-Landuyt Steven

    6-Weemaes Franky

    7-Verhofstadt Peter

    8-Heyndrickx Wim

    9-Pauwels Kurt

    10-Janssens Bert

    11-Verhaeghe Stefan 12-Cael Wouter 13-Wytinck Luc 14-Vandendorpe Jeffrey 15-De Corte Peter 16-Braet Wim 17-Van Speybroeck Geert 18-Diet Wim 19-Baert Giovanni 20-Beauprez Gino 21-Bultinck Michel 22-Reniers Kristof 23-Di Silvio Christof 24-De Waele Kris 25-Verschelden Steven 26-Dhooge Freddy 27-De Lille Ben 28-De Geyter Roel 29-Goossens Alex 30-Dhondt Willem 31-Dhooge Tom 32-De Wannemaeker Filip 33-Van Loon Andy 34-Verheyden Johan 35-De Tremerie Franky 36-Oliebos Koen 37-Cael Wouter 38-Hebberecht Geert

     

    Catg.B & C reden samen !!!

     

    Catg.C – 62,4 km – 34 deelnemers - 41,5 km/h

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Van Speybroeck Geert op 1’30”

    3-Cocquyt Patrick

    4-Goossens Marc

    5-De Lannoy Didier

    6-Bobelijn Patrick

    7-Havermans Ruud op 2’00”

    8-Harms Ko

    9-Cosijn Ronny

    10-Janssens Kenny (Pelotonspurt op 2’20”)

    11-Claus Etienne 12-De Muynck Luc 13-Leuntjens Kurt 14-Ballet Peter 15-Goolaerts Dirk 16-Montforts Jo 17-Willems Noël 18-Gommers Frank 19-Mathys Dirk 20-Hoornaert Glenn 21-Van Poelvoorde Michael 22-Wauters Denis 23-Masschelin José 24-Van Damme Filip 25-Watteny Patrick 26-Braeckman Geert 27-Bauters Ronny 28-Vandebuerie Mario 29-Nevejans Idesbald 30-D'Hondt Erwin

    Catg.B & C reden samen !!!

     

    Catg.D – 46,8 km – 30 deelnemers

    1-Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2-Vervondel Marc

    3-Vanopstal Eddy

    4-Tas Helmuth

    5-De Vos Rony

    6-Deneef Jozef

    7-Snoeck Jan

    8-De Baets Johan

    9-Maldrie Robert

    10-Verzele Noël

    11-Wauters Denis 12-Coppers François 13-Baudonck Tony 14-De Vuyst Eddy 15-Cockuyt Luc 16-Steeman Juan 17-Tummeleer Dirck 18-Dom André 19-Reubens Hendrick 20-Bolle Henk 21-Verhelst Walter 22-De Sutter Willy 23-Lacquet Philippe 24-De Meyer Eric 25-Martens Johan 26-Convents Patrick 27-Vyncke William 28-Scheirlinckx Hendrik 29-Tuteleers Romain

     

    Dames – 46,8 km – 1 deelnemer

    1-Corthout Shauni (Ruiselede)

     

    Catg.E – 46,8 km – 30 deelnemers

    +65 jaar

    1-Deleersnyder Florent (Oostrozebeke)

    2-Luyten Felix

    3-Snels Luc

    4-Van Raemdonck Alfons

    5-Demeyere José

    6-Pieters Roland

    7-Thyssen Leo

    8-Vandermeulen Jos

    9-Montforts Ad

    10-Vyvey Julien

    11-Van Den Borre Herman 12-Hoof Roger 13-Pauwels Marcel 14-Cromheecke Riny 15-Vandenheuvel Gilbert 16-Van Loon Adri 17-Van Imschoot Roland 18-Hermans Luc 19-Van Hecke Etienne 20-Lockefeir Marinus 21-Tomes Stephen 22-Orford David 23-Jaspers Theo

      

    +70 jaar

    1-Vandenhouwe Etienne (Roosdaal)

    2-Sannen Gaston

    3-Lauwers Marnix

    4-D'Hont Joseph

    5-Devreese José

    6-Cornu Daniel

    7-Brouwers François

     

    Toeristen – 72,8 km – 31 deelnemers

    1-Mauro Cooman (Oordegem)

    2-Lammertijn Foeke

    3-Vernaet Olivier

    4-D'hoe Kevin

    5-Audenaert Francis

    6-De Grom Christophe

    7-De Rubbel Yves

    8-Bas Wim

    9-Dumortier David

    10-De Smet Olivier

    11-Bertier Kurt 12-Noterman Bill 13-De Leeuw Jelle 14-Dupont Wouter 15-D'Hoore Maarten 16-Vossaert Matthias 17-?

    Catg.A & Toeristen reden samen !!!

    21-09-2015 om 19:39 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!